Stalowa Wola Stalowa Wola: Huta Stalowa Wola
Wiadomości lokalne z miasta Stalowa Wola i Powiatu Stalowowolskiego. Najnowsze! Najszybciej!
Kamera na żywo na panoramę Stalowej Woli na skrzyżowanie Al. Jana Pawła II z ul. KEN
Nagrania audio, rozmowy z ciekawymi ludźmi
Fotografie z najważniejszych wydarzeń w Stalowej Woli
Kanał youtube.stalowka.net - Pierwsza stalowowolska telewizja internetowa
Encyklopedia miasta Stalowa Wola
Zapowiedzi zbliżających się wydarzeń kulturalnych
Baza adresowa najważniejszych firm i instytucji życia publicznego
Bezpłatna baza ogłoszeń dla mieszkańców miasta Stalowa Wola jak i Powiatu Stalowowolskiego
Twoje konto
Strona główna  Stalowa Wola / Wiadomości Czwartek, 19 maja 2022 r. Imieniny: Celestyny, Iwony, Piotra
 Wiadomości lokalne
» Z pensją tysiąc złotych brutto. Wiesław Siembida kolejnym prezesem PSA Stalowa Wola
» Visit Stalowa Wola - miasto doczekało się profili turystycznych
» Wiesław Siembida prezesem Piłkarskiej Spółki Akcyjnej?
» Rozpoczęło się projektowanie osiedla Ogrodowego
» Przedłuża się likwidacja ZAB-u. Zamiast maja jest grudzień
» Razem dla zdrowia - przyjdź i zbadaj skórę
» 138 zł miesięcznie za paczkomat szpecący miasto
» Nie dotykaj kwietnych nasadzeń. 17 maja będą pryskane
» Pożar instalacji fotowoltaicznej na domu jednorodzinnym
» Sceny jak z seriali kryminalnych. To kampania Stop Dewastacji
» Prezydent u prezydenta na urodzinach
» Noc Muzeów z francuską nutą
Więcej » 
 Zasłyszane...
"COP to był wieli dorobek naukowy myśli polskiej. W tym okresie powstało 52 fabryki na polskich technologiach, 58 rozbudowano i zmodernizowano, utworzono 128 tysięcy miejsc pracy".
Prof. dr hab. Marek Jabłonowski, Uniwersytet Warszawski.
 Imprezy w mieście
» Koncert z muzyką portugalską w tle
» Szancer, wyobraź sobie!
» Reksio - przyjaciel na medal
» Piast TOTAL WAR Wojskowość w Polsce wczesnopiastowskiej
» Poznaj dawne życie Lasowiaków na wystawie rzeźby Jana Puka
» Zaproszenie do udziału w konferencji "Przestrzeń oswojona/nasza/bezpieczna. Co to znaczy zamieszkiwać?"
Więcej » 
 Fotoreportaże
Stalowa Wola: Majówka: Stalowa Wola Ukrainie
»Majówka: Stalowa Wola Ukrainie
»1 maja. Nowa Lewica pamięta o Święcie Pracy
»Wiadukt na Romualda Traugutta gotowy
»Ruszył odcinkowy pomiar prędkości
»Jarmark Bożonarodzeniowy w Stalowej Woli
Więcej » 
Wiadomości lokalne / Polityka i Samorządy

Poniedziałek, 17 stycznia 2022 r. godz. 12:43     /Magdalena Rodecka/
Zainaugurowano Program Fabryka. Na Okulickiego stanie nowoczesny biurowiec

U zbiegu ulic Floriańskiej i Okulickiego w Stalowej Woli za 17 miesięcy powstanie nowoczesny biurowiec.
U zbiegu ulic Floriańskiej i Okulickiego w Stalowej Woli za 17 miesięcy powstanie nowoczesny biurowiec.
U zbiegu ulic Floriańskiej i Okulickiego w Stalowej Woli za 17 miesięcy powstanie nowoczesny biurowiec. Takie deklaracje złożył wykonawca, inicjatorzy zaś jego budowy, miasto oraz Agencja Rozwoju Przemysłu liczą na zainteresowanie powierzchniami lokalnych przedsiębiorców i zagranicznych inwestorów.

Przypomnijmy, że Stalowa Wola jako miasto średniej wielkości zakwalifikowała się do "Programu Fabryka" i dzięki temu ma szansę przeciwstawić się depopulacji oraz zwiększyć potencjał gospodarczy miasta. Założeniem jest zagospodarowanie powierzchni biurowych dla firm z sektora IT oraz firm outsourcingowych gdzie zatrudnienie mogą znaleźć osoby ze średnim i wyższym wykształceniem. Do tej pory firmy tego typu nie lokowały się w miastach średniej wielkości bo barierą była dostępność do atrakcyjnych powierzchni biurowych.

POWIERZCHNIE BIUROWE O WYSOKIM STANDARDZIE NIE TYLKO DLA "LOKALNYCH"

Mariusz Domeradzki, prezes spółki "Operator ARP", należącej do grupy Agencji Rozwoju Przemysłu, działającej w obszarach związanych z gospodarowaniem nieruchomościami oraz gruntami mówił, że powstanie biurowca ma być impulsem ekonomicznym, pozwalającym ściągnąć do Stalowej Woli podmioty zewnętrzne zainteresowane tworzeniem centrów biznesu.

Prezydent Stalowej Woli Lucjusz Nadbereżny mówił, że wcześniej miasta średni nie miały takich szans na rozwój jak obecnie a to wszystko dzięki zrównoważonej polityce rządowej premiera Mateusza Morawieckiego: - Przez lata byliśmy pozbawieni konkretnego narzędzia aby takie rzeczy realizować a przecież nasi mieszkańcy nie mają innych ambicji, innych kompetencji, innych charakterów jak mieszkańcy wielkich miast - stwierdził prezydent.

Miasto aby inwestycja mogła ruszyć aportem za udziały przekazało działki, których wartość rzeczoznawca wycenił na 4,3 mln zł. W zamian gmina objęła 43.436 nowoutworzonych udziałów o wartości nominalnej 100 zł każdy.

Jak dodaje prezydent biurowiec będzie kolejną, silną odnogą, obok powstającej nowy strefy ekonomicznej, do budowania gospodarki Stalowej Woli. Lokalizacja nieruchomości na ulicy Okulickiego nie jest przypadkowa. To centrum miasta o tradycjach handlowo-usługowych, które ma szansę jeszcze bardziej się "ożywić".

Biurowiec jak wskazał wiceprezes ARP S.A. Paweł Kolczyński dedykowany będzie pod potrzeby zarówno lokalnych przedsiębiorców jak i zagranicznych inwestorów, którzy szukają wysokiej klasy powierzchni biurowych. Jak dodał poseł RP i wiceminister infrastruktury szansę na zatrudnienie będzie mieć ponad 100 osób z branż miękkich, administracyjnych, ubezpieczeniowych itp.

Miasta średniej wielkości mogą liczyć na wsparcie nie tylko ARP ale też Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podkarpackiego. Marszałek Władysław Ortyl poinformował, że trwają konsultacje społeczne nowego programu regionalnego. W regionie będą się odbywać konferencje. Chodzi o głos zarówno indywidualnego mieszkańca, jak również sugestie na temat oczekiwań, widziane z perspektywy właściciela firmy, przedstawiciela instytucji, dyrektora szkoły, szpitala, czy innego podmiotu publicznego lub prywatnego funkcjonującego w regionie. Wysłuchanie różnych uwag i sugestii pomoże wypracować finalną wersję programu regionalnego, którego treść będzie negocjowana z Komisją Europejską. Jedno z takich spotkań będzie miało miejsce w Tarnobrzegu 26 stycznia.

Generalnym wykonawcą inwestycji jest firma Adamietz. Zgodnie z harmonogramem prace budowlane mają się zakończyć w drugim kwartale 2023 r. Adamietz obecnie buduje w Stalowej Woli żłobko-przedszkole.

Podczas uroczystości wmurowano akt erekcyjny. Plac budowy poświęcił ks. dziekan Krzysztof Kida.

CO W OFERCIE URBI FERRO?

W trzykondygnacyjnym budynku na parterze będą się mieścić lokale usługowe, dostosowane do potrzeb szerokiego wachlarza potencjalnych najemców; m.in. sklepy, restauracja, lokale usługowe. Na piętrach natomiast znajdować się będą pomieszczenia biurowe. W budynku zaprojektowano dwa trzony komunikacyjno - sanitarne, pozwalające na prowadzenie infrastruktury technicznej obiektu zgodnie z aktualnym zapotrzebowaniem najmu.

Wewnątrz obiektu, w centralnej części bryły zaprojektowano patio. Wejście główne przewidziano w centralnie zlokalizowanym podcieniu elewacji południowej od strony ul. Floriańskiej, które prowadzi do obszernego lobby.

Całkowita powierzchnia biurowa to 4000 metrów kwadratowych. Na zewnątrz będzie 82 miejsca parkingowe, podziemnych - 51, dla rowerów - 56.

Standard biura będzie obejmował możliwość regulacji zacienienia każdego okna z osobna, zewnętrzne żaluzje automatyczne, uchylno - rozwierane okna, przyjazne oświetlenie, okna niemal na pełnej wysokości kondygnacji, czujniki dymu, rolety wewnętrzne w pomieszczeniach lokali usługowych, okablowanie strukturalne, energooszczędny system, klimatyzacji i wentylacji.

Tereny zielone w pobliżu budynku zaprojektowano wraz z obiektami małej architektury tak, by stanowiły atrakcyjną wizualnie wartość. Wszelkie instalacje wewnętrzne obiektu są projektowane w oparciu o zasady zrównoważonego budownictwa, stąd np. na dachu obiektu pojawią się panele fotowoltaiczne będące odnawialnym źródłem energii. Na terenie parkingu naziemnego przewidziano stacje do ładowania samochodów elektrycznych.
Zdjęcia
U zbiegu ulic Floriańskiej i Okulickiego w Stalowej Woli za 17 miesięcy powstanie nowoczesny biurowiec.U zbiegu ulic Floriańskiej i Okulickiego w Stalowej Woli za 17 miesięcy powstanie nowoczesny biurowiec.U zbiegu ulic Floriańskiej i Okulickiego w Stalowej Woli za 17 miesięcy powstanie nowoczesny biurowiec.

Strona do druku Drukuj artykuł    

Jeżeli masz jakieś ciekawe informacje, chcesz przekazać coś ważnego,
coś interesującego, nie wahaj się - napisz do nas: redakcja@stalowka.net

Dodaj komentarz do artykułu »  

Czwartek, 20 stycznia 2022 r. godz. 10:39
~Kb
Kiedy odbył się przetarg na wyłonienie firmy która będzie to budować ile firm startowalo
+0-0
Czwartek, 20 stycznia 2022 r. godz. 21:03
~AGR
poszukaj w necie ofiaro.
+0-0
Czwartek, 20 stycznia 2022 r. godz. 00:03
~Hagi
Pod przewodnictwem naszego KC i towarzysza pierwszego sekretarza doszliśmy do przepaści i dzielnie stawiamy kolejny krok w przyszłość - ku katastrofie!!
+0-0
Środa, 19 stycznia 2022 r. godz. 17:39
~komuna wiecznie żywa
"...inicjatorzy zaś jego budowy, miasto oraz Agencja Rozwoju Przemysłu liczą na zainteresowanie powierzchniami lokalnych przedsiębiorców i zagranicznych inwestorów." Oni liczą... A co będzie jak się przeliczą???
+0-0
Środa, 19 stycznia 2022 r. godz. 13:58
~olo
Do mieszaniec , nie masz pojęcia o czym gęgasz . Kto w dzisiejszych czasach buduje bloki w centrum miasta. Osiedla blokowe to dziś we wszystkich miastach na świecie buduje się na obrzeżach miast. A w centrum miast powstają biurowce jak w naszym mieście.
+0-0
Czwartek, 20 stycznia 2022 r. godz. 21:04
~Stefu
a ty asd gęgasz dla gęgania ?
+0-0
Środa, 19 stycznia 2022 r. godz. 22:28
~asd
olo, ale czy ty wiesz o czym gęgasz? W centrach miast powstają biurowce wielokondygnacyjne, a nie taki kurnik. Poza tym to jest teren osiedla mieszkaniowego, więc można dodać jeden budynek. Prawdą jest, że ten teren jest już architektonicznie "zdegradowany" i nic mu nie pomoże. Niestety, "radosna twórczość" obecnej władzy będzie miała wieloletnie skutki. Mieszkam tam od wielu lat, więc wiem jak to wygląda od środka.
+0-0
Wtorek, 18 stycznia 2022 r. godz. 23:23
~mieszkaniec
W centrum w tym miejscu powinien powstać wieżowiec z tanimi mieszkaniami dla ludzi młodych. Bliźniaczy na Popatrzcie na Rzeszów w centrum tylko wieżowce. Idealna lokalizacja dla młodych ludzi w centrum miasta z dostępem do wszystkich usług już rozwiniętych w tym rejonie oraz z istniejącym zapleczem szkół, przedszkoli itp. Podziemny parking plus fajny teren zielony wokół wieżowca. To jest rozwiązanie dla miasta, centrum i młodych ludzi którzy szukają mieszkań i osiedli z nowych to jest wartość dla Stalowej Woli
+0-0
Wtorek, 18 stycznia 2022 r. godz. 23:00
~Burmistrz
KUDŁATY już czas aby Miasto dowiedziało się o Tobie prawdy, Banaś rozpoczyna Krucjatę,Ja Tobie to mówię- będziesz siedział.
+0-0
Środa, 19 stycznia 2022 r. godz. 16:16
~Milion Masek
Odnosnie "Fabryki", PiSowskiej Fabryki Masek w Stalowej Woli. Cytat: "Elżbieta Witek z karą finansową. Marszałkini Sejmu nie stawiła się w siedzibie NIK. Elżbieta Witek dostała karę finansową za niestawienie się w środę w siedzibie NIK. Marszałkini Sejmu miała się tam pojawić na przesłuchaniu ws. rządowego programu Polskie Szwalnie - poinformowało RMF FM." Czyli - PiSiory wciaz licza na swoja bezkarność!
+0-0
Wtorek, 18 stycznia 2022 r. godz. 21:48
~Elka
A przystanek dla Busów to gdzie będzie teraz?
+0-0
Środa, 19 stycznia 2022 r. godz. 13:59
~kierowca
Będzie na przystanku PKS.
+0-0
Wtorek, 18 stycznia 2022 r. godz. 20:26
~niesmak pozostanie
"Prezydent Stalowej Woli Lucjusz Nadbereżny mówił, że wcześniej miasta średni nie miały takich szans na rozwój jak obecnie a to wszystko dzięki zrównoważonej polityce rządowej premiera Mateusza Morawieckiego:" > Wazelina, wazelina i jeszcze więcej wazeliny!
+0-0
Wtorek, 18 stycznia 2022 r. godz. 20:22
~wizjoner
Widać, że ktoś już czuje zbliżającą się klęskę. Same imprezy z udziałem księży. Jak nie konferencja w mediach, a to festyn na błoniach, czy kolędy w niedzielę. Nawet księża pozują do zdjęcia z kielnią w ręce.
+0-0
Wtorek, 18 stycznia 2022 r. godz. 19:43
~XXX do Idioty
Zagłuszanie faktów obrażliwymi tekstami. Na terenie Huty jest pustych co najmniej 4 Biurowce, ZEC (obok przejętej przez miasto Dyrekcji Huty), INWESTYCJI (obok 1 Bramy), FT (obok 4 Bramy), M-4 (obok Narzędziowny)
+0-0
Środa, 19 stycznia 2022 r. godz. 20:49
~BB
OK, kto je posiada ? Raczej nie miasto....
+0-0
Środa, 19 stycznia 2022 r. godz. 08:58
~Płaski Koń
To są obszary Natura 2022 i rejon występowania objętego ścisłą pisowską ochroną kopulującego zająca. Chyba że ktoś go odstrzeli wtedy wszystko wróci do normy.
+0-0
Wtorek, 18 stycznia 2022 r. godz. 14:13
~Kb
Inwestor z Korei będzie budował biurowiec przy zakładzie i to dużo wiekszy
+0-0
Wtorek, 18 stycznia 2022 r. godz. 12:24
~olo
Do prawko , PAN PREZYDENT L. NADBEREŻNY już dawno został najlepszym prezydentem naszego miasta , zwłaszcza po wybudowaniu stacji paliw na MZK. Mamy najtańsze paliwo w POLSCE cena poniżej 5,50 groszy przy obecnych zarobkach to mamy benzynę prawie za darmo. A ten tunel pod torami na ulicy SOLIDARNOŚCI z 22 wieku to jest majątek dla wszystkich pracowników strefy ekonomicznej dojeżdżających od SANU i ZALESZAN czy od NISKA. To jest wielki majątek bo codziennie zaoszczędzają majątek na paliwie i czasie dojazdu do pracy i z pracy. Wcześniej od NISKA jechali do pracy prawie godzinę teraz w 15 minut są w pracy.
+0-0
Środa, 19 stycznia 2022 r. godz. 20:53
~Goryl
ty trollu poniżej - przecież we czterech pod 20 nickami szczekacie tu sami do siebie :-). Litości !
+0-0
Środa, 19 stycznia 2022 r. godz. 17:56
~PiS: czyli mistrzowie hejtu!
To nie tylko oszczercze ataki na szefa Senatu... mamy jeszcze, np. to: "Brejza przedstawił listę dat, gdy dochodziło do włamań na jego telefon. Wskazywał jednocześnie, co działo się w danym dniu. Ze zgromadzonych danych wynika, że do włamań na jego telefon doszło m.in. w dniu prezentacji list KO Wskazał również na manipulacje treścią wykradzionych z jego telefonów SMS-ów. Pokazywał w jaki sposób były one wykorzystywane w atakach telewizji publicznej na niego podczas kampanii wyborczej. — Wypuszczono 400 szkalujących mnie materiałów w mediach publicznych! — wyliczał Brejza — PiS ma obsesję inwigilacji — mówił Brejza. Członkowie komisji senackiej podkreślali z kolei, że są w szoku po wysłuchaniu senatora."
+0-0
Środa, 19 stycznia 2022 r. godz. 17:36
~Brak argumentów?
Pisze pan "łapówkarz"? Jakieś dowody, panie "Halny"... czy powtarza pan tylko (kolejny raz) oszczerstwa brudnej PiSowskiej propagandy?
+0-0
Środa, 19 stycznia 2022 r. godz. 09:16
~HALNY Grzegorz
Dzięki Jacenty . Sprawdziłem w internecie.....faktycznie pierwszy tunel to już 2 lata od powstania . Co do Senatu he he , to łapówkarz jest dalej marszałkiem....... i gra dziewicę orleańską .
+0-0
Środa, 19 stycznia 2022 r. godz. 07:15
~olka
@olo, nie udław się tą wazeliną co ci z japy wali i wyjmij łeb z tyłka kudłatego
+0-0
Wtorek, 18 stycznia 2022 r. godz. 19:49
~Hgy
Najbardziej dba o swoją kieszeń
+0-0
Wtorek, 18 stycznia 2022 r. godz. 18:55
~Jacek
No widzisz Halny jakbyś był stąd, to byś wiedział, że przejście pod torami jest w budowie drugie, a do pracy śmigam już tym pierwszym - tak, to fakt. A jak tam sprawy w senacie ?
+0-0
Wtorek, 18 stycznia 2022 r. godz. 17:15
~Jan
No i kolejny oszałamiający przekaz dnia intelektualnego wałacha
+0-0
Wtorek, 18 stycznia 2022 r. godz. 15:22
~HALNY Grzegorz
A ja myślałem , że tunel pod torami jest jeszcze w budowie.... A może to już drugi tunel budują ? , a w pierwszym już śmigają auta ......
+0-0
Wtorek, 18 stycznia 2022 r. godz. 14:32
~olo
Manekinie wszyscy mieszkańcy naszego miasta najlepiej wiedzą jak o nas dba PAN PREZYDENT L. NADBEREŻNY . Więc ja nie muszę nawet o tym komentować.
+0-0
Wtorek, 18 stycznia 2022 r. godz. 14:12
manukun
Edziu, a Nadbereżny to przypadkiem nie powinien dbać o interesy mieszkańców miasta, a nie wszystkich okolicznych gmin? Z tego, co napisałeś jasno wynika, że lepiej mają kierowcy z Niska czy Zaleszan. A ci ze Stalowej?
+0-0
Wtorek, 18 stycznia 2022 r. godz. 12:06
~zło
Ja tak nieśmiało zapytam... wielki biurowiec, komunikacja miejska nie istnieje, chyba, że jest się emerytem i chcesz pojechać na cmentarz... to ile miejsc parkingowych zaplanowano??
+0-0
Wtorek, 18 stycznia 2022 r. godz. 10:43
~Prawko
Panie Prezydencie, jeżeli chce się pan zapisać w historii miasta, jako ten który naprawdę zrobił coś dobrego, niech pan ściągnie WORD do Stalowej Woli. Utworzenie WORD czy filli WORD-u Tarnobrzeskiego to rozwiązanie korzystne dla wszystkich, dla mieszkańców miasta i okolicznych gmin, dla Tarnobrzega zapchanego "elkami" również. Ma pan wszędzie odpowiednie znajomości żeby coś takiego załatwić, a będzie to pamiętane po wsze czasy.
+0-0
Wtorek, 18 stycznia 2022 r. godz. 10:24
~furman z Tworkowa
czemu nie np. nowoczesne przedszkole albo coś dla mieszkańców, prykatorów kudłatego ci u nas dostatek
+0-0
Wtorek, 18 stycznia 2022 r. godz. 20:49
~OLO
Podłączam się - the billu czytaj jak niżej. Żenada - skąd was biorą ?
+0-0
Wtorek, 18 stycznia 2022 r. godz. 11:45
~do kompletnego idioty
Przecież mamy nowoczesne żłobko-przedszkole, a kolejny taki obiekt, idioto, się buduje.
+0-0
Wtorek, 18 stycznia 2022 r. godz. 09:25
~MEssI
Dobrze że coś takiego budują, zawsze to 100 miejsc pracy, a czasy idą mocno niepewne...
+0-0
Wtorek, 18 stycznia 2022 r. godz. 16:53
~Komuna Powraca
A kto tam będzie pracował? Urzędnicy miejscy?? -P.S. Polska wciąż nie otrzymała pieniędzy z unijnego Funduszu Odbudowy, ponieważ Komisja Europejska oczekuje zmian w polskim wymiarze sprawiedliwości. Ucierpią na tym m.in. inwestycje kolejowe. W Krajowym Planie Obudowy zaplanowano bowiem 11 mld zł na modernizację zaniedbanych polskich torów... Taki kraj.
+0-0
Wtorek, 18 stycznia 2022 r. godz. 09:03
~Rocznik 67
Cieszy mnie, że tak prezydent rozwija Stalową Wolę. Co rusz powstają nowe drogi, obiekty, ostatnio potężny inwestor z Korei, teraz ten biurowiec.
+0-0
Wtorek, 18 stycznia 2022 r. godz. 19:12
~PiS - czyli droga na Wschód
Jakie znowu "obiekty"? Czy moge prosic o liste tych "obiektow"??
+0-0
Wtorek, 18 stycznia 2022 r. godz. 08:50
~H_OrbaN
Biurowiec dedykowany będzie pod potrzeby zarówno lokalnych przedsiębiorców jak i zagranicznych inwestorów, którzy szukają wysokiej klasy powierzchni biurowych. Do tego 100 miejsc pracy Brzmi nieźle.
+1-0
Wtorek, 18 stycznia 2022 r. godz. 23:49
~Nocne-piwo
W teorii... tylko w teorii !
+0-0
Wtorek, 18 stycznia 2022 r. godz. 08:46
~Kamil
No i elegancko. Czekamy na oddanie do użytku
+0-0
Wtorek, 18 stycznia 2022 r. godz. 08:45
~SPS fak ju
Szkoda że oprócz chamstwa w komentarzach stalowowolska opozycja nie ma nic do zaproponowania mieszkańcom miasta. I tak już od 4 lat...
+1-0
Wtorek, 18 stycznia 2022 r. godz. 08:40
~żeglarz
Skończyły już kwiczeć te Damianki, Danielki i Darki? No to do roboty się w końcu weźcie!
+0-0
Środa, 19 stycznia 2022 r. godz. 07:08
~Kurs
Odpłyń niemoto, najlepiej do Hilo...
+0-0
Wtorek, 18 stycznia 2022 r. godz. 07:23
~furman z Tworkowa
co ten kościółkowy w pozłacanej pelerynie tam robi? niech się zajmie pedofilią w swoich szeregach a nie obskakuje świeckie imprezki kudłatego, ja prd ale ferajna doborowa
+0-1
Wtorek, 18 stycznia 2022 r. godz. 07:09
~Kris
Zmarnowany potencjal dzialki takim niskim budynkiem. Biurowiec z dwoma pietrami hahahaha zenujace jak wiele decyzji w tym pseudo miescie
+0-0
Wtorek, 18 stycznia 2022 r. godz. 00:57
~Hutnicza
To nie jest miejsce na biura! Czy to jakis kolejny "przekret" Cezara Lucjusza Utracjusza???
+0-0
Wtorek, 18 stycznia 2022 r. godz. 19:48
~Wania
Co za the bill :-)
+0-0
Poniedziałek, 17 stycznia 2022 r. godz. 23:16
~Kuchciński LOT
To jest doskonałe miejsce by czcić Lecha Kaczyńskiego
+0-0
Poniedziałek, 17 stycznia 2022 r. godz. 23:13
~Rudy
To ci sami co fabrykę maseczek otwierali????
+0-0
Wtorek, 18 stycznia 2022 r. godz. 10:58
~Albert
Tak tak tak ci sami co sami ci sami tak tak tak
+0-0
Wtorek, 18 stycznia 2022 r. godz. 02:05
~nocne-piwo
Ci sami, ci sami...
+0-0
Poniedziałek, 17 stycznia 2022 r. godz. 22:48
~Alan
W cywilizowanych miasta jak New York czy Tokio takie biurowce buduje się na obrzeżach. Szkoda lokalizacji na tak niską zabudowę
+0-0
Poniedziałek, 17 stycznia 2022 r. godz. 21:43
~Stach
A parking pietrowy w tym miejscu najlepiej zrobic co by odciazylo pobliskie osiedlaa nie marnotrawienie kasy i miejsca !!!
+0-0
Poniedziałek, 17 stycznia 2022 r. godz. 21:12
~Ubek
Fabryka małp,fabryka psów,rezerwat dzikich stworzeń.
+0-0
Wtorek, 18 stycznia 2022 r. godz. 08:43
~adada
Coś powiesz mądrego stary komuchu?
+0-0
Poniedziałek, 17 stycznia 2022 r. godz. 20:42
~Polski wał
Partyjni wizjonerzy z pozycji urzędniczej wydają publiczne pieniądze i mamy później takie biznesy jak fabryki maseczek, czy program budowy promów. Odlecieli już w kosmos z tą socjalistyczną megalomanią. A co z balladą? A co z dyrekcja po HSW? Kolejny pustostan zostanie zapełniony kolesiami partyjnymi na etatach urzędniczych! W dojeniu publicznej kasy są skuteczni jak szarańcza w polu kukurydzy.
+0-0
Poniedziałek, 17 stycznia 2022 r. godz. 20:07
~Xman
Może skansen niech w tym miejscu postawią i cepy jako motyw przewodni, to wpisze się idealnie w program tejże władzy!
+0-0
Poniedziałek, 17 stycznia 2022 r. godz. 18:53
~oreo
Wreszcie powstanie tam coś ciekawego, bo, wcześniej ten plac po prostu marniał i dziadział. Dobra decyzja panie prezydencie!
+1-0
Poniedziałek, 17 stycznia 2022 r. godz. 22:42
~gorszy-sort
"Cos ciekawego" to byloby dla cos dla mieszkancow. A nie budynek, ktory wieczorami i w weekendy bedzie stal kompletnie pusty!!!
+0-0
Poniedziałek, 17 stycznia 2022 r. godz. 18:52
~purl
Czytam te żałosne wpisy hejterów, naprawdę lekarz psychiatra to miałby pacjentów na cały oddział ewenementów....
+0-0
Poniedziałek, 17 stycznia 2022 r. godz. 20:04
~The doctor
Oglądnij dziennik w TVPis to nie będziesz potrzebował dopalaczy aby odlecieć.
+0-0
Poniedziałek, 17 stycznia 2022 r. godz. 18:48
~Xera
Budować, budować, budować niech się miasto rozwija!
+0-0
Poniedziałek, 17 stycznia 2022 r. godz. 18:43
~Fin
Może nowy tak, ale czy nowoczesny? Patrząc na efekty działań zamawiających śmiem wątpić! Pralnia kasy jak fabryka maseczek? Aby zobaczyć nowoczesne biurowce, to zapraszam do wawy na Wolę! To ca z trzema pięterkami bez parkingu podziemnego w centrum miasta to już nie jest nowoczesne, nie wspominając o rozwiązaniach wewnątrz! Tradycyjny bełkot że coś robią z naciskiem na coś.
+0-0
Poniedziałek, 17 stycznia 2022 r. godz. 20:02
~Fin
@popup co się tak napinasz? Łubu dubu :))Podpisz się nazwiskiem aby twoi mocodawcy widzieli że to byłeś ty, jarząbek trener długiej klasy. Jak wyjdziecie z jaskini odłóżcie maczugi, umyjecie się to możesz pajacyku coś tam coś tam próbować zrozumieć z tęgo świata!
+0-0
Poniedziałek, 17 stycznia 2022 r. godz. 19:27
~Lewym sierpowym
A ty "popup" nie masz nic konkretnego do powiedzenia - jak przeciętny typek z PiSuaru!
+0-0
Poniedziałek, 17 stycznia 2022 r. godz. 18:47
~popup
Hejterze jedyne co śmiesz robić to wypisywać bzdury.
+0-0
Poniedziałek, 17 stycznia 2022 r. godz. 18:14
~XXX
A na terenie Huty stoi kilka pustych Biurowców do zagospodarowania.
+0-0
Poniedziałek, 17 stycznia 2022 r. godz. 18:50
~do idioty
Czy tobie już łeb potrzebny jest tylko do oddychania. Stoi na terenie huty kilkaset biurowców, nic tylko pracować.
+0-0
Poniedziałek, 17 stycznia 2022 r. godz. 17:45
~Amanda
Czy bedzie to dobre miejsce na nowa Agencje Towarzyska?
+0-0
Poniedziałek, 17 stycznia 2022 r. godz. 17:39
~dziadek z Hutniczej
fabryka maseczek miała produkować 30 mln maseczek mc, nie wyprodukowała nic bo materiały nie spełniały wymogów sanitarnych, kasa poszła się je.ać, duda przeciął, ksiunc pokropił, kudłaty poklaskał i kupa, teraz kolej na projekt fabryka biurowiec, wszystko za ludzi podatki a ferdki i inne ameby klaszczą jak u Rubika, TFU!
+0-0
Poniedziałek, 17 stycznia 2022 r. godz. 17:15
DzidekzCzarnieckiego
I po co to jak ludzie uciekajom z tego pisowskiego grajdola,grajdole, tam bendzie robil? To tylko pranie pieniendzy.
+0-0
Poniedziałek, 17 stycznia 2022 r. godz. 17:13
~Aamon
Szkoda,że pisowcy nie wybudują Gdyni albo Stalowej Woli, bo te przed wojną powstały... Lasy tylko ciąć potrafią i krzyżem ludzi terroryzować... Koniec już blisko, 73 lata to dość... Jeżeli człowiek nic nie dokonał, nie założył, jak bóg nakazuje rodziny, nie umie zrobić zakupów i zawiązać butów, to czas by odejść do domu opieki prowadzonego przez zakonnice...Co ja piszę, przez młodych kleryków! Ale bym ,, Balbinę" urządził ( kobiety!!!).
+0-0
Poniedziałek, 17 stycznia 2022 r. godz. 18:51
~Lekarz
Oho... poranne czopki widzę przestały działać!!! Konieczna dawka przypominająca!
+0-0
Poniedziałek, 17 stycznia 2022 r. godz. 16:44
~bbh
niemoty zlikwidowały w Polsce przemysł. Teraz z tych pieniedzy buduja jedyne co potrafia -biurowce do wynajecia. Ale zeby nikt im nie zarzucił, ze jako ARP, tylko likwiduja polski przemysl, nazwali program budowy biurowca -FABRYKA. To gorzej niz niemoty, to zdrajcy
+0-0
Poniedziałek, 17 stycznia 2022 r. godz. 16:49
~Milion Masek
A tutaj coś nowego, co dotyczy programu "Polskie Szwalnie", ARP oraz Wielkiej PiSowskiej Fabryki Masek w Stalowej Woli... "Dworczyk i Witek wezwani do NIK. Ma chodzić o rządowy projekt dot. szycia maseczek. Projekt został ogłoszony 16 kwietnia 2020 roku przez prezydenta Andrzeja Dudę oraz ówczesną wiceprezeskę Rady Ministrów i ministerkę rozwoju Jadwigę Emilewicz. Dzięki programowi zagwarantowany miał zostać nie tylko lepszy dostęp do środków ochrony przed koronawirusem, ale także zapewnione miały zostać nowe miejsca pracy. RMF24.pl podaje, że wniosek o wezwanie Michała Dworczyka i Elżbiety Witek do NIK powstał w związku z wyciekiem maili ze skrzynki szefa kancelarii premiera, a także po doniesieniach prasowych. "Elżbieta Witek miała przekazywać Michałowi Dworczykowi kontakty do jednej z prywatnych firm, która chciała być bezpośrednim dostawcą maseczek ochronnych w rządowym programie Polskie Szwalnie. Ostatecznie została ona do tego projektu wybrana" - podaje stacja. Reporter RMF FM dowiedział się także, że Michał Dworczyk stawi się na wezwanie NIK. Ma on "zeznawać w charakterze świadka w doraźnej kontroli Polskich Szwalni"."
+0-0
Poniedziałek, 17 stycznia 2022 r. godz. 16:35
~Łono 65
Szkoda że opozycyjne trolle tylko hejtem zieją. Żałosne do kwadratu.
+0-0
Poniedziałek, 17 stycznia 2022 r. godz. 17:12
~DOŚĆ
Zapłacili ci? A wiesz, że już ci, którym płacili bezpośrednio lub pośrednio odpowiedzą karnie? Szczególnie ci, którzy hejtowali i "dobijali" funkcjonariuszy publicznych? Oj, to już jest koniec. Trochę dziwi fakt, że myślicie, że jesteście anonimowi...............
+0-0
Poniedziałek, 17 stycznia 2022 r. godz. 16:29
~:-)
czy wszystkim tam murowano akt erekcyjny? a co z kobitami?
+0-0
Poniedziałek, 17 stycznia 2022 r. godz. 16:26
~Energizer
Brawo! Budować i rozwijać miasto!
+0-0
Poniedziałek, 17 stycznia 2022 r. godz. 16:26
~Ubba
Już ujadają trolle opozycji. Tylko na to ich stać!
+0-0
Poniedziałek, 17 stycznia 2022 r. godz. 17:08
~Mieszkaniec
spokojnie. Za moment będą ujadać pisowcy. I to nie tylko w internecie. Będą siedzieć - będą ujadać.
+0-0
Poniedziałek, 17 stycznia 2022 r. godz. 15:27
~Tworki pozdrawiają
no tak, trzeba zacząć od biurowca dla prykatorów, program fabryka, koń by się uśmiał
+0-0
Poniedziałek, 17 stycznia 2022 r. godz. 17:44
~Tworki pozdrawiają
@lekarz, znajdź lekarzu jakąś fajną kobitkę to odstawisz czopki, zb.ku
+0-0
Poniedziałek, 17 stycznia 2022 r. godz. 16:28
~Lekarz
Polecam zacząć regularnie czopki brać. Przestanie boleć poniżej pleców.
+0-0
Poniedziałek, 17 stycznia 2022 r. godz. 14:31
~Mieszkaniec
A co to za architektura w tym mieście? W tym mieście nigdy nie było dobrego architekta. Jeżeli to jest Centrum Miasta to kpina. Tylko czekać jak cyrk przyjedzie lub wesołe miasteczko
+0-0
Poniedziałek, 17 stycznia 2022 r. godz. 14:17
Miast0wy
Zamiast walnac tam cos wiekszego tzn wyzszego... to zrobili klocek blizniaczo podobny do biblioteki;] normalnie 100lat projektowania :)
+1-0
Poniedziałek, 17 stycznia 2022 r. godz. 16:29
~Do hejtera
Najwyraźniej pojęcie ładu architektonicznego jest Ci obce. I nie tylko to.
+0-1
Poniedziałek, 17 stycznia 2022 r. godz. 14:16
~BIZNES
Jeżeli inwestor wybuduje fabrykę na terenach inwestycyjnych tam w lasach to biura będzie miał na miejscu żeby mieć wszystko na oku ,a nie będzie wynajmował ekskluzywnego biura w mieście i powiększał koszty .
+0-0
Poniedziałek, 17 stycznia 2022 r. godz. 13:55
~Kb
PARODIA TYLKO BIUROWCOW NAM BRAKUJE
+0-0
Poniedziałek, 17 stycznia 2022 r. godz. 13:53
~wyborca
Pytanie co z fabryka maseczek ?Podobno to najczystrza fabryka na swiecie nic sie tam nie dzieje.
+2-0
Poniedziałek, 17 stycznia 2022 r. godz. 18:06
~Milion Masek
Podobno PiSiory ponad 100 milionow umoczyly w tej "Wielkiej PiSowskiej Fabryce Masek" w Stalowei Woli. I mialo tam byc ponad 100 miejsc pracy... a ile mamy? Zero!
+0-0
Poniedziałek, 17 stycznia 2022 r. godz. 16:30
~Tykmn
Mama wie, że ćpiesz?
+0-0
Poniedziałek, 17 stycznia 2022 r. godz. 13:46
~po prostu
Już mamy elegancką halę warzywną która świeci pustkami jak będzie taki elegancki biurowiec czynsz kosmiczny to też będzie nie wypał .
+2-0
Poniedziałek, 17 stycznia 2022 r. godz. 13:45
~Kajtek
Taka dobra lokalizacja została zmarnowana! Zamiast wybudować w tym miejscu 2 punktowce mieszkalne lub 1 blok mieszkalny na 100-200 mieszkań , by młodzi mieli fajne mieszkania w centrum blisko szkoły , przedszkola , żłobka , kościoła.Stoi Mostostal , Metalowiec i inne nie wykorzystane obiekty , gdzie na spotkania biznesowe można wydzielić salę obrad , biura itp.
+0-0
Poniedziałek, 17 stycznia 2022 r. godz. 13:29
~olek
Czy nie za dużo tych wszystkich inwestycji w naszym mieście?
+0-0
Poniedziałek, 17 stycznia 2022 r. godz. 13:39
~J 23
Dlatego będzie to cytuję "kameralny biurowiec" ;) żeby nie zaburzał architektury wśród wieżowców...
+0-0
Stalowka.NET - Wiadomości lokalne z miasta Stalowa Wola i okolic
Copyright 2001 - 2022 Stalowka.NET
  » O nas  » Redakcja  » Reklama  » Kontakt
Wszelkie prawa zastrzeżone.
X Ta strona korzysta z plików cookie w celu świadczenia usług i realizacji potrzeb użytkowników. Pliki te mogą być zapisywane w pamięci Twojego urządzenia. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej. Więcej w polityce prywatności.