Stalowa Wola Stalowa Wola: Huta Stalowa Wola
Wiadomości lokalne z miasta Stalowa Wola i Powiatu Stalowowolskiego. Najnowsze! Najszybciej!
Kamera na żywo na panoramę Stalowej Woli na skrzyżowanie Al. Jana Pawła II z ul. KEN
Nagrania audio, rozmowy z ciekawymi ludźmi
Fotografie z najważniejszych wydarzeń w Stalowej Woli
Kanał youtube.stalowka.net - Pierwsza stalowowolska telewizja internetowa
Encyklopedia miasta Stalowa Wola
Zapowiedzi zbliżających się wydarzeń kulturalnych
Baza adresowa najważniejszych firm i instytucji życia publicznego
Bezpłatna baza ogłoszeń dla mieszkańców miasta Stalowa Wola jak i Powiatu Stalowowolskiego
Twoje konto
Strona główna  Stalowa Wola / Wiadomości Czwartek, 20 stycznia 2022 r. Imieniny: Fabioli, Miły, Sebastiana
 Wiadomości lokalne
» Od 20 stycznia ulica Popiełuszki oficjalnie przejezdna
» Jedni chcą studniówki, inni rezygnują z zabawy
» Strażacy podsumowali 2021 rok. 1264 zdarzeń, w tym 245 pożarów
» Certyfikat akredytacyjny dla szpitala
» Policja ubrana w kamizelki kuloodporne, z bronią na rogatkach Stalowej Woli
» Parking przed Justyną tylko dla klientów? Tak jak Społem poniesie koszty utrzymania terenu
» Postaw na dobry zawód!
» Monika Pachacz-Świderska dyrektorem Powiatowego Szpitala w Stalowej Woli
» Ścieżka rowerowa na Wrzosowej na liście zadań oczekujących
» Uwaga kierowcy! Bardzo ślisko: wypadki i kolizje
» Lasowiacka godka "O bogatym panu i pieniądzach we wierzbie"
» SLO pierwsze w Stalowej Woli według rankingu "Perspektyw"
Więcej » 
 Zasłyszane...
"Dieta rządzi każdą sferą naszego życia: prywatną, zawodową, społeczną. Każdy z nas chce się dobrze czuć i dobrze wyglądać".
Sławomir Górny, dietoterapeuta
 Imprezy w mieście
» Spektakl zimowy "Elena i Aniela ratują święta"
» Dzień Babci i Dziadzia w Centrum Aktywności Seniora
» Koncert kolęd na wojskową nutę
» V Koncert Kolęd i Prawosławnych Hymnów Bożego Narodzenia
» Dzień Babci i Dziadka w Muzeum
» Promocja książki "Świadectwo Zagłady" Romana Niwierskiego
» Jak widzą muzykę, jak piszą o muzyce
Więcej » 
 Fotoreportaże
Stalowa Wola: Ruszył odcinkowy pomiar prędkości
»Ruszył odcinkowy pomiar prędkości
»Jarmark Bożonarodzeniowy w Stalowej Woli
»Remont Popiełuszki ma się ku końcowi
»SK Nexilis inwestuje 3 mld zł w Stalowej Woli
»Euro-Park Stalowa Wola: jest dostawca energii elektrycznej
Więcej » 
Wiadomości lokalne / Gospodarka

Środa, 4 maja 2016 r. godz. 13:25     /Przemysław Wardęga/
VIVO! Stalowa Wola się powiększy

Austriacka firma z sektora nieruchomości - IMMOFINANZ, właściciel VIVO! w Stalowej Woli podpisał z przedstawicielami firmy meblowej Agata umowę w ramach rozbudowy tego najnowszego centrum handlowego w mieście.
Austriacka firma z sektora nieruchomości - IMMOFINANZ, właściciel VIVO! w Stalowej Woli podpisał z przedstawicielami firmy meblowej Agata umowę w ramach rozbudowy tego najnowszego centrum handlowego w mieście.
Fot. Jacek Rodecki
Austriacka firma z sektora nieruchomości - IMMOFINANZ, właściciel VIVO! w Stalowej Woli podpisał z przedstawicielami firmy meblowej Agata umowę w ramach rozbudowy tego najnowszego centrum handlowego w mieście.

Dzięki zawartemu porozumieniu już w IV kwartale br. bezpośrednio przy VIVO! zainicjowana zostanie budowa salonu meblowego tej znanej w całej Polsce marki. Łączna powierzchnia obiektu wyniesie 6.500 m kw., w tym sala ekspozycyjno-handlowa zajmie 4.200 m kw. Zakończenie prac budowlanych dotyczących tej inwestycji przewidziane jest na III kwartał 2017 roku.

- Wielkość i zasięg inwestycji, które prowadzimy w VIVO! powoduje, że Stalowa Wola coraz wyraźniej zaznacza swoją obecność na handlowej mapie całego Podkarpacia. Kolejnym przykładem potwierdzającym tę tezę jest Agata, jedna z najbardziej cenionych rodzimych marek, która otworzy swój salon właśnie w Stalowej Woli, tuż obok naszego centrum handlowego - powiedział Piotr Fedorczak, Center Manager VIVO! Stalowa Wola. - Wart podkreślenia jest również fakt, że dotrzymujemy obietnic danych mieszkańcom i tworzymy swojego rodzaju kompleks zakupowo - rozrywkowy, do którego nie tylko warto przyjeżdżać, ale wręcz chce się przyjeżdżać, ze względu na rosnącą nieprzerwanie kompleksowość oferty - dodał.

Agata podsiada aktualnie 18 salonów wielkopowierzchniowych z szeroką ofertą mebli i dodatków do aranżacji wnętrz. Inwestycja w Stalowej Woli swoją konstrukcją zostanie połączona z VIVO! od strony północnego wejścia do centrum handlowego. Podobnie jak w innych swoich lokalizacjach, również w Stalowej Woli Agata zapewni dostęp do artykułów ponad 250 różnych producentów z Polski i zagranicy oraz szerokiego grona doradców, projektantów i ekspertów.

- Już od dłuższego czasu rozważaliśmy ekspansję geograficzną marki Agata, by zaistnieć z naszą ofertą na nowych obszarach. Od momentu gdy usłyszeliśmy o planach budowy VIVO! w Stalowej Woli, zaczęliśmy dokładnie przyglądać się właśnie tej lokalizacji, uznając ją za wyjątkowo atrakcyjną. Nasze przypuszczenia szybko się potwierdziły. Podjęcie finalnej decyzji o zainwestowaniu w tym mieście i podpisanie umowy dotyczącej budowy salonu w tym konkretnym miejscu możemy nazwać naturalnym krokiem w naszym dalszym rozwoju - powiedział Jarosław Pruszowski Dyrektor Koordynacji Inwestycji, Agata S.A.

VIVO! Stalowa Wola to centrum handlowe będące własnością austriackiej firmy z sektora nieruchomości IMMOFINANZ. Projekt, którego pierwsza część z łącznie ok. 22.500 m kw. powierzchni pod wynajem została oficjalnie otwarta 5 listopada 2015 roku, jest prowadzony wspólnie z partnerem, Acteeum Group.

Strona do druku Drukuj artykuł    

Jeżeli masz jakieś ciekawe informacje, chcesz przekazać coś ważnego,
coś interesującego, nie wahaj się - napisz do nas: redakcja@stalowka.net

Dodaj komentarz do artykułu »  

Sobota, 7 maja 2016 r. godz. 18:50
~grazyna
"sztuczna kupa w nowym opakowaniu" Zaglądnij do Kauflanda w czwartek rano jak jest promocja na mięso czy nabiał czy warzywa. Są klienci co kupują całe wózki paczkowanego schabu, karczku, mąki, całe kartony mleka, skrzynki owoców czy co tam jeszcze. Przecież w mieście w mieszkaniu tego by nie zmieścił. A więc kupują okoliczni mieszkańcy lub część małych sklepikarzy. A w Stalowej też można mieć własne warzywa i owoce jak się ma działkę i chce się na niej pracować.
+0-0
Czwartek, 5 maja 2016 r. godz. 15:43
~Brak tu Gospodarza!
Stalowa Wola miasto z przemysłowym DNA. Skoro nastawiamy się na kształcenie inżynierów i otwieramy dla nich miejsca pracy w Galerii VIVO to z tego zacnego hasła o przemysłowym DNA miasto raczej sięgnie dna. Czas na przebudzenie. Mi też już nikt nie wmówi że jest patriotą bo gania z flagą po mieście. Daliśmy się zwieść populizmowi i socjotechnikom. Tak nam skutecznie obrzydzili politykę że przestaliśmy patrzeć im na ręce.
+0-0
Czwartek, 5 maja 2016 r. godz. 15:02
~Ohydne zagrywki
do @ dwie broszki...@ zgadzam się z Twoją opinią, ale najwięcej żalu mam do KUKIZÓW - to są dopiero zdrajcy. Wszystko pod dyktando JAROSŁAWA! Popieram też komentarz: A KAŁUŻE DALEJ.... - lepiej tego nie można ująć! Trzeba mówić to wprost bo ludzie boją się tych separatystów a jest ich zaledwie 18% i używają paskudnej retoryki.
+0-0
Czwartek, 5 maja 2016 r. godz. 09:39
~nnn
Do edka z fabryki kredek. Jeśli jesteś niedorajdą życiowym i na nic cie nie stać to nie wrzucaj wszystkich do jednego wora. Niektórzy kasę mają na zakupy, mnie też stać nie chwaląc się
+0-0
Czwartek, 5 maja 2016 r. godz. 07:48
~RST
Co się tak chwalą, niech lepiej napiszą co z Calypso, Bubbles, a i o budowlanym coś ucichło pewnie po sukcesie Intermarche, Bricomarche już tam nie będzie.
+0-0
Czwartek, 5 maja 2016 r. godz. 05:51
~aaa
rok 2017: Wielki sukces Polski, standard życia dogonił takie kraje jak Mozambik i Nigeria...
+0-0
Czwartek, 5 maja 2016 r. godz. 00:02
~właśnie
PiSdupki oddajcie nam obwodnicę!!!!
+0-0
Środa, 4 maja 2016 r. godz. 23:25
~andrzej
Pamietacie jak kiedys tesco.wykanczalo polski lokalny biznes?:) teraz vivo wykancza polski lokalny biznes hehe. ciekawe kto nastepny w kolejce aby nas dumnych polakow wykonczyc? Moze macie mądrale krytykujacy te inwestycje jakies ciekawe pomysly? Zòłci, hindusi, brazylijczycy, eskimosi?
+0-0
Środa, 4 maja 2016 r. godz. 22:15
~dwie broszki beci
I taki nas czeka marazm jeszcze dopóty PiSlam będzie rządził. To wszystko dla lansu... Popatrzcie w tej niby radzie miasta. Czy tam jest jakiś głos sprzeciwu by była dyskusja i rozsądek? Nie, tak jednogłośnie wszyscy podnoszą rękę jak Lucek coś wymyśli. Za Szlęzaka to właśnie on najbardziej krytykował, no i dobrze jeśli z sensem. A teraz? Jak w Ruskiej Dumie! A PiSowi tacy radni i tacy parlamentarzyści bardzo wygodni są.
+0-0
Środa, 4 maja 2016 r. godz. 22:14
~Edek z Fabryki kredek
Precz z VIVO!!! wykańcza lokalny biznes, lokalni co mają sklepy w Vivo ledwo ciągną a umowy na 5 lat, zyski mają tylko zagraniczne sieciówki, praca w Vivo to poniżanie ludzi tam pracujących. Kogo stać będzie na zakupy a AM byłem w Lublinie w AM i pooglądać można ale ceny na np HALMAR dużo niższe. Proponuję przejrzeć oferty pracy w UP STW, jakie płące oferują, na pewno nie starczy na zakupy w AM.
+0-0
Środa, 4 maja 2016 r. godz. 22:09
~@A KAŁUŻE DALEJ...
BRAWO!!! Znakomicie to ująłeś, lepiej nie można....
+0-0
Środa, 4 maja 2016 r. godz. 18:51
~cztery 18
Te emerytka a co Ciebie nie wkurza? Masz jakąś wizję miasta? Kandyduj w wyborach, wtedy będziesz miała większy wpływ na to co się wokół nas dzieje. W Stalowej każda inwestycja cieszy, bo nie jesteśmy Rzeszowem, a tych ostatni jak na lekarstwo. No cóż zobaczymy jak to się dalej potoczy.
+0-0
Środa, 4 maja 2016 r. godz. 17:33
~prawie emerytka
praca marzeń w vivo dla kończących studia, technika itp. Fachowcy z wiedzą wyjeżdżają , bo nic ich tu nie trzyma. Już mnie wkurza to vivo !!!!!. Zgadzam się z poniższymi wypowiedziami.
+0-0
Środa, 4 maja 2016 r. godz. 16:10
~pod lasem
do BLOK@ zapraszam więc między te wiejskie iglaki, spróbujesz coś dobrego z wędzarni i samogonem przepijemy to zobaczysz że wieś to nie tylko JAJKA Z BIEDRONKI i IGLAKI :)
+0-0
Środa, 4 maja 2016 r. godz. 15:54
~elo
Żeby kupować, trzeba mieć za co, żeby mieć trzeba pracować, żeby pracować trzeba mieć gdzie .....a jak ba razie żadnych poważnych inwestorów, przedsiębiorstw czy fabryk nikt tu nie planuje! Jak na razie wykańcza się rodzimy handel po przez markety , vivo i teraz meblowy .....ale na prywatnej działce inwestor może wszystko....
+0-0
Środa, 4 maja 2016 r. godz. 15:26
~A KAŁUŻE DALEJ STOJĄ
vivo huta i żołnierze wyklęci ot ! takie priorytety dla miasta :) niech każdy mieszkaniec popatrzy na swoją umowę o pracę, nich sprawdzi stan konta, i w skali od 1 do 10 określi swoje samopoczucie. I tak po trzech pytaniach odpowiecie sobie na to ile znaczą w waszym życiu HUTA VIVO I Jakieś Hasło patriotyczne ( z całym szacunkiem do historii) Dajemy się zwodzić populistycznym hasłom. Huta już prawie nie istnieje jedyny realny zarobek będzie z niej miał były dyrektor - właściciel firmy produkującej optykę do kraba. VIVO - własność developera który wykasował lokalny rynek i przejmuje część kasy która naturalnym, obiegiem nakręca gospodarkę poprzez naszą konsumpcję. Hasła patriotyczne - robimy szmatę z historii i byle dziad może zasłonić się flagą aby stać się aniołem. I nie chodzi o to że ta bidna HUTA VIVO I Patriotyzm są złe - budujecie to budujcie, sprzedajecie to sprzedajcie, ale nie róbcie z siebie bohaterów narodowych bo ktoś w VIVO meblowy otwiera, albo że PIS w hucie sobie zdjęcia robi do lansu. BO NA JANA PAWŁA II - JAK STAŁA KAŁUŻA TAK STOI !
+0-0
Środa, 4 maja 2016 r. godz. 15:21
~blok
sztuczna...-teraz na wsi nic nie ma, wszystko kupują w biedronce, nawet jajka, marchew i inne...dawno byłeś na wsi....same iglaki, szpan, tylko ludzie z miasta szukają jajek od szczęśliwych kur!
+0-0
Środa, 4 maja 2016 r. godz. 14:54
~ellla
Vivo i Vivo ciągle niech miasto przyciąga inwestorów lepiej jakby powstawały zakłady produkcyjne,fabryki gdzie duzo ludzi znalazloby zatrudnienie .
+0-0
Środa, 4 maja 2016 r. godz. 14:39
~sztuczna kupa w nowym opakowaniu
takie są sieci galeriowe w mieście wielkości stalowej woli jedna galeria potrafi przejąć rynek w mieście - wszystkie branże. I tak! jak do roboty to do aluminium jak na zakupy to do galerii. Dziwicie się że ludzie wolą na wsi domek kupić żyć w spokoju na swoim i przynajmniej świeżego ogórka czy pomidora zjeść i prawdziwy boczek uwędzić. Dlatego w mieście pozostawać będzie taka masa przejściowa - ci co jeszcze się nie dorobili albo nie interesuje ich jakość życia. Reszta wykupuje działki i ucieka na wieś lub do większych miast bo każdy ma jakieś swoje upodobania. A władza będzie coraz bardzie znieczulona na wspólne dobro - i jakoś się to będzie kręciło :(
+0-0
Środa, 4 maja 2016 r. godz. 14:32
~UBEK
INWESTYCJE CIĄGNĄ SIĘ ZA POMYSŁEM SZLĘZAKA , PRZYPOMNĘ OPINIE JEGO OPOZYCJI DOTYCZĄCĄ GALERII VIVO. DZISIAJ BRAKUJE PRAKTYCZNIE JAKICHKOLWIEK NOWYCH INWESTORÓW(NO MOŻE KFC
+0-0
Środa, 4 maja 2016 r. godz. 14:14
~tapicer
tak,na pięknych czerwonych sofach marki Agata będziesz się mógł zadowolić....
+0-0
Środa, 4 maja 2016 r. godz. 13:40
~Terenia Orlowski
a będzie FLAMINGO ?
+0-0
Stalowka.NET - Wiadomości lokalne z miasta Stalowa Wola i okolic
Copyright 2001 - 2022 Stalowka.NET
  » O nas  » Redakcja  » Reklama  » Kontakt
Wszelkie prawa zastrzeżone.
X Ta strona korzysta z plików cookie w celu świadczenia usług i realizacji potrzeb użytkowników. Pliki te mogą być zapisywane w pamięci Twojego urządzenia. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej. Więcej w polityce prywatności.