Stalowa Wola Stalowa Wola: Huta Stalowa Wola
Wiadomości lokalne z miasta Stalowa Wola i Powiatu Stalowowolskiego. Najnowsze! Najszybciej!
Kamera na żywo na panoramę Stalowej Woli na skrzyżowanie Al. Jana Pawła II z ul. KEN
Nagrania audio, rozmowy z ciekawymi ludźmi
Fotografie z najważniejszych wydarzeń w Stalowej Woli
Kanał youtube.stalowka.net - Pierwsza stalowowolska telewizja internetowa
Encyklopedia miasta Stalowa Wola
Zapowiedzi zbliżających się wydarzeń kulturalnych
Baza adresowa najważniejszych firm i instytucji życia publicznego
Bezpłatna baza ogłoszeń dla mieszkańców miasta Stalowa Wola jak i Powiatu Stalowowolskiego
Twoje konto
Strona główna  Stalowa Wola / Wiadomości Niedziela, 23 stycznia 2022 r. Imieniny: Fernandy, Jana, Rajmundy
 Wiadomości lokalne
» Zwiększamy skuteczność systemu szkolenia i egzaminowania kandydatów na kierowców
» Kolędy i pastorałki w Bazylice Konkatedralnej w wykonaniu orkiestry Wojska Polskiego
» Policja ostrzega przed oszustami! Wyłudzają pieniądze "na koronawirusa"
» Mieszkańcy zebrali ponad 1,5 tony nakrętek dla Stasia
» Otwarto wiadukt na Traugutta. Schodki powrócą po modernizacji ulicy
» Szlęzak i Marczak o fikcji budżetowej
» Pożar Golfa na Poniatowskiego
» Od piątku pojedziemy wiaduktem na Traugutta
» ZUS: uwaga na oszustów wykorzystujący tzw. spoofing
» Dziś Dzień Zdrowej Wagi Kobiet
» Wraca praca zdalna w urzędach. Minister apeluje także do "pozostałych" branż
» 17 i 18-latek w areszcie za rozbój na starszej kobiecie
Więcej » 
 Zasłyszane...
"Dieta rządzi każdą sferą naszego życia: prywatną, zawodową, społeczną. Każdy z nas chce się dobrze czuć i dobrze wyglądać".
Sławomir Górny, dietoterapeuta
 Imprezy w mieście
» V Koncert Kolęd i Prawosławnych Hymnów Bożego Narodzenia
» Dzień Babci i Dziadka w Muzeum
» Promocja książki "Świadectwo Zagłady" Romana Niwierskiego
» Jak widzą muzykę, jak piszą o muzyce
Więcej » 
 Fotoreportaże
Stalowa Wola: Wiadukt na Romualda Traugutta gotowy
»Wiadukt na Romualda Traugutta gotowy
»Ruszył odcinkowy pomiar prędkości
»Jarmark Bożonarodzeniowy w Stalowej Woli
»Remont Popiełuszki ma się ku końcowi
»SK Nexilis inwestuje 3 mld zł w Stalowej Woli
Więcej » 
Wiadomości lokalne / Polityka i Samorządy

Wtorek, 30 listopada 2021 r. godz. 11:59     /Magdalena Rodecka/
7 lat prezydentury Lucjusza Nadbereżnego: wciąż nie czuję satysfakcji

28 listopada tego roku minęło siedem lat jak Lucjusz Nadbereżny, radny miejski, został wybrany na prezydenta Stalowej Woli.
28 listopada tego roku minęło siedem lat jak Lucjusz Nadbereżny, radny miejski, został wybrany na prezydenta Stalowej Woli.
Fot. Jacek Rodecki
28 listopada tego roku minęło siedem lat jak Lucjusz Nadbereżny, radny miejski, został wybrany na prezydenta Stalowej Woli, wygrywając w pierwszej turze z urzędującym od trzech kadencji Andrzejem Szlęzakiem.

Z tej okazji prezydent, który komunikuje się z mieszkańcami między innymi za pośrednictwem portali społecznościowych pisze, że mijające siedem lat był to niesamowity czas realizacji największego planu inwestycyjny dla Stalowej Woli, dzięki skutecznemu pozyskiwaniu środków rządowych, unijnych i norweskich.

- Patrząc na mijające dzisiaj 7 lat pracy prezydenta miasta, widzę również niejeden błąd i liczne potknięcia z mojej strony. Te 7 lat to więc nie tylko czas wypełniony sukcesami, ale również bolesnymi porażkami, gdzie wielokrotnie musiałem w pokorze stanąć przed ogromem problemów, które nigdy wcześniej nie wydawały mi się możliwe do wystąpienia. Tym bardziej dziękuję za wszystkie podpowiedzi, konstruktywną krytykę i wsparcie w trudnych momentach. Dzięki temu, wzmocniony doświadczeniem niełatwych decyzji i błędów, mogę działać skuteczniej. Pomimo wielu podjętych działań, inicjatyw społecznych oraz niespotykanej dotychczas olbrzymiej ilości inwestycji, które odmieniają nasze miasto, ja wciąż nie czuję satysfakcji i momentu, aby spokojnie usiąść w fotelu i powiedzieć, że jest dobrze, że jest "super". Nie, nie i jeszcze raz nie. Jest do zrobienia jeszcze bardzo dużo, o dużo więcej niż do tej pory. Stalowa Wola jest w momencie kluczowym dla swojej przyszłości. Musimy dokonać odważnego skoku, pokonując przepaść pułapki rozwoju i depopulacji. Ten skok oznacza realizację wielkiego projektu utworzenia Strategicznego Parku Inwestycyjnego Euro-Park Stalowa Wola, dedykowanego dla strategicznych inwestorów z branż nowoczesnych technologii. Ten odważny plan ma swoje połączone zadania związane z wielkim programem budowy tanich i dostępnych mieszkań oraz dalsze inwestycje w szkoły, przedszkola, żłobki, nowe drogi i dobrą komunikację publiczną oraz nowe tereny zielone i rekreacyjne. Nie zbudujemy nowoczesnego, szczęśliwego miasta zdolnego do pozyskiwania nowych mieszkańców, bez większych nakładów na edukację, kulturę oraz aktywność sportową i rekreacyjną, budując ambitne, aktywne i zdrowe społeczeństwo - czytamy.

- Ostanie trzy lata to intensywna praca przygotowania i wdrożenia wielkiego planu utworzenia Strategicznego Parku Inwestycyjnego w Stalowej Woli. 15 lat temu w 2006 roku, mając 21 lat, rozpocząłem pracę w radzie miasta Stalowej Woli. Towarzyszyło mi wtedy hasło "Wolę Stalową Wolę". Od tego czasu nic się nie zmieniło, oprócz tego, że to 15 letnie doświadczenie w samorządzie, szczególnie ostatnie 7 lat pełnienia funkcji prezydenta miasta, wskazuje mi bardziej świadomie, bardziej realnie i skuteczniej, co zrobić, aby Stalowa Wola dawała faktyczne perspektywy rozwoju dla obecnych i nowych mieszkańców naszego miasta. Jak nigdy wcześniej jestem świadomy tego w którym kierunku rozwoju zmierzamy, jakie stoją przed nami przeszkody i wyzwania do podjęcia. Z pełną świadomością i przygotowaniem, chcę dalej wspólnie z Państwem w tej drodze rozwoju mocno podążać w górę, pomimo, że pewnie nie raz trzeba będzie przejść trudny odcinek drogi. Jestem pewny, że wspólnie, tylko razem, damy radę - kończy swój wpis prezydent, zamieszczając podziękowania.

Strona do druku Drukuj artykuł    

Jeżeli masz jakieś ciekawe informacje, chcesz przekazać coś ważnego,
coś interesującego, nie wahaj się - napisz do nas: redakcja@stalowka.net

Dodaj komentarz do artykułu »  

Poniedziałek, 6 grudnia 2021 r. godz. 13:23
~olek
Już niebawem prawica przejmie władzę w P.E. a lewaki i liberały będą tam tylko kible czyścić.
+0-0
Poniedziałek, 6 grudnia 2021 r. godz. 20:49
~Chłodnym Okiem
PiS i nie tylko... partia Kaczyńskiego od dawna robiła UMIZGI POD ADRESEM NARODOWCÓW I NEOFASZYSTÓW, robiła to cała tzw. "Zjednoczona prawica" obecnie otwarcie korzystająca już z ich poparcia a teraz także bez ogródek szukająca wsparcia neofaszystów w prowokowanych przez siebie incydentach z UE.
+0-0
Poniedziałek, 6 grudnia 2021 r. godz. 16:18
~PiS = droga ku przepaści
Spokojnie, roznej masci faszystom i naziolom nie uda sie opanowac PE. To tylko "pobozne zyczenia" i fantazje kato-faszystow z PiSu!!
+0-0
Poniedziałek, 6 grudnia 2021 r. godz. 13:20
~olo
Do pik pak , cieciu takiej wspaniałej imprezy patriotycznej nie było w POLSCE już od kilkudziesięciu lat. Będę jeszcze oglądał powtórkę bo to była wspaniała impreza. A jak cię boli , że było to w czasie adwentu to popatrz w TVN i POLSAT ile idiotycznych programów rozrywkowych tam pokazują co tydzień. Ludziom prawdziwym POLAKOM, łzy podczas tej wspaniałej patriotycznej imprezy z oczu leciały a tobie oszołomie się to nie podobało.
+0-0
Poniedziałek, 6 grudnia 2021 r. godz. 20:07
~Balladyna
A najbardziej patriotyczne były Cyganki, Górniak i Gabor...
+0-0
Poniedziałek, 6 grudnia 2021 r. godz. 18:19
~PiSuar Cuchnie
"Olek" vel "olo"... kolejny PiSowski oszołom, ktory śmie wyznaczać, kto jest (czy ma być) "prawdziwym" Polakiem. Niestety... śmierdzi od ciebie "olo" i to mocno!
+0-0
Poniedziałek, 6 grudnia 2021 r. godz. 01:13
~Merlot
Panie Lucjuszu, to kiedy o 19:30 na ekranach telewizorów będzie pojawiać się "DTV" i chwytliwa muzycka "pam-pam-pam-pam...pam-pam-pam-pam..."? A dziennik będzie zaczynał się od relacji z kolejnego plenum KC PZPR lub cytatu z wypowiedzi aktualnego I-go Sekretarza PZPR na dany dzień? O, przepraszam, nie KC PZPR tylko KC PiS! NiePiS
+0-0
Poniedziałek, 6 grudnia 2021 r. godz. 11:05
~pik-pak
Powróćmy do wczorajszego show jakie urządził Kurski w rządowej tvp(widoczny w pierwszym rzędzie widzów a jakże min. Błaszczak!) Zaprosili nawet zagranicznych wykonawców ze swoim przebojami sylwestrowymi, tak cały koncert to impreza sylwestrowa! Miało być podziękowanie służbom mundurowym "na granicy" a wyszło jak zawsze muzyka taneczna i listą przebojów różnych artystów. Zauważmy jeszcze, że to się zadziało w... adwencie. Panie Nadbereżny, panie Weber, pani Sagatowska podobał się wam ów przekaż, byliście dumni z zabawy?
+0-0
Niedziela, 5 grudnia 2021 r. godz. 16:47
~PR
Siedem lat tłustych na kredyt, a teraz siedem chudych, bo trzeba spłacać!
+0-0
Niedziela, 5 grudnia 2021 r. godz. 10:49
~olka
fajne korale
+0-0
Niedziela, 5 grudnia 2021 r. godz. 08:55
~Hugo
Siedem lat wycinki, betonowania i zadłużania oraz propagandy full sukcesu - fabryka maseczek
+0-0
Niedziela, 5 grudnia 2021 r. godz. 00:37
~Misiek
Brawo. Całym sercem z Panem Prezydentem a lewackie trolle niech ujadają a ja z tego mam kabaret za Free heheheheh tyle co Pan zrobił dla Stalowej nie zrobił by nikt mam nadzieję że Pan zostanie jak najdłużej z nami w tym pięknym Mieście
+0-0
Sobota, 4 grudnia 2021 r. godz. 19:49
~Nie dla korupcji politycznej
Poseł PIS Łukasz Mejza otrzymał zapłatę od publicznego podmiotu w wysokosci okolo 830 000 zl tak za szkolenie trywialne i łatwe okolo 70 osob. Te szkolenia online kazdy student mogłby wykonac za darmo pro publico bono. Tymczsam UKŁAD ZAMKNIETY urzednicy zapłacili 830 000 zl. Tyle co dwa domki w zabudowie bliźniaczej. To jest układ korupcyjny tak was doja wyborców PIS i pozostałych Polaków To jest Prawo? To jest Sprawiedliwość?
+0-0
Piątek, 3 grudnia 2021 r. godz. 22:00
~Kierunek na Wschód?
A teraz "PiS organizuje europejską prawicę. W sobotę do Warszawy przyjadą liderzy eurosceptycznych i nacjonalistycznych partii, by rozmawiać o przyszłości Europy. Wśród nich fani i przyjaciele Władimira Putina. Spotkanie zaczęło się w piątek od kolacji w pałacu w warszawskich Łazienkach, o czym poinformowała na Twitterze przywódczyni francuskiej skrajnej prawicy Marine Le Pen. Wrzuciła zaproszenie od premiera Mateusza Morawieckiego..." $ Sz. panie Lucjuszu, czy czuje sie pan zaszczycony noszac legitymacje partii, ktora organizuje teraz zlot roznych ugrupowan nacjonalistycznych, profaszystowskich, i - przede wszystkim - goracych zwolennikow "wujaszka" Putina?
+1-0
Niedziela, 5 grudnia 2021 r. godz. 20:53
~Alternatywy-4
Nienawiść do wszystkich w najczystszej postaci... "Brawo PiS" ;) Zastanawiające, że coraz częściej politycy partii rządzącej piszą jak bardzo nie lubią EU, Niemiec i Europy Zachodniej, ale jednocześnie ani jednego złego słowa na Rosję. Jak to mówią wróg mojego wroga to mój przyjaciel, zgadza się?
+0-0
Niedziela, 5 grudnia 2021 r. godz. 18:02
~Wolska Podkarpacka
- Trzeba czynić wszystko, by Polska była tym, czym jest dziś Turcja. O niej mówi się, że to poważne państwo - mówił w 2014 roku Jarosław Kaczyński. Według niego, "ten rodzaj wielkości jest do zdobycia", ale wymaga to "najpierw zmiany władzy, a potem przebudowy polskich elit". -P.S. Jak miewa sie dzisiaj turecka waluta???
+0-0
Sobota, 4 grudnia 2021 r. godz. 18:15
~Kierunek na Wschód?
"Musimy przygotować inną propozycją dla Europy; jeżeli nam się to uda, to uczynimy coś nie tylko dla naszych formacji i naszego kierunku politycznego, ale po prostu dla Europy i dla naszej cywilizacji - podkreślił w sobotę prezes PiS, wicepremier Jarosław Kaczyński podczas Warsaw Summit." Jednym słowem - to kolejny (istotny) sygnał, że PiSowski aparat szykuje nam "Polexit"!
+0-0
Sobota, 4 grudnia 2021 r. godz. 17:54
~niesmak pozostanie
Cytat "Warsaw Summit zaczął się o godz. 10 w hotelu Regent Warsaw. Po stronie gospodarzy są m.in. prezes PiS Jarosław Kaczyński i premier Mateusz Morawiecki. Wśród gości - fani i przyjaciele Władimira Putina. Przed hotelem zebrała się grupa protestujących z transparentami "Ruski pakt" i "Warszawa wolna od faszyzmu"..."
+0-0
Sobota, 4 grudnia 2021 r. godz. 17:38
~www2
A to się troll wysilił...
+0-0
Sobota, 4 grudnia 2021 r. godz. 17:24
~mikro i przykro
Czy to będzie kolejny "Układ Warszawski"? Współpraca faszystowskich i naziolskich partii w ramach Parlamentu Europejskiego, pyszne! Jest agentka Putina, LePen. A gdzie (niemieckie) AfD? > "Polskę reprezentują m.in. Jarosław Kaczyński i Mateusz Morawiecki." Nie, nie reprezentują Polski, reprezentuja partię PiS. Tak jak europosłowie PiS nie reprezentują całej Polski w PE.
+0-0
Piątek, 3 grudnia 2021 r. godz. 21:11
~Rafał .S
Człowiek który tak bardzo zadłużył Stalową !!Teraz opłata za śmieci pewnie 20 zł .Wydanie tyle na klub kosztuje??
+0-0
Piątek, 3 grudnia 2021 r. godz. 16:54
~O wolność i demokrację
A tymczasem... "Nadzorowany przez rząd "operator narodowy" ma przejąć kontrolę nad internetem i telefonią komórkową. Istniejące obecnie sieci GSM będą mogły świadczyć usługi tylko za jego pośrednictwem. Podobne rozwiązania funkcjonują już w Rosji, w Korei Południowej i państwach arabskich. Sygnały o przygotowywanej zmianie można znaleźć w kolejnych poprawkach do procedowanej od kilku lat rządowej ustawy o cyberbezpieczeństwie. Poprawka dodana 12 października powołuje podmiot o nazwie "Operator Strategicznej Sieci Bezpieczeństwa". Ma to być jednoosobowa spółka skarbu państwa będąca jednocześnie operatorem telekomunikacyjnym. Dla OSSB projekt rezerwuje częstotliwości najnowocześniejszej sieci komórkowej 5G." Krok po kroku, Bonzowie PiSowskiej mafii odbieraja nam wolność i pan prezydent (L.N.) w tym wszystkim czynnie uczestniczy. Trzeba o tym pamiętać!
+1-0
Piątek, 3 grudnia 2021 r. godz. 16:13
~Milion Masek
Podobno, maseczki z "Polskich Narodowych Szwalni" nie nadają się nawet na budowę. Czy tak, panie Lucjuszu?
+0-0
Niedziela, 5 grudnia 2021 r. godz. 07:16
~Tworki pozdrawiają
wałek zaliczony, kasa można się domyślać gdzie a ciemnota nic
+0-0
Piątek, 3 grudnia 2021 r. godz. 09:40
~józef
Chyba trudno znaleźć kogokolwiek w wieku ponad 12 lat, kto czułby satysfakcję z jego rządów.
+1-1
Piątek, 3 grudnia 2021 r. godz. 18:12
~Aamon
Pantofelek Ferdek... No i kler i ,, radio maryja", które zawsze może liczyć, jak i ,, gazeta polska" na wsparcie... Ile kosztuje wizyta ( najazd) ,, TV Trwam- 10 tyś?
+0-0
Piątek, 3 grudnia 2021 r. godz. 04:51
~123213213133
w mediach społecznościowych i na portalach ciepły miś a w rzeczywiśtości kto z nim na codzień pracuje odbicie lustrzane tego misia....
+0-0
Sobota, 4 grudnia 2021 r. godz. 19:03
~lody
Człowiek niekompetentny wobec więcej od niego umiejących będzie ich normalnie w świecie poniżał, lekceważył, tworzył intrygi byleby być wyżej od nich. Ma oręż w postaci prawa do zatrudniania i zwalniania w zasadzie bez podawania przyczyn. Konkursy to wyglądają różnie, mamy człowieka to teraz zorganizujemy 'konkurs" Tak są hodowani autokraci i jeszcze gorsze są określenia ale darują sobie ich wymienianie. Wśród protegowanych są uszy szefa a ci muszą się wyróżniać służalczością a to kosztuje.
+0-0
Piątek, 3 grudnia 2021 r. godz. 13:57
~HCL
Nic dodać nic ująć.
+0-0
Czwartek, 2 grudnia 2021 r. godz. 23:06
~Dosyć tego!
Temu panu już dziękujemy!
+1-0
Czwartek, 2 grudnia 2021 r. godz. 22:04
~Emilia
Panie prezydencie, przed panem kolejne 7 lat rządzenia Stalową Wolą. Będę głosowała na pana z całą rodziną.
+0-0
Piątek, 3 grudnia 2021 r. godz. 17:00
~Aamon
Skąd u ciebie Ferdek takie zamiłowanie do żeńskich nicków? Pewnie heteronienormatywny( ą) jesteś... Ale to pewnie u was normalne, TW ,, Balbina" standardy wyznaczył... Oj, ty ,,Bartusiu"...
+0-0
Piątek, 3 grudnia 2021 r. godz. 16:40
~lidka
Nie skazuj człowieka na Golgotę, widzisz sam się przyznaje, że po siedmiu latach nie odczuwa satysfakcji a ty mu walisz kolejne siedem. Co on ci zawinił, że skazujesz go taką karę? On po tym już okresie zarobił na poważne spotkanie z... prokuratorem a co będzie gdy jeszcze będzie kolejne 7 lat? Głowa mała!
+0-0
Piątek, 3 grudnia 2021 r. godz. 13:56
~Emil
@Emilia, pomarzyć ferdek dobra rzecz
+0-0
Piątek, 3 grudnia 2021 r. godz. 13:10
~liza
Najlepsze są na tą dolegliwość czopki. Warto spróbować.
+0-0
Czwartek, 2 grudnia 2021 r. godz. 22:03
~OkO
Wyją, kwiczą i szczekają opozycyjni ujadacze... Jakie to żałosne... Prostactwo wychodzi jak słoma z butów...
+0-0
Piątek, 3 grudnia 2021 r. godz. 13:55
~***** *** i kk
@~OkO, pakuj się do szafy, pisi sieczkobrzęku
+0-0
Czwartek, 2 grudnia 2021 r. godz. 21:41
~Xyz
Ludzie gdzie wyśta mieli rozum wybierając pisoskich złodzieji!?
+1-0
Czwartek, 2 grudnia 2021 r. godz. 20:22
~Tomasz
Po co się promuję taką osobę ? Uważam że wystarczająco zadłużył Miasto.
+1-0
Czwartek, 2 grudnia 2021 r. godz. 18:12
~Wkurzony
Jak to !!!! nikt tyle nie włożył wysiłku i zangazowania w....ZADLUZENIE NA 150MLN NASZEGO MIASTA. ***** ***!!!!!
+1-0
Czwartek, 2 grudnia 2021 r. godz. 17:59
~bramki dwie
Cytat z prasy (GW)... "Anonimowym piłkarzom Stali Stalowa Wola, którzy dzięki publicznym pieniądzom już żyją jak królowie, władze miejskie postanowiły dorzucić jeszcze stypendia - za znakomite osiągnięcia sportowe. Wystarczyło unieważnić jedną uchwałę sprzed 10 lat, żeby wszystko było więcej niż legalne. O patologii będącej prawdopodobnie ewenementem na skalę międzynarodową pisaliśmy w "Wyborczej" w październiku. Dzięki szczodrości prezydenta miasta, członka PiS, Lucjusza Nadbereżnego oraz radnych prowincjonalny klubik przytula wielomilionowe dotacje, a mimo to przynosi straty - też wielomilionowe. Zawodnicy grają na stadionie wzniesionym za 58 mln zł, choć na trybuny przychodzi po kilkaset osób. Najwyżej opłacani zarabiają kilkanaście tysięcy zł miesięcznie (...)" Czy to prawda, panie prezydencie?
+0-0
Piątek, 3 grudnia 2021 r. godz. 07:18
~***** *** i kk
@~bramki dwie, ale syf, dojna zmiana, w głowie się nie mieści
+0-0
Czwartek, 2 grudnia 2021 r. godz. 13:31
~rst
Czysty masochista. 7 lat roboty i brak zadowolenie. Ale się chłopisko katuje. Trzeba mieć dużo samozaparcia, aby bez zadowolenia wstawać i iść do roboty.
+1-0
Czwartek, 2 grudnia 2021 r. godz. 12:17
~olo
Do trzecia twarz, hejterze już milion razy komentowałem kiedy nasze piękne CENTRUM SPORTOWE będzie kokosy miastu przynosić a ty dalej jak THE..BIL pytasz. A więc po raz ostatni informuję wszystkich mieszkańców naszego miasta ,że jak tylko wybudujemy tam hotel na 150 osób to te CENTRUM SPORTOWE majątek nam przyniesie.
+0-0
Piątek, 3 grudnia 2021 r. godz. 07:20
~pani od polskiego
@olo, "to te centrum", po jakiemu to?
+0-0
Czwartek, 2 grudnia 2021 r. godz. 23:06
manukun
A mieszkanie na Staszica już wynająłeś?
+0-0
Czwartek, 2 grudnia 2021 r. godz. 17:26
~Alternatywy-4
"Wybudujemy"? Jak znajdzie się prywatny (podkreślam - prywatny!) inwestor. Ani grosza z miejskiej, czy z powiatowej kasy!!!
+0-0
Czwartek, 2 grudnia 2021 r. godz. 15:21
~Jan
Skoro olo chce budować za swoje to niech buduje. Nic nam do tego
+0-0
Czwartek, 2 grudnia 2021 r. godz. 14:28
~tolcia
Ten osobnik"olo" do złudzenia przypomina ze swoją argumentacja pewnego kandydata do sejmu a było to w okresie II RP! Na jednym ze spotkań z wyborcami tuż przed wyborami w zapale stwierdził, że gdy tylko go wybiorą na posła to on im wybuduje most. Ktoś z przytomnych uczestników spotkania zripostował, że im mostu nie potrzeba bo nie mają rzeki... na to prelegent nie tracąc animuszu, mu odpowiedział : będzie i rzeka. Pana retoryka z budową hotelu jest analogią do wyżej przedstawionej. Jest to olbrzymie marnotrawstwo publicznych pieniędzy. Winę za to ponosi nie kto inny jak LN(wiesz chyba kto to jest?)
+0-0
Czwartek, 2 grudnia 2021 r. godz. 14:21
~Jan
Budujcie olo i zarabiajcie. Nawet dwa hotele
+0-0
Czwartek, 2 grudnia 2021 r. godz. 10:32
~HARTFORD
Za malo zadluzyles miasto , to jak mozesz czuc satysfakcje ?
+1-0
Czwartek, 2 grudnia 2021 r. godz. 19:08
~bramki dwie
I pieniędzy będzie jeszcze mniej... Z mediów wzięte; "Zbigniew Ziobro będzie nas kosztować setki miliardów euro. Unia uruchamia "broń atomową" wobec Polski! Mechanizm "pieniądze za praworządność" pozwoli Komisji Europejskiej skutecznie dyscyplinować państwa, które łamały dotąd bezkarnie unijne standardy, korzystając jednocześnie z europejskiego wsparcia. "
+0-0
Czwartek, 2 grudnia 2021 r. godz. 09:54
~Legia
Czytajcie te hejty opozycyjnych trolli. Sami obnażają swoje chamstwo i prostactwo
+0-0
Czwartek, 2 grudnia 2021 r. godz. 12:38
~Klasyk
Wiesz Legia problem w tym,. że większość to dawny elektorat, który dostał po łbie nie wiadomo za co. Kumaci wiedzą o co chodzi.
+0-0
Czwartek, 2 grudnia 2021 r. godz. 08:45
~?!?!
Widocznie jednorazowa podwyżka pensji o 80% to za mało aby odczuwać satysfakcję :))
+1-0
Czwartek, 2 grudnia 2021 r. godz. 09:46
~Aamon
,, Bo my jesteśmy ludzkie pany, dobre pany... Bo my w przeciwieństwie do innych jesteśmy panami." Swoją drogą, jak tak pan wygląda to jak wygląda dziad? W mailach Dworczyka jest mowa o ,, starym dziadu." Czy ktoś wie, kto to? Może Ferdek odpowie... Bo takie typy z racji posiadania mentalności chłopa pańszczyźnianego zawsze muszą mieć pana...
+0-0
Czwartek, 2 grudnia 2021 r. godz. 07:29
~olka
a nie pomyślał czy mieszkańcy czują satysfakcję? żałosny, kudłaty narcyz
+1-0
Czwartek, 2 grudnia 2021 r. godz. 00:04
~Chicago - itd.
Brak satysfakcji? O tym już kiedyś śpiewał zespół "The Rolling Stones"... ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ "I can't get no satisfaction I can't get no satisfaction 'Cause I try, and I try, and I try, and I try I can't get no, I can't get no..."
+0-0
Czwartek, 2 grudnia 2021 r. godz. 12:29
~Aamon
Gnomowi kiedyś PR- owcy poradzili żeby mówił, że lubi udwa.
+0-0
Środa, 1 grudnia 2021 r. godz. 23:31
~TylkoZKS
Ja też nie czuję satysfakcji: - Stalowa Wola to najszybciej wyludniające się miasto Podkarpacia, już nie 2, ale 4 największe miasto regionu - Potężny wzrost zadłużenia do ponad 200 milionów - Dobra zmiana w Stalówce, przez co spadliśmy do 3 ligi - Przekręt z fabryką maseczek ciąg dalszy nastąpi...
+1-0
Środa, 1 grudnia 2021 r. godz. 22:34
~droga ku przepaści
Z polskiego Netu: "PiS doszedł do władzy głosami ludzi łatwowiernych, przekupnych i otumanionych głównie katolicką ideologią. Podłość, buta, skundlenie, nepotyzm, głupota, arogancja, ignorancja, obskurantyzm i zwykłe złodziejstwo opanowało kraj. Zniszczą Polskę, zniszczą demokrację wywalczoną z takim trudem. Skłócą nas ze wszystkimi państwami. Wyprowadzą z Unii Europejskiej. Brońmy się. Czas bronić Polski i demokracji, pokazać co myślimy o rządach tego draństwa!" + I pan prezydent (Stalowej Woli) pewnie dobrze o tym wie.
+0-0
Czwartek, 2 grudnia 2021 r. godz. 16:47
~Emaile Dworczyka
Porownaj sobie "zegarek Nowaka", np. z taka wielomilionowa strata jaka stanowi "Wielka PiSowska Fabryka Masek" (albo innymi wielomilionowymi PiSowskim przekretami, np. zakupem trefnych respiratorow). Tu - praktycznie rzecz biorac - nie ma zadnego porownania. Skala PiSowskich przekretow jest olbrzymia!!
+1-0
Czwartek, 2 grudnia 2021 r. godz. 08:53
~prawda
POmyliłeś sobie partie - wstaw 2 litery zamiast PIS i twój komentarz bedzie prawdziwy. Napisz jeszcze o Nowaku i jego zegarkach bo zapomniałes !
+0-0
Środa, 1 grudnia 2021 r. godz. 21:25
~Nie dla pisowkich rzadow
A dlaczego jeszcze publicznie Pan Prezydent nie potepił Mejdy za oszukiwanie chorych dzieci. To Mejda to wiceminister PIS. AFERA jest a Mejda za kazdy kolejny dzien bierze pełne wynagrodzenia od rządu PIS Premier nie ma HONORU aby od razu podac sie do dymisji. Gdzie te partyjne hasła Bóg Honor Ojczyzna. Mejda wyłudził olbrzymie kwoty od rodziców chorych dzieci
+0-0
Czwartek, 2 grudnia 2021 r. godz. 17:46
~Mixxer
Problemem w Polsce jest metoda d'Hondta i głosowanie na partie (listy). Głosując na pierwszego kandydata na liście (co robi zdecydowana większość) nie wiadomo kto dostanie jego głosy. Oznacza to że pierwsza osoba na liście komitetu "daje" swoje głosy pozostałym miernym ale wiernym patałachom. Dzięki temu te osoby wyprzedzą kandydatów z innych list, a w podzięce będą zawsze głosować jak im góra każe. Powinno być ustawianie kandydatów po ilości głosów i branie 7-20 pierwszych w danym okręgu niezależnie z jakiej są listy.
+0-0
Środa, 1 grudnia 2021 r. godz. 20:44
~Aamon
Kolejny się objawił, Mariusz Dzierżawski. Kto sejm ogladał, ten wie... PIS musi odejść, bo nie ma żadnej realnej władzy... Wiekszośc gwarantuje partia, która jedną taksówką może na głosowanie przyjechać z Mejzą na czele. Politykę zagraniczną i kontakty z UE skutecznie blokuje ,, miękiszonowi" partia, którą można zgromadzić w jednej salce szkolnej. PIS- owcy, nalegajcie na prezesa ( póki się rusza, sprawia wrażenie żywego i mówi oraz wodzi wzrokiem) na wcześniejsze wybory!
+0-0
Środa, 1 grudnia 2021 r. godz. 20:08
~Wasz Deficyt
Ja też "wciąż nie czuję satysfakcji"!!
+0-0
Środa, 1 grudnia 2021 r. godz. 20:01
~środkowy_but_Kaczego_Wodza
Mam nadzieję, że po upadku PiSowskiej organizacji mafijnej, prokuratura zajmie się wszystkimi dokonaniami pana Lucjusza N.
+1-0
Czwartek, 2 grudnia 2021 r. godz. 09:07
~toffi
Powinna. Jest o co pytać - złamanie prawa budowlanego przy wznoszeniu masztu w centrum miasta, wydatkowanie różnej ukrywanej wielkości kwot z budzetu na nie samorządowe zadania i wiele, wiele innych To w głowie się nie mieści by tak postępować. Był czas na samowolę i rozpasanie będzie też na rozliczenie.
+1-0
Środa, 1 grudnia 2021 r. godz. 18:58
~Eeech
Żenujące wpisy trollstwa opozycyjnego. I oni niby tacy wykształceni, tolerancyjni? :D :D
+0-0
Środa, 1 grudnia 2021 r. godz. 16:27
~Trzecia Twarz PiSiora
Panie prezydencie... to kiedy to, tzw. Centrum Pilki Noznej zacznie przynosic miastu jakiekolwiek zyski? Kiedy?
+0-0
Środa, 1 grudnia 2021 r. godz. 22:28
~UBEK
Chyba ogonkami
+0-0
Środa, 1 grudnia 2021 r. godz. 17:21
~prezes centrum
jak piłkarze zaczną gole szczelać
+0-0
Środa, 1 grudnia 2021 r. godz. 16:21
~Refuse
Strasznie opozycyjne trollstwo boli że Nadbereżny tyle milionów załatwił z zewnątrz dla Stalowej Woli, że tyle się remontuje, tyle buduje... Poczytajcie komentarze - hejty. O ile chcecie zanurzać się w kloace nienawiści.
+0-0
Środa, 1 grudnia 2021 r. godz. 20:23
~niesmak pozostanie
"Platfusy jeszcze podkradają" ---> Dlaczego kłamiesz "pisiorze"? Czy wiesz, że kłamstwo to jest grzech?
+0-0
Środa, 1 grudnia 2021 r. godz. 17:22
~pisior
Platfusy jeszcze podkradają
+0-0
Środa, 1 grudnia 2021 r. godz. 16:39
~Prosto ku przepaści?
To skad sie biora, te rosnace wciaz dlugi? Skad, szanowny PiSuarze??
+0-0
Środa, 1 grudnia 2021 r. godz. 16:01
~olka
Panie prezydencie: TAK TRZYMAĆ! Alleluja i do przodu jak mawia nasz Ojciec Tadeusz.
+0-0
Czwartek, 2 grudnia 2021 r. godz. 07:21
~----------------
@~olka vel ferdek, jak już tak liżesz tyłek kudłatemu a tadek to ojciec dla ciebie, to podpisz się swoim nickiem ferdek, żałosny złodzieju nicków
+0-0
Środa, 1 grudnia 2021 r. godz. 17:18
~mikro i przykro
Alleluja, doić więcej i szybciej?< P.S. Oni juz wiedzą, że przegraja i że to będzie definitywny koniec PiSożytów. Oni już tylko zabezpieczaja sie finansowo na przyszłość.
+0-0
Środa, 1 grudnia 2021 r. godz. 17:17
~Aamon
Alleluja i od tyłu homasie! Jak ten twój ojciec mówił broniąc pedofilów ze swojego zakładu pracy? ,, Kto nie ma pokus...?". Ale masz autorytety! Jeszcze dodaj paru innych swoich ,, ojców" degeneracie i obrońco pedofilów oraz ich obrońców...
+0-0
Środa, 1 grudnia 2021 r. godz. 13:43
~Aamon
Tu nawet przydupasy i dziobaki gratulują ,, za wizję na przyszłość"!!! ,, Łu bu du bu" Jarząbka to przy tym pikuś... Kiedy i gdzie będzie można kupić obrazy czołowych pisowców, a młodożeńcy będą dostawać jedno z ,,dzieł" J. Kaczyńskiego przy taktach np. ulubionej pieśni JPII - ,, Barka", Cesareo Gabaraina...? Wizje to po butaprenie niektórzy sobie serwowali...
+0-0
Środa, 1 grudnia 2021 r. godz. 16:19
~@Aamon
Hejterze weź wypoć wreszcie coś mądrego, bo póki co wielokrotnie udowadniałeś swoją ignorancję i głupotę
+0-0
Środa, 1 grudnia 2021 r. godz. 16:09
~Komuna wiecznie żywa
PiS-trolle dwoja się tutaj i troja, by zadowolic swojego "małego (lokalnego) wodzunia". I... łubu-dubu, łubu-dubu... niech nam żyje.... i tak dalej. Bareja wiecznie żywy!
+0-0
Środa, 1 grudnia 2021 r. godz. 12:59
~Władek
Panie prezydencie, krótko podsumowując te 7 lat: dobra robota!
+0-0
Środa, 1 grudnia 2021 r. godz. 15:14
~Antek
A jakie inwestycje przez te siedem lat powstały w Stalowej Woli , oprócz tej słynnej fabryki maseczek ?
+0-0
Środa, 1 grudnia 2021 r. godz. 14:31
~xyz
Siedem lat prezydentury i... wystarczy!
+0-0
Środa, 1 grudnia 2021 r. godz. 11:31
~olo
Najmądrzejszy komentarz ;; olka'' , że wystarczy dodać do artykułu zdjęcie kogoś z PIS i opozycyjni hejterzy dostają małpiego rozumu. Poczytajcie te wypociny hejterów czy ''olek'' nie miał racji 100 procentowej.
+1-0
Środa, 1 grudnia 2021 r. godz. 12:57
~Tworki pozdrawiają
nie ogarniam tego bełkotu, już od 11-tej pijesz?
+0-0
Środa, 1 grudnia 2021 r. godz. 11:22
~Domowy
Ja akurat Lucka uważam za fajnego prezydenta. Byłem na obchodach jubileuszu 50 - lecia małżeństwa i jestem pod wrażeniem elokwencji.
+0-0
Środa, 1 grudnia 2021 r. godz. 13:30
ziuta
Naprawdę aż tak Ci zaimponował? Też byłam na obchodach jubileuszu moich Rodziców, ale na mnie Lucek nie zrobił aż takiego wrażenia. Można na pamięć nauczyć się pięknej gadki. Elokwencja do tego niepotrzebna.
+0-0
Środa, 1 grudnia 2021 r. godz. 12:41
~Aamon
Po 50-ciu latach małżeństwa nie jest się wiarygodnym. Zresztą dotyczy to wszystkiego, co ktoś robi przez 50 lat. Potrzeba zmian, jak u Jacka K. albo kilkukrotnej mężatki, Marty K. Tak jest normalnie, po pisowsku i kościelnemu...
+0-0
Środa, 1 grudnia 2021 r. godz. 08:27
~lata
W porównaniu do tej żałosnej opozycji, która niczego innego nie robi poza stwarzaniem sztucznych problemów, wywołuwaniem goownoburz, bycie wiecznie zaniepokojoną, to Nadbereżny mimo że na niego nie głosowałam robi bardzo dobre wrażenie. No i się tak nie kompromituje co chwila jak te cwaniaczki z SPS.
+0-0
Środa, 1 grudnia 2021 r. godz. 08:47
~lipa
"Cwaniakiem" to jest sam LN(to wg naczelnego wodza ksywa wszystkich zarabiających powyżej 10 tys/m-c!) więc proszę nie obsobaczać innych. Słowa naczelnika państwa są drogowskazem i nakazem równocześnie by odpowiednio ich traktować. Pan prezydent to takie wyrośnięte, duże dziecko lubujące się tylko bawić w piaskownicach z zawłaszczeniem wszystkich zabawek. Przy tym zwraca uwagę by wszyscy na niego patrzyli bezkrytycznie jakie on piękne domki z piasku stawia. Tyle w temacie.
+0-1
Środa, 1 grudnia 2021 r. godz. 08:21
~Honorata
Panie Nadbereżny życze panu kolejnych 7 lat na stanowisku prezydenta Stalowej Woli. Wspaniale wywiązuje się pan ze swojej roli.
+0-0
Środa, 1 grudnia 2021 r. godz. 14:10
~Aamon
Wspaniale! Niczym Andrzej Duda w swojej roli albo Andrzej Grabowski w roli ,, Ferdka"... Bo przecież dzisiaj każda funkcja, każdy urząd, każde stanowisko to rola, a reżyser jest tylko jeden... Żeby tylko nie zrobił się ,, starym złogiem" jak sam mówił o sędziach SN, bo przekaz z sejmu mnie zaniepokoił.
+0-0
Środa, 1 grudnia 2021 r. godz. 09:07
~***** *** i kk
@Honorata, tak, tak, wspaniale inaczej, znając twoje zamiłowanie ferdek do kobiecych nicków, podejrzewam, że to twoje nowe wcielenie
+0-0
Środa, 1 grudnia 2021 r. godz. 07:44
~zx
Panie prezydencie totalniackie trolle ujadają... Te Marczaki te Hausnery... /roszę się nie przejmować.
+0-0
Środa, 1 grudnia 2021 r. godz. 14:03
~xdd
Jeszcze się podpisał "żałosny". Śmieszne :D
+0-0
Środa, 1 grudnia 2021 r. godz. 08:23
~Żałosne
No przecież pan prezydent się nie przejmuje Świat wyobraźni sobie stworzył .Ma dobry dzień nawet gdy jest wojna..Równy gość.Mów mu Lucek.
+0-0
Środa, 1 grudnia 2021 r. godz. 06:33
~Secure
Nadbereżny w te siedem lat zrobił więcej dla Stalowej Woli niż pozostali przez lat trzydzieści - czterdzieści.
+0-0
Środa, 1 grudnia 2021 r. godz. 19:14
~Brak argumentów?
Rozumiem, iż to taka ironia... Bo nawet hymny pochwalne mieć musza jakieś granice.
+0-0
Środa, 1 grudnia 2021 r. godz. 09:21
~Aborygen
Głównie zadłużenie zrobił...
+1-0
Środa, 1 grudnia 2021 r. godz. 06:29
~Ludojad
Opozycyjnych trolli słychać wycie? No i pięknie, znakomicie!
+0-0
Środa, 1 grudnia 2021 r. godz. 18:58
~Podkarpacka Ciemnota
Kiedyś was ta pycha, buta i arogancja zgubi. I zostaniecie z głowa zanurzona w śmierdzacym PiSuarze !
+0-0
Środa, 1 grudnia 2021 r. godz. 06:21
~Kiss
Ile jeszcze hejtu wstawią opozycyjne trolle. Niedobrze się już robi.. od tych mądrości
+0-0
Wtorek, 30 listopada 2021 r. godz. 22:59
~Opus Dei
Może dyplom "MBA" ze szkółki ojca-oszusta Rydzyka daje panu prezydentowi odrobinę więcej satysfakcji?
+1-0
Środa, 1 grudnia 2021 r. godz. 06:28
~Lekarz
Jeśli czopki się skończyły, zapraszam do gabinetu na Wyszyńskiego
+0-0
Wtorek, 30 listopada 2021 r. godz. 22:39
~Były wyborca
Kiedy jednocześnie rządzi Lucek Stalową i PiS w państwie coraz mniej jest zrozumiałe w tym mieście. Sport upadł, kultury prawie nie ma, Solidarność rozwalona, ludzie którzy społecznie służyli temu miastu lat kilkanaście jak nie kilkadziesiąt lat z całej siły dostali po grzbiecie. Miejsca pracy jeszcze jakoś tam funkcjonują, ale jak długo nikt nie wie. Szumu jest co niemiara, a jeśli chodzi na inwestycje przeznaczone na jednego mieszkańca Stalowa Wola otwiera trzecią dziesiątkę gmin na Podkarpaciu. Jakby nie TVPiS o Stalowej by już nikt nie wiedział, że istnieje. Ktoś nas oszukał i dalej robi to z powodzeniem
+0-0
Wtorek, 30 listopada 2021 r. godz. 21:51
~Gambit
Ale piniondz czuje? 80% jednorazowej podwyżki, tak dla potomnych!
+1-0
Wtorek, 30 listopada 2021 r. godz. 21:45
~bez komentarza
pisie hejtery w akcji, nie obsra.cie majtek, żałosne
+0-0
Środa, 1 grudnia 2021 r. godz. 09:09
~bez komentarza
@~Dax, coś ci się pomyliło, rynsztok to pis
+1-0
Środa, 1 grudnia 2021 r. godz. 06:26
~Dax
Rynsztokowe słownictwo trolla opozycji kogo to jeszcze dziwi?
+0-0
Wtorek, 30 listopada 2021 r. godz. 21:39
~miecio
spoza tych postkomunistycznych bydlakow spod znaku POPiS ostal sie jedynie Daniel Hausner - tylko czy on zechce posprzetac ten burdel to baaardzo watpie..
+0-0
Wtorek, 30 listopada 2021 r. godz. 21:23
~Le Mans
Czekamy aż objawi się kandydat opozycji. Porównany sobie obydwu kandydatów wtedy.
+0-0
Wtorek, 30 listopada 2021 r. godz. 23:33
~Aero
Jak nie wystawią jakiegoś młodego i fajnego typka jak Lucka parę lat temu to żaden nie ma szans, ale czy opozycja będzie miała odrobinę odwagi i rozumu? Wątpie
+0-0
Wtorek, 30 listopada 2021 r. godz. 21:14
~ to ja
najgorszy niby prezydent st woli ale oby juz nim nie byl tylko wyemigrowal do pisowskiego gniazada
+1-0
Wtorek, 30 listopada 2021 r. godz. 22:41
~PiS - Pycha i Szmal
Moze go wreszcie jakis mafijny kolega do Warszawy zabierze?
+1-0
Wtorek, 30 listopada 2021 r. godz. 21:13
~Przerwa
Nadbereżny kasuje opozycję jak chce. Podobnie będzie w wyborach za 2 lata.
+0-0
Wtorek, 30 listopada 2021 r. godz. 21:43
~Żałosne
To prawda Z Citką demony wygania. Takiego Ciemnogrodu jak Stalowa Wola nigdzie nie znajdziecie
+0-0
Wtorek, 30 listopada 2021 r. godz. 21:10
~Woźniak
Nadbereżny to jeden z najlepszych prezydrntow jacy rządzili Stalową Wolą
+0-1
Wtorek, 30 listopada 2021 r. godz. 22:10
~Lot nad Kaczym Gniazdem
Jakieś konkrety, szanowny panie klakierze?
+1-0
Wtorek, 30 listopada 2021 r. godz. 21:08
~Lilla
Trolle ujadają, nie wiedzą że przy tym się kompromitują obrzydliwe
+0-0
Środa, 1 grudnia 2021 r. godz. 00:48
~Nocna_zmiana
Cosik na temat i do rzeczy, PiSuardesso (Lilla)?
+0-0
Wtorek, 30 listopada 2021 r. godz. 21:42
~olka
@jan, dobrze powiedziane, 7 lat żenady i kupa długów
+0-0
Wtorek, 30 listopada 2021 r. godz. 21:24
~jan
.... zależy kto czego oczekuje od włodarza, tobie wystarczy że ładnie pachnie i ma fotkę z panem Dudą ..... dla mnie to siedem lat bezpowrotnie zmarnowanych, inne miasta się bogacą bo sprowadzają nowych inwestorów czyli PŁATNIKÓW PODATKÓW, a tutaj żadnych nowych przychodów, jest to co miastu zapewnili poprzednicy pana Nadbereżnego .... towarzystwo własnej adoracji, zgraja narcyzów .....
+1-0
Wtorek, 30 listopada 2021 r. godz. 21:06
~Adam
Panie Prezydencie, gratulacje za wizję i skuteczność. Powodzenia.
+0-0
Wtorek, 30 listopada 2021 r. godz. 21:05
~Jancio
Pieski szczekają, bardzo widocznie boli...
+0-0
Wtorek, 30 listopada 2021 r. godz. 21:04
~Kuchciński LOT
Pamiętam jak otwierał fabrykę maseczek :)
+0-0
Wtorek, 30 listopada 2021 r. godz. 21:07
~Pawlik
A pamiętałeś dzisiaj tabletki zażyć?
+0-0
Wtorek, 30 listopada 2021 r. godz. 19:58
~Tow. Jan Winnicki
Czy przekazanie danych wyborcow Poczcie Polskiej bylo legalne, czy tez nielegalne? A jezeli nielegalne, to co (w przyszlosci) moze grozic prezydentowi miasta Stalowa Wola?
+1-0
Środa, 1 grudnia 2021 r. godz. 18:09
~gorszy-sort
Może zajmie się tym prokuratura, kiedy już na jej czele nie będzie stać ta pro-Pisowska prawnicza miernota, "Zero" Ziobro!
+0-0
Wtorek, 30 listopada 2021 r. godz. 21:04
~Logf
Poleca się TVN24 wyłączyć... Hejterze
+0-0
Wtorek, 30 listopada 2021 r. godz. 19:45
~KUL
To o ile rocznie średnio prezydent Nadbereżny zwiększył zadłużenie miasta?
+0-0
Wtorek, 30 listopada 2021 r. godz. 20:51
~Komisarz
Rocznie zadłużył LN miasto na tyle co całkowicie zadłużyło się w 75 lat
+0-0
Wtorek, 30 listopada 2021 r. godz. 19:19
~Milion Masek
Panie Lucjuszu N. - jak miewa się wasza Wielka PiSowska Fabryka Masek w Stalowej Woli? Ile milionów maseczek już wyprodukowano?
+1-0
Wtorek, 30 listopada 2021 r. godz. 18:43
~Ksantypa
"...dzięki skutecznemu pozyskiwaniu środków rządowych, unijnych i norweskich." Te unijne i norweskie, to pewnie już niedługo będzie można skreślić!!
+0-0
Czwartek, 2 grudnia 2021 r. godz. 18:17
~Bez Znieczulenia
Z naszego Internetu -> Kiedyś była taka piosenka (zespołu Partita) "Dziewczyny tańczą jedno lato". PiS tańczył w Brukseli sześć długich lat, ale mają tam tego baletu z solistami Morawieckim i Szymańskim już dość. Tylko Kaczyński i Ziobro chcą, żeby oni dalej tańczyli, mimo że na widowni, poza Orbanem, Le Pen, włoskimi neofaszystami i innymi agentami Putina, nikogo już nie ma... Żegnajcie pieniądze! Goodbye Brussels, Здравствуй Mосква!
+0-0
Wtorek, 30 listopada 2021 r. godz. 18:26
~Hutnicza
To kiedy spłacimy te długi... panie "Lucjuszu Utracjuszu"? Kiedy??
+1-0
Wtorek, 30 listopada 2021 r. godz. 18:22
~wyborca
To jakie to 7 lat bylo tluste czy chude ? Dla pisiorow tluste bo sie wszyscy oblowili dla pospolstwa chude bo podwyzki podwyzki ale artykuluw zycia codziennego
+0-0
Wtorek, 30 listopada 2021 r. godz. 21:04
~Republika Bananowa
Dojenie idzie teraz na całego... kto więcej i szybciej! p.S. A co tam u kolegi naszego (miejskiego) prezydenta? Kiedyż w końcu "Adrian" podpisze obiecane od 6 lat przywrócenie prawa do powszechnych emerytur stażowych? Dwukrotnie tymi obiecankami ogłupił miliony Polaków i dorwał się do koryta, i nic w tym kierunku nie robi.
+0-0
Wtorek, 30 listopada 2021 r. godz. 18:12
~xyz
7 lat temu jak się obudziłem zrobilem kawę odpaliłem portal i zobaczyłem lucjana jako tegoktóry wygrał wybory - uwierzcie do dziś to najleszy dzień w moim zyciu,
+0-0
Wtorek, 30 listopada 2021 r. godz. 18:05
~Lukrecjusz
panie plezydencie phosze sie nie pszejmowac hejtehami lobi pan dobha hobote jest pszepienknie miasto ladnieje cohaz wiencej kwaitkow ,pomnikow ,laweczek,ludzie sam szczeslifi whysztko idzie w dobhym kiehunku.bhawo !
+0-0
Wtorek, 30 listopada 2021 r. godz. 17:52
~jan
.... no tak, podobnie jak pan Duda, on ciągle sie uczy, na hulajnodze sie uczy, na huśtawkach, na placach zabaw ....
+0-0
Wtorek, 30 listopada 2021 r. godz. 17:37
~Mirosław B.
Panie prezydencie proszę się nie przejmować hultajami, którzy tu wypisują brednie. Niech Pan robi swoje.
+0-0
Środa, 1 grudnia 2021 r. godz. 00:41
~Nasz Wolski Kabaret
A pan Mirosław, to liczy na jakaś podwyżkę?
+0-0
Wtorek, 30 listopada 2021 r. godz. 17:02
~Damaszek
Należy w kolejnych wyborach zagłosować na Pana Nadbereżnego. Dobry gospodarz, uczciwy, ciężko tyra, żeby miasto wróciło na tory prosperity.
+0-0
Wtorek, 30 listopada 2021 r. godz. 17:38
~miecio
hahahahahaahhhaaa o jezu kolaczasty dobry z ciebie chachmet - takiej ilosci kocopolow w jednej sentencji dawno nie widzialem - mam nadzieje ze to sarkazm bo jesli nie to polecam wizyte u specjalisty...
+0-0
Wtorek, 30 listopada 2021 r. godz. 16:54
~mieszkaniec
niestety miasto idzie z torbami za aborygena, a będzie jeszcze gorzej....
+0-0
Wtorek, 30 listopada 2021 r. godz. 21:00
~:-)
prawda w oczy kole panie Rada?
+0-0
Wtorek, 30 listopada 2021 r. godz. 17:32
~Rada
Człowieku zdarta płyta. Może do psychiatry pora?
+0-0
Wtorek, 30 listopada 2021 r. godz. 16:50
~Żeromskiego
To było udane 7 lat. Przed Panem kolejne 7 równie udanych. Czekamy na kolejne osiedlowe spotkania. Może na wiosnę?
+0-0
Wtorek, 30 listopada 2021 r. godz. 16:48
~Brydzia
Panie prezydencie, miasto jest z Panem. Proszę działać, mimo kontestatorów.
+0-0
Wtorek, 30 listopada 2021 r. godz. 16:46
~Mieszkaniec
I tylko dzieci żal..............Na następne pokolenie..........
+0-0
Wtorek, 30 listopada 2021 r. godz. 17:34
~Nasz
Człowieku może pomoże ci lobotomia, skoro czopki przestały?
+0-0
Wtorek, 30 listopada 2021 r. godz. 16:27
~Ferdek z Poniatowskiego
Panie Lucku, bo tyle jest do POprawiania po nierządach POprzedników, że 7 lat to oczywiście za mało czasu, żeby to wszystko doprowadzić do normalności, he he he. Oni mają niezwykły talent psucia wszystkiego, he he he. My seniorzy to wiemy, tylko młode pelikany jeszcze siem łapią na ich słowa, bo hipnotyzują jak wąż kobra, he he he. Następnych 7-miu lat prezydentury panu życzę, panie Lucku. Pozdro!
+0-0
Środa, 1 grudnia 2021 r. godz. 00:39
~Nocne-piwo
Jak partyjni ignoranci i rozni "krewni i znajomi krolika" biora sie do "poprawiania" to wychodzi wam tak jak z tymi stadninami koni rasowych. Czego nawet okupant nie byl w stanie zniszczyc i wladza stalinowska, to PiSiory zniszczyly w rok, lub dwa! P.S. Siedem lat? Wam, ciemniacy i ignoranci, nawet i 10, czy 15 lat na "poprawienie " czegokolwiek nie wystarczy...
+0-0
Wtorek, 30 listopada 2021 r. godz. 16:45
~Aamon
Oby pan dalej był tak skuteczny i pożyteczny dla miasta jak symbol rządów pisowców w naszym mieście, czyli fabryka maseczek... W ,,Turowie", ,,Bumarze" czy Ostrołece też dobrze idzie... No i dziękujemy za stępke zezłomowaną w Szczecinie, 70 mln Sasina i wiele, wiele innych sukcesów pryncypała z Żoliborza, którego indolencję polityczną na scenie międzynarodowej nawet były kierownik kołchozu na Białorusi obniżył...
+0-0
Wtorek, 30 listopada 2021 r. godz. 16:33
~PiS - Przekupstwo i Szmal
Ha, ha... to tylko dzieki poprzednim wladzom, PiSowska mafia dostala w rece oszczednosci, ktore mogla rozpuszczac. A co mamy teraz? Tylko rosnace (stale) dlugi!
+0-0
Wtorek, 30 listopada 2021 r. godz. 15:48
~123213123
7 lat temu jak się obudziłem zrobilem kawę odpaliłem portal i zobaczyłem lucjana jako tegoktóry wygrał wybory - uwierzcie do dziś to najgorszy dzień w moim marnym zyciu,
+0-0
Wtorek, 30 listopada 2021 r. godz. 16:46
~Miracle
Kolejny będzie za 2 lata jak znowu wygra
+0-0
Wtorek, 30 listopada 2021 r. godz. 15:17
~jasio
dajta mu spokoj jaj tysz jak bylem maly wszystko psulem
+0-0
Wtorek, 30 listopada 2021 r. godz. 15:09
~Mieszkaniec
ale jaja. już olo rozmawia sam ze sobą. taki mejza...
+0-0
Wtorek, 30 listopada 2021 r. godz. 15:07
~Mieszkaniec
olo - dajesz..
+0-0
Wtorek, 30 listopada 2021 r. godz. 14:49
~Obiektywny
Do wiemy Hejterze PISowski Szlezak zostawił 62 mln długu a przypomnę Ci ze prezydentem był 12 lat a ten kacyk partyjny jest 7 lat i zrobił już niespełna 200 mln zł długu
+0-0
Wtorek, 30 listopada 2021 r. godz. 15:23
~roma
Mylisz się z tym szacunkiem. Dług z rokiem bieżącym to 236 mln. złotych. Wiedz o tym, że obligacje komunalne to papiery dłużne, które jego następcy będą musieli wykupić. W jednym, obecnym roku obligacje sięgają 44 mln zł(16 w czerwcu i w listopadzie na 28 mln. zł) Jest rozmach ? Jest!
+0-0
Wtorek, 30 listopada 2021 r. godz. 14:46
~pakamera
Widać ile milionów Nadbereżny sciągnął do miasta, widać ile pracuje, widać jak otwarty jest dla miaszkańców. Zupełnie inna liga niż ci wiecznie narzekający i marudzący pożal się Boże opozycjoniści stalowowolscy...
+0-0
Środa, 1 grudnia 2021 r. godz. 00:33
~Nocne-piwo
On (L.N.) to chyba gra w tej samej "lidze" co i stalowowolscy piłkarze~!
+0-0
Wtorek, 30 listopada 2021 r. godz. 21:02
~:-)
paka mera inaczej paka prezydenta
+0-0
Wtorek, 30 listopada 2021 r. godz. 14:39
~t REX
Panie prezydencie i będzie kolejne 7 lat. Nie damy żadnym leniom z totalnej opozycji zepsuć tego co pan z takim trudem buduje!
+0-0
Wtorek, 30 listopada 2021 r. godz. 14:38
~Marycha
Nasz prezydent
+0-0
Środa, 1 grudnia 2021 r. godz. 00:30
~Nocne-piwo
Wasz, wasz... PiSowski i Kościelny!!!
+0-0
Wtorek, 30 listopada 2021 r. godz. 14:34
~elha
Gratulacje i podziękowania Panie Prezydencie za te 7 ostatnich lat! Stalowa Wola przeradza się,- po wcześniejszych latach marazmu i zastoju, dzięki Panu- w miasto nowoczesne, funkcjonalne z perspektywą rozwoju, przyjazne dla jego mieszkańców (zarówno dla małżeństw z dziećmi, jak i dla seniorów), w którym warto jest mieszkać, by móc ze spokojem, oraz optymizmem patrzeć w przyszłość.
+0-0
Wtorek, 30 listopada 2021 r. godz. 15:30
~ola
Ech naiwny/a jak dziecko we mgle... Komu te peany ślesz? Temu co cię w nędzę wprowadza czy może komuś innemu? Tu ani perspektywy dla młodych nie ma ani starsi nie mają z czego cieszyć. Przecież na huśtawki i piaskownice jest już za późno. Nie będą się zabawiać w szympansów i harcować po linach. Ile ci płacą za te bzdury i czy jesteś na etacie czy na śmieciówce?
+0-0
Wtorek, 30 listopada 2021 r. godz. 15:29
~Hrogn
skierowanie na badania psychiatryczne można otrzymać zdalnie polecam zadzwonić do poradni jeszcze chyba czynne - a w razie pogorszenia stanu czopki doodbytnicze i maść na łokieć - w każdej aptece ... i koniecznie basen bo jak widać defekacje bardzo bolesne co widać po dramatycznych wynurzeniach na forum..
+0-0
Wtorek, 30 listopada 2021 r. godz. 14:24
~Niepis
Tak obiektywnie jest oraz lepszy, kto nie chce widzieć, nie widzi powodzenia Prezydencie
+0-0
Wtorek, 30 listopada 2021 r. godz. 14:20
~Dzidek z Czarnieckiego
7 straconych lat, żadnych inwestycji,tylko wydatki z pożyczek i z Unii. Stracone lata.Robota za marne pieniondze,pieniądze, na opłaty starcza.
+0-0
Wtorek, 30 listopada 2021 r. godz. 21:03
~ha ha ha
no Lekarz skoro tobie pomogły....
+0-0
Wtorek, 30 listopada 2021 r. godz. 14:40
~Lekarz
Jeśli skończyły się czopki polecam swój gabinet na Czarnieckiego. Wydam na NFZ, powinno pomóc.
+0-0
Wtorek, 30 listopada 2021 r. godz. 14:04
~boby
Za PIS-em nie przepadam bo to konserwa ale Prezydent Nadbereżny i min. Weber jest OK Brawo !!!
+0-0
Wtorek, 30 listopada 2021 r. godz. 13:46
~Gawron
Panie Nadbereżny pojdziemy z paniem mimo bestialskiego hejtowania ze strony totalniackiej opozycji. Za dwa lata pokażemy im przy urnach środkowy palec. Tak jak oni pokazują go cały czas!
+0-1
Środa, 1 grudnia 2021 r. godz. 17:51
~nieudacznicy u władzy
Srodkowy palec? Czy to nie był (wielce symboliczny) gest PiSuardessy, Lichockiej?
+0-0
Środa, 1 grudnia 2021 r. godz. 00:24
~Nasz Wolski Kabaret
Tanio odsprzedam ci wiaderko wazeliny, PiSi fanatyku !
+0-0
Wtorek, 30 listopada 2021 r. godz. 13:37
~STOP LEMINGOM
Panie prezydencie za 2 lata musi pan pogonić tego Marczaka, bo ponoć on ma startować. Z Szymonikiem było 73-27, tu trzeba podobnego wyniku, bo to straszny cwaniaczek z niego. Nie wolno takich ludzi dopuścić do steru Stalowej Woli, bo to oznaczać może tylko jedno: skok w przepaść z uśmiechem na ustach.
+0-1
Wtorek, 30 listopada 2021 r. godz. 13:36
~***** *** i kk
dajcie mu podwójną podwyżkę, może to go usatysfakcjonuje, żenujący rezydent
+0-1
Wtorek, 30 listopada 2021 r. godz. 18:02
~MIESZKANKA
DO I KK dobrze napisałeś osiem gwiazdek to BRAWO PIS
+0-0
Wtorek, 30 listopada 2021 r. godz. 17:59
~I KK
dobrze napisałeś 8 gwiazdek to BRAWO PIS
+0-0
Wtorek, 30 listopada 2021 r. godz. 13:38
~ Renia brzydzi się ponoć hejtem...
żenujące to są twoje hejty chamie z totalnej opozycji!!
+0-1
Wtorek, 30 listopada 2021 r. godz. 13:29
~Claps
Nawet nie chcę myśleć co by było gdyby prezydentem został Andrzej "goowno prawde" Szymonik. Arogancja, buta i słoma z butów. Bo nikt tak publicznie jak on na sesji się nie wyraża.
+0-1
Wtorek, 30 listopada 2021 r. godz. 13:28
~to on
Dostal 8000zl podwyżki :) i nie czuje zastysfakcji?. Prawdziwy złodziej i darmozjad.
+0-1
Środa, 1 grudnia 2021 r. godz. 00:22
~Nasz Wolski Kabaret
A co (to do "dig")? Czy nie dostał???
+0-0
Wtorek, 30 listopada 2021 r. godz. 13:31
~dig
Hejterze SPS napisz swoje nazwisko
+0-1
Wtorek, 30 listopada 2021 r. godz. 13:07
~wiemy
Nasz prezydent to wielki człowiek którego szanują wszyscy mieszkańcy naszego miasta.
+0-0
Wtorek, 30 listopada 2021 r. godz. 21:05
~mieszkaniec
buuuaaaahahahahaha......
+0-0
Wtorek, 30 listopada 2021 r. godz. 13:18
~Wiemywiemy
A nasze miasto to stolica san eskobar
+0-0
Wtorek, 30 listopada 2021 r. godz. 13:02
~prawdziwy hrabia
wyjatkowy czopek na stanowisku prezydenta - swego rodzaju grabarz miasta i rzeznik zieleni.. i tak zostanie zapamietany...no i ta podwyzka skok na kase bez najmniejszej refleksji - by zylo sie lepiej morduchny wy partyjne moje ...eeechhchh....
+0-0
Wtorek, 30 listopada 2021 r. godz. 13:42
~prawdziwy hrabia
jasne jasne lizanie koncowki przewodu pokarmowego to wasza partyjna wspolna specjalnosc - my wiemy morduchny partyjne wy moje wiedza i kompetencja w tej kwestii to u Was rzecz modelowa... buhaha.. jak kraść to tylko pod szyldem wspaniałych i górnolotnych frazesików - POPiSOWSKIE bydlęta...
+0-0
Wtorek, 30 listopada 2021 r. godz. 13:32
~Do hejtera
Człowieku a kto ci bronił uczyć się, w wyborach startować... Byś se zarabiał. Ale wolałeś lumpić się z piwem pod blokiem, to masz.
+0-0
Wtorek, 30 listopada 2021 r. godz. 12:59
~stalowiak
Mistrz PR, zadłużania miasta, zabawek, kartonów i powiększania zatrudnienia w urzędzie
+0-0
Środa, 1 grudnia 2021 r. godz. 00:20
~Nocna_zmiana
Prawdziwe zero ogłady i kultury osobistej! Czy tego was (EON-ie) w tym PiSie ucza ?
+0-0
Wtorek, 30 listopada 2021 r. godz. 13:40
~EON
To idż połaż buciorami po pomnikach chamie z totalnej, jak coś ci nie pasuje, albo świeczkę pod sądem zapal. Tylko na to was stać i na hejt w necie.
+0-0
Wtorek, 30 listopada 2021 r. godz. 12:55
~pieter
Ponad 200 milionów długu. Jakby było 400 satysfakcja byłaby większa?
+0-0
Wtorek, 30 listopada 2021 r. godz. 13:05
~wiemy
Do pieter, prawie 100 milionów to dług poprzednika SZREKA.
+0-0
Wtorek, 30 listopada 2021 r. godz. 12:46
~Realista
Po ostatniej podwyżce pewnie nie czuje satysfakcji....
+1-0
Wtorek, 30 listopada 2021 r. godz. 23:55
~NadSzyszkownik
Lans, lans i jeszcze raz lans... pan Lucjusz lansuje się w każdym momencie i miejscu!!
+0-0
Wtorek, 30 listopada 2021 r. godz. 13:17
~sic!
My(wyborcy!) także nie odczuwamy satysfakcji z pana urzędowania. Po pierwsze pan winien uczyć się tego rzemiosła w zaciszu sal uczelnianych a nie na krytyce urzędującego prezydenta. Po wtóre wiecej w pana postepowaniu szpanu i blichtru niż normalności. Objawia się to to w pokazywaniu jakim to ja jestem waznym na różnych salonach, zwlaszcza politycznych. Po trzecie pan nie rozumie istoty samorządu(czy pan miał w ręku książeczkę twórców samorządu prof. Regulskiego i prof. Kuleszy?) Gdyby ją pan chociaż raz przeczytał to nie uprawiłby pan polityki na rzecz służby ludziom. Sporo w pana butnym postępowaniu jest niewiedzy na co składa się wydatkowanie niezgodne z prawem budżetowym naszych czyli publicznych pieniędzy(tu może pan mówić o cudzie nie bycia klientem orzecznika finansów publicznych!) Po wtóre, to my czujemy się zawiedzeniu obietnicami ktorych pan nie spełnił - obiecał pan sprowadzać repatriantów których nie sprowadza, obiecał nie zadłużać miasta a zadłużył na ponad 200 mln. zł, obiecał nowych inwestorów a nie uczynił nic w tym temacie. Doprowadził do przerostu zatrudnienia w administracji uważając, że im więcej będzie to to będzie lepiej gdy tymczasem to w praktyce oznacza wzrost wydatków bieżących miasta. Wprowadził zamknięty uklad kolesiostwa w zatrudnianiu "swoich" czyli ludzi albo partyjnych albo deklarujacych służalczość wobec pana. Patrząc na te siedem lat pana urzedowania to wychodzi pasmo smutnych praktyk z upolitycznieniem samorządu a co gorsze krytykowaniu ludzi którzy pana utrzymują. Panie Nadbereżny czy musiał pan aż tyle robić by mierni ludzie byli desygnowani tam gdzie ich być nie powinno? Obrażanie się na krytykująch pana nieobliczalne niekiedy zachowania nachodzi mnie refleksja, że takim historycznym postaciom jak pan stojącym na wysokim cokole w powiewach wiatru historii najbardziej przeszkadza sam cokół. Panie prezydencie niech pan moich uwag nie traktuje za akt agresji, niech pan z tego wyciągnie tylko odpowiednie wnioski, wszak jest pan tylko depozytariuszem moich podatków. Pozdrawiam jubileuszowo.
+0-0
Wtorek, 30 listopada 2021 r. godz. 12:44
~olek
PAN PREZYDENT L. NADBEREŻNY to najlepszy prezydent w dziejach naszego miasta.
+0-1
Wtorek, 30 listopada 2021 r. godz. 13:35
~ela
daj mu ciumka
+0-0
Wtorek, 30 listopada 2021 r. godz. 12:40
~olek
No i już SMERFY MARUDY się uruchomili no bo jak bez hejtu coś może w naszym mieście się dziać. A swoją drogą dodajcie zdjęcie polityka PIS do artykułu a hejterzy dostają małpiego rozumu.
+0-1
Wtorek, 30 listopada 2021 r. godz. 21:55
~Komuna Powraca
Bo PiS to prawdziwa ZARAZA, która niszczy Polskę!!!
+0-0
Wtorek, 30 listopada 2021 r. godz. 12:38
~bez komentarza
żałosne
+1-0
Wtorek, 30 listopada 2021 r. godz. 12:31
~Mirek
Odejdź człowieku
+1-0
Wtorek, 30 listopada 2021 r. godz. 12:29
~Aero
Tak złej prezydentury dla miasta jeszcze nie było nigdy w historii jego istnienia!
+1-0
Wtorek, 30 listopada 2021 r. godz. 13:34
~FioD
To najlepsza od kilkudziesięciu lat prezydentura w mieście. Przyjedź do Stalowej Woli, zobaczysz
+0-0
Wtorek, 30 listopada 2021 r. godz. 12:25
~spa
Wszystko ok, gdyby jeszcze tylko Jaro tu nie przyjeżdżał. Panie Nadbereżny niech się pan z tego PiSu wypisze, bo klawy z pana gość :D
+0-0
Wtorek, 30 listopada 2021 r. godz. 12:21
~mirindas
Widać że to skromny człowiek. Zamieniłem z nim kilka zdań na tych spotkaniach osiedlowych. Widać też że bardzo dobrze zna Stalową Wolę.
+0-0
Wtorek, 30 listopada 2021 r. godz. 12:17
~obłuda PO
Błaga się o zaprzestanie hejtu choć raz. CHoć wiemy kto tym wszystkim steruje. Pani Butryn może pani i 100 razy powtórzyć że nie lubi Pani hejtu, ale jeśli nie gani Pani tych którzy drą się na ulicy "wypierda**ć!", a nawet pani ich tłumaczy, a także pozwala by ta internetowa dzicz wypisywała to, co wypisuje, to z całym szacunkiem - łże Pani. A że piszą ten hejt członkowie dowodzonej przez Panią członkowie PO oraz koledzy z protestów, to już każdy wie. Hejt znika ilekroć macie jakąś opozycyjną nasiadówkę, proteścik, spotkanie w terenie. Tak wielokrotnie się działo, więc przypadku nie ma. HEJT WSTAWIAJĄ PANI KOLEDZY.. Młodsi i w Pani wieku...
+0-0
Środa, 1 grudnia 2021 r. godz. 00:12
~Taka Wolska, taki kraj...
A ja wciaż pamietam jak PiSowskie dranie gwizdały kiedyś na cmentarzu! P.S. Jak miał kiedyś powiedzieć Tuskowi PiSowski "naczalnik" (J.K.): "Dla mnie partia jest narzędziem robienia porządków w Polsce, a brudną ścierką też można sporo brudu wytrzeć"
+0-0
Wtorek, 30 listopada 2021 r. godz. 20:09
~Bantustan Wolski
"Mordy zdradzieckie" i "gorszy sort"... Sam "wodzunio" PiS-mafii, dał swoimi brudnymi, pełnymi hejtu i nienawiści wypowiedziami, przyzwolenie dla reszty PiSowców. I pluja i rzucaja błotem do dnia dzisiejszego~!
+0-0
Wtorek, 30 listopada 2021 r. godz. 12:41
~Aamon
Pamietaj, że słowa które wkładasz w usta innych, to forma ekspresji i wolności artystycznej, często spotykane w utworach niezależnych artystów na you tube. Jak wiadomo, sztuka nie podlega cenzurze ( przykładem postanowienie sądu dot. obrazku kobiety z tęczą). Jest to po prostu cytat z piosenek, które wszyscy znamy (niektóre mają taki tytuł), a chodzi tu tylko o zrozumienie i komunikatywność. Przecież, jakby jakiś pisowiec o twojej kulturze albo Ferdka, Jarka czy Suskiego lub biskupa Jędraszewskiego chciał wejść do mnie do domu to nie powiem mu: ,,proszę odejść..." tylko ,, artystycznie".
+0-0
Wtorek, 30 listopada 2021 r. godz. 12:29
~@lds
To jest akurat prawda
+0-0
Wtorek, 30 listopada 2021 r. godz. 12:28
~@możg
A co? prawda w oczy kole? Trzeba obnażać waszą obłudę i hipokryzję. Koleś powinien wstawiać ten komentarz pod każdym artykułem!
+0-0
Wtorek, 30 listopada 2021 r. godz. 12:25
~lds
A ten tekst to nie jest przypadkiem właśnie hejt?
+0-0
Wtorek, 30 listopada 2021 r. godz. 12:22
~mózg
Uprasza się o nie wklejanie jednych i tych samych komentarzy na różnych portalach tylko ruszenie główką i samodzielne redagowanie tekstów, zgodnie z własnymi przekonaniami a nie wypracowanymi wcześniej instrukcjami. Dziękuję
+0-0
Stalowka.NET - Wiadomości lokalne z miasta Stalowa Wola i okolic
Copyright 2001 - 2022 Stalowka.NET
  » O nas  » Redakcja  » Reklama  » Kontakt
Wszelkie prawa zastrzeżone.
X Ta strona korzysta z plików cookie w celu świadczenia usług i realizacji potrzeb użytkowników. Pliki te mogą być zapisywane w pamięci Twojego urządzenia. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej. Więcej w polityce prywatności.