Stalowa Wola Stalowa Wola: Huta Stalowa Wola
Wiadomości lokalne z miasta Stalowa Wola i Powiatu Stalowowolskiego. Najnowsze! Najszybciej!
Kamera na żywo na panoramę Stalowej Woli na skrzyżowanie Al. Jana Pawła II z ul. KEN
Nagrania audio, rozmowy z ciekawymi ludźmi
Fotografie z najważniejszych wydarzeń w Stalowej Woli
Kanał youtube.stalowka.net - Pierwsza stalowowolska telewizja internetowa
Encyklopedia miasta Stalowa Wola
Zapowiedzi zbliżających się wydarzeń kulturalnych
Baza adresowa najważniejszych firm i instytucji życia publicznego
Bezpłatna baza ogłoszeń dla mieszkańców miasta Stalowa Wola jak i Powiatu Stalowowolskiego
Twoje konto
Strona główna  Stalowa Wola / Wiadomości Środa, 20 października 2021 r. Imieniny: Ireny, Kleopatry, Witalisa
 Wiadomości lokalne
» Czy MZK będzie dalej zajmować się zielenią w mieście?
» Oddali hołd zamordowanym Polakom
» Bezpieczeństwo na przejściach do poprawy
» Prezes ZUS: pierwsze "czternastki" trafią na konta w październiku
» Radość jest w nich i to dosłownie!
» Bp dr Edward Frankowski uhonorowany Odznaczeniem Państwowym
» Ceremonia pogrzebowa Antoniego Kłosowskiego 21 października
» Tydzień Walki z Otyłością!!
» VIVO! Stalowa Wola świętuje 6. urodziny
» Nowy rok akademicki w Filii KUL w Stalowej Woli zainaugurowano w Lublinie
» Wracały z sądu z Tarnobrzega. Wydachowały w drodze powrotnej. Trafiły do szpitala
» Nie żyje Antoni Kłosowski - przedsiębiorca, samorządowiec, społecznik
Więcej » 
 Zasłyszane...
"Dieta rządzi każdą sferą naszego życia: prywatną, zawodową, społeczną. Każdy z nas chce się dobrze czuć i dobrze wyglądać".
Sławomir Górny, dietoterapeuta
 Imprezy w mieście
» Zapisy na warsztat tańca tradycyjnego
» Podróż do Japonii
» Zaczytany październik z biblioteką
» Pierwotna Puszcza Sandomierska
» Rozwadów - podróż sentymentalna w 330. rocznicę lokacji miasta
Więcej » 
 Fotoreportaże
Stalowa Wola: Krzysztof Faraś na 18. Wyścigu Górskim Prządki Valvoline
»Krzysztof Faraś na 18. Wyścigu Górskim Prządki Valvoline
»4 Fashion Stalowa Wola
» II Powstańczy Rajd Rowerowy
»Rozwadów: przebudowa płyty głównej Rynku
»Krzysztof Faraś w Czarnej Górze
Więcej » 
Wiadomości lokalne / Polityka i Samorządy

Sobota, 5 czerwca 2021 r. godz. 13:54     /Magdalena Rodecka/
Czy miasto powinno kupić muzeum Kedyw-u za 200 tysięcy złotych?

Budynek gdzie mieści się Muzeum Kedywu wymaga generalnego remontu. 12 maja wiatr zerwała się blacha. Interweniowała straż pożarna i policja.
Budynek gdzie mieści się Muzeum Kedywu wymaga generalnego remontu. 12 maja wiatr zerwała się blacha. Interweniowała straż pożarna i policja.
Fot. Jacek Rodecki
Miasto ma możliwość zakupu budynku na ulicy Bełżyńskiego 18 w Rozwadowie, gdzie mieści się Muzeum Kierownictwa Dywersji Armii Krajowej w Stalowej Woli. Obecnie nieruchomość należy do prywatnej osoby i jest zarządzana przez Fundację Kedyw.

W budynku w okresie II RP mieściło się pierwsze w mieście kino o nazwie "Polonia". W czasie niemieckiej okupacji, siedziba Kedywu Armii Krajowej obwodu Nisko-Stalowa Wola. Fundacje jest w posiadaniu nie tylko eksponatów związanych z historią AK ale i miasta: lekarzami Łazowskim i Matulewiczem. Ponadto fundacja prowadzi stronę internetową i serwis zawierający kilkaset artykułów.

Jak wyjaśnia Sławomir Szkutnik, naczelnik Wydziału Mienia i Gospodarki Lokalami, właściciel, który nabył nieruchomość w 2015 roku celem jest ratowania, nie jest w stanie zrealizować statutowych celów przez problemy związane z pozyskaniem funduszy. W związku z tym zwrócił się prezydenta Stalowej Woli Lucjusza Nadbereżnego o przejęcie przez miasto nieruchomości wraz z całym zgromadzonym do tej pory dziedzictwem.

Zdaniem prezesa Fundacji Marka Wróblewskiego gmina ma większe doświadczenie w pozyskaniu funduszu na realizację projektów i działalności muzealnych. Właściciel proponuje sprzedaż nieruchomości, budynek oraz zebrane od tej pory materiały, domenę kedyw.pl i portale społecznościowe za 200 tysięcy złotych.

Jednocześnie informuje, że obiekt wymaga pilnego remontu, zwłaszcza strychu, przeciekającego dachu gdzie znajduje się Muzeum. Budynek nie jest wpisany do rejestru zabytków. Powierzchnia zabudowy to 319 metrów kwadratowych.

Radni miejscy są w tej sprawie podzieleni. Paweł Madej zauważył, że dla miasta oznacza to kolejną instytucję na utrzymaniu. Podobnie zauważa Franciszek Zaborowski: - Jest to bolesne z uwagi na sytuację finansową, z drugiej strony chciałoby się to ratować. Może ktoś inny będzie tym zainteresowany niż miasto.

Nie wiadomo także ile docelowo kosztowałby remont tego miejsca oraz kto miałby nim zarządzać. Wstępnie mówiono o Muzeum Regionalnym.

W Stalowej Woli z miejskich instytucji kulturalnych funkcjonuje już Miejski Dom Kultury, biblioteki, Rozwadowski Dom Kultury Sokół, Muzeum Regionalne, Galeria Malarstwa Alfonsa Karpińskiego, niebawem zakończy się remont Muzeum COP na ulicy Hutniczej. Ponadto na modernizację oczekuje budynek gdzie niegdyś mieściło się kino Ballada. Mieszkańcy oczekują również zabezpieczenia pozostałości po obiektach w Parku w Charzewicach.

Jeszcze nie wiadomo jaka będzie ostateczna decyzja radnych i prezydenta.

Strona do druku Drukuj artykuł    

Jeżeli masz jakieś ciekawe informacje, chcesz przekazać coś ważnego,
coś interesującego, nie wahaj się - napisz do nas: redakcja@stalowka.net

Dodaj komentarz do artykułu »  

Poniedziałek, 7 czerwca 2021 r. godz. 20:20
~felczer
To co piszecie jest szokiem. Nie pojawiłby się taki problem, gdyby radni nie byli bezradni Z jednej strony kupować obligacje, z drugiej koniecznie kupić ruderę. Coś pod sufitem nie tak. Taka diagnoza moja.
+0-0
Poniedziałek, 7 czerwca 2021 r. godz. 16:57
~Olo
Po tylu latach w USA obywatel amerykański zresztą jak matka , ojciec , siostra ! " biedak " nie ma kasy ale za to pobiera rentę amerykańską i lata sobie na Florydę gdzie ojciec ma parę domów które wynajmuje jak i emeryturę , matka też ma amerykańską emeryturę i $$$ za sprzedaż nieruchomości w NJ USA teraz mieszka w mieszkaniu po rodzicach . Kasiory mają krocie a tu oferta kupna !!! rudery bo do Stanów nie ma jak zabrać Młody człowiek który chyba urodził się i całe życie mieszkał w Stanach ? tam ma rentę bo po co robić ?! Przyjeżdża do Polski kupuje ruderę choć wcześniej chciał kupić co innego , udaje żołnierza amerykańskiego na motorze , robi - robią go dyrektorem haha Kedywu to przynajmniej opowieścią robi karierę w Rozwadowie , teraz chce Zapomogi !!! na remont lub odkupienia rudery ! Poprzednim właścicielom nawet do głowy by taki plan nie przyszedł no ale Obecny amerykański obywatel miał sen niczym Nikodem Dyzma ciekawe czy omami obecne lub przyszłe władze stalówki ?
+0-0
Poniedziałek, 7 czerwca 2021 r. godz. 20:01
~mamuszka
Cos czulam ze ta sprawa ma drugie dno
+0-0
Poniedziałek, 7 czerwca 2021 r. godz. 14:30
~patriota
Niech wykupi ten budynek ten Wroblewski , przecież siedział w STANACH ZJEDNOCZONYCH ponad 30 lat to kasę ma.
+0-0
Poniedziałek, 7 czerwca 2021 r. godz. 09:58
~co ciekawe
Czyżby pomysły Pani Merkel dotarły bezpośrednio do naszego grodu? Przecięż normalny człowiek, gdy nie ma pieniędzy nie inwestuje. To proste, a nie szuka na siłę, gdzie utopić grosz pochodzący z pożyczek. Czy już na takim etapie zaawansowania jest pomysł przekształcenia Polski w jeden z landów?
+0-0
Poniedziałek, 7 czerwca 2021 r. godz. 21:30
~Lewym Sierpowym
Tyle, ze Grecja posluguje sie "Euro"... a polska zlotowka nikt w UE nie bedzie sie przejmowal !
+0-0
Poniedziałek, 7 czerwca 2021 r. godz. 20:04
~mamuszka
Bedziemy mieli wkrotce dzieki Pisowi drugä Grecje.Pamietam jak Grecja plajtowala to Niemcy sie podsmiewali w Bild Zeitung ze zajmujä Akropol
+0-0
Poniedziałek, 7 czerwca 2021 r. godz. 09:29
~patriota
Do Jupiter. W przypadku Bezradnej Rady poszłabym dalej. Nadzór Komisaryczny . Wójt Jarocina mógłby pokazać, jak gospodarować środkami, jak bilansować budżet i jak być patriotą o zasięgu światowym /upamiętnienie Rzezi Wołyńskiej bez strachu podjął się tej inicjatywy.
+0-0
Poniedziałek, 7 czerwca 2021 r. godz. 08:21
~Jupiter
Zrobic na stronie UM ankiete i oficjalne forum na którym mieszkancy moga zagłosować tak lub nie i zamieścić swoje uwagi.Trzeba słuchać glosu stalowowolan bo do tej pory wszystko co się robi w mieście jest z gory narzucone.Według mnie warto.Widziałem w tym miescie,,wieksze marnotrawstwo"publicznych pieniędzy.Mozna naprawdę ładnie odnowic tem budynek.
+0-0
Poniedziałek, 7 czerwca 2021 r. godz. 08:15
~Conan
Warto a nawet trzeba kupić ze wzgledu na sąsiedztwo .Juz niedlugo bedzie pieknie wyremontowany dworzec z cała infrastrukturą a na przeciw taki,,trup".Skoro nie jest to az tak historyczny i zabytkowy budynek wiec remont tez nie bedzie az tak kosztowny,jak chociażby miliony wpakowane w Sokoła(szok!!!!!!). Wymienic dach,okna drzwi,ogarnąc elewację i git.Wewnatrz zrobi sie pozniej.Jestem za z wielu powodów.Dbajmy o Rozwadow.
+0-0
Poniedziałek, 7 czerwca 2021 r. godz. 07:27
~Tomcio
Bolesne z uwagi ma obecna sytuacje finansową?Ciekawe czyja to wina.Z tych dlugów miasto nigdy niewyjdzie.A cena za tak duzy budynek jest smiesznie niska.Kupowac bez zastanowienia Panie Prezydencie... skoro dbac o Rozwadow to kompleksowo..
+0-0
Poniedziałek, 7 czerwca 2021 r. godz. 06:39
~Balbina
Nie kupować. Żyjmy przyszłością.
+0-0
Niedziela, 6 czerwca 2021 r. godz. 21:32
~40 groszy za wpis
Po co miastu kolejna rudera? Zaś muzeum lub dział Kedywu może być w muzeum regionalnym.
+0-0
Niedziela, 6 czerwca 2021 r. godz. 21:23
~Kolo
Wielka gratka, na wolnym rynku się nie zdarza ,miasto mogło by zrobić coś w rodzaju społecznego hotelu dla ludzi w kryzysowych sytuacjach ,takie sprawy są na zachodzie pomagają wyjść z dołka.
+0-0
Niedziela, 6 czerwca 2021 r. godz. 21:03
~Robinson
Byle nie kolejne muzeum, bo dzieciaki ze szkół już nie wyrabiają z tym przymusowym oglądaniem eksponatów. Niedługo muzea będą się bić o klasy szkolne, bo kto inny je odwiedza? Stalowa Wola to robotnicze miasto z krótką historią, a posiada trzy muzea i jedną galerię. Nie za dużo?...
+0-0
Niedziela, 6 czerwca 2021 r. godz. 20:43
~Ankar
Remont zabytkowych kamienic powinien miec pierwszeństwo nad chociażby rewitalizacja Rynku.po co nowy rynek kiedy nie będzie nawet co podziwiać w Rozwadowie.Ratowac co sie da ze ,,starego miasta".Takze Hotel Polski na Belzynskiego 11!!
+0-0
Niedziela, 6 czerwca 2021 r. godz. 20:11
~Mrco
Koniecznie kupić.Cena nie jest wygorowana a remonty mozna rohic stopniowo.Tym bardziej ze stoi obok renomowanego dworca.
+0-0
Niedziela, 6 czerwca 2021 r. godz. 18:59
~Metal
Skoro wydaje się miliony zlotych na.pseudo place zabaw i silownie to chyba warto wykupić i odratowac historyczny budynek za 200 tys zł.Nie wiem nad czym sie Prezydent zastanawia,tym bardziej ze deklaruje sie jako wielki patriota!
+0-0
Niedziela, 6 czerwca 2021 r. godz. 16:37
~Kris
Prezes fundacji dopiero po pięciu latach zrozumiał, że: "gmina ma większe doświadczenie w pozyskaniu funduszu na realizację projektów i działalności muzealnych"?
+0-0
Niedziela, 6 czerwca 2021 r. godz. 14:42
~ Lenino
Jeszcze co ? Zawalić ta ruderę bez żadnej historii , dość już tych przebierańców partyzanckich . Są ważniejsze sprawy a ten koleś na motorze woskowym armii amerykańskiej to właściciel ? Kto na tym zarobić chce na tym kupie cegieł Stanowczo mówimy nie wydawaniu pieniędzy kiedy miasto jest tak zadłużone przez fenomena biznesu i gospodarki nabereznegi
+0-0
Niedziela, 6 czerwca 2021 r. godz. 13:28
~KIKI
Powinno miasto wybudować wieżę widokową, z obwodnicy tak cudne widoki. W końcuto cenne dla zdrowotnoąci mieszczuchów to przedsięwzięcie . Wdrapać się na wysokość 65 metrów to coś.
+0-0
Niedziela, 6 czerwca 2021 r. godz. 14:22
~realista
A za co kupić? Długi olbrzymie. Budżet składa się z mandatów i kar. Firmy upadają po kolei. Masę pieniędzy wydano na cudaczności o krótkiej trwałości użytkowania. Ponadto trzeba remontować powtórnie drogi niedawno hucznie oddane.
+0-0
Niedziela, 6 czerwca 2021 r. godz. 08:56
~Rozwadowianin
Obok stoi opuszczony Hotel Polski w historycznej kamienicy. Dlaczego nie ten budynek kupuje miasto a tamten?
+1-0
Niedziela, 6 czerwca 2021 r. godz. 17:04
~furman z Podkarpacia
bo tamten się pewnie jakiemuś kolesiowi do czegoś przyda, może kolejna fabryka maseczek, będziemy śledzić temat
+0-0
Niedziela, 6 czerwca 2021 r. godz. 11:35
manukun
Miasto powinno mieć pełną władzę nad historycznymi budynkami w Rozwadowie. Niekoniecznie musi mieć 100% udziałów.
+0-0
Niedziela, 6 czerwca 2021 r. godz. 09:25
~Kościuszki
Czy wszystkie kamienice w rozwadowskim rynku będą teraz przejmowane przez miasto za psie pieniądze??? Mieszkańcom Rozwadowa ta rewitalizacja wyjdzie bokiem
+0-0
Niedziela, 6 czerwca 2021 r. godz. 08:22
~Abc
Kupcie za obligacje.
+0-0
Sobota, 5 czerwca 2021 r. godz. 22:36
~Piotr
Ciekawe jak go kupią jak go ocieplą? Wejdą 20 centymetrów ociepleniem np. styropianowym w czyjąć posesję czy na wąską już ulicę?
+0-0
Niedziela, 6 czerwca 2021 r. godz. 08:46
~Seba
Sąsiedzi się zaiste cieszą, że po dilu ich nieruchomości po termomodernizacji zmniejszą się o grubość ocieplenia
+0-0
Sobota, 5 czerwca 2021 r. godz. 22:32
~cit
na zdjęciu nie ten budynek , coś wam się pomyliło ....
+0-0
Niedziela, 6 czerwca 2021 r. godz. 08:44
~Mieszkaniec Kopernika
A nooo taka ruina ten budynek. Tak wygląda od strony krzyżówki Kopernika Dąbrowskiego. Zdjęcie dobrze pokazuje stan faktyczny
+0-0
Sobota, 5 czerwca 2021 r. godz. 22:28
~Sławek
Dość tych przekrętów. Non Possumus.
+0-0
Niedziela, 6 czerwca 2021 r. godz. 17:05
~mieszkanka StW
dokładnie, dość tych fikołków za nasze podatki
+0-0
Sobota, 5 czerwca 2021 r. godz. 21:24
~Powiatowy
A czy przypadkiem ta organizacja coś mi się obiło o uszyła była beneficjentem środków publicznych z Urzędu Miasta za tego prezydenta. Czy ktoś o to będzie pytał jak byli i po co dotowani? Nie było innych?
+0-0
Niedziela, 6 czerwca 2021 r. godz. 17:01
~moherowa babka
@~kremer, casting modelek urządzają a potem pierwsza dziesiątka dostanie robotę w Dubaju, czy jak?
+0-0
Niedziela, 6 czerwca 2021 r. godz. 13:17
~striptizerka
@~kremer, o losie, casting modelek! żałosne, uczcie się Karyny i Jessiki obcych języków, bo w Polen żadnej przyszłości nie macie, a w Niemczech na rurze da się zarobić niezłą kasę
+0-0
Niedziela, 6 czerwca 2021 r. godz. 13:09
~furman z Podkarpacia
ale bagno, ale posuwają ciemnotę od zada
+0-0
Sobota, 5 czerwca 2021 r. godz. 21:36
~kremer
"Wolontariuszem" w Fundacji co jest wymienione na stronie jest mąż jednej z pracownic UM. Nie ma nigdzie przypadków. Podobno niedzielny casting modelek urządza żona pracownika UM. Płezydent oczywiście roztoczył swoimi ramionami patronat. Jeszcze raz: w tym mieście nie ma PRZYPADKÓW!
+0-0
Sobota, 5 czerwca 2021 r. godz. 20:33
~j51
moim zdaniem powinno sie kupic pamiatki izgromadzic w muzeum lub w sokole a nie kupic budynek za 210 tys ina remont wydac 600 do 800 tys zaden normalny obywatel tego nie poprze
+0-0
Sobota, 5 czerwca 2021 r. godz. 20:14
~Kobra
Moim zdaniem takie rzeczy powinno się ratować.Po prostu podpiąć to Muzeum do administracji Muzeum Regionalnego.Miasto wydaje znacznie większe środki finansowe na różne cele które są nikomu nie potrzebne i niczemu nie służą koncerty Sławomira ,Modern Talking itp czy chociażby te Pisowskie zjazdy Dudy czy Morawieckiego kosztowały znacznie więcej nie wspominając o niedawnym festynie z ministrem Adamczykiem przy grillu i wacie cukrowej.To jest część naszej Historii nasze dziedzictwo a widzę ,że większość tu komentujących wolało by to zniszczyć.Wstyd ,że nie ma żadnego poszanowania dla dokonań ludzi którzy walczyli i ginęli za to żeby wam żyło się lepiej.
+0-0
Sobota, 5 czerwca 2021 r. godz. 19:51
~Edek
Zdecydowanie tak.Lepiej inwestować w kulturę aniżeli kolejne place zabaw dla dzieci. Każde szanujące się miasto tak robi. Ale cóż...jakie społeczeństwo-taka kultura
+0-0
Sobota, 5 czerwca 2021 r. godz. 19:39
~boby
Lepiej posprzątajcie wraki z parkingów !!!
+0-0
Sobota, 5 czerwca 2021 r. godz. 18:51
~st.w.
Za ile kupił i od kogo?
+0-0
Sobota, 5 czerwca 2021 r. godz. 17:45
~Józefka
A w tych szałasach wybudowanych z wierzby zagranicznej nie dałoby się tych eksponatów umieścić?
+0-0
Sobota, 5 czerwca 2021 r. godz. 17:15
~Jakie cele?
Patent stulecia - kupić ruinę, zmagazynować tam stan posiadania wynikający być może z pasji - stworzyć fundacje nazwać to muzeum -a jak się nie da wydrzeć publicznej kasy dla celów prywatnych, odsprzedać miastu pod płaszczykiem dóbr kultury. Poza próbą pozyskiwania funduszy przez Fundację - jakie jeszcze jej przedsięwzięcia można odnotować ???? Jakaś edukacja, akcje w szkołach?
+0-0
Sobota, 5 czerwca 2021 r. godz. 17:13
~mamuszka
A po co? Liczä na turystow ?. Potrzeby kulturalne lokalnej ludnosci pochodzenia chlopo-robotniczego sä ograniczone wystarczy wata cukrowa i Slawomir na goscinnych wystepach.Chodzic to majä do kosciola wedle tradycji
+0-0
Niedziela, 6 czerwca 2021 r. godz. 18:26
~mamuszka
@jaro Za to twoje wpisy powalajä tresciä.A moze ty tez po KULu ?
+0-0
Niedziela, 6 czerwca 2021 r. godz. 12:28
~jaro
mamuszka naucz pisać się po polsku bo stylistykę masz jak pierwszoklasista z postawówki.Owszem, Pecunia Non Olet , ale niektórym szkodzą na mózg.
+0-0
Sobota, 5 czerwca 2021 r. godz. 23:20
~mamuszka
@jaro ja tam cioci moge zalatwic Stelle ale to bedzie kosztowac.Nie ma sprawy dla twojej mamusi tez ,na wesele bedzie jak znalazl.Pieniädze nie smierdzä
+0-0
Sobota, 5 czerwca 2021 r. godz. 21:52
~jaro
mamusza.Zmień pampersa staremu helmutowi bo się ufajdał.Hrabianko z błękitną krwią.
+0-0
Sobota, 5 czerwca 2021 r. godz. 16:24
~ja2
Zdecydowanie trzeba przesunąć środki na inną nieruchomość. Pana radnego. Ludzie (radni) - to wy jesteście dla mieszkańców. Naprawdę nie jest wam wstyd? Tak po ludzku?
+0-0
Sobota, 5 czerwca 2021 r. godz. 16:20
~szok
Pan Paweł Madej uważa, że to kolejna nieruchomość (instytucja) do utrzymania przez miasto??????????????No po prostu jaja.
+0-0
Sobota, 5 czerwca 2021 r. godz. 20:47
~Vip
Jaki co pan ....kto ma być tym panem nn iby madej gahaha
+0-0
Sobota, 5 czerwca 2021 r. godz. 19:20
~edziu, olo, itd
Jak zacznie się rozliczanie to będzie ciekawie.
+0-0
Sobota, 5 czerwca 2021 r. godz. 16:13
~Aeo
Nie. Za dużo długów miasto ma, a inwestycji, żeby była praca prawie w ogóle. Stanowcze nie.
+0-0
Sobota, 5 czerwca 2021 r. godz. 16:11
~Ferdek z Poniatowskiego
Chyba nie, bo jak byłem w muzeum to młodzi zamiast podziwiać eksponaty historii patrzyli tylko w srajfony i siem potrącali nawzajem. A seniorzy nie mają już siły tak spacerować po muzeach. Wolą se siedzieć na działkach i patrzeć jak im wszystko rośnie.
+0-0
Sobota, 5 czerwca 2021 r. godz. 22:24
~jaro
Młodzi podziwiali takiego eksponata jak ty.
+0-0
Sobota, 5 czerwca 2021 r. godz. 20:00
~jaro
I liczyć jadące tzw. obwodnicą samochody i inhalować się spalinami.
+0-0
Sobota, 5 czerwca 2021 r. godz. 14:46
~były radny
Radni powinni najpierw pójść na wizję lokalną i dopiero zdecydować a nie stawiany punkt na sesje do poniesienia ręki
+0-0
Sobota, 5 czerwca 2021 r. godz. 14:44
~Grzgorz
Zdjęcie idealne! Nieotynkowana ruina!!! Za darmo powinno się miasto zastanowić czy wsiąść
+0-0
Niedziela, 6 czerwca 2021 r. godz. 08:40
~Mariola
W każmy razie pewnie chodzi o to że radni PiS kupią bez oglądania
+0-0
Sobota, 5 czerwca 2021 r. godz. 20:37
~jaro
Mówisz o koniu,analfabeto.
+0-0
Sobota, 5 czerwca 2021 r. godz. 14:29
~koki
Dlaczego nie? Przecież apetyt na każdy pustostan jest ogromny w tym miasteczku. Koniecznie trzeba kupić a potem powoła się kierownictwo muzeum i zagwarantuje comiesięczne wydatki w budżecie. To takie proste, że aż nie trzeba pytać!
+0-0
Sobota, 5 czerwca 2021 r. godz. 14:27
~stalowiak
To już nie jest k.... nawet śmieszne. Niech za swoje kupuje a pan prezes szuka sponsorów.
+0-0
Stalowka.NET - Wiadomości lokalne z miasta Stalowa Wola i okolic
Copyright 2001 - 2021 Stalowka.NET
  » O nas  » Redakcja  » Reklama  » Kontakt
Wszelkie prawa zastrzeżone.
X Ta strona korzysta z plików cookie w celu świadczenia usług i realizacji potrzeb użytkowników. Pliki te mogą być zapisywane w pamięci Twojego urządzenia. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej. Więcej w polityce prywatności.