Stalowa Wola Stalowa Wola: Huta Stalowa Wola
Wiadomości lokalne z miasta Stalowa Wola i Powiatu Stalowowolskiego. Najnowsze! Najszybciej!
Kamera na żywo na panoramę Stalowej Woli na skrzyżowanie Al. Jana Pawła II z ul. KEN
Nagrania audio, rozmowy z ciekawymi ludźmi
Fotografie z najważniejszych wydarzeń w Stalowej Woli
Kanał youtube.stalowka.net - Pierwsza stalowowolska telewizja internetowa
Encyklopedia miasta Stalowa Wola
Zapowiedzi zbliżających się wydarzeń kulturalnych
Baza adresowa najważniejszych firm i instytucji życia publicznego
Bezpłatna baza ogłoszeń dla mieszkańców miasta Stalowa Wola jak i Powiatu Stalowowolskiego
Twoje konto
Strona główna  Stalowa Wola / Wiadomości Piątek, 12 czerwca 2026 r. Imieniny: Gwidona, Leonii, Niny
 Wiadomości lokalne
» Surowy wyrok dla 25-latki. Kierowała BMW mimo zakazu
» Jak wzmacniać górne partie ciała? Proste ćwiczenia dla każdego
» III Podkarpacki Dzień Młodego Sportowca
» Budujemy drogi, mosty. Pokonały nas podjazdy dla niepełnosprawnych
» Kolejne inwestycje wspierające retencję wód opadowych i adaptację do zmian klimatu
» Wypadek karetki na DW-871. Dwóch ratowników rannych
» Automatyczne nawadnianie w szklarni ogrodowej - czy warto zainwestować?
» Przebarwienia po 30. roku życia. Jak z nimi walczyć?
» S74. Na jakim jest etapie?
» Lucjusz Nadbereżny wiceprzewodniczącym Komitetu Obywatelskiego "Stop banderyzmowi"
» Jak odmienić wnętrze bez generalnego remontu? 7 pomysłów na szybką metamorfozę mieszkania
» Starszy mężczyzna upadł przed komendą. Pomocy udzielili policjanci
Więcej » 
 Zasłyszane...
"Możemy spodziewać się ruchu scenicznego, tańca, gestu, scenografii, efektów świetlnych i przede wszystkim fantastycznego doznania oczyszczenia naszego sumienia bo spektakle KTO właśnie takie są".
Marek Gruchota, dyrektor Miejskiego Domu Kultury w Stalowej Woli.
 Imprezy w mieście
» Spotkania z ekologią - zielone warsztaty i kuchnia Zero Waste
» Flor Magica - opowieść dawnego Meksyku
» Wernisaż: Podkarpacka Ikonosfera 2025 w Stalowej Woli
» Kryminalne spotkanie w MBP
» Generał i jego miłość
» Iść swoją drogą". Nadanie imienia Alojzego Szopy Chórowi Lasowiacy
» Krakowski Salon Poezji: dla dzieci i nie tylko
» Rzemieślnicze warsztaty rodzinne. Zamieszaj w ziołach!
» Flisacy nad Sanem w fotografii, wspomnieniach, muzyce… Wydarzenie muzealne poświęcone dziedzictwu kulturowemu Dolnego Nadsania
» Teatr Na Moście Arka Noego - premiera spektaklu
Więcej » 
 Fotoreportaże
Stalowa Wola: Krzysztof Faraś na wyścigu w Korczynie
»Krzysztof Faraś na wyścigu w Korczynie
»Krzysztof Faraś na torze w Kielcach
»86. rocznica Zbrodni Katyńskiej. Obchody w Stalowej Woli
»Jarmark Wielkanocny w Rozwadowie
»Zdarzenia Teatralne 2026
Więcej » 
Wiadomości lokalne / News

Czwartek, 7 maja 2026 r. godz. 15:43     /Magdalena Rodecka/
Nowe zasady parkowania przed VIVO!

Od 4 maja na parkingu przed Centrum Handlowym VIVO! oficjalnie obowiązują nowe zasady parkowania.
Od 4 maja na parkingu przed Centrum Handlowym VIVO! oficjalnie obowiązują nowe zasady parkowania.
Fot. Jacek Rodecki
Od 4 maja na parkingu przed Centrum Handlowym VIVO! oficjalnie obowiązują nowe zasady parkowania. Zanim udamy się na zakupy musimy odwiedzić parkometr i pobrać bilet.

Jak wyjaśni inwestor zmiany mają na celu zapewnienie dostępu do stałej ilości miejsc parkingowych oraz realizacji łatwych i szybkich zakupów. Wcześniej zdarzało się, że auta zostawiano na dłuższy okres czasu, zaczęły się też pojawiać pojazdy przeznaczone do sprzedaży.

System umożliwia bezpłatne parkowanie samochodów osobowych w czasie 180 minut liczonych od momentu zarejestrowania pojazdu w systemie. Na terenie centrum rozmieszczono sześć parkometrów. Nie ma konieczności umieszczania wydruku za szybą samochodu. Darmowy bilet możesz pobrać co 6 godzin.

Parking jest płatny 24 godziny przez 7 dni w tygodniu.

Strona do druku Drukuj artykuł    

Jeżeli masz jakieś ciekawe informacje, chcesz przekazać coś ważnego,
coś interesującego, nie wahaj się - napisz do nas: redakcja@stalowka.net

Dodaj komentarz do artykułu »  

Sobota, 16 maja 2026 r. godz. 10:59
~bl.
Czy geniusze marketingu porównali koszt systemu z zyskami, czy jak zwykle 'chcą dobrze'?
+0-0
Poniedziałek, 11 maja 2026 r. godz. 11:04
~Teodor
Ja parkuję po staremu, wjeżdżam przodem wyjeżdżam tyłem, klasycznie, po męsku.
+0-0
Czwartek, 14 maja 2026 r. godz. 14:32
~Zenon
Tylko cioty parkują odwrotnie.
+0-0
Sobota, 9 maja 2026 r. godz. 09:29
~Paweł
sami sobie tam kupujcie. Obroty spadną i dobrze niech to zamkną
+0-0
Piątek, 8 maja 2026 r. godz. 23:01
~Teodor
Który kretyn nie polecił wybudowania podziemnego parkingu pod halą targową? Gdy budowano halę?
+0-0
Sobota, 9 maja 2026 r. godz. 00:26
~Zenobia
Tych kr.ty.ów jest wielu i nikt z nich nie chce się przyznać.
+0-0
Piątek, 8 maja 2026 r. godz. 21:03
~Mózg ze styropianu
samochodziarze jak zawsze ryczą haha 3h to przecie niemało, mniej się pałętać ludziska bez celu będą
+0-0
Piątek, 8 maja 2026 r. godz. 18:00
~Milena
Dojenie mieszkańców miasta - ciąg dalszy. Najpierw rozwalić lokalne małe sklepy a potem podnosić ceny.
+0-0
Piątek, 8 maja 2026 r. godz. 16:19
~jo
parkometry powinny zawitać ale na Okulickiego w okolicy hali targowej
+0-0
Piątek, 8 maja 2026 r. godz. 15:40
~dfd
złodziejstwo zwyczajne. po co to w ogole budowali, i tak bylo za wiele galerii w stalowej. zburzyć i zrobić łąkę jak była.
+0-0
Piątek, 8 maja 2026 r. godz. 13:54
~pablooo
nie trzeba brać żadnych bilecikow. Firma apcoa nie ma żadnych podstaw do nakładania oplat.
+0-0
Piątek, 8 maja 2026 r. godz. 13:33
~Marysia
Ptaszki ćwierkają, że mają całkiem zsmknąć VIVO a zostawić tylko płatny parking.
+0-0
Piątek, 8 maja 2026 r. godz. 23:06
~niezaspokojonaAldona
A tak jak bez trybu dadzą!?
+0-0
Piątek, 8 maja 2026 r. godz. 12:07
~Luk
przy wizycie w kinie gdzie dość często zdarza się i seans trwający dobrze ponad 2 h + 30 min reklam to te trzy godziny to troszkę mało, więc to ceny biletu trzeba doliczyć cenę dodatkowego parkingu. Trochę to nie przemyślane pod kątem widzów kina, ewentualnie chodzi tu o to żeby wyciągnąć dodatkowe pieniążki i twierdzenie o wygodzie klientów można włożyć miedzy bajki.
+0-0
Piątek, 8 maja 2026 r. godz. 14:51
~Jaś
Tylko świnie siedzą w kinie, słyszałem w szkole.
+0-0
Piątek, 8 maja 2026 r. godz. 13:57
~Sraka
Do dbl jakim autobusem? Darmowym? A z której strony. To, że nie płacisz za bilet, nie znaczy, że jest darmowy. Płacisz w podatkach i sprzedażą swoich danych, jeśli masz lifestal.
+0-0
Piątek, 8 maja 2026 r. godz. 13:33
~dbl
przyjedz rowerem albo darmowym autobusem jeśli chodzenie ci szkodzi, w tajemnicy powiem Ci, że można też zmienic kino albo w ogóle do niego nie chodzić jeśli cie nie stać - nikt tego nie sprawdza
+0-0
Piątek, 8 maja 2026 r. godz. 10:42
~Ade
Dla kierowców RNI i RTA wprowadzic specjalny podatek albo zakaz wjazdu
+0-0
Sobota, 9 maja 2026 r. godz. 08:09
~DK2025
Zakaz wjazdu również dla RST pod sklepy w Nisku. Stoją cały dzień i gdzie popadnie.
+0-0
Piątek, 8 maja 2026 r. godz. 14:00
~Z ukosa
zgubiłeś "a" Hah. Jednak masz pustak na karku.
+0-0
Piątek, 8 maja 2026 r. godz. 10:52
~Hah
Dla kierowców RST, nakaz poruszania się jedynie po terenie Stalowej, bo strach to wypuszczać po za miasto w cywilizacje.
+0-0
Piątek, 8 maja 2026 r. godz. 10:04
~Koreańskie Lotnisko w Turbii
no i dobrze, mniej sie szwendać będą po galerii bez celu, 3h to dużo, a jak ktoś chce pół dnia się kręcić po sklepach to zapłaci i tyle
+0-0
Piątek, 8 maja 2026 r. godz. 17:46
~modliwa o rozum
A jak ktos jeszcze chce isc do kina?
+0-0
Piątek, 8 maja 2026 r. godz. 08:33
~stalowowolanin
parking przed sklepem powinien sluzyc wylacznie kupujacym w sklepie a nie jako ogolny caladobowy parking dla wszystkich.
+0-0
Piątek, 8 maja 2026 r. godz. 07:34
~Justyna
ciekawe kiedy wesołe miasteczko czy inny cyrk przyjedzie to jak rozwiążą problem parkingu, kto klientem galerii a kto nie, to jest takie działanie żeby coś robić a nie naprawić problem parking
+0-0
Piątek, 8 maja 2026 r. godz. 07:29
~Janusz
A są inne sklepy gdzie nie ma pajacowania z parkingiem to tam będę jeździł. Jak ktoś nie umie zarządzać galeria to będą takie efekty że sklepy będą uciekać
+0-0
Piątek, 8 maja 2026 r. godz. 13:36
~racjonalny
Jezdzij, taki moloh jak Vivo z tysiacami klientow codziennie, na pewno bedzie zalowal robaka co 4 godziny szuka najtanszej kaszanki w interze i nie stac go na 5 zl za parking xd
+0-0
Piątek, 8 maja 2026 r. godz. 07:10
~000
Wczoraj w stw. był wypadek z udziałem samochodu wojskowego czemu nie ma.nigdzie informacij pewnie jakiś wazny nawalony jechał to pod dywan sprawe zamiesc !!!
+0-0
Piątek, 8 maja 2026 r. godz. 10:19
~Aga
nie nawalony, nie szukaj taniej sensacji
+0-0
Piątek, 8 maja 2026 r. godz. 06:52
~Luj
Jeszcze do niedawna z żoną byliśmy na zakupach w vivo co sobotę. Dzięki parkometrą już tam nie jeździmy. Z takim podejściem ludzie zaczną jeździć do sandomierza i do nowej galerii w tbg a vivo podzieli los primy
+0-0
Niedziela, 10 maja 2026 r. godz. 13:27
~stalowianka
"dzięki parkometrą"? Co to jest parkometra? Chyba że nie umiesz pisać i chodziło ci "dzięki parkometrOM"
+0-0
Sobota, 9 maja 2026 r. godz. 19:57
~gigi
taaa, a bo benzyna przecie za darmo...
+0-0
Piątek, 8 maja 2026 r. godz. 13:47
~duralex
liczysz, ze w tych zadupiach nie wprowadzą parkometrow pod galeriami? to sie chyba k.. grubo pomylisz xd
+0-0
Piątek, 8 maja 2026 r. godz. 06:04
~Asad
Buhahaha, oburzeni w komentarzach. Nie pasuje to nie jedź 3h jest wg mnie ok. Macie w okolicy inne galerie z taką samą ofertą? Warzywniak na hali wystarczy?
+0-0
Piątek, 8 maja 2026 r. godz. 00:26
~Pivot
Co to za zasady, jak parking za darmo? Będą się kierowcy plątać po VIVO, bo ich czas nie pogania
+0-0
Czwartek, 7 maja 2026 r. godz. 23:10
~Gość
Porażka. Nawet pracownicy płacą za to, że uwaga! Przyjeżdżają do pracy. Płatne parkingi pokazują się co raz częściej, ale absurdalny jest fakt, że pracownik galerii również musi ponosić opłatę.. pojedyncze bezpłatne kody dla nielicznych a reszta to co ? Ma pracę zmienić ? Ciekawe czy administratorzy i pomysłodawcy tego całego przybytku również ponoszą koszty .... Kroją nawet pracowników, żenada
+0-0
Piątek, 8 maja 2026 r. godz. 13:53
~Gość
Nie zesraj się ?? Niektórzy mieszkają ponad 20 -30km od VIVO i chcąc, nie chcąc muszą dojeżdżać.... Poza tym płacić za to żeby iść do pracy ?? Jakbyś był pracownikiem VIVO wtedy byś się zesrał
+1-0
Piątek, 8 maja 2026 r. godz. 13:46
~duralex
Nie zesraj sie, można jezdzic komunikacją, rowerem albo chodzić pieszo. To kolejny koszt dojazdu do pracy tak jak np. paliwo, za nie tez ma ci zwracac pracodawca?
+0-0
Czwartek, 7 maja 2026 r. godz. 23:07
~Nie mam pomysłu na nick
XD, vivo myśli że są złotymi tarasami i ludzie parkują by nie robić zakupów tylko... no właśnie jak tam jest VIVO i nic więcej. Daje 1000zł że nie ma problemów z kierowcami którzy zaparkowali i poszli gdzie indziej. Nawet mieszkańcom bloków nie opłaca się tam parkować bo daleko. Wiadomo że chodzi tylko o zwiększenie przychodów
+0-0
Czwartek, 7 maja 2026 r. godz. 22:04
~Magda
To nie centrum handlowe tylko zwykły pasaż. Galerie i centra to są w Rzeszowie!
+0-0
Czwartek, 7 maja 2026 r. godz. 22:22
~Lusia
Zgadzam się. Tam zawsze się coś dzieje. U nas wieje nudą. Taka zamknięta hala targowa. Marketing do wymiany.
+0-0
Czwartek, 7 maja 2026 r. godz. 21:59
~Blum
Ciekawe z jakiej podstawy prawnej skorzystają do ustalenia właściciela pojazdu i jaka będzie procedura opłat karnych, bo jak lipna to złożę pozew do sądu, a Vivo niech traci klientów.
+0-0
Niedziela, 10 maja 2026 r. godz. 13:32
~stalowianka
Trochę się mylisz. Obowiązek pobrania biletu i ewentualnego zapłacenia za parkowanie ma NIE właściciel pojazdu, ale osoba, która postawiła samochód na parkingu (np.pożyczyłeś samochód kuzynowi, synowi, itp). Jeśli firma od parkometrów będzie ścigać właścicieli, to można zawsze się wybronić, że to nie Ty parkowałeś.
+0-0
Czwartek, 7 maja 2026 r. godz. 21:52
~Bonifacy
Dłuższy okres czasu? 8 lat podstawówki, 4 lata liceum, 5 bite studiów...
+0-0
Czwartek, 7 maja 2026 r. godz. 21:40
~Marlenka
a ciekawe skad na to peiniazki!!! na takie parkowanie
+0-0
Czwartek, 7 maja 2026 r. godz. 21:26
~Qwerty
Nie rozumiem fenomenu tej galerii, utrudniają to nie pójdę tam na zakupy i tyle w temacie. Wszystko jest dziś w internecie, przywiozą do paczkomatu, lub kurier. Wić podziękuję.
+1-0
Czwartek, 7 maja 2026 r. godz. 20:11
~jan
.... ,,normalny" parking.... czyli administrator pobiera opłatę i za nic nie odpowiada ....
+0-0
Czwartek, 7 maja 2026 r. godz. 19:17
~Wkurzony
Niech spróbują wyegzekwowac te opłatę. To tylko taki bat dla naiwnych
+0-0
Czwartek, 7 maja 2026 r. godz. 19:01
~Edek
180 min to moja zona dopiero sie rozgrzewa na zakupach. 180min i spadam nie bede płacić za parking. Stracą sklepy. Jak by wydluzyli dwukrotnie to by im korona z glowy nie spadła.
+0-0
Czwartek, 7 maja 2026 r. godz. 18:54
~Witek
Vivo odwielu lat nic nowego nie robi. bez Subwaya to tam juz calkiem nie ma co zjesc. Bileciki za parkowanie kolejny dramat.
+0-0
Czwartek, 7 maja 2026 r. godz. 17:40
~Kk
Nie długo bedą pobierać opłaty za wejście do galerii jeszcze biedakom mało na chleb brakuje
+0-0
Czwartek, 7 maja 2026 r. godz. 16:59
~Zgred z Poniatowskiego
Jabar nie pytaj bo i tak nie skumasz bo masz zatrybę jak twój guru,którego nikt nie przekona jak powiedział,że białe jest białe a czarne jest czarne .
+0-0
Czwartek, 7 maja 2026 r. godz. 16:59
~fiat126p
Pierwsza zasada parkuj na parkingu sąsiada
+0-0
Czwartek, 7 maja 2026 r. godz. 16:42
~Iza
Szkoda czasu na to miejsce. Nic się tam nie dzieje. Zero pomysłu na prowadzenie takiego miejsca.
+0-0
Czwartek, 7 maja 2026 r. godz. 19:55
~kimczi
A jakoś się utrzymuje. Ciekawe jaki ty masz pomysł na życie?
+0-0
Czwartek, 7 maja 2026 r. godz. 16:11
~jasiu
jak co6 jak kadencja osła ma 4
+0-0
Czwartek, 7 maja 2026 r. godz. 16:02
~Teodor
Wcale nie musimy odwiedzać parkometru. Są inne metody, europejskie.
+0-0
Czwartek, 7 maja 2026 r. godz. 17:50
~Teodor
APCOA FLOW
+0-0
Czwartek, 7 maja 2026 r. godz. 16:27
~jabar
jewropejskie powiadasz? A jakież to?
+0-0
Stalowka.NET - Wiadomości lokalne z miasta Stalowa Wola i okolic
Copyright 2001 - 2026 Stalowka.NET
  » O nas  » Redakcja  » Reklama  » Kontakt
Wszelkie prawa zastrzeżone.


X Ta strona korzysta z plików cookie w celu świadczenia usług i realizacji potrzeb użytkowników. Pliki te mogą być zapisywane w pamięci Twojego urządzenia. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej. Więcej w polityce prywatności.