Stalowa Wola Stalowa Wola: Huta Stalowa Wola
Wiadomości lokalne z miasta Stalowa Wola i Powiatu Stalowowolskiego. Najnowsze! Najszybciej!
Nagrania audio, rozmowy z ciekawymi ludźmi
Fotografie z najważniejszych wydarzeń w Stalowej Woli
Kanał youtube.stalowka.net - Pierwsza stalowowolska telewizja internetowa
Encyklopedia miasta Stalowa Wola
Zapowiedzi zbliżających się wydarzeń kulturalnych
Repertuar stalowowolskich kin
Baza adresowa najważniejszych firm i instytucji życia publicznego
Kamera na żywo. Widok na Stalową Wolę.
Bezpłatna baza ogłoszeń dla mieszkańców miasta Stalowa Wola jak i Powiatu Stalowowolskiego
Twoje konto
Strona główna  Stalowa Wola / Wiadomości Wtorek, 20 listopada 2018 r. Imieniny: Anatola, Edyty, Rafała
 Wiadomości lokalne
» DK77: 42-letni obywatel Ukrainy potrącony na przejściu w Stalowej Woli
» W powiecie bez zmian. Duet Zarzeczny i Sołtys
» Rozpoczęcie nowej kadencji rady gminy i wójta w Pysznicy
» Radni złożyli ślubowanie i zaczęli od zgrzytu
» Podsumowanie IX edycji konkursu zbiórki makulatury i zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego!
» "Wielcy nieobecni" na scenie MDK
» 2-letnie dziecko pod opieką pijanej kobiety
» Nastolatka potrącona na Poniatowskiego
» Ruszyły przygotowania do XXVII finału WOŚP
» Prezydent i przewodniczący na Kongresie 590
» Ciemno na Młodyniu
» Młodzi filmowcy dla Niepodległej
Więcej » 
 Zasłyszane...
"Najciekawsze na tej wystawie jest spojrzenie na rozwój Stalowej Woli z perspektywy mieszkańca, człowieka. Jego dzieciństwo, dorastanie, miłość, sukces przemijanie".
Katarzyna Zarzycka, Muzeum Regionalne w Stalowej Woli
 Imprezy w mieście
» Godzinami o książkach - Skrawki
» Droga do niepodległości - koncert Stalowej Orkiestry
» Święty Mikołaj i wielki atak zimy
» Wielka Wojna nad Dolnym Sanem
Więcej » 
 Fotoreportaże
Stalowa Wola: Rada Miasta 2018-2023
»Rada Miasta 2018-2023
»100-lecie Niepodległej w Stalowej Woli
»Miasteczko ruchu drogowego w Rozwadowie
»80-lecie harcerstwa w Stalowej Woli
»Minister Sportu Witold Bańka w Stalowej Woli
Więcej » 
Wiadomości lokalne / Polityka i Samorządy

Niedziela, 3 grudnia 2017 r. godz. 21:04     /Magdalena Rodecka/
Protest przed sądem. Nie chcą zmian w sądownictwie i ordynacji wyborczej

Mimo śnieżycy przed Sąd Rejonowy w Stalowej Woli przybyło około 50 osób.
Mimo śnieżycy przed Sąd Rejonowy w Stalowej Woli przybyło około 50 osób.
Fot. Jacek Rodecki
"Wolne sądy, wolne wybory, wolna Polska" - po takim hasłem w niedzielny wieczór, 3 grudnia przed Sądem Rejonowym w Stalowej Woli odbyła się manifestacja zorganizowana przez nieformalną grupę "Rebelianty Podkarpackie". Wspierało ją "Porozumienie Koalicyjne".

Mimo śnieżycy przed Sąd Rejonowy w Stalowej Woli przybyło około 50 osób. Nieopodal zaparkował również policyjny, nieoznakowany radiowóz. Pikieta przebiegała w spokojnej atmosferze. Jej celem jak informowali organizatorzy jest niezadowolenie z działań rządy w związku ze zmianami w ustawach o Sądzie Najwyższym i w ordynacji wyborczej.

- Wydarzenia ostatnich dni widoczne podczas prac komisji sejmowych nie pozwalają nam spokojnie przejść obok tak jawnego niszczenia demokracji. Prace Komisji Sprawiedliwości pod przewodnictwem Stanisława Piotrowicza, prokuratora z dawno minionych czasów unaoczniły nam w jaki sposób wprowadza się nowe ustawy, jak nie dopuszcza się do głosu opozycji parlamentarnej - mówił Jerzy Bednarowicz z "Rebeliantów Podkarpackich"

Zwrócono również uwagę na zmiany w ordynacji wyborczej, polegające na wytyczeniu nowych okręgów pod wyborców Prawa i Sprawiedliwości, czy przy oddawaniu głosów na karcie do głosowania używania innych niż krzyżyk znaczków.

Podczas spotkania odśpiewano Hymn Państwowy , rozdawano również Konstytucję RP z 2 kwietnia 1997 roku z zaznaczonymi artykułami, które zdaniem organizatorów spotkania zostały złamane.
Zdjęcia
Mimo śnieżycy przed Sąd Rejonowy w Stalowej Woli przybyło około 50 osób.Mimo śnieżycy przed Sąd Rejonowy w Stalowej Woli przybyło około 50 osób.Mimo śnieżycy przed Sąd Rejonowy w Stalowej Woli przybyło około 50 osób.
Mimo śnieżycy przed Sąd Rejonowy w Stalowej Woli przybyło około 50 osób.Mimo śnieżycy przed Sąd Rejonowy w Stalowej Woli przybyło około 50 osób.Mimo śnieżycy przed Sąd Rejonowy w Stalowej Woli przybyło około 50 osób.
Mimo śnieżycy przed Sąd Rejonowy w Stalowej Woli przybyło około 50 osób.Mimo śnieżycy przed Sąd Rejonowy w Stalowej Woli przybyło około 50 osób.Mimo śnieżycy przed Sąd Rejonowy w Stalowej Woli przybyło około 50 osób.

Strona do druku Drukuj artykuł    

Jeżeli masz jakieś ciekawe informacje, chcesz przekazać coś ważnego,
coś interesującego, nie wahaj się - napisz do nas: redakcja@stalowka.net

Dodaj komentarz do artykułu »  

Czwartek, 7 grudnia 2017 r. godz. 18:43
~USA
@jan czyli w 2015 przy wyborach kręcili lody jak powiadasz i wybory były sfałszowane?
+0-0
Czwartek, 7 grudnia 2017 r. godz. 12:20
~jan
Tak ja wiem że nie chcą hejterzy zmian w ordynacji wyborczej bo do tej pory kręcili lody podczas wyborów i każdy mądry czlowiek wie o czym komentuję.
+0-0
Wtorek, 5 grudnia 2017 r. godz. 19:48
~diagnoza
oto skutki ogladania tvn 24 na to nie ma doktora
+0-0
Wtorek, 5 grudnia 2017 r. godz. 13:28
~niezrzeszony
fabregas- byłeś tą 30stą osobą że wiesz?
+0-0
Wtorek, 5 grudnia 2017 r. godz. 13:21
~stalwiak
Wolne sądy (od sprawiedliwości), wolne wybory (przekręcane), wolna Polska (dla złodzieji). Tego oni chcą.
+0-0
Wtorek, 5 grudnia 2017 r. godz. 12:37
~Fabregas
przylazło 30 osób... a nie 50!
+0-0
Wtorek, 5 grudnia 2017 r. godz. 10:29
~taka prawda
"Suty kontrakt dla ludzi PiS. Ujawniamy faktury za kampanię "Sprawiedliwe sądy" Suty kontrakt dla ludzi PiS. Ujawniamy faktury za kampanię "Sprawiedliwe sądy" Co najmniej milion złotych wydanych na realizację kampanii billboardowej i telewizyjnej "Sprawiedliwe sądy", w ramach której informowano o łamaniu prawa przez sędziów, trafiło w ręce firmy Solvere, kierowanej przez byłych specjalistów od wizerunku PiS Według ustaleń Onetu, Polska Fundacja Narodowa, która dostała zlecenie na kampanię PiS za pieniądze pochodzące od państwowych spółek pierwotnie planowała wydać na jej realizację 19 817 760 zł. Taka dokładnie kwota widnieje w dokumentacji PFN, Oficjalnie władze fundacji zapewniały, że koszt kampanii przekroczy nieco ponad 8 mln zł. Lecz dokumenty, które widział Onet, przeczą tym słowom. Zaledwie do 20 września Solvere wystawiła fundacji za realizację kampanii o sądach cztery faktury: REKLAMA - FV/2/08/2017 za badania socjologiczne na kwotę 44 987,69 zł; - FV/2/09/2017 za promowanie treści internetowych na kwotę 246 000 zł; - FV/3/09/2017 za produkcję TV, VoD i viral na kwotę 615 000 zł; - FV/4/09/2017 za druk broszury na kwotę 285 360 zł. Wszystkie te faktury znalazły się w zestawieniu wydatków PFN na projekt "Sądy, w ramach realizowanego programu "Sprawiedliwość". Co więcej, z dokumentów wynika, że po rezygnacji z kosztów prowadzenia kampanii poza granicami Polski (prasa zagraniczna - 2 460 000 zł) i emisji części samych reklam (kampania radiowa - 861 000 zł), co także władze fundacji zapowiadały publicznie, koszty kampanii wynosiły łącznie 16 494 760 zł. Z czego do 20 września wydano już kwotę 5 375 727, 50 zł."
+0-0
Wtorek, 5 grudnia 2017 r. godz. 10:05
~daniell
jaki protest ? przecież przyszły trzy osoby z PO i dwie z KOD-u razem z rodzinami i to dało w sumie około 20 osób i to ma być protest ? Bajek nie wstyd Ci - nie lepiej z psem na spacer pójść?
+0-0
Wtorek, 5 grudnia 2017 r. godz. 09:00
~KASANDRA
I ZNOWU BRAWA DLA MOHER49 A I KRYSKA COŚ KUMA NA PEWNO NIE JEST SAMA JAK JA BO BRAK MI SŁÓW I PISANIA DLA KILKU LUDZI NA TYM FORUM BO ONI TO WSZYSTKO WIEDZĄ A DLA TAKICH SZABES-GOJI JAK ANIA SZKODA SERCA.
+0-0
Wtorek, 5 grudnia 2017 r. godz. 08:59
~niezrzeszony
Pytanie- tak gorąco popieracie zmiany w sądownictwie , czy ktokolwiek mógłby przytoczyć lub powiedzieć co tak dobrego jest w nowelizacji sądów co mi jako zwykłemu obywatelowi da poczucie sprawiedliwości , ciekawa była wypowiedz K.Pawłowicz , że choć niektore poprawki są rażąco niekonstytucyjne to będzie głosować zgodnie z interesem parti.
+0-0
Wtorek, 5 grudnia 2017 r. godz. 08:21
~jastwola
śmieszni i żałośni. niech sobie stoją i palą te świeczki. Może kiedyś się zorientują że czasy się zmieniły a ludzie przejrzeli na oczy.
+0-0
Wtorek, 5 grudnia 2017 r. godz. 04:54
~STALOWKA 2
@Mocher49 juz kilka razy pisalem ze masz madre wpisy. Mi sie juz nie chce pisac bo wiele osob na tym portalu to kretyni albo udajacy kretynow ktorych politycy wykorzystuja do swoich niecnych celow Ludzie maja krotka pamiec nie znaja historii albo wlasnie oderwani sa od koryta. Mocher nie lubie przebierancow a tacy nami rzadza od wielu wielu lat. Te wszystkie numery na tym Narodzie by nie przeszly gdyby ci wielcy obroncy demokracji i sadow wyszli na ulice jak obalano legalnie wybrany Rzad Olszewskiego Jak wybuchla Afera FOZZ, JAK Lewandowski sprzedawal Polskie firmy za bezcen,jak Kwasniewski wprowadzal zapis do Konstytucji o Narodowym Bank Polskim kto wie to wie co sie wtedy stalo .Warto poczytac. Gdzie wtedy byli ??? Politycy wiedza ze mozna Polakom nasrac na glowe i powiedziec im ze pada deszcz JAKA KONSTYTUCJA?? Ta z kwietnia 1935r.?? Czy ta napisana przez mloda komune wspolnie z przebierancami dla przrebierancow. Przeciez Konstytucja w Polsce nie jest napisana dla obywateli. I na jaka KOnstytucje przysiegal Walesa jak obejmowal Urzad?? Dlaczego zostaly usuniete slowa z Roty?? Dlaczego Walesa i Mazowiecki od razu nie zalatwili pewnych spraw na poczatku transformacji. Nie bylo by tego syfu. Trzeba bylo porzadek zrobic z sadami i innymi sprawami wtedy. Nie zrobili tego bo sami by sie skompromitowali.
+0-0
Wtorek, 5 grudnia 2017 r. godz. 03:51
~jan
.... @Moher49.... dialog z komunistycznym betonem również jest nie możliwy, dla nich najważniejsza jest droga wytyczona przez 1-go Sekretarza Komitetu Centralnego, później wystarczy powołać Komisarzy Ludowych którzy będą zabierać wyzyskiwaczom i dawać biednym, i poparcie motłochu zapewnione, tak właśnie się przeprowadza rewolucję bolszewicką. A sędzia ?... ma sądzić tak jak oczekuje władza ludowa, jak oczekuje Komitet Centralny Partii.... a sędziego który nie zechce być partyjnym gównojadem zawsze można nazwać komunistą, ubekiem, zdrajcą czy łotrem, a ,,katolickie" media nie zawahają się ogłosić tej ,,prawdy" narodowi.
+0-0
Wtorek, 5 grudnia 2017 r. godz. 02:35
~dobra rada
No to sie kupa zebrala jutro uwarzac aby nie wdepnac w to co zostanie po tym protescie
+0-0
Poniedziałek, 4 grudnia 2017 r. godz. 23:55
~Mniam
Do moher, proszę przestań już. Zbadaj iq zamiast całunu turyńskiego.
+0-0
Poniedziałek, 4 grudnia 2017 r. godz. 22:45
~prezio
Te wszystkie protesty totalniaków,mają takie znaczenie,jak zeszłoroczny śnieg tej zimy! Reforma sadownictwa jest potrzebna Polsce,jak nam tlen i pożywienie. Tak jak było,to już było,a teraz ma być normalnie!
+0-0
Poniedziałek, 4 grudnia 2017 r. godz. 22:38
~Moher49
ks. Prof. Waldemar Chrostowski: po 10 latach dialogu z żydami stwierdzam, że dialogu z judaizmem prowadzić się nie da. Tak samo na stalowce. Żyda nie przekonasz. My swoje, oni się zgadzają, potem znów swoje. Nieważne, że badacze żydowscy potwierdzają, że kod DNA na Całunie Turyńskim nie występuje w ziemskich populacjach, oni będą twierdzić, że Jezus był żydem. A na koniec oskarżą cię o mowę nienawiści, chociaż żadnego nienawistnego słowa w swoim komentarzu nie umieścisz. Szkoda czasu.
+0-0
Poniedziałek, 4 grudnia 2017 r. godz. 22:06
~Rebe
Bug John, a ty idź pośsij księdzu i tez juz dudy nie zawracaj.
+0-0
Poniedziałek, 4 grudnia 2017 r. godz. 21:33
~ania
Faktycznie,nie ma co pisać w tym zaścianku fanatyków pisowskich
+0-0
Poniedziałek, 4 grudnia 2017 r. godz. 21:32
~Patriota = Suweren
Ciekaw jestem, co Wy robicie na forum w godzinach 7:00 - 15:00, zamiast pracować -rozpisujecie się na temat o którym nie macie pojęcia. Tak samo pojęcia nie ma TVP ale jak widać po wpisach na forum, efekt propagandy dociera w szczególności do STW. Czy Wasz pracodawca, o tym wie ? No chyba, że od 500+ i Obrony Terytorialnej się poprzewracało i nagle czas się znalazł na dyrdymały !
+0-0
Poniedziałek, 4 grudnia 2017 r. godz. 21:29
~Hassan
Jednak żydów nawet holocaust nic nie nauczył. Nadal podskakują do wszystkich! Do Arabów, Europejczyków i do czarnych. Przykro to pisać, ale nowy holocaust wisi w powietrzu!
+0-0
Poniedziałek, 4 grudnia 2017 r. godz. 21:26
~Dr
Do big John właśnie pokazałeś jaki mały, a wręcz maluczki zakompleksiony i żadne Big w nicu nie zniweluje deficytów. To o czym pisze to u was metoda na bycie przy korycie czy tak spędzacie czas czekając w kolejce do koryta.
+0-0
Poniedziałek, 4 grudnia 2017 r. godz. 21:17
~Big John
ania - i wzajemnie. Ssij rabinowi i nie pisz już więcej!
+0-0
Poniedziałek, 4 grudnia 2017 r. godz. 20:56
~ania
Mam nadzieję,że kiedyś spotka kara głównego ideologa PiSu,ze tak skłócił Polaków,wyzwolił tyle złych emocji,ludzie skaczą sobie do oczu...z powodu różnych poglądów...o tempora!!!
+0-0
Poniedziałek, 4 grudnia 2017 r. godz. 20:50
~Rolnik
Zagadka! Co robi pewne zwierzę oderwane od koryta?
+0-0
Poniedziałek, 4 grudnia 2017 r. godz. 20:46
~Gol
@mowię jak jest, po pierwsze nie ma z kim dyskutować, rozmawiać, do dyskusji potrzeba minimum kilku stron dyskutujących, a nie zaślepionych ideologią bolszewicką fanatyków. Po drugie co do troli, to nie mierz wszystkich swoją miarą. Po trzecie są jeszcze wartości, prawo, konstytucja. Po czwarte każda władza, system mija jak no. komuna, nazizm, cesarstwa, a historia oceni. Po piąte po nocy zawsze nadchodzi dzień.
+0-0
Poniedziałek, 4 grudnia 2017 r. godz. 20:23
~Kryśka
wit - dziękuję.
+0-0
Poniedziałek, 4 grudnia 2017 r. godz. 20:18
~Mówię jak jest!
Trolle opozycyjne już zakończyły pustą dyskusję? Ani o sądy, ani o wolność, ani o Polskę tam nie chodziło. Protest powinien się odbyć pod ZUS-em gwoli ścisłości ;-)
+0-0
Poniedziałek, 4 grudnia 2017 r. godz. 20:15
~do@Marick84
Marick84 gdzie ty policzyłeś że w St. Woli jest ponad 60 tys ludzi??? Z tymi wiochami dookoła tez nie będzie
+0-0
Poniedziałek, 4 grudnia 2017 r. godz. 20:00
~Zdenek
Gdyby wszystkie kobiety były takie postępowe jak "małgosia", to już by nasz gatunek wyginął. A przepraszam, zostali by muzułmanie bo tam kobieta nie ma nic do gadania, tylko ma rodzić kolejnych Abdullachów. I w tym kierunku zmierza Zachodnia Europa. Średnia urodzeń białej francuzki, niemki czy szwedki to ok. 0,5 dziecka na kobietę, a w tym czasie w ich (jeszcze) krajach muzułmanki rodzą po 8 dzieci. Za 20-30 lat będą muzułmanie stanowić tam większość i legalnie wygrają sobie wybory i stworzą swoje kalifaty. Trzeba poinformować Angelę M. że wtedy przyjmiemy uchodźców, ale rdzennych z jej kraju. Bo gdzie oni będą uciekać?
+0-0
Poniedziałek, 4 grudnia 2017 r. godz. 19:53
~Ks
@moher jak będziesz słuchał ewangeli w wigilie to posłuchaj dokładnie z jakiego rodu pochodzili Józef i Maria. Dodam ze Polakami nie byli, a Jezus nie urodził się Gnieźnie czy Krakowie tylko w Judei w betlejem. Skąd w ludziach tyle nienawiści do drugiego człowieka? Jakim trzeba być smutnym człowiekiem aby nawet Biblię interpretować narodowościowo. Kochaj bliźniego swego jak siebie samego- o narodowości nie wspomniał. Jak to można tłumaczyć wydaje się dorosłej i myślącej, a do tego jeszcze wierzącej. Mimo wszystko pozdrawiam i życzę dużo zdrowia wszelkiego.
+0-0
Poniedziałek, 4 grudnia 2017 r. godz. 19:49
~ania
Moher,widzę,że nawet gdybyś przeczytał całą Jagiellonkę,to nie będziesz mądrzejszy,trzeba mieć w sobie jeszcze zdolność do refleksji, a przede wszystkim wyzbyć się złych emocji ,bo Cię zwyczajnie pożrą,a póki co to przestań wypisywać piramidalne głupoty.
+0-0
Poniedziałek, 4 grudnia 2017 r. godz. 19:23
~Barbórka
Niech żyje nam górniczy stan.
+0-0
Poniedziałek, 4 grudnia 2017 r. godz. 19:21
~reh
Do @matka !!, bardzo trafne i właściwe spostrzeżenie !Właśnie w ten sposób podchodzą do tej sprawy protestujące "kobiety wyzwolone ", przykład topowej aktorki , ktora przed kamerą stwierdziła , że wyskrobała dziecko , bo nie miałaby gdzie książek trzymać .
+0-0
Poniedziałek, 4 grudnia 2017 r. godz. 18:51
~Moher49
Coś mi się wydaje, że pani Anna też nie do końca książki czyta. Pismo Święte mówi, że pan Jezus był synem Boga, nie żyda. O żydach powiedział - dziećmi diabła jesteście. Uczciwi byli i są względem siebie, kiedy trafi się goj, na pewno go opędzlują, bo goj to nie człowiek. Wykształcenie żydów i gojów to gruby temat, polska szlachta i magnateria oraz KK ma niemało grzechów w tym zakresie. Łatwowiernych, naiwnych katolików nie tak trudno oszukać, oni nie mogą się bronić, muszą przebaczać, nadstawiać drugi policzek. Bronisz się jesteś antysemita a na to są paragrafy.
+0-0
Poniedziałek, 4 grudnia 2017 r. godz. 18:47
~baobab
brać się za sądy i sędziów, rozwalić jak to sami o sobie mówią kastę
+0-0
Poniedziałek, 4 grudnia 2017 r. godz. 18:39
~matka
do malgoska jesli dobrze rozumie to chcesz aby mozna bylo usunąć ciaze niechciana ,lub chore dziecko a potem jak ci sie zechce dzidzusia a nie bedzesz mogla zajsc w ciaze to invtro ,a jak bedzie chore dziecko to znowu skrobanka a my mamy placic za to z naszych podatkow,szkoda ze ciebie matka nie stracila
+0-0
Poniedziałek, 4 grudnia 2017 r. godz. 17:56
~wit
@ Kryśka .Jesteś kapitalna i bezbłędna , ale dziewczyna ma charakter!!!
+0-0
Poniedziałek, 4 grudnia 2017 r. godz. 17:38
~Big John
Dyda - a skąd wiesz? I czy to źle, że tu ludzie są mądrzejsi?
+0-0
Poniedziałek, 4 grudnia 2017 r. godz. 17:22
~dyda
Pisiory powiedzcie mi z czego wynika ta prawidłowość, ze im większa ciemnota, bieda i wstecznictwo tym PiS ma większe poparcie? Jakoś w miastach ludzi wykształconych jak Kraków czy Gdańsk specjalnie duża popularnością wasza partyjka sie nie cieszy?
+0-0
Poniedziałek, 4 grudnia 2017 r. godz. 17:20
~Marick84
Na pond 60 tyś. miasto mamy 50 UB-eków i rodzin obecnych sędziów! Nie ma się co przejmować tym MARGINESEM tylko konsekwentnie odbierać im przywileje.
+0-0
Poniedziałek, 4 grudnia 2017 r. godz. 17:15
~Kryśka
Krysia - nie jeden dentysta tak robił, tylko jeden wpadł. A robi tak większość lekarzy, tylko na mniejszą skalę.
+0-0
Poniedziałek, 4 grudnia 2017 r. godz. 16:42
~krysia
Kryska - przykłady są wszędzie ale nie można zbiorowa odpowiadać....jeden dentysta w Stalowej tak zrobił i co? wszyscy są tacy? został ukarany i ok. A jak jeden ksiądz gwałci i molestuje to też wszystkich wymienić? Pomyśl.....Po reformie, po zmianach dalej zawsze może sie znaleźć w każdej branży nieuczciwy człowiek, w sądzie też i to trzeba karać ale tylko winnych konkretnych spraw.
+0-0
Poniedziałek, 4 grudnia 2017 r. godz. 16:23
~Anna
@ moher nie wystarczy czytać trzeba jeszcze rozumieć co się czyta. Możesz nawet zjeść książkę ale modrzejszy od tego nie będziesz. Pamiętaj że tzw marsz odbywał się pod hasłem my chcemy Boga, przypomnę ci że Jezus, Maria byli żydami. Hitler też eksterminował tę nację ponieważ trzymali się razem, byli wykasztalceni i posiadali pieniądze po za tym tacy sami ludzie jak wszyscy a ten pajac potrzebował wroga do swojej chorej ideologi . W czym jesteś od nich lepszy?
+0-0
Poniedziałek, 4 grudnia 2017 r. godz. 16:14
~aliści
O niebotycznej obłudzie rządzących i ich popleczników zaswiadczają dwa ich oblicza. Pierwsze to zaostrzenie antyaborcji włącznie do kazirodztwa, gwałtu i trwałego uszkodzenia płodu, czyli kaleka też ma prawo się urodzić. Drugie oblicze to ludzi kalekich ta wladza pozbawia prawa wyborczego uznając ich z góry za II sort. Kombinują przy ordynacji wyborczej skreslając tych ludzi z mozliwości glosowania. Po prostu usuwają ich poza margines zdrowych ludzi. O zgrozo tego prawa im nie zabrał żaden sąd a zabierają politycy PiS-u!!! To jest to drugie oblicze współczesnych faryzeuszy. Ciekawi nas jak zagłosuje nasz rodzimy parlamentarzysta? Czy zamknie szczelnie drzwi lokalu wyborczego przed ludźmi posiadającymi prawa wyborcze?
+0-0
Poniedziałek, 4 grudnia 2017 r. godz. 15:51
~Władek
Odezwali się wszyscy wykształceni przez komunę...gdzie tu jakaś logika
+0-0
Poniedziałek, 4 grudnia 2017 r. godz. 15:40
~Aga
Czego jeszcze chcecie obludnicy prawnicy, składek ZUS nie płacicie, całe ogromne pensje dostajecie, macie się za nadludzi i o co wam jeszcze chodzi obludnicy, weźcie się za uczciwa robotę, bo inni na was pracują uczciwa ciężka praca.......pajace
+0-0
Poniedziałek, 4 grudnia 2017 r. godz. 15:40
~Aga
Czego jeszcze chcecie obludnicy prawnicy, składek ZUS nie płacicie, całe ogromne pensje dostajecie, macie się za nadludzi i o co wam jeszcze chodzi obludnicy, weźcie się za uczciwa robotę, bo inni na was pracują uczciwa ciężka praca.......pajace
+0-0
Poniedziałek, 4 grudnia 2017 r. godz. 15:21
~mich
Kryśka - moje koleżanka urodził chore dziecko, które żyło kilka lat. Wymagało ciągłej opieki. To naprawdę niszczyło tą rodzinę. To brutalne, ale po śmierci tego dziecka ta rodzina odżyła.
+0-0
Poniedziałek, 4 grudnia 2017 r. godz. 15:04
~Zdenek
Tak się zastanawiam co siedzi w głowach dzisiejszych lewaczek? Z jednej strony chciałyby zabijać niepełnosprawne dzieci, a z drugiej wrzeszczą, że są antyfaszystkami. Czyli głoszę poglądy Hitlera, ale Hitler jest be!? A przepraszam, przecież faszystami są narodowcy, bo krzyczą "bohaterom cześć i chwała!" Tym bohaterom, którzy stawili opór faszystom i komunistom. Gdzie tu feministyczna logika? Chyba już wiem! Pamiętam ze szkoły, że 90% dziewcząt biologi, historii, geografii, chemii czy fizyki uczyło się "na pamięć", bo ich mózg tego nie ogarniał. Potem była "5" do dziennika, a za tydzień nic panna owa nie pamiętała, bo pamięć trzeba było zwolnić, żeby wkuć następny materiał. Potem te "wzorowe" uczennice poszły na studia, bo jakież one zdolne były! Dużą część z nich na studiach uświadamiali nigeryjscy studenci i spedaleni wykładowcy. Teraz głośno krzyczą jakie to one nie są wyzwolone i tylko przez chłopów poniżane, bo mniej zarabiają itp. A co ty babo potrafisz? Coś się pożytecznego nauczyła? Czym możesz konkurować z facetem? I żeby nie było, że wszystkie baby głupie, to napiszę, że są dziedziny gdzie kobieta sprawdza się duuużo lepiej niż facet. Tylko po cholerę pchać gdzieś babę na siłę, bo jest równouprawnienie! Jak kobieta jest dobra w tym co robi, to jej żadne feministyczne lobby nie jest potrzebne, bo wybroni się swoją wiedzą i umiejętnościami. Tak trochę odbiegłem od tematu, ale mnie ta "małgosia" sprowokowała.
+0-0
Poniedziałek, 4 grudnia 2017 r. godz. 14:58
~Bławat
Amałgosia- te badania i zabiegi, chcesz oczywiście wykonywać za darmo i lekarz nie mógłby Ci odmówić (pod karą więzienia) czynności sprzecznych z jego sumieniem? Lekarz byłby jak ten drukarz, który odmówił wydrukowania treści sprzecznych z jego poglądem na życie. Gdzie ta demokracja, gdy skazuje się takiego drukarza.
+0-0
Poniedziałek, 4 grudnia 2017 r. godz. 14:46
~wredny
Dlaczego w Was tyle jadu i nienawiści. Tak to my Polacy. Oj będziecie jeszcze płakali.
+0-0
Poniedziałek, 4 grudnia 2017 r. godz. 14:38
~Nina
Naj mniej sprawiedliwosci to znajdziesz w sadzie. Pamietaj!
+0-0
Poniedziałek, 4 grudnia 2017 r. godz. 14:36
~Anita
Mirek ty bronisz sądów czy swojej esbeckiej emerytury.
+0-0
Poniedziałek, 4 grudnia 2017 r. godz. 14:20
~kabi
a ja zebrałbym tę hołotę i skierował do pomocy pracownikom Strabag-u do sprzątania ulicy po skończonej przebudowie a szybko głupoty by im z tych pustych łbów wyparowały
+0-0
Poniedziałek, 4 grudnia 2017 r. godz. 14:20
~Kryśka
Ach małgosiu zapomniałam jeszcze dodać, że uważasz się za taką "nowoczesną" i wyzwoloną, a głosisz poglądy starożytnych Spartan. Tam też pozbywano się "uszkodzonych" dzieci!
+0-0
Poniedziałek, 4 grudnia 2017 r. godz. 14:13
~Kryśka
małgosiu - a dlaczego Ty masz decydować za Twoje dziecko? Pozwól jemu zadecydować czy chce żyć. Gdyby Twoja mamusia miała Twoje poglądy, to teraz nie miałabym z kim podyskutować.
+0-0
Poniedziałek, 4 grudnia 2017 r. godz. 13:24
~aga
to nie ludzie tylko stare ubeki a reprezentatywnosc spoleczenstwa to jajes tyseczne promila
+0-0
Poniedziałek, 4 grudnia 2017 r. godz. 13:16
~małgosia
@kryśka, żadna siła na świecie nie zmusiłaby mnie do urodzenia dziecka z wadą, nie jestem typem cierpiętnicy, może odnajdujesz się w poświęceniu i wyrzeczeniach, mam koleżankę w Niemczech, która urodziła niepełnosprawne dziecko i widzę jak to rujnuje fizycznie i psychicznie jej rodzinę i stwierdzenie, że gdyby jeszcze raz musiała podjąć decyzję to usunęłaby ciążę ale nie chodzi o to, chodzi o to, żeby każdy mógł podejmować decyzje zgodnie z własnym sumieniem i żeby leśne dziady z pisu i dziady w kieckach nie decydowały za mnie i nie odmawiały mi możliwości korzystania z dostępu do np badań prenatalnych, do metody in vitro jeśli zaszłaby taka potrzeba, do rodzenia po ludzku, do prawa do znieczulenia w trakcie porodu i można tak bez końca, poświęciłaś się, twój wybór, moje wybory są inne i nie życzę sobie żeby stare dziady i babki po menopauzie mówiły mi jak mam żyć
+0-0
Poniedziałek, 4 grudnia 2017 r. godz. 13:15
~michal
W sadach kto klamie lepiej ten wygrywa.Proste.niech zmieniaja wszystko ,Ja jestem na Tak.
+0-0
Poniedziałek, 4 grudnia 2017 r. godz. 13:15
~Kryśka
krysia - bronisz tych sądów z Krakowa? Tych co sobie układ mafijny stworzyli by łupić publiczną kasę? Wierzysz w ich uczciwość? Myślisz, że w innych sądach w kraju tak się nie robiło? Poczekaj jeszcze chwilę, a brudy będą wychodzić. Jak było z ojcem Ziobry, to nie wiem. Ty też. Natomiast najmniej wierzę w uczciwość sędziów i lekarzy. Sami sobie na to zapracowali. Wczoraj w Polsacie pojawił się taki news o lekarce co wyłudzała kasę z NFZ na podstawie fikcyjnych wizyt i spodobał mi się komentarz redaktorki: "w głowie się nie mieści". Otóż mieści się, mieści, ponieważ w ten sposób działa wielu lekarzy. Przykładem dentysta ze Stalowej, który "przebadał" wszystkie dzieci w szkołach w Stalowej, podczas gdy nikt go na oczy nigdzie nie widział. I takiego układu chcesz bronić? Na szczęście jest was garstka i żadne sorosowe dolary ani łunijne ełra wam nie pomogą! Ty pewnie piszesz takie dyrdymały za darmo, bo za "krótka" jesteś, ale taki wasz guru Mateusz, co to KOD wymyślił, to przecież nie zrobił tego za darmo. Jesteście zmanipulowanymi obrońcami chorego, starego układu i tyle. A napiszcie jeszcze czego się tak boicie? Macie coś na sumieniu? Mój dobry kolega, wręcz fanatyk Nowoczesnej ( kiedyś PO, ale ich przejrzał), twierdzi tak: nie mam nic na sumieniu, nic nie ukradłem, wszystkie podatki odprowadzam uczciwie, to czego mam się bać? I to by była taka puenta: jesteś uczciwy, to czego się boisz?!
+0-0
Poniedziałek, 4 grudnia 2017 r. godz. 13:05
~RST
Czemu kasta wybrana ma mieć większe przywilej i być ponad prawem inaczej niż zwykły obywatel?
+0-0
Poniedziałek, 4 grudnia 2017 r. godz. 13:05
~Obserwator
@Karolina: W piękny życiorys Wałęsy też kiedyś wierzyliśmy,i co z tego mamy;) Miał puścić komunistów w skarpetkach,a tu komuniści stoją ręka w rękę z uznającymi się za solidarnościowców.
+0-0
Poniedziałek, 4 grudnia 2017 r. godz. 12:09
~jacenty
Zaczyna się coś dziać ludzie zaczynają przychodzić po rozum do głowy kłamstwo ma krótkie nogi jeszcze troche i zostanie im kilkan procent moherowego betonu
+0-0
Poniedziałek, 4 grudnia 2017 r. godz. 11:48
~Marek
Kasta uprzywilejowana protestuje?
+0-0
Poniedziałek, 4 grudnia 2017 r. godz. 11:36
~krysia
Kryśka, przeczytaj co napisał "wiechu", potem poczytaj prase to zmądrzejesz.......Myślę, że ojciec Ziobry, lekarz, miał wspaniałą opieke w szpitalu ale niestety, zmarł....mój ojciec też zmarł, taka kolej rzeczy, ludzie są śmiertelni....To teraz trzeba zmienić sędziów żeby po 11 latach uznali światowej sławy lekarza winnym śmierci ojca Ziobry? Niektórym to się bardzo podoba.
+0-0
Poniedziałek, 4 grudnia 2017 r. godz. 11:20
~Kryśka
małgosiu - kulą w płot! Akurat wychowuję "uszkodzone dziecko" od jego narodzenia, a jest już pełnoletnie. Nie jest wynikiem gwałtu, lecz wielkiej miłości! Poznałam wiele matek, które wychowują bardziej "uszkodzone dziecko" i nie mają wątpliwości, że postąpiły dobrze rodząc je. A gdybyś zapytała te "uszkodzone dzieci" czy nie lepiej byłoby dla nich gdyby się nie urodziły? To chyba powinnaś się domyślić odpowiedzi. Jestem przekonana, że nie wychowujesz w ogóle dzieci, bo nie pisałabyś takich bzdur jako matka. Tak samo jak na tych marszach "kobiet" idą same "pokrzywdzone". Ciekawe kogo one reprezentują, bo na pewno nie kobiety, nie matki!!!
+0-0
Poniedziałek, 4 grudnia 2017 r. godz. 10:48
~Pol
Są wszyscy którym PiS zabrał emerytury
+0-0
Poniedziałek, 4 grudnia 2017 r. godz. 10:44
~małgosia
@kryśka, oni nie robią porządku z patologią, oni robią patoli dobrze i sami są patologią, zamiast zmuszać kobiety do rodzenia uszkodzonych dzieci i dzieci z gwałtów, niech gwałcicielom obcinają fiuty, znamienne że zawsze najwięcej do gadania mają ci, których temat nie dotyczy np księża w kwestii wychowania dzieci, nie mieści mi się w głowie jak pedofil może być autorytetem w temacie edukacji dziecka itd, za co się pis nie weźmie to spier..li
+0-0
Poniedziałek, 4 grudnia 2017 r. godz. 10:39
~Zdenek
Wiechu - piszesz "wolne sądy", gdzie? W Polsce? Widać, że albo nie miałeś z nimi nigdy do czynienia (jak większość, co ich broni) albo je reprezentujesz. Moher49 - Wielki szacun dla Ciebie za mądre wpisy!
+0-0
Poniedziałek, 4 grudnia 2017 r. godz. 10:39
~Zzz
Już jedna posłanka PiS kazała wyjeżdżać lekarzom- rezydentom.Widzę , że niektórym pasuje wyeksmitowanie opozycji z naszego miasta, z Polski. wtedy bez ograniczeń taki poseł w futrze z jenota będzie mógł się moczyć w jacuzzi, a nasi włodarze jeździć nie tylko do Chin.
+0-0
Poniedziałek, 4 grudnia 2017 r. godz. 10:39
~fan
wcześnie te roraty zaczęli :)
+0-0
Poniedziałek, 4 grudnia 2017 r. godz. 10:29
~Były niesforny uczeń
Drogi Panie Jurku Bednarowicz, to że mnie lałeś w szkole nogą od krzesła, to nawet wyszło mi na dobre i dziś za pośrednictwem tego portalu chciałbym Ci nawet podziękować. Ubolewam nawet,że te metody wychowawcze są dziś nie stosowane. Jednak mam do Pana prośbę: niech się Pan nie kompromituje na takich śmiesznych "festynach". Traci Pan w oczach swoich wychowanków.
+0-0
Poniedziałek, 4 grudnia 2017 r. godz. 10:19
~Moher49
Polaku mały, poczytaj historię Polski i świata, dowiesz się co Polacy dostali za swoją wrażliwość i chrześcijańskie miłosierdzie. Wiele nacji mieszka w Polsce od pokoleń, żyją z nami w zgodzie, ale tylko jedna wygnana z Europy zachodniej i przygarnięta przez króla Kazimierza Wielkiego, potem wygnana z Rosji przez carycę, potem przygarnięta z Niemiec przez Piłsudskiego, ciągle ma do nas pretensje. Źle wam tutaj, świat jest wielki, możecie się wynieść, macie tam swój kraj, cieplutki, tam rosną banany, pomarańcze, nie ma wrednych Polaków. Zresztą wszędzie im źle, nie dajesz się robić w bambuko, jesteś wróg. Jest taki wierszyk "Chłop i żmija" - pasuje jak ulał do naszej historii.
+0-0
Poniedziałek, 4 grudnia 2017 r. godz. 10:14
~wiechu
Wolne sądy potrzebne są choćby po to,by zwykły szary człowiek nie stanął na z góry straconej pozycji,w starciu z aparatem państwa.Z.Ziobro od 11 lat mści się i szykanuje lekarzy,którzy jego zdaniem przyczynili się do śmierci ojca.Szczególnie światowej sławy kardiochirurga A.Dudka.Lekarze mimo że uniewinnieni,mają mieć ponowny proces.W tym celu Z.Ziobro odwołał prezesa oraz v-ce prezesów Sądu okręgowego w Krakowie który miał prowadzić sprawę odwoławczą.Wszyscy sędziowie którzy wydali niekorzystne dla Z.Ziobro wyroki (a procesuje się często),zostali odwołani.Bo sądy sądami,a sprawiedliwość musi być po stronie rasy panów.Smutne jest to,że wielu osobom zawłaszczanie wymiaru sprawiedliwości się podoba.Jeszcze te przytyki odnośnie wieku protestujących.Ci ludzie już przeżyli rządy jednej partii,jedynie słusznych decyzji,miernych ale wiernych na stanowiskach czy dyspozycyjnych sędziów i wszechwładzy ministra sprawiedliwości.Tym ludziom potrzeba nieco więcej,niż tylko najnowszy smartfon czy w miarę szybki internet.
+0-0
Poniedziałek, 4 grudnia 2017 r. godz. 09:45
~xXx
Te mohery nie wiedzą nawet po co przyszły... Natłukły im głupot do głowy i lezą przed siebie... tak jak nie raz nie patrząc pod auto, bo święcie przekonane, że jak do kościółka idą to na wszystkich światłach będą mieć zielone, a na wszystkich pasach będą zatrzymywały się im auta...
+0-0
Poniedziałek, 4 grudnia 2017 r. godz. 09:43
~amino
Ci drwiący z wieku obojętnie kogo to ludzie bez wychowania. Nie wychowali go rodzice, dom, szkoła więc żyje z pogardy dla drugiego człowieka. Czerpie satysfakcję jak wytknie drugiemu, że jest "stary". On nigdy się nie zestarzeje, zawsze będzie młodzieniaszkiem i pełnym temperamentu lowelasem. Z pewnością jako gorliwy katolik lata przy każdej okazji do kościoła bo to wypada by go tam widziano. Nim cokolwiek napiszesz o drugim zatrzymaj się na chwilę i pomyśl jak byś to przyjął będąc adresat inwektyw? Ideologia was oślepiła? Czy może jesteście zadżumieni kultem jednostki?
+0-0
Poniedziałek, 4 grudnia 2017 r. godz. 09:42
~Dubpit
Cyrk na kółkach ha ha
+0-0
Poniedziałek, 4 grudnia 2017 r. godz. 09:40
~AK
Po co Nam Sady gdzie sami Przestepcy pracuja.
+0-0
Poniedziałek, 4 grudnia 2017 r. godz. 09:28
~lila
Do "mieszkanka" ten poniżający godność człowieka filmik o rozrodzie królików kosztował nie 2 miliony a 3 miliony złotych! Minister Radziwiłł mówił, że się mu podoba...
+0-0
Poniedziałek, 4 grudnia 2017 r. godz. 09:24
~mrcin
I dobrze. Ma być widać, że w Stalowej nie tylko zwolennicy PISu mieszkają.
+0-0
Poniedziałek, 4 grudnia 2017 r. godz. 09:23
~Linoryt
Było 30 osób około... Jest sens o tym pisać? Na 60-tysięczne miasto 30 osób... to chyba 0,005%
+0-0
Poniedziałek, 4 grudnia 2017 r. godz. 09:21
~4
to co robi pis powinno byc zmienione po 1989 roku a nie dopiero teraz i wielki aj waj bo krzywda sie dzieje niektorym i konstytucje lamia te konstytucje ktora na koniec komuny zostawil polakom kwasniewski oj glupi narodzie jak krotka jest twoja pamiec
+0-0
Poniedziałek, 4 grudnia 2017 r. godz. 09:08
~PO CO ŚWIECE
CZYŻBY TO NA OSTATNIĄ DROGĘ,,,?????
+0-0
Poniedziałek, 4 grudnia 2017 r. godz. 09:05
~karolina
Tak ,do przemyślenia.... W życiorysie pani senatorJ. Sagatowskiej nie ma żadnej wzmianki o walce z komuną. Za to w życiorysie opozycjonistki pani Małgorzaty Czwarno - Sieroń,która protestowała pod sądem, znajduję odznaczenie:"W 2014 r. została odznaczona Krzyżem Wolności i Solidarności za działalność w latach 1981 - 1989." "Krzyż Wolności i Solidarności - polskie państwowe odznaczenie cywilne, nadawane działaczom opozycji wobec dyktatury komunistycznej w PRL. Zostało ustanowione ustawą z dnia 5 sierpnia 2010. Po raz pierwszy Krzyż został nadany w czerwcu 2011 przy okazji obchodów 35. rocznicy wydarzeń radomskich.'
+0-0
Poniedziałek, 4 grudnia 2017 r. godz. 08:56
~Polak Mały
@moher urodzenie i mieszkanie w danej szerokości geograficznej np. w Polsce oraz posiadanie paszportu i obywatelstwa takiego czy innego kraju nie ma żadnego znaczenia, aby być dobrym, mądrym, wrażliwym człowiekiem. W czym jesteś lepszy od tego jak piszesz z jarmużką na głowie, czy od Argentyńczyka lub Indianina? Dzięki takim ludziom o poglądach jak twoje mamy wojny i inne przykre zdarzenia.
+0-0
Poniedziałek, 4 grudnia 2017 r. godz. 08:48
~Kryśka
małgosiu - jeszcze raz ja: piszesz o " pisowskim zadupiu", to porównaj ile "pisiorów" jest w Stalowej, a ile w Warszawie. Zakładając nawet, że w Stalowej wszyscy jesteśmy"pisiorami" i jest nas 50 tys. to w Warszawie tylko 20% społeczeństwa stanowi ok. 300 tys. "pisiorów"! Ja na PiS nigdy nie głosowałam, ale teraz mocno im kibicuję! Są pierwszą partią, która wprowadza swoje obietnice wyborcze, a przy okazji robi porządek z patologią. Między innymi sędziowską. Zdaję sobie jednak sprawę, że te patologie strasznie to musi boleć, stąd głośno słychać ich skowyt. Zwykli ludzie patrzą na to z ironią i politowaniem, a gdy przyjdą wybory, to określą swoje poglądy.
+0-0
Poniedziałek, 4 grudnia 2017 r. godz. 08:46
~jocek
Ale ich przyszło!!!!!Nawet Woźny przyszedł z Edkiem ochroniarzem a tam dalej widzę sprzątaczkę Franię. Tak pomarzły i że świeczki paliły, i co smog nie był z tych świeczek? Ukarać za zanieczyszczanie środowiska. Oj żal ale na mrozie to i głowa przemarza!!!!!!
+0-0
Poniedziałek, 4 grudnia 2017 r. godz. 08:38
~AJ
Młodzi protestują w dużych miastach lub zagranicą ponieważ ci właśnie rozgarnięci tam wyjechali z tego grajdołu, a reszta to tacy jak bohaterowie w filmie "cicha noc" - pełna micha, napitek, tv, internet, telefon i wystarczy do wegetacji.
+0-0
Poniedziałek, 4 grudnia 2017 r. godz. 08:31
~Moher49
Pani (panie ?) Aniu, do szkółki proszę się wrócić. Szukasz nienawiści, poczytaj pełen miłości żydowski Talmud i Protokoły Mędrców Syjonu i nie wciskaj ludziom bajek.
+0-0
Poniedziałek, 4 grudnia 2017 r. godz. 08:28
~dobra zmiana
"młodzież" z PiS-u "ze świecznika": Stanisław Piotrowicz-65lat( Od 1978 należał do Polskiej Zjednoczonej Partii Robotniczej. Był członkiem egzekutywy PZPR w Prokuraturze Wojewódzkiej i Rejonowej w Krośnie, a także kierownikiem szkolenia partyjnego i społecznym inspektorem pracy.) Janina Sagatowska-67 lat Jarosław Kaczyński-68 lat Antoni Macierewicz-69 lat Jan Szyszko-73 lata Wszyscy żyli w czasach komuny, a ilu z nich walczyło w opozycji, było internowanych?
+0-0
Poniedziałek, 4 grudnia 2017 r. godz. 08:26
~mieszkanka
@stalowa, nie cała, tylko tylko tacy z IQ jak rozmiar buta, póki co, to jeszcze teoretycznie wolny kraj i każdy ma prawo wyrazić swoje zdanie ale miernoty nie dyskutują tylko ubliżają i oddają rydzykowi połowę głodowej emerytury a na leczenie chorych dzieci zrzuca się społeczeństwo, na durną reklamę z królikami poszło 2 miliony i nie wiadomo kto je wziął
+0-0
Poniedziałek, 4 grudnia 2017 r. godz. 08:26
~Kryśka
małgosiu - to jakiego masz chłopa, to twój wybór! Mnie chłop nie leje. "Kamil" - widać na załączonych zdjęciach jak się "zabrania" manifestować.
+0-0
Poniedziałek, 4 grudnia 2017 r. godz. 08:25
~Jej
uzbiersliscie dla kijowskiego. Bo dla niego miesięcznie trzeba 8 tysi, żeby mógł w Polsce się utrzymać. Te same mordy co zawsze na zdjęciach. Stare baby i dziady. Przestańcie już robic z siebie pajaców. Soros był, czy miał urlop?.
+0-0
Poniedziałek, 4 grudnia 2017 r. godz. 08:04
~stalowa
Cała Stalowa się z was śmieje :ubecy,komuniści pełoi złodzieje
+0-0
Poniedziałek, 4 grudnia 2017 r. godz. 07:56
~małgosia
wreszcie się budzi to pisowskie zadupie, won z ciemnotą pisowską, która rujnuje ten kraj, nie może tak być, że na pisiaków głosowała niewielka część Polaków i ta garstka narzuca teraz reszcie jak ma żyć, kobiety ma za hodowlane zwierzęta, każe im rodzić kalekie dzieci a chłop ma je prać, tak po katolicku, po gębie, bo zupa za słona była, wyciera sobie pyski Bogiem przy każdej okazji a jedyna racja to racja towarzysza balbiny i całej reszty tych psycholi
+0-0
Poniedziałek, 4 grudnia 2017 r. godz. 07:56
~Kamil
Pisowcy komuniści sie odzywaja. Zabraniaj ludzia manifestowac ?. Czym sie roznicie od dawnych obywateli Polski ludowej. Sami ma sibie bicz krecicie. Zostaniecie rozliczeni przez historie tak samo jak komunisci.
+0-0
Poniedziałek, 4 grudnia 2017 r. godz. 07:29
~bbb
Młodzi nie idą na protest,bo się boją utraty pracy,przykre,gorzej niż za komuny,kiedy mimo nacisków nie zapisałam się do PZPR i włos mi z głowy nie spadł.Pozostało emerytom walczyć o praworządnąść.
+0-0
Poniedziałek, 4 grudnia 2017 r. godz. 07:22
~Kryśka
brrawo - próbowałam wczoraj złamać konstytucję, ale się nie dało. W miękkiej oprawie była. Te "antyfaszysta" do ONR-u to mi cholernie daleko. Na pewno dużo dalej niż tobie do PZPR-u.
+0-0
Poniedziałek, 4 grudnia 2017 r. godz. 07:11
~Koryto stop
Stare bałwany .
+0-0
Poniedziałek, 4 grudnia 2017 r. godz. 07:01
~I co?
Pod zapowiedzią "imprezy" opozycyjny troll dwoił się i troił. Sam dodał ze 60 wpisów, że niby opozycja taka liczna. I co? Kiedy rzekło się "sprawdzam", pod sąd przyszło ze 30 osób. Nikt młody, średnia wieku 60+
+0-0
Poniedziałek, 4 grudnia 2017 r. godz. 06:07
~ania
Moher,Twoja nienawiść do ludzi i świata jest porażająca ,ograniczość umysłu budzi grozę,Ty się już lepiej nie odzywaj!!!!
+0-0
Poniedziałek, 4 grudnia 2017 r. godz. 05:41
~jan
..... @Co to jest... i dalej jest szanowana ... a poważanie od pisowskiego betonu takiego jak ty do niczego nie jest potrzebne. A to że było ich mało nie znaczy są jedynymi, ludzie się boją TAK JAK ZA KOMUNY, wazeliniarze, kapusie, donosiciele i szpicle władzy są wszędzie, nawet w kościele....
+0-0
Poniedziałek, 4 grudnia 2017 r. godz. 05:32
~stalowy
patrząc na te zdjęcia to stwierdzam same komuchy i UB-eki chyba tam byli, bo jakoś młodych ludzi nie widać na tych zdjęciach
+0-0
Poniedziałek, 4 grudnia 2017 r. godz. 00:36
~Co to jest...
Byla Sobie szanowana nauczyciela, nawet pani profesor do niej mowiono, a teraz takie Kabarety musi organizowac
+0-0
Poniedziałek, 4 grudnia 2017 r. godz. 00:21
~Antyfaszysta
~Kryśka czyli ONR ,narodowcu stalowowolski idź spać.NIC MĄDREGO NIE WYMYŚLISZ, TYLKO BĘDZIESZ RZYGAĆ NIENAWIŚCIĄ .TAKA TWOJA "URODA".
+0-0
Poniedziałek, 4 grudnia 2017 r. godz. 00:20
~tooofil
nie ma nic smutniejszego dla tych ludzi jak protest który przeszedł niezauważony.......i ten "las protestujących", który niebezpiecznie zbliżył się do sądowych okien
+0-0
Poniedziałek, 4 grudnia 2017 r. godz. 00:07
~Temid
Uruchomienie procesu myślenia jak widać po komentarzach dla wielu jest to abstrakcja lub proces długi i nie wykonalny w czasie jednego życia. Jak wam wprowadzą specjalistów prawników i system prawny taki jak w Korei północnej i będziecie żreć korzonki i pisklęta dzikich ptaków to już będzie za późno, ale głupcy i tak będą przyklaskiwać chociażby dla rozgrzania dłoni z zimna.
+0-0
Niedziela, 3 grudnia 2017 r. godz. 23:59
~brrawo
Brawo opozycja! Niech ludzie widzą że coś jest nie halo i dlatego jest opór. Poczekajmy jeszcze chwilę i miasto nasze się w końcu obudzi z tego letargu! Ludzie mają dość łamania konstytucji itd. i dadzą tego wyraz w najbliższych wyborach.
+0-0
Niedziela, 3 grudnia 2017 r. godz. 23:37
~Kryśka
Przepraszam, że ja taka monotonna, ale.."odśpiewali hymn polski"??? Od kiedy lobby żydowsko-niemieckie" śpiewa polski hymn? To zwykła prowokacja!
+0-0
Niedziela, 3 grudnia 2017 r. godz. 23:22
~Kryśka
kika - "niezależnie sady" to niech wydają jabłka, a nie wyroki!
+0-0
Niedziela, 3 grudnia 2017 r. godz. 23:18
~Kryśka
Ło Matko Boska! Przecież w tym "sądzie" więcej komuchów pracuje niż przyszło. Toż komuchy sądowe pogodziły się z porażką, a znajdzie się grupa psycholi-fanatyków co będzie ich bronić. Żałosne!
+0-0
Niedziela, 3 grudnia 2017 r. godz. 23:13
~Polak
Komuchy płaczą, bo emerytury stracili. W sumie tak miało być. Niech się cieszą, że tylko emerytury, a nie życie za zdradę narodu.
+0-0
Niedziela, 3 grudnia 2017 r. godz. 22:57
~kika
Trochę zasmuca ta bierna postawa społeczeństwa w Stalowej Woli.Większość uważa , że to ich nie dotyczy. Niezależny Trybunał,niezawisłe sady -to jakby dalekie i mgliste. Może rację ma Maciej Maleńczuk, który powiedział: "Przypomnę coś, co już kiedyś powiedziałem - normalnemu człowiekowi do codziennego wstawania z łóżka, zjedzenia śniadania, pójścia do roboty i odebrania dzieci ze szkoły demokracja nie jest potrzebna. Demokracja to coś większego. Ludzie mnie czasem pytają: "Co ci zrobił PiS?", "A co, nie masz grania?", "Zabrali ci coś?", "Pobili cię?". Nie każ mi patrzeć na moje życie jak zwykłemu gnojowi, który ma zawężone pole postrzegania i nic poza progiem swojego nosa nie widzi. Bo oprócz tego, że mam swoje prywatne życie, jest też coś więcej. Jeżeli rządzący łamią konstytucję, to znaczy, że każdy ją może złamać."
+0-0
Niedziela, 3 grudnia 2017 r. godz. 22:22
~Ula
Organizatorzy mogliby się bardziej postarać, żeby rozpropagować to wydarzenie. Przyszłabym.
+0-0
Niedziela, 3 grudnia 2017 r. godz. 22:21
~po
po prostu tłumy w warszawie 250 osób wspierające kaste sędziowską czyli ludzi których prawo nie obowiązuje niech sobie protestują takie ich prawo w demokratycznym państwie
+0-0
Niedziela, 3 grudnia 2017 r. godz. 22:16
~Moher49
Skąd się takie "pytam" w Polsce wzięło ?. Żre polski chleb i Polska mu się nie podoba. Prezydent ONR do Stalowej Woli nie zapraszał, ONR jet tutaj od dawna. Idź się"pytam" do szkółki pouczyć, nie czytaj GW, poczytaj statut ONR, czy tam coś knujemy przeciwko Polsce i Polakom ?. Nie podoba się Polska, droga wolna, samoloty do Tel-Awiw latają codziennie. Wystarczy waszych podłych rządów. Kolacje w jarmułkach spożywa się w Jerozolimie, nie w Polsce.
+0-0
Niedziela, 3 grudnia 2017 r. godz. 22:13
~Olaf
To dramat, że w 50 tys mieśćie znalzała się tylko grupka rozgarniętych rodaków, ktorzy rozumieją, co kurdupel z Żoliborza wyprawia z ich krajem. Ludzie, obudźcie się z tej pisowskiej hipnozy. Kto nie doświadczył komuny, niech poczyta i poogląda materiał na youtube. Będąc biernym sprowadzasz na siebie nieszczeście. Jak dokwaterują ci alkoholika do domu, to gdzei pójdziesz po srpawiedliwość? Nierealne? A skąd to wiesz?
+0-0
Niedziela, 3 grudnia 2017 r. godz. 22:13
~Niesiołowski
Lepiej by zrobili jakby do pobliskiego kościółka poszli na mszę albo do biblioteki coś poczytać...
+0-0
Niedziela, 3 grudnia 2017 r. godz. 22:08
~Szczaw
Nie napawa ta mizerniutka frekwencja optymizmem przed wyborami samorządowymi...
+0-0
Niedziela, 3 grudnia 2017 r. godz. 22:04
~zak
Jakby się rozebrali do naga jak niektóre feministki to może następnym razem by przyszło więcej gapiów.
+0-0
Niedziela, 3 grudnia 2017 r. godz. 22:04
~Elwira
@lewy, to ty jesteś błazen, ale błazen nigdy nie wie, że nim jest. Wkróce ci wyjdzie bokiem PiS. Dostaniesz biegunki i hemoroidów.
+0-0
Niedziela, 3 grudnia 2017 r. godz. 22:04
~sdsd
POPIERAM, koniec rzadow kotre doprawdza nas do niewolnictwa
+0-0
Niedziela, 3 grudnia 2017 r. godz. 22:01
~Elwira
Honory dla wszystkich, którzy tam dziś byli. Naśmiewacie się, że średnia wieku to 60 lat? Oby oni ni śmiali się z was, kiedy niedługo będziecie pytać ich o radę, ciemniaki. Urodziliście po 89 roku i gówno wiecie o niewoli i zniewoleniu. Ale jak nie będziecie protestować przeciwko łobuzerstwu PiS, to wkrótce zrozumiecie , co miałam na myśli tępe wuje.
+0-0
Niedziela, 3 grudnia 2017 r. godz. 22:01
~anuś
mamo ale było psów a ile,czyjśik i nasz , tyle było manifestantów
+0-0
Niedziela, 3 grudnia 2017 r. godz. 21:58
~lewy
Jak widac błaznów w stalowej nie brakuje .....
+0-0
Niedziela, 3 grudnia 2017 r. godz. 21:56
~kikster
grupa nie robów... Po co o tym pisac? Nastepnym razem napiszcie ze ktoś planuje isc do wc... Efekt ten sam
+0-0
Niedziela, 3 grudnia 2017 r. godz. 21:51
~To idzie młodość!
Średnia wieku wychodzi 60+ przypadek? Nie sądzę.
+0-0
Niedziela, 3 grudnia 2017 r. godz. 21:46
~pytam
Nadberezny zaprasza ONR na ulice Stalowej Woli. Marsze ONR są za jego zgodą. Nie reaguje jako zwierzchnik na zachowanie dyrektorki szkoły nr 11. Czy chcesz aby twoje dziecko podnosilo rękę na powitanie jak w faszystowskich Niemczech ? Takie sa zdjęcia w Internecie jak ONR haltuje. Tego chce Nadberezny?
+0-0
Niedziela, 3 grudnia 2017 r. godz. 21:46
~Hanka Gronkowiec - Walec
Mniej niż 30 osób jeśli liczyć na zdjęciach. Tłumy, po prostu tłumy na tym proteściku
+0-0
Niedziela, 3 grudnia 2017 r. godz. 21:44
~Moher49
Pracowałem w wielu zakładach w Polsce i za granicą. 3 x zostałem z pracy zwolniony. Nigdy nie protestowałem, pod bramą zakładu, nie pisałem petycji i nie robiłem strajków jak wielu mnie podobnych roboli . Nie chcesz mnie, twoja wola szefie. Jakim trzeba być, bezdennie głupim, bez krzty honoru, aby teraz łazić po śniegu i miauczeć bo mi koryto zabierają. Taki wymiar sprawiedliwości o d.. rozbić, wstydu nie macie. Tyle jest ogłoszeń o pracę, idę, nie robię z siebie pośmiewiska. Tacy ludzie to ma być polska elita ?, żałosne, ohydne.
+0-0
Niedziela, 3 grudnia 2017 r. godz. 21:39
~obserwator
18 osob minus - 12 gapiow to jest dopiero manifestacji nie liczac juz fotografa ktory wszedzie jest wczesniej nie kazde zdazenie czy kolizja drogowa lub wypadek nie wspomne o tej szerokiej MANIFESTACJI
+0-0
Niedziela, 3 grudnia 2017 r. godz. 21:39
~eta
Dlaczego mój komentarz zostal zcenzurowany bo napisalam brawo p prezydencie Nadberezny
+0-0
Niedziela, 3 grudnia 2017 r. godz. 21:34
~qqq
Na mateusza kijowskiego zbierali ? Mimo że niewiele ludzi było no ale choć po złotówce powinni dać swojemu .
+0-0
Niedziela, 3 grudnia 2017 r. godz. 21:32
~!!!
Sama walcząca młodzież i aż 50 osób? No brawo ha się doliczylem 20
+0-0
Niedziela, 3 grudnia 2017 r. godz. 21:30
~eta
Porażka
+0-0
Niedziela, 3 grudnia 2017 r. godz. 21:30
~student
Szacun dla pan Bajka, który rozdawał Konstytucję. Bo podobno Luckowi przeszkadza w szkole Preambuła Konstytucji?
+0-0
Niedziela, 3 grudnia 2017 r. godz. 21:28
~metro
Brawo Rebelianci i opozycja. Sercem jestem z Wami. Precz z pisowskim neofaszyzmem jaki zaczyna panować w Stalowej Woli. Pozdrawiam z daleka.
+0-0
Stalowka.NET - Wiadomości lokalne z miasta Stalowa Wola i okolic
Copyright 2001 - 2018 Stalowka.NET
  » O nas  » Redakcja  » Reklama  » Kontakt
Wszelkie prawa zastrzeżone.
X Ta strona korzysta z plików cookie w celu świadczenia usług i realizacji potrzeb użytkowników. Pliki te mogą być zapisywane w pamięci Twojego urządzenia. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej. Więcej w polityce prywatności.