Stalowa Wola Stalowa Wola: Huta Stalowa Wola
Wiadomości lokalne z miasta Stalowa Wola i Powiatu Stalowowolskiego. Najnowsze! Najszybciej!
Nagrania audio, rozmowy z ciekawymi ludźmi
Fotografie z najważniejszych wydarzeń w Stalowej Woli
Kanał youtube.stalowka.net - Pierwsza stalowowolska telewizja internetowa
Encyklopedia miasta Stalowa Wola
Zapowiedzi zbliżających się wydarzeń kulturalnych
Repertuar stalowowolskich kin
Baza adresowa najważniejszych firm i instytucji życia publicznego
Kamera na żywo. Widok na Stalową Wolę.
Bezpłatna baza ogłoszeń dla mieszkańców miasta Stalowa Wola jak i Powiatu Stalowowolskiego
Twoje konto
Strona główna  Stalowa Wola / Wiadomości Wtorek, 25 września 2018 r. Imieniny: Aureli, Kamila, Kleofasa
 Wiadomości lokalne
» Komunikat PEC
» Policja weryfikowała zgłoszenia na ulicy Czarnieckiego
» Pobił 61-letniego mężczyznę i ukradł mu paczkę papierosów
» Najnowsze poezje Aleksandry Knap
» W Turbi spłonęły dwie stodoły
» WD-855: zasłabł za kierownicą i wjechał w barierę energochłonną. 2 osoby ranne
» Wichura nad powiatem stalowowolskim. Powalone drzewa, zerwane linie energetyczne
» Weekend za pół ceny w Muzeum
» Piraci na motocyklach. Jak walczy z nimi policja?
» Grand Prix Relacji Teatralnych dla Teatru The M.A.S.K. z Bielska Podlaskiego
» DK77: wypadek w Agatówce. Trzy auta najechały na siebie
» W Stalowej Woli zmierzą się w turnieju brydżowym
Więcej » 
 Zasłyszane...
"Najciekawsze na tej wystawie jest spojrzenie na rozwój Stalowej Woli z perspektywy mieszkańca, człowieka. Jego dzieciństwo, dorastanie, miłość, sukces przemijanie".
Katarzyna Zarzycka, Muzeum Regionalne w Stalowej Woli
 Imprezy w mieście
» Popiełuszko - Teatr Dramatyczny w Białymstoku
» "Dookoła Bałtyku" - spotkanie z podróżnikiem Tomaszem Kudasikiem
» Zbudowaliśmy to miasto
» Świat Zmysłów - wystawa interaktywna
» Napisz reportaż o Stalowej Woli i wygraj 2 tysiące złotych
» Wspomnienia ze sportowych kronik
Więcej » 
 Fotoreportaże
Stalowa Wola: Otwarcie parku linowego w Stalowej Woli
»Otwarcie parku linowego w Stalowej Woli
»Minister kultury Piotr Gliński w Stalowej Woli
»Otwarcie wodnego placu zabaw
»XXXV Piesza Pielgrzymka Stalowa Wola - Jasna Góra
»VII Rajd Honoru
Więcej » 
Wiadomości lokalne / Polityka i Samorządy

Sobota, 11 listopada 2017 r. godz. 20:07     /Magdalena Rodecka/
Prezydent RP Andrzej Duda na V Ognisku Patriotyzmu w Stalowej Woli

Andrzej Duda w Stalowej Woli z okazji Święta Niepodległości.
Andrzej Duda w Stalowej Woli z okazji Święta Niepodległości.
Fot. ZS
11 listopada w Narodowe Święto Niepodległości po raz piąty zapłonęło V Ognisko Patriotyzmu. W tym roku miało ono szczególny charakter bo udział w nim wziął prezydent RP Andrzej Duda.

Prezydent Andrzej Duda punktualnie o godzinie 19:00 zjawił się na Placu Piłsudskiego w Stalowej Woli gdzie w zamkniętej strefie czekali na niego mieszkańcy miasta, trzymający w ręku biało - czerwone flagi.

- To szczególny moment w historii naszego miasta - mówił prezydent Stalowej Woli Lucjusz Nadbereżny. Włodarz przypomniał, że rok 2017 jest szczególny nie tylko ze względu na inaugurację rocznych przygotowań do obchodów 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości ale również trwający jubileusz 80-lecia Centralnego Okręgu Przemysłowego. - To właśnie 80 lat temu, w Stalowej Woli dokonała się materializacja tej niepodległości, tchnięto w naród, w mieszkańców o stalowej woli ducha narodowego - mówił włodarz. Przypomniał również o idei organizacji ognisk patriotycznych podczas których śpiewane są pieśni patriotyczne z dziada pradziada. - Płonący ogień ma wypalić kłótnie, nieporozumienia, żebyśmy świętowali wspólnie - stwierdził Lucjusz Nadbereżny.

Andrzej Duda wspominał swoją wizytę w Stalowej Woli kiedy był jeszcze kandydatem na prezydenta. - Powiedziałem wówczas, że tu wrócę i oto jestem - dodał. Prezydent Polski mówił o 100-leciu odzyskania niepodległości, niepodległości długo przez naród wyczekiwanej, wywalczonej przez naszych ojców i dziadów. O Stalowej Woli mówił jako symbolu niepodległości, patriotyzmie, dumie i sile jaka tkwi w polskim narodzie w związku z budową Zakładów Południowych i realizacji planu Centralnego Okręgu Przemysłowego. Przytoczył słowa Tadeusza Kasprzyckiego o stalowej woli wybicia się na nowoczesność. - To nazwa miasta symbolizująca charakter Polaków. Stalowa wola budowania silnego państwa, stalowa wola zwyciężania - argumentował. O ognisku patriotycznym wyraził się, że ogień to ciepło, to gorące serca, wreszcie wspólnota zbierająca się wokół niego.

Na zakończenie swojego wystąpienia prezydent zawołał ze sceny: Niech żyje naród Polski, niech żyje Stalowa Wola! Po czym wspólnie z prezydentem Lucjuszem Nadbereżnym podeszli do paleniska, gdzie rozpalili ognisko oraz wspólnie z mieszkańcami śpiewali patriotyczne pieśni.
Zdjęcia
Andrzej Duda w Stalowej Woli z okazji Święta Niepodległości.Andrzej Duda w Stalowej Woli z okazji Święta Niepodległości.Andrzej Duda w Stalowej Woli z okazji Święta Niepodległości.
Andrzej Duda w Stalowej Woli z okazji Święta Niepodległości.Andrzej Duda w Stalowej Woli z okazji Święta Niepodległości.Andrzej Duda w Stalowej Woli z okazji Święta Niepodległości.
Andrzej Duda w Stalowej Woli z okazji Święta Niepodległości.Andrzej Duda w Stalowej Woli z okazji Święta Niepodległości.Andrzej Duda w Stalowej Woli z okazji Święta Niepodległości.

Strona do druku Drukuj artykuł    

Jeżeli masz jakieś ciekawe informacje, chcesz przekazać coś ważnego,
coś interesującego, nie wahaj się - napisz do nas: redakcja@stalowka.net

Dodaj komentarz do artykułu »  

Środa, 15 listopada 2017 r. godz. 13:29
~edi
Byłem na tych uroczystościach i PAN PREZYDENT DOKTOR ANDRZEJ DUDA pokazał wielką klasę polityka światowego z którego wszyscy POLACY są dumni. Ja uważam że PAN PREZYDENT L.N. to najwyższa klasa światowa przyszły prezydent POLSKI za prawie 9 lat. Nasze miasto za 9 lat będzie dumne że prezydent POLSKI będzie ze STALOWEJ WOLI.
+0-0
Środa, 15 listopada 2017 r. godz. 08:28
~Bławat
@Miss- nie wiesz jak wygląda smutna flaga? Czy to jest nie do wyrażenia? Gdy na flagę zakładasz kir, staje się smutna. Gdy opuszczasz na maszcie do połowy, też taka jest. Inny jest wyraz pochylonej na drzewcu, a inny łopocącej dumnie na wietrze. Pycha kroczy przed upadkiem- oczywiście i dlatego nastąpił upadek jednych, by mogły zajść jakieś pozytywne zmiany. Gdy poczynania obiorą niewłaściwy kierunek, postrzeganie rządzących , na pewno zostanie zrewidowane, ale puki co, spełniane są obietnice wyborcze, co jest ewenementem od bardzo dawna. Systematyczne eliminowanie złodziejstwa na poziomie zarządzania spółkami, bankami, sądami itp. itd. też ma pozytywny wydźwięk i wprowadza namiastkę sprawiedliwości. Dlaczego namiastkę? Bo sąd potrafi ukarać na bezwzględne więzienie za ,,tort'', a wyłudzaczom milionów, orzeka karę w zawieszeniu.
+0-0
Środa, 15 listopada 2017 r. godz. 00:45
~Missssssss
@ Bławat, koń jaki jest każdy widzi. Pycha kroczy przed upadkiem, doświadczyła tego SLD, AWS, PO doświadczy tego obecna partia władzy, jak widać czasy się zmieniają a metody manipulacji te same. Polska i Polacy to w większości nie PiS ani PO. Kiedyś były pochody dziś marsze, a na trybunach honorowych ci sami towarzysze. Marszałek Jozef pogoniłby to towarzystwo towarzyszy wzajemnej adoracji podobnie jak przed wojną. Dla mnie mogą maszerować, ale zgodnie z prawem i za swoje nich tam dojadą, bez haseł ksenofobicznych, nacjonalistycznych i faszystowskich. Zawsze ci co krzyczą nic merytorycznego nie maja do powiedzenia. Jak wyglada Polska wesoła falga, jak smutna, a jak obojętna?
+0-0
Wtorek, 14 listopada 2017 r. godz. 22:33
~Bławat
@Miss- z czyich to podatków, PO podstawiała autobusy na marsze kodu? Atakowanie posłów, okupacja Sejmu. Nienawiść w sobie nosisz i próbujesz ją rozmnożyć tam, gdzie jej nie było. Diduszkę pobili na marszu? Budkę spalili? Jakie rękoczyny? Chyba w czasie oglądania popełniasz rękoczyny i miesza się real z telewizją. Ja widziałem transparenty; zakaz faszyzmu, zakaz komunizmu w formie przekreślonych znaków swastyki i sierpa z młotem. Widziałem morze wesołych polskich flag, uśmiechnięte dzieci. Widzę, że Niepodległa nie jest Twoim marzeniem.
+0-0
Wtorek, 14 listopada 2017 r. godz. 19:01
~Miss
@blawat świętowanie z hasłami nienawiści nie jest świętowaniem tylko chodzącym zbiorowiskiem deficytu intelektualnego. Tylko czekać aż ich zobaczymy w jednakowych koszulach wiadomego koloru, które im zresztą zafundują politycy. Już im fundują z naszych podatków wyjazd do warszawki, ponieważ tych "prawdziwych patriotów" nie stać na bilet i prezydent dopłaca do tego cyrku. Pamietam lata 30 ubiegłego wieku w Europie i to czego doprowadziło. Zawsze zaczyna się od plucia, haseł, rękoczynów a kończy na katastrofie.
+0-0
Wtorek, 14 listopada 2017 r. godz. 12:45
~Rzeszowianin
Przyjechałem z Rzeszowa. Myślałem że impreza będzie na wysokim poziomie a czułem się jak na wiejskim festynie, a Ci GRAJKOWIE powinni zabawiać dzieci na zakończenie roku a nie najważniejszą osobę w Państwie czy całe miasto P.S. dobrze że sobie pozałatwiałem inne rzeczy w Stalowej bo inaczej bym żałował że nie siedziałem na 4 literach w domu.
+0-0
Wtorek, 14 listopada 2017 r. godz. 09:15
~Bławat
@Miss- więc jeśli jest Święto w którym potrafią stanąć w przyjaźni obok siebie Polacy o różnych poglądach na życie, to Wam sprawia ból? Z Niepodległej ma prawo, cieszyć się każdy! Tylko jej wróg szuka powodów by przeciw temu protestować, robić prowokacje.
+0-0
Wtorek, 14 listopada 2017 r. godz. 07:27
~Miss
@blawat nie pieśń tylko hasełko marszu. Nie broń głupoty i chamstwa patriotów w kominiarkach. Ci sami patrioci będą się lać w przyszłej kolejce ligowej między sobą i z policją.
+0-0
Wtorek, 14 listopada 2017 r. godz. 07:18
~daniell
do "Qra domowa": jak biały nie dogodził a czarny to zrobił to się teraz staje w ich obronie - a przecież można zostać patriotką i skorzystać z wibratora - BOGI
+0-0
Poniedziałek, 13 listopada 2017 r. godz. 23:24
~Bławat
@Kaznodzieja- czyżby Ciebie denerwował tekst tej pieśni? Inne pieśni religijne, też cię pewnie denerwują? Może dzieci nazwiesz łysolami? Ech mejliki, mejliki.
+0-0
Poniedziałek, 13 listopada 2017 r. godz. 23:17
~Kaznodzieja
"My chcemy Boga", chyba zdenerwować?
+0-0
Poniedziałek, 13 listopada 2017 r. godz. 22:57
~Bławat
Faktycznie kurka, kwoka gdacząca. Cytat pięściarza plus doszyta swoja ideologia. Kurko, z tych zapasztów nic nie będzie. Nie skłócaj Polaków!
+0-0
Poniedziałek, 13 listopada 2017 r. godz. 22:12
~Qra domowa
Polski pięściarz czarnoskóry Izu Ugonoh urodzony w Szczecinie mówi: "jedyne miejsce dla którego bije moje serce to Polska". PRZEKAŻCIE DALEJ. NIECH SIĘ Łysole tzw."PATRIOCI" DOWIEDZĄ. Zwłaszcza ci z PiSlamu. Ale czy to dotrze do tych pustych wygolonych łbów?
+0-0
Poniedziałek, 13 listopada 2017 r. godz. 22:01
~Qra domowa
Czy Młodzież Wszechpolska, która darła mordy na marszu "My Chcemy Boga" w Warszawie może odpowiedzieć na pytanie:"czy separatyzm rasowy" pozwala w polskich kościołach czcić Żydówkę o ciemnej, semickiej karnacji i Jej Syna? Ale ich inteligencja raczej nie kuma o co chodzi a wygolone łby pozwalają na silniejsze wietrzenie mózgownicy...
+0-0
Poniedziałek, 13 listopada 2017 r. godz. 20:53
~RST
@j- nie wiem kto jest niedouczony dziecino. Fakt jest następujący : obecność w STW Prezydentów: Mościckiegi i Dudy. Na dzień wizyty w STW Wałęsa nie był Prezydentem.Koniec w temacie i nie ubliżaj bo się ośmieszasz.
+0-0
Poniedziałek, 13 listopada 2017 r. godz. 20:37
~Podaję do informacji
W środę o 18:00 w rzeszowskim hotelu Zimowit (koło parku papieskiego) jest spotkanie otwarte z ministrem nauki i szkolnictwa wyższego Jarosławem Gowinem - adresowane szczególnie do zainteresowanych budową Porozumienia.
+0-0
Poniedziałek, 13 listopada 2017 r. godz. 19:59
~Kazim
Całe szczęście że Nadberezny wysłał stalowowolskich nazioli do Warszawy na marsz. Patrioci mogli spokojnie świętować.
+0-0
Poniedziałek, 13 listopada 2017 r. godz. 13:38
~Tomasz
Będą siedzieć Kulsony.
+0-0
Poniedziałek, 13 listopada 2017 r. godz. 13:35
~J 23
Wszystko ok, wydarzenie ważne i piękne, ale Pani Szczurek... wstyd mi za Nią. Czy ktoś jej nie powiedział, że to ważne święto narodowe a na nim będzie Prezydent RP, a nie jakiś zespół disco polo? - nie obrażając disco polo. Na tak ważne wydarzenie trzeba było jednak kogoś profesjonalnego zatrudnić...
+0-0
Poniedziałek, 13 listopada 2017 r. godz. 13:11
~Tomasz
Siadać wy Kulsony Nadzbereźny I Adrian
+0-0
Poniedziałek, 13 listopada 2017 r. godz. 10:30
~jak było
Za poprzednich rządów stalówka była olewana i marginalizowana przez warszawkę, nieliczne wizyty w hsw i tyle. dobrze że huty nie sprzedali...
+0-0
Poniedziałek, 13 listopada 2017 r. godz. 09:30
~kika
Gdzie miał świętować pan Prezydent- cicho i dostojnie? W Warszawie- marsz z narodowcami i "zadymy" z rasistowskimi hasłami. W Krakowie- Prezes Kaczyński. W innych dużych miastach - prezydenci nie z PiS. Na propisowskim Podkarpaciu - Rzeszów - nie można wzmacniać niepisowskich prezydentów, to samo w Krośnie, Mielcu, a w Przemyślu -skomplikowana sprawa z Ukraińcami. Tak naprawdę została Stalowa Wola, w której prezydent z PiS- u jest przede wszystkim zaangażowanym działaczem partyjnym i wszystko przygotował jak należy i nieważne , że za pieniądze mieszkańców, bo ci są w większości za tą opcją. Pozostaje pytanie, patrząc na walki wewnętrzne w PiS, czy dla prezydenta miasta nie był to przysłowiowy "pocałunek śmierci"?
+0-0
Poniedziałek, 13 listopada 2017 r. godz. 09:00
~obserwator
@rodowity rozumiem, że ty mierzysz dobrego gospodarza według tego jak przemawia. tylko z tych przemów nic nie wynika. puste gadanie dla radości słuchających.
+0-0
Poniedziałek, 13 listopada 2017 r. godz. 08:45
~Rodowity mieszkaniec STW
Ludzie. Czytam tą falę nienawiści i jestem przerażony. Impreza piękna, patriotyczna. Prezydent Lucjusz i Andrzej bardzo ładnie przemawiali. Cieszę się że w STW są takie imprezy. Najlepiej i najprościej jest coś skrytykować, gorzej zrobić. Jak tak dalej pójdzie to nasz Lucjusz zostanie za 10 latek Prezydentem RP.
+0-0
Poniedziałek, 13 listopada 2017 r. godz. 08:00
~ola
pani prowadząca, dramat jak zwykle, konferansjerka jak na wiejskim festynie, kompletnie nie nadaje się do prowadzenia imprez, za każdym razem obniża ich poziom, powinna pozostać za biurkiem
+0-0
Poniedziałek, 13 listopada 2017 r. godz. 00:19
~Bławat
@@- przed drugą turą? hi, hi, ha- przed drugą? Prezydentem? Byliśmy zbyt hojni głosami!
+0-0
Niedziela, 12 listopada 2017 r. godz. 23:32
~@j
Mało wiesz dziecino, bo po Mościckim był Wałęsa przed drugą turą. Ale jak typowy PiSjatryk jesteś niedouczony tylko bredzisz co ci ten z drabinko każe.
+0-0
Niedziela, 12 listopada 2017 r. godz. 23:01
~Przykro...
Niestety opozycja nie potrafi uszanować niczego. Tylko lans im w głowach. Oderwani od koryta i widać wychodzi jacy są naprawdę: hejt, chamsko i obrażanie.
+0-0
Niedziela, 12 listopada 2017 r. godz. 22:32
~kaśka
Impreza świetna na jednym zdjęciu brakowało tylko popa do kompletu
+0-0
Niedziela, 12 listopada 2017 r. godz. 21:03
~obiektywny
komentarze masakra. można mieć różne poglądy ale widzę, że to zwolennicy obecnej władzy wyzywają, ludzi którzy mają inną ocenę sytuacji. nie umiecie obronić merytorycznie swoich racji to obrażacie? zastanówcie się nad sobą.
+0-0
Niedziela, 12 listopada 2017 r. godz. 20:14
~j
@znawca @ja po prostu Ja.Dokladnie tak jak piszecie. Tym ludziom nie dogodzi Tyle lat olewano STW ale cymbalom nie przetlumaczysz. Od Moscickiego nie bylo tu Prezydenta poniewaz takich mielismy przestawicieli w Warszawie. Śmiesza mnie te komentarze a glupich nie ma co komentowac. Plusem tej uroczystosci bylo to ze Duda poswiecil ludziom duzo czasu mozna bylo porozmawiac i zrobic sobie fotke Widzialem wiec pisze. Wiecej czasu spedzil w STW na obchodach niz w Wawie.
+0-0
Niedziela, 12 listopada 2017 r. godz. 19:04
~Ja po prostu Ja!!!!
Ręce opadają na te wszystkie durne komentarze!!!!! Co wam że tak powiem debile by pasowało!!!! Co by się nie działo w Stalowej Woli to wszystko źle. Najlepiej wejdźcie gdzieś na odludzie w Bieszczady i nikt wam nie będzie przeszkadzać!!! Kto z poprzedniego rządu był w Stalowej?Chyba tylko po to zeby Hutę wyprzedać!!!!! BRAWO I PODZIĘKOWANIA DLA NADBERŹNEGO ZA PROPAGOWANIE STALOWEJ WOLI I DUCHA PATRIOTYZMU!!!!!
+0-0
Niedziela, 12 listopada 2017 r. godz. 18:35
~piket
@znawca. a teraz po wizycie to stolice z warszafki do nas przemiosą. byliśmy mieściną i zostaniemy dopóki gospodarczo się nie wybijemy. i choćby sam Trump do nas przyjechał jak nie zostawi pieniędzy i inwestycji g..no z tego będziemy mieć. taka prawda.
+0-0
Niedziela, 12 listopada 2017 r. godz. 18:30
~@ ZNAWCA
To nie są "niegodni ludzie" tylko 2-3 płatnych trolli i hejterów, chorych z nienawiści.
+0-0
Niedziela, 12 listopada 2017 r. godz. 18:10
~aga
Adrian, ognisko. wspólne śpiewanie itd. tylko nie ma już Huty Stalowa Wola...
+0-0
Niedziela, 12 listopada 2017 r. godz. 17:34
~ZNAWCA
Co za niegodni ludzie pisza takie glupoty o prezydencie przeciez za PO za pomniano o STALOWEJ WOLI byla to tylko miescina nic nie znaczaca pan ANDRZEJ DUDA i Prezydent Stalowe Woli roz slawiaja nasze miasto na caly kraj i swiat to dobrze ze sa takie imprezy wszyscy powinnismy dumni .W Stalowej Woli jest praca Firmy sie rozwijaja nikomu nie powinno braknac chleba choc nie mieszkam w Stalowej Woli ale naleze do powiatu jestem dumny ze w dniu swieta Odzyskania Niepodleglosci mozemy goscic glowe Panstwa Polskiego BRAWO I RAZ BRAWO
+0-0
Niedziela, 12 listopada 2017 r. godz. 17:25
~Edek
O czym ten włodasz bredzil? Po COP ani śladu, resztki huty zostały,a ten bredzi o rocznicy he he he
+0-0
Niedziela, 12 listopada 2017 r. godz. 17:09
~Patka
Te ledy oslepialy na maxa
+0-0
Niedziela, 12 listopada 2017 r. godz. 16:54
~rutka
Impreza bardzo fajna, jak najbardziej na miejscu.. wszystko jak najbardziej OK.. Ale odniosłem wrażenie ze impreza miała służyć głównie do lansowania sie pana Nadbereżnego, który sprowadził sobie cała rodzinę, by mogła sie obfotografowac z prezydentem RP.. w trakcie śpiewania roty bierze swojego syna na rece i pozują do fotki z Dudą.. Rota to drugi Polski hymn, wypadało by zachować trochę powagi.. cos słąbo z tym pana patriotyzmem..
+0-0
Niedziela, 12 listopada 2017 r. godz. 16:16
~@Warto było przyjść na V Ognisko
co bierzesz powiedz, może i ja wypróbuję?
+0-0
Niedziela, 12 listopada 2017 r. godz. 16:14
~@pytajnik
Niech karczewski zgłasza do swoich kolesi i wiadomo jaki będzie dalszy tok. Ale czy ten pan będąc lekarzem nie więcej by zrobił dobrego przepisując pani Goździkowej "etopirynę"?
+0-0
Niedziela, 12 listopada 2017 r. godz. 15:41
~Amigo
Nie jestem za PiS-em, ale to nie powód, żeby tak wulgarnie i chamsko hejtować, a jak czytam te negatywne komentarze to wpisuje je ktoś obłąkany chyba. Byłem na placu, impreza wzorowo zorganizowana, te "żale" to chyba jakiś frustrat zdesperowany wypisuje.
+0-0
Niedziela, 12 listopada 2017 r. godz. 15:34
~pytajnik
Pojednanie narodowe? Fasada, barwione ściany , a za nimi taka oto treść: "Stasińskiego, który był gościem TVN24, oburzyły opinie, że osoby, które na Marszu Niepodległości niosły rasistowskie transparenty, to margines. - Po pierwsze to nie jest żaden margines. Były symbole faszystowskie, wulgarne kibolskie hasła, pełne obelg. Kibolska grupa oddała mocz na Muzeum Wojska Polskiego. Skopano grupkę kobiet na moście, wyzywając je od najgorszych kur…w - wyliczał wicenaczelny dziennika. Cytował też hasła, które mieli wykrzykiwać uczestnicy marszu, m.in.: "Wypier...ć z uchodźcami" - Te incydenty były lekceważone kompletnie przez policję. Nikogo nie zatrzymano. Tam było 7,5 tys. policjantów, nic nie zrobili z tym, że skopano kobiety. Nie zatrzymano tych, którzy pili alkohol na marszu. To, co się dzieje, to nie tylko przyzwolenie, to faszyzacja kraju pod troskliwą opieką władzy - mówił dziennikarz. Te wypowiedzi oburzyły polityka PiS. "Jutro zgłoszę do prokuratury doniesienie na pana Stasińskiego, który w programie Loża Prasowa TVN24 wypowiadał wulgarne opinie" - napisał na Twitterze Marszałek Senatu Stanisław Karczewski."
+0-0
Niedziela, 12 listopada 2017 r. godz. 15:32
~Panda
Grochówka bardzo dobra, nie zabrakło dla nikogo. Nawet ciepla herbata dla mieszkańców;) ochroniarze bardzo mili i wyrozumiali. Wszystko tak jak należy. :D
+0-0
Niedziela, 12 listopada 2017 r. godz. 15:31
~Warto było przyjść na V Ognisko
gratuluję pomysłu organizatorom V Ogniska Patriotyzmu, to jest dla tych, którzy chcą pamiętać o poległych żołnierzach, o wymordowanych Polakach we wszystkich powstaniach, najbardziej ruscy wymordowali i wysyłali bydlęcymi pociągami bez jedzenia, w mrozie, na Syberię, tak właśnie było już w carskiej Rosji. Prusacy = Niemcy wysiedlali Polaków, niszczyli polskie szkoły, grabili i też mordowali. Austria też była zaborem a nie wolnym obszarem. Stalowa Wola i jej mieszkańcy pamiętają i będą pamiętać, nie ważne czy orkiestra za wolno grała, nie ważne co i jak mówiła Pani prowadząca imprezę, nie ważne że zwolennicy PO, PSL, SLD piszą jad na ten wczorajszy wieczór. WAŻNA JEST INICJATYWA, WAŻNA JEST PAMIĘĆ, WAŻNA JEST ROCZNICA i rozpoczęcie 100 - lecia odzyskania wolności. Gdyby nie ofiara tych Powstańców z powstania Kościuszkowskiego, powstania listopadowego, wojna polsko-rosyjska 1830-1831, powstania krakowskiego 1846, powstania styczniowego 1863, oraz walki z 1914 - 1918 około 48 000 polskich legionistów, dzisiaj byłaby inna słaba Polska, a może kolejny kraj jak słaba Ukraina lub Białoruś, czyli państwa marionetki bez silnej gospodarki i językiem dominującym ruskim. CIESZMY SIĘ WIĘC Z WOLNEJ OJCZYZNY, z tego że Polacy grają coraz lepiej w światowej gospodarce. To do Polski przyjechało ponad 2 000 000 Ukraińców, a więc przyjechali pracować do silnego kraju. Owszem jeszcze nam brakuje do Wielkiej Brytanii czy Francji, ale jesteśmy z każdym rokiem silniejszym krajem.
+0-0
Niedziela, 12 listopada 2017 r. godz. 15:27
~Panda
Prezydent RP zachował się super. Podchodził do ludzi, witał się, a nawet robil sobie zdjęcia. Przemówienie bardzo ładne. Cała impreza na plus. Brawo dla Nadbereżnego, zorganizowanie takiego przedsięwzięcia to nielada wyczyn. Nie rozumiem tyle hejtu. Mieszkańcy powinni być wdzięczni. Wszystko perfekcyjnie przygotowane. Miejski Dom Kultury ładnie przystrojony, dużo flag, wszystko jak byc powinno. Zaopatrzenie ludzi we flagi i spiewniki - świetny pomysł. Piękne śpiewy chóru. Pani prowadząca, co tu dużo mówić, właściwa osoba na właściwym miejscu. Teren wokół posprzatany, nie ma sie czego czepić. Oba przemówienia piękne. Bardzo miłe zaskoczenie. Oby tak dalej!!!!! BRAWO !!!!!
+0-0
Niedziela, 12 listopada 2017 r. godz. 14:28
~Rafcio
I po łapankach w zakładach pracy, frekwencja dopisała...
+0-0
Niedziela, 12 listopada 2017 r. godz. 14:25
~B) a
Śmiech mnie ogarnia, jak czytam te negatywne komentarze pisane za pieniądze przez 2 czy 3 osoby. Wściekłość i bezsilność z nich bije na kilometr.
+0-0
Niedziela, 12 listopada 2017 r. godz. 14:13
~Hanka Gronkowiec - Walec
Jak opozycja przejmie władzę, to będziemy z tęczowymi i unijnymi flagami świętować.
+0-0
Niedziela, 12 listopada 2017 r. godz. 14:13
~webmaster
Moje spostrzeżenia jeszcze z innej strony. Na stronie internetowej miasta stalowawola.pl w dalszym ciągu wisi zapowiedź. A gdzie jakaś relacja?
+0-0
Niedziela, 12 listopada 2017 r. godz. 14:10
~Rafo
Brawa dla organizatorów, Dom Kultury pięknie udekorowany flagami narodowymi, wspólne śpiewanie pieśni patriotycznych wraz z chórami z naszego miasta to wspaniałe przeżycie , świętowanie Niepodległości bardzo udane.
+0-0
Niedziela, 12 listopada 2017 r. godz. 14:09
~Matka z dziećmi
dlaczego toaleta była zamknięta? po co te toj toje?
+0-0
Niedziela, 12 listopada 2017 r. godz. 14:04
~ambitny
Ale wystarczy zobaczyć kto pracuje w tej kancelarii u Nadbereżnego i tych jego wydziałach. Sami nieudaczni spadochroniarze. Kto ambitny to zaraz ucieka. W minionych miesiącach chyba trzy osoby odeszły. Wiec jak mu to ma działać jak nie ma żadnych fachowców?
+0-0
Niedziela, 12 listopada 2017 r. godz. 14:02
~PR KUL Lublin
Panie Nadbereżny! Z dyplomacji pała!
+0-0
Niedziela, 12 listopada 2017 r. godz. 13:58
~obiektywny
Może brakowało dobrego DUCHA imprezy, bo zawłaszczyła ją jedna partia? A gdzie inni przedstawiciele mieszkańców? Nie wszyscy są zwolennikami PiS-u!
+0-0
Niedziela, 12 listopada 2017 r. godz. 13:57
~Rafo
Super !!!! Impreza doskonała, nasze miasto miało okazję gościć Prezydenta RP. Obaj Prezydenci to doskonali mówcy . Brawo Stalowa Wola.
+0-0
Niedziela, 12 listopada 2017 r. godz. 13:53
~Tomuś
aqq dwa razy to była druga zwrotka trzeciej nie było wogóle
+0-0
Niedziela, 12 listopada 2017 r. godz. 13:38
~Pytam się
Hejt dzisiaj sponsorowany podwójne? Bo to niedziela, można było by się natrzaskać wódą "w obronie demokracji" a tu trzeba pisać w miarę składnie...
+0-0
Niedziela, 12 listopada 2017 r. godz. 13:33
~brew
Impreza taka prowincjonalna. Bo i na prowincji mieszkamy. ALE PEWNE RZECZY mogły się nie wydarzyć 1/ flaga jakoś tak długo nie mogła zagościć na maszcie, 2/ po hymnie brak komendy "spocznij", 3/ pieśni śpiewane tak trochę pogrzebowo, 4/ to nie był dobry dzień prowadzącej.Generalnie brakowało dobrego DUCHA imprezy.
+0-0
Niedziela, 12 listopada 2017 r. godz. 13:05
~RST Anonim
...organizacja imprezy amatorszczyzna jak na którą przyjeżdża prezydent polski.. Panował chaos, nagłośnienie niesprawne i nie wiadomo po co? Prowadząca zapowiadająca wejście głowy państwa jakby prowadziła wiejskie dożynki i miał wejść Zenek Martyniuk. telebim kompletnie nie potrzebny. Jakby nie reżimowe nagonienie dzieci ze szkół to była by pustka. Dyrektorzy teraz będą zasłużeni? W mediach ogólnopolskich żadnych relacji na żywo i w ogóle cisza. Wiec stawiam jasno pytania, ile to kosztowało i czy lepiej nikt w Stalowej by tego nie zrobił? Malowanie trawy w w przeddzień uroczystości jak za komuny. A gdzie takie rzeczy przez cały rok? Czy ktoś za taką kompromitację Andrzeja Dudy na placu Piłsudskiego w Stalowej odpowie? Zostanie zwolniony? Wyciągnięto już wnioski? Kompromitacja!!!
+0-0
Niedziela, 12 listopada 2017 r. godz. 12:55
~RST
szkoda tylko że służby porządkowe bezmyślnie robiły ranne porządki wyrzucając wszystko - bo osób szukających zgubionej czapki czy rękawiczki było wiele -a zdekompletowane to strata 70 - 100 zł. Myślenie nie boli - spróbujcie.
+0-0
Niedziela, 12 listopada 2017 r. godz. 12:52
~STW
popieram słowa Patrioty. Obecność głowy państwa w Stalowej Woli to duże wyróżnienie i prestiż - bez względu na to jakie ma korzenie partyjne - ale to Prezydent RP . W II RP też były podziały - ale jednak mężowie stanu wznieśli nas na niepodległość.Mieli różne wizje ale się szanowali. Wkurza mnie utyskiwanie malkontentów niezdolnych do racjonalnego myślenia - a co dopiero działania dla ogółu. Na mnie impreza zrobiła duże wrażenie i za to dziękuję. Cieszę się,że moje dzieci mogły być świadkiem tego wydarzenia aby "namacalnie" kształtować obywatelską postawę.
+0-0
Niedziela, 12 listopada 2017 r. godz. 12:40
~to minka
Pokonałam z rodziną 40 km na Ognisko i było... jak na fajnym, normalnym ognisku - pięknie. Ktoś jak chciał fraków i orkiestry niech przyjedzie dzisiaj - też będę. Mam uwagi do strony technicznej - brakowało mikrofonów i panowie latali w popłochu zabierając je jednym wykonawcom i podstawiając drugim. Nagłośnienie bez sensu, nie tych było słychać co trzeba, brak pojęcia kogo nagłośnić a kogo wyciszyć i kiedy. (latem jak występował ZPiT Lasowiacy to 10 m od sceny nie było słychać co chłopaki śpiewają) Wisienką na torcie było podświetlenie pulpitów z nutami grupy prowadzącej śpiew - telefonami komórkowymi i czołówką (!)... a na sali kiedyś były podświetlone. Może pora przewietrzyć magazyny i gabinety
+0-0
Niedziela, 12 listopada 2017 r. godz. 12:36
~WOW
@Madam.Bydło to cię spłodziło ty pisowska fanatyczko.
+0-0
Niedziela, 12 listopada 2017 r. godz. 12:08
~Iskra
Byłam kolejny raz na patriotycznym ognisku... Mimo że były nieliczne błędy warto było pójść i wspolnie swiętować nasza niepodległość. A to ze zaszczycił nas swa osoba Pan prezydent podniosło rangę uroczystości.Mógł być w wielu innych miejscach, wybrał nas,podkarpackie.Mogło przyjść więcej osób ale zapewne wolą siedziec przed komputerem i wszystko krytykowac.. Żal mi ich, maruderow...
+0-0
Niedziela, 12 listopada 2017 r. godz. 12:07
~piket
do patriota. wybrał Stalowa Wolę bo tu zagłębie pisowskie. czemu nie odwiedza innych miast, gdzie pis nie jest tak popierany? Stalowa zmienia się owszem ale jakim kosztem. czy te kredyty na imprezki dla lansu nadbereżnego nie wyjdą nam bokiem w przyszłości? bo nie miałeś chyba na myśli inwestycji które pomnażają majątek miasta i mieszkańców, których zwyczajnie nie ma.
+0-0
Niedziela, 12 listopada 2017 r. godz. 11:57
~Staszek
Oj zgrzytają ząbki stalowowolskiej opozycji, tyle hejtu, a żadnego "obrońcy" demokracji czy niezwykłej kasty ludzi nie było na uroczystości. Taka ich postawa bardzo mnie się nie podoba.
+0-0
Niedziela, 12 listopada 2017 r. godz. 11:55
~były pisowiec
"red " :) Szczurek ma etat dzięki dobrej zmianie dlatego została wybrana na prowadząca . Jej czas skończył się wraz TVM stalowa wola . Nie mamy w takim mieście lepszych ludzi? .LUCJUSZU mogłeś zaprosić i zapłacić profesjonalnemu aktorowi a nie stawiać na twoja niecudaczna ekipę
+0-0
Niedziela, 12 listopada 2017 r. godz. 11:30
~ko
W dniu dzisiejszym Adrian zwany długopisem nawiedzi hutniczy gród. Przygotowania siegaja zenitu jakby papież miał przyjechać do naszego grodu a to tylko Adrian, który ma niewiele wiecej do powiedzenia co zyd za okupacji bo o wszystkim i tak decyduje flustrat, dyktator Jarosław K. Przy okazji tej wizyty wladze miasta będą się lansować, przez ostatnie lata nic nie zrobiły, a Adrian napewno wolałby sobotę spedzić na koncercie Dody, niz pokazywać sie z Lucjuszem, bo przecież jest prawdziwym mężczyzną co pokazał jak ujrzał Dode Plac jest czyszczony, wymieniane są zniszczone płyty chodnikowe, ustawiane są elementy wielkiej sceny z trzema telebimami, montowane są podesty dla chórów i orkiestry oraz dla dziennikarzy. W piątek rano z niezwykłym zapałem podeszli do sprzątania pracownicy Zakładu Usług, Handlu i Produkcji Ogrodniczej "Zieleń" grabiący i wywożący liście. Potrząsali małymi klonami, pokrytymi gęsto żółtymi liśćmi, aby strącić liście i zgrabić je. A liście, które nie chciały spaść, były przez jednego pracownika strącane grabiami. Po prostu grabili drzewo z liści. - Nawet za Gierka, kiedy przed przyjazdem pierwszego sekretarza malowali trawę, nie było takiej paranoi jak grabienie drzew z liści - powiedział nam jeden z mieszkańców.
+0-0
Niedziela, 12 listopada 2017 r. godz. 10:29
~Antypisek
Żeby ta kiełbasa wyborcza w niedługiej przyszłości nam bokiem nie wyszła
+0-0
Niedziela, 12 listopada 2017 r. godz. 10:09
~Zenon
Trzeba się cieszyć że prezydent pamięta o południowym wschodzie i innych miejscach w tych dniach, bo przecież Niepodległość to nie tylko Warszawa.
+0-0
Niedziela, 12 listopada 2017 r. godz. 09:50
~Gamie
Wspaniała uroczystość, dziękuję za atmosferę i zaangażowanie.
+0-0
Niedziela, 12 listopada 2017 r. godz. 09:39
~Patriota
Przyjechałem na Ognisko Patriotyczne z Tarnobrzega i nie dowierzam, co tutaj niektórzy wypisują. Impreza godna tego dnia i profesjonalnie zorganizowana, oczywiście jeszcze nikt taki się nie urodził, co by wszystkim dogodził, a najwięcej do powiedzenia mają pewnie takie osoby, dla których patriotyzm to siedzenie na kanapie przed telewizorem z piwem w ręku i późniejsze komentowanie. W takim dniu Prezydent RP mógł wybrać jedno z tysiąca innych miast gdzie mógł je odwiedzić, wybrał jednak Stalową Wolę i to jest prestiż. Nie doceniacie władzy, którą macie i tego jak zmienia się Stalowa Wola, ja będąc mieszkańcem sąsiedniego miasta tą różnicę codziennie niestety widzę i tego Wam zazdrościmy. Doceniajcie to, co macie.
+0-0
Niedziela, 12 listopada 2017 r. godz. 09:37
~daniell
impreza przednia ale bez osoby mianującej się redaktorem czyli pani Szczurek / kompromitacja/- nigdy więcej ,ponieważ występowanie tej osoby i jakoby reprezentowanie naszego miasta podczas jakiejkolwiek imprezy obniża jednocześnie nasz poziom intelektualny jako mieszkańców Stalowej Woli - BOGI
+0-0
Niedziela, 12 listopada 2017 r. godz. 09:29
~Stalowiak
Wspaniała uroczystość z udziałem Prezydenta Polski,to wiele znaczy dla naszego miasta ,i Naszego Prezydenta .Kto chciał to przyszedł,nikogo nie zmuszano.Była wspaniała patriotyczna atmosfera,niedociągnięcia się zawsze zdarzają.Pomimo chłodu było mnóstwo ludzi z dziećmi.Dziękujemy ,jesteśmy dumni z naszego Prezydenta.
+0-0
Niedziela, 12 listopada 2017 r. godz. 09:13
~sowoj
a mi to lotto
+0-0
Niedziela, 12 listopada 2017 r. godz. 09:10
~Udko Gdyni
Ciekawe jak by opozycja zorganizowała tą uroczystość? Tusk by nie przyjechał, Komorowski na polowaniu, a Petru na Maderze...
+0-0
Niedziela, 12 listopada 2017 r. godz. 09:02
~Lech
Podpalacze i grabarze demokracji i państwa. Szkoda Polski.
+0-0
Niedziela, 12 listopada 2017 r. godz. 09:00
~by nic
cap przyjechal do capa i gowno poplynelo z tego
+0-0
Niedziela, 12 listopada 2017 r. godz. 08:55
~10.2.37.78
Jaka zazdrość, trzeba być obiektywnym i mówić /pisać / jak jest. Impreza potrzebna tylko źle zorganizowana, po amatorsku i taka jest prawda.
+0-0
Niedziela, 12 listopada 2017 r. godz. 08:37
~KAROLA
Zazdrosc zzera niektorych,przeszkadza wszystko. Najglosniej krzycza Ci co nic nie robia.PIEKNA UROCZYSTOSC !! A Pan Prezydent wroci do Naszego Miasta jeszcze nie raz !
+0-0
Niedziela, 12 listopada 2017 r. godz. 08:31
~Ewa
Malkontenci zawsze będą krytykować, sami nic nie robić wymagania mają do innych.... i ciągle są niezadowalani i ciągle im sie coś nie podoba.... To było śpiewanie przy ognisku a nie rozdanie Oskarów....!!
+0-0
Niedziela, 12 listopada 2017 r. godz. 07:58
~10.2.37.78
Czego Wy od władz miasta wymagacie, jaka władza taka impreza, żenua
+0-0
Niedziela, 12 listopada 2017 r. godz. 07:53
~Hasan Abdullah
Alternatywna rzeczywistość, rok 2026, Stalową Wolą rządzi prezydent z obecnej opozycji. 11 listopada na placu łopoczą tęczowe flagi z wielkich głośników charczy "oda do radości", prezydent przemawia do spędzonego na siłę tłumu: w tak uroczystym dniu miło mi ogłosić, że do Dojczkalifatu posługiwać wyznawcom allaha wyjeżdżają następujące córki, siostry...
+0-0
Niedziela, 12 listopada 2017 r. godz. 07:50
~misiek
@Klasyk, popieram pani Szcz. beznadziejna, kompletny niewypał tak jak jej konferansjerka na obchodach COP na Mosirze, nie ma w Stw osoby, która by się do tego nadawała?!
+0-0
Niedziela, 12 listopada 2017 r. godz. 07:18
~Kamil
Nie widziałem na placu opozycji. Dla nich Polska nie jest ważna.
+0-0
Niedziela, 12 listopada 2017 r. godz. 05:20
~jan
.... a na gwizdanie i buczenie na cmentarzu czasu brakło ?
+0-0
Niedziela, 12 listopada 2017 r. godz. 00:27
~Waldek
Po tej części muzycznej Duda pewnie już nie odwiedzi Stalowej nigdy :). Katastrofa, nie dało się tego oglądać w telewizji. A miałem iść uff
+0-0
Niedziela, 12 listopada 2017 r. godz. 00:27
~Weles
Pogratulujmy uczniom LO KEN, którzy podczas quizu wykazali się szeroką wiedzą historyczną na temat marszałka Piłsudskiego. To są prawdziwi patrioci. Sam quiz został ciekawie poprowadzony. Dyrektor zwięźle i na temat objaśniał odpowiedź i umiał zainteresować publiczność historią. Ta część obchodów na 5+
+0-0
Niedziela, 12 listopada 2017 r. godz. 00:21
~aqq
Hymn Polski w Stalowej Woli: 1 zwrotka 2 x 3 zwrotka, a gdzie 2 zwrotka???? Kompromitacja "grajków"
+0-0
Niedziela, 12 listopada 2017 r. godz. 00:09
~Jaa
Wypowiedź Pan Andzeja bardzo mi się podobała.Ale naprawdę wszystko było słabo zorganizowane.
+0-0
Niedziela, 12 listopada 2017 r. godz. 00:08
~ZEStalowej-135
Wstyd na całą Polsk :")
+0-0
Niedziela, 12 listopada 2017 r. godz. 00:06
~MieszkankaStalowej
Tragedia! Pani prowadząca cały czas się powtarzała , podkład do śpiewania był jak do pieśni żałobnych. Naprawdę myślałam ,że będzie o wiele lepiej ,a wyszedł wielki nie wypał. +Pani prowadząca powinna być bardziej poważna ,a zachowała się jak by to był jakieś festyny.
+0-0
Niedziela, 12 listopada 2017 r. godz. 00:02
~Leon
Tyle dzieci na placu. Mógłbym im coś prezydent poczytać np. konstytucję
+0-0
Niedziela, 12 listopada 2017 r. godz. 00:02
~Piłsudski
Jak to miło widzieć, że demokracji w Polsce nic nie dolega, mimo kwiku oderwanych od koryta...
+0-0
Niedziela, 12 listopada 2017 r. godz. 00:00
~Płw
Niestety komuchom zabrali profile i teraz ujadają. Hipokryci wasz czas powinien nastąpić za rządów pana Olszewskiego , ale bolek do tego nie dopuścił!!.
+0-0
Sobota, 11 listopada 2017 r. godz. 23:47
~Emigrant
Dużo, dużo policji. Ale to raz na 80 lat. We Francji tyle policji na co dzień. Stan wyjątkowy 2 lata, a teraz dorzucili jeszcze gorszą ustawę. W Polsce wolność, tam terror policyjny albo zamachy...
+0-0
Sobota, 11 listopada 2017 r. godz. 23:38
~Ojej :D
Gdyby rządziła opozycja to by tęczowa flaga była?
+0-0
Sobota, 11 listopada 2017 r. godz. 23:30
~Yurij
W Niemczech i w Szwecji ta uroczystość by była zakazana, takie to "oświecone" kraje...
+0-0
Sobota, 11 listopada 2017 r. godz. 23:29
~Klasyk
Oprawa muzyczna jak i konferansjerka Pani Szczurek bardzo słaba. Panie Horoszko jeżeli jest Pan tak dobry za jakiego Pan się uważa to niestety, nie potrafi Pan dobrze aranżować tak pięknych pieśni... odpustowe granie na akordeonie, to niestety nie na taką uroczystość. Żenada!!!
+0-0
Sobota, 11 listopada 2017 r. godz. 23:19
~Tokarz
Hutę juz nam PiS załatwił. Sami Misiewicze rządzą. Teraz same zwolnienia. Miejsce dla żony przewodniczącego o rady miasta znalazło się. Ostatni gasi światło.
+0-0
Sobota, 11 listopada 2017 r. godz. 23:19
~Danuta
Idea tego pompatycznego ogniska - bardzo fajna ale z każdym kolejnym rokiem wypaczana coraz bardziej. Niby chodzi o budowanie wspónoty a tak naprawdę - o pisiacki interes propagandowy mie jskiej władzy. Fajnie że ludzie chcą śpiewać ale otganizatorzy stanowczo im nie pomogli. Zespół muzyczny akompaniujacy piesniom był prawdziwą katastrofą. Do tego stopnia zwalniał rytm piosenek, że nawet te wesołe i skoczne brzmiały jak pienia pogrzebowe, mimo wysiłków młodszych i starszych chorzystów a także spiewajacego tłumu próbujących coś zmienić w tym żałobnym rytmie. i jeszcze jedna sprawa- pani konferansjerka była cieniuśka. Błądziła cały czas między fatalnym patosem i festynowym luzem. Do tego wymysliła parę razy powtarzany idiotyzm językowy tytułując Pana Prezydenta RP " najważiejszą głową w państwie". Zapewne myslała o najwazniejszej osobie lub o głowie państwa ale wybrała swoją wersję polszczyzny...
+0-0
Sobota, 11 listopada 2017 r. godz. 23:13
~Judge George
Wspaniała uroczystość, człowiek wie, że żyje w wolnym kraju, a nie we Francji gdzie 2 lata stan wyjątkowy...
+0-0
Sobota, 11 listopada 2017 r. godz. 22:55
~"europejczyk"
Rzeczywiscie w Stalowej non stop cos się świetuje. Jak tak fajnie, to dlaczego ludzie stad wyjeżdżaja?A tak na marginesie -do ~madame - póki co to Polska lezy w Europie, wiec jestesmy wszyscy Europejczykami, ale może PiS-owcom nalezy dac korepetycje z geografii, bo maja z tym jakąś trudność.
+0-0
Sobota, 11 listopada 2017 r. godz. 22:42
~Roman Pogorzelic
Byłem, widziałem... Bardzo dobrze, że w organizację włączyły się takie instytucje jak muzeum czy biblioteka, bo było czym zająć dzieciaki na ich stoiskach. Wrażenie z części oficjalnej bardzo pozytywne. Do powtórzenia na okrągłą rocznicę!
+0-0
Sobota, 11 listopada 2017 r. godz. 22:32
~Madam
Najlepsze świętowanie odzyskania niepodległości w Stalowej Woli ever. Bydło będzie wyć, kwiczeć i ujadać, ale to "europejczycy", ojczyzny nie kochają.
+0-0
Sobota, 11 listopada 2017 r. godz. 22:23
~Resume
Bankomat w Metalowcu nie wytrzyma tego hejtu...
+0-0
Sobota, 11 listopada 2017 r. godz. 22:13
~karolina
Jakoś trzeba odbudować prestiż pana Nadbereżnego po tragicznych wydarzeniach w Stalowej Woli.To miał być przykład pięknego PiS-owego miasta z "gwiazdą" Pis-u - prezydentem miasta, a tu jacyś nożownicy( i w dodatku nie imigranci), mordercy.No i ta "wschodnia, bizantyjska oprawa" każdej uroczystości, podpisania każdej umowy.Trochę umiaru i skromności, mniej sztuczności i nadęcia,a przede wszystkim konkretów i nie zadłużania miasta w takim tempie na chybione inwestycje.
+0-0
Sobota, 11 listopada 2017 r. godz. 22:10
~Vava
Darek dzisiaj pracowity wieczór ma, a wczoraj jego Pani coś tam o sercu wstawiała na fejsie. Chyba nie czytał, albo nie zrozumiał
+0-0
Sobota, 11 listopada 2017 r. godz. 22:08
~Mieszkaniec
I to są prezydenci. A nie "choroby filipińskie" albo "chodź Szogunie"...
+0-0
Sobota, 11 listopada 2017 r. godz. 21:56
~Zniesmaczony
Oprawa artystyczna tragiczna, czułem się tam jakbym był na wiejskim ognisku a przecież gościem honorowym był Prezydent RP ;/ Nie dało się tych śpiewów słuchać a podobno transmitowali to na cały kraj - wstyd na całą Polskę.
+0-0
Sobota, 11 listopada 2017 r. godz. 21:49
~małgosia
pora odkurzyć walizki
+0-0
Sobota, 11 listopada 2017 r. godz. 21:43
~killer
Hehe nawet królik i prezio zakładu frutti di mare się załapali na fotkę...
+0-0
Sobota, 11 listopada 2017 r. godz. 21:43
~jacenty
Ognisko co za badziew cale pisowskie buractwo
+0-0
Sobota, 11 listopada 2017 r. godz. 21:20
~Doktorant KUL
Przyjechał Prezydent RP, posiedział, pogadał... i co z tego wynikło dla zwykłego mieszkańca Stalowej Woli??? Kiedyś jak przyjeżdżał prezydent czy premier czy minister to zawsze zostawały w mieście grube miliny złotych. A dziś?
+0-0
Sobota, 11 listopada 2017 r. godz. 21:14
~Olek
Nadberezny do dymisji
+0-0
Sobota, 11 listopada 2017 r. godz. 21:06
~Monika
Ja na Pana Dudę głosowałam i moja rodzina. Dziś on ładnie o Polsce mówi, godnie reprezentuje ale nie myśli co podpisuje dając atrament pod wszystkie ustawy PiS jak leci i jak atrament pióro mu przyniesie. Tak nie powinno być. Czegoś innego się spodziewaliśmy wszyscy. A co dziś ogłoszone zostało w Stalowej Woli? Mościcki ogłosił wielkie inwestycje a tu? Przykre. Zawiedliśmy się i to bardzo
+0-0
Sobota, 11 listopada 2017 r. godz. 20:59
~Martia S.
Pani prowadząca imprezę tragiczna. Jakby wiejski festyn prowadziła. A co do telebimu to oślepiał chyba wszystkich przed sceną i nic nie było widać pod światło
+0-0
Sobota, 11 listopada 2017 r. godz. 20:58
~antonina
widać po frekwencji jak ludzie pokazali
+0-0
Sobota, 11 listopada 2017 r. godz. 20:56
~zwolniony
jeden prezydent przyjechał kilkadziesiąt at temu i zaświecił światło. Ten przyjechał i gasi światło ? Zarząd warszawski rozkłada spółkę na łopatki.
+0-0
Sobota, 11 listopada 2017 r. godz. 20:55
~piket
duda przyjechał, pośpiewał i już odjechał a my dalej pod rządami nieudacznika partyjnego, który oprócz lansu nic nie potrafi. smutne to.
+0-0
Sobota, 11 listopada 2017 r. godz. 20:54
~bbb
Bardzo ładna uroczystość,to wspólne śpiewanie patriotycznych pieśni przy płonącym ognisku podnosi na duchu.
+0-0
Sobota, 11 listopada 2017 r. godz. 20:54
~RST
była kiełbasa wyborcza?
+0-0
Sobota, 11 listopada 2017 r. godz. 20:45
~Braveran
i konar zapłonął !!!
+0-0
Stalowka.NET - Wiadomości lokalne z miasta Stalowa Wola i okolic
Copyright 2001 - 2018 Stalowka.NET
  » O nas  » Redakcja  » Reklama  » Kontakt
Wszelkie prawa zastrzeżone.
X Ta strona korzysta z plików cookie w celu świadczenia usług i realizacji potrzeb użytkowników. Pliki te mogą być zapisywane w pamięci Twojego urządzenia. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej. Więcej w polityce prywatności.