Stalowa Wola Stalowa Wola: Huta Stalowa Wola
Wiadomości lokalne z miasta Stalowa Wola i Powiatu Stalowowolskiego. Najnowsze! Najszybciej!
Kamera na żywo na panoramę Stalowej Woli na skrzyżowanie al. Jana Pawła II z ul. KEN
Nagrania audio, rozmowy z ciekawymi ludźmi
Fotografie z najważniejszych wydarzeń w Stalowej Woli
Kanał youtube.stalowka.net - Pierwsza stalowowolska telewizja internetowa
Encyklopedia miasta Stalowa Wola
Zapowiedzi zbliżających się wydarzeń kulturalnych
Baza adresowa najważniejszych firm i instytucji życia publicznego
Bezpłatna baza ogłoszeń dla mieszkańców miasta Stalowa Wola jak i Powiatu Stalowowolskiego
Twoje konto
Strona główna  Stalowa Wola / Wiadomości Sobota, 19 września 2020 r. Imieniny: Januarego, Konstancji, Leopolda
 Wiadomości lokalne
» W wieku 73 lat zmarł twórca rzeźby Patriota - Andrzej Pityński
» Opóźnia się przetarg na przebudowę Rynku w Rozwadowie. Powodem zmiany w projekcie
» Tydzień Elektrycznych Ofert Forda
» Zmarł Emil Brzoza, aktor Amatorskiego Teatru Dramatycznego im. Józefa Żmudy
» Urząd Miasta przytacza ranking. Najtaniej w Stalowej Woli
» Przypomnieli o 81 rocznicy agresji ZSRR na Polskę
» Spektakularna metamorfoza w Projekt Zdrowie - 
 Pani Małgosia schudła 22 kilogramy!
» Light Sheer Duet - złoty standard w depilacji laserowej
» Przyjęcia wstrzymane na 4 oddziałach. Powodem koronawirus
» Przejazd kolejowy w Kłyżowie wyłączony z ruchu
» Strażacy z Antoniowa w tym roku otrzymają nowy wóz
» Megality w Polsce. Idea megalityczna w obrządku pogrzebowym kultury pucharów lejkowatych
Więcej » 
 Zasłyszane...
"Dieta rządzi każdą sferą naszego życia: prywatną, zawodową, społeczną. Każdy z nas chce się dobrze czuć i dobrze wyglądać".
Sławomir Górny, dietoterapeuta
 Imprezy w mieście
» Program RELACJI. V Międzypokoleniowych Spotkań Teatralnych
» Premiera drugiej animacji - "Cudowne Ziele" - #TerazLasowiacy - Legendy w sieci
» Rejestracja do Uniwersytetu Trzeciego Wieku na rok akademicki 2020/2021
» "Stefan Kaczmarz - zapomniany geniusz z Lwowskiej Szkoły Matematycznej" - nowy cykl zajęć edukacyjnych
» Rozwadów - podróż sentymentalna w 330. rocznicę lokacji miasta
» Dzieje wędrującej kolekcji
» Rejestracja na Dziecięcy Uniwersytet Techniczny w Stalowej Woli w nowej rzeczywistości
Więcej » 
 Fotoreportaże
Stalowa Wola: GSMP 2020: wyścig na Słowacji
»GSMP 2020: wyścig na Słowacji
»GSMP 2020: Faraś na wyścigu w Sopocie
»Impreza klubowa: Stalowa Wola Młode Miasto dla Młodych
»San zalewa błonia w Stalowej Woli
»Minister Sportu w Stalowej Woli
Więcej » 
Wiadomości lokalne / Polityka i Samorządy

Piątek, 18 czerwca 2010 r. godz. 14:55     /Maciej Więckowski/
Nadbereżny: Politycy częściej powinni słuchać głosu ulicy

Kilkuosobowa grupa członków partii PiS na czele z miejskim radnym Lucjuszem Nadbereżnym promowali Jarosława Kaczyńskiego, a także skłaniali przechodniów do wzięcia udziału w niedzielnych wyborach.
Kilkuosobowa grupa członków partii PiS na czele z miejskim radnym Lucjuszem Nadbereżnym promowali Jarosława Kaczyńskiego, a także skłaniali przechodniów do wzięcia udziału w niedzielnych wyborach.
Fot. Jacek Rodecki
Prezydencka kampania powoli dobiega końca. W dniu dzisiejszym tuż przed ciszą wyborczą, członkowie partii Prawo i Sprawiedliwość promowali swojego kandydata na stalowowolskim bazarze. - Dzisiejsza akcja to oprócz dystrybucji materiałów przede wszystkim wspaniała okazja do rozmowy - powiedział Lucjusz Nadbereżny (PiS).

Kilkuosobowa grupa członków partii PiS na czele z miejskim radnym Lucjuszem Nadbereżnym promowali Jarosława Kaczyńskiego, a także skłaniali przechodniów do wzięcia udziału w niedzielnych wyborach. "Zachęcamy ludzi do głosowania, aby spełniali obywatelski obowiązek. Nie spodziewaliśmy się tak dużym zainteresowanie materiałami wyborczymi, które przed południem nam się skończyły. Obecnie czekamy na kolejna dostawę i dalej ruszamy na miasto" - komentował Nadbereżny.

W całej Polsce mówi się, że Województwo Podkarpackie stoi murem za Jarosławem Kaczyńskim. Podobnie było w dniu dzisiejszym w Stalowej Woli. "Cieszymy się, że podchodzi do nas wielu młodych ludzi, zainteresowanych głosowaniem. Kilku z nich nawet spontaniczne nam pomagało. Dzisiejsza akcja oprócz dystrybucji materiałów, to przede wszystkim wspaniała okazja do rozmowy. Mieliśmy okazję wysłuchać wielu miłych i mobilizujących słów. Rzadziej padały słowa krytyki, ale one też są potrzebne - politycy częściej powinni słuchać głosu ulicy" - zakończył rajca miejski.

Strona do druku Drukuj artykuł    

Jeżeli masz jakieś ciekawe informacje, chcesz przekazać coś ważnego,
coś interesującego, nie wahaj się - napisz do nas: redakcja@stalowka.net

Dodaj komentarz do artykułu »  

Wtorek, 22 czerwca 2010 r. godz. 07:33
~Frank Owski
babciu_klozetowa (coz za uroczy nick...), przypominam ci, ze to to ty mnie zaatkowałas. Zatem jak widzisz, govno uderzyło w wiatrak. Przyjmij ode mnie w darze chusteczkę haftowaną, cobyś mogła się wytrzeć.
+0-0
Poniedziałek, 21 czerwca 2010 r. godz. 20:20
~babcia_klozetowa
Frank Owski, kończąc z Tobą dyskusję na żenującym poziomie jeszcze raz Ci powtarzam wolę żyć w zgodzie z klerem i utożsamiać się z nauką kościoła. Z tego powodu nikt nie czepia się mi zwieracza. Jako, że ty jesteś człowiekiem o innym światopoglądzie to przyzwyczajony jesteś do tego, że ktoś ciągle w kakałko Ci zagląda. Twoja sprawa nieszczęśniku. Spójrz w lustro, przemyśl swoje dotychczasowe życie i zabij się własną pięścią. Nie jest moją intencją Cię obrażać, ale chcę żebyś odczuł na własnej skórze jak niemiło czują się Ci, których notorycznie obrażasz na tym forum. Dodam tylko, że wiem kim jesteś....
+0-0
Poniedziałek, 21 czerwca 2010 r. godz. 09:24
~mirek
Popieram PIS ale nie ten stalowowolski, bo ci ludzie są małoskowi, zaślepieni i służą tylko Frankowskiemu. Jakbyście słuchali ludzi ulicy to byscie wiedzieli że ludzie na"kokoszej górce chcą mieszkań a nie kolejnego kościoła. Przestańcie wyciągać łąpy po cudze, kłucić się o byle g... zeby tylko zaistnieć.
+0-0
Poniedziałek, 21 czerwca 2010 r. godz. 08:24
~Frank Owski
babciu_klozetowa, nie mam upodobań twojego proboszcza i nie pocałuje cie zwieracz. Zbycho, Rycho i inni to tez pachołki kleru. Zle jesteś poinformowany, ale mnie to nie dziwi. Wiesz tylko, co powie ci proboszcz, kiedy oderwie sie od zwieracza.
+0-0
Niedziela, 20 czerwca 2010 r. godz. 18:48
~NF
Mlodzieza to oni byli 60 lat temu.I jak nie umieli przedtem ulozyc systemu to czego teraz mlodym psuja start wybierajac byle kogo.
+0-0
Niedziela, 20 czerwca 2010 r. godz. 16:36
~babcia_klozetowa
A Ty Frank owski możesz też pocałować mnie w zwieracz, ale najpierw wymyj porządnie ząbki blendametem. Ja nadal będę służyć moherom, a ty komu tam chcesz: pedałom, lesbijkom, złodziejom, uczciwym inaczej, Rychom, Zbychom, pedofilom. Wszystkim, którzy nie są podporządkowani Klerowi
+0-0
Niedziela, 20 czerwca 2010 r. godz. 15:44
~Frank Owski
Niecki, pocaluj mnie ...
+0-0
Niedziela, 20 czerwca 2010 r. godz. 15:38
~Frank Owski
"Do was", cenzura sie skonczyła. Marzą ci sie lata PRLu? Nadberezny jest osoba publiczną i musi sie liczyć z róznego rodzaju krtytyką. Nie probuj kneblowac ust demokracji. Gradze sługusami kleszej mafii.
+0-0
Sobota, 19 czerwca 2010 r. godz. 21:29
~Marcin
@Do was: Nuncjusz też już nie można? ;-) PS. Ja szanuje Lucka jako człowieka choć z jego poglądami się nie zgadzam i o to samo apeluje do wszystkich z różnymi poglądami.
+0-0
Sobota, 19 czerwca 2010 r. godz. 21:26
~Marcin
@babcia_klozetowa: Powiedziałem wyraźnie że rządzący nie powinni działać na podstawie ludzi z ulicy, a ekonomii - tak żeby wszystkim żyło się lepiej - no chyba że sądzisz że Ty - babcia klozetowa, czy jakiś stolarz czy spawacz powinien decydować jak mają wygladac ustawy. A po co z PO czy PiS wyjechales do mnie to nie wiem. Jakies kompleksy?
+0-0
Sobota, 19 czerwca 2010 r. godz. 19:31
~Do was
Żądamy zaprzestania szkalowania na waszym forum Lucjusza Nadbereżnego. Żądamy zaprzestania używania wobec niego epitetów w stylu aborygen albo kudłaty oszołom. To nie ma nic wspólnego z dyskusją i wymianą poglądów. Domagamy się, by wasza strona przestała służyć szkalowaniu i wyzywaniu ludzi, co od dłuższego czasu tu się dzieje i na co wy administratorzy pozwalacie. To ma się skończyć, bo jest niezgodne z prawem.
+0-0
Sobota, 19 czerwca 2010 r. godz. 18:50
~Ninia
Synel Nadbereżny, ty częściej słuchaj mądrzejszych od siebie bo coraz gorzej z tobą!
+0-0
Sobota, 19 czerwca 2010 r. godz. 18:44
~kamil
Jak zobaczę aborygena to mio się wigilijne pierożki zwracają. A jak pomyslę io PiSuarach to barszcz wigilijny zwracam.
+0-0
Sobota, 19 czerwca 2010 r. godz. 18:41
~Niecki
Szanowni administratorzy, dlaczego na waszym forum akceptujecie obrzucanie ludzi epitetami, co widać na przykładzie pana Lucjusza Nadbereżnego. Dlaczego dopuszczacie, by na waszym forum kpiono z księdza biskupa Edwarda Frankowskiego wypisując służący temu nick? Odpowiedzcie publicznie na to pytanie i nie cenzurujcie tego pytania. Odpowiedzcie jak tak można. Bo my sobie tego nie życzymy i domagamy się zaprzestania obrzucania błotem ludzi na waszym forum.
+0-0
Sobota, 19 czerwca 2010 r. godz. 17:17
~Marian
Pan Nadbereżny sam niech się weźmie do roboty,takiej porządnej roboty , a nie biegać po mieście i robić ludziom łajno z mózgu. Ktokolwiek będzie prezydentem trzeba pracować , bo nikt nam nic nie da. Pan Nadbereżny zapewne sugerował inaczej, wychwalając Jarosława. A jaki jest Jarosław pamiętamy. Sklerozy nie mamy : Telegraf , spółka prasowa Solidarność , Art-B, sędzie Kryże i wielu jego kompanów , to jak serial długi typu Dynastia. Pamietamy i nie damy naszego głosu.................
+0-0
Sobota, 19 czerwca 2010 r. godz. 15:29
~bolo
Wybory od 1989 roku kręcą się wokół partii okrągło-stołowych, czyli takich, które gwarantują zachowanie kontroli państwa przez byłe służby, które całą tą szopkę z okrągłym stołem przygotowały i przeprowadziły. Ponieważ nie ujawniono agentury - nie oczyszczono tych środowisk, jak to zrobiono w Czechach - nie ma mowy żeby sytuacja w kraju rozwijała się po naszej myśli. Komorowski zapewni zachowanie całego tego układu i wpływu Wojskowych Służb Informacyjnych na naszą rzeczywistość, natomiast Kaczyński z pewnością po jakimś czasie zawrze koalicję z PO żeby realizować to swoje „kończenie wojny polsko-polskiej”. Tak czy siak dla Polski będzie to bez różnicy. PO nie jest partią liberalną, tak samo jak PIS nie jest partią konserwatywną. Nie ma w Polsce partii prawicowych z wyjątkiem Unii Polityki Realnej oraz partii Wolność i Praworządność. Unia Polityki Realnej wsparła tutaj WiP i daje swoje poparcie dla Janusza Korwin Mikkego i jest to jedyny prawicowy kandydat na prezydenta. Jeszcze napiszę odnośnie wypowiedzi Lucjusza Nadbereżnego, który mówi, że pójście na wybory jest spełnieniem obowiązku obywatelskiego. Jest to oczywiście bzdura. Na wybory powinni iść ludzie, którzy interesują się Polską, gospodarką, ekonomią, polityką i znają mechanizmy działania państwa, a nie ludzie którzy nie mają na ten temat zielonego pojęcia. To namawianie służy właśnie tym, którzy trzymają media za gębę, które to bombardują ludzi fałszywymi sondażami przedwyborczymi. Ludzie tacy nie mając swojego zdania głosują na gęby które przedstawiają im właśnie media. Nie bez przyczyny długość przebywania na antenie panów Komorowskiego, Kaczyńskiego, czy Napieralskiego jest liczona w godzinach, a Janusza Korwin Mikkego w minutach. Tylko JKM zapowiada przeciwstawienie się tej okrągło-stołowej bandzie, która garnie pod siebie nie myśląc w ogóle o Polsce. To jest właśnie moja krytyka, o którą prosił Lucjusz. Ja namawiam żeby osoby, które nie wiedzą na kogo głosować, bo np. nie interesują się polityką, najzwyczajniej w świecie nie głosowały.
+0-0
Sobota, 19 czerwca 2010 r. godz. 12:56
~Frank Owski
Czy ten kudłaty oszołom przestanie ludzi drażnić swoim widokiem? Ludzie, uważajcie na kogo głosujecie. Nie popełniajcie takich błędów. Ten gość jest niebezpieczny. Każdy sługus Frankowskiego jest nieobliczalny i niebezpieczny.
+0-0
Sobota, 19 czerwca 2010 r. godz. 09:59
~sowoj55
ten lucjusz dobrze gada:słuchajcie głosu ludu, ale nie kleru.jemu biedakowi cosik się w głowie pomieszało
+0-0
Sobota, 19 czerwca 2010 r. godz. 08:26
~Andy
A ulica mówi Nadbereżnemu - WON !
+0-0
Sobota, 19 czerwca 2010 r. godz. 07:11
~qq
nie mogę tego kolesia..
+0-0
Sobota, 19 czerwca 2010 r. godz. 06:47
~anty-lucek
no jak widać na załączonym zdjęciu sama młodzierz:) chyba że liczycie tego w wózku:) do fryzjera małpo a potem na ulicę:)
+0-0
Piątek, 18 czerwca 2010 r. godz. 23:31
~kriss
A kto to jest ten NADBRZEŻNY ??? PiS DO PISUARU !!!
+0-0
Piątek, 18 czerwca 2010 r. godz. 23:30
~rst
Tylko Korwin ma program, który może nas wyrwać z tego Matrixa w którym żyjemy. Polityk nie może "słuchać głosu ulicy". Rolą przywódcy jest wyznaczać trendy, a nie schlebiać gawiedzi domagającej się świadczeń, które "im się należą". JKM ma długoterminowy i kompleksowy plan dla Polski obejmujący zarówno gospodarkę, finanse , wojsko jak i politykę zagraniczną. Przy całej mizerocie i bezbarwności kandydatów promowanych przez media JKM jest zdecydowanie najbardziej przygotowany do pełnienia funkcji Prezydenta Polski.
+0-0
Piątek, 18 czerwca 2010 r. godz. 23:21
~Fabioso
Lucek, brawo. Cała Stalowa Wola jest z tobą i popiera cię. W niedzielę wspólnie solidarnie całe Podkarpacie i cała Stalowa Wola głosujemy na pana prezesa Jarosława Kaczyńskiego, który niedługo zostanie prezydentem naszej kochanej Polski. A jesienią demokratycznie pozbawimy stołka obecnego prezydenta Stalowej Woli, bo Stalowa Wola ma być na dobrej drodze.
+0-0
Piątek, 18 czerwca 2010 r. godz. 22:26
~mieszkaniec
no tak wychodzić tylko w czasie wyborów, dlatego taki spokój dziś był na forach internetowych bo w biurze posła Błądka nikogo nie było ?
+0-0
Piątek, 18 czerwca 2010 r. godz. 20:29
~babcia_klozetowa
Marcinku długu publicznego, jakiego jeszcze w ostatnim dwudziestoleciu nie było to narobiła akurat PO a nie PiS. Głosuj na kogo chcesz bo to Twoja sprawa ale nie wariuj ze swoimi wywodami. Jak tak czytam te Wasze niektóre komenty to żal dupę ściska. Trochę temu Lucjuszowi Nadbereżnemu zazdrościcie, że jest mądrzejszy od Was. Denerwowało mnie jak w przeszłości był takim "zderzakiem" pani Sagatowskiej, czy pana Kozielewicza. Jestem zwolennikiem PiS, ale tej pani ani tym bardziej tego pana nie zaakceptuję jako członka PiS. Ludzie tego pokroju kompromitują polski PiS. Jest to ewenement, że stalowowolscy przedstawiciele tej partii nie zrazili jeszcze wszystkich mieszkańców do oddawania głosów na PiS. Trzeba zrozumieć, że takie czarne owce trafiają się też wśród lekarzy, księży, redaktorów, nauczycieli. Cóż takie życie, a my tylko jesteśmy ludźmi...
+0-0
Piątek, 18 czerwca 2010 r. godz. 18:37
~tylko jkm!!!
bo to polska - widocznie zimne noce i komary zacinają a jak widać jest tak mega rozpoznawalny już na mieście że mu nawet kaptur nie pomoże ;) musi jeszcze chyba zainwestować w duże czarne okulary tzw muchy :)
+0-0
Piątek, 18 czerwca 2010 r. godz. 18:22
~bo_to_polska
jak pan Lucjusz jest taki otwarty na ludzi i stoi tak za PiSem to ciekaw jestem dlaczego jak nocami klei plakaty to nie pokaże twarzy tylko jeździ po całym mieście w czarnej bluzie z kapturem na głowie... najwyraźniej wstydzi się pana Jarosława...:)
+0-0
Piątek, 18 czerwca 2010 r. godz. 18:13
~jkm :)
Luki z tym pomnikiem to nie żart ! poważne źródła na zatorzau mówią że poomnik kościuszki de facto jest jego pomnikiem a w czasie wyborów ma być zmieniona Tablica z hasłem wyborczym lucka ;)
+0-0
Piątek, 18 czerwca 2010 r. godz. 17:56
~Marcin
Rządzi większość, a większość to idioci. Narodawaliby wszystkim pieniędzy najpierw zabierajac bogatym i pracodawcom (dziwiac sie ze nie ma pracy) pozniej jak juz nie byloby bogatych tylko sami biedni to narobiliby dlugu publicznego a na koniec jakby odsetki przekroczylu budrzet obalaliby demokracje i "kapitalizm" ktory do tego doprowadzil. Do rzadzenia trzeba ludzi z glowa ktorzy wiedza jak dziala gospodarka a nie ludzi z ulicy .... to jest bolaczka rzadzacych partii w tym przedewszystkim Pis.
+0-0
Piątek, 18 czerwca 2010 r. godz. 17:16
~flamingo
aborygen znowu straszył na mieście ludzi,
+0-0
Piątek, 18 czerwca 2010 r. godz. 17:00
~luki
aaa Lucek - ten co ma pomnik przy budowlance
+0-0
Piątek, 18 czerwca 2010 r. godz. 16:56
~Mieszanka :))))))
Mieszkanka - ta trójca to JKM, JKM oraz JKM. Am I right ?
+0-0
Piątek, 18 czerwca 2010 r. godz. 16:46
~wawa
Polecam mamprawowiedziec kropka pe el
+0-0
Piątek, 18 czerwca 2010 r. godz. 16:14
~Bliźniak
A mi nie odpowiada żadne kandydat!
+0-0
Piątek, 18 czerwca 2010 r. godz. 16:12
~Obywatel
jak już głosówać to na JKM
+0-0
Piątek, 18 czerwca 2010 r. godz. 15:53
~zibi
szkoda, że na mnie nie trafili, bo sobie ciemniaki nie podyskutowaliby, ale jak widać poszli znowu w elektorat wiejski na hali targowej:)
+0-0
Piątek, 18 czerwca 2010 r. godz. 15:46
~mieszkanka
A ja mam 3 kandydatow na uwadze i nie moge sie zdecydowac na ktorego teraz glosowac:P ale wsrod nich nie ma Komorowskiego to jest pewne!!!
+0-0
Piątek, 18 czerwca 2010 r. godz. 15:37
~fan
a ja glosuje na JKM :)
+0-0
Piątek, 18 czerwca 2010 r. godz. 15:34
~Adela
Na Jarka nie głosuję,bo Jarek okłamuje
+0-0
Piątek, 18 czerwca 2010 r. godz. 15:28
~wisa
a gdzie czapki czerwone zgubili
+0-0
Piątek, 18 czerwca 2010 r. godz. 15:26
~bulba
nadbrzezny to musi jeszcze się troche pouczyc zeby co kolwiek mówic. on i rechora już do rady miejskiej nie wejda
+0-0
Piątek, 18 czerwca 2010 r. godz. 15:07
~unfortunately
Głos sięgnął bruku .........
+0-0
Stalowka.NET - Wiadomości lokalne z miasta Stalowa Wola i okolic
Copyright 2001 - 2020 Stalowka.NET
  » O nas  » Redakcja  » Reklama  » Kontakt
Wszelkie prawa zastrzeżone.
X Ta strona korzysta z plików cookie w celu świadczenia usług i realizacji potrzeb użytkowników. Pliki te mogą być zapisywane w pamięci Twojego urządzenia. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej. Więcej w polityce prywatności.