Stalowa Wola Stalowa Wola: Huta Stalowa Wola
Wiadomości lokalne z miasta Stalowa Wola i Powiatu Stalowowolskiego. Najnowsze! Najszybciej!
Kamera na żywo na panoramę Stalowej Woli na skrzyżowanie al. Jana Pawła II z ul. KEN
Nagrania audio, rozmowy z ciekawymi ludźmi
Fotografie z najważniejszych wydarzeń w Stalowej Woli
Kanał youtube.stalowka.net - Pierwsza stalowowolska telewizja internetowa
Encyklopedia miasta Stalowa Wola
Zapowiedzi zbliżających się wydarzeń kulturalnych
Baza adresowa najważniejszych firm i instytucji życia publicznego
Bezpłatna baza ogłoszeń dla mieszkańców miasta Stalowa Wola jak i Powiatu Stalowowolskiego
Twoje konto
Strona główna  Stalowa Wola / Wiadomości Wtorek, 13 kwietnia 2021 r. Imieniny: Artemona, Justyny, Przemysławy
 Wiadomości lokalne
» Lewy wał rzeki San w Zaleszanach i Stalowej Woli. Będzie modernizacja i ścieżka rowerowa
» Ulica Kręta w Pysznicy. Bezpieczniej dzięki budowie chodnika
» Maciej Zakościelny wspomina Stalową Wolę i amatorski skatepark
» Władze gminy Zaleszany ostrzegają przed oszustami. Chodzi o wycenę instalacji paneli fotowoltaicznych
» Muzeum Regionalne zdigitalizuje dorobek COP. Będą animacje w 3D działających maszyn
» W trosce o bezpieczeństwo pieszych. Przebudowa z rządową dotacją
» Poznaj zasady bezpieczeństwa w sieci - weź udział w konferencji
» Będzie rozbudowa remizy, aby zmieścić sprzęt strażacki
» Zgłoś uwagi do planu rozwoju transportu publicznego
» 60-latkowi grozi do 8 lat pozbawienia wolności. Uprawiał marihuanę
» Rehabilitacja pocovidowa w Stalowej Woli?
» 16-letni chłopak miał zamiar wyskoczyć z okna
Więcej » 
 Zasłyszane...
"Dieta rządzi każdą sferą naszego życia: prywatną, zawodową, społeczną. Każdy z nas chce się dobrze czuć i dobrze wyglądać".
Sławomir Górny, dietoterapeuta
 Imprezy w mieście
» Etnoilustracje. Między światami. Magia obrzędów wiosennych.
» Podróż do Japonii w Galerii Karpińskiego
» Rozwadów - podróż sentymentalna w 330. rocznicę lokacji miasta
» Rejestracja na Dziecięcy Uniwersytet Techniczny w Stalowej Woli w nowej rzeczywistości
Więcej » 
 Fotoreportaże
Stalowa Wola: Marsz o Wolność i Marsz Niewolników
»Marsz o Wolność i Marsz Niewolników
»Wicepremier Gowin w Stalowej Woli o budownictwie mieszkaniowym
»Serca na nakrętki
»Ford Ranger dla OSP Jastkowice
»Ogólnopolskie Zawody Balonowe w Stalowej Woli
Więcej » 
Wiadomości lokalne / Polityka i Samorządy

Wtorek, 6 kwietnia 2021 r. godz. 13:54     /Magdalena Rodecka/
Biurowiec ARP za niski? Marnujemy potencjał Okulickiego?

Biurowiec Programu Fabryka na ulicy Okulickiego w Stalowej Woli.
Biurowiec Programu Fabryka na ulicy Okulickiego w Stalowej Woli.
Pod koniec marca tego roku Agencja Rozwoju Przemysłu S.A. poinformowała, że jeszcze w tym roku rozpocznie się budowa biurowca na ulicy Okulickiego w Stalowej Woli. Trzykondygnacyjnego z powierzchnią biurowo-usługową na pięć tysięcy metrów kwadratowych, z podziemnym parkingiem.

Jan Sibiga (klub PiS), radny miejski uważa, że lokalizacja biurowca w centrum miasta, w rejonie ulic Okulickiego i Floriańskiej to bardzo dobry pomysł. Należałoby się zastanowić, czy obiekt nie powinien być wyższy? Jeżeli projektu nie da się poprawić teraz, to czy nie należałoby pomyśleć o możliwości jego nadbudowy z uwagi na nieprzeciętną lokalizację. - Czy stać nas na to, żeby w takim centrum budować budynek tylko na 5 tysięcy kwadratowych powierzchni użytkowej? - zastanawia się radny.

Biurowiec w Stalowej Woli powstanie w ramach Programu Fabryka realizowanego przez spółkę Operator ARP, należącą do grupy Agencji Rozwoju Przemysłu. Założeniem programu jest wspieranie polskich miast średniej wielkości poprzez stworzenie dobrych warunków do rozwoju biznesu.

Prezydent Stalowej Woli Lucjusz Nadbereżny wyjaśnił, że intensywność i wysokość zabudowy w rejonie ulicy Okulickiego wynika z miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego. Również w ocenie urbanistów odpowiedzialnych za projekt, obiekt powinno dać się "ogarnąć wzrokiem", nie powinien przytłaczać krajobrazu ani być molochem. Stąd wybór takiego a nie innego. - Późniejsza komercjalizacja budynku, to, że zaprojektowano go na 500 pracowników, wynika z rozeznania operatora. Pod uwagę brany był także ruch komunikacyjny, liczba petentów go odwiedzających - dodał prezydent.

Biurowiec ma mieć standard A, który charakteryzuje się najlepszym standardem wykończenia, komfortem, udogodnieniami w pracy, ekologicznymi rozwiązaniami.

Zgodnie z zakładanym harmonogramem inwestycja otrzyma pozwolenie na budowę jeszcze w 2021 roku. Zakończenie budowy i przekazanie powierzchni najemcom ma nastąpić w pierwszej połowie 2023.

Operator ARP jest spółką zależną Agencji Rozwoju Przemysłu. Do jej zadań należy optymalizacja majątku, zarządzanie gruntami oraz obiektami. Spółka odpowiada za realizację Programu Fabryka, który będzie realizowany m.in. w Stalowej Woli, Elblągu, Włocławku czy Radomiu.

Strona do druku Drukuj artykuł    

Jeżeli masz jakieś ciekawe informacje, chcesz przekazać coś ważnego,
coś interesującego, nie wahaj się - napisz do nas: redakcja@stalowka.net

Dodaj komentarz do artykułu »  

Poniedziałek, 12 kwietnia 2021 r. godz. 13:40
~!!!!!
A po co biurowiec. Miejsca na biura jest pod dostatkiem w ( "Biznes Tower") . Parking piętrowy wybudować na Okulickiego. To jest potrzebne.
+0-0
Niedziela, 11 kwietnia 2021 r. godz. 22:23
~Bob Budowniczy
Budowac... tylko nie w tym miejscu!
+0-0
Piątek, 9 kwietnia 2021 r. godz. 21:49
~Katachetaisztacheta
Powiedz lucek wprost ze ma nie przyslaniac kosciola. To zenujace zeby budowac 3 pietra. Tak samo jak zenujace jest budowanie blokow po 4 pietra. Dzialek na budowy nie ma a oni zamiast isc w gore i wykorzystywac na maksa ograniczone tereny to marnuja przestrzen bo ogladaja sie na plan ktory zawsze mozna zmienic. Jesli ten plan jest taki jak alcatraz ktory wg niego wybudowano czy sad to piepszyc taki plan i miejskich estetow to klepiacych.
+0-0
Piątek, 9 kwietnia 2021 r. godz. 16:45
~olka
Brejking Nius: OMLET przeprasza za wczorajszego fejka o telefonie bez kabla, który używał PAD. Sami widzicie, że OMLET kłamie i czasami jak nie da się ukryć, przyznaje sie do fejków. Tak wygląda u nas "wolność" mediów... DO PRACY PISIE! Pozbawić licencji tych niemieckich przekrętów! I za SokzBuraka pora się zabrać, bo zobaczcie ilu sokistów na tym forum nadaje i za naszych mieszkańców się POdaje!
+0-0
Niedziela, 11 kwietnia 2021 r. godz. 17:39
~PiSowska Hipokryzja
"I rym Pcim Pcim i hop sa-sa biegniemy przez Polskę w podSKOKACH i rym Pcim Pcim i PiS sa-sa kradniemy bo żyje sie raz..." [Z polskiego internetu]
+0-0
Niedziela, 11 kwietnia 2021 r. godz. 17:21
~Kot Behemot
A to nie jest zaden "fejk": "Parlament Europejski wezwał Czarneckiego do zwrotu środków za podróże służbowe. Jak poinformował TVN24, Parlament Europejski nakazał Ryszardowi Czarneckiemu zwrot bezprawnie pobranych pieniędzy za podróże służbowe. Według unijnych śledczych do nieprawidłowości miało dochodzić w latach 2009-2018." Coz, to tylko kolejny PiSowski zlodziej!
+0-0
Piątek, 9 kwietnia 2021 r. godz. 23:19
~Pisuar Cuchnie
"Pozbawic licencji" chcesz? Pracowalas kiedys "olko" w cenzurze i teraz po nocach sni ci sie powrot do zamordyzmu i cenzury w PRLowskim stylu?
+0-0
Piątek, 9 kwietnia 2021 r. godz. 13:36
~Aamon
Jak mam przekonać tych nierozumnych pisiorów by głosowali na nas? Czy jak teraz zarabiają 2x więcej niż za naszych, to przekona ich argument, że pietruszka podrożała że złotówki na dwa złote? Niby to o 100% ale za dużo tej pietruszki nie jedzą. Może fakt, że za prąd teraz płacą 20 zł więcej ich przekona? Będzie trudno, bo jak facet teraz zarabia 2 tys. więcej, a kobieta 1,5 tys. więcej i do tego na dwójkę dzieci biorą tysiąca, to te 20 zł podwyżki za prąd nic nie znaczy. Co by tu wymyślić?
+0-0
Wtorek, 13 kwietnia 2021 r. godz. 01:00
~Aamon
Chicago po co tłumaczysz ciemniakiem z Podkarpacia, jak oni nie mają pojęcia jak działają państwa na Zachodzie. Tam nie ma żadnego socjalna, tylko wszyscy żyją na swój rachunek. Taka Francja , Niemcy czy kraje Skandynawskie tam są minimalne podatki, bo Państwo nie łoży na dzieci i bezrobotnych. Tylko głupi PiS rozdaje na lewo i na prawo.
+0-0
Wtorek, 13 kwietnia 2021 r. godz. 00:45
~Bojanów
Szikago - ciemniaku "cywilizowany" jak się coś cytuje, to się podaje autora. Inaczej wychodzisz na głąba, bo zacytować możesz żula spod Biedronki. A obrażając Podkarpacie wystawiasz świadectwo sobie. Nie potrafisz nic tylko obrażać i wyzywać że względu na terytorium, a to świadczy o buractwu totalnym. Takim jak totalna opozycja! Nie odpisuje, bo się kompromitujesz.
+0-0
Poniedziałek, 12 kwietnia 2021 r. godz. 22:22
~coraz dalej od Europy
Polska (pod wodza PiSu) bedzie coraz bardziej przypominac takie (gleboko katolickie) kraje jak Salwador, czy Honduras,,,,
+0-0
Poniedziałek, 12 kwietnia 2021 r. godz. 21:47
~mamuszka
Ciemnocie sie marzy kapitalizm a rzädzic by chcieli po komunistycznemu aby kazdy mial po rowno.Z tego tylko moze wyjsc jedno Oligarchia identyczna tak jak w putinowskiej Rosji.I wszystko to zawdzieczamy KK bo polski wierzäcy lud bogobojny zaglosuje na tego kto KK wskaze.Zabory zawdzieczamy tez KK poniewaz byl on przeciwny Konstytucji i zniesieniu feudalizmu.To sä blaski i cienie demokracji -narod gleboko wierzäcy w Boga zostal politycznie zmanipulowany przez KK ,a katolicy to wiekszosc w tym kraju
+0-0
Poniedziałek, 12 kwietnia 2021 r. godz. 21:27
~Chicago - itd.
Zacytuje wiec nieco krotszy fragment. Przeczytaj "Bojanowie", powoli, spokojnie i ze zrozumieniem... $$$ "Uzurpatorska władza kradnie, ale też coś namacalnego "daje", tą najsłodszą gotówkę rozdaje. I idioci myślą, ze tak będzie zawsze, że im bardziej dyktatorskie będą rządy, tym bardziej będą "dawać". Choć też sporo ukradną dla siebie, co można im wybaczyć,no bo "dają"... Tymczasem tego rodzaju polityka jest bez sensu z punktu widzenia dyktatora. Pierwszy element, kleptokracja, jak najbardziej jest do utrzymania i rozwoju. Ale "dawanie" ciemniakom ma sens tylko do czasu, to jest taka krótkoterminowa inwestycja w budowanie totalitarnej władzy. A kiedy już się dyktatura urządzi, to chamstwo zostanie zapędzone do tyrki i "transfery socjalne" się skończą. A za jakieś marudzenie, za obronę prawa pracowniczych, będzie kryminał."
+0-0
Poniedziałek, 12 kwietnia 2021 r. godz. 18:18
~Bojanów
Sikago - a w jakim celu "cytowałeś" ?
+0-0
Poniedziałek, 12 kwietnia 2021 r. godz. 17:06
~Bezprawie i Niesprawiedliwosc
Niestety, to juz jest DYKTATURA. Bo praktycznie wszystkie najwazniejsze urzedy i instytucje panstwowe zostaly obsadzone przez marionetki PiSowskiego "Wodza". A dzisiaj - prawdodobnie - padnie ostatnia nieobsadzona przez PiSowskich aparatczykow instytucja... Mianowicie "(Pseudo)Trybunał Konstytucyjny Julii "Wolfgangowej" Przyłębskiej rozpatrzy dziś wniosek grupy posłów Prawa i Sprawiedliwości dotyczący pełnienia obowiązków przez Rzecznika Praw Obywatelskich po upływie pięcioletniej kadencji do czasu objęcia stanowiska przez nowego Rzecznika. Ponieważ parlament nie wybrał nowego RPO, to już osiem miesięcy po zakończeniu kadencji na stanowisku pozostaje Adam Bodnar. Przychylenie się przez TK do wniosku będzie oznaczało w praktyce usuniecie Bodnara i może otworzyć furtkę do obdarzenia urzędu RPO niewybranym przez parlament "pełniącym obowiązki" rzecznika." W taki sam sposob kiedys do pelni wladzy dochodzil niejaki Hitler, Adolf Hitler!
+0-0
Poniedziałek, 12 kwietnia 2021 r. godz. 16:35
~Chicago - itd
Bojanow? No tak... typowa podkarpacka ciemnota i zabobon. Nauczyli cie czytac, ale... bez umiejetnosci zrozumienia prostego tekstu. Bo moj wpis wyraznie zaczynal sie od wyrazu - Cytat!
+0-0
Poniedziałek, 12 kwietnia 2021 r. godz. 10:20
~Bojanów
Chicago - ty chyba faktycznie w tym Szikago siedzisz i te brednie piszesz. Dyktatura? Chyba u ciebie. Murzyńska!
+0-0
Poniedziałek, 12 kwietnia 2021 r. godz. 03:56
~Chicago - itd
Cytat: "Dzisiaj rano, niejaki Sroczyński, w TokFM, mordował się umysłowo rozważając, czy jednak Kaczyński nie jest taki zły, bo dał pińcet. Nic o wprowadzaniu dyktatury, ani słowa o gigantycznej korupcji. Taka zagwozdka. Uzurpatorska władza kradnie, ale też coś namacalnego "daje", tą najsłodszą gotówkę rozdaje. I idioci myślą, ze tak będzie zawsze, że im bardziej dyktatorskie będą rządy, tym bardziej będą "dawać". Choć też sporo ukradną dla siebie, co można im wybaczyć,no bo "dają"... Tymczasem tego rodzaju polityka jest bez sensu z punktu widzenia dyktatora. Pierwszy element, kleptokracja, jak najbardziej jest do utrzymania i rozwoju. Ale "dawanie" ciemniakom ma sens tylko do czasu, to jest taka krótkoterminowa inwestycja w budowanie totalitarnej władzy. A kiedy już się dyktatura urządzi, to chamstwo zostanie zapędzone do tyrki i "transfery socjalne" się skończą. A za jakieś marudzenie, za obronę prawa pracowniczych, będzie kryminał. I niech się tak stanie!"
+0-0
Niedziela, 11 kwietnia 2021 r. godz. 22:32
~Aamon
Tak jest lekarzu emerycie - Najlepszy był minister od braku finansów, niejaki Rostowski. On by zakupił szczepionki za piniondze, których ni ma i nie będzie!
+0-0
Niedziela, 11 kwietnia 2021 r. godz. 18:37
~lekarz emeryt
"Gdyby teraz przy korycie siedzieli ci z PEŁO to na milion procent polowa POLAKÓW już by nie żyła. Zmarli by na koronawirusa bo PEŁOWCOM nic robić się nie chciało." Tylko "polowa"? A moze juz wszyscy... mitomanie? Widzisz, podkarpacki ciemniaczku, przynajmniej za czasow PO, rzad nie skladal sie z grupy nieudacznikow, ignorantow i pospolitych zlodziejaszkow, ktorzy miotaja sie i wydaja beznadziejne, spoznione decyzje w sprawach zwiazanych z epidemia!!
+0-0
Niedziela, 11 kwietnia 2021 r. godz. 18:05
~maruda
PiSi pomiot, "Ferdek", napisze cos, a potem sam sobie potakuje jako "olka". Rozdwojenie jazni to powazne schorzenie psychiczne...
+0-0
Niedziela, 11 kwietnia 2021 r. godz. 13:05
~Tworki pozdrawiają
dziadek vel olka, lecz się na żylaki bo na łeb za późno
+0-0
Sobota, 10 kwietnia 2021 r. godz. 18:03
~olka
masz rację olek. Przy takich "ekspertach" jakich mają Platfusy i ich "utalentowany" lider Borysław to byłaby hekatomba. Wszystkiego by brakowało bo by się z Helmutami dzielili.
+0-0
Sobota, 10 kwietnia 2021 r. godz. 15:13
~mamuszka
Olek skoncz te gdybanki.Gdybys sie urodzil w Arabii Saudyjskiej to bylbys milionerem.Idz podziekuj Panu Bogu ze nie urodziles sie w Indiach w najnizszej kascie
+0-0
Sobota, 10 kwietnia 2021 r. godz. 09:25
~olek
Gdyby teraz przy korycie siedzieli ci z PEŁO to na milion procent polowa POLAKÓW już by nie żyła. Zmarli by na koronawirusa bo PEŁOWCOM nic robić się nie chciało.
+0-0
Piątek, 9 kwietnia 2021 r. godz. 22:17
~Pan Felczer
"Tempo umierania w Polsce przyspiesza. Liczba zgonów prawie najwyższa na świecie... Pierwsza osoba w Polsce zmarła na COVID-19 12 marca 2020 roku. Pierwsze 5000 zgonów zanotowaliśmy 29 października 2020 roku - ponad 7 miesięcy później. Ostatnie 5000 ofiar epidemii zmarło w ciągu zaledwie 16 dni." => I taka oto jest "skutecznosc" dzialan PiSowskich nieudacznikow i pospolitych ignorantow, ktorzy - niestety - dorwali sie do nieograniczonej wladzy w tym biednym kraju !
+0-0
Piątek, 9 kwietnia 2021 r. godz. 21:07
~x-man
Ja już pisałem że kradnie nicki i pisze z jednego adresu wszystko, matke własną kłamał i sie chwalił w zgromadzeniu w kwestii pracy w UB.. ale chodziło o powód jego zwerbowania a nie o sam fakt bycia UBekiem . W głowie sie poprzewracało bo sumienie sie odzywa no i jeszcze to ukraińskie "siem" go zdradza...
+0-0
Piątek, 9 kwietnia 2021 r. godz. 20:35
~Stefu
ty jesteś naprawdę taki głupi ? Czy taką masz rozrywkę ?
+0-0
Piątek, 9 kwietnia 2021 r. godz. 19:32
~667 - LWS
Wymyśl Ferdek miliardy na kościół i miliony na Rydzyka i fundacje pisowskie. Wymysl złodziejskie premie Szydło respiratory, których handlarz broniom Szumowskiemu nie dostarczył a ludzie umierają albo Obajtka. Wymyśl prezesa ze spółką ,, Srebrna" z SB-kami i komuchami w niej zatrudnionymi. Wymyśl tych co stracili pracę za rządów pisiorów i wymyśl upadłe zakłady państwowe. Elektrownie w Ostrołęce wymyśl i stocznię w Świnoujściu. A potem jedź do Torunia i tańcz jak te błazny. I wymyśl jak prezes ma wybudować dwie wieże, ale tak żeby ludzie nie pomyśleli, że jest bogatym starym kawalerem.
+0-0
Piątek, 9 kwietnia 2021 r. godz. 19:24
~Podkarpacka Ciemnota
Wierze, ze Polska jednak NIE bedzie klerykalno-faszystowskim krajem. Chocby nawet tysiace takich "Ferdkow" wspieraly PiSowska mafie i KK!
+0-0
Piątek, 9 kwietnia 2021 r. godz. 17:47
~Na ostatniej prostej?
Inflacja (niestety) rosnie, dlug panstwa rosnie, PiSuarczyk Glapa (i jego dobrze platne "aniolki") uruchamiaja dodruk pieniadza... w koncu bedzie tu "druga Grecja." Tyle, ze Polska nie przyjela waluty Euro - wiec nikt nie bedzie sie czul zobligowany do pomocy!
+0-0
Piątek, 9 kwietnia 2021 r. godz. 17:01
~Aamon
@ Miś, głosuj na pisiorów i ich fanatyka Ferdka , bo on te wypociny napisał. Oczywiście jak.zwykle skradł nicka. Ale u pisiorów coś ukraść to normal, zdziwiłbym się jak przestaliby kraść... Swoją drogą upominanie Ferdka nie ma sensu skoro psychiatra przy nim wysiadł, niech kradnie i niech się cieszy. To takie katolicko-komusze zachowanie, więc trzeba zrozumieć tego starego, chorego i niedomagającego umysłowo człowieka.
+0-0
Piątek, 9 kwietnia 2021 r. godz. 16:52
~Oficer Wszechmogący
Ferdek ty to strasznie chory jesteś. Piszesz o pietruszce jako Aamon a potem pajacu jako Ferdek odpowiadasz. Już każdy cię tu smrodliwy trollu poznał.
+0-0
Piątek, 9 kwietnia 2021 r. godz. 16:37
~Ferdek z Poniatowskiego
Jak mają głosować na tęczowych jak wy wyginiecie jak dinozaury, he he he. Bo ziarno siem w glebę rzuca, a nie do szamba.
+0-0
Piątek, 9 kwietnia 2021 r. godz. 16:17
~Aamon
Ferdek, ty nie myślisz i żyjesz niczym ameba. A na pisiorów nie trzeba nic wymyślać, sami po sobie jadą jak po burej suce, vide M.Banaś i Polska Fundacja Narodowa. Sami się zagryzą. Tylko czy prokurator generalny Z.Ziobro posłucha Banasia? Poseł Z.Ziobro, minister sprawiedliwości Z. Ziobro oraz prezes SP, nomen omen też Z.Ziobro mogą mu utrudniać postępowanie. I nie kradnij Ferdek nicków, to nie po katolicku. To tak jakbyś udawał, że w KK nie ma pedofilów, ciężki grzech. Następnym razem opiszę ci historię niepełnosprawnego chłopca i księdza.
+0-0
Piątek, 9 kwietnia 2021 r. godz. 15:27
~Miś
A to ciekawe : na was ? Na ciebie nigdy w życiu.
+0-0
Piątek, 9 kwietnia 2021 r. godz. 10:46
~olek
Według najnowszego sondażu gdyby wybory odbyły się w sobotę to PIS ze swoimi aliantami otrzymał by 70 procentowe poparcie z czego się cieszą wszyscy POLACY. Bo peło zapowiedziało , że jak dojdą do koryta to najniższy zarobek w POLSCE będzie 950 złotych brutto czyli około 60 złotych na rękę. Tak , ze ci co narzekają na PIS niech wszyscy całują buty PISowi.
+0-1
Piątek, 9 kwietnia 2021 r. godz. 20:58
~7000 -series
sondaż wśród księży pedofili stąd taka frekwencja!
+0-0
Piątek, 9 kwietnia 2021 r. godz. 20:48
~Kolega Ferdka z ORMO
Co z człowiekiem może zrobić propaganda. Sam sobie wymyśli świat równoległy. Łóżek covidowych brak ale imbecylowe albo debilne pewnie się dla ciebie Ferdku znajdzie.
+0-0
Piątek, 9 kwietnia 2021 r. godz. 20:19
~Blizej do Azji niz do Europy
Czy prowadziles ten "sondaz" wsrod mieszkancow okolicznych wsi wychodzacych wlasnie z kosciolka???
+0-0
Piątek, 9 kwietnia 2021 r. godz. 17:08
~Ferdek z Poniatowskiego
zobacz olek... jeden cysorz jarosław za trzech robi, bo raz on Oficer Wszechmogący, raz mamuszka, raz mieszkanka (pewnie skrót od StW), a innycm razem znowu NadSzyszkownik. Ale siem stara awansować w tym SokuzBuraka, he he he. Bo Helmuty w Euro płacą, he he he.
+0-0
Piątek, 9 kwietnia 2021 r. godz. 15:24
~mamuszka
Pewnie przepytali mieszkancow Gnojownikow Rozleglych
+0-0
Piątek, 9 kwietnia 2021 r. godz. 14:29
~mieszkanka
mów za siebie pisi frędzlu, liż dalej d swojego prezia w panierce z łupieżu
+0-0
Piątek, 9 kwietnia 2021 r. godz. 11:25
~Oficer Wszechmogący
Sondaż był przeprowadzony w kółkach różańcowych i na gejowskich portalach dla księży i pisowców. Wiarygodne źródło!
+0-0
Czwartek, 8 kwietnia 2021 r. godz. 21:08
~Hugo
"Najlepsze interesy robi się na dużych słomianych inwestycjach" Patrzcie na mega lotnisko ile i za ile etatów powstało dla kolesi. Tu koleś wyprodukuje parówki, tu żonka w kilku radach nadzorczych jakiś fundacji spółek, tu się wyremontuje prywatną nieruchomość z państwowej dotacji, to się zorganizuje robotę na kilku etatach dla niby sędziów, to się da dotacje na fundacje dla szwagra, wszytko się przepisze kilka razy na brata, żonę, mamę, kuzyna i to wszystko z gębą pełną słów narodowy. Ale czas się łupienia narodu się kończy, młodzi was dojadą, i będzie koniec tej bezczelnej tępej propagandy za miliardy! Takiego złodziejstwa i prostactwa cywilizowany świat nie widział.
+0-0
Piątek, 9 kwietnia 2021 r. godz. 16:38
~Ptyś
Hugo co srał długo
+0-0
Czwartek, 8 kwietnia 2021 r. godz. 20:19
~Agata
Budowanie biurowca w czasach pandemii... Taki nonsens moze wymyslec tylko PiS... I to jeszcze w centrum miasta... Dla 500 pracownikow. Czy oni oglosili konkurs na najwieksza glupote?? Nowa fabryka maseczek?? Kiedys PiSu nie bedzie ale koszmary takie jak ten pomysl zostana... Nasze dzieci za to zaplaca..
+0-0
Czwartek, 8 kwietnia 2021 r. godz. 18:10
~Mieszkanka Rzeszowa
Nie oddamy wam Rzeszowa. To co zrobiliście ze Stalową daje do myślenia (i przeraża)
+0-0
Piątek, 9 kwietnia 2021 r. godz. 22:04
~Fiut
Hmmm, szmatę - aamonku ciekawa sprawa - jak czytam twoje wypocinki to słowo mi dziwnie na myśl przychodzi w twoim kontekście....
+0-0
Piątek, 9 kwietnia 2021 r. godz. 18:22
~Ferdek i Heniek
Módlcie się za nas w tym Rzeszowie i wybaczcie, że na PIS my tu głosowały.
+0-0
Piątek, 9 kwietnia 2021 r. godz. 13:15
~Rzeszowiak
Babo z Rzeszowa nie pisz głupstw, bo nam meczów nie pozwolą rozgrywać!
+0-0
Czwartek, 8 kwietnia 2021 r. godz. 22:02
~Aamon
Tymoteusz Szydło już nie jest Szydło. Ciekawe czy mama i cała pisowsko- rydzykowska zaraza dziś też tacy dumni jak wtedy gdy czarną szmatę przywdziewał. Ile w niej pochodził? A trzeba wiedzieć, że ksiądz z normalnej, kochającej i szanujacej się rodziny nigdy nie wyjdzie. Zawsze musi być coś na rzeczy- ojciec pije, matka dewotka i dyktatorka albo pierwsza miłość z księdzem a potem jest jak jest... Zdarza się też, że to syn księdza albo jego ,, protegowany".
+0-0
Czwartek, 8 kwietnia 2021 r. godz. 18:59
~podwieczorna kawa
ciekawe czy wszyscy pisowcy będą zmieniać nazwiska gdy oderwie się ich od koryta .... jak zrobią dziecko i wystąpią...albo przepiszą wszystko na żony...
+0-0
Czwartek, 8 kwietnia 2021 r. godz. 18:42
~mamuszka
Nie zrobcie wsi z Rzeszowa ,gonic tä zacofanä pisowskä ciemnote
+0-0
Czwartek, 8 kwietnia 2021 r. godz. 16:44
~olka
OMLET: Brejking Nius: PAD rozmawiał bez kabla!!!!! I znowu totalne media się wygłupiły. Durny zawsze będzie durnym i ci debile uważają się za dziennikarzy śledczych. Ćwierćinteligenci udający półinteligentów. Lepiej napiszcie jak Bronek po krzesłach skakał.
+0-0
Sobota, 10 kwietnia 2021 r. godz. 20:31
~Liverpool
Zgadza sie - znowu tu buszuje i kradnie. Brak kultury i oglady... Coz, "Ferdek" zachowuje sie jak prawdziwy czlonek PiSowskiej mafii!
+0-0
Piątek, 9 kwietnia 2021 r. godz. 17:35
~Kolega Ferdka z ORMO
Ty Ferdek ( tu znów skradziony nick Liverpool- owi) za służbę w milicji i ORMO długo na emeryturę nie czekałeś, tak jak i ja. To co cię jakiś Komorowski obchodzi.
+0-0
Piątek, 9 kwietnia 2021 r. godz. 13:24
~Liverpool
Jak Bronek nie łamał konstytucji? A podniesienie wieku emerytalnego czym było?
+0-0
Czwartek, 8 kwietnia 2021 r. godz. 22:41
~Aamon
Kabaret Moralnego Niepokoju - ,, Debili w naszym kraju nie brakuje. Przykład idzie z góry. A nawet zjeżdża na nartach".
+0-0
Czwartek, 8 kwietnia 2021 r. godz. 19:54
~Ferdek z Poniatowskiego
Złote myśli Bronka: "woda ma to do siebie, że siem rozlewa", he he he.
+0-0
Czwartek, 8 kwietnia 2021 r. godz. 17:50
~PiS - Pycha I Szmal
Ten "Bronek" przynajmniej nie lekcewazyl prawa i nie lamal polskiej Konstytucji,tak jak to nagminnie czyni (zasiadajaca obecnie w Belwederze) nedzna marionetka "wodzusia" Kacza! Pozostaje tylko miec nadzieje, iz Adrian "Budyn" Duda kiedys jednak stanie przed Trybunalem Stanu!!
+0-0
Czwartek, 8 kwietnia 2021 r. godz. 17:12
~Tworki pozdrawiają
Tylko Bolek mógł bez kabla rozmawiać bo sam był kablem
+0-0
Czwartek, 8 kwietnia 2021 r. godz. 17:08
~TV Republika
Model telefonu to Panasonic KT-T2372MXW, który podłącza się od dołu. Kabel nawet widać na zdjęcieu. Ale pelikany o tym nie wiedzą i łyknęły gamonie.
+0-0
Czwartek, 8 kwietnia 2021 r. godz. 13:45
~Ligamento
Czy ktoś sprawdził, zapytał, zrobił ankietę, prowadzi statystyki aby potwierdzić że będą chętni do wynajęcia tych powierzchni biurowych? Wybudować na kredyt potrafi każdy głupi tylko co potem. Halę targową też wybudowali za miliony a teraz stoiska są puste. W tym mieście po staremu jak widać - wszystko na odwrót.
+0-0
Czwartek, 8 kwietnia 2021 r. godz. 16:55
~PiS z Wami!
Pewnie nikt nic nie sprawdzil - typowy PiSowski balagan, chaos i brak komunikacji! A moze to tylko ich kolejny "Mis" - czyli pseudoinwestycja wykonywana tylko po to, by skutecznie wyprowadzic jakies pieniadze z panstwowej kasy?
+0-0
Czwartek, 8 kwietnia 2021 r. godz. 10:58
~architekt
Czy planowane jest uwolnienie parterów do usług miejskich? Tak aby budynek był centrotwórczy, a nie był kolejny klockiem w centrum miasta, który od 16 jest nieżywy?
+0-0
Czwartek, 8 kwietnia 2021 r. godz. 09:28
~olo
Do won szaleńcy , oni już zostali pogonieni ponad 5 lat temu. Teraz mamy najlepszy rząd w dziejach POLSKI.Ja wiem , że wam się marzą przedterminowe wybory bo liczycie na koryto. Ale do tego nigdy nie dojdzie a w następnych wyborach PIS wprowadzi do SEMU i SENATU dużo więcej posłów i senatorów. Bo młodzi już się połapali o co chodzi partii PO wprowadzić najniższy zarobek na poziomie 950 złotych brutto czyli około 600 złotych na rękę. Tylko idioci tacy jak ty w przyszłych wyborach zagłosują na PEŁO czy Hołownię.
+0-1
Czwartek, 8 kwietnia 2021 r. godz. 19:22
~STOP kłamstwom
Szef NIK powiedział że same patologie w większości ministerstw i obszarów ważnych dla państwa wiec o co ci kaman konfabulancie, kto tu POLSKE zniszczył ?
+0-0
Czwartek, 8 kwietnia 2021 r. godz. 19:05
~mamuszka
Ferdek nie ma lipy a ty dalej bazgrzesz te swoje teczowe urojenia ty wieszczu galicyjski
+0-0
Czwartek, 8 kwietnia 2021 r. godz. 18:49
manukun
Wśród młodych z czynnym prawem wyborczym aż 7% chce głosować na Twoją partię. Najwięcej - na Konfederację i Hołownię
+0-0
Czwartek, 8 kwietnia 2021 r. godz. 16:56
~Ferdek z Poniatowskiego
Masz rację olo, świetna analiza sytuacji politycznej. Te totalne głąby już nie wrócą do włądzy, bo Polacy nie gęsi i swój rozum mają. Pozdro.
+0-0
Czwartek, 8 kwietnia 2021 r. godz. 15:23
~WON szaleńcy !
olo/ferdku - nigdy nie głosuję także daruj sobie. Jakbyście mieli mieć większość w senacie to byście ją dawno mieli. Bez koalicjantów was nie ma gnoye. Ludzie was poznali aż do bólu. Odwracając twoje słowa powiem tak - Tylko idiota idzie na głosowanie i zapewnia stołki złodziejom żeby jeszcze sobie więcej nakradli.
+0-0
Czwartek, 8 kwietnia 2021 r. godz. 15:20
~WON szaleńcy !
I pamietaj że najlepszym rządem w dziejach polski ferdku był rząd JANA OLSZEWSKIEGO - prosze wbij sobie to do głowy i poczytaj ile jego rząd zrobił. Wiem że tobie tylko szekle które dostajesz za darmo w głowie ale to nie tędy droga zadłużać państwo i zbierać głosy takich nierobów... w krótce sięt oskończy. Gowin was załatwił szaleńcy a ziobro dokończy. Musicie zmienić ton i isć razem z platformą albo w ogóle was nie będzie do wakacji.
+0-0
Czwartek, 8 kwietnia 2021 r. godz. 15:15
~WON szaleńcy !
HA HA HA... no po tych obibajtkach i wszystkich lockdownach co ludzie prace potracili i nie dostają pomocy to na pewno wygra PIS.... jeszcze ten zakaz dostępu do informacji publicznych, aborcje, kler i pedofilia skrywana na pewno wygra PIS który nawiasem mówiąc nie różni się od PO. Młodzi to mówią że to obciach z pisem bo to dla starych babek co na pieniądze za darmo liczą i te 500+ za darmo. A DO ROBOTY GNOYE !
+0-0
Środa, 7 kwietnia 2021 r. godz. 15:35
~olka
Zgadzam się z Panem Prezesem, że totalna oPOzycja to rak polskiej polityki. Nawet nie marnuja potencjału, bo go nie mają.
+0-1
Środa, 7 kwietnia 2021 r. godz. 20:07
~Pycha i Szmal
Ha, ha... Co tam jeszcze wymyslisz "Ferdku"? Twoja "Dobra Zmiana" najpierw zmutowala do "Dojnej Zmiany", a teraz przeszla w "Bardzo Droga Zmiane". PiSuar zafundowal nam wyznaniowe, korupcyjno-mafijne panstwo z rosnacym szybko nepotyzmem, aferami, bezprawiem, zamordyzmem i drozyzna!
+0-1
Środa, 7 kwietnia 2021 r. godz. 19:54
~WON !
Tylko dzięki temu "rakowi" przegłosujecie fundusz odbudowy z UE. O ile jeszcze będzie istniał ten parszywy rząd śmierdziuchów i prymitywów. Albo śmierdziuch zmieni ton albo koniec rządów.
+0-0
Środa, 7 kwietnia 2021 r. godz. 13:53
~WON szaleńcy !
Śmierdziuch nie zdołał zniszczyć Gowina to teraz w Stalowej przewałki ? Ludzie naciskajcie na przedterminowe WYBORY !! RATUJMY POLSKĘ !!!
+0-0
Piątek, 9 kwietnia 2021 r. godz. 09:55
~Miś
Te poniżej, nie chrumkaj, bo do żłoba już nie wróci twoja opcja ukochana.
+0-0
Czwartek, 8 kwietnia 2021 r. godz. 21:38
~PiSowska Paranoja
"poko"... "poko"? Czy to znowu (wszechobecny) fanatyk rodem z PiSuaru, 'Ferdek'?
+0-0
Czwartek, 8 kwietnia 2021 r. godz. 09:42
~Wania
Do trolla masz znacznie bliżej ode mnie - wystarczy pośledzić twoje nędzne wypociny.
+0-0
Czwartek, 8 kwietnia 2021 r. godz. 03:40
~nocna kawa
"Wania"? Putinowski troll? Od dawna juz widac, ze PiSowska mafia brata sie z putinowskimi marionetkami w rodzaju "ciskosza" Orbana, czy wloskiego profaszysty, Salviniego...
+0-0
Środa, 7 kwietnia 2021 r. godz. 23:12
~frajerzy polscy
No tak nie rozumiecie nadal że nie wasz współbrat to wasz wróg. Nie ogarniacie, że podzielonym narodem łatwiej manipulować ? Wy się kłócicie czy pis czy po a to jest to samo. Tu udają że się kłócą a za kulisami do jednej bramki grają - aby nas zniewolić.
+0-0
Środa, 7 kwietnia 2021 r. godz. 22:36
~Wania
Nie ma sprawy - będę ratował, zwłaszcza przed oszołomami z poko.
+0-0
Środa, 7 kwietnia 2021 r. godz. 16:01
~jaro
Przed POKO? Pełna zgoda. Ratyjmy.
+0-0
Środa, 7 kwietnia 2021 r. godz. 12:18
~elha
Z argumentacją tego typu, że: "budynek nie powinien przytłaczać krajobrazu, powinien dać się ogarnąć wzrokiem, nie być molochem" itp. nie zgadzam się! Bo niby odciągał by wzrok od pięknych kamieniczek, starówki i ratusza? Przciż poza oddalonym kościołem św. Floriana, tam nie ma nic godnego podziwiania. Chyba że chodzi o częściowo (na szczęście) zabudowaną szkaradę, dp niedano nazywaną "Alkatras" - ochydny budynek w centrum miasta! A może pięknem godnym podziwiania jest autobusowy dworzec, lub klocki 11 piętrowych wieżowców i 12 klatkowe 4 piętrowe tasiemce z wielkiej płyty? Parafrazując powiedzenie pewnego komucha, który został prezydentem, powiem tak: Panowie urbaniści, nie idżcie tą drogą! Urbanistyka w naszym mieście może być nie tylko funkcjonalna, ale i piękna. Byle przestać popełniać i powielać błędy poprzedników. Przestrogą dla was może być poroniony projekt w parku ze strumykiem, gdzie kostka brukowa umila życie pieszym i rowerzystom, a kamienne ławy do odpoczynku zapraszają każdego spragnionego złapania wilka! Na koniec taka drobna uwaga: Gdyby w Warszawie kierowano się podobną argumentacją, że budowany obiekt będzie zasłaniał widok i przytłaczał krajobraz, nie powstałby zaden wieżowiec, o drapaczach chmur już nie mówiąc!
+1-0
Środa, 7 kwietnia 2021 r. godz. 14:20
~lds
Bardzo dobrze napisane. Przydałby się teraz program "Rewitalizacja centrum Stalowej Woli". Rozłożony na lata i naprawiający te wszystkie błędy. Ale chyba to utopia...
+1-0
Środa, 7 kwietnia 2021 r. godz. 11:53
~jabar
a w Stalowej Woli jest jakiś architekt z jajami, który by te wszelkie budowle komponował w całość. Za chwilę nie będzie można przejechać jak takich pierdółek nastawiają.
+1-0
Środa, 7 kwietnia 2021 r. godz. 16:27
~Tworki pozdrawiają
nie ma takiego, kolesiowa rodzinka na swoim
+0-0
Środa, 7 kwietnia 2021 r. godz. 11:10
~tutejsy
84 miejsca parkingowe naliczyłem. A reszta pracowników i klientów gdzie będzie parkować? O ile w ogóle dojada ciasną Popiełuszki i spowolniona Okulickiego. Nigdzie nie napisane jak tam się dojeżdżać będzie. kto tam bywa to wie o co chodzi. Powodzenia.
+0-0
Środa, 7 kwietnia 2021 r. godz. 10:42
~Tom
Faktycznie niski powinien mieć w tym miejscu okóło 5 piętr
+0-0
Środa, 7 kwietnia 2021 r. godz. 10:23
~olo
Jeszcze nigdy STALOWA WOLA w tak kosmicznym tempie się nie rozwijała. Bylem wczoraj przy tym rondzie przy VIVO i powiem tak tam już jest 22 wiek. Tak się cieszę , że mamy prezydenta z partii PIS bo dzięki temu jesteśmy już w 22 wieku co do rozwoju.
+0-1
Środa, 7 kwietnia 2021 r. godz. 14:51
~mamuszka
Ten rozwoj to chyba po to abym gdzie miala tracic niemieckie euro.Chodzi o komfort zakupow ,ale ja i tak najwiekszä przyjemnosc mam gdy kupuje od chlopa pod halä targowä bo mam tam gwarancje ze to co kupuje to polskie jest
+0-0
Środa, 7 kwietnia 2021 r. godz. 11:58
~Aamon
Ale rozwój umysłowy stanął w miejscu, jednak ewolucja cię ominęła. Obdartus z łupieżem w brudnych butach to twój idol? Dobrze, że nie masz dzieci.
+0-0
Środa, 7 kwietnia 2021 r. godz. 11:49
~kabi
co ty olo pleciesz
+0-0
Środa, 7 kwietnia 2021 r. godz. 11:41
~młoda
niektórzy jeszcze nie wytrzeźwieli po świętach
+0-0
Środa, 7 kwietnia 2021 r. godz. 11:36
~Jacenty
Ja prd tylko 22 a mi się wydaje że cofneliśmy się do 19.
+0-0
Środa, 7 kwietnia 2021 r. godz. 11:27
manukun
Od kiedy dorabianie parkingów to rozwój? Przecież miasto się coraz bardziej starzeje, bo młodzi nie mają perspektyw
+0-0
Środa, 7 kwietnia 2021 r. godz. 08:39
~Be
Jak cholera za niski... 250m najbidniej należałoby postawić, przecież taki tu potencjał rozwoju że hoho, miejsca brakuje na biura.
+0-0
Środa, 7 kwietnia 2021 r. godz. 08:30
~wyborca
Opozycja kwiczy a sami co? 2,5 roku i nawet tego obiecanego parku dla psów nie zrobili. żenada jacy lenie!!!
+0-1
Środa, 7 kwietnia 2021 r. godz. 23:15
~PiS - Pasożyty i Sępy
Taki "park dla psow" to cos zupelnie normalnego w cywilizowanych krajach... I to nie powinna byc bardzo droga inwestycja. Dlaczego wiec wasz Lucjusz wciaz ja blokuje? Czy tylko dlatego, ze PiSiory musza blokowac i negowac praktycznie WSZYSTKO co nie jest ich wlasnym pomyslem???
+0-0
Środa, 7 kwietnia 2021 r. godz. 10:38
~asd
Skoro tak ci na tym parku zależy, to pomóż, zamiast pisać pod różnymi nickami te same głupoty od dłuższego czasu.
+0-0
Środa, 7 kwietnia 2021 r. godz. 08:14
~Co za naród
Dzisiaj głupszych komentarzy niż te wasze nie czytałem. Co drugi to "ekspert od wszystkiego" a pozostali to hejterzy z SPS...
+0-0
Wtorek, 6 kwietnia 2021 r. godz. 22:21
~mamuszka
Pytam sie kto to finansuje,bo wplywy z podatkow zeszlego roku nie byly powalajäce.Dlug publiczny rosnie,dzieci sie nie rodzä a w Polsce coraz wiecej osob pochodzenia zydowskiego bo bedzie za bezcen co kupowac
+0-0
Środa, 7 kwietnia 2021 r. godz. 11:06
~Aamon
Nawet króla nam podrzucili. Ferdek- wzorcowy idioto i piewco ciemnoty wszelakiej... Gdyby nie ci ,, ciapowaci" to do tej pory z Heńkiem wszy ze łbów byście sobie wyjadali. Świat arabski dał nam nie tylko cyfry ale i algebrę, alkohol czy alchemię. Również islamowi zawdzięczamy wyjście z wieków ciemnych, w których ty z pisowcami i klerem tkwisz. Ciemnota chrześcijańska paliła i niszczyła wszystko, dopiero dzięki islamowi można było poznać dokonania Greków, Rzymian , Persów czy Partów. Bierz z Heńkiem przykład z ksiedzów i alleluja i od tyłu.
+0-0
Wtorek, 6 kwietnia 2021 r. godz. 23:53
~Ferdek z Poniatowskiego
Nie musisz siem o nas martwić jak zmywasz u Helmutów, he he he. Damy sobie radę z PiSem, a ty na ciapowatych uważaj.
+0-0
Wtorek, 6 kwietnia 2021 r. godz. 20:42
~Apel do Lucjusza
Aha, plan zagospodarowania można zmienić.
+0-0
Wtorek, 6 kwietnia 2021 r. godz. 20:41
~Apel do Lucjusza
Lucjusz, ale radny Sibiga ma rację! Dzwoń do Warszawki, niech dołożą kasy i dodajmy kilka pięter więcej. Nie ma już gdzie budować, więc szanujmy tereny, które jeszcze mamy. Nie możemy sobie pozwolić na budowę niskich obiektów. Parking podziemny też powinien mieć minimum 2 poziomy, a wokół budynków drzewa z alejkami, co zwiększy atrakcyjność obiektu.
+2-0
Środa, 7 kwietnia 2021 r. godz. 16:25
~olka
apel do Lucjusza to jak pisanie na Berdyczów
+0-0
Wtorek, 6 kwietnia 2021 r. godz. 20:38
~Tosik
Postawią dwupiętrowy barak bo jakiś lizus z jakiejś agencji ma parę naszych złotówek i zero pomysłu. Resztę zabetonują zrobią parkingi! Zasiedlą to kolejnymi urzędnikami i cały biznes plan szlag trafi! Ale na lans do wyborów będzie jak znalazł.
+1-0
Środa, 7 kwietnia 2021 r. godz. 00:18
~@@@
@manukun to towarzystwo zatrzymało się intelektualnie w latach komuny. Jedna partia z jednym wodzem, każdy kto myśli inaczej jest wrogiem władzy ludowej, propaganda TV i parasa, szkoła osiem klas, nacjonalizacja, wielkie zakłady pracy i wszędzie wierni ćwierć inteligentni towarzysze partyjni.
+0-0
Wtorek, 6 kwietnia 2021 r. godz. 22:44
manukun
Te parkingi obok to porażka. Tak się budowało 30 lat temu na poprzemysłowych terenach. Teraz podstawą dobrego biurowca jest doskonała komunikacja miejska z wygodnym dojściem pieszo/rowerem. Jak widać potrzebują sukcesu na miarę możliwości partii. Niczym innym za bardzo nie mogą się pochwalićpochwalić
+0-0
Wtorek, 6 kwietnia 2021 r. godz. 20:09
~Karol
Miasto upada tak nisko że nie wykorzystujemy swojego potencjału
+0-0
Wtorek, 6 kwietnia 2021 r. godz. 19:22
~podkarpacki
W tej okolicy powinien byc dworzec z prawdziwego zdarzenia,hotel z prawdziwego zdarzenia i deptak z prawdziwego zdarzenia.A tak to jest wiejskie pobojowisko.I tak pozostanie nawet jakbyście tam pobudowali 10 takich biurowców.Wystarczy popatrzeć jak wygląda otoczenie biblioteki,sadu,kościołka i ZUS.Jedno wielkie gow...o.A przecież wydawać by sie moglu ze budynek biblioteki i sadu jest nowoczesny.To za malo.
+0-0
Środa, 7 kwietnia 2021 r. godz. 23:09
~Puchacz w Ruchu
# Widac Stalowa Wola nie dorosla jeszcze do czegos takiego jak DEPTAK w srodku miasta!
+0-0
Wtorek, 6 kwietnia 2021 r. godz. 22:25
~mamuszka
Wiecej tu niczego nie bedzie,Jest wszystko co potrzebujä wyborcy PIS na miare ich mozliwosci.
+0-0
Wtorek, 6 kwietnia 2021 r. godz. 21:30
~stary-inżynier
To co zbudowano w Stalowej Woli przed wojna bylo zbudowane wedlug (przemyslanego i sensownego) planu. To co buduje sie obecnie, to jest jedne wielki balagan i chaos!
+0-0
Wtorek, 6 kwietnia 2021 r. godz. 20:27
~wert
masz racje. Zniszczono potencjał tego miejsca, nabudowano bubli które niczego razem nie tworzą!
+0-0
Wtorek, 6 kwietnia 2021 r. godz. 20:23
~Podkarpacki Bantustan
Zgadzam sie w 100 procentach!
+0-0
Wtorek, 6 kwietnia 2021 r. godz. 19:13
~Wiesiek
A co na to radni z Demokratycznej Unii Polityki Antypisowskiej czyli naszej dzielnej, zjednoczonej opozycji? Czy zgodzą się tym razem z radnym Chrześcijańskiej Unii Jedności?
+0-0
Wtorek, 6 kwietnia 2021 r. godz. 23:06
~Komuna_Wiecznie_Zywa
Z pewnoscia zas wszyscy zgodza sie z ta (patrz ponizej) wypowiedzia: "Józef Orzeł: "Prawo i Sprawiedliwość przestało być wspólnotą polityczną" "W 2015 PiS obiecał sprawiedliwość społeczną i reformę państwa, która miała uruchomić partnerską relację między administracją a obywatelami. Prawie nic z tego nie zrobiono, bo w kierownictwie partii zawsze przeważały koncepcje Centralistyczne. Spierałem się o to z Jarosławem Kaczyńskim. I nie mogę uwolnić się od myśli, że nasze ówczesne dyskusje znajdują dzisiaj epilog" - mówi Józef Orzeł, jeden z założycieli Porozumienia Centrum w rozmowie z cyklu #OtwarcieTygodnia."
+0-0
Wtorek, 6 kwietnia 2021 r. godz. 17:46
~Adrian
ARP daje to co daje i albo bierzemy albo nie. :) Taka jest prawda. A nie tam mydlenie ludziom oczu że musi być mały żeby nie przesłaniać nie wiem niby czego, gór ? morza ? Tłumaczenie fajne dla ignorantów.
+0-0
Wtorek, 6 kwietnia 2021 r. godz. 23:12
~nocne_piwo
Wcale nie musi ten budynek stac w srodku miasta!!!
+0-0
Wtorek, 6 kwietnia 2021 r. godz. 22:01
~lds
No to trzeba go postawić na miejscu parkingu przy hucie. Tam będzie pasować.
+0-0
Wtorek, 6 kwietnia 2021 r. godz. 17:03
~Ferdek z Poniatowskiego
A po drugie to oświadczam, że ja nikomu nicków nie kradnę, tylko robią to belzebuby co siem pode mnie POdszywają, żeby mój wizerunek na Stalówce zniszczyć, bo ja jestem za PiSem, a oni za "róbta co chceta". A jest ich sporo, ho ho: cysorz jarosław vel Oficer Wszechmogący vel NadSzyszkownik, tęczowe bliżniaki Aamon i 667-LWS, Ukra od Helmutów, itd. itp. I jeszcze więcej, bo ja ich archiwizuję.
+0-0
Środa, 7 kwietnia 2021 r. godz. 19:39
~won !!
ty jesteś za złodziejstwem bo złodzieje trzymają się razem. Nic o ludziach nie myślą te bałwany wybrane- śmierdziuchu z poniatowskiego. obajtki, prawo do aborcji, zawłaszczony trybunał, prawdo dostępu do informacji publicznej i ukrywanie pedofilii i setki innych afer, jeszcze Rzeszów chcecie wyłudzić - niedoczekanie śmierdziuchy !
+0-0
Środa, 7 kwietnia 2021 r. godz. 10:12
~mieszkanka
stul już tą japę dziadu
+0-0
Wtorek, 6 kwietnia 2021 r. godz. 20:52
~Ferdek z Poniatowskiego
O proszę... jeden krasomówca belzebub już siem pojawił pod spodem, he he he.
+0-0
Wtorek, 6 kwietnia 2021 r. godz. 18:31
~cysorz jarosław
ferdek.Twojego wizerunku nie można zniszczyć bo ty go sam unicestwiłeś swoimi prostackimi komentarzami i plugawym,bolszewickim językiem.A w twoje zapewnienia,że nie kradniesz nicków to może jedynie uwierzyć taki sam neandertalczyk jak ty.
+0-0
Wtorek, 6 kwietnia 2021 r. godz. 16:58
~Ferdek z Poniatowskiego
Biurowce niekoniecznie muszą być wysokie i szklane, bo siem ptaki mylą biorąc je za niebo gdzie se fruwają i siem o te szklane pionowe lustra rozwalają. Aż żal patrzeć na tych braci naszych najmniejszych jak siem tak rozbijają jak se fruwają.
+0-0
Wtorek, 6 kwietnia 2021 r. godz. 23:54
~kanadol
Najbardziej to kawek szkoda.
+0-0
Wtorek, 6 kwietnia 2021 r. godz. 16:46
~Hehek
I będzie stał pusty jak mostostal.
+0-0
Wtorek, 6 kwietnia 2021 r. godz. 15:30
~Brte
Brakuje nam takiego biurowca . A teraz jest dobrze jak stoi jeden moloch 16 p ? Rzeszów idzie w górę to i my róbmy tak . Koło biznes tower też by mogli porządek zrobić ztym budynkiem PRL
+0-0
Wtorek, 6 kwietnia 2021 r. godz. 15:27
~Yupik
Gigantomania tej władzy jest żenująco podobna do komunistycznej! Gigalotnisko, gigaprom, gigafabryka maseczek, gigaprzekop, gigafundacje i wszystko z narodowy w nazwie. A na czele rada narodowych tych gigantów rodzina i znajomi królików z PiS! "Najlepsze interesy robi się na dużych słomianych inwestycjach, za które zapłaci naród"
+1-0
Środa, 7 kwietnia 2021 r. godz. 13:49
~dola
Wygląda naTo, że pan Jarosław K. pobierał intensywne lekcje u tow. Edwarda Gierka. nie może się wyzbyć 'gigantomanii" a ta wciąż za nim podąża niczym cień za właścicielem. Gierek przynajmniej pozostawić po sobie wiele wielkich zakładów a tu i teraz, niestety mamy tylko marzenia, marzenia, obietnice i rozdawnictwo publicznej kasy. Nowy pan Polski nie chce słyszeć od nikogo, że źle postępuje, że to co chce wskrzeszać już było i nie powinno wracać. Kto jest w stanie zmienić myślenie tego starszego jegomościa?
+0-0
Wtorek, 6 kwietnia 2021 r. godz. 15:16
~lds
Co z tego, że budynek ma standard A, skoro nie pasuje do innych w tym miejscu? I to ma być centrum miasta mającego jakieś metropolitarne ambicje? Tu nie chodzi o to aby budynek "ogarniać wzrokiem", on ma przyciągać wzrok. Ciekawe co jeszcze przewiduje plan zagospodarowania przestrzennego.
+0-0
Wtorek, 6 kwietnia 2021 r. godz. 17:01
~taka_prawda
Dokladnie tak - budynek musi pasowac do reszty!
+0-0
Wtorek, 6 kwietnia 2021 r. godz. 15:13
~saM
zlikwidować parking, kawałek placu zielonego i wy..ieprzyć drapacz chmur Panie Sibiga a ludzie z okien będą zaglądać do biur i odwrotnie z wieżowców
+0-0
Środa, 7 kwietnia 2021 r. godz. 11:34
~Wikary Madeja
Sibiga ma rację. Tu 11 pięter z drugiej strony 8 a tu dwa. Bez sensu. Prawda jest taka,że ten plac został spieprzony przez kurnik z Biedą wiele, wiele lat temu.
+0-0
Wtorek, 6 kwietnia 2021 r. godz. 14:44
~kowalik
Przynajmniej jeden radny jest myślący.
+2-0
Stalowka.NET - Wiadomości lokalne z miasta Stalowa Wola i okolic
Copyright 2001 - 2021 Stalowka.NET
  » O nas  » Redakcja  » Reklama  » Kontakt
Wszelkie prawa zastrzeżone.
X Ta strona korzysta z plików cookie w celu świadczenia usług i realizacji potrzeb użytkowników. Pliki te mogą być zapisywane w pamięci Twojego urządzenia. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej. Więcej w polityce prywatności.