Stalowa Wola Stalowa Wola: Huta Stalowa Wola
Wiadomości lokalne z miasta Stalowa Wola i Powiatu Stalowowolskiego. Najnowsze! Najszybciej!
Kamera na żywo na panoramę Stalowej Woli na skrzyżowanie Al. Jana Pawła II z ul. KEN
Nagrania audio, rozmowy z ciekawymi ludźmi
Fotografie z najważniejszych wydarzeń w Stalowej Woli
Kanał youtube.stalowka.net - Pierwsza stalowowolska telewizja internetowa
Encyklopedia miasta Stalowa Wola
Zapowiedzi zbliżających się wydarzeń kulturalnych
Baza adresowa najważniejszych firm i instytucji życia publicznego
Bezpłatna baza ogłoszeń dla mieszkańców miasta Stalowa Wola jak i Powiatu Stalowowolskiego
Twoje konto
Strona główna  Stalowa Wola / Wiadomości Sobota, 24 lipca 2021 r. Imieniny: Kingi, Krystyna, Michaliny
 Wiadomości lokalne
» Posłowie podzieleni w sprawie poszerzenia strefy gospodarczej Stalowej Woli
» Stalowa Wola z dofinansowaniem na zakup 6 elektryków
» DobraNoc w lesie
» Powiat przejmuje Medyka, szkołą nadal będzie kierował Robert Grzyb
» Minister Klimatu i Środowiska Michał Kurtyka w Stalowej Woli
» Pomiary hałasu od obwodnicy we wrześniu?
» W gminie Radomyśl II Powstańczy Rajd Rowerowy
» Prokuratura przeciwna zwolnieniu Grzegorza G. z aresztu
» Informacja dla pasażerów komunikacji miejskiej. Zmiana organizacji ruchu na ulicy Przemysłowej
» W Urzędzie Miasta praca szuka człowieka
» Rajd Honoru ma już 10 lat
» DK77: TIR z 20 tonami płytek spadł z nowo wybudowanej obwodnicy
Więcej » 
 Zasłyszane...
"Dieta rządzi każdą sferą naszego życia: prywatną, zawodową, społeczną. Każdy z nas chce się dobrze czuć i dobrze wyglądać".
Sławomir Górny, dietoterapeuta
 Imprezy w mieście
» Wakacyjne koncerty z cyklu "Dobre Granie Przy Fontannie" wakacyjne piątki
» Kino Letnie
» Letnie KINO DZIECI
» Festiwal Muzyczny Stalowa Wola - Rozwadów 2021. Szacunek i pamięć dla Prymasa Tysiąclecia
» Teatr Na Moście - "Bajka Pana Kleksa"
» 4 Fashion Stalowa Wola
» Stalowa Wola uczci pamięć Żołnierzy Wyklętych
» Nowa wystawa! SANSARA Nepal
» Nowa wystawa! "Małe Misie, Wielka Sztuka"
» Pierwotna Puszcza Sandomierska
Więcej » 
 Fotoreportaże
Stalowa Wola: Krzysztof Faraś w Czarnej Górze
»Krzysztof Faraś w Czarnej Górze
»Międzynarodowy Wyścig Kolarski w Stalowej Woli
»Krzysztof Faraś w Magurze Małastowskiej
»Krzysztof Faraś na wyścigu w Załużu
»Obwodnica Stalowej Woli i Niska
Więcej » 
Wiadomości lokalne / News

Sobota, 21 listopada 2020 r. godz. 22:41     /Magdalena Rodecka/
100 dni solidarności w walce z COVID-19. Badania przesiewowe na Podkarpaciu

 - Wysoce prawdopodobne jest, że na końcu 100 dni solidarności, będzie dostępna szczepionka - mówił szef rządu. Jej wdrożenie w życie, pozwoli przerwać łańcuch zakażeń.
- Wysoce prawdopodobne jest, że na końcu 100 dni solidarności, będzie dostępna szczepionka - mówił szef rządu. Jej wdrożenie w życie, pozwoli przerwać łańcuch zakażeń.
Fot. Jacek Rodecki
Premier Mateusz Morawiecki na sobotniej konferencji prasowej zaznaczył, że od kilku dni obserwujemy względną stabilizację liczby zakażeń. Dodał, że w tej walce z koronawirusem wszystkich nas broni przestrzeganie zasad i nasza solidarność.

- Wysoce prawdopodobne jest, że na końcu 100 dni solidarności, będzie dostępna szczepionka - mówił szef rządu. Jej wdrożenie w życie, pozwoli przerwać łańcuch zakażeń.

Premier poinformował, że od 28 listopada do 27 grudnia, będzie możliwość funkcjonowania sklepów i usług w galeriach handlowych w ścisłym reżimie sanitarnym. Limit - maksymalnie 1 osoba na 15 metrów kwadratowych.

Ferie zimowe będą trwały od 4 do 17 stycznia. W tym czasie będzie obowiązywał zakaz organizacji wyjazdów.

Nadal obowiązuje dystans 1,5 metra od innych osób oraz ograniczenia w przemieszczaniu się dzieci i młodzieży poniżej 16 roku życia. Od poniedziałku do piątku, w dni nauki szkolnej w godzinach 8:00-16:00 mogą się poruszać jedynie z rodzicem lub opiekunem prawnym.

Ograniczenia liczby osób w transporcie publicznym: 50% liczby miejsc siedzących, albo 30% liczby wszystkich miejsc siedzących i stojących, przy jednoczesnym pozostawieniu w pojeździe co najmniej 50% miejsc siedzących niezajętych.

Kult religijny: ograniczenie liczby osób w kościołach - max. 1 os. na 15m2, obowiązek zachowania odległości min. 1,5 m od innych osób oraz zakrywania nosa i ust.

W zgromadzeniu może uczestniczyć max. 5 osób. Imprezy organizowane w domu - z udziałem max. 5 osób. Limit ten nie dotyczy osób, które wspólnie mieszkają.

Wesela, komunie i konsolacje - zakaz organizacji. Targi i wydarzenia - wyłącznie w formie online. Parki rozrywki - działalność zawieszona. Edukacja - nauczanie zdalne dla uczniów wszystkich klas szkoły podstawowej i ponadpodstawowej.

Sklepy i galerie handlowe - ograniczona liczba klientów - max. 1 os./15m2. Godziny dla seniorów - od poniedziałku do piątku w g. 10:00 - 12:00. Hotele - działalność zawieszona, z wyjątkiem gości przebywających w podróży służbowej, sportowców oraz medyków.

Gastronomia - wyłącznie "na wynos" i "na dowóz". Salony fryzjerskie i kosmetyczne - funkcjonowanie w reżimie sanitarnym - min. 1,5 m odległości między stanowiskami. Siłownie, kluby fitness i aquaparki - działalność zawieszona. Współzawodnictwo i wydarzenia sportowe - bez udziału publiczności.

Podkarpacie będzie jednym z trzech województw w Polsce, w których zostaną przeprowadzone badania przesiewowe na koronawirusa.

Od 28 grudnia etap stabilizacji - zależnie od sytuacji epidemicznej możliwy stopniowy powrót do stref czerwonych, żółtych i zielonych.

- Planujemy rozwiązania prawne, które umożliwią wprowadzenie ograniczeń w przemieszczaniu się. Proszę nie planować żadnych wyjazdów, żadnych nart w Austrii czy we Włoszech - tak odpowiedział premier Mateusz Morawiecki na pytanie o to, czy rząd planuje ograniczenia w przemieszczaniu się na święta.

- Dzięki społecznej odpowiedzialności i zrozumienia pewnych organicznej sytuacja covidowa choć nieco stabilniejsza nadal wymaga podejmowania trudnych, ale niezbędnych decyzji. Dziś Premier Mateusz Morawicki zaprezentował strategię na najbliższe tygodnie. Dalsze przestrzeganie zasad: dystansu, dezynfekcji i maseczek oraz wzajemnej solidarności pozwoli na obniżenie liczby zakażeń. Życie i zdrowie polskiego społeczeństwa to w tej chwili, ale też na najbliższe tygodnie, cel numer jeden. A cel drugi - utrzymanie miejsc pracy, inwestycje publiczne i pomoc dla tych przedsiębiorców, którzy poprzez restrykcje zdrowotne oraz ograniczenia mocno ucierpieli. Wskaźniki makroekonomiczne pokazują, że dzięki tarczom antykryzysowym i ogromnym środkom finansowym gospodarka nie została zbytnio naruszona. Jestem przekonany, że i w tej najbliższej przyszłości nadal tak będzie - napisał na profilu FB poseł, wiceminister infrastruktury Rafał Weber (PiS).

Od początku epidemii w powiecie stalowowolskim zachorowało 1522 osób, 975 ozdrowiało, 50 zmarło. Liczba zakażonych w Polsce - 843475/13288 (wszystkie pozytywne przypadki/w tym osoby zmarłe).

Strona do druku Drukuj artykuł    

Jeżeli masz jakieś ciekawe informacje, chcesz przekazać coś ważnego,
coś interesującego, nie wahaj się - napisz do nas: redakcja@stalowka.net

Dodaj komentarz do artykułu »  

Wtorek, 24 listopada 2020 r. godz. 01:19
~maruda
Badania... dlaczego akurat na Podkarpaciu? Konus Kaczynski realizuje scenariusz Kremla i Izraela, podpalił kraj i po czesci zniszczył gospodarkę, gigantyczne zadłużenie, inflacja i drożyzna, nowe podatki od stycznia, smog, brak reform gospodarczych itd. Budowa... nowych pomników i muzeów.
+0-0
Poniedziałek, 23 listopada 2020 r. godz. 21:36
~gorszy-sort
Niestety...Wojnę kulturową wywołuje PiS. To zresztą jedna z niewielu rzeczy, która mu dobrze wychodzi. Nieudolność w walce z pandemią trzeba czymś przykryć, napadając na bogu ducha winne osoby np. o innej orientacji seksualnej.
+0-0
Wtorek, 24 listopada 2020 r. godz. 11:59
~malwa
Lepszy PiS niż PO bis!
+0-0
Poniedziałek, 23 listopada 2020 r. godz. 20:13
~Quo Vadis Polsko?
Jak to bylo... Sto dni spokoju? Czy takie haslo padlo kiedys w PRLu?? P.S. Nigdy więcej PiS. Never ever again. Boże, proszę chroń Polskę i Naród!
+0-0
Poniedziałek, 23 listopada 2020 r. godz. 20:10
~200 Century boy
@Ferdek - Po co mam malować kościoły? Takie sprawy zostawiam takim ludziom jak Ty!!! Ty właśnie malujesz obraz jacy ludzie chodza do kościoła, zastraszaja takich ludzi Jak ja ,że mnie pobija ! Ja bym Ciebie Nie szczepił na covida19 bo szkoda szczepionki na takich ludzi!!!
+0-0
Wtorek, 24 listopada 2020 r. godz. 01:26
~Ferdek z Poniatowskiego
Nie mów mi mały lewaczku co ja robię, bo nie masz najmniejszego pojęcia o tym. Masz szczęście, że nie malujesz kościołów, bo byś tego bardzo żałował. A o siebie to ja sam zadbam, bo ja biorę własne sprawy w swoje ręce i na lewaków twojego pokroju na pewno nie będę liczył.
+0-0
Poniedziałek, 23 listopada 2020 r. godz. 18:47
~Aramix
To bzdura to jest rodzaj grypy ale nie śmiertelny leczyć a nie niszczyć ludzkość
+0-0
Poniedziałek, 23 listopada 2020 r. godz. 16:56
~kata
Mam dość,orodieje się znależli,chodzę do pracy od początku i nikt się nie przejmował że się zarażę,mam inne choroby a nie mam gdzie się leczuć,lekarze się pochowali a rzwi szafami i cieciami pozastawiali no i teraz te dobrodzieje z rządu K .MA...
+0-0
Poniedziałek, 23 listopada 2020 r. godz. 16:02
~Ferdek z Poniatowskiego
Ja siem w lewą rękę zaszczepię szczepionką Pfizera, a w prawą ręke szczepionką Moderny. A od Helmutów to żadnej szczepionki bym nie przyjął mamuszka. Bo ja mam na nich alergię. Tylko wykorzystują innych. A w przyszłości to nawet rozważę wystąpienie z Unii. Nawet pojedyńczo. Bo ja nie do takiej Unii wstępowałem.
+0-0
Wtorek, 24 listopada 2020 r. godz. 01:31
~Ferdek z Poniatowskiego
Oficerku z kiełbikiem, niektórzy juz ci odpisali. Ja takim gównem jak ty nie będę siem zajmował, bo ja smrodu nie znoszę. To ty siem mną bez przerwy zajmujesz i plujesz, i plujesz, i plujesz gadzie lewacki i tęczowy pajacu.
+0-0
Poniedziałek, 23 listopada 2020 r. godz. 19:22
~Oficer Wszechmogący
Ty Ferdek, stary komuchu to nigdy w unii nie byłeś, mentalnie dalej tkwisz w PRL-u. Komucho- katol,najbardziej prymitywna forma homo erektusa podkarpackiego. Jako kto mi odpiszesz?
+0-0
Poniedziałek, 23 listopada 2020 r. godz. 18:51
~mamuszka
667 bo Ferdek myslal ze to lekki kawalek chleba hihi
+0-0
Poniedziałek, 23 listopada 2020 r. godz. 18:00
~Ferdek z Poniatowskiego
667 ty jesteś ofiarą pękniętego balona, ale to pękło ojcu hetero, bo tęczowy to cię raczej nie zrobił... P.S. Ziarno się rzuca w glebę, a nie w szambo.
+0-0
Poniedziałek, 23 listopada 2020 r. godz. 17:56
~Pan Felczer
Tyle, ze szczepionka firmy Pfizer to, faktycznie, szczepionka opracowana przez niemiecka (mala) firme, ktora nazywa sie BioNTech. Czyli - kolejny raz "Ferdek" popisales sie tutaj swoja bezgraniczna ignorancja!
+0-0
Poniedziałek, 23 listopada 2020 r. godz. 17:48
~667- LWS
Ciebie Ferdek jakiś ,,tęczowy" Niemiec na pewno wykorzystał. Teraz wiesz jak to jest, być ofiarą księdza pedofila.
+0-0
Poniedziałek, 23 listopada 2020 r. godz. 13:20
~Helenka z Poniatowskiego
cyt."SKOK lemingi Maryi kingi. Trafił się Polsce matoł. Oszukał cukrową watą. Święconą gnojowicą. Nazywa się prawicą. Płoną słowa matoła. On Polakom podoła. Środkowy palec boży. Jak zwykle kraj rozłoży. Wiele przy Watykanie. Reszta na wschodniej ścianie. Ostaną się diecezje. Takie matoła decyzje. I tobie miska kaszy. Im pałace, kiełbasy!" 2015-06-11 almagus
+0-0
Poniedziałek, 23 listopada 2020 r. godz. 08:36
~Jacek
Te badania to przygotowanie do szczepionek Bill'a Gates'a. Jeśli w badaniu wyjdzie, że jesteś potencjalnie zagrożony(a) covidem to będziesz miał(a) przymusowe szczepienie, czyli ogólnie chodzi o to, że każdy zostanie zmuszony do szczepień covidowych.
+0-0
Poniedziałek, 23 listopada 2020 r. godz. 15:51
~olka
Masz rację Jacku. Kto sie nie zaszczepi, nie dostanie pracy, nie wejdzie do sklepu i samolotu.
+0-0
Poniedziałek, 23 listopada 2020 r. godz. 11:21
~Helenka z Poniatowskiego
nikt do niczego nie będzie zmuszany, z Edzią gadałeś? Edzia grozi, że opuści kraj, zabierz się razem z nią, mogę pomóc w pakowaniu, ale debile joł
+0-0
Poniedziałek, 23 listopada 2020 r. godz. 05:02
~Apollo13
Kłamca muśi mieć dobra pamięć ! No ale w tym przypadku szydło z worka wyszło!!! Został wybrany przez J.K. robi i mówi co mu każe , kasę trzepie i będzie w histori jako premier . Jaki to Nie ma dla niego znaczenia, tylko wiemy że on jest na TAK !!! Teraz jest ciężka sprawa z życzliwimi ludzmi. Każdy sobie rzepkę skrobie. Ludzie się bardzo zmienili popatrzcie się wkoło Was! No i mamy to mamy lepiej Nie będzie ,chyba że ludzka natura się poprawi!!! Bez wojny, ćierpienia tego Nie widzę . Każdy za dużo ma i tak mu mało!!!!!!!!!!!!!!!!! Itd.
+0-0
Poniedziałek, 23 listopada 2020 r. godz. 19:36
~Sierpien-1980
Dodam jeszcze - za budżetu wetowanie PiS dostanie ostre lanie!!!
+0-0
Niedziela, 22 listopada 2020 r. godz. 23:49
~Ferdek z Poniatowskiego
Bronimy siem przed Covidem, ale nie zapominajmy o obronie naszej wiary i kościołów. Bo Helmuty szykują większy atak na nas mając nadzieję, że Bidet w USA wygrał. A my mówimy: "Nie rzucim Chryste swiątyń Twych! Nie damy pogrześć wiary! I króluj nam zawsze święty, Mocny i Nieśmiertelny!". Niech siem uczą od nas tak jak my siem uczymy od swych przodków. Amen.
+0-0
Poniedziałek, 23 listopada 2020 r. godz. 17:57
~Ferdek z Poniatowskiego
Nie sądzę HALNY, że przyjdzie na nich czas opamiętania, bo ci opętani ludzie wymagają pomocy egzorcystów.
+0-0
Poniedziałek, 23 listopada 2020 r. godz. 17:01
~HALNY GRZEGORZ
Ferdek spoko . Te wpisy ,, światłych kobiet " to przeniesienie z ulicznych spędów wszystkiego co prymitywne i chamskie. Żadnych zasad i prostactwo...... Ps. Jeszcze przyjdzie czas opamiętania , bo przyjdzie na pewno...
+0-0
Poniedziałek, 23 listopada 2020 r. godz. 16:11
~Ferdek z Poniatowskiego
@200 Century boy... Ty musisz być postępowym lewakiem, który musi atakować kościoły, bo ta Lempucera to głosi otwarcie przez tubę na strajku kobiet. Jeżeli wy nie będziecie atakować kościołów, to ja nie będę głosił takich "kazań". A tak to wiesz, że możesz oberwać jak będziesz chciał malować kościoły, krzywdzić parafian, czy księży.
+0-0
Poniedziałek, 23 listopada 2020 r. godz. 15:36
~Oficer Wszechmogący
Ferdek, też tak chcę... Daj trochę tego , co bierzesz.
+0-0
Poniedziałek, 23 listopada 2020 r. godz. 13:23
~mamuszka
Ferdek na nic twoje zaklecia.Ten system umiera smierciä naturalnä.Kazdy mlody to sie modli ale do smartfona tam jest jego wiedza o zyciu.Mogä stawac na rzesach tego juz nic nie zatrzyma chyba ze pozabierajä ludziom te zabawki .Szansä jest utworzenie z Polski takiej drugiej Korei Polnocnej wtedy jest szansa dla KK
+0-0
Poniedziałek, 23 listopada 2020 r. godz. 10:28
~200 Century boy
@Ferdek - Ty muśisz być sfrustrowanym księdzem! Kazanie to rób w kościele, stań na ambonie i przepowiadaj głośno do swoich wielbićieli!!! Nie mieszaj polityki z kościołem bo to grzech!!!
+0-0
Poniedziałek, 23 listopada 2020 r. godz. 08:17
~babka z Poniatowskiego
zapomniałeś dziadek dodać, bronimy pedofilów w sukienkach i ich opiekuna kremówkę, santo subito protecto pedofilo, amen
+0-0
Niedziela, 22 listopada 2020 r. godz. 23:27
~Liverpool
Szfecja uwierzyła w odporność stadną i poniosła porażkę. To nie krytykujcie tak Mateusza.
+0-0
Poniedziałek, 23 listopada 2020 r. godz. 13:26
~mamuszka
Jakä porazke tam dalej wszystko dziala.Poniosla takä porazke ze dziadki zamiast 110 dozyjä 90
+0-0
Poniedziałek, 23 listopada 2020 r. godz. 08:25
~mdm
Jaką klęskę poniosła???
+0-0
Niedziela, 22 listopada 2020 r. godz. 22:55
~Liverpool
W walce z Covidem to ja się solidaryzuję z Polskim premierem i rządem , a nie z leworządnością jak w Szfecji.
+0-0
Poniedziałek, 23 listopada 2020 r. godz. 18:30
~Liverpool (prawdziwy)
I znowu podszywasz sie pode mnie - stetryczaly osle [Ferdek]?
+0-0
Niedziela, 22 listopada 2020 r. godz. 22:44
~Ferdek z Poniatowskiego
Tak se myślę, jak to jest, że Amerykanie już dwie szczepionki mają, a nasze dwa jądra europejskie czyli Helmuty i De Finesy jeszcze nic nie wymyślili, tylko ich policjancie protestantów pałują, że maseczek nie chcą nosić, he he he.
+0-0
Poniedziałek, 23 listopada 2020 r. godz. 13:31
~mamuszka
Ferdek Niemcy juz szczepionke majä.Ma 94 procent skutecznosci od 15 grudnia bedä szczepic jak kto chce.Nasz rzäd kupuje buble i towary gorszego sortu to Polakow bedä szczepic szczepionkä z 30% skutecznosciä
+0-0
Niedziela, 22 listopada 2020 r. godz. 20:07
~Chicago itd.
Nawet w USA nikt nie zaklada, ze szczepionka bedzie powszechnie dostepna "w ciagu 100 dni". Kolejne bajki Pinokia Morawieckiego, na poziomie tych o "milionie samochodow elektrycznych"
+0-0
Poniedziałek, 23 listopada 2020 r. godz. 06:59
~Liverpool
Co ty tu za pierdoły opowiadasz demokratyczne z BLM?
+0-0
Niedziela, 22 listopada 2020 r. godz. 19:47
~Serum
No właśnie fabryka maseczek już wytwarza czy produkcja jest bezobjawowa?
+0-0
Poniedziałek, 23 listopada 2020 r. godz. 09:55
~qwert
to jest produkcja wirtualna
+0-0
Poniedziałek, 23 listopada 2020 r. godz. 06:38
~Serek
Ty jesteś bezmózgowy
+0-0
Niedziela, 22 listopada 2020 r. godz. 18:42
~Bez Znieczulenia
Kolejne nonsensy tej wladzy... Dlaczego piec osob, a nie np. szesc? I czy policja bedzie chodzic po domach i sprawdzac ilosc osob w kazdym domu? P.S. Jak to mówiła Szydłowa? "Pokora, praca, umiar, roztropność w działaniu i odpowiedzialność, a przede wszystkim - słuchanie obywateli. To są zasady, którymi będziemy się kierować."
+0-0
Poniedziałek, 23 listopada 2020 r. godz. 13:13
~mamuszka
Uciekl bo koryto bylo zajete jak ci tak trudno zrozumiec
+0-0
Poniedziałek, 23 listopada 2020 r. godz. 05:56
~Ze znieczuleniem
A Tfusk czemu do Brukseli uciekł?
+0-0
Niedziela, 22 listopada 2020 r. godz. 15:41
~Piswyborca
Do wszystkich niedowiarków! Na zdjęciu maseczka ze szwalni w St.Woli.
+0-0
Niedziela, 22 listopada 2020 r. godz. 15:35
~Nocny Marek
Te badania przesiewowe niewiele dają, bowiem są obrazem sytuacji tylko w momencie robienia badania. Znacznie więcej informacji można uzyskać robiąc badania na obecność przeciwciał czyli czy dana osoba przeszła zakażenie wirusem. Gdyby co dwa tygodnie były robione takie badania na reprezentatywnej grupie dokładnie wiedzielibyśmy kto i w jakich warunkach ulega zakażeniu. Widocznie taka wiedza rządzącym nie jest potrzebna. Możliwe jest że w Polsce zakażenie przeszło już 10 albo i więcej milionów ludzi. Jeśli tak jest to za miesiąc będziemy mieli gwałtowny spadek zakażeń, bo epidemia po prostu wygaśnie.
+0-0
Poniedziałek, 23 listopada 2020 r. godz. 06:42
~znachor
Panie Felczer ,pan jesteś bez sensu ,bo te pańskie diagnozy to się nijak mają do nauk medycznych. Możesz pan capy leczyć , bo może im pan nie zaszkodzisz tymi swoimi bzdetami z sufitu wziętymi
+0-0
Niedziela, 22 listopada 2020 r. godz. 19:24
~Pan Felczer
Zgadzam sie w 100 procentach. To co robi wladza jest chaotyczne i czasami pozbawione wiekszego sensu...
+0-0
Niedziela, 22 listopada 2020 r. godz. 19:01
~mamuszka
80% procent to juz mialo z tym do czynienia.Musztarda po obiedzie tak jak z zamknieciem tych lasow na poczätku epidemii.Z maseczkä czy bez to juz jest wsjo rawno.Teraz to juz nawet nie dmuchanie na zimne ale na ostygniete
+0-0
Niedziela, 22 listopada 2020 r. godz. 13:59
~michał
100 dni solidarności w walce z Covid-19,czy to jest żart czy prima aprilis?Człowiek już się gubi w tym wszystkim.Piękny cytat"Nie ma się czego bać,także w styczniu będzie kolejny cytat "Wirusy w styczniu odchodzą".Minister infrastrukury już zaczyna wszystkich chwalić,znawca od wszystkiego.A jeżeli jest się znawcą od wszystkiego to jest się do "niczego".Kiedyś minister był,za tym żeby paliwo było tanie,a teraz dla ministra paliwo nie musi być tanie.Ot takie mądre rozumowanie.Badanie przesiewowe powinno być w 120% procentach w województwie mazowieckim obowiązkowe.Premier już niech nawet nie wypowiada takich słów jak "solidarność",chyba że mówi o badaniach przesiewowych w mazowieckim to wtedy niech "solidarnie" poddadzą się badaniom przesiewowym.Bardzo dziwne,że jak jakieś badania dawniej trzeba było czekać miesiącami a teraz tacy dobroduszni lekarze.Normalnie cud nie tylko nad Wisła.Brawo Wy.
+0-0
Niedziela, 22 listopada 2020 r. godz. 13:01
~Pinokio
To ten sam premier co mówił w lecie, że wirusa już nie ma i że jego wspaniały rząd go pokonał. To kłamie teraz, czy w lecie?
+2-0
Niedziela, 22 listopada 2020 r. godz. 17:21
~Mateusz
Może podasz przykład Konfy? Oni do dzisiaj mówią że to ściema i fałszywa pandemia. Nie manipuluj więc pajacu.
+0-0
Niedziela, 22 listopada 2020 r. godz. 16:55
~liga
Kłamał, kłamie, kłamał będzie non stop bo taka jest jego natura. Przecież o tym brzydkim nawyku dwukrotnie wypowiedział się Sąd, więc ma tzw. licencję! Skoro nie zna się słowa przyzwoitość to pozostaje kłamstwo!
+0-0
Niedziela, 22 listopada 2020 r. godz. 11:56
~Edek
Zastanawia mnie jedno, Skoro dzieci do 5 roku życia nie mają obowiązku nosić maseczek, po co matki włóczą je po sklepach? Taki dzieciak dotyka wszystkiego i roznosi zarazy
+0-0
Niedziela, 22 listopada 2020 r. godz. 19:05
~mamuszka
Edek ty to jestes za tym aby dzieci byly czy tez za tym aby ich nie bylo?
+0-0
Niedziela, 22 listopada 2020 r. godz. 11:38
~lekarka
czytam te komentarze i nie wierzę, że tu taka ciemnota mieszka a ten Ferdek to typowy mądry inaczej i faktycznie jego język to dramat
+0-1
Poniedziałek, 23 listopada 2020 r. godz. 13:06
~lekarka
@~Cysorz z metra cięty, jakby nie te pusie, to musiałbyś w szarlotkę pchać, jak na znanym filmie
+0-0
Niedziela, 22 listopada 2020 r. godz. 13:38
~Cysorz z metra cięty
Przyznaj się lekarko ,maszerowałaś z pusiami?
+0-0
Niedziela, 22 listopada 2020 r. godz. 11:34
~Ala
A co z fabryką masek????
+0-0
Niedziela, 22 listopada 2020 r. godz. 10:40
~Ferdek z Poniatowskiego
Solidarni dziś jest nasz dzień. Przestrzegajmy zasad DDM. A nie jak te pusie i ich córki Julki nie przestrzegały i wirusa rozprzestrzeniały, bo siem obok siebie wydzierały jak protestowały.
+0-1
Niedziela, 22 listopada 2020 r. godz. 19:02
~Oficer Wszechmogący
Ferdek, ,,artysta muralów". Ty starcze to tylko w kolorze brązu majty możesz zamalować.
+0-0
Niedziela, 22 listopada 2020 r. godz. 13:41
~artysta muralów
Co ty Cysorzu możesz wiedzieć o pusiach jak ty tylko glinkę mieszasz.
+0-0
Niedziela, 22 listopada 2020 r. godz. 12:05
~Cysorz z metra cięty.
pierdek.Przecież minister zdrowia z rządu kasty starego kawalera powiedział.że protesty nie miały wpływu na pandemię ale tego w pisowskiej telewizji dla impotentów umysłowych nie usłyszysz.Więc się nie wysilaj stary nieudaczniku.A o pusiach to możesz jedynie sobie pomarzyć bo do dyspozycji w domu została ci jedynie stara rozklapicha.
+1-1
Niedziela, 22 listopada 2020 r. godz. 10:33
~Lolita
Nie nie nie nir zgadzam się na badanie przesiewowe.
+0-0
Niedziela, 22 listopada 2020 r. godz. 10:28
~Lucjusz
nie wyjaśnia szczegółów badania przesiewowego: czy tylko PiS?
+0-0
Niedziela, 22 listopada 2020 r. godz. 10:15
~667- LWS
Aamon możesz już siadać?
+0-0
Niedziela, 22 listopada 2020 r. godz. 20:55
~667- LWS
Pytam bo już pora nakarmić Telesfora z rozpora..
+0-0
Niedziela, 22 listopada 2020 r. godz. 14:33
~667- LWS
Ferdek, jak cię boli gardło to musisz ssać.
+0-0
Niedziela, 22 listopada 2020 r. godz. 13:36
~Aamon
Jeszcze nie. A czemu pytasz?
+0-0
Niedziela, 22 listopada 2020 r. godz. 10:12
~lech
Dlaczego nie mazowieckie ? Pozwólcie spokojnie żyć na podkarpaciu
+1-0
Niedziela, 22 listopada 2020 r. godz. 09:15
~ad
nie ma w polsce obowiązku poddawania się eksperymentom medycznym i nie ma opcji żebym sie dał przebadać albo zaszczepić!!!!!!!
+1-0
Niedziela, 22 listopada 2020 r. godz. 07:53
~Rst
Ja i moja rodzina mówimy zdecydowane NIE temu badaniu!!!! Dlaczego wybrano Podkarpacie a nie mazowieckie czy inne regiony gdzie jest więcej zakażeń? Nie dam sobie wkładać kija do nosa!!!
+0-0
Niedziela, 22 listopada 2020 r. godz. 12:11
~Cysorz z metra cięty.
@qwert.Co się dziwiszPrzecież tu króluje elektorat konusa.Poziom intelektualny na poziomie przedszkolaka.
+0-1
Niedziela, 22 listopada 2020 r. godz. 10:59
~Rst
Imbecyl to ty jesteś
+1-0
Niedziela, 22 listopada 2020 r. godz. 09:03
~qwert
podkarpackie stan umysłu, i właśnie z powodu takich imbecyli wirus szaleje
+0-1
Niedziela, 22 listopada 2020 r. godz. 07:01
~jan
.... jedna osoba na 15 m2, to daje kwadrat mniej więcej 4m x 4m.... 1,5m x 1,5m to 2,25 m2.... to ile w końcu tych ludzi w pomieszczeniach zamkniętych ? .... w galeriach i sklepach większość powierzchni zajmuje TOWAR a dla klientów dostępne jest jakieś 20% powierzchni, w pomieszczeniach kultu religijnego prawie cała powierzchnia jest do dyspozycji zgromadzonych i sprawa jest prosta ( do policzenia ) tylko matematyka dziwnie działa ....
+0-0
Niedziela, 22 listopada 2020 r. godz. 00:24
~Jarek R
Proszę Teraz zrobić 200 tys testów dziennie a wynik pokaże prawdę jak jest ! Jednakże już teraz choruje setki tysięcy ludzi , wiec jeszcze trochę poczekają , ludzie przechorują , wtedy ruszą badania na szeroką skalę ! Oczywiście wyniki już będą ujemne ! Ogłoszą sukces dzięki Nam pokonaliśmy Covida , farsa jakich mało . Teraz każdego dnia jest po 150 tys dodatnich , ale ludzie maja tylko od wyboru teleporadę i Teleporada mówi zostań w domu , tak ma byc .
+2-0
Niedziela, 22 listopada 2020 r. godz. 15:38
Fn
Dzisiaj ogłosili badania przewowe ale bez żadnej koncepcji jak to zrobią jak ludzi przekonają do tego na podkarpaciu. Poczekają chwilę społeczeństwo przechoruje ogłoszą wielki sukces w walce o powikłaniach nikt nie mówi ...
+0-0
Stalowka.NET - Wiadomości lokalne z miasta Stalowa Wola i okolic
Copyright 2001 - 2021 Stalowka.NET
  » O nas  » Redakcja  » Reklama  » Kontakt
Wszelkie prawa zastrzeżone.
X Ta strona korzysta z plików cookie w celu świadczenia usług i realizacji potrzeb użytkowników. Pliki te mogą być zapisywane w pamięci Twojego urządzenia. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej. Więcej w polityce prywatności.