Stalowa Wola Stalowa Wola: Huta Stalowa Wola
Wiadomości lokalne z miasta Stalowa Wola i Powiatu Stalowowolskiego. Najnowsze! Najszybciej!
Kamera na żywo na panoramę Stalowej Woli na skrzyżowanie al. Jana Pawła II z ul. KEN
Nagrania audio, rozmowy z ciekawymi ludźmi
Fotografie z najważniejszych wydarzeń w Stalowej Woli
Kanał youtube.stalowka.net - Pierwsza stalowowolska telewizja internetowa
Encyklopedia miasta Stalowa Wola
Zapowiedzi zbliżających się wydarzeń kulturalnych
Baza adresowa najważniejszych firm i instytucji życia publicznego
Bezpłatna baza ogłoszeń dla mieszkańców miasta Stalowa Wola jak i Powiatu Stalowowolskiego
Twoje konto
Strona główna  Stalowa Wola / Wiadomości Środa, 24 lutego 2021 r. Imieniny: Boguty, Bogusza, Macieja
 Wiadomości lokalne
» Kliknij i pomóż przedszkolakom wygrać meble i zabawki
» Na krajówkach ma być bezpieczniej. DK77 w Stalowej Woli drogą wojewódzką
» Uwaga na oszustów podających się za pracowników Ośrodków Pomocy Społecznej
» Na rysunkach pokazali, jak unikać zagrożenia w sieci
» Zatrzymano dwóch pijanych kierowców. Mieli ponad dwa promile
» Laboratorium Robotyki w Stalowej Woli uczy programowania robotów
» Spacerowa nie nadaje się do jazdy
» MZK z PEC-em mają budować instalacje odzysku energii i uzbrajać tereny
» W Stalowej Woli będą produkowane komponenty do baterii fotowoltaicznych i elektrycznych
» Dbajmy o czyste powietrze w Stalowej Woli
» Wymodeluj sylwetkę z IMoos w EstetClinic!
» Podróż do Japonii w Galerii Karpińskiego
Więcej » 
 Zasłyszane...
"Dieta rządzi każdą sferą naszego życia: prywatną, zawodową, społeczną. Każdy z nas chce się dobrze czuć i dobrze wyglądać".
Sławomir Górny, dietoterapeuta
 Imprezy w mieście
» Tango" Sławomira Mrożka - premiera Amatorskiego Teatru Dramatycznego im. Józefa Żmudy
» Megality w Polsce. Idea megalityczna w obrządku pogrzebowym kultury pucharów lejkowatych
» Dzieje wędrującej kolekcji
» Rozwadów - podróż sentymentalna w 330. rocznicę lokacji miasta
» Rejestracja na Dziecięcy Uniwersytet Techniczny w Stalowej Woli w nowej rzeczywistości
Więcej » 
 Fotoreportaże
Stalowa Wola: Marsz o Wolność i Marsz Niewolników
»Marsz o Wolność i Marsz Niewolników
»Wicepremier Gowin w Stalowej Woli o budownictwie mieszkaniowym
»Serca na nakrętki
»Ford Ranger dla OSP Jastkowice
»Ogólnopolskie Zawody Balonowe w Stalowej Woli
Więcej » 
Wiadomości lokalne / Polityka i Samorządy

Piątek, 8 października 2010 r. godz. 13:24     /Marta Wnuk/
Zaborowski odwołany... bo był nielojalny?

8 października 2010 r. decyzją prezydenta Andrzeja Szlęzaka wiceprezydent Franciszek Zaborowski został odwołany z funkcji za to że był nielojalny.
8 października 2010 r. decyzją prezydenta Andrzeja Szlęzaka wiceprezydent Franciszek Zaborowski został odwołany z funkcji za to że "był nielojalny".
Fot. Jacek Rodecki
Jak udało nam się dowiedzieć wiceprezydent Franciszek Zaborowski został odwołany z powodu swojej nielojalności. Wszystko jest zgodne z prawem i prezydent mógł tak zrobić.

Do "oficjalnego" wręczenia odwołania jeszcze nie doszło, gdyż prezydent Zaborowski najwidoczniej wiedział jaki czeka go los i wziął dzisiaj dzień wolnego. W obecnej sytuacji pozostaje zadać jedno pytanie - czy prezydent Szlęzak sprawując samemu najwyższą władzę w naszym mieście podoła temu zadaniu bez swojej "prawej ręki"?

Jak powiedziała nam Gabriela Grzesiowska, pełniąca funkcję sekretarza w Urzędzie Miasta, zarządzenie i odwołanie jest z dzisiejszego dnia i zostanie wręczone panu prezydentowi Franciszkowi Zaborowskiemu jak wróci do pracy: - "Na odwołaniu nie musi być podanego jego powodu. Pan prezydent mówi, że jest to brak zaufania i nielojalność za strony wiceprezydenta. Wypowiedzenie nastąpi od dnia 1 listopada. Odwołanie skutkuje również wypowiedzeniem w stosunku pracy i jest to zgodne z kodeksem. Przy odwołaniu nie ma obowiązku podawania przyczyny. Jeżeli osoba jest zatrudniona na umowę o prace i wtedy następuje wypowiedzenie to należy podać jego powód. Przy osobach powołanych na stanowisko stosuje się artykuł 70 Kodeksu Pracy, jeżeli nie jest to zwolnienie dyscyplinarne nie podaje się powodu, a osoba zwolniona nie może się odwoływać do sadu o przywrócenie na swoje stanowisko. Musi to zrobić organ, który powołuje daną osobę czyli w tym przypadku prezydent."

Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że wiceprezydent Zaborowski ma jeszcze do wykorzystania ponad 20 dni urlopu.

Powiedzieli dla Stalowka.NET:

Janusz Kotulski, Stalowa Wola Naprzód - "Ja to się dziwię szczerze, że tak późno Pan Zabrowski przejrzał na oczy, bo dzięki jego pracowitości on ogarniał cały ten system. Pan Prezydent Szlęzak brutalnie wręcz mówiąc nie robił nic. Ciągle wyjeżdżał na nie wiadomo jakie delegacje, ciągle był nieobecny na sesjach. Na komisje przyszedł jedynie jak chciał działkę dla Merolu. Dobrze, że gość przejrzał i nie będzie firmował dłużej swoją pracą, swoim zaangażowaniem roboty, a laury zbierał Pan Prezydent. Trudno. Poświęcił Pan Zaborowski swoje stanowisko, tylko nie wiem, bo do wyborów pozostało półtora, dwa miesiące, kto będzie przez ten czas prowadził to miasto."

Bronisław Żak, Forum Mieszkańców - "Robi się ciekawa sytuacja w mieście. Pan Franciszek dał się poznać jako menedżer, prowadzi inwestycje. Jeżeli coś się w mieście działo, to on miał w tym dużą zasługę."

Andrzej Barwiński, Platforma Obywatelska - "To, że Pan Zaborowski zdecydował się wziąć udział w kandydowaniu nie powinno być argumentem dla innego kandydata, że takie decyzje podejmuje raptowne i drastyczne. Tym bardziej, że to jest w okresie kalendarza wyborczego."

Dariusz Przytuła, Platforma Obywatelska - "Ta decyzja pana prezydenta Andrzeja Szlęzaka tylko wzmacnia naszego kandydata Roberta Filę, od dłuższego czasu obserwowałem różnicę nie tylko w zdaniach ale i w zachowaniu obu panów prezydentów i zwolnienie przy końcu kadencji pana Zaborowskiego udowadnia, że obaj panowie nie potrafią porozumieć się i są konfliktowi. Pełniąc taką funkcję trzeba być otwarty i dochodzić do kompromisów, najważniejsze są rozmowy i dlatego był konflikt na linie prezydent - rada miasta że obaj panowie nie potrafią rozmawiać i dochodzić do porozumienia nie tylko ze sobą ale i z radą miasta. Dla Stalowej Woli potrzebny jest właśnie taki kandydat, który zrozumie, wysłucha i spotka się z radą i z mieszkańcami to może zagwarantować Robert Fila."

Lucjusz Nadbereżny, Prawo i Sprawiedliwość: - "Franciszek Zaborowski skorzystał z demokratycznego uprawnienia startu w wyborach a Andrzej Szlęzak ze swoich uprawnień jako pracodawca. Nie ma więc czego zbytnio komentować. Pokazuje to pewien problem ale na pewno nie dotyczy on Prawa i Sprawiedliwości. To nie nasze zmartwienie. Jako radny mogę się tylko martwić, że prezydent Szlęzak prowadząc kampanie wyborczą bez zastępcy zaniedba dla Stalowej Woli ważne sprawy."

Mariusz Kunysz, Sojusz Lewicy Demokratycznej: "Prezydent Zaborowski, tak jak inni może kandydować. Chodzi bardziej o formę w jakiej to się stało. Ta forma pozostawia wiele życzenia. Będąc współpracownikiem prezydenta jest wymagana jakaś lojalność i tego zabrakło."

Jerzy Kozielewicz, Prawo i Sprawiedliwość: - "Pana Prezydenta wszyscy znają, to jest despota i nie znosi żadnego sprzeciwu. Tam nie ma dyskusji, nie ma nic - lekceważy wszystkich i to było do przewidzenia, że coś takiego zrobi, jeżeli ktokolwiek się wychyli. Nie liczy się z nikim, wszyscy mają mu się kłaniać, wszyscy mają być pod niego. Zapomina, że to wszystko dzięki Franciszkowi Zaborowskiemu tak dobrze funkcjonowało i tak dobrze było robione. Każdy ma prawo wystartować i każdy ma prawo się sprawdzić w wyborach. Andrzej Szlęzak nie jest lojalny, proszę sobie przypomnieć jego kampanie to co w niej obiecywał i to co w niej mówił."

Strona do druku Drukuj artykuł    

Jeżeli masz jakieś ciekawe informacje, chcesz przekazać coś ważnego,
coś interesującego, nie wahaj się - napisz do nas: redakcja@stalowka.net

Dodaj komentarz do artykułu »  

Poniedziałek, 11 października 2010 r. godz. 15:51
~gregory peck
Czy ktoś wie, gdzie "urzęduje" Forum Mieszkańców. Adres Okulickiego 125 jest martwym adresem. Czyżby instytucja istniała tylko na papierze! proszę o namiary.
+0-0
Poniedziałek, 11 października 2010 r. godz. 15:03
~Antygbur
do popek!Macałeś Siembiedę?Na to wygląda.Jesli Ty twierdzisz,ze starosta przeprowadził jakąkolwiek reformę,to chyba z tylkiem na rozumy sie zamieniłeś!
+0-0
Poniedziałek, 11 października 2010 r. godz. 14:46
~popek
Siembida jako jedyny miał jaja żeby zreformować oświatę ponadgimnazjalna. Efektem pelne szkoly i nie dokladanie przez POWIAT, chcemy tego samego w miescie! Wiesław Siembida powinien zostać Prezydentem Stalowej Woli a młodzi ludzie nie powinni szukać pracy w innych regionach kraju.
+0-0
Poniedziałek, 11 października 2010 r. godz. 13:19
~FanclubChuckaNorrisa
Uważam, że jedyną osobą, która byłaby najlepszym kandydatem na prezydenta Stalowej Woli to Chuck Norris. Wszyscy byliby zadowoleni, a wszelkie spory zostały by rozwiązane zanim by powstały. Tylko Chuck Norris może sobie poradzić w naszym mieście. Tylko Chuck Norris potrafi podnieść krzesło, na którym siedzi. Tylko Chuck Norris potrafi odpowiedzieć zanim usłyszy pytanie. Chuck Norris stoi szybciej niż ty biegasz. Kopniak z półobrotu w wykonaniu Chucka Norrisa został wpisany na listę światowego dziedzictwa kulturowego UNESCO. Gdy zamykasz lodówkę, to właśnie Chuck Norris gasi w niej światło. itd... Pozdrawiam serdecznie
+0-0
Poniedziałek, 11 października 2010 r. godz. 09:58
~ktosik
Mirek ma racje ale do prokuratury po co iść przecież z takimi znajomościami jak ma pani sekretarz i tak byśmy nie wygrali ja mam nadzieje ze w koncu zostanie ktoś inny sekretarzem a dlatego musi wygrac ktos inny na prezydenta !!
+0-0
Niedziela, 10 października 2010 r. godz. 20:34
~Charlie
Dzis po osiedlu Siedlanowskiego krażyła jakaś wielbicielka Pana Szlezaka i zbierała od mieszkańców osiedla podpisy na jego kandydaturę.Niedzielny domokrażca a'la Swiadek Jehowy:):)
+0-0
Niedziela, 10 października 2010 r. godz. 20:01
~edek
przyłączam się do życzeń dla Pana Zaborowskiego: życzę mu aby w przyszłej pracy miał równie lojalnego zastępcę. takiego jak Szlęzak miał w jego osobie ! Żeby ten zastępca tym razem jemu wywinął taki numer jak on Szlęzakowi. Panie strzeż mnie przed przyjaciółmi, z nieprzyjaciółmi poradzę sobie sam !!!
+0-0
Niedziela, 10 października 2010 r. godz. 19:11
~antek
a tak było w 2006 r Prezes Miejskiego Zakładu Komunalnego, Jacek Nowicki oraz jego zastępca, Leszek Rogowski zostali odwołani ze swoich dotychczasowych stanowisk. Odwołania dokonał prezydent Stalowej Woli, Andrzej Szlęzak. Powodem miała być ich kandydatura podczas wyborów z komitetu Janusza Kotulskiego - Stalowa Wola Naprzód.
+0-0
Niedziela, 10 października 2010 r. godz. 18:14
~anka
No mireczku to pojechałeś! Nie rzuca się takich oskarżeń. Jak masz dowody to do prokuratury a jak nie to Ty się go bój.
+0-0
Niedziela, 10 października 2010 r. godz. 17:12
~Stalowowolanin
Ciekawe dlaczego wszyscy chcieli rozmawiać z Panem Szlęzakiem, a nie z jego zastępcą, który był na miejscu gotowy do pomocy? Pozostałe sympatie pozostawiam bez komentarza...
+0-0
Niedziela, 10 października 2010 r. godz. 15:12
~mirek
Pan Zaborowski, dobrze wie o korupcji, kolesiostwie i prywacie uprawianej przez panią Sekretarz Miasta. Obydwaj panowie (Szlęzak i Zaborowski) konserwowali jejw wpływy przez te wszystkie lata.
+0-0
Niedziela, 10 października 2010 r. godz. 15:00
~Ali Baba
Podzielam zdanie Panów:Kozielewicza i Kotulskiego,a na dodatek mam niewątpliwą przyjemność znać osobiście Pana F.Zaborowskiego.To człowiek przyjazny ludziom,chętnie w miarę mozliwości idący im z pomocą,,uprzejmy a nie gburowaty jak Prezydent .Ratusz należy z takich osobnikow jak Szrek wyzwolić i dać szansę pracy dla nas i dla naszego miasta nowym ludziom,ktorzy nie bedą jak Szrek olewaliRady i jej członków i nie będą olewali gburowato swoich podwladnych i petentów.
+0-0
Niedziela, 10 października 2010 r. godz. 14:06
~Ona88
Miałam o panu Prezydencie dobre zdanie , jednak uległo one całkowicie zmianie, po tym jak mnie potraktowano jak tam pracowałam , wygrały znajomości pani Sekretarz która kompletnie lekceważy ludzi ja o tej pani nawet słyszeć nie chce . Pewnego dnia mam nadzieje dostanie to co powinna dostać bo wstawia do Urzędu ludzi po znajomości a gdy powiadomiłam o tym pana Prezydenta miał coś z tym zrobić ale nic nie zrobil . Stracil w moich oczach calkowicie to co zyskał. Będe wraz z rodziną głosowała na pana Zaborowskiego mam nadzieje że wygra każdy aby nie Pan Szlęzak i zachęcam do głosowania na pana Zaborowskiego to wspaniały człowiek i pracowity i tak jak pan Prezydent lekcewazy ludzi przeklada ich po kilka tygodni pan Franciszek tego nigdy nie robi dlatego wypowiadam sie jako osoba która widziala jak to wygląda od wewnątrz i wielkie brawo dla pana Kotulskiego szacunek do pana całkowity i mam nadzieje że kiedyś Pan zostanie Prezydentem.
+0-0
Niedziela, 10 października 2010 r. godz. 13:41
~życzenia
dziś sa imieniny FRANCISZKA wiec domyslam sie ze i pan zaborowski będzie hucznie swietowal i przy okazji topil smutki zwiazane z odwołaniem. ŻYCZENIA: zdrowia wszystkiego dobrego i madrości życiowej. a najważniejsze to by ś pan nie podejmowal decyzji o kandydaturze bo wszyscy znają te obietnice wice plus dołożyć to co daje i bierze kobiety z dziećmi wiedzą o co chodzi pani oby nie "prezydentuwna" to raz jeszcze najszczersze zyczęnia
+0-0
Niedziela, 10 października 2010 r. godz. 13:18
~noxi
Do tych popierających Zaborowskiego należy także facet o nazwisku Nowicki. Ta ferajna chce opanować magistrat w taki sam sposób jak szofer starostwo i stosować zasadę dzielenia i... rządzenia. Stołki, stołeczki, spółki to dla kolesi idealne miejsce na samorealizację - vide Kozielewicz, Sibiga i wszyscy inni
+0-0
Niedziela, 10 października 2010 r. godz. 12:28
~olek
Słyszałem że Szlęzak Frankowi nie popuści za to co zrobił. Ci co go podjudzali też bedą mieli ciepło. Kopera, Pychowski, Jaśkowski wkurzyli bardzo Andrzeja
+0-0
Niedziela, 10 października 2010 r. godz. 11:01
~Antygbur
Dosyć mamy gbura o ksywce SZREK!
+0-0
Niedziela, 10 października 2010 r. godz. 11:00
~100%:)
Wśród ludzi popierajacych V-ce Prezydenta jest osobnik nazywany przez mieszkańcow Stalowej Woli "10%".Czy to dobrze dla Pana Zaborowskiego i jego Forum?>
+0-0
Niedziela, 10 października 2010 r. godz. 09:13
~słoneczko
Nieprzyjazny ludziom, większy bufon niż Szlęzak. Pracował jako zastępca i nieustannie krytykował prezydenta. Człowiek honoru , jak mu się nie podoba, to rezygnuje z funkcji, a Zaborowski "siedział na stołku" i nadawał na Szlęzaka. Takie postępowanie to moralna ohyda, obrzydliwość. Brrrr.....
+0-0
Niedziela, 10 października 2010 r. godz. 09:02
~Antyszrek
Moszek-Jaką nielojalność zarzucasz V-ce Preziowi?Piszesz ogólnikowo jak każdy starozakonny.Ble ble ble....Prezydent odpowiada za to,za tamto i owo.Z jakich dlugów Szrek miasto wybawił?Odpowiadaja za miasto i Pezio i vicek jednakowo,więc nie rób kampanii Szrekowi,bo jego czas sie juz skończył.
+0-0
Niedziela, 10 października 2010 r. godz. 08:58
~Wacław
Klara!lojalka obowiązuje obie strony!Zaborowski pracowal za Szreka.Wszystko było cacy cacy, do chwili kiedy Zaborowski oglosił,że kandyduje na Prezydenta.Wtedy okazało sie,ze jest i byl nielojalny.Swoiście rozumiana nielojalnośc przez gbura.
+0-0
Niedziela, 10 października 2010 r. godz. 00:02
~Klara
Szlęzak ma prawo wymagać od swoich współpracowników lojalności i szczerości,wcale się nie dziwię,że odwołał Zaborowskiego.
+0-0
Sobota, 9 października 2010 r. godz. 19:28
~f.janusz@vp.pl
Miejsce Szlezaka po wyborach to: PUB... , BAR MLECZNY.
+0-0
Sobota, 9 października 2010 r. godz. 19:26
~mosiek
Panie i Panowie, Zaborowski był przyjęty do wykonywania jakiejś pracy, za to brał nie małe pieniądze inni urzędnicy też brali pieniądze za wykonywanie pracy na swoim stanowisku. Shrek po to jest szefem żeby od tych ludzi wymagać uczciwej i rzetelnej pracy i za to wszystko to On swoją głową odpowiada. I nie piszcie, że Zaborowski zrobił to czy to to było jego obowiązkiem tego się podiął podpisując umowę o pracę. Piszecie, że Shrek olewa Radnych, ma całkowitą racje to nie jest Rada Miasta to jest rada kościelna sterowana z góry dbająca tylko o interes kościoła. Zapomnieliście, że miasto przez Niego zostało wyciągnięte z długów, że to On odpowiada za wszystkie decyzje związane ze Stalową Wolą i przestańcie robić we własne gniazdo, bo lepszego wodza nie znajdziemy od Shreka.
+0-0
Sobota, 9 października 2010 r. godz. 19:09
~habacht
do Sibi:czyzbys był płatnym skrybą Szreka?Wymyśl coś nowego .Piszesz jedno i to samo pod wieloma nickami.Określ sie piplu Szreka.Raz jesteś Sibi,drugi raz prawda/0.00001%prawdy/JA Ciebie nie straszę .Na pomowienia jest paragraf,a to co piszesz o Zaborowskim,to wyssane z cycka Twojej kozy!
+0-0
Sobota, 9 października 2010 r. godz. 19:03
~Mieszkaniec Stalowki
Szrek cos tam wali,ale nas jako Prezio nie może walić!
+0-0
Sobota, 9 października 2010 r. godz. 18:24
~Mlode, piekne i madre
WALENIU - zdecydowanie TAK. Glosujemy na SHREKA. Przynajmniej jest NASZ - STALOWOWOLSKI. Kazdy przy korycie nabija sobie kabze - po Shreku tego nie widac. (Panowie - spierajcie sie dalej)
+0-0
Sobota, 9 października 2010 r. godz. 18:23
~Dorota
Czy on nie jest podobny do Czerepacha i nie chodzi mi tylko o wygląd:))) Czerepach ...brzydal, zdrajca i karierowicz:))) Może zobaczymy Zaborowskiego w nowym sezonie Rancza, jak mu nie pójdzie w wyborach:)
+0-0
Sobota, 9 października 2010 r. godz. 16:39
~oksa
Waleniu nasze stanowcze nie
+0-0
Sobota, 9 października 2010 r. godz. 15:28
~roky
Panie Kozielewicz, czy pan sobie przypomina swój pobyt w POMie w Zarzeczu k/Niska? czy może tamten czas przypomnieć panu?
+0-0
Sobota, 9 października 2010 r. godz. 15:00
~FanMarka
Marek + Rysiek + Andrzej = Franek, Franek porazka. A Rysiek jest jak pilot Tu – leci we mgle.
+0-0
Sobota, 9 października 2010 r. godz. 14:24
~stalowowolanin
"edek", "huciak", "alek" - to jedna i ta sama osoba... czyżby sam Shrek zasiadł przed komputerem?
+0-0
Sobota, 9 października 2010 r. godz. 14:02
~Sibi
habacht, nie strasz nie strasz, bo sie...
+0-0
Sobota, 9 października 2010 r. godz. 13:30
~habacht
Do :prawda/komsomolska/W bezczelny sposob oczerniasz czlowieka,który jest solidnym,uczciwym i prawdomownym czlowiekiem.Nie znasz faktów,to nie pisz.Nie jesteś anonimowy.A na oczernianie bez podstaw jest paragraf.Uważaj!!
+0-0
Sobota, 9 października 2010 r. godz. 11:40
~prawda
wy co piszecie o zaborowskim tak naprawdę go nie znacie, popytajcie w urzędzie jak się zachowuje np w stosunku do kobiet, jak rzeczywiście zachowywał, co mówił o szlęzaku od dłuższego czasu, jaki fortel wymyslił żeby budować kościół na Młodyniu, czego nie jest burmistrzem Bogatyni i czego przybłędał się do stalowej i kto podał mu rękę którą teraz gryzie, jak się zachowuje prywatnie i dlaczego też nie wrócił do sarzyny i np dlaczego zwalniano stażystki z urzędu, to żenujące żeby facet znikąd miał czelność jeszcze kandydować na prezydenta w Stalowej
+0-0
Sobota, 9 października 2010 r. godz. 11:15
~Healer
do rowerzysta:A co?Widziałeś ich obu jak kładli asfalt?Za wykonanie dziadowskie odpowiada WYKONAWCA dzieciaczku a nie Urząd który zlecił to.Poprawki wynikaja z dziadowskiej pracy firmy,ktora tą ulicę robila.
+0-0
Sobota, 9 października 2010 r. godz. 10:59
~Bożena
Kto wymyślił Zaborowskiego? Czasem nie dyrektor Marek Kopera ! Ciekawe czy będzie następny do odwołania. Szlęzak mu pewnie nie daruje
+0-0
Sobota, 9 października 2010 r. godz. 10:56
~Zabrowsky
Do edek:Edziu!Czy Ty jesteś pedziu?Pachniesz biedroniem.
+0-0
Sobota, 9 października 2010 r. godz. 10:55
~alek
Zaborowski ty Judaszu ! Ile ci dał sanhedryn z Błądkiem i Siembidą na czele ?
+0-0
Sobota, 9 października 2010 r. godz. 10:42
~Lublin
Ten Wasz Szlęzak to jest bezczelny do potęgi! Za to że ktoś ma prawo do głosu czy prawo do wystartowania w demokratycznych wyborach się wywala... i mówi że jest nielojalny? Gość jest niepoważny
+0-0
Sobota, 9 października 2010 r. godz. 10:36
~ciekawe
kozielewicz a co ty zrobiłeś w przeszłości ? pamiętasz ?
+0-0
Sobota, 9 października 2010 r. godz. 10:23
~stalowowolanin
Po komentarzach niżej widać, że sztab Szlęzaka potrafi korzystać z komputera. Mieszkańcy mają ciebie dośc Andrzej, pogódź się z tym. A to, że odwołałeś Zaborowskiego potwierdza tylko, że się go boisz i jest dla ciebie zagrożeniem. Zaborowski = normalność, Shrek i Ogry - wracajcie na bagna!
+0-0
Sobota, 9 października 2010 r. godz. 10:09
~huciak
kozielewicz jak ty masz jeszcze czelność wypowiadać się o innych.Chcąc powiedzieć jakim ty jesteś człowiekiem to miejsca mogłoby tu zabraknąć.
+0-0
Sobota, 9 października 2010 r. godz. 09:57
~Arnold
""Ta decyzja pana prezydenta Andrzeja Szlęzaka tylko wzmacnia naszego kandydata Roberta Filę" - ten to zawsze coś "odpali". Zamiast wypowiedzieć się w konkretnej sprawie to on promuje, zresztą jak całe PO, swoją partię i swoich kandydatów. Szkoda, że ludzie to kupują.
+0-0
Sobota, 9 października 2010 r. godz. 09:51
~rowerzysta
Nie zapominajcie że, Pan Zaborowski i Pan Shrek są odpowiedzialni za dziadosko zrobioną drogę na al. Jana PawłaII. Był remontowana za ich kadencji - wpadki się zdarzają rozumiem - ale powinni za to zapłacić żywą gotówką. To czy wygra ten czy ten nie ma znaczenia, najwyżej zamienią się stołkami. A wódkę i tak pić będą razem, dumając nad naiwnością ludzi. Ja głosuje na Shreka bo jest łysy a łysi nie kupują szamponów, czyli są oszczędni. Oszczędny Prezydent się przyda:)
+0-0
Sobota, 9 października 2010 r. godz. 09:46
~edek
Panie Zaborowski: pachniesz Pan czosnkiem !
+0-0
Sobota, 9 października 2010 r. godz. 07:08
~kilt
Faktem niepodważalnym jest to,ze bufon nadęty był bufonem nadętym tak dla petentów jak i pracowników Urzędu.Wrzaski jego i jego elektoratu przed wyborami świadcza o niepewności ponownego wyboru.Dymisja swojego zastepcy to jeszcze jeden dowód,że Pan Prezio miota sie w lewo i prawo,aby zachować swój stołek.Ta dymisja zwolenników mu nie przysporzy,wręcz odwrotnie.Ja glosowałem na Szlęzaka,ale teraz juz nie bedę- tak jak i moi bliscy.
+0-0
Sobota, 9 października 2010 r. godz. 06:59
~kapelan_zks-u
prezydentem zostanie jakiś Towwarzysz z SLD i cały budżet da dla ojbiedronia!
+0-0
Sobota, 9 października 2010 r. godz. 06:56
~Wolstal
pokój, demokracja, postęp. Tym co ich wali i tym co zwalniają za decyzje wynikające z reguł demokracji nasze stanowcze i zdecydowane nie
+0-0
Piątek, 8 października 2010 r. godz. 23:58
~kapelan_mks-u
prezydentem zostanie rechora i cały budżet da dla ojrydza
+0-0
Piątek, 8 października 2010 r. godz. 22:36
~antybuc
KOCHANE PRYSZCZE !!! "Et tu Brute contra me?" (I Ty Brutusie przeciw mnie?) Widok kwiczącego osamotnionego nadętego Bufona to miód na moje serce! A Zaborowski? Spokojnie mieszkańcy Stalowej Woli! Staropolskie przysłowie mówi: dać krowie wrotki to się sama wyp... tzn. wywróci! Poczekajmy aż kandydat Zaborowski przemówi!
+0-0
Piątek, 8 października 2010 r. godz. 21:45
~lowi
jeszcze trochę i skończy się alienacja władzy wykonawczej opłacanej z podatków mieszkańców stalowej woli. Nie będzie żadnego walenia, tylko służba społeczeństwu. Ustawa o samorządzie terytorialnym nic nie mówi o waleniu.
+0-0
Piątek, 8 października 2010 r. godz. 21:43
~Sibi
Moralność ew. elektoratu Brutusa Zaborowskiego można porównać do moralności szympansa.
+0-0
Piątek, 8 października 2010 r. godz. 20:54
~magister
Tak naprawdę przez ostatnie 4 lata to Zaborowski nadawał kolorytu temu miasto. Wcześniej faktycznie Szlęzak był świetnym gospodarzem. Teraz to Zaborowski nim był właściwie. Powiem wam tylko tyle, że Szlęzak bardzo umiejętnie blokował budowę przejścia podziemnego zamiast kładki nad torami. Zaborowski był lojalny, nie mówił złego słowa o swoim pracodawcy, a ten teraz tak mu się odpłacił. Jak ktoś ładnie napisał Szlęzak sobie strzelił sam w kolano.
+0-0
Piątek, 8 października 2010 r. godz. 20:53
~zwykły_mieszkaniec
Brawo! Koniec miłościwie nam panujacego baszy!!!
+0-0
Piątek, 8 października 2010 r. godz. 20:52
~prawica
Szlęzak nie zna się na ludziach, nie powinien ściągać do Stalowej Woli osoby znikąd, który w niesławie odszedł z Bogatyni a tak to mamy pasztet jeden nuworysz co parę lat mieszka w stalowej, drugi z Jastkowic takich mamy kondydatów to znaczy tylko to że nas stalowiaków nie szanują... bo partie wystawiają takich a oni widzą swoje szanse, co by o szlęzaku nie mówić jest stąd i życie swoje związał z tym miastem, jak i Fila i Augustyn zresztą też
+0-0
Piątek, 8 października 2010 r. godz. 20:18
~wwwwwwwfb
Gratuluje decyzji panu Zaborowskiemu. Dziwię się że dopiero teraz poznał się na Szlęzaku. Będziemy mieli na kogo zagłosować.
+0-0
Piątek, 8 października 2010 r. godz. 19:17
~Sibi
Brawo Szlęzak !! Nam trzeba zdecydowanego i niesprzedajnego gospodarza. Skoro Brutus knuje za Pańskimi plecami, gdyby (nie daj Boże ) został prezydentem, knułby za plecami mieszkańców. Chyba nie trzeba mówić z kim by knuł ...
+0-0
Piątek, 8 października 2010 r. godz. 19:08
~Urzędnik
Przykro mi Franku, ale teraz widzisz,,,,, widzisz z kim ty pracowałeś,,
+0-0
Piątek, 8 października 2010 r. godz. 18:57
~mieszkaniec
Zostanie sekretara w przykrótkiej mini jak zwykle.
+0-0
Piątek, 8 października 2010 r. godz. 18:36
~Stalwolo
MY mieszkańcy Stalowej Woli zapamiętamy to wszystko i odwołamy naszą wyborczą decyzją obecnego prezydenta miasta. Nie będzie dłużej chłpoisko musiał się uskarżać, że go wali.
+0-0
Piątek, 8 października 2010 r. godz. 18:34
~Qaker
Panie el.Banan:Głosować na Filę,Siembidę,czy Szlęzaka to jak przysłowiowe lanie miodu w kałużę.Protektor tak Fili jak i Siembidy to ludzie którym wcale nie zależy na interesach ludnośći Stalowej Woli,tylko na objeciu władzy.Tak PiS jak i PO sa zdyskredytowane w oczach wielu ludzi Stalowej Woli i kandydowanie Pana Zaborowskiego na Prezydenta Stalowej Woli daje szanse,że po wyborze Prezydent bedzie współpracował z radnymi,a nie ich olewał jak dotychczas.Pan Szrek zapomina,ze Rada Miasta i Prezydent powinni współpracować ze soba dla naszego dobra,a nie żreć sie jak PO z PiS-em.Wystawienie swojej spolegliwej Rady nic nam Panie Szlęzak nie da.Bedą Panu przyklaskiwać jako Pańscy klakierzy.
+0-0
Piątek, 8 października 2010 r. godz. 18:21
~Cyk cyk
W gabinecie prezia pozostanie fiona i osioł:)
+0-0
Piątek, 8 października 2010 r. godz. 17:35
~Halina P.
Pan franiszek to jedyna osoba jaką można było spotkać trudzącą się o los mieszkańców. To dziś dzięki niemu mamy odnowione najgorsze chodniki czy ulice. Jakoś ulic za rządów zaborowskiego bardzo się zmieniła... Ciekawe kto poza sekretarką będzie urzędował w gabinecie prezydenta?`
+0-0
Piątek, 8 października 2010 r. godz. 17:08
~el.Banan
Kto miał na pana Szlęzaka zagłosować i tak to zrobi to na kogo ?? no zawsze można na pana File bo innych kandydatów nie widać ... Siembida już z porażką się pogodził (więc wysprzedaje co może chyba żeby kolesiom i sobie dać na koniec nagrody :/ ) jak i cały Stalowowolski PiS
+0-0
Piątek, 8 października 2010 r. godz. 16:48
~wiego
Coś mi się zdaje, że wszyscy kandydaci na prezydenta za bardzo uwierzyli listom poparcia, a to bardzo złudne. Kandydatura Pana Zaborowskiego doda pikanterii wyborom. Oj będzie się działo..........
+0-0
Piątek, 8 października 2010 r. godz. 16:39
~O-bywatel
No Panie Szrek!Strzeliłeś sobie samobója ta dymisją.Znam Prezydenta Zaborowskiego i wiem,ze był wobec Szreka lojalnym współpracownikiem,czego o Szreku nie mozna powiedzieć.Szrek to despota,olewacz innych,w sposób lekceważący traktujacy współpracowniów i petentów.Szrek na własne zyczenie wywołał konflikt z Radą i moim zdaniem nie ma szans na reelekcję.
+0-0
Piątek, 8 października 2010 r. godz. 16:13
~biter
Wiceprezydent odchodzi nie dlatego, że zechciał kandydować i w tym wykazał nielojalność. Kandydowanie jest tylko finałem wieloletniego podgryzania, obmawiania i torpedowania działań szefa przez "wicka". Ucho od dzbana się urwało i Szlęzak wreszcie dojrzał jakiego "lojalnego" partnera miał pod bokiem. Tylko dramatycznie nieuświadomieni osobnicy mogą twierdzić, że FZ był zapracowanym i pracującym na sukces Szlęzaka. On cały czas wiedział, że stanie przeciw Szrekowi. Stop zakłamaniu, fałszowi, brawa dla Szlęzaka za natychmiastową decyzję.
+0-0
Piątek, 8 października 2010 r. godz. 15:36
~leszek
ja też byłbym wkurzony jakby przychodziło do mnie tyle osób bo darmowe mieszkanie,gdy jest w mieście kilka, ale myślą że jak spotkają się ze Szlęzakiem kilkadziesiąt razy to wychodzą mieszkanie, a do roboty i zapracować jak ja, skoro masz tyle czasu żeby zawracać d... to idź może do pracy
+0-0
Piątek, 8 października 2010 r. godz. 15:03
~Petent
Byłem umówiony z nim na spotkanie ze Szlęszakie........ było 7 razy przekładane........... znudziłem się i już tam nie chodzę. "Chcesz liczyć na Szreka - Licz na siebie" - to powinno być jego hasło wyborcze.
+0-0
Piątek, 8 października 2010 r. godz. 15:02
~?
Wracając do tych projektów.. to ja się zastanawiam kto to dokończy? Szlęzak którego nigdy nie ma w urzędzie?
+0-0
Piątek, 8 października 2010 r. godz. 15:00
~SZOK
Coś ty Andrzej najlepszego narobił! Teraz to by już nie wygramy.. porażka.
+0-0
Piątek, 8 października 2010 r. godz. 14:48
~V.I.P.
Szrek miał przy swoim boku zawsze Fionę i Osła... Pytanie co za kogo robił Franki?
+0-0
Piątek, 8 października 2010 r. godz. 14:39
~juka
Rzeczywiście ktoś trafnie zauważa, że najlepszym na wszelakie dolegliwości jest Siembida, tak to prawda tak pomaga jak plaster na du... gdy się ma czeraka!
+0-0
Piątek, 8 października 2010 r. godz. 14:39
~bzdet
oj POWIATOWA.... chyba nie wiesz co piszesz.....
+0-0
Piątek, 8 października 2010 r. godz. 14:33
~Obywatel1977
Moim zdaniem nadal nie ma na kogo głosować!
+0-0
Piątek, 8 października 2010 r. godz. 14:31
~powiatowa
Wiesław Siembida, to najlepszy kandydat, on łączy a nie dzieli, on łaczy zalety wyszstkich swoich konkurentów całego Fili, Szlęzaka, Zaborowskiego. Na Stalową Wolę trzeba patrzeć jak nasz starosta, to uczciwy człowiek i bardzo pracowity. Dlatego głosuję na pana Wiesława
+0-0
Piątek, 8 października 2010 r. godz. 14:30
~Witek_ESW
Te wypowiedzi to genialny pomysł. Teraz widzimy co radni sądzą na dany temat,.
+0-0
Piątek, 8 października 2010 r. godz. 14:21
~Ryszard
Panie Kunysz, wystawiliście Augustyna, aby nie zaszkodzić Szlęzakowi, sami wiecie, że wasz SLDowski kandydat zdobędzie około 400 głosów ...
+0-0
Piątek, 8 października 2010 r. godz. 14:18
~borys
Po co to larum, jeden miał prawo kandydować, a drugi ma prawo zakończyć współpracę ze swoim podwładnym, ot i cały problem...
+0-0
Piątek, 8 października 2010 r. godz. 14:18
~obywatelSTW
Kozielewicz jest lojalny z Sibigą, bo komu zawdzięczają prace ? Wiesiowi Siembidzie tylko, że ich kandydat przyklęcznik biskupi nie ma szans w wyborach daje mi 4 miejsce po Szlęzaku, Fili i Zaborowskim
+0-0
Piątek, 8 października 2010 r. godz. 14:15
~Szymek
SZLĄZAKA WSZYSTKO WALI, NIE POKAZYWAŁ SIĘ NA SESJACH, ODWOŁYWAŁ SPOTKANIA Z MIESZKAŃCAMI, PRZEKŁADAŁ SPOTKANIA, CZASAMI ŻAL MI BYŁO JEGO SEKRETAREK JAK MUSIAŁY KRĘCIĆ, PRZEKŁADAĆ I ROBIĆ WSZYSTKO ABY USPRAWIEDLIWIAĆ PREZYDENTA SZLĘZAKA. CZY TAKIEGO CHCEMY PREZYDENTA KONFLIKTOWEGO? KTÓRY TYLKO KŁÓCI SIĘ NAWET Z WŁASNYM ZASTĘPCĄ ? OJ NIE !! A KOZIELEWICZ ZAPOMINA KUMO ZAWDZIĘCZA PRACĘ WIĘC NIECH TAK NIE CHWALI ZABOROWSKIEGO BO POSTĘPUJE JAK JUDASZ !
+0-0
Piątek, 8 października 2010 r. godz. 14:15
~rami
Najbardziej na "despocie" przewiózł się pan Kozielewicz. To jemu prezydent Szlęzak dokładnie połamał gnaty, więc po co go pytać o zdanie, nie będzie tu ani krzty obiektywizmu! Panie "rzeczniku" siedź cicho bo jesień tuż, tuż i trzeba będzie wietrzyć starostwo!
+0-0
Piątek, 8 października 2010 r. godz. 14:11
~mieszkaniec
A kto znał Szlęzaka. Zaborowski odwala za niego całą robote. Ten tłuścioch nawet palcem nie kiwnie. Siedzi tylko w Romie i chleje ze swoimi kolegami, takimi jak on obleśnymi typami.
+0-0
Piątek, 8 października 2010 r. godz. 14:04
~przyjaciel
Popieram, fałszywy człowiek ten Zaborowski.Pięknie to on mówił i nic nie robił .Jak sie do niego poszło to tylko przytakiwał a swoje robił.Dobrze zrobił Szlęzak bo gorzej nie może być jak współpracownik Cię oszukuje.Ten go ściągnął,dał pracę jemu i jego żonie a teraz podziękowanie.Za bardzo dobrze mu w Stalowej Woli się żyło i zamarzyło sie absolutnej władzy więc teraz nadszedł czas na wyprowadzkę i do widzenia Panie Zaborowski. Nie ma nic gorszego jak fałsz i obłuda.
+0-0
Piątek, 8 października 2010 r. godz. 13:52
~prawica
żaden z naszych bezradnych nie trafia w sedno, kto znał Zaborowskiego zanim go Szlęzak sciągnął? to skrajna nielojalność i popieram decyzję
+0-0
Piątek, 8 października 2010 r. godz. 13:48
~filutek
Jeżeli o sile kandydata Fili świadczyć ma tylko to, że startuje Zaborowski to widać że nie ma on żadnej oferty dla mieszkańców... a jezeli wypowiada się tak składnie jak w jego imieniu Przytuła to naprawdę ma wielkie szanse. Zero merytoryki i odwołania do tematu tylko że Fila bo Fila i Fila tylko tyle Po potrafi powiedzieć. Widać że Przytuła robi dobrą minę do złej gry swojej opcji |
+0-0
Piątek, 8 października 2010 r. godz. 13:34
~barbara
ten Franek to ryży brzydal!
+0-0
Piątek, 8 października 2010 r. godz. 13:33
~mechito
Czy Przytuła jak mówił to płakał? Przecież on nie cierpi Fili - sam chciał kandydować.
+0-0
Stalowka.NET - Wiadomości lokalne z miasta Stalowa Wola i okolic
Copyright 2001 - 2021 Stalowka.NET
  » O nas  » Redakcja  » Reklama  » Kontakt
Wszelkie prawa zastrzeżone.
X Ta strona korzysta z plików cookie w celu świadczenia usług i realizacji potrzeb użytkowników. Pliki te mogą być zapisywane w pamięci Twojego urządzenia. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej. Więcej w polityce prywatności.