Stalowa Wola Stalowa Wola: Huta Stalowa Wola
Wiadomości lokalne z miasta Stalowa Wola i Powiatu Stalowowolskiego. Najnowsze! Najszybciej!
Nagrania audio, rozmowy z ciekawymi ludźmi
Fotografie z najważniejszych wydarzeń w Stalowej Woli
Kanał youtube.stalowka.net - Pierwsza stalowowolska telewizja internetowa
Encyklopedia miasta Stalowa Wola
Zapowiedzi zbliżających się wydarzeń kulturalnych
Repertuar stalowowolskich kin
Baza adresowa najważniejszych firm i instytucji życia publicznego
Kamera na żywo. Widok na Stalową Wolę.
Bezpłatna baza ogłoszeń dla mieszkańców miasta Stalowa Wola jak i Powiatu Stalowowolskiego
Twoje konto
Strona główna  Stalowa Wola / Wiadomości Wtorek, 23 kwietnia 2019 r. Imieniny: Ilony, Jerzego, Wojciecha
 Wiadomości lokalne
» Majówka 2019 (oficjalny program)
» Droga Krzyżowa na błoniach?
» Będzie zmiana na stanowisku skarbnika w mieście
» Miasto szykuje się do walki z komarami
» Łabędź w parku w Charzewicach
» Przez Stalową Wolę przejechał pociąg specjalny z 750 kibicami
» 998: pożar szklarni w Charzewicach
» Zmarł kapucyn Piotr Nowak. Miał 48 lat
» Koniec formalności. Jest decyzja wojewody o budowie obwodnicy Stalowej Woli i Niska
» Noc Konfesjonałów w Stalowej Woli
» Akcja Wielkanoc na drogach
» W klasztorze w Stalowej Woli wystawiana jest relikwia krzyża, na którym skonał Jezus
Więcej » 
 Zasłyszane...
"Najciekawsze na tej wystawie jest spojrzenie na rozwój Stalowej Woli z perspektywy mieszkańca, człowieka. Jego dzieciństwo, dorastanie, miłość, sukces przemijanie".
Katarzyna Zarzycka, Muzeum Regionalne w Stalowej Woli
 Imprezy w mieście
» Warsztaty animacji poklatkowej w MBP
» Na skrzydłach wyobraźni - wernisaż wystawy malarstwa Iwony Pityńskiej
» Zofia Rydet - Zapis socjologiczny 1978-1990
» Wikingowie w Polsce? Zabytki skandynawskie z ziem polskich
» O Mani Skłodowskiej - spotkanie autorskie z Jakubem Skworzem
» Czytelnik Roku 2019
Więcej » 
 Fotoreportaże
Stalowa Wola: Jarmark Wielkanocny 2019
»Jarmark Wielkanocny 2019
»30 rocznica sakry bp Edwarda Frankowskiego
»Miejska Wigilia z szopką i jarmarkiem
»Protest urzędników przed Sądem Rejonowym
»Stalowa Wola na COP24
Więcej » 
Wiadomości lokalne / Polityka i Samorządy

Środa, 12 września 2018 r. godz. 22:17     /Magdalena Rodecka/
Strefa przemysłowa ma się rozrosnąć o 140 hektarów. To cel prezydenta

W najbliższych tygodniach gmina otrzyma zgodę na powiększenie strefy przemysłowej o 140 hektarów.
W najbliższych tygodniach gmina otrzyma zgodę na powiększenie strefy przemysłowej o 140 hektarów.
Fot. Jacek Rodecki
- Łącznik do strefy przemysłowej to dopiero początek wielkiego projektu rozwoju stalowowolskiej strefy gospodarczej. Jednym z priorytetów jest jej poszerzenie - mówił podczas środowej konferencji prasowej prezydent Stalowej Lucjusz Nadbereżny.

Poszerzenie strefy ekonomicznej to pomysł, który "przewijał się" przez wiele ostatnich kadencji. Nie był to temat łatwy bo w grę wchodziło przejęcie terenu od Lasów Państwowych i ich wylesienie.

- Ten temat był od lat dyskutowany. Niemoc przebicia pewnych decyzji. Przez ostatnie cztery lata mocno pracowaliśmy aby poszerzyć strefę ekonomiczną, mieć przestrzeń do rozwoju. Moja decyzja startu w wyborach samorządowych jest z tym związana - mówił prezydent Stalowej Woli Lucjusz Nadbereżny.

Jak się okazuje w najbliższych tygodniach gmina otrzyma zgodę na powiększenie strefy przemysłowej o 140 hektarów.

- To zadanie w priorytecie "Rozwoju" (jeden z filarów programu wyborczego prezydenta) będzie najważniejszym zadaniem w najbliższej kadencji. To największy projekt poszerzenia możliwości inwestowania w Stalowej Woli w ostatnich dziesięcioleciach. - Jest to projekt na miarę 80-lecia miasta Stalowej Woli. Projekt wieloletni ale to właśnie praca tych ostatnich czterech lat polegająca na uzyskaniu pozytywnych opinii w tym zakresie. To dla mnie jeden z najważniejszych motywatorów aby startować w tych wyborach - wyjaśniał prezydent Lucjusz Nadbereżny.

140 hektarów które mają być pozyskane znajduje się w obrębie istniejącej już strefy gospodarczej. Nie jest to teren sąsiadujący z osiedlami mieszkaniowymi. Tereny te znajdują się jak wyjaśnił prezydent "na zapleczu" Huty, w stronę Bojanowa.

Strona do druku Drukuj artykuł    

Jeżeli masz jakieś ciekawe informacje, chcesz przekazać coś ważnego,
coś interesującego, nie wahaj się - napisz do nas: redakcja@stalowka.net

Dodaj komentarz do artykułu »  

Poniedziałek, 17 września 2018 r. godz. 16:25
~malina
@mieszkaniec Cóż dobrego wniósł twój wpis do tematu? Piana z pyska i wiadro żółci - na tylko tyle stać członków partii politycznych. Macie na lokalnych forach tak niski poziom debaty publicznej, że szkoda się wysilać i szukać konkretów. Do was nie dociera nawet cytat żywcem wzięty z uchwały rady miasta w sprawie zaciągnięcia ponad 80 mln zł kredytu przez Nadbereżnego - wy i tak napiszecie, że to głos hejterów oderwanych od koryta. Mógłbym podać numery co najmniej kilku działek uzbrojonych jeszcze przed prezydenturą Nadbereżnego, ale pomimo tych 4 lat dalej niewykorzystanych gospodarczo. Tylko po co? Zamiast mniej lub bardziej udanych tłumaczeń nieudolności rozwoju gospodarki Stalowej Woli przez prezydenta, komentujący będą mogli przeczytać wpis na temat dalece odległy od omawianego w powyższym artykule... ``````````````````````````````````````` Bardzo dobry i bardzo rzeczowy wpis! Niestety, wiekszosc wpisow na tym forum to tylko plucie jadem i zolcia... przykre to.
+0-0
Niedziela, 16 września 2018 r. godz. 07:36
~Gaweł
@pawel a jak większość to będą cykliści i wegetarianie?
+0-0
Niedziela, 16 września 2018 r. godz. 07:22
~@ Mojkoń
Nawet nie mieszkasz w Stalowej Woli, kłamiesz, manipulujesz i siejesz propagandę. Jakakolwiek dyskusja z płatnym trollem jakim jesteś jest bezcelowa.
+0-0
Sobota, 15 września 2018 r. godz. 23:38
manukun
@mieszkaniec Cóż dobrego wniósł twój wpis do tematu? Piana z pyska i wiadro żółci - na tylko tyle stać członków partii politycznych. Macie na lokalnych forach tak niski poziom debaty publicznej, że szkoda się wysilać i szukać konkretów. Do was nie dociera nawet cytat żywcem wzięty z uchwały rady miasta w sprawie zaciągnięcia ponad 80 mln zł kredytu przez Nadbereżnego - wy i tak napiszecie, że to głos hejterów oderwanych od koryta. Mógłbym podać numery co najmniej kilku działek uzbrojonych jeszcze przed prezydenturą Nadbereżnego, ale pomimo tych 4 lat dalej niewykorzystanych gospodarczo. Tylko po co? Zamiast mniej lub bardziej udanych tłumaczeń nieudolności rozwoju gospodarki Stalowej Woli przez prezydenta, komentujący będą mogli przeczytać wpis na temat dalece odległy od omawianego w powyższym artykule...
+0-0
Sobota, 15 września 2018 r. godz. 19:48
~kaMA
Widze, ze niektorym na tym forum marzy sie, by Polska zostala takim "europejskim Iranem", panstwem religijnym. I chyba maja nadzieje, ze PiS-owska zgraja spelni ich marzenia... czy tak?
+0-0
Sobota, 15 września 2018 r. godz. 16:18
~zielony ludek
do paweł;ty bencwale nawet czarni podpisali rozdział państwa od kościoła.prawdz w konkordacie i tak opluwanej przezpsełdo katolików konstytucji.
+0-0
Sobota, 15 września 2018 r. godz. 12:59
~mamuszka
W latach 70 ubieglego wieku Iran byl obiecujacym dobrze rozwijajacym sie panstwem.W 79r.wladze przejal Chomeini,panstwo ogarnela religijna rewolucja kulturalna wprowadzajac rezim wyznaniowy.Od tego czasu rozwoj panstwa sie zatrzymal a jego obywatele do dzis poszukuja azylu na calym swiecie
+0-0
Sobota, 15 września 2018 r. godz. 12:20
~mamuszka
Pawel czyzbys stawial za wzor nam kraje muzulmanskie?Z wieksza tepota i ociezaloscia umyslowa jeszcze sie w zyciu nie spotkalam.
+0-0
Sobota, 15 września 2018 r. godz. 08:13
~pawel
POLSKA i POLACY sa narodem katolickim i to katolicy powinni rozdawac karty, ktos zapyta mnie o mam na mysli. Otoz jesli POLSKA jest krajem katolickim to katolicy powinni rzadzic POLAKAMI a nie np. ateisci. W krajach muzulmanskich wszedzie rzadza muzulmanie a nie katolicy. O to musimy wallczyc zeby tak bylo i to jak najszybciej.
+0-0
Sobota, 15 września 2018 r. godz. 06:46
~Mieszkaniec
Mójkoń nie ośmieszaj się z kolejnymi działkami. Nie ma ich chyba że w środku miasta chcesz budować fabryczki. Zresztą co cię to obchodzi i tak nie mieszkasz w Stalowej Woli hejterze płatny!
+0-1
Piątek, 14 września 2018 r. godz. 19:30
manukun
Mamy w mieście jeszcze kilka działek pod budowę fabryk. Gdzie są inwestorzy? 4 lata to chyba wystarczająco długo, żeby znaleźć chętnego. Skoro tego nie udało się załatwić, po co wycinać kolejne hektary lasu? 2 lata temu obiecywał uzbrojenie części terenów składowiska odpadów z elektrociepłowni. Nie ma. Obiecał branżę IT, która nie potrzebuje rozległych terenów przemysłowych - tego również nie ma. Obiecał nowych inwestorów - nie ma. Obiecał wsparcie dla przedsiębiorstw lokalnych - podniósł podatki i opłaty dla firm. Moja babcia mówi: nie potrafisz, nie pchaj się na afisz. Jeśli prezydent nie potrafi rozwijać gospodarki miasta, może powinien zrezygnować? Budować place zabaw każdy potrafi.
+0-0
Piątek, 14 września 2018 r. godz. 19:22
~Barbara
Ludzie, glosujcie na PiS; tylko PiS wyprowadzi Polske z jewropejskiej niewoli i utworzy nowe, niepodlegle Katolickie Panstwo Narodu Polskiego
+0-0
Piątek, 14 września 2018 r. godz. 16:49
~Kamil
A gdzie ci inwestorzy, droga "Konstytucjo"? Gdzie?? Czyzby ustawili sie juz w kolejce pod drzwiami p. Lucjusza? On wciaz jest zbyt mala postacia, by dyskutowac z powaznymi inwestorami!
+0-0
Piątek, 14 września 2018 r. godz. 16:34
~merlot
Prosze sie nie martwic, pan prezydent Lucjusz wytnie wszystkie drzewa wokol Stalowej Woli, a (wyludniajace) sie miasto zamieni w nowe "wesole miasteczko"... A miejskie dlugi beda przez dlugie lata splacac jego forumowi klakierzy!!
+0-0
Piątek, 14 września 2018 r. godz. 08:33
~x
Konstytucja. Opozycja inwestorów ulokowała by w Romie, wyjazdowym biurze niedołęgi życiowej, która rządziła przez 12 lat.
+0-0
Piątek, 14 września 2018 r. godz. 07:25
~edek
Po pierwsz malutcy to sa hejterzy z pseudo opozycji ktorzy dwoja sie i troja jakby tu zaszkodzic naszemu miastu. Po drugie pseudo ekolodzy nie musicie bronic drzew bo akurat tych mamy za duzo. Naogladaliscie sie filmow o obronie drzew w miastach gdzie rosnie kilka drzew i nie dziwota ze mieszkancy tych miast bonia te drzewa. My mamy miliony drzew otaczjacych nasze miasto z wszystkich stron. Za komuny to dopiero wycinalismy drzewa bo gdyby tego nie robiono nie bylo by STALOWEJ.
+0-0
Piątek, 14 września 2018 r. godz. 05:39
~Konstytucja
Dobry pomysł na biznes w mieście i rozwój Stalowej Woli. A opozycja gdzie tych inwestorów by ulokowała, skoro jej troll hejtuje jak ogłupiały?
+0-0
Czwartek, 13 września 2018 r. godz. 22:53
~malina
"Opozycji szczęki opadły do ziemi stąd hejt." Czy to kolejny maly PiS-owski prostaczek wypowiedzial sie na forum?
+0-0
Czwartek, 13 września 2018 r. godz. 22:43
~czaczarzasty
slęzak do tej pory by się skłócił z samym sobą, taki był dobry
+0-0
Czwartek, 13 września 2018 r. godz. 21:51
~View
Opozycji szczęki opadły do ziemi stąd hejt.
+0-0
Czwartek, 13 września 2018 r. godz. 19:27
~malina
"Wbrew 3 hejterom opozycji, Nadbereżny wygra. Ujadajcie dalej i plujcie. Pokazujecie swoją prawdziwą twarz." Wciaz te same (do znudzenia) plugawe teksty i brak jakichkolwiek faktow. Czy pan N. nie posiada zadnych bardziej inteligentnych klakierow???
+0-0
Czwartek, 13 września 2018 r. godz. 18:54
~mamuszka
Obecne prawo jest na reke wszystkim karczownikom.Miasto chce przyciagnac inwestorow z drugiej strony kulturowo nieprzyjazne dla obcego kapitalu,chocby przez brak flagi UE.Miejscowym marzy sie kapital narodowy polski ktory jeszcze ze tak powiem nie osiagnal wieku dojrzewania
+0-0
Czwartek, 13 września 2018 r. godz. 18:38
~Troll internetowy
Powstanie drugi Rzeszów Dworzysko. Hektary nieużytków, po których biegają sarny. Będzie gdzie na rolkach pojeździć.
+0-0
Czwartek, 13 września 2018 r. godz. 18:11
~Tak będzie
Wbrew 3 hejterom opozycji, Nadbereżny wygra. Ujadajcie dalej i plujcie. Pokazujecie swoją prawdziwą twarz.
+0-0
Czwartek, 13 września 2018 r. godz. 17:53
~csa
zgadzam się z przedmówcami. po co wycinać tyle lasu jak nie wiadomo ilu potencjalnych inwestorów mamy.
+0-0
Czwartek, 13 września 2018 r. godz. 17:47
~STOP WYCINCE DRZEW
Najpierw poszerzmy miasto, a znajdzie się wiele nieużytków, gdzie można zainwestować. Ocalmy nasze lasy.
+0-0
Czwartek, 13 września 2018 r. godz. 17:11
~miranda
Czy znane sa juz nazwy (chocby kilku) firm, ktore zamierzaja wykorzystac te (ogolocone) 140 ha lasow?
+0-0
Czwartek, 13 września 2018 r. godz. 16:44
~marian
Pisze ten komentarz do prezydenta naszego miasta a takze radnych. Po co wycinac 140 hektarow lasu jak mamy potezny pusty plac przy ulicy WRZOSOWEJ tam gdzie kiedys elektrownia wywalala pyly i inne badziewie. Bylem na tym placu niedawno i wystarczy zasypac te doly ktore tam sa ziemia utwardzic teren i mamy 100 hektarow wolnej przestrzeni pod budowe zakladow.
+0-0
Czwartek, 13 września 2018 r. godz. 14:51
~Nibykomuch
Najbardziej z tej informacji to cieszy się właściciel pewnej firmy przetwarzającej drewno, która zlokalizowana jest w strefie. Codziennie kilkadziesiąt ciężarówek przywozi tutaj drewno z całej Polski, a firma ta w swoim kraju zakazuje wycinki lasów ze względu na ochronę środowiska. Czy prezydent ma świadomość jakiego spustoszenie dokona w ekosystemie wycinając 140 ha lasu, co ze zwierzętami, ptakami i innymi stworzeniami żyjącym na tym obszarze. Chce zrobić wycinkę jak w Puszczy Białowieskiej , no to brawo. Najłatwiej i najszybciej to wyciąć, zniszczyć, usunąć. Czy przeprowadzone jest rozeznanie jakie jest zainteresowanie działkami przez przyszłych inwestorów. Niech prezydent przedstawi ilu inwestorów wystąpiło do niego z prośbą w ciągu ostatnich 4 lat o chęć zainwestowania, jednak barierą był brak terenów przemysłowych.
+1-0
Czwartek, 13 września 2018 r. godz. 13:24
~rafaelmet
To bardzo ciekawe. Lucek chyba z nikim tego nie uzgadniał z górą. Rząd wycofuje się z SSE. Powodzenia :P
+0-0
Czwartek, 13 września 2018 r. godz. 12:56
~to ja
Głosujcie na mnie. Obiecuje , że ściągne do miasta oddział NASA. Jestem już na etapie rozoów, które toczą się w dobrym kierunku. Amerykanie w zamian oferują ,,,,ale to na razie tajemnica negocjacji.
+0-0
Czwartek, 13 września 2018 r. godz. 12:43
~do @hmm
tobie wszystko przeszkadza ,,,kupisz sobie nowe buty ,,złe bo uwierają,,przenieś się człowieku tam gdzie będzie ci dobrze
+0-0
Czwartek, 13 września 2018 r. godz. 12:38
~zico
Byłem u jasnowidza , ludzie opuszczą St. W. , bo będzie jak na Śląsku . W St. Woli już 25% stoi pustych mieszkań bo ludzie wyjechali za lepszym chlebem a pozostali to emeryci komu, ten przemysł Ukraińcom ??? Taka polityka doprowadzi do tego że w Stalowej będzie więcej Ukraińców i nie będzie komu głosować na prezydenta.
+0-0
Czwartek, 13 września 2018 r. godz. 11:55
~DRIVER
Opozycja będzie tak kwiczeć do 21 października, a potem czeka ich niebyt...
+0-0
Czwartek, 13 września 2018 r. godz. 11:41
~Feni
A w nadtępnym odcinku obieca budowe kosmodromu w Turbi
+0-0
Czwartek, 13 września 2018 r. godz. 11:37
~Wyborca
Opozycja ujada, a sami co proponują, bo nie słyszałem?
+0-0
Czwartek, 13 września 2018 r. godz. 11:19
~xxx
a co ze smrodem ktory czuc co drugi dzien to bylo jedno z przewodnich tematow podczas kampanii 4 lata temu
+0-0
Czwartek, 13 września 2018 r. godz. 11:04
~ale
Jak śpiewa Maryla: "Ale to już było...":)
+0-0
Czwartek, 13 września 2018 r. godz. 10:55
~Koko
@glosprawdy Chłopie za najniższą krajowá t to pracuje się u polaczków prywaciarzy! Kilo chy zagraniczne dają więcej, wiem bo skończyłem PRz w Stalowej i dwa lata byłem pracownikiem takich prywaciarzy. Przeniosłem sie do Chińczyka rok temu i nagle wypłata razy półtorej. Taka jest prawda.
+0-0
Czwartek, 13 września 2018 r. godz. 10:45
~Głos Prawdy
Wycinamy lasy, bo tak łatwiej ściągać przemysł ciężki i zagraniczne obozy pracy. Stalowa Wola potrzebuje nowoczesnego przemysłu. Nie po to zbudowaliśmy bazę akademicką, aby absolwenci musieli wyjeżdżać z miasta lub zasuwać za najniższą krajową dla zagranicznych molochów. Gdzie zapowiadany rozwój branży IT? Prawdziwy mąż stanu nie boi się wyzwań, a takim jest budowa nowoczesnego miasta i tworzenie warunków do prowadzenia biznesu, a co za tym idzie, powstawania dobrze płatnych miejsc pracy. Podnoszeniem podatków nie osiągniemy tego celu.
+1-0
Czwartek, 13 września 2018 r. godz. 10:23
~Długi Mieciu
Chwila. Źle było jak nie było nowych inwestycji i nowych miejsc pracy, a teraz jest źle bo ma się rozwijać strefa przemysłowa ? Mam wrażenie że chejteży hejtują byle tylko coś pisać. Żałosne.
+0-0
Czwartek, 13 września 2018 r. godz. 10:11
~OoO
znowu wejda firmy aluminiowe o ile wejda, no ale aluminiowa wola nazwa sie musi zgadzac
+0-0
Czwartek, 13 września 2018 r. godz. 09:27
~d
Myślę, ze ta informacja nie bez powodu pojawiła się przed wyborami. Ciekawe co z tego wyjdzie, przecież mieli na to 4 lata.
+0-0
Czwartek, 13 września 2018 r. godz. 09:19
~zawiedziony
140 hektarów oj będzie co wycinać a gdzie ochrona środowiska najlepiej wszystko co żywe zniszczyć wybetonować.Już niedługo z Puszczy Sandomierskiej zostaną tylko wspomnienia dzieci tylko z obrazków będą się uczyć o drzewach takich jak sosny świerki lipy dęby po po rządach Prezydenta Nadbereżnego żadne drzewo się nie uchroni od ścięcia.Nasz Prezydent uważa"stare drzewa zastępować młodymi" czyli w Stalowej Woli nie ma miejsca na rodzime drzewa takie jak lipy sosny dęby tylko innowacje liliputy sklonowane drzewa .
+0-0
Czwartek, 13 września 2018 r. godz. 09:00
~amman
Bardzo dobrze panie prezydencie widać jak pan pracuje i ile pan załatwił dla Stalowej Woli!
+0-0
Czwartek, 13 września 2018 r. godz. 08:59
~Strefa
No lemingi do roboty. Ujadać :)
+0-0
Czwartek, 13 września 2018 r. godz. 08:50
~hmm
Kawalek cmentarza to nie bo ujecia wody pitnej ale 140 ha przemyslu to juz tak. Oddychamy syfem i jeszcze z kranow syf zacznie plynac. Full wypas. Tak trzymac. Nie lubie PISu ale tez nie przepadam za PO. Pisze to jako zwykly mieszkaniec ktoremu dane jest mieszkac w Stalowej do konca swoich dni.
+0-0
Czwartek, 13 września 2018 r. godz. 08:46
~BEZPARTYJNY
Szanowna młodzieży zamiast pisać paszkwile obrażające drugiego człowieka zastanówcie się jaka przyszłość czeka Was w tym grajdołku jakim jest Stalowa Wola.Całe życie pracowałem w firmach z poza tej mieściny. domu byłem raz na dwa tygodnie.Zaliczyłem perę kontraktów zagranicznych.Gdyby nie poważna choroba dalej pracował bym poza miastem.Ktoś powie co z tego.Ano to że pracując w stw zarabiał bym najniższą krajową,bez szans na awans bo te znikły wraz z komuną.A tak mam 5000pln chorobowego czego nie ma99procent mieszkańców na wypłatę.Były czasy mojej młodości kiedy to jako człek wychowany na Mickiewiczu ,Sienkiewiczu takie słowa jak ojczyzna honor coś dla mnie znaczyły.Może był to wpływ ideologi,a może postawa rodziców,którzy po wojnie zaczeli się dorabiać i widzieli przed sobą przyszłość w tym mieście.A jaką przyszłość ma młodzież dziś i tutaj.Prywaciarze płacą minimum proszę sprawdzić oferty w PUP.Jak na stacjach benzynowych żaden się nie wychyli.Nie jesteście z mojego pokolenia ,które w szkole miało rosyjski.Znacie w dużej mierze angielski.Nie myślcie,że na zachodzie są sami specjaliści.Nic bardziej mylnego czego przykładem jest polski hydraulik we Francji. Obecna elita polityczna bez względu na ugrupowanie czy komuchy czy solidaruchy czy też kościelniki nauczyły mnie jednego.Liczę się ja i mój interes.Zobaczcie trzeżwym okiem na spokojnie bez uprzedzeń i animozji jak jedni pchają się do władzy i chcą jej jak najwięcej ,a drudzy walczą o swoje już zdobyte stołki i przywileje.to wszystko pod hasłami BÓG HONOR OJCZYZNA.Wmawiają ludkom ,że tylko oni zapewnią im godziwą przyszłość.Prawda jest taka,że przyszłość musisz zapewnić sobie sam młody człowieku.Odwagi młodzieży.Olać psełdo patriotyzm.Przestańcie zachowywać się jak kibole,których drużyna cały czas moczy a oni wychwalają ją pod niebiosa.Może się mylę ale wydaje mi się ,że STW skazana jest na zastój zarówno z braku taniej siły roboczej jak i braku konkretnych inwestorów.Osobiście gdybym miał dzieścia lat i rozum co dziś ani dnia siedział bym w Polsce a tym bardziej w takiej pipidówce jaką jest STW.Nie żyje się patrząc wstecz[bo tu urodziłem się i z tąd pochodzą moi rodzice]żyje się dla dzieci patrząc w przyszłość aby im było lepiej.
+0-1
Czwartek, 13 września 2018 r. godz. 07:43
~baltazar
Płaczę rozrośnie się o 140 chyba ugoru.Jednek jestem optymistą i może ruszą coś jak to w Rzeszowie przydent miasta a nie marionetka.
+0-0
Czwartek, 13 września 2018 r. godz. 07:00
~Realnie
Vogi są inwestorzy bo się pytałem w urzędzie między innymi firma ssangyong produkująca samochody w końcu macie miejsca pracy a narzekacie na wycinkę drzew nie pogodzi tego i tego albo jedno albo drugie
+2-0
Czwartek, 13 września 2018 r. godz. 06:19
~Kwiat pomarańczy
Opozycja tylko ujadanie i ujadanie... Ręce opadają...
+0-0
Czwartek, 13 września 2018 r. godz. 06:08
~Dassler
Myślę że skuteczny sposób na rozwój miasta to łażenie po pomnikach i szpecenie ich koszulkami! Tak jak to ostatnio opozycja robiła
+1-0
Czwartek, 13 września 2018 r. godz. 01:28
~Yogi
@na pomniki .... jaka niby inwestycja będzie realizowana? Karczowanie lasu? Na papierze? Kto i ile zainwestuje? Wiesz coś czy bijesz pianę pisowski trolu?
+0-0
Czwartek, 13 września 2018 r. godz. 00:41
~Na pomniki buciorami deptać!
Opozycja ujada bo kolejna inwestycja będzie realizowana a nie tylko te ich śmieszne proteściki...
+0-0
Czwartek, 13 września 2018 r. godz. 00:37
~mixxer
Jakos "dziwnym trafem" decyzje gmina ma otrzymac tuz przed wyborami samorzadowymi. Czy to "przypadek"?
+0-0
Czwartek, 13 września 2018 r. godz. 00:05
~Rafał
Nie da się oddychać przez fabryki ,a tu jeszcze. Bardziej rozwinąć ? Chyba ludzi wytruć.
+0-0
Środa, 12 września 2018 r. godz. 23:55
~mamuszka
Mieszkaniec ile razy juz to bylo napisane?Kartoniady,park dla pieskow itd.,chyba kilkadziesiat.Widac ze jestescie starszym schorowanym czlowiekiem.Moja babcia tez od 30 lat mowi to samo
+0-0
Środa, 12 września 2018 r. godz. 23:48
~?
Będzie wielka wycinka? Kot będzie inwestował czyli wyłoży miliony w mieście w którym brakuje ludzi chcących pracować, w kraju z najdroższą energią i sądami sterowanymi przez magistra?
+0-0
Środa, 12 września 2018 r. godz. 23:35
~nocna_kawa
Drzewa mozna wycinac i strefa moze rosnac... tylko kto zechce w niej inwestowac? P.S. Dla dzisiejszych (PiS) władz najbardziej wulgarnym słowem na k… jest … Konstytucja!
+0-0
Środa, 12 września 2018 r. godz. 23:32
~Mieszkaniec
Opozycja chyba ze 3 palenia świeczek pod sądem zorganizuje w ramach protestu i 8 kartoniad.
+0-0
Stalowka.NET - Wiadomości lokalne z miasta Stalowa Wola i okolic
Copyright 2001 - 2019 Stalowka.NET
  » O nas  » Redakcja  » Reklama  » Kontakt
Wszelkie prawa zastrzeżone.
X Ta strona korzysta z plików cookie w celu świadczenia usług i realizacji potrzeb użytkowników. Pliki te mogą być zapisywane w pamięci Twojego urządzenia. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej. Więcej w polityce prywatności.