Stalowa Wola Stalowa Wola: Huta Stalowa Wola
Wiadomości lokalne z miasta Stalowa Wola i Powiatu Stalowowolskiego. Najnowsze! Najszybciej!
Kamera na żywo na panoramę Stalowej Woli na skrzyżowanie al. Jana Pawła II z ul. KEN
Nagrania audio, rozmowy z ciekawymi ludźmi
Fotografie z najważniejszych wydarzeń w Stalowej Woli
Kanał youtube.stalowka.net - Pierwsza stalowowolska telewizja internetowa
Encyklopedia miasta Stalowa Wola
Zapowiedzi zbliżających się wydarzeń kulturalnych
Baza adresowa najważniejszych firm i instytucji życia publicznego
Bezpłatna baza ogłoszeń dla mieszkańców miasta Stalowa Wola jak i Powiatu Stalowowolskiego
Twoje konto
Strona główna  Stalowa Wola / Wiadomości Sobota, 6 marca 2021 r. Imieniny: Jordana, Marcina, Róży
 Wiadomości lokalne
» Podwórko dla Pława. Jeszcze nie otwarte a już niszczone
» Jaka przyszłość dworca PKS? Ponownie zmieni właściciela?
» Pracownicy sortowni ukłuli się igłami. MZK przypomina, gdzie takie odpady powinny trafiać
» Piłka nożna zdaniem kibica Pawła
» Kiedy na moście na Brandwicy zrobi się jaśniej?
» W środę ruszyło pisanie próbnej matury, ale nie we wszystkich szkołach
» Przez 24 lata napłynęło do miasta ponad dwa miliardy złotych inwestycji
» Zatankowali i odjechali nie płacąc za paliwo
» Ruszyło pozimowe sprzątanie miasta
» Osiedle Leśna. Nie tylko bloki. Ma powstać hotel i wysokościowiec
» Komunikat Wojskowego Instytutu Technicznego Uzbrojenia
» Oddano hołd Żołnierzom Wyklętym
Więcej » 
 Zasłyszane...
"Dieta rządzi każdą sferą naszego życia: prywatną, zawodową, społeczną. Każdy z nas chce się dobrze czuć i dobrze wyglądać".
Sławomir Górny, dietoterapeuta
 Imprezy w mieście
» Dzień Kobiet w Muzeum
» Megality w Polsce. Idea megalityczna w obrządku pogrzebowym kultury pucharów lejkowatych
» Dzieje wędrującej kolekcji
» Podróż do Japonii w Galerii Karpińskiego
» Rozwadów - podróż sentymentalna w 330. rocznicę lokacji miasta
» Rejestracja na Dziecięcy Uniwersytet Techniczny w Stalowej Woli w nowej rzeczywistości
Więcej » 
 Fotoreportaże
Stalowa Wola: Marsz o Wolność i Marsz Niewolników
»Marsz o Wolność i Marsz Niewolników
»Wicepremier Gowin w Stalowej Woli o budownictwie mieszkaniowym
»Serca na nakrętki
»Ford Ranger dla OSP Jastkowice
»Ogólnopolskie Zawody Balonowe w Stalowej Woli
Więcej » 
Wiadomości lokalne / Sygnały Czytelnika

Poniedziałek, 14 września 2020 r. godz. 11:08     /Magdalena Rodecka/
Drony i psy zagrożeniem na błoniach?

Do redakcji dotarł list od Czytelnika, który chciałby się podzielić swoimi spostrzeżeniami na temat nadsańskich błoni, między innymi używaniem dronów w kontekście bezpieczeństwa wypoczywających tam osób.
Do redakcji dotarł list od Czytelnika, który chciałby się podzielić swoimi spostrzeżeniami na temat nadsańskich błoni, między innymi używaniem dronów w kontekście bezpieczeństwa wypoczywających tam osób.
Fot. Jacek Rodecki
Do redakcji Stalowka.NET dotarł list od Czytelnika, który chciałby się podzielić swoimi spostrzeżeniami na temat nadsańskich błoni, między innymi używaniem dronów w kontekście bezpieczeństwa wypoczywających tam osób.

"O latających obiektach zagrażających bezpieczeństwu życiu i zdrowiu ludzi na Błoniach w Stalowej Woli i nie tylko..

Bezpieczeostwo na Błoniach nigdy nie budziło wątpliwości, aż do dnia dzisiejszego... Wychodząc z żywiołowego założenia, że każdy przybywający na piękny ośrodek rekreacyjny jakim są Błonie, zawsze miał poczucie o swobodzie poruszania się w przestrzeni, bez skłonności do niepokojącego i zagrażającego przeczucia o swoje życie. A jednak, w ostatnim czasie można było zaobserwować oderwane drzewa od korzeni wzdłuż ścieżki pieszo-rowerowej...Ta niecodzienna sytuacja daje oznaki o jaskrawym przejawie kryzysu lasku w wyniku niedbalstwa i najściślejszego związku z brakiem wnikliwej obserwacji kondycji drzew ze strony władz stalowowolskich i administratora, toteż wyrasta pewien dylemat przybierający formę refleksji, iż na dłuższą metę otwarte publicznie Błonie stają się ruletką, skądinąd nieuniknionych przypadków o szkodliwym podłożu dla jednostek samotnie uprawiających sport, albo rodzin bezmyślnie realizujących funkcję wychowawczą wobec swoich dzieci w środowisku leśnym. Przyznając mniej lub bardziej otwarcie, wreszcie komuś może coś się stać, bo i tak na tym trenie pozostawionym bez nadzoru, będą odżywały pogłosy rzecz jasna niekontrolowanych zjawisk "samonaturalnych"...

Niemniej jednak, wyrastają również inne rosnące ostrzeżenia dające się we znaki turystom szlaków Błoni. Z pewnością występują rzucające się w oczy drony - maszyny latające - od których trudno od nich uciec. Zastrzeżenia budzi fakt, iż drono - użytkownicy wykazują nieraz zdumiewająco nieudolnymi umiejętnościami pilotowania tymi szybkimi maszynami w kierunku pieszych, wszelako już dziś można śmiało zaryzykować pytaniem retorycznym - Dlaczego nie bytuje zakaz używania dronów w miejscach publicznie wręcz nasyconych ludźmi? - Co prawda, nieprawidłowości w zachowaniu bezpieczeństwa w pełni upatrywać również należy wśród właścicieli psów, którzy nie dysponujący świadomością prawną, puszczają ze smyczy i bez kagańca psy szarżujące wokół obawiających się o swoje zdrowie ludzi. W warunkach tkliwie arcygroźnych dla obieżyświata, w pierwszym rzędzie zaś, winny zostać wprowadzone pewne nakazy i zakazy widocznie zauważalne w postaci tabliczek, tak aby konstruktywnie kształtowane były postawy społecznie racjonalne wobec innych uczestników wakacji.

Na koniec wspomnę o ważkiej kwestii dotyczącej obiektu treningowego, wyposażonego w sprzęt fitness, który niestety został przez wandali uszkodzony i zdekompletowany, a więc wymaga naprawy, póki pogoda jest sprzyjająca do wytężonego budowania sylwetki ciała.

Autor: Wasz najwspanialszy arcymyślący czytelniko raz niekwestionowanie ważny obserwator terenu rekreacyjnego - Kamil".

Czy Państwa spostrzeżenia są podobne do tych prezentowanych do pana Kamila?

Strona do druku Drukuj artykuł    

Jeżeli masz jakieś ciekawe informacje, chcesz przekazać coś ważnego,
coś interesującego, nie wahaj się - napisz do nas: redakcja@stalowka.net

Dodaj komentarz do artykułu »  

Sobota, 26 września 2020 r. godz. 22:09
~JO
Artykuł w 100% oddaje stan i sytuacje na Błoniach, a jestem częstym bywalcem. Kocham psy ale to miejsce publiczne- muszą być na smyczy- jak biegam często pędzą w moją stronę zawsze boje się że tym razem się nie uda. Co do dronów, fakt latają niczym bez kontroli. Błonie to fajne miejsce, szkoda że teraz przecięte obwodnicą, ale ewidentnie trzeba o nie bardziej zadbać...;-
+0-0
Środa, 16 września 2020 r. godz. 11:18
~mała
Pieski luzem i bez kagańca często biegają. Miałam przypadek że mały jamnik gonił moje dziecko - oczywiście bez kagańca. Ale są tez właściciele czworonogów którzy puszczają swoje czworonogi luzem ale gdy się do nich zbliżamy z dziećmi to piesek jest już na smyczy. Nie mam nic przeciwko małym psom bez smyczy o ile mają kaganiec. Duże psy nawet w kagańcu w przestrzeni publicznej są nie dopuszczalne. Moje dziecko przez takie spotkanie z dużym psem boi się teraz nawet pekińczyków na smyczy.
+0-0
Środa, 16 września 2020 r. godz. 11:47
~kula
"Drony i psy" zagrożeniem dla demokracji. To kolejna grupa znienawidzona przez władzę po "gender", LGBT, singlach, cyklistach, weganach czy osławionych murarzach? Podpowiedzcie ten pomysł Jędraszewskiemu. Chwyci z pewnością!
+0-0
Środa, 16 września 2020 r. godz. 10:09
~Oficer Wszechmogący
Drony latają za nisko. Agent ,,Dick" vel Ferdek meldował mnie, że już kilka razy ,, tupecik" mu z czoła zwiało.
+0-0
Środa, 16 września 2020 r. godz. 07:49
~Leszek Mills
A kiedy zostaną usunięte drzewa przy ścieżce rowerowej?? Co ja mam się bać o swoje zdrowie???
+0-0
Środa, 16 września 2020 r. godz. 07:39
~Namiestnikow
Wreszcie ktoś poruszyl problem.l z dronami i psami, czekamy na reakcje prezydenta Stalowej
+0-0
Środa, 16 września 2020 r. godz. 07:32
~karyna
"...toteż wyrasta pewien dylemat przybierający formę refleksji..." - szukałam tego dylematu na błoniach ale go nie znalazłam, czy moze juz go ktos wyrwał jak urósł? a moze rośnie gdzie indziej?
+0-0
Wtorek, 15 września 2020 r. godz. 21:25
~Nap88
Dokładnie psy na smyczy właściciele!!! A nie mówicie ze nie gryzą itp. Tam biegają dzieci!!! A nie kompanie piesków w Sanie. Co to ma znaczyć. A co do policji to bez pobłażania tych co nie aja psów na smyczy. Odrazu mandat to się wkoncu nauczą.
+0-0
Wtorek, 15 września 2020 r. godz. 22:33
~Jarekk
Bachory też na smycz !!! Biegało 10 psów i miało w głębokim poważaniu moja noge, jednak rozdarty gowniak postanowił sprobowac...
+0-0
Wtorek, 15 września 2020 r. godz. 19:04
~mirena
ciekawy artykul podejmujacy kilka kwestii, oby wiecej takich zeby wiedziec wiecej o roznych rzeczach co sie dzieje w Stalowej Woli. Mysle, ze Blonie powinny byc bardziej nadzorowane przez policje bo i duzo tam ludzi przybywa, lekko pijani, maja psy, sa dzieci, trzeba na wszystkich uwazac.
+0-0
Wtorek, 15 września 2020 r. godz. 12:01
~olo
A jeszcze niedawno hejterzy wmawiali najmądrzejszym mieszkańcom że te BŁONIA to zmarnowane pieniądze a tu proszę jaki tłok panuje na tych BŁONIACH. Swoją drogą jestem tam parę razy w tygodniu i jeszcze nigdy żadnego psa tam nie widziałem. Mamy najpiękniejsze BŁONIA w POLSCE z których cieszą się wszyscy mieszkańcy naszego miasta. To samo jest z rewitalizacją tej naszej skarpy jak tam teraz wszystko pięknie wygląda i jak się cieszą właściciele działek nad SANEM bo po tych schodach mają wspaniały skrót do swoich działek.
+0-1
Środa, 16 września 2020 r. godz. 09:24
manukun
Zapomniałeś dodać o drodze dla tirów, która będzie biegła przez sam środek tych "wspaniałych" terenów rekreacyjnych. Jak nie byłeś na błoniach w dobrze zarządzanych miastach Polski, to proszę, nie pisz głupot o jakości naszych.
+0-0
Wtorek, 15 września 2020 r. godz. 19:06
~Marek
Pani Olu, jak Pani zyje w PRLu to nic na to nie poradzzimy, w PRLu ulice byly puste, place zabaw wrecz powiewaly piaskiem, a dzisiaj jest wysyp ludzi i psow ktore szkodza innym
+1-0
Wtorek, 15 września 2020 r. godz. 19:04
~Jaro
olo już ci jęzor zbrązowiał od lizania d.....py .
+0-0
Wtorek, 15 września 2020 r. godz. 17:19
~olka
i za dużo małych jasiów z dużymi nosami :).
+0-0
Wtorek, 15 września 2020 r. godz. 14:54
~jasio
wlasnie tłok niebezpiecznych ludzi i zwierzat...
+0-0
Wtorek, 15 września 2020 r. godz. 02:10
~chicago
z tymi dronami w Polsce to jakiś dziki zachód. U nas w Americe każdy dron musi być zarejestrowany zanim wystartuje podglądać przyrodę czy sąsiadów. I nie może latać w przestrzeni samolotów, bo jak coś to government wie kto jest właścicielem i za dupę go.
+0-0
Poniedziałek, 14 września 2020 r. godz. 20:41
~senior_52
Uwagi zawarte w artykule uważam za słuszne. Odnośnie bezpieczeństwa i funkcjonalności relaksu na błoniach mam jeszcze inne spostrzeżenie. Duża liczba spacerujących oraz rowerzystów cieszy, jest to bowiem dowód na to że rekreacyjne błonia są potrzebne. Problemem jest jednak to że ścieżki wykorzystywane zarówno przez pieszych jak i rowerzystów są po prostu za wąskie a nie wszyscy rowerzyści zachowują ostrożność wobec pieszych i nie zachowują bezpiecznych odległości przy mijaniu pieszych, nawet wówczas gdy jadą z dużą prędkością. Postuluję więc aby wykonać oddzielne ścieżki dla rowerów (lub pieszych-to obojętne), chociażby przebiegające równolegle (ale rozłącznie) do ścieżek istniejących. Chodzi po prostu o to aby rozdzielić ruch pieszych i rowerzystów.
+1-0
Poniedziałek, 14 września 2020 r. godz. 18:31
~jasio
a futerka z pieskow i kotow to do kiedy mozna robic
+0-0
Środa, 16 września 2020 r. godz. 11:53
~pola
W takim samym czasie jak z lisów, nutrii, borsuków, jenotów czy norek czyli w zimie.
+0-0
Poniedziałek, 14 września 2020 r. godz. 17:33
~Olo
No a gdzie te patrole rowerowe policji ? Są czy ich nie ma ciekawe ile jest wart taki rower dla patrolu zastanawia mnie czy ta kasa nie poszła w błoto i wszędzie butelki po piwie kamery są a kolesie siedzą sobie piją piwko małe dzieci się bawią na placu hehe i jest ok.
+0-0
Środa, 16 września 2020 r. godz. 11:52
~kiwi
Widziałem parę policyjną na rowerkach w pobliżu 'AGATY"! Całkiem sympatyczna policjantka - ocena organoleptyczna - w kontakcie może odbiegać od tej oceny!
+0-0
Poniedziałek, 14 września 2020 r. godz. 17:43
~dwqd
Widziałem i są ale za mało!!!!!!
+0-0
Poniedziałek, 14 września 2020 r. godz. 17:27
~Xyz
Problem z psami jest nie tylko na Błoniach. Włóczą się kundle, a właściciele mają to w dupie. Ja ze swoim małym psem boję się wyjść na spacer bo pełno tego biega. Jeden do nas bydlak wyskoczył, a właściciel - on nie gryzie. Żałosne. Może w końcu miasto zrobiłoby z tym porządek.
+0-0
Wtorek, 15 września 2020 r. godz. 16:53
~Kot jarka
Hmm to sobie kup duzego psa a nie się żalisz
+0-0
Poniedziałek, 14 września 2020 r. godz. 23:25
~jasio
moj maly nie gryzie ale pluje
+0-0
Poniedziałek, 14 września 2020 r. godz. 17:50
~Oburzony
U mnie było podobnie. Tez właściciel amstafa mówił że on nie gryzie, tylko się bawi. Tak się bawił że mojego yorka złapał za głowę i rzucil 5 metrow dalej. Z ledwością przeżył. Ledwo go poskładałem i lecialem do weterynarza, ale nóżki się nie dało przyszyć. Do dzisiaj mam ten obraz przed oczami. Trzeba zrobić z tym porzadek! Nie chodzi tu wcale o to by ludzie z psami na Blonie nie wychodzili, ze swoimi amstafami, buldogami i innymi psami. Chodzi o to że nie mają kaganca a tym bardziej smyczy!!!!!
+1-0
Poniedziałek, 14 września 2020 r. godz. 15:49
~Dalida
Psy na smycz i kaganiec.
+0-0
Wtorek, 15 września 2020 r. godz. 21:38
~Puchatek
Debilem to trzeba byc, żeby Miś Uchatek się podpisac. Masz wytłumaczenie co do gramatury mozgu.
+0-0
Wtorek, 15 września 2020 r. godz. 20:37
~AG
A ty misiu masz chociaż z 50g ?
+0-0
Wtorek, 15 września 2020 r. godz. 14:04
~Mis Uchatek
A TOBIE KG ROZUMKU
+0-0
Poniedziałek, 14 września 2020 r. godz. 18:43
~AG
Myślę, że tobie też przydałby się kaganiec....
+0-0
Poniedziałek, 14 września 2020 r. godz. 15:43
~BarbaraZ
Juz mnie dwa razy pogryzl pies na błoniach. Ilez mozna#!!! Teraz domagam sie odszkodowania 10k moralnego
+0-0
Wtorek, 15 września 2020 r. godz. 10:40
~Lo
Oczywiście masz takie prawo i ja tak zrobię jeśli pogryzie mnie pies na błoniach będę domagał się odszkodowania
+0-0
Poniedziałek, 14 września 2020 r. godz. 15:36
~Radziu
Największym zagrożeniem i problemem są niestety ludzie ( nie wszyscy )
+0-0
Poniedziałek, 14 września 2020 r. godz. 15:06
~lolo
a co z tymi co latają motolotniami nad domami ? na niskich wysokościach ? taki jeden ciągle lata nad Piaskami obok Klasztornej w nosie ma że warczy mieszkańcom to coś więcej jak dron który lata bardzo cicho
+0-0
Poniedziałek, 14 września 2020 r. godz. 14:55
~Greg
Tym starym dziadom , za niedługo bedzie prEszkadzać kolor lawki. Pryki jedne
+0-0
Poniedziałek, 14 września 2020 r. godz. 15:23
~Twoja stara
Wracaj do domu moje dziecko Greg. Raz i dwa do drzwi
+0-0
Poniedziałek, 14 września 2020 r. godz. 15:14
~qloo
Nie nazywaj tak swoich rodziców...
+0-0
Poniedziałek, 14 września 2020 r. godz. 14:11
~JoannaM
W sobotę latał gościu jakimś dronem centralnie nad głową. Wszystkich to irytowało ale on sam miał w to tyłku. Co do psów sama mam 2 psy i niegdy nie chodzą bez smyczy. Denerwuje mnie to tak samo jak ludzi nie posiadających psy. A to dlatego, że mój pies akurat innych psów nie lubi i to ja się muszę stresować tym, że biegnie jakieś psisko w stronę mojego psa. Jeżeli pies jest nie odwolywalny nie powinien chodzić luzem. Więc albo smycz albo kaganiec i to jest w prawie. Pozatym nic nie można zrobić. Wszystkie tabliczki o zakazie wprowadzania psa są bezprawne i mogą być tylko prośbą
+0-0
Wtorek, 15 września 2020 r. godz. 15:39
~misiek
Ty sama siebie nie rozumiesz JoannnoM ;)
+0-0
Poniedziałek, 14 września 2020 r. godz. 17:28
JoannaM
Bodzio no to o tym napisałam. Ze pies albo powinien być odwolywalny albo w kagancu. Radzę poczytać ze zrozumieniem A w kwestii prawa bardziej mi chodziło o inna ustawę "Ustawa z dnia 21 sierpnia 1997 r. o ochronie zwierząt. Nie istnieje podstawa prawna, na podstawie której Wspólnota czy Zarządca nieruchomości mogliby ustalić zakaz wyprowadzania psów w określone miejsca."
+0-0
Poniedziałek, 14 września 2020 r. godz. 14:17
~Bidzio
Cytat "10a ust. 3 ustawy z dnia 21 sierpnia 1997 r. o ochronie zwierząt, zgodnie z którym zabrania się puszczania psów bez możliwości ich kontroli i bez oznakowania umożliwiającego identyfikację właściciela lub opiekuna." Łyso ci już?? Może edukacji troszkę zapożyczysz na kursie o prawie. Kolejny pionek ćwierćmyslacy
+0-1
Poniedziałek, 14 września 2020 r. godz. 14:15
~pRO
Zawsze mozna zadzwonić to.mandat, a przyjezdzają w 5 minut na cynk, więc tabliczki niepotrzebne są
+0-0
Poniedziałek, 14 września 2020 r. godz. 13:52
~Xd
Niestety ale zaczyna sie tak dziac przez pandemie... Ludzie glupieja...
+0-0
Poniedziałek, 14 września 2020 r. godz. 14:10
~Wielbiciel Zwierząt
Wolałbym żeby psy były puszczane na wyspie psów niżeli lekceważąco właściciele biorą na Błonie agresywne psy. Psy są agresywne gdyż ich właściciele źle nimi się zajmują w domach... Lepiej odesłać wlasiciceli do schroniska a zwierzynie przypisac dom
+0-0
Poniedziałek, 14 września 2020 r. godz. 14:06
~Wielbiciel zwierząt
Faktycznie ludzie głupieją z tymi psami. Lepiej wydać na psychiatrę niż męczyć psychicznie zwierzę w domowych warunkach...
+0-0
Poniedziałek, 14 września 2020 r. godz. 13:33
~Rodzic
Rodzice i dzieci boją się spacerować wśród psów. Władze niech prowadzą tabliczkę z zakazem spacerów z psami. Żenada ze ci wlascieiele psów stosują bezprawie
+0-0
Poniedziałek, 14 września 2020 r. godz. 13:31
~manukus
Po tym tekscie dzisiaj zbieram sie na ten teren rekreacyjny z obecnym wkurzeniem sie, bo jak zobacze psiska ze smyczy puszczone to nie zawaham sie pojsc na policje. Na tym terenie sa kamery to i wasza ucieszka, wlascicieli psow nic nie pomoze!!!!!!!!!
+0-0
Poniedziałek, 14 września 2020 r. godz. 14:14
~Bzibzia
Ja też ich bede zglaszala, ci co mają psa stac ich na 5 koła mandatu
+0-0
Poniedziałek, 14 września 2020 r. godz. 13:25
~Lilio
Celowo spaceruje z telefonem w ręku, żeby skurczybyków puszczających psów zglaszac tam gdzie trzeba i zeby karcili ich mandatami. W godziniach 12-14, 15-19 spaceruje, skurczybyki.
+0-0
Poniedziałek, 14 września 2020 r. godz. 13:09
~Marek
Manukun ma Kamil na imię ??
+0-0
Poniedziałek, 14 września 2020 r. godz. 22:24
manukun
Otóż nie
+0-0
Poniedziałek, 14 września 2020 r. godz. 14:55
~Krowa
Czy krowa ma na imię Marek?
+0-0
Poniedziałek, 14 września 2020 r. godz. 13:01
~[pepo]
wypowiwdajacy sie w komentarzach to jakies wioski, ktore mysla, ze swoja antywiedza cos wskuraja albo przekrzycza madrali ;D wam geba i tak juz opadla, bo autor poruszyl wam struny ;D
+0-0
Poniedziałek, 14 września 2020 r. godz. 12:59
~reD=
XXXL beka powoluje sie na ustawy nie znajac ich HAHA samozaoranie level expert HAAHA przeczcytaj i wroc z kulawym ogonem tutaj
+0-0
Poniedziałek, 14 września 2020 r. godz. 13:23
~Apso
ja takich ludzi zglaszam na bloniach, ktorzy zagrazaja mojemu bezpieczenstwu. Raz dwa sprawa jest zalatwiana z wlasciwymi organami. Przyjezdzaja w kilka minut. Juz paru wlascicieli udupciłem
+0-0
Poniedziałek, 14 września 2020 r. godz. 13:19
~Prafnik
Mandat w wysokości 5 tysięcy zl grozi za puszczanie psa samopas na terenie typu Błonie. Mozesz sprawdzić w googlach "Puszczanie psa luzem mandat 5 tysięcy" i jest wyraźnie napisane że na terenach rekreacyjnych jak Błonie mandat minimu 4 tysiące (art. 166 Kodeksu Wykroczeń)
+0-0
Poniedziałek, 14 września 2020 r. godz. 12:40
~XXL
Człowieku zanim zaczniesz wypisywać takie głupoty to poczytaj odpowiednie przepisy nt. gdzie jakimi dronami można latać i kto może nimi latać i ustawę o ochronie zwierząt. Zgadam się że jeśli Ci to nie odpowiada to nie choć na Błonia. Przymusu nie ma
+0-0
Poniedziałek, 14 września 2020 r. godz. 12:31
~dzidzio
Inteligencja tylko rozumie ten tekst... A ja jestem w niej. Wy ludzie szczekający prawdy ujrzeliscie, prawda w oczy kole, że arcymyslacy facet was umysłowo rzucił do myślenia... Eh ścisk tam gdzie trzeba macie hahaha
+0-0
Poniedziałek, 14 września 2020 r. godz. 12:23
~RudY
Grafomańskie beztalencie. Bełkot .
+0-0
Poniedziałek, 14 września 2020 r. godz. 14:56
~zolty
ej RUDY klekaj!
+0-0
Poniedziałek, 14 września 2020 r. godz. 12:19
~Memo12
Artykuł obnaża brak poznawczego rozeznania w terenie wśród plebejuszy spacerowiczów Błoni ahahha xddd dobre
+0-0
Poniedziałek, 14 września 2020 r. godz. 12:17
~Jacus
Sama prawda, genialnie w sedno o tych niesfornych ludziach. Aż mi nie dobrze ze tacy ludzie na Błoniach są nieodpowiedzialni
+0-0
Poniedziałek, 14 września 2020 r. godz. 12:14
~Space Lord
Latające obiekty przeszkadzają? A może po ciebie przylecieli?
+0-0
Poniedziałek, 14 września 2020 r. godz. 11:59
~kar
Tworki czekają.
+0-0
Poniedziałek, 14 września 2020 r. godz. 11:47
~Dziadek co mu wszystko przeszkadza
Tak wprowadźmy jeszcze zakaz biegania przez dzieci bo przecież takie rozpędzone dziecko może kogoś doprowadzić do kalectwa. Psy na smyczy z tłumikiem na pysku żeby swoim szczekaniem nie zagrażały ludziom. Najlepiej zamknąć te błonia żeby nie stwarzały zagrożenia same w sobie. No proszę was ludzie czy jeszcze mało mamy zakazów?
+1-0
Poniedziałek, 14 września 2020 r. godz. 13:20
~Erni
Mnie pies na błoniach ugryzł.... a gdyby na moim miejscu bylo dziecko?? Wlascicielka ma sprawe
+0-0
Poniedziałek, 14 września 2020 r. godz. 11:38
~Normalny mieszkaniec
Ogarnij się człowieku i idź do pracy a nie ludzia dupę trujesz złe ci tam to nie chodź po to są te błonie lepiej niech psy i drony tam latają niż między blokami
+1-0
Poniedziałek, 14 września 2020 r. godz. 12:22
~nieznajomy
niech ten Kamil siedzi w domu skoro wszystko mu przeszkadza a od psow wara
+0-0
Stalowka.NET - Wiadomości lokalne z miasta Stalowa Wola i okolic
Copyright 2001 - 2021 Stalowka.NET
  » O nas  » Redakcja  » Reklama  » Kontakt
Wszelkie prawa zastrzeżone.
X Ta strona korzysta z plików cookie w celu świadczenia usług i realizacji potrzeb użytkowników. Pliki te mogą być zapisywane w pamięci Twojego urządzenia. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej. Więcej w polityce prywatności.