Stalowa Wola Stalowa Wola: Huta Stalowa Wola
Wiadomości lokalne z miasta Stalowa Wola i Powiatu Stalowowolskiego. Najnowsze! Najszybciej!
Nagrania audio, rozmowy z ciekawymi ludźmi
Fotografie z najważniejszych wydarzeń w Stalowej Woli
Kanał youtube.stalowka.net - Pierwsza stalowowolska telewizja internetowa
Encyklopedia miasta Stalowa Wola
Zapowiedzi zbliżających się wydarzeń kulturalnych
Repertuar stalowowolskich kin
Baza adresowa najważniejszych firm i instytucji życia publicznego
Kamera na żywo. Widok na Stalową Wolę.
Bezpłatna baza ogłoszeń dla mieszkańców miasta Stalowa Wola jak i Powiatu Stalowowolskiego
Twoje konto
Strona główna  Stalowa Wola / Wiadomości Wtorek, 19 marca 2019 r. Imieniny: Aleksandryny, Józefa, Nicety
 Wiadomości lokalne
» Kolizja skutera z samochodem. 1 osoba ranna
» Starosta chce rozbudowy ZPO w Rozwadowie. Liczy na pomoc miasta i opozycji
» Spółka Piłkarska podpisała porozumienie z Akademią na szkolenie dzieci i młodzieży
» O sprawach miasta okiem opozycji
» Jechała jako pasażerka. Doszło do zgonu
» Sukces projektantki mody Eweliny Kowal ze Złotej Kościuszkowskiej
» Za kościołem Opatrzności Bożej powstanie plac zabaw z ogrodami zucha i formalnym
» Sandomierska Solidarność popiera nauczycieli strajkujących w kuratorium
» Dyskretnie towarzyszą młodym poetom
» DK77: na remontowanych Alejach autobus staranował osobówkę
» Nowa wystawa w galerii Tło. Tym razem "na skrzydłach wyobraźni"
» Jastkowice. Spalił się drewniany dom. Jedna osoba nie żyje
Więcej » 
 Zasłyszane...
"Najciekawsze na tej wystawie jest spojrzenie na rozwój Stalowej Woli z perspektywy mieszkańca, człowieka. Jego dzieciństwo, dorastanie, miłość, sukces przemijanie".
Katarzyna Zarzycka, Muzeum Regionalne w Stalowej Woli
 Imprezy w mieście
» Zajęcia z matematyki dla maturzystów
» Dzień Otwarty KUL Stalowa Wola
» Ojcowski Poligon Duchowy
» XI Zdarzenia teatralne
» Przeczytaj Białoszewskiego i wygraj 1000 złotych
» Naucz się rysować komiks w MBP
» Po górach na uwięzi - ferraty w Dolomitach - spotkanie z Jolantą Rydkodym
» Szkolenia dla Kół Gospodyń Wiejskich
» Na skrzydłach wyobraźni - wernisaż wystawy malarstwa Iwony Pityńskiej
» Zofia Rydet - Zapis socjologiczny 1978-1990
Więcej » 
 Fotoreportaże
Stalowa Wola: 30 rocznica sakry bp Edwarda Frankowskiego
»30 rocznica sakry bp Edwarda Frankowskiego
»Miejska Wigilia z szopką i jarmarkiem
»Protest urzędników przed Sądem Rejonowym
»Stalowa Wola na COP24
»Otwarcie Centrum Języka i Kultury Chińskiej w Stalowej Woli
Więcej » 
Wiadomości lokalne / Kronika Kryminalna

Czwartek, 12 kwietnia 2018 r. godz. 20:00     /Jarosław Jarecki/
67-letni rowerzysta potrącony na skrzyżówaniu przy Bazylice

Na miejsce wezwana została grupa policyjnych techników, którzy dzięki zabezpieczonym śladom wyjaśnią okoliczności wypadku.
Na miejsce wezwana została grupa policyjnych techników, którzy dzięki zabezpieczonym śladom wyjaśnią okoliczności wypadku.
Fot. Jacek Rodecki
W czwartek, 12 kwietnia 2018 r. około godz. 15:00 na skrzyżowaniu Al. Jana Pawła II w ciągu Drogi Krajowej nr 77 z ul. ks. Jerzego Popiełuszki w ciągu drogi powiatowej doszło do poważnego potrącenia rowerzysty.

Na miejsce przyjechała karetka pogotowia oraz patrol policji ze stalowowolskiej drogówki. Poszkodowany 67-letni rowerzysta został ułożony na noszach ortopedycznych a następnie z poważnym urazem głowy przewieziony do szpitala w Stalowej Woli. Policjanci ze stalowowolskiej drogówki odgrodzili teren pachołkami oraz taśmami tak aby nikt nie zatarł śladów.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń, 67-letni rowerzysta przejeżdżał przez przejście dla pieszych z przejazdem rowerowe wzdłuż Alei. Nagle został potrącony przez samochód osobowy marki kia picanto na stalowowolskich tablicach rejestracyjnych, które włączyło się do ruch na tzw. "zielonej strzałce".

Na miejsce wezwana została grupa policyjnych techników, którzy dzięki zabezpieczonym śladom wyjaśnią okoliczności wypadku. Po zakończonych czynności operacyjnych wezwana została straż pożarna do zmycia plamy krwi.

Zielona strzałka oznacza możliwość warunkowego przejazdu przez skrzyżowanie kiedy ruch zatrzymuje czerwone światło. Wymaga to bezwzględnego zatrzymania samochodu przed sygnalizatorem. Po przepuszczeniu pieszych, dla których świeci się światło zielone oraz upewnieniu się, że nikomu z pierwszeństwem przejazdu nie zajedziemy drogi możemy przejechać przez skrzyżowanie. Nie zatrzymanie się przed sygnalizatorem "zielonej strzałki" traktowane jest jako przejazd przez skrzyżowanie na czerwonym świetle i zgodnie z taryfikatorem mandat wynosi od 300 do 500 złotych oraz 6 punktów karnych.
Zdjęcia
Na miejsce wezwana została grupa policyjnych techników, którzy dzięki zabezpieczonym śladom wyjaśnią okoliczności wypadku.Na miejsce wezwana została grupa policyjnych techników, którzy dzięki zabezpieczonym śladom wyjaśnią okoliczności wypadku.Na miejsce wezwana została grupa policyjnych techników, którzy dzięki zabezpieczonym śladom wyjaśnią okoliczności wypadku.
Na miejsce wezwana została grupa policyjnych techników, którzy dzięki zabezpieczonym śladom wyjaśnią okoliczności wypadku.Na miejsce wezwana została grupa policyjnych techników, którzy dzięki zabezpieczonym śladom wyjaśnią okoliczności wypadku.Na miejsce wezwana została grupa policyjnych techników, którzy dzięki zabezpieczonym śladom wyjaśnią okoliczności wypadku.

Strona do druku Drukuj artykuł    

Jeżeli masz jakieś ciekawe informacje, chcesz przekazać coś ważnego,
coś interesującego, nie wahaj się - napisz do nas: redakcja@stalowka.net

Dodaj komentarz do artykułu »  

Środa, 18 kwietnia 2018 r. godz. 02:36
~Funkypolak
No i super to mi się podoba niech dalej piesi maja pierwszeństwo :)))
+0-0
Wtorek, 17 kwietnia 2018 r. godz. 20:05
~mamushka
Zasada ograniczonego zaufania dla kierowcy i nie ma problemu i nie sadze aby starszy pan poruszal sie z szybkoscia blyskawicy
+0-0
Wtorek, 17 kwietnia 2018 r. godz. 09:28
~J 23
Do ~Quality Ok wkleiłeś tekst z PRD ale czy go rozumiesz? Czy wiesz jaka jest różnica między znakiem STOP a "strzałką" - rozumiesz już, że wbrew temu co napisałeś tzw. "strzałka" i znak STOP to nie jest to samo?
+0-0
Poniedziałek, 16 kwietnia 2018 r. godz. 23:29
pawlo99-28
Czytam czytam i nie rozumiem.....albo mamy doczynienia z kierowcami którzy wiedzą jak pogodzić kodeks drogowy z realiami na drodze albo tylko wstawki z kodeksu drogowego potrafią wstawiać. Ok. może tak spróbuję ...... tak z doświadczenia.... Jesteś przed przejściem tak jak opisywałem....(ewentualnie proszę przeczytać wcześniejszy post a najlepiej udać się na wcześniej wymienione skrzyżowanie autem) ..............Stojąc autem przed przejściem włącza nam się zielona strzałka i zielone dla pieszych i rowerzystów. Ruszają piesi i rowerzyści my oczywiście ich przepuszczamy. Rowerzyści opuszczają skrzyżowanie szybciej, ale my skupiamy się na pieszych, którym ustępujemy pierwszeństwa a którzy idąc w obu kierunkach po przejściu dla pieszych w chwili kiedy go opuszczają już w tym czasie zapala się dla nich czerwone. Skoro piesi opuścili skrzyżowanie i nie ucierpieli to jakim prawem starszy pan wziął się na przejściu dla pieszych w dodatku jadąc po nim rowerem i mając czerwone światło na sygnalizatorze...... w takiej sytuacji patrząc w obu kierunkach i widząc czerwone dla pieszych i roweżystów skupiamy się na kolejnym warunkowym włączeniu do ruchu tzn po minięciu przejścia dla pieszych i ścieżce dla rowerzystów ustępujemy pierszeństwa pojazdom jadącym od Rozwadowa.... Upieracie się na tym że pojazd ma się zatrzymać przed warunkowym skrętem w prawo....zgoda a co jeśli tak było że kierowca zatrzymuje się przed przejściem patrzy w obu kierunkach widzi pieszych i rowerzystów którzy opuścili przejście i skrzyżowanie dla których włącza się czerwone.... wedle waszego mniemania wychodzi na to że gdy dojedziecie do skrzyżowania na którym macie zieloną strzałkę w prawo i się zatrzymacie.... a piesi i rowerzyści widoczne czerwone to należało by wysiąść z auta wziąć lornetkę i patrzeć czy jakiś szalony rowerzysta nie pędzi od strony Rozwadowa bo przecież jemu wolno wjechać na czerwonym a wam na zielonej strzałce nie.... Wy czytacie co piszecie??? Zobaczcie na żywo jak działa sygnalizacja na tym skrzyżowaniu.... Dopiero coś piszcie....
+0-0
Poniedziałek, 16 kwietnia 2018 r. godz. 19:23
~Quality
§ 96. Znaczenie sygnałów świetlnych nadawanych przez sygnalizator S-2 1. Nadawany przez sygnalizator S-2 sygnał czerwony wraz z sygnałem w kształcie zielonej strzałki oznacza, że dozwolone jest skręcanie w kierunku wskazanym strzałką w najbliższą jezdnię na skrzyżowaniu, z zastrzeżeniem ust. 3. 2. Sygnał w kształcie zielonej strzałki, nadawany przez sygnalizator S-2, zezwalający na skręcanie w lewo, zezwala również na zawracanie z lewego skrajnego pasa ruchu, chyba że jest to zabronione znakiem B-23. 3. Skręcanie lub zawracanie, o których mowa w ust. 1 i 2, jest dozwolone pod warunkiem, że kierujący zatrzyma się przed sygnalizatorem i nie spowoduje utrudnienia ruchu innym jego uczestnikom.
+0-0
Poniedziałek, 16 kwietnia 2018 r. godz. 18:12
~Jerk
To ja wyjaśnię... 4.2.2. Sygnał dopuszczający skręcanie w kierunku wskazanym strzałką. Oprócz sygnałów ogólnych oraz kierunkowych na skrzyżowaniu stosuje się sygnał dopuszczający skręcanie w kierunku wskazanym strzałką, w postaci sygnału czerwonego ogólnego i zielonej strzałki skierowanej w lewo lub w prawo, nadawany przez sygnalizator S-2. Sygnał ten zezwala na ruch w najbliższą drogę na skrzyżowaniu w kierunku wskazanym strzałką, po zatrzymaniu się przed sygnalizatorem. Sygnał dopuszczający skręcanie w kierunku wskazanym strzałką może być nadawany jednokrotnie lub wielokrotnie podczas nadawania sygnału czerwonego, przy czym nie dopuszcza się nadawania go w trakcie nadawania sygnału żółtego. Rozporządzenie Ministra Infrastruktury z dnia 3 lipca 2003 r. w sprawie szczegółowych warunków technicznych dla znaków i sygnałów drogowych oraz urządzeń bezpieczeństwa ruchu drogowego i warunków ich umieszczania na drogach (Dz. U. Nr 220, poz. 2181). !!!PO ZATRZYMANIU SIĘ PRZED SYGNALIZATOREM!!!
+0-0
Poniedziałek, 16 kwietnia 2018 r. godz. 15:38
~J 23
Do ~Quality Ja tylko kolejny raz dodam, że wbrew temu co piszesz znak B-20 nie jest równoznaczny z sygnalizatorem S-2 ze strzałką. Tylko faktycznie szkoda czasu uczyć ludzi logiki i czytania ze zrozumieniem... Postaraj się to zrozumieć na spokojnie i nie pisz bzdur. Jeśli strzałka byłaby równoznaczna ze znakiem stop to stałyby tam znaki stop lub byłyby wyświetlane tak jak strzałka - nie jest tak, ciekawe dlaczego. To taka mała podpowiedź
+0-0
Poniedziałek, 16 kwietnia 2018 r. godz. 01:36
~mamushka
Prawdopodobnie rowerzysta wjechal jeszcze na zielonym,natomiast w przepisach wyraznie jest napisane ze wjazd na zielonej strzalce jest mozliwy po dokladnym upewnieniu sie czy nie ma innych uczestnikow ruchu.Z drugiej strony przepisy mowia ze z rowera nalezy zejsc i go przez pasy przeprowadzic,cojest rzadko robione,bo ludziom sie nie chce z roweru schodzic
+0-0
Niedziela, 15 kwietnia 2018 r. godz. 21:51
~Quality
Kolego wykonywala by manewr poprawnie gdyby zatrzymala się przed sygnalizatorem, tak jak mowa przepisy, zielona strzalka jest rownoznaczna z znakiem stop, przestan interpretować PRD pod siebie.
+0-0
Niedziela, 15 kwietnia 2018 r. godz. 20:14
pawlo99-28
~Quality przeczytaj jeszcze raz mój komentarz i pomyśl, bo naprawdę nie chce mi się tego tłumaczyć Ci od początku.
+0-0
Niedziela, 15 kwietnia 2018 r. godz. 19:48
~Quality
pablo99-28 co nie zmienia faktu że zielona strzałka to nie zielone światło i należy się przed sygnalizatorem zatrzymać - dotarło!
+0-0
Niedziela, 15 kwietnia 2018 r. godz. 15:22
~mamushkae
Pojedzcie sobie do Niemiec i nauczcie sie jezdzic "zachowywac" po europejsku.Jestescie w EU a styl jazdy azjatycki.Zatrzymalam sie kiedys aby przepuscic kobiete z wozkiem na pasach ,atu jakis debil na mnie trabi z tylu bo mu sie spieszy
+0-0
Niedziela, 15 kwietnia 2018 r. godz. 08:02
~pawlo99-28
Do znawców przepisów ruchu drogowego. Panowie i panie po zmianach w sygnalizacji świetlnej zapala się jednocześnie zielona strzałka dla kierujących autami oraz zielone światło dla pieszych i rowerzystów. Jeśli mielibyście troszkę bystrości to zauważylibyście że światło zielone dla pieszych i rowerzystów świeci się bardzo krótko!!! Co oznacza to w praktyce??? Pieszy który oczekuje tuż przed przejściem na włączenie się zielonego światła uprawniającego do wejścia na jezdnie w chwili kiedy ruszy swobodnym krokiem po przejściu dla pieszych to w chwili kiedy go opuszcza z drugiej strony, sygnalizacja dla pieszych i rowerzystów zaczyna przez około 2 - 3 sekundy informować o zmianie na czerwone. Natomiast strzałka zielona dla kierowców świeci przez ponad 30 sekund dłużej, gdzie w tym czasie piesi i rowerzyści mają wyraźnie zakaz wejścia i wjazdu na jezdnie. Jeżdżąc bardzo często przez to skrzyżowanie często zdarza się tak że osoby w starszym wieku poruszające się wolniej opuszczają w/w przejście już na czerwonym. Teraz włączamy trochę wyobraźni i myślenia bo to nie boli!!! Mamy godzinę 15.50 czyli godziny, gdzie wszyscy wracają z pracy do domu lub udają się załatwić różnego rodzaju sprawy. Tak więc skrzyżowanie jest oblegane przez auta jak i przez poruszających się pieszych. Stojąc autem przed przejściem włącza nam się zielona strzałka i zielone dla pieszych i rowerzystów. Ruszają piesi i rowerzyści my oczywiście ich przepuszczamy. Rowerzyści opuszczają skrzyżowanie szybciej, ale my skupiamy się na pieszych, którym ustępujemy pierwszeństwa a którzy idąc w obu kierunkach po przejściu dla pieszych w chwili kiedy go opuszczają już w tym czasie zapala się dla nich czerwone. Skoro piesi opuścili skrzyżowanie i nie ucierpieli to jakim prawem starszy pan wziął się na przejściu dla pieszych w dodatku jadąc po nim rowerem i mając czerwone światło na sygnalizatorze. Oznacza to że osoba która wjechała na skrzyżowanie autem mając dalej zieloną strzałkę w prawo wykonuje manewr poprawnie ponieważ piesi i rowerzyści mają wyraźnie świecące się światło czerwone. Ze zdjęć wynika że auto zatrzymało się przed ścieżką dla rowerzystów. Pan który ucierpiał poruszał się rowerem po przejściu dla pieszych. Następnym istotnym faktem jest to że auto, które brało udział w w/w wydarzeniu stało jako drugie. Tak więc pomyślcie i potem piszcie bo czytając niektóre komentarze ręce opadają. Podsumowując Najważniejsze jest zdrowie uczestników ruchu drogowego ale jeśli ktoś jadąc rowerem wjeżdża na skrzyżowanie na czerwonym wymuszając pierwszeństwo to i najbardziej zawodowi kierowcy by się tego nie spodziewali. 67 letniemu panu życzmy szybkiego powrotu do zdrowia i jednocześnie należało by go poddać dokładnym badaniom okulistycznym. Pozdro dla polonistów ;-)
+0-0
Sobota, 14 kwietnia 2018 r. godz. 13:02
~zielone
nnn - Ty jak masz zielone to stoisz i przepuszczasz tych, co mają czerwone?????????
+0-0
Sobota, 14 kwietnia 2018 r. godz. 12:11
Bodek
Zejść z roweru i prowadzić, a nie liczyć na zagrażające życiu przywileje!
+0-0
Sobota, 14 kwietnia 2018 r. godz. 10:24
~Papsi
Czy niektórzy kierowcy to z buszu co dopiero wyleźli??? Ja pier...ole, ale dzicz!!!!!!!!!!!!! Co chwila wypadki! WSTYD.
+1-0
Piątek, 13 kwietnia 2018 r. godz. 23:32
~Bomb
Tak w ogóle to nie jest tylko przejście dla pieszych. Na zdjęciu widać że to jest obok również przejazd dla rowerów więc jeśli kierowca potrącił taką osobę na takim przejezdzje skręcając to jest wina kierowcy a nie rowerzysty , więc panowie i panie przestańcie jeździć że to wina rowerzystów, że to w nich jest problem. Fakt że rowerzyści też przeginają ale nie w tej sytuacji.
+1-0
Piątek, 13 kwietnia 2018 r. godz. 22:58
~Siedlan
Do Barbie: Chyba sama jestes pod wpływem. Odrazu musiał być pod wpływem? A co jesli mial poważny uraz/ rozcięcie glowy? Taka ilość krwi to norma przy tego typu urazach.
+0-0
Piątek, 13 kwietnia 2018 r. godz. 22:04
~do~*
Czy muszę korzystać z pasa ruchu dla rowerów? Tylko jeśli jest wyznaczony dla kierunku w którym jedziesz lub zamierzasz skręcić. UWAGA: pas ruchu dla rowerów jest zawsze jednokierunkowy (art. 2 pkt. 5a PoRD).
+0-0
Piątek, 13 kwietnia 2018 r. godz. 19:50
~Rrowerr
Zgadzam się z przedmówca! Jeżdżę rowerem do pracy, mijam te wszystkie zakłady typu Uniwheels itp. jeszcze rozumiem jak są dwa pasy ścieżki rowerowej i piesi zajmą jeden ale nie w wypadku Stalowej Woli. Tutaj potrafi iść cała grupka pieszych zajmując nagminnie oba pasy ścieżek rowerowych i w takich sytuacjach czasem nawet dzwonek nie pomaga.. co do kierowców podobna sytuacja , nie koniecznie rowerzyści są winni wypadków bo w tej samej okolicy zdarza się jak przy ulicy parkują samochody wjeżdżając pierw na ścieżkę rowerową by zaparkować przodem do drogi.
+0-0
Piątek, 13 kwietnia 2018 r. godz. 19:46
~radosław rts
Droga policja zajmijcie się rowerzystami przejerzdżajacymi na pasach z tego co się orientuje to nie wolne przejerzdżać na pasach tylko przeprowadzając rower jest to nagminnie łamane w stalowej woli wescie się za to wkońcu
+0-0
Piątek, 13 kwietnia 2018 r. godz. 18:02
DzidekzCzarnieckiego
trza sie na zebrze patrzec w lewo,potem w prawo i znowu w lewi,toby potroncen nie bylo by.
+1-0
Piątek, 13 kwietnia 2018 r. godz. 13:18
~Senior
Niestety za durne przepisy drogowe trzeba płacić zdrowiem a nawet życiem ,mam na myśli jazdę rowerami po przejściach dla pieszych
+0-1
Piątek, 13 kwietnia 2018 r. godz. 12:45
~Rrowerr
Czy na zdjeciu to nie widać czasem przejścia dla pieszych a obok wydzielonego pasa przejazdu dla rowerów ?
+0-1
Piątek, 13 kwietnia 2018 r. godz. 12:08
~do pieszy
niech policjia zacznie karać pieszych którzy nagminie wchodzą na ścieżki rowerowe, w innych miastach Polski jest za to mandat 100 pln, tylko nie w tym mieście
+0-1
Piątek, 13 kwietnia 2018 r. godz. 11:27
~VIOLKA
DOBRZE ZE NIE POTRACIL TEGO PANA BEZMOZGOWIEC Z RNI.. JUZ BY NIE ZYŁ
+0-1
Piątek, 13 kwietnia 2018 r. godz. 11:24
~ROZALKA
GŁĄBY JEZDZACE PO NEITEJ SCIEŻCE CO TRZEBA .,... JEST JAK BYK NAMALOWANY ROWER FARBĄ NA JEZDNI TO PCHA SIE NA JEZD. TAM GDZIE LUDZIE ŁAŻĄ. TRZYMAJCIE MNIE.!!
+0-0
Piątek, 13 kwietnia 2018 r. godz. 10:44
~nnn
tak, kierowca powinien ustąpić rowerzyście przejazdu ale korona z głowy by nie spadła rowerzyście jakby się zatrzymał, zlazł z roweru i rozejrzał się czy nikt nie jedzie. a skoro wjechał pod maskę to jego wina. przepisy go uchroniły przed wypadkiem??? nie, ale rozum mógł go uchronić.
+1-0
Piątek, 13 kwietnia 2018 r. godz. 10:23
~Zdzich
Zawsze twierdziłem, że RST to "mistrzowie" jazdy po Stalowej. Wystarczy mała zmiana organizacji ruchu i po chłopach! Tak się kończy jazda "na pamięć". A rowerzyści, to swoją drogą też plaga. Jeżdżą po chodnikach mimo, że ścieżka rowerowa jest obok.
+0-0
Piątek, 13 kwietnia 2018 r. godz. 10:15
~aaa
Powinno być obowiązkowe OC dla rowerzystów, oraz obowiązkowe oświetlenie... ponoć mamy równouprawnienie, a nie święte krowy i cała reszta...
+0-0
Piątek, 13 kwietnia 2018 r. godz. 09:37
~Rygler
A czy rowerzyści mogą przejeżdżać przez to przejście? Nie wiem jak jest teraz, ale znak przed przejściem wg GS z 2012r.ostrzegał tylko przed pieszymi.
+0-0
Piątek, 13 kwietnia 2018 r. godz. 09:17
Bodek
Nie obwiniam rowerzysty, ale uważam, że te przejazdy dla rowerów na pasach to porażka. Wielu traktuje je jak przyzwolenie, a nawet bezwględne pierwszeństwo przed samochodem. Tymczasem warto chyba pomyśleć i dla własnego dobra zejść z roweru i bezpiecznie go przeprowadzić. Strata czasu to zaledwie sekundy, a zyskać można całe lata życia. W starciu z masą żelastwa pierwszeństwo rowerzysty niczego nie gwarantuje.
+0-0
Piątek, 13 kwietnia 2018 r. godz. 09:11
~lolek
Jeżdżę po Stalowej Woli od lat i zwracam uwagę na skręcających przy tzw. zielonej strzałce i proszę mi wierzyć 95 %v kierowców a może i wiecej NIE ZATRZYMUJE SIĘ i przejeżdża .Mam pytanie dlaczego policja nie łapie i nie pilnuje tego typu wykroczeń a jest ich mnóstwo na terenie całego miasta!!!!!!!!!
+0-0
Piątek, 13 kwietnia 2018 r. godz. 08:09
~pieszy
APEL do POLICJI!!!!!!! zacznijcie karać rowerzystów, którzy nagminnie jeżdżą na przejściach Tylko DLA PIESZYCH jest to plaga w Stalowej Woli.
+1-0
Piątek, 13 kwietnia 2018 r. godz. 08:03
~barbie
o mg ile..krwii... na bank byl pod wplywem%
+0-0
Piątek, 13 kwietnia 2018 r. godz. 06:53
~Alfons
Rozwadów dzieli
+0-0
Piątek, 13 kwietnia 2018 r. godz. 05:42
~jan
.... tam powinien stać znak drogowy UWAGA! ZMIANA ORGANIZACJI RUCHU. .... przedtem było to skrzyżowanie bezkolizyjne a po wymianie świateł jest KOLIZYJNE, ponadto strzałka na czerwonym zapala się już gdy droga główna ma zielone i zielone maja piesi przed strzałką, przedtem tego nie było a duża część kierowców jeździ na ,,pamięć" po staremu. Podobnie jest na skrzyżowaniu koło szpitala, gdzie jadący ze Staszica na strzałce wymuszają pierwszeństwo przed lewoskrętami którzy maja w tym czasie zielone światło.
+0-0
Piątek, 13 kwietnia 2018 r. godz. 03:43
~*
Rowerzysta jechał prawidłowo. Ścieżką rowerową można jeździć w obie strony.
+0-0
Piątek, 13 kwietnia 2018 r. godz. 02:51
~Wert
A skąd ty możesz wiedzieć gdzie i w jakim kierunku sciezka prowadzi, z punktu widzenia kierowcy tego nie widać, a zielona strzałka nie daje pierwszenstwa należy się zatrzymać, ustapic pierwszenstwa i dopiero wtedy jak jesteś pewien że nie spowoduje to zagrozenia kontynuować jazdę.
+0-0
Piątek, 13 kwietnia 2018 r. godz. 00:21
~wieczorna kawa
Zastraszajacy brak kultury jazdy... Polska na drodze to wciaz pol-dziki kraj!
+0-0
Piątek, 13 kwietnia 2018 r. godz. 00:08
~Horacy
Dziadek plus rower rowna sie zlo bezmyslne. Po co im te sciezki robia sieja one tylko zamet. A to dziadostwo na nich uwaza ze sa bogami. Wlasnie widac.. zdrowia zycze
+0-0
Czwartek, 12 kwietnia 2018 r. godz. 23:30
~Luk
Jak jest strzałka to nie ma zielonego na pasach przecież skracają w lewo z guwnej
+0-0
Czwartek, 12 kwietnia 2018 r. godz. 23:26
~iko
RST - no i co? Ja pierd..., ale nie masz innych problemow w zyciu. Nie wiadomo, czy sie smiac czy plakac. To przyslowie 'madry Polak po szkodzie' nijak ma sie do niektorych kierowcow. Nic, no nic do tego ich mozgu nie przemawia. Na furmanke a nie do aut niech sie niektore debile pchaja!!!!!
+0-0
Czwartek, 12 kwietnia 2018 r. godz. 23:04
~Rozwadów rządzi
RST i wszystko jasne.
+0-1
Czwartek, 12 kwietnia 2018 r. godz. 22:50
~Prośba do redakcji
Jeśli jest taka możliwość to zajmijcie się tym byłem, który nazywają sygnalizacją świetlną po remoncie, bo to na 100% się do tego przyczyniła kolizyjna strzałka. Przed remontem strzałki były bezkolizyjne. Po remoncie ktoś włączył sygnalizację "na odwal się" i strzałki są kolizyjne
+0-0
Czwartek, 12 kwietnia 2018 r. godz. 22:42
~Stan
Policja oceni kto winny, ale czy rowerzysta nie jechał pod prąd? Tam kończy się ścieżka rowerowa dwukierunkowa
+0-0
Stalowka.NET - Wiadomości lokalne z miasta Stalowa Wola i okolic
Copyright 2001 - 2019 Stalowka.NET
  » O nas  » Redakcja  » Reklama  » Kontakt
Wszelkie prawa zastrzeżone.
X Ta strona korzysta z plików cookie w celu świadczenia usług i realizacji potrzeb użytkowników. Pliki te mogą być zapisywane w pamięci Twojego urządzenia. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej. Więcej w polityce prywatności.