Stalowa Wola Stalowa Wola: Huta Stalowa Wola
Wiadomości lokalne z miasta Stalowa Wola i Powiatu Stalowowolskiego. Najnowsze! Najszybciej!
Nagrania audio, rozmowy z ciekawymi ludźmi
Fotografie z najważniejszych wydarzeń w Stalowej Woli
Kanał youtube.stalowka.net - Pierwsza stalowowolska telewizja internetowa
Encyklopedia miasta Stalowa Wola
Zapowiedzi zbliżających się wydarzeń kulturalnych
Repertuar stalowowolskich kin
Baza adresowa najważniejszych firm i instytucji życia publicznego
Kamera na żywo. Widok na Stalową Wolę.
Bezpłatna baza ogłoszeń dla mieszkańców miasta Stalowa Wola jak i Powiatu Stalowowolskiego
Strona główna  Stalowa Wola / Wiadomości Poniedziałek, 11 grudnia 2017 r. Imieniny: Biny, Damazego, Waldemara
 Wiadomości lokalne
» Posłanka Szumilas o polskim sądownictwie i edukacji
» Warsztaty muzyczne z nową klasą i dobroczynnym zabarwieniem
» Kolizja na Czarnieckiego. Ktoś przestawił znak
» Shanty rozkołysały festiwal na wodzie
» Piękne choinki powstały w bibliotece
» By być lepszym…
» Dwóch pijanych mężczyzn mogło zamarznąć
» "Szlachetna paczka" już u rodzin
» Trafił do aresztu za napad na kobietę
» W Centrum Edukacji Zawodowej "skutecznie szukali pracy"
» Modernizacja placu Piłsudskiego. Kierunki wytyczył nam Szczecin
» Jelcz dostarczy podwozia do systemu PILICA
Więcej » 
 Zasłyszane...
"Wasze dyplomy poświadczają wiedzę, umiejętności, to że obcowaliście z ekspertami aby sami stać się nimi w przyszłości"
Dr hab. Marcin Tkaczyk, prof. KUL.
 Imprezy w mieście
» Chłopcy - spektakl ATD im. J. Żmudy
» Mikołajkowy turniej szachowy
» Wigilia Miejska w Stalowej Woli
» Wyspiański w Muzeum Regionalnym
» Wigilia Zaklikowska w MDK
» Walczyli o Polskę, w którą wierzyli - żołnierze "Tarzana"
» Noworoczna Gala Wiedeńska w MDK
» Podwieczorek przy fortepianie: Tryumfy Króla Niebieskiego - Bartosz Hadała
Więcej » 
 Fotoreportaże
Stalowa Wola: Wyspiański w Muzuem Regionalnym
»Wyspiański w Muzuem Regionalnym
»W straży otwarto zmodernizowane stanowisko kierowania
»Uwaga TVN w Stalowej Woli
»Nożownik w galerii handlowej VIVO!
»KUL: Inauguracja roku akademickiego 2017/2018
Więcej » 
Wiadomości lokalne / Polityka i Samorządy

Piątek, 15 września 2017 r. godz. 11:37     /Magdalena Rodecka/
Ruszają spotkania osiedlowe

Od najbliższego poniedziałku 18 września 2017 roku w Stalowej Woli rozpoczynają się spotkania osiedlowe. Przez najbliższe dni prezydent wraz z radnym z danego okręgu oraz pracownikami Urzędu Miasta spotkają się z mieszkańcami w plenerze.
Od najbliższego poniedziałku 18 września 2017 roku w Stalowej Woli rozpoczynają się spotkania osiedlowe. Przez najbliższe dni prezydent wraz z radnym z danego okręgu oraz pracownikami Urzędu Miasta spotkają się z mieszkańcami w plenerze.
Fot. Jacek Rodecki
Od najbliższego poniedziałku 18 września 2017 roku w Stalowej Woli rozpoczynają się spotkania osiedlowe. Przez najbliższe dni prezydent wraz z radnym z danego okręgu oraz pracownikami Urzędu Miasta spotkają się z mieszkańcami w plenerze.

Spotkania potrwają do 10 października. Od 14:00 do 16:00 odbywać się będzie wizja lokalna, a następnie spotkanie z mieszkańcami przy namiocie magistratu. Dokładny harmonogram spotkań znajduje się na stronie Urzędu Miasta. Przy namiocie będą brali udział także przedstawiciele Komendy Powiatowej Policji, którzy odpowiedzą na pytania związane z bezpieczeństwem publicznym. Funkcjonariusze promują przy okazji i zachęcają do tworzenia "Krajowej mapy zagrożeń bezpieczeństwa".

To już trzecia z kolei inicjatywa Urzędu Miasta. Pierwsze spotkanie w tym roku będzie miało miejsce w okręgu nr 1 (radny Paweł Madej). Od godziny 16:00 wyżej wymienione osoby będą oczekiwać na mieszkańców obok sklepu PSS 8. W przypadku niekorzystnych warunków atmosferycznych spotkanie zostanie przeniesione do sali przy Klasztorze Braci Mniejszych Kapucynów.

Strona do druku Drukuj artykuł    

Jeżeli masz jakieś ciekawe informacje, chcesz przekazać coś ważnego,
coś interesującego, nie wahaj się - napisz do nas: redakcja@stalowka.net

Dodaj komentarz do artykułu »  

Wtorek, 19 września 2017 r. godz. 19:05
Gromowładny
Młoda@ idź na śizgawkę, a potem polej się wodą z luckowej polewaczki. To ci dobrze zrobi....

Wtorek, 19 września 2017 r. godz. 10:47
Osiedle Pławo
Każdy odważny jak jest anonimowy,a na spotkaniu nie ma kto gęby otworzyć,tacy jesteście mądrzy.Co robiliście przez te wszystkie lata ,że jest tyle zaniedbań. Myślicie ,że wszystko w ciągu dwóch lat zrobią;)

Poniedziałek, 18 września 2017 r. godz. 09:14
Do was ludzie
Wyjedźcie do Meksyku czy Kolumbii to wtedy się dowiecie co to SKORUMPOWANA WŁADZA, gdzie własnemu ojcu nie możesz zaufać, policji ani nikomu z rządu. Polaki cebulaki, wiecznie źle, ponuraki.

Poniedziałek, 18 września 2017 r. godz. 09:10
Młoda
@Gromowładny Ty debilu na drzewko solarne było głosowanie i WYGRALIŚMY je, ale fakt trzeba się przypieprzyć o COKOLWIEK taka polska pieprzona mentalność. Nie robić nic to ŹLE BO NIE MA NIC W STALOWEJ, PUSTKA SMUTEK NIE MA GDZIE WYJŚĆ, zrobić coś to A PO CO NAM TO, GDZIE NASZE PIENIĄDZE. Hahaha.. myślisz, że miałbyś wille z basenem gdyby w Stalowej NIC nie robili? jakby sobie stało miasto bloków i sklepów, niczego więcej? Na pewno miałbyś swojego MILIONA na koncie haha.

Niedziela, 17 września 2017 r. godz. 15:49
foto
Po co mitomanowi jeszcze spotkania z wyborcami i wysłuchiwania kolejnych życzeń skoro na dotychczasowe brakuje mu bagatela ok. 20 mln złotych? Ludzie ocknijcie się, nie dajcie się nabijać w butelkę, on chce wami się podeprzeć by jak się budżet wywróci, powiedzieć, że mieszkańcy tak chcieli a ja nie mogłem im odmówić. Poczytajcie sobie na innym portalu jak się głowią skąd wziąć te pieniądze na inwestycje jeszcze w tym roku. Nie pozwólcie się prowadzi ścieżką prowadzącą do nieszczęścia, niech sobie sam spaceruje a wy te namiotowe spotkania omijajcie szerokim łukiem.

Niedziela, 17 września 2017 r. godz. 15:42
karolina
Do "mix" słusznie podnosisz temat tej kładki nad torami PKP. Kładkę ową zrobiło(sfinansowało) kilku mieszkańców osiedla Piaski. Jej żywot czyli czas na jaki została wykonany dobiegł końca. Teraz gdy dojdzie do katastrofy(zawalenia się budowli) to kto poniesie odpowiedzialność? Ja bym nie wiązała tego z radnym Madejem a z prezydentem miasta bo to on jest organem wykonawczym rady. Więc mieszkańcy powinni włączyć sygnał alarmowy prezydentowi miasta. Nie musi tego robić z budżetu miasta wystarczy, że skutecznie wprowadzi zadanie do planów zadań inwestycyjnych PKP. Przecież ma ogromne układy nawet z ministrami. Panowie to nie żarty kładka grozi katastrofą.

Niedziela, 17 września 2017 r. godz. 15:41
Marta
@nadszyszkownik: czy piszesz o tym radnym bezradnym pajacu udającym urzędnika mieszkającym na Mlodyniu?

Niedziela, 17 września 2017 r. godz. 15:20
Clown
A te pajace z konstytucją gdzie? Rozdali i uciekli? Kabaret PO zakończył działalność?

Niedziela, 17 września 2017 r. godz. 12:44
Pytam się
Ciekawe czy Darek będzie? Czy taki odważny czy podkuli ogonek i jakieś pismo napisze?

Niedziela, 17 września 2017 r. godz. 01:56
Max
Radny Madej obiecał? A co w tym dziwnego? Obietnice polityczne wiążą tylko tych, którzy w nie wierzą. A kiedy to radny Madej powiedzial, że wierzy w to co mówi? Mix chyba Ty tylko w to uwierzyleś. Jak dwa razy obieca to tak jakby raz dotrzymał. Chcesz czegos wiecej?

Sobota, 16 września 2017 r. godz. 22:26
Beatka
Maria - i na tym sie skonczy Jego i Twoja rola.

Sobota, 16 września 2017 r. godz. 21:36
Zwirkowoec
Zapraszamy Nadbereznego i zastępcami na ul Żwirki i Wigury . Przyda się ekipie co zaczyna coś kopać . Może jego pomoc przyspieszy zakończenie nie wiadomo czego . Nadberezny do łopaty już czas przywyknąć i pokazać że rączki nie przyrosły do d..y Czekamy na pomoc a nie mielenie jęzorem jak co roku

Sobota, 16 września 2017 r. godz. 21:34
mix
Radny Madej obiecał już ze jak zostanie radnym to bendzie wyremontowany mostek na Traugutta nieopodal klasztoru! Czekamy panie radny a tlumaczenie brakiem środków jest nie do przejęcia

Sobota, 16 września 2017 r. godz. 21:31
Kamerum
W kazdym zawodzie powinny być proporcje . Nauczyciele to już epidemia i na dodatek klika którym się wydaje że są pępkiem świata w zawodach . Czasnich ostudzić . Zmian nadeszła i czas poEgnac się z ciepłym stoleczkiem . Nie jestem za pisemną ale za Miana jaka nastąpiła w oświacie jestem za . Z całym szacunkiem do tego zawodu i pracowników oświaty ale przynajmniej 30% tych pedagogów to głąby i karierowicze ,teraz niech sra...ą w pory że nie będą mieli pewnej pracy i poczują co inne osoby czuły przez lata kiedy ich zwalniano .

Sobota, 16 września 2017 r. godz. 20:52
karolina
A jakie efekty przyniosły poprzednie spotkania osiedlowe z prezydentem? Nic. Obietnice..obietnice... obietnice... i szkaradne donice .Lans przed wyborami, pseudorozmowy i tyle.

Sobota, 16 września 2017 r. godz. 20:40
Bławat
Ale się elokwencja wylała, chyba przez tą deszczową pogodę. Przebierzcie się, wysuszcie, yerba mate napijcie. W gliniany dzbanuszek srebrną bombillę zanurzcie i poczujcie spokój.

Sobota, 16 września 2017 r. godz. 20:34
Matka Polka
@rodzic ucznia :Nikt nie jest na wieki przyspawany do stołka.Zmiany są konieczne ,a w szkołach najbardziej.Dzieci mało,ale nauczyciele musza pracować,bo szkoła jest dla nich ,nie dla naszych dzieci.Dlaczego nikt się ie martwi o inne zawody ,po prostu ludzie musieli się przekwalifikować.

Sobota, 16 września 2017 r. godz. 19:19
Maria
Przepraszam, że się wtrącam. Jedni się przekrzykujecie z drugimi. Jak głupki. Ja pójdę na spotkanie na swoim osiedlu i jeśli mogę porozmawiać z prezydentem, to spokojnie sobie z nim porozmawiam.

Sobota, 16 września 2017 r. godz. 17:53
Nadszyszkownik
Będą pisiory chodzić po dzielnicach . Nadverezny i ten jego przydupas bez szkół (chociaż podobno kończy już liceum wieczorowe i wybiera się na studia płatne które zasponsoruje mu jego Pan ) . Ludzie czas się obudzić i pokazać gdzie ich miejsce tym partyjnym tłukom i Misiewiczom

Sobota, 16 września 2017 r. godz. 17:49
@klakierzy Lucjusza
Pieniądze z Warszawy na imprezy? A to dobre. Kłamstwo pogania manipulację. Miasto było organizatorem i sponsorem imprezy, tymczasem w budżecie miasta nie ma ani słowa na temat jakiejkolwiek dotacji czy subwencji na ten cel. Żyjemy w cywilizowanym kraju, więc wszystkie tego typu dodatkowe pieniądze z rządu muszą być zaksięgowane. Albo zwyczajnie kłamiecie, albo partia rządząca pierze brudne pieniądze. Ale już można się przyzwyczaić, że nie potraficie posługiwać się argumentem, tylko obrazą, wyzwiskiem i zaklinaniem rzeczywistości. Jak całe zakichane partyjniactwo...

Sobota, 16 września 2017 r. godz. 17:36
daniel
Łukasz, Grzegorz, Marcin - trole PiSowskie. Nawet z pracy piszą.

Sobota, 16 września 2017 r. godz. 17:01
piket
w trolowaniu to pisowcy nie macie sobie równych. edek, maniek, mieszkaniec, olo, stefek i wiele innych nicków i 1 osoba powtarzająca tą samą propagandę sukcesu. a widać rzeczywistość zgoła inna niż mrzonki nieudolnych włodarzy.

Sobota, 16 września 2017 r. godz. 15:15
Do trolla zmieniającego nicki
Ale ujadanie pieska opozycyjnego. Troll wstawił tu 90% hejtu. Robi za sztuczny tłum. Żenujące do kwadratu!

Sobota, 16 września 2017 r. godz. 15:01
Do emerytka
@emerytko widzę że nie potrafisz wyczerpująco odpowiedzieć na konkretne pytanie, pływa podobnie jak Nadberezny. Zapewne te same szkolenia zaliczyliscie

Sobota, 16 września 2017 r. godz. 14:10
żebrak
szukam pracy jako troll

Sobota, 16 września 2017 r. godz. 14:07
en
Manukun ty to pewnie za dużo Titanica sie naogladales

Sobota, 16 września 2017 r. godz. 13:32
Emerytka
@Janie, nie interesuje mnie polityka, ani też wasze spory partyjne. Flustruje mnie natomiast ciagłe narzekanie, negatywne ocenianie innych osób. Jeszcze się taki nie urodził, zeby każdemu dogodził. Pytasz co zrobił takiego obecny prezydent , a wiec nie siedz przed komputerem tylko pospaceruj po miescie, idź na spotkanie osiedlowe, powiedz jakie masz zastrzeżenia.

Sobota, 16 września 2017 r. godz. 13:10
rodzic ucznia
Prezydent i radni wychodzą do ludzi, ale jak przyjść do urzędu to nie przyjmie. Już "wysłuchał" rodziców i nauczycieli z 2 szkół i mianował na dyrektorów kogo chciał. Po co ta ściema? Już się nie nabierzemy. Trzeba nowych ludzi do władzy, bez układów i sitwy. Nowi muszą dostać szansę, inaczej nic się nie zmieni.

Sobota, 16 września 2017 r. godz. 10:21
Marek
Zaczna się znowu "spacery" do urzedasow czyzby to przedsmak wyborow? Ja w sprawie Mlodynia tyle jest od czasu do czasu wpisow krytycznych i co to daje? to gadanie to psu na bude. Ja krotko w obronie lasku na tym osiedlu gdzie chce się jego zabetonować na parkingi (czyzby kupil pana Gola) i kawalka chodnika wzdłuż ul.Okulickiego na wysokości oddanych blokow. Należy tez wspomnieć caly wykruszony chodnik z drugiej strony w/w ulicy. Zmusic tez wlasciciela domu jednorodzinnego wzdłuż kompleksu domow wzdłuż tej ulicy aby uporzadkowal, ogrodzil ten plac a reszte placu nie wiem kto jest wlascicielewm o estetyczne zagospodarowanie. Wjazd i widok na to osiedle od tej ulicy jest widmem. To kolejna nie tylko moja interwencja,ale ludzie nie maja sily aby o to walczyc bo wladza daje odczuc, ze jest z gornej polki i wszystko im wolno. Na spotkanie nie pojde bo to bylby tylko "spacer".

Sobota, 16 września 2017 r. godz. 09:25
Anty troll
Osia, ojciec, Jola to jeden i ten sam troll. Zarabia 6 złotych za wpis.

Sobota, 16 września 2017 r. godz. 09:19
czarodziejska różdżka?
Jeszcze się taki nie narodził, coby wszystkim dogodził. Kto by nie był, zawsze narzekanie. Pesymiści kontra optymiści. Kiedy rodzi się pesymizm? Gdy zetkną się dwa odmienne optymizmy.

Sobota, 16 września 2017 r. godz. 09:08
Vvv
Ojciec poczytaj sobie wcześniejsze texty i będziesz wiedział I CO? Ale ty nie ojciec tylko troll

Sobota, 16 września 2017 r. godz. 08:34
Pan Gutek
Nadverezny zapraszamy postawić namiot na Poniatowskiego tam gdzie wszystko rozkopakes i nie widać końca . Teraz zaczynają kopać wzdłuż Żwirki u Wigury . Lalusiu czas się podać do dymisji i oddalić się w niebyt

Sobota, 16 września 2017 r. godz. 08:26
ktoś
@barbara albo jesteś ignorantem albo analfabetą ekonomicznym. chcesz mieć dom z basenem, samochód za 200 tyś. nie ma problemu. też mogę ci to dać. pożycz mi dowód a otworzę się na twoje marzenia i je spełnię. będziesz żyć jak królowa a ja będę tym dobrym. a to, że zapożyczę cię na 1 mln złotych, które będziesz spłacać i ty i twoje dzieci, wnuki to przecież nieważne prawda? ważny będzie mój dobry gest dla ciebie i otwartość na twoje potrzeby. zgadzasz się??

Sobota, 16 września 2017 r. godz. 07:17
osia
obiecałeś pan też zająć się śmierdzącym, zatrutym powietrzem w mieście i łomotem w hucie bo spać nie można, pańskimi obiecankami można sobie podetrzeć co niebądź

Sobota, 16 września 2017 r. godz. 07:14
ojciec
panie Nadbereżny, obiecałeś pan doprowadzić do świetności Ogródek Jordanowski dla dzieci i co?!

Sobota, 16 września 2017 r. godz. 06:42
Barbara
Ciekawe który w historii miasta prezent był tak otwarty na potrzeby mieszkańców? Żaden! W tej kwestii Lucjusz przez 3 lata zrobił więcej niż te naczelniki, przewodniczącące I prezydenty przez pozostałe 77 lat. Oprócz wielu inwestycji drogowych, oprócz inwestycji w to żeby w mieście żyło się lepiej, na wielu stalowowolskich podwórkach remonty, nowa kostka, place zabaw, parkingi. WŁAŚNIE PO TAKICH SPOTKANIACH! W końcu mamy prezydenta, który służy ludziom i ich słucha, a nie gburów I buraków, którzy zapominają o mieszkańcach zaraz po wyborach...

Sobota, 16 września 2017 r. godz. 06:24
jan
... @Emerytka ... a jak jeszcze ściągnie tu Dudę i Kaczyńskiego na pół godziny to pewnie napiszesz ze twoje życie się spełniło. A jak już piszesz co zrobił i robi to podaj konkrety...

Sobota, 16 września 2017 r. godz. 00:12
Jeden głos
A kiedy wybory samorządowe? Bo coś mi podpowiada że jak spotkanie z ludźmi to pewnie kampania się zaczyna.

Piątek, 15 września 2017 r. godz. 23:14
Jola
nadbereżny obiecałes dwa lata temu remont podwórka u zbiegu mickiewicza i staszica i co? gdzie ten remont?

Piątek, 15 września 2017 r. godz. 21:11
JuliaSuchaLady
Grzesiu z Marcinem uczą się sztandar nosić bo kiedyś będzie trzeba wyprowadzić sztandar PiSu.

Piątek, 15 września 2017 r. godz. 20:53
Gruby
Daniel daj sobie luz, bo ci biura nie otworzą

Piątek, 15 września 2017 r. godz. 20:42
observer
Łukasz Łukasz bo Ci sklep spożywczy splajtuje. I nie spóźnia się na Dmowskiego do pracy

Piątek, 15 września 2017 r. godz. 20:36
Madam
Ja zaś czekam na kolejny lans opozycji z mediami. Ciekawe co "mądrego" znowu wymyślą. Póki co jak nie hejt w internecie to kabaret + lans na ulicach Stalowej Woli. Hejt żenujący, ale uliczny lans, to cyrk i kabaret pierwsza klasa :-)

Piątek, 15 września 2017 r. godz. 19:06
wyborcaPiS
Dlaczego media milczą ze Nadberezny,Sobieraj w Chinach ? Wycieczka PiS?

Piątek, 15 września 2017 r. godz. 18:50
Łączymy się w bulu
Jak tak liczyć 6 złotych za wpis. To troll już ze 60 złotych pod bankomatem w Metalowcu odbierze. A to nie koniec zapewne. Chamstwo popłaca jak widać

Piątek, 15 września 2017 r. godz. 18:37
Marek
nic innego niż tylko nazwa sprawę po imieniu - kampania wyborcza Nadbereżnego za publiczne pieniądze

Piątek, 15 września 2017 r. godz. 18:32
Emerytka
@gromowladny , zebys wiedzial bede glosno klaskac nawet bez darmowej michy i kielbachy , bo nie jem tego, dbam o figure. I pojde zaglosowac na kogo mi sie bedzie podobac.

Piątek, 15 września 2017 r. godz. 18:23
Lekarz
Poziom hejterów żenujący. Kwik, kwik I kwik.. . Lepiej wychodzi im sadzenie drzewka w 3 osoby w asyście wszystkich stalowowolskich mediów i lans. Albo nabożeństwo pod sądem w obronie niezwykłej kasty ludzi i dowiezienie większości ludzi z Tarnobrzega i Rzeszowa I kolejny lans. Albo wymachiwanie kanisterkiem pod stacją paliw i znowu lansik...

Piątek, 15 września 2017 r. godz. 17:33
podatnik
To delegacja poleciała do Chin ? Panie Nadberezny, Sobieraj. Jak wycieczka ? Teraz jesteście w Chinach ? Takie wieści chodzą. Kto finansuje wycieczkę ?

Piątek, 15 września 2017 r. godz. 16:55
Gromowładny
Do Emerytka: z imprezy na imprezę, a jak będzie darmowa micha to jeszcze lepiej.... a potem oddasz głos za kawałek kiełbasy i darmowy bigos i będziesz głośno klaskać?

Piątek, 15 września 2017 r. godz. 16:30
Hutnik
Darek, daj już spokój. Zrób jakieś wsadzanie drzewka w trzy osoby, polansuj się rozdając konstytucję jak kiełbasę pod halą, jak najszybciej, bo już dawno nie było opozycji w mediach. Ludzie mają dość hejtu i takich komentarzy.

Piątek, 15 września 2017 r. godz. 16:14
zły
I znowu obiecanki a GŁUPIM radość

Piątek, 15 września 2017 r. godz. 16:05
ktoś
dalej nadbereżny będzie próbował przekonywać, że im gorzej tym lepiej. postoją, poobiecują, pouśmiechają się do kamerki, poudają jak im zależy na ludziach i tyle wyniknie ze spotkań. ale lud będzie się radował, że wódz jest taki fajny bo wyszedł do mieszkańców.

Piątek, 15 września 2017 r. godz. 15:33
Emerytka
Panie Prezydencie Nadbereżny, dziękuję bardzo za to co pan robi dla mnie jako mieszkanki tego miasta i dla tego miasta co w nim mieszkam i żyję. Cieszę sie , że Stalowa Wola staje się coraz piękniejszym miastem , że ciągle coś się w nim dzieje. Dziękuję za wspaniałą imprezę COP-u. A tym, którym nie podoba się tutaj mowię : goodbye

Piątek, 15 września 2017 r. godz. 15:20
Dzidek z czarnieckiego
A piwko bendzie?

Piątek, 15 września 2017 r. godz. 14:59
Gromowładny
Podsumujmy: lodowisko, polewaczka w gorące dni, drzewko solarne i .......... tyle. Jak na trzy lata kadencji to całkiem sporo. Reszta to plany, pomysły i zamiary oraz nieustanny lans, lans, lans PS. Zapomniałem o konkursie na zdjęcie przy oświetleniach miejskich. BUUUAAAHHHAA.....

Piątek, 15 września 2017 r. godz. 14:50
stefek
@ manukun, kolejna twoja kompromitacja po pierwsze pieniądze na tą wielką imprezę przyszły z warszawki. Po drugie takiego sterownika naszego statku to nam cała POLSKA zazdrości. Tyle co zrobil dla naszego miasta PAN PREZYDENT L.N. to SZLĘZAK przez 12 lat nie zrobił. Tylko nie pytaj mnie o inwestycje bo już kilkanaście razy o tym komentowałem i wszyscy wiedzą o czym komentuję.

Piątek, 15 września 2017 r. godz. 14:11
manukun
Ależ niektórzy są ślepi. Statek znany jako Stalowa Wola z Nadbereżnym za sterami płynie prosto w skały, a kapitan zamiast zmiany kursu krzyczy: "cała naprzód"! Koncerty na kredyt to droga donikąd...

Piątek, 15 września 2017 r. godz. 13:49
ilePytam
Bilety na Modern Taking kosztują od 109 do 149 zl więc teraz pomyślcie ile ten koncert kosztował. Najbliższe koncerty tego zespołu to Wrocław, Luboń, Lublin. Koncerty płatne. Za 100 tys w Stalowej Woli koncertował ? Czy więcej ?

Piątek, 15 września 2017 r. godz. 12:55
Mieszkaniec
Już płatny troll opozycyjny nadaje. 6 złotych za wpis, a potem po wypłatę pod bankomatem w Metalowcu. Tylko na tyle ich stać czyli na chamski hejt. To ma być opozycja? Żenada...

Piątek, 15 września 2017 r. godz. 12:47
obywatel
Już wiadomo ile kosztowała impreza Nadbereznego. Oj kosztowała. Wiadomo ile wzięła ulubieńca PRLu, wiadomo ile wziął Thomas. Oj zrobiło by się za tę pieniądze dużo..... Nadberezny lansuje się nie swoim kosztem.

Piątek, 15 września 2017 r. godz. 12:31
pytania
a co z radnym Zarembą ? sąd uznał go za współpracownika służb ?? on startował z PiS. Czy tak kształtowała się jego kariera ?? Czy ludzie będą mogli chodzić po parku w Charzewicach jak radnemu miasto zrobi posiadłość za pieniądze podatników - mieszkańców??

Piątek, 15 września 2017 r. godz. 12:29
Marian
to prawda, będą robić sobie bezpłatną kampanie wyborczą, wydadzą karteczki do mieszkańców z pieniędzy mieszkańców, będą promować się za nasze. Tym powinien zająć się prokurator.

Piątek, 15 września 2017 r. godz. 12:27
bernard
Ta władza jest dla ludzi, nie dla samej władzy, jak to wcześniej było. Nie podoba się to oderwanym od korytka, ale nic to. Niech szczekają, niech ujadają. Karawana jedzie dalej!

Piątek, 15 września 2017 r. godz. 12:27
pytanie
to jest specjalnie właśnie we wrześniu - październiku bo za rok o tej porze jest kampania wyborcza i radni i sam Nadbereżny będzie mieć bezpłatną kampanie wyborczą, ZERO złotych wydanych z własnej kieszeni, bo wszystko będzie z budżetu miasta ?? podatników ??

Piątek, 15 września 2017 r. godz. 12:21
Gadu
I bardzo dobrze. Nadbereżny pokazuje, że nie jest "zabiurkowym" prezydentem już po raz kolejny! I że nie robi tych spotkań tylko w roku wyborczym. Brawo!

Piątek, 15 września 2017 r. godz. 12:17
podatnik
Będą rozdawać krówki, baloniki, a Nadbereżny będzie nas prowadził do gwiazd. Sagatowska porównywała go do E. Kwiatkowskiego. Niech powie co zrobił aby zatrzymać mieszkańców wyprowadzających się z miasta, niech powie ile znajomych zatrudnił w Urzędzie Miasta? (MONIKA). Ile wziął kredytów, które będą spłacać mieszkańcy, niech powie, że będzie sprzedawać miasto, bo chce wydać obligacje !! Tak jest jak dzieciak nie wie co to ekonomia i zarządzanie. Wie co to lans i polityka. Ten pan robi sobie karierę do warszawy.

Stalowka.NET - Wiadomości lokalne z miasta Stalowa Wola i okolic
Copyright 2001 - 2017 Stalowka.NET
  » O nas  » Redakcja  » Reklama  » Kontakt
Wszelkie prawa zastrzeżone.