|
Czwartek, 14 maja 2026 r. godz. 23:52 ~Ferdek z Poniatowskiego  | Ale se będziemy śpiewać patriotyczne pieśni w pisowskim schronie bez platfusów i arbuzów, he he he. My pierwsza brygada, strzelecka gromada... Taki chór z pięciuset osób, orzesz ty, aż serce rośnie. |
0 0 |
Sobota, 16 maja 2026 r. godz. 18:59 ~Hela  | Tu ferdkowa mówi prawdę. Wstęp tylko dla prominentów z pislamską legitymacją partyjną. A kasa na to idzie z podatków wszystkich... |
0 0 |
|
Czwartek, 14 maja 2026 r. godz. 14:39 ~Ferdek z Poniatowskiego  | A po drugie to z tymi schronami jak z arką Noego. Oprócz platfusów i arbuzów to z każdej partii po trochu, żeby demokracja przetrwała. |
0 0 |
Sobota, 16 maja 2026 r. godz. 19:00 ~Długopiszzz  | pislam i demokracja wzajemnie się wyklucza. Taka rzeczywistość jeżeli chodzi o sekciarzy liczących rubelki. |
0 0 |
|
Środa, 13 maja 2026 r. godz. 19:55 ~Ferdek z Poniatowskiego  | A Szudełko to do klatki proszę. Tam jest miejsce dla platfusów, a nie do schronu pisowskiego, he he he |
0 0 |
Środa, 13 maja 2026 r. godz. 17:51 ~NIE  | O schronach w tym mieście jeszcze będzie słychać. O znajomości Ustaw i Rozporządzeń. |
0 0 |
Środa, 13 maja 2026 r. godz. 07:58 ~Koreańskie Lotnisko w Turbii  | no olbrzymi ten schron, na pewno wszyscy sie zmieścimy...polska jest w czarnej d.. pod względem liczby schronów nadających się do jakiegokolwiek użytku więc takie pojedyncze inwestycje niestety niewiele zmienią, to są dekady zaniedbań |
0 0 |
Środa, 13 maja 2026 r. godz. 07:28 ~Kustosz karuzeli zniewolenia  | On wyjechał do Krakowa studiować informatykę na AGH, a następnie dostał pracę w światowym korpo i piął się po szczeblach kariery. Ona wyjechała do Warszawy studiować finanse na UW i codziennie udawała się metrem w eleganckim stroju do szklanej wieży cisnąć targety w korpo na ASAP. Po 10 latach oboje spotkali się w Rzeszowie pod McDonaldem na Powstańców. On z żółtym plecakiem Glovo, ona z zielonym plecakiem Uber Eats. Bareja by tego nie wymyślił, ale tak było. Natomiast ich koledzy zostali w Stalowej Woli i założyli startup AI. Bierzcie przykład z tych drugich. Nigdy nie idźcie do korpo i nie pracujcie dla kogoś. |
0 0 |
Czwartek, 14 maja 2026 r. godz. 12:30 ~Mózg ze styropianu  | startup ai? ciekawe gdzie hehe pisanie se promtów w czacie to żaden startup |
0 0 | Środa, 13 maja 2026 r. godz. 20:56 ~Wiaderko  | brednie jakich mało - startupy ai :P nie przynosi to żadnych zysków ani nie polepsza jakosci wykonanej pracy. Dla ułomnych leniwców bez szkoły mocnych w pislamie nawet i to niby ai to wiecej szkody niz pozytku. |
0 0 |
|
Wtorek, 12 maja 2026 r. godz. 19:23 ~Alicja  | Dlaczego Lidl pobiera kaucję a nie przyjmuje zwrotu puszek i butelek? |
0 0 |
Czwartek, 14 maja 2026 r. godz. 14:03 ~Osp  | Najlepiej zapytaj pracownika lub kierownika s Lidlu |
0 0 | Środa, 13 maja 2026 r. godz. 11:33 ~krytyk  | podkarpacka ciemnota przewyższa inteligentną nawet muchę |
0 0 | Wtorek, 12 maja 2026 r. godz. 23:52 ~Podkarpacka Ciemnota  | A co ma Tusk do tego, ciemny PiSiorze? |
0 0 | Wtorek, 12 maja 2026 r. godz. 21:42 ~Pis23  | Tuska spytaj |
0 0 |
|
Wtorek, 12 maja 2026 r. godz. 18:33 ~NIE  | Ustawa i rozporządzenie o miejscach schronienia jest bardzo jasna. Czy urzędnicy ją znają? Zobaczymy.......... |
1 0 |
Wtorek, 12 maja 2026 r. godz. 17:56 ~Dyrektor  | My Polacy mamy jednak pewien gen klutliwosci i marudzenia. Jesli planuja schron to narzekaja, ze zbyt maly jak bylby na 50000 mieszkancow to narzekali by ze za drogi. Zero jednosci za to wiele zdrady. Przypominaja sie czasy przedrozbiorowe gdy POplecznicy caratu blagali o interwencje celem ochrony swoich przywilejow a teraz jedna z partii POlitycznych tez blagala o interwencje Komisje Ewropejska. Dziwna jest ta ich praworzadnosc jak jest weto to uchwalami obchodza Konstytucje choc maja ja w sercach. Jednak historia niczego nie uczy wiadomo jak trzeba swoje przywileje chronic zdrada musi sie odbyc ale na ustach same patriotyczne cytaty. A czy ktos zapytal czy % programu Safe jest oparty na Wiborze plus marza UE czy innym wskazniku? Czy prolagata w splacie kapitalu tego 45 letniego kredytu obejmuje oprocentowanie malejace czy stale? Czy zaczadzeni jednak slePO wierza co powie Donadlenin ? |
1 0 |
Wtorek, 12 maja 2026 r. godz. 17:12 ~Andrzej  | Ferdek jest przeciwny aby prezydent Nadberężny budował schrony.On się schowa pod mostem. |
0 0 |
Wtorek, 12 maja 2026 r. godz. 16:44 ~Sprawiedliwy  | Kolejne betonowanie miasta żeby elita miała schronienie |
0 0 |
Wtorek, 12 maja 2026 r. godz. 20:22 ~lucas  | Obawiam się, że wszyscy /przy takim rozklonowaniu urzędasów / nie zmieszczą się oni sami. Albo mają już coś dla siebie, albo wybudują sobie drug.i |
0 0 |
|
Wtorek, 12 maja 2026 r. godz. 16:42 ~Pis23  | Tusku gdzie sa miliardy z KPO????? |
0 0 |
Wtorek, 12 maja 2026 r. godz. 15:03 ~arriss  | Do tego schronu to nie zmieszczą się ludzie z dwóch pobliskich wieżowców. Reszta chyba pod wiadukt i pod Kaufland. Zostają jeszcze kościoły. |
1 0 |
Wtorek, 12 maja 2026 r. godz. 13:59 ~gnom  | Co pisowce zaplanuja i wybuduja to psu na bude .Boisko ,straszydlo zieleniak ,blonia ,zimna woda bez wody |
0 0 |
Wtorek, 12 maja 2026 r. godz. 18:34 ~Bajkosłuchacz  | Zauważyłem że czym bardziej poetyckie są wasze komentarze tym bardziej bez sensowne |
0 0 | Wtorek, 12 maja 2026 r. godz. 14:22 ~Mieszkaniec  | Za to jak platfusy się za coś wezmą to ani pieniędzy ani efektów |
1 0 |
|
Wtorek, 12 maja 2026 r. godz. 13:49 ~mieszkaniec  | A w razie potrzeby, kto i jak będzie kwalifikował osoby do tego schronu? Czy może to będzie królik i koledzy królika? |
2 0 |
Wtorek, 12 maja 2026 r. godz. 13:32 ~Xylar  | 500 miejsc w sam raz dla pociotków lokalnej pseudoelity, zwykły śmiertelnik w razie zagrożenia może zdychać |
2 0 |
Wtorek, 12 maja 2026 r. godz. 16:42 ~taka prawda  | Oni zdaza uciec z Polski ! |
1 0 |
|
Wtorek, 12 maja 2026 r. godz. 12:45 ~Kasia  | 500 osób hehehe To chyba dla całej Elity UM |
3 0 |
Wtorek, 12 maja 2026 r. godz. 12:33 ~patomłodzież  | 500 osób? to takich parkingów musiałoby być kilkadziesiąt... |
1 0 |
Wtorek, 12 maja 2026 r. godz. 12:29 ~Teodor  | Wybudować metro i przy okazji będzie to schron. Na to wyfać pieniądze z Safe. |
1 0 |
Wtorek, 12 maja 2026 r. godz. 12:28 ~Ferdek z Poniatowskiego  | I jeszcze potrzebne nam schrony na drony i WRONY jak siem jakaś rada ocalenia kołchozu europejskiego wykluje przy koalicji 13-go grudnia. |
0 0 |
Wtorek, 12 maja 2026 r. godz. 23:19 ~Pan Psychiatra  | "Ferdek" to jest przypadek nieuleczalny. Niestety... |
0 0 | Wtorek, 12 maja 2026 r. godz. 16:28 ~Szudełko  | Sobie zaplanuj klatkę, by oglądano cię jak w zoo. Ziejesz nienawiścią jak smok siarą. |
0 0 | Wtorek, 12 maja 2026 r. godz. 16:10 ~Zgred z Poniatowskiego  | Ferdek ty chyba nie przeżyjesz,że Polska nie jest częścią ruskiego miru.Nawet Węgrzy pogonili złajdaczoną prawicę tylko takie indywidua jak ty i tobie podobne jeszcze klaszczą tej krypto walutowej mafii. |
0 0 | Wtorek, 12 maja 2026 r. godz. 14:26 ~Ferdek z Poniatowskiego  | Platfusie Szudełko, klatkę to ja planuję dla rudego zdrajcy i jego POpleczników. Dla ciebie też w niej znajdzie siem miejsce. No nic nie poradzę, że brzydzę siem i nienawidzę zdrajców, którzy nienawidzą mojego kraju, czyli domu w którym mieszkam. |
0 0 | Wtorek, 12 maja 2026 r. godz. 13:25 ~Szudełko  | Sobie zaplanuj klatkę, by oglądano cię jak w zoo. Ziejesz nienawiścią jak smok siarą. |
0 0 |
|
Wtorek, 12 maja 2026 r. godz. 12:21 ~NieDlaPiS  | Brawo Koalicja Obywatelska i Donald Tusk, który przekazał pieniądze na Obronę Cywilną. |
1 0 |
Wtorek, 12 maja 2026 r. godz. 23:18 ~Wasza Wielce Dojna Zmiana  | Prawdziwie zlodziejska elita to tacy jak Ziobro i Romanowski~! |
0 0 | Wtorek, 12 maja 2026 r. godz. 13:52 ~Polska  | Schron dla Tuska i jego elity zlodzieji |
0 0 |
|