Stalowa Wola Stalowa Wola: Huta Stalowa Wola
Wiadomości lokalne z miasta Stalowa Wola i Powiatu Stalowowolskiego. Najnowsze! Najszybciej!
Kamera na żywo na panoramę Stalowej Woli na skrzyżowanie al. Jana Pawła II z ul. KEN
Nagrania audio, rozmowy z ciekawymi ludźmi
Fotografie z najważniejszych wydarzeń w Stalowej Woli
Kanał youtube.stalowka.net - Pierwsza stalowowolska telewizja internetowa
Encyklopedia miasta Stalowa Wola
Zapowiedzi zbliżających się wydarzeń kulturalnych
Baza adresowa najważniejszych firm i instytucji życia publicznego
Bezpłatna baza ogłoszeń dla mieszkańców miasta Stalowa Wola jak i Powiatu Stalowowolskiego
Twoje konto
Strona główna  Stalowa Wola / Wiadomości Wtorek, 14 lipca 2020 r. Imieniny: Kamili, Kamila, Marcelego
 Wiadomości lokalne
» Na Hutniku rozpoczyna się wymiana wodomierzy
» Eye Fusion na piękne i świeże spojrzenie!
» Mordy polityczne w internetowych wpisach?
» I po wyborach. Czas podziękowań i rozliczeń w Koalicji Obywatelskiej
» Masz pomysł na kulturalną inicjatywę? Zgłoś się do MDK
» W związku z przypadkiem koronawirusa MOPS ogranicza obsługę interesantów
» Nowe zakażenie koronawirusem. Kobieta w szpitalu
» Spłonęły dwie ciężarówki, dwa inne auta nadpalone
» Tomasz Miśko ze Stalowej Woli dyrektorem tarnobrzeskiego oddziału ARP
» 500-metrowa plama oleju na trasie podskarpowej
» OSP Antoniów z dotacją na zakup samochodu
» Sąsiedzki Eko Azyl z mini ogródkiem przy bloku socjalnym
Więcej » 
 Zasłyszane...
"Koronawirus zabija ludzi a my pracowaliśmy na ich rzecz. Mamy wielki wkład w rozwój małych ojczyzn. Dziś przyrównuje się nas do... pandemii".
Marek Rząsa, poseł Platformy Obywatelskiej.
 Imprezy w mieście
» XXX Międzynarodowy Festiwal Muzyczny 2020
» Towarzyskie spotkanie literacko - automobilowo - muzyczne Tyrmand i samochody
» Targ Staroci
» TARAS DLA WAS czyli Wakacyjna Strefa Spotkań
» TARAS DLA WAS - Aktywne poranki
» Elementarz polskiego dizajnu
» AMATOPASJA 19
» Rozwadów - podróż sentymentalna w 330. rocznicę lokacji miasta. Wysta
Więcej » 
 Fotoreportaże
Stalowa Wola: San zalewa błonia w Stalowej Woli
»San zalewa błonia w Stalowej Woli
»Minister Sportu w Stalowej Woli
»KARAKAL-20 w Radomyślu nad Sanem
»Stalowa Wola: Andrzej Duda w Parku Miejskim
»Miejski Dzień Dziecka w Stalowej Woli
Więcej » 
Wiadomości lokalne / Polityka i Samorządy

Sobota, 6 czerwca 2020 r. godz. 13:30     /Magdalena Rodecka/
Andrzej Duda: kandyduję po to, żeby nikt nas nie cofnął o 5 lat

- Proszę was pokornie o wsparcie i o głosy, nie tyle dla siebie, ile dla tego, żeby Polska dalej mogła się rozwijać, żeby dalej mogła podążać dobrą drogą - mówił w Stalowej Woli prezydent RP Andrzej Duda.
- Proszę was pokornie o wsparcie i o głosy, nie tyle dla siebie, ile dla tego, żeby Polska dalej mogła się rozwijać, żeby dalej mogła podążać dobrą drogą - mówił w Stalowej Woli prezydent RP Andrzej Duda.
Fot. Jacek Rodecki
Ubiegający się o reelekcję prezydent RP Andrzej Duda przyjechał do Stalowej Woli DudaBusem. W parku miejskim w ramach "Strefy rozmów o Polsce" spotkał się z mieszkańcami powiatu i okolic.

Towarzyszyła mu była premier i europosłanka Beata Szydło, poseł Krzysztof Sobolewski i Rafał Bochenek, rzecznik prasowy Błażej Spychalski oraz lokalni przedstawiciele parlamentu i samorządu. Duda przeszedł alejką przez park, gdzie witali go sympatycy, skandując jego imię i nazwisko. Robiono zdjęcia, ściskano dłoń. "Dziękujemy Prezydencie! Dzięki Panu jest emerytura wcześniejsza. Inaczej tyrałbym do śmierci", "Wprowadził Pan wspaniałe reformy. Chcemy żeby je Pan dokończył", "Musi Pan wygrać! Dla nas i naszych wnuków", "Niech trwa dobra zmiana" - dało się słyszeć w tłumie.

Andrzejowi Dudzie towarzyszył prezydent miasta Lucjusz Nadbereżny, który rozpoczął oficjalnie wiec wyborczy: Jesteśmy tutaj, by powiedzieć wyraźnie, że nie pozwolimy na to, by żadne dobre programy, które zostały wypracowane przez pana prezydenta Andrzeja Dudę, zostały zabrane Polakom - mówił Nadbereżny. - Chcemy kolejnej kadencji na urząd prezydenta, która ma Polskę w sercu, słucha Polaków, realizuje program i dotrzymuje słowa. Taka właśnie była prezydentura Andrzeja Dudy - dodał Nadbereżny.

Włodarz Stalowej Woli podkreślał jak ważne są wybory 28 czerwca. One mają bowiem rozstrzygnąć jaka będzie Polska następnych lat. Stalową Wolę postawił za symbol wiary w to, że Polacy potrafią, że mieszkają tu ludzie pracy, olbrzymich serc i ambicji. A taka właśnie jest Polska pod rządami Dudy - ambitna.

Zaskoczeniem była obecność byłej premier Beaty Szydło. W tłumie dało się słyszeć, że to "tajna broń PiS-u", że "szkoda, że nie jest premierem". - Zawsze, kiedy jestem w Stalowej Woli wyjeżdżam z pozytywną energią. My tej energii właśnie potrzebujemy, by te wielkie marzenia o Polsce do końca zrealizować - mówiła do tłumu. Podziękowała wszystkim tym, przez ostatnie pięć lat wspierali prezydenta i rząd w podejmowaniu działań. - Dziś przed nami kolejny wybór. Musimy podjąć decyzję, czy chcemy, aby nadal prezydentem był człowiek, który udowodnił, że dotrzymuje słowa danego wyborcom i broni interesów Polski i Polaków - zachęcała do oddania głosu na Andrzeja Dudę.

- Proszę was pokornie o wsparcie i o głosy, nie tyle dla siebie, ile dla tego, żeby Polska dalej mogła się rozwijać, żeby dalej mogła podążać dobrą drogą. Kandyduję po to, żeby nikt nas o pięć lat nie cofnął, kandyduję po to, żeby nie przyszedł ktoś, kto zaburzy rozwój, kto będzie generował awantury i kłótnie, kto zamiast budować będzie się bił albo walczył jak zapowiadają co poniektórzy - rozpoczął wystąpienie Andrzej Duda.

Zapowiedział, że chce być prezydentem polskich spraw i zmierzyć się z trudnościami w niełatwych czasach pandemii koronawirusa. Walka z niewidzialnym wrogiem wymagała i wymagać będzie podejmowania trudnych i niepopularnych decyzji ale chodzi tu o życie i zdrowie Polaków, które jest najważniejsze. Wiązało się to z wygaszeniem gospodarki, której odbudowa teraz trwa poprzez tarczę antykryzysową bo gdy zniknie biznes, znikną pracodawcy, tym samym nie będzie miejsc pracy.

Kandydat na prezydenta Zjednoczonej Prawicy patrzy w przyszłość aby pokolenie jego córki, wnuków, nie musiało wyjeżdżać za chlebem do obcych państw, aby znane im były tradycje i wartości chrześcijańskie.

Duda przedstawił najważniejsze programy i cele, które chce zrealizować, jeżeli zostanie prezydentem na kolejną kadencje. Nazwał je "kołem zamachowym" polskiej gospodarki. Na liście znalazły się: budowa Centralnego Portu Komunikacyjnego, przekop Mierzei Wiślanej, Via Carpathia, powołanie Funduszu Inwestycji Lokalnych, Centra Zdrowia dla Seniorów 75 plus, Fundusz Medyczny na szczególne wypadki i sytuacje onkologiczne, unowocześnienie ponad 200 szpitali powiatowych, program Miasto z klimatem, rozwój małej i średniej retencji w miastach, program Twój Prąd, 500 zł na każde dziecko na potrzeby wypoczynku krajowego.

- Proszę, żebyście głosowali za Polską sprawiedliwą. Proszę, żebyście głosowali za Polską, gdzie władza w pierwszej kolejności zwraca uwagę na sprawy zwykłego obywatela, a elitom mówi, że mają zobowiązania wobec Polski, a nie prawa do roszczeń. Taka Polska musi być, taką Polska musi się stać - powiedział na zakończenie Andrzej Duda.

Następnie prezydent udał się na rozmowy z mieszkańcami. O godzinie 17:00 będzie na Rynku w Zaleszanach.

Zobacz więcej:
- Fotoreportaż: Stalowa Wola: Andrzej Duda w Parku Miejskim

Strona do druku Drukuj artykuł    

Jeżeli masz jakieś ciekawe informacje, chcesz przekazać coś ważnego,
coś interesującego, nie wahaj się - napisz do nas: redakcja@stalowka.net

Dodaj komentarz do artykułu »  

Czwartek, 11 czerwca 2020 r. godz. 22:28
~Mozets
Cytuję Balladyna: ~Balladyna I znowu nedzny (PiSowski) draniu podszywasz sie pod cudzy pseudonim? Czy bawia cie takie metody?? ************************ Wielokrotnie proponowałem redakcji by jeden użytkownik miał jeden nick. Redakcja nie jest tym zainteresowana. Chyba wie co robi. Moje komentarze utrzymane na kulturalnym, lecz no correct political poziomie są abortowane przed ukazaniem się. Nie mam pretensji. Nie moje konie nie mój wóz jak mówi intelektualista Wałęsa.
+0-0
Wtorek, 9 czerwca 2020 r. godz. 20:18
~stalowiaczek
Panie Duda, czy znowu trzeba bedzie dolozyc pieniedzy na ochrone panskiego Szefa? Wyglada na to, ze wszystko drozeje... "Z dokumentów, które posiada Krajowe Biuro Wyborcze, wynika, że PiS wydaje na wsparcie prezesa blisko 150 tys. zł miesięcznie, co rocznie daje kwotę 1,6 milona złotych - ujawnia portal interia.pl. To kolejny wzrost wynagrodzenia dla firmy zapewniającej bezpieczeństwo Jarosława Kaczyńskiego. W zeszłym roku ta kwota była niższa o 200 tys. złotych, a w 2013 roku "zaledwie" milion. W samym marcu 2019 r. ochroniarze prezesa PiS mieli zarobić dwukrotnie po 135 tys. zł. Łącznie za rok ubiegły zainkasowali ponad 1,86 mln zł. - To zapewne kwota brutto. Po odjęciu VAT i standardowej marży 7 proc. zostaje ok. 100 tys. zł. Przy trzech ochroniarzach i transporcie wychodzi około 3 300 zł dziennie. Całkiem niezła stawka - wylicza gen. Grzegorz Mozgawa, były szef Biura Ochrony Rządu. PiS od lat korzysta z usług renomowanej firmy Grom Group. Firma została założona przez dwóch emerytowanych snajperów jednostki Grom. W ich ofercie znajdują się usługi byłych komandosów, oficerów służb specjalnych i funkcjonariuszy BOR. Ochroniarze, jak wielokrotnie opisywały media, mogą cieszyć się specjalnymi przywilejami. Towarzyszą prezesowi PiS w sejmowych kuluarach, chociaż nie mają tam wstępu dziennikarze!"
+0-0
Wtorek, 9 czerwca 2020 r. godz. 19:55
~niesmak pozostanie
"Wprowadzil wspaniale reformy"? Coz, on tylko podpisywal, uparcie podpisywal, nawet i o trzeciej nad ranem~!
+0-0
Wtorek, 9 czerwca 2020 r. godz. 17:46
~mixxer
DudaBon turystyczny? Ja, niestety, nie mam dzieci. Dość tej śmierdzącej kiełbasy wyborczej! A pani Emilewicz rzeczywiście ogłuchła.
+0-0
Wtorek, 9 czerwca 2020 r. godz. 17:33
~PacMan
Cytuje: "Podczas wizyty w Bytowie na Pomorzu prezydent Andrzej Duda skonfrontował się z mężczyzną, który krzyczał w jego kierunku "marionetka!". - Słucham? - zapytał Duda. Gdy zarzucono mu, że "podpisuje wszystko na życzenie prezesa", Duda powiedział, że robi co w jego mocy, by "być prezydentem wszystkich Polaków". Na pytanie o niezależnych sędziów prezydent odparł: - O czym pan mówi, o tych komuchach?" On juz nawet nie udaje, ze jest kims wiecej niz poslusznym, PiSowskim aparatczykiem i okazuje taka sama bute, pyche i arogancje jak jego "boss", Kaczynski!!
+0-0
Piątek, 12 czerwca 2020 r. godz. 13:51
~Bławat
@lewy- które podpisane ustawy, są tak bardzo dla Ciebie niewygodne? Konkretnie!
+0-0
Czwartek, 11 czerwca 2020 r. godz. 19:02
~Lewym Sierpowym
Szanowny panie "Blawat"... Duda podpisywal praktycznie wszystko co mu jego Mafijny Boss (Kaczynski) nakazal. Albo (kilka razy) odsylal do TK (od dawna opanowanego przez rozne Julie "Wolfgangowe" i takie osoby jak Czerwony Prokurator Piotrowicz, czy "salatkowa" pani Pawlowicz). Plus cytat (prawo.pl): "Konstytucja pozwala prezydentowi na weto, czyli odmowę podpisania ustawy i przekazanie jej Sejmowi z umotywowanym wnioskiem o ponowne rozpatrzenie. Z uprawnienia tego Andrzej Duda skorzystał w kadencji Sejmu 2015 -2019 pięć razy. Prezydenckie wnioski utknęły w Sejmie - żaden nie został rozpatrzony." Z cala pewnoscia PiSowski prezydent wiedzial, jak postapi PiSowska wiekszosc w Sejmie!
+0-0
Środa, 10 czerwca 2020 r. godz. 17:03
~Bławat
Jak cytujesz, to cytuj, a nie kombinujesz. Akurat krzyczący nie umiał odpowiedzieć na argument, że nie podpisał konkretnej ustawy (krzyczący- a tak bardzo to się tym nie interesuję, ale pan wszystko podpisuje). Jest nagranie całej rozmowy z człowieczkiem, który robi się malutki, gdy dochodzi do konkretów, więc nie pajacuj.
+0-0
Wtorek, 9 czerwca 2020 r. godz. 18:04
~Bruno Wątpliwy
Miał na myśli Piotrowicza i Kryżego oraz kumpli prezesa,Kujdę czy panią Basię od generała stanu wojennego.A co tam u jego przyjaciela J.Molki TW ,,Nowak".
+0-0
Wtorek, 9 czerwca 2020 r. godz. 17:15
~Balladyna
Nie wszedzie Dude witaja tak serdecznie jak w Stalowej Woli... "Kolejnym przystankiem na trasie Dudabusa było w poniedziałek województwo pomorskie. Na spotkanie z Andrzejem Dudą w Lęborku przybyli nie tylko zwolennicy urzędującego prezydenta, ale też spory tłum przeciwników. Słychać było gwizdy i okrzyk "mamy dość". Prezydent musiał też odpowiedzieć na trudne pytania, m.in. o wsparcie państwa dla osób z niepełnosprawnościami." Pamiec mam jeszcze dobra - polecam wiec PiSiorom przypomniec sobie jak kiedys traktowali prezydenta Komorowskiego...
+0-0
Wtorek, 9 czerwca 2020 r. godz. 00:17
~Balladyna
Nie mogę zasnąć, bo ten Czaskoski spędza mi sen z powiek
+1-0
Wtorek, 9 czerwca 2020 r. godz. 17:13
~Balladyna
I znowu nedzny (PiSowski) draniu podszywasz sie pod cudzy pseudonim? Czy bawia cie takie metody??
+0-0
Wtorek, 9 czerwca 2020 r. godz. 07:38
~Plebanek
Użyj gadżetów a migrena minie...
+0-0
Poniedziałek, 8 czerwca 2020 r. godz. 22:49
~Liverpool
"Były prezes spółki Srebrna i bliski współpracownik Jarosława Kaczyńskiego Kazimierz Kujda spotkał się z prezesem PiS przy Nowogrodzkiej - ustaliła Wirtualna Polska. W rozmowie z nami przyznaje, że był w piątek w siedzibie partii, ale - jak twierdzi - u kogoś innego. Według archiwów IPN, Kujda był tajnym współpracownikiem SB." @@@ Kujda, Pani Basia, itd... Jawni i tajni wspolpracownicy SB od dawna otaczaja Nad-Prezesa PiSowskiego. A ten z kolei trzyma na krotkiej smyczy swoich zolnierzykow, w rodzaju Dudy i Morawieckiego. Ciekawe powiazania...
+0-0
Poniedziałek, 8 czerwca 2020 r. godz. 21:49
~-=W=-
no i ani słowa prezydent Andrzej Duda nie wspomniał o Hucie Stalowa Wola. Ciekawe. Czyż nie?
+1-0
Wtorek, 9 czerwca 2020 r. godz. 14:22
~Plebanek
Może nie wie,że taki zakład istnieje.On się ciągle uczy
+0-0
Poniedziałek, 8 czerwca 2020 r. godz. 21:09
~Lesne R
"...realizuje program i dotrzymuje slowa" - to Mr. Nadberezny na temat Maliniaka (Dudy). Dlaczego pan w zywe oczy klamie, panie LN? Dlaczego???
+1-0
Poniedziałek, 8 czerwca 2020 r. godz. 20:31
~social media
Właśnie znaleźliśmy się w gronie takich krajów jak Chiny, Rosja czy Wenezuela i paradoksem jest fakt, że od czasów zaborów walczyliśmy o niezależność, a kiedy z radością znaleźliśmy się w gronie państw demokratycznych, to szybko zatęskniliśmy za niewolą jaką jest władza w rękach jednego człowieka, realizującego z wielką konsekwencją wizję państwa autorytarnego (bo Duda i Morawiecki to tylko dwie marionetki sterowane przez tego partyjnego "Wodza"!)...
+1-0
Wtorek, 9 czerwca 2020 r. godz. 08:58
~Bruno Wątpliwy
Papież Benedykt13 zadał przez swojego sekretarza pytanieR.Dmowskiemu:,,A Po co Polakom Polska?A bo tobie źle się żyje katolikom w Niemczech?".Otto Bismarck twierdził,że Polacy,gdy tylko dostaną własne państwo,to pierwsze co z nim zrobią to je zniszczą.Prorocy.
+0-0
Poniedziałek, 8 czerwca 2020 r. godz. 20:03
~Wasze Lustro
Co ja patrze? Nie widać II kadencji, panie Duda!
+1-0
Poniedziałek, 8 czerwca 2020 r. godz. 19:57
~pisiorek
PLEBANEK w Stalowej woli cuda sie zdarzaja.Nie dziw sie , ze tak bylo.Do dzisiaj maja wilgotno
+0-0
Poniedziałek, 8 czerwca 2020 r. godz. 19:25
~roza von thun
Wszyscy na wybory tylko Prezydent Duda gwarantuje nam ze Polskie sprawy sa w naszych rekach a nie lewakow z brukseli
+0-2
Wtorek, 9 czerwca 2020 r. godz. 06:27
~jan
.... Duda robi to co Kaczyński mu każe tzn. stoi jak słup, błędnie się uśmiecha i ładnie pachnie ....
+0-0
Poniedziałek, 8 czerwca 2020 r. godz. 21:43
~Kot Behemot
Nie rozsmieszaj mnie - Duda nie ma nic do powiedzenia. Zupelnie nic...
+2-0
Poniedziałek, 8 czerwca 2020 r. godz. 19:08
~zakneblowany
Mi siem wydaje, że czaśnięci będą głosować na Czaskoskiego, bo niedaleko spada jabłko od czaskonki.
+0-2
Poniedziałek, 8 czerwca 2020 r. godz. 19:58
~stalowiaczek
I znowu "Ferdku" blysnales "intelektem"? Czy wszyscy PiSowscy propagandzisci to "ludzie specjalnej troski"?
+2-0
Poniedziałek, 8 czerwca 2020 r. godz. 17:34
~Ciotka z Wiednia
W roku 2015 matka Andrzeja Dudy zbierając podpisy w trakcie wykładu na uczelni przyznała, że wie, że tego NIE można robić, ale syn ją prosił. Syn, prawnik z wykształcenia, prosił swoją matkę, żeby złamała prawo! ""Zanim przejdę do tematu, pozwolę sobie dyskretnie zrobić taką prywatę na tych zajęciach. Jestem mamą Andrzeja Dudy, który startuje jako ten... eee... kandydat na prezydenta. Potrzebne mi jest, prosił mnie, jeśli mogę, żeby zebrać od studentów podpisy. Proszę mi się tutaj podpisać na tej liście, ja ją poślę rzędami. Oczywiście, proszę państwa, to nieformalna sprawa. Tego mi na zajęciach robić nie wolno". Gdy ta sprawa ujrzała światło dzienne, Andrzej Duda napisał na na Twitterze: "Nie pomyślałbym nawet, żeby Rodziców do czegokolwiek namawiać". Tym stwierdzeniem zasugerował, że jego matka kłamała mówiąc, że on ją do tego namówił. Tak człowiek sprawuje urząd Prezydenta RP - wstyd, wielki wstyd dla polskiego społeczeństwa...
+3-0
Poniedziałek, 8 czerwca 2020 r. godz. 17:26
~Ewelina
Jedno pytanie do PiSowskich trolli okupujących ten portal: Wziete z sieci: "Czy naprawdę nie przeszkadza Wam, że Wasze 500+, bony wakacyjne i wszelkie kupowanie głosów "sebów i karyn" - młodych, zdrowych byczków, którym po prostu nie chce się pójść do roboty - finansują tacy niepełnosprawni jak pan Tomasz (to ten, ktory grozil smiercia panu Trzaskowskiemu)? Bo to my, niepełnosprawni, sfinansowaliśmy Wasze kolejne dodatki, to nam PiS odebrał; nam, a także emerytom, którzy zasłużyli się w walce o wolność, w walce z mafią (gdy prawdziwi komuszy funkcjonariusze katujący kiedys opozycję siedzą teraz w Sejmie i TK) oraz małym przedsiębiorcom. Naprawdę nie czujecie wstydu, że wam, zdrowym, młodym, leniwym bykom, zasiłki finansuje taki pan Tomasz czy pozostająca w śpiączce córka p. Ewy Błaszczyk?"
+3-0
Wtorek, 9 czerwca 2020 r. godz. 05:48
Bella
Oni nie maja wstydu
+0-0
Poniedziałek, 8 czerwca 2020 r. godz. 21:27
~Vrek
pis I wstyd?, to się wyklucza.
+2-0
Poniedziałek, 8 czerwca 2020 r. godz. 16:27
~olka
Jak ja bym kandydowała na prezydętkę to bym wygwizdała tych swoich oponentów w czasie debaty prezydenckiej. A zawłaszcza oponenta "tygrysa" co wygląda jak zmoknięty kitti i tego "przesiębiorcę" w białych okularach co wygląda jak lolasek.
+0-0
Poniedziałek, 8 czerwca 2020 r. godz. 18:22
~Homo_ale_nie_Sovieticus
Wracaj lepiej pod swoja budke z piwem - tam bedziesz mogla gwizdac do woli!!!
+0-0
Poniedziałek, 8 czerwca 2020 r. godz. 15:58
~porana rozum
Do balladyna, czy to że twoje pieniądze okradali cwaniacy [VAT] przez 8 lat to cię nie boli. Ale jak polskie dzieci dostają teraz te pieniądze zamiast cwaniaczków złodzieji z całego świata. To widze , że to cię boli póknij się z całej siły o mur może coś w twojej pustej pałce zakuma. A może to ty te pieniądze z VAT kradłaś , przyznaj się bo walczysz z biednymi dziecmi.
+0-0
Wtorek, 9 czerwca 2020 r. godz. 16:50
~zakneblowany
tak mi wychodzi, że brudne gęby to wy pod spodem macie, bo siem na prawdzie nie znacie, czyli jesteście zdemoralizowani: Balladyna, Bruno Wątpliwy i Vrek Shrek
+0-0
Poniedziałek, 8 czerwca 2020 r. godz. 21:40
~Balladyna
Nigdy nikomu nic nie ukradlam - a teraz nedzny PiSowski opluwaczu... wytrzyj swoja brudna gebe, zmow paciorek i idz spac!
+2-0
Poniedziałek, 8 czerwca 2020 r. godz. 18:25
~Bruno Wątpliwy
Ty ,,porażony rozum" to chyba trochę tych pięćsetek pobierasz bo czuć,że pryta olej z głowy wyparła.
+0-0
Poniedziałek, 8 czerwca 2020 r. godz. 16:40
~Vrek
Już niżej upaść się nie da. Obrażanie do perfekcji opanowałeś. Puknij się ty.
+0-0
Poniedziałek, 8 czerwca 2020 r. godz. 15:05
~wyborca
tylko dlaczego nie piszą że ochroniarze dydu spowodowali wypadek w Turbii?
+0-0
Poniedziałek, 8 czerwca 2020 r. godz. 14:47
~TAKAPRAWDA
Do bruno wątpliwy, nikt ci tyle nie zabierze co PLATFORMA PSEUDOOBYWATELSKA obieca a ty jak leming im służysz.
+0-0
Poniedziałek, 8 czerwca 2020 r. godz. 18:35
~Bruno Wątpliwy
Podążaj za Wielkanocnym Królikiem.
+0-0
Poniedziałek, 8 czerwca 2020 r. godz. 14:20
~olka
Vrek Shrek, jak lubisz na żółwia to ci mogę starą wannę na plecy załatwić. No no, fantazji ci nie brakuje. A co tam, jak tak lubisz.
+0-0
Poniedziałek, 8 czerwca 2020 r. godz. 13:36
~Man from utopia
Coraz większe metropolie ten prezydent odwiedza.Pustelników i wypalaczy węgla drzewnego w Bieszczadach by odwiedził.
+0-0
Poniedziałek, 8 czerwca 2020 r. godz. 12:48
~TAKAPRAWDA
Hejterzy lemingi na widok tej sobotniej wspaniałej imprezy w parku miejskim zostali znokautowani bo nigdy się nie spodziewali , że w mateczniku partii PIS tyle tysięcy mieszkańców naszego miasta będzie na poparciu naszego najlepszego prezydenta w dziejach POLSKI. A na wybory zmobilizuje wszystkich mieszkańców STALOWEJ WOLI aby zaglosowali na PANA PREZYDENTA DOKTORA PRAWA ANDRZEJA DUDE i będziemy dumni bo wszystkie telewizje będą o tym mówić ,że najwięcej mądrych POLAKÓW zagłosowalo na obecnego prezydenta w STALOWEJ WOLI. Już nie mogę się doczekać 29 czerwca dnia glorii PIS i obecnego prezydenta. Głos oddany na innego kandydata to głos zmarnowany i już dziś każdemu to oznajmiam. Gdyby nie oglupiający hejterów TVN24 to obecny prezydent POLSKI otrzymałby 90 procent głosów wszystkich mieszkańców POLSKI.
+0-2
Wtorek, 9 czerwca 2020 r. godz. 09:07
~widzu
yntelygent znów pitoli swoje
+0-0
Wtorek, 9 czerwca 2020 r. godz. 09:00
~obcy
Na każdy negatywny komentarz wobec rządzących, a tych komentarzy jest coraz więcej pojawia się jedno stwierdzanie trole itd. Może czas najwyższy oglądaczu TVP otworzyć oczy i spojrzeć obiektywnie na to co nas otacza. Pełno Dudowych obietnic a to 1000 na pracowniczy wypoczynek, a to bon dla dzieci, a to dla emerytów, dla chorych na raka... aż trudno nadążyć. Tylko miejmy świadomość, że te długi będą spłacań nasze wnuki, tak ja my spłacaliśmy długi towarzysza Gierka.
+0-0
Poniedziałek, 8 czerwca 2020 r. godz. 13:01
~Bruno Wątpliwy
90 procent to chyba w Tworkach,jedź i tam zagłosuj.No i będziesz u siebie w swoim mateczniku.í
+1-0
Poniedziałek, 8 czerwca 2020 r. godz. 12:31
~pisiorek
na spotkaniu z Duda , wszystkie kobiety dostaly orgazmu.Krzyk na powitanie .Chyba po tych pierogach nic mu nie dolega .Powitanie jak za komuny.Tylko trawy nie malowali na zielono.
+2-0
Poniedziałek, 8 czerwca 2020 r. godz. 12:52
~Plebanek
Po przekwicie orgazm? No,no,no...Chyba faktycznie cud.
+1-0
Poniedziałek, 8 czerwca 2020 r. godz. 12:27
~Daro
inteligent trollu pisowski jak nie znasz skąd poszły pieniądze to zamknij kaczy dziub
+0-0
Poniedziałek, 8 czerwca 2020 r. godz. 12:24
~zulu
A gdzie dystans społeczny i maseczki??? Czy polityk to takie świństwo że koronawirus sie nie chyci???
+0-0
Poniedziałek, 8 czerwca 2020 r. godz. 12:15
~INTELIGENT
Znam perfekcyjnie kilkanaście jęzków obcych i jak słysze tego Trzaskoskiego jak duka po angielsku, to po prostu jest mi wstyd , że jestem POLAKIEM. Przecież ci wszyscy politycy z PO jeszcze nie dawno wszystkim POLAKOM wmawiali że wstawili najlepszą kandydatke na prezydenta POLSKI panią Kichawe. A miała 2 procentowe poparcie w polsim spoleczeństwie to ile ma ten ich naqjgorszy kandydat Traskowski ? ja się pytam hejterów bo na pewno nie więcej niż 1 procent.Bo jeśli najlepszy kandydat miał 2 procent to ile może mieć te najgorszy? oto jest pytanie dla inteligentnych POLAKÓW. A do STALOWEJ WOLI żaden polityk z TOTALNEJ nie przyjedzie bo by doszło do tego do czego doszło rok temu jak byli na rynku i uciekali przed POLAKAMI jak szczury z tonącego statku.
+0-2
Poniedziałek, 8 czerwca 2020 r. godz. 12:43
~Bruno Wątpliwy
Tylko po polsku jeszcze się podciągnj bo tu pewne niewielkie niedociągnięcia wychodzą.Co do znajomości innych języków,to wierzę bo potencjał umysłowy jest jak ameby.
+1-0
Poniedziałek, 8 czerwca 2020 r. godz. 12:35
~pławiak
Ty jesteś "inteligent" inaczej. Słoma ci z butów wyłazi. Jeżeli twoją miarą przydatności kandydata jest znajomość języków obcych to posłuchaj jak po angielsku "duka" Duduś. To jest dopiero obciach. Jedyne co mu dobrze wychodzi to podpisywanie ustaw i peany na cześć swojego Prezia oraz składanie obietnic bez pokrycia.
+2-0
Poniedziałek, 8 czerwca 2020 r. godz. 12:28
~Vrek
Żółwik na pleckach i buahaha.
+0-0
Poniedziałek, 8 czerwca 2020 r. godz. 11:45
~Vrek
@bławat, każdy ma inny temperament, jedem woli gorąc sauny a inny lód Arktyki. Co do twojej zaczepki to nie dla mnie twój haczyk (adaśko w wersji trochę bardziej obytej?).
+0-0
Poniedziałek, 8 czerwca 2020 r. godz. 10:56
~Łowca pisowca
Gdybyśmy cofnęli się o 5 lat to mielibyśmy postęp.
+1-0
Poniedziałek, 8 czerwca 2020 r. godz. 10:25
~Izwiestia
Głosowanie na Trzaskowskiego to oznaka kompletnej głupoty. Lemingi nawet nie zdają sobie sprawy ze swojego otumanienia.
+0-1
Poniedziałek, 8 czerwca 2020 r. godz. 21:37
~ucz sie historii
A moze jakies konkretne argumenty? Cienki, oj cienki jestes - zalosny, mizerny PiStrollu!!
+1-0
Poniedziałek, 8 czerwca 2020 r. godz. 10:18
~PiS Ci da
Nasz hejt jest lepszy niż wasz.
+0-0
Poniedziałek, 8 czerwca 2020 r. godz. 11:36
~Łowca pisowca
Oczywiście! Klasa sama w sobie.Gdy Luna ostrym cieniem mgły swój blask kładzie,prezes nie śpi bo myśli o PAD-zie i waży kogo większy jest ból,jego czy też twój, bo to taki fajny prymitywny...
+2-0
Poniedziałek, 8 czerwca 2020 r. godz. 09:12
~@pleban
Wyprowadź się ty i tobie podobni, a najlepiej jak dali by wam część kraju procentowo do poparcia , już widzę ten dobrobyt jaki był by zbudowany
+0-0
Poniedziałek, 8 czerwca 2020 r. godz. 08:55
~to tez ja
duda pierniczysz glupoty jakie nakazal ci kurdupel spadaj ze st woli i tu nigdy nie wracaj
+1-0
Poniedziałek, 8 czerwca 2020 r. godz. 08:30
~koliber
Wójt Gminy Zaleszany aby przebić Prezydenta Stalowej Woli nazwał Anżeja Wspaniałym Dudą. Andrzej Duda Wspaniały w stosunku do Jarosława Polskęzbawa brzmi dumnie i na pewno nie spodoba się Prezesowi. takich sytuacji to nawet za Gomułki nie było.
+2-0
Wtorek, 9 czerwca 2020 r. godz. 15:24
~janN
Panie Gardy, uważaj człowieku by w kornym pokłonie pan Duda nie przydeptał ci dłoni. Gość na miarę gospodarza co nie często się zdarza.
+0-0
Poniedziałek, 8 czerwca 2020 r. godz. 21:33
~potomek panszczyznianych
Po prostu, PRL sie skonczyl, ale w wielu ludziach wciaz pozostala mentalnosc typu "Homo Sovieticus". I ci ludzie potrzebuja bata, potrzebuja autorytarnej wladzy i kogos komu beda mogli nisko sie klaniac..
+1-0
Poniedziałek, 8 czerwca 2020 r. godz. 08:29
~Janina
Można dostrzec co najmniej dwa powody dla których koniecznie trzeba zagłosować na Trzaskowskiego. Pierwszy, to wywalenie Dudy, kaczej marionetki o wyglądzie (i zachowaniu) wiejskiego głupka z prezydenckiego stolca i - po drugie, że Trzaskowski jeśli nawet jest wierzący, to zachowuje to dla siebie, a nie eksponuje ten fakt na każdym kroku!
+1-0
Poniedziałek, 8 czerwca 2020 r. godz. 16:54
~Janina
Sorry... moj poprzedni wpis to byla (prawie) kopia z "vreka". Za szybko wyslalam. Mialo byc do jego tekstu dodane, ze "prezydent wszystkich Polakow" (Duda) produkuje sie w rydzykowych mediach. Jak chce to moze bic sie w piersi i przypominac o swoim katolicyzmie (podobno w domu rodzice organizowali mu "droge krzyzowa"), ale wystepy w pseudokatolickich mediach poslugujacych sie "hate speech" (mowa nienawisci) zaszczytu PiSowskiemu aparatczykowi, Dudzie nie przynosza!
+2-0
Poniedziałek, 8 czerwca 2020 r. godz. 08:26
~jann
Trzaska nie przyjedzie do stalowej woli bo się boi. Dobrze wie że ne jesteśmy frajerami i nie kupimy tych jego kitów!
+0-1
Poniedziałek, 8 czerwca 2020 r. godz. 12:29
~Hope
Do osób urodzonych w naszym regionie, u ktorych widać i co gorsza słychać jak otworzą usta niedobór jodu w pokarmach nie ma po co przyjeżdżać , poniewaz niedobór tego pierwiastka powoduje osłabienie intelektualne, więc "szkoda nafty" .
+1-0
Poniedziałek, 8 czerwca 2020 r. godz. 08:11
~pleban
no wstyd czytac takie wypociny niektorych matolow;;ale chlopy to takie proste jak budowa cepa;;;nie pasuje ci mieszkac w stalowej czy nawet w POLSCE masz wolna droge mozesz opuscic kraj miasto i ujadaj w berlinie ,londynie czy w MOSKWI poco zywic i dawac prace takiemu BALWANOWI .co ty zrobiles dla kraju czy miasta ;przejzyj sie jeden z drugim jak mata LUSTRO;;;wstyd;
+0-0
Poniedziałek, 8 czerwca 2020 r. godz. 11:32
~Vrek
Jakby każdy oponent tej władzy wyjechał, to z podatków na +500 byście nie mięli.
+1-0
Poniedziałek, 8 czerwca 2020 r. godz. 08:51
~Plebanek
Łatwo Ci mówić, wyjedzcie z Polski bo Ty pewnie w Urzędzie Miasta pracujesz albo w biurze poselskim jakiegoś pisowca sądząc po twojej elokwencji i łatwości wypowiedzi ale ja tylko tutaj,w Polsce mogę w swoim zawodzie kokosy zbijać.
+0-0
Poniedziałek, 8 czerwca 2020 r. godz. 08:08
~vrek!
Można dostrzec co najmniej dwa powody dla których koniecznie trzeba zagłosować na Trzaskowskiego. Pierwszy, to wywalenie Dudy, kaczej marionetki o wyglądzie wiejskiego głupka z prezydenckiego stolca i po drugie, że Trzaskowski jeśli nawet jest wierzący, to zachowuje to dla siebie, a nie eksponuje ten fakt na każdym kroku.
+2-0
Poniedziałek, 8 czerwca 2020 r. godz. 11:29
~Vrek
W sumie mogę się co nieco zgodzić z powyższym. Dodam od siebie iż jako Polak po prostu mi wstyd, że taki prezydent reprezentuje mnie jako naród, nie jestem katolikiem i mierzi mnie to ciągle podkreślanie przez dude katolicyzmu jakby 100% Polaków była katolikami
+2-0
Poniedziałek, 8 czerwca 2020 r. godz. 10:24
~Do hejtera
Jest trzeci, ważniejszy powód. Głupota głosującego, wywołana wieloletnim oglądaniem TVN oraz czytaniem GW
+0-0
Poniedziałek, 8 czerwca 2020 r. godz. 08:32
~FG
Napiszę (c)i krótko tak z głębi serca - bardzo mi jest (c)iebie żal mały biedny człowieczku....
+0-0
Poniedziałek, 8 czerwca 2020 r. godz. 07:02
~Violetta Z.
Bylam w Warszawie u chlopaka w akademiku, jak zobaczyli RST to mnie palcami wytykali.
+0-0
Poniedziałek, 8 czerwca 2020 r. godz. 12:13
~Man from utopia
Może i RST ale mogłaś im powiedzieć,że przynajmniej poświęcony!
+0-0
Poniedziałek, 8 czerwca 2020 r. godz. 09:24
~Srtf
Trzeba było tam zostać. Może taka pikna jesteś i myśleli że to małpa z zoo zwiała.
+0-0
Poniedziałek, 8 czerwca 2020 r. godz. 06:30
~jan
.... jeszcze mnóstwo obietnic przed panem Dudą, milion samochodów elektrycznych, stocznia w Radomiu, autobusy na wodór, bo ostatnio potarza on wszystkie idiotyzmy wcześniej wypowiadane przez pana Morawieckiego .... o elektrowni Ostrołęka nic Duda nie mówi, bo to się ,,realizuje", realizuje się tak że WYRZUCONO W BŁOTO 1MLD ZŁ, jeździli tam Kaczyński i Szydło jak Gomółka czy Gierek i się darli ,,tu powstanie elektrownia węglowa!", po pięciu latach budowy porzucili inwestycję bo nawet pisowskie sługusy ze spółek energetycznych odmówili finansowania tego idiotycznego pomysłu,teraz wejdą kruszarki i będą wyburzać to co głupki z pisu kazały budować, a zapłacą za to odbiorcy prądu, za ZDEFRAUDOWANIE 1 MLD ZŁ NIKT NIE ODPOWIE, BO TO JAKIEŚ TAM DROBNE, TO ŻADNA AFERA, AFERA TO BYŁA JAKBY TAM ZNALEZIONO ZEGAREK ZA 15 TYS. należący do kogoś z opozycji .... taki sam los czeka ten nieszczęsny przekop, bo w Elblągu nie ma portu do obsługi statków morskich, kutry rybackie też tam nie będą pływać bo w Zatoce Puckiej już od dawna nie ma ryb, z tego kanału będą mogły skorzystać wyłącznie jachty turystyczne, ale kanał będzie miał znaczenie propagandowe i nosił imię oczywiście Lecha Kaczyńskiego ...
+1-0
Poniedziałek, 8 czerwca 2020 r. godz. 14:15
~Piotr
Milion samochodów elektrycznych to wymyślił Mateusz Pinokio,pod względem demokracji plasujemy się na 57 miejscu na świecie.Jestem za tym,by Lucjusz każdemu dał za darmo rower,kilo kiełbasy śląskiej i do roboty.stalowe miasto.
+0-0
Poniedziałek, 8 czerwca 2020 r. godz. 06:15
~wkurzona
ztrxeba było Dudzie puścić ten okropny smród,który obudził mnie dziś o 5.15. Niech poczuje jak w tym mieście się żyje i jak oddycha. Za ten syf dziękuję panie Nadbereżny.
+0-0
Poniedziałek, 8 czerwca 2020 r. godz. 01:10
~Dość tego.
Nowe zakażenia w stalowej a na spędzie jak widać jeden pisior na drugim leży. Zobaczymy za 2 tygodnie po wymazach, ale co tam jedziemy ....po trupach.
+1-0
Niedziela, 7 czerwca 2020 r. godz. 23:52
~Pamiętaj, ty wybierasz
Oglądałem w internecie jakąś międzynarodową debatę przywódców. Wstyd i wielka żenada. Duda walczy z językami obcymi i tak reprezentuje Polskę za granicą wśród najważniejszych głów państw. Ośmiesza nas...
+1-0
Poniedziałek, 8 czerwca 2020 r. godz. 21:04
~stary-inzynier
# Kwach nigdy nie dzielil Polakow na tych "gorszego sortu" i tych "lepszego sortu"!
+0-0
Poniedziałek, 8 czerwca 2020 r. godz. 12:10
~Vrek
@szpaku, co do prezydenta Kwaśniewskiego to napiszę : jedyny który reprezentował Polaków przez 10 lat, za jego kadencji Polska weszła do Nato i UE, za jego kadencji Polska liczyła się na arenie międzynarodowej.
+2-0
Poniedziałek, 8 czerwca 2020 r. godz. 09:26
~Szpak
Za to Komorowski i zachlajmorda Kwaśniewski to duma i radość .
+0-0
Niedziela, 7 czerwca 2020 r. godz. 22:33
~WyPADzPałacu
Dwie komuny to o dwie za dużo.
+1-0
Niedziela, 7 czerwca 2020 r. godz. 22:09
~olka
Dobranoc Platfusy. Życzę wam tęczowych snów z Tfuskiem, Czaskoskim, Grockim i Vrekiem Shrekiem w rolach głównych.
+1-2
Poniedziałek, 8 czerwca 2020 r. godz. 21:01
~historia lubi sie powtarzac
Nieco o Czarnku "Produkt lubelskiego KUL-u. Wyluzowany. Kontaktowy...Prawdziwy - dla jednych. Dla innych - mocno cyniczny, pozbawiony honoru polityk, który w dyskusji używa łomu i robi to z uśmiechem - dla innych. O związkach gejów mówi, że zrodzić się z nich mogą tylko "kamienie z nerek, a nie dzieci". O klapsach, że to nie bicie... Czyta niewiele, głównie książki prawnicze i Pismo Święte. Przemysław Czarnek - wschodząca gwiazda PiS - zdaniem ekspertów staje właśnie do castingu na schedę po Kaczyńskim."
+0-0
Poniedziałek, 8 czerwca 2020 r. godz. 12:31
~Bilbo
Dobranoc z Terleckim, Sasinem , Czarnkiem , Czarneckim i Szumowskim....
+1-0
Poniedziałek, 8 czerwca 2020 r. godz. 08:05
~~~
Umiesz tylko ubliżać ?
+0-0
Poniedziałek, 8 czerwca 2020 r. godz. 04:01
~nocna_kawa
Typowo PiSowski prymityw! Taki to juz twoj (wasz) styl. Pozostaje tylko miec nadzieje, iz ta buta, pycha i wielka arogancja, w koncu was zgubi!!
+2-0
Niedziela, 7 czerwca 2020 r. godz. 21:37
~Endy
Obiecanki...Mistrzowie niespełnionych obietnic...Prawo i Co ?
+1-0
Niedziela, 7 czerwca 2020 r. godz. 21:37
~@INTELIGENT
Jednego, najważniejszego L.N nie zrobił, nie poddał cię leczeniu u psychiatry. Ale to już nie do niego należy...
+0-0
Niedziela, 7 czerwca 2020 r. godz. 21:29
~BOSAK jak nie kto inny, byle nie DUDA
"Proszę, żebyście głosowali za Polską sprawiedliwą. Proszę, żebyście głosowali za Polską, gdzie władza w pierwszej kolejności zwraca uwagę na sprawy zwykłego obywatela" - 2 000 000 000,00 PLN. Władza dba o Jacka Kurskiego, który zadłożył TVP i naszym kosztem z naszych podatków DUDA go ratuje. A Jackem Kurski znowu z zarządznie TVP. Za dwa lata będzie 4 000 000 000,00PLN .... ręcę opadają - GŁOSUJCIE NA BOSAKA jeśli nie chcecie na nikogo innego - ALE NIE GŁOSUJCIE NA LITOŚĆ BOSKĄ NA DUDĘ.
+1-1
Poniedziałek, 8 czerwca 2020 r. godz. 06:44
~jan
.... i do tego OKRADAJĄ SENIORÓW metodą ,,na abonament", pięć lat kaczego bełkotu o abonamencie rtv i żadnych efektów, jedyne co porafia to OKRADAĆ LUDZI.... JAKBY MIELI ODROBINĘ EMPATII DO STARSZYCH OSÓB to by ten abonament zlikwidowali skoro 90% odbiorników w Polsce jest nie rejestrowanych i nikt ich właścicieli nie nęka ....
+1-0
Niedziela, 7 czerwca 2020 r. godz. 21:26
~as
"Proszę was pokornie o wsparcie i o głosy, ...." - prosi to się świnia o koryto i głosy. A nie głowa państwa.
+1-1
Poniedziałek, 8 czerwca 2020 r. godz. 01:07
~Dość tego.
Na kolana
+0-0
Niedziela, 7 czerwca 2020 r. godz. 21:24
~z
Dam was 2000,00 zl - głosujcie na mnie. Nawet Andrzej Duda wam tyle nie da.
+0-0
Niedziela, 7 czerwca 2020 r. godz. 21:18
~To ostatnie występy...
To było sentymentalne pożegnanie Anżeja przez Lucka ale dlaczego na nasz koszt?
+1-1
Niedziela, 7 czerwca 2020 r. godz. 21:03
~Pan Felczer
"Mamy rzeczywiście po kilkaset nowych przypadków koronawirusa dziennie, ale czy to jest tak dużo w porównaniu z tym, co występowało i występuje w innych krajach Europy? No, ja uważam, że to nie jest tak bardzo dużo w skali europejskiej, patrząc na historię epidemii w całej Europie - stwierdził Andrzej Duda." To juz nie tylko "prawnik", ale i ekspert medyczny w jednej osobie?
+1-0
Niedziela, 7 czerwca 2020 r. godz. 20:49
~Not Good
Oczywiście mówię o Trzaskowskim
+0-0
Niedziela, 7 czerwca 2020 r. godz. 23:44
~Bławat
@Vrek- jeśli myśli po francusku, to jak najbardziej odpowiedni, ale angielska oziębłość, może być za wymowna. On dumny z Kaczyńskiego? On tak naprawdę?
+0-0
Niedziela, 7 czerwca 2020 r. godz. 21:10
~Vrek
Trzaskowski is a man who is appropriate and eloquent for this position, and you do not write stupidity.
+1-0
Niedziela, 7 czerwca 2020 r. godz. 20:49
~Pochwalony
Wszystko Się Duda :)
+0-0
Niedziela, 7 czerwca 2020 r. godz. 20:48
~Not Good
Gość się boi na pytania odpowiadać, jeszcze wynajmuje ludzi żeby odpychali tych z niewygodnymi pytaniami. I on ma być naszym prezydentem.. śmiech na sali.
+0-0
Niedziela, 7 czerwca 2020 r. godz. 20:48
~JJJ
Trzaskowski będzie w stalowej 10.06. Ma przywieźć Czajkowiankę gazowaną
+0-0
Poniedziałek, 8 czerwca 2020 r. godz. 07:04
~jan
.... awaria trwała kilka dni, a za Lecha Kaczyńskiego gówna płynęły Wisłą cały rok ....
+0-0
Niedziela, 7 czerwca 2020 r. godz. 22:00
~WaWa
Teraz przynajmniej mamy "Czajke"... a za nierzadow (w Warszawie) Lecha Kaczynskiego to NIC nie bylo!
+0-0
Niedziela, 7 czerwca 2020 r. godz. 20:41
~123
Że się nie roz##bali po drodze to cud. Niestety ale wygranej nie będzie
+0-0
Niedziela, 7 czerwca 2020 r. godz. 20:37
~INTELIGENT
Do manekin, po co te klamstwa brednide wypociłeś jak wszyscy mieszkańcy naszego miasta wiedzą ,że choćby na to przepiękne CENTRUM SPORTOWE nasz PAN PREZYDENT L.N. i PAN RAFAŁ WEBER załatwili 15 milionów na budowe tego stadionu. Kiedy cieciu skończysz z wypcinami bredniami nikt inny w dziejach naszego miasta nie zalatwił tyle potężnych inwestycji co PAN L.N. Nie chce mi się wszystkich wyminiać bo zajęło by mi to całą noc.
+0-0
Niedziela, 7 czerwca 2020 r. godz. 21:20
~Vrek
Jasne że pisanie i wymyślanie czasochłonne.
+0-0
Niedziela, 7 czerwca 2020 r. godz. 20:14
~hehe
rynek? w zaleszanach rynek? no taki pewnie jak w stalowej
+0-0
Niedziela, 7 czerwca 2020 r. godz. 20:12
~Mirek
Marzę by wysłuchać debaty telewizyjnej Trzaskowskiego i Dudy w jęz. angielskim. Ale trzaskowski powiedział żenię chce byćtak okrutny.
+1-0
Niedziela, 7 czerwca 2020 r. godz. 21:02
~Vrek
do poniższego pryncypała', literówka bądź przypadkowy zlepek to nie ortograf, poza tym to nie matura.
+0-0
Niedziela, 7 czerwca 2020 r. godz. 20:49
~do hejtera bezmózga
Najpierw polecam słownik. Języka polskiego.
+0-0
Niedziela, 7 czerwca 2020 r. godz. 20:24
~Vrek
HAHAHA :D
+0-0
Niedziela, 7 czerwca 2020 r. godz. 20:09
~Aga
I tak wygra
+1-1
Niedziela, 7 czerwca 2020 r. godz. 19:55
~długo w PiS
A co z jego.sztandarmową obietnica sprzed 5 lat o podniesieniu kwoty wolnej od podatku? Twierdził ze jeśli tego nie spełni to złoży urząd. I co widać tyle jest warte jego słowo i wszelkie obietnice, ale co można się spodziewać jeśli zamiast swojego myślenia trzeba wykonywać polecenia z nowogrodzkiej.
+1-0
Niedziela, 7 czerwca 2020 r. godz. 21:05
~ostry kant doopy
Słup pozostanie słupem. W nocy mianuje sędziów do TK Piotrowicza i mister sałatka, w nocy podpisze ustawę jak Jarosław zdecyduje taka jego rola.
+1-1
Niedziela, 7 czerwca 2020 r. godz. 19:53
~@Malwina
Ciebie też coś wyróżnia. Brak mądrości przede wszystkim i takich potrzebują rządzący...
+0-0
Niedziela, 7 czerwca 2020 r. godz. 19:24
~Felicjan Alicjan
czy Prezydent Stalowej Woli został już przez Prokuratora przesłuchany za przekazanie moich danych do Poczty? Złamał RODO.
+0-0
Niedziela, 7 czerwca 2020 r. godz. 19:00
~Emeryt
Do 26 roku nie płacicie podatku! to bardzo dużo.A dla młodych z dziećmi to już najwięcej!
+0-0
Niedziela, 7 czerwca 2020 r. godz. 19:36
~Man from utopia
Zapłacicie swoją bieda-emeryturą,ale prezesa ani Dudy nie będzie.
+0-0
Niedziela, 7 czerwca 2020 r. godz. 18:58
~Elżbieta
Nie korzystam z przywilejów dawanych przez ten rząd,ale nie wyobrażam sobie innego prezydenta z tych aktualnie startujących. Prezydent Duda to kultura wyniesiona z domu rodzinnego i z gruntownego wykształcenia.
+0-1
Niedziela, 7 czerwca 2020 r. godz. 22:04
~bez znieczulenia
Maliniak... taki wyksztalcony, ze nawet promotor jego pracy doktorskiej musi sie teraz wstydzic za swojego ucznia (co sam wyraznie kilka razy stwierdzil)!
+1-0
Niedziela, 7 czerwca 2020 r. godz. 20:08
~Vrek
No nie pisz że to było błogosławione narodzenie a wcześniej poczęcie bo chyba że śmiechu zejdę.
+0-0
Niedziela, 7 czerwca 2020 r. godz. 19:47
~Łowca pisowca
Wyobraźnia to coś co nas różni, jedni chmur sięgają a drudzy pisowskie mądrości łykają.
+1-0
Niedziela, 7 czerwca 2020 r. godz. 19:32
~Salak
Błogosławionej łono,które go wydało !!!
+0-0
Niedziela, 7 czerwca 2020 r. godz. 18:45
~do INTELIGENTa
Mamusia musiała sporo zjeść drewna by takiego kołka urodzić!!!
+1-0
Niedziela, 7 czerwca 2020 r. godz. 18:44
~z internetu
Czemu w pałacu prezydenckim nie świeci się świec adwentowych tylko obchodzi święto Chanuka?
+0-0
Niedziela, 7 czerwca 2020 r. godz. 18:34
~@INTELIGENT
Popatrz "edziu" śniegu na lekarstwo brak a taki bałwan jak ty dalej nie topniejesz? Toż to czerwiec przecież....
+0-0
Niedziela, 7 czerwca 2020 r. godz. 18:32
~e-obuwie
Rafał Trzaskowski zna doskonale 5 języków. Duda także zna obce języki ale dwa. Podobnie jak jego kierownik z Nowogrodzkiej - dwa przy butach!
+1-0
Niedziela, 7 czerwca 2020 r. godz. 19:01
~Robert
A ty ile znasz?
+0-0
Niedziela, 7 czerwca 2020 r. godz. 18:30
~białe róże
Ten facet kandyduje by nas ktoś nie cofnął 5 lat? On i jego ferajna cofnęli nas już o 15 lat. Bogu dzięki "na gnojowisku zakwitają piękne kwiaty" - jak mówił Zbyszek Wodecki!
+1-1
Niedziela, 7 czerwca 2020 r. godz. 19:18
~Srtf
Dlatego u ciebie tak kwieciście
+0-0
Niedziela, 7 czerwca 2020 r. godz. 18:27
~Ryszard G.
Dzisiaj oglądałem wystąpienie profesora Bralczyka, który stwierdził, że nie to jest straszne, że Kaczyński używa obelżywych słów do ludzi... to jest naturalne bo on po prostu taki jest... Najgorsze jest to, że oni kompletnie zawłaszczyli sejm... robią co chcą, odwracają się plecami do mówców i toczą sobie pogawędki jakby byli w oberży... To jest tragiczne bo już nawet nie mają wstydu przed społeczeństwem... Tacy ludzie mogą posunąć się do wszystkiego... To szaleńcy... Spójrzcie na Kaczyńskiego, Morawieckiego, Dudę... Jak oni nakręcają się w swoim kłamstwie... spójrzcie na ich mimikę na oczy... Tylko można porównać ich z jedną postacią historyczną z lat trzydziestych i początku czterdziestych... Te same oczy, gesty, mimika i ten sam ton głosu i ta samą nienawiść
+1-0
Niedziela, 7 czerwca 2020 r. godz. 19:12
~Vrek
Do Mussolini - ego w retoryce to im jeszcze i jeszcze . Do Hitlera czy Gebbelsa oraz ich charyzmy to jeszcze dalej.
+0-0
Niedziela, 7 czerwca 2020 r. godz. 18:26
~Matura 2020
Zaczynają się matury. Temat maturalny 2020: Napisz kto jest najwybitniejszym Polakiem w historii i uzasadnij dlaczego Jarosław Kaczyński.
+0-0
Niedziela, 7 czerwca 2020 r. godz. 18:15
~PiSowska Hipokryzja
Bon (1000) dla każdego na etacie placącego podatki - hahahahahaha... Pisałem juz miesiąc temu, że to fantazje Dudy, Pinokia i ekipy... olali nas kolejny raz, a sobie dadza kolejne BONY bo "im sie należy"!!
+1-0
Niedziela, 7 czerwca 2020 r. godz. 20:26
~Vrek
Zenek czy kieszenie pełne?
+0-0
Niedziela, 7 czerwca 2020 r. godz. 19:03
~Zenek
Niestety opozycja też bierze ,bo się należy.Ja bym wam nic nie dał.
+0-0
Niedziela, 7 czerwca 2020 r. godz. 18:07
~A ja pytam...
Co ten rząd zrobił dla młodych?
+1-0
Poniedziałek, 8 czerwca 2020 r. godz. 07:23
~jan
.... nakręcił dla nich film ,,Smoleńsk" ....
+0-0
Niedziela, 7 czerwca 2020 r. godz. 17:57
~Hutnicza
Duda to oszust i hipokryta. Debata prezydencka 2015 r. - Duda mówi do Komorowskiego: "Pan jest Prezydentem partyjnym. Podpisuje Pan wszystko, co PO-PSL da Panu na tacy. Ja taki nie będę. Nie będę partyjnym Prezydentem, kolesiem partyjnym. Będę Prezydentem wszystkich Polaków: Duda". I prezydent "wszystkich Polaków" obraża sędziów, wręcz ich upakarza. Obraża nauczycieli, lekarki, pielęgniarki. Czy tak postępuje Prezydent wszystkich Polaków, który mówił, że należy i on będzie odnosić się z szacunkiem do wszystkich, nawet tych, którzy się z nim nie zgadzają lub mają inne poglądy polityczne?
+1-0
Wtorek, 9 czerwca 2020 r. godz. 15:35
~popis
On sam wielokrotnie w ramach nieskrywanej szczerości bywając na różnych gminno powiatowych odpustach, zlotach imprezach podkreślał z naciskiem, że nie jest prezydentem wszystkich Polaków. Praktyką służalczości dowodził, że był tylko pomniejszym urzędniczyną partii PiS dlatego bał się własnego cienia idąc niekiedy obok prezesa. Był po prostu prostym mechanizmem wykonywania nikczemnych decyzji partii. Nie bez znaczenia było stanowisko pana prof. Zimmermanna z UJ i senatu całej uczelni w sprawie łamania przez niego Konstytucji. Wy taka 'osobistość" chcecie nagradzać kolejną 5 letnia kadencją? Zastanów się jeden/a z drugim/ą dobrze czy nie zostałeś uwiedziony przez oszukańcze słowa tej kampanii. Z poprzedniej nie chce mu się rozliczyć bo i nie ma co rozliczać. Tylko TS i to by było na tyle.
+0-0
Niedziela, 7 czerwca 2020 r. godz. 17:22
~Wasze Lustro
Wg. "Wyborczej" - Prezydent spotkał się też z mieszkańcami miejscowości Zaleszany w powiecie stalowowolskim. Jak podaje 300polityka.pl, w swoim wystąpieniu Duda nawiązał do znajdującego się w tam pomnika upamiętniającego papieża Jana Pawła II - i inskrypcji na nim. - Przed chwilą składałem kwiaty przed urzędem, pod pomnikiem upamiętniającym waszego honorowego obywatela św. Jana Pawła II i na to, co na tym pomniku żeście napisali. Po pierwsze "Brońcie krzyża" - powiedział Duda i pochwalił to jako "najgłębszą wartość", "pień naszej kultury" i "1050 lat chrześcijańskiej tożsamości". Druga część inskrypcji nawiązywała do słów papieża, a prezydent postanowił włożyć mu w usta swoje słowa. - Tam jest napisane "Nie lękajcie się". Gdyby Ojciec Święty by pozwolił, to ja bym jeszcze do tego dodał, bo on tego nie powiedział, ale mam nadzieję, że dzisiaj by to powiedział: "Damy radę. Kochani, damy radę" - powiedział." Czy Budyn-Maliniak-Duda nie pominal sie z powolaniem? Moze (zamiast kiepskim prezydentem) powinien zostac katolickim teologiem, a moze nawet i ksiedzem??
+1-0
Poniedziałek, 8 czerwca 2020 r. godz. 07:41
~jan
.... no w końcu pan Duda chodził przed wojną z Karolem Wojtyłą na kremówki ....
+0-0
Niedziela, 7 czerwca 2020 r. godz. 17:13
~Merlot
Opozycjo, dziennikarze- pytajcie głośno, do znudzenia, i nagłaśniajcie, co też się stało z prezydencką córką, dlaczego znikła (w Londynie?), zamiast promować tatusia jak 5 lat temu?
+1-0
Niedziela, 7 czerwca 2020 r. godz. 19:44
~Vrek
Też bym zwiał, jakbym miał być małpą w tym cyrku.
+1-0
Niedziela, 7 czerwca 2020 r. godz. 16:55
~Malwina
Wysłuchałam wczoraj słów pana Dudy i doszam do wniosku, że jest to jedyny, autentyczny kandydat na Prezydenta RP. Piekna polszczyzna, merytoryczność, kultura to cechy, które odróżniają go od innych kandydatów. To bedzie mój Prezydent.
+1-1
Niedziela, 7 czerwca 2020 r. godz. 21:00
~Haha
Na nogi sie lecz bo na głowę za późno
+1-0
Niedziela, 7 czerwca 2020 r. godz. 19:35
~Salak
Nie pij tyle !!!
+1-0
Niedziela, 7 czerwca 2020 r. godz. 18:54
~Trik
Popieram.
+0-0
Niedziela, 7 czerwca 2020 r. godz. 15:37
~jozek
Do Krycha.A od Tuska dostałas podwyżkę miedzy 2011 a 2015 ? Dopiero rząd tego nienawidzonego przez Ciebie PiSu dał nauczycielom podwyżki.Ale Ty nienawidziśz PiSu więc powinnac oddać ta podwyżkę
+0-1
Wtorek, 9 czerwca 2020 r. godz. 15:43
~bulla
Tak dali nauczycielom jak i pocztowcy zarobić mieli na wyborach. Jest już stanowisko kierownictwa chyba najbiedniejszej(jeśli chodzi o uposażenia!) spółki Skarbu Państwa, muszą zaciskać pasa i... obniżać i tak nędzne pobory bo im już brakuje ok 70 mln złotych w dochodach tego roku. To do złudzenia przypomina kwotę jaka została wydana tylko na druk kart do glosowania, którego dwaj panowie Jarosławy nie przeprowadzili. Więc jest kozioł ofiarny nonszalancji prezesa partii, ubodzy pracownicy poczty zapłacą za ten wybryk polityka. Czy prezydent jeszcze urzędujący nie miał nic do powiedzenia czy też wygodniej mu było cicho siedzieć? PAD musi odejść!
+0-0
Niedziela, 7 czerwca 2020 r. godz. 18:55
~Rrrr
Ja pamiętam jak kazali zaciskać pasa.
+0-0
Niedziela, 7 czerwca 2020 r. godz. 15:31
~takaprawda
Do krycha 66 , nauczycielu dlaczego kłamiesz tacy jak ty uczą polskie dzieci to wstyd. Nawet za komuny było tzw. rodzinne czy za POło więc dostawałeś pieniądze od podatników. Po za tym twoje dzieci jeździły na koloni czy inne socjalne wyprawy wycieczki szkolne i inne. Twoim problemem jest to że twoje dzieci kiedy wprowadzono program 500 plus już miały więcej niż 18 lat i tylko dlatego nie korzystałes z tego programu.
+0-0
Niedziela, 7 czerwca 2020 r. godz. 21:44
~Balladyna
A moje dzieci nie jezdzily na kolonie, a za ich wycieczki szkolne sama placilam. A teraz widze jak pewne (notoryczne) lenie pobieraja (nasze wspolne) pieniadze w postaci 500+!
+1-0
Niedziela, 7 czerwca 2020 r. godz. 15:21
~jan
... a kolesie pana Dudy okradają polakom konta bankowe metodą ,,na abonament rtv".... mi z konta ukradli 1500 zł i przeznaczyli na bolszewicką telewizję pana Kurskiego, niech mi pan Duda nic nie obiecuje tylko pilnuje swoich kolesi ....
+1-0
Niedziela, 7 czerwca 2020 r. godz. 14:28
~stanisław
Jak się czyta te komentarze POpaprańców nt. Prezydenta Rzeczypospolitej to odnosi się wrażenie , że te małe mózgi już im całkiem wyparowały.
+0-1
Niedziela, 7 czerwca 2020 r. godz. 17:12
~Merlot
To po co je (komentarze) czytasz, smrodliwy PiSowski trollu?
+1-0
Niedziela, 7 czerwca 2020 r. godz. 13:58
~Bruno Wątpliwy
Przez przekop na Mierzei Wiślanej mają wypływać łodzie podwodne z Radomia i dostarczać sprzęt i kosmonautów dla bazy lotów kosmicznych w Gdyni o której wspominał kiedyś Antoni M.
+0-0
Poniedziałek, 8 czerwca 2020 r. godz. 21:20
~emerytowany bosman
Panie "Blawat"... ja rozumiem, ze usiluje pan jakos uzasadnic projekt, ktory zupelnie pozbawiony jest wszelkiego ekonomicznego sensu.
+0-0
Niedziela, 7 czerwca 2020 r. godz. 23:58
~Bławat
@ emerytowany- właściwie panują, bo przepływ polskich jednostek na Bałtyk, zależy od humoru Putina. Zalew jest niejako więziony. Swoja droga wodna, to ucieczka z tego więzienia, a raczej zrobienie z więzienia, normalnego domu.
+0-0
Niedziela, 7 czerwca 2020 r. godz. 21:40
~emerytowany bosman
Nie osmieszaj sie Blawat - sprawdz jaka jest glebokosc wody w porcie rosyjskim w Kaliningradzie, a jaka np. w Elblagu. Do Elblaga to szybciej Rosjanie czolgami moga dojechac!
+0-0
Niedziela, 7 czerwca 2020 r. godz. 17:06
~misiek
Te łodzie POdwodne będą w POpłochu wywozić nielegalnie zgromadzony majątek Platfusów, ale na Bałtyku zatrzymają ich nasi sojusznicy Anmerykanie i wszystko wróci do Polski z powrotem, a dla Platfusów będzie cela +
+0-0
Niedziela, 7 czerwca 2020 r. godz. 15:21
~Bławat
Akurat obwód kaliningradzki jest naszpikowany rosyjskimi jednostkami wojskowymi i łatwo mogą zapanować nad całym zalewem wiślanym. Tak gryzie w tyłek malutka droga wodna? To jak żądło w ogromnym tyłku niedźwiedzim!
+0-0
Niedziela, 7 czerwca 2020 r. godz. 12:28
~krycha62@onet.pl
Ale głupoty wygaduje kandydat na prezydenta pan Duda Ja nauczyciel nic od niego nie dostałam i nie będę na na niego głosować Pracuję ciężko już 38 lat i nikt mi nie dał ani grosza na dziecko,dopłatę na czynsz nawet nie braliśmy dodatku rodzinnego Daliśmy radę wykształcić dzieci ,wykupić mieszkanie i to bez pomocy Dudy A emerytura, pracuję, bo chcę Mogę iść nie idę Tylko niektórzy o tym marzą, aby najszybciej na emeryturę To co ma to mam z pracy własnych rąk Dodam też,że wybudowałam dom na wsi I co mam iść na Dudę?
+1-0
Niedziela, 7 czerwca 2020 r. godz. 19:09
~Bruno Wątpliwy
Od tej władzy inteligencji nic się nie należy.Komuchy zawsze uderzają w elitę narodu, nauczycieli,lekarzy,sądownictwo..Ciemny lud kupi wszystko.Żałój,że nie jesteś rozpłodowym menelem bo mógłbyś z mojej pracy i innych pracujących nieźle żyć.
+1-0
Niedziela, 7 czerwca 2020 r. godz. 18:54
~Ksenia
To nie wszyscy mają takie szczęście i wybór czy pracować ,czy iść na emeryturę.Właśnie tacy zajmują miejsce młodym wykształconym ludziom.
+0-0
Niedziela, 7 czerwca 2020 r. godz. 17:08
~Malwina
słąbi nauczyciele nic nie dostają. Nie wiedziałaś o tym? Za słabo sie starałaś "nauczycielko".
+0-0
Niedziela, 7 czerwca 2020 r. godz. 16:03
~Srtf
Komuno wróć chciałoby się krzyczeć nie.
+0-0
Niedziela, 7 czerwca 2020 r. godz. 15:48
~fortel
Takich mądrych ludzi nam potrzeba, ktorzy doskonale widzą obłudę kandydata(on daje pieniądze tzw. 13-tkę, ale opłata za śmieci to już prezent od samorządu! On nie tylko nie cofnął nas wstecz ale poważnie zbliżył do standardów Wschodu. Ponadto cały czas urząd, jego powaga, majestat był ośmieszany przez PAD. Dlatego głośno mówimy czas na zmianę. PAD musi odejść!
+1-0
Niedziela, 7 czerwca 2020 r. godz. 12:17
~INTELIGENT
Tyle hejterskich bredni wypocin co ten znany każdemu hejter trollik wypocił pod tym artykulem, to kryminał mu się za te wypociny należy. Ale wrócmy do rzeczy ja od początku wszystko obserwowale na moim rowerze jak podjechał autobus PANA PREZYDENTA DOKTORA PRAWA ANDRZEJA DUDY pod szkołe muzyczną. A tam hejterzy z loży szydercow z yłej partii PZPR z krzywymi mordami obserwowali jak z autobusu wychodzi największa polska elita. Większości aż serca się radowały na widok naszego najlepszego prezydenta w dziejach POLSKI ANDRZEJA DUDY. Cała POLSKA nam zazdrościła takiej pięknej promocji naszego miasta przez cały dzień w TELEWIZJACH. Szkoda , że ten wiec wyborczy nie zorganizowaliśmy na naszym przepięknym CENTRUM SPORTOWYM bo wszyscy POLACY by zobaczyli jaki przepiękny stadion mam w STALOWEJ WOLI.
+0-3
Niedziela, 7 czerwca 2020 r. godz. 19:57
~widz
szkoda yntelygent ze to sie nie odbyło w pobliskich lasach których cały swiat nam przecież zazdrości, nie?
+1-0
Niedziela, 7 czerwca 2020 r. godz. 18:17
~Tytus
Ty masz stadion?
+0-0
Niedziela, 7 czerwca 2020 r. godz. 16:56
~KOSA
Stadion już widzieli, bo na niedokończonej budowie pisowcy urządzili sobie partyjny spęd! Ciekawe kto ich wtedy wpuścił?najazdy partyjnych działaczy PiS na Stalową Wolę są jej antypromocją.
+0-0
Niedziela, 7 czerwca 2020 r. godz. 16:39
manukun
Już nie jeździsz nieistniejącą ekspresówką koło Jeżowego do wyludniającego się Rzeszowa? Dobrze wiesz, że partia się sypie, afery nie mieszczą się pod dywanem i trzeba pisać takie głupoty, żeby stołek utrzymać.
+1-0
Niedziela, 7 czerwca 2020 r. godz. 15:19
~Vrek
Poplułam się z wrażenia i przerażenia, też masz prawo do życia....... w domyśle.
+1-0
Niedziela, 7 czerwca 2020 r. godz. 11:59
~INTELIGENT
PAN PREZYDENT DOKTOR PRAWA ANDRZJ DUDA już dawno ma wygraną prezydenture w pierwszej turze. A gdyby to mieszkańcy STALOWEJ WOLI decydowali kto ma byc prezydentem POLSKI to wygrałby w pierwszej turze 90 procent do 10 dla reszty tych pseudokandydatów nieudaczników którzy nawet na sołtysa wsi się nie nadają.
+0-3
Niedziela, 7 czerwca 2020 r. godz. 21:36
~dudamel
Patrz pan, "doktor prawa", a prawo bez przerwy lekcewazy i polska Konstytucje! Wyjatkowo zalosna postac!@
+1-0
Niedziela, 7 czerwca 2020 r. godz. 16:43
manukun
Nie wygrałby tu, niczego dla Stalowej Woli nie zrobił. Ani Duda, ani Weber, ani Nadbereżny nie zrobili niczego pożytecznego dla miasta w dłuższej perspektywie czasu niż ich kadencje.
+1-0
Niedziela, 7 czerwca 2020 r. godz. 15:49
~fici
Mądry inaczej???
+1-0
Niedziela, 7 czerwca 2020 r. godz. 15:17
~Vrek
Bravo za wsteczcyzm i mułmyślenie.
+1-0
Niedziela, 7 czerwca 2020 r. godz. 11:42
~icek
a czemu LN nie dał PDA pojeździć na swojej hulajnodze? toż to wstyd i skąpstwo!
+0-0
Niedziela, 7 czerwca 2020 r. godz. 11:40
~zuzka
"Kandyduję po to, żeby nikt nas o pięć lat nie cofnął, kandyduję po to, żeby nie przyszedł ktoś, kto zaburzy rozwój, kto będzie generował awantury i kłótnie, kto zamiast budować będzie się bił albo walczył ..." BOŻE, TOŻ WIĘKSZĄ PRZEWROTNOŚĆ TRUDNO SOBIE WYOBRAZIĆ! A ogłupiony tłum skandował pod dyktando "Dziekujemy". A potem, wyposażony w propagandowe tablice "Andrzej Duda 2020" drałował lub pedałował przez miasto z dumnym uśmiechem na ustach. Byłam w Stalowej przejazdem o tej porze, byłam na tym wiecu, patrzyłam i słuchałam. Przecierałam oczy ze zdumienia. Co to za miasto?
+2-0
Niedziela, 7 czerwca 2020 r. godz. 18:14
~olka
Powinnaś jeszcze tą swoją małą główką o jedną z naszych sosen stuknąć, żeby ci się żarówka zaświeciła w tej ciemnej, małej główce, bo światło ukazuję prawdę i wtedy byś bzdetów nie pisała trolko mała na rowerze.
+0-1
Niedziela, 7 czerwca 2020 r. godz. 15:54
~derte
Ci znani suflerzy skandujący w pewnych momentach "zwyciężymy", "zwyciężymy"... byli dowiezieni z zewnątrz autobusami. Autobusy były zaparkowane na placach obok starego kościoła. Nikt z rozważnych mieszkańców miasta nie wrzeszczałby takich słów na cześć, no kogo???Spektakl należy zaliczyć do żenujących.
+1-0
Niedziela, 7 czerwca 2020 r. godz. 11:29
~długo w PiS
Kiedy podniesie kwotę wolną od podatku? Jego sztandarowe hasło z kampanii sprzed 5 lat!!! Deklarował ze jak tej obietnicy nie dotrzyma to złoży urząd. I gdzie jego honor dotrzymywanie słowa. Brak. Słup dalej będzie ja instrukcje z nowogrodzkiej.
+1-0
Niedziela, 7 czerwca 2020 r. godz. 11:28
~Duda nie prezydent
To jest Duda na miarę naszych możliwości. Czy wy wiecie co my robimy tą Dudą? My tą Dudą otwieramy oczy niedowiarkom. Czy wy wiecie za co odpowiada ta Duda? Ta Duda odpowiada żywotnym interesom naszego narodu i to nie jest nasze ostatnie słowo.
+1-0
Niedziela, 7 czerwca 2020 r. godz. 11:26
~Kisiel
Polecam do przeczytania tekst "Dyktatura Ciemniaków" na janadamski.eu napisany w 2017, więc ma już trzy lata. Polecam i znajdzie podobieństwa :-)
+0-0
Niedziela, 7 czerwca 2020 r. godz. 16:07
~Vrek
Zamiast Dziadów utwór Kazika..... Dyktatura ciemniaków widziała otaczającą ją rzeczywistość w barwach czarno białych. Według niej, obok członków zdrowego jądra narodu, którzy nie tylko popierali, ale wręcz kochali władzę, istnieli zdrajcy, zaplute karły reakcji, warchoły, sprzedawczykowie na usługach obcych, w szczególności na usługach niemieckich odwetowców i innych ‘wiadomych sił’. Wszyscy ci wrogowie Polski Ludowej starali się sypać piach w tryby historii i przeszkadzali w marszu ku świetlanej przyszłości. Walka z nimi miała różne oblicza: od krwawego terroru w początkowej fazie, do presji wywieranej przez państwowe media w fazie schyłkowej. Ważnym narzędziem władzy było szczucie jednych grup społecznych na drugie. Metody szczucia zostały zastosowane z wielkim powodzeniem we wspomnianym powyżej roku 1968; pierwsze wystąpienia studenckie były pacyfikowane przez tzw. aktyw robotniczy, czyli osiłków wyposażonych w długie drewniane pałki, rekrutowanych w warszawskich fabrykach i zwożonych ciężarówkami lub autokarami na miejsca studenckich wieców.
+1-0
Niedziela, 7 czerwca 2020 r. godz. 15:49
~Vrek
Przeczytałem I przyznaję Tobie rację.
+1-0
Niedziela, 7 czerwca 2020 r. godz. 11:10
~Vrek
Porównać się nie da Trzaskowskiego i Dudy, j. angielski (w mowie), merytoryka i sposób wypowiedzi (wiece wyborcze Poznań a Stalowa Wola). Przynajmniej w tych obu przypadkach duda to cień mgły.
+2-0
Niedziela, 7 czerwca 2020 r. godz. 19:17
~Vrek
Ala, dla mnie wielki świat to Stalowa Wola, a ty nie zrozumiała nic a nic z tego com napisał.
+0-0
Niedziela, 7 czerwca 2020 r. godz. 16:30
~Rst
A twojej głupoty to już nie da się opisać słowami!!! Chociaż jedno skojarzenie mi się nasuwa :We wór i o mur!!!
+0-0
Niedziela, 7 czerwca 2020 r. godz. 16:06
~Ala
Ta bo Polska to tylko Warszawa, Kraków i Poznań . Po co tu siedzisz jedź do wielkiego świata .
+0-0
Niedziela, 7 czerwca 2020 r. godz. 15:56
~cum
... ostry cień mgły! Taki sobie długoPiS!!!
+1-0
Niedziela, 7 czerwca 2020 r. godz. 15:10
~Bławat
Trzaskowski myśli po francusku, więc dlatego się podoba?
+0-0
Niedziela, 7 czerwca 2020 r. godz. 11:07
~Grupa Wsparcia Ssącuch Sutki
Cofneliśmy się do czasów Gierkowskich już, to co nam zaszkodzi kolejne 5 lat.
+0-0
Niedziela, 7 czerwca 2020 r. godz. 11:00
~INTELIGENT
Mieszkańcy na to spotkanie z PANEM PREZYDENTEM DOKTOREM PRAWA ANDRZEJEM DUDĄ szli przez całe miasto jak w procesji BOŻEGO NARODZENIA. Takiej promocji naszego miasta już dawno w TELEWIZJACH nie było i za to naszemu prezydentowi L.N. należy się największy szacunek.
+0-1
Niedziela, 7 czerwca 2020 r. godz. 21:31
~Balladyna
Promocja... czy tez wstyd na cala Polske? Coraz wiekszy wstyd przyznac sie do stalowowolskiego pochodzenia...
+1-0
Niedziela, 7 czerwca 2020 r. godz. 20:23
~Vrek
A czasem ta procesja nie wysypała się z autokarów przyjezdnych?
+1-0
Niedziela, 7 czerwca 2020 r. godz. 20:06
~dochtur
a tobie się należy kaftan
+0-0
Niedziela, 7 czerwca 2020 r. godz. 16:36
~empi
A jakie to procesje są na Boże Narodzenie?
+1-0
Niedziela, 7 czerwca 2020 r. godz. 15:57
~teras
"INTELIGENT" w jakim to kościele bywasz, że w Boże Narodzenie idzie procesja? Jesteś nieźle kopnięty tylko nie wiadomo w którym miesiącu!
+1-0
Niedziela, 7 czerwca 2020 r. godz. 15:16
~jan
.... jaka promocja ?... po co przypominać całej Polsce że tu jest pisowskie zadupie ....
+1-0
Niedziela, 7 czerwca 2020 r. godz. 10:28
~Moher49
Po Polsce krążą uzbrojeni agenci Mossadu. W wielu miastach organizowane są szkolenia izraelskiej służby KRAV MAGA. Mówiący po polsko "uczniowie" paradują w czarnych służbowych koszulkach. W Stalowej Woli też. Jest nawet wymieniony z imienia i nazwiska regionalny szef. Czy tu jest jeszcze Polska ?.
+0-0
Niedziela, 7 czerwca 2020 r. godz. 21:22
~bez znieczulenia
I znowu zapomniales, "Moher" o swojej codziennej porcji lekow???
+0-0
Niedziela, 7 czerwca 2020 r. godz. 13:46
~Osaczony
Widziałem ich w parku w sobotę
+0-0
Niedziela, 7 czerwca 2020 r. godz. 10:09
~Tytus
Do PIS-owców.,,Pamiętajcie Towarzysze,że nie palcem zrobieni jesteście".E.Gierek
+1-0
Niedziela, 7 czerwca 2020 r. godz. 09:55
~Mama
Daruś twoje hejty nie pomogą. Polska jest białoczerwona a nie tęczowa. Nie podoba ci się jedź do Warszawy i poproś o spust ścieków z Czajki. Rafcio w tym wyspecjalizowany!!
+0-2
Niedziela, 7 czerwca 2020 r. godz. 09:42
~Moher49
Jeszcze trochę o Szwajcarii. Jest tam demokracja bezpośrednia. Wszyscy Szwajcarzy biorą udział w wyborach, w Polsce lenie, połowa olewa wybory. Służba i przeszkolenie wojskowe obowiązuje wszystkich. Schrony przeciwlotnicze z artylerią p-lot we wszystkich miejscowościach, żadnego NATO, ani amerykańskiego badziewia. Nie opłaca się napadać na Szwajcarię, oj nie.
+1-0
Niedziela, 7 czerwca 2020 r. godz. 21:20
~bez znieczulenia
... i do tego wkolo wysokie gory!
+0-0
Niedziela, 7 czerwca 2020 r. godz. 16:42
manukun
Do szwajcarskiej odpowiedzialnosci za państwo nigdy nie dojdziemy w Polsce, u nas wyborca patrzy tylko na kiełbasę wyborczą, a nie na efekty rządów. Ileż w koło można wybierać te samo, post-AWS-owe goowno, gdzie Tusk z Kaczyńskim robili sobie razem zdjęcia.
+0-0
Niedziela, 7 czerwca 2020 r. godz. 09:42
~Malwina
Katastrofalny populizm wystąpienia PAD! I TO MÓWIENIE PODNIESIONYM GŁOSEM! Czy Polska sprawiedliwa to Polska rozdająca na prawo i lewo publiczne pieniądze? I te sterowane okrzyki "Dziękujemy!" - dramat prymitywizmu.
+2-0
Niedziela, 7 czerwca 2020 r. godz. 14:01
~Mieszkaniec
A czy Polska to złodziejstwo i afery? Przejrzyj kobieto na oczy!!!
+0-0
Niedziela, 7 czerwca 2020 r. godz. 09:31
~Moher49
Jeśli Bóg chce kogoś ukarać, zabiera mu rozum. Polski naród pozbawiony jest rozumu. PIS, PO, PSL, SLD to jedna sitwa, która nas doi, zabiera znaczną część dochodów. Na podatki pracujemy już 8 miesięcy w roku. Naród cieszy, bo dostał 500+ i 13 emerytury. Gotowi Dudów na rękach nosić i w .. całować. Dostanę 900 zł 13-tej emerytury, a zabrano mi ponad 6000 zł. Jaka radocha. Dług państwowy rośnie - w tym roku już ponad 60 mld zł, Administracji państwowej mamy więcej niż Stany Zjednoczone - znaczna część to pociotki, nieuki, lumpy. Pani Gersdorf otrzymała 200 tys zł odprawy i co miesiąc 20 tys zł, mimo że nie zapłaciła ani jednej składki ZUS. Opamiętaj się Narodzie - to całe towarzystwo wraz z Dudami, Trzaskowskimi trzeba w kanał ściekowy i wywalić z kraju. Jest taki kraj jak Szwajcaria - potrafi się mądrze rządzić. Polska też może, ale do tego trzeba premiera Witosa i ministra Kwiatkowskiego.
+0-0
Niedziela, 7 czerwca 2020 r. godz. 09:09
~Korona
Czy w piątek na spotkaniach pana Dudy na Śląsku też były tak przestrzegane zalecenia sanitarne? Myślę, że dowiemy się za kilka dni. Obym się myliła....
+0-0
Niedziela, 7 czerwca 2020 r. godz. 08:57
~Daruś
Tu tłumy ludzi, a pod sądem jak? Proteścik w 8 czy 12 osób?
+0-0
Niedziela, 7 czerwca 2020 r. godz. 08:33
~jan
... w czwartek pisałem na forum że trzeba oglądać sobotnie ,,szkło kontaktowe" bo jakiś ,,numer" wisi w powietrzu, i nie zawiodłem się, a właściwie nie zawiódł pan Nadbereżny, włodarz dał do wiwatu na wiecu i cała Polska miała ubaw po pachy, taka porcja wazeliny zmiksowana z ,,problemami jelitowymi" pisiorów to perełka całego wydania tej audycji..... i nie mam tego panu Nadbereżnemu za złe, cieszę się w ten sposób ,,pomaga" panu Dudzie, najlepiej jakby go Duda zabrał do swego sztabu i woził po Polsce by dalej mu ,,pomagał", o wynik wyborów byłbym spokojny ....
+1-0
Niedziela, 7 czerwca 2020 r. godz. 09:00
~Belzebub
Oglądaj dalej ten program, na pewno będziesz mądrzejszy.
+0-0
Niedziela, 7 czerwca 2020 r. godz. 08:04
~#@
to dopiero początek.... jak ciemnogród poleci do kościołów i na wesela to się nie pozbieramy... a co do kasy..... no cóż..rabowania ciężko pracujących Polaków ciąg dalszy.... zastanówmy sie ile procent PKB dają wyborcy PIS.... rolnicy 0,2%...kościół 0%...emeryci i renciści 0%..górnicy na minusie czyli mniej niż 0%PKB... administracja ,wojsko,politycy 0%..... czyli na te wszystkie fantazje dudy i złodziei z PIS..zap...... reszta frajerów...
+1-0
Niedziela, 7 czerwca 2020 r. godz. 09:50
~empi
Odczep się od emerytów. Wielu pracuje i ma - maleń, ale jednak - wkład do PKB. I nie wszyscy, jak myślisz, są zwolennikami Dudopisu.
+0-0
Niedziela, 7 czerwca 2020 r. godz. 08:02
~qwert
Bon turystyczny "na każde" dziecko, które pojedzie z rodzicami na Węgry do końca lipca buhahaha Spadaj Anżej!
+1-0
Niedziela, 7 czerwca 2020 r. godz. 08:01
~miecz
nic nowego dam to dam tamto a w rzeczywistosci bedzie wiellkie g,,,o ,gadac to on potrafi ,powinien byc ksiedzem
+1-0
Niedziela, 7 czerwca 2020 r. godz. 07:54
~Oj
Przekop przez mierzeję kołem zamachowym polskiej gospodarki - to muszą chyba przekopać aż do stoczni w Radomiu.
+0-0
Niedziela, 7 czerwca 2020 r. godz. 07:22
~Kolejna "ustawka"?
Duda pojawil sie tez na weselu we wsi Wrzawy (bez maseczki). Cytuje "trzeba przyznać, że młoda para miała w sobotę wyjątkowe szczęście. Po pierwsze Andrzej Duda w ramach kampanii wyborczej akurat tego dnia pojawił się w woj. podkarpackim na budowie wałów Sanu. Sobota jest też pierwszym dniem, kiedy wesela mogą się w ogóle odbywać. Oczywiście jest to możliwe z pewnymi ograniczeniami sanitarnymi związanymi z epidemią koronawirusa w Polsce."
+0-0
Niedziela, 7 czerwca 2020 r. godz. 11:11
~San
W robieniu wałów, ale tych finansowych faktycznie osiągneli perfekcję.
+1-0
Niedziela, 7 czerwca 2020 r. godz. 10:23
~Mieszkaniec
Tak, przypadek. A młody miał w klapie biało-czerwoną flagę. Bo to taki nowy ślubny trend 2020. Biedni nowożeńcy. Cała Polska się z nich śmieje.
+0-0
Niedziela, 7 czerwca 2020 r. godz. 03:51
~Jaja
Ale jaja. Pracownicy urzędu, pracownicy dudabusa, kilku ochroniarzy i dzieci, które przyszły na watę cukrową. No i nie zapominajmy o kilkunastu mieszkańcach miasta. A cyrk, jakby prezydent przyjechał. Zamknięte drogi, milicja. Nawet vice odpuściła?
+1-0
Sobota, 6 czerwca 2020 r. godz. 23:32
~Tygrys
Tylko Duda i Pis! Brawo jestesmy z wami.
+0-2
Niedziela, 7 czerwca 2020 r. godz. 05:20
~PiSowska Hipokryzja
Maliniak i wybory prezydenckie 2020! Cytat: "Beata Szydło, europosłanka PiS (flage Unii chowala, na Unie plula, ale szmalu Z UE nie odmawia!), powiedziała w Stalowej Woli, że to będą wybory między Polską uczciwą i sprawiedliwą, a nie Polską dla wybranych. Mówiła to dwa dni po tym, jak poseł Jarosław Kaczyński wyzwał posłów opozycji od "chamskiej hołoty"." Czy pani Szydlo zdazyla juz zaplacic za wyasfaltowanie kilometra drogi do swojej wiejskiej posesji? I ile jeszcze lat bedziecie rozwlekac sprawe chlopaka, ktory zderzyl sie z pani limuzyna? I co z ta plyta CD, ktora ulegla zniszczeniu w prokurturze?
+1-0
Niedziela, 7 czerwca 2020 r. godz. 03:31
~Wasz Putin
Niech zyje, niech zyje... towarzysz Dudenko i naczalnik Kaczinskij !!!
+0-0
Sobota, 6 czerwca 2020 r. godz. 23:28
~*
Gdzie tu rezim sanitarny gdzie maseczki i dystans 2 merry. Koronaparty
+1-0
Niedziela, 7 czerwca 2020 r. godz. 09:54
~asd
Dystans większy jak u Trzaski na spędzie!!!
+0-0
Niedziela, 7 czerwca 2020 r. godz. 04:46
~jan
.... gdzie dyrektor Sanepidu ? ... gdzie kary administracyjne po 10 tys. zł ??? ..... gdzie ,,oburzony" Kaczyński gdy ,,hołota" zarazki roznosi ?.....
+1-0
Sobota, 6 czerwca 2020 r. godz. 23:27
~cofnął o 5 lat
Za późno już 50 lat nas cofnęli!!!
+2-0
Sobota, 6 czerwca 2020 r. godz. 23:03
~chamska cholota
andrzej wiarygodny duda..... wypowiedz nadbreznego chloopie zastanow sie co mowisz
+2-0
Sobota, 6 czerwca 2020 r. godz. 22:39
~Mixxer
Miał być bon na 1000, niby jest 500 "na dziecko", a będzie jeden wielki wał bo ileż można drukować pustego pieniądza. Na rynek Polski trafiło już ponad 200 miliardów wydrukowanych przez Glapińskiego. Fakt, z pustego i Salomon nie naleje. Za pół roku odczujemy dodrukowany pisowski pieniądz. Do łamania Konstytucji, niszczenia kultury, sztuki, nauki, sądów, stadnin, wojska - dodamy hiper-PiSinflację.
+2-0
Sobota, 6 czerwca 2020 r. godz. 22:29
~Jacenty
Jeżdzi po małych miastach gminach i wioskach zawsze się kilku niedouczonych entuzjastów znajdzie duże miasta gwizd i buczenie za granicą jak się pojawi to ludzie myślą że nazywa się Będziesz siedział a konstytucja to pierwsza dama
+2-0
Sobota, 6 czerwca 2020 r. godz. 22:26
~@@@
A babcia Beata była z wnukiem?
+2-0
Sobota, 6 czerwca 2020 r. godz. 22:24
~Przemo
Co chcesz pajacu za darmo mieszkanie ? To wygoń synka, córeczke albo weź się do roboty na co wam mieszkania jak jesteś pier...my leń za co zapłacisz czynsz prąd gaz itp.........
+1-0
Sobota, 6 czerwca 2020 r. godz. 22:10
~porszkromny
Cofnał sie o 5 lat?? Przecież dzieki Dudzie Dudusiowi Budyniowi C.ipi.e cofamy sie do komunizmu. Jeszcze Broszka przyjechała co jej słoma z butów wystawała hahahaha Niebać Dudę!!!
+2-0
Niedziela, 7 czerwca 2020 r. godz. 21:13
~Mixer
Wiesz to "Blawat" z wlasnego doswiadczenia?
+0-0
Niedziela, 7 czerwca 2020 r. godz. 00:19
~Bławat
W komunizmie SB miała wyższe emerytury.
+0-0
Sobota, 6 czerwca 2020 r. godz. 22:05
~michał
Bardzo ładnie Prezydent to ujął,że Stalowa Wola powstała w lesie,teraz już wiadomo dlaczego nie było dużo mieszkańców,bo byli w lesie na jagodach,wiadomo że Stalowa Wola jest "Jagodową stolicą Polski".
+0-0
Sobota, 6 czerwca 2020 r. godz. 21:58
~4
zwyciezy andrzej duda zwyciezy polska brac komuna wraz z platforma pojdzie sie j...c
+0-2
Niedziela, 7 czerwca 2020 r. godz. 06:44
~Lagodny Usmiech Putina
Po wyborach, (jezeli wygra marionetka "naczalnika" Kaczynskiego, czyli duda) Polska przestanie być członkiem Unii, ale (podobno) nie ma tego złego co... Wschodni brat, przyjmie nas z otwartymi rękoma.
+1-0
Sobota, 6 czerwca 2020 r. godz. 21:52
~4
po przegranych wyborach po wszystko bylo przygotowane do przeniesienia zamowien wojskowych na slask dopiero antoni macierwicz podpisal kontrakt z huta
+0-1
Sobota, 6 czerwca 2020 r. godz. 21:16
~Bary
"28 czerwca skończy się komunizm"
+0-0
Sobota, 6 czerwca 2020 r. godz. 21:07
~Globus
Byłem jo był ... byłem jo
+0-0
Sobota, 6 czerwca 2020 r. godz. 21:00
~NIE DLA DUDY
PiS zlikwidował program Mieszkanie dla Młodych.
+1-0
Sobota, 6 czerwca 2020 r. godz. 20:24
~Piotr
Policja z sanepidem daje mandaty,pacyfikuje ludzi,Kaczyński obraża ludzi a ktoś mówi o szczunku,uczciwości i skuteczności prezydenta ? Jak zakłady zwolnią szarego Kowalskiego ,to się pośmiejemy razem
+1-0
Sobota, 6 czerwca 2020 r. godz. 20:22
~starszy stopniem
Co Wy sobie LN (aborygen) razem z Andriejem Dupą przypisujecie? HSW-Z5 miał się świetnie do czasu puki nie zaczeliście tam psuć razem z Waszymi miernymi zwalniaczami. W swojej propagadnowej TVP Pis - przedstawiacie Hutę jakoby to Wy ją uratowaliście...Panowie chyba się Wam suft na głowę posypał. Wy to popsuliście. Prezes Trofinak razem z Prezesem Rusinkiem podnieśli ten zakład do wysokiej rangi, i ja osobiście jestem z takich ludzi dumny. Aborygen i Beber....historia szybko Was zweryfikuje.
+1-0
Sobota, 6 czerwca 2020 r. godz. 20:51
~PAX
Ci ludzikowie (Duda, Morawiecki, czy tez "maly" Lucjusz) wciaz reklamuja sie i lansuja w sposob pozbawiony wszelkiej przyzwoitosci. Klamia teraz i oszukuja na calego!
+0-0
Sobota, 6 czerwca 2020 r. godz. 20:21
~Kika
Hejt dotyczący prezydenta B. Komorowskiego wyniósł na tron A. Dudę. Taka jest prawda, bo jako polityk był mało znany i bez spektakularnych sukcesów. Zero charyzmy, absolutna przeciętność i ciągłe podpisywanie wszystkiego, co PiS wymyślił.Zohydzanie konkurencji, opozycji PiS ma opanowane do perfekcji.Robi to za każdym razem, bo brakuje w partii osobowości. Nie ma walki na merytoryczne argumenty, tylko "czarny piar" lejcy się z mównicy sejmowej, z TVP i PR. Ale karma wraca.I przesadzone zohydzanie staje się dla ludzi w końcu ohydne. niegodne, cyniczne i chamskie.
+1-0
Sobota, 6 czerwca 2020 r. godz. 20:42
przybysz
A jeszcze jak widze przy nim ta pisowska gwiazde z geba jak sagan na kase w UE na ktora to tak plula.To jest najgorsze kretactwa w powojennej polsce.Chamstwo i podlosc.
+1-0
Sobota, 6 czerwca 2020 r. godz. 20:14
~mieszkaniec
wstyd na całą porządną Polskę, niestety...
+1-0
Sobota, 6 czerwca 2020 r. godz. 19:52
~pisdrek
Murem za PADem! Mam dość tych awantur Platfusów i ich krętactwa! Nawet UE ich już olewa.
+0-2
Sobota, 6 czerwca 2020 r. godz. 19:38
~pisiorek
cwaniaczek duda przegra wybory młodzież go nie lubi nawet j angielskiego nie zna teraz jest potrzebny ktoś kto potrafi się porozumieć z innymi i ma odpowiedni wygląd i ładną żone a ten co ma kaczyńskiego starego kawalera za idola won z naszego miasta judoszu
+1-0
Sobota, 6 czerwca 2020 r. godz. 19:29
~Gorszy sort
Pytam się jakim prawem Utracjusz Nadbereżny z moich pieniędzy, z naszych pieniędzy organizuje kampanię tej Dudzie! No pytam się! Przecież dostała Duda 2 mld na kampanię w TVP do tego ludzie Pisu poobsadzali wszystkie dochodowe stanowiska w kraju. Duda dostał od tych wszystkich bonzów tyle kasy, że ma budżet kilkadziesiąt razy większy niż wszyscy kandydaci razem wzięci.
+1-0
Sobota, 6 czerwca 2020 r. godz. 22:16
~Maryjanek
Jakie twoje pieniądze. śmiechu warte
+0-0
Sobota, 6 czerwca 2020 r. godz. 19:23
~brak
I prosto ze Śląska, najwiekszego zaglebia koronawirusa teraz. Ciekawe ilu obdarowal
+1-0
Sobota, 6 czerwca 2020 r. godz. 19:18
~pisiorek
tu przyjechal zebrac o glosy .Jacy szczesliwi ze z Duda maja fotki haha.Wrzwiaki to przebarwience kazda opcja im pasuje kto do nich przyjedzie.
+1-0
Sobota, 6 czerwca 2020 r. godz. 18:51
~Bruno Wątpliwy
Komuchy zawsze padają jak kończy się kasa.
+0-0
Sobota, 6 czerwca 2020 r. godz. 18:50
~Marco
Duda nie jeżdzi nic żebrać drogi Mieszkańcu.Poprostu powinieneś wiedzieć a widać nie wiesz że to pierwszy w historii prezydent który odwiedza wszystkich-wszystkie powiaty,wsie itd.Bo tam jest właśnie Polska tam jest codzienne życie a nie tylko w Warszawie czy Poznaniu.Nigdy tego nue zrozumiesz napewno.
+0-1
Sobota, 6 czerwca 2020 r. godz. 18:49
~Kot prezesa
Biały Rycerz na wychudzonym koniu ze stadniny w Janowie Podlaskim drący się na suwerena, który go utrzymuje. Dawaj dalej, nie popuszczaj.
+2-0
Sobota, 6 czerwca 2020 r. godz. 18:39
~Emigrant
Ale słychać płacz lewaków i fanów trzaskowskiego - fana lgbt. Boli? Ma boleć
+0-1
Sobota, 6 czerwca 2020 r. godz. 20:05
~Mieszkaniec
Ale pisiory ZANIEPOKOJONE. Słychać wycie? Znakomicie.
+1-0
Sobota, 6 czerwca 2020 r. godz. 19:51
~Pieniacz i szubrawiec
Boleć to będzie Ciebie i to bardzo,tylko dlaczego ma boleć również nas razem z Tobą. Zastanów się nad swoją przyszłością i swoich dzieci.Nie popieraj blagierow co to cepami młucił ,krowy doił, wszędzie był,wszystko widzial i robił.Negocjował wejście Polski do UE.Uczyl się w Gimnazjum etctr...?A teraz dopasuj fakty z zyciorysem Blagiera wg.lat.i błagam wychodzi na wierzch.W roku wchodzenia do UE blagier negocjować?na pewno?sprawdź ile miał wtedy lat.Chodzil do gimnazjum? W którym roku je wprowadzono? Nie fanatyzuj skonfrontuj się z prawdą.Polska może być doprowadzona do takiej ruiny jak słynne stadniny koni.Czy tego chcesz?
+1-0
Sobota, 6 czerwca 2020 r. godz. 19:49
~~~
Tak bardzo mi Ciebie żal !
+0-0
Sobota, 6 czerwca 2020 r. godz. 19:17
~Vrek
Nie wiem czy kołek wie iż społeczność LBGT to też ludzie z możliwością głosowania, nie pogardzaj by tobą nie gardzono, ale do kogo ja piszę, przecież tyś pischamciur.
+1-0
Sobota, 6 czerwca 2020 r. godz. 18:33
~67
Duda na wiecach, konferencjach, wieczorze wyborczym w radiu, telewizji i internecie zapewniał, że będzie stał na straży konstytucji, prawa i trójpodziału władzy. Duda zarzekał się, że będzie prezydentem wszystkich Polaków, a nie funkcjonariuszem partyjnym. Mówił, że obywatele są najważniejsi, a on podpisze tylko ustawy, które będą im służyć. Wyborcy Hieronimowi Kurysiowi nieznany Andrzej Duda wydawał się "świeży" i na dodatek jako doktor prawa - świetnie wykształcony.
+0-0
Sobota, 6 czerwca 2020 r. godz. 18:31
~@dr. habilitowany
Gdybyś chociaż liceum skończył to byś wiedział że po dr nie stawia się kropki. Do tej pory tylko bliscy wiedzieli, a dzięki internetowi teraz wszyscy wiedzą żeś półgłówek.
+0-0
Sobota, 6 czerwca 2020 r. godz. 20:46
~Vrek
półgłówku poniżej, doucz się plissssss, połączenie spójnika z czasownikiem się kłania.
+0-0
Sobota, 6 czerwca 2020 r. godz. 19:49
~dr. habilitowany
nie "żeś", tylko, "że jesteś". Teraz też wszyscy wiedzą kim jesteś.
+0-0
Sobota, 6 czerwca 2020 r. godz. 18:30
~Mieszkanka
Gdzie zwiększenie kwoty wolnej od podatku ,gdzie tanie mieszkania dla wszystkich,obiecywał i co.?
+1-0
Sobota, 6 czerwca 2020 r. godz. 19:29
~rokokoko
biedak, zapomniał
+0-0
Sobota, 6 czerwca 2020 r. godz. 18:24
~Hutnicza
O 5 lat do tylu? Niech pan, panie Duda, nie zartuje. To wy, to pan, panska partia i panski autorytarny "boss", cofacie Polske o przynajmniej lat trzydziesci! Do czasow PRL-u!!!
+0-0
Sobota, 6 czerwca 2020 r. godz. 18:20
~67
Duda won za Don. Wypad, pajacu, z pałacu 2020. A z tobą kurdupel i jego szajka.
+0-0
Sobota, 6 czerwca 2020 r. godz. 18:10
~Marco
A Rafałek w Krakowie na rynku krzyczał dziś:Kim oni są by wystawiać nam świadectwo moralności???A no są prawdziwymi Polakami których ojcowie i dziadowie przelewali krew za ten kraj!A nie lewacy i sprośne geje maszerujące w paradach!
+0-0
Niedziela, 7 czerwca 2020 r. godz. 06:33
~Malina
A czy twoj "Marco" wodzunio, zoliborski gnom nalezy do kategorii "sprosnych gejow", czy to tylko zwykly, podstarzaly krypto-gej?
+0-0
Sobota, 6 czerwca 2020 r. godz. 22:25
~Jacenty
Puknij się pisiorku w ten pusty łeb
+0-0
Sobota, 6 czerwca 2020 r. godz. 17:52
~Marco
Jeszcze Wam wszystkim przypomne co mówił minister finansów z czasów PO niejaki Wincent Rostowski któremu jak przyjechał do Polski od narodu wybranego robiono pospiesznie pesel ale to inna historia.Ten oto pan powiedział wtedy:Nima i nie będzie na nic piniędzy!Okazuje się że pieniądze są i będą no i jak to jest się pytam?Pozdrowienia dla pawdziwych Polaków i patriotów;nie dajmy się sługusom Merkel i Putina!
+0-0
Niedziela, 7 czerwca 2020 r. godz. 06:30
~Malina
Nie podoba ci sie "Marco" ten tzw. Narod Wybrany? Przeco "pierwsza dama" (zona dudy-Budyniowa) i jej corka to stuprocentowe przedstawicielki Narodu Wybranego. I one obie moga paszport izraelski otrzymac w dowolnej chwili...
+0-0
Niedziela, 7 czerwca 2020 r. godz. 05:14
~jan
... t o zakasz rękawy i ZAPI...ALAJ, MISKA RYŻU SIĘ ZNAJDZIE, nie bój się zmiany władzy, oni ci tej MISKI Z RYŻEM nie zabiorą ....
+0-0
Sobota, 6 czerwca 2020 r. godz. 20:13
~Maciu
Przypomnę zatem słowa Mateusza Morawieckiego, gdy jeszcze był ministrem rozwoju. Wypowiedział je w Bydgoszczy: "W dłuższej perspektywie to nam nie zbuduje PKB. Państwu bardziej niż konsumpcja potrzebne są inwestycje i oszczędności. (...) A przypominam, że 500 plus jest na kredyt. Zadłużyliśmy się o dodatkowe 20 mld zł, bo chcemy promować dzietność. Jesteśmy we własnym gronie i nie musimy mówić sobie tylko pięknych słów." Za 500+ przyjdzie zapłacić kolejnym pokoleniom.
+0-0
Sobota, 6 czerwca 2020 r. godz. 19:19
~Vrek
Żyjesz z bonusów państwowych?
+0-0
Sobota, 6 czerwca 2020 r. godz. 18:40
~Tytus
Socjal dobry?Spróbuj popracować.
+0-0
Sobota, 6 czerwca 2020 r. godz. 17:49
~wola
Startując na Prezydenta to trzeba mieć wygląd i wymowę i klasę. Tak jak obecny Prezydent ( a nie tere fere...w głowie i żadnych sensownych postulatów).Przede wszystkim nie zaczynać ,że MAMY DOŚĆ i powielać tych pustych słów. Przecież CI krzykacze to w zasadzie nie będą robić NIC bo praktycznie wszystko idzie w dobrym kierunku. Jedynie co zatrzymać wszystko i brać kasę dla siebie.
+0-0
Sobota, 6 czerwca 2020 r. godz. 19:04
~Vrek
Sakramentalne moje - Żółwik na pleckach i buahaha.
+0-0
Sobota, 6 czerwca 2020 r. godz. 17:45
~Mieszkaniec
Nawet do Zaleszan musi jechać żebrać o głosy. Gdzi jeszcze pojedzie? Do Pipidówy Dolnej?
+0-0
Sobota, 6 czerwca 2020 r. godz. 19:49
~maruda
Po prostu, jezdzi tam gdzie czuje sie pewnie i wie, ze nie zostanie obrzucony zgnilymi pomidorami!
+0-0
Sobota, 6 czerwca 2020 r. godz. 17:38
~~~
Kryzys światowy, ludzie tracą pracę, pieniądze, a Anżej nadal chce rozdawnictwa ! Pytam tak po ludzku komu palańcie zabierzesz? Znowu szpitalom, służbie zdrowia najbiedniejszym ? ! Już pokazałeś swą wielkoduszność podpisując dwa miliardy na TVPis. Skończ już żałosny człowieku !!!
+0-0
Sobota, 6 czerwca 2020 r. godz. 17:38
~Dojna Zmiana
A jak miewa sie ojciec pana Dudy? Pojawił się NBCRerze i wtedy dotacje na badania dla państwa Szumowskich ruszyły z kopyta - zupełnie jak by to było kiedyś w Janowie Podlaskim. Do rady sławnego ostatnio Narodowego Centrum Badań i Rozwoju Jana Dudę powołał w listopadzie 2016 minister Gowin. Od tego czasu ojciec prezydenta zarobił w niej 168 tys. zł. Jest też radnym PiS, pracuje na dwóch etatach na uczelniach i pobiera emeryturę. W latach 2014-2018 zarabiał średnio 360 tys. zł rocznie!!!
+0-0
Sobota, 6 czerwca 2020 r. godz. 17:37
~#$
No, czyli PiS Radio Erewań Słuchacze pytają prezydenta Dudę: Czy to prawda, że na PiS da bon wakacyjny 1000+? Duda odpowiada: tak, to prawda, ale nie 1000+, tylko 500+, nie dla pracowników tylko dla beneficjentów 500+, a uczciwym podatnikom nie da tylko zabierze.
+0-0
Sobota, 6 czerwca 2020 r. godz. 17:22
~nie moj prezydent
Dla niezorientowanych - takie przedsiewziecia jak (zupelnie bezsensowny) przekop Mierzei Wislanej, (i inne tego typu projekty) NIE leza w kompetencjach prezydenta...
+0-0
Niedziela, 7 czerwca 2020 r. godz. 06:21
~stary-inzynier
> Szanowny "karpie"! Ruscy to maja gleboko w nosie ten przekop. To bedzie wielki PiSowski "mis" - setki milionow zlotych wyrzucone w bloto. Zalew jest bardzo plytki i pelen blota. Trzeba bedzie tor wodny bez przerwy poglebiac i odmulac, a to bedzie generowac dodatkowe koszty. A to wszystko, by do Elblaga mogly krotsza droga przeplywac male lodki oraz jachty. Moze jakies niewielkie barki. Militarnie to nie bedzie mialo zupelnie zadnego znaczenia, bo przez ten PiSowski przekop i tak nie przeplynie zaden okret wojenny. Byl pan kiedykolwiek w Elblagu, czy nad Zalewem? Dobrze radze - rzadziej ogladac TV-PiS, a nieco czesciej samodzielnie myslec !
+0-0
Sobota, 6 czerwca 2020 r. godz. 17:56
~karp
ty jesteś bezsensowny trol. Nie lobuj za ruskimi interesami Saszo
+0-0
Sobota, 6 czerwca 2020 r. godz. 17:18
~nie moj prezydent
Duda odwiedzil tez lubelskie... "Zespół muzyczny z odległej miejscowości i tylko nieliczni lokalni mieszkańcy - tak opisuje spotkanie Andrzeja Dudy w Urszulinie "Kurier Lubelski". Według gazety, lokalnych Kół Gospodyń Wiejskich i zespołu nie zaproszono, bo "nie są entuzjastycznie nastawieni do prezydenta."" Zenujace!!
+0-0
Sobota, 6 czerwca 2020 r. godz. 17:13
~olka
Jakby przyjechał Czaskoski to tak samo bym krzyczała do niego jak ci POdstawieni krzykacze do prezydenta Dudy na Pomorzu, z którymi potem beza w czerwonym płaszczu się ściskała i gratulowała. Bo takich kłamców i lewaków jak Czaskoski trzeba nazywać po imieniu.
+0-0
Niedziela, 7 czerwca 2020 r. godz. 06:10
~poranna herbata
Czy "malwa" i "olka" to dwa rozne wcielenia tego samego, PiSowskiego trolla? Jakies rozdwojenie jazni?
+0-0
Sobota, 6 czerwca 2020 r. godz. 17:05
~malwa
Kampania prezydencka oponentów Dudy jest oparta nie na programach dla Polski i jej mieszkańców, tylko na wrogości do PiSu z duzą dozą hipokryzji, niekompetencji i wypełniona frazesami. Tylko pan Duda jest w stanie zagwarantować dalszy rozwój Polski i poprawę życia jej mieszkańców. Tak to widzę.
+0-2
Sobota, 6 czerwca 2020 r. godz. 17:35
~Vrek
Merytorycznie i kulturowo twój duda daleko w tyle, to na tyle.
+0-0
Sobota, 6 czerwca 2020 r. godz. 17:05
~bolek
Sami emeryci zero młodych to właśnie ich elektorat
+0-0
Sobota, 6 czerwca 2020 r. godz. 17:00
~Balladyna
Już nie 1000 złotych na wakacje dla osoby na etacie, a tylko 500 złotych bonu turystycznego i tylko na dzieci, panie Duda? I co jeszcze, talon na balon? Rozpusciliscie kase i zaczyna brakowac na "wyborcza kielbase"???
+2-0
Sobota, 6 czerwca 2020 r. godz. 16:50
~Malwina
Brawo Panie Prezydencie! Ostatnie 5 lat to lata rozwoju i prosperity, a nie zastój jak za 8 lat nierządów PO+PSL.
+0-2
Sobota, 6 czerwca 2020 r. godz. 18:08
~Malwina
Tyś taka prawdziwa, jak twoja pisowska mafia
+0-0
Sobota, 6 czerwca 2020 r. godz. 17:09
~Malwina (prawdziwa)
I znowu jakis "Ferdek" czy inny PiSowski troll podszywa sie pod zauwazone na forach pseudonimy. Nedza moralna i brak kultury to chyba cos normalnego dla tych fanatycznych zwolennikow PiSowskiej mafii !
+0-0
Sobota, 6 czerwca 2020 r. godz. 16:41
~xyz
Ciśniecie Trzaskowskiego o LGBT,a kto w wywiadzie z lutego puszczał oczko do nich, mówiąc, że rozważyłby podpisanie złożonych przez nich ustaw? Lewak Andrzej Duda! Tylko Krzysztof Bosak, jedyny liczący się prawicowy kandydat!
+0-0
Sobota, 6 czerwca 2020 r. godz. 23:55
~Bławat
Jeśli napiszą dobrą ustawę, to dlaczego nie rozpatrzyć. Nie dla propagowania LGBT, ale to nie znaczy o wykluczeniu.
+0-0
Sobota, 6 czerwca 2020 r. godz. 16:38
~Kama
Panie Prezydencie Nadbereżny, a kto powiedział, że inny prezydent zabierze te dobre programy Polakom; po co tak kłamać??Żeby ci o niższym poziomie inteligencji w to uwierzyli i zagłosowali na Dudę..?Słabe...
+2-0
Sobota, 6 czerwca 2020 r. godz. 17:41
~Vrek
Na strachu beneficjentów +500 elektorat zbiera, żałosny pokurcz.
+0-0
Sobota, 6 czerwca 2020 r. godz. 17:25
~Lama
przecież POKOzycja ciagle powtarza, że "piniendzy" na programy nie ma i poprostu Polski nie stać na takie "rozdawnictwo". Skoro to są ich słowa to dlaczego zarzucasz kłamstwo Luckowi? Aż taka "inteligentna" to ty nie jesteś io łatwo przejrzeć te twoje przekręty.
+0-0
Sobota, 6 czerwca 2020 r. godz. 16:37
~jaś
Ale naobiecywał , ciemny lud podkarpacia cieszy się ,będą głosować dziadki ,bo nie widzą i nie słyszą ,,,,
+1-0
Sobota, 6 czerwca 2020 r. godz. 16:30
~Deratyzator
Trzaska nie przyjedzie. Boi się Stalowej Woli jak szczur trutki.
+0-0
Sobota, 6 czerwca 2020 r. godz. 17:44
~Vrek
A po co ma przyjeżdżać? I bez tego skosi dude.
+0-0
Sobota, 6 czerwca 2020 r. godz. 17:28
~gorszy-sort
Bo doskonale wie, ze ludek stalowowolski ciemny, zabobonny i niereformowalny. Po prostu, szkoda na nich czasu#!
+0-0
Sobota, 6 czerwca 2020 r. godz. 16:38
~Mieszkaniec
Nie musi przyjeżdżać żebrać o głosy.
+0-0
Sobota, 6 czerwca 2020 r. godz. 16:26
~Stalowa
Hahahaha, ale tłum. Ilu mieszkańców było? Szesnastu? Dobrze że nie mieli maseczek. Wiadomo komu nie podawać ręki. Duda przywiózł ze sobą sztuczny tłum.
+0-0
Sobota, 6 czerwca 2020 r. godz. 23:51
~Bławat
Mogli mieć te podpisy, mieli tylko datę wstawić i nazwisko kandydata napisać.
+0-0
Sobota, 6 czerwca 2020 r. godz. 17:00
~Man from utopia
Żule znów odwiedziły nasze miasto.Chyba jeżdżą za nim jak kiedyś dziewczyny za rockowymi zespołami.Ich zapach może być tajną bronią pisu w walce z koronawirusem.
+0-0
Sobota, 6 czerwca 2020 r. godz. 16:32
~Do hejtera
Pod city parkiem praktycznie zero. Kłamiecie co do ilości podpisów, albo legalizujecie zebrane nielegalnie.
+0-0
Sobota, 6 czerwca 2020 r. godz. 16:25
~Jaś
Opowiem wam kawał. Andrzej ma własną wolę
+0-0
Sobota, 6 czerwca 2020 r. godz. 17:46
~Andrzej
a Jasiu ma duży nos
+0-0
Sobota, 6 czerwca 2020 r. godz. 16:25
~Lucjusz
Wstyd popierac dude. Tylko nieuki to robia.
+0-0
Sobota, 6 czerwca 2020 r. godz. 17:53
~zyzy
gdybyś był doktor habilitowany wiedziałbyś,że po skrócie tytułu dr ( w przeciwieństwie np. do profesora) nie stawia się kropki czyli takiego znaku (.)
+0-0
Sobota, 6 czerwca 2020 r. godz. 17:49
~Gabi
Z tego jak piszesz to widać że do szkoły to miałeś bardzo daleko i raczej ją omijałe$
+0-0
Sobota, 6 czerwca 2020 r. godz. 16:49
~dr. habilitowany
Ja popieram a jestem doktor habilitowany. A przez ciebie kompleksy przemawiają.
+0-0
Sobota, 6 czerwca 2020 r. godz. 16:33
~Do ćwika z Rzeszowa
Darek, tak masz na imię hejterze. Zapomniał żeś?
+0-0
Sobota, 6 czerwca 2020 r. godz. 16:31
~Rada
Tak Daruś wyprowadź pimpka na spacer i skończ hejty
+0-0
Sobota, 6 czerwca 2020 r. godz. 16:24
~Mieszkaniec
Czekam na oficjalnie stanowisko totalnej stalowowolskiej opozycji w tej sprawie. Póki co hejt trolli. A Renia nie zaniepokojoną już jest? List niech pisze!
+0-0
Sobota, 6 czerwca 2020 r. godz. 16:41
~Mieszkaniec
Hahaha, to ilu tam was było? Szesnaście osób? Żebrać o głosy? Stanowiska nie będzie. Po co? Wystarczy spojrzeć na ten "tłum"
+0-0
Sobota, 6 czerwca 2020 r. godz. 16:24
~Zaleszany
Proboszcz zakopał tonę śmieci w Zaleszanach na cmentarzu na przyjazd Pana Prezydenta.....
+0-0
Sobota, 6 czerwca 2020 r. godz. 16:23
~Jan Sib
Znow za moje jadl obiad?
+0-0
Sobota, 6 czerwca 2020 r. godz. 16:23
~Vivvv
W parku sporo ludzi, pod city parkiem garstka, głównie esbeki i komuchy. PO znowu wymyśli że 900 podpisów na Trzaske, żeby zalegalizować te zebrane przed terminem.
+0-0
Niedziela, 7 czerwca 2020 r. godz. 06:05
~Konfederata
Wroc lepiej do szkoly - czy wszyscy podkarpaccy cwierc-analfabeci to milosnicy przestepcy, Adriana D.? A on i tak kiedys trafi przed Trybunal Stanu - chyba, ze wczesniej z zona zdazy uciec do Izraela!
+0-0
Sobota, 6 czerwca 2020 r. godz. 17:03
~karmidela
A ja by chciał Usterke Czaskalskom bo mi trza gnojówki na działkę.
+0-0
Sobota, 6 czerwca 2020 r. godz. 16:42
~Mieszkaniec
Nie licząc ludzi, którzy przyjechali robić sztuczny tłum, było w parku szesnastu mieszkańców. Hahahaha
+0-0
Sobota, 6 czerwca 2020 r. godz. 16:20
~Naratio 3
I to jest prezydent, a nie ten oszust i kłamca Trzaskowski. Z 77 obietnic dla Warszawy 5 zrealizował. Głównie głupoty.
+0-0
Niedziela, 7 czerwca 2020 r. godz. 05:57
~poranna herbata
A czy Duda-budyn obiecywal, ze przez cala swoja kadencje bedzie lekcewazyl prawo i lamal polska Konstytucje? ---------------------------------------------------- p.S. Kiedy bedziemy mogli zobaczyc zdjecia z nocnej imprezy kiedy to duda (w srodku nocy) mianowal "czerwonego pajaka" Piotrowicza oraz "salatkowego babsztyla" Pawlowicz na sedziow trybunalu Konstytucyjnego? Bo do tej pory tych zdjec nie pokazano i nie ujawniono!
+0-0
Sobota, 6 czerwca 2020 r. godz. 16:13
~Zaleszany
Proboszcz w Zaleszanach tak się ucieszył ze Prezydent przyjedzie że wykopał dół na cmentarzu i wszystkie Śmieci z cmentarza zakopał... LUDZIE TO SIĘ BĘDZIE ROZKŁADAC WIEKI KTOŚ SIĘ POWINNIEN TYM ZAJĄĆ
+0-0
Sobota, 6 czerwca 2020 r. godz. 16:34
~Tytus
Zawiadom prokuraturę.Powiadom niezależne media.Jezeli to fakt,to trzeba działać.
+0-0
Sobota, 6 czerwca 2020 r. godz. 16:09
~Nawet nie pajac
Żałosny typ...
+0-0
Sobota, 6 czerwca 2020 r. godz. 15:56
~Marco
Tak Wam ten pis robi krzywde?Jedyna partia któravw ostatnich latach dała coś zwykłem przeciętnemu Kowalskiemu!A Wy zawsze będziecie niezadowoleni to typowo polskie takie.Być wiecznym malkontentem.Zawsze żle.Jeśli plujecie na władze która daje pieniądze na rodzine i emerytów to Wy którzy plujecie nie bierzcie tych pieniędzy!Bierzesz a zaraz opluwasz tych od których wziąłeś.Powiedz wyrażnie :nie lubie tej władzy i nie chce od niej nic a Ty beszczelnie bierzesz i nie szanujesz tego że oni Ci to dają.To okropne zachowanie brak słów.
+0-1
Niedziela, 7 czerwca 2020 r. godz. 05:52
~Malina
Ta wladza JEDNYM daje, a innym ODBIERA. Bo oni nie maja zadnych WLASNYCH pieniedzy. Oni wyciagaja je z panstwowej (czyli NASZEJ wspolnej) kasy! Sami tez kradna na potege z tej panstwowej kasy. Populizm i 'kielbasa wyborcza"... tyle, ze w kasie coraz bardziej pusto. Wszystko rozpuscili i nawet nie stac ich teraz na ten "bon turystyczny" na 1000zl. Czy beda drukowac teraz "puste" pieniadze? Pewnie beda i to coraz wiecej... Niestety, nadchodzi inflacja i zwiekszone bezrobocie.
+0-0
Sobota, 6 czerwca 2020 r. godz. 15:48
~Tom
Ale ślepa ideologicznie Opozycja wyje!!! Vidi - wpisy! Chyba zawału dostaną ze złości i nienawiści totalnej.
+0-0
Niedziela, 7 czerwca 2020 r. godz. 05:32
~poranna herbata
Cos do rzeczy, panie "Tom"? Czy zawsze tylko Pisi belkot, wyzwiska i obrzucanie blotem??
+0-0
Sobota, 6 czerwca 2020 r. godz. 15:37
~Mieszkaniec
@edka (pod wieloma nickami) nie ma? Nie krzyczy o 8 osobach, nie nazywa nas bydłem, nie przekręca nazwiska kandydata? Nie pisze, że na spotkaniu z długopisem było sto tysięcy mieszkańców miasta?Czyżby pojechał jeszcze do Zaleszan? W Urszulinie Adrian przywiózł swoje Koło Gospodyń, bo miejscowe "nie było entuzjastycznie nastawione", a Morawiecki broni kaczora, mówiąc, że padły "męskie słowa". Nie Pinokio, nie były męskie, tylko chamskie. Cela+ czeka.
+1-0
Sobota, 6 czerwca 2020 r. godz. 15:36
~Opl
Nigdy wiecej pisu tfu
+0-0
Niedziela, 7 czerwca 2020 r. godz. 05:29
~poranna herbata
Niestety, PiS to wlasnie powrot do komuny, powrot do czasow PRLu! Tyle, ze to komuna umoczona po same uszy w ultra-katolickim sosie!!
+0-0
Sobota, 6 czerwca 2020 r. godz. 16:25
~CCCP
KOMUNO WRÓĆ, ESBECKI POMIOCIE!
+0-0
Sobota, 6 czerwca 2020 r. godz. 15:31
~Plebanek
A ten bon turystyczny w jaki sposób mogę scedować na Ojca Rydzyka?Czy Ojciec ma tam w Toruniu jakiś hotel czy chociaż coś na kształt tego co Banaś miał w Krakowie?
+1-0
Sobota, 6 czerwca 2020 r. godz. 16:37
~Nibbo
Tusk by Ci kazał jechać do Anglii, a Komorowski kredyt wziąć. Zapomniałeś?
+0-0
Sobota, 6 czerwca 2020 r. godz. 15:26
~pisiorek
juz nas cofnales o 50 lat.Stalowa i Zaleszany to wylegarnia pismakow.
+0-0
Sobota, 6 czerwca 2020 r. godz. 15:19
~niedobra zmiana
Polska w ostatnim czasie cofnela sie o kilkadziesiat lat ,a w niektorych aspektach cofnela sie do sredniowiecza.
+0-0
Sobota, 6 czerwca 2020 r. godz. 15:18
~Grami
Pokaz komuszej arogancji. Wstyd!
+0-0
Sobota, 6 czerwca 2020 r. godz. 15:17
~karawan jedzie dalej
No po tym co zrobił PIS to ciężko byłoby cofnąć jeszcze o 5 lat. Pozostaje uciekać z tego kraju. Karawan jedzie dalej faktycznie. Pogrzebowy.
+0-0
Niedziela, 7 czerwca 2020 r. godz. 04:48
~Chicago itd
Do niemieckiej macierzy? Wytlumacz wiec putinowski cwierc-mozdzku dlaczego PiSowscy aparatczycy rozbijaja sie niemieckimi limuzynami, a nie np. rosyjskimi?
+0-0
Sobota, 6 czerwca 2020 r. godz. 17:51
~Srtf
To wypad do niemieckiej macierzy nikt tu cię nie trzyma komuchu
+0-0
Sobota, 6 czerwca 2020 r. godz. 15:16
wiechu
Kolejny festiwal obietnic.Centra Zdrowia dla Seniorów 75 plus,a gdzie darmowe leki 75+,kwota wolna 800 zł - obietnice z 2015.Teraz będzie Fundusz Medyczny,a wystarczy wejść na stronę siepomaga by zobaczyć,jak państwo troszczy się o najmłodszych pacjentów onkologicznych.Program Twój Prąd realizowany przez pana Sasina i wszystko jasne.Ktoś dziękował za wcześniejszą emeryturę,by nie pracować do śmierci.Czyli obecnie przechodzącym na emeryturę zostaje dwa lata życia.Te "wspaniałe reformy"widać na przykładzie dewastacji szkolnictwa,stadniny w Janowie,Puszczy Białowieskiej,sądownictwa...Teraz szpitale będą w rozkwicie,oczywiście po udanych wyborach.Do tej pory co władza robiła?Wspierali tubę propagandową pod wodzą J.Kurskiego,wspierała program "rodzina na swoim".Oczywiście rodzina aktualnie rządzących.Chce aby Polska była autentycznie sprawiedliwa,bez podziału na sorty,zdradzieckie mordy,chamską hołotę.
+2-0
Sobota, 6 czerwca 2020 r. godz. 15:14
~Dec
Blaźnie, cofnąłeś nas o 50 lat i zrobiłes wstydu, ze 100 lat to będzie trzeba odrabiać.
+0-0
Sobota, 6 czerwca 2020 r. godz. 15:13
~Józko
Nie wywiązał się z obietnicy z poprzednich wyborów;Kwota wolna od podatku -8.000zł Emerytura wolna od podatku-to 2-5 trzynastek Pomoc frankowiczom, 1milion mieszkań a wyszło tylko 1%.
+1-0
Sobota, 6 czerwca 2020 r. godz. 15:04
~Bławat
Widzę, że ośmiornica komentuje i na każdą mackę nick potrzebny. Głowa atramentowa?
+0-0
Sobota, 6 czerwca 2020 r. godz. 15:02
~Bini
Nareszcie PiSiory zrozumiały i krzyczały, że szkoda, że Morawiecki jest premierem. Oj szkoda, ale wybory niedługo to naprawią swój błąd i zagłosują na kogoś normalnego, a nie Adriana-długopisa. Precz z chamskim PiSiorstwem!
+1-0
Sobota, 6 czerwca 2020 r. godz. 14:55
~Adam
Elita ..gdzie maseczki , gdzie odległości. Wam wszystko wolno prawda ?
+0-0
Sobota, 6 czerwca 2020 r. godz. 14:52
~Hrabia A. de Bill
Mieszkańców Stalowej Woli można tumanić do woli.
+0-0
Sobota, 6 czerwca 2020 r. godz. 14:50
~koliber
W internecie piszą, że Anżej spotkał się w Stalowej Woli z Kołami Gospodyń Wiejskich. Co zrobiono z tym pięknym miastem?
+0-0
Sobota, 6 czerwca 2020 r. godz. 14:50
~Nadzieja w młodych
Córka Adriana miała dosyć i jest w Londynie! Syn Gowina zaśpiewał kpiąc z rządzącej partii. Tylko kot starego prezesa milczy... albo my nic nie wiemy!
+1-0
Sobota, 6 czerwca 2020 r. godz. 14:50
~Swój
Tylko Jarosław was obraźi !!!
+0-0
Sobota, 6 czerwca 2020 r. godz. 14:46
~olo
twój ból jest lepszy niż mój
+0-0
Sobota, 6 czerwca 2020 r. godz. 14:44
~jan
.... żałosny, po co sili się na męża opatrznościowego ? ... przez pięć lat spełniał rolę SŁUPA, decyzje zapadały w KC Partii na Ciemnogrodzkiej.....
+1-0
Sobota, 6 czerwca 2020 r. godz. 14:36
~@#
Pajac !Tak bardzo mi przykro. Ale on się cały czas uczy więc może kiedyś.
+0-0
Sobota, 6 czerwca 2020 r. godz. 14:33
~Eros
Psy szczekają a kawarana jedzie dalej....
+0-0
Sobota, 6 czerwca 2020 r. godz. 15:16
~Dec
Pogrzebowa karawana... Ty pewnie urodzony z paszportem w szufladzie. Potrzebujesz swoją lekcję. Ja żyłem w PRlu 27 lat.
+0-0
Sobota, 6 czerwca 2020 r. godz. 14:28
~Majki
pokrzyczał na suwerenów, porozdawał kartoniki i wrócili w ekstazie do domów BUHAHAHAHA
+0-0
Sobota, 6 czerwca 2020 r. godz. 14:25
~Zen
Obciach. Mówi po polsku tak samo jak po angielsku?
+0-0
Sobota, 6 czerwca 2020 r. godz. 14:20
~Karlay
Śmieszny kabarecik...
+0-0
Stalowka.NET - Wiadomości lokalne z miasta Stalowa Wola i okolic
Copyright 2001 - 2020 Stalowka.NET
  » O nas  » Redakcja  » Reklama  » Kontakt
Wszelkie prawa zastrzeżone.
X Ta strona korzysta z plików cookie w celu świadczenia usług i realizacji potrzeb użytkowników. Pliki te mogą być zapisywane w pamięci Twojego urządzenia. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej. Więcej w polityce prywatności.