Wiadomości lokalne / Polityka i Samorządy
| | Sobota, 16 maja 2026 r. godz. 12:59 /Magdalena Rodecka/ | W Rozwadowie ruszają pokazy fontanny multimedialnej
Od 16 maja w soboty i w niedziele w Rozwadowie na Rynku będą się odbywać pokazy fontanny multimedialnej. Fot. Jacek Rodecki
| Od 16 maja w soboty i w niedziele w Rozwadowie na Rynku będą się odbywać pokazy fontanny multimedialnej.
Start o godz. 20:20, a kolejne prezentacje będą odbywać się co pół godziny aż do godziny 22:00.
Pokaz fontanny to wystrzeliwujące w górę strumienie wody, podświetlane kolorowymi ledami, zmieniającymi barwę i moc strumienia w zależności od grającej muzyki. Instalacja na rozwadowskim Rynku została uruchomiona w październiku 2022 roku.
| | |
Jeżeli masz jakieś ciekawe informacje, chcesz przekazać coś ważnego, coś interesującego, nie wahaj się - napisz do nas: redakcja@stalowka.net |
|
| Środa, 20 maja 2026 r. godz. 10:11 ~Saint  | I zarąbiście...
To jest "inwestycja" na miarę naszych czasów - dzięki takim "inwestycjom" powstało setki, tysiące nowych miejsc pracy...
Brawo. |
0 0 | Poniedziałek, 18 maja 2026 r. godz. 15:38 ~Ferdek z Poniatowskiego  | Może by tak "Noc pokazów" fontanny multimedialnej zorganizować, bo teraz to takie trendi jest, he he he. Muzyczny podkład z różowej pantery puścić jak w Las Vegas przy hotelu Bellagio, ładnie kolorowo fontanny podświetlić, ale tylko dwoma kolorami, żeby lud nie myślał, że jakąś promocję siem tęczową robi, bo z całej Polski by siem tu Aamony zjechali i mogli by wpaść na pomysł uczynienia z Rozwadowa swojej letniej stolicy, he he he. |
0 1 | Wtorek, 19 maja 2026 r. godz. 11:42 ~Mózg ze styropianu  | hotel flamingo by sie nadawał do takich pokazów |
0 0 |
| Niedziela, 17 maja 2026 r. godz. 08:53 ~lolek  | niech aborygen pokaże wystrzeliwujące ceny w stalowej a nie fontanno ludziom oczy mydlić |
1 1 | Wtorek, 19 maja 2026 r. godz. 11:45 ~Mózg ze styropianu  | ~Zieleniak+ to taka rodzima rasa pislamisty hehe |
0 0 | Poniedziałek, 18 maja 2026 r. godz. 21:38 ~Zieleniak+  | Romuald... aborygen to jest natywny mieszkaniec dla Australii. Nie widzę nic obraźliwego w byciu "natywnym" a kudłaty jest natywny dla pislamskiego RST. To potencjalny idealny stołkowicz dla kaczuchy. Uległy i posłuszny nie cofnie się przed niczym. Pisior z krwi i kości i braku sumienia. |
0 0 | Poniedziałek, 18 maja 2026 r. godz. 11:41 ~Romuald  | Na wstępie, nie jestem fanem żadnej "opcji". Można kogoś nie lubić, ale używanie publicznie inwektyw (aborygen) wobec kogoś nielubianego świadczy o twoim chamstwie i prymitywiźmie-nędza w twoim łbie, sorry!!!! |
0 0 |
| Sobota, 16 maja 2026 r. godz. 15:22 ~Marek  | Jaka knajpę tam polecacie? Lubię piwo, mohito. |
0 1 | Niedziela, 17 maja 2026 r. godz. 11:51 ~:-)  | w plenerku z miejscowymi koneserami najlepiej.. |
0 1 |
| Sobota, 16 maja 2026 r. godz. 14:55 ~Teodor  | Macie zdjęcia asystentki pana S.? |
0 2 | Sobota, 16 maja 2026 r. godz. 17:32 ~Lepiej  | Zajmij się Kristiną Voronovoskayą czy jak jej tam |
0 1 |
| Sobota, 16 maja 2026 r. godz. 14:38 ~Edziu  | A biskup będzie z kropidłem? |
0 2 | Sobota, 16 maja 2026 r. godz. 14:17 ~mieszkaniec  | fontanny, place zabaw, a inwestorów jak nie było tak nie ma. dlaczego do rzeszowa przychodzą? |
0 0 | Niedziela, 17 maja 2026 r. godz. 20:59 ~Pankracy  | witek na podkarpaciu rzadził i rzadzi pis. Ale na swoich przecie szczekac nie bedziesz. |
0 0 | Niedziela, 17 maja 2026 r. godz. 17:45 ~Witek  | Inwestorzy by byli. Ale KO zrobiło wszystko zeby zblokowac rozwój strefy. rudemu podziękujcie. Chyba kazdy zdrowo myslacy wie i widzi co sie tu dzieje. |
0 0 | Niedziela, 17 maja 2026 r. godz. 10:41 ~Posłuchać  | Realia biznesu są takie, że inwestorzy przyjdą właśnie tam gdzie samorządy wybudują im drogi, zapewnią tanią energię( tutaj kluczowe są SMRy) Jeśli chcemy pozyskać wielkie firmy to musimy zaproponować im lepsze warunki niż mają inni w innych częściach kraju. |
0 0 | Niedziela, 17 maja 2026 r. godz. 09:10 ~Wiem  | Podłączy bo też jeden z inwestorów z którymi rozmawia miasto chce właśnie aby wybudowano te SMRy i jest to ich warunek. |
0 0 | Sobota, 16 maja 2026 r. godz. 22:32 ~bajki z mchu i paproci  | "tutaj kluczowe są SMRy" Nikt zadnych "SMRow" (ktore faktycznie jeszcze nigdzie nie dzialaja) nie podlaczy bezposrednio do jakiejs fabryki. I po drugie, to nie wlasciciel elektrowni ustala ceny pradu... |
0 0 | Sobota, 16 maja 2026 r. godz. 22:30 ~bajki z mchu i paproci  | "Inwestorzy są już dogadani od jakiegoś czasu" Ha, ha! Te same bajeczki powtarzane co roku!! |
0 0 | Sobota, 16 maja 2026 r. godz. 19:37 ~Posłuchać  | Realia biznesu są takie, że inwestorzy przyjdą właśnie tam gdzie samorządy wybudują im drogi, zapewnią tanią energię( tutaj kluczowe są SMRy) Jeśli chcemy pozyskać wielkie firmy to musimy zaproponować im lepsze warunki niż mają inni w innych częściach kraju. |
0 0 | Sobota, 16 maja 2026 r. godz. 18:54 ~Tłuste pislamskie koty mają sie dobrze  | Logika pislamu - budować prywaciarzom (pseudo-inwestorom) drogi za publiczne pieniądze mieszkańców. Uzbroić działki, wybudować infrastrukturę i jeszcze działki za półdarmo sprzedać lub wydzierżawić i zwolnić dodatkowo z podatków. Jak pączki w maśle - o ile dobrze posmarują. |
0 0 | Sobota, 16 maja 2026 r. godz. 14:34 ~Logika  | Inwestorzy są już dogadani od jakiegoś czasu lecz chyba logiczne, że najpierw trzeba wybudować drogi ? |
0 0 |
| Sobota, 16 maja 2026 r. godz. 13:49 ~Karol Charzewice  | a kiedy pokaz śmieciarki jak wpada do fontanny? |
0 1 | Sobota, 16 maja 2026 r. godz. 14:19 ~Bili  | Karol,jak nie było internetu to tylko rodzina wiedziała że jesteś walnięty w mózg. |
0 0 |
| |