|
Wtorek, 12 maja 2026 r. godz. 16:06 ~leb  | Ciekawe czy w LO KEN uczą jeszcze nauczyciele z pożółkłymi (ze starości) notatkami? |
0 0 |
Wtorek, 12 maja 2026 r. godz. 14:16 ~do Olek  | Jak córka taka zawiedziona, to niech zmieni szkołę. Nie ma obowiązku chodzenia do SLO. W Stalowej jest trochę szkół do wyboru. |
0 0 |
Niedziela, 10 maja 2026 r. godz. 11:51 ~Ania  | Dlaczego dyrektorem Staszica dalej jest człowiek, za którego szkola spadła na dalekie miejsce w rankingu .Kiedys renomowane Liceum , gdzie zaszczytem było chodzić, teraz szoruje po dnie , a uczniowie wiedzę zdobywają na prywatnych lekcjach. Przeciez jak bedzie ten sam dyrektor , to nic sie nie zmieni |
0 0 |
Piątek, 8 maja 2026 r. godz. 21:00 ~wyborca SW  | Pani dyrektor z Hutniczej wcale się nie męczy. Należy podziwiać jej organizację życia. Zresztą tego typu osoby "ceni" Lucjusz Nadbereżny. Inny przykład to Pani Pachacz - Świderska. |
0 0 |
Piątek, 8 maja 2026 r. godz. 18:24 ~trzy  | Nauczyciele muszą zacząć mówić. Przestać się bać. W każdej szkole. |
0 0 |
Sobota, 9 maja 2026 r. godz. 18:45 ~nana  | Warto zapytać w kuratorium. Niech sprawdzą. |
0 0 | Sobota, 9 maja 2026 r. godz. 16:38 ~prawda  | Sprawdzamy. Jeśli nauczyciel nr1 ma wolny tydzień a nauczyciel nr2 cały tydzień jest w komisjach to warto zapytać. Po prostu. |
0 0 | Sobota, 9 maja 2026 r. godz. 15:31 ~DOŚĆ  | Dokładnie. Sprawdzenie komisji egzaminacyjnych ma sens. |
0 0 |
|
Piątek, 8 maja 2026 r. godz. 17:58 ~Stalowy chłopiec  | Dzień matur. Pani dyrektor z Hutniczej o godz. 10.30 robi zakupy w Lidlu. Porażka. |
0 0 |
Sobota, 9 maja 2026 r. godz. 15:25 ~TAK  | @jan - jak nie przychodzi do pracy? Co Ty mówisz? Harmonogram komisji jest znany od dawna. Ktoś go tworzy. Na pewno zostanie sprawdzony. Jeśli ktoś z nauczycieli ma wolne a inny nauczyciel za niego pracuje to warto sprawdzić. |
0 0 | Sobota, 9 maja 2026 r. godz. 00:24 ~Odpowiem  | Było się uczyć a nie teraz wylewać frustrację na temat swojego życia na portalu. |
0 0 | Piątek, 8 maja 2026 r. godz. 20:51 ~Ziut  | Przypominam, że jest dyrektorką szkoły, radną i przewodniczącą rady miasta za kasę z naszych podatków. Fajna taka praca, że w południe robi sobie zakupki. Wy też tak możecie w waszych pracach? |
0 0 | Piątek, 8 maja 2026 r. godz. 20:09 ~jan  | .... nauczyciel przedmiotu zdawanego w danym dniu nie przychodzi do pracy by wykluczyć podejrzenie pomocnictwa w egzaminie, a tym bardziej nie pilnuje zdających uczniów .... a ciebie jak ktoś zobaczy w okolicy cmentarza na pewno nie pomyśli że umarłeś .... |
0 0 |
|
Piątek, 8 maja 2026 r. godz. 13:56 ~zniesmaczony  | To prawda- kiedyś Staszic to była renoma, a teraz to są jakieś żarty. Nikt tam nic nie robi. W Stalowej od lat wszędzie Ci sami ludzie na stanowiskach, bez względu, czy się nadają, czy nie to i tak dalej się ich wybiera! Nikt spoza kręgu znajomych nie ma szans. Taka prawda! To dotyczy nie tylko szkół, ale całego miasta! |
0 0 |
Piątek, 8 maja 2026 r. godz. 11:05 ~Ppp  | Pani z Hutniczej w godzinach wczesno południowych robi zakupy w sklepie albo okna myje w domu albo plotkuje pod klatką. Kiedy ona ma czas na łączenie pracy na kilku stanowiskach? |
1 0 |
Piątek, 8 maja 2026 r. godz. 09:17 ~:)  | Kiedy zmiana na Hutniczej? Pani ewidentnie nie ma czasu na bycie dyrektorem. Po co ma się męczyć tyle kobieta? |
1 0 |
Piątek, 8 maja 2026 r. godz. 09:13 ~clenbuterol  | kiedy wyniki na kwiatkowskiego? |
0 0 |
Piątek, 8 maja 2026 r. godz. 08:52 ~sisa  | Pełen sukces obecnego-nowego dyrektora. Szkoła na początku lat 2000 była w rankingach 3-4 w województwie i nawet w pierwszej 60-tce w kraju. Teraz ... lepiej nie pisać. Tak trzymać. |
0 0 |
Piątek, 8 maja 2026 r. godz. 08:17 ~Maria  | LO KEN upada w rankingach a starosta Janusz Zarzeczny nie widzi problemów stawiając na zgrane karty. Aż dziwne że Pan też był nauczycielem. Czas pokazał że był Pan słabym dyrektorem a dziś jest Pan słabym starostą |
0 0 |
Piątek, 8 maja 2026 r. godz. 07:36 ~Andrzej  | Janusz i koledzy |
0 0 |
Czwartek, 7 maja 2026 r. godz. 21:13 ~Upadek puka.  | A szkoła w rankingach szoruje na dnie. W mieście już dawno LOKEN straciło prym na rzecz SLO. Na Staszica jeszcze jedynie chodzą dzieci z wiosek których rodzice żyją dawną upadłą legendą. |
0 0 |
Piątek, 8 maja 2026 r. godz. 11:49 ~Gerg  | Olek, z tymi dziećmi z wiosek to jakiś zarzut? Możesz rozwinąć co miałeś na myśli? |
0 0 | Piątek, 8 maja 2026 r. godz. 10:40 ~Absolwent  | Jednak to SLO jest wyżej w rankingach od kilku lat |
0 0 | Piątek, 8 maja 2026 r. godz. 08:07 ~Rodzic  | Też uważam, że SLO jest lepszą szkołą z młodszą kadrą. Na Staszica pewne osoby z kadry dawno poiwnny zostać odesłane na emeryturę. |
0 0 | Piątek, 8 maja 2026 r. godz. 07:28 ~Olek  | Ale bzdura, do klasy mojej córki w SLO, pierwsza klasa, połowa dzieci to okoliczne wioski, bzdury PiSzesz. Jeszcze raz bzdury. Poziom nie jest za wysoki, korki tylko, bo nic nie uczą. Córka zawiedziona. |
0 0 | Czwartek, 7 maja 2026 r. godz. 22:34 ~Marek  | Bo jeszcze się nie poznali.Tylko SLO |
0 0 |
|
Czwartek, 7 maja 2026 r. godz. 19:58 ~Realista  | Lata świetności tego liceum już dawno minęły... |
0 0 |
Czwartek, 7 maja 2026 r. godz. 19:10 ~bez komentarza  | Na godzinach wychowawczych tzw. Staszic powinien poruszać rozmowy o zachowaniu. Podjeżdżają pod Lidl, Biedronkę, stają na miejscu dla rodzin z dziećmi, słownictwo przeraża. Wszystko to w godzinach lekcyjnych. Pewnie na przerwach bo ilość tych dzieci jest olbrzymia. |
0 0 |
Piątek, 8 maja 2026 r. godz. 12:49 ~Zuzia  | Od wychowania są rodzice. Czym skorupka za młodu nasiąknie... Nauczyciel może gadać i gadać. Lekcja wychowawcza jest raz w tygodniu. Najwięcej czasu dziecko spędza w domu ze swoimi rodzicami. |
0 0 |
|
Czwartek, 7 maja 2026 r. godz. 17:47 ~Upsi  | Jak ktos ma honor to sam wie kiedy ze sceny zejść i to nie ma znaczenia branża. |
0 0 |
Czwartek, 7 maja 2026 r. godz. 15:51 ~wróbel  | urwa urwie łba nie urwie szanowni państwo! dlatego takie sprawy trzeba nagłaśniać wcześniej a nie po ptakach |
0 0 |
Czwartek, 7 maja 2026 r. godz. 15:50 ~kiedyś staszic coś znaszył  | Czy naprawdę w tym kraju tak trudno wyciągać wnioski i inspirować się dobrymi praktykami? Przecież to nie jest skomplikowane: jeśli wyniki szkoły są coraz słabsze, w rankingach leci co roku w dół, renoma spada z roku na rok, to znaczy, że coś nie działa — zarządzanie, kierunek rozwoju, polityka szkoły. Tymczasem mimo tylu sygnałów wszystko pozostaje bez zmian.
gdzie tu jest nadzor Starostwa Powiatowego, gdzie nadzór kuratorium oświaty ? |
0 0 |
Czwartek, 7 maja 2026 r. godz. 20:08 ~mieszkaniec  | Problem w tym, że w Starostwie nic nikomu się nie chce... Kolesiostwo bije coraz nowe rekordy |
0 0 |
|
Czwartek, 7 maja 2026 r. godz. 15:31 ~Bogobojna  | "Po staremu" - idealne określenie. Staszic potrzebuje świeżości a od dawna widzimy, że temu panu bliżej do Centrum Aktywności Seniora |
0 0 |
Czwartek, 7 maja 2026 r. godz. 15:27 ~Mieszkaniec  | Kompletna patologia. Nie mam nic do tych panów, ale należałoby robić zmiany na takich stanowiskach. Po to wprowadzono kadencyjność. "Dyrektor z zawodu" przez kilka kadencji???? To nic dobrego. |
0 0 |
Czwartek, 7 maja 2026 r. godz. 16:56 ~bla bla bla  | bla bla bla bla |
0 0 |
|
Czwartek, 7 maja 2026 r. godz. 15:26 ~podatnik  | Zmiana by się przydała. Zarzeczny, Andres i ta cała reszta razem z nimi. Jak ktoś chce rokręcić biznes powinien zakład pogrzebowy niedaleko starostwa uruchomić bo to normalne nie jest co się dzieje. |
0 0 |