Stalowa Wola Stalowa Wola: Huta Stalowa Wola
Wiadomości lokalne z miasta Stalowa Wola i Powiatu Stalowowolskiego. Najnowsze! Najszybciej!
Kamera na żywo na panoramę Stalowej Woli na skrzyżowanie al. Jana Pawła II z ul. KEN
Nagrania audio, rozmowy z ciekawymi ludźmi
Fotografie z najważniejszych wydarzeń w Stalowej Woli
Kanał youtube.stalowka.net - Pierwsza stalowowolska telewizja internetowa
Encyklopedia miasta Stalowa Wola
Zapowiedzi zbliżających się wydarzeń kulturalnych
Baza adresowa najważniejszych firm i instytucji życia publicznego
Bezpłatna baza ogłoszeń dla mieszkańców miasta Stalowa Wola jak i Powiatu Stalowowolskiego
Twoje konto
Strona główna  Stalowa Wola / Wiadomości Wtorek, 13 kwietnia 2021 r. Imieniny: Artemona, Justyny, Przemysławy
 Wiadomości lokalne
» Lewy wał rzeki San w Zaleszanach i Stalowej Woli. Będzie modernizacja i ścieżka rowerowa
» Ulica Kręta w Pysznicy. Bezpieczniej dzięki budowie chodnika
» Maciej Zakościelny wspomina Stalową Wolę i amatorski skatepark
» Władze gminy Zaleszany ostrzegają przed oszustami. Chodzi o wycenę instalacji paneli fotowoltaicznych
» Muzeum Regionalne zdigitalizuje dorobek COP. Będą animacje w 3D działających maszyn
» W trosce o bezpieczeństwo pieszych. Przebudowa z rządową dotacją
» Poznaj zasady bezpieczeństwa w sieci - weź udział w konferencji
» Będzie rozbudowa remizy, aby zmieścić sprzęt strażacki
» Zgłoś uwagi do planu rozwoju transportu publicznego
» 60-latkowi grozi do 8 lat pozbawienia wolności. Uprawiał marihuanę
» Rehabilitacja pocovidowa w Stalowej Woli?
» 16-letni chłopak miał zamiar wyskoczyć z okna
Więcej » 
 Zasłyszane...
"Dieta rządzi każdą sferą naszego życia: prywatną, zawodową, społeczną. Każdy z nas chce się dobrze czuć i dobrze wyglądać".
Sławomir Górny, dietoterapeuta
 Imprezy w mieście
» Etnoilustracje. Między światami. Magia obrzędów wiosennych.
» Podróż do Japonii w Galerii Karpińskiego
» Rozwadów - podróż sentymentalna w 330. rocznicę lokacji miasta
» Rejestracja na Dziecięcy Uniwersytet Techniczny w Stalowej Woli w nowej rzeczywistości
Więcej » 
 Fotoreportaże
Stalowa Wola: Marsz o Wolność i Marsz Niewolników
»Marsz o Wolność i Marsz Niewolników
»Wicepremier Gowin w Stalowej Woli o budownictwie mieszkaniowym
»Serca na nakrętki
»Ford Ranger dla OSP Jastkowice
»Ogólnopolskie Zawody Balonowe w Stalowej Woli
Więcej » 
Wiadomości lokalne / Polityka i Samorządy

Środa, 3 marca 2021 r. godz. 11:35     /ZS/
Przez 24 lata napłynęło do miasta ponad dwa miliardy złotych inwestycji

Na terenie Stalowej Woli obowiązuje najwyższy poziom intensywności pomocy publicznej jest to 70 procent dla mikro i małych przedsiębiorców, 60 procent dla średnich i 50 procent dla dużych przedsiębiorców.
Na terenie Stalowej Woli obowiązuje najwyższy poziom intensywności pomocy publicznej jest to 70 procent dla mikro i małych przedsiębiorców, 60 procent dla średnich i 50 procent dla dużych przedsiębiorców.
Fot. Jacek Rodecki
W 1997 roku na byłych terenach Huty Stalowa Wola, obejmujących obszar 239 hektarów, została ustanowiona Specjalna Strefa Ekonomiczna, zarządzana przez oddział Agencji Rozwoju Przemysłu.

Do 2018 roku zainwestowano tu 1 miliard 780 milionów złotych. Dzięki temu na terenie tym zostało utworzonych przeszło 8 tysięcy miejsc pracy. Wśród branż kluczowych były konstrukcje stalowe i aluminiowe.

Inwestorem była także Agencja Rozwoju Przemysłu - mówił w informacji dla radnych Tomasz Miśko, dyrektor tarnobrzeskiego oddziału Agencji Rozwoju Przemysłu.

Od roku 1997 do 2020 była to kwota przeszło 52 milionów złotych. W tej kwocie mieści się również akwizycja nieruchomości. Z inwestycji o największym finansowo zaangażowaniu jest przebudowa stołówki Huty Stalowa Wola. Agencja Rozwoju Przemysłu na modernizację, na przekształcenie stołówki HSW w Inkubator Przedsiębiorczości, zaangażowała ponad 10 milionów złotych. Następnie obiekt został przekazany na rzecz miasta i jest rozwijany i dalej modernizowany.

Drugą jest budowa hali o powierzchni 7 tysięcy metrów kwadratowych. Nastąpiło to w 2016 roku. Prowadzona jest tam działalność przez przedsiębiorcę Andoor - producenta nowoczesnych drzwi wewnętrznych. Następnym budynkiem który został oddany w 2020 roku kosztem 24 milionów złotych jest hala o powierzchni 11,5 tysiąca metrów kwadratowych. Jest tam prowadzona działalność gospodarcza.

Do 2018 roku na terenie stalowowolskiej strefy ekonomicznej zostało wydane 142 zezwolenia. 10 maja 2018 roku została uchwalona nowa ustawa i od tego momentu teren całej Polski jest specjalną strefą ekonomiczną. A więc od tego momentu nie należy utożsamiać możliwości uzyskania zwolnienia podatkowego z tytułu nakładów inwestycyjnych w związku z prowadzeniem tej działalności, na określonym obszarze. To jest obszar całego miasta.

Z chwilą kiedy weszła w życie nowa ustaw, na terenie Stalowej Woli zostało wydanych 10 decyzji o wsparciu. Przyniosły ze sobą przeszło 240 milionów złotych zaangażowania finansowego ze strony przedsiębiorców i utrzymania przeszło 1 tysiąca miejsc pracy. Bo to nie tylko zobowiązanie przedsiębiorcy do tworzenia nowych miejsc pracy, ale również w okresie trwałości projektu do utrzymania miejsc pracy które wytworzył. Więc przedsiębiorca nie może zmniejszyć wielkości zatrudnienia, z chwilą kiedy korzysta ze wsparcia.

Na terenie Stalowej Woli obowiązuje najwyższy poziom intensywności pomocy publicznej jest to 70 procent dla mikro i małych przedsiębiorców, 60 procent dla średnich i 50 procent dla dużych przedsiębiorców.

- My ze swojej strony deklarujemy że sam proces aplikowania o decyzję jest procesem względnie krótkim. Raptem jest to dwa trzy tygodnie. Jest czas niezbędny na to żeby przedsiębiorca od złożenia wniosku uzyskał od nas decyzję o wsparciu i mógł realizować proces inwestycyjny. To również jeśli chodzi o Stalową Wolę najdłuższy okres na jaki taka decyzja o wsparciu jest wydawana czyli 15 lat. To oznacza że przez okres 15 lat maksymalnie przedsiębiorca może konsumować tę pomoc jaka wynika z wydanej mu decyzji o wsparciu - mówił Tomasz Miśko, dyrektor tarnobrzeskiego oddziału Agencji Rozwoju Przemysłu.

Strona do druku Drukuj artykuł    

Jeżeli masz jakieś ciekawe informacje, chcesz przekazać coś ważnego,
coś interesującego, nie wahaj się - napisz do nas: redakcja@stalowka.net

Dodaj komentarz do artykułu »  

Wtorek, 9 marca 2021 r. godz. 18:33
~Antymaseczka
Guzik z tego, większość tych "pracodawców" to obozy pracy, za najniższą krajową ryjesz jak wół, w brudzie, na zimnie albo przy aluminium. Na 3 zmiany albo 4 brygadowo bez możliwości awansu jak nie masz znajomości. Dobrze, że jeszcze dyrektorzy nie stoją nad ludźmi z batem i krzykiem: szybciej!
+0-0
Piątek, 5 marca 2021 r. godz. 20:50
~Piswyborca
Jak chcecie sobie jajcować to zobaczcie co dzieje się w spółkach skarbu państwa i miejskich za pisowskich rządów.
+0-0
Niedziela, 7 marca 2021 r. godz. 18:32
~Mercury
I oni czuja sie zupelnie bezkarni. A oto kolejny przyklad PiSowskiej pychy i arogancji: "Brudziński w TVP zaatakował opozycję: "Popaprańcy", "frustraci", "rozedrgani emocjonalnie". - Robimy swoje, nie oglądamy się na tych frustratów, na tych rozedrganych emocjonalnie pożal się Boże polityków, realizujemy swój program - stwierdził, mówiąc o opozycji, Joachim Brudziński. Nazwał też polityków opozycji "popaprańcami"."
+0-0
Piątek, 5 marca 2021 r. godz. 21:45
~O wolnosc i tolerancje
Wyglada to takze i tak: "Rząd chwali się inwestycją. Komisja Europejska przypomina, kto wyłożył na to pieniądze. Premier Mateusz Morawiecki i wicepremier Jarosław Kaczyński zainicjowali budowę tunelu w Świnoujściu, który połączy wyspę Uznam z miastem. Na Twitterze Prawo i Sprawiedliwość zamieściło grafikę z danymi na temat inwestycji. Nie dopisano jednak informacji, że większość pieniędzy pochodzi z Unii Europejskiej. Przypomniała o tym Komisja Europejska, odpowiadając na wpis. - Nasze pokolenie ma to szczęście, że trafiliśmy na wiarygodnych polityków, którzy dotrzymali słowa - mówił europoseł PiS Joachim Brudziński, obecny podczas wydarzenia. To potężne wiertło będzie kruszyć nie tylko warstwy ziemi, ale warstwy niemożności, kruchości i słabości - powiedział z kolei Mateusz Morawiecki Fakt jest taki... Unia Europejska finansuje 85 proc. kosztów inwestycji. Pozostałe pochodzą od samorządu. Rząd nie przeznaczył ani złotówki! Na Twitterze Prawa i Sprawiedliwości (PiS) zamieszczony został post z grafiką, na której podano m.in. wartość inwestycji, która ma wynosić 912 mln zł. Nie dodano jednak, że znaczna większość pieniędzy została przeznaczona ze środków unijnych - aż 85 proc. kosztów inwestycji. O tym fakcie przypomniała na Twitterze Komisja Europejska, odpowiadając na wpis. "Warto dodać, że projekt połączenia dwóch części Świnoujścia powstaje dzięki dofinansowaniu 776 mln zł funduszy UE. To 85 proc. kosztu inwestycji. Ta inwestycja to dobry przykład jak UE angażuje się w rozwiązywanie problemów komunikacyjnych" - czytamy w komunikacie." Mali ludzie... niestety tego pokroju ludziki doszly do wladzy w Polsce!
+0-0
Piątek, 5 marca 2021 r. godz. 20:35
~Komuna Powraca
A jak to wyglada w porownaniu do innych miast przemyslowych, o podobnej wielkosci?
+0-0
Piątek, 5 marca 2021 r. godz. 17:14
~Kiedys Was Rozliczymy
Nieco ponad dwa miliardy? To tyle, ile (w koncu) ma kosztowac PiSowski przekop Mierzei Wiślanej - inwestycja bez żadnego sensu i żadnej rzeczywistej potrzeby! =P.S. Mogą PiSuarczycy kupować za nasze pieniądze bezużyteczne maseczki po 8 zł, respiratory kilka razy drożej niż cena rynkowa (do dziś zresztą niedostarczone), brać miliony z dotacji (brat szumowiny), sfałszować listę, wybory, zniszczyć TK, Sąd Najwyższy, mogą kraść, oszukiwać, pałować kobiety i przedsiębiorców, wydać ponad 70 mln na wybory których nie było, całkowicie zakazać aborcji, przemienić gazety w partyjne gadzinówki, ale dopóki jest 500+, to chyba nic im nie zaszkodzi. A na łapówkę wyborczą 500+ idzie rocznie ponad 40 mld zł. Na całą służbę zdrowia idzie tylko 109 mld rocznie! Polska to chory kraj. Dosłownie i w przenośni.
+0-0
Piątek, 5 marca 2021 r. godz. 21:08
~Aamon
Ale po co? Jarek ze wzgłedu na wiek może byńńć niepoczytalny. Nie kopmy merzeji. Poczekajmy 20 lat.
+0-0
Piątek, 5 marca 2021 r. godz. 10:52
~kowal
nie ma się czym chwalić, te zakłady co tam powstały to są firmy feudalne, wyzyskujące ludzi i ich pracę. Może dwie są na poziomie.
+0-0
Piątek, 5 marca 2021 r. godz. 20:19
~jan
....a ty co z choinki się zerwałeś ? .... każdy biznes prowadzi się po to by osiągnąć ZYSK, jeśli chcesz by pracodawca oddawał cały zysk państwu, wysyłał cię na wczasy, dzieci na kolonie, żywił całą twą rodzinę w stołówce zakładowej, babcię wysyłał do sanatorium, dawał ci bilety do teatru, organizował sylwestra, to wyemigruj na Kubę albo do Korei Płn. .... a jak dalej ci nie pasuje to skorzystaj z rady pana Dudy: NIE MUSISZ TAM PRACOWAĆ, TO NIE JEST JEDYNE MIEJSCE GDZIE MOŻESZ PRACOWAĆ W SWYM ZAWODZIE .....
+0-0
Piątek, 5 marca 2021 r. godz. 08:08
~dziadek z Hutniczej
fabryka maseczek pracuje wirtualnie, czy czasem nie dlatego, że pan Sebastian Kulczyk uruchomił produkcję jedynie skutecznych, narodowych maseczek i tutejsza byłaby konkurencją? pisiarnia wolska zablokowała temat i ten pan ma monopol na produkcję, ciekawe jak wygląda temat ze stacją w Charzewicach, też wirtualną oczywiście, przecież N. nie podskoczy wyżej, niż kulawy pozwoli
+0-0
Piątek, 5 marca 2021 r. godz. 21:55
~rozalia
Produkcja maseczek w Stalowej Woli jest b e z o b j a w o w a! Czy może jest inaczej?
+0-0
Czwartek, 4 marca 2021 r. godz. 21:03
~Rudy
Za poprzednika nie było takiej Propagandy ani wieców wyborczych. Nic one nie wnoszą ,przykład fabryki maseczek .
+0-0
Piątek, 5 marca 2021 r. godz. 22:02
~vilui
Odnosząc się do Twojego wpisu chcę tylko dodać jeden pikantny szczegół dotyczący różnicy pomiędzy PRL a PiS. Otóż za PRL nigdy w hucie nie utworzono by stanowiska extra dla pracownika nie mającego dobrych kwalifikacji ale pod rządami PiS jest to tylko kosmetyczny zabieg. Nepotyzm kładzie się dużym cieniem na PiS-ie.
+0-0
Piątek, 5 marca 2021 r. godz. 07:12
~niesmak pozostanie
Miasto upada, a PiSowscy aparatczycy lansują sie na całego. Tzw. "propaganda sukcesu" - tylko w nowszej wersji!!
+0-0
Czwartek, 4 marca 2021 r. godz. 16:36
~Dojna Zmiana
Przebudowa stołowki HSW... "najwieksza inwestycja"? P.s. PiSuary - powołali różne instytuty - dobrego imienia narodowego , wolności narodowej, wstawania z kolan narodowych i kradną pieniądze na ogromną skalę! Z Ziobry zrobili prokuratora generalnego, żeby zapewnić sobie bezkarność i tylko niepokorne, wolne media są im solą w oku, bo przecież źle o nich piszą na zlecenie "wrogów narodowej ojczyzny" a nie dlatego, że te buce ciągle załatwiają własne interesy.
+0-0
Czwartek, 4 marca 2021 r. godz. 19:23
~Piswyborca
Jak wynika z artykułu, przebudowa stołówki jest sztandarową inwestycją. Wyzwanie, niczym budowa Burdż Chalifa.
+1-0
Czwartek, 4 marca 2021 r. godz. 15:27
~jan
.... wpłynęło masę kasy bo poprzednicy pana Nadbereżnego wiedzieli jakie są ich powinności wobec mieszkańców, i też wiedzieli po co startowali w wyborach .... ale to czas przeszły, obecni władcy Stalowej Woli uznali że największym szczęściem mieszkańców jest uczestnictwo w wiecu z panem Kaczyńskim albo panem Dudą, a sweetfotka z nimi to poczucie całkowitego spełnienia .... co tam inwestycje, co tam miejsca pracy, co tam podatki dla miasta, takie przyziemne cele niech realizuje opozycja jeśli kiedykolwiek odepchnie władców od koryta ...
+0-0
Czwartek, 4 marca 2021 r. godz. 19:34
~mikro i przykro
Obawiam sie, ze oni (PiSuar i Spolka) juz dobrowolnie nie ustapia - a jak bedzie trzeba, to sfalszuja wybory. W koncu, w Rosji i na Bialorusi tez sa urzadzane wybory, a nikt nie powie, ze to sa kraje demokratyczne...
+0-0
Czwartek, 4 marca 2021 r. godz. 13:13
~***** *** i kk
2 miliardy przez 24 lata, tadek z Torunia śmiechem by was zabił
+0-0
Czwartek, 4 marca 2021 r. godz. 23:36
~mamuszka
Cos mi sie widzi ze ten biznesmen z Torunia najwiecej by zarobil na odprawianiu egzorcyzmow.Odpowiednie uzasadnienie to i refundowane bedzie z Kasy Chorych.Sejm zatwierdzi tak jak tä ustawe o dyplomatach bez znajomosci jezykow obcych co to jezykiem migowym bedä pielegnowac stosunki miedzynarodowe.Haha pewnie gestem Lichockiej
+0-0
Czwartek, 4 marca 2021 r. godz. 16:06
~Aamon
Tyle to rocznie lekcje zabobonów w szkołach kosztują.
+0-0
Czwartek, 4 marca 2021 r. godz. 11:52
~Cfg
E to z takiej kasy można zawsze co na lewo przytulić
+0-0
Czwartek, 4 marca 2021 r. godz. 10:36
~Aamon
Zastanawiam się w jakim celu powstał ten budynek ,, Wisłosanu". Bo kiedy go budowano nikt nie wiedział co tam będzie. Dopiero gdy nastał covid to pinokia sciągnęli i ogłosili, że to jest fabryka maseczek. Ten covid spadł pisowcom z nieba bo jakby tak była epidemia biegunki to szumnie ogłosiliby, że jest to fabryka pampersów.
+0-0
Czwartek, 4 marca 2021 r. godz. 10:09
~UBEK
6 LAT PREZYDENTA KUDŁATEGO I TOTALNA KOMPROMITACJA UPADKU MIASTA CIĄG DALSZY
+0-0
Czwartek, 4 marca 2021 r. godz. 00:12
~zainteresowana
Hmmm, ciekawe... próbowałam. G.. wyszło i nikt nic nie wie
+0-0
Środa, 3 marca 2021 r. godz. 20:58
~Tomasz
Jakie to fabryki? Może te co poprzednik sprowadził?
+0-0
Środa, 3 marca 2021 r. godz. 19:09
~michał
Pracodawca jest zwolniony z podatku,a dlaczego pracownik nie jest zwolniony z podatku?!Ot taka wspaniała rzeczywistość.I jeszcze pracodawca zdziwiony,że pracownik chce podwyżkę.Pracodawca jeszcze zdziwiony,że nie każdy chce pracować "za miskę ryżu",które wypowiedział cudowny premier.
+0-0
Sobota, 6 marca 2021 r. godz. 01:05
~Liverpool
Ja do tej pory pamietam jak "Budyn" Duda obiecywal te 8 tysiecy jako kwote wolna od podatku. Klamal, oszukiwal... tak samo jak i klamia, oszukuja Kaczynski oraz Morawiecki. Partia oszustow!@#
+0-0
Czwartek, 4 marca 2021 r. godz. 13:35
~fel
Obiecywali, obiecywali podnieść kwotę wolną od podatku do 8 tys. zł, ale slowa nie dotrzymali więc są kłamcami a kłamstwo jest z kategorii grzechu cięzkiego p. MM.
+0-0
Środa, 3 marca 2021 r. godz. 18:34
Solniczka
Przez 24 lata wpłynęło do miasta 2 miliardy złotych, czyli dokładnie tyle samo, co CO ROKU przez 5 LAT dostanie reżimowa telewizja.
+1-0
Czwartek, 4 marca 2021 r. godz. 13:32
~mama
Więc widzimy dysonans w tym co robi pis. Miasto czekało aż 24 lata na uzbieranie 2 mld złotych dotacji gdy w ciagu jednego roku reżimowa tvp otrzymała na uprawianie wrednej propagandy sukcesu i bycia szczujnią także 2 mld. Jednak to jest za mało, bowiem jej prezes Kurski mówi, że ledwo wiąże koniec z końcem, chce więcej. Dotacja dla rządowej tvp przydzielona została w zamian za skierowanie tej kwoty na onkologię dziecięcą - do tego przyłożył rękę PAD. To matrix, jakaś paranoja, brak szacunku dla cierpiących dzieci. P.S. Chcę się upewnić, więc pytam czy pan dyr. Tomasz Misko to może kuzyn radnej miejskiej Misko?
+0-0
Środa, 3 marca 2021 r. godz. 22:25
~studnia bez dna
Dokładnie tak, niestety! @ PiS = Paranoja i Szok
+0-0
Środa, 3 marca 2021 r. godz. 17:58
~PiS - Pycha i Szmal
Utworzono 8 tys. miejsc pracy. A ile w tym czasie miejsc pracy utracono??? = P.S. W normalnym państwie w którym standarty polityczne obowiązuja,taki człowiek jak były wójt Pcimia (Obajtek), podaje sie do dymisji z obecnie zajmowanych stanowisk i odchodzi z polityki na zawsze! W normalnym państwie... ale Wolska nie jest juz państwem normalnym, a tylko dominium PiSlamu.
+1-0
Środa, 3 marca 2021 r. godz. 17:57
~mamuszka
Propaganda sukcesu z naciskiem na rzädy PISu.Nie od razu Krakow zbudowano.Nie znam nikogo kto by sie nagle wzbogacil za pisowskich rzädow(poza partyjnymi kolezkami co kumoterstwo i kolesiostwo pielegnujä"sami swoi").Natomiast znam wielu co swoj byt systematycznie budowali przez 30 lat mozolnä pracä.Ten wieniec laurowy PISowi sie po prostu nie nalezy
+0-0
Środa, 3 marca 2021 r. godz. 16:51
~gadaq
Hejterom opozycji ujadającym jak zwykle, przypomina się, że ta kwota dotyczy również okresu kiedy rządził również prezydent Szlęzak. Może dajcie sobie na wstrzymanie tym razem...
+0-0
Środa, 3 marca 2021 r. godz. 15:42
~Ferdek z Poniatowskiego
Najwięcej oczywiście w ciągu ostatnich 5-ciu lat. Mówi wam to coś? No, myśleć, mysleć, he he he.
+0-0
Środa, 3 marca 2021 r. godz. 13:39
~Nibykomuch
Czy radni posiadają informacje jaka inwestycja została oddana w strefie w 2020 roku. Jeśli nie, to dlaczego nikt o to nie zapytał?
+0-0
Środa, 3 marca 2021 r. godz. 13:02
~Mieszkaniec
A hejterzy, wciskali ciemnotę , że za PANA PREZYDENTA L.N. nie ma nowych przedsiębiorców w naszym mieście. Tu wyszła prawda , ze za jego rządów powstało dużo więcej fabryk maseczek i innych dziecinnych bzdur w STALOWEJ niż wcześniej przez 25 lat. Kolejna propaganda tych debili została totalnie zniszczona przez "Kłamstwo Vatowskie", kłamstwo smoleńskie i wiele innych, które miały manipulować Polakami. Kłamstwo trzeba nazwać kłamstwem.
+0-0
Środa, 3 marca 2021 r. godz. 23:50
~nocne-piwo
"kłamstwo smoleńskie"? To fakt, trzeba bedzie kiedys dokladnie ROZLICZYC Wodzusia Kaczynskiego oraz swira Macierewicza i jego "ekspertow", ktorzy notorycznie klamia, i kreca na temat smolenskiej katastrofy. I jeszcze biora za to calkiem dobre pieniadze - do chwili obecnej!
+0-0
Środa, 3 marca 2021 r. godz. 18:55
~Mieszkaniec
Kłamstwo trzeba nazwać kłamstwem. Nawet nick dla pisiora to problem. A mówili, że wystarczy nie kraść? Żaden normalny "Mieszkaniec" nie popiera PIS.
+0-0
Środa, 3 marca 2021 r. godz. 17:23
~prosty rachunek
Skoro jest tak "swietnie", to dlaczego jest tak zle? P.S. Dwa miliardy zl przez cwierc wieku to jest odrobine ponad 80 mln. zlotych (ok. 21-23 miliony $ US) rocznie. A to wcale nie sa jakies duze pieniadze!
+0-0
Środa, 3 marca 2021 r. godz. 16:00
~Piswyborca
No ale miejsc pracy dla pisowców przybyło... To ,że gówno umieją i wykształcenie nie takie to nic... ,, Nie matura lecz chęć szczera....".
+0-0
Środa, 3 marca 2021 r. godz. 12:16
~ekonomista
A hejterzy, wciskali ciemnotę , że za PANA PREZYDENTA L.N. nie ma nowych przedsiębiorców w naszym mieście. Tu wyszła prawda , ze za jego rządów powstało dużo więcej fabryk w STALOWEJ niż wcześniej przez 25 lat. Kolejna propaganda tych debili została totalnie zniszczona.
+0-0
Czwartek, 4 marca 2021 r. godz. 11:52
manukun
Przecież z artykułu wynika, że to nie Nadbereżny ściąga inwestorów, tylko strefa
+0-0
Czwartek, 4 marca 2021 r. godz. 06:49
~***** *** i kk
ferdek ekonomista, nie za głęboko wsadzasz nos w tyłek N.? fuj!
+0-0
Środa, 3 marca 2021 r. godz. 19:28
~Fabryka Masek w Stalowej Woli
To jak z ta (PiSowska) Wielka Fabryka Masek? Produkuje? Zatrudnia??
+0-0
Środa, 3 marca 2021 r. godz. 16:11
~tosz to szok
Taktyka PiS-u: powtarzać kłamstwo 100 razy i część uwierzy że to prawda
+0-0
Środa, 3 marca 2021 r. godz. 15:55
~Piswyborca
Ciebie ekonomista to partia powinna gdzieś schować jak Macierewicza albo ambasadorem zrobić. Kwalifikacje są, jak głupota i wazeliniarstwo a ty tu w grajdole siedzisz.
+0-0
Środa, 3 marca 2021 r. godz. 13:43
~norma
Te ekonomista widać czytanie ze zrozumieniem nie jest Twoją mocną stroną. Ale spokojnie nie przejmuj się to typowy objawy dla wyznawcy Pisuaru
+0-0
Środa, 3 marca 2021 r. godz. 13:26
~lepszy ekonomista
Mógłbyś wymienić te powstałe fabryki? Poza fabryka maseczek XD
+1-0
Środa, 3 marca 2021 r. godz. 13:20
~asd
Podaj nazwy przynajmniej połowy z nich. Jeżeli nie potrafisz, to po prostu się zamknij i nie szerz propagandy.
+0-0
Środa, 3 marca 2021 r. godz. 12:48
~reset
czy nadbereżny rządzi od 1997 roku ? NIE, więc naucz się czytać, pajacu
+0-0
Środa, 3 marca 2021 r. godz. 12:04
manukun
A ile miejsc pracy przybyło odkąd rządzi Nadbereżny? Powiększenie strefy obiecuje od 2014.
+0-0
Piątek, 5 marca 2021 r. godz. 11:07
~***** *** i kk
@~Wawalove, lepiej być dziadem w Berlinie, niż tutaj, oglądajcie na Onecie filmiki o bezdomnych Polakach, żyjących na ulicy w Niemczech, żaden nie chce wracać do Polen
+0-0
Środa, 3 marca 2021 r. godz. 20:11
~Wawalove
Po co nam miejsca pracy, jak w Berlinie są ?
+0-0
Środa, 3 marca 2021 r. godz. 18:17
~Hutnicza
"Lucjusz Utracjusz" duzo obiecuje, a malo realizuje... PiSowskie zasady, duzo krzyku i lansu, a malo efektow!!
+0-0
Środa, 3 marca 2021 r. godz. 12:03
~ytikikx
Jaka dzialalnosc gospodarcza jest prowadzona w nowej hali odebranej przez pada i nadbereznego w ubieglym roku?Czekamy na wyczerpujaca odpowiedz?
+0-0
Stalowka.NET - Wiadomości lokalne z miasta Stalowa Wola i okolic
Copyright 2001 - 2021 Stalowka.NET
  » O nas  » Redakcja  » Reklama  » Kontakt
Wszelkie prawa zastrzeżone.
X Ta strona korzysta z plików cookie w celu świadczenia usług i realizacji potrzeb użytkowników. Pliki te mogą być zapisywane w pamięci Twojego urządzenia. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej. Więcej w polityce prywatności.