Stalowa Wola Stalowa Wola: Huta Stalowa Wola
Wiadomości lokalne z miasta Stalowa Wola i Powiatu Stalowowolskiego. Najnowsze! Najszybciej!
Nagrania audio, rozmowy z ciekawymi ludźmi
Fotografie z najważniejszych wydarzeń w Stalowej Woli
Kanał youtube.stalowka.net - Pierwsza stalowowolska telewizja internetowa
Encyklopedia miasta Stalowa Wola
Zapowiedzi zbliżających się wydarzeń kulturalnych
Repertuar stalowowolskich kin
Baza adresowa najważniejszych firm i instytucji życia publicznego
Kamera na żywo. Widok na Stalową Wolę.
Bezpłatna baza ogłoszeń dla mieszkańców miasta Stalowa Wola jak i Powiatu Stalowowolskiego
Strona główna  Stalowa Wola / Wiadomości Poniedziałek, 20 listopada 2017 r. Imieniny: Anatola, Edyty, Rafała
 Wiadomości lokalne
» Autosan wyprodukuje autobusy dla wojska
» Szlachetna pomoc
» Areszt dla 32-letniego nożownika
» Lasowiackie zabawy andrzejkowe
» Świętowali na złoto i diamentowo
» Liść Demokracji w Stalowej Woli
» Mężczyzna i kobieta zatrzymani w sprawie ataku z użyciem noża
» Policja o bezpiecznej jeździe
» Mężczyzna ciężko ranny po ataku nożownika. Sprawca zatrzymany
» Zaparkował na dwóch miejscach dla niepełnosprawnych
» Dzień Otwarty Notariatu w Stalowej Woli
» WOŚP szuka wolontariuszy
Więcej » 
 Zasłyszane...
"Wasze dyplomy poświadczają wiedzę, umiejętności, to że obcowaliście z ekspertami aby sami stać się nimi w przyszłości"
Dr hab. Marcin Tkaczyk, prof. KUL.
 Imprezy w mieście
» Promocja książki o Katyniu
» Wielki Finał Międzymiastowego Turnieju Wiedzy o COP
» Piotr Bałtroczyk - Mężczyzna z kijowym peselem
» Koncert Zakopower
» Wyspiański w Muzeum Regionalnym
» Walczyli o Polskę, w którą wierzyli - żołnierze "Tarzana"
Więcej » 
 Fotoreportaże
Stalowa Wola: Wyspiański w Muzuem Regionalnym
»Wyspiański w Muzuem Regionalnym
»W straży otwarto zmodernizowane stanowisko kierowania
»Uwaga TVN w Stalowej Woli
»Nożownik w galerii handlowej VIVO!
»KUL: Inauguracja roku akademickiego 2017/2018
Więcej » 
Wiadomości lokalne / Imprezy w mieście

Wtorek, 30 kwietnia 2013 r. godz. 09:35     /Magdalena Rodecka/
Jarosław Kaczyński (PiS) w Stalowej Woli - spotka się z mieszkańcami

Jarosław Kaczyński (PiS) - to nie pierwsza wizyta prezesa PiS w Stalowej Woli. Gościł u nas w czerwcu i listopadzie 2010 roku.
Jarosław Kaczyński (PiS) - to nie pierwsza wizyta prezesa PiS w Stalowej Woli. Gościł u nas w czerwcu i listopadzie 2010 roku.
Fot. Jacek Rodecki
W niedzielę, 12 maja w sali widowiskowej Miejskiego Domu Kultury odbędzie się spotkanie z prezesem Prawa i Sprawiedliwości Jarosławem Kaczyńskim (PiS).

Polityk odwiedzi "hutniczy gród", aby spotkać się z mieszkańcami i członkami swojego ugrupowania. Przyjazd Jarosława Kaczyńskiego zaplanowano na godzinę 12:00.

Jak się dowiedzieliśmy Jarosław Kaczyński chce w tym roku odwiedzić wszystkie powiaty, aby porozmawiać bezpośrednio z mieszkańcami i przedstawicielami władz lokalnych. Zapoznać ich z programem Prawa i Sprawiedliwości oraz usłyszeć ich konkretne problemy i postulaty.

To nie pierwsza wizyta prezesa PiS w Stalowej Woli. Gościł u nas w czerwcu i listopadzie 2010 roku. Ostatnia wizyta związana była między innymi ze zbliżającymi się wyborami samorządowymi. Wówczas sala widowiskowa pękała w szwach.

Jarosław Kaczyński, polityk, doktor nauk prawnych, twórca i prezes partii politycznych Porozumienie Centrum oraz Prawo i Sprawiedliwość, senator I kadencji, poseł na Sejm I, III, IV, V, VI i VII kadencji. Od 14 lipca 2006 do 16 listopada 2007 prezes Rady Ministrów. Kandydat na urząd Prezydenta RP w przedterminowych wyborach prezydenckich w 2010. Jest kawalerem, mieszka na warszawskim Żoliborzu. Jego brat bliźniak, Lech Kaczyński, który był m.in. prezydentem RP w latach 2005-2010, zginął w katastrofie lotniczej w Smoleńsku.

Zobacz więcej
- Fotoreportaż:Kaczyński na wiecu wyborczym w Stalowej Woli
- Kaczyński przeprosił za prezydenta. Szlęzak skwitował: kto krzyczy woła o pomoc
- Jarosław Kaczyński przyleciał do Turbi

Strona do druku Drukuj artykuł    

Jeżeli masz jakieś ciekawe informacje, chcesz przekazać coś ważnego,
coś interesującego, nie wahaj się - napisz do nas: redakcja@stalowka.net

Dodaj komentarz do artykułu »  

Niedziela, 12 maja 2013 r. godz. 12:51
dziadek
pakero26 - jak masz firme w wolnym kraju, to zatrudniasz kogo chcesz, jasne? Dziadka fachowca tez ci wolno....

Sobota, 11 maja 2013 r. godz. 20:39
hanka
tusk i hrabia komor smierdza mi miedzynarodowa mafia urzednicza NWO.Dlatego zawsze beda spaleni i ubabrani łajnem korupcji.

Sobota, 11 maja 2013 r. godz. 13:34
Pakero26
Dajcie młodym prace a nie macie starych dziadków co ciągle im mało ;)

Piątek, 10 maja 2013 r. godz. 18:52
Wiesiek
Stalowka.NET jako najbardziej profesjonalny portal w całym regionie powinien przed tym spotkaniem dać zapowiedź o tym wydarzeniu na stronę główna. Proszę zwrócić uwagę na liczbę komentarzy i dyskusje jakie toczą się w tym temacie. Myślę że ludzie prowadzący z widoczną pasją ten portal informacyjny mogliby podzielić się jeszcze raz informacją o przyjeździe Kaczyńskiego na stronie głównej. Dyskusja i debata publiczna zawsze są najlepsze dla demokracji. A wszyscy tak plujący na Pana Jarosława Kaczyńskiego niech przyjdą na ta spotkanie i posłuchają go na żywo bez cięć takich telewizji jak TVN!

Piątek, 10 maja 2013 r. godz. 15:54
kataryna
Donaldzie zapytaj partnera, jesli masz takie wiesci, gdyz nikt z czytelnikow o tym nie wie. Kazdy zainteresowany danym problemem zawsze nawiazuje do tego tematu. Nawiaz kontakt z konkretnym poslem .

Piątek, 10 maja 2013 r. godz. 11:18
Donald U**
sam przyjedzie czy z partnerem?

Czwartek, 9 maja 2013 r. godz. 16:37
ola
Panie janie a mnie zadziwia panskie zacietrzewienie prz kompletnym braku rozeznania w sprawie.

Czwartek, 9 maja 2013 r. godz. 16:31
kataryna
Kamila zanim napiszesz takie pierdoly wyssane z brudnego palca poczytaj co nieco o rodowodach np. Komorowskich, tuskach I wielu innych. Radze poczytaj.

Czwartek, 9 maja 2013 r. godz. 14:08
Trefl
@xyz.... Podział opinii jest naturalny. Ocena niejednorodnego środowiska musi być niejednorodna. Jeśli opinia jest taka sama to masz zjawisko manipulacji opinii publicznej. Argumentacja ze "ktoś świadomie i odgórnie dzieli Polaków" jest demagogią. Jej celem jest wprowadzenie w obieg publiczny idei że jeśli ktoś ocenia rzeczywistość "inaczej" od obowiązującego przekazu medialnego to nie może myśleć samodzielnie ale uległ indoktrynacji opozycji. Ale jednocześnie ktoś kto się podpisuje pod opinią rządzących to ma rację. Racje czy zna realną ocenę? Taki PR-ski zabieg sprowadza się do wprowadzania specyficznych ośmieszających emocjonalnie pojęć na poziomie sekt, oszołomów czy głupszych, biednych i nieudolnych. Polacy nie gęsi czyż nie? Zresztą odpowiedz, czy możesz przekonać głodnego że jest syty i vice versa? A odpowiedz na twoją myśl jest raczej prosta gdyż była zawarta w pytaniu @Nie_głosującego wyborcy (już sam jego nick jest rewelacyjny) ........................................................................"Tylko czy gdyby wszyscy głosowali na PO to byłoby wszystkim od tego lepiej :-) Ja powiem że nie." Od tego żeby ktoś głosował na podstawie indoktrynacji na pewno nie będzie mu lepiej. Różnica w opinii wynika z realnej oceny życiowej rzeczywistości i nie może opierać się na zdaniu osoby trzeciej na przykład wspomnianego wcześniej Głodnego czy Sytego. I Głodny i Syty ma przecież jednocześnie racje, ale mają różne opinie. Czy teraz opisałem przystępniej to zjawisko? Sorki że się wcinam :-) ale to było interesujące.

Czwartek, 9 maja 2013 r. godz. 10:32
xyz
Nie_glosujacy wyborca PO...tylko czy gdyby wszyscy głosowali na PIS to byłoby lepiej? Ja powiem ze nie....

Wtorek, 7 maja 2013 r. godz. 14:10
Nie_głosujący wyborca PO
Ja też @Mateusz. Nie rozumiem dlaczego Polakami mogą być tylko Pełowcy ale nie Pisowcy. Podział jest ideologiczny w definicji bycia Polakiem a więc i patriotą oddanemu Polsce. Komuniści też mówią że są patriotami choć nie uznają narodowej suwerenności bo wolą międzynarodówkę socjalistyczną. Patriotą jest ten kto służy dobru Polski a nie swojej prywacie na korzyść państw obcych. A wynik jego działalności musi odzwierciedlać się w poziomie życia i perspektywach życia większości obywateli a nie tylko wybrańców. Podział wynika wyłącznie z obywatelskiej oceny która partia dostarcza lepsze i długofalowe wyniki. PZPR, PO czy PiS więc? Skoro są różnice w ocenie to, to są podziały. Skoro większość ludzi ma coraz ciężej to podział jest naturalny bo z tego wynika. A że chodzi o wymierne wyniki rządzenia to przekonywanie większości że jest źle gdyż są "sztuczne podziały" jest propagandą sukcesu jednostek zadowolonych. Kwestia czy zasłużenie jest im dobrze to jeszcze inna sprawa kierująca nas na potrzebę wyśmiewania wszystkich tych którzy nie są zadowoleni na przykład poprzez inwektywy które świetnie znamy i tutaj wszystkie praktycznie padły . Tylko czy gdyby wszyscy głosowali na PO to byłoby wszystkim od tego lepiej :-) Ja powiem że nie. Bo jest jeszcze coś co nazywa się patriotyzmem czyli służbą narodowi. To on jest gwarantem zaufania społecznego eliminującego nie podziały ale merytoryczne przesłanki ich powstawania.

Wtorek, 7 maja 2013 r. godz. 13:39
no właśnie
Ostateczną decyzję o lądowaniu podejmuje kapitan. A on nie lądował :-) bo odlatywał na drugi krąg. I to jest na taśmach....

Niedziela, 5 maja 2013 r. godz. 14:15
antymihnik2
Jaroslaw,Jarosław wszyscy beda krzyczec jak bedzie.Mamy dosc komorowskiego i tuska potrafia tylko gnebic narod podobnie jak zydow w geccie.Stalowa za PIS ,bo ci co glosowali na tuska i gajowego bóla cicho siedza z wstydu.

Piątek, 3 maja 2013 r. godz. 23:46
Mateusz
Mam spory luksus bo nie należę do istniejących partii. Ale z tego co obserwuję to PiS podzielił Polskę i naród całkowicie. Wmawia że tylko oni są prawdziwymi polakami i "tu jest Polska" gdzie Kaczyński. Co ten człowiek wyprawia? Czy on masz wszystkie zmysły? On jest przecież obłakany!

Piątek, 3 maja 2013 r. godz. 23:23
agent
A jak wygra PIS to kto będzie w urzędach, zarządach itd.? Starosta Siembida czy Bladek?

Piątek, 3 maja 2013 r. godz. 13:14
~jan
zadziwia mnie, że jacyś zwolennicy tego co się teraz w Polsce dzieje. Oczywiście poza działaczami PO PSL-u i SLD, którzy obsiedli Agencje, urzędy, zarządy, Rady nadzorcze itd. i mają za zadanie szczekać na forach i plakaty rozwieszać

Piątek, 3 maja 2013 r. godz. 11:00
Kasandra
Skłócił Polskę, skłócił Polaków. I dalej ryje aby tylko załapać się do koryta mimo że sześć razy już przegrał. Gdyby była taka Polska jak on ją widzi to paszporty i wizy nadal by wszędzie były obowiązkowe bo nikt by nas nie chciał. Tylko wycieczki bezwizowe byłyby do "toruńskiej czarownicy - zawsze dziewicy" ze skarbonkami i banerami "tu jest Polska". Barany przewietrzcie łby!

Piątek, 3 maja 2013 r. godz. 00:27
antytusk
pozdrawiam wszystkich tepych kut..ow ktorzy glosuja na tuska. az mi kompa zamula od waszej ciemnoty

Czwartek, 2 maja 2013 r. godz. 21:33
Bartek
I przejazdem wstąpił do Zaleszan , gdzie spotkał się tylko z wybranymi przedstawicieliami społeczeństwa gminy, a z ludźmi oczekujączmi na spotkanie z nim nie zamienił zni słowa . "Spadaj ....."

Czwartek, 2 maja 2013 r. godz. 20:46
xxx
historyku - ty tez jesteś oddany i co z tego?

Czwartek, 2 maja 2013 r. godz. 15:46
Kamila
Tatuś też miał wielkie zasługi dla sowietów i komunistów. Dzięki temu bliźniacy mieszkali w willi na Żoliborzu i zagrali w filmie. Podczas gdy innych akowców rozstrzelano.

Czwartek, 2 maja 2013 r. godz. 15:39
świeczkowy
Ćwiczcie, ćwiczcie PiSdurnie modlitwę którą wspólnie odmówicie na powitanie: NIECH BĘDZIE POCHWALONY ZIMNY LECH Z WAWELU I JEGO BRAT BLIŹNIAK - ZAWSZE DZIEWICA. AMEN.

Czwartek, 2 maja 2013 r. godz. 15:14
twardy_beton
a piejcie sobie lemingi ile chcecie, a ja i tak : do kościoła będę chodził!! na tacę dawał!! głosował na Kaczyńskiego i jak Bóg pozwoli to na Ziobrę!!! Powodzenia!!

Czwartek, 2 maja 2013 r. godz. 15:00
Drużba
Jarek zapewne chcę zaprosić wszystkich na kawalerskie. Podobno dał już na zapowiedzi z niejaką Anną G . (posłanką) Wszystkiego dobrego na nowej drodze życia życzą mieszkańcy ciemnogrodu i okolic.

Czwartek, 2 maja 2013 r. godz. 10:03
Pawlus
PiS miał swoje 3 minuty w koalicji z Ligą Polskich Rodzin oraz z Samoobroną , Leper robił co chciał z nimi , dlaczego PiS zawsze gdy się wypowiada dla dziennikarzy to tak brzmi jak by był poszkodowany , wieczne placzki z nich . Ludzi z jajami trzeba w PiS , na taką partię nie oddam głosu . Pewnie wybiorę się spotkać z Jarosławem ale raczej mnie nie przekona .

Czwartek, 2 maja 2013 r. godz. 09:58
hsw
jan jakie argumenty z kąd ty ich chłopie wziąłeś.

Czwartek, 2 maja 2013 r. godz. 08:43
Prawda
"Stan szczątków rządowego polskiego samolotu rdzewiejących i znikających z płyty rosyjskiego lotniska jest alegorią stanu polskiej państwowości"...

Czwartek, 2 maja 2013 r. godz. 08:39
nerfus
Argumenty przeciw PiS są zawsze ciekawe, a to za niski, a to, że nie ma konta, a to podsłuchy, a jak rządzi PO o tym ani słowa... Za PiS aresztowano blogerów ? Wynajmowano prowokatorów policyjnych do dymienia na 11 listopada ? Ustawiano przetargi na stadiony i autostrady ? Uniewinniano mafiozów, aferzystów ? Pozwalano by nasz karj był "rozgrywany" przez Rosję, co sam stwierdził Komorowski w sprawie memorandum ?

Czwartek, 2 maja 2013 r. godz. 08:35
nerfus
do jana który twierdzi, że zamiast łapać złodziei i aferzystów wymyślają afery. Słowa Sawickiej: "Tylko wiesz, mieć biznes, otwierajcie jak coś tutaj w Warszawie, zgram wam taką pakę ludzi, którą bym kierowała, jak tra la la". Rezyduję tutaj, przeprowadzam się i koniec. I kręcimy lód, co półtora tygodnia jestem w Sejmie" Sawicka, w rozmowach z agentem, chwaliła się też swoimi koneksjami. "Codziennie w robocie, Warszawa nasza, co kuźwa, prezydent" - opowiadała parlamentarzystka agentowi CBA. "Z marszałkiem województwa też się lubię. (…) Ze Struzikiem z PSL, no w końcu mam męża w PSL-u. Co mam jeszcze więcej powiedzieć. Mówisz i masz!" - brylowała w 2007 roku posłanka

Czwartek, 2 maja 2013 r. godz. 08:24
drako
świnia taka sama jak inne, jeszcze nie widziałem polityka który nie byłby zakłamanym śmieciem

Czwartek, 2 maja 2013 r. godz. 07:54
historyk
Czy zna ktoś jakiegoś sykrytorza pzpr,funkcjonariusza,konfidenta czy jakiegoś lewaka albo kogoś z władz moskwy lub berlina ,który byłby oddany Polsce. Jarosław Kaczyński jest szlachetnym i uczciwym facetem oddanym własnemu krajowi-Polsce.

Czwartek, 2 maja 2013 r. godz. 07:44
wojskowy
Polska powinna się zbroić na wzór Izraela ,która podobnie jak Izrael ma sąsiadów wrogo nastawionych i działających na rzecz odebrania suwerenności i unicestwienia.

Czwartek, 2 maja 2013 r. godz. 06:36
jan
.... a Kargul by powiedział ,,... jak sołtys,wysoko, najedzony i za nic nie odpowiada" ( film ,,Kochaj albo rzuć" )

Czwartek, 2 maja 2013 r. godz. 06:14
jan
...zadziwia mnie to ze są jacyś zwolennicy PiS. Jak można takich piskomuchów popierać. Obniżają podatki bogaczom z 40 na 32% cieszą się z tego że młodzi ludzie wyjeżdżają za granicę, dotacje unijne rozdają na jakieś durnowate wiercenie dziur w ziemi, jak za Stalina zakładają wszystkim podsłuchy, chorych pozbawiają nadziei na przeszczep, zamiast łapać złodziei i aferzystów ,,wymyślają" pseudoafery by potem w tv ogłosić wielki sukces CBA(mantów), banki i firmy chcą znacjonalizować, uchwalają kradzież pieniędzy z budżetu na rzecz partii politycznych. Naprawdę trzeba być upośledzonym umysłowo albo należeć do do tych piskomuchów żeby się o nich pozytywnie wypowiadać

Środa, 1 maja 2013 r. godz. 23:36
Do negusów poniżej
Wszyscy co poniżej napisaliście negatywne opinie na Pana Jarosław Kaczyńskiego prawdziwego Polaka i Patriotę jesteście durniami, pół świadkami, jołopami i prostakami. Wstyd za Was hołoto. takiego badziewia jak w Stalowej Woli i okolicach nie ma w całej Polsce i Europie hołoto.

Środa, 1 maja 2013 r. godz. 23:15
zen
zadziwia mnie to ze są jacyś zwolennicy PO. Jak można takich popaprańców popierać. Podnoszą wiek emerytalny , brak pieniędzy na emerytury, podwyższają podatek, prywatyzują co się tylko da nie mając o tym pojęcia, cieszą się z tego że młodzi ludzie wyjeżdżają za granicę. Naprawdę trzeba być albo upośledzonym umysłowo albo należeć do tych POpaprańców żeby się o nich pozytywnie wypowiadać

Środa, 1 maja 2013 r. godz. 22:45
Jasiek
Panie dyrektorze Miejskiego Domu Kultury. To jest przybytek KULTURY a nie "ŁOBORA"!

Środa, 1 maja 2013 r. godz. 22:22
doktorant
Kiedyś swoim studentom zaproponowałem anonimowy sondaż kto zagłosuje na jaką partię. Na PiS była jedna tylko odpowiedź pozytywna na 26 osób. Cieszy mądrość młodych ludzi.

Środa, 1 maja 2013 r. godz. 22:18
Zocha
"jadźka 22" - postaw obiad na kuchence i idź spać. I dobrze pozamykaj okna i drzwi.

Środa, 1 maja 2013 r. godz. 22:15
Stach
"jadzka22" - bo ty nie wiesz chyba że podkarpacie to najbardziej zacofany region. I byle pomyleńce znajdują tu poparcie od takich samych pomyleńców i bezmózgowców jak ty własnie. I to jest nasza tragedia.

Środa, 1 maja 2013 r. godz. 22:03
o. Podgrzybek
Bogu dzieki że takie Kaczory nie mogły zablokować nam wejścia do UE. A przecież były przeciwne wejściu. Ja teraz mam wolne granice, znam dobrze trzy języki, jadę kiedy i gdzie zechcę z rodziną. Gdzie chcę to pracuję. Mam wykaształcenie, dobrą pracę za granicą, dom i mogę dłuższe weekendy spędzać w Polsce. I uwierzcie że śmieją się z takiego Kaczora wszyscy za granicą bo ośmiesza to badziewie nasz kraj i kompromituje. Gdyby był u władzy to bylibyśmy daleko za Ukrainą jeszcze. Zacofaniec, nieudacznik i pcha się do koryta mimo że 6 razy nauczkę dostał. Zapytajcie go o tatusia Rajmunda o zasługi dla Polski. Prawdy i tak wam nie powie.

Środa, 1 maja 2013 r. godz. 21:41
greg
wolę Jarka niż rudego cwaniaka co wiele obiecał a niewiele zrobił a z każdej strony tylko przykręca narodowi śrubę do granic wytrzymałości,

Środa, 1 maja 2013 r. godz. 20:32
~jan
A ja będę na spotkaniu z Kaczyńskim i zapraszam szczególnie tych co tak POmstują, jak posłuchają to może zmienią zdanie

Środa, 1 maja 2013 r. godz. 19:34
yenn
Wasza wiedza jest bardzo imponująca. Buziaczqi

Środa, 1 maja 2013 r. godz. 19:18
alpa czino
ile komentarzy a niby nikogo polityka nie interesuje:)

Środa, 1 maja 2013 r. godz. 16:40
polka
jadzka22 - sprzeciw!!!!! Nie cale Podkarpacie! Ja nie!!!!

Środa, 1 maja 2013 r. godz. 16:30
RN
romana w tym kraju nawet krowa nie ma wolności bo ta własnie twoja zasrana UE narzuciła jej ile ma mleka wyprodukować.

Środa, 1 maja 2013 r. godz. 16:01
Ramona
Gdyby rządził ten kurdupel to byśmy nigdy do UE nie weszli. Bo jemu i jego przydupcom jest to nie potrzebne. Jemu wystarczy latać z wieńcem i na ulicy go składać. Bożę, co za durnota. A te barany za nim idą i beczą: "ojczyznę wolną racz nam wrócić Panie..." A kto wam zabrał hołoto tę ojczyznę. Polacy w wolnych wyborach zadecydowali bo zdecydowana większość to mądry naród a nie kacza sekta.

Środa, 1 maja 2013 r. godz. 15:48
jadzka22
ja glosuje na Pis bo cale podkarpacie tak glosuje i nie zamierzam glosowac jak buroki z warszfki na tuska i komoruska bóla.

Środa, 1 maja 2013 r. godz. 15:26
Nos
Ale tu katolików-prawdziwych Polakuf-patriotuf!! Cuchnie na mile pisowskim ścierwem.

Środa, 1 maja 2013 r. godz. 14:09
hols
Konto w banku i rodzina hahah ale wymogi na prawdziwego męża stanu . No masakra jak tępi są i ciemni wyborcy PO czy innych palikmoiotów.

Środa, 1 maja 2013 r. godz. 13:04
pisss
To Jarek nie leciał tym samym samolotem ? Nie no chyba na czasie nie jestem, ale bylem pewny, że 2 głowy to nie jedna. A teraz do stalowej przyjeżdża, ciekawe czy brata zabiera ze sobą, jak myślicie ?

Środa, 1 maja 2013 r. godz. 11:19
cytat
Mam gdzieś autorytety, które oburzają się „buczeniem” na Powązkach, ale nigdy nie oburzały się na zbydlęcenie „młodych wykształconych” pod warszawskim Krzyżem Pamięci. Ba, nie dość, że się nie oburzały, ale piały z zachwytem, że zobaczyły tam nowoczesną, europejską młodzież, „Polskę jasną”. Mam głęboko intelektualistów, którzy po najbardziej chamskich zagraniach Palikota bredzili o „ożywczej roli błazna w życiu publicznym”. Mam centralnie z tyłu „starą inteligencję”, która potrafi miesiącami tokować z oburzeniem, jaki to cham z tego Kaczyńskiego, że całując kobietę w rękę, ośmiela się podnieść jej dłoń o centymetr za wysoko albo wykazuje się zupełnie niewybaczalnym brakiem dobrych manier, rozmawiając w drodze na sejmową trybunę przez telefon komórkowy – a która „won stąd” Niesiołowskiego do Ewy Stankiewicz komentuje pobłażliwym „cóż, Stefan jest nerwowy”, w Palikocie zaś widzi zabawnego enfant terrible.

Środa, 1 maja 2013 r. godz. 11:18
cytat
"Komuniści przeszli z peerelu do wolnej Polski w zwartych strukturach, nawet nie pytani przez nikogo o swe bandyckie sprawy. Przenieśli tu polityczne mordy (Falzmann, Pańko i inne ofiary FOZZ, ofiary „mafii paliwowej” etc.), mafijne interesy, sprowadzili polską demokrację do poziomu latynoskiego, a polski wolny rynek do poziomu sycylijskiego."

Środa, 1 maja 2013 r. godz. 10:40
nerfus
Ponad 140 ofiar stanu wojennego, kilkudziesięciu zamordowanych górników i żadnej kary w imię pozrozumienia opartego na zasadzie my wam władzę, ale wy nam żadnych kar... I do dziś brednie, że gdyby nie Jaruzel ruscy by weszli... Ruscy nie mieli żadnego zamiaru wchodzić ! To jest tylko wymówka generała !

Środa, 1 maja 2013 r. godz. 10:27
nerfus
Jak można go uznać skoro sam Michnik twierdzi, że Jaruzelski to człowiek honoru ?

Środa, 1 maja 2013 r. godz. 10:05
jan
.... ,,historyku" pora rozliczyć za co Rajmund Kaczyński dostał willę na Żoliborzu od swych komunistycznych towarzyszy.

Środa, 1 maja 2013 r. godz. 09:36
historyk
Najwyższa pora uznać prawnie poprzez ustawę komunizm jako ustrój zbrodniczy.To jest minimum sprawiedliwości jaka nalęży się narodowi polskiemu.

Środa, 1 maja 2013 r. godz. 09:33
nerfus
Obiecał 3 miliony mieszkań, ale przecież nie w dwa lata ! PO obiecała cud gospodarczy, lekarze i nauczyciele dobrze zarabiający, powroty z emigracji, rządzą już 5 lat i co ? Rozliczysz ich ?

Środa, 1 maja 2013 r. godz. 09:31
nerfus
Polecam książkę R.Zemkiewicza - Michnikowszczyzna - tam są dokładnie opisane mechanizmy manipulowania społeczeństwem po 89 roku, skąd się wzięły fortuny Kulczyków, jak czerwoni oddali władzę,ale za zbrodnie nie zostali ukarani, jak Michnik co roku 13 grudnia rozgrzesza Jaruzela i ekipę za stan wojenny itp...

Środa, 1 maja 2013 r. godz. 09:30
igor
Moze sie Wam nie podobac osoba,ale kazdy przyzna ze program malja dla ludzi a nie dla wybrancow.Zapomnieliscie jak fotografowal sie Szlezak z Kaczynskim zeby wygrac wybory.Wisialy plakaty.O malo do tylka mu nie wszedl.

Środa, 1 maja 2013 r. godz. 09:26
Patryiota
Mam nadzieje że były premier przywiezie mieszkańcom hutniczego grodu nowych inwestorów, pracę i mieszkania które obiecał. Gada każdy może, a ten to już nie jedno obiecał.

Środa, 1 maja 2013 r. godz. 09:08
nerfus
Polskie państwo prawa za PO - mafia - wolna, zabójcy Olewnika, Papały - nieodnalezieni,Kociołek - niewinny, Rycho, Miro i Zbycho - niewinni, Sawicka - niewinna, Karapyta-zwolniony za kaucją...

Środa, 1 maja 2013 r. godz. 09:06
nerfus
kura,a Tusk ma jaja ? Klęka przed Merkel i Putinem, boi się z czymkolwiek wychylić... Orban to jest gość !

Środa, 1 maja 2013 r. godz. 08:19
nie anonimowy
Będę na pewno.

Środa, 1 maja 2013 r. godz. 08:10
L3$10
A Przyjezdza z nim Artur Borubar i Roker Prerejro? :)

Środa, 1 maja 2013 r. godz. 07:57
kura
nerfus - ma do rzeczy...Chlop musi mieć jaja, kapujesz? Ma być facet a nie ciapa!

Środa, 1 maja 2013 r. godz. 00:18
jcb
Do anka Trzeba mieć pusto w głowie żeby popierać tych (nie powiem jakich) 1 podnieśli podatek 2 zlikwidowali polski przemysł stoczniowy 3 chcieili sprzedać lotos Rosjanom(obłęd) 4 chcą nawet sprywatyzować słowakom kolejkę na Kasprowy Wierch 5 stworzyli państwo policyjne 6 brakuje już na te głodowe emerytury 7 nie mamy służby zdrowia płacimy składki a i tak musimy za leczenie wykładać pieniądze ze swojej kieszeni. A ty tu pier.... o "mądrej" większości głosującej na PO

Środa, 1 maja 2013 r. godz. 00:10
zas
o. Podgrzybek Nie ma rodziny = nie będzie maił dla kogo kraść.

Środa, 1 maja 2013 r. godz. 00:06
jcb
byłeś w zomo byłeś w ormo teraz jesteś za platformą

Środa, 1 maja 2013 r. godz. 00:06
parowóz
Świetne argumenty - za niski, nie ma konta, żony, Tuski, Millery, Jaruzele miały to wszystko i co z tego ?

Środa, 1 maja 2013 r. godz. 00:06
Nie w kakao
O. Podgrzybek czepiasz się kogoś że ma kota i nie ma dZieci a Ty taki stary pierdziel z pieskiem i całe życie w kakao młodszego partnera ...

Środa, 1 maja 2013 r. godz. 00:03
Do hołoty
Ty Hołoto Bolszewicka stalowowolska i okoliczna, która tak perfidnie celowo i za pieniądze oczerniasz Polskich Patriotów, Prawdziwych Polaków i porządnych ludzi. Hołoto śmierdząca i cuchnąca popieraj i wywyższaj tych złodziei z PO, PSLu, palikotów i tych starych komuchów co cały sejm jest nimi wypełniony to niedługo będziesz skrobał i jadła otręby ze swych osranych gaci żeby przetrwać i własne dzieci wyżywić. Wy wszyscy co tak oczerniacie kogokolwiek swoimi komentarzami jesteście nikim jesteście zerem, gó..em i psimi wymazami.

Środa, 1 maja 2013 r. godz. 00:03
Julka
Boże jaki ten naród jest ciemny i głupi, że taki z kaczym rozumem opętał go ze swoimi przydupcami i psychicznie chorymi. Miał mec. Rogalski rację rezygnując i polecając niektórym Tworki!

Środa, 1 maja 2013 r. godz. 00:02
kilof
Ktoś kto ma żonę, konto od razu musi byc mężem stanu ? Takie są wymogi ?

Środa, 1 maja 2013 r. godz. 00:00
nerfus
podgrzybek, co to ma do rzeczy, konto, prawo jazdy? Tusk ma i to i to i rządzi beznadziejnie... Kwasniwewski nie skończył studiów, Wałęsa był elektrykiem, co to ma do rzeczy ? Głupie tłumaczenie...

Wtorek, 30 kwietnia 2013 r. godz. 23:57
pawelek
mamy w stalowce przyzwoity oddział psychiatryczny - jedno miejsce sie znajdzie wiec niech chlopina przyjezdza. oby tylko na miasto go nie wypuszczali

Wtorek, 30 kwietnia 2013 r. godz. 23:44
Monika
"gazda" ma rację. W młodości przyjeżdżał tu do swojego faceta. A teraz do stada baranów!

Wtorek, 30 kwietnia 2013 r. godz. 23:41
o. Podgrzybek
Jestem za tym by Polską rządził mądry człowiek. Ale na litość boską nie jakiś niedorajda który nie ma prawa jazdy, ani konta w banku, mamusia zarządzała pieniędzmi, nie walczył z komuną tylko pieścił kotka, nie należał nawet do Solidarności, nie umie obchodzić się z kompem, nie ma dzieci ani żony i "jedzie na ręcznym" całe życie. Jakie on ma pojęcie o moim kraju?????????????

Wtorek, 30 kwietnia 2013 r. godz. 23:34
magister
Każdy uczeń z maturą włada jakimś obcym językiem. A ten "doktor prawa" zna tylko dwa języki przy butach. Dziwne.

Wtorek, 30 kwietnia 2013 r. godz. 23:31
AnKa
Polacy nie są durniami. Tylko raz Pismatoł wygrał a sześć razy PiSmatoł przegrał. Wierzą w mądrość większości. Nawet nawoływania z ambon nic nie dały.

Wtorek, 30 kwietnia 2013 r. godz. 23:31
POkraki
Próbujący przekonać nas o tym, że w Smoleńsku zdarzył się zwykły wypadek, mają jeden ważny argument: « Po co było zabijać Kaczyńskiego, jeżeli wybory prezydenckie, zaplanowane na drugą połowę roku 2010-go, on najprawdopodobniej by przegrał?» Zadziwiająco, lecz właśnie możliwość odsunięcia Kaczyńskiego od władzy przez wybory stała się katalizatorem, który przyśpieszył wydarzenia. Zabójców w mniejszym stopniu interesował sam Kaczyński, im potrzebny był Prezydent. Prezydent, który cieszy się sympatią i szacunkiem wśród swoich europejskich kolegów. Brutalnymi metodami i hojnymi dotacjami Moskwie udało się na nie zniszczonych "starych radzieckich karczach", na politykach, wojskowych, urzędnikach radzieckiej Polski, wyhodować jeszcze młode pędy kreatur, które są gotowe na wszystko, żeby pozostać przy korycie. Kaczyńskiego mogli zabić «cicho» i nawet przedstawić to zabójstwo jak śmierć z przyczyn naturalnych. Ale zabójcom potrzebna była tragedia, tragedia całego Narodu. Tragedia, od której nie wolno będzie się odwrócić i której nie wolno będzie pominąć nie oddawszy Zmarłemu należnego mu szacunku. DLACZEGO NA POGRZEB KACZYŃSKIEGO MIELI ZAMIAR PRZYBYĆ WSZYSCY PRZYWÓDCY ZACHODNICH MOCARSTW ALE NIE PRZYJECHAŁ NIKT. Śmierć Kaczyńskiego nie była celem Kremla, ona była tylko środkiem, jednym z etapów osiągania głównego celu. Morderstwo było zapalnikiem planu, który przygotowywano od wielu lat, zużyte dużo środków i zrealizowane dużo innych morderstw. Trup polskiego prezydenta musi był stać się przynętą! Przynętą, która zmusi liderów potężnych mocarstw świata , niespodziewanie, bez doskonałego zabezpieczenia bezpieczeństwa, wszystkim spotka się w jednym miejscu, w jednym budynku, w kraju, który oni uważają za oddanego sojusznika.

Wtorek, 30 kwietnia 2013 r. godz. 23:29
Putusk
Lech Kaczyński zdawał sobie sprawę, że polską racją stanu jest uniezależnianie kraju od dostaw surowców energetycznych z Rosji. Dlatego angażował Ukrainę i kraje Kaukazu – Gruzję i Azerbejdżan – w projekty zwiększające bezpieczeństwo energetyczne Europy np. budowę ropociągu Odessa–Brody–Gdańsk. Takie plany były sprzeczne z interesami gospodarczymi Rosji Putina, która jest absolutnie zdeterminowana, by bronić swoich gospodarczych interesów w krajach posowieckich.

Wtorek, 30 kwietnia 2013 r. godz. 23:29
Kornel
"negro" nic mi nie wmówił ani TVN ani nikt inny. Ale w TVN-ie słucham dyskusji wszystkich możliwych stron. A ty słuchasz tylko "czarownicy toruńskiej" gdzie koloratkowy siedzi i kiwa głową jak PiSdureń bredzi swoje głupoty. Pan Bóg dłał ci rozum byś nim władał a tyś coraz bardziej tępy i takich własnie potrzebują w PiSekcie. Całuj d..ę Kaczorowi, powodzenia.

Wtorek, 30 kwietnia 2013 r. godz. 23:28
nerfus
Siergiej Szojgu figuruje jako osoba powiązana z GRU (`GRU Connected'), czyli rosyjskim wywiadem wojskowym. Szojgu - w latach 1988-1989 sekretarz Komitetu Miejskiego KPZR w Abakanie, potem prominentny polityk proputinowskiej Jednej Rosji. To właśnie z jego ust padły w 2009 r. słowa, które mogły być odebrane jako bezpośrednia groźba wobec prezydenta Lecha Kaczyńskiego. Siergiej Szojgu powiedział wtedy: `Prezydenci niektórych państw, negujący fakt zwycięskiej roli ZSRR, nie mogliby bezkarnie przyjeżdżać do naszego kraju (...). Nic nie powinno być zapomniane. Ci, którzy targną się na naszą pamięć, nie powinni spokojnie spać i przyjeżdżać do Rosji'. (z danych Stratfor).

Wtorek, 30 kwietnia 2013 r. godz. 23:26
Komoruski
Ludzie w tym kraju są zmanipulowani, wmawiają im, że PiS to państwo policyjne, a to PO wsadza do więzienia blogerów, kibiców, kręci afery bez żadnych kar np. Amber, Sawicka, hazardowa, ale ludzie wierzą w strasznego Kaczyńskiego i dobrego Tuska...

Wtorek, 30 kwietnia 2013 r. godz. 23:24
Fryderyk
Nie jestem za PO, ani za SLD, PJN czy SP. Ale Panie Boże chroń mnie od najgorszej choroby czyli utraty rozumu bym nie zapisał się do tej sekty PiSmatołów

Wtorek, 30 kwietnia 2013 r. godz. 23:20
medyk
"negredo, nerfus, messayah" - masz rację, oni wszyscy nie żyją. No i z tobą coraz gorzej też jest!

Wtorek, 30 kwietnia 2013 r. godz. 23:18
nerfus
Wszyscy gadają o Macierewiczu, a on jest tylko szefem zespołu ekspertów, ich badania potwierdziło 100 profesorów z polskich uczelni, im też nie wierzycie? Lasek ma rację ? Nie zmierzyli nawet brzozy ! Tacy eksperci...

Wtorek, 30 kwietnia 2013 r. godz. 23:15
nerfus
baba, pomyśl komu zależało, żeby wszystkich generałów w jeden samolot wsadzić... rozgrywki służb specjalnych... wyjaśnij mi "samobójstwa"...

Wtorek, 30 kwietnia 2013 r. godz. 23:11
kolno
Nie było w historii takiego przypadku, żeby bez badania wraku samolotu wydano opinię na temat przyczyny katastrofy !!!

Wtorek, 30 kwietnia 2013 r. godz. 23:10
baba
Nerfus - I pytanie co stało się z samolotem CASA, pod Miroslawcem zginelo 40 oficerow? Cisza? Tak rzadzil Blasik, ruskich tam nie było, warunki jak w Smolensku ale piloci robili za taksowke dla oficerow! A ty - PATRIOTA, dowiedz się co na to Macierewicz... Może tez był zamach?

Wtorek, 30 kwietnia 2013 r. godz. 23:09
negredo
TVN i Wyborcza wmówiły ludziom,że Kaczyński to oszołom, zakompleksiony, nienawistny, itp, a ludzie to łykają jak pelikany... Tusk ich robi w konia na każdym kroku, ale straszą ich Kaczyńskim...

Wtorek, 30 kwietnia 2013 r. godz. 23:07
nergedo
Ja pierdzielę, koleś nie lubi Kaczyńskiego, bo jest niski, to sa ich argumenty...

Wtorek, 30 kwietnia 2013 r. godz. 22:56
grześ
Do Syn Boży A może Ty masz na imię Boży Dar

Wtorek, 30 kwietnia 2013 r. godz. 22:56
zimnoch
Prawda jest oczywista: ktos kto niszczy dowody jest sprawcą...

Wtorek, 30 kwietnia 2013 r. godz. 22:53
V RP
Po liczbie komentarzy świadczy ze sala MDK na spotkaniu z JK bedzie pełna! A niech psy szczekają PiS idzie mocno do przodu! Amen!

Wtorek, 30 kwietnia 2013 r. godz. 22:49
freitag
syn boży, lemingoza cie dopadła platofermo...

Wtorek, 30 kwietnia 2013 r. godz. 22:46
manius
komentarzy co niemiara. czy warto dla takiego przykurcza z metra ciętego marnować czas? ten facet ma ponad 60 lat, czy on myśli o młodych. jego parcie na władzę jest odwrotnie proporcjonalne do jego wzrostu. a poza tym jest wściekły bo jego brat kopie diamenty na syberi razem z gosiewiczem a tu trzeba za marne miliony z nas podatników się bawić.

Wtorek, 30 kwietnia 2013 r. godz. 22:42
negrdedo
synu i ty jesteś lemingiem tujchusku...

Wtorek, 30 kwietnia 2013 r. godz. 22:25
KKKk
A niech każdy myśli co chce, ja wiem że Jarek to zwykły głupek. A wszyscy co go słuchają nie są wcale lepsi. Matołki, którymi można manipulować jak kukiełkami. Szkoła płn koreańska, prezesik Mao Kaczka

Wtorek, 30 kwietnia 2013 r. godz. 22:00
Syn boży
Dromader, raczej żałobny karawan, matole pisowski.

Wtorek, 30 kwietnia 2013 r. godz. 21:12
Tuj Chusk
Tusk już w maju wiedział o Amber Gold, ale, że miał Euro 2012 nic nie ujawnił, a ludzie dalej wpłacali kasę !

Wtorek, 30 kwietnia 2013 r. godz. 21:07
messayah
Ciekawe,że orędzie Komorowskiego o tym, że przejmuje obowiązki prezydenta i że wszyscy zginęli powstało o 5:57 rano 10 kwietnia ! Otwórzcie oczy !

Wtorek, 30 kwietnia 2013 r. godz. 21:05
negredo
Knyż z TVN sfilmował awaryjne lądowanie Tupolewa - nie żyje, Muś słyszał komendę o zejściu do 50 m- nie żyje, Petelicki krytykował Tuska za śledztwo - nie żyje, Szaniawski mówił o zamachu - nie żyje, Wróbel twierdził, że Tupolew na miejscu katastrofy to nie nasz - nie żyje, Michniewicz w dniu powrotu TU z remontu w Samarze popełnia samobójstwo...

Wtorek, 30 kwietnia 2013 r. godz. 21:02
nerfus
Sprawa nie jest prosta: ostatnia komenda: "odchodzimy" na drugi krąg, resztę znamy ze sfałszowanych czarnych skrzynek ! Żadnego lądowania nie było ! Pull up i terrain ahead to wymysły rosjan !Pozostaje pytanie co stało się z samolotem po komendzie odchodzimy...

Wtorek, 30 kwietnia 2013 r. godz. 20:51
s
Ten pan jest chyba na zasiłku przedemerytalnym i nadal działała??Mnie wyrombali z roboty bo miałem 40 lat pracy .A ten człowiek nadal coś chce!

Wtorek, 30 kwietnia 2013 r. godz. 20:33
Ss
Prezes po takich spotach nie powinien odwiedzić Stalową Wolę.Ale odwiedzi!

Wtorek, 30 kwietnia 2013 r. godz. 20:32
Ander
Znowu będą kacze opowieści o Smoleńsku- a sprawa jest prosta- ostateczną decyzję o lądowaniu podejmuje kapitan statku powietrznego- Ostatnio na lotnisku w Rzeszowie jest wyłączony system ILS i przy gorszej pogodzie samoloty są przekierowywane do Krakowa i Warszawy, a pogoda jest i tak o wiele lepsza niż w Smoleńsku. Dziwię się że społeczeństwo nasze jest w miarę wyedukowane a wierzy duża Jego część w takie cudaczne teorie Macierewicza.

Wtorek, 30 kwietnia 2013 r. godz. 20:31
nieSB
Tylko Kaczyński może nasz kraj doprowadzić do normalności i rozkruszyć ten Układ zamkniety

Wtorek, 30 kwietnia 2013 r. godz. 20:23
neqwer
Ja bym chciał usłyszeć za jakie afery skazano kogokolwiek z PiS ? A wspomnę o 2 latach rządów, PO w ciągu pięciu ma Amber Gold, Hazardową, stadiony dziurawe i ustawione przetargi, śledztwo spartaczone, podwyższenie wieku emerytalnego i wzrost bezrobocia...

Wtorek, 30 kwietnia 2013 r. godz. 20:22
Ander
Jeśli chodzi o katastrofę smoleńską sprawa wygląda tak: Ostateczną decyzję o lądowaniu podejmuje kapitan, ostatnio końcem marca był wyłączony system ILS na lotnisku w Rzeszowie i przy gorszej widoczności samoloty były przekierowywane do Krakowa i Warszawy, a warunki i tak w Jasionce były lepsze niż w Smoleńsku- więc wnioski nasuwają się same a P. Jarosław znowu będzie Wisłę kijem zawracał, aż dziwne że społeczeństwo jest w miarę wyedukowane a jednak znaczna Jego część wierzy w kacze opowieści.

Wtorek, 30 kwietnia 2013 r. godz. 20:20
Zamach
Tacy mądrale śmiejecie się z Macierewicza, a wytłumaczcie mi brak wraku, skrzynek, kilkanaście samobójstw wokol sprawy, monitoring zepsuł się akurat w tym dniu ?!

Wtorek, 30 kwietnia 2013 r. godz. 20:19
nerfus
Im bardziej ktoś zagraża establishmentowi tym bardziej go oczerniają - Macierewicz, Kaczyński, Ziobro, a sądy nawet jednego zarzutu im nie mogą postawić. Zbycho, Miro, Sawicka, żona Mira, Amber Gold - to wszystko PO...

Wtorek, 30 kwietnia 2013 r. godz. 20:05
tom
głupota ludzka nie zna granic ...... bardzo dobrze że przyjeżdża ,są ludzie którzy chcą się z Nim spotkać zadać parę pytań,bo mają nadzieję na lepsze jutro a przeciwnicy tylko ujadają i żadnych konkretów nie mają bo to bo tamto sramto wolę żeby nami rządził człowiek wykształcony ,ceniący Polskość kultywujący tradycje nizli tą bandę co nawet po polsku pisać nie potrafi taka to Polska polak polakowi wilkiem a ważne jest dobro wspólne ale hołota tego nie zrozumie......

Wtorek, 30 kwietnia 2013 r. godz. 19:44
jarek k.
Nikt Wam tyle nie da, ile Jarosław obieca!

Wtorek, 30 kwietnia 2013 r. godz. 19:40
keram
a macierewicz też przyjedzie? bo taki duet to musi przyciągać wszystkich palantów z pis

Wtorek, 30 kwietnia 2013 r. godz. 19:09
miko
tylko w nim nadzieja ze zeby cos zmienic w Polsce ,ale nie będzie latwo ,bo teraz aferzystom,zlodziejom zyje sie dobrze ,i nie puszcza koryta ,bo wiedza co ich czeka .

Wtorek, 30 kwietnia 2013 r. godz. 18:26
Dromader
POsrane kundle szczekają i ujadają,a karawana jedzie dalej.

Wtorek, 30 kwietnia 2013 r. godz. 18:25
Sick
anna, takie pytanie moze zadac tylko pisowski ciemniak.

Wtorek, 30 kwietnia 2013 r. godz. 18:14
anna
Panie prezesie Kaczyński co pan sądzi o naszym prezydencie panu Szlęzaku? Takie pytanie zostanie postawione w czasie spotkania!

Wtorek, 30 kwietnia 2013 r. godz. 17:16
stalowowolanin
Po zmianie władzy uczciwe byłoby zgodne z prawem ujawnienie funkcjonariuszy i konfidentów rozwiązanych służb także w stalowej woli.

Wtorek, 30 kwietnia 2013 r. godz. 17:00
gosia123
do zew faszystowska kanali to ty jestes zewie.

Wtorek, 30 kwietnia 2013 r. godz. 16:57
luu
ooo to aż tylu u nas urzędników ?? łał...myslałem , że jest żle w kraju ... tylko kto będzie wypracowywał realne pieniądze ??

Wtorek, 30 kwietnia 2013 r. godz. 16:34
Zew
Mam osobisty żal do Pana Dyrektora MDK za udostępnienie tak szanownej sceny w pięknie odnowionym obiekcie. Smród tej faszystowskiej kanalii wgryzie się w deski, która pamięta tyle pieknych chwil. Zniesmaczony ....

Wtorek, 30 kwietnia 2013 r. godz. 16:31
PiSdeczka
Proponuję w związku z tym wydarzeniem ustanowić nasz lokalny dzień wolny od pracy po wsze czasy oraz uchwalić lokalny podatek aby upamiętnić ten wielki dzień pomnikiem.

Wtorek, 30 kwietnia 2013 r. godz. 16:10
125
tragedia smoleńska to tylko wina donka i bóla komoruha. Dlaczego donek nie ujawinl ostatniej rozmowy z Putinem przed zamachem?Skad materialy wybuchowe na wraku,czyzby ruscy slabo wymyli wrak?Ale teraz nie oddadza bo tam sa dowody zbrodni.

Wtorek, 30 kwietnia 2013 r. godz. 16:03
Darek
Na h..j on tu jest potrzebny:))

Wtorek, 30 kwietnia 2013 r. godz. 16:03
Wnuczek
A dziadek jak miał 15 lat, to zaszedł Niemca od tyłu z nożem. Zamachnął się i próbował wbić mu kosę w plecy. Pech chciał, że Niemiec akurat schylił się po złotówkę, która leżała na ziemi. Kosa wylądowała w samej życi. Niemiaszek chyba długo po tym musiał spać na brzuchu i jeść na stojaka. Chciwość nie popłaca a Dziadek przy okazji pobił rekord świata w sprincie na "setkę". Na przełaj w dodatku.

Wtorek, 30 kwietnia 2013 r. godz. 15:28
125
tragedia smoleńska to tylko wina KACZYŃSKICH Dlaczego Jarek nie ujawin ostatniej rozmowy telefonicznej co rozmawiał z bratem i by było wszystko jasne a tak to robi karierę na smoleńsku

Wtorek, 30 kwietnia 2013 r. godz. 15:09
asa
do Fyou zrozum wreszcie matołku ze do wyboru polityków nie podchodzi się emocjonalnie. Są raczej jak narzędzia w rękach wyborców. Młota czy kosy można nie lubić ale niekiedy trzeba ich użyć. W jednym masz racje..PO Tusku jest jak po 2 Wojnie światowej przemysł jest w rozsypce, zrujnowany wyprzedany. Jesteśmy podwykonawcami i to tylko dlatego ze mamy tania siłę robocza ..Ludzi takich jak Kwiatkowski w PO nie znajduje ..dlatego za Jarkiem optuje. Oczywiście do czasu.

Wtorek, 30 kwietnia 2013 r. godz. 14:54
Zyga
Dziad Proszalny aż się prosi.

Wtorek, 30 kwietnia 2013 r. godz. 14:41
Kancelaria
Dziad Proszalny, za ten post można zająć ci kilka tygodni w pomieszczniach sądowych, potem zamieninć ci je na celę za nawoływanie do zabójstwa. Zawsze wiedziałem, ze z was są tanie durnie. Spróbuj jeszcze raz.

Wtorek, 30 kwietnia 2013 r. godz. 14:29
Dziad Proszalny
Jarek, masz moje pełne poparcie. Nawet jak trzeba będzie strzelać do dziennikarzy TVNu.

Wtorek, 30 kwietnia 2013 r. godz. 14:23
Fyou
patriota, nie "dźwignie nas z kolan" tylko butem zmusi do leżenia krzyżem przed Episkopatem. A nawet gdyby mieli dźwignąć to napisz w jaki sposób to zrobi? Będą mówić, że Tusk tak namieszał, że nie da się tego naprawić szybko i trzeba oszczędzać. Zdechnies z głodu za rządów tego patrioty, ktory dokonał okropnej zbrodni na Narodzie dzieląc go na dwie Polski. Gardzę tym śmieciem.

Wtorek, 30 kwietnia 2013 r. godz. 14:05
patriota
Szlachetny i uczciwy człowiek, doktor prawa.Atakowany przez swołocz postkomunistyczno-liberalną. Ośmieszany przez media ,które są w rękach postkomuny.Boją się go ci co rozkradli majątek narodowy a także ci co doprawdzili do śmierci delegacji polskiej nad Smoleńskiem.Prawo i Sprawiedliwość jest jedyną partią opocycyjną i jedyną prawicową, z poza układu PRL. Jest jedyną siłą ,która może dzwignąć nasz kraj z kolan.

Wtorek, 30 kwietnia 2013 r. godz. 13:55
Helga
"Gościł u nas w czerwcu i listopadzie 2010 roku"??? - nie gościł, a smrodził i zalewał miasto smoleńskim jadem.

Wtorek, 30 kwietnia 2013 r. godz. 13:44
KKK
Do: Piotr wiesz co czytam twój wpis i chyba trzeba jakiegoś tłumacza zatrudnić. Jestem prawdziwym Polakiem, ale nic nie rozumie

Wtorek, 30 kwietnia 2013 r. godz. 13:37
PiSraczka
"Piotr" - aleś chłopie chlapnął jak Kaczor po jagodach......

Wtorek, 30 kwietnia 2013 r. godz. 13:35
don Tito
Po co ten dziad tu przyjeżdża !!!???

Wtorek, 30 kwietnia 2013 r. godz. 13:35
Goloneczka
No i co z tego, że nawet wygrają w wyborach? Będzie gadanie, że tamci tak popsuli, że nic się nie da zrobić, że trzeba zaciskać pasa, żeby się spiąć... i tak w koło Macieju. Jedynie jeszcze JOW może cokolwiek zmienić (mam taką nadzieję), jak interesy kraju będą ważniejsze od interesów partii.

Wtorek, 30 kwietnia 2013 r. godz. 13:23
Korgo
Jaka jest róznica między Afrodytą a PiSektą? - Afrodyta powstała z morskiej piany, a PiSekta z bałwanów.

Wtorek, 30 kwietnia 2013 r. godz. 13:09
Zyga
Sam przyjedzie czy ze swoją malowaną lalą Adaśką Hofmanową?

Wtorek, 30 kwietnia 2013 r. godz. 13:05
Remek
Jak wygląda Kaczyński w spodniach Giertycha? - Przez rozporek!

Wtorek, 30 kwietnia 2013 r. godz. 13:02
PiSdeczka
Spotkanie ma się zacząć od modlitwy: "Niech będzie pochwalony śp. Lech Kaczyński i jego brat Jarosław - zawsze dziewica". Amen.

Wtorek, 30 kwietnia 2013 r. godz. 12:59
Mariuszek
Co by było gdyby pod Smoleńskiem zginęli obydwa bliźniaki? Pilot pochowany byłby na Wawelu.

Wtorek, 30 kwietnia 2013 r. godz. 12:54
artsport
Zaraz po spotkaniu prezes uda się na korty tenisowe by zagrać w siatkę.

Wtorek, 30 kwietnia 2013 r. godz. 12:50
Kaśka
Prezes jest bardzo mądrym człowiekiem, zna aż trzy języki: jeden polski i dwa od butów.

Wtorek, 30 kwietnia 2013 r. godz. 12:50
Kaśka
Prezes jest bardzo mądrym człowiekiem, zna aż trzy języki: jeden polski i dwa od butów.

Wtorek, 30 kwietnia 2013 r. godz. 12:47
rimming
Prezes tym razem ma być bez pampersa. Bo mu wszystkie PiSuary będą d.pę lizać!

Wtorek, 30 kwietnia 2013 r. godz. 12:44
KKK
Do: BRAWO PIS W TOBIE NADZIEJA a co Jarek obiecał, że każdy dostanie 1200 Euro na początek no i praca do 40 (najwyżej). No to chyba jednak tylko barany mogą w to wierzyć :), ale chyba taki jest elektorat PIS. Aha nie jestem również zwolennikiem partii PO

Wtorek, 30 kwietnia 2013 r. godz. 12:37
wsiok ze wsi
Spie.rzaj dziadu!

Wtorek, 30 kwietnia 2013 r. godz. 12:32
o.Prawdziwek
Panie dyrektorze MDK, Dziwisz zeszmacił się zezwoleniem pochówku najgorszego prezydenta na Wawelu a pan się szmacisz zaśmiecając PiSdukpami przybytek kultury. Za ile pytam, za ile wynajmuje pan salę na ten prymitywny kabaret???

Wtorek, 30 kwietnia 2013 r. godz. 12:29
Olo
Bezzębna kacza-babusia z wystającymi z nożdży kłakami. Ręka jakby na temblaku, kaczy chód jakby nie wymienił pampersa.

Wtorek, 30 kwietnia 2013 r. godz. 12:24
Zocha
No to już przez miesiąc nie wejdę do MDK-u bo kaczymi gó..ami będzie śmierdziało na odległość!

Wtorek, 30 kwietnia 2013 r. godz. 12:23
Emar
Dlaczego wszyscy w PiSie są tacy "piekni i mądrzy inaczej"? Rzeczywiście to prawda.

Wtorek, 30 kwietnia 2013 r. godz. 12:21
Jan Kowalski
polonista, przeoczyłem jeszcze jeden błąd: "Janek Kowalski to był fajny chłop, a ty, bucu, małolacie się nim nie zasłaniaj. Poucz się historii, bo matury nie zdasz i miast na studia, to na tuskowe bezrobocie się załapiesz." Do szkoły, tylko nie za biurko, tylko do oślej ławki.

Wtorek, 30 kwietnia 2013 r. godz. 12:19
Tristan
"Sebastian" matoł to ty jesteś, mózg ci wyprały rydzykowe media. Inni potrafią zwyczajnie myśleć a tacy jak ty mają robioną woę z mózgu. A może tam nawet nie masz wody tylko kacze gówna...

Wtorek, 30 kwietnia 2013 r. godz. 12:18
Jan Kowalski
polonista, z ciebie taki polonista jak z Kaczyńskiego premier. "Poucz się historii, bo matury nie zdasz i miast na studia, to na tuskowe bezrobocie się załapiesz" - teraz jest poprawnie.

Wtorek, 30 kwietnia 2013 r. godz. 12:15
Jan
Alojzy, daj za to na mszę i módl się o to w domu przed portretem jedynie słusznego papieża, prawdziwy Polaku-katoliku.

Wtorek, 30 kwietnia 2013 r. godz. 12:14
medyk
"sorbi"-tryksu, a pozostali domownicy u ciebie zdrowi? Czy to rodzinna psychoza paranoidalna

Wtorek, 30 kwietnia 2013 r. godz. 12:01
sorbi
"Ponura prawda o D.TUsku jest taka, że on nie jest na froncie walki o prawdę, tylko na froncie walki o swoją pozycję w PO i w Parlamencie EUropejskim!!!. Tyle zła, ile on wyrządził wielu ludziom swoimi kłamstwami czy insynuacjami sprawi, że na pewno przejdzie do historii jako szkodnik wielkiej skali" cytuję słowa Tuska ,w których opisał A. Macierewicza, ale myślę ,że bardziej pasują do niego samego – pisał je z doświadczenia i wiedzy nabytej przed lustrem własnej osobowości!!

Wtorek, 30 kwietnia 2013 r. godz. 11:56
Alojzy Piorun
Śmierć głodowa emerytowanym esbekom.

Wtorek, 30 kwietnia 2013 r. godz. 11:48
polonista
Janek Kowalski to był fajny chłop, a ty bucu małolacie się nim nie zasłaniaj. Poucz się historii bo matury nie zdasz i miast na studia to na tuskowe bezrobocie się załapiesz.

Wtorek, 30 kwietnia 2013 r. godz. 11:43
Piotr
Wszyscy jesteście mocni tutaj Ci co obrażają Jarosława Kaczyńskiego ale nikt nie ma odwagi powiedzieć mu tego publicznie w oczy jesteś kupę gówna które trzeba sprzątnąć tylko że jest problem takie gówno jak wy co takie komentarze dajecie śmierdzicie z daleka to się was nikt nie czepi to tyle!

Wtorek, 30 kwietnia 2013 r. godz. 11:42
Exterminator
Dziad Proszalny, rzeczywiście - Macierwiecz bardzo przypomina Dzierżyńskiego, również fizjonomią. Wy, PiSwokie ciamnikai, nawet nie zdajecie sobie sprawy jakim złem jest ta szumowina.

Wtorek, 30 kwietnia 2013 r. godz. 11:36
xyz
Kto będzie dysponentem wejściówek?

Wtorek, 30 kwietnia 2013 r. godz. 11:22
Dziad Proszalny
Mam nadzieję, że PiS wygra wybory w cuglach, a po wyborach Jarek spuści Macierewicza ze smyczy i wpuści go do służb aby zrobił tam porządek w sensie wysadził to towarzystwo w powietrze. Następnie zwerbował konfidentów CBA do Wyborczej i TVN-u. Tak aby na miejscu ITI zapłonęły świeczki jak na grobie Wejherta

Wtorek, 30 kwietnia 2013 r. godz. 11:10
kuc
wywalić Kaczyńskiego, tuska, millera, piechocińskiego, palikota i ich cholerne partyjki rozkradające kraj. A wy lemingi dalej głosujcie na tych, którzy już przy władzy byli i jakoś się nie sprawdzili. Ale co, teraz nagle to już są cacy? Zero pomyślunku.

Wtorek, 30 kwietnia 2013 r. godz. 11:07
Jan69
W MDK już dawno nie było dobrego kabaretu

Wtorek, 30 kwietnia 2013 r. godz. 11:01
Jan Kowalski
Po co więcej NSPAPiSowskiego gówna w mieście? Ta faszystowska świnia powinna nie mieć zgody na na kolejne faszystowskie wiece. Kiedyś odpwie za zbrodnię, której dokonał na Narodzie.

Wtorek, 30 kwietnia 2013 r. godz. 10:47
Jeszcze Polak
W Polsce nie będzie dobrze ,bo nie ma jedności ,każdy myśli o sobie.Zaczęła się III wielka emigracja młodych zdolnych ludzi,ponieważ nie widzą w tym kraju przyszłości.Nie ma nowych miejsc pracy,niż demograficzny ,zwolnienia w szkołach i innych zakładach pracy,wydłużony wiek emerytalny.Wegetacja większości narodu.Wzrasta przestępczość i inne patologie społeczne,to już zaczyna się w szkołach.

Wtorek, 30 kwietnia 2013 r. godz. 10:44
Sebastian
kaczynski to naprawde porzadny gosc ktory cale zycie poswiecil Polsce a Ci ktorzy twierdza ze albo ma jakies odchyly albo ze powinien odejsc z Pisu to tylko wina naszych polskich mediow ktorzy wciskaja taka ciemnote zwyklym prostakom ktorzy poznie wypisuja takie brednie na forach. pozdrawiam was matoly i odsylam do innych zrodel informacji

Wtorek, 30 kwietnia 2013 r. godz. 10:37
DZI.KA
A JA KOCHAM TUSKA BO WYRUCHAL MNIE I WSZYSKICH POLAKOW BEZ MYDLA

Wtorek, 30 kwietnia 2013 r. godz. 10:36
KKK
Kaczyński jak by odszedł z PiSu to PiS byłby jedną z lepszych partii, w sumie tak jak każda jak by odsunąć od koryta świnie.

Wtorek, 30 kwietnia 2013 r. godz. 10:30
Patriota
Do :Jaenty :Mówisz,że wszyscy mądrzejsi odeszli z PiSu ,i co dobrego zrobili dla Polski,uzyskali 1 % w wyborach.Takie małe partie nie mają szansy na wygraną w wyborach.Tylko w jedności siła.Wszyscy nie mogą rządzić ,przywódzca musi być jeden i rządzić silną ręką. I dlatego Kaczyński nie pasuje ,to się wielu nie podoba.Każdy teraz chce być na świeczniku.Nikt nie chce bezinteresownie zrobić czegoś dobrego dla przyszłości kraju i całego narodu.W Polsce liczą się tylko układy ,kolesiostwo,nepotyzm i prywata,nawet w państwowych firmach i urzędach.Rządzący zrobili prywatne folwarki i nie ma na to mocnych.

Wtorek, 30 kwietnia 2013 r. godz. 10:29
BRAWO PIS W TOBIE NADZIEJA
brawo Panie Kaczynski tylko w Panu nadzieja musimy wyczyscic Polske z tego szamba jakim jest tusk i jego prostacka partia. Juz ludzie przejrzeli na oczy i widza co zlego zrobili w tym kraju. Zostanie tylko garstka zwyklych ciemniakow ktorym nawet tusk jakby nasral na glowe to i tak za nim pojda. Nikt normalny juz nie zaglosuje na PO no chyba ze lubi pracowac do 67 lat albo zyc za 1200 miesiacznie.

Wtorek, 30 kwietnia 2013 r. godz. 10:27
Sergiusz
Coraz głupsze kabarety do nas przyjeżdżają....

Wtorek, 30 kwietnia 2013 r. godz. 10:24
SeBa
No to będzie większy wydatek. Sporo śmierdzących jaj trzeba przygotować. Najlepiej kaczych....

Wtorek, 30 kwietnia 2013 r. godz. 10:23
Magda
Jak jakiś tumok jeszcze nie przejrzał na oczy to niech wpisze w Google: "Kim są Kaczyńscy" i niech poczyta całą prawdę.

Wtorek, 30 kwietnia 2013 r. godz. 10:19
rni
na pewno przyjdę

Wtorek, 30 kwietnia 2013 r. godz. 10:19
BroNek
Nawet taki mecenas Rogalski, który zna całą prawdę przejrzał na oczy i nie pozwolił sobie na dalszą kompromitację. A te bezmózgowce dalej swoje.

Wtorek, 30 kwietnia 2013 r. godz. 10:16
Palik
Samolotem przyleci? A ma ktoś hel lub sztuczną mgłę?

Wtorek, 30 kwietnia 2013 r. godz. 10:14
geriatra
PiSekta zbiera na zakup pampersów dla prezesa?

Wtorek, 30 kwietnia 2013 r. godz. 10:09
Jaenty
Stary baca przyjedzie do swoich baranów. Kierdel będzie miał swój wypas. Barany pobeczą i poklaskają. Wszyscy mądrzejsi zostawili go i porobili jakieś PJN-y, SP-y. Zostały jeszcze tylko bezmózgowce którymi musi kierować jak dawnie "sekrytorz" PZPR.

Wtorek, 30 kwietnia 2013 r. godz. 10:07
DAWID
BRAWO ZBLIZA SIE SCHYLEK RZADOW PLATFORMY OBYWATELSKIEJ I DONALDA TUSKA. SZCZURY JUZ UCIEKAJA Z OKRETU

Wtorek, 30 kwietnia 2013 r. godz. 10:05
Lilka
No to szykuje się zlot czarownic PiSowskich. Matkaboskasagatowska, sobecka z partnerem, babkarehora i inne ślicznotki.

Wtorek, 30 kwietnia 2013 r. godz. 10:04
Nikodem
Prawdziwy Polak patriota!

Wtorek, 30 kwietnia 2013 r. godz. 10:03
gazda
Za młodu przyjeżdżał tu do swojego kochasia a na starość do stada baranów.

Wtorek, 30 kwietnia 2013 r. godz. 09:59
Polacy
Wielki Szacunek dla Jarosława Kaczyńskiego

Wtorek, 30 kwietnia 2013 r. godz. 09:51
Restaurant
Stalowa Wola punktem na mapie drogi do Smoleńska.

Wtorek, 30 kwietnia 2013 r. godz. 09:51
Jasia
Gdyby nie on PiS bylby naprawde liczaca sie partia bez konkurencji... Fanatyzm zabija to ugrupowanie i jego idee. Niepotrzebnie, bo to jedyna alternatywa godna uwagi ale wielu sie boi szalonych pomyslow brata...

Wtorek, 30 kwietnia 2013 r. godz. 09:50
rst
A z Macierewiczem czy bez? Oglądnąłbym trajektorię lotu :)

Wtorek, 30 kwietnia 2013 r. godz. 09:48
Fila - dobra marka
Czy tym razem legendarny prezes będzie miał odwagę i spotka się z prezydentem Stalowej Woli ? Czy tylko mównica jest jego miejsce PO-PiS-u ?

Wtorek, 30 kwietnia 2013 r. godz. 09:46
PISuar
Won PISdielcu ze Stalówki!!!!!

Wtorek, 30 kwietnia 2013 r. godz. 09:46
Alojzy Piorun
Jedyny człowiek któremu ufam.

Wtorek, 30 kwietnia 2013 r. godz. 09:45
AntyPIS
Co ten człowiek z odchyłami psychicznymi tutaj szuka??

Stalowka.NET - Wiadomości lokalne z miasta Stalowa Wola i okolic
Copyright 2001 - 2017 Stalowka.NET
  » O nas  » Redakcja  » Reklama  » Kontakt
Wszelkie prawa zastrzeżone.