Stalowa Wola Stalowa Wola: Huta Stalowa Wola
Wiadomości lokalne z miasta Stalowa Wola i Powiatu Stalowowolskiego. Najnowsze! Najszybciej!
Kamera na żywo na panoramę Stalowej Woli na skrzyżowanie al. Jana Pawła II z ul. KEN
Nagrania audio, rozmowy z ciekawymi ludźmi
Fotografie z najważniejszych wydarzeń w Stalowej Woli
Kanał youtube.stalowka.net - Pierwsza stalowowolska telewizja internetowa
Encyklopedia miasta Stalowa Wola
Zapowiedzi zbliżających się wydarzeń kulturalnych
Baza adresowa najważniejszych firm i instytucji życia publicznego
Bezpłatna baza ogłoszeń dla mieszkańców miasta Stalowa Wola jak i Powiatu Stalowowolskiego
Twoje konto
Strona główna  Stalowa Wola / Wiadomości Niedziela, 16 maja 2021 r. Imieniny: Andrzeja, Jądrzeja, Małgorzaty
 Wiadomości lokalne
» Plac zabaw w Rozwadowie: wystajace gwoździe, brakujące deski
» Wybrano laureatów Gałązki Sosny. Kto otrzymał nagrodę od miasta?
» Po izraelskich flagach, lalka "we krwi" na chodniku w centrum miasta
» Zdziechowice: zjechała z drogi i wjechała w drzewo
» Krwawe ślady dłoni na fladze Izraela w Stalowej Woli!
» Potrącenie dwóch rowerzystów na górce rozwadowskiej
» 33-latka zabłądziła w lesie. Szukała jej policja
» 15 maja pojedziemy obwodnicą
» Nowy gabinet kosmetyczny Diament zaprasza!
» Komunikat MZK
» DW-855: wypadek w Zdziechowicach Drugich. Osobówka wjchała w TIR-a
» Remont Komisji Edukacji Narodowej częścią większego projektu
Więcej » 
 Zasłyszane...
"Dieta rządzi każdą sferą naszego życia: prywatną, zawodową, społeczną. Każdy z nas chce się dobrze czuć i dobrze wyglądać".
Sławomir Górny, dietoterapeuta
 Imprezy w mieście
» Noc Muzeów
» Koncert Krzesimira Dębskiego w Stalowej Woli
» Etnoilustracje. Między światami. Magia obrzędów wiosennych.
» Podróż do Japonii w Galerii Karpińskiego
» Muzealny projekt on-line o wzornictwie ludowym z nagrodami i wystawą
» Pierwotna Puszcza Sandomierska
» Rozwadów - podróż sentymentalna w 330. rocznicę lokacji miasta
» Rejestracja na Dziecięcy Uniwersytet Techniczny w Stalowej Woli w nowej rzeczywistości
Więcej » 
 Fotoreportaże
Stalowa Wola: Obwodnica Stalowej Woli i Niska
»Obwodnica Stalowej Woli i Niska
»Otwarto Podwórko na Pławie
»Marsz o Wolność i Marsz Niewolników
»Wicepremier Gowin w Stalowej Woli o budownictwie mieszkaniowym
»Serca na nakrętki
Więcej » 
Wiadomości lokalne / News

Wtorek, 13 kwietnia 2021 r. godz. 13:31     /Magdalena Rodecka/
Prezydent Stalowej Woli bez zastępcy. Nie będzie powołania nowego

Prezydent Stalowej Woli Lucjusz Nadbereżny nie będzie powoływał swojego zastępcy. Pełniąca przez ostatnie dwa lata tę funkcję Renata Knap, złożyła 12 kwietnia rezygnację.
Prezydent Stalowej Woli Lucjusz Nadbereżny nie będzie powoływał swojego zastępcy. Pełniąca przez ostatnie dwa lata tę funkcję Renata Knap, złożyła 12 kwietnia rezygnację.
Fot. Jacek Rodecki
Prezydent Stalowej Woli Lucjusz Nadbereżny nie będzie powoływał swojego zastępcy. Pełniąca przez ostatnie dwa lata tę funkcję Renata Knap, złożyła 12 kwietnia rezygnację.

Rezygnacja Renaty Knap jest związana z objęciem funkcji prezesa Społecznej Inicjatywy Mieszkaniowej, która będzie realizować budowę 1250 mieszań w ramach osiedla Parkowe w Charzewicach.

Wzorem pierwszej kadencji, prezydent będzie działał bez zastępcy: - Nie mam planu powołania zastępcy prezydenta miasta Stalowej Woli. Tak jak w pierwszej kadencji będę pracował bez zastępcy. Ta decyzja jest również z tym powiązana, że jet to najistotniejsze zadanie inwestycyjne, stąd prośba i wskazanie pani wiceprezydent Renaty Knap - poinformował Lucjusz Nadbereżny.

Renata Knap została zastępcą prezydenta Lucjusza Nadbereżnego 4 marca 2019 roku. Przez wiele lat pracowała w Urzędzie Miasta w Stalowej Woli. Zgodnie z przepisami prezydent może powołać dwóch zastępców.

Strona do druku Drukuj artykuł    

Jeżeli masz jakieś ciekawe informacje, chcesz przekazać coś ważnego,
coś interesującego, nie wahaj się - napisz do nas: redakcja@stalowka.net

Dodaj komentarz do artykułu »  

Niedziela, 18 kwietnia 2021 r. godz. 18:56
~Maxim
Prosba do Pana Prezydenta. Juz za dwa miesiace wszyscy prawdziwi Polacy beda uroczyscie swietowac 72 urodziny Naszego Przywodcy, pana Kaczynskiego Jaroslawa. Czy mozna z tej okazji w siedzibach urzedow wywiesic portrety (lub zdjecia), pana Kaczynskiego?
+0-0
Piątek, 16 kwietnia 2021 r. godz. 09:03
~ula
ale tragedia jak lucjuszek sobie poradzi z zadzeniem miasta, chyba ja sie rozplacze odeszla pani do nastepnego koryta
+0-0
Niedziela, 18 kwietnia 2021 r. godz. 17:11
~edziu, olo, itd
Fakt. Ale ta pani też sobie nie radziła. Chyba, że to jej podwładni kłamali.
+0-0
Piątek, 16 kwietnia 2021 r. godz. 06:47
~jan
.... pewnie awans do ,,pracy" w KC Partii u boku 1-go Sekretarza oddalił się, to nie trzeba na razie nikogo w Stalowej Woli namaszczać, jeszcze obrośnie w piórka i odepchnie od koryta ....
+0-0
Sobota, 17 kwietnia 2021 r. godz. 20:15
~maruda
Niektóre narody potrafią dbać o swoje interesy. Polacy do nich nie należą, skoro wybrali PiS.
+0-0
Piątek, 16 kwietnia 2021 r. godz. 20:27
~Meluzyna
Jeśli ktoś może mnie pocieszyć, dając przykład kraju bardziej upodlonego najazdem współczesnych Hunów, niż Polska, to byłbym bardzo wdzięczny. Serio!
+0-0
Piątek, 16 kwietnia 2021 r. godz. 13:41
~zeta
Jakie są różnice pomiędzy sąsiadami w zakresie sprawowania władzy? Ja nie wodzę zbyt dużych. U nas jest niby "policja" a tam milicja i omon. Mają różne uniformy... Sprawowanie władztwa jest identyczne. Obie formacje ochraniają szczelnie dyktatury chroniąc głównie ich przywódców. Nasi mieli nie być wykorzystywani na ulicach przeciw demonstrantom(tak z mównicy sejmowej w 2016 roku zapewniała pani Szydło p.o. premiera)! Deklaracje deklaracjami a życie nie znosi próżni więc na ulicach u nas i za granicą dzieją się rzeczy straszne. Policja i milicja faktycznie sprawuje władztwo nad narodem. Bije, gazuje, ściga, oskarża, prowokuje i jest za haniebne czyny "usprawiedliwiana" bo jeszcze nikogo nie zabiła, albo, że bije profesjonalnie co widzieliśmy w Głogowie! Państwo też tak widzą?
+0-0
Czwartek, 15 kwietnia 2021 r. godz. 10:46
~marczak
Prezydent Nadbereżny zapier***la za trzech, a nie tylko Roma i "szarlotka" za "szarlotką", jak to wcześniej bywało!
+0-0
Piątek, 16 kwietnia 2021 r. godz. 17:53
~republika bananowa
Moze dla miasta bedzie lepiej jak obecny Prezydent Stalowej Woli awansuje? ~~~P.S. "Były sędzia Trybunału Konstytucyjnego kwestionuje wyrok w sprawie Bodnara - Trybunał Konstytucyjny skonstruował niby-przepis, o którym orzekł, że jest niezgodny z konstytucją. Ponieważ dwukrotnie było powiedziane, że ten przepis zawiera instytucję "pełniącego obowiązki". Trybunał przypisał mu więc treść, której tam nie ma. Rzecznik Praw Obywatelskich nadal jest więc rzecznikiem - ocenia w rozmowie z Onetem prof. Mirosław Wyrzykowski, sędzia Trybunału Konstytucyjnego w stanie spoczynku, były dziekan Wydziału Prawa i Administracji UW i były przewodniczący Komitetu Nauk Prawnych PAN."
+0-0
Piątek, 16 kwietnia 2021 r. godz. 13:27
~kopia
To ten właśnie "sędzia" trybunału jako prokurator wygłaszał mowę "oskarżycielską" w sprawie księdza pedofila z Tylawy w ktorej zawarł takie treści, że nie potrzeba było zbokowi nawet adwokata. Prokurator był obrońca jednocześnie. On nie dopatrzył się żadnych ale to żadnych podtekstów seksualnych księdza wobec nieletnich a jego obleśne pocałunki określił mianem ojcowskich "ciumków"! On dzisiaj "uzasadniał" wyrok wobec demokratycznego, konstytucyjnego urzędnika. Skandal jakiego mogło nie być!
+0-0
Piątek, 16 kwietnia 2021 r. godz. 07:07
~jan
.... Nadbereżny ,,zap...la" że nie ma czasu taczek załadować ..... Szlęzak wiedział z kim trzeba wódkę wypić by w Stalowej Woli powstały nowe fabryki które ludziom dały pracę a miastu podatki.... może niech pan Nadbereżny przestanie całować chodniki po których stąpał 1-szy Sekretarz KC PiS a zacznie się umawiać na wódkę z ludźmi którzy mogą zmienić nasze miasto i zasilić jego budżet, bo pisowska władza ma to miasto w du..e czego najlepszym dowodem jest słynna na całą Polskę Dudowa Fabryka Maseczek ...
+0-0
Czwartek, 15 kwietnia 2021 r. godz. 19:31
~Ciotka z Wiednia
"Komuno", ten obrazek jest symboliczny — uzasadnienie do orzeczenia Trybunału Konstytucyjnego, które otwiera drogę do usunięcia z urzędu Adama Bodnara, wygłasza sędzia Stanisław Piotrowicz, były prokurator w czasach komuny i Stanu Wojennego, członek PZPR, odznaczany partyjnymi medalami. I to jest teraz twarz PiSowskiej zarazy!!
+0-0
Czwartek, 15 kwietnia 2021 r. godz. 19:01
~Tow. Jan Winnicki
A kucharka "prezesunia", Julia już tylko czeka, by orzec, że Unia Europejska jest nielegalna.
+0-0
Czwartek, 15 kwietnia 2021 r. godz. 18:29
~Alternatywy-4
Lucjusz i inni..... To co tu piszecie dziś dokłada puzzla do całości zjawiska PISu władzy. Oni rządzą tak ja myślą, że się rządzi. To jest najbardziej szkodliwa zaraza. Jak mały Jaś wyobraża sobie Paryż, którego nigdy nie widział. Przyszli do władzy z tezą, że polityka polega na sieci powiązań - by zdobyć pieniądze i władze. Poprzedników, którzy brali uczciwie zarabiane pensję z poczuciem, że służą państwu i jego obywatelom pozwalniali, opluli i chcą wyciszyć ich argumenty, wytłumić krytykę własnego bezwstydu i chapania na państwie w prywatną kieszeń. Tak Kaczyński obiecał awans miernotom i te jego miernoty uwierzyły w swoje kompetencje do wszystkiego i przejęły państwo i same nim rządzą - nie słuchając nikogo - kto się zna - dlatego same też za to powinny kiedys odpowiedzieć przed niezawisłymi sądami.
+0-0
Czwartek, 15 kwietnia 2021 r. godz. 17:29
~Komuna_Wiecznie_Zywa
Pan Lucjusz jest chyba zbyt nisko na drabinie mafijnej struktury, aby otrzymywal rozkazy bezposrednio od Mafijnego Bossa Wszystkich Bossow. Pewnie robi to co rozkazuja jacys pomniejsi aparatczycy z Nowogrodzkiej... # P.S. - Uzasadnienie "Trybunału" kuchary Przyłębskiej i "ciumka" Piotrowicza sprowadzało się do tego, że Konstytucja RP nie przewiduje "p.o. Rzecznika" po zakończeniu kadencji. Więc chcą wybrać "rzecznika tymczasowego", którego Konstytucja nie przewiduje! Ha, ha... Logika i konsekwencja - zaiste na poziomie PiSowskiej mafii partyjnej!
+0-0
Czwartek, 15 kwietnia 2021 r. godz. 16:49
~Czy to koniec demokracji?
Tak zapi***? Na swojej elektrycznej hulajnodze?? -> P.S. Cytat: "Państwo które wykorzystując niedoskonałości własnej Konstytucji pozbawia obywateli instytucji Rzecznika Praw Obywatelskich nie jest państwem demokratycznym." To internetowy komentarz do dzisiejszej decyzji PiSowskiego pseudoTrybunalu pod wodza Julii "Wolfgangowej" i "Czerwonego Komucha", Piotrowicza!
+0-0
Czwartek, 15 kwietnia 2021 r. godz. 13:52
~Towarzysz birkut
Taki zapie....ol, że nie ma czasu taczki załadować. Od huśtawki do koników bujanych, o wycinki do wyżynki. :-)
+1-0
Czwartek, 15 kwietnia 2021 r. godz. 12:17
manukun
Masz rację, jeśli mówisz o jego karierze. Bo jak chodzi o zarządzenie miastem, to mizerne efekty.
+0-0
Środa, 14 kwietnia 2021 r. godz. 23:01
~???
Ilu urzędników posiada miasto obecnie?
+0-0
Czwartek, 15 kwietnia 2021 r. godz. 13:55
~tucia
Mniemam, że bardzo dużo a nawet za dużo jak na tej wielkości miasto. Utwierdza mnie w tym przeświadczeniu ilość budynku przeznaczona w ostatnich kilku latach dla potrzeb 'biuraków'. Zacznijmy od ul. Wolności(nazywanej niekiedy Placem Niebiańskiego Spokoju!) - dwa budynki pełne urzędników! Dalej przy ul. Skoczyńskiego(jeden to USC a drugi po b. plebanii także zaurzędniczony? Przy ulicy Popiełuszko też jest tablica informacyjna UM(obiekty po KUL). Oczywiście ostatni nabytek p. LN to gmach przy ul. Kwiatkowskiego po b. dyrekcji naczelnej Huty. Tam uwił sobie gniazdko sam pryncypał no jego urzędnicy. Więc wraz z rozrostem lokali wzrosła ilość urzędników. Pełno ich wszędy a sam gospodarz twierdzi, że ciężko pracują(chyba tak samo jak i on!) dlatego ich nagradza sowitymi nagrodami. Przy takiej ilości urzędników zastępca jest całkowicie zbyteczny a to co on mówi zwykła pr. zagrywka mająca potwierdzać jak to on oszczędnie gospodaruje kadrami! Ściema nic więcej!
+0-0
Czwartek, 15 kwietnia 2021 r. godz. 07:50
~Aamon
Pytanie dobre ale rozszerzyłbym je i zapytał ilu zostało przyjętych za obecnego prezydenta, co należy do ich kompetencji, czym się zajmują. Wiadomo, że sygnalistów i konfidentów oraz trolli jako niezbednych obecnej władzy traktujemy jako znak czasów ale pozostali? Jakie było zatrudnienie w liczbach w chwili opuszczenia urzędu przez Pana A. Szlęzak a jak jest obecnie?
+0-0
Środa, 14 kwietnia 2021 r. godz. 19:35
~prosto - ku przepaści
Tylko 1250 mieszkan? A dlaczego nie milion, albo nawet TRZY miliony. Zaraz, zaraz... to juz bylo, czy to nie byly obietnice Herszta tej (PiSowskiej) mafii, Kaczynskiego?
+0-0
Środa, 14 kwietnia 2021 r. godz. 14:52
~Ferdek z Poniatowskiego
Panie Lucjanie, w imieniu mieszkańców Stalówki naciskaj pan Prezesa o szybszą reformę sądów, bo POdkradacze na wolności se chodzą i śmieją nam siem w twarz.
+0-0
Niedziela, 18 kwietnia 2021 r. godz. 17:58
~Pamela
Młlosnik młodego ciała, Kuchcinski?
+0-0
Piątek, 16 kwietnia 2021 r. godz. 09:06
~Znowu ja
Antoni ,, Świr" Smoleński
+0-0
Czwartek, 15 kwietnia 2021 r. godz. 22:28
~duma narodu
Misiewicz, Misiewicz, Misiewicz!
+0-0
Czwartek, 15 kwietnia 2021 r. godz. 15:03
~mamuszka
Coo moze chcecie wsadzac do wiezien zaradnych ,pracowitych ludzi co wiecej majä od nieudacznikow?A uczciwie pracujäcych Polakow za granicä bedziecie wsadzac za zdrade ojczyzny
+0-0
Czwartek, 15 kwietnia 2021 r. godz. 13:34
~To znowu ja
Fundacja łootra smardzyka
+0-0
Czwartek, 15 kwietnia 2021 r. godz. 09:26
~Też Aamon
Dolnośląski komitet wyborczy A. Zalewskiej i okradzenie PCK.
+0-0
Środa, 14 kwietnia 2021 r. godz. 20:22
~gorszy-sort
"Kawaler Maltanski", dr Szumowski!
+0-0
Środa, 14 kwietnia 2021 r. godz. 17:44
~PAX
Winni wielomilionowego przekretu z respiratorami dla szpitali tez wciaz na wolnosci!
+0-0
Środa, 14 kwietnia 2021 r. godz. 17:38
~Hgy
Obajtek
+0-0
Środa, 14 kwietnia 2021 r. godz. 16:12
~Aamon
Np. Rychu Czarnecki.
+0-0
Środa, 14 kwietnia 2021 r. godz. 12:33
~@ prośba
to dobry pomysł żeby dać tych wiecznie narzekających na wiceprezydentów. Tak do wakacji chociaż. Wszyscy by się przekonali, że oni tylko do narzekania i ględzenia się nadają. Także popieram Daruś i Renia na wiceprezydentów, na 3 miesiące. Pokażą, a w zasadzie obnażą, co to znaczy opozycja stalowowolska i ich "kompetencje".
+0-0
Środa, 14 kwietnia 2021 r. godz. 11:40
~:-)
czyżby lucjan nie tolerował inteligentnych osób w swoim otoczeniu i równał do swojego?
+0-0
Środa, 14 kwietnia 2021 r. godz. 10:58
~alek
niech się skończy ten cały cyrk stalowa wola nie zasługuje na takie rządzenie
+0-0
Piątek, 16 kwietnia 2021 r. godz. 07:30
~merlot
Bozy ludek takich sobie przedstawicieli (jak L.N.) sam wybiera. Niestety!
+0-0
Środa, 14 kwietnia 2021 r. godz. 16:47
~Radio Wolna Europa
Hej "olo"! Jak nisko mozna upasc wypisujac brednie tego rodzaju, jak ty wypisujesz? --- P.S. Wyczysc uszy i nos, bo wazelina ci z nich skapuje...
+0-0
Środa, 14 kwietnia 2021 r. godz. 13:08
~olo
STALOWA WOLA ma najlepszego prezydenta ze wszystkich polskich miast. Cała POLSKA nam zazdrości takiego PANA PREZYDENTA L.N. Gdyby dalej siedział przy korycie SZREK to byśmy byli największym grajdołkiem w POLSCE.
+0-0
Środa, 14 kwietnia 2021 r. godz. 07:52
~prośba
Panie prezydencie proszę wszystkich zaskoczyć i powołać 2 wiceprezydentów. 1) Dareczka z Rzeszowa, przecież na wszystkim się zna. Tylko trzeba uważać żeby hejtów nie pisał na pracodawcę, jak to w Urzędzie Marszałkowskim robił. 2) Renię polonistkę. Ona zatroskana o wszystko, listy pisze, konferencje zwołuje. Teraz będzie to robiła za sporą emeryturę, ale i za sporą pensję. A w Radzie Miasta jak odejdzie z pewnością mniej fochów będzie.
+0-0
Środa, 14 kwietnia 2021 r. godz. 17:21
~Z Mielca
To co z ta Wielka PiSowska Fabryka Masek w Stalowej Woli? Podobno, "Budyn" Duda i "Lucjusz Utracjusz" cos tam po nocach (w tajemnicy) produkuja?
+0-0
Środa, 14 kwietnia 2021 r. godz. 11:26
~Mieszkaniec
Nie da rady. To rodzina na swoim. Jakby powołał kogoś z opozycji pokazałby, że zależy mu na tym mieście? Ponad podziałami. Ale do tego trzeba coś mieć. A wiadomo - w tym przypadku brak. Boi się sprzeciwić prezesowi Polski. Ale @edek - to świetny pomysł. Nieraz i nawet taki troll jak ty na coś mądrego wpadnie. Szkoda, że nierealny.
+0-0
Środa, 14 kwietnia 2021 r. godz. 10:56
~Aamon
Pan prezydent to już nas zaskoczył prężne ,,działającą" i wysokowydajną fabryką maseczek. Panie prezydencie , litości i niech pan niczym już nas nie zaskakuje. Proszę brać przykład z prezydenta Dudy - narty, internecik,o jeszcze gdyby się nie odzywał. Bo jego wypowiedź, że sytuacja epidemiologiczna wygląda lepiej niż się spodziewał premier i minister zdrowia może świadczyć, że sytuacja pana prezydenta jest dużo gorsza niż określił to pan Żulczyk.
+0-0
Środa, 14 kwietnia 2021 r. godz. 10:48
~lolek
Nie może powołać mądrzejszych od siebie bo i tak się z nimi nie dogada. Ale ty spokojnie możesz startować. Twój iloraz inteligencji jest podobny do prezia więc się dogadacie.
+0-0
Środa, 14 kwietnia 2021 r. godz. 07:13
~Tim
Jak się wczytać w te hejty, to większość z wpisujących nadaje się do psychiatryka.
+0-0
Środa, 14 kwietnia 2021 r. godz. 08:56
~edziu, olo, olka, mieszkaniec, itd
@edek - dajesz
+0-0
Środa, 14 kwietnia 2021 r. godz. 00:54
manukun
Czyli co, znowu wzrośnie zatrudnienie w kolejnych budynkach magistratu, a urzędnicy dostaną premie za wykonywanie obowiązków służbowych?
+0-0
Środa, 14 kwietnia 2021 r. godz. 07:53
~do hejtera
a sylwester 2020 w stalowej woli był hejterze???
+0-0
Środa, 14 kwietnia 2021 r. godz. 00:32
~kik
Dziwne, to już nie ma odpowiednich ludzi do kierowania ta Inicjatywą ?
+0-0
Wtorek, 13 kwietnia 2021 r. godz. 21:54
~Listonosz
Alleluja! Ławka PiS była krótka ale i robaki przez brak konserwacji ją dawno zjadły.
+0-0
Wtorek, 13 kwietnia 2021 r. godz. 17:06
~Angor
Skory, 0 start ale joko "wolny strzelec" no opozycja. Oboje dadzą radę pon L solo lepiej ogarnie sprawy miasta (wysoka Rado proponuje dla LN zakup elektrycznej hulajnogi z uwagi naproblemy z porkowaniem w mieście). Pani Knap przy nieustającym poparciu LN i Wysokiej Rady DA RADĘ i opanuje ściernisko. Będzie dużo pracy dla mieszkańców.
+0-0
Wtorek, 13 kwietnia 2021 r. godz. 16:20
~gorszy-sort
Da radę... I tak "Aborygen" niewiele ostatnio robi!
+0-0
Wtorek, 13 kwietnia 2021 r. godz. 18:25
~irka
Zaufanie zostało wypalone do cna, szkoda gadać. Kobitka trochę poszpanowała, trochę pochodziła tam i ówdzie aż wreszcie wziął ją i wyrzucił z magistratu. Tak kończą się kariery w partii wodzowskiej.
+0-0
Wtorek, 13 kwietnia 2021 r. godz. 16:18
~Tymcio2708
Kogo teraz prezydent będzie wszędzie wysyłał?
+0-0
Wtorek, 13 kwietnia 2021 r. godz. 16:14
~olka
Panie Lucku da pan radę! Pomożemy!
+0-0
Środa, 14 kwietnia 2021 r. godz. 06:56
~olka
dziadek, nie lubię pana lucka, właź mu sam w ty.ek, mnie w to nie mieszaj
+0-0
Wtorek, 13 kwietnia 2021 r. godz. 23:20
~nocne-piwo
Policjant złodziejem, ksiądz pedofilem, polityk oszustem - to jest dzień dzisiejszy w państwie PiS!
+0-0
Wtorek, 13 kwietnia 2021 r. godz. 21:25
~Twoj bol jest lepszy niz moj...
Hej "pisdrek"! PiSowcy to sie nadaja tylko do Dojenia, a nie do Pomagania !!
+0-0
Wtorek, 13 kwietnia 2021 r. godz. 19:50
~pisdrek
Tłumoku pod spodem PiSowcy pomogą!
+0-0
Wtorek, 13 kwietnia 2021 r. godz. 17:07
~Pod Batem Ordo Iuris
"Ferdek" i "olka"... teraz rozumiem wpis w liczbie mnogiej. Typowe rozdwojenie jazni! - P.s. Pamietam jak kiedys Tow. Gierek pytal "pomozecie?" i rozradowany tlum wolal "pomozemy!"... A co z tego wyszlo? Ferdek vel. olka pewnie jeszcze to pamieta...
+0-0
Wtorek, 13 kwietnia 2021 r. godz. 15:31
~mamuszka
Nadberezny to karierowicz na uslugach Pisu,dla miasta i tak niczego nie zrobi to i zastepca niepotrzebny
+0-0
Wtorek, 13 kwietnia 2021 r. godz. 18:21
~mamuszka
Hutnicza a jakzeby by inaczej.To najlepsza marionetka Pisu w skali calej Polski ubrana w bialo-czerwonä flage.Jest takie powiedzenie Ubrania czyniä ludzi
+0-0
Wtorek, 13 kwietnia 2021 r. godz. 17:32
~Hutnicza
Podejrzewam, ze "Lucjusz Utracjusz" wciaz liczy na jakas posade w Warszawie,,,,,,,,,
+0-0
Wtorek, 13 kwietnia 2021 r. godz. 15:13
~Rydzyk
Brak zaufania?
+0-0
Wtorek, 13 kwietnia 2021 r. godz. 20:15
~Abraham
Ksiega Rodzaju. A prezes powiedział: Poświęć swojego najlepszego pracownika. A skoro uczyniłeś to, a nie oszczedziles pracownika twego najlepszego, będę ci ..... itd, dlatego ze usłuchałeś mego rozkazu.
+0-0
Wtorek, 13 kwietnia 2021 r. godz. 14:51
~odliczanie
Hejt opozycyjnego trollstwa za... 3.. 2.. 1..
+0-0
Stalowka.NET - Wiadomości lokalne z miasta Stalowa Wola i okolic
Copyright 2001 - 2021 Stalowka.NET
  » O nas  » Redakcja  » Reklama  » Kontakt
Wszelkie prawa zastrzeżone.
X Ta strona korzysta z plików cookie w celu świadczenia usług i realizacji potrzeb użytkowników. Pliki te mogą być zapisywane w pamięci Twojego urządzenia. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej. Więcej w polityce prywatności.