Stalowa Wola Stalowa Wola: Huta Stalowa Wola
Wiadomości lokalne z miasta Stalowa Wola i Powiatu Stalowowolskiego. Najnowsze! Najszybciej!
Kamera na żywo na panoramę Stalowej Woli na skrzyżowanie Al. Jana Pawła II z ul. KEN
Nagrania audio, rozmowy z ciekawymi ludźmi
Fotografie z najważniejszych wydarzeń w Stalowej Woli
Kanał youtube.stalowka.net - Pierwsza stalowowolska telewizja internetowa
Encyklopedia miasta Stalowa Wola
Zapowiedzi zbliżających się wydarzeń kulturalnych
Baza adresowa najważniejszych firm i instytucji życia publicznego
Bezpłatna baza ogłoszeń dla mieszkańców miasta Stalowa Wola jak i Powiatu Stalowowolskiego
Twoje konto
Strona główna  Stalowa Wola / Wiadomości Niedziela, 19 września 2021 r. Imieniny: Januarego, Konstancji, Leopolda
 Wiadomości lokalne
» Bezpieczniej na przejściach dla pieszych
» Do Stalowej Woli zjadą brydżyści
» Centrum Usług Wspólnych szuka pracowników. Wolne 4 etaty
» MBP zaprasza dzieci i młodzież do Dyskusyjnego Klubu Książki
» Coraz więcej porodów rodzinnych w stalowowolskim szpitalu
» Plac Piłsudskiego bez doraźnych remontów
» Komunikat PEC
» Mierzą hałas na obwodnicy Stalowej Woli i Niska
» Zachęcamy mieszkańców do skorzystania z badań profilaktycznych. One mogą uratować życie!
» Fabryka maseczek w Stalowej Woli pod lupą NIK?
» Korki na Brandwicy. Generalna Dyrekcja tłumaczy je dużym natężeniem ruchu
» Udaremnili jazdę po alkoholu. Nie była to policja
Więcej » 
 Zasłyszane...
"Dieta rządzi każdą sferą naszego życia: prywatną, zawodową, społeczną. Każdy z nas chce się dobrze czuć i dobrze wyglądać".
Sławomir Górny, dietoterapeuta
 Imprezy w mieście
» RELACJE. VI Międzypokoleniowe Spotkania Teatralne (PROGRAM)
» Kazimierz Szymeczko - spotkanie online
» Nowa wystawa! "Małe Misie, Wielka Sztuka"
» Przegląd Amatorskiej Twórczości Artystycznej Seniorów
» Podróż do Japonii
» Pierwotna Puszcza Sandomierska
» Rozwadów - podróż sentymentalna w 330. rocznicę lokacji miasta
Więcej » 
 Fotoreportaże
Stalowa Wola: 4 Fashion Stalowa Wola
»4 Fashion Stalowa Wola
» II Powstańczy Rajd Rowerowy
»Rozwadów: przebudowa płyty głównej Rynku
»Krzysztof Faraś w Czarnej Górze
»Międzynarodowy Wyścig Kolarski w Stalowej Woli
Więcej » 
Wiadomości lokalne / News

Środa, 28 lipca 2021 r. godz. 23:59     /Karol Mocny/
Wycięto 12-metrową sosnę przy pawilonach handlowych na Okulickiego

Na osiedlu Centralnym przy pawilonach handlowych na ulicy gen. Leopolda Okulickiego w Stalowej Woli wycięto 12-metrową sosnę. Jak się okazało stanowiła zagrożenie bo była uschnięta.
Na osiedlu Centralnym przy pawilonach handlowych na ulicy gen. Leopolda Okulickiego w Stalowej Woli wycięto 12-metrową sosnę. Jak się okazało stanowiła zagrożenie bo była uschnięta.
Fot. Jacek Rodecki
Na osiedlu Centralnym przy pawilonach handlowych na ulicy gen. Leopolda Okulickiego w Stalowej Woli wycięto 12-metrową sosnę. Jak się okazało stanowiła zagrożenie bo była uschnięta.

Sosna zlokalizowana była za ogrodzonym płotkiem na zielonym, trawiastym terenie, na którym znajdowały się inne drzewa i krzewy. Po wybudowaniu hali warzywno-owocowej stwierdzono, że teren ten nie pasuje do reszty architektury. Skwer uporządkowano tłumacząc, że zyska nową jakość.

Po zakończeniu prac wielu internautów zwracało uwagę, że rosnąca tam od wielu lat sosna została dookoła zabetonowana i to tylko kwestia czasu kiedy uschnie. Jak można zauważyć drzewo iglaste wytrzymało niespełna dwa lata.

Przeprowadzone prace wycinkowe zostały dokonane w środę, w godzinach wieczornych na zlecenie Urzędu Miasta w Stalowej Woli.

Zobacz więcej:
- Ozdoba, nowe ławki i nasadzenia na placu targowym
- Nie pohandlują przy targowym skwerze. Pojawił się zakaz
- Skwer na targu pozostanie. Zyska nową jakość
Zdjęcia
Na osiedlu Centralnym przy pawilonach handlowych na ulicy gen. Leopolda Okulickiego w Stalowej Woli wycięto 12-metrową sosnę. Jak się okazało stanowiła zagrożenie bo była uschnięta.Na osiedlu Centralnym przy pawilonach handlowych na ulicy gen. Leopolda Okulickiego w Stalowej Woli wycięto 12-metrową sosnę. Jak się okazało stanowiła zagrożenie bo była uschnięta.Na osiedlu Centralnym przy pawilonach handlowych na ulicy gen. Leopolda Okulickiego w Stalowej Woli wycięto 12-metrową sosnę. Jak się okazało stanowiła zagrożenie bo była uschnięta.

Strona do druku Drukuj artykuł    

Jeżeli masz jakieś ciekawe informacje, chcesz przekazać coś ważnego,
coś interesującego, nie wahaj się - napisz do nas: redakcja@stalowka.net

Dodaj komentarz do artykułu »  

Piątek, 30 lipca 2021 r. godz. 14:41
~Głupich nie brakuje...
A pamiętacie kilkudziesięcioletnie wielkie świerki przed budynkiem dawnego TKB? Teraz nastawiał jakiś drewnianych skrzynek powielonych i ośmiesza miasto.
+0-0
Piątek, 30 lipca 2021 r. godz. 14:25
~olo
Do polak, nie masz pojęcia o czym gęgasz bo nie znasz prawa natury. Stare odchodzi a młode wschodzi tak było jest i będzie do końca świata i jeden dzień dłużej. Mam nadzieję , że kiedyś któreś z tych starych drzew nie spadnie ci na łeb. Pamiętaj nawet PAN BÓG powiedział do ludzi podporządkowujcie sobie ten świat. Na tym polega że to my jako ludzie o wszystkim decydujemy a że hejterom się wszystko nie podoba to bardzo dobrze bo jak hejterzy byli przy korycie to mi nic się nie podobało.
+0-0
Piątek, 30 lipca 2021 r. godz. 17:50
~Aamon
Dlatego ,że pan bóg mówił żeby podporządkować sobie ten świat, to do Częstochowy jeżdżę samochodem.
+0-0
Piątek, 30 lipca 2021 r. godz. 11:27
~takaprawda
Powiem tak, cała prawda o tych wyciętych drzewach bo biorę przy tym udział. Wszystkie te stare drzewa totalnie niszczą infrastrukturę podziemną. Dlatego po większych opadach deszczu miasto jest podtapiane bo rury odprowadzające deszczówkę są tymi korzeniami pozatykane totalnie i nie przepuszczają deszczówki aby mogła swobodnie popłynąć do SANU. Dlatego musimy wszystkie te stare drzewa wyciąć i w ich miejsce zasadzić piękne młode drzewa. To jest prawo natury , że stare odchodzi a młode wyrasta. Tak też jest z ludźmi starzy umierają a rodzą się młodzi.
+0-0
Piątek, 30 lipca 2021 r. godz. 16:48
~róża
Można w bardzo prosty sposób zaobserwować na każdym forum wpisy o nikach, takaprawda, olo, wiem i inni że tego dokonuja ludzie w godzinach pracy urzędu. Po tym jest cicho jakby makiem posiał. Przy tym wpisie jest znowu przekaz dnia jaki nalezy wpisać czyli że korzenie poprzebijały rury kanalizacji deszczowej(one były wykonane z tektury???), że były już stare i nalezało je usunąć, to że woda zalewa miasto w dniach opadu deszczu to także wina... drzew. Potem znowu, że w to miejsce nasadzone zostana piękne młode drzewka i znowu będzie pięknie jak w Niebie. Przecież to sie kupy nie trzyma bo wystarczy spojrzeć co barbarzyncy zrobili z drzewami przy ul. Popiełuszki. Hekatomba. W miejsce to nasadzonych zostanie ok 300 sztuk trzmieliny, kilkadziesiąt irgi płożącego krzewu i chyba 6 sztuk grabu. To wszystko. Więc dyżurni obrońcy pana LN nie wykorzystujcie czasu w godzinach pracy by wypisywać takie bzdury bo to jest kompromitacja a w przyszłości dyskwalifikacja zawodowa. Miejcie swoją godność osobistą i nie nadstawiajcie swojego siedzenia pod przyszłe lanie.
+0-0
Piątek, 30 lipca 2021 r. godz. 11:34
~olka
no kuźwa ale odkrycie, tylko na miejsce drzew sadźcie drzewa a nie krzaki i chwasty jełopy, kwietne łąki i bełkot płezydenta, dramat
+0-0
Piątek, 30 lipca 2021 r. godz. 07:41
~DAP
A co tam z tym badylkiem Darka i Rni, wsadzonym wspólnie w asyście wszyskich mediów? Usechł... Darek się tym nie pochwali przed ludżmi, a szkoda...
+0-0
Sobota, 31 lipca 2021 r. godz. 19:00
~luka
Ci z pis-u od kaczora Donalda maja dwie fobie - bardzo widoczne, to rżnięcie drzew i czego popadnie oraz drugą seksualną. Tu są jak opętani seksem, nic nie pomaga tylko seks na każdym kroku seks.
+0-0
Piątek, 30 lipca 2021 r. godz. 11:29
~Aamon
Pewnie lałeś pod nim...
+0-0
Piątek, 30 lipca 2021 r. godz. 05:19
~Rafi
Przy Staszica 7 też przy okazji rewitalizacji, mają w planach wyciąć stare drzewa, żeby posadzić w ich miejsce nowe, które dadzą cień może za 20 lat. Czy ktoś tam myśli?! Szczerze wątpię.
+0-0
Czwartek, 29 lipca 2021 r. godz. 20:03
~aro
Nasza władza ma jakiś dziwny problem z drzewami, co nie mogę wytłumaczyć w żaden racjonalny sposób. Przykre, bo drzewa dają cień, który jest bardzo pomocny najsłabszym, a więc z natury pomaga też innym. Naprawdę lepiej się smażyć na betonie?
+0-0
Piątek, 30 lipca 2021 r. godz. 10:45
~cynk
sprawdź ceny drewna. podpowiem - szaleją jak np. materiały budowlane
+0-0
Czwartek, 29 lipca 2021 r. godz. 20:02
~Polak
To, co się dzieje w tym mieście przez ostatnie lata z likwidacją zdrowej wysokiej zieleni (nie tam, gdzie jest to absolutnie konieczne), zakrawa na hańbę! Wycinanie i niedbanie o istniejące, zdrowe jeszcze do niedawna drzewa to antyekologiczne zbydlęcenie, brak wrażliwości na przyrodę i bezmyślność w zarządzaniu, oraz brak odpowiedzialności! Po wycięciu kolejnych drzew w mieście - tych zdrowych, obniżających co nieco temperaturę w mieście, dających cień, obniżających hałas i ożywiających krajobraz - ciągle idiotycznie powtarza się tę samą debilną mantrę, że zaraz obok zasadzone zostaną nowe drzewa (krzaczorki)... I nie ma przecież z tym żadnego problemu. Tak... posadzone zostaną kolejne małe krzaczki, obecnie mogące jedynie służyć jako kibel dla psów i które urosną na jako tako wysokie drzewa, gdy 30% stalowowolan będzie na cmentarzu, a obecne dzieci będą miały swoje dorosłe dzieci! Czyli miną dwa pokolenia! Czy ten, który bezmyślnie dał zezwolenie na zabetonowanie tej do niedawna pięknej sosny i doprowadził do jej wycięcia, nie zasługuje na pociągnięcie do odpowiedzialności za powstałą stratę dla miasta i jego mieszkańców? Czy nie doszło do poważnego zaniedbania obowiązków? Czy władze ogłupiały, nie mają świadomości, czym jest ekologia w tym mieście i nie znają jej wartości? Czy osoba winna zabetonowania i wycięcia tej sosny zostanie zwolniona, czy karnie przeniesiona na niższe stanowisko? A może zostanie awansowana, bo dla władz zwierzchnich nic się nie stało? Jest przecież super ekstra! Nie mamy pańskiego płaszcza i co pan nam zrobisz... Po co panu jakiś zasr..y płaszcz! Nie podoba się panu, to niech pan spada na... oszczan...o krzaczka! Cham ekolog się uprze i zawraca d...e wielkiej zachwyconej sobą nieomylnej władzy... Otóż nie! Ekolog to nie cham! Ekolog jest wrażliwy na przyrodę, stoi na jej straży, jest o nią zatroskany, protestuje, a gdy ma poczucie straty jest wku...y i woła o pomstę! Dlatego nie on jest chamem. Chamem jest za to ten, kto tak postępuje, i ten, kto nie widzi w takim wypadku problemu i nie poczuwa się do odpowiedzialności! Może ten portal w naszym imieniu zada właściwe pytania odpowiednim czynnikom?!
+0-0
Piątek, 30 lipca 2021 r. godz. 10:50
~kinia
100% racji. tylko co z tego? to juz trwa lata, bezkarnie, bez planu, bez konsekwencji.
+0-0
Czwartek, 29 lipca 2021 r. godz. 18:36
~Motyw
W Borach Tucholskich tysiące połamanych drzew po wczorajszej nawałnicy. Łamała je jak zapałki. Co na to nasi lokalni "ekolodzy"? Zaniepokojeni, płaczą...?
+0-0
Czwartek, 29 lipca 2021 r. godz. 16:08
~koliba
Kuźwa.Bez przesady barany.To tylko sosna.A tak ap ropo na całym świecie nie w takich miastach jak Stalowa drzewa w centrum sa w betonach.I świat sie nadal kreci.Żałosne te wasze krzyki o jeb...e drzewa .I to o wstrętne sosny.
+0-1
Piątek, 30 lipca 2021 r. godz. 10:49
~ola
nie widzisz związku miedzy obecną pogodą a rolą drzew w tym wszystkim? to jesteś dzban. usiądź sobie w południe na tym skwerku, zobaczymy ile wytrzymasz w pełnym słońcu.
+0-0
Czwartek, 29 lipca 2021 r. godz. 19:44
manukun
Tam teraz nikt nie siedzi, bo nie ma cienia. Czaisz bazę?
+0-0
Czwartek, 29 lipca 2021 r. godz. 18:21
~Wasze Lustro
Dla budowniczych COP-u (przed wojna) sosny nie byly "wstretne". Starano sie pozostawiac je praktycznie wszedzie w miescie, gdzie tylko sie dalo... A teraz sa one "wstretne" dla potomkow okolicznych fornali, ktorzy obecnie stanowia wiekszosc mieszkancow Stalowej Woli.
+0-0
Czwartek, 29 lipca 2021 r. godz. 16:03
~Aamon
Może tu pójdzie... Na pniaczku, który został po tym drzewie powinna być zamocowane tabliczka - ,, Tu rosła sosna, która okupację i komunę przeżyła, cień mieszkańcom dawała, ale rządów pisowców nie przetrwała".
+0-0
Czwartek, 29 lipca 2021 r. godz. 21:52
~Aamon
@jabar idąc twoim debilnym tokiem myślenia to las sosnowy też nie daje cienia. Takim jak ty to wszystko co pisowcy robią się ,, podoba" Jakby na ten pniak prezes nastał, to pisałbys , że prezes podarował wspaniały prezent miastu na pamiątkę swojego pobytu tutaj i zostawił wiekopomną pamiątkę o którą musimy dbać i ją pielęgnować ...
+0-0
Czwartek, 29 lipca 2021 r. godz. 17:45
~jabar
ta sosna cień dawała? Nie pieprz głupot trollu
+0-0
Czwartek, 29 lipca 2021 r. godz. 14:23
~Vateusz
To ławeczki juz tez mozna pozbierać, najlepiej wstawic je do tego chłodnego pustego hangaru nieopodal.
+0-0
Czwartek, 29 lipca 2021 r. godz. 12:36
~Hrogn
a nastepna obok juz czeka na kolejke do wyciecia - inteligent z radiowezla obwiazal ja kablem tak ze kabel wrzyna sie w drzewo i tylko kwestią czasu jest kiedy obumrze...ale czy ktoś od kudłatego się tym interesuje ? ie lepiej sobie selfie strzelac i pier..ic o kwiecistych gwiazdach avatara
+0-0
Piątek, 30 lipca 2021 r. godz. 14:15
~Hrogn
kabi - pysk chamie pi......lony
+0-0
Czwartek, 29 lipca 2021 r. godz. 17:46
~kabi
tylko tyle masz do powiedzenia? Może rusz żopu do Urzędu
+0-0
Czwartek, 29 lipca 2021 r. godz. 11:35
~Angelika
Prezydent niech całe miasto wybrukuje i drzewa wytnie
+0-1
Czwartek, 29 lipca 2021 r. godz. 16:24
~Hiacynta
Umysł iście godny małego, PiSowskiego aparatczyka~!
+0-0
Czwartek, 29 lipca 2021 r. godz. 10:35
~jasio
a dlaczego zieloni sie lancuchami nie przypieli i nie podlewali
+0-0
Czwartek, 29 lipca 2021 r. godz. 15:08
~jasio
no beton pszepuszcza wodem wasza nietolerancjo
+0-0
Czwartek, 29 lipca 2021 r. godz. 11:38
~Rzemieślnik
m.in. za utrzymanie zieleni płacimy podatki. Prezydent za to bierze pieniądze a co robi?
+1-0
Czwartek, 29 lipca 2021 r. godz. 11:11
~Wow
Jak inteligencie mieli ją podlewać skoro szczelnie ją zakostkowano???
+0-0
Czwartek, 29 lipca 2021 r. godz. 10:18
~Nina
Sprowadziłam się do STW 30 lat temu. Wcześniej nie znałam miasta. Wychodziłam z dzieckiem w wózku przed blok i płakałam. Cień dawały tylko bloki . Obecne Al Jana Pawła II to była pustynia bez drzewa jak okiem sięgnąć. Trawa była max do czerwca bo potem słońce doszczętnie ją wypalało. Były drzewa przy dworcu PKP, ogród jordanowski , trochę za MDK i przy starszych ulicach , a tak to pustynia. A jsk wiatr zawiał od kopalni w Jeziórku to masakra. Sadźmy drzewa , dają chłód, poprawiają estetykę i natleniają miasto .
+0-0
Czwartek, 29 lipca 2021 r. godz. 10:04
~lds
A tak przy okazji, ile stoisk na nowej hali jest czynnych? Miało być tak pięknie...
+0-0
Czwartek, 29 lipca 2021 r. godz. 11:56
~Taka Prawda
Za drogie opłaty ,wolą pod chmurką sprzedawać
+0-0
Czwartek, 29 lipca 2021 r. godz. 09:58
~tatsu
Pisiorki mają jakąś fobie wycinają nie tylko numery w Sejmie ale puszcze a teraz tną na potęgę drzewa w miastach obracając tereny zielone w perzyne a po czym będzie się wspinał kot prezesa jak nie będzie drzew
+0-0
Czwartek, 29 lipca 2021 r. godz. 09:47
~Iskra
Że sosna uschnie, to wiadomo było już gdy ją zakostkowano. Wycieto pozostałe drzewa, krzewy i zamiast trawnika wysypano kamyki. Typowa "betonoza" tego miejsca , które ani ładne ani praktyczne. Nie lepiej zrobić tam maleńki skwer z zielenią, ławką w cieniu? Czemu rezygnuje się z trawników?
+1-0
Sobota, 31 lipca 2021 r. godz. 18:25
~look
Gdybyśmy mieli w przeszłości takich tępych jak współcześni to nie byłoby dzisiaj ani jednego pomnika przyrody. Wyrżnięte zostałyby w pień bo byłyby stare a w ich miejsce posadzono by nowe, młode bo taka jest zmiana w przyrodzie - tak by durnowato uzasadniono każdą wycinkę. Panie Nadbereżny, proszę pokazać ile to drzew z zieloną tabliczką "Pomnik Przyrody" za pana kadencji zostało ustanowionych na terenie miasta? Dobrze byłoby aby to były sosny albowiem lokalizacja miasta została mądrze pomyślana na najuboższych ziemiach porośniętych głównie soną, na obrzeżach dawnej Puszczy Sandomierskiej. Od wycinki pierwszych drzew pod Zakłady Południowe we wsi Plawo minęło już 85 lat. Uwzględniając okoliczność, że rosły tam już duże drzewa to i ich wiek można określić dość precyzyjnie że należało je uszanować i uczynić pomnikami przyrody. Proszę nam powiedzieć ile takich wiekowych sosen pan zauważył i objął je ochroną prawną? Wiem, że pan czyta wszystkie wpisy to i ten powinien zauważyć. P.S. Proszę się nie wysilać z włączaniem do tej grupy drzew z poza obszaru miejskiego czyli z tego który został włączony jako miejski(Rozwadów, Charzewice, Brandwica czy Sochy).
+0-0
Czwartek, 29 lipca 2021 r. godz. 19:48
manukun
Bo rządzą miastem krotkowzroczni karierowicze. Liczy się lans przed kamerami. Utrzymanie zieleni kosztuje niemało i w folderze wyborczym tego nie widać. Co innego pozyskiwanie funduszy zewnętrznych na "rewitalizację" polegające na zniszczeniu zieleni i położeniu kostki/asfaltu etc.
+0-0
Czwartek, 29 lipca 2021 r. godz. 09:40
~Aga
Mentalność chłopa z konopielki tato tato nie z cinaj brata hehe
+0-0
Czwartek, 29 lipca 2021 r. godz. 09:37
~miecz
lata wstecz stalowa wola byla zielona ,wszedzie drzewa ,duzo ciena ,dzis nie tylko stalowa ale i betonowa a to za sprawa wladz ,dzis wladza od samej gory tnie drzewa ,a ze nasza nie chce byc gorsza robi to samo ,drzewo rosnie powoli a wyciac mozna go szybko
+0-1
Czwartek, 29 lipca 2021 r. godz. 08:57
~Gumowy boss
W dodatku uszkodzili chodnik kawałek kostki się zapadło pewnie walnęło kawałek drzewa z góry ja ścinali Panie Prezydencie zgłaszam to panu
+0-0
Czwartek, 29 lipca 2021 r. godz. 08:50
~Gumowy boss
Szkoda ze nikt nie pomyślał przed układaniem kostki o pozostawieniu w koło konara przestrzeni a tak to uschła z braku wody
+1-0
Czwartek, 29 lipca 2021 r. godz. 08:48
~Bobsonek
Co to za jakas moda na stękanie o drzewa? Jest miasto to ma być beton i dużo parkingów. Jak ktoś chce drzewa to niech się wybuduje pod lasem i niech tam zagląda sarenkom pod ogon.
+0-3
Sobota, 31 lipca 2021 r. godz. 18:26
~róża
Jesteś idiotą do potęgi entej
+0-0
Piątek, 30 lipca 2021 r. godz. 10:52
~ogar
aleś ty tępy...
+0-0
Czwartek, 29 lipca 2021 r. godz. 15:56
~Arti
Zobaczymy ja będziesz płakać że Ci te samochody byle deszcz zatapia bo woda nie będzie miała gdzie uciekać. Coraz częściej się zastanawiam gdzie ja żyję. Coraz więcej nieuków wkoło.
+0-0
Czwartek, 29 lipca 2021 r. godz. 09:19
~tu jest UE
to WyPAD do USA
+1-1
Czwartek, 29 lipca 2021 r. godz. 08:29
~Xyz
Piękna patelka tam jest piękna
+0-0
Czwartek, 29 lipca 2021 r. godz. 07:04
~___
Wielko mi synsocyjo!
+0-0
Czwartek, 29 lipca 2021 r. godz. 07:01
~Rocznik1969
Szok!!!Kto pozwala na takie działania?Stalówka betonowe miasto .podusimy się wszyscy ..Więcej zakładów z całego świata ...a my
+1-0
Czwartek, 29 lipca 2021 r. godz. 06:58
~Metal
Po wybudowaniu hali stwiwrdzono ze teren nie pasuje do reszty architektury....i wycieli drzewa sypiac kamyczki na podłożu.Biedne drzewo zabetonowali,nawet go nie ogrodzoli itp.zobaczcie zdjecia w necie.Kostka niemal wrzyna sie w pień.I musiało uschnać Ale fakt jesli jest usunięte to moglo komus stać się kiedyś nieszczęście,takze wycięto i jest ok.Zreszta wyglądało już,, niespecjalnie"Chodzi tylko o to co z nim zrobiono 2 lata temu,jak projektantom i wykonawcom brakuje pomyslu i wyobraźni.Ręce opadają.Pod halą wycięto wszystkie drzewa a jedno ktore ocalono i tak skazano na uschnięcie.
+1-0
Czwartek, 29 lipca 2021 r. godz. 06:58
~Mieszkaniec
Akurat to drzewo to miało problemy a ostatnie "rewitalizacja" jego okolicy tylko przyspieszyła proces obumierania. Wycinka jak najbardziej potrzebna. Szkoda tylko że na miejsce sosny posadzą jakiegoś badylka co urośnie maks 2m a naokoło patelnia.
+1-0
Czwartek, 29 lipca 2021 r. godz. 09:21
~Mieszkaniec
Ozara, nie problem jaki miało to absolutne zabetonowanie korzeni i pnia. To doprowadzilo do kolejnych problemów. Niestety, ale takie są efekty wynajmowania wieśbud'ów obiecujących u włodarzy remont podjazdu gratis.
+0-0
Czwartek, 29 lipca 2021 r. godz. 08:15
~ozora
Jedynym problemem jaki ta sosna miała to nasz władza i jej chore pomysły. Luckowi wydaje się że jak nasadzi krzaków to temat załatwi.
+2-0
Czwartek, 29 lipca 2021 r. godz. 06:35
~Be
I po ciula to wycięli?
+0-0
Czwartek, 29 lipca 2021 r. godz. 06:29
~Chorąży
Przynajmniej nikt się na niej nie powiesi.
+0-0
Czwartek, 29 lipca 2021 r. godz. 06:11
~Szczaw
Mnie tam nie szkoda suchego drzewa. Można nasadzić tam drugie.
+0-0
Czwartek, 29 lipca 2021 r. godz. 08:16
~ozora
Nie można bo to niezgodne w linią partii wycinającą wszystko.
+1-0
Czwartek, 29 lipca 2021 r. godz. 06:07
~Niesiołowski
Jedno suche drzewo... I to się epitafium aż doczekało... No szok... Nie ma ważniejszych tematów?
+0-0
Czwartek, 29 lipca 2021 r. godz. 06:03
~Krzyżak
Powinna spaść na łeb jakiemuś hejterowi opozycji. Może by pomogło...
+0-0
Czwartek, 29 lipca 2021 r. godz. 12:15
manukun
Ot katolicy
+0-0
Czwartek, 29 lipca 2021 r. godz. 00:23
~Wielkomiejski
Co za za du pie!!! To musi być jakaś innowacyjna metoda Betonowania drzew dookoła. Takie rzeczy tylko w Stalowej Woli!!!!
+1-0
Czwartek, 29 lipca 2021 r. godz. 06:02
~Lol
Ile jeszcze tych samych komentarzy hejterze wstawisz?
+0-0
Czwartek, 29 lipca 2021 r. godz. 00:18
~Smoleńsk
Wszystkie drzewa wycinają a brzozy zostawiają. Dlaczego?
+0-1
Czwartek, 29 lipca 2021 r. godz. 00:17
~Leon
Zaskakujące! nie dało się te dwa lata temu przesadzić za 7000 złotych? Może nawet było taniej o połowe patrząc jak za PiS podskoczyły ceny
+2-0
Stalowka.NET - Wiadomości lokalne z miasta Stalowa Wola i okolic
Copyright 2001 - 2021 Stalowka.NET
  » O nas  » Redakcja  » Reklama  » Kontakt
Wszelkie prawa zastrzeżone.
X Ta strona korzysta z plików cookie w celu świadczenia usług i realizacji potrzeb użytkowników. Pliki te mogą być zapisywane w pamięci Twojego urządzenia. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej. Więcej w polityce prywatności.