Stalowa Wola Stalowa Wola: Huta Stalowa Wola
Wiadomości lokalne z miasta Stalowa Wola i Powiatu Stalowowolskiego. Najnowsze! Najszybciej!
Nagrania audio, rozmowy z ciekawymi ludźmi
Fotografie z najważniejszych wydarzeń w Stalowej Woli
Kanał youtube.stalowka.net - Pierwsza stalowowolska telewizja internetowa
Encyklopedia miasta Stalowa Wola
Zapowiedzi zbliżających się wydarzeń kulturalnych
Repertuar stalowowolskich kin
Baza adresowa najważniejszych firm i instytucji życia publicznego
Kamera na żywo. Widok na Stalową Wolę.
Bezpłatna baza ogłoszeń dla mieszkańców miasta Stalowa Wola jak i Powiatu Stalowowolskiego
Strona główna  Stalowa Wola / Wiadomości Poniedziałek, 20 listopada 2017 r. Imieniny: Anatola, Edyty, Rafała
 Wiadomości lokalne
» Autosan wyprodukuje autobusy dla wojska
» Szlachetna pomoc
» Areszt dla 32-letniego nożownika
» Lasowiackie zabawy andrzejkowe
» Świętowali na złoto i diamentowo
» Liść Demokracji w Stalowej Woli
» Mężczyzna i kobieta zatrzymani w sprawie ataku z użyciem noża
» Policja o bezpiecznej jeździe
» Mężczyzna ciężko ranny po ataku nożownika. Sprawca zatrzymany
» Zaparkował na dwóch miejscach dla niepełnosprawnych
» Dzień Otwarty Notariatu w Stalowej Woli
» WOŚP szuka wolontariuszy
Więcej » 
 Zasłyszane...
"Wasze dyplomy poświadczają wiedzę, umiejętności, to że obcowaliście z ekspertami aby sami stać się nimi w przyszłości"
Dr hab. Marcin Tkaczyk, prof. KUL.
 Imprezy w mieście
» Promocja książki o Katyniu
» Wielki Finał Międzymiastowego Turnieju Wiedzy o COP
» Piotr Bałtroczyk - Mężczyzna z kijowym peselem
» Koncert Zakopower
» Wyspiański w Muzeum Regionalnym
» Walczyli o Polskę, w którą wierzyli - żołnierze "Tarzana"
Więcej » 
 Fotoreportaże
Stalowa Wola: Wyspiański w Muzuem Regionalnym
»Wyspiański w Muzuem Regionalnym
»W straży otwarto zmodernizowane stanowisko kierowania
»Uwaga TVN w Stalowej Woli
»Nożownik w galerii handlowej VIVO!
»KUL: Inauguracja roku akademickiego 2017/2018
Więcej » 
Wiadomości lokalne / News

Piątek, 6 stycznia 2017 r. godz. 16:45     /Magdalena Rodecka/
Orszak Trzech Króli pod hasłem "Pokój i dobro"

Pokój i dobro to hasło tegorocznego Orszaku Trzech Króli, który przeszedł dziś ulicami Stalowej Woli z parafii pw. Opatrzności Bożej do Sanktuarium Matki Bożej Szkaplerznej w Rozwadowie.
"Pokój i dobro" to hasło tegorocznego Orszaku Trzech Króli, który przeszedł dziś ulicami Stalowej Woli z parafii pw. Opatrzności Bożej do Sanktuarium Matki Bożej Szkaplerznej w Rozwadowie.
Fot. ZS
"Pokój i dobro" to hasło tegorocznego Orszaku Trzech Króli, który przeszedł dziś ulicami Stalowej Woli z parafii pw. Opatrzności Bożej do Sanktuarium Matki Bożej Szkaplerznej w Rozwadowie.

Orszak Trzech Króli to przedstawienie jasełek wystawiane w przestrzeni publicznej, na ulicach wiosek, miast i miasteczek w Polsce oraz za granicą. Jest to inicjatywa działania wspólnoty lokalnej społeczności. Rodziny, szkoły, nauczyciele, sąsiedzi, lokalni włodarze - zwykli ludzie tworzą to niezwykłe przedstawienie. W tegorocznej edycji Orszak przeszedł w 515 miastach Polski.

W Stalowej Woli po drodze do Rozwadowa przy dwóch scenach wierni przeżywali tajemnice związane z narodzeniem Jezusa a w kościele w Rozwadowie miała miejsce scena pokłonu Mędrców.
Zdjęcia
Pokój i dobro to hasło tegorocznego Orszaku Trzech Króli, który przeszedł dziś ulicami Stalowej Woli z parafii pw. Opatrzności Bożej do Sanktuarium Matki Bożej Szkaplerznej w Rozwadowie.Pokój i dobro to hasło tegorocznego Orszaku Trzech Króli, który przeszedł dziś ulicami Stalowej Woli z parafii pw. Opatrzności Bożej do Sanktuarium Matki Bożej Szkaplerznej w Rozwadowie.Pokój i dobro to hasło tegorocznego Orszaku Trzech Króli, który przeszedł dziś ulicami Stalowej Woli z parafii pw. Opatrzności Bożej do Sanktuarium Matki Bożej Szkaplerznej w Rozwadowie.
Pokój i dobro to hasło tegorocznego Orszaku Trzech Króli, który przeszedł dziś ulicami Stalowej Woli z parafii pw. Opatrzności Bożej do Sanktuarium Matki Bożej Szkaplerznej w Rozwadowie.Pokój i dobro to hasło tegorocznego Orszaku Trzech Króli, który przeszedł dziś ulicami Stalowej Woli z parafii pw. Opatrzności Bożej do Sanktuarium Matki Bożej Szkaplerznej w Rozwadowie.Pokój i dobro to hasło tegorocznego Orszaku Trzech Króli, który przeszedł dziś ulicami Stalowej Woli z parafii pw. Opatrzności Bożej do Sanktuarium Matki Bożej Szkaplerznej w Rozwadowie.

Strona do druku Drukuj artykuł    

Jeżeli masz jakieś ciekawe informacje, chcesz przekazać coś ważnego,
coś interesującego, nie wahaj się - napisz do nas: redakcja@stalowka.net

Dodaj komentarz do artykułu »  

Czwartek, 12 stycznia 2017 r. godz. 20:14
Krzysiek
@Bławat...zastanowiłeś się raz w życiu swoim kim jest twój "pan", w którego wierzysz ? .... Przypomnę tobie, że ponoć ciebie stworzył na podobieństwo swoje.... Tak więc jest on mordercą, gwałcicielem, sadystą, oszustem, pedofilem itd.... Tak więc z tą ideologią i wiarą postępowali jego przedstawiciele z KK na Ziemi torturując, zabijając, paląc ludzi łącznie ze zwierzętami na stosie, gwałcąc dzieci ukrywając przestępców w swoich szeregach za murami klasztorów nie bojąc się piekła !!!.... Nic dziwnego bo wierzysz sługom Szatana !!!...... A na Ziemi w XXXI wieku nadal w imię twojego Szatana giną oraz są gwałcone kobiety i dzieci !!!!,,,,,,,,,,,,,,, Jaka miłościwa wiara do grzechu i pieniędzy !!!!

Środa, 11 stycznia 2017 r. godz. 22:03
Bławat
I nic to Krzysiu nie zmienia, że każdy życie swe kraje. Z czystą kartą przychodzi, zapisze i Bogu zdaje. I nawet jeśli nie wierzysz w istnienie Stwórcy Twego, to jednak wiarą jest Twoją, że nie ma, nigdzie, niczego.

Środa, 11 stycznia 2017 r. godz. 20:24
Krzysiek
Zakłamana religia chrześcijańska !..... 19 stycznia będzie powtórka z trzech króli,,,,,, bo 6 stycznia było boże narodzenie w kościele prawosławnym !..... Obecnie w XXI wieku jest trzech tzw. "św. ojców - papieży".

Środa, 11 stycznia 2017 r. godz. 08:02
Bławat
@Danuś- to królowie biją pokłony, a właściwie to wszyscy, którzy mają wiarę w sercu. Czy Król Europy już się pokłonił, czy już jest ponadto?

Wtorek, 10 stycznia 2017 r. godz. 23:19
Danka
Prawdziwy król to przecież Jarek Łokietek Kaczka! I jemu należą się pokłony.

Wtorek, 10 stycznia 2017 r. godz. 22:32
Bławat
@jot-em- poddam w wątpliwość Twoją wiarę, czy to wydarzenie miało miejsce. Co Ty na to?

Wtorek, 10 stycznia 2017 r. godz. 19:20
jot-em
To nie byli zadni "krolowie"... wedlug Biblii (nie mowie tu o polskim tlumaczeniu) byli to "medrcy", lub "magowie". Kosciol katolicki zrobil z nich kroli bo to podnosilo ich status w oczach prostych ludzi...

Wtorek, 10 stycznia 2017 r. godz. 14:44
anty
w zasadzie jak czytam to forum, to choć nie jestem katolikiem, to poparłbym powrót inkwizycji...

Wtorek, 10 stycznia 2017 r. godz. 10:38
Bławat
Zdarły się naszym idolom kieszenie, Które tak puste być miały. Nogawką wypadło zgrabione mienie. Faktury, też się wywiały. Z twarzy Idolów, pudry się zmyły I maski złote opadły. Nie jest dla nas już widok miły: Rąk, które tak zgrabnie kradły. Wierzymy w hasła?A jak z czynami? Nad życiem pochylić się trzeba! Znaleźć prawego pomiędzy nami. Nie czekać, by spadł nam z nieba. Ja też wierzyłem w wąsy wspaniałe, Które przez kraj szybowały, Ale gdy miodem zlepiły się całe; Ten człowiek, już był; tak mały. Dziś w TVN-nie, znów będzie feta, Jak to modlitwa przeszkadza. Jutro natomiast, na pełny etat; Władza, przeszkadza władza!

Poniedziałek, 9 stycznia 2017 r. godz. 23:55
raczej psyfikus
Tak tworzy się nowego człowieka. Nowy gatunek to "Homo pisicus"

Poniedziałek, 9 stycznia 2017 r. godz. 23:51
Gośka
czy to sie dzieje naprawde?????????

Poniedziałek, 9 stycznia 2017 r. godz. 23:47
Edyta
CALE SZCZESCIE ZE MOJE DZIECKO JUZ JEST DOROSLE.DO CZEGO ZESMY DOSZLI?WSTYD

Poniedziałek, 9 stycznia 2017 r. godz. 23:40
oto ten wiersz:
wiersz, który Jarosław Marek Rymkiewicz "Do Jarosława Kaczyńskiego" -------------------------------------------------- "Ojczyzna jest w potrzebie - to znaczy: łajdacy Znów wzięli się do swojej odwiecznej tu pracy Polska - mówią - i owszem to nawet rzecz miła Ale wprzód niech przeprosi tych których skrzywdziła Polska - mówią - wspaniale lecz trzeba po trochu Ją ucywilizować - niech klęczy na grochu Niech zmądrzeje niech zmieni swoje obyczaje Bo z tymi moherami to się żyć nie daje I znowu są dwie Polski - są dwa jej oblicza Jakub Jasiński wstaje z książki Mickiewicza Polska go nie pytała czy ma chęć umierać A on wiedział - że tego nie wolno wybierać Dwie Polski - ta o której wiedzieli prorocy I ta którą w objęcia bierze car północy Dwie Polski - jedna chce się podobać na świecie I ta druga - ta którą wiozą na lawecie Ta w naszą krew jak w sztandar królewski ubrana Naszych najświętszych przodków tajemnicza rana Powiedzą że to patos - tu trzeba patosu Ja tu mówię o sprawie odwiecznego losu Co zrobicie? - pytają nas teraz przodkowie I nikt na to pytanie za nas nie odpowie To co nas podzieliło - to się już nie sklei Nie można oddać Polski w ręce jej złodziei Którzy chcą ją nam ukraść i odsprzedać światu Jarosławie! Pan jeszcze coś jest winien Bratu! Dokąd idziecie? Z Polską co się będzie działo? O to nas teraz pyta to spalone ciało I jest tak że Pan musi coś zrobić w tej sprawie Niech się Pan trzyma - Drogi Panie Jarosławie"

Poniedziałek, 9 stycznia 2017 r. godz. 23:25
My pierwsza brygada...
Mądrzy rodzice będą posyłać dzieci na tajne komplety, jak za okupacji lub będą uczyć historii w domu. Tej prawdziwej.

Poniedziałek, 9 stycznia 2017 r. godz. 23:22
Karol
Czyli moje dziecko w szkole dostanie niestety dwóje!!!!!!!! A co lepsze----I DOSTANIE ZA NIĄ POCHWAŁĘ ORAZ NAGRODĘĘĘĘ!!!!!!!!!

Poniedziałek, 9 stycznia 2017 r. godz. 23:19
Marek
Pamiętam jak w 1953 r. aby kupić bilet do kina trzeba było kupić w cenie biletu książkę "Józef Stalin...." Myślę, że już niedługo te czasy wrócą. "Wybrane myśli Naczelnika Jarosława Kaczyńskiego" będą lekturą obowiązkową

Poniedziałek, 9 stycznia 2017 r. godz. 23:16
emerytka
chce wam opowiedzieć krótką histirie z zycia mojej mamy. Rok 1949/1950, mama jest uczniem szkoly sredniej. Okolo 75 % wykladowcow to nauczyciele przedwojenni, i moja mama musi uczyc sie wiersza o Stalinie miedzy innymi w tekście takie slowa: "Stalin naszym życiem , naszym słońcem " Wykładowcy bali sie przeciwstawić nauce tego strasznego wiersza, uczniowie rowniez, uczyli sie poniewaz sie bali !!! Mam nadzieje, ze nie żaden nauczyciel nie będzie musiał się bać kiedykolwiek przesladowań i uczniowie rowniez,! Życzę wszystkiego najlepszego i szczerze - jestem przerażona polityką Pisu !!

Poniedziałek, 9 stycznia 2017 r. godz. 23:08
o Jarku nie Lechu!
To o Jarku będą te wiersze! Ze względu na reformę edukacji oraz zmiany w kanonie lektur uczniowie na lekcjach jęz. polskiego będą mieli szansę bliżej zapoznać się z postacią Jarosława Kaczyńskiego. Jednym z obowiązujących tekstów może być wiersz Jarosława Marka Rymkiewicza "Do Jarosława Kaczyńskiego" .

Poniedziałek, 9 stycznia 2017 r. godz. 22:32
@ENIO
A zapomniałeś jak dawniej uczyliśmy się wierszyków o Leninie w Poroninie? A ile mu pomników budowali? Dzisiaj tylko cokoły pozostają te same i nawet ich przybywa.

Poniedziałek, 9 stycznia 2017 r. godz. 22:14
@ENIO
Jeszcze trochę, a będziemy czytać Mein Kampf Kaczyńskiego. MEN już zapowiada, że dzieci w/g podpisanej dziś przez Dudusia reformy szkolnictwa będą się uczyć wierszyków o Lechu Kaczyńskim. Coraz bardziej trzeba miłować naszych Kimów i upodabniać do Korei. Północnej oczywiście.

Poniedziałek, 9 stycznia 2017 r. godz. 13:48
Stalowiak
Piękna polska tradycja dla prawdziwych katolików i Polaków.

Poniedziałek, 9 stycznia 2017 r. godz. 09:42
znajomy proboszcza z Rozwadowa
Grunt że są korony z Burger Kinga, aniołki dla proboszcza i flaga LGBT.

Poniedziałek, 9 stycznia 2017 r. godz. 09:15
ENNIO
DO Winicjusza; jak tak dobrze znasz religie to napisz o judaizmie. DO Bławata ksiązka Mein Kampf była blokowana przez organizacje żydowskie ponieważ HITLER opuisuje w niej dlaczego tak bardzo nie lubił żydów i miał rację. Uważam,że lepiej zajmijcie sie z wpr owadzeniem do POLSKI wojsk okupacyjnych, pytam po co i w jakim celu. Dla myślących inaczej cel ujawnia WikiLiks. Ps.wojna w tej czesci świata ma rozegrać sie na terenie POLSKI,Ukrainy i częsci Białorusi. MATKI,ŻONY juz się żegnajcie ze swoimi synami, mężami,czeka WAS taki sam los jak żon,matek chrześcijan na Ukrainie,Rosji,Syrii,Iraku dawnej Persji,itp.NIECH BÓG MA WAS W SWOJEJ OPIECE.

Poniedziałek, 9 stycznia 2017 r. godz. 08:39
anty
plus dla winicjusza za przeczytanie wszystkich dzieł lenina i marksa...

Poniedziałek, 9 stycznia 2017 r. godz. 08:13
emilka
~winicjusz, ale ty biedny jesteś.... skoro świt siadasz i klepiesz te swoje 'mądrości' i liczysz że to ci coś da? nie pasuje ci wiara i Bóg? ok. żyj swoim życiem i nie pluj jadem na wszystkie strony.

Poniedziałek, 9 stycznia 2017 r. godz. 06:46
~Winicjusz
Kościół tylko o czynieniu dobra mówił, a zło uskuteczniał. I tak jest od stuleci. Już dawno udowodniono, że człowiek rodzi się BEZ BOGA, i trzeba mu w łeb wtłoczyć pewne uwarunkowania, sposoby zachowania i myślenia. Ograniczyć jego zdolność percepcji i syntezy do spraw "wyłącznie słusznych". To dzięki tej zasadzie Wierzący nie potrafi ocenić świata inaczej niż przez pryzmat religii. Po prostu brak mu konstrukcji myślowych pozwalających na inną percepcję niż ta po przez wiarę. W tej percepcji świat bez wiary lub Boga nie istnieje. Zaatakowany argumentami broni się do upadłego, a przyparty do muru wykazuje daleko posuniętą agresję. Powód jest bardzo prosty. Argument logiczny ( prawdziwy ) wywołuje u Wierzącego konflikt - sprzeczność wewnętrzną i burzy świat do którego został uwarunkowany - i bez którego jego własna psycha nie może istnieć. Dlatego Wierzący tak broni się przed logicznymi argumentami, i tak broni wiary i kościoła, ponieważ w przypadku braku tych czynników nastąpiłaby destrukcja jego osobowości. Co ciekawsze Wierzący odczuwa strach, nie strach przed Bogiem, ale strach przed DRUGIM CZŁOWIEKIEM MYŚLĄCYM INACZEJ. Strach ten spowodowany jest właśnie możliwością zachwiania konstrukcji osobowości Wierzącego. W efekcie Wierzący czuje się najlepiej ( najbezpieczniej ) w stadzie Wierzących, podejmuje wszelkie działania aby to stado zwiększyć, i wyeliminować osobniki myślące inaczej. Z tego powodu u Wierzących obserwuje się propagację wiary, która często przyjmuje formy skrajne. Fakt ten doskonale potrafi wykorzystać instytucja nadzorująca Wierzących, w naszym polskim przypadku jest to głównie Kościół Katolicki. Z tego powodu kładzie ona ogromny nacisk na tzw. edukację młodzieży w szkołach oraz na katolicką rodzinę. Są to miejsca w których URODZONY BEZ BOGA, obnażony i chłonny umysł dziecka, zostaje uwarunkowywany. Nie ma lepszej więzi emocjonalnej dziecka niż z rodzicami, a w późniejszym wieku z grupą rówieśników. Uwarunkowani rodzice przygotowują grunt. Później idzie do szkoły w której podobni mu również uczęszczają na tzw. religię. Jeśli nie to dziecko czuje się jak odszczepieniec od grupy - a w tym wieku dzieci są bezlitosne dla "odmieńców". Odpowiednio tresowane dziecko dorasta i staje się uwarunkowanym rodzicem. CYKL ZACZYNA SIĘ OD POCZĄTKU

Niedziela, 8 stycznia 2017 r. godz. 20:07
Krzysiek
Zakłamana religia chrześcijańska !!!! 19 stycznia będzie powtórka z trzech króli,,,,,, bo wczoraj było boże narodzenie w kościele prawosławnym..... Pojawią się też na wybiegu małe i gołe aniołki radość "proboszcza" !

Niedziela, 8 stycznia 2017 r. godz. 19:59
allo
Większość ma takie pojecie o Kosciele jak ten posel z POkomunie Kacper Melchior i Belzebub

Niedziela, 8 stycznia 2017 r. godz. 19:53
anty
uwaga!!! uwaga!!! mundraki w dużej grupie się zebrały i atakują na forum. Ukąszenia powodują rozległe obrażenia.... Mundrak:- lewak udający mądrego=złodziej i pasożyt próbujący wmówić wszystkim naokoło, że mu się "należy"!!! przykład: winicjiusz - normalnie jakbym lenina czytał, a tfu...

Niedziela, 8 stycznia 2017 r. godz. 19:46
aga
Winicjusz a pozniej jak smierc u du ..y to w tedy do pokuty.

Niedziela, 8 stycznia 2017 r. godz. 18:57
.
Mądrego to i przyjemnie posłuchać.

Niedziela, 8 stycznia 2017 r. godz. 18:54
anty
czemu on szli lewą stroną?? bo z PiS'u byli.

Niedziela, 8 stycznia 2017 r. godz. 10:06
~Winicjusz
Jestem głęboko niewierzący. Każdy myślący człowiek jest ateistą! Religia jest dla ludzi bez rozumu. Tym samym mózgiem myśleć i wierzyć? Religia jest obrazą ludzkiej godności. W obliczu ogromu zła na świecie, byłoby bluźnierstwem posądzać Boga o istnienie. Kapłani jako pierwsi pojęli, że bogów już nie ma. Wolna myśl jest większa od Boga. Dogmat to nic innego jak wyraźny zakaz myślenia. Każdy rodzi się ateistą. Herezja to tylko inne określenie wolności myśli. Religia jest owocem dogmatyzmu, źródłem upokorzenia i niewolniczego podporządkowania się jednostki. Pierwszego dnia człowiek stworzył Boga. Zwierzęta nie mają bogów - są na to za mądre. Jeżeli Bóg stworzył człowieka, to przecenił nieco swoje możliwości. Jeżeli Bóg stworzył człowieka na wzór i podobieństwo swoje, to jest strasznie nieludzki. Religia potrafi niszczyć poczucie własnej wartości - ona upowszechnia winę zamiast radości. Zaprzecza naturze i zamyka umysł przed wiedzą naukową. Przypadkowa przechadzka po szpitalu wariatów pokazuje, że wiara nie dowodzi niczego. Boże, chroń mnie przed katolikami. Co kraj, to obyczaj. Co religia, to zakaz. Na mózg uszkodzony przez religię nie ma niestety lekarstwa. Aureliusz — Człowieku, masz rozum?— Mam — Czemuż więc z niego nie korzystasz? Chrześcijanin spowiada się Bogu, katolik - księdzu. Z jednego krzyża można by zrobić dwie szubienice" — rzekł fachowiec z pogardą. Wprowadzanie religijnych dogmatów do umysłów dzieci to jak wlewanie pomyj do wody źródlanej. Naukowcy dywagują - dlaczego wyginęły dinozaury? Odpowiedź jest trywialnie prosta - nie wszystkie gatunki zmieściły się na arce Noego.

Sobota, 7 stycznia 2017 r. godz. 19:44
Bławat
Widzisz Krzysiu, masz tyle szans na spotkanie z wiarą, ale czy coś to zmieni w Twoim życiu? Czy ktoś Cię zmusza żebyś wierzył, żeś taki rozżalony? Pytanie tylko; kto traci na braku Twojej wiary? Oddychasz i żyjesz, a jak to się ma do wiary? To już dla Ciebie pozostanie tajemnicą.

Sobota, 7 stycznia 2017 r. godz. 19:27
Krzysiek
Zakłamana religia chrześcijańska !!!! Ile razy chrześcijanie obchodzą tzw. Boże Narodzenie !!!!!! Bo dzisiaj jest ono w Kościele Prawosławnym,,,,, a 19 stycznia trzech króli- epifania !

Sobota, 7 stycznia 2017 r. godz. 11:22
xyz
Pytanie: Skoro Jezus narodził się w Betlejem to dlaczego na krzyżu miał napisane Jezus z Nazaretu ? Nie tego ukrzyżowano chyba....

Sobota, 7 stycznia 2017 r. godz. 11:04
Bławat
85 tys egzemplarzy Mein Kampf zostało sprzedanych w 2016 roku. W tym miesiącu planowany jest dodruk. Książka na razie z komentarzami (trucizna przełożona słodkim kremem?), ale prawa autorskie, blokujące druk książki już wygasły. Czyżby jakaś tęsknota Niemców za minionym?

Sobota, 7 stycznia 2017 r. godz. 10:41
andzia
Dla mnie to pajacowanie,ale jak kto lubi?

Sobota, 7 stycznia 2017 r. godz. 09:59
jadwiga
Donata ~ a co byś jeszcze chciała w taki mróz? Może słonie cyrkowe?

Sobota, 7 stycznia 2017 r. godz. 09:43
omega
a był apel smoleński

Piątek, 6 stycznia 2017 r. godz. 23:41
@Katolik
Masz blade pojęcie o "lewactwie" i powtarzasz jak zafajdana kaczka. Właśnie "lewactwo" nas zalewa coraz bardziej i to w najgorszym wydaniu PiSlamu!

Piątek, 6 stycznia 2017 r. godz. 23:28
Kinga
Pokój i dobro na pokaz. Jacy jesteśmy na codzień kiedy nie ma kamer i aparatów?

Piątek, 6 stycznia 2017 r. godz. 23:27
zdjęcie 1
Bez komentarza.

Piątek, 6 stycznia 2017 r. godz. 22:33
Bławat
@Dzidek- dobrą masz ta konkubina, że Ci piwko do domu przynosi. Chyba nie chce Cie na wózku do domu targać ;).

Piątek, 6 stycznia 2017 r. godz. 22:31
Bławat
@Krzysiek- mógłbym zapytać o historię Twojej rodziny. Odpowiesz za jej grzeszki z 2 tys. lat?

Piątek, 6 stycznia 2017 r. godz. 22:12
edek
Ludzie nie mają co robić widać tylko lar za po ulicach odstawiajac szopki. Co za cyrk w 21 wieku

Piątek, 6 stycznia 2017 r. godz. 22:01
Krzysiek
@Bławat... czy znasz historię tej religii ?

Piątek, 6 stycznia 2017 r. godz. 21:49
Dzidek z czarnieckiego
Mnie tam takie imprezy nie ruszaja.wole se siedzieć w domu i se pić piwko

Piątek, 6 stycznia 2017 r. godz. 21:18
Bławat
@Krzysiek- twierdzisz, że człowiek siedzący w domu przedstawia większą wartość? Czy jakiś punkt dekalogu sprawia Ci jakieś niedogodności etyczne? Spotkało się wiele osób i emanuje od nich ciepło, i radość- przeszkadza Ci to? Z jakiej alternatywy korzystasz? Jeśli sądzisz, że ludzie spotykają się dla widzimisię kleru, to masz bardzo mgliste pojęcie o wierze.

Piątek, 6 stycznia 2017 r. godz. 20:55
Katolik
Piękna tradycja i mam wielki szacunek dla organizatorów i rodzin z dziećmi ,którzy nie bali się mrozu i uczestniczyli w tej uroczystości. Mam nadzieję,że z roku na rok będzie przybywać uczestników wszak odradza się polskie społeczeństwo z lewactwa.

Piątek, 6 stycznia 2017 r. godz. 20:52
żeszuf
U nas jak zawsze bida. Lepiej pojechać do Rzeszowa.

Piątek, 6 stycznia 2017 r. godz. 20:44
Krzysiek
Gdyby poznali przestępczą działalność tej religii - wszyscy pozostaliby w domu.

Piątek, 6 stycznia 2017 r. godz. 20:14
belfer
Na pierwszej fotce chytre baby ze Stalówki: dawali darmo to wzięły po kilka koron i śpiewników. Ale obciach!

Piątek, 6 stycznia 2017 r. godz. 20:02
As
Co za brednie, skąd wzięliście tych trzech króli?...

Piątek, 6 stycznia 2017 r. godz. 19:17
zadowolona
Pani Donato, a nie pomyślała Pani czasem, że może ze względu na siarczysty mróz wszyscy szli na piechotę, żeby po prostu nie zamarznąć???? Chwała im za to, że w ogóle wyszli na ulice. Bierzmy też poprawkę na to, że to jest młodzież, a nie dorośli ludzie. Pięknie było, nie przejmujcie się głupimi komentarzami!

Piątek, 6 stycznia 2017 r. godz. 18:43
Donata
Kicha w tym roku. W innych mistach są konie, wielbłądy, wszystko to bardziej realistyczne. Nie było riksz ani platformy i czego do Rozwadowa jak stamtąd nie ma czym wrócić?

Piątek, 6 stycznia 2017 r. godz. 17:30
Epopeja
Piękni mądrzy,

Piątek, 6 stycznia 2017 r. godz. 17:11
Tragikomedia
Pajacowanie. Lepiej w tym czasie poczytać prasę i artykuły w którym Morawiecki zapowiada, że PIS będzie rządzić co najmniej trzy kadencje.

Piątek, 6 stycznia 2017 r. godz. 17:10
Zibi
CUDNIE BYŁO!!! GRATULUJĘ ORGANIZATOROM.

Stalowka.NET - Wiadomości lokalne z miasta Stalowa Wola i okolic
Copyright 2001 - 2017 Stalowka.NET
  » O nas  » Redakcja  » Reklama  » Kontakt
Wszelkie prawa zastrzeżone.