Stalowa Wola Stalowa Wola: Huta Stalowa Wola
Wiadomości lokalne z miasta Stalowa Wola i Powiatu Stalowowolskiego. Najnowsze! Najszybciej!
Kamera na żywo na panoramę Stalowej Woli na skrzyżowanie Al. Jana Pawła II z ul. KEN
Nagrania audio, rozmowy z ciekawymi ludźmi
Fotografie z najważniejszych wydarzeń w Stalowej Woli
Kanał youtube.stalowka.net - Pierwsza stalowowolska telewizja internetowa
Encyklopedia miasta Stalowa Wola
Zapowiedzi zbliżających się wydarzeń kulturalnych
Baza adresowa najważniejszych firm i instytucji życia publicznego
Bezpłatna baza ogłoszeń dla mieszkańców miasta Stalowa Wola jak i Powiatu Stalowowolskiego
Twoje konto
Strona główna  Stalowa Wola / Wiadomości Poniedziałek, 6 grudnia 2021 r. Imieniny: Dionizji, Leontyny, Mikołaja
 Wiadomości lokalne
» Zuchy w Urzędzie Miasta
» Prezydent będzie konsultował z mieszkańcami modernizację Placu Piłsudskiego
» Rozpocznie się budowa wodociągu pod nowe osiedle mieszkaniowe
» Modernizacja linii 110 kV w Stalowej Woli
» Smaczne Boże Narodzenie z Mensa Qul
» Naturhouse: nie czekaj do postanowień!
» Wojewoda w przebudowanej siedzibie PIW
» ZUS: rodzice nadal mogą korzystać z zasiłku opiekuńczego
» Odcinkowy pomiar prędkości na Tarnobrzeg staje się faktem
» Dom Pomocy Społecznej wstrzymuje odwiedziny
» Osiedle Ogrodowe. Przetarg na opracowanie dokumentacji projektowej
» Od 1 grudnia poślizgamy się na lodowisku
Więcej » 
 Zasłyszane...
"Dieta rządzi każdą sferą naszego życia: prywatną, zawodową, społeczną. Każdy z nas chce się dobrze czuć i dobrze wyglądać".
Sławomir Górny, dietoterapeuta
 Imprezy w mieście
» Rozwadowski Mikołaj
» Warsztaty przedświąteczne
» Rozwadów - podróż sentymentalna w 330. rocznicę lokacji miasta
» Nowa wystawa w Galerii Malarstwa Alfonsa Karpińskiego
Więcej » 
 Fotoreportaże
Stalowa Wola: SK Nexilis inwestuje 3 mld zł w Stalowej Woli
»SK Nexilis inwestuje 3 mld zł w Stalowej Woli
»Euro-Park Stalowa Wola: jest dostawca energii elektrycznej
»Budowa żłobko-przedszkola z basenem w Stalowej Woli
»Krzysztof Faraś na 18. Wyścigu Górskim Prządki Valvoline
»4 Fashion Stalowa Wola
Więcej » 
Wiadomości lokalne / Polityka i Samorządy

Piątek, 22 października 2021 r. godz. 11:35     /Magdalena Rodecka/
Łukacijewska: z Europy nigdy nie wyjdziemy ale z Unii Europejskiej już możemy

Z UE może chcieć dziś wyjść tylko ten, kto chce zniszczyć sądownictwo, pożyteczny idiota Putina oraz ludzie, którzy dzięki sytuacji jaką mamy teraz wzbogacają się i boją się być rozliczeni.
Z UE może chcieć dziś wyjść tylko ten, kto chce zniszczyć sądownictwo, "pożyteczny idiota Putina" oraz ludzie, którzy dzięki sytuacji jaką mamy teraz wzbogacają się i boją się być rozliczeni.
Fot. Jacek Rodecki
Europosłanka Elżbieta Łukcijewska (Platforma Obywatelska) podczas wizyty w Stalowej Woli odniosła się ostatnich wydarzeń politycznych w kraju i groźby wyjścia Polski z Unii Europejskiej.

Polityka obecnego rządu jak usłyszeliśmy to groźba czarnego scenariusza jaki spełnił się w Wielkiej Brytanii, czyli wyjścia z Unii Europejskiej. A to przekłada się na powrót do kontroli na granicach, opłaty cła od sprowadzania towarów, utraty dofinansowań, wreszcie wykluczenia z programów gospodarczych, edukacyjnych, zdrowotnych.

- Przez brexit Wielka Brytania ma tylko dziś problemy, zysków żadnych. W Polsce narracja obecnego rządu wskazuje, ze PiS nigdy mentalnie nie wszedł do Unii Europejskiej a przecież Unia Europejska to my, to Stalowa Wola, to Podkarpacie, to Polska - mówiła europosłanka.

Stwierdziła, że spór nie toczy się o zgodność traktatów unijnych, podpisanych przez śp. Lecha Kaczyńskiego z polską konstytucją, spór toczy się o to, że obecna partia rządząca chce ręcznie sterować wymiarem sprawiedliwości, wyrokami sądu.

- Blisko 90% Polaków popiera obecność we wspólnocie. Groźba jest taka, że nie będzie tak jak w Wielkiej Brytanii referendum, u nas wystarczy zwykła ustawa podpisana przez prezydenta - dodała.

Obecny rząd jak usłyszeliśmy boi się rozliczeń, patrzenia im na ręce, sprawdzania na co idą wydatkowane środki, czy trafiają tam gdzie potrzeba. Jeżeli nie będzie jasnego i przejrzystego mechanizmu, kryteriów to co rusz będą wybuchać afery jak ta w Stalowej Woli z fabryką maseczek, jak z zakupem respiratorów od handlarza bronią.

- Nikt nie zabrania nam przeprowadzania reform sądownictwa, zdrowia, edukacji ale nie mogą one naruszać demokracji, praworządności i bezpieczeństwa innych - dodaje europosłanka.

Obecny na konferencji Dominik Łazarz,ekonomista, ekspert ds. UE a także wykładowca akademicki, mówił, że dla młodych Białorusinów, Ukraińców Polska jest jednym z krajów Unii Europejskiej, gdzie chcą się uczyć, rozwijać bo w swoich państwach, jeżeli nie zgadzają się z reżimem, nie mają na to szans. Dlatego są zdziwieni obecną retoryką rządzących polityków i groźbą polexitu.

- Polska była przedmiotem podziwu i zazdrości ze strony wschodnich sąsiadów, że weszliśmy do Unii Europejskiej. Chciałabym, żeby ten stan powrócił - stwierdziła Renata Butryn.

Przedstawiciel młodego pokolenia, Jakub Kopyto zwrócił uwagę, że dla osób kształcących się, wyjście z Unii Europejskiej oznacza zawieszenie programu Erasmus, umożliwiającego wyjeżdżanie na wymiany międzynarodowe do uczelni w innych krajach.

Na zakończenie europosłanka powiedziała, że ma nadzieję, że nie doczeka ponownie czasów kiedy od "pierwszego sekretarza" będzie zależeć dostanie pracy, paszportu, mieszkania, że nie będzie obowiązywała zasada "dajcie nam człowieka, my znajdziemy na niego paragraf". Przypomniała, że politycy PiS-u szli do wyborów z hasłem: "Praca, umiar, pokora" i co z tego zostało skoro Beata Szydło krytykuje Unię Europejską a jej mąż otrzymuje 84 miliony złotych dotacji z unijnego budżetu.

Z UE może chcieć dziś wyjść tylko ten, kto chce zniszczyć sądownictwo, "pożyteczny idiota Putina" oraz ludzie, którzy dzięki sytuacji jaką mamy teraz wzbogacają się i boją się być rozliczeni. - Na to nie można się zgodzić. Nie o takie standardy walczyliśmy. Nie o takie - dodała na zakończenie spotkania z dziennikarzami Elżbieta Łukacijewska.

Strona do druku Drukuj artykuł    

Jeżeli masz jakieś ciekawe informacje, chcesz przekazać coś ważnego,
coś interesującego, nie wahaj się - napisz do nas: redakcja@stalowka.net

Dodaj komentarz do artykułu »  

Czwartek, 28 października 2021 r. godz. 16:48
~Kapitan Kirk
Wodzunio Kaczyński robi wszystko, żeby Polska znalazła się poza Unią, ale chce to zrobić rękami Unii - to ma być więc "wypierpol", lub "wypychpol"..
+0-0
Sobota, 30 października 2021 r. godz. 21:22
~mamuszka
Haha "Wypychpol" calkiem fajna nazwa na firme
+0-0
Czwartek, 28 października 2021 r. godz. 16:30
~PiSowska Hipokryzja
PiS ma wszystko w dudzie! Oni nie chca wyjść z Unii - tylko zrobią WSZYSTKO by to Unia nas się pozbyła. Wtedy zrobią tutaj państwo w stylu Białorusi i będą mogli kraść do usr*nej śmierci. I wszystko będzie można zrzucić na niedobrą Unię. Sami się napasą, a reszta zdechnie z głodu bo już żadnych hamulców nie będzie.
+0-0
Poniedziałek, 25 października 2021 r. godz. 22:12
~Rupert
Pożyteczny idiota Putina to spacerował z nim po molo w Sopocie. Pani mądra Ł.
+0-0
Czwartek, 28 października 2021 r. godz. 16:19
~PiSuar Cuchnie
Znowu jakies "rozdwojenie jazni", PiSowscy klakierzy? Bo jedni z was nadaja, ze pan Tusk to czlowiek Putina, a inni ze czlowiek Merkel. Zdecydujcie sie, bo wasz przekaz wzajemnie sie wyklucza!
+0-0
Poniedziałek, 25 października 2021 r. godz. 20:35
~gorszy-sort
POLexit: Nie! ---> PiSexit: Tak!
+0-0
Poniedziałek, 25 października 2021 r. godz. 18:39
~"Kaczyzm" Stop!
PiS doszedł do władzy głosami ludzi łatwowiernych, przekupnych i otumanionych - głównie katolicką ideologią. Podłość, buta, skundlenie, nepotyzm, głupota, arogancja, ignorancja, obskurantyzm i zwykłe złodziejstwo opanowało kraj. Zniszczą Polskę, zniszczą demokrację wywalczoną z takim trudem. Skłócą nas ze wszystkimi państwami. Wyprowadzą z Unii Europejskiej. Brońmy się. Czas bronić Polski i demokracji!
+0-0
Poniedziałek, 25 października 2021 r. godz. 18:09
~PiSowska droga ku przepaści!
Jeden cytat: "Prof. Nowak-Far: Polska izoluje się w Unii na własne życzenie. - Zaognianie sporu z Unią to ślepa uliczka, zwłaszcza, jeśli premier Morawiecki odwołuje się do "metafory" III wojny światowej. Taka przesada może być odczytana przez inne państwa członkowskie jako zamykająca możliwość negocjacji, wynikająca z braku pola manewru po stronie polskiej. Rozumiem, że nasz rząd używa tego języka jako taktyki podnoszenia stawki negocjacji - mówi w rozmowie z Wirtualną Polską prof. Artur Nowak-Far, ekspert prawa europejskiego."
+0-0
Poniedziałek, 25 października 2021 r. godz. 17:38
~prośba
bardzo proszę o podanie nazwisk europosłów jak głosowali w brukseli w sprawach dot. Polski tak.przez okres ostatnich 2 lat
+0-0
Poniedziałek, 25 października 2021 r. godz. 16:30
~niesmak pozostanie
PiS nieustannie gra na emocjach swojego wyborcy - suwerena, używając toksycznego, brudnego języka przesady. Natomiast w polityce, dyplomacji a także wywiadach w zachodnich mediach taki język jest BARDZO niewskazany. Nie tylko że na nikogo nie działa to jeszcze budzi sprzeciw i niesmak. Może Dworczyk a także Mazowiecki oraz sam Nad-Prezes o tym nie wiedzą?
+0-0
Poniedziałek, 25 października 2021 r. godz. 18:01
~Leo
Piszesz chyba o języku ,jakiego uźywa czesto wobec kobiet "dobre panisko " Radoslaw Sikorski ??,o to Ci chodzi ?
+0-0
Poniedziałek, 25 października 2021 r. godz. 16:11
~mamuszka
Dla waszej informacji € Wiekszosc Niemcöw jest za opuszczeniem Niemiec UE (EU) - DE€xit €.Stara dobra niemiecka marka sni im sie po nocach.Deutsche Mark war über Alles
+0-0
Poniedziałek, 25 października 2021 r. godz. 11:40
~Ferdek z Poniatowskiego
Pani POsłanko! Jako przedstawicielka totalnej oPOzycji należy pani to niemieckiej V kolumny działającej w Polsce. Tak, bo ta nasza głupawa POKOzycja bardziej dba o interesy Helmutów niż o interesy własnego (?) kraju. Dlatego chcę pani przypomnieć, że te wychwalane przez was Helmuty dokonały na narodzie polskim (i na Europie też) ogromnych zbrodni, które do dzisiaj nie zostały rozliczone. Nie możecie zakrzyczeć prawdy o tym, że to naród niemiecki wydał na świat największych zbrodniarzy i ludobójców. I totalnie zrujnował nasz kraj nie płacąc żadnych reparacji. To samo robicie dzisiaj wy, czyli nasza (?) głupawa totalna oPOzycja. Dlatego ja uważam, że świat i Europa skorzystałyby gdyby to Helmuty zostały wykluczone z UE. Bo to ich kraj wespół z Rosją Władka Putina jest źródłem największego ZŁA panoszącego siem na naszym kontynencie. Jeżeli tego nie zrozumiecie to naród polski wywiezie was na taczkach do tego lewacko/libertyńskiego helmuckiego raju. I wtedy może zatęsknicie za tą normalnością i polskim bezpieczeństwem. Opamiętajcie siem póki jeszcze nie jest za późno. Może Polacy wam wybaczą.
+0-0
Poniedziałek, 25 października 2021 r. godz. 16:19
~PacMan
Czy w tym calym PiSuarze nie macie juz bardziej durnego i prymitywnego trolla niz (wystepujacy tu pod wieloma imionami), "Ferdek"??
+0-0
Poniedziałek, 25 października 2021 r. godz. 15:49
~mamuszka
Ferdek ty Pokemonie brak juz slöw na ciebie.Niech Pan Bög ci wybaczy bo nie wiesz co czynisz
+0-0
Poniedziałek, 25 października 2021 r. godz. 13:09
~olka
weź już jełopie stul japę bo nie można czytać tego bełkotu
+0-0
Poniedziałek, 25 października 2021 r. godz. 12:02
~wacek
Te totalne buce muszą zrozumieć, że to nie oni decydują o Polsce, tylko Polacy.
+0-0
Niedziela, 24 października 2021 r. godz. 22:21
~Gonzo
czas na kary za zdradę stanu: "W krajach anglosaskich, gdzie pojęcie "zdrady stanu" istnieje od roku 1351, rozróżniało się dawniej "wysoką zdradę" (High treason), obejmującą przestępstwa wyżej wymienione i prowadzącą do kary śmierci i utraty majątku, od "mniejszej zdrady" (Petty treason), np. zabójstwa oficera przez żołnierza czy pracodawców przez służącego. Obecnie te różnice zniknęły: konstytucja USA (art. 3. 3) zawiera tylko definicję "zdrady" odpowiadającej pojęciu "zdrady stanu", tzn. przestępstw typu udział własnego obywatela w wojnie przeciw USA czy konszachty z wrogami państwa. Sprawa wygląda podobnie w Kanadzie. W prawodawstwie niemieckim XIX wieku rozróżniało się "Hochverrat" (zdradę stanu) i "Landesverrat" (zdradę kraju). Hochverrat odnosił się do prób naruszania stosunków wewnątrz kraju, a Landesverrat do prób podważenia międzynarodowej pozycji kraju. Obecne prawodawstwo RFN określa jako zdradę stanu (Hochverrat) nie tylko próby, ale i przygotowania do zmiany ustroju państwowego czy praw zagwarantowanych przez konstytucję oraz oderwania części terytorium państwa poprzez zamach stanu. Grozi za to kara dożywotniego więzienia lub co najmniej 10 lat więzienia. Podobnie wygląda sytuacja w Austrii, z tym że prawodawstwo austriackie przewiduje również kary za podobne akcje przeciw innemu, obcemu państwu." Kto jak głosował w PE proponuję zaznaczyć na plakatach wyborczych w najbliższym czasie...
+0-0
Niedziela, 24 października 2021 r. godz. 21:42
~AHAHAHAHHA
Hurrrra!!!! TUSK wygrał ! Miał konkurentów -> 0. Miażdżąca przewaga !
+0-0
Poniedziałek, 25 października 2021 r. godz. 09:40
~donocnej
a jak działa tvn to dopiero szczujnia tu jest pranie mózgu
+0-0
Poniedziałek, 25 października 2021 r. godz. 02:32
~nocna_zmiana
A tak dziala PiSowska telewizja, tak dziala PiSowska propagandowa szczujnia... "W sierpniu tego roku Press-Service Monitoring Mediów przeanalizowało, jak TVP informuje na temat Donalda Tuska. Okazuje się, że przez miesiąc, od 3 lipca do 3 sierpnia, Wiadomości" TVP wspominały polityka niemal codziennie. W programie zaprezentowano w sumie 78 materiałów na temat szefa PO. 75 z nich miało wydźwięk negatywny (ponad 96 proc.), trzy neutralny (niecałe 4 proc.), a zero (ZERO!) pozytywny — czytamy na stronie Wirtualnemedia.pl."
+0-0
Niedziela, 24 października 2021 r. godz. 23:11
~Stalówka
ale coś cicho jaki wynik w ST dlaczego nie ma info
+0-0
Niedziela, 24 października 2021 r. godz. 18:22
~Asesor
Trzeba mowic o faktach.. Przynaleznosc do UE to takze siec powiazan. A Polska nie przystapila do Prokuratury Europejskiej. Polska KRS zostala zas wykluczona z Europejskiej Sieci Rad Sadownictwa. PiS ograniczyl udzial Polski w Eurokorpusie. A teraz - nie chce Frontexu na granicy. Pseudo-trybunal (TK) zakwestionowal prawo UE. i w koncu, nie przyjelismy Euro. To sa fakty i opozycja powinna glosno o tym mowic!
+1-0
Niedziela, 24 października 2021 r. godz. 17:58
~Tow. Jan Winnicki
Bez przesady drodzy komentatorzy, w końcu mamy znakomitego naukowca "doktora" Jakiego, który z równie jak on genialnym naukowcem, opracowali raport o szkodliwości Unii Europejskiej... Dzięki nim powracamy coraz szybciej do czasów, gdy w Warszawie budowano Pałac Kultury I Nauki im. Stalina!
+1-0
Poniedziałek, 25 października 2021 r. godz. 18:09
~Piotr !
Towarzyszu Winnicki!!! Panu profesorowi Krysiakowi to Ty moźesz najwyźej buty lizac ,mowiąc oglądnie !! Wybrales bardzo nietrafiony przyklad !
+0-0
Niedziela, 24 października 2021 r. godz. 17:30
~Junior
Absolwentka Międzywydziałowych Studiów Wschodniosłowiańskich na Uniwersytecie Warszawskim, Pisuardessa Olga Semeniuk będzie nam decydowała o tym, która godzina, oraz dbała o rozwój badań nad kosmosem jako przewodniczącą Rady Polskiej Agencji Kosmicznej. To Polska, mieszkam w Polsce!
+0-0
Niedziela, 24 października 2021 r. godz. 14:09
~Polska Wolna
Panie kolego HU zapomniałeś o dwóch literach z przodu C i ostatniej J tyle ...zastanów się
+0-0
Poniedziałek, 25 października 2021 r. godz. 15:52
~mamuszka
a ja myslalam ze to jakis Chinczyk
+0-0
Niedziela, 24 października 2021 r. godz. 14:51
~wacek
Dobre!
+0-0
Niedziela, 24 października 2021 r. godz. 14:02
~Ferdek z Poniatowskiego
Pani Platfusko, mi siem wydaje, że Unia i Europa byłaby dużo lepsza bez Helmutów. Bo oni nie myślą po europejsku tylko w interesie swoich korPOracji. I to POwoduje, że POstrzegają inne narody jako tanią siłę roboczą i siem z nimi nie liczą. Ale Polska ich wyprostuje. Już coraz więcej krajów nas POpiera, oprócz oczywiście zdrajców z totalnej oPOzycji.
+0-0
Poniedziałek, 25 października 2021 r. godz. 08:12
~***** *** i kk i ferdków
mnie się wydaje, że UE byłaby zdecydowanie lepsza bez takich ferdków ciemniaków, nie możesz dziadu ogarnąć, że twoje ormowskie czasy nie wrócą, że młodzi ludzie nie będą ormowcami i nie będą siedzieć z bełtem na balkonie, pisi ćwoku?
+0-0
Niedziela, 24 października 2021 r. godz. 20:20
~pisdrek
ZaPOmniałeś Wolski POd sPOdem o Makreli i Macronie, że o Hiszpani i Włochach nie wspomnę.
+0-0
Niedziela, 24 października 2021 r. godz. 17:45
~Taka Wolska, taki kraj...
Poparcie dla PiS-mafii? Mini-Putin Orban, islamofaszysta Erdogan i ostatnio profaszystowska małpa z Francji, Marie Le-Pen. Czasami jeszcze popiskuje ultraprawicowy premier Słowenii...
+0-0
Niedziela, 24 października 2021 r. godz. 13:37
~oczywiscie
straszenie pisiorami to jedyne co może popapraniec dać polakom,,,co nam dali gdy rządzili pamiętamy doskonale więc powtarzam raz jeszcze,,,,,,przeczytałem kiedyś , cytuję,,NIE ŚMIEJCIE SIĘ Z DZIECI WIERZĄCYCH W ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA,,POMYŚLCIE O MILIONACH DOROSŁYCH WIERZĄCYCH W PLATFORMĘ OBYWATELSKĄ
+0-0
Niedziela, 24 października 2021 r. godz. 18:13
~Coraz dalej od Unii...
"Wiara" to okreslenie dobre tylko dla ciemnoty, ktora wierzy w jakies nadprzyrodzone moce podstarzalego, zgryzliwego gnoma, ktory prowadzi Polske i Polakow prosto w objecia putinowskiej Rosji! - P.S. Pomyslcie lepiej, PiSowscy klakierzy, ze (juz to zostalo zaplanowane) alkohol i papierosy znowu podrozeja. Zaboli to was?
+1-0
Niedziela, 24 października 2021 r. godz. 12:41
~XYZ
Piszecie ze chleb pieczywo drożeje , jest za tanie bo leży po śmietnikach . W altanach śmietnikowych są dziesiątki kilogramów wyrzuconej żywności . Niestety mieszkamy w bogatej Europie to nie jest wina PO PSL LEWICY czy PIS TYLKO Nas Polaków niemówienie tym samym językiem prowadzi do poważnym problemów , a ktoś - wróg - dolewa oliwy do ognia
+0-0
Poniedziałek, 25 października 2021 r. godz. 05:46
~jan
.... to nie jest problem bogactwa czy biedy, szacunek dla chleba wynosi sie z domu, to problem WYCHOWANIA .....
+0-0
Niedziela, 24 października 2021 r. godz. 12:22
~Aramix
Panowie z rady Europy POLSKI się nie da ZNIEWOLIĆ i krzyki już przerabialiśmyPIERWSZE ROZPIEPRZENIE EUROPY 1939 NIEMCY II WŚ.DRUGIE UCHODZCY MERKEL--NIEMCY..TRZECIE NOKSTRIM I.I--NIEMCY MERKEL+PUTIN CZWARTEGO SIĘ STRZEŹCIE BO TO BĘDZIE KONIEC KOŃCÓW NO,NO ŚMIEJCIE SIĘ TYLE WAM ZOSTAJE ....
+0-0
Niedziela, 24 października 2021 r. godz. 11:51
~Hu
Czy PiSowcy maja mozgi? Sluszalem od ludz, ze to bezmyslne ameby. Ale posluszne i lubia byc sterowane :D najlepiej przez satrych dziadow.
+1-0
Poniedziałek, 25 października 2021 r. godz. 15:56
~mamuszka
POlak mädry PO szkodzie nie wspomne juz o tabletkach PO
+0-0
Niedziela, 24 października 2021 r. godz. 13:28
~e
@wacek jestes ameba?
+0-0
Niedziela, 24 października 2021 r. godz. 12:57
~wacek
Przegrałbyś z amebą w konkursie inteligencji. Nawet PiSać nie POtrafisz.
+0-0
Niedziela, 24 października 2021 r. godz. 11:32
~wojtek
O wyjsciu z UNI od 6 lat pieprzy PO.To jest ich program wyborczy i straszenie Polakow PiSem.
+0-0
Niedziela, 24 października 2021 r. godz. 11:06
~Ferdek z Poniatowskiego
Coś mi tu śmierdzi. Aaa, to platfuskie trole siem tu wypróżniają, he he he. A do Helmutów jedźcie siem wypróżniać jak dla nich pracujecie. Wstęp dla was za darmo, he he he.
+0-0
Poniedziałek, 25 października 2021 r. godz. 15:59
~mamuszka
PferdEk trojanski
+0-0
Niedziela, 24 października 2021 r. godz. 19:35
~mieszkaniec
Ferdek, ten gwiazdor pod spodem się zesrał w gacie po Twoim wpisie.
+0-0
Niedziela, 24 października 2021 r. godz. 15:21
~***** *** i kk i ferdka
zmień pampersa to ci dziadek przestanie śmierdzieć
+1-0
Niedziela, 24 października 2021 r. godz. 11:02
~Wyborca
Platforma pogrążyła nie tylko siebie ale i PSL oraz cały blok Lewicy wciąga na dno Platforma jest dnem cieszy się że w Polsce rosną problemy energetyczne z uchodźcami , pandemią , blokowanie dopłat UE , kara za wydobycie węgla w Turowie itp.
+0-0
Niedziela, 24 października 2021 r. godz. 09:59
~@Kostek
Grzecznie odpowiadam , nie ale robi wszystko aby nas wykluczyć.
+1-0
Niedziela, 24 października 2021 r. godz. 08:23
~Kostek
Grzecznie się pytam czy obecny Rząd choć raz piwiedzial, że wychodzimy z Uni.
+0-0
Poniedziałek, 25 października 2021 r. godz. 16:01
~mamuszka
Nie ale z UE zostaniemy wyrzuceni
+0-0
Niedziela, 24 października 2021 r. godz. 07:46
~Tytus
Tymczasem szefem PO na Podkarpaciu pan Gawlik został. Czy to zwiastuje wielki smutek wśród stalowowolskich struktur?
+0-0
Niedziela, 24 października 2021 r. godz. 01:20
~miecio
jestem wiecej nic pewnien ze gdyby zyl dziadek Tuska Jozef - i widzial co wyprawia jest postkomunistyczny pomiot Donald to by go zastrzelil bez chwili namyslu - porzadny i prawy zolnierz Wehrmachtu szczerze i namietnie nienawidzil komunistow i marksistow - a teraz Jozef Thuske przerwaca sie w grobie widzac co ta malpa wnuk wyczynia..
+0-0
Niedziela, 24 października 2021 r. godz. 10:51
~wiesio
Tusk to taki mały Stalinek. Nawet zaciska pięści jak mówi.
+0-0
Sobota, 23 października 2021 r. godz. 22:24
~Ferdek z Poniatowskiego
OMLET (ONET) kłamie! To niemieckie medium informacyjne siejące sensacje, a za ich parawanem przemycające fejki! Łatwo siem czyta, ale dla niemyślących to trucizna rzeczywistości wykorzystująca socjotechnikę. Ja Ferdek wam to mówię, bo przez lata PRLu żyłem w nowomowie. Teraz rozróżniam ziarna prawdy od kłamstw. Pamiętajcie OMLET (ONET) kłamie.
+0-0
Niedziela, 24 października 2021 r. godz. 11:18
~Wacek
Ferdek, jak to jest? Olek pije a Jolce odbija.
+0-0
Niedziela, 24 października 2021 r. godz. 10:48
~mieszkaniec
Ferdek znowu plankton PrOniemiecki nałowiłeś
+0-0
Niedziela, 24 października 2021 r. godz. 07:40
~***** *** i kk i ferdka
spadaj pisoruski trollu z zakrystii urwany
+0-0
Niedziela, 24 października 2021 r. godz. 07:18
~kuń
wracaj ferdek do stajni
+0-0
Sobota, 23 października 2021 r. godz. 23:03
~Pisowska Paranoja
Dlaczego ciagle straszysz Niemcami, PiSowski swirku? Bo taki byl "prikaz" z centrali? P.S. Politycy z PiSuaru cierpia na rozdwojenie jazni - bo z jednej strony twierdza, iz nie chca z UE wychodzic, a z drugiej strony Unie caly czas (od czasow wystapien oborowej Szydło) opluwaja itwierdza, ze nie beda stosowac sie do unijnych praw i przepisow. Czysta paranoja!
+1-0
Sobota, 23 października 2021 r. godz. 20:26
~ABCZ
Wojtek, wielki szacunek, popieram Cię, mam podobne zdanie.
+0-0
Sobota, 23 października 2021 r. godz. 19:51
~RST Przemo
Przeczytajcie wiersz który jest zawsze na czasie Czerwona zaraza Czekamy ciebie, czerwona zarazo, byś wybawiła nas od czarnej śmierci, byś nam Kraj przedtem rozdarłwszy na ćwierci, była zbawieniem witanym z odrazą. Czekamy ciebie, ty potęgo tłumu zbydlęciałego pod twych rządów knutem czekamy cieb
+0-0
Sobota, 23 października 2021 r. godz. 19:36
~RST Przemo
Volksdeutsche i czerwona zaraza są i mają się dobrze w parlamencie UE a Lech towarzysz TW BOLEK po której jest stronie ? ja myślę że po tej po której było ZOMO . Boże takich mamy Polaków jaki wstyd. tu kolega straszy mnie sądem mogę stanąć nawet przed plutonem egzekucyjny za prawdę
+0-0
Sobota, 23 października 2021 r. godz. 22:41
~PiSuar Cuchnie
Prawdziwy wstyd, to jest wasz PiSowski idol... tchorzliwy, podstarzaly gnom, ktory cale swoje dorosle zycie spedzil na knuciu i politycznych intrygach. A w czasie stanu wojennego pil kawke i jadl paczki z SBkami...
+1-0
Sobota, 23 października 2021 r. godz. 19:03
~olka
Jak bym była Ursulą von to bym powiedziała Platfusom VON z Europy!
+0-0
Sobota, 23 października 2021 r. godz. 22:50
~prawda
i tego się doczekają bo już się im oczy otwierają w co ich ryży wpakował
+0-0
Sobota, 23 października 2021 r. godz. 18:58
~Bajki z mchu i paproci
"W listopadzie 2015 r. półkilogramowy bochenek chleba pszenno-żytniego kosztował średnio 2,20 zł, a w lipcu 2021 r. już 3,14 zł, czyli 42,7 proc. więcej. Jak wstępnie szacuje GUS, we wrześniu (b. roku) żywność podrożała o ok. 4,4 proc. w skali roku, energia o 7,2 proc., a paliwa aż o 28,6 proc. Płace za tym nie nadążają." # A Kaczy "naczalnik", premier "Pinokio" Morawiecki i ich partyjni czynownicy wciaż kłamia i mówia coś innego!@#
+1-0
Niedziela, 24 października 2021 r. godz. 11:53
~Do pierdla
Kajzerka kosztowala 20gr. Teraz kosztuje 55 gr. Zwykla byla, dajcie spokoj. Drogo drogo drogo.
+0-0
Sobota, 23 października 2021 r. godz. 18:37
~Jacenty
Strach ma wielkie oczy a złodzieje już widzą drzwi celi tak tak już się nie uda Giertych was rozliczy myślę że naczalstwo po 15lat cała reszta po 10
+1-0
Sobota, 23 października 2021 r. godz. 18:29
~....
Jeśli wyjdziemy z uni będziemy mieć gorszą biedne niz w UK mając tak kolosalne długi dzięki naszemu rzadu .
+1-0
Sobota, 23 października 2021 r. godz. 18:16
~Aamon
Znacjonalizować majątek KK jak we Francji po rewolucji i jak zrobił to Henryk VIII w Anglii w 1538 r., a Polska po pozbyciu się najeźdźców , których nikt tu nie zapraszał będzie krajem, jakimi są Holandia, Czechy czy W. Brytania. Po co hodować pasożyty? Może faktycznie nie zasługujemy na swoje państwo... Kibicuję Narodowi Śląskiemu, którego reprezentant w UE świetnie wypunktował ,, pinokia".
+1-0
Sobota, 23 października 2021 r. godz. 18:03
~Polska Wolna
Ty Oglądacz obrońca Platfusów co chcą podpalić Polskę . ORMO; ZOMO UB też straszył i co???? Może miałeś jakiś pseudonimy z tamtych czasów ja znam jedednego ps BOLEK
+0-0
Sobota, 23 października 2021 r. godz. 17:56
~Wyborca
Ogladacz nie strasz prawdziwych Polaków bo się ze...sz prawda boli o Czerwonej zarazie i zdrajcach . Nie strasz ludzi Tuskiem na białym koniu hahahahs
+0-0
Poniedziałek, 25 października 2021 r. godz. 14:34
~mamuszka
hahass
+0-0
Sobota, 23 października 2021 r. godz. 17:48
~Takie kadry!
News! "Olga Semeniuk, warszawska radna PiS oraz wiceminister rozwoju i technologii została przewodniczącą Rady Polskiej Agencji Kosmicznej. W przeszłości oburzała się, że opatrywanie "kotwicy" podpisem "przeciw faszystom" to "prześladowanie katolików", deklarowała się też jako zwolenniczka rozwiązania Unii Europejskiej." Dodam, iz ta pani jest absolwentka studiow jezykow wschodnioslowianskich! Czy wystrzeli teraz jakiegos PiSiora w kosmos przy pomocy rosyjskiej rakiety?
+0-0
Sobota, 23 października 2021 r. godz. 17:47
~RNI
Ci co głosują przeciwko Rzeczpospolitej są dnem totalnym dnem nic wartym omyłkowo nazywanym człowiekiem
+0-0
Poniedziałek, 25 października 2021 r. godz. 14:32
~mamuszka
Krötkowzrocznosc horyzontu.Wielkie slowa ubogie w tresci przebija na pierwszy plan mania przesladowcza
+0-0
Sobota, 23 października 2021 r. godz. 18:10
~PiS trolle w ataku
Kolejny smrodliwy troll (na tym forum), który myli POLSKE, z pro-sowieckim, kato-komuszym, PiSowskim reżimem!!!
+1-0
Sobota, 23 października 2021 r. godz. 17:43
~wojtek
Lukacijewska ,Butrynowa i pozostali z PO to zdrajcy Narodu.Dla nich licza sie tylko stolki i w dodatku dobrze platne.Wszystko zrobia zeby dojsc do wladzy i znow pasc na kolana przed Bruksela.Dawniej za komuny wszystkie decyzje zapadaly w KC w Moskwie a dzis w Brukseli.Takiej chcecie Polski?
+0-0
Sobota, 23 października 2021 r. godz. 17:47
~***** PO
Do fryzjera z nimi……
+0-0
Sobota, 23 października 2021 r. godz. 16:04
~Pamiętamy
co ta Butrynowa wyprawia przecież nikt już jej i PO nie wierzy jak można głosować przeciw Polsce i Polakom i straszyć wyjściem z Uni wymyślcie w końcu coś konkretnego dlaczego nazywacie obecny rząd złodziejami a gdzie nasze pieniądze z OFE i dużo jeszcze można wymieniać WSTYD
+0-0
Sobota, 23 października 2021 r. godz. 17:29
~"Przekaz Dnia"?
Ile razy jeszcze PiSowscy IGNORANCI beda tu bajdurzyc o "pieniadzach z OFE"! Te pieniadze nie zostaly ukradzione, ani nie zginely!!!
+1-0
Sobota, 23 października 2021 r. godz. 15:18
~Y
To jest proste rownanie. Polska = Unia, Unia = Polska. Sporo ludzi w Polsce tego nie zauwaza i co gorsza czuje sie gorszymi od innych narodow, a wcale tak nie jest.
+1-0
Sobota, 23 października 2021 r. godz. 15:11
~Jacenty
Myślę że jeszcze do wiosny i pogoniimy tych złodziei nieudaczników dośc rozkradania i wstydu na cały swiat .Mądrale pokażcie jak potrafićie działać w kryzysie .Już wasz elektorat ma was dość niie pomogą zapomogi i daniny .Powinno się was wszystkich internować a majątki zabrać co ukradliście narodowi polskiemu
+1-0
Sobota, 23 października 2021 r. godz. 16:27
~mieszkanka StW
Rozliczymy POlitycznych złodzieji Jacenty. Cierpliwości. Zaczniemy od Donka z półTuska.
+0-0
Sobota, 23 października 2021 r. godz. 16:06
~Tak
zabrać majątki poprzednikom
+0-0
Sobota, 23 października 2021 r. godz. 14:49
~RST
Nasi Bojownicy Powstańcy Pradziadowie Żołnierze Dzieci tej ziemi Ci co zginęli i zamordowani za Ojczyznę przywracają się w grobach rozrzuconych po całym świecie . Szmalcowniki Rzeczypospolitej -Tusk i jego banda
+0-0
Sobota, 23 października 2021 r. godz. 18:58
~Aamon
A ja myślałem o ,, księdzach patriotach" których tak chwalił Gomółka. O tych kilku tysiącach, którzy współpracowali za PRL- u, z UB cz SB, jak chociażby kapelani ,, Solidarności" desygnowani przez SB jak np. TW ,, Magnat" - H. Jankowski, wybitnej klasy pedofil.
+1-0
Sobota, 23 października 2021 r. godz. 14:39
~Hieronymus antyplatfus
Szanowna Pani POwinna pilnować i trzymać sie gaci swego ryżego foxtrota a nie pleść głupot
+0-0
Sobota, 23 października 2021 r. godz. 12:23
~Oglądacz
Do ~ RST Przemo Twój komentarz , jako nawołujący do przemocy i spełniający przesłanki z kodeksu karnego jako groźby karalne zostanie w poniedziałek zgłoszony do prokuratury . Niewesoło widzę twoją najbliższą przyszłość . Może masz jakieś możliwości usunięcia tego komentarza ( choć wątpię ) , ale pragnę przypomnieć że w internecie nic nie ginie !
+1-0
Sobota, 23 października 2021 r. godz. 11:14
~Ferdek z Poniatowskiego
Obiecujemy Platfusom, że naprawimy ten kołchoz europejski pełny libertyńsko/lewackich Pasożytów i Sępów okradających nas, Europejczyków i ukrócimy ich Pychę i Szmal poprzez obywatelskie kontrole rajów POdatkowych, gdzie lokują ukradzione nam pieniądze. Macie to jak w banku. To jest nasza polska misja w tym unijnym kołchozie i dlatego robicie Platfusy wszystko, żeby nas Polaków wyprowadzić z Unii. Ale na próżno te wasze wysiłki libertyni i złodzieje, bo Polska z was siem śmieje. Alleluja rodacy Polacy i do przodu jak mawia nasz Ojciec Rydz, he he he.
+0-0
Sobota, 23 października 2021 r. godz. 10:55
~RST Przemo
Nie znam nikogo kto by chwalił Platformę Obywatelską i Donalda Tuska i jego dziadka JÓZEFA A TO HISTORIA Zgodnie z dekretem Hitlera z 1 września 1939 obywatele Wolnego Miasta Gdańska stali się automatycznie obywatelami Niemiec . Wobec ponoszenia przez III Rzeszę strat na froncie wschodnim zapadła decyzja o wcielaniu ludności kaszubskiej do Wehrmachtu, w związku z czym Józef Tusk 2 sierpnia 1944 został powołany do tego wojska. Według relacji jego najstarszej córki Eleonory Gurkowskiej oraz zgodnie z niemieckimi dokumentami był żołnierzem jednostki o nazwie 328. Grenadier-Ersatz-und Ausbilldungsbatallion (328. Zapasowy Batalion Szkolny Grenadierów) i wraz z nią stacjonował w Akwizgranie (jednostka odpowiadała za pobór, szkolenie rezerw wojsk lądowych oraz uzbrojenie). W szeregach Wehrmachtu pozostawał do października 1944. Od 24 listopada 1944 był żołnierzem Polskich Sił Zbrojnych na Zachodzie. W życiorysie z 1975 stwierdził, że pracował Od 26.8.1944 do 5.3.1945 przy kopaniu okopów. Krótka historia DZIADKA A przybrana ciocia MERKEL Angela Merkel pochodzi z rodziny o częściowo polskich korzeniach. Dziadek Merkel ze strony ojca, Ludwik Marian Kaźmierczak (1896-1959), pochodził z Poznania i był nieślubnym dzieckiem Anny Kaźmierczak i Ludwika Wojciechowskiego TYLE idę liście grabić za RENATĘ B.
+0-0
Niedziela, 24 października 2021 r. godz. 05:49
~jan
..... a ze dziadek Kaczyńskiego był oficerem ARMII CARSKIEJ ci nie przeszkadza, że nabył polskie obywatelstwo na drodze OSZUSTWA też ci nie przeszkadza .... zastanów skąd w PiSie te ruskie metody rządzenia ....
+1-0
Sobota, 23 października 2021 r. godz. 10:49
~12 Groszy
Unia ma już dość bolszewickiego konia trojańskiego w swoim gronie
+0-0
Sobota, 23 października 2021 r. godz. 09:40
~jan
..... oczywiście piS mówi że nie wyprowadzi polski z UE, i tak zapewne będzie.... ale jakie będzie nasze członkostwo? ... jeśli rząd ma w d...e wartości i normy które w cywilizowanym świecie są czymś naturalnym, nasze członkostwo będzie czysto symboliczne, prawo głosu ograniczone, fundusze zawieszone, i tak naprawdę pozostanie nam tylko swoboda podróżowania i może prawo podjęcia pracy, nie wiadomo co obrotem gospodarczym, swobodą przepływu towarów, polityką celną..... ale dla pisowskiego betonu najważniejsze jest by ZDANIE KACZYŃSKIEGO BYŁO WYKŁADNIA PRAWA, uporczywe trwanie w głupocie to znak rozpoznawczy tej formacji ......
+1-0
Sobota, 23 października 2021 r. godz. 01:25
~Pis23
Ptecz z unia
+0-0
Sobota, 23 października 2021 r. godz. 11:14
~świadomy obywatel
Zostaję w UE!
+1-0
Sobota, 23 października 2021 r. godz. 00:49
~Malwa
Psychopaci i Socjopaci z Partii Obłąkanych zrobili z Polexitu swój program wyborczy. Następne wybory już mają przegrane, bo Polacy i Europa mają już dość tych Pasożytów i Sępów.
+0-0
Piątek, 22 października 2021 r. godz. 23:53
~Hjk
Tuska organizują Niemcy z Putinem a Tusk organizuje swoje bojówki. Banda łgarzy. Gonić ich!
+0-0
Piątek, 22 października 2021 r. godz. 21:42
~RST Przemo
Zdrajcy Narodu Polskiego / Czerwona i Niemiecko-Żydowska Zaraza to !! :Magdalena Adamowicz, Bartosz Arłukowicz, Krzysztof Hetman, Tomasz Frankowski, Andrzej Halicki, Danuta Hübner, Adam Jarubas, Jarosław Kalinowski, Ewa Kopacz, Janusz Lewandowski, Elżbieta Łukacijewska, Radosław Sikorski, Róża Thun und Hohenstein, Marek Belka, Robert Biedroń, Włodzimierz Cimoszewicz, Sylwia Spurek oraz Leszek Miller.
+0-1
Sobota, 23 października 2021 r. godz. 09:46
~A Może ???
Zapomniałeś o najważniejszej osobie D,T.
+0-0
Sobota, 23 października 2021 r. godz. 08:34
~Tworki pozdrawiają
ty to z młodzieży weszpolskiej?
+0-0
Sobota, 23 października 2021 r. godz. 00:12
~Wolska Podkarpacka
Moravecky... zdrajca Polski, notoryczny kłamca, negujący nasze miejsce w Unii, ściska się teraz z Le Penówną, która finansuje swoją (profaszystowska) partię z pożyczek od rosyjskich banków. Co to oznacza?
+1-0
Piątek, 22 października 2021 r. godz. 23:57
~PiS Prowadzi Was na Wschód!
Kolejny "pozyteczny idiota" wujaszka Putina prezentuje sie na tym forum?
+0-0
Piątek, 22 października 2021 r. godz. 20:44
~Quo Vadis Polsko?
W (ten) piątek premier Pinokio-Morawiecki spotkał się z Marine Le Pen. Czyli (już całkiem otwarcie) PiS szuka wsparcia wsród polityków o profilu pro-faszystowskim, czy też faszystowskim!@
+1-0
Sobota, 23 października 2021 r. godz. 00:08
~Wolska Podkarpacka
Morawiecki może powiedzieć wszystko. Że Polexit to fake, że wcale się nie spotkał z Le Pen, a w Monachium był na grobach "patriotów". Że sądy są w Polsce niezależne, albo że działają sprawniej, niż 10 lat temu, i że je reformują, że politycy PiS są inteligentni i kompetentni, a ich rodziny siedzą w spółkach za darmo i przypadkiem. Może walić pokręcone komunały w PE pięć minut, albo pięć godzin - to wszystko jest kompletnie bez znaczenia. I wcale nie dlatego, że jest nędznym robaczkiem przy Kaczyńskim, bo "boss" Kaczyński mówiłby dokładnie to samo, gdyby go postawić na tamtych mównicach w tym samym czasie. Po prostu cała ta formacja tak ma, że do własnych słów nie przywiązują wagi. Ich gęby to brudne narzędzia do brudnej roboty...
+1-0
Piątek, 22 października 2021 r. godz. 21:43
~Jełop
No i ?
+0-0
Piątek, 22 października 2021 r. godz. 20:12
~Lesne dziady
Dlaczego Kaczynski, Terlecki, Macierewicz i inne lesne dziadki po 70-tce wmawiali ludziom, ze beda do smierci pracowac skoro sami pracuja i biora w dodatku nasze pieniadze za to? Chyba nabrali i naklamali Polakom, co?
+2-0
Piątek, 22 października 2021 r. godz. 22:11
~Koryto Tylko Dla Swoich
Gdy brat pewnego pana miał zostać prezydentem, to ten sam brat deklarował, że on jako brat nie zostanie premierem. Ten "Wodzunio Narodu" oszukiwał przez całe swoje dorosłe życie !
+2-0
Piątek, 22 października 2021 r. godz. 20:07
~Kto sie boi niech sie chowa pod poduszke.
Kto powie czemu PiS straszy zawsze Niemcami, a nie np. Austriakami czy Francuzami?
+0-0
Piątek, 22 października 2021 r. godz. 19:16
~Krzysio
Cyz my Polacy chcemy Boy nami zadzili Niemcy , Chca zniszczyc nasz Kraj ; Tusk zdrajca narodowy Pis Bravo ; nie dajemy sie
+0-2
Piątek, 22 października 2021 r. godz. 21:44
~Taka jak w Berlinu
E!!!!! Długo dumałeś ?
+0-0
Piątek, 22 października 2021 r. godz. 20:20
~Jaka pogoda w Olgino?
Popracuj jeszcze nad j. polskim... putinowski trollu!
+1-0
Piątek, 22 października 2021 r. godz. 20:05
~Boi sie
Krzysio Niemcow sie boisz? Nie jestes dumnym i silnym Polakiem? Slabo.
+2-0
Piątek, 22 października 2021 r. godz. 17:38
~obywatel
o wyjsciu z ue mowi wylacznie opozycja. po-psl po wizycie lawrowa w 2 tygodnie po smolensku uchwalila ustawe o wyjsciu z ue. putin o tusku mowil -nasz czlowiek w warszawie.
+0-2
Piątek, 22 października 2021 r. godz. 18:49
~niesmak pozostanie
Ostatni wyrok "pseudo-TK" kuchary Julii "Wolfgangowej" to istotny krok w stronę Pol-Exitu. PiS nam to czyni! Zamiast być przy stole decyzyjnym - będziemy skansenem, w którym odwiedzającym będzie pokazywane jak można sp...ć własną przyszłość wybierając ignorantów, idiotów i złodziei.
+2-0
Piątek, 22 października 2021 r. godz. 17:52
~PiS = Psychopaci i Socjopaci
Nie klam "obywatelu"! Nie klam i do tego w az tak naiwny sposob!!! $ Czy mam ci przypomniec niektore wypowiedzi Morawieckiego, Suskiego, czy tez Terleckiego?
+2-0
Piątek, 22 października 2021 r. godz. 17:35
~Helmut
Ursula Von!
+0-0
Piątek, 22 października 2021 r. godz. 20:51
~Wania
Te poniżej - a ty komu poliżesz ? Gdzieś tak na zachód bardziej ? Tak bez nadymania.....
+1-0
Piątek, 22 października 2021 r. godz. 18:19
~PiS - Pycha i Szmal
Nie nadymaj sie tak, "Ferdku"! Czy liczysz moze na jakas nagrode od "wujka" Putina?
+0-0
Piątek, 22 października 2021 r. godz. 16:31
~Aamon
Bądźmy dobrej myśli... Średnia życia męźczyzn w Polsce, to 72,6.
+1-0
Piątek, 22 października 2021 r. godz. 18:04
~JACO
Najpierw k ... ndlu merdałeś ogonem pod MDK, a teraz łapy przegrzewasz. Nie masz dość ?
+0-0
Piątek, 22 października 2021 r. godz. 17:34
~Bbmon
Gdzie dzisiaj mieszasz?
+0-0
Piątek, 22 października 2021 r. godz. 17:31
~Felczer
jasio dużo krócej bo ich Hiv kosi
+0-0
Piątek, 22 października 2021 r. godz. 16:38
~jasio
A tenczowych?
+0-0
Piątek, 22 października 2021 r. godz. 16:14
~TylkoZKS
Platforma Obywatelska KŁAMIE żeby zbić polityczny kapitał. piSS nie wyprowadzi nas z UE, bo oni gdy coś chcą zrobić, nic im nie wychodzi. Najlepszym dowodem postać Sasina i fabryka maseczek w Stalowej Woli.
+1-0
Piątek, 22 października 2021 r. godz. 15:49
~olka
Platfusy jak będziecie tak ściemniać i fejkować to was się Europa pozbędzie, nie Polski. Makrela i Macron już przejrzeli na oczy i już wam nie ufają, bo widzą wasze przekręty i dochodzą do wniosku, że szkoda na was stanowisk i pieniędzy, bo pożytek z was żadny w Europie.
+0-0
Sobota, 23 października 2021 r. godz. 15:14
~Dd
Aha teraz juz rozumiem
+0-0
Sobota, 23 października 2021 r. godz. 00:43
~E
@d, bo jest podobna do makreli
+0-0
Piątek, 22 października 2021 r. godz. 21:01
~d
Po co nazywać ją Makrela jak ma na nazwisko Merkel, Angela Merkel? Makrela to jest pieszczotliwie, z sympatii? Czy o co chodzi.
+0-0
Piątek, 22 października 2021 r. godz. 20:28
~Xxx
Makrela to Angela
+0-0
Piątek, 22 października 2021 r. godz. 20:04
~Gy
Kto to jest Makrela?
+0-0
Piątek, 22 października 2021 r. godz. 15:45
~Żeton
Nawet powinniśmy wyjść. Trochę panią Elę zaboli to, bo gdzie ona znajdzie robotę za 40 tys/miesiąc??
+0-0
Sobota, 23 października 2021 r. godz. 08:49
~jabar
PiSowscy Hipokryci, kłamco z długim nosem. Gdzie te pieniądze widziałeś? Zapytaj Grada ile zarobił przy budowaniu elektrowni atomowej.
+0-0
Piątek, 22 października 2021 r. godz. 16:52
~PiSowscy Hipokryci
Po 40 tys. na miesiac to bierze, synku, PiSior Horała za opiekę nad pustym polem - największym PiSowskim przekrętem, "misiem" który nazywa się CPK !
+2-0
Piątek, 22 października 2021 r. godz. 15:29
~marek wnuk
Panie Łukacijewska głosowała przeciwko Polsce, wspiera zamykanie elektrowni Turów.......zdrajczyni
+0-0
Piątek, 22 października 2021 r. godz. 17:26
~Aamon
marku wnuku, PIS to nie Polska.
+2-0
Piątek, 22 października 2021 r. godz. 16:59
~PiSowscy Hipokryci
Ta elektrownia i tak - wcześniej, czy pozniej - zostanie zamknieta. A robienie sobie kolejnego wroga (tym razem - Czechy) świadczy tylko o tym, że polityka zagraniczna zajmuja się w PiSie amatorzy ignoranci - po prostu - "dyplomatołki". +P.s. I co z wypowiedzia notorycznego kłamcy, Pinokia Morawieckiego, który jeszcze niedawno temu twierdził, że wszystko (z Czechami) jest załatwione?
+1-0
Piątek, 22 października 2021 r. godz. 14:40
~takaprawda
Do mamuszka, dla twojej informacji to nie NIEMCY dają POLSCE dopłaty unijne. Bo gdyby te dopłaty zależały od NIEMIEC to POLACY dostali by środkowy palec. Jedynie byśmy miliardy w tą unię pompowali.
+0-0
Piątek, 22 października 2021 r. godz. 16:43
~Aamon
No, ale jednak Mateusz ,, kłamczuszek" podczas wizyty Pani Kanclerz, Angeli Merkel powiedział, ,, że dzięki Niemcom Polska się rozwija". W TVP-IS tego nie pokazali? Jedynym nędzarzem sąsiadujacym z Niemcami jest Polska - zastanawiające... Czechy, Dania, Holandia czy Szwajcaria jednak bez kropielnicy żyją i bóg im nie szczęści ani królów i królowych wyimaginowanych pod potrzeby wsi ( tam nie ma wsi) nie mają, a jednak jesteśmy przy nich pariasami.
+0-0
Piątek, 22 października 2021 r. godz. 14:20
~Zdziśka
Chyba lokalne peło ma jakąś naradę z lokalnymi komuchami, bo ich wyjcy jeszcze nie zawyli. Chyba radzą nad czym by tu się teraz zaniepokoić.
+0-0
Piątek, 22 października 2021 r. godz. 17:22
~Aamon
Komuchy to z klerem się naradzają, TW ,, Balbina" z TW ,, Filozofem".
+0-0
Piątek, 22 października 2021 r. godz. 16:29
~PiSuar Cuchnie
Ha, ha... "ciemny lud" do tej pory zajada się propagandowo "ośmiorniczkami:, a nie widzi PiSowskiej ośmiornicy trawiącej Polskę!!!
+0-0
Piątek, 22 października 2021 r. godz. 13:59
~Leo
Pani Elu ,niech Pani nie myśli ,ze te szesc lat od waszych rządow spowodowalo ,ze Polacy zapomnieli co wtedy wyprawialiscie na spolkę z czerwonymi i socjalistami z uni !!
+0-0
Piątek, 22 października 2021 r. godz. 20:37
~reh
Amon , czy jak sie tam zwiesz , gdzie w słowach , które gość napisał zauważyłeś symptomy analfabetyzmu ?
+0-0
Piątek, 22 października 2021 r. godz. 17:24
~Aamon
Tak, tak. To wtedy ,, Leo" chodził do szkoły a wy analfabetą go uczyniliście... Pamiętamy!
+0-0
Piątek, 22 października 2021 r. godz. 13:43
~Michal
Jak platforma może pluc wewlasne państwo iblokować dla polskich firm samorządow wsparcia z dotacji. Kurwy z Was nie politycy. To co Miler zrobił z Sikorskim to Raclawica to pikuś....
+0-0
Piątek, 22 października 2021 r. godz. 16:15
~Tadek
To są ZDRAJCY,których należy karać!
+0-0
Piątek, 22 października 2021 r. godz. 13:21
~Pis23
Apelujemy do wszystkich musimy wyjsc z tej uni jak najszybciej rodacy,niech robia jakies zebrania bo nie ma czasu
+0-0
Piątek, 22 października 2021 r. godz. 13:18
~dośćhejtu
Do mamuszka, czy ty jesteś największy idiota na tym portalu? Nikt za chlebem do unii nie wyjeżdża jak już to po to aby się wybudować gdzieś blisko STALOWEJ WOLI czyli na przedmieściu. Na chleb to wszyscy POLACY w POLSCE dobrze zarabiają bo już nikt za 4 złote na godzinę nie pracuje. Teraz nawet przy zrywaniu jabłek koło SANDOMIERZA każdy zarabia 20 złotych na godzinę. A bezrobocia już w POLSCE nie ma jak to było za peło 20 procentowe. Ty w POLSCE już dawno nie byłeś i nie wiesz jak POLACY teraz sobie dobrze żyją jak nigdy wcześniej.
+0-0
Sobota, 23 października 2021 r. godz. 19:30
~mamuszka
Mi sie tez tu fajnie wydaje niemieckie euro z kursu jestem zadowolona,moze do 5zl doskoczy.Pelen relaks ale leczyc sie to ja wole w Niemczech bo tam dlugosc zycia o 10 lat dluzsza.Z Europy nigdy nie wyjde w UE zostane.Nie ma tego zlego co by mi na dobre nie wyszlo (przypuszczam ze w przypadku Polexitu euro poszybuje w göre).Dla mnie relaks pelen relaks.
+0-0
Piątek, 22 października 2021 r. godz. 14:21
~Ferdi
Aamon jest lepszy. Albo to partner, hehehehe.
+0-0
Piątek, 22 października 2021 r. godz. 13:09
~mamuszka
Na Podkarpaciu nie ma domu w ktörym czlonkowie rodzin nie pracowaliby na terenie UE.Egzystencja tych rodzin moze zostac zagrozona,wiele osöb np. z branzy budowlanej moze dzieki naszym rodzimym emigrantom miec tu na miejscu prace
+0-0
Piątek, 22 października 2021 r. godz. 14:22
~Enty
Nie pie.rz. Nie każdy musi - wierz mi :-)
+0-0
Piątek, 22 października 2021 r. godz. 13:08
~takaprawda
A ja się zastanawiam kto głosuje na taką babę jak ta co te bajki przyjechała do STALOWEJ WOPLI opowiadać. Czy ona naprawdę myśli , że POLACY to rozumu nie mają , mają dużo więcej od tej baby.
+0-0
Piątek, 22 października 2021 r. godz. 13:05
~olek
Najbardziej mnie śmieszy to straszenie , że PIS nas wyprowadzi z unii. A ja się pytam który polityk z peło mówił o referendum w sprawie wyprowadzenia POLSKI z unii [ dla niekumatych GRZEŚ Shetyna]. To pseudo politykiery z peło robią wszystko aby sądy były w ich łapach. A dlaczego to nawet malutkie dzieci wiedzą , bo jeżeli te sądy będą nie zależne wszyscy politycy z opozycji wszystko stracą , A dlaczego bo kradzione nie tuczy tylko rozumu uczy.
+0-0
Piątek, 22 października 2021 r. godz. 20:39
~reh
Leo! z kulturą języka polskiego i merytorycznie !
+0-0
Piątek, 22 października 2021 r. godz. 13:54
~Leo
Oj kobieto ,kobieto ,! Rozgladnij sie troche po swiecie ,posluchaj ludzi !!! Nie sugeruj sie tylko tym co mowi niemiecka propaganda !! Dzieki pracy Polakow od przyszlego roku bedziemy platnikiem netto funduszy europejskich a to oznacza ,ze wiecej bedziemy wplacac do kasy uni niz jej otrzymywac ,wiec przestan z tymi udzielanymi funduszami ! To juz przestaje dzialac na spoleczenstwo ,Nie jest tajemnica ,ze ponad osiemdziesiat procent tych funduszy ,ktore nam " dawala " Unia trafialo z powrotem na zachod ,wzbogacajac gospodarki niemiec ,francji ,holandii i innych krajow ! Teraz nierozwaźnie Morawiecki wpakowal nas w kredytowy fundusz odbudowy ,malo tego Unia nie chce nam tych pieniedzy dac ! I dobrze ,niech nie daje ,,,po cholere nwm kredyty zaciągane na trzydziesci lat ,,Polska stala sie na tyle mocną gospodarką ,ze kredyt jesli bedzie potrzebs dostaniemy wszedzie bez łaskii to na lepszych warunkach !!!!Ale nie dziwie Ci sie ,w propagandzie niemieckiej tego nie uslyszysz ,,
+0-0
Piątek, 22 października 2021 r. godz. 13:45
~Ferdi
No widzisz kaszalocie - wylecisz stamtąd, hehehe.
+0-0
Piątek, 22 października 2021 r. godz. 13:20
~mamuszka
Merkel juz odchodzi (a jest to polityk przychylny Polsce).Jej nastepca juz nie bedzie tak szczodry w przyznawaniu Polsce europejskich funduszy.Panskie oko konia tuczy
+0-0
Piątek, 22 października 2021 r. godz. 12:59
~olo
POLACY to najbardziej boją się użytecznych idiotów BERLINA. Takie brednie co opowiadali na tej konferencji ci pseudo politycy to tylko do naiwnych lemingów przemawiają.
+0-0
Sobota, 23 października 2021 r. godz. 19:40
~mamuszka
OOO... Olo spytaj sie Polaköw w Niemczech czy aby nie potrzebujä pomocy bo wedlug twojej paplaniny wynika ze cierpiä na syndrom sztokholmski.
+0-0
Piątek, 22 października 2021 r. godz. 13:21
~olo
Do aku, bo widzisz ci ze starej unii myśleli , że zrobią z POLSKI i POLAKOW takich niewolników chodzących na łańcuchu urzędników z unii. A wyborcy PIS to największa polska elita i najmądrzejsi POLACY w naszym kraju i nikomu nie pozwolimy nas obrażać.
+0-0
Piątek, 22 października 2021 r. godz. 13:01
~Aku
Leming, nie leming, ale grunt podatny. Dlatego taka reprezentacja jest w PE. Większy burdel, niż nasz sejm.
+0-0
Piątek, 22 października 2021 r. godz. 12:58
~Goryl
O dzisiaj dzień z łukacijewska :-) musi być widać, że kobieta działa. Chociaż raz od momentu jak stołek wpadł. Ale fajnie, ale fajnie. Uśmiech od ucha do ucha, ojro leci.
+0-0
Piątek, 22 października 2021 r. godz. 12:47
~Aeo
POLexit to realna groźba z powodu łamania kilku traktatów i to przykre, że musimy się tym zajmować. PiS nas niszczy doszczętnie, a nasze portfele już to czują... Smutne
+0-0
Piątek, 22 października 2021 r. godz. 19:59
~Drogo
Bolo to po co podnosic zarobki skoro ceny je zjadaja? I kto te zarobki ma wyzsze? Nauczyciele, lekarze, pracownicy biedronki, etc? Po chu.... I po pleckach. Ja nie mam ale wiem, ze mam mniej kasu w portfelu bo jest kure.... drogo.
+0-0
Piątek, 22 października 2021 r. godz. 17:15
~Bolo
Oczywiście. Taka jest logika. Tak jest wszędzie. Jak rosną zarobki, to muszą też wzrosnąć ceny.
+0-0
Piątek, 22 października 2021 r. godz. 16:51
~Aeo
Bolo ale ty głupi jesteś czy tak dla żartów piszesz? Jak rozumiem, więcej zarabiasz to chętniej więcej zapłacisz za wszystko, co nie?
+0-0
Piątek, 22 października 2021 r. godz. 12:54
~Bolo
Baba Jaga też jest realna i jest zła. Widzisz wzrost cen, a wzrostu zarobków nie dostrzegasz?
+0-0
Piątek, 22 października 2021 r. godz. 12:41
~Erni
PO - dla mnie partia spalona, już rządzili polską i wystarczy. Mam dobrą pamięć i nic pozytywnego na ich temat nie powiem....
+1-0
Piątek, 22 października 2021 r. godz. 12:38
~Bolo
Coś takiego jak "polexit" jest nierealne i nie istnieje. To tylko wymysł opozycji i ich dziennikarzy i fajny straszak przeciwko PiS. Lepszy niż baba Jaga i zły wilk.
+1-0
Piątek, 22 października 2021 r. godz. 19:56
~Rr
Tsk samo jsk II wojna swiatowa i brexit. Jest realne jak wszystko inne.
+0-0
Stalowka.NET - Wiadomości lokalne z miasta Stalowa Wola i okolic
Copyright 2001 - 2021 Stalowka.NET
  » O nas  » Redakcja  » Reklama  » Kontakt
Wszelkie prawa zastrzeżone.
X Ta strona korzysta z plików cookie w celu świadczenia usług i realizacji potrzeb użytkowników. Pliki te mogą być zapisywane w pamięci Twojego urządzenia. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej. Więcej w polityce prywatności.