Wiadomości lokalne / Kronika Kryminalna
| | Środa, 13 maja 2026 r. godz. 08:20 /KPP Stalowa Wola/ | Zakaz stadionowy dla 56-letniego mieszkańca Stalowej Woli
Zakaz stadionowy dla 56-letniego mieszkańca Stalowej Woli. Fot. Jacek Rodecki
| W piątek, na Podkarpackim Centrum Piłki Nożnej w Stalowej Woli rozgrywany był mecz piłki nożnej pomiędzy drużynami Stal Stalowa Wola, a Sokół Kleczew. Wydarzenie miało charakter imprezy masowej.
W trakcie działań służby porządkowe przekazały policjantom 56-latka, który nie wykonywał ich poleceń. Jak się okazało wniósł on również na teren obiektu sportowego alkohol. Mężczyzna został zatrzymany. Usłyszał zarzut z art. 54 i 56 Ustawy o Bezpieczeństwie Imprez Masowych, a zgromadzony materiał dowodowy został przekazany do sądu z wnioskiem o jego ukaranie w trybie przyspieszonym.
W sobotę, zatrzymany został doprowadzony do sądu, który wymierzył mu karę grzywny w wysokości 2 tysięcy złotych, dodatkowo orzekł wobec niego zakaz wstępu na mecze piłkarskie z udziałem zawodników Stali Stalowa Wola na okres dwóch lat.
Jest już to kolejny tego typu incydent. Końcem marca podczas meczu Stal Stalowa Wola - Sandecja Nowy Sącz zatrzymanych zostało 6 osób, które wniosły na teren obiektu sportowego alkohol i odpowiedziały w trybie przyspieszonym przed Sądem, a końcem kwietnia podczas meczu z Rekord Bielsko-Biała kolejna osoba.
| | |
Jeżeli masz jakieś ciekawe informacje, chcesz przekazać coś ważnego, coś interesującego, nie wahaj się - napisz do nas: redakcja@stalowka.net |
|
| Piątek, 15 maja 2026 r. godz. 18:20 ~emeryt  | To nie jest świeży dylemat. Baca którego sądzono za znalezioną u niego aparaturę do pędzenia bimbru, też powiedział : to za gwałt też mnie sądźcie. |
0 0 | Piątek, 15 maja 2026 r. godz. 12:13 ~Edziu  | Ten wice komendant że Stalowej Woli odwołany za alkohol na szkoleniu też powinien mieć zakaz komendowy a ma? |
0 0 | PiÄ…tek, 15 maja 2026 r. godz. 10:18 ~jozek  | To jest naprawde ciekawe .Bo za usilowanie wniesienia alkoholu jest sie karany.A na stadionie legalnie sprzedaje siÄ™ piwo.To jest zakaz czy go niema? |
0 0 | Sobota, 16 maja 2026 r. godz. 18:57 ~łysy  | Jak pisior zarabia na alkoholu na stadionie to jest dobrze. Jak pisior nie sprzeda nie zarobi bo kibol wniesie sobie - źle i trzeba karać. |
0 0 | PiÄ…tek, 15 maja 2026 r. godz. 12:09 ~AA  | Dobre pytanie. |
0 0 |
| Czwartek, 14 maja 2026 r. godz. 21:30 ~patomłodzież  | I dobrze, z patologią krótko i na temat, inaczej nie rozumieją |
0 0 | Czwartek, 14 maja 2026 r. godz. 14:00 ~Antypatologia  | Bardzo dobrze, jechać z patusami i wyeliminować takich najlepiej ze środowiska |
0 0 | Czwartek, 14 maja 2026 r. godz. 07:14 ~Andrzej  | Kto finansuje Klub Kibica? Kilka lat temu w ustawce zabito jednego z nich. Co się na dziś zmieniło? |
0 0 | Czwartek, 14 maja 2026 r. godz. 07:13 ~Judym  | Przypomnę: alkoholizm to choroba. Uleczalna. Należy im pomagać. Nie należy kpić. |
0 0 | Czwartek, 14 maja 2026 r. godz. 06:39 ~Teodor  | A co z tymi co palą i przeklinają? Na stadionach UK podają w barach piwo podczas przerwy od kilkudziesięciu lat. Sam piłem w Manchesterze United jak grali z Evertonem. |
0 0 | Czwartek, 14 maja 2026 r. godz. 11:07 ~Teodor  | Na mecz poszedłem oglądać go a nie wchodzić na murawę. Panie Krzysiu |
0 0 | Czwartek, 14 maja 2026 r. godz. 09:54 ~Krzsztof  | Ale nogi za trybunę nie wystawiłeś. |
0 0 |
| Środa, 13 maja 2026 r. godz. 21:00 ~Bogumił  | Na to idą ciężkie pieniądze z UM. A mieszkańcy co mają z tego? Poza bandami poebw biegających po mieście? Za to mają... Podwyżki czynszu, za wodę , za prąd, za gaz, za ścieki, za śmieci i zatrute powietrze - to wam pis.da.ł. |
0 0 | Åšroda, 13 maja 2026 r. godz. 18:31 ~Pis23  | Na mecze to same alkoholiki i cpany chodza |
0 0 | Środa, 13 maja 2026 r. godz. 17:41 ~Adam  | Opsikani alkoholicy. I takim fundujemy rozrywkę z podatków miejskich |
0 0 | Środa, 13 maja 2026 r. godz. 11:25 ~Hubert  | Bardzo dobra interwencja. Alkoholikom i prostakom trza pokazać gdzie ich miejsce. To że jest to stadion to nie wytłumaczenie żeby się zachowywać jak świnia w chlewie. |
0 0 | Środa, 13 maja 2026 r. godz. 16:32 ~Obiektywy  | Alkoholikom i prostakom TRZA pokazać…I kto tu jest prostakiem. |
0 0 | Środa, 13 maja 2026 r. godz. 14:42 ~Ferdek z Poniatowskiego  | Ale siem platfus doigrał. Co to za oglądanie meczu po alko, jak dwa razy tyle zawodników biega za dwoma piłkami, he he he. |
0 0 |
| |