Stalowa Wola Stalowa Wola: Huta Stalowa Wola
Wiadomości lokalne z miasta Stalowa Wola i Powiatu Stalowowolskiego. Najnowsze! Najszybciej!
Nagrania audio, rozmowy z ciekawymi ludźmi
Fotografie z najważniejszych wydarzeń w Stalowej Woli
Kanał youtube.stalowka.net - Pierwsza stalowowolska telewizja internetowa
Encyklopedia miasta Stalowa Wola
Zapowiedzi zbliżających się wydarzeń kulturalnych
Repertuar stalowowolskich kin
Baza adresowa najważniejszych firm i instytucji życia publicznego
Kamera na żywo. Widok na Stalową Wolę.
Bezpłatna baza ogłoszeń dla mieszkańców miasta Stalowa Wola jak i Powiatu Stalowowolskiego
Twoje konto
Strona główna  Stalowa Wola / Wiadomości Czwartek, 24 stycznia 2019 r. Imieniny: Felicji, Roberta, Sławy
 Wiadomości lokalne
» Co za 10 lat? Debata z ministrem Kwiecińskim
» Decydujesz, pomagamy - trwa głosowanie!
» Rozwadów: pieszy potrącony przed muzeum. Jego stan jest bardzo ciężki
» Dusi nas smog, czterokrotne przekroczenie wielkości pyłu!
» Miasto podreperuje infrastrukturę na lotnisku w Turbi
» Zbędne kilogramy chętnie przyjmiemy! - nowa jakość dietetyki w Stalowej Woli
» Chodnik dla aut nie dla pieszych?
» Mielecka firma stworzy dla Stalowej Woli system informacji pasażerskiej
» Muzeum Regionalnemu przybywa budynków. Niebawem otwarcie kolejnej powierzchni wystawienniczej
» 64-latek odnaleziony przez policję. Zaginięcie zgłosiła rodzina
» Uwaga na polowania w stalowowolskich lasach!
» Nie wiadomo jeszcze ile miasto zapłaci za rozbiórkę "straszydła"
Więcej » 
 Zasłyszane...
"Najciekawsze na tej wystawie jest spojrzenie na rozwój Stalowej Woli z perspektywy mieszkańca, człowieka. Jego dzieciństwo, dorastanie, miłość, sukces przemijanie".
Katarzyna Zarzycka, Muzeum Regionalne w Stalowej Woli
 Imprezy w mieście
» Podwójne spotkanie autorskie
» Ogólnopolskie Michalickie Warsztaty Liturgiczno-Muzyczne
» Koncert karnawałowy Orkiestry Dętej MDK
» Opowieści z Togo - spotkanie z Piotrem Pyrczem
» Muzyczny Parnas - XIV Forum Pianistyczne - koncert galowy
» Wieczór z operetką
» Wielka Wojna nad Dolnym Sanem
» Nerwica natręctw - spektakl w reż. Artura Barcisia
Więcej » 
 Fotoreportaże
Stalowa Wola: Miejska Wigilia z szopką i jarmarkiem
»Miejska Wigilia z szopką i jarmarkiem
»Protest urzędników przed Sądem Rejonowym
»Stalowa Wola na COP24
»Otwarcie Centrum Języka i Kultury Chińskiej w Stalowej Woli
»Stalowa Wola: otwarcie lodowiska w stylu retro
Więcej » 
Wiadomości lokalne / Polityka i Samorządy

Poniedziałek, 13 kwietnia 2015 r. godz. 18:55     /Magdalena Rodecka/
PSL powitało Szlęzaka "na pokładzie"

Biuro poselskie, sztab dowodzenia PSL w Stalowej Woli znajduje się w budynku Metalowiec. To właśnie tam mogą kierować się osoby, które chciałyby podzielić się swoimi problemami lub spostrzeżeniami na każdy temat.
Biuro poselskie, "sztab dowodzenia" PSL w Stalowej Woli znajduje się w budynku "Metalowiec". To właśnie tam mogą kierować się osoby, które chciałyby podzielić się swoimi problemami lub spostrzeżeniami na każdy temat.
Fot. Jacek Rodecki
W Stalowej Woli zainaugurowano oficjalnie otwarcie Filii Biura Poselskiego Jana Burego i Dariusza Dziadzio z Polskiego Stronnictwa Ludowego. W poczet partii przyjęto także nowych członków.

Biuro poselskie, "sztab dowodzenia" PSL w Stalowej Woli znajduje się w budynku "Metalowiec". To właśnie tam mogą kierować się osoby, które chciałyby podzielić się swoimi problemami lub spostrzeżeniami na każdy temat. - "Jestem pewien, że w tym miejscu, każdy kto nas odwiedzi znajdzie życzliwość, otwartość i kompetencje" - mówił Andrzej Szlęzak, który wstąpił w szeregi PSL jako asystent społeczny.

Do tej pory bezpartyjny, wyjaśniał, że na chwile obecną PSL jest mu najbliższą ideowo partią, zarówno jeżeli chodzi o wartości narodowe jak i kwestie Ukrainy. Nie ukrywał nigdy, że ma ambicje, aby znaleźć się w parlamencie, co potwierdzili czołowi przedstawiciele PSL, w tym Jan Bury, który rekomendował Szlęzaka jako kandydata na posła. - "Wiążemy duże nadzieje z Andrzejem Szlęzakiem. Wierzymy, że odbuduje struktury PSL tak jak odbudował Stalową Wolę" - stwierdził Jan Bury. - "Stalowa Wola zasługuje, aby mieć silnego reprezentanta w Sejmie, który zawalczy o sprawy regionu" - mówił Andrzej Szlęzak.

Władze PSL są zdania, że otwarcie filii biura to duże wydarzenie w życiu partii. W osobie byłego prezydenta widzą filar miejskich struktur. Chwalili Szlęzaka za wizje rozwoju miasta, wzrost gospodarczy, rozwój infrastruktury i uczelni wyższych oraz za tworzenie dobrego klimatu do inwestowania.

- "Stalowa Wola to symbol COP-u i mówię to z całym przekonaniem, że Andrzej Szlęzak reprezentował go z dumą i historycznie pamięć o nim pielęgnował, prowadząc na jego podstawie transformację miasta" - mówił Jan Bury, dodając: - "Szkoda by było, aby wiedza i doświadczenie takiego człowieka jak Andrzej Szlęzak poszły na marne. Musi kontynuować swoją misję na rzecz państwa, obywateli, miasta" - usłyszeliśmy od Jana Burego.

I choć czołowi gracze w PSL zdają sobie sprawę, że Szlęzak po 12 latach rządzenia miastem wybory przegrał, za przykład zaczęli podawać miasta, gdzie mieszkańcy po wyborze kandydata z Prawa i Sprawiedliwości, który nie spełniał obietnic, przeprowadzali referendum.

Na razie nie ujawniono, z którego ewentualnie miejsca Andrzej Szlęzak mógłby startować, padła deklaracja, że będzie ono "najwyższe z możliwych".

Na spotkaniu głos zabrał także radny sejmiku wojewódzkiego Władysław Stępień: - "Stalowa Wola dzięki rządom Szlęzaka i wielu znakomitych ludzi jest obecnie jednym z najlepiej inwestycyjnie przygotowanych miast" - stwierdził. Radny Stępień niebawem będzie chciał zorganizować w Stalowej Woli debatę wraz z innymi radnymi szczebla wojewódzkiego, gdyż jego zdaniem nowy zarząd województwa podkarpackiego sprowadził Stalową Wolę "na margines", a chodzi między innymi o nowy okres unijnego programowania.

Zobacz więcej:
- Fotoreportaż: PSL otworzyło biuro w Stalowej Woli
Video

Strona do druku Drukuj artykuł    

Jeżeli masz jakieś ciekawe informacje, chcesz przekazać coś ważnego,
coś interesującego, nie wahaj się - napisz do nas: redakcja@stalowka.net

Dodaj komentarz do artykułu »  

Sobota, 18 kwietnia 2015 r. godz. 19:33
~zoska
DO JOZEFA WISARIONOWICZ: PANIE TAKIEGO DEBILA JAK PAN , KTORY ZAMIAST MOZGU MA JAJECZNICE TO CHYBA NIE MA W CALEJ STALOWCE.WSTYDZ SIE CHLOPIE ZA SIEBIE I ZWAZAJ NA JEZYK BO CI MOZE ODPASC...POZDRAWIAM I WALCZ SAM ZE SOBA DALEJ BO POZOSTALI NAWET NA TWOJE BEZMYSLNE KLMENTARZE NIE REAGUJA BO SZKODA SLOW.
+0-0
Piątek, 17 kwietnia 2015 r. godz. 14:37
~tubylec
Do "antypis" Trzeba mieć bardzo dużo złej woli,aby pisać takie bzdury. Wszystkie wady twojej ukochanej PO przypinasz PiSowi. Wynajdujesz jakieś pseudoafery nie dostrzegając tych prawdziwych i wszechobecnych w wykonaniu Twej ukochanej PO.Bo to że jesteś jej miłośnikiem,widać z nienawiści jaką żywisz do PiS
+0-0
Czwartek, 16 kwietnia 2015 r. godz. 17:47
~antypis
Tylko pisowska prawda jest najprawdziwsza. Tylko PiS jest najbardziej katolickie i patriotyczne i tylko oni nie kłamią w żywe w oczy- uwierzcie edziowi i nie patrzcie na to się naprawdę dzieje w Stalowej Woli. Tylko PiS bierze wszystkie stołki dla gówniarzy, synusiów i innych zawodowych opluwaczy. To co z tego, że niczego nie potrafią, ale należy im się najwyższa możliwa pensja i zdjęcie z Frankowskim pod pomnikiem Jana Pawła II. Do tego konferencje, obiadki i kwiatki za samorządowe pieniądze i fanfary na cześć jedynej słusznej partii. Nie ważne, że nigdy niczego dobrego dla miasta nie zrobili i sprzedali pisowskiemu koledze zabytek w parku za ułamkową część wartości działki pod nim, grzebiąc nasze nadzieje o pięknym Charzewickim Parku. Obleją to u niego w knajpie śmiejąc się z naiwności ludzi, którzy na nich zagłosowali!
+0-0
Czwartek, 16 kwietnia 2015 r. godz. 13:38
~edziu
Popieram cię ''tubylec'' na 1000 procent ale lemingom możesz wszystko wytłumaczyć a oni na gó..wno dalej będą mówić papu. Po za tym te wypociny lemingów gimbusów nie zasługują na odpowiedź bo w 99 procentach są to prowokacje lemingów pożytecznych idiotów.
+0-0
Czwartek, 16 kwietnia 2015 r. godz. 13:25
~edziu
Do ''tubylec'' masz 100 procent racji lemingi oglądają TVN 24 i czytają GAZETĘ WYBORCZA środki masowego przekazu które nie należą do POLAKÓW. I wydaje im się że posiadają wiedzę a nie wiedzą że są manipulowani jak małe dzieci we mgle. Media te są sponsorowane przez peło i wciskają lemingom pijar i propagandę z której wszyscy mądrzy ludzie się śmieją. Lemingi broniący peło może skomentujecie taśmy prawdy z knajpy SOWA.
+0-0
Czwartek, 16 kwietnia 2015 r. godz. 11:30
~tubylec
Do "Macieja z W.Bryt." A może wiesz kto sponsoruje gw. i tefałen,które zapewne są twoim jedynym źródłem informacji (tej "nieomylnej" i "prawdziwej")
+0-0
Czwartek, 16 kwietnia 2015 r. godz. 10:54
~tubylec
Do "leming" Może to ty poinieneś poczytać inną prasę niż gw. i oglądać co innego niż tefałen,a przede wszystkim m y ś l e ć . Gigantycznych afer PełO zapewne nie widziałeś? Było ich tyle.że pewnie już się do nich przyzwyczaiłeś i uważasz to za normalne
+0-0
Czwartek, 16 kwietnia 2015 r. godz. 08:21
~Obiektywny
Jak czytam niektóre wpisy to mi się wydaje ,że w tym mieście zostali sami idioci:)Docencie to co dla miasta zrobili kolejni prezydenci,każdy zrobił coś dobrego, a teraz widać na każdym kroku jak młody prezydent prężnie działa.Oby mu się udało a my jako mieszkańcy powinniśmy go wspierać ,bo to dla naszego dobra.
+0-0
Czwartek, 16 kwietnia 2015 r. godz. 08:16
~Obiektywny
Jak czytam niektóre wpisy to mi się wydaje ,że w tym mieście zostali sami idioci:)Docencie to co dla miasta zrobili kolejni prezydenci,każdy zrobił coś dobrego, a teraz widać na każdym kroku jak młody prezydent prężnie działa.Oby mu się udało a my jako mieszkańcy powinniśmy go wspierać ,bo to dla naszego dobra.
+0-0
Czwartek, 16 kwietnia 2015 r. godz. 07:42
~leming
Mieszkaniec! Szkoda dyskutować nad twoją głupotą. Afera SKOK jest największą aferą w dziejach RP. Jest faktem ze kierowali nią ludzie PIS-u , wybierani z inicjatywy Kaczyńskiego. Wszystkie przekręty dotyczyły ludzi z PIS powiązanych. PIS roztaczał parasol ochronny nad SKOK. Za to wszystko zapłacą miliony ludzi. Za aferę ze SKOK jest odpowiedzialny bezpośredni Kaczyński. Poczytaj trochę prasę - inną niż ND, itp. To są fakty, tylko one nie docierają do twojego ptasiego móżdzku. Masz w sobie coś z rycerza - zakuty łep.
+0-0
Środa, 15 kwietnia 2015 r. godz. 19:12
~Maciek z W.Bryt.
@"mieszkaniec" aleś ty ogłupiał już całkiem. Pewno swoją wiedzę czerpiesz z "wSieci" dpo Rzeczczy, tv Republika, TRWAMać itd. idp.sponsorowanych zresztą przez SKOKi. Bo muszą być sponsorowani bo nikt z mądrych ich nie czyta, więc nie jesteś wyjątkiem. Takich właśnie im potrzeba.
+0-0
Środa, 15 kwietnia 2015 r. godz. 18:59
~Kinga
Zbliżają się wybory więc wszyscy chcą się gdzieś "załapać". W PiSlamie może być ostro bo i Bładek, i Bładkowa i babcia Sagatowska.... Chyba Nuncjusz będzie wspierał babcię bo ona jego wspierała.
+0-0
Środa, 15 kwietnia 2015 r. godz. 17:42
~Usmiany :-)
Andrzej teraz z ex Palikotem i PSL-em. Przybliżył się do gumna i rumianku.
+0-0
Środa, 15 kwietnia 2015 r. godz. 17:36
~józef wisarionowicz stalin
Ze Szlę... nie bedzie dobrego chłopa bo jak wiemy, to taki powinien wiedzieć jak trzymać grabie i jak dogodzić babie. A łun nic nikaj nie potrafi tym swoim instrumencikiem zapajęczonym.
+0-0
Środa, 15 kwietnia 2015 r. godz. 17:33
~Aruba
Żeby @antykak był tylko lemingiem to byłoby dobrze, ale to klakier który robi za głuchy telefon. Nie wie co, ale ale wie ze ma powtarzać jak małpa.
+0-0
Środa, 15 kwietnia 2015 r. godz. 17:16
~Przyjaciel
Andzrej, Ty umizgujesz się do Artura Zawiszy na FB? Do tej kanalii i szubrawca? Taki prawy człowiek jak Ty umizguje się do faszystowskiej świni?
+0-0
Środa, 15 kwietnia 2015 r. godz. 15:59
~fdsfds
Szlezak tak sie do tego PSL u nadaje brak słów , a co z Koriwnem-Mikke skonczyl wspolprace , czy sie dowiedzial ze na oszołomstwie nie wejdzie do sejmu , z PSL tez ciezka droga tam.
+0-0
Środa, 15 kwietnia 2015 r. godz. 15:51
~rolpa
"Ania" bardzo podoba mi się twoje wytłumaczenie pochodzenia określenia "leming" i jego interpretacja. Nie wiem czy nagminnie używający to określenie cokolwiek zrozumie, bo u niego ciężki jest stan umysłu. Może???
+0-0
Środa, 15 kwietnia 2015 r. godz. 15:46
~Stalowiak
Stalowa Wola zawsze zagłosuje na Pana Andrzeja Szlęzaka. Ostatnie wybory mieszkańcy zlekceważyli zakładając, że do żadnych zmian nie dojdzie. Teraz już mieszkańcy na wybory pójdą i zagłosują na Andrzeja Szlęzaka.
+0-0
Środa, 15 kwietnia 2015 r. godz. 15:15
~mieszkaniec
Do ''antykak'' lemingu pożyteczny idioto niedawno próbowali wciskać ludziom ciemnotę jakie to przekręty w SKOKU WOŁOMIN zrobił PIS na ponad 2 miliardy złotych ale kiedy się okazało że zrobili to ludzie z WSI temat szybko ucichł bo wiadomo z kim WSI współpracuje i komu podlega. Po za tym każdy w miarę mądry człowiek wie że 2,5 miliarda złotych nawet politycy nie ukradną. Teraz próbują ludziom wmówić że na wybrzeżu PIS wyprowadził 70 milionów złotych co jest nie prawdą bo pan senator Birecki nie działa w SKOKACH już od 2011 roku musiał się zrzec tej funkcji ze względu że został senatorem. A ten przekręt w SKOKU na wybrzeżu to był w ostatnich latach więc lemingu nie pisz głupot bo jesteś nie wiarygodny, manipulancie. Wpartii PIS to sama partia rozlicza się ze swoimi posłami nawet za malutkie aferki. A na koniec przypomnę ci tylko jak malutka aferka z Rywinem zmiotła ze sceny politycznej wielką partię jaka w tamtym czasie była SLD.
+0-0
Środa, 15 kwietnia 2015 r. godz. 13:38
~mieszkaniec
Do ''saba'' lemingu co ty już nie wymyślisz żeby obrażać mieszkańców STALOWEJ WOLI. W poprzedniej kadencji owszem było czterech młodszych radnych na czele z nijakim przytułą ale 90 procent radnych to byli starsi panowie. Lemingu matołku pisz merytorycznie jeżeli chcesz być wiarygodny.
+0-0
Środa, 15 kwietnia 2015 r. godz. 13:32
~antykak
"mieszkaniec" - PiSafera SKOKów przebija wszystkie dotychczasowe afery jakie były w Polsce. Widzę że góówno wiesz a skaczesz jak kacze góówno. Nie wspomnę o Srebrnej, Telegrafie itd., itd. Popytaj kogoś mądrzejszego.
+0-0
Środa, 15 kwietnia 2015 r. godz. 13:32
~mieszkaniec
Do ''brawo'' czytaj regularnie STALÓWKĘ NET. bo ja już dawno komentowałem że Szlęzak już dawno został politycznym trupem a tym zapisaniem się do PSL tylko to potwierdził.
+0-0
Środa, 15 kwietnia 2015 r. godz. 13:29
~mieszkaniec
Do ''cap'' wypociny to piszą lemingi które obrażają PREZYDENTA naszego miasta PANA LUCJUSZA NADBEREŻNEGO nad tym pomyśl lemingu jeśli w ogóle potrafisz myśleć.
+0-0
Środa, 15 kwietnia 2015 r. godz. 13:25
~mieszkaniec
LEMINGI jeżeli pragniecie choć odrobinę szacunku to zacznijcie od komentowania wielkich afer peło [PATOLOGII OBYWATELSKIEJ] . Tylu afer co za peło to jak POLSKA istnieje nigdy nie było. Dopiero jak zaczniecie komentować te afery to być może przestaniecie być lemingami.
+0-0
Środa, 15 kwietnia 2015 r. godz. 13:09
~zdz
Ten pan pośrodku zdieciato pójdzie siedzieć niedługo szanowałem slezaka ale teraz dla koryta nawet do partii złodziej się zapisał widocznie juz zglupial na starość byly prezydent
+0-0
Środa, 15 kwietnia 2015 r. godz. 13:06
~panda
tubylec nie o stołeczek:) chyba, że podniosą strasznie podatki, boję się o funkcjonowanie tego miasta, wszystko rozwalą, wszystkich zwolnią i zatrudnia swoich dyletantów dla osiągnięcia osobistych korzyści, czy to politycznych, czy materialnych
+0-0
Środa, 15 kwietnia 2015 r. godz. 13:03
~Bolek
goldenBoy a jak ocenisz Sagatowska i jej zapisanie się do Pisu?
+0-0
Środa, 15 kwietnia 2015 r. godz. 12:25
~tubylec
Ps. do "Ania" Niestety PSL aby utrzymać się przy korycie nie pozostaje w tyle za PO w swych działaniach
+0-0
Środa, 15 kwietnia 2015 r. godz. 12:11
~tubylec
Do"Ania" Truno sięz tobą zgodzić. To zdecydowanie wyborcy PO nie używają mózgu. Przecież ilość afer,przekrętów i kłamstw PO niema sobie równej w żadnej innej partii,a wyborcy tego nie zauważają i ślepo głosują na to bagno,które prowadzi cały kraj wprost do zguby. Zupełnie jak te lemingi idące wprost do morza na zgubę
+0-0
Środa, 15 kwietnia 2015 r. godz. 11:59
~goldenBoy
No cóż, byli w historii i tacy co aby być przy korycie zapisali się nawet do NSDAP.
+0-0
Środa, 15 kwietnia 2015 r. godz. 11:52
~Brawo
No wreszcie Stalowa Wola będzie miała swojego posła ! Wreszcie będziemy mieli na kogo zagłosować w wyborach do sejmu.Brawo!
+0-0
Środa, 15 kwietnia 2015 r. godz. 10:43
~józef wisarionowicz stalin
Te trzy stare dziadki straszą i to bardzo. Otóż podczas oglądania tych starych pierdziochów przyszła do mnie wczoraj teściowa ze swoją starą ślepą suczką i...zdechła. Straszna strata!!!
+0-0
Środa, 15 kwietnia 2015 r. godz. 10:21
~CAP
stado PISZĄCYCH BARANÓW
+0-0
Środa, 15 kwietnia 2015 r. godz. 09:47
~Ania
a jeszcze tak dla ścisłości tybylec. "Człowiek, który nie myśli samodzielnie tylko podąża za stadem". Zatem lemingami są wyborcy zarówno PO jak i PiS, bo to jest własnie MASA podatna na propagandę obu partii, które nie są JEDYNYMI w tym kraju. Także jedno drugich obrażacie, a sami się tak nazywacie :)
+0-0
Środa, 15 kwietnia 2015 r. godz. 09:45
~Ania
tubylec - właśnie rzecz w tym, że lemingi to miłe stworzonka. Żyjące w stadach, duuużych stadach. I wcale nie są takie głupie, a już na pewno nie głupsze od innych zwierzątek im podobnych i nie tylko, bo wiedzą, że gdy jest ich za dużo, musza się podzielić i częściowo "emigrować", aby przeżyć. Tak więc określenie leming pasuje do każdego przeciętnego Polaka, emigranta.
+0-0
Środa, 15 kwietnia 2015 r. godz. 09:15
~tubylec
A co "Panda" ? Boisz się o swój stołeczek?
+0-0
Środa, 15 kwietnia 2015 r. godz. 09:05
~tubylec
Do "Ania" Leming to określenie człowieka,który nie myśli samodzielnie a podąża za stadem. Dokładnie tak jak robią to prawdziwe lemingi. Proste !
+0-0
Środa, 15 kwietnia 2015 r. godz. 06:51
~seba2
"Chłop potęgą jest i basta"
+0-0
Środa, 15 kwietnia 2015 r. godz. 02:37
~Kursant
Kurs odbędzie się w wielkopowierzchniowej i postępowej ...jadłodajni.
+0-0
Środa, 15 kwietnia 2015 r. godz. 02:12
~niski
Jacek - ciągnącego te brony to na pewno Bronek ale Tofil. Rozwalił w Stalowej SLD to będzie przyklejal się jak gówna do innego okrętu
+0-0
Środa, 15 kwietnia 2015 r. godz. 00:26
~Ania
Ciekawa jestem ilu z uzywajacych okreslenia "leming", ma pojecie co to w ogole za wyraz, co oznacza i czy aby napewno jest negatywny i obrazliwy jak w idh intencjach...
+0-0
Wtorek, 14 kwietnia 2015 r. godz. 23:11
~SaBa
Mówicie o MŁODOŚCI? To popatrzcie jaka "młodość" siedzi w ławach rady miejskiej? Czuć naftalinę i nie zmienione pampersy. Aż się chce zaśpiewać "To idzie młodość, młodość..." I jak będzie wyglądało to biedne miasto już widzimy....
+0-0
Wtorek, 14 kwietnia 2015 r. godz. 22:59
~studentorre
Gdzie będzie najbliższy kurs bez jedzenia?
+0-0
Wtorek, 14 kwietnia 2015 r. godz. 21:25
~RUDY RYDZ
Do -MarekS-ALE CIE ZAZDROSC BIEZE PO RAZ KOLEJNY ,A TWOJ WPIS JEST TAK PUSTY JAK TY SAM.POZDRAWIAM .
+0-0
Wtorek, 14 kwietnia 2015 r. godz. 21:03
~jaja
Do bezpartyjny "To dobrze, Szlęzak poprawi wizerunek tej partii i dla miasta bez picowania coś zrobi." W tej partii to chyba się raczej nie robi nic dla miasta.
+0-0
Wtorek, 14 kwietnia 2015 r. godz. 20:55
~panda
nadbereżny właśnie zaczął rozwalać UM, będą zwolnienia, musi przyjmować swoich, nikt tego do tej pory nie robił, nawet zochydzany Szlęzak, nie ma siły to musi walnąć wcześniej czy później, przyjmowanie dyletantów, nepotyzm, koryciarstwo po spółkach czas na miejsca pracy dla pis w UM jeszcze za mało w nim zatrudnił i znowu poczytamy o "sukcesach" codziennie:)
+0-0
Wtorek, 14 kwietnia 2015 r. godz. 19:58
~wald
Partyjniactwo? Co to takiego Andrzeju.
+0-0
Wtorek, 14 kwietnia 2015 r. godz. 19:45
~Sciemniają
Co tu dywagować, Bronek ratyfikował genderową, PSL zaadoptował Szlęzaka i Dziadzia. Wszystko jest tak jak zawsze miało być i po cichu było. Palikoty i rusofile z Andrzejem...
+0-0
Wtorek, 14 kwietnia 2015 r. godz. 19:32
~Masa
No to już wiem skąd się wzięła ta kretyńska Jagodowa stolica Polski. Teraz to już na pewno będzie buraczana albo ziemniaczana jak się ta trójka weźmie do roboty. Siąść i płakać. A Stępień wiecznie żywy jak ten Lenin.
+0-0
Wtorek, 14 kwietnia 2015 r. godz. 19:30
~belfer
do: zołza Ja tam Szlęzakowi dobrze życzę i głosowałem na niego w samorządowych, ale on wniosków nie wyciągnął z listopadowego lania. PiS to i może są oszołomy (na pewno są!), ale mają sprawną maszynkę do robienia kampanii wyborczej. Mają spore zaplecze młodych ludzi. Szlęzak tego nie miał i co widać na powyższym materiale nie ma. Czy się zmieniają, ludzie się zmieniają i technologie wyborcze się zmieniają. On tego nie rozumiał i nadal nie rozumie, bo otacza się ludźmi wiekowymi. Dlatego przegra. Szkoda, bo przydałby się nam taki reprezentant w sejmie. Ale to, że dobrał sobie średnią wieku emerytalną do współpracy świadczy o tym, że nie tylko nie wyciągnął wniosków, ale że nadal jest pewny siebie, zadufany w sobie i zadufany we własną nieomylność. Żeby przełamać PiS w Stalowej Woli i na Podkarpaciu, które jest ich bastionem trzeba mieć dobrą drużynę do zrobienia kampanii wyborczej, a nie zbierać wokół siebie ludzi z którymi się przegrało ostatnie wybory. Dlatego obawiam się, że czeka go jeszcze bardziej spektakularna klęska niż w listopadzie.
+0-0
Wtorek, 14 kwietnia 2015 r. godz. 19:30
~jacek
Ludzie gadają że Szlęzak chłopu na Pysznicy brony za..bał i blokadę z Kłoswskim mają robić czy coś. Traktorem nie pojada bo nie mają, a brony to sługusy grubego mają ciągnąć. Korowód ma zamykać czerwona baronowa Proszowska.
+0-0
Wtorek, 14 kwietnia 2015 r. godz. 19:28
~rex
Cóż. Każdy ma prawo wyboru. Pan Andrzej Szlęzak powienien jednak pamiętać, że dla wielu ludzi, którzy głosowali na niego w wyborach samorządowych głosowanie na niego w barwach PSL jest nie do przyjęcia. Powinien to wziąć pod uwagę. Zawsze był kojarzony z prawica. W wyborach samorządoywch mógł mówić, że nie sa to wybory partyjne, polityczne itp. Tutaj się okreslił. Jest wiele dowodów na to, że wyborcy nie wędrują za kandyadatem, który zmienia barwy partyjne. ja, który na niego jako Prezydenta głosowałem we wszystkich wyborach na niego jako kandydata z listy PSL nie zagłosuje.
+0-0
Wtorek, 14 kwietnia 2015 r. godz. 19:03
~teddy
Poza PiS-em nie ma zbawienia, a Szlęzaka zgnoić w czambuł, tak po chrześcijańsku !
+0-0
Wtorek, 14 kwietnia 2015 r. godz. 17:58
~lola
'edziu" poza tobą to wszyscy w domu zdrowi?
+0-0
Wtorek, 14 kwietnia 2015 r. godz. 17:56
~zołza
Wielu i wiele jest wpisow o "emerycie", "dziadku", "spalonym", "zdrajcy" i to wszystko pod adresem jednego człowieka p. Szlęzaka. Świadczy to o piszących, ludziach prymitywnych, zaślepionych, nienawistnych, karłowatych, widzących cudze daleko hen a nie dostrzegają swoich i swojego pod nosem. Idę o zakład, że starszym od p. Szlęzaka jest p. Zarzeczny i w dodatku emerytowany nauczyciel. Tego nie dostrzegacie, jemu wolno więcej bo jest jednym z waszej sekty, bo nigdy zadnej partii nie zdradził... Prawda? Czysty jak dziewica, ma prawo się lansować i rżnąć okazjonalnie g.... wykorzystując każdą okazję jak chociażby rocznicę katastrofy samolotu. Są wśród was i jeszcze okazalsi seniorzy jak p.p. radny Paszkiewicz czy kilku w powiecie. Wam to ujdzie, a tylko Szlęzak nie ma prawa do życia w tym mieście. WSTYD i HAŃBA!!!!
+0-0
Wtorek, 14 kwietnia 2015 r. godz. 17:40
~black.elizz
PSL to tak polityczna prostytutka - zawsze polecą za władzą i pieniędzmi, bez względu na morale. WSTYD...
+0-0
Wtorek, 14 kwietnia 2015 r. godz. 16:50
~andrzej
Głosowałem na pana Szlęzaka, lecz teraz ciśnie się na usta tylko jedno słowo- zdrajca.
+0-0
Wtorek, 14 kwietnia 2015 r. godz. 16:49
~UWAGA
Pilnujmy wyborów, PSL się ujawnił.
+0-0
Wtorek, 14 kwietnia 2015 r. godz. 16:28
~Ogłoszenie parafialne
W związku ze zbliżającymi się wyborami, w celu uniknięcia bezpodstawnych oskarżeń o fałszerstwa wyborcze, Powiatowy Urząd Pracy we współpracy z Państwową Komisją Wyborczą ogłasza nabór na darmowe szkolenie z obsługi karty wyborczej i długopisu. Absolwent powyższego szkolenia zdobywa umiejętność oddania głosu w wyborach ogólnokrajowych oraz wyborach lokalnych. Szkolenie skierowane jest do osób a)ze stwierdzoną Moherozą pospolitą, b) ze stwierdzonym Zespołem Macierewicza, c) z potwierdzeniem dokonania wpłaty w ramach akcji "Składka na Tadka". Szkolenie realizowane z funduszy europejskich w ramach programu "66.6 - Równe szanse. Moher też ma umieć się podetrzeć"
+0-0
Wtorek, 14 kwietnia 2015 r. godz. 16:18
~medyk
"edziu" a i tobie by się przydała wizyta u lekarza. Do psychiatry nie musisz mieć skierowania a może by ci pomógł bo twój stan psychiczny bardzo wielkiego leczenia potrzebuje.
+0-0
Wtorek, 14 kwietnia 2015 r. godz. 16:15
~Hanka
Chyba jakieś odpowiednie służby PiSu "załatwiły" HALNEGO, bo zamilkł! Powoli biorą się za inaczej myślących. ^ rano - puk, puk... Należało się tego spodziewać , bo wolność słowa w/g nich to wszystko należy dobrze mówić o PiS.
+0-0
Wtorek, 14 kwietnia 2015 r. godz. 15:42
~look
Ze zdjęć wynika, że Szlęzak stanął na czele Związku Emerytów, a nie partii politycznej. To kuniec Endrju i jego politycznej drogi.
+0-0
Wtorek, 14 kwietnia 2015 r. godz. 15:10
~lexus
@Olo Przekonasz się, że Szlęzak dostanie manto od PiS we wrześniu. Szlęzak ma potężny elektorat negatywny w naszym mieście i musiałby mieć naprawdę już teraz robioną kampanię wyborczą, żeby w jakikolwiek sposób tenże elektorat negatywny zneutralizować. A on już szaleje i będzie jeszcze bardziej agresywnie wobec Szlęzaka uprawiał czarny PR.
+0-0
Wtorek, 14 kwietnia 2015 r. godz. 14:42
~hela
A ten do go wypierniczyli z biomasy dostał posadkę dyrektora w MKS-e a Sokołowskiego wypiernicz prezydent z piaseckim.
+0-0
Wtorek, 14 kwietnia 2015 r. godz. 14:41
~tenten
inżynier - Ty głosujesz na Błądka? i na Sagatowską.
+0-0
Wtorek, 14 kwietnia 2015 r. godz. 14:39
~jan
...... jak najwyższe z możliwych czyli poniżej Burego.
+0-0
Wtorek, 14 kwietnia 2015 r. godz. 14:38
~adadadd
Slezak i Dmowski a to PSL Kasa Misiu Kasa...
+0-0
Wtorek, 14 kwietnia 2015 r. godz. 14:17
~prawica
PiS pięknie jednoczy wszystkich przeciw sobie, wracają czasy pierwszej Solidarności i walki z komuną, teraz PZPR zastąpił PiS
+0-0
Wtorek, 14 kwietnia 2015 r. godz. 14:15
~Rex Korwin
Dziadzio i Szlęzak w PSL-u. Upadek mitu bezpartyjnego kursu bez jedzenia. Jeszcze tylko Bronka na zdjęciu dodadzą.
+0-0
Wtorek, 14 kwietnia 2015 r. godz. 14:12
~Julia
Do "Stefan" - Nadbereżny ma chyba konferencje pasową bo słychać go w całym mieście :)
+0-0
Wtorek, 14 kwietnia 2015 r. godz. 14:12
~Olo
lexus jak zmiażdzy jak ma same porażki, prywata, koryciarstwo, tani PR, nierozliczony WORD Sagatowskiej, nepotyzm gorzej niż PZPR:) ludzie już zmądrzeli nie wybiorą dziadostwa
+0-0
Wtorek, 14 kwietnia 2015 r. godz. 14:11
~Stefan
Co tak wyje? Ruskie nas już napadły?
+0-0
Wtorek, 14 kwietnia 2015 r. godz. 14:10
~???
Halny zaniemówił?
+0-0
Wtorek, 14 kwietnia 2015 r. godz. 14:09
~lexus
@Olo PiS zwalcuje, zmiażdży Szlęzaka we wrześniu. Będzie większe manto niż w listopadzie. Wystarczy popatrzeć na zaplecze Szlęzaka, żeby wiedzieć, że to jest pewne.
+0-0
Wtorek, 14 kwietnia 2015 r. godz. 14:05
~Olo
pięknie skowyczą pisiaki, oczywiście zagłosujemy na Szlęzaka... PiS pokazał już w mieście czym jest a Sagatowska i Błądek już dawno, skowyczcie dalej to miód na moje serce:)
+0-0
Wtorek, 14 kwietnia 2015 r. godz. 14:02
~huta
wystarczy popatrzeć na zaplecze leśnych dziadków byłego prezia żeby się przekonać że pis może zacząć świętowanie śmierci politycznej ex prezia
+0-0
Wtorek, 14 kwietnia 2015 r. godz. 13:59
~edziu
Rozliczymy Szlęzaka za to zwolnienie lekarskie na którym siedzi po tym jak przestał być prezydentem. Niby taki chory to po co się pcha do sejmu weź się chłopie za uczciwą robotę nie wykorzystuj mieszkańców naszego miasta.Powinna prokuratura za interesować się Szlęzakiem.
+0-0
Wtorek, 14 kwietnia 2015 r. godz. 13:53
~mieszkaniec
Uwaga Uwaga Uwaga !!! Już w tą sobote o godzinie 16 na stadionie przy ulicy Hutniczej 15 LIDER 2 Ligi Stal Stalowa Wola zmierzy się z Wisłą Puławy. Mecz zapowiada się wyjąkowo ciekawie pod względem sportowym. Wisła zajmuje w tym momencie 12 miejsce w tabeli 2 ligi z dorobkiem 28pkt lecz jej przewaga nad strefą spadkową wynosi zaledwie 3 oczka. Gwarantuję to więc jedno, że piłkarze z Puław będą walczyć o każdy punkt. Z drugiej strony mamy naszą Stal która po wyjazdowym zwycięstwie w Wałbrzychu zasiadła na fotelu lidera 2 ligi. Dlatego gorąco zachęcamy wszystkich fanów sportu w Stalowej Woli na stadion MOSiR aby głośnym dopingiem pomogli naszym piłkarzom w odniesieniu kolejnego zwycięstwa a co za tym idzie utrzymaniu pierwszego miejsca w lidze. Namawiamy wszystkich ....kolegów, koleżanki, żony, kochanki, sąsiada .......... Sobota 18.04.2015 godz. 16:00, Hutnicza 15 MUSISZ TAM BYĆ !!!!
+0-0
Wtorek, 14 kwietnia 2015 r. godz. 13:51
~edziu
Można powiedzieć że tonący brzytwy się chwyta nikt z mieszkańców STALOWEJ WOLI nie zagłosuje na Szlęzaka bo to bardzo mściwy człowiek, on w tym SEJMIE zawsze będzie głosować przeciwko mieszkańcom naszego miasta. A tak naprawdę on nawet na prezydenta naszego miasta się nie nadawał tylko lemingi będa głosować na łysego.
+0-0
Wtorek, 14 kwietnia 2015 r. godz. 13:39
~wiktor
Szlęzak,rzeczywiście ma poparcie i dostał głosy,ale odpadł w pierwszej turze...Sorry,taki Szlęzak,tacy wyborcy!
+0-0
Wtorek, 14 kwietnia 2015 r. godz. 13:36
~inżynier
Żeby wygrać wybory i dostać się do Sejmu trzeba mieć dobrą, młodą i pracowitą ekipę, która będzie pracować podczas kampanii w terenie. Jak widać na załączonym obrazku Szlęzak tego nie ma. Inna sprawa, że to jest skrajny indywidualista i ma w genach zniechęcanie ludzi do siebie i swojej propozycji politycznej. Gubi go pewność siebie i przekonanie o własnej nieomylności. Dlatego Szlęzak nie wejdzie do Sejmu. PiS już może tańczyć dance macabra nad politycznym grobem Szlęzaka. Ale jedną rzecz Szlęzakowi trzeba przyznać uczciwie: że sporo dobrego dla naszego miasta zrobił.
+0-0
Wtorek, 14 kwietnia 2015 r. godz. 13:27
~edziu
Ten Dziadzio to od sztucznego penisa z kolei Bury to od sztabek złotych a Szlęzak to od ławek specjalista, dobrali się trzej muszkieterzy. P anie Szlęzak kończ pan wstydu oszczędź, weź się pan za uczciwą robotę.
+0-0
Wtorek, 14 kwietnia 2015 r. godz. 12:59
~zaria
Nie szukaj jeden z drugim cudzego pod lasem a zobacz swoje pod nosem. Znowu czepiasz się jeden z drugim Szlęzaka... skieruj swoją uwagę np. na p. Błądka czy p. Sagatowską. Tu nie widzisz podeszłego wieku ani tym bardziej "osiągnięć" parlamentarnych a nawet przyzwalasz na kandydowanie na następną i następną kadencję. Podziękuj prezydentowi Szlęzakowi i życz mu wygranej a on zadba o to, że prawo będzie zmieniane byś lepiej i dostatniej żył! Prezydent Szlęzak wcale nie jest z mojej bajki ale wolę z nim zgubić niż z każdym innym znaleźć! Nie szkaluj i nie szczuj człowieka bo potem możesz tego żałować. P.S. Przypomina mi się nagonka na b. dyrektora MOSIR-u, śp. Duszyńskiego, do upadłego goniono i szczuto NIK-iem aż wreszcie chłop zakonczył życie. Nie powtarzajcie spec katolicy tego samego scenariusza ze Szlęzakiem
+0-0
Wtorek, 14 kwietnia 2015 r. godz. 12:57
~wojak-malarz
~jan! tobie też nikt nie broni, farby jest ci u nas dostatek do wyboru do koloru
+0-0
Wtorek, 14 kwietnia 2015 r. godz. 12:55
~peesel
tubylec ty pismatołku, nikt ciebie o zdanie nie pytał
+0-0
Wtorek, 14 kwietnia 2015 r. godz. 12:40
~koniec Szlęzaka
Panie Szlęzak zgromadził Pan wokół siebie wiekowych wapniaków a czasy się zmieniają. Czy nie nadszedł czas oddać pola młodym? Żeby Pan chociaż miał młodych na zapleczu. No ale Pan ich nie ma i mieć nie będzie, bo Pan nie lubi jak się Panu nie przytakuje, a młodzi to do siebie mają, że co myślą to powiedzą. To jest Pana polityczny koniec Panie Szlęzak. We wrześniu manto wyborcze i czas na emeryturę.
+0-0
Wtorek, 14 kwietnia 2015 r. godz. 12:18
~prawica
ale kwik świń pisowskich przy korycie... nicie z mandatu poselskiego w Stalowej?:)
+0-0
Wtorek, 14 kwietnia 2015 r. godz. 12:03
~tubylec
Panie Szlęzak,twój czas minął. Odejdź z honorem (jeśli go masz) To i owo dla Stalowej zrobiłeś,ale od pewnego czasu sodówa wali ci w łeb i kolesiostwo zaczęło kwitnąć. Niczego dobrego dla Stalowej już nie zrobisz.
+0-0
Wtorek, 14 kwietnia 2015 r. godz. 11:55
~bre
nie można ufać ludziom, którzy już przelecieli wszystkie partie
+0-0
Wtorek, 14 kwietnia 2015 r. godz. 11:26
~lukasz
hahahahahahahahahahahahahahaha
+0-0
Wtorek, 14 kwietnia 2015 r. godz. 11:05
~~jan
Szlęzak będzie teraz współpracował z komuchem Stępniem który się przefarbował z czerwonego na zielony. Jak widać każde barwy są dobre aby dorwać się do koryta.
+0-0
Wtorek, 14 kwietnia 2015 r. godz. 10:38
~???????
Materiał z wydarzenia mówi jedno: Szlęzak na czele domu spokojnej starości. Z nimi na emeryturę, a nie do sejmu. Z czym do ludzi?
+0-0
Wtorek, 14 kwietnia 2015 r. godz. 10:35
~RST
Pisowska bojówka działa na wszystkich frontach. Obrzucanie innych błotem to ich jedyne i ulubione zajęcie. Dobrze piszą tylko o PiS. Co z realizacją wyborczych obietnic? Rozdawana miejska kasa szybko topnieje ale żadnego efektu nie ma. Do jesieni jeszcze dużo czasu, ale już teraz widać , że wybranie PiS-u zatrzymało nasze miasto w rozwoju. W rozwoju i osiąganiu pułapu , który nawet pochwalił Duda - pisowski kandydat na prezydenta naszego nieszczęśliwego kraju. Ten rozwój i skuteczne działanie -to Szlęzak! Dlatego Prezydent Andrzej Szlęzak ma głosy mieszkańców Stalowej Woli i szacunek po wsze czasy.
+0-0
Wtorek, 14 kwietnia 2015 r. godz. 10:29
~tur
Podobnie jak Zarzeczny w PO.
+0-0
Wtorek, 14 kwietnia 2015 r. godz. 10:24
~asystent
do renata: Mariusz Sołtys jak wida już nic nie znaczy w PSL
+0-0
Wtorek, 14 kwietnia 2015 r. godz. 10:00
~liza
Niesamowite wyznanie Marka... O ile wiadomo powszechnie p. Andrzej jest hetero.... a nie homo! Słusznie, nie ważne kto z kim a ważne są uczucia. POWODZENIA!
+0-0
Wtorek, 14 kwietnia 2015 r. godz. 09:56
~fuja
Ja także ubolewam nad brakiem potężnego filara psl-u za jakiego uchodził p. Mariusz S. Gdyby chciał i się nie bał to powinien się chociaż pokazać, to byłoby mniejszym złem jak zaprzedanie się pisowi. Podobnie jak "renata" uważam, że stworzył egzotyczną koalicję idąc pod rękę z sekciarzami. Panie pośle Bury, pytanie za 100 punktów, co pan na to?
+0-0
Wtorek, 14 kwietnia 2015 r. godz. 09:49
~Marek S.
Andrzej! Byliśmy w tamtej kadencji kolegami. Myślę, że jak będziesz w PSL pociągniesz mnie do siebie. Byłeś dla mnie jak ojciec i jak matka. Gdyby nie dzielący nas wzrost twój i mój, płeć i uroda niepowszednia mógłbym mieć z tobą potomstwo.
+0-0
Wtorek, 14 kwietnia 2015 r. godz. 09:48
~Stalowiak
Dosyć mamy władzy PSL u od lat z PZPR a potem z PO ciągle przy korycie.To kompromitacja dla Stalowej Woli,ale tutaj wieśniaków nie brakuje i swój za swoim pójdzie jak mu obieca ciepłą posadkę;)
+0-0
Wtorek, 14 kwietnia 2015 r. godz. 09:40
~jan z gestapo
je*aniec mowil ze jak nie zostanie wybrany ponownie na prezydenta to sie juz nie bedzie wiecej mieszal w polityke ale widocznie mamony juz brakuje...
+0-0
Wtorek, 14 kwietnia 2015 r. godz. 09:39
~józef wisarionowicz stalin
Szlęzak ,Bury i Stępień. Tych trzech wsiowych muszkieterów ze sztachetami za paskiem to ludzie szukający ochrony przed wymiarem sprawiedliwości. Przed nimi pali się od jakiegoś czasu grunt pod nogami więc szukają bezpiecznego azylu jakim jest Sejm. Wszyscy trzej tworzą zgraną paczkę bo chcą łatwych też pieniędzy. Ich nalot na nasze miasto jest planowany od wielu miesięcy. Pomagali w tej operacji również byli radni miejscy z poprzedniej kadencji. Szlęzak - zdaniem Burego - ma odbudować struktury PSL tak, jak odbudował Stalową Wolę". Czytając wypowiedź tego buroka zmówiłem raptownie wszelkiego rodzaju zdrowaśki za powodzenie tej akcji. Nie jest przypadkiem że te wsioczki są razem bo tak np. jedna z sieci przewozowych bodajże MARCEL, jest własnością Burego który aby prosperować na terenie naszej gminy musiał otrzymać stosowne pozwolenie. Takie pozwolenie zależy jedynie od władz miasta i gminy. Więcej o tej trójce dowiemy się w sytuacji kiedy żaden z nich nie trafi do Parlamentu. Pryśnie wówczas czar ochronki i trza będzie pójść siedzieć jak będzie trza szaba daba da !!! To ludzie skompromitowani na całej długości chlewika poprzez stajnię i oborę po same szambo. Ciekawym tylko kto zacz przyjdzie do ich norki w Metalowcu? Ale mam kolegów którzy doniosą mi szybko jakich mają w mieście te gnidy popleczników. Buźka z jęzorkiem dla wszystkich fanów "maryśki". Odchodzę na chwilę bo właśnie dochodzę do II bazy Orfeuszem zwaną ... "Andrzej Szlęzak musi kontynuować swoją misję na rzecz państwa, obywateli, miasta" - usłyszeliśmy od Jana Burego. Na razie nie ujawniono, z którego ewentualnie miejsca Andrzej Szlęzak mógłby startować, padła deklaracja, że będzie ono "najwyższe z możliwych". "Stalowa Wola dzięki rządom Szlęzaka i wielu znakomitych ludzi jest obecnie jednym z najlepiej inwestycyjnie przygotowanych miast" - stwierdził.
+0-0
Wtorek, 14 kwietnia 2015 r. godz. 09:38
~renata
Aż dziwne ze starosty Mariusza Sołtysa nie było na złocie PSL. Co o tym sadzicie? Chodzą słuchy ze Bury postawił na nim krzyżyk za brak lojalności wedle partii i sprzedanie się do PiS
+0-0
Wtorek, 14 kwietnia 2015 r. godz. 09:37
~konstans
@alabaster To wszystko prawda co napisałeś, ale jest jeden problem. Szlęzak jest indywidualistą, nie umie pracować w zespole. Gardzi nawet tymi, którzy mu dobrze życzą i na niego pracują. Nikt tak skutecznie do siebie nie zniechęca ludzi jak on. Wielu się o tym przekonało i wielu przekona. Dlatego Szlęzak do sejmu nie wejdzie, bo musi mieć drużynę pracusiów, którzy będą na niego zasuwać, a on zniechęca do siebie ludzi.
+0-0
Wtorek, 14 kwietnia 2015 r. godz. 09:31
~Defil
@tedy, pocałuj mnie w d.pę.
+0-0
Wtorek, 14 kwietnia 2015 r. godz. 09:30
~GUMOFILC
Tak bardzo się śpieszy Szrekowi żeby gnój w gumofilcach przerzucać?
+0-0
Wtorek, 14 kwietnia 2015 r. godz. 09:29
~prut
Nie widzę Cholewińskiego co jest?
+0-0
Wtorek, 14 kwietnia 2015 r. godz. 09:29
~Przyjaciel
Panie Prezydencie, do wczoraj robił Pan i mówił to, co uważał Pan za słuszne. Teraz to się zmieni, oczywiście jeżeli będzie Pan chciał trwać w tej partii. Inaczej mówiąc - stracił Pan niezależność i zostanie Pan marionetką. Ja wolałbym, aby Pan wrócił rządzić Stalową Wola, bo tu Pan może coś zmienić. W Sejmie nie zmieni Pan NIC.
+0-0
Wtorek, 14 kwietnia 2015 r. godz. 09:26
~gość
No i bardzo dobrze. Wreszcie Stalowa Wola będzie miała SWOJEGO POSŁA!
+0-0
Wtorek, 14 kwietnia 2015 r. godz. 09:25
~alabaster
Moim skromnym zdaniem, kandydatura pana Szlęzaka jak najbardziej pasuje do ław naszego parlamentu. To otwarty na świat człowiek, wykształcony, odważny i co najważniejsze nie będziemy się za niego wstydzić. Z pewnością nie będzie otwierał żadnego biura poselskiego gdzieś nad morzem, potrafi się wypowiadać i logicznie myśleć. Ma uporządkowana wiedzę po przez ukończone szkoły z maturą włącznie i studiami na KUL! Co więcej trzeba?
+0-0
Wtorek, 14 kwietnia 2015 r. godz. 09:19
~loda
"ABC", dobrze zauważasz, że tymi panami się interesowały służby i wyszły na tym jak zwykle na tarczy. Zauważ, że takim jednym ważniakiem z CBA, który wielu ludziom złamał życie /czyniąc bezprawne zasadzki!/zainteresował się wreszcie wymiar sprawiedliwości i posadził go na d... aż na 3 lata! O takie państwo walczyliśmy, brawa dla sędziego, który sprawiedliwie osądził szuję.
+0-0
Wtorek, 14 kwietnia 2015 r. godz. 09:03
~Podkarapyta
Wszystkie by chciały politykować a robić nie ma komu. Przefarbowany Szlęzak Bury Dziadzio Władzio. Fujjnie bedzie, w morde jerza. Chłopy pekaesy zajechały !
+0-0
Wtorek, 14 kwietnia 2015 r. godz. 08:34
~stw
na zdjęciach same stare pryki a przecież jak pisał Kotarbiński "do tego żeby się dobrze działo potrzebne są stare głowy i młode ręce". W samorządowych głosowałem na Szlęzaka, ale teraz mojego głosu nie dostanie jeśli tylko potulnymi leśnymi dziadkami się otacza. Zero młodych to dobrze nie wróży na przyszłość.
+0-0
Wtorek, 14 kwietnia 2015 r. godz. 08:29
~aga
Partyjnym to on kiedyś był ale z PIS wyrzucił go sam Prezes, przegrał wybory i prezydentem już nie jest, ale chciałby mieć WŁADZĘ, więc wstąpił do partii która daje mu szansę zostać posłem, dlatego wybrał PSL. Ale to czy tak będzie zależy od nas, czy będziemy na niego głosować by mógł zrealizować swoje marzenia??
+0-0
Wtorek, 14 kwietnia 2015 r. godz. 08:19
~tubylec
Były pan prezydent ma parcie na władzę.Nie ważne z kim i jak,byle rządzić. Nie zawahał się nawet przystąpić do skompromitowanego PSL-u. A fe panie były prezydencie
+0-0
Wtorek, 14 kwietnia 2015 r. godz. 08:11
~tedy
Do Defil- Zmien ksywke na DEBIL to Ci pomże !!!
+0-0
Wtorek, 14 kwietnia 2015 r. godz. 08:10
~tedy
Bury dobiera odpowiednie osoby-Swój swojeko zawsze znajdzie -jak zlodziej złodzieja !!!!!!!
+0-0
Wtorek, 14 kwietnia 2015 r. godz. 07:56
~Pytający
A co z tym prezesem elektrowni biomasa w Stalowej Woli co CBA go zatrzymało? Żona jego brata w współpracuje z Burym, a CBA prowadzi śledztwo w sprawie fałszowania wyników wyborów w Sędziszowie Małopolskim.
+0-0
Wtorek, 14 kwietnia 2015 r. godz. 07:45
~wali mnie to
zlot komuchów .....
+0-0
Wtorek, 14 kwietnia 2015 r. godz. 07:43
~koliega
Jak ja widze tego z Wrzaw to pic mi sie odechciewa-ta morda az granatowa od tych alkoholi.
+0-0
Wtorek, 14 kwietnia 2015 r. godz. 07:25
~Defil
Andrzej, kto pozbiera to miasto po rządach tego gówniarzowatego karierowicza, który i tak ma ambicje pójścia w posły. Tobie przynajmniej zależy na Stalowej Woli, jemu zależy na karierze. Kto będzie miał jaja, żeby biskupowi powiedział, żeby się walił? Rozdziobią nas kruki ...
+0-0
Wtorek, 14 kwietnia 2015 r. godz. 05:24
~zico1234
PSL partia która opiera przyszłość na zgrzybiałym , bo innego nie zdobędzie przez swoje machlojki i przestarzały, wykorzystujący Polaków KRUS , członków swojej partii , PSL i Pan daleko nie zajedzie. Jest to chwytanie się ostatniej deski czyli ...FINISH .
+0-0
Wtorek, 14 kwietnia 2015 r. godz. 03:50
~ojejku :-)
Co ja zrobiłem glosując na takiego człowieka
+0-0
Wtorek, 14 kwietnia 2015 r. godz. 02:06
~Maro
bal demonów
+0-0
Wtorek, 14 kwietnia 2015 r. godz. 01:01
~Prawie sympatyk.
Dobre posuniecie p. Andrzeju! Nie przejmowac sie tym co motłoch paskudny wymysla.
+0-0
Wtorek, 14 kwietnia 2015 r. godz. 00:51
~CCCC
.Stultitia.
+0-0
Poniedziałek, 13 kwietnia 2015 r. godz. 23:58
~gość
To nie są wypowiedzi wielu mieszkańców Stalowej Woli tylku kilku dyżurnych pisiorów, którzy wszystkich opluwają. Za taką postawę można dostać niezły stołek opłacany z naszych pieniędzy.
+0-0
Poniedziałek, 13 kwietnia 2015 r. godz. 23:43
~anonim
Szlęzak? Hm, czy to nie ten, dla którego zatruwanie naszego życia przemysłowym hałasem to "delikatna kwestia"?
+0-0
Poniedziałek, 13 kwietnia 2015 r. godz. 23:41
~xxx
Z wypowiedzi wielu stalowaiaków wynika, ze PSL to najbardziej znienawidzona formacja polityczna. Uważana jest za partię sprzedawczyków, koryciarzy (od słowa koryto) i geszewciarzy. Jak panienka lekkich obyczajów nadstawiają pupę każdemu byleby być w Sejmie i przy korycie (władzy). Ich hasło "Bóg, Honor, Ojczyzna" to obłuda i zakłamanie. O Bogu dawno już zapomnieli, Honor się u nich wyświechtał, Ojczyznę mają w d..ie. Prawdziwi chłopi dawno sie od nich odcieli. Glosują na nich tylko koryciarze, i ich rodziny, obstawiający stołki w różnego rodzaju agencjach rolnych. Panie Andrzeju Sz. ceniłem Pana za sympatię dla Endecji. Resztkę szacunku dla Pana też straciłem. Co się z Panem stało !!!!!! Z kim się Pan związał !!! Przeciez PSL to formacja satelitarna wobec PZPR. Kopnij Pan w cztery litery Jana B., ktory nawet nie umie się dobrze wysłowić i resztę czerwonej hołoty. Przejrzyj chłopie na oczy. Miej Pan trochę honoru bo przerżniesz chłopie i będzie wstyd. Antycypuję, że przez związanie się z nielubianym PSLem stracisz Pan bezpowrotnie szansę na kandydowanie na Włodarza Stalowej Woli w następnych wyborach. Ale ja się mogę mylić. Nie mniej jednak życzę Panu jak najlepiej, bo złe życzenia wracają do wypowiadającego. Ja i moja dosyć liczna rodzina na pewno na Pana nie zagłosujemy. Kosiniak-Kamysz z PSL już się w wyborach do Europarlamentu przekonał jak Podkarpacie "kocha" PSL.
+0-0
Poniedziałek, 13 kwietnia 2015 r. godz. 23:34
~Adi
I tak oto inteligent został chłopem. Wielkość ptasiego mózgu Szlęzaka powala.
+0-0
Poniedziałek, 13 kwietnia 2015 r. godz. 23:30
~Marek
Rolnik szuka żony, cz. II
+0-0
Poniedziałek, 13 kwietnia 2015 r. godz. 23:24
~ABC
Ciekawe trio wszyscy na celowniku CBA z wyjatkiem sumiennego towarzysza PZPR sierpa i mlota tow. Wladka z Wrzaw wracaja afery, hucpa, rzady kolesi i sztabki zlota a kysz a kysz plus fartuszkowi ASz i chlopaki ze WSI
+0-0
Poniedziałek, 13 kwietnia 2015 r. godz. 23:15
~buuu...
Panie Andrzeju, Prezydencie! Niech Pan nas nie zostawia! Kto jak nie Pan będzie mógł zrobić porządek w mieście, jak Pana zabraknie?
+0-0
Poniedziałek, 13 kwietnia 2015 r. godz. 23:14
~telewidz
chcą rządzić a konferencji prasowej dobrze nie potrafią zorganizować Szlęzak kompromituje się do końca
+0-0
Poniedziałek, 13 kwietnia 2015 r. godz. 23:12
~spike
Smutna to wiadomość Panie Andrzeju. Naprawdę nie przypuszczałem, że postąpi Pan w ten sposób. Jest mi bardzo przykro, ale ja na Pana już nie zagłosuję.
+0-0
Poniedziałek, 13 kwietnia 2015 r. godz. 23:03
~stalowy
Wiemy dokladnie co ekipa W.Pawlaka wyczynia z banda rudego lisa Tuska.Andrzej gorzej nie mogles trafic. Podlozyles sie jak nic, gdzie Twoj honor?
+0-0
Poniedziałek, 13 kwietnia 2015 r. godz. 23:02
~hobber
My dobrze pamiętamy, kto powiedział "wali mnie to". My dobrze pamiętamy, kto mówił o kursie, na którym nie dawali jedzenia. Czy ktoś chciałby, żeby w sejmie ktoś cos takiego powiedział? Czy sejm jest od tego?
+0-0
Poniedziałek, 13 kwietnia 2015 r. godz. 22:45
~naver
PeeSeLowi już dziękujemy. Niech nikt nigdy nie głosuje na PSL.
+0-0
Poniedziałek, 13 kwietnia 2015 r. godz. 22:39
~Antonio
Trzymam za Andrzejem. Więcej zrobił dla miasta niż dotychczasowi razem wzięci. Bo o obecnym to nie ma co mówić. Będzie uciekał na wyborach do Sejmu bo to jedyna droga dla niego by się dalej nie ośmieszać. Tym bardziej że ma większe szanse skoro piszecie że Sagatowską "wykosiła" Błądkowa. To co z babcią?
+0-0
Poniedziałek, 13 kwietnia 2015 r. godz. 22:17
~Socjolog
Hym, fajnie by było jakby ponad 50 proc mieszkańców stalowej woli wybrało psl. Było by to pierwsze polskie miasto w ktorym rządziłby psl. Prawdę mówiac mam dość wojen pomiędzy pis a po. Człowiek obrzydzenia przez te 20 lat nabral do pis i do po
+0-0
Poniedziałek, 13 kwietnia 2015 r. godz. 22:12
~bezpartyjny
To dobrze, Szlęzak poprawi wizerunek tej partii i dla miasta bez picowania coś zrobi.
+0-0
Poniedziałek, 13 kwietnia 2015 r. godz. 22:10
~teddy
Do Moher 49, jeszcze się doczekasz jak PiS będzie błagał PSL o koalicję rządową :)
+0-0
Poniedziałek, 13 kwietnia 2015 r. godz. 22:04
~tamtararam
koryto ciągnie, buhahaha żenada
+0-0
Poniedziałek, 13 kwietnia 2015 r. godz. 22:03
~Ziemniak
Do Podatnik: dla publiki to biuro otwierał Nadbereżny. Byłem trzy razy i trzy razy było zamknięte. Otwierał jak był spęd pismaków
+0-0
Poniedziałek, 13 kwietnia 2015 r. godz. 22:02
~gjhkyku
No toś Andrzej popłynął...Na mnie nie licz.
+0-0
Poniedziałek, 13 kwietnia 2015 r. godz. 22:00
~podatnik
podzielam zdanie Moher49, PSL to taka Ku......a KAŻDEGO SIĘ CZEPI ABY BYĆ PRZY WŁĄDZY, i pytanie CO PSL ZROBIŁO DLA STALOWEJ WOLI ??? ODPOWIEDZ: NIC
+0-0
Poniedziałek, 13 kwietnia 2015 r. godz. 21:58
~podatnik
to jest chore panie Bury i Szlęzak, za parę miesięcy wybory a wy biuro otwieracie, dla publiki ? czy dla pana Szlęzka? MAM PYTANIE DO PANA SZLĘZAKA MAM NADZIEJĘ ŻE ODPISZE NA FACEBOOKU. PANIE SZLĘZAK, JAK PAN SIĘCZUJĘ ŻE W NISKU PSL JEST W KOALICJI Z PiS ??? podoba się to panu ? proszę o odpowiedz na FB w swoich komentarzach
+0-0
Poniedziałek, 13 kwietnia 2015 r. godz. 21:50
~Moher49
Kwota wolna od podatku dla posłów to 27 360 zł! Kwota wolna dla reszty społeczeństwa to 3 091 zł... Oto jak rządzi sitwa PO + PSL więcej na niewygodne.info.pl
+0-0
Poniedziałek, 13 kwietnia 2015 r. godz. 21:36
~jaja
PSL? To on się zna na rolnictwie? Żenada.
+0-0
Poniedziałek, 13 kwietnia 2015 r. godz. 21:34
~piket
może nie najlepsza opcja psl, ale i tak jaj i własnego zdania nikt mu odmówić nie może.( nie to co obecny partyjniak robiący co mu każą mentorzy z własnej partii)
+0-0
Poniedziałek, 13 kwietnia 2015 r. godz. 21:33
~Moher49
PSL to partia prostytutka. Pójdzie z każdym, kto da zarobić, kogo można bezkarnie okantować. Większość działaczy tej partii powinna siedzieć w kiciu i długo z niego nie wyłazić. A pan Szlęzak robi z siebie ciula. Najpierw był wielkim narodowcem, potem pisiorem teraz włazi w d.. bandzie żulików udających chłopów.
+0-0
Poniedziałek, 13 kwietnia 2015 r. godz. 21:18
~wolak
sagatowska podobno wykopana w wybory do sejmu przez Lidię Błądek z Niska, fajne stracie Sagatowska, Butryn i Szlęzak i stawiam na tego ostatniego mimo, ze z PSL
+0-0
Poniedziałek, 13 kwietnia 2015 r. godz. 21:15
~sympatyczna
panie Stepien jest pan w porzadku facetem ale kolegow pan nie umie sobie dobierac , oczywiscie mojej rodziny glosow ten pan nie bedzie mial, pycha i tak go zgubi.
+0-0
Poniedziałek, 13 kwietnia 2015 r. godz. 20:57
~kajakaja
W końcu Szlezak zrozumiales o co chodzi w polityce. Nadberezny mial dawno wyjeb... i od ministranta ulotki roznosil..
+0-0
Poniedziałek, 13 kwietnia 2015 r. godz. 20:56
~U.S.
Już nie mają się gdzie podziać to tutaj się wpie...ją !!!! tam gdzie jeszcze jest trochę kasy to lecą jak pszczoły do miodu aż wszystko padnie to odlecą !!!!!!!!!! Ale jestem spokojny człowiek i z PSL przejdźmy na wy.... wyp..ć :D
+0-0
Poniedziałek, 13 kwietnia 2015 r. godz. 20:56
~prezes
Ten tonący już okręt pod banderą chłopów z PSL,przygarnął kolejnego topielca.
+0-0
Poniedziałek, 13 kwietnia 2015 r. godz. 20:49
~wyborca
Ma Pan mój głos!!!
+0-0
Poniedziałek, 13 kwietnia 2015 r. godz. 20:46
~jozek
Wszystkie szczury uciekaja do PO lub PSL.Bo jak inaczej nazwac przejscie Szlezaka i Dziadzia do PSLu.Oni znaja sie na rolnictwie tyle co byk na gwiazdach
+0-0
Poniedziałek, 13 kwietnia 2015 r. godz. 20:44
~pola
Prezydencie Szlęzak ma pan moje i rodziny głosy w jesiennych wyborach. Obawiam się, czy nie stanie z panem w konkury następca, Nadbereżny. On tych obietnic za Chiny nie zrealizuje a więc zostaje mu ucieczka do... Sejmu!
+0-0
Poniedziałek, 13 kwietnia 2015 r. godz. 20:42
~lufa
Pa nie pośle Bury co pan sądzi o koalicji w naszym powiecie, pisu z psl? Czy zdaniem pana to nie jest egzotyka?
+0-0
Poniedziałek, 13 kwietnia 2015 r. godz. 20:35
~JOt
Alle jaja :)
+0-0
Poniedziałek, 13 kwietnia 2015 r. godz. 20:30
~Precel
juz mowili o tym, ze z PSLu bedzie gruchal do góry na innym portalu, sprawdzilo sie... No coz..skoro temu Panu juz podziekowano, zapewne jak mowiono bedzie startowal jak Solejuk moze z Gdanska?
+0-0
Poniedziałek, 13 kwietnia 2015 r. godz. 20:26
~ziejacy
a gdzie go jeszcze nie bylo buhahhhahaha wali mnie to ale zianie dobre buhahahaha
+0-0
Poniedziałek, 13 kwietnia 2015 r. godz. 20:24
~eddy
Czy to pierwszy krok do zatrudnienia pana prezydeta w jednej z lokalnych spolek energetycznych?
+0-0
Poniedziałek, 13 kwietnia 2015 r. godz. 20:12
~gruby
a mnie to wali
+0-0
Poniedziałek, 13 kwietnia 2015 r. godz. 20:11
~Stalowa Wola
Gratulacje prezydencie Szlęzak za odwagę. Stalowa Wola jest z Panem!
+0-0
Poniedziałek, 13 kwietnia 2015 r. godz. 20:10
~zanzibar
gdzie mogę przeczytać uzasadnienie tego co mówi stępień??? bo to ciekawe
+0-0
Poniedziałek, 13 kwietnia 2015 r. godz. 19:56
~wieśniak bury
Trafię do ich biura po zapachu obornika
+0-0
Poniedziałek, 13 kwietnia 2015 r. godz. 19:54
~bhudd
Nawet nie wiem jak to skomentować... Dotychczas miałem lepsze zdanie o p. Szlęzaku... Takie rozczarowanie... ze wszystkich band wybrał tę najbardziej śliską i najochydniejszą...
+0-0
Stalowka.NET - Wiadomości lokalne z miasta Stalowa Wola i okolic
Copyright 2001 - 2019 Stalowka.NET
  » O nas  » Redakcja  » Reklama  » Kontakt
Wszelkie prawa zastrzeżone.
X Ta strona korzysta z plików cookie w celu świadczenia usług i realizacji potrzeb użytkowników. Pliki te mogą być zapisywane w pamięci Twojego urządzenia. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej. Więcej w polityce prywatności.