Stalowa Wola Stalowa Wola: Huta Stalowa Wola
Wiadomości lokalne z miasta Stalowa Wola i Powiatu Stalowowolskiego. Najnowsze! Najszybciej!
Nagrania audio, rozmowy z ciekawymi ludźmi
Fotografie z najważniejszych wydarzeń w Stalowej Woli
Kanał youtube.stalowka.net - Pierwsza stalowowolska telewizja internetowa
Encyklopedia miasta Stalowa Wola
Zapowiedzi zbliżających się wydarzeń kulturalnych
Repertuar stalowowolskich kin
Baza adresowa najważniejszych firm i instytucji życia publicznego
Kamera na żywo. Widok na Stalową Wolę.
Bezpłatna baza ogłoszeń dla mieszkańców miasta Stalowa Wola jak i Powiatu Stalowowolskiego
Strona główna  Stalowa Wola / Wiadomości Poniedziałek, 29 maja 2017 r. Imieniny: Benity, Maksymiliana, Teodozji
 Wiadomości lokalne
» Podkarpackie Centrum Piłki Nożnej chce budować 5 podmiotów
» Prezydent Lucjusz Nadbereżny odznaczony przez Prezydenta RP
» Zalegalizowano sekundniki. Czy pojawią się w Stalowej Woli?
» Wypadek w elektrowni. Ranny 40-letni pracownik
» 20. turniej piramidy koszykówki rozegrany został w hali sportowej Liceum Samorządowego
» Po praktykach w Berlinie posypały się oferty pracy
» Bogusław Tofilski szefem podkarpackich struktur Endecji
» Most w Radomyślu już gotowy
» W Stalowej Woli pirotechnicy doskonalili swoje umiejętności
» Z Berlina wróciła kolejna grupa uczniów Ekonomika
» W wakacje Rupieciarnie przeżywają oblężenie
» Stalowowolski balon na podolskim niebie
Więcej » 
 Zasłyszane...
"Robimy to szczerze, od serca, dajemy z siebie maksymalnie dużo. Nas to bawi, chcemy żeby ludzie którzy tutaj przychodzą bawili się razem z nami".
dr Bartłomiej Belcarz, inicjator Sikorski Model Show
 Imprezy w mieście
» Oblicza Iranu - slajdowisko
» W Stalowej Woli też będą bić rekord czytania!
» Dzień Dziecka w Muzeum
» Spotkanie z Grzegorzem Kasdepke
» Bóstwa i ofiary. Zwierzęta starożytnego Egiptu
» Piotr Bałtroczyk - Mężczyzna z kijowym peselem
» Walczyli o Polskę, w którą wierzyli - żołnierze "Tarzana"
Więcej » 
 Fotoreportaże
Stalowa Wola: Dzień Strażaka 2017
»Dzień Strażaka 2017
»Stalowowolski "Sokół" na rocznicowych obchodach w Senacie
»Co można znaleźć na stalowowolskim Jarmarku Wielkanocnym?
»Targi Pracy 2017
»Bieg Wiosenny w Rozwadowie
Więcej » 
Wiadomości lokalne / Gospodarka

Piątek, 17 marca 2017 r. godz. 19:53     /Artykuł promocyjny/
Rodzima firma znów na podium!

Przedsiębiorcy z Podkarpacia mają za sobą bardzo udany rok. Wśród najlepszych w województwie znalazł się Autorud - Autoryzowany Dealer Volkswagena z siedzibą w Stalowej Woli i Rzeszowie. Firma została nagrodzona Diamentem Miesięcznika Forbes, uzyskując wysokie trzecie miejsce w tym prestiżowym rankingu, spośród podkarpackich firm z przychodami powyżej 250 mln zł.
Przedsiębiorcy z Podkarpacia mają za sobą bardzo udany rok. Wśród najlepszych w województwie znalazł się Autorud - Autoryzowany Dealer Volkswagena z siedzibą w Stalowej Woli i Rzeszowie. Firma została nagrodzona Diamentem Miesięcznika Forbes, uzyskując wysokie trzecie miejsce w tym prestiżowym rankingu, spośród podkarpackich firm z przychodami powyżej 250 mln zł.
Przedsiębiorcy z Podkarpacia mają za sobą bardzo udany rok. Wśród najlepszych w województwie znalazł się Autorud - Autoryzowany Dealer Volkswagena z siedzibą w Stalowej Woli i Rzeszowie. Firma została nagrodzona Diamentem Miesięcznika Forbes, uzyskując wysokie trzecie miejsce w tym prestiżowym rankingu, spośród podkarpackich firm z przychodami powyżej 250 mln zł.

To już trzecie wyróżnienie miesięcznika Forbes dla Autorudu - wcześniej tytuł Diamentu Forbesa otrzymał w 2010 i 2011 r. Niedawno Dealer Volkswagena - również po raz trzeci - został nagrodzony Gazelą Biznesu przyznawaną od 17 lat przez Dziennik "Puls Biznesu" najdynamiczniej rozwijającym się firmom.

W dniu 9 marca, podczas uroczystej Gali w Rzeszowie, właściciele firmy Autorud - Stanisław Sobiło i Stanisław Gorski, odebrali nagrodę Diament Miesięcznika Forbes 2017.

- To ogromne wyróżnienie dla firmy i wszystkich pracowników. Przez wiele lat wraz z całą załogą dbamy o wizerunek, o swoich klientów i wysoką jakość obsługi. Ta wieloletnia praca kosztowała nas wiele wyrzeczeń, czasu i zaangażowania, ale przynosi niesamowite owoce, co jest niezwykle motywujące dla mnie i pracowników. Jesteśmy dumni, że należymy do najlepszych, dzięki temu wspieramy rozwój naszego województwa goniąc konkurentów z innych regionów kraju. Wiele już osiągnęliśmy, ale stoimy przed ogromnymi wyzwaniami - mówi Stanisław Sobiło, współwłaściciel firmy. Gazelę Biznesu 2016 natomiast, pan Stanisław Sobiło odebrał 21 lutego podczas uroczystej Gali w Krakowie. Tym samym po raz kolejny firma Autorud dołączyła do grona najdynamiczniej rozwijających się przedsiębiorstw w Polsce.

Autoryzowany Dealer Volkswagena Autorud działa na podkarpackim rynku od ponad 20 lat. Dynamiczny rozwój firmy, ciągłe dbanie o klienta i wzorowe serwisowanie aut nie pozostało bez echa w branży. Wychodząc naprzeciw coraz bardziej wymagającym klientom, firma rozszerzyła swoją działalność otwierając w Rzeszowie w 2011r. nowoczesny salon Volkswagena, a następnie - poszerzając swoja ofertę w stolicy podkarpacia - terminal Audi oraz salon marki Seat. Jednocześnie wciąż unowocześnia i ulepsza serwis samochodów osobowych i użytkowych. Dowodem na to jest dwukrotne już uhonorowanie Serwisu Autorud w Stalowej Woli prestiżowym wyróżnieniem Volkswagen Service Quality Award dla najlepszych europejskich partnerów serwisowych niemieckiego koncernu. Ta wyjątkowa nagroda stawia Autoryzowany Serwis Autorud Stalowa Wola na 1 miejscu w Polsce pod względem jakości obsługi klienta. Z kolei największym, do tej pory, sukcesem handlowym firmy, było zdobycie 2. miejsca pod względem ilości sprzedanych samochodów w sieci Volkswagen w całej Polsce. Autorud jako rodzima firma dzieli się swoimi sukcesami i osiągnięciami z lokalną społecznością, angażując się w życie społeczne regionu, wspierając finansowo i rzeczowo lokalne stowarzyszenia, wydarzenia kulturalne i sportowe.

Autoryzowany Dealer Volkswagena Autorud posiada w swojej ofercie samochody osobowe i użytkowe marki Volkswagen, a w Rzeszowie również Audi i Seat dla klientów indywidualnych oraz biznesowych. Warto odwiedzić salon Autorud, ze względu na bardzo bogaty wybór samochodów nowych dostępnych od ręki, a także skorzystać z jazdy próbnej interesującym nas modelem. Dla klientów szukających samochodu używanego, Autorud oferuje modele osobowe i dostawcze nie tylko Volkswagen, Audi czy Seat, ale również wielu innych marek.

Wszystkie informacje o aktualnych promocjach dotyczących zakupu auta, części i akcesoriów oraz serwisu można znaleźć na stronie internetowej: www.autorud.vw.pl oraz bezpośrednio w salonach Autorud:
- Stalowa Wola, ul. KEN 49, tel. 15 844 53 33
- Rzeszów, ul. Lubelska 50E, tel. 17 860 70 00
Zdjęcia
Przedsiębiorcy z Podkarpacia mają za sobą bardzo udany rok. Wśród najlepszych w województwie znalazł się Autorud - Autoryzowany Dealer Volkswagena z siedzibą w Stalowej Woli i Rzeszowie. Firma została nagrodzona Diamentem Miesięcznika Forbes, uzyskując wysokie trzecie miejsce w tym prestiżowym rankingu, spośród podkarpackich firm z przychodami powyżej 250 mln zł.Przedsiębiorcy z Podkarpacia mają za sobą bardzo udany rok. Wśród najlepszych w województwie znalazł się Autorud - Autoryzowany Dealer Volkswagena z siedzibą w Stalowej Woli i Rzeszowie. Firma została nagrodzona Diamentem Miesięcznika Forbes, uzyskując wysokie trzecie miejsce w tym prestiżowym rankingu, spośród podkarpackich firm z przychodami powyżej 250 mln zł.Przedsiębiorcy z Podkarpacia mają za sobą bardzo udany rok. Wśród najlepszych w województwie znalazł się Autorud - Autoryzowany Dealer Volkswagena z siedzibą w Stalowej Woli i Rzeszowie. Firma została nagrodzona Diamentem Miesięcznika Forbes, uzyskując wysokie trzecie miejsce w tym prestiżowym rankingu, spośród podkarpackich firm z przychodami powyżej 250 mln zł.

Strona do druku Drukuj artykuł    

Jeżeli masz jakieś ciekawe informacje, chcesz przekazać coś ważnego,
coś interesującego, nie wahaj się - napisz do nas: redakcja@stalowka.net

Dodaj komentarz do artykułu »  

Ten artykuł nie ma jeszcze żadnych komentarzy

Stalowka.NET - Wiadomości lokalne z miasta Stalowa Wola i okolic
Copyright 2001 - 2017 Stalowka.NET
  » O nas  » Redakcja  » Reklama  » Kontakt
Wszelkie prawa zastrzeżone.