Stalowa Wola Stalowa Wola: Huta Stalowa Wola
Wiadomości lokalne z miasta Stalowa Wola i Powiatu Stalowowolskiego. Najnowsze! Najszybciej!
Nagrania audio, rozmowy z ciekawymi ludźmi
Fotografie z najważniejszych wydarzeń w Stalowej Woli
Kanał youtube.stalowka.net - Pierwsza stalowowolska telewizja internetowa
Encyklopedia miasta Stalowa Wola
Zapowiedzi zbliżających się wydarzeń kulturalnych
Repertuar stalowowolskich kin
Baza adresowa najważniejszych firm i instytucji życia publicznego
Kamera na żywo. Widok na Stalową Wolę.
Bezpłatna baza ogłoszeń dla mieszkańców miasta Stalowa Wola jak i Powiatu Stalowowolskiego
Twoje konto
Strona główna  Stalowa Wola / Wiadomości Środa, 12 grudnia 2018 r. Imieniny: Ady, Aleksandra, Dagmary
 Wiadomości lokalne
» WiFi w Bojanowie
» Stany siódmą najpiękniejszą wsią
» Komunikat MZK
» NaprawmyTo.pl do naprawy?
» Budynek PSP nr 9 w Rozwadowie przejdzie audyt energetyczny
» Jakie gazety czytają w Urzędzie Miasta w Stalowej Woli?
» Chór Puellarum Cantus - Złote Anioły
» Program Przebudowy Dróg: które gminy z dofinansowaniem?
» COP24: Jaka przyszłość czeka komunikację miejską w Stalowej Woli?
» Pijany 18-latek uderzył w pociąg. Miał 2 tygodnie prawo jazdy
» Akordeoniści ze Stalowej Woli na XXV Jubileuszowym Międzynarodowym Festiwalu Muzyki Akordeonowej w Przemyślu
» Muzeum Jana Pawła II odebrało wyróżnienie w Warszawie
Więcej » 
 Zasłyszane...
"Najciekawsze na tej wystawie jest spojrzenie na rozwój Stalowej Woli z perspektywy mieszkańca, człowieka. Jego dzieciństwo, dorastanie, miłość, sukces przemijanie".
Katarzyna Zarzycka, Muzeum Regionalne w Stalowej Woli
 Imprezy w mieście
» Stalowowolska Wigilia Miejska
» Wigilia w Stalowej Woli
» Wielka Wojna nad Dolnym Sanem
Więcej » 
 Fotoreportaże
Stalowa Wola: Stalowa Wola na COP24
»Stalowa Wola na COP24
»Otwarcie Centrum Języka i Kultury Chińskiej w Stalowej Woli
»Stalowa Wola: otwarcie lodowiska w stylu retro
»Rada Miasta 2018-2023
»100-lecie Niepodległej w Stalowej Woli
Więcej » 
Wiadomości lokalne / News

Czwartek, 12 kwietnia 2018 r. godz. 12:28     /Artykuł promocyjny/
Klasa patronacka Rainbow - trafione w punkt!

Rainbow sprawuje swój patronat tylko nad pięcioma klasami w Polsce, zatem klasa o kierunku technik obsługi turystycznej w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 3 w Stalowej Woli, ze specjalnością animator czasu wolnego jest jedyną taką klasą na Podkarpaciu.
Rainbow sprawuje swój patronat tylko nad pięcioma klasami w Polsce, zatem klasa o kierunku technik obsługi turystycznej w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 3 w Stalowej Woli, ze specjalnością "animator czasu wolnego" jest jedyną taką klasą na Podkarpaciu.
Rainbow sprawuje swój patronat tylko nad pięcioma klasami w Polsce, zatem klasa o kierunku technik obsługi turystycznej w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 3 w Stalowej Woli, ze specjalnością "animator czasu wolnego" jest jedyną taką klasą na Podkarpaciu.

W praktyce oznacza to przede wszystkim dostęp uczniów do profesjonalnych kursów i szkoleń. W lutym uczniowietej szkoły byli na tygodniowym obozie animacyjnym pod Łodzią, gdzie mieli zajęcia tematyczne, tańce animacyjne dla dzieci, choreografię dla dorosłych, warsztaty pracy animatora, branżowy angielski , gry terenowe na orientację oraz warsztaty z fotografii. W marcu natomiast, szkoła gościła trenerów Akademii Rainbow. Patronat Akademii Biura oznacza bowiem także kursy zewnętrzne, które odbywają się na miejscu i mogą w nich uczestniczyć wszyscy uczniowie Ekonomika.

Efekty i korzyści
Zdobywanie specjalności "animator czasu wolnego" to wielka atrakcja dla młodych ludzi. Obóz i szkolenia, które są za nimi, dają uczniom możliwości płatnej pracy już w trakcie nauki w szkole. Młodzi ludzie mogą podjąć pracę na wakacjach, w hotelach organizujących czas wolny dla dzieci i dorosłych. W tym roku dziewięcioro uczniów dostało szansę na szlifowanie swoich umiejętności w Grecji. Rainbow organizuje tam obóz szkoleniowy, po którym uczestnicy mogą ubiegać się o pracę wakacyjną w ośrodkach turystycznych na całym świecie. Nie bez znaczenia jest także atmosfera, w której odbywa się nauka zawodu. Trenerzy Akademii Rainbow wyzwolili w uczniach moc żywiołowości i energii, a to ma ogromne znaczenie. Przyszli animatorzy nie tylko wierzą w siebie, ale obudzili w sobie radość życia, której często brakuje młodym ludziom, a jest ona niezbędna w tej pracy.

Klasy patronackie- trafione idealnie
W Ekonomiku są pewni jednego- współczesne szkoły zawodowe muszą ściśle odpowiadać na potrzeby pracodawców. Zapewniają to np. profesjonale szkolenia, odbywające się w przyszłym miejcu pracy, warsztaty i praktyki. Dlatego szkoła uruchamia nabór do kolejnej klasy patronackiej już w maju 2018 r. Ekonomik zaprasza chętnych do klasy pierwszej- animator czasu wolnego to oferta dla wszystkich. Zainteresowanych zapraszamy na Dzień Otwarty- 27 kwietnia od godz. 10.00.
Zdjęcia
Rainbow sprawuje swój patronat tylko nad pięcioma klasami w Polsce, zatem klasa o kierunku technik obsługi turystycznej w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 3 w Stalowej Woli, ze specjalnością animator czasu wolnego jest jedyną taką klasą na Podkarpaciu.Rainbow sprawuje swój patronat tylko nad pięcioma klasami w Polsce, zatem klasa o kierunku technik obsługi turystycznej w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 3 w Stalowej Woli, ze specjalnością animator czasu wolnego jest jedyną taką klasą na Podkarpaciu.Rainbow sprawuje swój patronat tylko nad pięcioma klasami w Polsce, zatem klasa o kierunku technik obsługi turystycznej w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 3 w Stalowej Woli, ze specjalnością animator czasu wolnego jest jedyną taką klasą na Podkarpaciu.

Strona do druku Drukuj artykuł    

Jeżeli masz jakieś ciekawe informacje, chcesz przekazać coś ważnego,
coś interesującego, nie wahaj się - napisz do nas: redakcja@stalowka.net

Dodaj komentarz do artykułu »  

Ten artykuł nie ma jeszcze żadnych komentarzy

Stalowka.NET - Wiadomości lokalne z miasta Stalowa Wola i okolic
Copyright 2001 - 2018 Stalowka.NET
  » O nas  » Redakcja  » Reklama  » Kontakt
Wszelkie prawa zastrzeżone.
X Ta strona korzysta z plików cookie w celu świadczenia usług i realizacji potrzeb użytkowników. Pliki te mogą być zapisywane w pamięci Twojego urządzenia. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej. Więcej w polityce prywatności.