Stalowa Wola Stalowa Wola: Huta Stalowa Wola
Wiadomości lokalne z miasta Stalowa Wola i Powiatu Stalowowolskiego. Najnowsze! Najszybciej!
Kamera na żywo na panoramę Stalowej Woli na skrzyżowanie al. Jana Pawła II z ul. KEN
Nagrania audio, rozmowy z ciekawymi ludźmi
Fotografie z najważniejszych wydarzeń w Stalowej Woli
Kanał youtube.stalowka.net - Pierwsza stalowowolska telewizja internetowa
Encyklopedia miasta Stalowa Wola
Zapowiedzi zbliżających się wydarzeń kulturalnych
Baza adresowa najważniejszych firm i instytucji życia publicznego
Bezpłatna baza ogłoszeń dla mieszkańców miasta Stalowa Wola jak i Powiatu Stalowowolskiego
Twoje konto
Strona główna  Stalowa Wola / Wiadomości Sobota, 6 marca 2021 r. Imieniny: Jordana, Marcina, Róży
 Wiadomości lokalne
» Podwórko dla Pława. Jeszcze nie otwarte a już niszczone
» Jaka przyszłość dworca PKS? Ponownie zmieni właściciela?
» Pracownicy sortowni ukłuli się igłami. MZK przypomina, gdzie takie odpady powinny trafiać
» Piłka nożna zdaniem kibica Pawła
» Kiedy na moście na Brandwicy zrobi się jaśniej?
» W środę ruszyło pisanie próbnej matury, ale nie we wszystkich szkołach
» Przez 24 lata napłynęło do miasta ponad dwa miliardy złotych inwestycji
» Zatankowali i odjechali nie płacąc za paliwo
» Ruszyło pozimowe sprzątanie miasta
» Osiedle Leśna. Nie tylko bloki. Ma powstać hotel i wysokościowiec
» Komunikat Wojskowego Instytutu Technicznego Uzbrojenia
» Oddano hołd Żołnierzom Wyklętym
Więcej » 
 Zasłyszane...
"Dieta rządzi każdą sferą naszego życia: prywatną, zawodową, społeczną. Każdy z nas chce się dobrze czuć i dobrze wyglądać".
Sławomir Górny, dietoterapeuta
 Imprezy w mieście
» Dzień Kobiet w Muzeum
» Megality w Polsce. Idea megalityczna w obrządku pogrzebowym kultury pucharów lejkowatych
» Dzieje wędrującej kolekcji
» Podróż do Japonii w Galerii Karpińskiego
» Rozwadów - podróż sentymentalna w 330. rocznicę lokacji miasta
» Rejestracja na Dziecięcy Uniwersytet Techniczny w Stalowej Woli w nowej rzeczywistości
Więcej » 
 Fotoreportaże
Stalowa Wola: Marsz o Wolność i Marsz Niewolników
»Marsz o Wolność i Marsz Niewolników
»Wicepremier Gowin w Stalowej Woli o budownictwie mieszkaniowym
»Serca na nakrętki
»Ford Ranger dla OSP Jastkowice
»Ogólnopolskie Zawody Balonowe w Stalowej Woli
Więcej » 
Wiadomości lokalne / Sygnały Czytelnika

Wtorek, 1 września 2020 r. godz. 13:48     /Magdalena Rodecka/
Stalowa Wola jak Wuhan? - kogoś nieźle... poniosło

Jeden z naszych Czytelników przysłał nam materiał jaki krąży w internecie a związany z epidemią koronawirusa i Stalową Wolą.
Jeden z naszych Czytelników przysłał nam materiał jaki krąży w internecie a związany z epidemią koronawirusa i Stalową Wolą.
Fot. PrintScreen
Jeden z naszych Czytelników przysłał nam materiał jaki krąży w internecie a związany z epidemią koronawirusa i Stalową Wolą. Czy władze miasta nie powinny zareagować na taką propagandę?

- Wczoraj w programie nadawanym na You Tube przez lubelską sektę religijną pojawiły się fałszywe informacje odnośnie Stalowej Woli w kontekście pandemii koronawirusa. Sekta ta od początku pandemi bierze czynny udział w dezinformacji i produkuje najróżniejsze teorie spiskowe, jednak to co wygadują o naszym mieście powinno znaleźć chyba swój finał przed odpowiednią instytucją ponieważ jest to celowe siane paniki i podawanie fałszywych informacji w czasie kryzysu - twierdzi nasz Czytelnik.

Poniżej nagranie video. O wirusie w Stalowej Woli opowiada "pani Ela - pielęgniarka środowiskowa". Późniejszą debatę prowadzących program, aż trudno komentować. Mamy nadzieję, że występ spotka się ze zdecydowaną i szybką odpowiedzią władz samorządowych.

Przedstawiamy również odpowiedź Klubu Idź Pan Stąd:

W związku z planowanym powrotem dzieci i młodzieży do szkół ożywiła się sekta, która od początku pandemii żerowała na niej celowo rozpowszechniając fałszywe informacje, fake-newsy i rozpowszechniając apokaliptyczne wizje swojego guru Pawła Chojeckiego.

Tym razem skupię się jedynie na jedym, ale za to jaskrawym przykładzie takiej dezinformacji ze strony lubelskiej sekty, który, choć nie podparty niczym, wpisuje się idealnie w fantazje Chojeckiego.

31 sierpnia w audycji Idź Pod Prąd puszczono wywiad z niejaką "Elżbietą", podającą się za pielęgniarkę środowiskową z powiatu stalowowolskiego. Opowiadała ona synowi Chojeckiego o swojej znajomej, 57-latce, która została zakażona koronawirusem i ciężko przechodzi chorobę Covid-19, będąc leczona obecnie na oddziale intensywnej opieki medycznej w Lublinie po przetransportowaniu jej tam śmigłowcem ze szpitala zakaźnego w Mielcu (zakażeni w powiatu stalowowolskiego umieszczani są w szpitalach w Mielcu lub Łańcucie). Rozmówczyni syna lidera sekty mówi, że jej znajoma, mimo tego, że chorowała na choroby, które w ostatnim czasie określa się mianem współistniejących, była osobą aktywną i w miarę zdrową (nie wiadomo jakie kryterium oceny zastosowała ona w tym przypadku).

Chojecki pyta panią Elżbietę (nie wiadomo czy jest to prawdziwe imię; przypomnijmy, że rzekomy były ksiądz występujący w programach sekty i atakujący katolików występował w internecie pod różnymi pseudonimami, najpierw był to "były ksiądz Stefan" a obecnie "były ksiądz Jerzy"), jak, w związku z tym wydarzeniem zachowują się ludzie w powiecie stalowowolskim, czy podział na tych, którzy dali się uwieść teoriom o nie istnieniu omawianego wirusa (w tym naprawdę skrajnych teorii spiskowych) i tych, którzy podchodzą do sprawy w sposób, nazwijmy to "zgodny z oficjalnymi informacjami", jest tutaj widoczny.

Jest to pytanie dość dziecinne, gdyż zdania na ten temat są podzielone jak kraj długi i szeroki a to za sprawą medialnego, informacyjnego chaosu trwającego od początku kryzysu, co jest zasługą m.in. świadomych ośrodków dezinformacji takich jak telewizja Idź Pod Prąd. "Elżbieta" mówi więc, że zna wiele osób, nawet ze służby zdrowia, które całą sytuację określały mianem "ściemy". To także nic szczególnego w skali kraju.

Twierdzi ona jednak, że "wiele domów w naszym powiecie jest objętych kwarantanną", przy czym, oczywiście, nie precyzuje skąd posiada takowe informacje ani co znaczy "wiele". Dodatkowo twierdzi, że w ostatnich czasach zauważalne są oznaki paniki, co jest już wierutną bzdurą, jednak zgodną z propagandową linią sekty odnośnie całej sytuacji.

Dalej rzekoma pielęgniarka brnie już w typowe, internetowe plotkowanie w stylu "znajomy znajomego mówił mi, że…". Stwierdza ona bowiem, że syn jej koleżanki, pielęgniarki która pobiera wymazy mające wykryć zakażenie koronawirusem (pobierane są one w powiatowym specjalistycznym szpitalu w Stalowej Woli), wysłał jej właśnie wiadomość o tym, że "mówiła ona, że jest dużo przypadków". Jest to typowe wzniecanie paniki zgodne z linią dezinformacyjną sekty, jednak prawdziwym hitem jest komentarz do tej rozmowy i wykorzystanie jej w rozpowszechnianiu teorii spiskowych sekty przez jej lidera Pawła Chojeckiego.

Dowiadujemy się z nich bowiem, że oto Stalowa Wola stała się "polskim Wuhan", ogniskiem jakiejś szczególnie agresywnej odmiany koronawirusa a ludzie w naszym mieście "padają na ulicach". Relację owej "Elżbiety" młody Chojecki opisał jako wstrząsającą (użycie śmigłowca do transportu osoby zakażonej Sars-COV2 umknęła lokalnym mediom, a światło dzienne ujrzała dzięki telefonicznej relacji sympatyczki apokaliptycznej sekty).

W tym miejscu do akcji wkroczył zarządca całego interesu, lider sekty Paweł Chojecki, który od razu umiejscowił całą historię (niezależnie od tego czy głos anonimowej osoby jaką jest "Elżbieta", może być wyznacznikiem oceny sytuacji) w scenariuszu wciskanym jego wyznawcom od lat czyli działalności "sztywnej komunistycznej agentury", a tą z kolei umiejscawia on w stalowowolskich zakładach firmy Liu Gong.

Chojecki wzywa do "rozliczenia tych, którzy kłamali mówiąc, że nie ma tej epidemii", jednak nie chce rozliczyć się z roztaczanych przez siebie wizji załamania się służby zdrowia, policji i wizji stosów trupów na ulicach. Zacytujmy guru sekty by uświadomić czytelnikom z czym mają do czynienia w przypadku tej niebezpiecznej sekty i jej internetowego ośrodka dezinformacji (pisownia oryginalna):

"W grę wchodzi tu jeszcze jeden czynnik, o którym nie porozmawialiśmy z Elą (…) że… właśnie w okolicach Stalowej Woli pojawiło się kilka czy kilkanaście przypadków, praktycznie nie wiadomo skąd, Sanepid nie wie skąd nastąpiło zagrożenie, i, uwaga, ta odmiana koronawirusa, która się pojawiła w okolicach Stalowej Woli, rzeczywiście przypomina to co widzieliśmy w Wuhan na początku, że ludzie niekiedy szli ulicą i przewracali się, takie filmiki były w styczniu czy w lutym, przewracali się i praktycznie już nie do odratowania i tak dalej nie? Czyli jakaś bardzo ciężka. Do tej pory większość polskich przypadków to była ta mutacja, która dawała rzadko ciężkie powikłania, a w okolicy właśnie Stalowej Woli pojawiło się nagle kilka ognisk, gdzie są bardzo ciężkie przebiegi. Jak to wytłumaczyć? Na razie Sanepid nie wie.

Ja tylko przypominam, że w roku 2011 zakłady przemysłu ciężkiego w Stalowej Woli zostały wykupione przez komunistów chińskich, to jeszcze za Platformy Obywatelskiej. Pamiętajcie, że zawsze za chińskimi, tymi przedstawicielami idzie chińska, chiński wywiad, który zakłada placówki, werbuje i ma też możliwości operacyjne. Wziąłbym to poważnie pod uwagę."

Młody Chojecki do wywodu swojego ojca, do którego omówienia zaraz przejdę, dodaje, że "pytał o te zakłady Elę" i ona wprawdzie mówiła mu, że temperatura ciała pracowników jest mierzona na wejściu do zakładu, ale, oczywiście, jest to zachowanie pozorów.

"Ale to nie o samych zakładach pracy tylko o chińskiej agenturze, która jest tam na pewno obecna" - kontynuuje Chojecki senior. "Są tam chyba setki obywateli komunistycznych Chin a spora część z nich to są przedstawiciele wywiadu, albo… a wszyscy Chińczycy mają taki nakaz, wiecie, każdy kto ma paszport komunistycznych Chin musi współpracować z komunistycznym wywiadem, czyli agentura z Warszawy czyli z ambasady komunistów chińskich, kontaktuje się z dowolnym Chińczykiem w Polsce i mówi ‘masz zrobić to i to, i on to musi zrobić"… a myśl tę kończy syn Chojeckiego mówiąc: "Bo inaczej twoi rodzice, coś tam im się może zdarzyć".

W taki sposób wyjaśniają sobie to wszystko członkowie apokaliptycznej sekty tworząc atmosferę grozy, a właściwie taką sieczkę sprzedaje swoim wyznawcom rodzina Chojeckich.

Przejdźmy więc do omówienia wywodu Chojeckiego. Rzekome ciężkie przypadki czy ogniska takich przypadków, które pojawiły się w Stalowej Woli są jedynie wymysłem spaczonego umysłu guru apokaliptycznej sekty, który jednak nakręca tym jakąś grupę odbiorców w internecie. Nie podaje on źródeł swoich, rzekomych informacji na ten temat, a składa się tak, że z racji wykonywanych przeze mnie obowiązków w związku z pandemią a także z racji posiadania w rodzinie personelu medycznego mam jakieś tam rozeznanie i stałe informacje odnośnie sytuacji w Stalowej Woli i na terenie jej powiatu, a w każdym razie na pewno więcej niż może wiedzieć Chojecki i członkowie jego sekty, którzy i moją, krytyczną względem ich sekty działalność z racji miejsca mojego zamieszkania, łączyli z zakładami Liu Gong i jakąś, wyimaginowaną działalnością agenturalną.

Nie miały miejsca żadne przypadki opisywane przez Chojeckiego, nie było żadnego "padania na ulicy", żadnych unikalnych dla Wuhan odmian szczepu wirusa, nie ma też żadnej paniki, nad której wytworzeniem usilnie pracuje sekta. Nie wiadomo też skąd Chojecki wiedzieć może, co wie stalowowolski Sanepid a czego nie wie. Na dowód swoich słów przytacza on… filmiki z internetu, co mówi samo za siebie w kwestii wiarygodności przekazu Idź Pod Prąd.

Po raz kolejny mamy do czynienia z typową manipulacją ustawioną pod propagandę sekty i prawdopodobnie wykorzystaniem ich sympatyka w pozycji żyranta ich teorii spiskowych. W tym miejscu szczególnie zwraca uwagę to, że "pastor" bardzo żałuje, że nie mógł spytać "Eli" o rzekome chińskie powiązania, ale wywiad nagrany był wcześniej, więc on i jego syn ustawili go tak, aby później, nie zaburzając przekazu "Eli" móc dodać do niego teorie spiskowe bez jej ewentualnego zaprzeczenia. "Ela" nie pojawi się już więcej na antenie IPP, nie będzie mogła powiedzieć na żywo, że to co dodano do jej opowieści nie jest jej opinią. Jeśli jest autentyczną osobą to została wykorzystana jak wielu innych sympatyków sekty, która puściła swój, wątpliwej jakości, przekaz w internet podpierając się jej historią ale nie pozwoliła już odnieść się do jej interpretacji i nadinterpretacji ze strony guru i jego syna. (źródło: Stalowa Wola polskim Wuhan? Majaki lidera niebezpiecznej sekty.)
Video

Strona do druku Drukuj artykuł    

Jeżeli masz jakieś ciekawe informacje, chcesz przekazać coś ważnego,
coś interesującego, nie wahaj się - napisz do nas: redakcja@stalowka.net

Dodaj komentarz do artykułu »  

Niedziela, 6 września 2020 r. godz. 23:20
~katastrofa
PANI ElZBIETA S KTURA SIEJE PROPAGADE TO LIDER SEKTY IDZ POD PRAD PROSZE OBEJZYC JEJ WYZNANIE MILOSCI DO JEZUSA I WYZNANIA WIARY LINK DO STRONY DLACZEGO JEZUS MOWILI ZE PEWNOSC ZBAWIENIA TO PYCHA SWIADECTWO ANDRZEJA I ELI POZDRAWIAM WSZYSTKICH ZDROWO MYSLACYCH
+0-0
Czwartek, 3 września 2020 r. godz. 01:56
~meri
Przypominam tu niektórym, że od kilku lat rządzi PIS i jak tu nazywani platfusy nie mają możliwości podkradania, dla nich jak ewentualnie dojdą do władzy już nic nie zostanie....
+0-0
Środa, 2 września 2020 r. godz. 13:23
~malwa
Najwięksi teoretycy spiskowi w powojennej Polsce to Platfusy. Już nawet żeby przykryć swoje niekompetencje spiskują, że Czajkę zaatakowali terroryści. Dla mnie Platfusy to ciamajdy życiowe, bo nic im nie wychodzi oprócz podkradania.
+0-0
Środa, 2 września 2020 r. godz. 15:18
~Man from utopia
Widzę,że niektórzy mają kłopot z interpretacją, to będę starał się pisać bardziej prostym językiem.
+0-0
Środa, 2 września 2020 r. godz. 15:01
~pralka
Manie from utopia:fundacja Sorosa ci mózg wyprała?
+0-0
Środa, 2 września 2020 r. godz. 14:48
~Man from utopia
cela+ będzie.???
+0-0
Środa, 2 września 2020 r. godz. 14:36
~cela+ będzie
widzę, że są jeszcze durnie jak "Man from utopia", którzy wierzą w pancerną brzozę.
+0-0
Środa, 2 września 2020 r. godz. 14:12
~Man from utopia
Smoleńsk i miesięcznice to prawda pisowska. Antek parówkę ugotował i sprawę wyjaśnił. Nie ma to, jak ciemny ludek zrobiony w człona dalej brnie w kłamstwo bo nie chce się przyznać, że na durnia wyszedł.
+1-0
Środa, 2 września 2020 r. godz. 13:11
~Łowca pełowca
Do Łowca pisowca: Mistrzu, dużo masz jeszcze tego gówna? Zostaw trochę dla siebie. Na obiad.
+0-0
Środa, 2 września 2020 r. godz. 14:48
~Szefowa garkowa
to szefie kuchni takie specjalne danie zaserwuj rudemu co w gałę haratał i Czaskosiowi co go rura dobija. A jak coś zostanie to poczęstuj PObudkę...
+0-1
Środa, 2 września 2020 r. godz. 14:34
~Szef kuchni
Pisowczyku mały, dla ciebie mam kacze fekalie słodsze niż bakalie.
+0-0
Środa, 2 września 2020 r. godz. 09:35
~wybuchowa parówka
Coś ostatnio antonich jak grzybów po deszczu.
+0-0
Środa, 2 września 2020 r. godz. 10:18
~Puszka po coli walnięta młotkiem
Może to skutki wprowadzenia technologii 5G albo ożywiona działalność reptilian i szaraków. Zieloni kosmici są O.K., ich nie podejrzewam.
+0-0
Wtorek, 1 września 2020 r. godz. 21:56
~prosiak
chojecki znany jest ,że wszyscy którzy nie zgadzają się z nim to agenci ruscy i chińscy
+0-0
Środa, 2 września 2020 r. godz. 07:50
~Łowca pisowca
To bardzo podobne objawy do tych , które ma prezes, tylko on używa słowa ,,oni". Jest to o wiele bardziej uniwersalne, bo zawsze do listy ,, wrogów" można kogoś dodać, co też czyni.
+0-0
Wtorek, 1 września 2020 r. godz. 21:26
~Ferdek z Poniatowskiego
Ja tylko raz widziałem w Stalówce, jak człoweik padł na ulicy, a raczej na trawnik. Ale było to po wypłacie i wyglądało tak: chwiejąc siem trzy kroki w przód, dwa w tył, jeden w bok i gleba. Mi siem wydaje, że to nie na wirusa, tylko gorąco było i siem za dużo piwem schłodził, bo wyszedł z ogródka piwnego.
+0-0
Wtorek, 1 września 2020 r. godz. 19:21
~@Łowca pisowca
Masz zdecydowanie rację, kiedyś ten kurduplowaty guru straszył uchodźcami a dziś tęczą chociaż tęcza jest mu obca od chwili kiedy tabletki nawet "na godzinę przed" już nie chcą działać i już nie "dochodzi"!
+0-0
Środa, 2 września 2020 r. godz. 14:00
~doktór
lewatywę ci polecam z ciepłym mlekiem i czosnkiem. Przejdzie ci tak schizofrenia jak sie wypróżnisz.
+0-0
Wtorek, 1 września 2020 r. godz. 18:25
~stary-inzynier
To nie tylko Polska, czy Stalowa Wola. Od czasu pojawienia sie wirusa, w wielu krajach stal sie on jakby "urodzajna gleba" i motywem do tworzenia najdzikszych nawet teorii spiskowych !
+0-0
Wtorek, 1 września 2020 r. godz. 17:31
~JANDA
Chojecki? Tworki!
+0-0
Wtorek, 1 września 2020 r. godz. 16:36
~Czytelnik
W niedługim czasie można spodziewać się tutaj wysypu, bardzo łatwo rozpoznawalnych komentarzy członków i sympatyków sekty, którzy w takich sytuacjach są mobilizowani przez guru Chojeckiego. O bezpodstawnych oskarżeniach względem firmy Liugong został poinformowany ich dział prasowy. Miejmy nadzieję, że władze miasta i zarząd firmy podejmie odpowiednie kroki w stosunku do tej niebezpiecznej grupy.
+0-0
Niedziela, 6 września 2020 r. godz. 23:09
~katastrofa
Ta pani to Elzbieta S SRODOWISKOWA pracownik sluzby zdrowia z PYSZNICY Powinna poniesc kosekwecje za sianie propagandy
+0-0
Środa, 2 września 2020 r. godz. 14:25
~Łowca pisowca
doktór, pracowników mundurowych z kościoła katolickiego z pedofilii lecz.
+0-0
Środa, 2 września 2020 r. godz. 14:12
~doktór
Lewatywę obu panom poniżej polecam. Z ciepłym mlekiem i czosnkiem to przestaną was te korniki drążyć.
+0-0
Wtorek, 1 września 2020 r. godz. 23:01
~Pan Felczer
To bylo w roku 2015. "Na spotkaniu wyborczym w Makowie Mazowieckim PiS Jarosław Kaczyński kolejny raz odniósł się tematu uchodźców, którzy nieustannie napływają do Europy. Tym razem zwrócił on uwagę na zagrożenia zdrowotne wiążące się z pojawieniem imigrantów. Jak powiedział: - Są już przecież objawy pojawienia się chorób bardzo niebezpiecznych i dawno niewidzianych w Europie. Cholera na wyspach greckich, dezynteria w Wiedniu. Różnego rodzaju pasożyty, pierwotniaki, które nie są groźne w organizmach tych ludzi, a mogą tutaj być groźne."
+0-0
Wtorek, 1 września 2020 r. godz. 17:48
~Łowca pisowca
Działalność tej sekty, kłamstwa o rzekomym zagrożeniu koronawirusem ze strony Chińczyków przebywających w Polsce bardzo przypomina inną sektę, której guru mówił, że uchodźcy roznoszą choroby.Analogie są tu oczywiste. Może to ci sami ludzie?
+0-0
Wtorek, 1 września 2020 r. godz. 16:28
~Oficer prowadzący
Róbta co chceta to spuścizna po nierządach poprzedników PiSu. Takie sekty powinny być karane, podobnie jak siewcy fejków i nienawiści na tym forum. Bo to jest przecież wbrew regulaminowi. Ja mam duże archiwum odnośnie kto i co, bo od lat obserwuję działalność tych osób, co wciąż zmieniaja niki, a pisza to samo: "mafia pisowska, pisowscy aparatczycy, gnom z Żoliborza, Adrian, budyń czy długopis"... Jest tego bardzo dużo i pewnego dnia moje akta ujrzą światło dzienne. A wtedy bedą uciekać do Kanady, Chicago czy Liverpoolu, jeżeli zdążą oczywiście.
+0-0
Środa, 2 września 2020 r. godz. 07:42
~Oficer Wszechmogący
Odnotowuj, historia twojej choroby psychicznej też pewnie ma opasłą teczkę.Świrze toruński z ormowską legendą.
+0-0
Wtorek, 1 września 2020 r. godz. 22:55
~Sycyliana
Coz... czy ktokolwiek jest w stanie zaprzeczyc, ze PiS to NIE jest taka normalna partia polityczna, a organizacja kierowana przez jednego "bossa wszystkich bossow"? I ze w taki wlasnie sposob dzialaja organizacje o charakterze mafijnym?
+0-0
Wtorek, 1 września 2020 r. godz. 21:20
~Oficer prowadzący
dlatego nie przypisuj komuś Oficerze Prowadzący kradzenie nicków. To też już jest odnotowane w moim archiwum.
+0-0
Wtorek, 1 września 2020 r. godz. 19:04
~Oficer Prowadzący
Acha, pisowcu, drobna różnica , ja jestem,,Prowadzący" a ty ,,prowadzący" i nigdy nie piszę komentarzy a tylko odpowiedzi.
+0-0
Wtorek, 1 września 2020 r. godz. 19:01
~Oficer prowadzący
Chicago, chciałbym żeby te wasze przekręty i manipulacje ujrzały światło dzienne. Bo wszyscy tacy jak ty mówią tym samym, łatwo rozpoznawalnym dla oficerów językiem. O żadnej cenzurze nie ma mowy.
+0-0
Wtorek, 1 września 2020 r. godz. 18:16
~Oficer Prowadzący
Chicago,w pełni się się z Tobą zgadzam.
+0-0
Wtorek, 1 września 2020 r. godz. 18:15
~Jaro
Goń się ormowcu.Stęskniłeś się za PRL-em.To won do Putina.
+0-0
Wtorek, 1 września 2020 r. godz. 17:37
~Chicago itd.
Co nam tutaj sugerujesz "oficerze"? Czy chcialbys "oficerze" powrotu cenzury? Tak jak kiedys, za "starych, dobrych czasow" komuny?? +++ P.S. Kosciol rzymsko-katolicki to tez sekta, tylko chrzescijanska SEKTA. Tyle, ze wieksza, bogatsza i bardziej wplywowa. +++ Dla wyjasnienia, nie mam nic wspolnego z kosciolem, ani tez zadnymi "sekatami" - osobiscie jestem agnostykiem.
+0-0
Wtorek, 1 września 2020 r. godz. 17:21
~Oficer Prowadzący
Ferdek węsz dalej i trop ale nicka nie kradnij bo twój prymitywny język i treść cię zdradza ,,Dicku".
+0-0
Wtorek, 1 września 2020 r. godz. 16:09
~olo
Hejterzy tylko na manipulacjach swoje pierdu, pierdu wypocili.
+0-0
Wtorek, 1 września 2020 r. godz. 16:34
~Czytelnik
Masz rację. Hejterzy z niebezpiecznej sekty ropowszechniają nieprawdziwe informacje i rzucają niczym nie podparte oskarżenia pod adresem firmy, jej pracowników, usiłują wywołać panikę aby podtrzymać swoją apokaliptyczną narrację. Dostępne są także świadectwa byłych członków sekty, którzy potwierdzają, że jest to niebezpieczna, destrukcyjna grupa, dodatkowa uzbrojona w broń palną i bardzo mocno zradykalizowana.
+0-0
Wtorek, 1 września 2020 r. godz. 15:38
~Moher49
W normalnym kraju guru Chojecki dostałby takie manto, że przez miesiąc na d.. by nie usiadł. Ale w Polsce mamy - róbta co chceta. Przestępców broni ponadto rebe Schudrich i paru innych. Mają większą władzę od "polskiego" sądu.
+0-0
Wtorek, 1 września 2020 r. godz. 19:37
~Lucyfer
Moher też jestem wrogiem chrystianizacji.Gdzie się nie pojawili kaznodzieje tam upadek moralny i bieda nastawały. Nie przypadkowo największe zacofanie na Podkarpaciu bo tutaj ich najwięcej się pleni. Takie ich ,, Zagłębie"...
+0-0
Wtorek, 1 września 2020 r. godz. 18:53
~Ferdek z Poniatowskiego
Czyli przyznaje pan, panie Moher49, że takiego kraju nie ma, ale żeby go stworzyć to najsampierw trzeba siem pozbyć totalnych zdrajców, bo ze zdrajcami przecież nia ma co budować. I daltego narazie wspieram PiS, bo znimi wygrywa, a ja lubie słuchac to ich wycie, he he he.
+0-0
Wtorek, 1 września 2020 r. godz. 18:35
~Moher49
Panie Ferdku. taki kraj trzeba stworzyć, nie małpować z innych. Łatwe to nie będzie. Stworzyliśmy konstytucję 3 maja, to się zaraz sępy na nas rzuciły. Dawno temu na wyspach Polinezji rządzili i leczyli sprawiedliwi szamani - kahuni. Nie było przestępstw, nie trzeba było policji, więzień. Ale oni mówili - przypłyną tu ogromne okręty, przywiozą inną wiarę. Przypłynęli, obiecali że każdy zmarły po 3-ch dniach zmartwychwstanie. Nikomu nie udało się zmartwychwstać, ale na powrót do starych obyczajów było już za późno.
+0-0
Wtorek, 1 września 2020 r. godz. 18:18
~Cysorz z metra cięty.
Ferdek ty myślisz?Wolne żarty, starcze.
+0-0
Wtorek, 1 września 2020 r. godz. 17:06
~Ferdek z Poniatowskiego
Panie Moher49, proszę mi wskazać normalny kraj na świecie, bo jakoś żaden mi do głowy nie przychodzi, jak se myślę na balkonie.
+0-0
Wtorek, 1 września 2020 r. godz. 15:32
~123
Dajcie spokój. Na takich debili nie powinien nikt reagować, a już na pewno nie jakakolwiek władza. Nie oglądać i nie komentować bo to na tym im najbardziej zależy.
+0-0
Wtorek, 1 września 2020 r. godz. 17:17
~Man from utopia
Poza kontrolą wszelkich instytucji chcą, a raczej działają PIS-owcy, dlatego łamiąc konstytucję zniszczyli trójpodział władzy w niej zapisany.I też mają swojego guru.
+0-0
Wtorek, 1 września 2020 r. godz. 15:58
~Czytelnik
Tutaj się mylisz, gdyż sekta Chojeckiego jest poza jakąkolwiek kontrolą instytucji. Jest to grupa uzbrojona w broń palną, posiadają kilkanaście sztuk broni długiej i krótkiej, są konfrontacyjnie nastawieni do świata zewnętrznego (zerknij na sprawę Waco i sekty Davida Koresha, wypisz wymaluj), posiadają bardzo podejrzane kontakty i szerzą bardzo niebezpieczne, ekstremistyczne idee.
+0-0
Wtorek, 1 września 2020 r. godz. 15:28
~667-LWS
Po co ten drive-thru jak wszystko pod kontrolą? Dezinformacja też powinna być karana. Gdyby pisowcy swojej polityki nie opierali na kłamstwach to być może teraz nie byłoby tego artykułu.
+0-0
Wtorek, 1 września 2020 r. godz. 16:46
~kot prezesa
A sio belzebubki, a sio!
+0-0
Wtorek, 1 września 2020 r. godz. 16:36
~Lucyfer
Fake- newsy, czyli to takie pisowe Piebiaki? Niegroźni...
+0-0
Wtorek, 1 września 2020 r. godz. 16:03
~Czytelnik
Sekta Chojeckiego ma powiązania z mediami należącymi do sekty Falun Gong czyli Epoch Times, które np. Guardian określa jako jedną z głównych fabryk fake-newsów. Chojecki celowo rozpoweszechniał fałszywe informacje o pandemii, wzywał do niestosowania się do zaleceń służb i instytucji państwowych. Jego działalność jest społecznie bardzo szkodliwa a z racji ich radykalizmu i uzbrojenia w broń palną także niebezpieczna. Swoich wyznawców potrafi zradykaliować tak, że ci chwalili się w jego programach do chodzenia po ulicach z młotkami z kieszeniach oraz wzywali do pobić swoich krytyków. Ta sekta jest grupą naprawdę nieibezpieczną.
+0-0
Wtorek, 1 września 2020 r. godz. 15:01
~Łowca pisowca
Powinno się uspokoić mieszkańców, najlepiej zaprosić M.Morawieckiego, żeby powtórzył te swoje bzdury z czasu kampanii wyborczej. Sekta, to znaczy, że wszyscy wyznawcy są poddanymi jednemu guru, jego zdaniu oraz rządom i on decyduje co wolno a czego nie.Czy tak? Przecierz takie organizacje istnieją i działają w Polsce.Nie widzę też tu namawiania do pozbywania się emerytur czy rent, jako ,,darów serca". ,, Sekta" nie jest pojęciem obraźliwym, ale w Polsce za takie uchodzi. Papież musiał spalić 120 Franciczkanów bo głupcy twierdzili ,że Kościół może utrzymywać się z jałmużny i wytykali mu bogactwo.Czy byli sektą? Lepiej zająć się pisowskim Rzecznikiem praw dziecka bo tam dopiero ,,odloty" odchodzą. A jeśli wierzą w boga i namawiają do czytania biblii to są bardziej tolerancyjni jak ci którzy wmawiają innym, że katechizm jest podstawą chrześcijaństwa i tylko oni mają kontakt z bogiem który ich słucha. Wolność słowa i wolność myśli to jest to co wam PIS- owcom najbardziej w ludziach przeszkadza.
+0-0
Wtorek, 1 września 2020 r. godz. 16:44
~Man from utopia
A nasi rządzący utrzymują kontakty z niejakim ojcem Rydzykiem, który odmawia systematycznie podania żródeł finansowania fundacji do niego należących.
+0-0
Wtorek, 1 września 2020 r. godz. 15:59
~Łowca pisowca
No, jeżeli mówią to jej byli członkowie, to oni są dla mnie tak wiarygodni jak ta pielęgniarka ,,Ela" i ta trójka która przeżyła katastrofę smoleńską oraz ojciec Rydzyk jak mówił, że pedofilii w kościele nie ma. Po prostu są konkurencją dla innych instytucji żerujących na ludzkiej głupocie ale to nie powód żeby kogoś obrażać i namawiać do nagonki. To taki sam folklor religijny jak np. święcenie samochodów czy kult obrazów.Ksiądz Natanek przestał odprowadzać utarg do kurii to też nazwano jego wspólnotę religijną sektą.Ja rozumiem, że PiS jest otoczony ,,wrogami" ale ten nie jest groźny. Właściwie to zrobiono im tu reklamę tym artykułem.
+0-0
Wtorek, 1 września 2020 r. godz. 15:09
~Czytelnik
Sekta Pawła Chojeckiego ma wszystkie, podręcznikowe cechy grupy destrukcyjnej, stosującej terror psychiczny, psychomanipulację, odpowiedzialna jest za rozbijanie rodzin o czym mówią jej byli członkowie, panuje w niej totalna kontrola i inwigilacja, dodatkowo ma bardzo niejasne źródła finansowania, obraca milionowymi kwotami niewiadomego pochodzenia, ma także kontakty ekstremistami zza granicy np. Avi Yeminim z Australii, powiązanym z niejakim Tommym Robinsonem a także rodziną Hovindów z USA (skaanymi przestępcami podatkowymi). Wiele materiału uzbierane jest już na temat tej sekty. W tej chwili prokuratur Lublin-Południe prowadzi śledztwo w jej sprawie.
+0-0
Wtorek, 1 września 2020 r. godz. 14:21
~Leon
Władze miasta jak zwykle są zajęte pierdołami
+0-0
Wtorek, 1 września 2020 r. godz. 14:16
~Czytelnik
Powinny zareagować władze miasta jak i prawnicy firmy Liu Gong. To celowa dezinformacja i sianie paniki w czasie kryzysu.
+0-0
Stalowka.NET - Wiadomości lokalne z miasta Stalowa Wola i okolic
Copyright 2001 - 2021 Stalowka.NET
  » O nas  » Redakcja  » Reklama  » Kontakt
Wszelkie prawa zastrzeżone.
X Ta strona korzysta z plików cookie w celu świadczenia usług i realizacji potrzeb użytkowników. Pliki te mogą być zapisywane w pamięci Twojego urządzenia. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej. Więcej w polityce prywatności.