Stalowa Wola Stalowa Wola: Huta Stalowa Wola
Wiadomości lokalne z miasta Stalowa Wola i Powiatu Stalowowolskiego. Najnowsze! Najszybciej!
Nagrania audio, rozmowy z ciekawymi ludźmi
Fotografie z najważniejszych wydarzeń w Stalowej Woli
Kanał youtube.stalowka.net - Pierwsza stalowowolska telewizja internetowa
Encyklopedia miasta Stalowa Wola
Zapowiedzi zbliżających się wydarzeń kulturalnych
Repertuar stalowowolskich kin
Baza adresowa najważniejszych firm i instytucji życia publicznego
Kamera na żywo. Widok na Stalową Wolę.
Bezpłatna baza ogłoszeń dla mieszkańców miasta Stalowa Wola jak i Powiatu Stalowowolskiego
Twoje konto
Strona główna  Stalowa Wola / Wiadomości Piątek, 22 lutego 2019 r. Imieniny: Małgorzaty, Marty, Nikifora
 Wiadomości lokalne
» Spaliło się mieszkanie w bloku na Pławie. Ewakuowano mieszkańców
» Kolizja autobusu elektrycznego przy bramie HSW nr 3
» Voster wprowadza rekrutację na Messengerze
» Wypadek na przejeździe kolejowym w Zaklikowie. Kierowca z zarzutami ale bez aresztu
» Szpitalna kadra. Jest czy jej nie ma?
» Tomasz Poręba i Bogdan Rzońca liderami do Europarlamentu
» Ruszają zapisy na Dziecięcy Uniwersytet Techniczny
» Przy ZSP nr 1 powstanie boisko wielofunkcyjne
» Rozwadowski Rynek odetchnie od ruchu komunikacyjnego
» Radni zmienią statut MDK? Dyrektor będzie miał zastępcę
» Andrzej Walczyna idzie na emeryturę. Rzecznik policji odchodzi po ponad 30 latach służby
» Na dobry początek... Ile becikowych w 2018 roku?
Więcej » 
 Zasłyszane...
"Najciekawsze na tej wystawie jest spojrzenie na rozwój Stalowej Woli z perspektywy mieszkańca, człowieka. Jego dzieciństwo, dorastanie, miłość, sukces przemijanie".
Katarzyna Zarzycka, Muzeum Regionalne w Stalowej Woli
 Imprezy w mieście
» Krawędzie nocy Jacka Kotwicy
» Moniuszko poszukuje chóru!
» Zofia Rydet - Zapis socjologiczny 1978-1990
» Żołnierze Wyklęci. Niezłomni Bohaterowie
» Wikingowie w Polsce? Zabytki skandynawskie z ziem polskich
» Spotkanie autorskie z Urszulą Bałutowską
» Nerwica natręctw - spektakl w reż. Artura Barcisia
» Tropem Wilczym. Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych 2019
» Czytelnik Roku 2019
Więcej » 
 Fotoreportaże
Stalowa Wola: Miejska Wigilia z szopką i jarmarkiem
»Miejska Wigilia z szopką i jarmarkiem
»Protest urzędników przed Sądem Rejonowym
»Stalowa Wola na COP24
»Otwarcie Centrum Języka i Kultury Chińskiej w Stalowej Woli
»Stalowa Wola: otwarcie lodowiska w stylu retro
Więcej » 
Wiadomości lokalne / Gospodarka

Niedziela, 17 lipca 2016 r. godz. 14:36     /Magdalena Rodecka/
Huta Stalowa Wola ma nowy zarząd

Huta Stalowa Wola S.A., wiodący producent sprzętu artyleryjskiego, od 2008 roku była zarządzana przez prezesów Krzysztofa Trofiniaka i Antoniego Rusinka, związanych z naszym zakładem.
Huta Stalowa Wola S.A., wiodący producent sprzętu artyleryjskiego, od 2008 roku była zarządzana przez prezesów Krzysztofa Trofiniaka i Antoniego Rusinka, związanych z naszym zakładem.
Fot. Jacek Rodecki
W piątek, 15 lipca 2016 roku w Warszawie Rada Nadzorcza HSW S.A. powołała nowy zarząd spółki, w tym prezesa - dyrektora generalnego. Został nim Bernard Cichocki z Warszawy, dotychczas związany z branżą naftową i energetyczną.

Do zarządu weszli również: Paweł Majewski (wiceprezes) oraz Bartłomiej Zając (jedyny przedstawiciel z ramienia Huty Stalowa Wola S.A., dyrektor ds. rozwoju). Nowego prezesa, następcę Antoniego Rusinka wyłoniła Rada Nadzorcza w skład której wchodzą: Adam Tomczyński (przewodniczący), Maciej Miłosz (wiceprzewodniczący), Witold Sieczkoś (sekretarz), Longin Komołowski, Adam Taracha oraz Franciszek Zaborowski.

Bernard Cichocki jak czytamy na jego profilu zawodowym ma doświadczenie w zarządzaniu w międzynarodowych firmach, w projektach inwestycyjnych, sprzedaży, marketingu oraz handlu zagranicznym. Pracował między innymi w Orlen Gaz, Barter S.A., ZUOK, Daxin Poland.

Huta Stalowa Wola S.A., wiodący producent sprzętu artyleryjskiego, od 2008 roku była zarządzana przez prezesów Krzysztofa Trofiniaka i Antoniego Rusinka, związanych z naszym zakładem. Gdy osiem lat temu rozpisano konkurs na prezesa HSW S.A, związki zawodowe obawiając się o ponowną wygraną "kandydata z zewnątrz" po Mirosławie Brysce, wystosowały pismo do premiera o szczególne objęcie nadzorem procedury wyłonienia nowego kandydata. W 2016 roku po kilkunastu latach HSW S.A. będzie znów zarządzana przez osobę spoza spółki. Z jakim efektem? Zobaczymy. Wszelkie działania zarządu będą wymagały szczególnej ostrożności i zaangażowania, tym bardziej, że nasz zakład zbrojeniowy cały czas czuje na plecach oddech śląskiego lobby.

Huta Stalowa Wola, niegdyś Zakłady Południowe powstała w ramach budowy Centralnego Okręgu Przemysłowego z inicjatywy wicepremiera Eugeniusza Kwiatkowskiego w lutym 1937 roku. W widłach Wisły i Sanu, gdzie ustanowiona została siedziba Zakładów Południowych, w ciągu niespełna 800 dni, które upłynęły od ścięcia pierwszej sosny pod budowę zakładów, do uroczystego ich otwarcia dokonanego przez Prezydenta Ignacego Mościckiego, powstał stalowowolski ośrodek przemysłowy. Wraz z nim, na terenach Puszczy Sandomierskiej urosło osiedle pracownicze, któremu nadano nazwę Stalowa Wola. W styczniu 2012 roku sfinalizowano proces prywatyzacji biznesu maszyn budowlanych. Środki z prywatyzacji pozostały w HSW z przeznaczeniem na zasilenie rozwoju produkcji wojskowej.

HSW jest właścicielem spółek: HSW-Wodociągi, Jelcz i Autosan.

Strona do druku Drukuj artykuł    

Jeżeli masz jakieś ciekawe informacje, chcesz przekazać coś ważnego,
coś interesującego, nie wahaj się - napisz do nas: redakcja@stalowka.net

Dodaj komentarz do artykułu »  

Wtorek, 26 lipca 2016 r. godz. 16:02
~Lucyna z Księgowości
a co z byłymi szefami? Rusinkiem, Zaborowskim, Matułą, Szymczakiem, Słoncem?
+0-0
Wtorek, 26 lipca 2016 r. godz. 11:01
~maratończyk
czy tu jest bezpiecznie?
+0-0
Niedziela, 24 lipca 2016 r. godz. 14:53
~max
tutaj na miejscu nie ma ludzi prawych do prowadzenia huty tylko aż z Warszawy, już zakłady mięsne w Nisku miały gościa Rzemka spod Warszawy za czasów AWS, i co nie istnieją, a w1996r dostały nagrodę TERAZ POLSKA.
+0-0
Czwartek, 21 lipca 2016 r. godz. 07:09
~Autor
Szczęśliwy nie rozumie pytań bo to debil tak jak jego ulubieńcy.
+0-0
Środa, 20 lipca 2016 r. godz. 22:14
~szczęśliwy
Pierwszego pytania nie rozumiem, drugiego pytania nie rozumiem, szóstego pytania nie rozumiem bo jest obelżywe (he he he)~ cytując waszego idola Rzeplinskiego z dzisiejszego przesłuchania przed posłami. Go! go! Na manifestację KOD ~ i bum! Bum!
+0-0
Środa, 20 lipca 2016 r. godz. 20:58
~piket
szczęśliwy a kto ci powiedział, że jesteś lepszy od innych. pochwal się. może twój guru jarek, który podzielił Polaków na tych od niego i drugi sort. pis zrobił zwykłych ludzi w bambuko pod przykrywka patriotyzmu i miłości do ojczyzny. nie zakrzyczycie tej prawdy.
+0-0
Środa, 20 lipca 2016 r. godz. 19:30
~szczęśliwy
Prostactwo Pełowskie! Nie jestscie warci spluniecia. Forum gwarantuje wam anonimowość. Narzekajcie ,trolujcie ale i tak NIC NIE ZMIENICIE. Możecie się co najwyżej powysadzać na marszach KODomitów z okrzykiem : za Tuska ! Bum ! :))))
+0-0
Środa, 20 lipca 2016 r. godz. 18:39
~Obserwator
Szczęśliwy. Pisuary to z definicji przyglupy a ty tego klasycznym przykładem.
+0-0
Środa, 20 lipca 2016 r. godz. 16:46
~szczęśliwy
Do Jt. Ty nawet nie potrafisz napisać z poprawną skladnią wiec nie obrażaj lepszych od siebie. POpaprana gnido i trolu. Masz we łbie trociny i żal ,że PełO przegrało. Cytując klasyka : ..Spieprzaj dziadu!
+0-0
Środa, 20 lipca 2016 r. godz. 16:24
~Jt
Do Szczęśliwego Mówią że chorzy psychicznie są szczęśliwi,tetaz wiem że i kretyni.
+0-0
Środa, 20 lipca 2016 r. godz. 14:29
~szczęśliwy
PIS wprowadza program 75+ . Jest szansa , że emerytka Zofia i inne POkraki skorzystają z tańszych leków na usunięcie złogów miażdżycy~ i wreszcie zaczną myśleć jak normalni ludzie. KODomici jedni! Tusek czy Kopaczowa wam takie coś zaproponowali, kiedykolwiek? A jak masz 1500 zl emerytury to sie zapytaj kolegi z KODu, UBeka jaką ma emeryturę.Stawiam na najmnie 3 800.' Potem sie zastanów co piszesz!
+0-0
Środa, 20 lipca 2016 r. godz. 13:11
~Jt
Do Szczęśliwego,obys z tego szczęścia się nie porobil do pisAra
+0-0
Środa, 20 lipca 2016 r. godz. 10:21
~szczęśliwy
-Podwyżki dla rzadu i posłów są niezgodne z Konstytucją - stwierdził prezes Rzepliński. W uzasadnieniu podaje, że powodem jest nieobjęcie podwyżkami sędziów TK. Skończcie glupawe dyskusje nt podwyżek w tym wątku! Ten dotyczy HSW i zmiany zarządu. A ja jestem szczęśliwy. Dobra Zmiana.!
+0-0
Wtorek, 19 lipca 2016 r. godz. 23:52
~olo
Ale o czym wy piszecie? Przecież cały czas krzyczycie, że tamten rząd był zły, że Polska była w ruinie. Partia Kaczyńskiego nazwała się " prawo i sprawiedliwość". No i co się stało? No cud. Polska nie jest w ruinie,proponowana przez PO podwyżka dla rządu ( choć dużo mniejsza), była tak krytykowana przez PiS, gdy był w opozycji, teraz nagle jest ok. Przed wyborami Szydło machała teczką z gotowymi ponoć ustawami, w tym także emerytalną, teraz nagle okazuje okazuje się, że rząd, z Szydło na czele, dopiero pracuje nad tymi ustawami. Pieniędzy dla pielęgniarek, długo nie było dla Dudy, jego żony, Szydło i rządu są. Miało być mniej urzędników, a tu i rząd się rozrósł i urzędników nieprawdopodobnie przybyło. Taka to ta wasza sprawiedliwość, takie to wasze kulawe prawo .
+0-0
Wtorek, 19 lipca 2016 r. godz. 23:43
~chce mi się wyć!
A kij wam w plecy z emeryturą, której kuźwa co drugi z nas nie doczeka, albo już w pierwszym jej roku zdechnie z głodu! Ważne, że wy daliście już sobie odpowiednie podwyżki, a nawet pierwsza nie dama dostanie wynagrodzenie za nic nierobienie! I niech się nikt z Polaków nie łudzi, że za trzy lata nie będzie jatki przed wyborami! Teraz to o takie pensje bić się będą na noże, obiecywać nam darmowy przelot na Księżyc, każdemu po milionie, jak Wałęsa po 100 tys. O takie pensje wojna o stołki w rządzie będzie niewyobrażalna - o stołki, już nikt mi nie wmówi, że o Polskę, czy Naród!!! Jesteśmy durnymi polaczkami - już się nie obrażę, gdy ktoś tak napisze w swoim komentarzu na nasz temat! Gdyby było inaczej, żaden POLAK od dzisiaj nie zapłaciłby ani złotówki podatku! Wszystkich nas nie zamkną, nie poddadzą pod sąd! Powinniśmy teraz my napisać deklarację niezgody na podatki i zarobki rządu i wszyscy się pod nią podpisać - taka NASZA - NARODOWA DEKLARACJA SUMIENIA! No ja nie mam sumienia płacić na ich pensję, podczas, gdy muszę zapierniczać świątek, piątek i niedzielę, na biało, na czarno, jawnie i po cichu!!!
+0-0
Wtorek, 19 lipca 2016 r. godz. 23:38
~Zofia
Ja biedna emerytka dostaję 1500 złotych z ZUS. A PIS dał mi na początku roku kilka złotych rewaloryzacji. A teraz ta komunistyczna banda z PIS udającą Polaków-Patriotów-Katolików przyznaje sobie takie horrendalne podwyżki! a z jakiej racji pani Agacie prezydentowej 13500? A z jakiej racji pani szydło 8000 złotych podwyżki a zarabia od teraz 24000 ! Dajcie biednym ludziom podli pisowcy! Pójdziecie wszyscy do piekła, bo dobry Bóg widzi z góry co wyprawiacie ! Ale nie będziecie wiecznie rządzić, a jak skończycie swe podłe rządy a ja będę jeszcze żyła dołożę wszelkich starań aby zebrać podpisy pod petycją w celu obniżenia wszystkim pisowcom emerytur do 1500 zł. Zobaczycie jak się żyje z groszowej pensji. Amen
+0-0
Wtorek, 19 lipca 2016 r. godz. 23:27
~dojna zmiana
Nam 500+ a sobie "koryto+" jak mówi Kukiz.
+0-0
Wtorek, 19 lipca 2016 r. godz. 23:25
~Jancio
Beatka ma otrzymać podwyżkę 7 tys. zł. to równowartość dla 14 dzieciaków 500+. A cóż to za cudowne i błogosławione jej łono, które nie poczęło tylu potomków by robić sobie taka podwyżkę?
+0-0
Wtorek, 19 lipca 2016 r. godz. 22:32
~Artur
Wszystko co rząd daje to najpierw zabiera obywatelom lub pożycza. W ten sposób zubaża i zniewala ludzi. Dając potem ochłap w postaci 500+. Honorem jest zarobić na siebie i swoją rodziné, hańbą żyć z pustych ukradzionych srebrników. Pracy nie igrzysk i pustych obietnic. Obudźcie się ludzie.
+0-0
Wtorek, 19 lipca 2016 r. godz. 21:53
~Jeremi
Ryki a czy z naszych podatków budżetówka powinna dostawać 13 tki ,czyli nagrody z zysku jak generuje straty?To jest patologia w ZUSie ,służbie zdrowia itd
+0-0
Wtorek, 19 lipca 2016 r. godz. 21:44
~Observer
@nie pis : A co nam dali poprzednicy,którzy zgarniali miliony ,zlikwidowali polski przemysł, i zwiali na ciepłe posadki do Brukseli. Dla młodych rodzin 500 zł miesięcznie to duża pomoc.Osobiście uważam ,że wszystkim nie powinni dawać,ale jest to sprawiedliwe,że nie robią podziałów w społeczeństwie.
+0-0
Wtorek, 19 lipca 2016 r. godz. 20:42
~Jt
Do wiadomości elektoratu który zafundował nam pisowska dobrą i pazerna na kasę zmianę. Żeby było sprawiedliwie rządzący dostaną kasę a elektorat 92 godziny relacji z dni młodzieży katolickiej w TV publicznej . To jest ta dobra zmiana.
+0-0
Wtorek, 19 lipca 2016 r. godz. 19:53
~damy radę
Rządzenie powinni od tego zacząć a nie od Trybunału Konstytucyjnego. TK to zasłona dymna, prawdziwe oblicze odsłoniło się wczoraj. Teraz będą udowadniać, tezę o wyższości Świąt Bożego Narodzenia nad Świętami Wielkiej Nocy!
+0-0
Wtorek, 19 lipca 2016 r. godz. 19:38
~nie pis
500 zł na dziecko a sobie po 5000zł!!!!!to jest rząd!!!!!!!Ludzie obudzcie się!!!!!!!Stalowa miasto PISU!!!!!!!!KOMPROMITACJA CIEMNOTA!!!!
+0-0
Wtorek, 19 lipca 2016 r. godz. 19:35
~afuja
Modlitwa pana prezydenta została wysłuchana, co zrobisz, głową muru nie przebijesz. Trzeba mieć potężną wiarę by zaistniał cud! Tak jechali na poprzedników, że trwonią pieniądze i tylko o sobie dbają a teraz za te podwyżki to tylko będą jedli ośmiorniczki. Ojczyzna została odzyskana do dojenia!
+0-0
Wtorek, 19 lipca 2016 r. godz. 19:33
~Arek 1234
Tak się zastanawiam czy dobrym kandydatem na Prezesa HSW nie byłby P. Bartek Kopyto zna firmę pracował z Trofiniakiem i Rusinkiem zdolny wykształcony gość. Teraz pewnie i jego wywalą bo co innego zrobią :(
+0-0
Wtorek, 19 lipca 2016 r. godz. 18:42
~ojczyznę dojną raczyłeś dać im Panie
Trzeba być wyjątkowo perfidną kanalią by emerytom dać podwyżki po 2,60 a sobie 7 tysięcy. Po ch..u ,,dobra zmiana,,
+0-0
Wtorek, 19 lipca 2016 r. godz. 17:54
~ryki
Mnie kuźwa nikt nie pytał czy zgodzę sie na podwyżkę wynagrodzeń dla rządu, prezydenta i parlamentarzystów. Przeciez jestem tym co zatrudnia w/w elity, to z moich podatków są ich wynagrodzenia, a teraz podwyżki. Za tak badziewną robotę wielotysięczne podwyżki? To jest skandal! Nie tak dawno temu pan prezydent jakby zaklinał rzeczywistość na jednym ze spotkań, wręcz krzyczał "racz nam zwrócić dojna krowę Panie". Pan posłuchał i widocznie do prośby się przychylił! Bagatelka, to wzrost wydatków o 20 mln / rok! "DOBRA ZMIANA"
+0-0
Wtorek, 19 lipca 2016 r. godz. 17:34
~kiha
No wreszcie p. F. Zaborowski dostal smaczny ochłap,co prawda nie dyretorski ale zawsze coś.Oj pislandio rozgrabisz nasz kraj!
+0-0
Wtorek, 19 lipca 2016 r. godz. 16:38
~Real
Obserwator huta dawno temu została rozgrabiona i nie przez obecne władze.Dobra zmiana musi to ogarnąć ,nie będzie lekko.
+0-0
Wtorek, 19 lipca 2016 r. godz. 16:31
~M2
@obserwator: Żywicielem to huta była do lat 90 tych. Z tego zakładu został jeden wydział Z-5. Jaki to sukces ,i dla ilu mieszkańców naszego miasta ? Część cywilna sprzedana obcemu inwestorowi , większość pracowników zwolniona lub wysłana na głodowe świadczenia.
+0-0
Wtorek, 19 lipca 2016 r. godz. 15:24
~jasiek
A co powiecie na podniesienie apanaży "naszych" (specjalnie z małej) rządzących? K..wa druga PO!!! Swoim postępowaniem sprawili, że już nie pójdę na głosowanie gdyż po raz kolejny "elyta" na która oddałem głos i która dostała się do koryta jeszcze pazerniej wyżera z niego rodzynki.
+0-0
Wtorek, 19 lipca 2016 r. godz. 15:16
~STALOWKA
ja bynm jeszcze cos o hucie napisal ale nie bede pisal bo potem takie matoly jak taki KABI beda komentowac. Pewnie tatus ubek moze pelnil wane stanowisko na hucie lub sam bral udzial w rozkradaniu huty dlatego sie tak dziecinka obuzyla. W Hucie na wysokich stanowiskach nadal sa resztki ubeckie a dokladnie ich dzieci. Ja pisalem o tym co zrobili z huta a takie cos komentuje Widac ze ludzie nie znaja tematu a komentuja
+0-0
Wtorek, 19 lipca 2016 r. godz. 14:54
~Obserwator
Do szczęśliwego.I z czego się cieszysz, z tego że pisuary jak te szakale rozszarpuja resztki tego kiedyś dużego Zakładu, żywiciela całego miasta i nie tylko
+0-0
Wtorek, 19 lipca 2016 r. godz. 14:51
~taxi
Po jaką cholerę było wykrzykiwać nadaremnie imię Beata, Beata, Beata... aż do ochrypnięcia? Przyszła i co z tego jest, co ma konkretnie huta? Chcieliście hrabiego no to róbcie na niego!
+0-0
Wtorek, 19 lipca 2016 r. godz. 14:45
~STALOWKA
kabi-tacy jak ty tylko potrafia obrazac zaro wiedzy i nic do powiedzenia Widac ze ty wiesz tyle ile inni ci powiedza. Ty nawet nie wiesz co sie w okolo cie bie dzieje i co na hucie sie dzialo Apotem idzie taki cep i glosuje buc na buca i popiera cep cepa. Kazdy w temacie wie o co chodzi tylko takie matoly jak ty nic nie czaja i nigdy nic nie wiedza
+0-0
Wtorek, 19 lipca 2016 r. godz. 13:00
~szczęśliwy
Nie ma już Rubinka? Bogu niech będą dzięki! Doczekałem. Teraz jeszcze rozbroic trzeba Rubinkową sitwę. Moze HSW ma wreszcie szansę?
+0-0
Wtorek, 19 lipca 2016 r. godz. 12:44
~beata, beata, beata...
Tak, sztandar wyprowadzić. Jeszcze za PO HSW jakoś się trzymała po wizycie Tuska i zabiegach Butrynowej. Przyjechała Becia, pomamrotała do naiwniaków i oto "dobra zmiana". Teraz właśnie debatują o podwyżkach dla siebie od 7 tys. zł. dla rządzących i posłów, bo jak twierdzą przez ostatnie 8 lat nie było dla rządu podwyżek!!! No i jak myslicie, kogo będą wspierać. TKM!!!
+0-0
Wtorek, 19 lipca 2016 r. godz. 12:29
~reczo
Pomysł z nadaniem hucie imienia najważniejszego Polaka po 21010 roku może ją uratować od zagłady. Przecież nikt rozsądny nie podniesie ręki na to imię! To jest pewne!
+0-0
Wtorek, 19 lipca 2016 r. godz. 11:53
~noe
jedyny ratunek dla HSW to przyjąć im. Lecha Kaczyńskiego i apelu smoleńskiego.
+0-0
Wtorek, 19 lipca 2016 r. godz. 11:43
~frycowe
Na osłodzenie goryczy po wylaniu zarządu huty, prezes zadbał o to zeby nie była goryczą absolutną, dał do RN inżyniera Zaborowskiego. Lepszy rydz niż nic. Teraz rozpocznie się jazda.
+0-0
Wtorek, 19 lipca 2016 r. godz. 11:06
~Magda36
Aktywiści PO..... czytając wasze wypociny... - zastawiam się skąd w ws tyle jadu i nienawiści do innych....? Wy to penie z "ZAWODU DYREKTOR" - stołki wam sie nalezą po linii i po bazie oraz po koligacjach rodzinno towarzyskich...?
+0-0
Wtorek, 19 lipca 2016 r. godz. 10:52
~Zamicki
No to syndyk już jest. Czas na ostatni paciorek dla miasta.
+0-0
Wtorek, 19 lipca 2016 r. godz. 09:08
~krab
precz z prezesem z warszawy,jak ma się znać na armatach jak robił w ropie?
+0-0
Wtorek, 19 lipca 2016 r. godz. 08:41
~Obserwator
Sztandar wyprowadzić.Kwiatkowski się w grobie przewraca .Od Kardasza po Trofiniaka zabójcy Wielkiej Huty.Ten nowy to tylko grabarz.
+0-0
Wtorek, 19 lipca 2016 r. godz. 07:21
~józek spod sklepu
Jaracie się HSW a tam 90% technologów i konstruktorów z załatwioną robotą. Wiekszość po politechnice w StW gdzie nie potrafili poprawnie zwymiarować rysunku etc. Więc już bez pitolenia jaki to nowoczesny i cudowny zakład co to tylko czeka na to aby mu rząd coś rzucił bo sam nie nadaje się do tego aby coś samodzielnie zaprojektować, stworzyć i przetestować prototyp, a nastepnie sprzedać czy to u nas czy za granicą. Jesteśmy biednym krajem, z mała i słabą armią więc albo nastawiają się na sprzedaż za granicę albo cieniutko to widzę.
+0-0
Wtorek, 19 lipca 2016 r. godz. 06:11
~kabi
STALOWKA@ ty bucu nawet nie chce ci się polskich znaków używać a masz coś do powiedzenia trollu peowski jeden
+0-0
Poniedziałek, 18 lipca 2016 r. godz. 23:16
~a jak
To zupenie jak z rolnikami, poziom samozaoranie polski rolnik pis 2015 a tu samozaoranie w waszym wykonaniu,jak sie obudzicie to juz bedzie nocnik i bedzie za pozno,a ci co nie dostana 500zl to was dopadna
+0-0
Poniedziałek, 18 lipca 2016 r. godz. 23:13
~olo
jedyną słuszną decyzją co do apelu smoleńskiego jest to ,aby co dziennie w samo południe w każdej miejscowości ,każdej wsi i każdej osadzie był on odczytywany ,mało tego ,mieszkańcy powinni codziennie uzyskiwać poświadczenie że brali udział w tym apelu ,nie będą tolerowane zwolnienia lekarskie ,lekarze którzy takowe zwolnienia wystawią ,będą pozbawieni wykonywania zawodu i praktyki lekarskiej, pozostali uchylający się od udziału w apelu będą zsyłani do kamieniołomów w kotlinie kłodzkiej. Również w kościołach polskich powinny bić dzwony nie na Anioł Pański tylko podczas Apelu Smoleńskiego.
+0-0
Poniedziałek, 18 lipca 2016 r. godz. 23:06
~STALOWKA
WALEK ZROBILI JAK ZAKLAD PRODUKUJACY MASZYNY BUDOWLANE SPRZEDALI ZA CENE DOKUMENTACJI LUDZI,BUDYNKI ,ZIEMIE.I MASZYNY ZA CENE PAPIERU TRZEBA DEBILEM BYC ZEBY DOPROWADZIC DO TEGO TYLU TAM PRZEDSTAWICIELI A 50 OSOB 1LADOWARKI NIE MOGLO SPRZEDAC CELOWO ALE PO CO SPRZEDAWAC JAK MOZNA POTEM KOLEDZE SPRZEDAC ZA CENE ZLOMU A Z CHINCZYKAMI TO SIE WOZILI GDZIE POPADLO ZEBY POTEM LUDZIE HUTY I ZWIAZKOWCY PROBLEMOW NIE ROBILI A PREMIER BUZEK TO JAK HUTE ZALATWIL ?? NIKT NIE PAMIETA ?? INDIE LUB PAKISTAN CHCIALY KUPIC DZIALA I HAUBICE OD HUTY A PREMIER BUZEK WCISKAL IM DZIALA Z ZAKLADU ZE SLASKA WIEC INDIE WIDZAC ZE PREMIER POLSKIEGO RZADU NIE CHCE IM SPRZEDAC LUB NAMAWIA ICH DO ZAKUPU CZEGOS CO JEST GORSZE I CZEGO NIE CHCA POSTANOWILI SIE WYCOFAC NIE ZAROBILA HUTA NIE ZAROBILA POLSKA TAKICH MAMY POLITYKOW TAKICH MIELISMY LUDZI NA HUCIE OBY SIE ZMIENILO NA LEPSZE I TEGO ZYCZE NOWEMU ZARZADOWI
+0-0
Poniedziałek, 18 lipca 2016 r. godz. 23:02
~kabaret w MON
W Częstochowej zamiast Apelu Jasnogórskiego należy wprowadzić Apel Smoleński też. Jest taki rysunek satyryczny. Sala USC. Państwo młodzi i urzędnik. Ten ostatni mówi: "Zanim rozpoczniemy tę wspaniałą uroczystość, odczytam najpierw Apel Smoleński"
+0-0
Poniedziałek, 18 lipca 2016 r. godz. 22:53
~zenek
Myślę, że z tej okazji powinien się odbyć Apel Smoleński wszak to zakładf zbrojeniowy przecież. Jestem za tym, by "Apel Smoleński" był odczytywany przy każdej uroczystości, Powstania Warszawskiego. wielkopolskiego, rocznicy rozpoczęcia i zakończenia II wojny światowej, rocznicy chrztu Polski, otwarcia galerii handlowej, dożynek, festynu ludowego, poświęcenia remizy strażackiej a nawet codziennie rano w szkołach od poziomu gimnazjum w górę. Aż każdemu - nawet "żelaznemu" elektoratowi PiS - na słowo katastrofa/zamach (*niepotrzebne skreślić) smoleńska będzie się zbierało na "pawia". Bo już nawet śmieszne to nie będzie jak jest teraz.......
+0-0
Poniedziałek, 18 lipca 2016 r. godz. 22:47
~mieszkaniec
Teraz to dopiero będzie prawdziwie "polska w ruinie". Nie wspomnę o Hucie!
+0-0
Poniedziałek, 18 lipca 2016 r. godz. 22:20
~eustachy
Pozostaje podziękować byłemu zarządowi za wspaniałą pracę i zacisnąć zęby. Może jarkowe towarzystwo chociaż nas nie rozgrabi.
+0-0
Poniedziałek, 18 lipca 2016 r. godz. 22:17
~Gość hotelowy
Czego tu się spodziewać po pośle, którego ojciec jest parkingowym. Nawet pełnej odpowiedzialności nie można powierzyć na parkingiem. Wyszła słoma z butów
+0-0
Poniedziałek, 18 lipca 2016 r. godz. 20:39
~Leszek
Był już Prezes Huty z Warszawy i nikomu krzywdy nie zrobił.Ważne aby dobrze zarządzał .Bądźmy optymistami.
+0-0
Poniedziałek, 18 lipca 2016 r. godz. 20:33
~Realista
Nie ma ludzi nie zastąpionych,każdy chciałby dopracować takich emerytur.Oceniajcie ludzi po owocach ich pracy, a nie przed jej rozpoczęciem.Więc radzę poczekać ze złośliwymi komentarzami.
+0-0
Poniedziałek, 18 lipca 2016 r. godz. 20:23
~HSW
@hutas: Jelcza kupiło PO ,nie myl faktów ;)
+0-0
Poniedziałek, 18 lipca 2016 r. godz. 20:01
~antypis
no to "pisowskie zagłębie" zostało wydymane przez własnoręcznie wybrane władze buhahahah macie swoją dobrą zmianę, niech was zaboli sprzedawczyki za 500 zeta hahaha
+0-0
Poniedziałek, 18 lipca 2016 r. godz. 18:02
~kasakasa
Na co Wy liczyliście , na Podkarpaciu mieszka około 2 miliony ludzi na Śląsku 4 miliony. To jasne że produkcja z H.S.W przejdzie na Śląsk tam jest więcej wyborców , PiS musi walić kasę w Śląsk żeby tam wygrać. Kto się będzie przejmował frajerami ze Stalowej Woli .
+0-0
Poniedziałek, 18 lipca 2016 r. godz. 17:21
~49
Antoni i Lidziu możecie być dumni że udało Wam się przygotować Zakład do wymogów XXI wieku i zdolnego do dużej produkcji wojskowej .Z dawnych czasów została tylko tradycja , a do wymogów dzisiejszych trzeba było zorganizować nowy zakład i nowe wyroby. Przygotowanie nowego wyrobu dla wojska nie jest takie proste. Wszystko dobrze wygląda na defiladzie, na codzień jest inaczej. Gratuluję.
+0-0
Poniedziałek, 18 lipca 2016 r. godz. 16:15
~polish ham
Aborygen, Świegatowska, Wjebier. Gdzie som wy? Na ciepłych posadkach w stolycy a tu ludzie bedą glodowąć boście przehandlowali NAS.
+0-0
Poniedziałek, 18 lipca 2016 r. godz. 16:06
~kapustka
Spadochroniarz hobbysta Cichocki. Teraz zobaczycie co znaczy w ruinie.
+0-0
Poniedziałek, 18 lipca 2016 r. godz. 15:28
~matko boska Sagatowska pomóż
A gdzie Weber, Sagatowska, Nadberezny? Nie wiedzą co się dzieje? Zakończyli już lans?
+0-0
Poniedziałek, 18 lipca 2016 r. godz. 15:26
~zygfryta
Najpierw był "współwykup" Autosanu - ruin, przez hsw a teraz będzie tak, że hsw zostanie wykupiona lub włączona do Łabęd lub któregoś innego śląskiego zakładu! To jest więcej prawdopodobne, ze rządzący taki scenariusz przygotują. O naszych lobbystach nie ma co gadać! Szkoda słów!
+0-0
Poniedziałek, 18 lipca 2016 r. godz. 15:19
~Antek
Lament bo nie zdajesz sobie sprawu jak hsw byla sola w oku wawy i slaska. teraz maja okazja i ja wykorzystaja. a wladza niech dalej pedaluje i foty sobie rrobi. glosu zalogi juz nie beda miec. zawiedli wszystkich
+0-0
Poniedziałek, 18 lipca 2016 r. godz. 13:51
~BRUS LI
olaboga, co za lament... przyjdzie nowa władza odchudzi załogę, może w końcu jakieś zamówienia będą, dajcie im szanse. Chyba że boicie się o własne stołki, to rozumiem Wasze obawy....
+0-0
Poniedziałek, 18 lipca 2016 r. godz. 13:35
~Beata Tępa
Zamknijcie mordy, macie to na co głosowaliście. Po 500+ wam nie wystarczy???
+0-0
Poniedziałek, 18 lipca 2016 r. godz. 13:34
~gorszy sort
A gdzie tych dwóch pajac ów co tak z lubością fotografowali się na tle wyrobów HSW na targach kieleckich z dudusiem?
+0-0
Poniedziałek, 18 lipca 2016 r. godz. 13:31
~właśnie
TKM. Tylko koni żal....
+0-0
Poniedziałek, 18 lipca 2016 r. godz. 13:30
~Taka prawda
A Zabolowski tak medialnie wychwalał Rusinka, i co? Sprzedałeś Pan Hutę i cały zarząd ze Stalowej Woli! Jesteś trzy literowym inwektywem!
+0-0
Poniedziałek, 18 lipca 2016 r. godz. 13:28
~dobra zmiana po cholerze
Ciszej nad tą trumną. HSW odchodzi do historii dzięki PiSlamowi.
+0-0
Poniedziałek, 18 lipca 2016 r. godz. 12:37
~Moher49
Śmierdzi mi to. Albo będzie lepiej, albo będzie gorzej. HSW to takie żerowisko, na którym się pasą różne pociotki i znajomki, działacze co nie wiedzą jak śrubka wygląda. Pieniążki musi wypracować oczywiście dzielna załoga HSW. 30 lat temu hutą zarządzał dyrektor Malicki, żadnych spółeczek, żadnych rad, kierowników 1/4 tego co jest teraz, nie było komputerów, rozmowy telefoniczne się zamawiało i produkcja szła. Teraz wszędzie Warszawiaki + Zaborowski ze Stalówki ? sitwa PiS przejmuje stery i kasę.
+0-0
Poniedziałek, 18 lipca 2016 r. godz. 12:28
~POLSKA JEST NAJWAZNIEJSZA
a szostak zostaje? ten co robi zadyme po fakcie jak juz dawno wszystko sprzedane i rozkradzione Nic nie ugral nigdy i nic nie zrobil dla huty Jak juz nic nie bedzie wtedy sie obudzi I BEDZIE ORGANIZOWAL WYJAZDY NA WARSZAWE JAKI ZWIAZEK TAKI PRZEWODNICZACY WSTYD WEZ GOSCIU JUZ ODEJDZ BO JESTES BEZNADZIEJNY ZROB TO DLA DOBRA TEGO ZAKLADU
+0-0
Poniedziałek, 18 lipca 2016 r. godz. 12:25
~nusia
Nareszcie nie będzie dziadka Rusinka.
+0-0
Poniedziałek, 18 lipca 2016 r. godz. 12:16
~aut
...to już jest koniec....
+0-0
Poniedziałek, 18 lipca 2016 r. godz. 11:58
~hutas
Za huciane pieniądze pis kupił jelcza i autosan. Teraz jeszcze niech coś jeszcze kupią i po ptokach. Nad tym wszystkim staną z broszką i ministrantami śmiejąc się z ludzi wmówią, że to dla naszego dobra i wielki sukces nowej władzy.
+0-0
Poniedziałek, 18 lipca 2016 r. godz. 11:55
~Ala
Znowu dobra zmiana...
+0-0
Poniedziałek, 18 lipca 2016 r. godz. 11:45
~123321
hsw zacznie znikać,,,,,,jak wszystko pod rządami pisu
+0-0
Poniedziałek, 18 lipca 2016 r. godz. 10:45
~zosia
Piękna para: specjalista od handlu alkoholem i teolog. Związki zawodowe to pierw się upiją a później dadzą na mszę za HSW czy odwrotnie?
+0-0
Poniedziałek, 18 lipca 2016 r. godz. 10:03
~HUCIAK
Po co ludzie ze Stalowej Woli w Radzie Nadzorczej? Jak głosował Zaborowski, radny miejski, też był za? To się w głowie nie mieści. Podziękujemy temu panu przy urnie głosując na byle kogo z okręgu ale nie na niego!
+0-0
Poniedziałek, 18 lipca 2016 r. godz. 09:59
~rudy102
Warszawiak zlikwidował Zakłady Mięsne w Nisku, teraz zlikwidują resztę HSW i taki będzie wkład warszawiaków w rozwój miasta i huty.
+0-0
Poniedziałek, 18 lipca 2016 r. godz. 09:28
~Pamiętliwy
Rusinek należał, do PO, po mimo, że zmieniła się władza to przez długi okres pełni funkcje prezesa, teraz odchodzi na emeryturę, bo nabył już uprawnienia emerytalne. Natomiast Trofiniak jakby nie był związany z politykami PO, to też by nie został prezesem i nie awansował za poprzedniej władzy. Wiec proszę nie opowiadać dyrdymałów o bezstronności poprzednich władz...
+0-0
Poniedziałek, 18 lipca 2016 r. godz. 08:56
~ślusarz
Posłanka Butryn dopilnowała by zarządu by był ze Stalowej Woli. O nowym pośle Rafale Weberze ze Stalowej Woli nic nie słychać. Bierze gigantyczne publiczne pieniądze i nic nie robi. Gdzie on teraz jest ?
+0-0
Poniedziałek, 18 lipca 2016 r. godz. 08:53
~esw
Prezes Rusinek a wcześniej prezes Trofinik byli przykładem naturalnego awansu w HSW. Dziś został system zaburzony. Jak ktoś z warszawy będzie miał pojęcie o produkcji co dopiero o wojsku? Zanim się połapie to zakład upadnie
+0-0
Poniedziałek, 18 lipca 2016 r. godz. 08:52
~Ania
Aktywiści PO - te swoje złośliwe i fałszywe komentarze zachowajcie dla siebie i swoich bliskich.... skoro w takim otoczeniu lubujecie się....
+0-0
Poniedziałek, 18 lipca 2016 r. godz. 08:50
~Tomasz
Pan Rusinek już ma wiek emerytalny i widać było, że sam chciał już mieć spokojna głowię i przejść na emeryturę. Zresztą widać było , że on lepiej sie czuł w roli dyrektora od produkcji, a nie na świeczniku. Wiec ludzie dacie na wstrzymanie i oszczacie nieprzechylnych i złośliwych komentarzy.
+0-0
Poniedziałek, 18 lipca 2016 r. godz. 08:49
~Artur
Politycy wyprowadzili Mostostal do Siedlec następnie do Warszawy, później wyprowadzili Elektrownie do Katowic a teraz została TYLKO Huta Stalowa Wola i wyprowadza ja Weber z Nadbereżnym do Warszawy. Jaki interes w tym mają? Za komuny było tak i owak ale z partią się liczyli. Dziś Ani jeden Ani drugi nic nie znaczy. Wiec co znaczy PiS ?
+0-0
Poniedziałek, 18 lipca 2016 r. godz. 08:30
~Huciany
"Dobra zmiana"przyszła?
+0-0
Poniedziałek, 18 lipca 2016 r. godz. 08:25
~Senior ESW
Będzie to samo z Hutą co z Elektrownią przyszedł nowy prezes z Tauron polikwidował spółki pozwalniał pracowników zatrudnił swoich Kolesi a teraz likwidują Elektrownię ma zostać rozebrana i przehandlowana do Warszawy a nam zostanie ciepłownia na ogrzanie miasta To samo Hutą zrobi prezes z Warszawy .
+0-0
Poniedziałek, 18 lipca 2016 r. godz. 07:46
~aut
związki zawodowe stoją w Kauflandzie po tani schab.......
+0-0
Poniedziałek, 18 lipca 2016 r. godz. 07:21
~dentysta
fachowcy typu teraz k...a my tylko ze z pisiaków, to będzie ch....a zmiana, zaraz się okaże że nic się nie opłaca
+0-0
Niedziela, 17 lipca 2016 r. godz. 22:35
~były zetowiec
Gó...ana zmiana atakuje. Na prezesa gostka, który nigdy nie pracował w zbrojeniówce, nie zna zakładu, nie zna specyfiki. Podejrzewam, że nigdy nie był w Stalowej Woli (oby nie pomyliła mu się z Żelazową...). Ale zapewne ma właściwą legitymację partyjną. Biedna Polska - rak (PiS) atakuje i są przezrzuty!
+0-0
Niedziela, 17 lipca 2016 r. godz. 22:11
~do aaa
Znawca tematu. Ręce opadają.
+0-0
Niedziela, 17 lipca 2016 r. godz. 22:00
~biks
Ile wulgarności w tych wpisach. Coś okropnego.
+0-0
Niedziela, 17 lipca 2016 r. godz. 21:13
~aaa
"wiodący producent sprzętu artyleryjskiego, od 2008 roku była zarządzana przez prezesów Krzysztofa Trofiniaka i Antoniego Rusinka" ... wiodący?? rusinek i trofiniak, to dwa baboony, które doprowadziły hutę na skraj upadku ... a właściwie to już upadła, tylko nikt głośno o tym nie mówi... jak tam ze stosunkiem pracowników do kadr?? 1 do 3... 1 pracownik produkcyjny na 3 kadrowców... możliwe tylko gdy nowoczesne lemingi z peło rządzą... PS: nie jestem sympatykiem ani pisu ani lucka... PS2 celowo niektóre rzeczy z małej litery....
+0-0
Niedziela, 17 lipca 2016 r. godz. 20:56
~kokodżambo
no i poszła huta w piz.u!
+0-0
Niedziela, 17 lipca 2016 r. godz. 20:26
~babcia z WC
Przepraszam mam swira i nieraz jakieś głupoty napisze.sorry
+0-0
Niedziela, 17 lipca 2016 r. godz. 20:14
~dziadekWC
Pisuarow wam się zachciało to won chacjcie smrod
+0-0
Niedziela, 17 lipca 2016 r. godz. 20:00
~babcia z WC
Przedtem siedzieliście w gównach po pas, a teraz po uszy. Z 500+ co niektórzy w zębach.
+0-0
Niedziela, 17 lipca 2016 r. godz. 19:18
~jasio
tylko widły nam zostały
+0-0
Niedziela, 17 lipca 2016 r. godz. 18:50
~kazek
Gracie w pokemon GO ,polecam
+0-0
Niedziela, 17 lipca 2016 r. godz. 18:27
~amino
Serdeczne podziękowania za wieloletni trud dla Pana Antoniego Rusinka - DZIĘKUJEMY!
+0-0
Niedziela, 17 lipca 2016 r. godz. 18:02
~Rysiek
Do dobra zmiana: tymczasowo to ty kota możesz przechować
+0-0
Niedziela, 17 lipca 2016 r. godz. 17:59
~Były radny
polityka jest wredma. Mówili mi przed wyborami głosuj na młodego. Teraz widać jak się uczą tylko że jakim kosztem. Położenia spółki dla poltyki PiS? Pani premier Beata Szydło jak była w HSW mówiła jedno a robi drugie. Wredni politycy
+0-0
Niedziela, 17 lipca 2016 r. godz. 17:56
~Były radny
Tego się wszyscy obawiali, że przywiozą pisuary ^zarząd w teczce ^ z WarszawY. Brak doświadczenia wychodzi
+0-0
Niedziela, 17 lipca 2016 r. godz. 17:54
~Piotr
Ciekawe jak poradzą sobie z kontraktami na Raka i Kraba i ich ukończeniem? Ktoś im zaufa? Nikt już nie będzie tak tyrał
+0-0
Niedziela, 17 lipca 2016 r. godz. 17:51
~hutnik
Widzicie szanowni forumowicze co znaczą nasze elyty polityczne i ich zaszczyty jakie piastują w ...W-wie! Skaranie boskie! Np. prezydent Nadbereżny(zawsze uśmiechnięty gdy mu robią focię ) w Radzie Rozwoju przy prezydencie Dudzie( podobnież jest ekspertem!), drugi to poseł, człowiek który podobnież działa i "coś" znaczy w komisji bezpieczeństwa narodowego Weber. Ostatnio zwołał nawet do huty duże zgromadzenie by się pokazać... No i nasza opoka, pani Sagatowska , od wielu kadencji nieustający senator RP. Czy w/w mają cokolwiek do powiedzenia w kwestiach ważnych? Ważną sprawą jest kto pokierują hutą no i prezes znalazł "fachowca" w stolicy. Jest to zbyt poważne by się śmiać, jest nad czym zapłakać. Czy Wam nie jest po prostu wstyd?
+0-0
Niedziela, 17 lipca 2016 r. godz. 17:30
~NIE PIS
masakra!!!!!!CIEKAWE CO ZROBIĄ ZWIĄZKI!!!!!CO SIĘ WYPRAWIA W TYM KRAJU!!!!OBY NIE DOSZŁO DO ZAMIESZEK JAK W TURCJI!!!!!!KOGO LUDZIE WYBRALI!!!SPRZEDALI KRAJ ZA 500 +!!!!!zoBACZYMY JAK ZAREAGUJE SZOSTAK I SPÓŁKA!!!!
+0-0
Niedziela, 17 lipca 2016 r. godz. 17:28
~King
Cóż zrobić jak związkowcy zarabiają tak mało ze musza jeździć do Niemiec zbierać na zbiorze truskawek. Gdzie oni są ? Widocznie tak im zależy na spółce matce
+0-0
Niedziela, 17 lipca 2016 r. godz. 17:04
~Krajanin z Gliwic
To co poprzenie zarządy wypracowały to powinno tak wyglądać że naturalnym jest awans na stanowisko prezesa czy reszty zarządu jest z młodych doświadczonych jakich zatrudnili ściągając z Polski inżynierów. Żal jak Warszawka rozlegała posła Webera i prezydenta Nadbereżnego i jakiekolwiek związki zawodowe. Słabe to towarzystwo. Czas na kolejne zmiany. Była posłanka Butryn by do tego nie dopuściła. Wychodzi że ani z posłem ani z prezydentem nikt się nie liczy w PiSie. A związkami nikt się nie przejmuje
+0-0
Niedziela, 17 lipca 2016 r. godz. 16:49
~Dakary
Tak w zasadzie to nie wiecie czego checie od związków zawodowych. Jak Wam pasuje to niech robią zadymę, a jak nie to fora że dwora. Pozdrawiam. Dakary.
+0-0
Niedziela, 17 lipca 2016 r. godz. 16:34
~@politechnika
Związki zawodowe są ramieniem ,,dobrej zmiany,, i dbają o swoje tylki a nie twój. Czy ci oczy kaczym lajnem zalazły i nie widzisz co się dzieje? Zatkali co gębę 500 + to się ciesz.
+0-0
Niedziela, 17 lipca 2016 r. godz. 16:24
~Były pracownik M2
No to zakład padnie zamiast swojego to jakiegos z warszawki
+0-0
Niedziela, 17 lipca 2016 r. godz. 16:23
~członek
Odważy!! Chyba nie zdaje sobie sprawy co potrafią zbrojeniowe związki zawodowe zwłaszcza z HSW. Szostak i Muskała! do roboty
+0-0
Niedziela, 17 lipca 2016 r. godz. 16:15
~iwona
Według KRS to miejsce pracy (reprezentant) do czerwca 2016 r. pana Bernarda Cichockiego. Prawdziwy fachowiec z braży zbrojeniowej. Proponuję zajrzeć na ta stronę.
+0-0
Niedziela, 17 lipca 2016 r. godz. 15:34
~Org
No i po spółce. Przyjedzie będzie mówił jedno, będzie robił drugie - co mu każe Warszawka
+0-0
Niedziela, 17 lipca 2016 r. godz. 15:31
~Henryk
No to nasi lokalni chłopcy-politycy PO-PiS-ali się. Wstyd
+0-0
Niedziela, 17 lipca 2016 r. godz. 15:29
~Nepotyzm bez granic !!!!!!!!!
Czy ten pan tez jest kolegą z ławki pani Szydło tak jak nowy prezes elektrowni ?
+0-0
Niedziela, 17 lipca 2016 r. godz. 15:24
~Z-5
Jak się szło do pracy to odnosiło się wrażenie że walczy się za czymś swoim, wspólnym dobrem jakim była HSW. Teraz jak myślę że zarządza tym ktoś z Warszawy to teraz tracę sens chodzenia do pracy co dopiero pracować na czymś wspólnym. Nie wiem co o tym myśleć
+0-0
Niedziela, 17 lipca 2016 r. godz. 15:20
~babcia WC
Ale tu cuchnie.....wali pisuarem..
+0-0
Niedziela, 17 lipca 2016 r. godz. 15:18
~dobra zmiana po cholerze
Plotka głosi, że to tymczasowy skład, że w przyszłości Franek Kimono ma prezesować.
+0-0
Niedziela, 17 lipca 2016 r. godz. 15:12
~stalowiak
A gdzie lobby stalowowolskie? Już elektrownię przejęły metropolie.
+0-0
Niedziela, 17 lipca 2016 r. godz. 14:58
~politechnika
gdzie są związki zawodowe? Z mszy nie wróciły jeszcze? Nie wiedzą co mają robić?
+0-0
Niedziela, 17 lipca 2016 r. godz. 14:57
~Karolina
historia się powtarza
+0-0
Stalowka.NET - Wiadomości lokalne z miasta Stalowa Wola i okolic
Copyright 2001 - 2019 Stalowka.NET
  » O nas  » Redakcja  » Reklama  » Kontakt
Wszelkie prawa zastrzeżone.
X Ta strona korzysta z plików cookie w celu świadczenia usług i realizacji potrzeb użytkowników. Pliki te mogą być zapisywane w pamięci Twojego urządzenia. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej. Więcej w polityce prywatności.