Stalowa Wola Stalowa Wola: Huta Stalowa Wola
Wiadomości lokalne z miasta Stalowa Wola i Powiatu Stalowowolskiego. Najnowsze! Najszybciej!
Kamera na żywo na panoramę Stalowej Woli na skrzyżowanie al. Jana Pawła II z ul. KEN
Nagrania audio, rozmowy z ciekawymi ludźmi
Fotografie z najważniejszych wydarzeń w Stalowej Woli
Kanał youtube.stalowka.net - Pierwsza stalowowolska telewizja internetowa
Encyklopedia miasta Stalowa Wola
Zapowiedzi zbliżających się wydarzeń kulturalnych
Baza adresowa najważniejszych firm i instytucji życia publicznego
Bezpłatna baza ogłoszeń dla mieszkańców miasta Stalowa Wola jak i Powiatu Stalowowolskiego
Twoje konto
Strona główna  Stalowa Wola / Wiadomości Wtorek, 19 stycznia 2021 r. Imieniny: Erwiny, Henryka, Mariusza
 Wiadomości lokalne
» To nas uderzy po kieszeni - twierdzą mieszkańcy gminy Radomyśl, którzy zapłacą więcej za bilet
» Komunikat PEC - awaria magistrali ciepłowniczej
» Komunikat MZK
» 120 mkw. nowo wyremontowanej powierzchni w Karpińskim
» Oświetlenie na Poniatowskiego do poprawy?
» Kolejna spektakularna metamorfoza w Projekt Zdrowie - Pani Basia schudła 24 kilogramy!
» W michalickiej parafii mają relikwię świętej Rity, patronki spraw beznadziejnych
» Ruszyła budowa Parku Zimnej Wody
» Wracali pijani z imprezy. Pod opieką mieli dziecko
» Uzyskaj pomoc w transporcie do punktu szczepień
» Edukacja w dobie pandemii. Najmłodsze dzieci wracają do szkół
» Firma FIREKO gra z Młodziczkami Vega MOSiR Stalowa Wola
Więcej » 
 Zasłyszane...
"Dieta rządzi każdą sferą naszego życia: prywatną, zawodową, społeczną. Każdy z nas chce się dobrze czuć i dobrze wyglądać".
Sławomir Górny, dietoterapeuta
 Imprezy w mieście
» Ferie w Muzeum 2021 - online
» Megality w Polsce. Idea megalityczna w obrządku pogrzebowym kultury pucharów lejkowatych
» Dzieje wędrującej kolekcji
» Rozwadów - podróż sentymentalna w 330. rocznicę lokacji miasta
» Rejestracja na Dziecięcy Uniwersytet Techniczny w Stalowej Woli w nowej rzeczywistości
Więcej » 
 Fotoreportaże
Stalowa Wola: Serca na nakrętki
»Serca na nakrętki
»Ford Ranger dla OSP Jastkowice
»Ogólnopolskie Zawody Balonowe w Stalowej Woli
»GSMP 2020: Faraś na wyścigu w Korczynie
»GSMP 2020: wyścig na Słowacji
Więcej » 
Wiadomości lokalne / Kronika Kryminalna

Niedziela, 3 stycznia 2021 r. godz. 19:36     /Jarosław Jarecki/
DW-871: auto dachowało na łuku drogi. Zginął 19-letni mężczyzna

Pomiędzy Stalową Wolą a Tarnobrzegiem doszło do dachowania samochodu osobowego, w którym zginął młody mężczyzna.
Pomiędzy Stalową Wolą a Tarnobrzegiem doszło do dachowania samochodu osobowego, w którym zginął młody mężczyzna.
Fot. Jacek Rodecki
W niedzielę, 3 stycznia 2021 r. około godz. 18:20 na Drodze Wojewódzkiej nr 871 pomiędzy Stalową Wolą a Tarnobrzegiem doszło do dachowania samochodu osobowego, w którym zginął młody mężczyzna.

Do zdarzenia doszło na granicy powiatu stalowowolskiego z tarnobrzeskim. Na miejsce przyjechało pięć wozów bojowych straży pożarnej, dwa radiowozy z komendy miejskiej w Tarnobrzegu oraz karetka pogotowia ze Stalowej Woli. Po dojeździe zastano leżący na dachu samochód osobowy, znajdujący się kilka metrów od drogi. Z pojazdu wyciekało paliwo. Strażacy rozłożyli wąż szybkiego natarcia na wypadek, gdyby doszło do zapłonu. Mężczyzna nie dawał oznak życia. Strażacy wyciągnęli go na zewnątrz przy pomocy narzędzi hydraulicznych. Doznał wielonarządowych obrażeń i licznych złamań. Odstąpiono od dalszych czynności. Policjanci z komendy w Tarnobrzegu ustalili, że miejsce na który znajdował się samochód jest już po stronie powiatu tarnobrzeskiego, kilkanaście metrów od granicy. Droga została zablokowana. Wyznaczono objazdy.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń, 19-letni mężczyzna jechał Drogą Wojewódzką od Tarnobrzega w kierunku Stalowej Woli, samochodem osobowy marki Volkswagen Passat na stalowowolskich tablicach rejestracyjnych. Na łuku drogi prawdopodobnie stracił panowanie nad pojazdem, zjechał z jezdni i uderzył w drzewa. Mimo wysiłku ratowników jego życia nie udało się uratować.

- Usłyszałem huk. Wybiegłem z domu i zobaczyłem samochód miedzy drzewami. W pojeździe znajdował się wiszący, zakrwawiony mężczyzna. Nie dawał oznak życia. Dodatkowo z pojazdu wylewało się paliwo. Zadzwoniłem na numer alarmowy - relacjonuje jeden z leśników mieszkający nieopodal.

Na miejsce wezwano dyżurującego prokuratora oraz biegłego sądowego z zakresu ruchu drogowego. Okoliczności tragicznego wypadku bada policja.
Zdjęcia
Pomiędzy Stalową Wolą a Tarnobrzegiem doszło do dachowania samochodu osobowego, w którym zginął młody mężczyzna.Pomiędzy Stalową Wolą a Tarnobrzegiem doszło do dachowania samochodu osobowego, w którym zginął młody mężczyzna.Pomiędzy Stalową Wolą a Tarnobrzegiem doszło do dachowania samochodu osobowego, w którym zginął młody mężczyzna.
Pomiędzy Stalową Wolą a Tarnobrzegiem doszło do dachowania samochodu osobowego, w którym zginął młody mężczyzna.Pomiędzy Stalową Wolą a Tarnobrzegiem doszło do dachowania samochodu osobowego, w którym zginął młody mężczyzna.Pomiędzy Stalową Wolą a Tarnobrzegiem doszło do dachowania samochodu osobowego, w którym zginął młody mężczyzna.
Pomiędzy Stalową Wolą a Tarnobrzegiem doszło do dachowania samochodu osobowego, w którym zginął młody mężczyzna.Pomiędzy Stalową Wolą a Tarnobrzegiem doszło do dachowania samochodu osobowego, w którym zginął młody mężczyzna.Pomiędzy Stalową Wolą a Tarnobrzegiem doszło do dachowania samochodu osobowego, w którym zginął młody mężczyzna.

Strona do druku Drukuj artykuł    

Jeżeli masz jakieś ciekawe informacje, chcesz przekazać coś ważnego,
coś interesującego, nie wahaj się - napisz do nas: redakcja@stalowka.net

Dodaj komentarz do artykułu »  

Środa, 6 stycznia 2021 r. godz. 15:05
~lo
ciekawe ile miał na liczniku albo ile pozostało na liczniku????
+0-0
Piątek, 8 stycznia 2021 r. godz. 20:36
~pijak
na pewno przepisowo skoro silnik wyrwało
+0-0
Środa, 6 stycznia 2021 r. godz. 18:07
~Hsjsi
A co cię to ciekawi? Ciekawość to pierwszy stopień do piekła
+0-0
Wtorek, 5 stycznia 2021 r. godz. 10:32
~Ja
Wyrazy współczucia dla rodziny i bliskich tego młodego człowieka. Przy okazji należałoby porozmawiać o zaostrzeniu przepisów dotyczących prędkości bo to zapewne był powód niepotrzebnej śmierci młodego człowieka. Dobrze że nie jechał nikt z naprzeciwka bo mogłoby to skończyć się tragedia dla osób zupełnie niewinnych.
+0-0
Wtorek, 5 stycznia 2021 r. godz. 01:12
~X
Pierwszy raz ktoś kogo znam ginie z dnia na dzień. Spoczywaj w pokoju...
+0-0
Poniedziałek, 4 stycznia 2021 r. godz. 22:44
~Łukasz..
Szanowni zarządcy drogi. W dniu wypadku koło godziny 16 przejeżdżałem tą drogą i zastanawiałem się jak to możliwe że stoi tu krzyż za krzyżem. Gdzie jest tu problem. Ja jadąc z rodziną nie widziałem tu problemu- niestety jechałem przepisowo. Zarządcy drogi czy fotoradar w tym miejscu jest nie potrzebny.? Ile osób młodych jeszcze musi zginąć.
+0-0
Poniedziałek, 18 stycznia 2021 r. godz. 14:57
~sven
Dobrze, że jezdzisz przepisowo, nie rozumiem w tym wypadku tylko tego Twojego "niestety"!
+0-0
Wtorek, 5 stycznia 2021 r. godz. 10:10
~Taka Prawda
Sam Sobie odpowiedziałeś na pytanie JECHAŁEM PRZEPISOWO . Jak młodzi kierowcy czy piraci drogowi nie jadą przepisowo to taki ich koniec nie tu gdzie indziej doprowadzą może nawet do tragiczniejszego wypadku.
+0-0
Poniedziałek, 4 stycznia 2021 r. godz. 22:13
~Grzesiek
Spoczywaj w pokoju młody Człowieku. Rodzinie szczere wyrazy współczucia. Drogi można ulepszać, ale i tak zawsze będą bardziej ulepszone samochody. Jak zwykle najsłabszym ogniwem jest człowiek, który szczególnie w obecnym czasie, ma problemy z odróżnieniem rzeczywistości od obrazów wirtualnych w grach i filmach. Może trochę za mało wiedzy z fizyki, np. o sile odśrodkowej lub pędzie? A może trzeba sięgnąć po bardziej drastyczne środki uświadamiania. Może każdy kursant podczas kursu na prawo jazdy powinien co najmniej raz być przywieziony do takiego wypadku, może każdy zatrzymany po pijaku powinien jeździć sprzątać po takich wypadkach? Tak, wiem że zaraz znajdą się mądrzy, którzy powiedzą, że to się nie da, bo ... ble, ble, ble. Moim zdaniem musimy myśleć wyprzedzająco, a nie płakać po kolejnej śmierci, być może nawet na tym forum. Pojawił się tutaj pomysł odcinkowego pomiaru prędkości, który może sprawdziłby się na odcinku około 5 km, gdzie pomiędzy wysypiskiem śmieci a mostem na Lęgu, aby jeszcze Jamnicę ochronić. Wszystkim życzę bezpiecznego nowego roku i ... rozwagi za kierownicą.
+0-0
Poniedziałek, 4 stycznia 2021 r. godz. 21:15
~StrażakSam
5 zastępów . Po pierwsze wypadek na granicy powiatów ciężko ustalić kto ma bliżej wysyła się więc z dwóch miast wozy , oraz pobliską OSP , która ma zazwyczaj parę kilometrów, bo liczy się czas . Po drugie życie ludzkie ma nie ocenioną wartość i należy zrobić wszystko by je ratować . To nie prędkość zabija ludzi tylko nagła jej utrata. Brak dostosowania jej do panujących warunków czy też drogi jest główną przyczyną . Każdy wie , że droga na tym odcinku jest w bardzo dobrym stanie , co gubi kierowców i robią z niej tor rajdowy .Błędy wtedy sporo kosztują , gdyż nie wielkie złapanie pobocza kończy się w rowie . Zakręty okropnie wyprofilowane , zwierzyna , która teraz często tam się pojawia ... czynników masa .... ale pamiętajcie noga z gazu . Kondolencje dla rodziny i przestroga dla innych.
+0-0
Poniedziałek, 4 stycznia 2021 r. godz. 21:00
~Pioter
Moim zdaniem to powinno być od pojemności samochodu anie taki młody kierowca zrobi prawo jazdy i od razu pojemnosc 2.0 lub 3.0 czego kiedyś jak był fiat 125 czy 126 to nie było tyle wypadków
+0-0
Wtorek, 5 stycznia 2021 r. godz. 17:42
~Grzesiek
Dlatego, że kiedyś maluch, który miał pojemności 650 ccm, miał moc 24 KM, a dzisiaj Fiat 500 z silnikiem 0.9 TwinAir ma moc 105 KM. Wszystko odbywa się za pomocą elektroniki. Osiągi się zwiększają, a umiejętności trzeba zdobywać przez lata.
+0-0
Poniedziałek, 4 stycznia 2021 r. godz. 22:02
~Chicago itd.
To nie ma nic wspolnego z "pojemnoscia (silnika) samochodu"... Np. w USA raczej nie spotyka sie samochodow o pojemnosci mniejszej niz 1,8 L (a pojemnosc w zakresie 2,0 do 3,5 L to norma).
+0-0
Poniedziałek, 4 stycznia 2021 r. godz. 20:28
~PAX
Siła uderzenia była na tyle duża, że silnik wypadł z samochodu. Musiał wiec dobrze "grzac" w okolicy tego zakrętu!
+0-0
Poniedziałek, 4 stycznia 2021 r. godz. 19:06
~Pawel
Trzeba tam zrobic odcinkowy pomiar predkosci i nagle.wypadki sie skoncza
+0-0
Poniedziałek, 4 stycznia 2021 r. godz. 18:37
~Kali
Szkoda chłopa, ale pięć wozów bojowych straży pożarnej do wypadku z udziałem jednego auta ??? ...... Całe szczescie, że sami się tam nie porozjeżdżali. Strażacy najwyraźniej się nudzą albo nie ma żadnej koordynacji.
+0-0
Poniedziałek, 4 stycznia 2021 r. godz. 22:08
~Xyz
Wyciekło paliwo w lesie.. więc lepiej że było i za dużo niż miało być za mało.
+0-0
Poniedziałek, 4 stycznia 2021 r. godz. 20:57
~jan
.... a co w tym dziwnego ? ... skąd wiesz ze wszystkie przyjechały ze zgłoszenia z nr 112 ?.... moze ktos zadzwonił na OSP i strażacy wsiedli i pospieszyli RATOWAĆ LUDZI, tak realizuja swą powinność i pasję, lepiej jak ich jest za dużo niż jakby miało być za mało, jadąc z pomocą często nie wiedzą ilu jest poszkodowanych, a kto pierwszy przybędzie ten reanimuje poszkodowanych, im szybciej dotrze tym lepiej ........
+0-0
Poniedziałek, 4 stycznia 2021 r. godz. 18:22
~apollo
Jest taka piosenka "Nas nie dogoni"
+0-0
Poniedziałek, 4 stycznia 2021 r. godz. 17:02
~XXX-lecia
Jak miał na imię? Chłopak?
+0-0
Poniedziałek, 4 stycznia 2021 r. godz. 21:30
~Znajomy
kacper. A zamiast wypytywać skąd kto jak się nazywał i ile jechał na godzinę pomódl się za niego. Pokój jego duszy
+0-0
Poniedziałek, 4 stycznia 2021 r. godz. 19:23
~Arek
Może jeszcze podać ci jego adres? Czy to jest teraz ważne?
+0-0
Poniedziałek, 4 stycznia 2021 r. godz. 16:25
~do Joe
Wnioskuję, aby podawać koszty takich operacji. Szczegółowo. Może to uzmysłowi kierowcom ile pieniędzy idzie w piź.....
+0-0
Poniedziałek, 4 stycznia 2021 r. godz. 15:03
~miecz
jakis czas temu jak auto rozbilo sie o drzewo byl lament powycinac drzewa przy drogach ,ja teraz mowie wyprostowac wszystkie zakrety
+0-0
Poniedziałek, 4 stycznia 2021 r. godz. 12:56
~Era
Ludzie opamiętajcie się! Nagle zginął młody chłopak, który miał całe życie przed sobą. Trochę przemyśleń, kto mądry ten wie kiedy milczeć. To czy jechał tak czy siak jest teraz najmniej ważne.Wyrazy głębokiego współczucia dla rodziny i znajomych.
+1-0
Poniedziałek, 4 stycznia 2021 r. godz. 15:52
~Era
Nie ma co gdybać... Nie sądzę żeby każdy jeździł zawsze przepisowo więc lepiej nie oceniać. Poza tym wiadomo o okolicznościach wypadku? Może to zwierzę, może zasłabł a nawet jeżeli jechał za szybko to nie jest stosowne pisanie komentarzy jak poniżej.
+0-0
Poniedziałek, 4 stycznia 2021 r. godz. 14:55
~mmm
a tak zapytam, gdyby ten mlody czlowiek jadac z nadmierna predkoscia kogos potracil lug zabil tez taki odnosnik bys napisal
+0-0
Poniedziałek, 4 stycznia 2021 r. godz. 11:05
~Olo
Ciekawe jak długo miał prawko,pewnie na gwiazdkę odebral
+0-0
Wtorek, 5 stycznia 2021 r. godz. 10:41
~kierowca
Nie ważne jak długo ma się prawo jazdy i ile ma się lat ,Ważne żeby mieć trochę rozsądku i wyobrazni ,ale tego nie którym brakuje młodym kierowcą
+0-0
Poniedziałek, 4 stycznia 2021 r. godz. 10:44
~Bmw trzeba zapier***ac
Wszyscy znaffffffcy co mówią że tam fotoradar postawić hahhahaha Gdzie na zakręcie postawić fotoradar hahha Dopiero by tam bylo wypadków jak by zaczynali hamować w zakręcie
+0-0
Poniedziałek, 4 stycznia 2021 r. godz. 11:34
~Lol
Przed zakrętem panie mądry
+0-0
Poniedziałek, 4 stycznia 2021 r. godz. 10:08
~Xxx
Prawo jazdy powinno być od 25roku,albo do 25roku z tak wysokim ubezpieczeniem że nawet jak zrobią prawko muszą czekać żeby ich było stać na ubezpieczenie.Mlodzi nie mają wyobraźni
+0-0
Poniedziałek, 4 stycznia 2021 r. godz. 11:36
~Nick
Ja mam od 20 roku życia i jakoś jeżdżę. Wystarczy włączyć myślenie podczas jazdy, a nie od tego wieku od tamtego.
+0-0
Poniedziałek, 4 stycznia 2021 r. godz. 09:22
~MG
ponoć te auta mają tyle systemów kontrolnych... eh... życia nie przywróci
+0-0
Poniedziałek, 4 stycznia 2021 r. godz. 09:16
~Cien
Szkoda że wszyscy komentujący chodzą co niedzielę do kościoła i pewnie siedzą w pierwszych ławkach :)
+0-0
Środa, 6 stycznia 2021 r. godz. 13:09
~Mariusz
Nie sadzę że ci komentujący chodzą do "kościółka". Dosyć tych durnych stereotypów o "katolikach".
+0-0
Poniedziałek, 4 stycznia 2021 r. godz. 07:44
~Ktoś
Teraz to już nie ma co mówić czy prędkość czy zakręt śmierci . Wiedział był świadomy z jaka prędkością jedzie , najbardziej to teraz postawcie się na miejscu rodziców co przezywają najszczersze kondolencje (*)
+0-0
Poniedziałek, 4 stycznia 2021 r. godz. 06:07
~jan
... jest znak ograniczenia prędkości, jest na całym łuku rząd ,,sierżantów", i na nic, niemal co roku ktoś traci tam życie .....może ustawić tam fotoradar, a może najwyższa pora pomysleć o przebudowie tych dwóch zakrętów ....
+0-0
Czwartek, 7 stycznia 2021 r. godz. 19:26
~nn
połozyc lepera na całej szerokosci bo beda omijac jak koło szkoły 12 na Poniatowskiego
+0-0
Poniedziałek, 4 stycznia 2021 r. godz. 08:59
~jabar
taaa, to jeszcze szybciej będą jeździć. Na głupotę nie ma lekarstwa.
+0-0
Poniedziałek, 4 stycznia 2021 r. godz. 05:11
~WWL
Niewiem jak można obrazac osobę zmarłą A jakby ktoś zginął z waszej rodziny ? wujek brat itd Tez by byl idiota etc. ? Ludzie trochę szacunku i współczucia dla rodziny
+0-0
Poniedziałek, 4 stycznia 2021 r. godz. 04:40
~Hm
Na pewno jechal za wolno,, naturalna selekcja.
+0-0
Poniedziałek, 4 stycznia 2021 r. godz. 01:04
~Bhad
Ludzie.. okażcie trochę szacunku dla zmarłego i swoje chamskie komentarze zostawcie dla siebie, są one nie na miejscu (chociaż niektóre są okrutne, ale prawdziwe) i zachowajcie kulturę. Myślicie, ze jak coś napiszecie anonimowo to ujdzie wam to na sucho, ale zastanówcie się jakimi człowiekim jesteście, ze potraficie takie słowa pisać o drugiej osobie. Dla rodziny wyrazy współczucia..
+0-0
Poniedziałek, 4 stycznia 2021 r. godz. 00:00
~obiektywny
No, no, trafił nam się tu ekspert od liczenia kosztów. Nawet przy takiej tragedii są tacy mali ludzie , którzy nie odpuszczą .Wstydź się człowieku.
+0-0
Poniedziałek, 4 stycznia 2021 r. godz. 18:20
~Stary Harcerz
Takich tragedii w calej Polsce co roku sa TYSIACE i koszty sa ogromne. Niestety, polscy kierowcy naleza do najgorszych i najbardziej "zabojczych" w Europie. Brak umiejetnosci, czy tez "wschodnia mentalnosc"?
+0-0
Poniedziałek, 4 stycznia 2021 r. godz. 00:00
~Kret
Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie... Ludzie przestańcie pisać takie głupoty jak jechał itp zostawcie to dla siebie pomyślnie że to mógł zginąć każdy wasz brat wujek kuzyn itp zostawiacie te komentarze sami dla siebie bo tu jest bardzo przykra informacja dla najbliższej rodziny jak i jego dziewczyny
+0-0
Niedziela, 3 stycznia 2021 r. godz. 23:55
~lex
Joe - czy ty jestes az tak ograniczony, ze piszesz tak debilny komentarz tchórzu zza kompa? Idź na komisariat czy do straży i zapytaj się "znawco procedur".
+0-0
Niedziela, 3 stycznia 2021 r. godz. 22:57
~Joe
pięć wozów bojowych straży pożarnej, dwa radiowozy i karetka pogotowia do wypadku z udziałem jednego auta? ...... czy ktoś policzył koszty takiej interwencji ???
+0-0
Środa, 6 stycznia 2021 r. godz. 19:56
~Xyz
Człowieku zastanów się co ty piszesz!
+0-0
Poniedziałek, 4 stycznia 2021 r. godz. 05:48
~jan
.... na czym jeszcze znasz się expercie ?...
+0-0
Niedziela, 3 stycznia 2021 r. godz. 22:16
~Edek
Wiadomo skąd był kierowca?
+0-0
Poniedziałek, 4 stycznia 2021 r. godz. 16:41
~Znajomy
z pysznicy
+0-0
Poniedziałek, 4 stycznia 2021 r. godz. 09:40
~Cdgvg
Skąd?
+0-0
Niedziela, 3 stycznia 2021 r. godz. 23:33
~Nick
Tak.
+0-0
Niedziela, 3 stycznia 2021 r. godz. 21:47
~realista
Droga jak droga. Dobrze oznakowana. Nic się nie powinno zdarzyć przy jeździe zgodnie z przepisami.
+0-0
Poniedziałek, 4 stycznia 2021 r. godz. 00:12
~Ciemny
Jechał z przepisami sliska droga była i nie komopentuj tak bo co by bylo gdybs to byl ty?
+0-0
Niedziela, 3 stycznia 2021 r. godz. 21:30
~Klatt
Droga jak droga... Trzeba myśleć
+0-0
Niedziela, 3 stycznia 2021 r. godz. 21:17
~Stalówek
Ostatnio jadąc od Tarnobrzega na tych stoperach i ograniczeniu do 80 przed samym zakrętem wyprzedzało mnie bmw.Coś ludzie w tych autach bo jest to 90% mają jakiś kompleks że muszą być pierwsi.Nie jest to brak zdrowego rozsądku.To debilizm,inaczej selekcja naturalna.
+0-0
Niedziela, 3 stycznia 2021 r. godz. 21:15
~Iwona
Straszna tragedia dla rodziny. Wyrazy głębokiego współczucia.
+0-0
Niedziela, 3 stycznia 2021 r. godz. 21:10
~Gosc
DROGA ŚMIERCI
+0-0
Niedziela, 3 stycznia 2021 r. godz. 21:38
~marta
Tak droga śmierci dla bezmózgich kierowców. Już bardziej oznaczonego zakrętu to chyba nie ma. Trzeba pomyśleć i dostosować prędkość do warunków jazdy.
+0-0
Niedziela, 3 stycznia 2021 r. godz. 21:10
~Kierowca 20 lat doświadczenia
Jadąc tą drogą przepełnia mnie strach.. na prawdę.. boję się i jadę uważnie, a jak zobaczę jakiś samochód, w głębi myślę tylko o tym, żeby kierowca w innym aucie miał również czujny umysł i brawurę schował w kieszeń. Pomiarowy pomiar prędkości to bardzo dobry pomysł, tak jak ktoś wspomniał
+0-0
Niedziela, 3 stycznia 2021 r. godz. 20:39
~Stalowiak
Droga śmierci przejeżdżam niemal codziennie tamtędy widzę jak jedziesz 70 to za tobą cisną ludzie po 90 bądź po 120 gdzie się wam tak spieszy pamiętaj kierowco zwolnij co cię zbawi jak 2 samochody wyprzedzisz ale to się liczy szybkość a puzniej jest wypadek i trup szybką jazda mało wam kierowcy szybkiej jazdy którym się spieszy zrobione na odcinku progi zwalniające na ulicy spycjalnie oświetlona droga a wy gnacie i gnacie zrozumcie przepisy ruchu drogowego co należy do kierowcy jak miałeś egzamin w Word też gnales jak szalony co ty chcesz pokazać na co cię stać a jak by ktoś z dziećmi jechał i byś tak w samochód wiechal i rodzina by zmarła masz coś w głowie czy nie myślisz 50 to 50. 100 to 100 a nie na podwójnym gazie zbydbiow stoi fotoradar to widać jadą ludzie przy fotoradarze 40 bo co więcej się boi bo zdiecie ta pomyślcie ile ludzi tam niewinnie może zginęło wystarczy KIEROWCO ZWOLNIJ PO CO TEN POSPIECH
+0-0
Poniedziałek, 4 stycznia 2021 r. godz. 19:20
~k.j.mać.
Ło matko, ale bełkot.
+0-0
Niedziela, 3 stycznia 2021 r. godz. 23:38
~Error
Qwerty - na jakiej podstawie ?? Śmieszny jesteś, masz braki w prawie drogowym !
+0-0
Niedziela, 3 stycznia 2021 r. godz. 22:27
~Qwerty
ERROR - ty zamuleńcu umysłowy w starostwie czekają na Twoje prawo jazdy.
+0-0
Niedziela, 3 stycznia 2021 r. godz. 22:19
~Mecenas
Tam 90, to spokojnie można jechać, więc nie wiem ile ten szczyl musiał posuwać.
+0-0
Niedziela, 3 stycznia 2021 r. godz. 21:07
~Error
A to ty tak zamulasz moja droge do pracy... Jedz przynajmniej 90 a jak masz niesprawne auto to autobusem !!!
+0-0
Niedziela, 3 stycznia 2021 r. godz. 20:31
~ytikikx
Jednego idioty mniej dobrze ze nikogo nie zabil przypadkowego.
+0-0
Poniedziałek, 4 stycznia 2021 r. godz. 14:35
~D
Jaki idiota? Zginął człowiek a ty mówisz jednego idioty mniej wstyd jaka znieczulica. Ludzie opamiętajcie się.
+0-0
Niedziela, 3 stycznia 2021 r. godz. 21:34
~:((((
Chciałbym żebyś mi to powiedział prosto w twarz nie znałes go to nie pisz takich komentarzy bo to nie pomoże A bardziej zaboli rodzinę....
+0-0
Niedziela, 3 stycznia 2021 r. godz. 21:12
~XD
cZEGO PISZESZ GŁUPOTY JAK NIE WIESZ KTO I CO BYŁEŚ WIDZIAŁEŚ NIE KŁAM I NIE NAZYWAJ KOGOŚ BO...,
+0-0
Niedziela, 3 stycznia 2021 r. godz. 20:26
~Mieszkaniec
Młodość i brawura. Mają w nosie prawa fizyki i tak to się kończy. Niech to będzie przestroga dla wszystkich mistrzów kierownicy
+0-0
Niedziela, 3 stycznia 2021 r. godz. 21:43
~marta
A co tu chcesz S poprawiać. Droga jak droga. Porządnie oznakowana, kierowca chyba powinien znać się na znakach i umieć dostosować prędkość do warunków. Jeśli to nie stan zdrowia kierowcy albo stan techniczny auta to jest to tylko i wyłącznie wina kierowcy a nie drogi.
+0-0
Niedziela, 3 stycznia 2021 r. godz. 21:14
~S
MOŻE ZASŁAB, WINA DROGI NIE MOŻNA KOGOŚ OCENIAĆ NIE BEDAC NA MIEJSCU I NIE MAJĄC WIEDZY FACHOWEJ, ... WARTO ABYŚ NAPISAŁ ABY TA DROGE KTOŚ WKONCU ''POPRAWIŁ '',.....
+0-0
Niedziela, 3 stycznia 2021 r. godz. 20:11
~Świadek
Po widocznych śladach na miejscu wypadku auto napewno nie jechało od Stalowej Woli o czym piszecie w swoim artykule. Napewno jechało od Tarnobrzega. Akurat tak się składa że niestety byłem na miejscu wypadku.
+0-0
Niedziela, 3 stycznia 2021 r. godz. 21:37
~Pegazus
Każdy świadek o ile widział moment wypadku na wagę złota
+0-0
Niedziela, 3 stycznia 2021 r. godz. 21:04
~Wojtek
Po drzewach widać że dobrze jest napisane w artykule. Nie ma innej opcji. Jechał od stalowej ale i tak to życia mu nie przywróci.
+0-0
Niedziela, 3 stycznia 2021 r. godz. 20:53
~***
Zapraszamy na Komendę Miejską Poilicji w Tarnobrzegu lub do najbliższej jednostki policji celem złożenia zeznań.
+0-0
Niedziela, 3 stycznia 2021 r. godz. 20:05
~zak
Już dwa razy widziałem takie zdarzenie w tym miejscu . Całą droga ze Stalowej Woli sucha ,a naprzeciw dawnego napisu Stalowa Wola lód na ok 50 metrach.Jechałem dość wolno to nic się nie stało.Wracając po trzech godzinach z Grębowa to dwa samochody leżały w rowach.Innym razem to znowu dostawczak kuriera zawiesił się na poboczu ale się nie przewrócił.
+0-0
Niedziela, 3 stycznia 2021 r. godz. 23:04
~mm
Proponuję pisać po polsku.
+0-0
Niedziela, 3 stycznia 2021 r. godz. 20:32
~AG
e!
+0-0
Niedziela, 3 stycznia 2021 r. godz. 20:02
~1234
Już dawno pisalem żeby na tym odcinku zrobić odcinkowy pomiar prędkości, ile osób ma jeszcze zginąć?
+0-0
Stalowka.NET - Wiadomości lokalne z miasta Stalowa Wola i okolic
Copyright 2001 - 2021 Stalowka.NET
  » O nas  » Redakcja  » Reklama  » Kontakt
Wszelkie prawa zastrzeżone.
X Ta strona korzysta z plików cookie w celu świadczenia usług i realizacji potrzeb użytkowników. Pliki te mogą być zapisywane w pamięci Twojego urządzenia. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej. Więcej w polityce prywatności.