Stalowa Wola Stalowa Wola: Huta Stalowa Wola
Wiadomości lokalne z miasta Stalowa Wola i Powiatu Stalowowolskiego. Najnowsze! Najszybciej!
Nagrania audio, rozmowy z ciekawymi ludźmi
Fotografie z najważniejszych wydarzeń w Stalowej Woli
Kanał youtube.stalowka.net - Pierwsza stalowowolska telewizja internetowa
Encyklopedia miasta Stalowa Wola
Zapowiedzi zbliżających się wydarzeń kulturalnych
Repertuar stalowowolskich kin
Baza adresowa najważniejszych firm i instytucji życia publicznego
Kamera na żywo. Widok na Stalową Wolę.
Bezpłatna baza ogłoszeń dla mieszkańców miasta Stalowa Wola jak i Powiatu Stalowowolskiego
Twoje konto
Strona główna  Stalowa Wola / Wiadomości Czwartek, 25 kwietnia 2019 r. Imieniny: Jarosława, Marka, Wiki
 Wiadomości lokalne
» Powrót roweru miejskiego z nowym operatorem i ofertą
» Zdrowy czy chory jak ryba?
» Trzeźwa Wielkanoc 2019
» 2 czerwca w Turbi V Podkarpackie Pokazy Lotnicze
» "Dwójka" zaprasza na Piknik Rodzinny!
» Majówka 2019 (oficjalny program)
» Droga Krzyżowa na błoniach?
» Będzie zmiana na stanowisku skarbnika w mieście
» Miasto szykuje się do walki z komarami
» Łabędź w parku w Charzewicach
» Przez Stalową Wolę przejechał pociąg specjalny z 750 kibicami
» 998: pożar szklarni w Charzewicach
Więcej » 
 Zasłyszane...
"Najciekawsze na tej wystawie jest spojrzenie na rozwój Stalowej Woli z perspektywy mieszkańca, człowieka. Jego dzieciństwo, dorastanie, miłość, sukces przemijanie".
Katarzyna Zarzycka, Muzeum Regionalne w Stalowej Woli
 Imprezy w mieście
» Warsztaty animacji poklatkowej w MBP
» Na skrzydłach wyobraźni - wernisaż wystawy malarstwa Iwony Pityńskiej
» Zofia Rydet - Zapis socjologiczny 1978-1990
» Wikingowie w Polsce? Zabytki skandynawskie z ziem polskich
» O Mani Skłodowskiej - spotkanie autorskie z Jakubem Skworzem
» Czytelnik Roku 2019
Więcej » 
 Fotoreportaże
Stalowa Wola: Jarmark Wielkanocny 2019
»Jarmark Wielkanocny 2019
»30 rocznica sakry bp Edwarda Frankowskiego
»Miejska Wigilia z szopką i jarmarkiem
»Protest urzędników przed Sądem Rejonowym
»Stalowa Wola na COP24
Więcej » 
Wiadomości lokalne / Polityka i Samorządy

Poniedziałek, 5 listopada 2018 r. godz. 14:28     /Magdalena Rodecka/
Rusza budowa nowej drogi na hali targowej. "Straszydło" do rozbiórki

Jeszcze w tym tygodniu rozpoczną się prace rozbiórkowe budowli zwanej straszydłem, stojącej w centrum hali targowej. Na miejscu obiektu mają powstać parkingi a w ich sąsiedztwie nowa droga Okulickiego - Boczna.
Jeszcze w tym tygodniu rozpoczną się prace rozbiórkowe budowli zwanej straszydłem, stojącej w centrum hali targowej. Na miejscu obiektu mają powstać parkingi a w ich sąsiedztwie nowa droga Okulickiego - Boczna.
Fot. Jacek Rodecki
Jeszcze w tym tygodniu rozpoczną się prace rozbiórkowe budowli zwanej straszydłem, stojącej w centrum hali targowej. Na miejscu obiektu mają powstać parkingi a w ich sąsiedztwie nowa droga Okulickiego - Boczna.

Na zwołanej dziś konferencji prasowej prezydent Stalowej Woli Lucjusz Nadbereżny poinformował, że w trybie specustawy drogowej miasto otrzymało niezbędne pozwolenia na budowę nowej drogi oraz prawomocną decyzję na wyburzenie obiektu w stanie surowym. Jeszcze w tym tygodniu rozpoczną się prace a firma która wygrała przetarg na realizację tego zadania ma zabezpieczyć teren. - Kończymy wstydliwą historię niemocy samorządu i innych instytucji państwa - stwierdził prezydent. Poinformował również, że próbował dojść do porozumienia z właścicielami obiektu ale bezskutecznie. Sprawa zapewne znajdzie swój finał w sądzie. Ponadto średnio co tydzień w budowli dochodziło do pożarów, zamieszkali tam bezdomni. Interweniowała straż i policja. Zazwyczaj paliły się śmieci na powierzchni poniżej metra kwadratowego.

Oprócz prac wyburzeniowych prywatnej budowli i sanitariatów jeszcze w tym roku rozpocznie się budowa drogi od Cechu Rzemiosł do Hali Targowej. Następnie prace przeniosą się na zaplecze Hali. W przyszłym roku droga ma zostać dokończona, mają powstać miejsca parkingowe i energooszczędne oświetlenie typu LED. Powstanie prawie sto miejsc parkingowych w tym sześć dla osób niepełnosprawnych. Wybudowana zostanie również kanalizacja deszczowa aby kupcy i ich klienci nie tonęli w błocie tak jak miało to miejsce do tej pory po opadach deszczu.

Inwestycja powinna zakończyć się we wrześniu 2019 roku, miesiąc wcześniej budowa hali owocowo-warzywnej. - Zdajemy sobie sprawę, że będziemy prowadzić prace na żywym organizmie. Jest to teren kupiecki, zbliżają się święta Bożego Narodzenia, sezon wymiany odzieży na zimową. Rozumiemy obawy handlujących. Będą niestety pewne ich przesunięcia w terenie, czasowe wyłączenia. Jutro w Cechu o godzinie 16:00 będziemy tłumaczyć każdy etap, informować o zmianach, wskażemy dla kupców miejsca tymczasowego handlu - wyjaśniał prezydent.

Pytany przez dziennikarzy prezydent o sposób wyburzenia "straszydła" odpowiedział, że nie będzie ono spektakularne ani widowiskowe. Budynek ma 1200 metrów kwadratowych i będzie rozbierany stopniowo pietrami. Miasto w związku z zajęciem terenów należących do poszczególnych osób prywatnych będzie wypłacało odszkodowania. Na ten cel zabezpieczono w budżecie 1,5 mln. zł. Dokładna wartość zostanie oszacowana przez rzeczoznawców którzy zakończyli już pracę w terenie. To właśnie wartość budynku stała się "kością niezgody" i braku konsensusu z właścicielami "straszydła".

Zamieszkujące go do tej pory osoby bezdomne jeżeli będzie taka potrzeba ich zgoda będą mogły liczyć na pomoc MOPS-u i Towarzystwa św. Brata Alberta. Ze względu na prace rozbiórkowe nie będą mogły przebywać już na jego terenie.

Strona do druku Drukuj artykuł    

Jeżeli masz jakieś ciekawe informacje, chcesz przekazać coś ważnego,
coś interesującego, nie wahaj się - napisz do nas: redakcja@stalowka.net

Dodaj komentarz do artykułu »  

Niedziela, 11 listopada 2018 r. godz. 12:41
~Obywatel RNS
Ludzie śmiać mi się chce z was. Czytam i nie wierze... nic wam nie pasuje... HAHAH Na wybory nie chodzicie a komentujecie ja pod kościołem. Żal mi was CZy wam buduja fabryki , czy otwieraj a nowe miejsca pracy i tak wam nic nie pasuje.
+0-0
Czwartek, 8 listopada 2018 r. godz. 18:42
~Alusia
Ludzie, to prawda. Widziałam dzisiaj na własne oczy jak robotnicy rozbierali najwyższą część tego straszydła. Słowo prezydenta staje się ciałem! Aż trudno uwierzyć. Jutro idę ptrzeć dalej.
+0-1
Czwartek, 8 listopada 2018 r. godz. 17:06
~Jan
Mamuszka idz sie pocic pod innymi artykulami, laweczka juz czeka i tam inne...
+0-0
Czwartek, 8 listopada 2018 r. godz. 18:30
~mamuszka
I zeby bylo szybko i bez bolu to mozna podlozyc bombe pod straszydlo ,moze na sylwestra to bedzie przyjemne z pozytecznym.Najdrozszy fajerwerk,rachunek przyjdzie pozniej.Oj a jak beda Lucka chwalic ,chlop do rany przyloz nawet o efekty specjalne zadbal
+0-0
Czwartek, 8 listopada 2018 r. godz. 17:37
~Mixxer
Liczysz "Janie" na wieksza premie od Nadbereznego?
+0-0
Środa, 7 listopada 2018 r. godz. 23:24
~sitwa
Skoro w miejscu budynku będącego własnością obywatela "X" ma docelowo powstać parking a nie droga, to ta spec ustawa do tego nie jest potrzebna a wręcz będzie powodować ogromne roszczenia właściciela budynku i działki. Jeżeli ustawa dotyczy drogi koniecznej to ma tam być droga a nie parking. Czy ten pan z magistratu zdaje sobie sprawę z tego w co się ładuje?
+0-0
Środa, 7 listopada 2018 r. godz. 23:06
~Nie-smacznego-zycze
Czy nie lepiej byloby wykonczyc ten budynek i przeznaczyc na cos pozytecznego? P.S. Faktem jest, iz PiSowscy aparatczycy to specjalisci od burzenia... z budowaniem zazwyczaj sobie nie radza.
+1-0
Środa, 7 listopada 2018 r. godz. 17:20
~Jan
Mamuszka to kup, zalozysz klub "ekspertow od wszystkiego czyli od niczego", widze cie jako zalozyciela, prezesa, dyrektora...jednym slowem poradzisz sobie ze wszystkim takis madry jak sto glupich.
+0-0
Środa, 7 listopada 2018 r. godz. 20:13
~mamuszka
A grozi zawaleniem?Jest tak solidny jak schron przeciwbombowy.Zapewnie nad rozwaleniem tego bedzie pracowal sztab ekspertow
+0-0
Środa, 7 listopada 2018 r. godz. 17:16
~Velo
O mamuszka jest takze (pomiedzy wieloma innymi profesjami np ekspertem ds.tarcia chrzanu) inspktorem budowlanym, przeswietlila nawet stan techniczny budynku haha zendada polska
+0-0
Czwartek, 8 listopada 2018 r. godz. 17:05
~Velo
Mamuszka - rozsmieszac. Nie uzurpuj sobie wiekszych praw. Ubaw za darmola! Dziex
+0-0
Czwartek, 8 listopada 2018 r. godz. 14:42
~mamuszka
Cala przyjemnosc po mojej stronie.Chetnie bede was dalej wk...c
+0-0
Czwartek, 8 listopada 2018 r. godz. 11:11
~Avon
Mamuszka ekspert od spraw tarcia chrzanu dobre!
+0-0
Czwartek, 8 listopada 2018 r. godz. 11:10
~Ziemek
mamuszka bo sie ze**asz hahaha twoich wypocin nikt juz czytac nie chce
+0-0
Środa, 7 listopada 2018 r. godz. 19:50
~mamuszka
Ekspertow od wszystkiego to macie teraz w rzadzie.Zenada.Kazdy sredniej inteligencji suweren to zauwaza ija tez to zauwazylam.Bedzie NAJDROZSZY PARKING w Polsce .Niegospodarnosc L.N. nazywasz sukcesem?i kto bedzie za to placil?Suweren ekspert od platnosci
+0-0
Środa, 7 listopada 2018 r. godz. 15:59
~wilczan
Prezydent caly czas ukrywa prawde o szkieletorze,ludzie mysla ze jak urzedasy wejda administracyjnie to wlasciciel nie dostanie odszkodowania.To nie prawda,trzeba bedzie zaplacic ,a ludzie jak dowiedza sie ile to beda czuli sie oszukani.
+0-0
Środa, 7 listopada 2018 r. godz. 15:31
~mamuszka
Jezeli mozna zburzyc to znaczy tez ze mozna przejac "kupic".Obojetnie co z tym budynkiem sie stanie ale niestety wlascicielowi trzeba zaplacic
+0-0
Środa, 7 listopada 2018 r. godz. 14:58
~mamuszka
No tak budynek mozna zburzyc bo tak najprosciej.Jest to budowla brzydka zreszta jak wiekszosc w trakcie budowy ale to nie znaczy ze nie moze byc funkcjonalna.Ludzie tu trzeba umiec liczyc.Miasto to wyburza i ponosi olbrzymie koszty z wyburzeniem i sprzataniem.Po drugie wlasciciel ma pelne prawo dostac odszkodowanie , wlasnosc prywatna i trzeba to respektowac i na pewno wejdzie na droge sadowa.Koszty ,koszty i jeszcze raz koszty.Proponuje to zglosic do konkursu na najdrozszy parking w Polsce
+0-0
Środa, 7 listopada 2018 r. godz. 14:07
~Lucj
Kiedy wyburzycie niedoszly kibel przy liceum ken i szpitalu?
+0-0
Środa, 7 listopada 2018 r. godz. 10:28
~pastuszek
Według kwików trolla totalnej opozycji to ta rudera ma stać nadal. Jasne najlepiej nic nie robić w stalowej Woli, ale kasę co miesiąc z pieniędzy podatników to byś brał i chodził jak panisko, nie??? KOMUNO WRÓĆ!!!
+1-0
Środa, 7 listopada 2018 r. godz. 23:37
~malina
To nie jest zadna "rudera" - mury stoja solidnie, prezydencki wazeliniarzu!
+0-0
Środa, 7 listopada 2018 r. godz. 15:56
~antek
Lygowisko dla łopozycjonistow...taki dom schadzek
+0-0
Środa, 7 listopada 2018 r. godz. 07:05
~Mgr. Jadzia L.
Z podziwem pacze na PiS.
+0-1
Wtorek, 6 listopada 2018 r. godz. 18:03
~Narodowiec
Niektórzy mówią że coś tam zrobić a pytam się wskazcie mi inne miejsce gdzie może być parking bo takiego nie widzę a problem z miejscami jest ogromny w soboty
+0-1
Wtorek, 6 listopada 2018 r. godz. 17:56
~jok
na zdjęciu jeszcze piekne sosny, których juz nie ma...pozostał żal i pustka
+1-0
Wtorek, 6 listopada 2018 r. godz. 16:58
~Ameba
Jak widzę co sobotę te tuczniki stojące w kolejce do wywołanego wcześniej "dostawcy z Jarocina" to mi się niedobrze robi. Kto w dzisiejszych czasach wtrynia tyle wieprzowiny ? A potem siedzą w kolejkach do lekarzy i dziwią się, że mają np cukrzycę. Jaki organizm by to wytrzymał. Życzę zdrowia ! Róbcie tak dalej.
+0-0
Wtorek, 6 listopada 2018 r. godz. 15:29
~CoDrugiToLepszy
Jak mozna sie sprzeciwiac robieniu czegos dla dobra miasta??!! Naprawde ludzie powsciagnijcie ten swoj jad, daleko na nim nie zajedziecie. Miejsca parkingowe bardzo sie tam przydadza i nareszcie to miejsce zacznie wygladac w zadbany sposob.
+1-1
Czwartek, 8 listopada 2018 r. godz. 17:17
~CoDrugiToLepszy
~byly_mieszkaniec wyprowadziles sie to co cie to?
+0-0
Środa, 7 listopada 2018 r. godz. 23:13
~byly_mieszkaniec
Kiedy w Stalowej Woli wybudowany zostanie jakis parking podziemny? Za duzo miejsca na parkingi tam macie??
+0-0
Wtorek, 6 listopada 2018 r. godz. 14:24
~KPINY OPOZYCYJNEGO TROLLA
Naprawdę żałosne hejty opozycyjnego trolla. jakby Lucek stwierdził że nic nie robi z ta paskudą kwiczałby że ile będzie ona szpecić jeszcze miasto i że to pokaz nieudolności władzy. Ale Lucjusz nie olał sprawy jak poprzednicy i wziął się za tą maszkarę więc ujada z innej strony: ze własność prywatna, że może hospicjum... ŻENADA TROLLU!!!
+0-2
Środa, 7 listopada 2018 r. godz. 12:15
~Velo
O mamuszka jest takze (pomiedzy wieloma innymi profesjami np ekspertem ds.tarcia chrzanu) inspktorem budowlanym, przeswietlila nawet stan techniczny budynku haha zendada polska
+0-0
Wtorek, 6 listopada 2018 r. godz. 16:20
~mamuszka
Najprosciej jest wszystko zburzyc i zrownac z ziemia to PIS potrafi najlepiej.Mozna by t o bylo inaczej zalatwic,nie rozumiem PIS rzadzi i nie ma zadnych sankcji prawnych przeciw wlascicielowi tego budynku.Nie takie rudery byly doprowadzone do porzadku zagrzybione,zaszczurzone etc.Budynek jest solidny i nie grozi zawaleniem,nie jest to tez samowola budowlana wystarczy tylko CHCIEC
+0-1
Wtorek, 6 listopada 2018 r. godz. 15:55
Bodek
Szkoda czasu na czytanie wypocin tych malkontentów. Im wszystko nie pasuje.
+0-0
Wtorek, 6 listopada 2018 r. godz. 10:41
~ziro
Megalomania pana Lucka sięga zenitu. Dopiero specustawa pozwoliła na podjęcie konkretnych decyzji, gdyby nie ona , to pan prezydent miałby dokładne ZERO szans na zrobienie czegokolwiek.
+1-0
Wtorek, 6 listopada 2018 r. godz. 10:10
~Karol
Do Toma *gdyby nie spec ustawa to prezydent mógł by nawet stawać na głowie i nic by nie zrobił bo prywatne to święte i nie do ruszenia.A.N. wyburzy a zapłacimy my mieszkańcy bo przecież on nie płaci ze swoich tylko z podatków naszych.
+1-0
Wtorek, 6 listopada 2018 r. godz. 07:47
~mieszkaniec
Jak można być przeciwnym WSZYSTKIEMU co się robi w mieście? Opozycji nawet ta paskuda nie przeszkadza...
+3-2
Wtorek, 6 listopada 2018 r. godz. 01:12
~Tom
W końcu ktoś miał odwagę to zawalić. Do właścicieli należało coś z tym robić a nie miasto kawiarenki będzie stawiać. Idź do lokomotycze. Oddają kasę to niech się cieszą bo wstydu dość miastu przyniesli a jakby byli w Warszawie to by się mogłi dowiedzieć że to nie ich. A spadkobierców tam wielu.
+1-0
Poniedziałek, 5 listopada 2018 r. godz. 21:45
~Maria
Gdzie teraz mój dostawca mięsa z Jarocina będzie stał? w tamtym miejscu pół stalowej woli kupuje wędliny i micho bez konserwantów od różnych dostawców? Jaki ktoś ma interes z przeszkadzaniu w robieniu zakupów?
+0-1
Poniedziałek, 5 listopada 2018 r. godz. 23:46
~Bogdan.
Skąd ta pewność że bez konserwantów? A jakie to mięso jest z którego robione są wędliny? Czy są mięsie antybiotyki? Czy to mięso rosło na chemicznych przyśpieszaczach, by świnka urosła szybko i tanio?. Mało kto chowa teraz świnie na sprzedaż metodą tradycyjną. Dla siebie owszem chowają, ale na sprzedasz zazwyczaj mięso jest na sterydach wzrostu. Potem z tego mięsa wyrabia się wędliny.
+1-0
Poniedziałek, 5 listopada 2018 r. godz. 21:27
~ptaku
Ja to bym przerobil tao na rzezbe kaczki-karakana Tyle ze dwa pietra i tak trzeba byko by zburzyc (:
+0-0
Poniedziałek, 5 listopada 2018 r. godz. 20:49
~Głos Prawdy
Macie rację. Zamiast pomóc właścicielowi, to chcą wyburzyć solidny budynek. Czy naprawdę nie da się inaczej poprowadzić drogi?
+0-1
Środa, 7 listopada 2018 r. godz. 15:37
~cffaniak
No to pomóż...zrzutkę zorganizuj a w międzyczasie przypnij sie do ogrodzenia z gołą klatą w niemym proteście...
+0-0
Poniedziałek, 5 listopada 2018 r. godz. 20:47
~wacek
Nie wierzę że nie można dogadać się z właścicielem,można ten budynek wyremontować i przeznaczyć np.na hispicjum czy inne cele a nie na drogę i parkingi.
+0-0
Środa, 7 listopada 2018 r. godz. 15:39
~wańka
A ciebie w tym "hospicjum" na dyrechtora dać
+0-0
Wtorek, 6 listopada 2018 r. godz. 16:25
~ZenonZ
Wacek idealne miejsce na hospicjum! Brawo TY! No w sumie blisko po ziemniaki jak sie zachce przed koncem konca ;)
+0-0
Poniedziałek, 5 listopada 2018 r. godz. 23:44
Bodek
Hospicjum :) ? Na placu targowym :) ? Nie no, idealne miejsce na gpdne umieranie.
+1-0
Poniedziałek, 5 listopada 2018 r. godz. 20:14
~merlot
Pan Lucjusz lekka reka wyrzucic zamierza poltora miliona zlotych za zburzenie tego obiektu... czy to ma jakikolwiek sens?
+0-0
Poniedziałek, 5 listopada 2018 r. godz. 19:29
~Adwokat
Kto jest właścicielem budynku ?
+0-0
Wtorek, 6 listopada 2018 r. godz. 00:59
~Dodge
Wiesiek C
+0-0
Poniedziałek, 5 listopada 2018 r. godz. 18:53
~mamuszka
Malo to wszystko logiczne miejsc parkingowych bedzie ze dwadziescia,lepiej by bylo dogadac sie z wlascicielem,wyremontowac to ,przerobic na przedszkole,swietlice dla mlodziezy..A tak to bedzie to kupa gruzu,kurzu i sprzatanie na koszt miasta
+1-1
Wtorek, 6 listopada 2018 r. godz. 15:27
~Stalpol
Pier**sz jak potluczona.
+0-0
Poniedziałek, 5 listopada 2018 r. godz. 18:43
~marek
Pomysł beznadziejny z parkingiem,przecież można wykorzystać ten budynek do innych celow np.dworzec pkp z kawiarenką sklepami itp.,przynajmniej byłby zysk dla miasta.Nie można się dogadać z właścicielem to pozostaje im droga sądowa,a co jeśli sąd przyzna im rację i duże odszkodowanie i kto im zapłaci.
+0-0
Wtorek, 6 listopada 2018 r. godz. 09:54
~Bogdan.
Do Narodowiec~~ Pan Marek pisze o dworcu PKP a nie PKS. Prezydent Lucjusz faktycznie mówił o dworcu tak jak piszesz PKS, nic o dworcu PKP. Zadałem Panu prezydentowi pytanie w radio Leliwa, na temat dworca PKP. Pran prezydent odpowiedział. To czy tam będzie dworzec PKP, zależy od właściciela, nie od miasta. Tylko jak tam może teraz powstać dworzec PKP, jak peron skrócili. Dworzec PKP mógłby być nad torami, jako przedłużenie galerii, ze zejściem na zatorze i na peron. Tylko teraz peron za krótki, bo jest przejście dla pieszych.
+0-0
Poniedziałek, 5 listopada 2018 r. godz. 19:02
~kabi
dworzec pkp mówisz? I kawiarenkę? Mało tego wokół? Fakt można by to na coś przeznaczyć bo konstrukcja solidna ale właściciel musiałby się tym jakoś zająć a nie czekać na odszkodowanie.
+1-0
Poniedziałek, 5 listopada 2018 r. godz. 18:57
~Narodowiec
Marek dworzec będzie w przyszłości lucek o tym myśli i będzie wmiejscu PKS wraz z galerią i parkingami wielopoziomowym i
+1-1
Poniedziałek, 5 listopada 2018 r. godz. 18:26
~Moher49
Duszno tam i ciasno się robi. może będzie lepiej, straszydła trochę szkoda, brak inwencji twórczej u włodarzy. Plac targowy - najlepsze miejsce wzdłuż torów od przejazdu kolejowego na Popiełuszki do przejazdu kolejowego w Rozwadowie. Wyrównać teren, resztę zorganizują sobie handlowcy.
+0-0
Poniedziałek, 5 listopada 2018 r. godz. 18:23
~Bankster
Za poprzedniej władzy to nic nie robili z tym
+0-0
Poniedziałek, 5 listopada 2018 r. godz. 17:47
~M
Nie dogadał się z właścicielami, to wprowadził specustawę? Nie wierzę.
+0-0
Poniedziałek, 5 listopada 2018 r. godz. 17:32
~logika
Brak logiki w myśleniu włodarza miasta. Pomieszczenia które można wykończyć mogą przynosić dochód a w to miejsce zrobic się bezproduktywny parking. Budowiniczy miasta przewracają się w grobie
+0-0
Wtorek, 6 listopada 2018 r. godz. 15:26
~Satpol
logika jestes bezlogiczna, bezuzyteczne miejsca parkingowe?! No na pewno beda swiecily pustkami! Glupias jak but.
+0-0
Wtorek, 6 listopada 2018 r. godz. 01:04
~Tom
To było robić a nie gadać.
+1-0
Poniedziałek, 5 listopada 2018 r. godz. 17:22
~Rzemieślnik
Dlaczego jest to robione tak szybko i na siłę? Nie znamy wypowiedzi ani nikogo ze straży ani z nadzoru budowlanego? Poza tym że brzydko wygląda to nie wydaje mi się wizualnie by budynek stanowił zagrożenie. Tylko się Nadbereżny w tym wypowiada. Dlaczego? Czy ktoś ma w tym interes? A gdzie święte prawo własności? zbydt dużo pytajników...
+0-0
Poniedziałek, 5 listopada 2018 r. godz. 17:21
~Ula
Kiedy kibel kolo liceum ken?
+0-0
Środa, 7 listopada 2018 r. godz. 15:43
~lucyna
Chodź w pampersie...na kasie dają rade to tez dasz
+0-0
Poniedziałek, 5 listopada 2018 r. godz. 16:10
~erykolo
Bezdomni ktorzy zamieszkiwali ten budynek chyba zamarzną.Wiadomo ze nie pojda do domu brata Alberta,bo musza pic alkohol.Według mnie źle to sie skonczy dla bezdomnych,nikt im nie pomoze.Bo maja warunek przestac spozywać alkohol.
+0-0
Poniedziałek, 5 listopada 2018 r. godz. 18:31
~ja
Chcą chlać to niech zamarzają, tyle w temacie, jeśli faktycznie by im zależało, żeby zmienić swoje życie, to by przestali pić i szukali pomocy.
+1-0
Poniedziałek, 5 listopada 2018 r. godz. 17:56
~salon
i bardzo dobrze; jak bezdomni nie chcą pomocy na warunkach mopsu, to niech pozamrazają na śmierć - selekcja naturalna
+0-0
Poniedziałek, 5 listopada 2018 r. godz. 16:07
DzidekzCzarnieckiego
Jak rozbiorom kibelki,to gdzie się będę załatwial po spożyciu browara?
+0-1
Środa, 7 listopada 2018 r. godz. 15:46
~ajnsztajn
W kufel i do gardła...perpetuum mobile
+0-0
Wtorek, 6 listopada 2018 r. godz. 21:46
~@Dzidek
Nie będziesz lał w spodnie .Wybierzesz nowe miejsce.Jest takie gdzie wypada się tylko odlać.Pomyśl chwilę
+0-0
Poniedziałek, 5 listopada 2018 r. godz. 19:03
~kabi
w spodnie będziesz lał
+0-0
Poniedziałek, 5 listopada 2018 r. godz. 17:56
~Bławat
Dla Ciebie nic się nie zmieni, przecież nie korzystałeś z nich. Najwyżej założysz cieplejsze gatki.
+0-0
Stalowka.NET - Wiadomości lokalne z miasta Stalowa Wola i okolic
Copyright 2001 - 2019 Stalowka.NET
  » O nas  » Redakcja  » Reklama  » Kontakt
Wszelkie prawa zastrzeżone.
X Ta strona korzysta z plików cookie w celu świadczenia usług i realizacji potrzeb użytkowników. Pliki te mogą być zapisywane w pamięci Twojego urządzenia. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej. Więcej w polityce prywatności.