|
Wtorek, 26 maja 2026 r. godz. 14:00 ~mentor  | zburzą komin i pozostanie tylko sam sarkofag |
0 0 |
Poniedziałek, 25 maja 2026 r. godz. 22:08 ~boby  | Zostawcie komin !!! |
0 0 |
Poniedziałek, 25 maja 2026 r. godz. 10:51 ~Kajka  | Panie Prazydencie Nadbereżny, Panie pośle Weber proszę spowodować, aby nie wyburzony został ten komin!!! Nie może on zniknąć z pejzażu naszego miasta! |
0 0 |
Niedziela, 24 maja 2026 r. godz. 10:00 ~Monika  | W Sejmie mamy silnych przedstawicieli a prąd drogi, bardzo drogi i coraz droższy... |
0 0 |
Niedziela, 24 maja 2026 r. godz. 18:00 ~Ferdek z Poniatowskiego  | Prąd drogi, a rząd nic nie robi. Co siem dzieje??? |
0 0 | Niedziela, 24 maja 2026 r. godz. 14:48 ~ll  | Prąd drogi a elektrownia niepotrzebna - CO SIĘ DZIEJE |
0 0 |
|
Sobota, 23 maja 2026 r. godz. 22:19 ~Ferdek z Poniatowskiego  | A może by go przeprojektował na wyrzutnię dronów? Wystarczy winda z platformami w odstępach co 1 m w pionie przesuwająca siem do góry. I u wylotu komina czujnik ciśnienia atmosferycznego uruchomiałby silnik drona i fru go na wschód, albo na zachód. A resztę to już operator drona by go prowadził do celu. No po co go burzyć jak mógłby siem jeszcze obronności przysłużyć. |
0 0 |
Sobota, 23 maja 2026 r. godz. 08:19 ~Rodowity stalowiak  | Czytając nie które komentarze jestem zdziwiony ograniczoną wiedzą na temat symboliki herbu Stalowej woli i jak już było napisane to nie kominy elektrowni są w herbie tylko huty wystarczy wpisać w google herb Stalowej woli i jasno pisze
,, Herb przedstawia na polskiej tarczy herbowej dwudzielnej w słup dwa kominy stylizowane na literę "W". Między kominami litera "S" okolona kołem zębatym. Pod nimi na białej szarfie napis "STALOWA WOLA". Obramowanie tarczy, elementy herbu i napis w kolorze złotym. Pole heraldycznie prawe czerwone, lewe czarne.
Herb nawiązuje do tradycji przemysłowych, a w szczególności hutnictwa w Stalowej Woli."
Więc jaka tu mowa o kominach elektrowni a porównywanie tego do rządu PIS To polecam zaczerpnąć wiedzy za czyich rządów padła huta i pojawiły się zakłady z zachodu |
0 0 |
Piątek, 22 maja 2026 r. godz. 13:13 ~Ferdek z Poniatowskiego  | Ja bym go nie burzył tylko wykorzystał do informowania społeczeństwa dymem o zagrożeniach. Jak biały to Helmuty atakują i do boju, a jak czarny to Ruskie i do schronu. A jak pierwszy atak Ruskich minie to wtedy na nich. |
0 0 |
Sobota, 23 maja 2026 r. godz. 19:11 ~Ferdek z Poniatowskiego  | Do Xd: No jakby komin w loczkach i kręconej grzywce, i z długim zwisającym nosem wyglądał? Chyba nie wiesz co mówisz, he he he |
0 0 | Piątek, 22 maja 2026 r. godz. 21:38 ~Xd  | Do tego mógłbyś robić sztuczki jak Copperfield, usiadłbyś na nim i kominia nie ma |
0 0 |
|
Piątek, 22 maja 2026 r. godz. 11:12 ~miki112  | Niektórzy z komentujących mają dobrze nawalone w glówce na punkcie PIS. Co by nie było tylko jeden temat. A może napiszcie co wasi PDF-y zrobili np z Huta Stw. Jakie były pieniadze za wszczesniejszej władzy a jakie są teraz w sumie to nie ma na nic pieniędzy bo złodziejska Koalicja nieda nikomu tylko swoim. Gdzie pieniadze z KPO. Wasz wyznawca Tusk nie chce się z wami podzielić.. ooo jakie przykre. |
0 0 |
Piątek, 22 maja 2026 r. godz. 08:38 ~Hernan Cortez  | Herb miasta do zmiany |
0 0 |
Piątek, 22 maja 2026 r. godz. 10:33 ~Bodek  | Akurat w herbie miasta to nie kominy Elektrowni były. |
0 0 |
|
Czwartek, 21 maja 2026 r. godz. 19:55 ZYBEL  | Teraz punktem orientacyjnym będzie szary dym z pisowskich inwestycji |
0 0 |
Piątek, 22 maja 2026 r. godz. 07:03 ~hutnik  | stalownia i jej incydentalne emisje pyłu sa starsze niż pis. |
0 0 | Czwartek, 21 maja 2026 r. godz. 22:00 ~Płw  | Aluminiowe eldorado zaserwował nam AS |
0 0 |
|
Czwartek, 21 maja 2026 r. godz. 16:33 ~łola  | fabrykę zrobić komin już jest |
0 0 |
Czwartek, 21 maja 2026 r. godz. 07:34 ~XDD  | no i dobrze, stare dziadostwo tylko straszy |
0 0 |
Piątek, 22 maja 2026 r. godz. 13:09 ~XDD  | ~bv
ale ten komin i tak już nie generował miejsc pracy |
0 0 | Czwartek, 21 maja 2026 r. godz. 17:44 ~bv  | stare nie stare A GDZIE MASZ NOWE ...., bez pracy bida |
0 0 |
|
Środa, 20 maja 2026 r. godz. 21:47 ~Nikt  | To może te dwa kominy w herbie miasta, których już niema zastąpić dwoma wiosłami, które były w herbie Pława ??? |
1 0 |
Czwartek, 21 maja 2026 r. godz. 10:04 ~Teodor  | A może dwa kaczory? |
0 0 | Czwartek, 21 maja 2026 r. godz. 06:11 ~vineko  | Miasto się kurczy..... tak jak po hucie pozostana diałeczki , nieużytki i toć to samo elektrownia - gdie jest praca dla młodych, kobiet... |
0 0 |
|
Środa, 20 maja 2026 r. godz. 21:03 ~Fircyk  | W Ostrołęce była komusza władza wyburzyła zanim wybudowali. A to wszytko za 1,5 miliarda. Można? Można! I to wszystko to mega sukces i budowa i burzenie. |
0 0 |
Środa, 20 maja 2026 r. godz. 18:30 ~Skakanka Przemyśl  | Jechało się kiedyś i jechało a jak widziało się kominy wiadomo że to Stalowa Wola. Teraz Wasza obwodnicą przejdziemy obok bez refleksji |
0 0 |
Czwartek, 21 maja 2026 r. godz. 20:57 ZYBEL  | To teraz będzie widać opary aluminium z pisowskich inwestycji. Też będzie refleksja. |
0 0 |
|
Środa, 20 maja 2026 r. godz. 18:01 ~Jogi  | NOSZ TO SZOK ! MIASTO BEZ KOMINA ! |
0 0 |
Środa, 20 maja 2026 r. godz. 19:14 ~mies  | NIEWIERZE ZE TO PRAWDA A CO NA TO POWIAT , GMINA STALOWA WOLA - kuuuuuurczy się czy co ????????????????? |
0 0 | Środa, 20 maja 2026 r. godz. 18:58 ~energrtikus  | Nieprawdopodobne, to w Stalowej Woli elektrownie węglowa i ta druga biom sowa do likwidacji a co z ludźmi - przecież to setki miejsc pracy i miejsc pracy powiązanych transport, usługi . Moze warto ten proces zatrzymać aby nam pradu nie brakło - zima ta była ostra |
0 0 |
|
Środa, 20 maja 2026 r. godz. 15:53 ~Irek  | Słabe to! W innych miastach da się to wykorzystać a u nas stoi z przeznaczeniem do wyburzenia |
0 0 |
Czwartek, 21 maja 2026 r. godz. 08:47 ~do irek  | Szkoda tak jak mówisz, ale jakbyś przeczytał to może byś dostrzegł informacje o złym stanie technicznym. |
0 0 |
|
Środa, 20 maja 2026 r. godz. 15:27 ~Adam  | no to szybciej wyburzą komin niż ja mam termin na badanie w szpitalu po sąsiedzku |
0 0 |
Środa, 20 maja 2026 r. godz. 14:44 ~Edziu  | To prawda że wyburzenie ostatniego komina to upadek Miasta i koniec Stalowej Woli. Te kominy powinny jako symbol pozostać dla potomnych ale szkodnik z UM postanowić jak lasy wokół Stalowej Woli zrównać z ziemią. Zapalmy świeczkę w oknie. Amen. |
0 0 |
Środa, 20 maja 2026 r. godz. 19:21 ~2  | A NIE MOGŁA BY ELEKTROWNIA POZOSTAĆ JAKO MUZEUM TECHNIKI - mogła tylko ktoś musiałby ..... |
0 0 | Środa, 20 maja 2026 r. godz. 19:12 ~n34  | Miasto zapewne bedzie działać toć to mejsca pracy, historia , kominy - chyba że przyzwola na wyludnianie się |
0 0 |
|
Środa, 20 maja 2026 r. godz. 14:44 ~her Tusk  | A co ma prezydent czy PiS do tego? To spółka panstwowa |
0 0 |
Środa, 20 maja 2026 r. godz. 14:51 janek82  | Jak są sukcesy to PiS i Prezydent mogą wszystko wszędzie. Jak coś idzie nie tak, to nagle nie mogą niczego... |
0 0 |
|
Środa, 20 maja 2026 r. godz. 14:42 ~Anonim  | Gdzie herbowej kominy naszego miasta? Dziecko będzie chciało zobaczyć to na obrazku tylko? PiS to przeszkadzają wiatraki, kominy, pomniki. Tylko ludzi do plebana zaginięć i nic więcej nie wolno. |
0 0 |
Czwartek, 21 maja 2026 r. godz. 10:48 ~ekolog  | A mi przeszkadzają ciągłe podwyżki kosztów życia w POLSCE. Takiej drożyzny jeszcze w POLSCE nigdy nie było jak POLSKA istnieje. Podziękujcie wszyscy POLACY her tfusskowi bo takiego dziadostwa jeszcze w POLSCE nigdy nie było jak POLSKA istnieje. |
0 0 | Środa, 20 maja 2026 r. godz. 20:24 ~Płw  | Mi przeszkadza zoofilia,a to tobie? |
0 0 |
|
Środa, 20 maja 2026 r. godz. 14:42 ~Lol  | I znowu okradają mieszkańców, kolejne podwyżki za ciepło. |
0 0 |
Czwartek, 21 maja 2026 r. godz. 13:33 ~Lol  | Olek podziękuj małym czapeczkom i najbardziej zjeb.... prezydentowi USA, to my płacimy za ich wojnę. |
1 0 | Czwartek, 21 maja 2026 r. godz. 10:50 ~olek  | do lol, jak przy władzy był PiS to wszystko było tanie ale młodym zachciało się 100 konkretów to dziś wszyscy POLACY cierpią bidę. |
0 0 |
|
Środa, 20 maja 2026 r. godz. 14:23 ~Marek  | Miasto odpadnie podatek od nieruchomości od Elektrowni. Coraz bidniej w miejskiej kasie. |
0 0 |
Środa, 20 maja 2026 r. godz. 19:03 ~v2  | a co z ludzmi , to olbrzymia masa ludzi i roddziny - miasto się kurczy |
0 0 |
|
Środa, 20 maja 2026 r. godz. 14:21 ~Anonim  | W herbie są kominy to trza zostawić choć jeden. Konsultacje społeczne były? |
0 0 |
Środa, 20 maja 2026 r. godz. 16:24 ~Xyz  | To nie kominy elektrowni są w herbie tylko kominy huciane |
1 0 |
|
Środa, 20 maja 2026 r. godz. 14:14 janek82  | Kolejna bzdurna decyzja Lucjusza. Dla bezpieczeństwa powinna zostać alternatywa dla gazu, który może być w każdej chwili odłączony. Komin do spalania biomasy lub węgla, przynajmniej jeden powinien zostać... |
1 0 |
Czwartek, 21 maja 2026 r. godz. 08:57 janek82  | @krytyk - ale jakby była rozbudowa i modernizacja elektrowni, to wtedy lucek i weber, by się lansowali codziennie, a że jest zwijanie i wyburzanie, to nagle oni nie mają wpływu na nic... |
1 0 | Środa, 20 maja 2026 r. godz. 20:34 ~krytyk  | janek ty nie zabieraj głosu jak nie wiesz o co chodzi. Elektrownia nie jest własnością miasta. |
0 0 | Środa, 20 maja 2026 r. godz. 20:32 ~rer  | TAK masz rację wojny pokazuja swoje a gaz musimy kupić gdzieś tam od kogoś |
0 0 |
|
Środa, 20 maja 2026 r. godz. 14:08 ~Teodor  | Mimo to, umyjcie go! |
0 0 |
Środa, 20 maja 2026 r. godz. 14:08 ~Teodor  | Mimo to, umyjcie go! |
0 0 |
Środa, 20 maja 2026 r. godz. 14:01 ~Irek  | To koniec miasta. Symboliczny i faktyczny. Ostatnia nadzieja, że może kiedyś powstanie kolumna Lucjusza na placu Gagarina. |
0 0 |