Stalowa Wola Stalowa Wola: Huta Stalowa Wola
Wiadomości lokalne z miasta Stalowa Wola i Powiatu Stalowowolskiego. Najnowsze! Najszybciej!
Kamera na żywo na panoramę Stalowej Woli na skrzyżowanie al. Jana Pawła II z ul. KEN
Nagrania audio, rozmowy z ciekawymi ludźmi
Fotografie z najważniejszych wydarzeń w Stalowej Woli
Kanał youtube.stalowka.net - Pierwsza stalowowolska telewizja internetowa
Encyklopedia miasta Stalowa Wola
Zapowiedzi zbliżających się wydarzeń kulturalnych
Baza adresowa najważniejszych firm i instytucji życia publicznego
Bezpłatna baza ogłoszeń dla mieszkańców miasta Stalowa Wola jak i Powiatu Stalowowolskiego
Twoje konto
Strona główna  Stalowa Wola / Wiadomości Wtorek, 13 kwietnia 2021 r. Imieniny: Artemona, Justyny, Przemysławy
 Wiadomości lokalne
» Lewy wał rzeki San w Zaleszanach i Stalowej Woli. Będzie modernizacja i ścieżka rowerowa
» Ulica Kręta w Pysznicy. Bezpieczniej dzięki budowie chodnika
» Maciej Zakościelny wspomina Stalową Wolę i amatorski skatepark
» Władze gminy Zaleszany ostrzegają przed oszustami. Chodzi o wycenę instalacji paneli fotowoltaicznych
» Muzeum Regionalne zdigitalizuje dorobek COP. Będą animacje w 3D działających maszyn
» W trosce o bezpieczeństwo pieszych. Przebudowa z rządową dotacją
» Poznaj zasady bezpieczeństwa w sieci - weź udział w konferencji
» Będzie rozbudowa remizy, aby zmieścić sprzęt strażacki
» Zgłoś uwagi do planu rozwoju transportu publicznego
» 60-latkowi grozi do 8 lat pozbawienia wolności. Uprawiał marihuanę
» Rehabilitacja pocovidowa w Stalowej Woli?
» 16-letni chłopak miał zamiar wyskoczyć z okna
Więcej » 
 Zasłyszane...
"Dieta rządzi każdą sferą naszego życia: prywatną, zawodową, społeczną. Każdy z nas chce się dobrze czuć i dobrze wyglądać".
Sławomir Górny, dietoterapeuta
 Imprezy w mieście
» Etnoilustracje. Między światami. Magia obrzędów wiosennych.
» Podróż do Japonii w Galerii Karpińskiego
» Rozwadów - podróż sentymentalna w 330. rocznicę lokacji miasta
» Rejestracja na Dziecięcy Uniwersytet Techniczny w Stalowej Woli w nowej rzeczywistości
Więcej » 
 Fotoreportaże
Stalowa Wola: Marsz o Wolność i Marsz Niewolników
»Marsz o Wolność i Marsz Niewolników
»Wicepremier Gowin w Stalowej Woli o budownictwie mieszkaniowym
»Serca na nakrętki
»Ford Ranger dla OSP Jastkowice
»Ogólnopolskie Zawody Balonowe w Stalowej Woli
Więcej » 
Wiadomości lokalne / Sygnały Czytelnika

Czwartek, 25 lutego 2021 r. godz. 14:28     /ZS/
Szczepienie to droga przez mękę?

Niestety smutna prawda jest taka, że w naszym kraju nic nie może działać zgodnie z procedurami, jeżeli sprawa nie jest nagłośniona przez media - napisała pani Aleksandra.
Niestety smutna prawda jest taka, że w naszym kraju nic nie może działać zgodnie z procedurami, jeżeli sprawa nie jest nagłośniona przez media" - napisała pani Aleksandra.
Fot. ZS
Może Państwa zainteresuje temat jak wygląda organizacja szczepień na Covid dla seniorów w naszym regionie, a konkretnie w Powiatowym Szpitalu w Stalowej Woli. Niestety smutna prawda jest taka, że w naszym kraju nic nie może działać zgodnie z procedurami, jeżeli sprawa nie jest nagłośniona przez media" - napisała pani Aleksandra.

Jak opisuje, swoją 76-letnią mamę zapisała na szczepienie na platformie e-pacjent. Wyznaczony był konkretny termin i godzina w punkcie szczepień 22 lutego w szpitalu w Stalowej Woli.

- Wydawało mi się, że szpital będzie lepiej przygotowany do zarządzania organizacyjnie tym procesem. Niestety rzeczywistość okazała się zupełnie inna - stwierdziła.

21 stycznia przyszło potwierdzenie z platformy e-pacjent o terminie szczepienia, więc następnego dnia pani Aleksandra zawiozłam mamę do punktu szczepień. I tu dowiedziała się, że szczepionek nie ma. Z kartki wywieszonej na drzwiach, przed którymi stało jeszcze dwoje zdezorientowanych seniorów, wynikało, że wszyscy mieli wizytę zarezerwowaną przez portal e-pacjent.

- Zerknęłam na telefon komórkowy. Niecałe półtorej godziny przed godziną szczepienia (czyli w czasie kiedy już byłam w drodze) wysłano sms-a, że wizyta została anulowana przez punkt szczepień i należy się z tymże skontaktować - wspomina.

W środku punktu szczepień nie było osoby, z którą można by było ustalić nowy termin. Po korytarzu kręcili się tylko nauczyciele czekający na szczepienie. Po interwencji u lekarza badającego nauczycieli pielęgniarka dopisała na kartce długopisem telefon do pani "zarządzającej szczepionkami w szpitalu".

- Po kilkunastu próbach połączenia udało mi się tam dodzwonić i pani była zaskoczona, że w ogóle był jakiś termin z platformy e-pacjent. Nie wiem czy to rząd tworzy swoje listy, a punkt szczepień swoje? Czy dane pacjentów z tego portalu w ogóle trafiają do punktów szczepień? Wygląda na to, że pacjenci, którzy się tam zarejestrowali dowiadują się przed drzwiami, że nie są na żadnej liście i kolejny raz podają swoje dane, żeby od nowa czekać w kolejce. Ja rozumiem, że są opóźnienia w dostawach szczepionek, ale w tej sytuacji było kilka niepokojących faktów świadczących o tym, że list jest kilka, a kto nimi zarządza i czy w ogóle - nie wiadomo - snuje przypuszczenie.

Kobieta ma pytania:

- punkt szczepień od środy 17 lutego nie dostał szczepionek i wiedział, że kolejne mają być dostarczone w środę 24 lutego, dlaczego więc nikt nie poinformował zarejestrowanych osób i nie wyznaczył nowego terminu? Czy koniecznie trzeba starsze, schorowane osoby gonić do szpitala, żeby tam dowiedziały się, że szczepienia nie ma i nie wiadomo co dalej? Nawet nie ma na miejscu osoby, która udzieliłaby jakiejkolwiek informacji.

- pani "odpowiedzialna" za dystrybucję szczepionek była zaskoczona, że na sczepienie zgłosili się pacjenci zarejestrowani przez portal e-pacjent. Pytanie jak te informacje trafiają do punktów szczepień? Czy w ogóle są przez punkty szczepień uwzględniane w planowanych wizytach? Jeżeli nie to w jaki sposób punkty szczepień anulują te wizyty?

- pielęgniarka w punkcie szczepień poinformowała, że wcześniej wszystkie osoby 70+ które były na liście były szczepione bez problemu. Kolejny raz nasuwa się pytanie ile tych list jest?

- Na razie terminu mama nie ma. Pani "zarządzająca" tylko obiecała, że będzie dzwonić. Nie wiadomo kiedy - denerwuje się pani Aleksandra.

Strona do druku Drukuj artykuł    

Jeżeli masz jakieś ciekawe informacje, chcesz przekazać coś ważnego,
coś interesującego, nie wahaj się - napisz do nas: redakcja@stalowka.net

Dodaj komentarz do artykułu »  

Wtorek, 2 marca 2021 r. godz. 16:29
~Emeryt 70+
Tych wszystkich odważnych co uważają że niema Covid, nie noszą maseczek i nie każą sie szczepić powinno się przymusowo na kilka dni zatrudniać w szpitalach.
+0-0
Poniedziałek, 1 marca 2021 r. godz. 09:56
~furman
szczepta się ferdki ruską, noviczok gratis
+0-0
Niedziela, 28 lutego 2021 r. godz. 06:51
~***** *** i kk
cyt. z gazeta pl " Niemcy odmawiają szczepień preparatem Astra Zeneca- informuje serwis Politico.
+0-0
Poniedziałek, 1 marca 2021 r. godz. 07:16
~mieszkanka StW
@~Kanadol, vel olka, ciemny i stary, i zacofany to ty jesteś dziadu z Poniatowskiego, pisz pod swoim nickiem prostaku bo tego bełkotu nie da się czytać, jedno i to samo, od rana do nocy, przez takich jak ty ten portal zamienia się w ściek
+0-0
Niedziela, 28 lutego 2021 r. godz. 15:10
~Kanadol
Bo to ciemny i zacofany naród.
+0-0
Sobota, 27 lutego 2021 r. godz. 16:08
~olka
Ja osobiście, wybrałabym szczepionkę mRNA, czyli Made in USA, bo jest najbardziej skuteczna przeciw temu skurczybykowi Covidowi. Ale zgadzam się z opinią lekarzy, że każda szczepionka uodparnia, AstraZeneka też. Płaskoziemcy oczywiście mają swoje teorie spiskowe, ale oni pracują dla tych co są wrogami naszego narodu i ich pragnieniem jest, aby Covid nas wytrzebił. Wtedy im zaszczepionym łatwiej będziej przejąć nasz narodowy majątek i POnownie nas ograbić. Szczepmy się więc, i nie dawajcie wiary tym niedouczonym płaskoziemcom, totalnym Platfusom, którzy działają nie w naszym interesie, tylko w interesie swoim mocodawców, czyli krawców co kroją ile się da. Ufajcie tylko ekspertom i lekarzom, którzy narażaja dla nas swoje życie.
+0-0
Sobota, 27 lutego 2021 r. godz. 15:01
~lekarka
Astra Zeneca to adenowirus szympansa
+0-0
Sobota, 27 lutego 2021 r. godz. 14:46
~mamuszka
Bardzo to humorystyczny widok gdy lud sie goräczkuje w kolejce do szczepionki.Humor mi sie zepsuje jedynie wtedy gdy zacznä sie dyskryminacje tych nieszczepionych.Jedynym moim zmartwieniem bedzie przymus szczepienia.Szczepta sie szczepta az was szlag trafi
+0-0
Niedziela, 28 lutego 2021 r. godz. 11:38
~lekarka
nie będzie żadnego przymusu bo cała ta akcja szczepień to eksperyment medyczny, żeby wziąć w tym udział musisz wyrazić zgodę
+0-0
Sobota, 27 lutego 2021 r. godz. 07:44
~olka
jak już chcecie się szczepić, wybierajcie P-B, nikt nikomu nie może narzucić, jaką szczepionką ma się szczepić, można wybrać, AZ tylko do 65 roku życia, potem P-B, AZ to tzw preparat medyczny, w USA mówią na to szczepionka Frankenszteina, ma dużo ciężkich NOP-ów i jest po niej dużo "odjazdów" do lepszego świata, czytajcie ludzie, to nie boli, np Szwajcaria nie dopuściła AZ
+0-0
Sobota, 27 lutego 2021 r. godz. 06:41
~Anna
Ja szczepiłam się w Przychodni na Okulickiego,mąż na Jana Pawła(tak nam komputer wskazał),organizacja w porządku,mamy wyznaczone kolejne terminy,tak że nie siać fermentu.
+0-0
Sobota, 27 lutego 2021 r. godz. 10:22
~Senior
JAKIEGO FERMENTU JAK WCALE NIE PRZYJMUJĄ ZAPISÓW NAWET DO ODWOŁANIA.....
+0-0
Piątek, 26 lutego 2021 r. godz. 22:42
~Helmut
cyt. z gazeta pl "Tą szczepionką nie można szczepić ludzi o osłabionej odporności(ulotka szczepionki covid19) , a starsze osoby mają ją obniżoną, politycy cały czas myślą że Polak to głupek."
+0-0
Sobota, 27 lutego 2021 r. godz. 09:53
~mieszkanka StW
dobrze myślą, Polak to głupek, niestety taka prawda
+0-0
Piątek, 26 lutego 2021 r. godz. 19:56
~emc
W pierwszej kolejności byli szczepieni 70-latkowie a starsi w terminach późniejszych - jak zmieszczą się w terminach to mają szanse być zaszczepieni bo od 22 marca tego roku rozpoczyna się szczepienie 60-latków wzrastająco do 69-latków.
+0-0
Piątek, 26 lutego 2021 r. godz. 19:55
~Antymaseczka
Adam, obudzisz się jak będzie już za późno. Ze zmodyfikowanym DNA po tej pseudoszczepionce, będziesz w najlepszym wypadku chodzącym, technologicznym zombie.
+0-0
Piątek, 26 lutego 2021 r. godz. 21:18
~Piswyborca
Tak, tak Adamie. Mosznę bedziesz miał pod brodą a zamiast rąk, jak w tej piosence - ,, bo nam dziś u ramion karabiny rosną".
+0-0
Piątek, 26 lutego 2021 r. godz. 17:47
~Antymaseczka
Szczepienia tą nieprzebadaną i niebezpieczną szczepionką to czysty eksperyment medyczny na Polakach. Tysiące odczynów, porażeń neurologicznych i zgonów na całym świecie mówią same za siebie. Poszukajcie trochę w sieci bo tego w telewizjach wam nie powiedzą.
+0-0
Piątek, 26 lutego 2021 r. godz. 19:03
~Adam
Nie fejkuj płaskoziemcu. Na całym świecie ludzie nie mogą się doczekać zaszczepienia, a przypadki skutków ubocznych są bardzo rzadkie.
+0-0
Piątek, 26 lutego 2021 r. godz. 15:33
~cysorz Jarosław
Kto się nie zaszczepi to go dentystka nie przyjmie i na samolot do Tunezji, czy Egiptu nie wejdzie. To będzie koniec wakacji życia dla wielu nowoczesnych Europejczyków, czyli wandali z PO.
+0-0
Niedziela, 28 lutego 2021 r. godz. 19:11
~Banana Republic
PiSowska mafia popada w COVID-owy chaos. Zmieniaja czesto decyzje i robia duzo niepotrzebnych rzeczy (np. Szpitale na stadionach)! P.S. Ta spanikowana, chora władza traci resztki rozsądku i kompletnie nie jestem w stanie przewidzieć do czego się posunie broniąc zachwianych pozycji. Historia pokazuje, że kruszejące reżimy były najagresywniejsze. Możliwe więc, że te represje nabiorą mocy wobec najbardziej niepokornych aktywistów.
+0-0
Sobota, 27 lutego 2021 r. godz. 09:54
~***** *** i kk
zęby mam zdrowe a latać nie muszę bo nie lubię, pisi zwisie
+0-0
Piątek, 26 lutego 2021 r. godz. 23:20
~Szczepionki tylko dla "emergency use"!
...i chca jeszcze wprowadzic tzw. "paszporty zdrowotne"!
+0-0
Piątek, 26 lutego 2021 r. godz. 15:11
~mieszkanka StW
po co ta dyskusja, każdy ma swój rozum, kto chce niech się szczepi, kto nie chce, niech się nie szczepi, matołki
+0-0
Piątek, 26 lutego 2021 r. godz. 13:36
~Vateusz
To skąd Pani Aleksandra ściągała swoją Mamę, że musiala wyjechać półtorej h wcześniej? Z Sandomierza?
+0-0
Piątek, 26 lutego 2021 r. godz. 11:35
~Zainteresowany
Po co szczepienia w szpitalu gdzie obsługa pożal się Boże a i obserwując mam mieszane uczucia co do kompetencji...... Ja uważam jak większość że powinno to odbywać się w punktach szczepień Pomyślcie o tym
+0-0
Piątek, 26 lutego 2021 r. godz. 11:00
~Angel94
Polityce nie zaszczepieni a Wy się szczepicie?
+0-0
Piątek, 26 lutego 2021 r. godz. 10:47
~3123213213
kto mądry się szczepi ? szczepionki ważne 1 rok maski i tak trzeba nosić a za 12 miesięcy zamiast amerykańskiej będą dawać ruską albo chińską :) zdrowia i długiego życia życzę
+0-0
Piątek, 26 lutego 2021 r. godz. 09:31
~Sandra
nie wiem z czego robiona jest afera. Moi rodzice zaszczepili się bez kłopotu i to w szpitalu. Bywają problemy , ale po to sa smsy i maile, żeby jakoś sie komunikować. widać, że ktos chce sztucznie robić afere. znajomi tez nie mieli problemu.
+0-0
Sobota, 27 lutego 2021 r. godz. 07:10
~jan
... to ciesz się że Dworczyk nie ,,wylosował" im punktu szczepień w Świnoujściu ....
+0-0
Piątek, 26 lutego 2021 r. godz. 13:10
~Mieszkaniec
pani pielęgniarka?
+0-0
Piątek, 26 lutego 2021 r. godz. 09:17
~Janek
Dobrze, że rządzi PiS, bo jakby rządziły te matoły z opozycji to o szczepionkach w ogóle nie byłoby mowy.
+0-0
Sobota, 27 lutego 2021 r. godz. 07:12
~jan
... idź ucałuj buty 1-go Sekretarza za to że pozwala ci oddychać tlenem wyprodukowanym przez rząd pisowski ...
+0-0
Piątek, 26 lutego 2021 r. godz. 16:09
~Zbyszek
Masz rację. Wszystko by rozkradli.
+0-0
Piątek, 26 lutego 2021 r. godz. 15:08
~***** *** i kk
Janek, walnij się w dzbanek, synalek fredka z Poniatowskiego, czy dziadek znowu zmienił ksywkę?
+0-0
Piątek, 26 lutego 2021 r. godz. 12:12
~Myślący
Matołem to ty jesteś i w dodatku ślepym i głuchym.
+0-0
Piątek, 26 lutego 2021 r. godz. 06:40
~!!!!!!
Czy ja dobrze poznaje, że odbywa się to w budynku psychiatrii? Oj ludzie ludzie.... Posłuchajcie doktora Hałata, co mówi o pandemii i szczepionkach.
+0-0
Piątek, 26 lutego 2021 r. godz. 00:30
~Piswyborca
Macie państwo PIS. Wy w trąbę robieni a PAD na nartach szusuje i na pogodę narzeka, bo jakie ten błazen może mieć problemy. On nawet nie wie co się tutaj dzieje.
+0-0
Czwartek, 25 lutego 2021 r. godz. 23:50
~Piswyborca
Kaczalnika to pewnie w domu zaszczepili i jeszcze przepraszali za ukłucie.
+0-0
Czwartek, 25 lutego 2021 r. godz. 22:28
~Millli
Ludzie nie szczepcie się!! Te szczepionki są niebezpieczne dla zdrowia!!
+0-0
Piątek, 26 lutego 2021 r. godz. 08:22
~Mewaa
Większość ludzi ma już mózgi wyprane przez tv,wiec nie zrozumieją,że ich zabijają
+0-0
Czwartek, 25 lutego 2021 r. godz. 23:15
~XYZ
Powiedz to milionom, które się już zaszczepiły :)
+0-0
Czwartek, 25 lutego 2021 r. godz. 21:47
~NET
Szpitale nie powinny być organizatorami jakichkolwiek szczepień. Szczepienie to procedura ambulatoryjna. Odkąd pamiętam na szczepienie chodziło się do przychodni. Pacjenci umierają w szpitalach w samotności, bo rodziny nie mogą ich odwiedzać w pandemii, a tu wpuszcza się kilka tysięcy ludzi do szpitala celem szczepienia. To cała organizacja - władza tematu nie ogarnia. Brak możliwości nacisku na lekarzy POZ w tym temacie. Szczepi szpital, który i tak ledwo dyszy - przede wszystkim personalnie, ale także i organizacyjnie.
+0-0
Piątek, 26 lutego 2021 r. godz. 14:52
~Jmg
Jaka władza? Jest pan Dworczyk , pan Niedzielski i tam adresować żale. Bardak jest u organizatorów tej strategii szczepień z powodu braku jakiegokolwiek planu. Jest nerwowo i po omacku , co kilka dni nowe zarządzenia odnośnie szczepień. Bajzel i nic więcej może zrobić ten genialny Dworczyk z Niedzielskim.
+0-0
Czwartek, 25 lutego 2021 r. godz. 21:27
~XYZ
Polecam się zapisywać na szczepienie wszędzie, tylko nie w szpitalu. Nie wiem kto odpowiada tam za ten burdel, ale jest to totalna prowizorka!
+0-0
Czwartek, 25 lutego 2021 r. godz. 21:07
~obserwator
a gdzie relacje z 19 lutego,ponoc byla telewizja,sprawa poszla pod dywan?
+0-0
Czwartek, 25 lutego 2021 r. godz. 21:06
~olka
W kwestii Covida i szczepień to ja słucham naukowców i lekarzy, a nie płaskoziemców, czyli niedouczonych, totalnych zwolenników Platfusów. Chociaż sami Platfusy chcą się szczepić, bo chcą się Niemcom przypodobać, że niby tacy POstępowi są.
+0-0
Piątek, 26 lutego 2021 r. godz. 07:46
~kabi
kto sieje wiatr..., czy ty nie masz lepszych zajęć z kobietą tylko ślęczenie przed kompem???
+0-0
Piątek, 26 lutego 2021 r. godz. 07:33
~***** *** i kk
dziad z Poniatowskiego już otworzył kaczy dziób
+0-0
Piątek, 26 lutego 2021 r. godz. 07:23
~olka
@~kto sieje wiatr..., to nie kobiecina tylko ferdek z Poniatowskego vel olka, złodziej nicków
+0-0
Czwartek, 25 lutego 2021 r. godz. 23:26
~kto sieje wiatr...
Czy zawsze tak bredzisz pomylona kobiecino?
+0-0
Czwartek, 25 lutego 2021 r. godz. 21:03
~tbyr
Ja 22.01 zarejestrowałem się przez platformę pacjent.gov.pl gdzie wyznaczono mi termin szczepienia na 24.02. w szpitalu na Staszica. W poniedziałek 22.02 wizyta została anulowana o czym zostałem powiadomiony sms-em. Interwencja u Pani, zostałem zapisany na jakiejś liście. Ech .... Dzisiaj udało mi się powtórnie zarejestrować przez "pacjent" i wyznaczono mi termin na 31.03.2021. Poczekam i zobaczę
+0-0
Czwartek, 25 lutego 2021 r. godz. 20:24
~Tylko PIS
Jest cudownie tylko w tv ,Stalowowolska fabryka maseczek świetnie funkcjonuje ,a zdrowie nam dopisuje.
+0-0
Czwartek, 25 lutego 2021 r. godz. 22:47
~PO PO PO
Masz coś z rycerza, zakuty łeb i przyłbicę.
+0-0
Czwartek, 25 lutego 2021 r. godz. 20:21
~Kuchciński LOT
Brak słów ludzie stoją w kolejkach przed przychodniami, medycy dostali podwyżki i się pozamykali. W większości przychodni jest ochrona ludzie biją się dosłownie o zdrowie. Takiego Państwa chcemy??
+0-0
Piątek, 26 lutego 2021 r. godz. 07:23
~Ferdek z Poniatowskiego
takie żeście se wybrali
+0-0
Czwartek, 25 lutego 2021 r. godz. 20:13
~Tekturowa kraina
Starci ludzie są otumanieni propagandą TV i chwalą sobie przywilej sczepienia, czują się docenieni. Jednym słowem żal mi ich.
+0-0
Wtorek, 2 marca 2021 r. godz. 16:10
~Emeryt 70+
Ile ty masz lat? chyba nie stałeś z kartkami po mięso itp.. za komuny.
+0-0
Czwartek, 25 lutego 2021 r. godz. 19:42
~Emeryt po70-tce
Witam Ja też miałem termin na 22 lutego (uzyskany przez internet w styczniu) i tak jak pani otrzymałem sms infor. że szczepienie jest anulowane przez punkt szczepień szpitala. Po kilku rozmowach ze szpitalem, zorientowałem się że nie wiedzieli o osobach zapisanych przez internet (mamy swoje listy, na które nie wpiszemy) W efekcie otrzymałem informację że mogą mnie zapisać na jakąś dodatkową listę bez podania terminu i będą dzwonić jak ktoś zrezygnuje. Panie dyrektorze szpitala świetna organizacja i super działanie.
+0-0
Czwartek, 25 lutego 2021 r. godz. 19:11
~Mila
Czy osoby przed szczepieniem mają wykonywany test??? Bo z tego co dziś widziałam w punkcie szczepień to jakaś masakra jest. Kilkanaście osób chuchajacych sobie po karkach, często z opuszczonymi maseczkami. Brak dystansu, brak czegokolwiek...........
+0-0
Czwartek, 25 lutego 2021 r. godz. 18:55
~TylkoZKS
Partia pis tworzy chaos, szczepionek nie ma, a ludzie wyżywają się na "dół", gdy góra zawaliła.
+0-0
Czwartek, 25 lutego 2021 r. godz. 18:43
~Lucjusz
15 osób w poczekalni. Kilka osób na tę samą godzinę. Gdzie Sanepid?
+0-0
Czwartek, 25 lutego 2021 r. godz. 17:59
~Eskulap
Ludzie, chowajta się, doktory jado
+0-0
Czwartek, 25 lutego 2021 r. godz. 17:11
~aaa
Prosta odpowiedz.By le ja kość na każdym kroku, na każdym szczeblu.
+0-0
Czwartek, 25 lutego 2021 r. godz. 18:58
~Pan Felczer
A PiSowska wladza jeszcze promuje i wynagradza bylejakosc oraz ignorancje!
+0-0
Czwartek, 25 lutego 2021 r. godz. 17:00
~zenko
To samo mnie spotkało 22.02.21,punkt szczepień przy szpitalu anulował mi wizytę 30 minut przed wyznaczoną godziną.Rozumiem brak szczepionek,ale koordynator ds szczepień potraktował mnie niemile i zostałem wpisany na jakąś listę rezerwową jako dwusetny z hakiem oczekujący .Teraz otrzymałem z e-pacjent nowy termin szczepienia za miesiąc , który zapewne też zostanie odwołany.
+0-0
Czwartek, 25 lutego 2021 r. godz. 16:54
~Radek
Minister Dworczyk pięknie wytłumaczy, że jest znakomicie, a nawet wspanial
+0-0
Czwartek, 25 lutego 2021 r. godz. 21:20
~Antek
Zdradek?
+0-0
Czwartek, 25 lutego 2021 r. godz. 20:47
~NadSzyszkownik
Bo PiS to - buta, pycha i niezmierna arogancja!!!
+0-0
Czwartek, 25 lutego 2021 r. godz. 16:24
~Mieszkaniec
Nie ma słów, żeby pozdrowić starostę.
+0-0
Piątek, 26 lutego 2021 r. godz. 15:03
~moherowa babka
po prostu ***** starostę
+0-0
Czwartek, 25 lutego 2021 r. godz. 22:01
~Jaja
Są. Można je wyrazić gwiazdkami.
+0-0
Czwartek, 25 lutego 2021 r. godz. 16:07
~Kix
Standardowo w PISlandzie, osoby na dole obrywają za głupotę tych na górze. Niestety my jako obywatele wyścielamy się na szpitale, szkoły, urzędy a to rządzący krajem robią takie zamieszanie..
+0-0
Czwartek, 25 lutego 2021 r. godz. 15:58
~Moher49
Szczepić mnie nie będą, bo jestem chory i mam ( na razie) spokój. Gorzej bo gdy idę do szpitala wciskają mi do nosa szprycę aż do mózgu i wybierają gluty. Boli jak cholera. Potem jeszcze przez miesiąc mam krwawe wydzieliny z nosa. A jest polski wynalazek spod Rzeszowa, który działa jak Alkomat. Ale polskie nie może być, musi być amerykańskie.
+0-0
Czwartek, 25 lutego 2021 r. godz. 20:56
~Żyd
szkoda szczepionki
+0-0
Czwartek, 25 lutego 2021 r. godz. 19:37
~Pan Felczer
Akurat te testy NIE sa sprowadzane z Ameryki (USA)...
+0-0
Czwartek, 25 lutego 2021 r. godz. 15:54
~ja2
Kobieto, ciesz się, że nie było to w piątek 19.02.2021 Takiego burdelu nie widziałaś. Wszyscy nauczyciele z powiatu, seniorzy o kulach czy też ludzie niechodzący, którzy czekają w samochodach, brak lekarzy przystawiających pieczątkę (jeden był ale zniknął na ponad godzinę). Stanie na mrozie - bo wtedy był mróz. Po zjawieniu się telewizji wszystkim kazali wejść do budynku. Stłoczeni jeden na drugim. Ale pobieranie opłat za wjazd - bez zarzutu.
+0-0
Czwartek, 25 lutego 2021 r. godz. 15:15
~qq
Przecież pisiory mówiły że w polszy ma być rozlewnia szczepionek. I jak to nie ma?
+0-0
Czwartek, 25 lutego 2021 r. godz. 15:11
~jan
.... e tam, popatrzcie w TVPis, Horała wam powie że jest świetnie, organizacja znakomita, cała Europa nam zadrości, wirus w odwrocie ....
+0-0
Czwartek, 25 lutego 2021 r. godz. 19:40
~jan
.... @~Euro News ... chodzi mi o prawdę pisowski gównojadzie ....
+0-0
Czwartek, 25 lutego 2021 r. godz. 19:11
~Piswyborca
To ten Horała co mówi,,że eksperci nie chcą z tym rządem wspólpracować"? Euro news ma rację - Radio Erewań też chwali pisowców i mówi to samo co on.
+0-0
Czwartek, 25 lutego 2021 r. godz. 16:17
~Euro News
a nie jest tak? Bo inne europejskie media mówią to samo co Horała, to o co ci chodzi totalny głąbie?
+0-0
Czwartek, 25 lutego 2021 r. godz. 15:10
~Spokojny
To nie taaaaaak miało byyyyyyyć...
+0-0
Czwartek, 25 lutego 2021 r. godz. 14:54
~OBIECANKI
A MIAŁO BYĆ TAK PIĘKNIE.
+0-0
Czwartek, 25 lutego 2021 r. godz. 15:24
~kora
Mi też anulowano termin szczepienia w w/w punkcie,operator linii 989 zaproponował szczepienie w Baligrodzie, kpiny!
+0-0
Stalowka.NET - Wiadomości lokalne z miasta Stalowa Wola i okolic
Copyright 2001 - 2021 Stalowka.NET
  » O nas  » Redakcja  » Reklama  » Kontakt
Wszelkie prawa zastrzeżone.
X Ta strona korzysta z plików cookie w celu świadczenia usług i realizacji potrzeb użytkowników. Pliki te mogą być zapisywane w pamięci Twojego urządzenia. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej. Więcej w polityce prywatności.