Stalowa Wola Stalowa Wola: Huta Stalowa Wola
Wiadomości lokalne z miasta Stalowa Wola i Powiatu Stalowowolskiego. Najnowsze! Najszybciej!
Kamera na żywo na panoramę Stalowej Woli na skrzyżowanie al. Jana Pawła II z ul. KEN
Nagrania audio, rozmowy z ciekawymi ludźmi
Fotografie z najważniejszych wydarzeń w Stalowej Woli
Kanał youtube.stalowka.net - Pierwsza stalowowolska telewizja internetowa
Encyklopedia miasta Stalowa Wola
Zapowiedzi zbliżających się wydarzeń kulturalnych
Baza adresowa najważniejszych firm i instytucji życia publicznego
Bezpłatna baza ogłoszeń dla mieszkańców miasta Stalowa Wola jak i Powiatu Stalowowolskiego
Twoje konto
Strona główna  Stalowa Wola / Wiadomości Poniedziałek, 17 maja 2021 r. Imieniny: Brunony, Sławomira, Wery
 Wiadomości lokalne
» Plac zabaw w Rozwadowie: wystajace gwoździe, brakujące deski
» Wybrano laureatów Gałązki Sosny. Kto otrzymał nagrodę od miasta?
» Po izraelskich flagach, lalka "we krwi" na chodniku w centrum miasta
» Zdziechowice: zjechała z drogi i wjechała w drzewo
» Krwawe ślady dłoni na fladze Izraela w Stalowej Woli!
» Potrącenie dwóch rowerzystów na górce rozwadowskiej
» 33-latka zabłądziła w lesie. Szukała jej policja
» 15 maja pojedziemy obwodnicą
» Nowy gabinet kosmetyczny Diament zaprasza!
» Komunikat MZK
» DW-855: wypadek w Zdziechowicach Drugich. Osobówka wjchała w TIR-a
» Remont Komisji Edukacji Narodowej częścią większego projektu
Więcej » 
 Zasłyszane...
"Dieta rządzi każdą sferą naszego życia: prywatną, zawodową, społeczną. Każdy z nas chce się dobrze czuć i dobrze wyglądać".
Sławomir Górny, dietoterapeuta
 Imprezy w mieście
» Noc Muzeów
» Koncert Krzesimira Dębskiego w Stalowej Woli
» Etnoilustracje. Między światami. Magia obrzędów wiosennych.
» Podróż do Japonii w Galerii Karpińskiego
» Muzealny projekt on-line o wzornictwie ludowym z nagrodami i wystawą
» Pierwotna Puszcza Sandomierska
» Rozwadów - podróż sentymentalna w 330. rocznicę lokacji miasta
» Rejestracja na Dziecięcy Uniwersytet Techniczny w Stalowej Woli w nowej rzeczywistości
Więcej » 
 Fotoreportaże
Stalowa Wola: Obwodnica Stalowej Woli i Niska
»Obwodnica Stalowej Woli i Niska
»Otwarto Podwórko na Pławie
»Marsz o Wolność i Marsz Niewolników
»Wicepremier Gowin w Stalowej Woli o budownictwie mieszkaniowym
»Serca na nakrętki
Więcej » 
Wiadomości lokalne / Polityka i Samorządy

Niedziela, 2 maja 2021 r. godz. 16:54     /Magdalena Rodecka/
Butryn Fijołka, Nadbereżny Leniart

1 maja w Rzeszowie odbyła się konferencja prasowa z udziałem kandydata na prezydenta, wojewody Ewy Leniart (PiS), która zyskała między inny poparcie włodarzy Zamościa, Chełma, Otwocka, Tomaszowa Mazowieckiego i Stalowej Woli Lucjusz Nadbereżnego.
1 maja w Rzeszowie odbyła się konferencja prasowa z udziałem kandydata na prezydenta, wojewody Ewy Leniart (PiS), która zyskała między inny poparcie włodarzy Zamościa, Chełma, Otwocka, Tomaszowa Mazowieckiego i Stalowej Woli Lucjusz Nadbereżnego.
Fot. FB/Ewa Leniart
Samorządowcy ze Stalowej Woli włączają się kampanię prezydencką w Rzeszowie. Po rezygnacji Tadeusza Ferenca, kandydaci pretendujący na urząd prezydenta przekonują jak mogą, na ile mogą i z kim mogą aby wygrać.

1 maja w Rzeszowie odbyła się konferencja prasowa z udziałem kandydata na prezydenta, wojewody Ewy Leniart (PiS), która zyskała między inny poparcie włodarzy Zamościa, Chełma, Otwocka, Tomaszowa Mazowieckiego i Stalowej Woli Lucjusz Nadbereżnego. - Miałem i mam okazję poznawać pracę Ewy Leniart w działaniu. Pracy, która jest oparta na dobrym wsłuchaniu się w potrzeby samorządu, rozumienie tego samorządu ale również dobre, kreatywne rozwiązania, odważne rozwiązania - mówił Lucjusz Nadbereżny. Dodał, że Leniart nie ucieka od problemów, realizuje obietnice.

O rekomendacje zabiega także kandydujący Konrad Fijołek, popierany między innymi przez Platformę Obywatelską, Szymon Hołownia Polska 2050, Polskie Stronnictwo-Ludowe, Sojusz Lewicy Demokratycznej oraz lokalne stowarzyszenia działające na rzecz miasta.

Wsparcia w mediach społecznościowych Fijołkowi udziela stalowowolska radna Renata Butryn (Platforma Obywatelska) trzymając za niego kciuki oraz kierując przekaz do Rzeszowian, że wierzy w ich rozsądek. Konrada Fijołka na miejscu, w Rzeszowie poparli prezydenci: Warszawy, Sopotu, Wrocławia, Gdańska i burmistrz Łańcuta.

Oprócz Ewy Leniart i Konrada Fijołka o fotel prezydenta Rzeszowa walczą również Marcin Warchoł (bezpartyjny, niegdyś Solidarna Polska) oraz Grzegorz Braun (Konfederacja Wolność i Niepodległość). Obserwując ich kampanie nie dopatrzyliśmy się oficjalnego poparcia wśród samorządowców ze Stalowej Woli.

Strona do druku Drukuj artykuł    

Jeżeli masz jakieś ciekawe informacje, chcesz przekazać coś ważnego,
coś interesującego, nie wahaj się - napisz do nas: redakcja@stalowka.net

Dodaj komentarz do artykułu »  

Wtorek, 4 maja 2021 r. godz. 21:17
~Wasz Wirus
"1 maja w Rzeszowie odbyła się konferencja prasowa z udziałem kandydata na prezydenta, wojewody Ewy Leniart (PiS), która zyskała między inny poparcie włodarzy Zamościa, Chełma, Otwocka, Tomaszowa Mazowieckiego i Stalowej Woli Lucjusza Nadbereżnego." Kto sfinansowal ten polityczny cyrk???
+0-0
Wtorek, 4 maja 2021 r. godz. 23:12
~mamuszka
Lempart vel Leniart.Kandydatow to po nazwisku dobierajä czy zbieg okolicznosci? Jakos tak znajomo zabrzmialo
+0-0
Wtorek, 4 maja 2021 r. godz. 19:37
~Pies
Zakaz zgromadzeń publicznych powyżej ilu osób uchwalił rząd pod przewodnictwem pisu? Pięciu? Dystans społeczny, który obowiązuje obywateli to ile wynosi? Półtora metra?
+0-0
Wtorek, 4 maja 2021 r. godz. 11:19
~Dociekliwy
Czy nowy biurowiec jest potrzebny? Lektura obowiązkowa "REMOTE. Pracuj zdalnie, biuro jest zbędne" autorzy Jason Fried, David Heinemeier Hansson.
+0-0
Poniedziałek, 3 maja 2021 r. godz. 22:46
~Będą zwiększać zasoby własne Unii
Jutro pisowski rząd chce głosować za zwiększeniem zasobów własnych Unii, nie Polski. I cała reszta Sejmu też za wyjątkiem Konfederacji i ludzi Ziobry. I to się naprawde dzieje w Polsce.
+0-0
Wtorek, 4 maja 2021 r. godz. 08:25
~Hańba, zdrada, Targowica.
Hańba, zdrada, Targowica.
+0-0
Poniedziałek, 3 maja 2021 r. godz. 18:05
~duma narodu
Ciekawa dyskusja. Dla przypomnienia, juz za poltora miesiaca wszyscy prawdziwi Polacy uroczyscie obchodzic beda 72 urodziny Naczelnika Kraju, pana J. Kaczynskiego! Jak Stalowa Wola moze uczcic ten radosny dzien?
+0-0
Wtorek, 4 maja 2021 r. godz. 18:49
~Tow. Jan Winnicki
Celna uwaga! Niech żyje Polska Zjednoczona Partia Robotnicza Prawa i Sprawiedliwości!!
+0-0
Poniedziałek, 3 maja 2021 r. godz. 17:06
~Polacy obudźcie się!
Tylko Grzegorz Braun zasługuje aby zostań prezydentem. Cała koalicja srovidova, czyli PiS, PO, SLD, PSL zrobiła nam pandemie. Nakłania Polaków do uczestnictwa w eksperymencie medycznym. Wprowadziła terroryzm, bo te lockdowny i maseczki były i są bezprawne. Sędzia Sądu Rejonowego w Mińsku Mazowieckim zmiażdżyl aktualne rozporządzenia i ustawy koalicji covidovej i nakaz noszenie maseczek jest bezprawny. Postanowienie z dnia 2 kwietnia br, sygn akt II W 155 /21. Jutro w Sejmie wszystkie partie z wyjątkiem Konfederacji chcą przegłosować ustawę o zwiększeniu zasobów własnych Unii Europejskiej. A to oznacza, że UE będzie mogła nakładać na nas Polaków podatki. Oni chcą przekazać suwerenność POLSKI Unii Europejskiej. Media ściekowe prowadzą kampanie propagandową za tym głosowaniem, ale nie wspominają, że te środki z UE to są kredyty. To będzie koniec suwerenności Polski wywalczonej przez pokolenia waszych przodków. Zapytajcie europosłów, których wybraliście dlaczego głosowali za paszportami szczepionkowymi. POCZYTAJCIE co na temat pandemii mówi doktor HAŁAT.
+0-0
Poniedziałek, 3 maja 2021 r. godz. 19:44
~Kot Behemot
G. Braun to faszysta. I trzeba to otwarcie mowic ~!
+0-0
Poniedziałek, 3 maja 2021 r. godz. 18:09
~Aamon
G. Braun to ten co mówił, że marzy mu się, aby Polska była monarchią. Mówił, jak widzi oczami wyobraźni, że zomowcy czy ormowcy w wozach pancernych zajeżdżaja na Wawel i ogłaszają inter rexa. Chociaż, jak wiadomo najważniejsza w Polsce filia Watykanu mieści się w Gnieźnie, ale to szczegół... Ważne , że tym królem byłby Don Stanislao, którego do dziś prokuratura nie przesłuchała w sprawie pedofilów w sutannach. Moskiewski czy też Putinowski scenariusz lepiej odrzucić. Nie można być katolikiem i Polakiem - to bardzo się gryzie. Tu mówisz nie kradnij, a ta mówi, ,, że im te pieniądze się po prostu należały".
+0-0
Poniedziałek, 3 maja 2021 r. godz. 16:58
~Taki_kraj!
Pani Leniart? Niech szuka szczescia w innym miejscu, nie w Rzeszowie! # P.S. Za wszystko co się dzieje w Polsce, za wszechobecną nienawiść, brak tolerancji, oszustwa i złodziejstwo, za tabuny misiewiczów, o-bajtków, cząrnków, wróblewskich, gądków, elanowskich, wolfgangowych i pawłowiczówien, za wycinkę lasów, za kierunek na wyjście z Unii, za całkowity zakaz aborcji, odpowiada pralnia mózgów zwana kościółkiem, bo to ona pomogła dojść do władzy zorganizowanej grupie przestępczej ***, działając w zmowie i porozumieniu. A nadal prawie 100% chrzci dzieci, połowa chodzi do kościółka i daje na tacę. Przyczyniacie się aktywnie do niszczenia Polski i powrotu do średniowiecza!
+0-0
Poniedziałek, 3 maja 2021 r. godz. 16:58
~Apel do studentów
Nie musicie mieć meldunku. Dopiszcie się do REJESTRU wyborców poprzez ePUAP, zanim będzie za późno. Jeśli zagłosują za was inni, to nowy prezydent zablokuje wszystkie inwestycje mieszkaniowe. Będziecie do końca życia wynajmować pokój lub klitkę 40 metrów od Janusza za 2000 zł/mc, a ceny mieszkań na sprzedaż na rynku wtórnym skoczą do 20 tys/m2. Protestują ci, którzy własne mieszkania już mają i chcą trzepać kasę na takich jak wy.
+0-0
Wtorek, 4 maja 2021 r. godz. 11:07
~A
Można wiedzieć, kto będzie te mieszkania rozdawał? Chyba nie ten pisowski, ten pisowski to ma miskę ryżu i szczypawke dla nas.
+0-0
Poniedziałek, 3 maja 2021 r. godz. 13:26
~olo
Do mamuszka, użyteczny idioto FERENC to polecił wszystkim mieszkańcom Rzeszowa aby tylko na PANA WARCHOŁA głosowali bo to najlepszy kandydat na prezydenta RZESZOWA. Twoje wypociny bardzo zaszkodziły FIKOŁKOWI.
+0-0
Poniedziałek, 3 maja 2021 r. godz. 17:39
~mamuszka
Zycze "Fikolkowi" aby wykonal potrojne salto w powietrzu i zostal prezydentem Rzeszowa
+0-0
Poniedziałek, 3 maja 2021 r. godz. 16:30
~merlot
Warchoł nigdy nie zostanie prezydentem w Rzeszowie. Rzeszow to jednak nie jest ciemna Stalowa Wola!
+0-0
Poniedziałek, 3 maja 2021 r. godz. 13:21
~mądry
Rozmawiałem prawie z wszystkimi mieszkańcami Rzeszowa i prawie wszyscy będą glosować na PANA WARCHOŁA bo to jedyny najbardziej uczciwy kandydat i został namaszczony przez poprzednika prezydenta FERENCA. Już nie mogę się doczekać bo dla dobra Rzeszowa to tylko PAN WARCHOŁ i PANI LENIART jest najlepszą kandydatką.
+0-0
Poniedziałek, 3 maja 2021 r. godz. 14:08
~Aamon
A ja rozmawiałem z wszystkimi mieszkańcami Rzeszowa. Mówią, że pisowcy na Załężu będą urzędować a nie w ratuszu.
+0-0
Poniedziałek, 3 maja 2021 r. godz. 13:17
~olek
Na 100 procent prezydentem Rzeszowa będzie PANI LENIART albo PAN WARCHOŁ macie to wszyscy zagwarantowane ode mnie.
+0-0
Poniedziałek, 3 maja 2021 r. godz. 13:15
~Nostradamus
Tylko Marcin Warchoł gwarantuje dalszy rozwój miasta.
+0-0
Wtorek, 4 maja 2021 r. godz. 23:15
~mamuszka
Po nazwisku to nie wrozy nic dobrego.Pisowskiego warcholstwa to w sejmie dostatek
+0-0
Poniedziałek, 3 maja 2021 r. godz. 13:13
~olo
Tylko użyteczni idioci zagłosują na tego FIKOŁKA.
+0-0
Poniedziałek, 3 maja 2021 r. godz. 11:53
~Abis
Ech, ci partyjni "macherzy" od naszych losów. Smutni ludzie, bez swojego zdania i zorganizowani w paramafie partyjne, aby móc doić kasę.
+0-0
Poniedziałek, 3 maja 2021 r. godz. 09:20
~jano
Leniart i Warchoł gwarantują dla Rzeszowa ciemnogród i zacofanie. Mam nadzieję, że mieszkańcy Rzeszowa nie dopuszczą do tego....
+0-0
Poniedziałek, 3 maja 2021 r. godz. 08:10
~Komai
Na miejscu rzeszowian wybrałbym Brauna.
+0-0
Poniedziałek, 3 maja 2021 r. godz. 06:33
~jan
.... a 2 maja o 20:00 odbyła się DEBATA TELEWIZYJNA kandydatów emitowana we ,,wrogiej amerykańskiej" stacji, pani Leniart pokazała ,,klasę", trzy pierwsze bloki tematyczne nie odpowiedziała NA ŻADNE PYTANIE tylko bełkotała wcześniej wyklepane na pamięć formułki, dopiero gdy kandydaci zadawali sobie pytania nawzajem zaczęła mówić nieco na temat .... debata wyraźnie wykazała że panowie kandydaci startują bo chcą i maja pomysły na miasto, a pani Leniart startuje bo taka jest ,,wola partii" i konieczność ,,wykonania zadania" ...
+0-0
Poniedziałek, 3 maja 2021 r. godz. 12:09
~Aamon
Pisowcy z natury słabo wypadają w debatach. Pamiętam jak Pan Donald Tusk dwukrotnie w takiej formule ,,zajechał" niejakiego J.Kaczyńskiego. Myślę, że małpy znające język migowy więcej miałyby do powiedzenia.
+0-0
Poniedziałek, 3 maja 2021 r. godz. 01:34
~aleśmy kuźwa czasów doczekali...
Ta cała Leniart to wielkie nieporozumienie. tylko w PiSlandzie mogła być wojewodą! A warchoł rzeczywiście facet z Niska i pokazuje szczękę od ucha di ucha, porcelana czy reklama kleju do protez???
+0-0
Niedziela, 2 maja 2021 r. godz. 23:28
~Ledy Ledy Ledy
Zamierzam startować w następnych wyborach na prezydenta. Jedna prośba: niech mnie pani poseł nie popiera. Dziękuję, dobranoc.
+0-0
Poniedziałek, 3 maja 2021 r. godz. 06:15
~jan
.... wkop ze dwa krzyże w środku miasta takie na 10, m a potem jedź powygłupiać się na Czajce w Warszawie, będziesz miał sukces wyborczy na każdym zadupiu w Polsce ....
+0-0
Niedziela, 2 maja 2021 r. godz. 23:06
~zifi
Mamy samorodny talent do popierania tego czego nie da się poprzeć. Pani LENIART wzbudziła we mnie salwę śmiechu, gdy oświadczyła w jednym z wielu wystąpień, że gdy zostanie prezydentem miasta(jej urząd od Ratusza jest w prostej linii oddalony o ok 500 m!) to zadba o "świeże powietrze" w mieście! Więc ja się pytam co do tej pory robiła pani Leniart jako przedstawicielka rządu (nieudaczników) oddychając tym samym powietrzem co pan Ferenc że nie dbała o wspólne dobro? Panem Nadbereżnym można się podeprzeć jak złamaną lagą! Dlatego takie poparcie jest funta kłaków warte! Amen!
+0-0
Niedziela, 2 maja 2021 r. godz. 22:55
~mamuszka
Ferenc polecil Fijolka wiec ten wygra.Przez 21 lat ludzie glosowali na czlowieka nie na partie.Szacun dla p.Ferenca bo zostal Rzeszow drewniany a zostawil murowany.Tej "ruiny" na pewno PIS nie przejmie ktory chetnie by sie podpisal pod sukcesami pana Ferenca.Rzeszow jest stolicä bastionu Pisu Podkarpacia,ale Pisu nie bedzie wybieral bo to przeciez miasto a nie wies.Stalowa Wola to Wielowies wiec mnie specjalnie nie dziwi ze 71% wybralo PIS
+0-0
Poniedziałek, 3 maja 2021 r. godz. 13:12
~goelpo
W poniższym wpisze jest dożo racji. Haki to oręż takich typków jak Kaczyński czy Ziobro. Ten drugi znany był z takiej działalności jeszcze jako student na UJ. Z uczelni on wyszedł ale nawyk zabrał ze sobą i teraz nim operuje. Z pewnością zgromadzili sporo "haków" na Ferenca by go w ten sposób zmusić do namaszczenia swojaka. Mnie wręcz urzeka walka wewnątrz "zjednoczonej prawicy" pomiędzy p. Leniart a p. Warchołem. Dalejże zadawać sobie razy byle mocno, byle żwawo aż iskry będą się sypały. Obydwoje są siebie warci. Po co ten ring z trzyrundowej potyczki ten Kaczyński uczynił dwunastorundowym ringiem dla zawodowców? Po co tyle czasu marnować skoro i tak nie zostaną tym czym pragną ponad wszelką być?
+0-0
Poniedziałek, 3 maja 2021 r. godz. 07:15
~komuna wiecznie zywa
Nie! Stary komuch Ferenc oficjalnie poparl Warchola ("Zjednoczona Prawica", ale nie PiS). Moze "Zero" Ziobro pokazal Ferencowi jakas teczke z "hakami"? Ziobro i Kaczynski to ludzie, ktorzy zawsze zbierali jakies haki na innych.... Taka to juz "czekistowska" natura!
+0-0
Poniedziałek, 3 maja 2021 r. godz. 03:04
~erds
drewniany to jest twoj mozg tak to mozna o Stalowej powiedziec ze Lucek zastal ja murowana a zostawi drewniana - Rz-ow to zawsze bylo miasto na poziomie mialo swoj qualitat bylo dobrze utrzymane i czyste i w miare estetyczne - i gadanie jakoby Ferenc zastal drewniany Rzeszow to stek glupot i wodoglowie mentalne - co do partii to w lokalnych nikt nie patrzy na takowe to anachronizm - glos moze dostac tylko osoba ktora ma charyzme w miescie partie do spuszcza sie do klozetu..
+0-0
Niedziela, 2 maja 2021 r. godz. 22:50
~Mrjack
Hutnicza. W Rzeszowie znają lucka, bo pracował w urzędzie Marszałkowskim jako dyrektor jeden z departamentów
+0-0
Niedziela, 2 maja 2021 r. godz. 22:45
~Nostradamus
Jeśli wygra inny kandydat niż Warchoł, to miasto cofnie się w rozwoju, nie będzie budować się nowych mieszkań, a ceny istniejących skoczą do 15-20 tys za metr.
+0-0
Wtorek, 4 maja 2021 r. godz. 08:55
~jan
.... no tak ,,pracował"..... bo p. Ortyl musiał mu życiorys poprawić, najpierw zrobił go na pół roku dyrektorem WORDu, a potem na pół roku dyrektorem w UMarszałkowskim.... musiał mu ten życiorys ,,uzupełnić" bo startując na prezydenta miasta mógł jedynie w dorobku zawodowym wpisać że trzymał parasol na Błądkiem, a później nad Sagatowską ....
+0-0
Niedziela, 2 maja 2021 r. godz. 20:50
~***** ****** Hołdys
Ciekawe czy Pan Fijołek zna panią Butryn? :D
+0-0
Niedziela, 2 maja 2021 r. godz. 22:16
~Kwiat Fiołek
Kogo?
+0-0
Niedziela, 2 maja 2021 r. godz. 20:22
~zb
pisowcy precz lapy od Rzeszowa
+0-0
Niedziela, 2 maja 2021 r. godz. 23:11
~gifo
Tylko pan Fijołek i nikt inny! Prawdziwy samorządowiec a nie żaden farbowany lisek! Rzeszów to mądrzy ludzie i wielokrotnie dali o znać wybierając Ferenca a nie Szlachtę! Jeśli chcą stagnacji i marazmu to niech wybiorą każdego z pozostałych! Mają wybór!
+0-0
Niedziela, 2 maja 2021 r. godz. 19:07
~Aamon
Ponieważ Rzeszów jest miastem, więc jak wiadomo wieś podżegana przez księdza, tam nie głosuje. PIS w miastach nie ma czego szukać, bo ich elektorat mieszka gdzie indziej...
+0-0
Poniedziałek, 3 maja 2021 r. godz. 12:32
~Aamon
Ty czarny, nie mieszaj sie w polskie sprawy.
+0-0
Niedziela, 2 maja 2021 r. godz. 22:26
~kościelny
PiS wygra dzięki twojemu lewactwu panie LGBT
+0-0
Niedziela, 2 maja 2021 r. godz. 18:20
wiechu
Najlepszym kandydatem na urząd(nie tylko prezydenta)jest ten,który tuż przed wyborami nagle staje się bezpartyjny.
+0-0
Niedziela, 2 maja 2021 r. godz. 18:30
~Kolma
Fijołka sami partyjniacy popierają.
+0-0
Niedziela, 2 maja 2021 r. godz. 18:05
~Mieszkaniec
Co ma do powiedzenia ta cała Butryn kto to w ogóle jest to pionek
+0-0
Niedziela, 2 maja 2021 r. godz. 19:51
~PiS - Pycha i Szmal
Ma tyle samo do powiedzenia co i maly, trzeciorzedny PiSowski aparatczyk, Lucjusz N.!
+0-0
Niedziela, 2 maja 2021 r. godz. 17:29
~Now
Myślę że po tej rekomendacji pani Butryn na Fijołka zaglosuje 101% mieszkańców Rzeszowa. Tam wszyscy ją znają i jej głos poważają.
+0-0
Poniedziałek, 3 maja 2021 r. godz. 07:15
~jan
.... tak jak cała Warszawa zna Nadbereżnego ...
+0-0
Niedziela, 2 maja 2021 r. godz. 18:37
~@hutnicza
Myślę że w Rzeszowie znacznie więcej kojarzy Lucjusza niż panią Renię. Co dla wyniku wyborów będzie raczej nieistotne jednak
+0-0
Niedziela, 2 maja 2021 r. godz. 18:34
~Wariatka
Butryn w Rzeszowie ma tyle do powiedzenia co kot naplakal
+0-0
Niedziela, 2 maja 2021 r. godz. 18:25
~Hutnicza
A kto w Rzeszowie zna Cesarza "Lucjusza Utracjusza"???
+0-0
Stalowka.NET - Wiadomości lokalne z miasta Stalowa Wola i okolic
Copyright 2001 - 2021 Stalowka.NET
  » O nas  » Redakcja  » Reklama  » Kontakt
Wszelkie prawa zastrzeżone.
X Ta strona korzysta z plików cookie w celu świadczenia usług i realizacji potrzeb użytkowników. Pliki te mogą być zapisywane w pamięci Twojego urządzenia. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej. Więcej w polityce prywatności.