Stalowa Wola Stalowa Wola: Huta Stalowa Wola
Wiadomości lokalne z miasta Stalowa Wola i Powiatu Stalowowolskiego. Najnowsze! Najszybciej!
Nagrania audio, rozmowy z ciekawymi ludźmi
Fotografie z najważniejszych wydarzeń w Stalowej Woli
Kanał youtube.stalowka.net - Pierwsza stalowowolska telewizja internetowa
Encyklopedia miasta Stalowa Wola
Zapowiedzi zbliżających się wydarzeń kulturalnych
Repertuar stalowowolskich kin
Baza adresowa najważniejszych firm i instytucji życia publicznego
Kamera na żywo. Widok na Stalową Wolę.
Bezpłatna baza ogłoszeń dla mieszkańców miasta Stalowa Wola jak i Powiatu Stalowowolskiego
Twoje konto
Strona główna  Stalowa Wola / Wiadomości Wtorek, 20 listopada 2018 r. Imieniny: Anatola, Edyty, Rafała
 Wiadomości lokalne
» DK77: 42-letni obywatel Ukrainy potrącony na przejściu w Stalowej Woli
» W powiecie bez zmian. Duet Zarzeczny i Sołtys
» Rozpoczęcie nowej kadencji rady gminy i wójta w Pysznicy
» Radni złożyli ślubowanie i zaczęli od zgrzytu
» Podsumowanie IX edycji konkursu zbiórki makulatury i zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego!
» "Wielcy nieobecni" na scenie MDK
» 2-letnie dziecko pod opieką pijanej kobiety
» Nastolatka potrącona na Poniatowskiego
» Ruszyły przygotowania do XXVII finału WOŚP
» Prezydent i przewodniczący na Kongresie 590
» Ciemno na Młodyniu
» Młodzi filmowcy dla Niepodległej
Więcej » 
 Zasłyszane...
"Najciekawsze na tej wystawie jest spojrzenie na rozwój Stalowej Woli z perspektywy mieszkańca, człowieka. Jego dzieciństwo, dorastanie, miłość, sukces przemijanie".
Katarzyna Zarzycka, Muzeum Regionalne w Stalowej Woli
 Imprezy w mieście
» Godzinami o książkach - Skrawki
» Droga do niepodległości - koncert Stalowej Orkiestry
» Święty Mikołaj i wielki atak zimy
» Wielka Wojna nad Dolnym Sanem
Więcej » 
 Fotoreportaże
Stalowa Wola: Rada Miasta 2018-2023
»Rada Miasta 2018-2023
»100-lecie Niepodległej w Stalowej Woli
»Miasteczko ruchu drogowego w Rozwadowie
»80-lecie harcerstwa w Stalowej Woli
»Minister Sportu Witold Bańka w Stalowej Woli
Więcej » 
Wiadomości lokalne / Polityka i Samorządy

Wtorek, 5 grudnia 2017 r. godz. 09:39     /Magdalena Rodecka/
W Stalowej Woli będą wybory do Rady Miasta

Marek Zaremba nie jest członkiem Prawa i Sprawiedliwości. W 2014 roku startował z list KW Prawo i Sprawiedliwość, zdobywając zaufanie 514 wyborców.
Marek Zaremba nie jest członkiem Prawa i Sprawiedliwości. W 2014 roku startował z list KW Prawo i Sprawiedliwość, zdobywając zaufanie 514 wyborców.
Fot. Jacek Rodecki
Niebawem mieszkańcy okręgu nr 14 w Stalowej Woli stracą swojego przedstawiciela w Radzie Miasta. W związku z tym, że Sąd Apelacyjny w Rzeszowie jako organ drugiej instancji uznał, że Marek Zaremba nie złożył zgodnego z prawdą oświadczenia lustracyjnego, utraci możliwość pełnienia tej funkcji na okres trzech lat.

Przypomnimy, że 12 czerwca 2017 roku Sąd Okręgowy w Rzeszowie uznał, że Marek Zaremba złożył niezgodne z prawdą oświadczenie lustracyjne. W związku z tym, że radny nie zgadzał się z wyrokiem złożył apelację. Wobec lustrowanego sąd orzekł na okres 3 lat utratę prawa wybieralności w wyborach do Sejmu, Senatu i Parlamentu Europejskiego oraz w wyborach powszechnych organu i członka organu jednostki samorządu terytorialnego oraz jednostki pomocniczej jednostki samorządu terytorialnego, której obowiązek utworzenia wynika z ustawy, a także zakaz pełnienia funkcji publicznej, o których mowa w art. 4 pkt. 2 do 57 ustawy lustracyjnej i zasądził koszty postępowania.

Marek Zaremba nie zgodził się z wyrokiem sądu, wskazując, że składał już oświadczenie lustracyjne w 2000 roku kiedy startował w wyborach do Rady Powiatu z Akcji Wyborczej Solidarność. 23 listopada Sąd Apelacyjny podtrzymał w mocy zaskarżone orzeczenie Sądu Okręgowego w Rzeszowie.

- Zgodnie z kodeksem wyborczym komisarz wygasi mandat radnego, a wojewoda podkarpacka zarządzi nowe wybory dla tego okręgu - mówi w rozmowie z nami Stanisław Sobieraj Przewodniczący Rady Miejskiej. Dodaje, że wszyscy liczyli na to, że Marek Zaremba się obroni, zwłaszcza że składał wcześniej oświadczenie lustracyjne i nikt go nie negował.

Marek Zaremba nie jest członkiem Prawa i Sprawiedliwości. W 2014 roku startował z list KW Prawo i Sprawiedliwość, zdobywając zaufanie 514 wyborców. Wówczas o mandat radnego z okręgu nr 14 ubiegali się również Katarzyna Jarmoluk z KWW Stop Układom i Jarosław Różański z KWW Andrzeja Szlęzaka.

Obowiązek złożenia oświadczenia lustracyjnego mają miedzy innymi osoby kandydujące w wyborach. Jak przypomina Instytut Pamięci Narodowej obejmuje on osoby kandydujące na funkcje publiczne w samorządach terytorialnych, w tym radnych wszystkich szczebli samorządu, wójtów, burmistrzów i prezydentów miast. Obowiązek dotyczy ewentualnej pracy lub służby w organach bezpieczeństwa państwa lub współpracy z nimi w okresie od 22 lipca 1944 r. do dnia 31 lipca 1990 r. Oświadczenie lustracyjne składa się we właściwej komisji wyborczej w chwili wyrażenia zgody na kandydowanie.

Rzeszowski IPN prowadzi około 20 takich spraw rocznie. Jeszcze kilka lat temu było ich dwa razy więcej.

Marek Zaremba jest nie tylko radnym miejskim. Od lat związany jest z kulturą i Zespołem Pieśni i Tańca "Lasowiacy".

Strona do druku Drukuj artykuł    

Jeżeli masz jakieś ciekawe informacje, chcesz przekazać coś ważnego,
coś interesującego, nie wahaj się - napisz do nas: redakcja@stalowka.net

Dodaj komentarz do artykułu »  

Piątek, 8 grudnia 2017 r. godz. 14:21
~FERDEK
Na os,FABRYCZNYM ,JEST RADNY NIC NIE MOGĘ KIEDYŚ GRAŁ DLA GORSZEGO SORTU TERAZ GRA DLA PISu a jaki dumny bez kija nie potchoć
+0-0
Piątek, 8 grudnia 2017 r. godz. 06:12
~jan
.... jak widać po wpisach, ,,prawo do nienawiści" też nie powinno być powszechnie dostępne, w zasadzie bez konieczności leczenia mogą korzystać z niego tylko 1-szy Sekretarz i członkowie Komitetu Centralnego Partii.
+0-0
Czwartek, 7 grudnia 2017 r. godz. 22:41
~jacek
W papierowej sztachecie jest szerzej... sprawa moim zdaniem co najmniej budząca wątpliwości
+0-0
Czwartek, 7 grudnia 2017 r. godz. 18:00
~zzz
Może poznamy ARGUMENTY jakie przedstawiał w Sądzie. Panie i Panowie redaktorzy DO PRACY. Czekam na wywiad - rzekę! Komunikat z Sądu to trochę mało...
+0-0
Czwartek, 7 grudnia 2017 r. godz. 16:36
~Życzliwy
Do Mamprawnienawidzieć ,,,,,, LECZ SIĘ CZŁOWIEKU JESZCZE MASZ CZAS
+0-0
Czwartek, 7 grudnia 2017 r. godz. 14:44
~nie głupocie
Mieszkańcy STW czy dużo jest w Waszym mieście takich "uszczerbanych" jak ten z galerii i MamPrawoNienawidzieć
+0-0
Czwartek, 7 grudnia 2017 r. godz. 13:10
~cella
Do "Luxpara" wg ciebie to godne zainteresowania odpowiednich organów? A mnie się wydaje, że te organy mają czym innym się zajmować. Bo trzeba ci wiedzieć a szczególnie "wybrańcom" ludu że powinni być poza wszelkim podejrzeniem niczym żona Cezara, a nadto winni mieć na swym grzbiecie skórę niczym afrykański bawół, ok. 3cm grubości. Bo to my przecież ich utrzymujemy i powinni być do naszej dyspozycji w dzień i w nocy. Krytyka jeszcze nikomu nie zaszkodziła i im nie zaszkodzi. Fakt, że niektórzy z nich zachowują się niczym dziewice, nie wolno ich ruszyć. Gdy się co nieco na nich powie to od razu do... prokuratury bo majestat ucierpiał. Skoro ucierpiał i może jeszcze bardziej ucierpieć to jak im żyć z piętnem męczennika? Niech idą do domu w wówczas nikt nie będzie miał prawa naruszyć ich godność czy miru. Oni muszą być bo sami się na to godzili bardziej odporni na krytykę aniżeli przysłowiowy "Nowak". Tak też stanowi prawo unijne chociaż u nas lekceważone.
+0-0
Czwartek, 7 grudnia 2017 r. godz. 12:55
~Bławat
Nienawiść zżera człowieka od środka. Może to tłumaczyć, skąd się bierze pustość niektórych jednostek.
+0-0
Czwartek, 7 grudnia 2017 r. godz. 12:06
~STALOWKA 2
@WyborcaPO W tym kraju jest wielu politykow z roznych opcji politycznycj ktorzy powinni stanac przed Trybunalem Stanu od prawa do lewa. Ty tylko PIS krytykujesz. Popatrz tez na swoj ogrodek. Malo w nim bylo szkodnikow. Masz slaba pamiec albo jestes slepy ale to nie jest moj problem. Tylko partie zmieniaja a ci sami ludzie u wladzy od wielu lat. Wielu bylo opozycjonistow w PO. Jak ci ludzie potem moga stac na manifetacjach w jednym szeregu z KODem i ubekami?? Kijowski to juz totalna porazka. Alimenty nie zaplacone a teraz zbiorka na niego. Tylko chora glowa mogla by cos takiego wymyslec. Zamiast jemu ludzie powinni wplacac pieniadze na dzieci chore, ubogich lub inne fajne akcje Ten Kijowski normalnie wstydu i honoru nie ma. Ale on taki jest i tyle. Juz mi sie nie chce pisac bo nie ma sensu i szkoda czasu.
+0-0
Czwartek, 7 grudnia 2017 r. godz. 11:46
~pis_do_lamusa
Do MamPrawoNienawidzić Popieram Cię,jestem tego samego zdania...też ich nienawidzę...wszystkich pisowców.
+0-0
Czwartek, 7 grudnia 2017 r. godz. 07:06
~MamPrawoNienawidzić
Nikt mi nie zabroni nienawidzić PiSdu. Nawet żaden PiSProkurator od mgr Zera. Nikt mi nie zabroni nienawidzić Nadbereżnego, tego co zadłuża miasto i dba tylko o swój wizerunek, który wprowadza na ulice Stalowej Woli - ONR i który nie wyciąga konsekwencji dla koleżanki swojej mamusi - dyrektorki Joanny (Dzoany) Niwierskiej. Nikt mi nie zabroni nienawidzić Solidarności, która sprzedała się PiSowi i jest jej zapleczem politycznym, takim samym jak dla PiSu jest zapleczem ONR i młodzież wszechpolska. Nikt mi nie zabroni nienawidzić takich ludzi jak ten Zaremba i jeszcze tych co się ukrywają pod płaszczykiem wielkiego katolika, którzy jeszcze przed krzyżem w kościele klęczą. Nikt mi nie zabroni nienawidzić Janiny Sagatowskiej, która niszczy w Senacie polską demokrację. I nikt mi nie zabroni nienawidzić tego nic nie wartego posła Webera. Za wszystko co robią.....
+0-0
Czwartek, 7 grudnia 2017 r. godz. 05:34
~jan
.... @Luxpara.... i pewnie będzie zainteresowanie, a jak nie to jest jeszcze radny Bajek który czuwa nad ,,dobrym imieniem" jaśnie panujących. Tak właśnie działa system komunistyczny towarzysz sekretarz może sobie mordę wycierać kim chce i kiedy chce bo głosi ,,prawdę", więc nikt go nie ściga, no ale jak ktoś powie złe słowo na towarzysza sekretarza to jest zamach, próba obalenia siłą jedynie słusznej władzy i naruszenie dóbr osobistych sekretarza, a sekretarz partii dobre imię ma ,,z urzędu" i dożywotnio.
+0-0
Środa, 6 grudnia 2017 r. godz. 22:35
~WyborcaPO
Gosciu walnij sie. Pan Darek powinien ci za te oskarzenia podac gdzie trzeba. Stalowa Wola ma tez innych wyborcow PO. Ludzie zaczynaja otwierac oczy na SITWE I KOLESIOSTWO w miscie. Jeszcze raz pozdrawiam Janinę Sagatowską, Jana Sibige - klecznika i wielkiego katolika jak ten Zaremba i pozdrawiam Jerzego Majgiera - wiecznego ministranta też klecznika pod publikę
+0-0
Środa, 6 grudnia 2017 r. godz. 19:05
~Do Dariusza
Wyborca PO= Dariusz Przytuła członek partii Platforma Obywatelska. Znów hejtujesz. Chyba że to ktorys z Twoich kolegów. Ale Dariusz ma dużo wolnego czasu ponoć teraz . ;)
+0-0
Środa, 6 grudnia 2017 r. godz. 15:29
~hello kitty
@Luxpara, źle ci się wydaje, to póki co wolny kraj i wolność słowa, nikt tu nikogo nie obraża, koń jaki jest każdy widzi
+0-0
Środa, 6 grudnia 2017 r. godz. 14:26
~Luxpara
Coś mnie się wydaje, że niektóre hejty będą przedmiotem zainteresowania prokuratury...
+0-0
Środa, 6 grudnia 2017 r. godz. 13:20
~WyborcaPO
Jeszcze raz pozdrawiam Janinę Sagatowską, Jana Sibige - klecznika i wielkiego katolika jak ten Zaremba i pozdrawiam Jerzego Majgiera - wiecznego ministranta też klecznika pod publikę
+0-0
Środa, 6 grudnia 2017 r. godz. 13:07
~ojciec
@rentrap "nikczemnego wzrostu i nikczemnego charakteru" dobre i prawda, niestety, znam tego pana i niewiele dobrego mogę o nim powiedzieć ale najlepsza droga w życiu to droga do koryta
+0-0
Środa, 6 grudnia 2017 r. godz. 11:26
~rentrap
Nikczemnego wzrostu i nikczemnego charakteru. Ciekawe ktora szkola wezmie tego sygnaliste do wygibasow studniowkowych. Zenada na calego. Ja bym sie wstydzil ludziom na oczy pokazac.
+0-0
Środa, 6 grudnia 2017 r. godz. 10:03
~@ WyborcaPO
Pozdrów przede wszystkim tych co pod sądem protestowali :)
+0-0
Środa, 6 grudnia 2017 r. godz. 09:43
~ola
mam sąsiada, który latał na policję na tzw,"serniczek", cokolwiek to znaczyło bo byłam mała ale pamiętam, dzisiaj jest ochroniarzem chociaż ślepy i kręci "lody" z zarządcą budynku bo tzw "liderem jest"
+0-0
Środa, 6 grudnia 2017 r. godz. 09:11
~aliścia
"jan" podoba mi się twoja rozsądna argumentacja, rozwaga a nadto sensowna analiza badziewia znajdującego się w tym ipn. Zauważ, że na tych papierach nieomal wszyscy tam pracujący stali się w krótkim czasie posiadaczami tytułu "dr". Magistrowie podają w szatni palta interesantom. Koło historii robi aktualnie duży zamach by po jakimś nie odległym czasie zamknąć krąg. Będziemy mieli do czynienia ze współczesnymi TW noszącymi nowe kryptonimy "sygnalista". Czym się tu podniecać? Ci urzędnicy z tej firmy muszą co jakiś czas coś ludowi wyciągnąć by byli zauważeni, że są ważni że nie na darmo dostali podwyżki apanaży.
+0-0
Środa, 6 grudnia 2017 r. godz. 09:01
~amimo
Do "wyborcaPO" dlaczego tej trójce składasz pozdrowienia? Czy czym się tobie zasłużyli czy tak po prostu znasz ich dobrze i z okazji Świąt ślesz im swoje serdeczności?
+0-0
Środa, 6 grudnia 2017 r. godz. 07:47
~Winnicki
Ja chłopa nie.bronie. przepisy są... trzeba je szanować... Ale mam pytanie... wieszanie chłopa za jego przeszłość... A czy dziś podoba wam się co robią obecni radni... podoba wam się to co.się dzieje?
+0-0
Środa, 6 grudnia 2017 r. godz. 07:08
~WyborcaPO
Serdecznie pozdrawiam Janinę Sagatowską, Jana Sibige, Jerzego Majgiera.
+0-0
Środa, 6 grudnia 2017 r. godz. 06:10
~jan
.... @WyborcaPO ... no właśnie dowody... wartość dowodową, wątpliwą wprawdzie, te materiały mogły mieć do 1992 roku, wtedy to wpadły w ręce Maciarewicza na całe pół roku, i od tego czasu mogą mieć tylko wartość papieru toaletowego po podtarciu. Teczki ,,swoich" zostały dokładnie oczyszczone, tak że teraz wpadają tylko takie płotki, bo wtedy w 1992 roku po prostu do kolesi Maciarewicza były tylko nazwiskami. Dla mnie te teczki nigdy nie były i nie będą dowodami, bo były pisane i gromadzone przez ludzi podłych i z wyraźną tępotą umysłową.
+0-0
Środa, 6 grudnia 2017 r. godz. 04:41
~Error
Radny do odstawki, ale poziom hejtu opozycyjnego trolla przekracza jak zwykle wszystkie normy chamstwa i obłudy. No cóż taka widać jest prawdziwa twarz stalowowolskich opozycjonistów
+0-0
Wtorek, 5 grudnia 2017 r. godz. 22:50
~WyborcaPO
Czy zastanawialiście się, że przez tego człowieka mogli cierpieć mieszkańcy jak współpracował ze służbami i np donosił na ludzi. Przecież są dowody skoro Sąd uznał go dwa razy za klamce lustracyjnego. Znane jest z historii, że ludzie tracili pracę, nie mogli wyjechać, nie mogli awansować przez kapusiow. Słyszałem ze jeszcze ukrywają się w stalowowolskim PiSe tak zwani TW
+0-0
Wtorek, 5 grudnia 2017 r. godz. 22:28
~Wlepo
TW Ewa która to ? Też działa obecnie w PiS ?
+0-0
Wtorek, 5 grudnia 2017 r. godz. 20:31
~jan
.... widać że ten pan mało znaczy dla PiS, wcześniej ważniejsi kolesie zostali ,,oczyszczeni" przez ,,historyków" z IPN jak np. TW Wolfgang podpisał lojalkę ale ,,nie podjął" współpracy, lojalka TW Balbina ,,została sfałszowana", a tu nic, został skreślony, 500 i parę głosów to dla Kaczyńskiego żaden wynik, żaden pożytek dla partii, trzeba go wysłać tam gdzie Błądka ....
+0-0
Wtorek, 5 grudnia 2017 r. godz. 20:14
~Cin
To sie dowiedziałem...
+0-0
Wtorek, 5 grudnia 2017 r. godz. 20:09
~Królowa Trolli
Dziękuję bardzo za hejt i zapraszam po odbiór gotówki 6 złotych za wpis pod bankomatem w Metalowcu. Piątek 17 godzina.
+0-0
Wtorek, 5 grudnia 2017 r. godz. 20:00
~WyborcaPO
Stalowowolskie media. Nie bójcie się. Wy chyba wiecie jeszcze o kilku z PiSu. Podczas kampanii w 2014 R padały nazwiska.
+0-0
Wtorek, 5 grudnia 2017 r. godz. 19:49
~Sąsiad.
Zarembisty radny jarający faje za fają na balkonie i zatruwający życie sąsiadom. Balkon jest Pana ale, ale powietrze jest wspólne. Jest Pan zaprzeczeniem samego siebie. Żegnaj panie radny. Obłuda ma krótkie nogi.
+0-0
Wtorek, 5 grudnia 2017 r. godz. 19:46
~sezerp
A co z TW "Ewa"?
+0-0
Wtorek, 5 grudnia 2017 r. godz. 18:46
~olo@wp.pl
tam w radzie jest jeszcze wielu współpracowników
+0-0
Wtorek, 5 grudnia 2017 r. godz. 18:18
~w35
Typowy pisuar. W pissekcie roi się od komuchów.
+0-0
Wtorek, 5 grudnia 2017 r. godz. 17:22
~Emil Woś
Zaręba zapisz się do Kukiz 15 . Tam też same oszołomy . Jak ci tam nie wyjdzie możesz spróbować w PO a później pod sądem w stalowej woli trzymając świeczkę . No i zawsze zostało ci miejsce w pierwszym rzędzie w kościele
+0-0
Wtorek, 5 grudnia 2017 r. godz. 16:59
~WyborcaPO
A co na to NSZZ "Solidarność" Region Ziemia Sandomierska i ten Kaczmarek z wyrokiem ? Nie przeszkadza SOLIDARNOSCI że tacy agenci są w szeregach PiS? Chyba nic nie sądzi SOLIDARNOŚĆ jak jej przewodniczący Ziemi Sandomierskiej jest z wyrokiem. A teraz zróbmy tak. PiS i Solidarność zastąpiony Platforma Obywatelska. To radny PO jest kłamcą lustracyjnym albo ma wyrok sądowy. Jaką byłaby nagonka, protesty, Kościół i PiSowskie media by robiły aferę, szum. Nadberezny zbieralby podpisy, krzyczał i wrzeszczal. No ale to radny PiS i tak nie bedzie. Będzie tak: Zaremba to biedny człowiek, zostawcie go, to wspaniały człowiek, tak się zasłużył dla miasta aż w 2001 roku dostał tytuł zasłużonego dla miasta Stalowa Wola. TYLKO PYTAM SIE ZA CO!! ZA TO ZE DONOSIŁ NA DRUGIEGO CZLOWIEKA? CZY TU NIE PASUJW TO PiSowskie nacjonalistyczne hasło z marszów ONR? ".......WROGOM OJCZYZNY"??
+0-0
Wtorek, 5 grudnia 2017 r. godz. 16:56
~jasio
zarembisty był ci on od małego
+0-0
Wtorek, 5 grudnia 2017 r. godz. 16:38
~Adam
No i widzisz Marek? Wykończą cię twoi! A nie było to być uczciwym człowiekiem i nie kablować nadal jako przydupas i wazeliniarz obecnej władzy? Znalazłeś się w gronie wielu podobnych sobie ludzi, którzy podobnie jak ty wyznają maksyme: "dajcie mi człowieka, a paragraf się znajdzie" i to właśnie z tobą zrobili. Dobrze słyszałeś tą maksyme z ust osoby, która poza degustacją wypieków ( kół gospodyń wiejskich ) zawsze mówila : " ludziom daje się serce "..... i właśnie je otrzymałeś.
+0-0
Wtorek, 5 grudnia 2017 r. godz. 16:21
~Sądy do wietrzenia!
I to są sądy w Polsce: raz stwierdzili, że prawdę mówił, innym razem, że kłamał. NATYCHMIASTOWE ZMIANY W SĄDACH!
+0-0
Wtorek, 5 grudnia 2017 r. godz. 15:56
~a-daśko
To kiedy te wybory i czy Pan Zaręba będzie startował?
+0-0
Wtorek, 5 grudnia 2017 r. godz. 15:53
~wyborca
że wszyscy liczyli na to, że Marek Zaremba się obroni że wszyscy liczyli na to, że Marek Zaremba się obroni że wszyscy liczyli na to, że Marek Zaremba się obroni aleś Panie Sobieraj dowalił WSZYSCY Z PISU!!!!!!!!!!!!!!!!!
+0-0
Wtorek, 5 grudnia 2017 r. godz. 15:09
~Jozek
Jaka szkoda..... co ja teraz pocznę Zareba tyle dla mnie zrobił ......????????????? nawet nie wiem co ale zrobił.
+0-0
Wtorek, 5 grudnia 2017 r. godz. 15:06
~Cin
Można zgłosić lekarza do kandydowania?
+0-0
Wtorek, 5 grudnia 2017 r. godz. 14:31
~ipn
Prawda Stalowiak,na osądzenie ich nie starczyłoby sądów.
+0-0
Wtorek, 5 grudnia 2017 r. godz. 14:20
~roha
Dajcie mu już spokój, ciszej nad tą trumną zda się krzyknąć! Skoro siedzi w pierwszych lawkach w kościele to dobry katolik i człowiek zarazem. Wierzę że się wyspowiadał i dostał rozgrzeszenie i po krzyku. Teraz współcześnie nazwany byłby z ustawy 'sygnalistą" i jeszcze nie może być zwolniony z pracy za swoją funkcję. Po co mu wygaszać mandat skoro do końca kadencji niespełna rok pozostał? Kto następny?
+0-0
Wtorek, 5 grudnia 2017 r. godz. 13:51
~Olej
Zareba na wójta Pysznicy . Poterzebujemy takich ludzi
+0-0
Wtorek, 5 grudnia 2017 r. godz. 13:14
~Stalowiak
Każdemu łatwo przychodzi krytyka drugiego człowieka,a może warto samemu zrobić sobie rachunek sumienia przed świętami?
+0-0
Wtorek, 5 grudnia 2017 r. godz. 12:55
~Juliusz
A co podpisuje pan Zaręba?
+0-0
Wtorek, 5 grudnia 2017 r. godz. 12:44
~jabar
będzie potrzebował pomocy psychologa
+0-0
Wtorek, 5 grudnia 2017 r. godz. 12:19
~PreczZpis
A ja go widziałem na marszach rocznicy stanu wojennego. Niezły kamuflaż. A do mediow: nie bójcie się PiSu. Pogmerajcie jeszcze w zyciorysach PiSowskich radnych. Może być jeszcze ciekawie.
+0-0
Wtorek, 5 grudnia 2017 r. godz. 12:13
~jasio
ja myslem ze wramach łodkipiena zdrad winien pracować od rana do wieczora w cynie spolecznym o chlebie i wodzie zwlaszcz ze nigdy w zyciu nic nie robil za darmo
+0-0
Wtorek, 5 grudnia 2017 r. godz. 11:43
~WyborcaPO
Do tego pajaca. Co pisze o debilach. ZAREMBA startował z PiS to pisowiec pomimo że nie był w PiS. No i wielki KATOLIK. W tamtych czasach za takie czyny dostawał się nagrody w różnej postaci.
+0-0
Wtorek, 5 grudnia 2017 r. godz. 11:37
~po co?
Jest sens robić wybory jak za kilka miesięcy kolejne?
+0-0
Wtorek, 5 grudnia 2017 r. godz. 11:36
~do_S
Debile, przecież pisze wyraźnie że nie był członkiem PiS!!! Potrafi motłoch czytać ze ZROZUMIENIEM?
+0-0
Wtorek, 5 grudnia 2017 r. godz. 11:16
~wicio
a czy też będzie musiał zrezygnować z "bycia członkiem w radzie nadzorczej SANBanku?
+0-0
Wtorek, 5 grudnia 2017 r. godz. 11:10
~Czesiek
W tej partii jest wielu z takim pochodzeniem Banda kłamców . Ciekawe kogo dostanie Nadberezny ? Może ludzie wybiorą wreszcie normalnych ludzi z poza PiS . Hasner miałby kogoś do pomocy bo sam nic nie wskura z tą bandą malarzy, dyrektorów z praktyką dwuletnią i związkowców
+0-0
Wtorek, 5 grudnia 2017 r. godz. 10:19
~WyborcaPO
PiSowski donosiciel. Jak taki pisowiec mógł zostać radnym. Dostać zaufanie społeczne. Skandal. Takich tylko w PiSie szukać. Poukrywali się pod płaszczykiem katolika. Pan Zaremba siedzi w pierwszych ławkach w kaplicy miłosierdzia. Składa ręce A tak robił. Dla mnie najgorszy typ człowieka. Jeszcze chciał moralności uczyć młodzież. Tak pisał w swoim liście do wyborców. Mam go.
+0-0
Stalowka.NET - Wiadomości lokalne z miasta Stalowa Wola i okolic
Copyright 2001 - 2018 Stalowka.NET
  » O nas  » Redakcja  » Reklama  » Kontakt
Wszelkie prawa zastrzeżone.
X Ta strona korzysta z plików cookie w celu świadczenia usług i realizacji potrzeb użytkowników. Pliki te mogą być zapisywane w pamięci Twojego urządzenia. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej. Więcej w polityce prywatności.