Stalowa Wola Stalowa Wola: Huta Stalowa Wola
Wiadomości lokalne z miasta Stalowa Wola i Powiatu Stalowowolskiego. Najnowsze! Najszybciej!
Kamera na żywo na panoramę Stalowej Woli na skrzyżowanie al. Jana Pawła II z ul. KEN
Nagrania audio, rozmowy z ciekawymi ludźmi
Fotografie z najważniejszych wydarzeń w Stalowej Woli
Kanał youtube.stalowka.net - Pierwsza stalowowolska telewizja internetowa
Encyklopedia miasta Stalowa Wola
Zapowiedzi zbliżających się wydarzeń kulturalnych
Baza adresowa najważniejszych firm i instytucji życia publicznego
Bezpłatna baza ogłoszeń dla mieszkańców miasta Stalowa Wola jak i Powiatu Stalowowolskiego
Twoje konto
Strona główna  Stalowa Wola / Wiadomości Niedziela, 16 maja 2021 r. Imieniny: Andrzeja, Jądrzeja, Małgorzaty
 Wiadomości lokalne
» Plac zabaw w Rozwadowie: wystajace gwoździe, brakujące deski
» Wybrano laureatów Gałązki Sosny. Kto otrzymał nagrodę od miasta?
» Po izraelskich flagach, lalka "we krwi" na chodniku w centrum miasta
» Zdziechowice: zjechała z drogi i wjechała w drzewo
» Krwawe ślady dłoni na fladze Izraela w Stalowej Woli!
» Potrącenie dwóch rowerzystów na górce rozwadowskiej
» 33-latka zabłądziła w lesie. Szukała jej policja
» 15 maja pojedziemy obwodnicą
» Nowy gabinet kosmetyczny Diament zaprasza!
» Komunikat MZK
» DW-855: wypadek w Zdziechowicach Drugich. Osobówka wjchała w TIR-a
» Remont Komisji Edukacji Narodowej częścią większego projektu
Więcej » 
 Zasłyszane...
"Dieta rządzi każdą sferą naszego życia: prywatną, zawodową, społeczną. Każdy z nas chce się dobrze czuć i dobrze wyglądać".
Sławomir Górny, dietoterapeuta
 Imprezy w mieście
» Noc Muzeów
» Koncert Krzesimira Dębskiego w Stalowej Woli
» Etnoilustracje. Między światami. Magia obrzędów wiosennych.
» Podróż do Japonii w Galerii Karpińskiego
» Muzealny projekt on-line o wzornictwie ludowym z nagrodami i wystawą
» Pierwotna Puszcza Sandomierska
» Rozwadów - podróż sentymentalna w 330. rocznicę lokacji miasta
» Rejestracja na Dziecięcy Uniwersytet Techniczny w Stalowej Woli w nowej rzeczywistości
Więcej » 
 Fotoreportaże
Stalowa Wola: Obwodnica Stalowej Woli i Niska
»Obwodnica Stalowej Woli i Niska
»Otwarto Podwórko na Pławie
»Marsz o Wolność i Marsz Niewolników
»Wicepremier Gowin w Stalowej Woli o budownictwie mieszkaniowym
»Serca na nakrętki
Więcej » 
Wiadomości lokalne / Polityka i Samorządy

Piątek, 23 kwietnia 2021 r. godz. 14:29     /Magdalena Rodecka/
Podkarpackie Centrum Piłki Nożnej ma już rok

Jak mówi Mateusz Nowak, dyrektor obiektu, z powodu pandemii koronawirusa, PCPN nie miał możliwości do końca pokazać swojego potencjału. Miało to wpływ na niemalże wszystkie aspekty działalności.
Jak mówi Mateusz Nowak, dyrektor obiektu, z powodu pandemii koronawirusa, PCPN nie miał możliwości do końca pokazać swojego potencjału. Miało to wpływ na niemalże wszystkie aspekty działalności.
Fot. Jacek Rodecki
Nadzwyczajne obrady miejskich radnych na temat sportu w Stalowej Woli, stały się okazją do podsumowania działalności Podkarpackiego Centrum Piłki Nożnej na ulicy Hutniczej. Mimo ambitnie postawionych celów: sportowych i finansowych, wielu nie udało się zrealizować. Na przeszkodzie stanęła pandemia koronawirusa i kolejne lockdowny.

Podkarpackie Centrum Piłki Nożnej administruje obiektami sportowymi przy ul. Hutniczej 10a, należącymi do miasta. Prowadzi działalność polegającą miedzy innymi na organizacji imprez sportowych oraz popularyzuje wszelkie formy wypoczynku i rekreacji dla dzieci i młodzieży oraz osób dorosłych. Zatrudnia 6 pracowników, łącznie z kadrą zarządzającą.

Jak mówi Mateusz Nowak, dyrektor obiektu, z powodu pandemii koronawirusa, PCPN nie miał możliwości do końca pokazać swojego potencjału. Miało to wpływ na niemalże wszystkie aspekty działalności. Między innymi nie udało się zrealizować założonego w 2020 roku planu finansowego. Ze spodziewanych 2 milionów, wykonano zaledwie 1,2. Tegoroczne prognozy również nie napawają optymizmem.

Tymczasem średni, miesięczny koszt utrzymania PCPN to około 129 tysięcy złotych: - Czy obiekt jest otwarty, czy zamknięty trzeba płacić - mówi Mateusz Nowak. Wśród stałych kosztów są nie tylko media, również serwisy, przeglądy, konserwacje urządzeń.

PCPN zarządza łącznie 6 boiskami, w tym trzema trawiastymi. Od lutego ubiegłego roku do 20 kwietnia 2021 rozegrano 14 meczów o mistrzostwo II ligi z udziałem Stal Stalowa Wola PSA i Stal Rzeszów, 1/32 Finału Fortuna, 17 meczów o mistrzostwo III Ligi Stal Stalowa Wola PSA oraz Wólczanki Pełkińskiej i Sokoła Sieniawa, 94 meczów drużyn młodzieżowych rywalizujących w lidze podkarpackiej, 1462 treningów klubów, stowarzyszeń, wynajmujących boiska od 1 maja, turniej Deichmann Cup, piłkarski wakacyjny obóz, 119 sparingów i 7 turniejów w hali pneumatycznej PCPN Cup.

Nowak wyjaśnia, że trzy boiska są objęte gwarancją. Firmy sprawujące nad nimi nadzór, monitorują stopień zużycia boiska i czy nie przekracza się ilości godzin gry na płycie. Obecnie, bez meczów jest zapotrzebowanie na 90 godzin tygodniowo.

Ceny ustalone pod wynajem są preferencyjne, dzięki dotacji miasta. Jako zakład budżetowy PCPN musi zarobić tyle samo, ile otrzymał. Boiska naturalne jak wyjaśnia wymagają codziennej pielęgnacji: dwa razy w tygodniu muszą być koszone, podlewane w zależności od warunków atmosferycznych, nawożone. Do tego trzy razy do roku przejść renowację.

Dyrektor odniósł się również do odwołanego kilka dni temu meczu Stali Rzeszów z drużyną Garbarnia Kraków. Przyznaje, że zabrakło w odpowiednim czasie komunikatu ale już dwie godziny przed meczem było wiadome, że nie dojdzie do rozgrywek. Mimo podgrzewania murawy, przy tak intensywnych opadach, czynność ta spełniała swojego celu. Sprawdza się bowiem przy lekkich przymrozkach a nie intensywnych opadach śniegu. Na prośbę Stali Rzeszów przygotowano boisko alternatywne ze sztucznej nawierzchni ale drużyna przeciwna nie zgodziła się na rozgrywki. Spotkanie przełożono. Pytany o koszty funkcjonowania murawy, Mateusz Nowak poinformował, że jest to koszt w wysokości 1500 złotych za jeden dzień.

Ważne dla funkcjonowania PCPN-u jest wyjście z lockdownu, któr pozwoli w pełni drużynom organizować spotkania z udziałem publiczności. W przyszłości dyrektor widzi potrzebę nawiązania współpracy z potencjalnym sponsorem tytularnym obiektu: - Na pewno byłoby nam lżej i można by wówczas obniżyć opłaty dla drużyn młodzieżowych - mówi Mateusz Nowak.

Ponadto należy doposażyć park maszyn, między innymi o aerator pasywny i aktywny, zgrzebło, rozrzutnik do piasku i nawozów, ciągnik kompaktowy oraz wertykulator. Konieczny jest montaż oświetlenia na boisku nr 5 co wydłuży godziny jego dostępności. Należy poszukać inwestora, który wybuduje hotel w okolicy stadionu oraz stworzenie strefy rodzica w sąsiedztwie hali pneumatycznej.

Przypomnijmy, że koszt całkowity koszt budowy PCPN to 58,4 mln zł, w tym kontrakt dla firmy Budimex - 55,6 mln zł. Dotacja z Ministerstwa Sportu i Turystyki - 17,5 miliona złotych. Odzyskany przez gminę VAT - 10,3 mln zł. Wkład własny miasta - 30,2 mln zł.

Kolejnym krokiem do usprawnienia funkcjonowania PCPN-u ma być zmiana formy prawnej, z zakładu budżetowego w spółkę prawa handlowego.

Strona do druku Drukuj artykuł    

Jeżeli masz jakieś ciekawe informacje, chcesz przekazać coś ważnego,
coś interesującego, nie wahaj się - napisz do nas: redakcja@stalowka.net

Dodaj komentarz do artykułu »  

Poniedziałek, 26 kwietnia 2021 r. godz. 22:43
~Liverpool
Cytat "Należy poszukać inwestora, który wybuduje hotel w okolicy stadionu oraz stworzenie strefy rodzica w sąsiedztwie hali pneumatycznej." Dużo zdrowia życzę!
+0-0
Środa, 28 kwietnia 2021 r. godz. 13:00
manukun
No jeśli to na być inwestycja prywatna, to super. Bo jeśli miasto ma wziąć kolejny kredyt na budowę atrakcji i hotelu, niestety jest to nieporozumienie
+0-0
Poniedziałek, 26 kwietnia 2021 r. godz. 21:02
~xxl
Panie Nowak brawo i dzięki za uratowanie płyty boiska,to jest przykład odpowiedzialności i dbałości o nasz majątek mecz Stali Rzeszów nie był wart tego żeby zdegradować trawę a ci zatroskani o nasze obiekty szczególnie Brzeziński i Marczak takimi wypowiedziami działacie na szkodę klubu i miasta, żenada
+0-0
Poniedziałek, 26 kwietnia 2021 r. godz. 11:40
~DARECZEK
Wstawcie jeszcze trochę hejtu, bo coś mało dzisiaj. Jak będzie 60 hejtów to robię konferencję i coming out.
+0-0
Poniedziałek, 26 kwietnia 2021 r. godz. 17:01
~Hutnicza
Kolejny klakier "Lucjusza Utracjusza" produkuje sie na forum?
+0-0
Niedziela, 25 kwietnia 2021 r. godz. 16:59
~Hej
Zachęcam każdego do oglądania oficjalnej strony kibiców .Oni wcale nie są tacy głupi jak o nich piszą.Już dawno pisali o Nowaku jako osobie za wszystko odpowiedzialnej,która po głupotach z planem 5 letnim teraz mami nowymi obietnicami .Człowiek ,który obiecał stworzyć dobrą atmosferę wśród kibiców jest przez nich niechciany.Wyglada na to,że zostali tylko Nadbereżny z Nowakiem plus układy polityczne.Jak można było tak wszystkich zlekceważyć. Czytajcie!!! Oficjalna strona kibiców Stali Stalowa Wola
+0-0
Niedziela, 25 kwietnia 2021 r. godz. 14:16
manukun
Gdzie jest Edzio i jego bajki, że stadion pochłonął malutko pieniędzy, a utrzymanie kosztuje grosze.
+0-0
Niedziela, 25 kwietnia 2021 r. godz. 10:11
~jaki
Panie dyrektorze jacy ludzie, z jakim wykształceniem są zatrudnieni w klubie? Od prezesa do trenerów. Boję się że niewiele większe od podstawowego. Przypadkowi, byleby ze słusznej partii.
+0-0
Niedziela, 25 kwietnia 2021 r. godz. 09:24
~Rrr
Boli tyłek opozycję, to hejtują
+0-0
Niedziela, 25 kwietnia 2021 r. godz. 16:49
~Bliski Hejtu Koniec
Juz niedlugo PiS przejmie RPO i gazety, oraz - w koncu - ustawi sedziow. I wtedy wezmie sie ostro za POwcow, PSL, lewakow, post-komuszkow i Eurokomuchow. A wyroki wydawac bedzie sam pan Ziobro!
+0-0
Niedziela, 25 kwietnia 2021 r. godz. 14:26
~Hej
Wejdź na oficjalną stronę kibiców Stali i poczytaj co myślą o Nowaku.
+0-0
Niedziela, 25 kwietnia 2021 r. godz. 03:37
~Mieszkaniec
Nowak co on tam robi jeszcze ten dzieciak bez ambicji,honoru i charakteru
+0-0
Niedziela, 25 kwietnia 2021 r. godz. 09:59
~Mieszkaniec2
Najważniejsze ,że jest z siebie zadowolony mówi na sesji podnieconym głosem ,żeby o klubie mówić dobrze, że .. chwalą.To szaleniec.Wszyscy powinni zobaczyć jak zachowuje się Nowak.
+0-0
Sobota, 24 kwietnia 2021 r. godz. 19:28
~Aamon
Po stadninie koni w Janowie, elektrowni w Ostrołęce, stoczni w Świnoujściu, co znaczy jakiś klubik gdzieś na Podkarpaciu, z którego wyssano 600-tyś.? Im się te pieniądze po prostu należą.
+0-0
Niedziela, 25 kwietnia 2021 r. godz. 02:51
~nocna zmiana
Nawet z takiego "CPK" (ktore istnieje li tylko na papierze) grupa PiSiornych aparatczykow wyciaga co roku miliony zlotych! To nasze "PCPN" to stosunowo "maly mis".
+0-0
Sobota, 24 kwietnia 2021 r. godz. 16:47
~Vincent
Ludzie, przecież ten PCPN to dla nas, dla naszych dzieci. Po co się kłócić?
+0-0
Poniedziałek, 26 kwietnia 2021 r. godz. 07:01
~Mick
Tak miało być, a teraz płacimy w składkach za wynajem obiektu od PCPN żeby nasze dzieci mogły trenować.
+0-0
Sobota, 24 kwietnia 2021 r. godz. 20:19
~oko
Ale trzeba zarządzać nim racjonalnie i z pomysłami, a nie zadłużać. W innych miastach takie obiekty przynoszą zyski, a u nas do wszystkiego dopłacamy.
+0-0
Sobota, 24 kwietnia 2021 r. godz. 11:20
~olo
Do kop, takiego łomotu jaki spuścił nasz PAN PREZYDENT L. N. tej pseudo opozycji to jeszcze w naszym mieście nie było jak miasto istnieje. Całe miasto i wszyscy mieszkańcy tak się śmieją z tej opozycji , że to już jest koniec opozycji w naszym mieście . Już nigdy w przyszłości żaden radny z opozycji urzędu miasta nie zobaczy tym się kończy zadymiarstwo. Ci radni zamiast się wziąść za bardzo ciężką robotę na rzecz miasta to tylko hejtują nasze najlepsze w dziejach naszego miasta władze.
+0-0
Sobota, 24 kwietnia 2021 r. godz. 20:17
~obserwator
wziąć gdybyś tak napisał, to może bym uwierzył w ten mit najlepszych władz w mieście. Na razie to mamy do czynienia z największym partactwem i amatorszczyzną na każdym kroku. Nawet piar już się przejadł. W podobny sposób szkolona jest wojewoda E. Leniart. Podobna gestykulacja, tempo mówienia i podobne chwyty, socjotechnika co u L.Nadbereżnego. Może i Lucjusz jej doradza. Tylko Rzeszów jest inny niż Stalowa Wola i dlatego wojewodzina pięknie przerżnie. A w naszym mieście ludzie już też zaczynają się pod nosem uśmiechać.
+0-0
Sobota, 24 kwietnia 2021 r. godz. 20:13
~Trybuna Ludu nadaje?
Hej "olo"... wez recznik i dobrze sie wytrzyj. Bo wazelina wycieka z ciebie wszystkimi otworami ciala. Okropne...
+0-0
Sobota, 24 kwietnia 2021 r. godz. 19:16
~667 - LWS
Znów trzeba się spotkać w kościele i opracować strategię.A tata jutro będzie zbierał na tacę?
+0-0
Sobota, 24 kwietnia 2021 r. godz. 16:12
~xDD
xDDDDDDDDDD
+0-0
Sobota, 24 kwietnia 2021 r. godz. 07:48
~Żeromskiego
Mieszkam obok i posyłam swoich synów na treningi, a nie tylko komórka i komórka.
+0-0
Sobota, 24 kwietnia 2021 r. godz. 07:46
~CR7
Nie wiedziałem że oni znają się na piłce nożnej... Raczej nie mieli o niej pojęcia, Pani Renato, co to jest ofsajd?
+0-0
Sobota, 24 kwietnia 2021 r. godz. 20:48
~Kino Wrzos
Tu nie trzeba jakiegos "fachowca", by dostrzec jak NISKO upadla pilka nozna w Stalowej Woli. Prawdziwa nędza @
+0-0
Sobota, 24 kwietnia 2021 r. godz. 09:40
~kop
Na wszystkich portalach słychać naśladowanie przez propisowców głosów natury po tym jak opozycja(wreszcie!) spuściła łomot rządzącym i zarządzającym - WYCIE! Onomatopeja w realu.
+0-0
Sobota, 24 kwietnia 2021 r. godz. 09:01
~Aamon
@CR7 Co to jest ,, onomatopeja".?
+0-0
Sobota, 24 kwietnia 2021 r. godz. 07:05
~Uuj
Ja się cieszę że Pan Andrzej Szlęzak odszedł od tej łopozycji. To co tu się kabaretuje urąga jego inteligencji. Taki hejt...
+0-0
Sobota, 24 kwietnia 2021 r. godz. 09:34
~KOSA
Nie zmieniaj nicków jak zmieniasz portal hejterze! Próby rozbicia opozycji są widoczne nawet dla niewidzących. Niech się radny Augustyn zastanowi po której jestt stronie, bo jego głosowania to pisowe w całej okazałości.
+0-0
Sobota, 24 kwietnia 2021 r. godz. 07:00
~667- LWS
Aamon dzisiaj ty mi pomieszasz a jutro ja tobie
+0-0
Niedziela, 25 kwietnia 2021 r. godz. 07:40
~Aamon
O.K. spotykamy się jak zawsze na plebanii Ferdku.
+0-0
Sobota, 24 kwietnia 2021 r. godz. 05:23
~Edwina
Wspaniałe miejsce gdzie mój syn trenuje piłkę nożną. Dzięki za stworzenie takiego miejsca.
+0-0
Sobota, 24 kwietnia 2021 r. godz. 09:44
~mieszkanka
wspaniale że wszyscy mamy do tego ciągle dopłacać i zadłużać miasto. Ale mam nadzieje że syn trenujący nie wyjedzie ze Stalowej i będzie te długi spłacał. W innych miastach takie obiekty zarabiają, a nie sie zadłużają.
+1-0
Piątek, 23 kwietnia 2021 r. godz. 23:03
~Panicz jestem! Zapamiętaj i na kolana!
I co? Fajnie się chodzi na mecze? XD
+0-0
Piątek, 23 kwietnia 2021 r. godz. 22:51
~Hoho
Chlopak dostal suchara i sie uczy.. wciaz zyjac marzeniami. Panowie chca stawiac hotele, a kabaret 3 ligowy jedzie dalej.. i inwestycja na 30 milionow podzielona... 20 mln dla wykonawcy, 10 mln zamiecione.. my swoje kredyty placimy rzetelnie.. ale w Sadzie Ostatecznym, podzialow nie bedzie.
+0-0
Piątek, 23 kwietnia 2021 r. godz. 21:26
~Masamra
Jezeli od 1 marca 2020 do 28 lutego 2021 czyli przez niecaly rok koszty osobowe PCPN wyniosly 376 370 tyś zł a tu napisaliscie ze jest zatrudnionych 6 osób to szybko liczac mamy 62 728,33 zł na osobe. Ja sie pytam ? Kto wam złodzieje tyle przydzielił? Ja bym wam zlanamego grosza nie dał !!! A Mateuszek to wiadomo ze przez Lucjusza wciśniety na stnaowsiko wzamian za umozenie spłatę długów. Przyprowadzony Prezes czy tam teraz Dyrektorek... W-fista zostaje z ulicy namaszczony przez Prezydenta.... PiS sie skonczy i wasze stolki się skończą wiec hapac puki mozecie wasz koniec nadchodzi. - oby tylko nie PO bo ci tez kradli.
+0-0
Piątek, 23 kwietnia 2021 r. godz. 20:41
~Y
Chlopak cp ma 30 lat jest dyrektorem tego kompleksu sportowego? :)
+0-0
Piątek, 23 kwietnia 2021 r. godz. 22:57
~Aamon
A Misiewicz, Patkowski albo Janniger, jak 20 lat miał już ,, doradzał" Antoniemu. Zdolna młodzież w tym PIS-ie. KUL jednak szkoli świetne kadry. Zresztą z PIS-u są na bardzo wysokich stanowiskach hodowcy kur, przedszkolanki czy też katecheci, więc o przyszłość Polski możemy być spokojni.
+0-0
Piątek, 23 kwietnia 2021 r. godz. 20:06
~Dariusz
Czy w kolejnej odsłonie spotu reklamowego miasta Stalowa Wola żona dyrektora pokaże, że mamy nowoczesny stadion gdzie mężulek nie potrafi uruchomić płyty podgrzewanej?
+0-0
Piątek, 23 kwietnia 2021 r. godz. 21:07
~Kiedys Was Rozliczymy
Ha, ha, ha!
+0-0
Piątek, 23 kwietnia 2021 r. godz. 20:26
~Mieszkaniec
Czy ty się też pochwalisz Dareczku czemu wyleciales dyscyplinarnie z urzędu Marszałkowskiego?
+0-0
Piątek, 23 kwietnia 2021 r. godz. 17:48
~Hsbx
A ludzie dalej robią za najniższą krajową i nie mają na chleb ale kto by się szafkami przejmlwal
+0-0
Piątek, 23 kwietnia 2021 r. godz. 17:47
~olka
Może to centrum powinno zatrudnić jako konsultanta rudego co w gałę haratał. Jakby nie było to rudy ma układy z Brukselą i mógły lansować naszą podkarpacką piłkę. Bo jakby piłkarze grali w tęczowych koszulkąch to pieniądze z Brukseli płynęłyby strumieniem.
+0-0
Piątek, 23 kwietnia 2021 r. godz. 21:28
~Aamon
I z Watykanu.
+0-0
Piątek, 23 kwietnia 2021 r. godz. 19:59
~PiSowska Paranoja
Spadaj stad "Ferdek"... twoja dewocja polaczona z chorobliwa homofobia robia sie coraz bardziej niestrawne!
+0-0
Piątek, 23 kwietnia 2021 r. godz. 17:34
~Tow Jan Winnicki
Ta "inwestycja" nigdy nie przyniesie zadnego zysku. Taka jest smutna rzeczywistosc... ~~~~~~~~~~~~~ "To, co obecnie dzieje się w naszym kraju, jest bezwzględnym i konsekwentnym dążeniem do społeczeństwa zamkniętego, w którym władzę sprawuje dyktator i jego partia." Zbigniew Szawarski - etyk, filozof medycyny, emerytowany profesor Uniwersytetu Warszawskiego.
+0-0
Piątek, 23 kwietnia 2021 r. godz. 17:13
~Bez_znieczulenia
Trzeba teraz zadac sobie (niezbyt lekkie) pytanie - tzn. ile trzeba bedzie co roku dokladac do tego "PCPN"!
+0-0
Piątek, 23 kwietnia 2021 r. godz. 19:00
~figa
Od samego początku "dobrej zmiany" ustawiona została równia pochyła ku dołowi. Ani nie spostrzegliśmy się jak miasto szoruje po dnie, we wszystkim ale dosłownie w każdej dziedzinie. Czego się nie dotknie to od razu toto pada jakby rażone gromem. Im wiecej wydatków i wydawać by się mogło osiąganiu szczytu zanurzamy się w bagno.
+0-0
Piątek, 23 kwietnia 2021 r. godz. 18:24
~stary-inżynier
Miasto Stalowa Wola to typowy obraz PiSowskiej Polski... A PiS ma tylko jeden problem, to jest, jak utrzymać koryto i wszystkie działania są pod to podporządkowane. Zadłużanie państwa na kupowanie głosów wyborczych to norma tej partii. A ja się nie zgadzam by moje wnuki i prawnuki spłacały PiSowskie długi kosztem własnego życia i rozwoju !
+0-0
Piątek, 23 kwietnia 2021 r. godz. 16:54
~Mieszkaniec
Teraz będzie tylko długoletni kryzys ludzie ze Stalowej Woli będą się ratować i uciekać gdzie się da,tak jak to cały czas robią,a ciebie samego Nowak niedługo też już nikt nie doposaży.Wi Fi w autobusie ,które reklamowała żona też niestety nikomu nie imponuje . Jesteś zupełnie oderwany od rzeczywistości.
+0-0
Piątek, 23 kwietnia 2021 r. godz. 16:46
~kop
A gdzie hotel, jakie tu mogą sie odbywać turnieje, sparingi czy zawody bez porządnej infrastruktury? jak prezesie bedziesz konkurował z Rzeszowem, bo tam sa remontowane i maja powstawać super obiekty sportowe. Gdzie szatnie, strefa rodziców, pomieszczenie dla sprzętu do ćwiczeń, porządna sala konferencyjna, która można komercyjnie udostępniać? Wiecznie ma do tego dopłacać, i to niemało, miasto? To się w głowie nie mieści, ten brak perspektywicznego myślenia i cudowne samozadowolenie.
+0-0
Piątek, 23 kwietnia 2021 r. godz. 16:37
~Neqq89
Teraz dopiero to będziecie mieli młodzież trenerami powinni zostać raperzy Popek, Sobota ha ha ha ha Pizza nad głową Pi Pi Pizza nad głową ;D
+0-0
Piątek, 23 kwietnia 2021 r. godz. 16:34
~jasio
ile mnie kosztowala budowa wiadomo ale ciekawi mnie ile wylozylem na ten 1 rok dzialalmosci
+0-0
Piątek, 23 kwietnia 2021 r. godz. 16:11
~Aeo
Najgorsze z możliwych władz, długi, spadek do III, choć już wprost mówi się, że będzie IV liga. To jest właśnie marka miasta dzięki prezydentowi i beznadziejnym władzom Stali....
+0-0
Sobota, 24 kwietnia 2021 r. godz. 00:39
~Ase
Ty chłopie wiesz kto decyduje względem tego co się dzieje w Stali? Myślisz, że piłkarze za darmo będą biegać? Poczytaj więcej na ten temat i się dowiedz więcej a nie farmazony mi tu gadasz
+0-0
Piątek, 23 kwietnia 2021 r. godz. 18:00
~Richardo
Nie dzięki prezydentowi prezydent na boisku Nie gra, Stalówka powinna być szczęśliwa ile prezydent zainwestował kasy inni mieli szanse ale nic Nie zrobili !!! No ale Nie będzie tego robił bez końca Teraz szanse na popis maja kibice niech wspieraja klub by Nie utonoł!!! Niech chodza na mecze .
+0-0
Piątek, 23 kwietnia 2021 r. godz. 16:22
~Richardo
Nie dzięki prezydentowi prezydent na boisku Nie gra, Stalówka powinna być szczęśliwa ile prezydent zainwestował kasy inni mieli szanse ale nic Nie zrobili !!! No ale Nie będzie tego robił bez końca Teraz szanse na popis maja kibice niech wspieraja klub by Nie utonoł!!! Niech chodza na mecze .
+0-0
Piątek, 23 kwietnia 2021 r. godz. 15:56
~Spokojny
A co kogoś obchodzi pandemia i lockdowny ? I tak Państwo Wam to funduje, to nie płaczcie teraz że niewyrabiacie, bo wasza kieszeń na tym nie ucierpi. Jak małe przedbiorstwa ktore same się dorabialy przez lata padają to jakoś nikt tego nie tłumaczy na forum. Weźcie się za robotę bo jak się skończą stołki to łopata do łapy i zapierd......
+0-0
Piątek, 23 kwietnia 2021 r. godz. 15:50
~józef
i same sukcesy na koncie.
+0-0
Stalowka.NET - Wiadomości lokalne z miasta Stalowa Wola i okolic
Copyright 2001 - 2021 Stalowka.NET
  » O nas  » Redakcja  » Reklama  » Kontakt
Wszelkie prawa zastrzeżone.
X Ta strona korzysta z plików cookie w celu świadczenia usług i realizacji potrzeb użytkowników. Pliki te mogą być zapisywane w pamięci Twojego urządzenia. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej. Więcej w polityce prywatności.