Stalowa Wola Stalowa Wola: Huta Stalowa Wola
Wiadomości lokalne z miasta Stalowa Wola i Powiatu Stalowowolskiego. Najnowsze! Najszybciej!
Nagrania audio, rozmowy z ciekawymi ludźmi
Fotografie z najważniejszych wydarzeń w Stalowej Woli
Kanał youtube.stalowka.net - Pierwsza stalowowolska telewizja internetowa
Encyklopedia miasta Stalowa Wola
Zapowiedzi zbliżających się wydarzeń kulturalnych
Repertuar stalowowolskich kin
Baza adresowa najważniejszych firm i instytucji życia publicznego
Kamera na żywo. Widok na Stalową Wolę.
Bezpłatna baza ogłoszeń dla mieszkańców miasta Stalowa Wola jak i Powiatu Stalowowolskiego
Twoje konto
Strona główna  Stalowa Wola / Wiadomości Czwartek, 23 maja 2019 r. Imieniny: Leoncjusza, Michała, Renaty
 Wiadomości lokalne
» Minister MON Mariusz Błaszczak z wizytą w miejscach zagrożonych powodzią
» Rzeka Łęg wylewa. W Bojanowie ogłoszono pogotowie przeciwpowodziowe
» Wyciek rtęci na terenie huty. Wezwano specjalistyczną straż chemiczną
» Inicjatywa Samorządowa 2018 ostrzega przed 447
» W Antoniowie budują bibliotekę
» Tomasz Miękina ze Stalowej Woli autorem fantastycznej powieści
» Na KUL-u nie było agitacji
» Szkolenie PINB ze specustawy mieszkaniowej
» Minister Sprawiedliwości otworzył Ośrodek Pokrzywdzonych Przestępstwem i właczył się w Eurowybory
» 11-latek potrącony przy "domu generała"
» Będzie dokumentacja dla S-74. Okno na świat dla Stalowej Woli?
» Prawdziwe raty na TIP-TOP
Więcej » 
 Zasłyszane...
"Najciekawsze na tej wystawie jest spojrzenie na rozwój Stalowej Woli z perspektywy mieszkańca, człowieka. Jego dzieciństwo, dorastanie, miłość, sukces przemijanie".
Katarzyna Zarzycka, Muzeum Regionalne w Stalowej Woli
 Imprezy w mieście
» Postacie. Spektakl z muzyką Gintrowskiego.
» "Przed wyrokiem" z Wiesławem Hopem
» Kolorowe wakacje w MDK
» Secesja
» Czytelnik Roku 2019
Więcej » 
 Fotoreportaże
Stalowa Wola: Wbito łopatę pod budowę obwodnicy Stalowej Woli i Nisko
»Wbito łopatę pod budowę obwodnicy Stalowej Woli i Nisko
»Stalowa Wola: Piknik Rodzinny z okazji Dni Otwartych UE
»XII Rowerowa Masa Krytyczna
»Jarmark Wielkanocny 2019
»30 rocznica sakry bp Edwarda Frankowskiego
Więcej » 
Wiadomości lokalne / Sygnały Czytelnika

Wtorek, 24 lipca 2018 r. godz. 11:22     /Magdalena Rodecka/
Trudne sąsiedztwo

Z redakcją Stalowka.NET skontaktowała się mieszkanka bloku na ulicy Siedlanowskiego w Stalowej Woli. Twierdzi, że od kilku miesięcy bawiące się na placu zabaw dzieci i ich rodzice są prześladowani przez chorego psychicznie mężczyznę.
Z redakcją Stalowka.NET skontaktowała się mieszkanka bloku na ulicy Siedlanowskiego w Stalowej Woli. Twierdzi, że od kilku miesięcy bawiące się na placu zabaw dzieci i ich rodzice są prześladowani przez chorego psychicznie mężczyznę.
Fot. Jacek Rodecki
Z redakcją Stalowka.NET skontaktowała się mieszkanka bloku na ulicy Siedlanowskiego w Stalowej Woli. Twierdzi, że od kilku miesięcy bawiące się na placu zabaw dzieci i ich rodzice są prześladowani przez chorego psychicznie mężczyznę.

- Człowiek ten nosi w plecaku noże, którymi niszczy zabawki i grozi, że pozabija dzieci rodziców i policję. Był również przypadek rzucania do dzieci petard z balkonu.Rodzice są przestraszeni a plac zabaw zawsze pełen dzieci jest pusty. Wielokrotnie sprawa była zgłaszana na policję ale tutaj wydaje się nie można liczyć na pomoc dopóki ktoś własnym życiem nie zapłaci za ignorancję i opieszałość policji. Policja nie zawsze nawet przyjeżdża, pyta czy ten pan jest jeszcze na placu zabaw tak jakbyśmy to my rodzice powinni go złapać i przetrzymać do ich przyjazdu. Mam już dosyć tej sytuacji. Może Państwu uda się coś chociaż dowiedzieć dlaczego tak się dzieje - pisze do nas kobieta.

Jak się okazuje mężczyzna ten jest znany stalowowolskiej policji. Toczy się wobec niego kilka postępowań. Jedno z nich dotyczy gróźb karalnych. Dwie osoby złożyły zawiadomienie. Podczas gdy na placu zabaw bawiły się dzieci, mężczyzna podszedł do ich rodziców i powiedział, żeby ich uciszyć bo inaczej je pozabija. Użył rzecz jasna bardziej dosadnych słów. - Osoby te poczuły się zagrożone tym sformułowaniem, obawiały się, że mężczyzna może tym dzieciom zrobić krzywdę - mówi rzecznik prasowy stalowowolskiej policji Andrzej Walczyna. Mężczyźnie wytoczono również postępowanie za znieważenie pielęgniarki w czasie jednej z interwencji wobec niego. - Nie jest prawdą, że nie reagujemy. Reagujemy, prowadzimy postępowania. Staramy się aby do takich incydentów nie dochodziło. Z tym panem rozmawiał wielokrotnie dzielnicowy ale jak wiadomo trudno się z takimi osobami współpracuje - stwierdził rzecznik policji.

Strona do druku Drukuj artykuł    

Jeżeli masz jakieś ciekawe informacje, chcesz przekazać coś ważnego,
coś interesującego, nie wahaj się - napisz do nas: redakcja@stalowka.net

Dodaj komentarz do artykułu »  

Środa, 8 sierpnia 2018 r. godz. 09:10
~pieczony królik
proponuję dwóch prawdziwych zomowców i będzie po problemie. Pozdrawiam.
+0-0
Niedziela, 29 lipca 2018 r. godz. 22:46
~Miłośnik zwierzat
Miastowy W pierwszej kolejności brawo za mądre uwagi podzielam twoje spostrzeżenia w 100% co to twojego pytania Tak pies zawsze chodzi na smyczy, nie jest agresywny do ludzi dorosłych a co najważniejsze wobec dzieci ani do zwierząt choć zauważyłem że jest kilka małych psów które pierwsze zaczynają szczekac i fakt czasem zdąży się warkniecie choć zwykle pies tej pani przechodzi spokojnie a nawet widzę że opiekunka stara się unikać kontaktu z prowokujacymu psami zmieniając trasę spaceru Co do kaganca tak ma coś założone na pysku nigdy nie miałem okazji przechodzić blisko więc nie wiem czy to kaganiec czy może kantor.. Który również ogranicza pysk zwierzęcia. Zauważyłem też że pani ta sprząta po swym psie Co nie zawsze robią właściciele małych psiakow biegajacych bez smyczy
+0-0
Niedziela, 29 lipca 2018 r. godz. 19:28
~Miastowy
Po 1 Jeśli pies nie ujada w nocy podkreślam słowo ujada to w czym problem? Nie wierzę że pies o którym tu wypisujecie siedzi w ciągu dnia na balkonie i na okrągło ujada. Po 2 Jak wnioskuje właścicielka psa niżej napisała dlaczego żaden z niżej komentujących nie podejdzie i jej tego nie powie osobiście, mysle że na pewno w jakiś sposób by zareagowała. Po 3 W blokach na Okulickiego mieszka mężczyzna który notorycznie karmi gołębie które za przeproszeniem wszedzie "sraja" Po 4 Ludzie mieszkający w tych wiezowcach notorycznie parkują samochody na chodniku oraz trawię zaraz przy "mini placu zabaw" dla dzieci Po 5 To że wszędzie dookoła na tym osiedlu siedzą lumpy które piją np.browary i po sobie nie sprzątają to wam nie przeszkadza nie mówiąc o darciu mordy Po 6 Cisza nocna obowiązuje od 6-22 pies szczeka w ciągu dnia Po 7 Ocenianie czyjejś inteligencji na podstawie szczekajacego psa tej osoby świadczy tylko o inteligencji wypisujacej takie dyrdymały. Po 8 Ludzie żyjemy w blokowiskach i tego trzeba się nauczyć. Nie wszystko będzie po naszej myśli nie możemy nikomu zabronić posiadania psa królika czy kota. Tym bardziej że widząc co tu ludzie piszą z tym psem nie ma chyba takiej tragedi jeśli psina poszczeka sobie trochę w dzień. I teraz pytanie do osób które kojarzą ta panią proszę mi powiedzieć czy jeśli wychodzi z tym psem na spacer pies jest na smyczy i ma kaganiec?
+0-0
Niedziela, 29 lipca 2018 r. godz. 13:52
~Właściciel PSA
Do zyczliwego sąsiada, czy ojca dziecka. Nie życzę sobie być wyzywana itd na forach.Ja wiem że łatwo jest kogoś wyzywać będąc anonimowym a trudniej podejść i poinformować mnie że mój pies czasem zaszczeka. No ale przecież by to zrobić trzeba mieć odwagę i klasę więc łatwiej napisać " malointelogentna, czy też głupia właścicielka" Niestety nie mam wpływu na szczekanie mojego psa gdy jest sam w domu, a pora roku zmusza mnie do tego by otwierać okna w domu. Mój pies nie szczeka w porach nocnych gdzie obowiązuje cisza chyba że coś go zaniepokoi. Mam nadzieję że osoby które potrafiły wyrwać mnie na forum mają na tyle honoru w sobie by umieć też przeprosić za obraźliwe mnie słowa, gdyż sama nikomu nie ublizam i nie życzę sobie obraźliwych mnie komentarzy
+0-0
Niedziela, 29 lipca 2018 r. godz. 12:12
~Pies mądrzejszy od sasiada
A dwa lepsza słoma z butów wystające niż brak kultury z ust płynąca
+0-0
Niedziela, 29 lipca 2018 r. godz. 12:09
~Pies mądrzejszy od sasiada
Życzliwy sąsiad ja nie obrazam sąsiadów tylko ciebie ja przynajmniej jak mi przeszkadzał szczekajacy pies to grzecznie zwróciłem uwagę.. Pozatym wypociny to ty tworzysz " właściciel psa " haha właściciel to może być samochodu, ew pola na którym rosną buraki a pies jak coś to ma opiekuna.. Gdyż nie jest rzeczą. To raz a dwa zwykle rodzice jak ich dziecko płacze i nie mize spać to idzie je przytulić pogłaskać a nie siedzi na balkonie albo przed kompem i obraża ludzi. Bo za mówienie o kimś że jest głupi.. No cóż jakoś jak tu nie mieszkałem to było ok a że dzięki 500+ i socjalnej pomocy ( bo skoro cały dzień słyszysz szczekajacy psa wnioskuję że jesteś nierobem który żyje na kosz państwa) stać cię na wynajem.. no może nawet kupno mieszkania w mieście to miej świadomość tego że na osiedlach ludzie mają zwierzęta które niestety czasem muszą zostać w domu gdy ich opiekunowie idą do prscy... A to że rodzice dla wygody potrafią zamykać dzieci w autach by spędzać czas w galeriach nie znaczy że trzeba zostawić psa w domu i pizamykac mu okna bo jakiemuś nierobowi przeszkadza jego szczekanie ale co ja z toba będę dyskutowal. Dla mnie ktoś kto obraża ludzi tylko dlatego że opiekuje się zwierzakiem to niewątpliwie jest nawet opłucia więc jedyne co to chciałbym spytać czy znasz się dobrze na rolnictwie bo chciałbym wiedzieć ile obornika trzeba w pole wywiesc by taki burak wyrósł... Tyle w temacie tak więc jak masz taki wielki problem to może wróć do puszczy do szałasu bo w śród ludzi widzę masz problem z przebywaniem
+0-0
Niedziela, 29 lipca 2018 r. godz. 09:56
~jan
.... napiszcie na policję donos że należy do PO, wtedy Ziobro naśle na niego CBA i CBŚP, to się przyzna nawet do zamachu w Smoleńsku, i będzie po sprawie.
+0-0
Sobota, 28 lipca 2018 r. godz. 17:05
~Życzliwy sasiad
@Pies mądrzejszy od sąsiada.Przeczytaj jeszcze raz te twoje wypociny i wróć się do podstawówki bo stylistyka twojej wypowiedzi świadczy ,że na podstawówce zakończyłaś edukację.Problemem nie jest pies tylko głupi właściciel.Nie wyzywaj nikogo od buraków bo twoje podejście do sąsiadów świadczy, że ci słoma z butów wystaje.Porównywanie szczekającego na balkonie całymi dniami psa do bawiących się dzieci przed blokiem świadczy o twojej inteligencji a raczej zupełnym jej braku.
+0-0
Sobota, 28 lipca 2018 r. godz. 14:31
~Pies mądrzejszy od sasiada
Jak wam przeszkadzają zwierzęta tobie do puszczy przeprowadzce. Na szczęście zwierzaki są mądrzejszy od ludzi Pies szczekajacy przeszkadza bo szczeka a co ma mialczec? A co do Okulickiego myślę że jest tu więcej uciążliwych ludzi niż zwierząt Szkoda ze nikt nie zwrócił uwagi na wysmarowana ławkę smarem co ludzie siedzący na ławkach też są problemem dla tatusiow.. Jak się dzieciaki dra za oknem też spać nie mogę i co nie lecę na policję i nie pisze komentarzy cóż takie uroki życia w bloku tu się ktoś drze tu pies szczeka Wcale się Ne dziwię że ludzie na wieś uciekają bo tam większą kultura w śród sąsiadów każdy zwierzęta kocha.. Ale niestety przychodzą buraki mieszkać do bloku i oczekują ciszy jak u siebie na wsi.. Więc jak komuś przeszkadzają zwierzęta ludzie itd w blokach niech wraca do szałasu
+0-0
Czwartek, 26 lipca 2018 r. godz. 11:52
~19200@ Wp.pl
W naszym bloku moda na koty kichamy od rana do wieczora oby to nie była przykrywka.
+0-0
Czwartek, 26 lipca 2018 r. godz. 01:01
~sasiad
Na Jana Pawla 7 Baba ma z 5 psow.szczekaja pod blokiem na ludzi idzieci a smrod taki ze okna w lecie ciezko otworzyc.I tak juz sie my sasiedzi meczymy 30 lat.Co zrobic spoldzielnia nie reaguje chyba policje rzeba nasylac.
+0-0
Środa, 25 lipca 2018 r. godz. 18:09
~realista
Załęże nie jest koło Rzeszowa tylko jest osiedlem tego miasta. Prawidłowo to zakład karny jest w Rzeszowie a nie w Załężu.
+0-0
Środa, 25 lipca 2018 r. godz. 13:40
~ania
Ale skoro policja pracuje i toczą się postępowania, a wiadomo, że jest niebezpieczny i coś ma nie tak z głową, to czy do czasu wyjaśnienia, nie powinno się mu ograniczyć wolności? Dla bezpieczeństwa otoczenia?
+0-0
Środa, 25 lipca 2018 r. godz. 13:33
~Sasiadka
Do Info : pan W jak juz. Nie wprowadzaj ludzi w blad
+0-0
Środa, 25 lipca 2018 r. godz. 12:18
~Moher49
Chory psychicznie, to do psychuszki. Policja czeka, aż kogoś zabije. Samosąd zrobić, sprać mendę aby tu więcej się nie pałętał to wtedy policja znajdzie sprawców i zamknie. Policja nie broni, sami też nie możemy bo kara. Niech ruszy moje dziecko, łeb utnę siekierą.
+0-0
Środa, 25 lipca 2018 r. godz. 12:08
~.PINGWIN,Z 2 PIETRA
O FUCK. JAKA ULG A.......
+0-0
Środa, 25 lipca 2018 r. godz. 11:50
~info
Ludzie. Czytajcie posty. Pan B. już nikomu nie zagraża. Dostał 3 miesiące aresztu i od dwóch dni siedzi na Załeżu k.Rzeszowa.
+0-0
Środa, 25 lipca 2018 r. godz. 10:36
~panika
APELUJE DO SAMSIADÓW NIE OTWIERAJCIE MU DRZWI JA TYLKO TROCHE UCHYLILAM BO NIE MAM judasza , to ten zastawil mi noge w drzwiach .OKROPNIE SIE GO BALAM , DOBRZE ZE ZDOLALAM SIEGNĄĆ PO TELEFON BO MIALAM AŻ W TOREBCE.
+0-0
Środa, 25 lipca 2018 r. godz. 10:34
~HALINA
:ON pukal do mojego mieszkania .! szarpał za klamkę . wyrwał mi kopał w drzwi....' TERAZ nie mam dzwi kazdy sobie moze wejsc na "legalu"
+0-0
Środa, 25 lipca 2018 r. godz. 07:06
~do bodek
tylko pomyśl co to za życie
+0-0
Wtorek, 24 lipca 2018 r. godz. 23:10
Zbigniew
szkoda że memów nie można tu wrzucać "dzień świra" jak nic
+0-0
Wtorek, 24 lipca 2018 r. godz. 22:55
~Gargamel90
W takich wypadkach trzeba być ostrożnym niewiadomo co do głowy strzeli takiemu psychicznie choremu . Podobno był widywany z cyganami .!!!
+0-0
Wtorek, 24 lipca 2018 r. godz. 22:40
~mnmn
Cała prawda co opisał Ojciec małego dziecka. Również mieszkam na tym osiedlu. Cał dzień słychać wycie tego psa.
+0-0
Wtorek, 24 lipca 2018 r. godz. 20:07
~Ojciec małego dziecka
Jeśli poruszamy temat upierdliwego sąsiedztwa to może ktoś wytłumaczy pewnej pani ,inteligentnej inaczej z Okulickiego 10,żeby nie wypuszczała swojego popaprańca na balkon bo ujada na całe osiedle.Piszę z premedytacją popaprańca ,bo choć wygląda toto jak owczarek niemiecki to na pewno nim nie jest.Owczarki niemieckie to są mądre ułożone psy.Ten ma spaprane geny i nawet to nie kundel bo kundelki to mądre pieski.Toto już od rana szczeka budząc wszystkie dzieci na osiedlu.Następnym razem podam piętro i klatkę.
+0-0
Wtorek, 24 lipca 2018 r. godz. 18:12
Bodek
Stalowy. I co z tego? Przyjadą, pojada, a on zostanie.
+0-0
Wtorek, 24 lipca 2018 r. godz. 18:11
Bodek
duszek. Pewnie jesteś z pokolenia, które nos trzyma ciągle przed ekranem laptopa. Widzisz, gościu, ja się też wychowywałem, na podwórku, na trzepaku, w wykopach na budowie, pośród wrzasków i krzyków i mimo 50 tki na karku nadal żyję.
+0-0
Wtorek, 24 lipca 2018 r. godz. 17:45
~MIESZKANIEC
TO SAMO JEST PRZY UI AL JANA PAWLA II 16 k / ROSSMANA I STOKROTKI TYLKO Z TA ROZNICA ZE MLODZIEZ ZAWSZE OD PIATKU DO PONIEDZIALKU W GODZ 23- 5 RANO PLAC ZABAW DLA DZIECI
+0-0
Wtorek, 24 lipca 2018 r. godz. 17:22
~duszek
chłopina już nie wytrzymał od tego ciągłego jazgotu i darcia rozdartych dzieciaków i wiszących na barierkach plotkujących rodziców. Tam ciężko wytrzymać normalnemu człowiekowi.
+0-0
Wtorek, 24 lipca 2018 r. godz. 14:45
~myk
Nie można dopuścić do tragedii.Wariata zawieżć na leczenie i po kłopocie.Jak wariat komuś krzywdę zrobi to nie będzie odpowiadał za swoje czyny tak jak nożownik a można tego uniknąć.
+0-0
Wtorek, 24 lipca 2018 r. godz. 14:18
~info
Aktualna informacja. Został aresztowany na 3 miesiące. Na razie spokój.
+0-0
Wtorek, 24 lipca 2018 r. godz. 13:56
~Mecenas
VIVO bis?
+0-0
Wtorek, 24 lipca 2018 r. godz. 13:28
~Dec
Groźby karalne. Sprawa i wyrok. Tylko tyle i aż tyle. No chyba, że czekacie aż kogoś zarżnie.
+1-0
Wtorek, 24 lipca 2018 r. godz. 13:27
~Maja
Czy musi stać się tragedia, żeby policja interweniowała skutecznie.
+0-0
Wtorek, 24 lipca 2018 r. godz. 12:58
~Stalowy
Wystarczy zadzwonić że dwóch mężczyzn siedzi na ławce i ma otwarte piwko ,,to od razu z dwie kabaryny podjadą
+1-0
Wtorek, 24 lipca 2018 r. godz. 12:41
~manius
zgłoszenie do policji powinno brzmieć następująco: jakiś wariat z KOD-u straszy dzieci. na pewno cała komenda się zjedzie.
+0-0
Stalowka.NET - Wiadomości lokalne z miasta Stalowa Wola i okolic
Copyright 2001 - 2019 Stalowka.NET
  » O nas  » Redakcja  » Reklama  » Kontakt
Wszelkie prawa zastrzeżone.
X Ta strona korzysta z plików cookie w celu świadczenia usług i realizacji potrzeb użytkowników. Pliki te mogą być zapisywane w pamięci Twojego urządzenia. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej. Więcej w polityce prywatności.