|
Sobota, 16 maja 2026 r. godz. 10:59 ~bl.  | Czy geniusze marketingu porównali koszt systemu z zyskami, czy jak zwykle 'chcą dobrze'? |
0 0 |
Poniedziałek, 11 maja 2026 r. godz. 11:04 ~Teodor  | Ja parkuję po staremu, wjeżdżam przodem wyjeżdżam tyłem, klasycznie, po męsku. |
0 0 |
Czwartek, 14 maja 2026 r. godz. 14:32 ~Zenon  | Tylko cioty parkują odwrotnie. |
0 0 |
|
Sobota, 9 maja 2026 r. godz. 09:29 ~Paweł  | sami sobie tam kupujcie. Obroty spadną i dobrze niech to zamkną |
0 0 |
Piątek, 8 maja 2026 r. godz. 23:01 ~Teodor  | Który kretyn nie polecił wybudowania podziemnego parkingu pod halą targową? Gdy budowano halę? |
0 0 |
Sobota, 9 maja 2026 r. godz. 00:26 ~Zenobia  | Tych kr.ty.ów jest wielu i nikt z nich nie chce się przyznać. |
0 0 |
|
Piątek, 8 maja 2026 r. godz. 21:03 ~Mózg ze styropianu  | samochodziarze jak zawsze ryczą haha 3h to przecie niemało, mniej się pałętać ludziska bez celu będą |
0 0 |
Piątek, 8 maja 2026 r. godz. 18:00 ~Milena  | Dojenie mieszkańców miasta - ciąg dalszy. Najpierw rozwalić lokalne małe sklepy a potem podnosić ceny. |
0 0 |
Piątek, 8 maja 2026 r. godz. 16:19 ~jo  | parkometry powinny zawitać ale na Okulickiego w okolicy hali targowej |
0 0 |
Piątek, 8 maja 2026 r. godz. 15:40 ~dfd  | złodziejstwo zwyczajne. po co to w ogole budowali, i tak bylo za wiele galerii w stalowej. zburzyć i zrobić łąkę jak była. |
0 0 |
Piątek, 8 maja 2026 r. godz. 13:54 ~pablooo  | nie trzeba brać żadnych bilecikow. Firma apcoa nie ma żadnych podstaw do nakładania oplat. |
0 0 |
Piątek, 8 maja 2026 r. godz. 13:33 ~Marysia  | Ptaszki ćwierkają, że mają całkiem zsmknąć VIVO a zostawić tylko płatny parking. |
0 0 |
Piątek, 8 maja 2026 r. godz. 23:06 ~niezaspokojonaAldona  | A tak jak bez trybu dadzą!? |
0 0 |
|
Piątek, 8 maja 2026 r. godz. 12:07 ~Luk  | przy wizycie w kinie gdzie dość często zdarza się i seans trwający dobrze ponad 2 h + 30 min reklam to te trzy godziny to troszkę mało, więc to ceny biletu trzeba doliczyć cenę dodatkowego parkingu. Trochę to nie przemyślane pod kątem widzów kina, ewentualnie chodzi tu o to żeby wyciągnąć dodatkowe pieniążki i twierdzenie o wygodzie klientów można włożyć miedzy bajki. |
0 0 |
Piątek, 8 maja 2026 r. godz. 14:51 ~Jaś  | Tylko świnie siedzą w kinie, słyszałem w szkole. |
0 0 | Piątek, 8 maja 2026 r. godz. 13:57 ~Sraka  | Do dbl jakim autobusem? Darmowym? A z której strony. To, że nie płacisz za bilet, nie znaczy, że jest darmowy. Płacisz w podatkach i sprzedażą swoich danych, jeśli masz lifestal. |
0 0 | Piątek, 8 maja 2026 r. godz. 13:33 ~dbl  | przyjedz rowerem albo darmowym autobusem jeśli chodzenie ci szkodzi, w tajemnicy powiem Ci, że można też zmienic kino albo w ogóle do niego nie chodzić jeśli cie nie stać - nikt tego nie sprawdza |
0 0 |
|
Piątek, 8 maja 2026 r. godz. 10:42 ~Ade  | Dla kierowców RNI i RTA wprowadzic specjalny podatek albo zakaz wjazdu |
0 0 |
Sobota, 9 maja 2026 r. godz. 08:09 ~DK2025  | Zakaz wjazdu również dla RST pod sklepy w Nisku. Stoją cały dzień i gdzie popadnie. |
0 0 | Piątek, 8 maja 2026 r. godz. 14:00 ~Z ukosa  | zgubiłeś "a" Hah. Jednak masz pustak na karku. |
0 0 | Piątek, 8 maja 2026 r. godz. 10:52 ~Hah  | Dla kierowców RST, nakaz poruszania się jedynie po terenie Stalowej, bo strach to wypuszczać po za miasto w cywilizacje. |
0 0 |
|
Piątek, 8 maja 2026 r. godz. 10:04 ~Koreańskie Lotnisko w Turbii  | no i dobrze, mniej sie szwendać będą po galerii bez celu, 3h to dużo, a jak ktoś chce pół dnia się kręcić po sklepach to zapłaci i tyle |
0 0 |
Piątek, 8 maja 2026 r. godz. 17:46 ~modliwa o rozum  | A jak ktos jeszcze chce isc do kina? |
0 0 |
|
Piątek, 8 maja 2026 r. godz. 08:33 ~stalowowolanin  | parking przed sklepem powinien sluzyc wylacznie kupujacym w sklepie a nie jako ogolny caladobowy parking dla wszystkich. |
0 0 |
Piątek, 8 maja 2026 r. godz. 07:34 ~Justyna  | ciekawe kiedy wesołe miasteczko czy inny cyrk przyjedzie to jak rozwiążą problem parkingu, kto klientem galerii a kto nie, to jest takie działanie żeby coś robić a nie naprawić problem parking |
0 0 |
Piątek, 8 maja 2026 r. godz. 07:29 ~Janusz  | A są inne sklepy gdzie nie ma pajacowania z parkingiem to tam będę jeździł. Jak ktoś nie umie zarządzać galeria to będą takie efekty że sklepy będą uciekać |
0 0 |
Piątek, 8 maja 2026 r. godz. 13:36 ~racjonalny  | Jezdzij, taki moloh jak Vivo z tysiacami klientow codziennie, na pewno bedzie zalowal robaka co 4 godziny szuka najtanszej kaszanki w interze i nie stac go na 5 zl za parking xd |
0 0 |
|
Piątek, 8 maja 2026 r. godz. 07:10 ~000  | Wczoraj w stw. był wypadek z udziałem samochodu wojskowego czemu nie ma.nigdzie informacij pewnie jakiś wazny nawalony jechał to pod dywan sprawe zamiesc !!! |
0 0 |
Piątek, 8 maja 2026 r. godz. 10:19 ~Aga  | nie nawalony, nie szukaj taniej sensacji |
0 0 |
|
Piątek, 8 maja 2026 r. godz. 06:52 ~Luj  | Jeszcze do niedawna z żoną byliśmy na zakupach w vivo co sobotę. Dzięki parkometrą już tam nie jeździmy. Z takim podejściem ludzie zaczną jeździć do sandomierza i do nowej galerii w tbg a vivo podzieli los primy |
0 0 |
Niedziela, 10 maja 2026 r. godz. 13:27 ~stalowianka  | "dzięki parkometrą"? Co to jest parkometra? Chyba że nie umiesz pisać i chodziło ci "dzięki parkometrOM" |
0 0 | Sobota, 9 maja 2026 r. godz. 19:57 ~gigi  | taaa, a bo benzyna przecie za darmo... |
0 0 | Piątek, 8 maja 2026 r. godz. 13:47 ~duralex  | liczysz, ze w tych zadupiach nie wprowadzą parkometrow pod galeriami? to sie chyba k.. grubo pomylisz xd |
0 0 |
|
Piątek, 8 maja 2026 r. godz. 06:04 ~Asad  | Buhahaha, oburzeni w komentarzach. Nie pasuje to nie jedź 3h jest wg mnie ok. Macie w okolicy inne galerie z taką samą ofertą? Warzywniak na hali wystarczy? |
0 0 |
Piątek, 8 maja 2026 r. godz. 00:26 ~Pivot  | Co to za zasady, jak parking za darmo? Będą się kierowcy plątać po VIVO, bo ich czas nie pogania |
0 0 |
Czwartek, 7 maja 2026 r. godz. 23:10 ~Gość  | Porażka. Nawet pracownicy płacą za to, że uwaga! Przyjeżdżają do pracy. Płatne parkingi pokazują się co raz częściej, ale absurdalny jest fakt, że pracownik galerii również musi ponosić opłatę.. pojedyncze bezpłatne kody dla nielicznych a reszta to co ? Ma pracę zmienić ? Ciekawe czy administratorzy i pomysłodawcy tego całego przybytku również ponoszą koszty .... Kroją nawet pracowników, żenada |
0 0 |
Piątek, 8 maja 2026 r. godz. 13:53 ~Gość  | Nie zesraj się ?? Niektórzy mieszkają ponad 20 -30km od VIVO i chcąc, nie chcąc muszą dojeżdżać.... Poza tym płacić za to żeby iść do pracy ?? Jakbyś był pracownikiem VIVO wtedy byś się zesrał |
1 0 | Piątek, 8 maja 2026 r. godz. 13:46 ~duralex  | Nie zesraj sie, można jezdzic komunikacją, rowerem albo chodzić pieszo. To kolejny koszt dojazdu do pracy tak jak np. paliwo, za nie tez ma ci zwracac pracodawca? |
0 0 |
|
Czwartek, 7 maja 2026 r. godz. 23:07 ~Nie mam pomysłu na nick  | XD, vivo myśli że są złotymi tarasami i ludzie parkują by nie robić zakupów tylko... no właśnie jak tam jest VIVO i nic więcej. Daje 1000zł że nie ma problemów z kierowcami którzy zaparkowali i poszli gdzie indziej. Nawet mieszkańcom bloków nie opłaca się tam parkować bo daleko. Wiadomo że chodzi tylko o zwiększenie przychodów |
0 0 |
Czwartek, 7 maja 2026 r. godz. 22:04 ~Magda  | To nie centrum handlowe tylko zwykły pasaż. Galerie i centra to są w Rzeszowie! |
0 0 |
Czwartek, 7 maja 2026 r. godz. 22:22 ~Lusia  | Zgadzam się. Tam zawsze się coś dzieje. U nas wieje nudą. Taka zamknięta hala targowa. Marketing do wymiany. |
0 0 |
|
Czwartek, 7 maja 2026 r. godz. 21:59 ~Blum  | Ciekawe z jakiej podstawy prawnej skorzystają do ustalenia właściciela pojazdu i jaka będzie procedura opłat karnych, bo jak lipna to złożę pozew do sądu, a Vivo niech traci klientów. |
0 0 |
Niedziela, 10 maja 2026 r. godz. 13:32 ~stalowianka  | Trochę się mylisz. Obowiązek pobrania biletu i ewentualnego zapłacenia za parkowanie ma NIE właściciel pojazdu, ale osoba, która postawiła samochód na parkingu (np.pożyczyłeś samochód kuzynowi, synowi, itp). Jeśli firma od parkometrów będzie ścigać właścicieli, to można zawsze się wybronić, że to nie Ty parkowałeś. |
0 0 |
|
Czwartek, 7 maja 2026 r. godz. 21:52 ~Bonifacy  | Dłuższy okres czasu?
8 lat podstawówki, 4 lata liceum, 5 bite studiów... |
0 0 |
Czwartek, 7 maja 2026 r. godz. 21:40 ~Marlenka  | a ciekawe skad na to peiniazki!!! na takie parkowanie |
0 0 |
Czwartek, 7 maja 2026 r. godz. 21:26 ~Qwerty  | Nie rozumiem fenomenu tej galerii, utrudniają to nie pójdę tam na zakupy i tyle w temacie. Wszystko jest dziś w internecie, przywiozą do paczkomatu, lub kurier. Wić podziękuję. |
1 0 |
Czwartek, 7 maja 2026 r. godz. 20:11 ~jan  | .... ,,normalny" parking.... czyli administrator pobiera opłatę i za nic nie odpowiada .... |
0 0 |
Czwartek, 7 maja 2026 r. godz. 19:17 ~Wkurzony  | Niech spróbują wyegzekwowac te opłatę. To tylko taki bat dla naiwnych |
0 0 |
Czwartek, 7 maja 2026 r. godz. 19:01 ~Edek  | 180 min to moja zona dopiero sie rozgrzewa na zakupach. 180min i spadam nie bede płacić za parking. Stracą sklepy. Jak by wydluzyli dwukrotnie to by im korona z glowy nie spadła. |
0 0 |
Czwartek, 7 maja 2026 r. godz. 18:54 ~Witek  | Vivo odwielu lat nic nowego nie robi. bez Subwaya to tam juz calkiem nie ma co zjesc. Bileciki za parkowanie kolejny dramat. |
0 0 |
Czwartek, 7 maja 2026 r. godz. 17:40 ~Kk  | Nie długo bedą pobierać opłaty za wejście do galerii jeszcze biedakom mało na chleb brakuje |
0 0 |
Czwartek, 7 maja 2026 r. godz. 16:59 ~Zgred z Poniatowskiego  | Jabar nie pytaj bo i tak nie skumasz bo masz zatrybę jak twój guru,którego nikt nie przekona jak powiedział,że białe jest białe a czarne jest czarne . |
0 0 |
Czwartek, 7 maja 2026 r. godz. 16:59 ~fiat126p  | Pierwsza zasada parkuj na parkingu sąsiada |
0 0 |
Czwartek, 7 maja 2026 r. godz. 16:42 ~Iza  | Szkoda czasu na to miejsce. Nic się tam nie dzieje. Zero pomysłu na prowadzenie takiego miejsca. |
0 0 |
Czwartek, 7 maja 2026 r. godz. 19:55 ~kimczi  | A jakoś się utrzymuje. Ciekawe jaki ty masz pomysł na życie? |
0 0 |
|
Czwartek, 7 maja 2026 r. godz. 16:11 ~jasiu  | jak co6 jak kadencja osła ma 4 |
0 0 |
Czwartek, 7 maja 2026 r. godz. 16:02 ~Teodor  | Wcale nie musimy odwiedzać parkometru. Są inne metody, europejskie. |
0 0 |
Czwartek, 7 maja 2026 r. godz. 17:50 ~Teodor  | APCOA FLOW |
0 0 | Czwartek, 7 maja 2026 r. godz. 16:27 ~jabar  | jewropejskie powiadasz? A jakież to? |
0 0 |
|