Stalowa Wola Stalowa Wola: Huta Stalowa Wola
Wiadomości lokalne z miasta Stalowa Wola i Powiatu Stalowowolskiego. Najnowsze! Najszybciej!
Kamera na żywo na panoramę Stalowej Woli na skrzyżowanie al. Jana Pawła II z ul. KEN
Nagrania audio, rozmowy z ciekawymi ludźmi
Fotografie z najważniejszych wydarzeń w Stalowej Woli
Kanał youtube.stalowka.net - Pierwsza stalowowolska telewizja internetowa
Encyklopedia miasta Stalowa Wola
Zapowiedzi zbliżających się wydarzeń kulturalnych
Baza adresowa najważniejszych firm i instytucji życia publicznego
Bezpłatna baza ogłoszeń dla mieszkańców miasta Stalowa Wola jak i Powiatu Stalowowolskiego
Twoje konto
Strona główna  Stalowa Wola / Wiadomości Czwartek, 1 października 2020 r. Imieniny: Heloizy, Igora, Remigiusza
 Wiadomości lokalne
» Czołowe zderzenie na Poniatowskiego vana z SUV-em
» ECSW przekazana do eksploatacji
» 7,7 mln. zł na budowę Parku Zimnej Wody
» Są chętni na wynajem lodowiska
» Kolizja z udziałem skutera na Przemysłowej-Bocznej
» Bezpłatne szkolenia i warsztaty KOMPAS
» Kolizja z udziałem autobusu elektrycznego
» Jednej z klas w LO KEN wstrzymano zajęcia. U ucznia podejrzenie zakażenia
» Znaleziono zwłoki 30-latki przy brzegu Sanu nieopodal mostu na Pysznicę
» W Stalowej Woli ujęto parę, poszukiwaną listem gończym
» Błonia. Pomalowali pomost ale kolor nie przypadł do gustu
» 22-latek powiesił się na stalowowolskich błoniach
Więcej » 
 Zasłyszane...
"Dieta rządzi każdą sferą naszego życia: prywatną, zawodową, społeczną. Każdy z nas chce się dobrze czuć i dobrze wyglądać".
Sławomir Górny, dietoterapeuta
 Imprezy w mieście
» "Stefan Kaczmarz - zapomniany geniusz z Lwowskiej Szkoły Matematycznej" - nowy cykl zajęć edukacyjnych
» Razem dla Albinki - piknik charytatywny
» Rozwadów - podróż sentymentalna w 330. rocznicę lokacji miasta
» Dzieje wędrującej kolekcji
» Rejestracja na Dziecięcy Uniwersytet Techniczny w Stalowej Woli w nowej rzeczywistości
Więcej » 
 Fotoreportaże
Stalowa Wola: GSMP 2020: Faraś na wyścigu w Korczynie
»GSMP 2020: Faraś na wyścigu w Korczynie
»GSMP 2020: wyścig na Słowacji
»GSMP 2020: Faraś na wyścigu w Sopocie
»Impreza klubowa: Stalowa Wola Młode Miasto dla Młodych
»San zalewa błonia w Stalowej Woli
Więcej » 
Wiadomości lokalne / Polityka i Samorządy

Piątek, 22 maja 2020 r. godz. 16:35     /Magdalena Rodecka/
Opozycja z Rady Miasta rezygnuje z pracy w Komisji Rewizyjnej. - Praca tam to zakłamywanie rzeczywistości - twierdzą

- Przez ten okres czasu staraliśmy się pracować zgodnie ze ślubowaniem: godnie, rzetelnie, uczciwie. Niestety nasz wysiłek wydawał się nie do końca mający odzwierciedlenie w dokumentach, które były prezentowane na sesji - stwierdziła przewodnicząca tejże komisji Renata Butryn.
- Przez ten okres czasu staraliśmy się pracować zgodnie ze ślubowaniem: godnie, rzetelnie, uczciwie. Niestety nasz wysiłek wydawał się nie do końca mający odzwierciedlenie w dokumentach, które były prezentowane na sesji - stwierdziła przewodnicząca tejże komisji Renata Butryn.
Fot. Jacek Rodecki
Radni miejscy ze Stalowowolskiego Porozumienia Samorządowego zrezygnowali z pracy w Komisji Rewizyjnej. - Przez ten okres czasu staraliśmy się pracować zgodnie ze ślubowaniem: godnie, rzetelnie, uczciwie. Niestety nasz wysiłek wydawał się nie do końca mający odzwierciedlenie w dokumentach, które były prezentowane na sesji - stwierdziła przewodnicząca tejże komisji Renata Butryn.

Komisja Rewizyjna liczy dziewięć osób. Cztery z klubu Stalowowolskiego Porozumienia Samorządowego (Renata Butryn, Damian Marczak, Dariusz Przytuła i Andrzej Szymonik) oraz pięć z klubu Prawo i Sprawiedliwość: (Łukasz Durek, Andrzej Kochan, Lucjan Małek, Paulina Miśko i Paweł Madej).

O tym, że współpraca między radnymi się nie układa było wiadomo po pierwszych kontrolach, w tym Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Opozycja zarzuciła drugiej stronie kłamstwo i nie uwzględnianie ich wniosków: - Cokolwiek byśmy nie postanowili to i tak radni z PiS-u nas przegłosowali - wytyka przewodnicząca. Jej zdaniem przedstawiciele obozu rządzącego nie działają zgodnie z dokumentami, nie słuchają uwag, próbują wykreślić wypowiedziane podczas posiedzeń słowa, protokoły nie odzwierciedlają stanu faktycznego.

- Pewne ustalenia wyników kontroli zapadają w cieniu dziwnych gabinetów. Zwracałam uwagę na błędy gramatyczne, informacje były zawierane później niż w rzeczonych dokumentach - wylicza Butryn. - Są to rzeczy niedopuszczalne - dodaje.

Na zwołaną 16 stycznia komisję, podczas której radni SPS chcieli przedyskutować swoje wnioski, przedstawiciele klubu PiS nie przyszli. Zebrali się w swoim gronie aby sformułować pismo o odmowie poddania protokołu pod głosowanie. - Doszliśmy do wniosku, że w takim razie szkoda naszego czasu. Poza pracą w tej komisji, też możemy patrzeć władzy na ręce. To nie tylko nasz przywilej ale i obowiązek. Będziemy dalej przeprowadzać kontrole ale jako radni. Będzie nas to kosztować mniej nerwów, energii. Będzie bardziej godne. Nikt nie będzie nam się śmiał w twarz, głosując absurdalne rzeczy w protokole - mówi Renata Butryn.

W podobnym tonie wypowiedział się Andrzej Szymonik: - Po prawie dwuletniej pracy w tej komisji stwierdzam, że nasze kontrole nie mają najmniejszego sensu bo każde nasze działanie, nawet jak jest udokumentowane, nagle zdaje się być działaniem niewłaściwym.

Damian Marczak przypomniał, że w Komisji Rewizyjnej zawsze było burzliwie. Przypomniał wybory na przewodniczącego, większościowy skład radnych z PiS-u. - Staramy się wyciągać z kontroli wnioski, pomagać tym instytucjom, uwagi spisujemy nie po to żeby zaszkodzić, ale zwrócić uwagę, że są elementy nad którymi należy popracować - tłumaczy Marczak. Natomiast druga strona wszelkie nieprawidłowości "wygładza", omawia sprawy w "nieznanych gremiach", zakłamując przy tym rzeczywistość, dopisuje "emocjonalne" słowa do protokołów, że ktoś się zdenerwował, że był zdziwiony. Uważa, że to odwrócenie od spraw istotnych.

Podobnie uważa radny Dariusz Przytuła, mówić, że destrukcja w tej komisji panowała od początku. Dziwi się, że przewodniczący Rady Miasta jest zdziwiony zaistniała sytuacją i postawą radnej Pauliny Miśko co wygłaszania zdania w imieniu klubu PiS.

- Ostatnio Komisja Rewizyjna spotkała się we wtorek i jeżeli ktoś zderzył się z taką butą, marnością moralną, wprost śmianiem się w twarz nad głosowaniem nielogicznym, błędnym... Przelała się czara goryczy - mówi Renata Butryn.

Decyzją radnych poskutkowała tym, że z porządku obrad zdjęto punkty dotyczące Komisji Rewizyjnej. Jak wyjaśnia przewodniczący Stanisław Sobieraj nad odwołaniem radnych i powołaniem nowego składu, trzeba będzie czekać do następnej sesji Rady Miasta. - Uważam, że radni mogli taki zamiar zgłosić na początku sesji, przecież wiedzieli wcześniej. Celem było wprowadzenie zamieszania - uważa przewodniczący.

Strona do druku Drukuj artykuł    

Jeżeli masz jakieś ciekawe informacje, chcesz przekazać coś ważnego,
coś interesującego, nie wahaj się - napisz do nas: redakcja@stalowka.net

Dodaj komentarz do artykułu »  

Czwartek, 28 maja 2020 r. godz. 09:03
~Bruno Wątpliwy
Do obiektywny.Komuchy zawsze rozdają to co nie jest ich.Tak było np.z reformą rolną po wojnie.To nasze podatki są marnotrawione poprzez rozdawnictwo.Emeryci są ,,kupowani " 13 czy18 emeryturą a wystarczy tylko nie pobierać podatku od emerytur.Ci ludzie pracowali i płacili podatki, to od tego co wypracowali pobiera się podatki i w ten sposób emeryt sam sobie funduje 13 emetyturę. .
+0-0
Środa, 27 maja 2020 r. godz. 21:42
~obiektywny
PIS kradnie a ma na emerytury 60 na 500+ na13 emeryture ponad 1000zl a nie 800 jak bylo za PO nie kradli a pinendzy ni ma i ne bedzie
+0-0
Piątek, 29 maja 2020 r. godz. 14:51
~mamuszka
Ewa nawet dziecko to rozszyfruje .Jezeli mieli kase to znaczy ze PO jej nie wydala.Cudotworcy i magicy z partii Pisu szarlatani i hochsztaplerzy wybielajäcy sie przed oltarzem na niedzielnej mszy
+0-0
Piątek, 29 maja 2020 r. godz. 11:48
~Ewa
Pis przejął kasę po PO,skąd mieli kase zaraz po dojsciu do władzy!?
+0-0
Czwartek, 28 maja 2020 r. godz. 19:30
~mamuszka
Man from utopia to czapkowanie panu i ksiedzu to Polacy majä w genach i kompleksy ktore pan z ksiedzem pielegnujä bo nie daj Panie Boze aby niewolnik byl swiadomy swojej wartosci
+0-0
Czwartek, 28 maja 2020 r. godz. 13:06
~Man from utopia
Komuchy uzależniają ciemne masy socjalem i wmawiają im, że przyjdą ,,inni" i zabiorą.Mięso zjedzą a kości hołocie rzucą a ta im jeszcze czapkuje, że takie ,,dobre pany"
+0-0
Środa, 27 maja 2020 r. godz. 17:58
~Łowca pisowca
Do ,,asd"- NIE KRADNIEMY!!!
+0-0
Środa, 27 maja 2020 r. godz. 16:37
~brrr
Czy Pisowcy są tak ślepi, czy jednak coś z myśleniem szwankuje? Tyle afer a oni nic. Porównanie do jednego mocarza ze wschodu nasuwa się automatycznie.
+0-0
Środa, 27 maja 2020 r. godz. 16:37
~Asd
A wy co zrobiliście? Co robicie pokażcie? TYLKO KRYTYKA
+0-0
Środa, 27 maja 2020 r. godz. 11:47
~Tytus
Dzięki PIS-owi i ty możesz zostać milionerem, jest tylko jedno ,, ale" - musisz być z nami i nasz.
+0-0
Wtorek, 26 maja 2020 r. godz. 21:40
~kaMA
Prawie 70 mln zl z panstwowej kasy, poszlo do kosza? A nie, podobno to wziely (czyjes prywatne) firmy! "Poczta Polska zawarła umowy dotyczące organizacji wyborów prezydenckich 10 maja z czterema firmami. Jak ustalił dziennikarz TVN24 Szymon Jadczak, łącznie opiewają one na 68 mln 896 tys. 820 zł. Poczta wypłaciła z tego już 26 mln 495 tys. 620 zł. "
+0-0
Środa, 27 maja 2020 r. godz. 20:16
~jan
... taki biznes, ich oferty są lepsze od twoich ....
+0-0
Środa, 27 maja 2020 r. godz. 10:41
~paweł
A kto bogatego zabroni. Władza się bawi koszta się nie liczą. Zrobią wszystko i wydadzą każde pieniądze żeby utrzymać swojego długopisika w pałacu. Kłamią i plują ludziom prosto w twarz a ich wyznawcy cieszą się i biją brawo krzycząc: Jarek bohaterem narodowym jest!!!
+0-0
Wtorek, 26 maja 2020 r. godz. 17:19
~PiSowska_hipokryzja
Dobra decyzja radnych! Policzmy te "obietnice" milion mieszkań, milion elektryków, miliardy na CPK i rów przez Mierzeję Wiślaną ... CO Z TEGO ZOSTAŁO ???? Miliony? Tak, tylko na CZYICH KONTACH?
+0-0
Wtorek, 26 maja 2020 r. godz. 13:06
~Józef Wisarionowicz Stalin
Nareszcie będzie spokój bez tego opozycyjnego elementu kojarzącego się z Budką i bodaj wie z kim jeszcze. Komuszki są w opozycji nawet do pozycji w jakiej siedzą w kibelku. Znam prawie ich wszystkich ze stalowej woli, z huty szczególnie jak przyklaskiwali sprzedaży przez komuchów huty stalowa wola. Prym tam wiedli związkowcy pod wodzą komucha i tyle w temacie. Pozdrawiam normalność czyli PiS a reszta może mnie cmoknąć w pierdzącą żyłkę.
+0-1
Wtorek, 26 maja 2020 r. godz. 12:13
~Paweł
Wakacje 1000+ i zasiłek dla bezrobotnych 2500+ tym PiSdzielce kupią drugą kadencję Rudzie. Masakra
+1-0
Wtorek, 26 maja 2020 r. godz. 12:44
~Man from utopia
Jak te ,,pińcetki"ruszą na wakacje to najazdy Hunów były przy tym tylko turystyką zorganizowaną.
+0-0
Wtorek, 26 maja 2020 r. godz. 12:38
~Vrek
Niestety wielu za tym pobiegnie.
+0-0
Wtorek, 26 maja 2020 r. godz. 10:20
~Ora pro nobis Lucypher
Może miasto zaprosi Nergala z Behemothem,Butelkę czy Kat bo smętnie tu.Można też zrobić dzień Gothic rocka gdzie obowiązkowo publika ubrana jest w czerń i czerwień.
+0-0
Wtorek, 26 maja 2020 r. godz. 09:18
~Staszic
Bardzo śmiesznie. Pani Butryn (polonistka) upomina swoją byłą wychowankę Panią Miśko (humanistka) używając w zdaniu sformułowania "okres czasu" (pleonazm). Przy okazji wypomina błędy gramatyczne w sprawozdaniach. Nie wiem po co w ogóle są nam Rady Miasta? Jedni udają, że im zależy choć nic nie mogą - w tym samym czasie drudzy mogą wszystko, ale zajmują się tuszowaniem niedociągnięć. Rozwiązać to towarzystwo i niech Lucek rządzi w stylu namiestnikowskim i zbiera doświadczenie by przejąć schedę po Jarku.
+0-1
Środa, 27 maja 2020 r. godz. 04:58
~Liverpool
Wasz "Lucek" to niech sie dlugo nie cieszy swoja kariera malego Pisowskiego aparatczyka - bo przestepstwo jakie popelnil (bezprawne udostepnienie danych mieszkancow) przedawnia sie dopiero po 20 latach!
+0-0
Poniedziałek, 25 maja 2020 r. godz. 22:22
~Bruno Wątpliwy
Zauważcie,że z pokolenia ,,Trójki",tej w której były czytane książki N.Daviesa,S.Piaseckiego czy P.Jasienicy a muza od The Beatles po Led Zeppelin i The Doors nikt nie został komuchem ani pisowcem.
+1-0
Wtorek, 26 maja 2020 r. godz. 21:12
~meloman
Dla Pisowców guru to Zenek Martyniuk!
+0-0
Wtorek, 26 maja 2020 r. godz. 08:16
~Darwin
Opowiem taki żarcik.Siedzi pisowy wyborca na kanapie i czyta.
+1-0
Wtorek, 26 maja 2020 r. godz. 05:57
~jan
.... bo dla tych ćwoków to jest muzyka ,,satanistyczna", prawdziwy pisowski patriota słucha Zenka Martyniuka i ogląda rodeo, a w niedzielę obowiązkowo koncert życzeń w tv trwam...
+1-0
Poniedziałek, 25 maja 2020 r. godz. 22:57
~Vrek
Ja słucham metalu i alternatywy gothic :D
+1-0
Poniedziałek, 25 maja 2020 r. godz. 20:45
~jan
.... ,,spróbuję ze wszystkich sił chociaż posprzątać te gruzy" powiedział nowy dyrektor Trójki Kuba Strzyczkowski, zapowiedział że ma deklaracje tych którzy ostatnio odeszli ze są gotowi wrócić... Tomasz ,,waleczny sługus" Kowalczewski odszedł z radia w niesławie, zapisał się historii jak Gomółka co zdjął ze sceny ,,Dziady", może jakiś stołek za zasługi dla linii partii znajdzie się dla niego na ulicy Ciemnogrodzkiej, może załatwią mu etat w radiu Maryja ... jest szansa że wróci stara dobra Trójka ze świetnymi audycjami, z panem Kaczkowskim, z panem Kydryńskim, Niedźwieckim, a może i z Mannem, Trójka bez pisowkich hunów i policji pod jej siedzibą ....
+1-0
Wtorek, 26 maja 2020 r. godz. 00:38
~Liverpool
Nie badz naiwny - to se ne vrati. To koniec "Trojki". Po wyborach prezydenckich, PiSowski Goebbelsik Kurski i ta PiSowka, ktora jest szefem Polskiego Radia dopilnuja, by Program III odzyskal "wlasciwy ksztalt polityczny" i dolaczyl do innych Pisowskich szczujni !
+1-0
Poniedziałek, 25 maja 2020 r. godz. 19:12
~malwa
Ciekawe pisowstręty kto wam te lajki daje, SokzBuraka czy Brejza?
+0-1
Wtorek, 26 maja 2020 r. godz. 08:52
~Kij Ci w pisowski tyl
Mała Mi od Piebiaka z fermy trolli w ministerstwie sprawiedliwosci
+0-0
Poniedziałek, 25 maja 2020 r. godz. 20:47
~jan
... a może ci co już rzygają na widok paska na TVPInfo ? .....
+1-0
Poniedziałek, 25 maja 2020 r. godz. 19:43
~Vrek
adaśko jutro dzień matki, pogratuluj jej potomka......
+0-0
Poniedziałek, 25 maja 2020 r. godz. 18:54
~Homo Sovieticus
Jest 5 etapów na drodze od demokracji do autorytaryzmu. Polska jest w czwartym... Bierzemy udział w rozłożonym na kilka etapów procesie zmiany ustroju państwa. SN dzisiaj zostal przejety przez osobe blisko zwiazana z PiS! Za 10 lat nasze dzieci mogą pomyśleć: "demokracja - ustrój Polski w latach 1989-2015", a nie: "demokracja w Polsce - stan oczywisty"... przykre.
+1-0
Poniedziałek, 25 maja 2020 r. godz. 18:33
~nukt
Ktoś kto zna trochu jak działa Rada Powiatu, Starostwo Powiatowe, ten wie że wszyscy są jednego warci. Dla Nich liczy się kasa, własny interes, jak nie będziesz miał zdania jak Twój szef, szef klubu radnych, to cię szybko załatwią. A jest i tak że w chamski sposób. A ci sprawdzeni w dobrej gadce, kłamstwie, obiecywaniu, itd., znowu będą zwycięzcami w wyborach. I oczywiście mają nie tylko dietę, wystarczy nawet telefonicznie przedstawić się. Tak że suma PIS czy inni to wszystko ci sami ludzie. A zmiana partii. Ważne korytko. Dla jednych korytkiem jest praca, dla innych polityka, dla innych kombinacje, itd.
+1-0
Poniedziałek, 25 maja 2020 r. godz. 20:23
~jan
.... niestety są tam też ,,obdarzeni Duchem Swiętym", a dyskusja z nimi jest niemożliwa nawet po odbyciu dwutygodniowych rekolekcji, do wyboru pozostaje milcząco się z nimi zgodzić albo mieć ich w d...e, a swoje racje odroczyć na czas gdy beton wśród ,,rasy wybranej" trochę skruszeje ..... a czas taki kiedyś nastąpi, trzydzieści parę lat temu trzeba było czekać aż Breżniew umrze, a potem stało się....
+1-0
Poniedziałek, 25 maja 2020 r. godz. 18:02
~Vrek
Co za pismasowe dno...... Alleluja i chwalmy kocie rzygi.
+0-0
Poniedziałek, 25 maja 2020 r. godz. 15:38
~olka
jakby w czasie tej epidemii rządzili Platfusy to idę o zakład, że na walkę z koronawirusem wydali by o 250 mld zł więcej niż pisiory... A zachorowań byłoby tyle samo.
+0-1
Wtorek, 26 maja 2020 r. godz. 06:47
~jan
..... @~malina .... nie, nie kolejna .... to ciągle ten sam Wypierdek z Poniatowskiego, teraz nadaje pod różnymi nickami, partia zakazała mu poprzedniego nicka bo stał się obciążeniem wyborczym, a przy pracy konspiracyjnej ,,zmiana płci" to jeden ze sposobów wyprowadzenia figuranta w pole ....
+0-0
Poniedziałek, 25 maja 2020 r. godz. 21:01
~jan
.... a gdyby Kaczyński się ożenił mielibyśmy dynastię jak w Korei Płn., ale... gdyby ....
+0-0
Poniedziałek, 25 maja 2020 r. godz. 18:29
~mamuszka
Gdybanki pospolite Olaboga Ach Och pelnia zachwytow nad Pisem jakby samego Pana Boga za nogi zlapali a Pis im przychylil nieba za nedzne pincet plus.Polacy to narod zebraczy zadowoli sie byle czym
+0-0
Poniedziałek, 25 maja 2020 r. godz. 18:27
~malina
Kolejna cwierc-mozgowa PiSuardessa na forum? P.S. A cenzura wkracza coraz szerzej i to nie tylko do mediow. "Prof. Wróbel: list 50 sędziów do prezydenta zniknął ze strony sądu. Po zakończeniu obrad Zgromadzenia SN w sobotę 50 "starych" sędziów Sądu Najwyższego skierowało do prezydenta list, w którym podkreślali, że podczas obrad doszło do wielu nieprawidłowości. Pismo, które zostało pierwotnie opublikowane na stronie SN, dziś zniknęło. - List ocenzurowano i zdjęto ze strony na polecenie pana Aleksandra Stępkowskiego, który czasowo kieruje sądem - mówi Onetowi sędzia Włodzimierz Wróbel." Dokad zmierzasz teraz, Polsko? Dokad??
+1-0
Poniedziałek, 25 maja 2020 r. godz. 17:00
~andrzej
Zakładają się albo biedni albo głupi sama zdecyduj do których należysz
+0-0
Poniedziałek, 25 maja 2020 r. godz. 15:10
~malwa
Pisowstręty dalej swoją śpiewkę antypisowską rapują, a prawda jest taka, że Polacy chcą kontynuacji rządów PiSu.
+0-1
Poniedziałek, 25 maja 2020 r. godz. 15:46
~Opopopopoo
@malwa. Rapuje i to marnie, gość co nie pyta o imię i walczy z ostrym cieniem mgły ha ha ha ha ha ha.
+1-0
Poniedziałek, 25 maja 2020 r. godz. 14:38
~hańba
Do młoy, cieciu na szacunek to sobie trzeba zasłużyc dobrym działaniem na rzecz miszkańców. A ta pseudoopozycja jedyne co zrobiła to zasrali wszystkie chodniki śmieciowymi hasłami , zwłaszcza te które prowadzą do kościołów kiedy sądy rozliczą tych drani za packanie chodników w naszym pięknym mieście.
+0-1
Poniedziałek, 25 maja 2020 r. godz. 20:19
~młoy
widać, że brać Ci argumentów. potrafisz tylko "brzydko negować".
+0-0
Poniedziałek, 25 maja 2020 r. godz. 17:55
~taka prawda
A co dobrego zrobil wasz PiS? silownie na wolnym powietrzu, laweczki i trawniczki... i brak jakichkolwiek istotnych inewstycji!~ I do tego wciaz nowe dlugi miasta..
+0-0
Poniedziałek, 25 maja 2020 r. godz. 13:31
~kolo
Kto jak kto ale Pan Szymonik świetnie nadaje się do pracy w Komisji Rewizyjnej. On ma odpowiednie doświadczenie do pracy w takiej komórce.
+1-0
Poniedziałek, 25 maja 2020 r. godz. 19:07
~Lex
Masz racje - zgadzam sie w 100%!
+0-0
Poniedziałek, 25 maja 2020 r. godz. 13:28
~rower
Bruno Wątpliwy - pisze, że urodził się w Stalowej Woli HA,ha,ha. Ale powiedz Bruno GDZIE się urodzili SKĄD pochodzą TWOI Rodzice ??? Z jakiej zapadłej wiochy przywiózł ich pekaes do Stalowej Woli, do tych komunistycznych domów z wielkiej płyty ??? Czy to jakaś Kuryłówka, Cholewiana Góra, Jarocin, Zdziechowice, Kotowa Wola, Nowiny czy coś jeszcze innego ??? Taki mieszczuch z Ciebie jak z ..... .... trąba. I taka jest właśnie prawada.
+0-1
Poniedziałek, 25 maja 2020 r. godz. 22:47
~Bruno Wątpliwy
Jeszcze tylko dodam,,rowerowi", że pierwszym miastem które było budowane na prawie miejskim magdeburskim był Zamość to Ty pewnie Zamojski?
+0-0
Poniedziałek, 25 maja 2020 r. godz. 22:37
~mamuszka
Oj bolä korzonki bolä .Smiech mnie ogarnia na te przepychanki slowne i tradycje mieszczanskie w tym grodzie.Dobrodziejstwem komuny bylo to ze dala kazdemu chamowi mozliwosc wyksztalcenia
+0-0
Poniedziałek, 25 maja 2020 r. godz. 18:25
~Vrek
#rower a twoje korzonki skąd?
+0-0
Poniedziałek, 25 maja 2020 r. godz. 16:27
~Bruno Wątpliwy
Widzisz ,, rowerze" nie trafiony. W ,,wielkiej płycie" tak jak Ty nie wegetuję bo dawniej w St. Woli mieszkało się w domkach które , obciążone hipoteką dostawali przesi.edleńcy przymusowi. Można było być robolem a domek był Twój.Zazdroszczę Ci ,że jak łąki zakwitną,jedziesz na sianokosy, gnój świniom wysprzątasz,po prostu wracasz do korzeni,bo ja nie mam takich możliwości.
+0-0
Poniedziałek, 25 maja 2020 r. godz. 16:27
~Bruno Wątpliwy
Widzisz ,, rowerze" nie trafiony. W ,,wielkiej płycie" tak jak Ty nie wegetuję bo dawniej w St. Woli mieszkało się w domkach które , obciążone hipoteką dostawali przesi.edleńcy przymusowi. Można było być robolem a domek był Twój.Zazdroszczę Ci ,że jak łąki zakwitną,jedziesz na sianokosy, gnój świnio wysprzątasz,po prostu wracasz do korzeni,bo ja nie mam takich możliwości.
+0-0
Poniedziałek, 25 maja 2020 r. godz. 10:33
~młoy
Szacunek dla Pani Butryn i jej kolegów.
+1-0
Poniedziałek, 25 maja 2020 r. godz. 10:32
~Ostry cień cymbałów
A oo tu się tak rozwinęło,chyba patologia władzy.Do pracy po urzędach,opiekach,starostwach czy Mzk przyjęci zostali ludzie nie umiejący czytać,pisać.Mam nadzieję,że z tym ,,koordynatorem"ds. pielgrzymek to jakaś ściema bo koryto nie z gumy.A Panie z Mopsu za to,że w pandemii chodzą do podopiecznych niech wiedzą,że nagrody nie dla nich.
+0-0
Poniedziałek, 25 maja 2020 r. godz. 08:02
~Prawdziwe intencje
żebym to wyjaśnić: W co oni tak naprawdę grają? Bo oczywiście tego nie powiedzieli dziennikarzom: Rada Miejska nie może funkcjonować bez komisji rewizyjnej, a jej skład wg Ustawy o samorządzie gminnym wchodzą przedstawiciele wszystkich klubów działających w samorządzie. Na dobrą sprawę komisja rewizyjna przydaje się władzy wykonawczej tylko raz w roku - podczas głosowania o absolutorium z wykonania budżetu. Termin tego głosowania został odłożony do 29 sierpnia, ale w końcu do niego dojdzie. Bez opozycji w komisji rewizyjnej złożenie wniosku o absolutorium będzie niemożliwe. Nie będzie absolutorium, będzie Zarząd Komisaryczny w mieście, a nie tak znienawidzony przez SPS prezydent. Tylko co to oznacza? Że miasto skończy z WSZYSTKIMI INWESTYCJAMI. Komisarz będzie jedynie administrował majątkiem. Do tego chcą nasi totalniacy doprowadzić? Żeby Stalowa Wola się nie rozwijała? GRATULUJĘ POMYSŁU!
+0-1
Poniedziałek, 25 maja 2020 r. godz. 19:13
~Man from utopia
A przystanek z kontenera na śmiecie pod Ambulatorium? Są inwestycje na miarę europejską tylko nie chcecie zauważyć.
+0-0
Poniedziałek, 25 maja 2020 r. godz. 13:00
~Polak mały
Majątek???Komisarz jak nie wejdzie w patologie układów i kolesiostwo to może coś uratuje.
+0-0
Poniedziałek, 25 maja 2020 r. godz. 12:19
~Jacek
trzeba było myśleć przed wysłaniem Miśko. z misją udawania, że wszystko jest dobrze, jakie inwestycje? malunek na murze?
+1-0
Poniedziałek, 25 maja 2020 r. godz. 10:36
~Mieszkaniec
@edek - a myślisz, że Stalowa rozwija się? Gratuluję głupoty. Place zabaw to nie rozwój.
+1-0
Poniedziałek, 25 maja 2020 r. godz. 07:43
~Przedszkole Samorządowe
Myślałem, że opozycja skończy się wygłupiać, ale się pomyliłem.
+0-1
Poniedziałek, 25 maja 2020 r. godz. 10:38
~Mieszkaniec
Ale pisowcy wyją. Są bardzo ZANIEPOKOJENI. Koniec nadchodzi i trzeba będzie ponieść konsekwencje. Również karne.
+1-0
Poniedziałek, 25 maja 2020 r. godz. 06:50
~Przeciw Bezprawiu
Miasto i caly kraj znalazly sie w podobnej sytuacji. Co istotne: a) Służby siłowe atakują tylko zgromadzenia przeciwników PiS, natomiast zgromadzenia kościelne i pro-pisowskie nie są niepokojone i nie stosuje się wobec nich represji za niestosowanie środków ochrony przeciwepidemicznej. Pokazuje to przestępczy, polityczny charakter działań policji. b) Władza PiS jest nielegalna. Wybory parlamentarne w 2019 r. były nierówne, nieproporcjonalne i nie zostały potwierdzone przez odpowiednią izbę SN, ponieważ ustawowo desygnowana do tego izba pozostaje "de iure" nieobsadzona. Tym samym sejmowa większość i jej rząd działają nielegalnie. Co więcej prezydent Duda na skutek swoich wielokrotnych przestępstw przeciw konstytucji także pozbawił się legalności władzy. Ergo: aparatczycy PiS nie mają żadnego prawa stosować jakichkolwiek ograniczeń swobód obywatelskich ani represji wobec obywateli. Z kolei w obliczu braku konstytucyjnych środków obrony przed bezprawiem uzurpatorów obywatele mają prawo protestować i obalić przestępcow.
+1-0
Poniedziałek, 25 maja 2020 r. godz. 05:21
~stary-inzynier
Po prostu, jak to napisal kiedys jakis poeta, "czara goryczy sie przelala"... A do tego - Rząd chce zmniejszyć kwoty odpraw wypłacanych pracownikom i w ten sposób ulżyć firmom zmagającym się z koronawirusem. Sęk w tym, że rykoszetem dostają osoby przechodzące na emeryturę. Związkowcy alarmują, że to ograniczenie będzie także ich dotyczyć. Przez to starsi pracownicy mogą stracić tysiące złotych! Ha, ha.
+1-0
Niedziela, 24 maja 2020 r. godz. 23:13
~Elik
Weźcie kobieto od razy zrezygnujcie z funkcji radnych. Wyjdzie to na dobru mieszkańcom Stalowej Woli. Pieniądze z waszym diet dać dla ubogich i będzie super rozwiązanie.
+0-1
Niedziela, 24 maja 2020 r. godz. 20:40
~malwa
Czy kto mi wytłumaczy skąd tu się tylu pisowstrętów bierze? Bo sondaże mówią co innego: PiS ma ogromną przewagę nad POkrakami! Więc coś mi tu nie gra, a logika podpowiada, że dwóch pod 50-cioma nikami taką "statystykę" robi. Nawet wiem kto...
+0-1
Poniedziałek, 25 maja 2020 r. godz. 05:09
~jan
.... mało bo się wstydzą swego kandydata i jego żałosnego ,,sztabu"....
+0-1
Poniedziałek, 25 maja 2020 r. godz. 03:10
~Chicago itd
"Malwa" - fantazjujesz coraz mocniej! Kaczyński od początku swojej działalności dzielił społeczeństwo i walczył z tzw. "układem", a teraz za rządów PiS oplotły Polskę układy jakich świat nie widział w cywilizowanym kraju!!
+1-0
Niedziela, 24 maja 2020 r. godz. 23:30
~Haber
@malwa, jak zrozumiesz w końcu, że świat to nie tylko PiS i po, a i ogarniesz że 35% to zdecydowana mniej niż połowa, to znajdziesz odpowiedz na swoje pytanie.
+1-0
Niedziela, 24 maja 2020 r. godz. 21:42
~mamuszka
Raczej nie zwolennicy Pisu sä tak tepi ze trudno im sklecic pare zdan na temat.Nawet w pacierzu robiä bledy ortograficzne
+0-0
Niedziela, 24 maja 2020 r. godz. 20:06
~Mieszkaniec
Kiedyś trzeba będzie uczciwie powiedzieć wszystko dzieciom. Bardzo mi ich żal.
+1-0
Niedziela, 24 maja 2020 r. godz. 20:05
~Fakir
Walczmy. Bo inaczej skończymy jak konie z Janowa, głodni, zaniedbani i po uszy w łajnie!
+1-0
Niedziela, 24 maja 2020 r. godz. 23:11
~Boss_STF
Walcz. Drzewa sadzić i spokój
+0-0
Niedziela, 24 maja 2020 r. godz. 20:03
~Hyhy
Jednak utwierdzam sie w przekonaniu ze zwolennicy pisu to intelektualne dno. Teraz hejtujcie bo tyle potraficie nieudacznicy
+1-0
Niedziela, 24 maja 2020 r. godz. 18:27
~Bruno Wątpliwy
,,Wszystkie zwierzęta są równe a świnie są równiejsze"(G.Orwell).Tak demokrację pojmują pisowcy.
+1-0
Niedziela, 24 maja 2020 r. godz. 18:04
~Mixxer
A tak wygladaja (patrz ponizej) rozmowy, czy dyskusje z PiSuarami na szczeblu europejskim... "Rząd PiS "idzie na zwarcie" z UE. Eurodeputowani sa "zszokowani" po rozmowie z Kaletą. Brak jakichkolwiek chęci kompromisu ze strony władz i groźba polexitu - o tym mówi eurodeputowany Juan Fernando Lopez Aguilar przed publikacją nowego raportu o łamaniu praworządności przez polski rząd. Eurodeputowanych "szokuje" konfliktowe nastawienie przedstawicieli polskiego ministerstwa sprawiedliwości." ``Co dalej? Unia z Rosja, czy z Bialorusia?
+1-0
Niedziela, 24 maja 2020 r. godz. 16:54
~gagatek
bardzo dobrze koniec szkodzenia miastu za pieniadze /diety/podatnikow.
+0-1
Niedziela, 24 maja 2020 r. godz. 16:04
~4378 nick na stalówce
cytuję : "Cokolwiek byśmy nie postanowili to i tak radni z PiS-u nas przegłosowali". *************************** Chcieli demokracji to mają.Może chcą tylko "stanowić"? W senacie opozycja ma 1 głos przewagi i to także demokracja. To może nie chodzi o demokrację sensu stricte? Czym się różni demokracja "zwykła" bez przymiotników od demokracji socjalistycznej? Tym czym zwykłe krzesło od krzesła elektrycznego. O co chodzi?. Jeśli większość popełnia przestępstwa , wykroczenia - zgłosić to do prokuratury. Dalej Sąd. Opozycja ma przecież wielu sędziów , którzy nie zawiśli. Korzystać póki czas...
+0-1
Niedziela, 24 maja 2020 r. godz. 15:52
~Do nocnej kawy
Do nocnej kawy Przeczytaj tekst o ministrze Szumowskim i i jego bracie jeszcze raz i jeszcze raz a potem komentuj poprawnie...i uważaj co piszesz..a najlepiej wklej cały artykuł
+1-0
Niedziela, 24 maja 2020 r. godz. 18:30
~doktor re-habilitowany
"Kawaler Maltanski" Szumowski od samego poczatku postepuje w sposob niezbyt uczciwy... jedno proste pytanie, dlaczego firma jego brata otrzymywala dziesiatki mln. zlotych grantow (w czasie kiedy Szumowski byl wiceministrem) na projekty ktore nigdy niczym nie zaowocowaly, a w tym samym czasie wielu moich znajomych (na bardzo dobrze uzasadnione projekty) otrzymywalo fige z makiem - tzn. zero!
+1-0
Niedziela, 24 maja 2020 r. godz. 15:35
~Wymiennik ciepła
Zakłamywanie rzeczywistości stało się normą
+1-0
Niedziela, 24 maja 2020 r. godz. 14:02
~Stefan
Zeby pracowac w K R to trzeba sie troche na tym znac.Latwiej jest wystawac przed sadem i palic znicze ,niz pracowac ,nawet jak nieraz jest pod gorke.
+0-1
Niedziela, 24 maja 2020 r. godz. 20:01
~Ttt
Raczej zobacz na imie :D
+0-0
Niedziela, 24 maja 2020 r. godz. 18:39
~Hutnicza
A ignorancja PiS-owskich urzednikow i aparatczykow to juz ci nie przeszkadza?
+1-0
Niedziela, 24 maja 2020 r. godz. 18:09
~Mafrom utopia
Do ixi .Myślę,że to zatwierdzenie mózgu.Myśl złota nie ma ujścia i wychodzi druga stroną.
+0-0
Niedziela, 24 maja 2020 r. godz. 17:08
~ixi
Mądry inaczej?
+0-0
Niedziela, 24 maja 2020 r. godz. 13:29
~Man from utopia
Czyżby ,,Pekao S.A." poszło śladem Stadniny koni w Janowie i radiowej ,,Trójki" ?
+1-0
Niedziela, 24 maja 2020 r. godz. 11:35
~śmiech na sali
Żeby prezydent podpisał ustawę dzięki której TVP dostało 2 mld zł warunkiem było odejście Kurskiego i utworzenie Funduszu Medycznego. Ustawa podpisana kasa na Woronicza popłynęła Funduszu nie ma, Kurski wraca, brawo PaD załatwili Cię ostrym cieniem mgły.
+1-0
Niedziela, 24 maja 2020 r. godz. 11:23
~bolo
Dlaczego Kaczyński to najuczciwszy polityk PiS? Bo nie przepisał majątku na żonę:)
+1-0
Niedziela, 24 maja 2020 r. godz. 13:37
~renata
Przepisał wszystko na kota i też jest czysty.
+0-0
Niedziela, 24 maja 2020 r. godz. 11:18
~mieszkaniec
Mam pewną kwestię. Chodzi o ten zasiłek dla bezrobotnych 2500zł? Czy on będzie na stałe czy tylko przed wyborami bo nie wiem czy się zwalniać z pracy???
+0-0
Niedziela, 24 maja 2020 r. godz. 13:36
~Ania
Nie rzucaj pracy to jednorazowo żeby wygrać wybory po tym jak Dudzie poparcie w sondażach spadło. Wybory do Europarlamentu kupili 13-stą emeryturą teraz też będą głosy kupować.
+0-0
Niedziela, 24 maja 2020 r. godz. 10:57
~paweł
A co zrobią z tymi kartami do głosowania na które poszło tyle milionów i kto za to odpowie???
+1-0
Poniedziałek, 25 maja 2020 r. godz. 21:03
~dziki dzik
maja tyle miliardów z watu po platfusach ze stac ich.
+0-0
Niedziela, 24 maja 2020 r. godz. 10:31
~Murwa Kać
Jedno pytanie do wszystkich opozycjonistów: to teraz czym będziecie się zajmować? Jeszcze więcej hejtu w necie? Za nasze pieniądze?
+0-1
Niedziela, 24 maja 2020 r. godz. 12:27
~mamuszka
Bedziemy korzystac z polskiego systemu socjalnego po pincet plusach przyjdzie kolej na zasilki dla bezrobotnych i tym Pis sobie zapewni wladze wiecznä.Alleluja Brawo Pis czy sie stoi czy sie lezy bedzie sie nalezyc.Ciesz sie razem z nami bo wkrotce w Polsce nie bedzie sie oplacac pracowac i w tym dogonimy Niemcy .Hmh 2500 za frajer jestem za a nawet przeciw
+1-0
Niedziela, 24 maja 2020 r. godz. 09:06
~Wiesiek
Cała ta opozycja, to zakłamywanie rzeczywistości.
+0-1
Niedziela, 24 maja 2020 r. godz. 06:48
~jan
.... pełnomocnik komitetu wyborczego pana Dudy wniósł skargę na konkurentów że prowadzą kampanię wyborczą przed ,,ogłoszeniem" wyborów.... wstydu ten Duda nie ma, jego kolesie celowo przeciągają terminy bo grunt im pod nogami płonie, bo tylko kandydat pisu ma prawo kandydować i jeździć po kraju.... po wygłupach w radiowej Trójce niczego sie nie nauczyli, podłość przestała skutkować, rzucanie pieniędzy masom też, wczoraj na ulicach Warszawy w centrum i pod trójką policja urządziła łapanki uliczne na obywateli, pozostało im jeszcze ZOMO i czołgi na ulice, a pan Duda niech włoży ciemne okulary i ogłosi stan wojenny bo władza z rąk się wymyka ....
+2-0
Niedziela, 24 maja 2020 r. godz. 00:54
~Radny Ł(P)
Ale szkoda bedzie . Teraz to radny Łrzytuła będzie hejtował.. Radny pr,ez wielkie Ł
+0-1
Niedziela, 24 maja 2020 r. godz. 11:19
~Miastowy
To chyba radna Paulina Miśko roznosila ulotki w Kraśniku hejtujące obecnego burmistrza. Film na YT. Pracownica biura posła Webera.
+1-0
Niedziela, 24 maja 2020 r. godz. 10:02
~jan
.... a radny Bajek pójdzie wypłakać się do prokuratury .....
+0-0
Sobota, 23 maja 2020 r. godz. 19:31
~noooo
bardzo dobry ruch. Gratulacje dla radnych SPS.
+1-0
Sobota, 23 maja 2020 r. godz. 19:37
~Hutnicza
Oto co stworzył Kaczyński. Państwo klientów, wazeliniarzy, miernoty, nienawistników, dorobkiewiczy, konformistów. Jeśli tego chciał, może być teraz dumny...
+2-0
Sobota, 23 maja 2020 r. godz. 19:13
~Bruno Wątpliwy
Kto to jest pani Miśko?Abnegacja wiedzy i braki w pisowni(ortografia).Urodziłem się w St Woli tak jak moje dzieci a Pani skąd , Jeżowe , Nowosielec czy Modlibożyce bo słoma z butów wyszła.
+0-0
Poniedziałek, 25 maja 2020 r. godz. 14:22
~asd
Modliborzyce mądralo.
+0-0
Sobota, 23 maja 2020 r. godz. 17:55
~paweł
Zrobią z Polską to co ze stadniną koni w Janowie Podlaskim już niedługo.
+2-0
Sobota, 23 maja 2020 r. godz. 17:25
~Old-Boy
To tak jak za czasow PRLowskiej komuny - PZPR faktycznie rzadzil, a poslowie ze Stronnictwa Demokratycznego (SD), czy ze Stronnictwa Ludowego nie byli dopuszczani do glosu. I wladza zupelnie sie z nimi nie liczyla...
+2-0
Niedziela, 24 maja 2020 r. godz. 02:26
~nocna kawa
Stalowa Wola to mala skala - z tak wygladaja PiSowskie przekrety na duza skale: "Zanim Łukasz Szumowski wszedł do rządu, był udziałowcem dwóch z wielu spółek, których założycielem był jego starszy brat - Marcin Szumowski. Chodzi o firmy Vestera i Szumowski Investments. W czerwcu 2017 roku, kilka miesięcy po tym, jak został wiceministrem nauki, Szumowski miał pozbyć się udziałów w spółkach, które następnie przejęła jego żona - Anna. Najwięcej, jak podaje gazeta, warte były udziały Szumowskiego w spółce Vestera, czyli 87 tysięcy udziałów, wartych 4 mln 390 tys. złotych. Spółka Szumowski Investments jest jednym z udziałowców OncoArendi Therapeutics, której prezesem jest Marcin Szumowski. Według ustaleń "Faktu", w latach 2017-2020 spółka Marcina Szumowskiego otrzymała z publicznych środków co najmniej 74 miliony złotych z dotacji i grantów z Narodowego Centrum Badań i Rozwoju, które podlega Ministerstwu Nauki i Szkolnictwa Wyższego."
+2-0
Sobota, 23 maja 2020 r. godz. 14:48
~Bruno Wątpliwy
Czyli już nikt nie będzie patrzył na ręce tych co zasiadają na najważniejszych ,,stolcach"naszego miasta
+0-0
Sobota, 23 maja 2020 r. godz. 14:24
~Asd
Dobrze ze maski mają mniejszy wstyd...
+0-1
Sobota, 23 maja 2020 r. godz. 13:06
~Bajo
Nikt po nich płakał nie będzie. oddać mandaty i arrive derci z rady miasta
+0-1
Niedziela, 24 maja 2020 r. godz. 12:21
~mamuszka
PacMac Historia pokazala nieraz ze takie rzädy prowadzä donikäd.Wprawdzie katofaszyzm byl za czasow Inkwizycji ale tak daleko pamiec pisiorow nie siega,po za tym nie chcä sie uczyc na cudzych bledach.Chcä miec bläd swoj wlasny przez nich i dla nich stworzony niczym w komedii Barei
+0-0
Sobota, 23 maja 2020 r. godz. 22:39
~PacMan
Przecie 90% PiSiorow to zwolennicy zamordyzmu, dyktatury i rzadow w pro-faszystowskim stylu!
+1-0
Sobota, 23 maja 2020 r. godz. 18:15
~babka
taka radość, że teraz pisiorki będą Ci robic w c.a bez żadnych hamulców?
+0-0
Sobota, 23 maja 2020 r. godz. 12:24
~jan
..... cytat: ,,Naczelnym celem władzy jest pozbawienie ludzi chęci do aspirowania do czegokolwiek. Ogranicza się do zaspokojenia podstawowych potrzeb i zapchania głowy propagandą, że jest fantastycznie, a nawet jeśli na Zachodzie jest lepiej, to de facto jest gorzej, bo oni są naszymi wrogami. Ten przekaz tłuczony przez całą dobę przy okazji zahacza o takie miejsca, jak Trójka" ... Wojciech Mann, jeszcze dwa miesiące temu dziennikarz Trójki, odszedł z radia, jego miejsce i jego kolegów zajmą sługusy władzy .....
+1-0
Sobota, 23 maja 2020 r. godz. 11:42
~Bruno Wątpliwy
Opozycja przyjęła pozycję kolankowo-łokciową?
+0-1
Sobota, 23 maja 2020 r. godz. 10:28
~Nasze Miasto Stalowa Wola
To jest jawne złamanie obietnic wyborczych! Pamiętam jak wielokrotnie państwo Przytuła, Szymonik, Butryn, Marczak obiecywali, że będą patrzeć władzy na ręce. I co? Czuję się oszukana, a głosowałam!
+0-1
Niedziela, 24 maja 2020 r. godz. 06:17
~jan
.... nie rżnij głupa, głosowałaś naPis i Nadbereżnego rozliczaj, zacznij od tej nieprzebranej rzeszy INWESTORÓW których miał sprowadzić ....
+1-0
Sobota, 23 maja 2020 r. godz. 11:27
~Miastowy
Podszywanie się pod Stowarzyszenie jest przestępstwem. PiSowski trollu
+1-0
Sobota, 23 maja 2020 r. godz. 11:24
~Vrek
Zalatuje pisowszczyzną.....
+0-0
Sobota, 23 maja 2020 r. godz. 08:56
~Opozycja
Koryto. Tylko koryta nam się chce.
+0-1
Sobota, 23 maja 2020 r. godz. 17:19
~mafia w akcji
"W piątek Mateusz Morawiecki odwiedził jedną z gliwickich restauracji, a zdjęcie ze spotkania z jej właścicielami opublikowano na Twitterze. Internauci szybko wytknęli szefowi rządu, że nie stosuje się do wprowadzonych niedawno przez rząd wytycznych dotyczących lokali gastronomicznych. Przy jednym stoliku może bowiem przebywać tylko rodzina lub osoby pozostające we wspólnym gospodarstwie domowym." ............... Twój stolik jest lepszy niż mój???
+1-0
Sobota, 23 maja 2020 r. godz. 08:37
~Bruno Wątpliwy
,,Folwark zwierzęcy"?
+0-0
Sobota, 23 maja 2020 r. godz. 07:56
~Nasze Miasto Stalowa Wola
Mielibyście chociaż jaja i oddali mandaty! Na Wasze miejsca znajdą się ludzie, którzy są prawdziwą opozycją w Stalowej Woli i którzy się nigdy nie poddadzą! Wstyd!
+0-1
Sobota, 23 maja 2020 r. godz. 07:51
~Dzieciniada
Ta decyzja świadczy o kompletnej niedojrzałości politycznej totalnej opozycji w Stalowej Woli. Nie podoba mi się, to rzucam zabawki!
+0-1
Niedziela, 24 maja 2020 r. godz. 05:30
~Santo Subito
A co maja zrobic? Oni postepuja w LEGALNY sposob, a PiSuary wciaz lekcewaza prawo!!
+1-0
Sobota, 23 maja 2020 r. godz. 07:45
~Trick
No i kolejna okazja do lansu jest! A za miesiąc będą chcieli wrócić do tej komisji i będzie kolejna zadyma...
+0-1
Piątek, 22 maja 2020 r. godz. 22:30
~Menager_DE
marczak chłopie daj sobie spokój
+0-1
Piątek, 22 maja 2020 r. godz. 22:27
~Mieszkaniec
Oj nieładnie Janie życzyć źle bliźniemu. Kto cię tak wychował?? Komuna czy obecną opozycja?? Bo chyba nie PiS skoro ziejesz nienawiścią
+0-0
Sobota, 23 maja 2020 r. godz. 06:04
~Mieszkaniec
Właśnie PIS. To ich metody. Ale każdy kiedyś odpowie za swoje czyny. Jeszcze będzie normalnie.
+1-0
Sobota, 23 maja 2020 r. godz. 05:41
~jan
.... piętnowanie głupoty to nie jest nienawiść, tylko powinność każdego kto troszczy się o kraj, a jeśli pytasz o komunę to ci odpowiem że ta pisowska niczym sie nie różni od tej pzpr-owskiej bo i w jednej i drugiej przyszło mi żyć, i wtedy i dziś system opierał się na sługusach, teraz jest łatwiej wyrobić sobie opinię bo nie trzeba szukać Radia Wolna Europa,jest opozycja, jest internet ....
+1-0
Piątek, 22 maja 2020 r. godz. 22:20
~w punkt
" Popularność pierwszego notowania Listy Przebojów PiS przeszła wszelkie nasze oczekiwania. Na listę padło 15675 głosów. Oto wyniki: 1. Unieważnienie LP3 z powodu wygranej Kazika 3191 głosów 2. 1,95 mld zł na TVP i PR 3053 głosów 3. Wybory nieWybory 2766 głosów 4. Gest Lichockiej 1956 głosów 5. Opozycja winna niegospodarności rządu 1563 głosów 6. Rząd wita Antonowa 956 głosów 7. Ostry Cień Mgły 908 głosów 8. Wyciek kart do głosowania 525 głosów 9. Skok Kurskiego z prezesa na doradcę 463 głosów 10. Prezydent na TikTok'u 294 głosów
+1-0
Piątek, 22 maja 2020 r. godz. 22:16
~Wanda Wolska
Rada dla Opozycji: Nie dyskutuj z debilem! Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
+0-0
Piątek, 22 maja 2020 r. godz. 22:49
~giti
Trzeba poczekać do zmiany 'dojnej zmiany" a potem rozliczyć tego samorządowego kłamcę. On sobie zarobił już na co najmniej 4 lata w Uhercach.
+1-0
Piątek, 22 maja 2020 r. godz. 21:42
~Rożek
Powinni jeszcze z mandatów zrezygnować skoro nie potrafią działać w komisji rewizyjnej. Taka opozycja w mieście niepotrzebna. Bo to żadna opozycja.
+0-1
Piątek, 22 maja 2020 r. godz. 21:50
~jan
... a ty powinieneś się walnąć w czoło młotkiem do kotletów.... najlepiej trzy razy ....
+1-0
Piątek, 22 maja 2020 r. godz. 21:38
~Wyborca
Opozycja udowodniła własnie, że jest pseudoopozycją
+0-1
Sobota, 23 maja 2020 r. godz. 18:14
~Malwa
Lepiej byc kiepska opozycja, nizli zlodziejska wladza! Oberprokurator Zero-Ziobro chroni biznesmena Szumowskiego który wykorzystując stanowisko oszukiwał podatniku i robił lewe interesy na maseczkach. Państwo na działalności szajki Szumowskich straciło prawie 160 milionów złotych. Biznesmen Szumowski wozi się między innymi luksusowym zabytkowym Mercedesem, ale ma jeszcze inne drogie auta w swojej kolekcji. Oto (Banasiowo-Szumowskie) "prawo i sprawiedliwość" według PIS!!
+1-0
Piątek, 22 maja 2020 r. godz. 22:00
~jan
.... lepiej być kiepską opozycją, niż dobrze wytresowanym sługusem .....
+1-0
Piątek, 22 maja 2020 r. godz. 21:26
~olka
aplikować pisiorki, 8 miejsc się zwolniło dla naszych, no bo jak oni nie chcą to nic na siłę.
+0-0
Sobota, 23 maja 2020 r. godz. 21:15
~olka
dziadek, daj se siana już z tym podszywaniem się pode mnie, chcesz się umówić? daj znać, tylko co ja z tobą zrobię jak u ciebie wszystko po sezonie
+0-0
Piątek, 22 maja 2020 r. godz. 21:16
~Prezes
Okres czasu, cięta riposta, cofać do tyłu....B.K. czytasz to?!?!?!
+0-0
Sobota, 23 maja 2020 r. godz. 23:33
~Mecenas
Czytam. Wczoraj nad akwenem wodnym był nas pełen komplet. Sędziwy starzec podniósł się do góry i powiedział, że już minął okres czasu i jest miesiąc maj.
+0-0
Piątek, 22 maja 2020 r. godz. 21:13
~Kabaret
Po tylu wojnach (polecam archiwalne widea z sesji na YT oraz artykuły na portalu) żeby zostać przewodniczącą tej komisji radna wychodzi. Reszta też. Bareja by tego nie wymyślił.
+0-1
Piątek, 22 maja 2020 r. godz. 21:06
~Lenistwo?
Po prostu wymiękł I. Nawet mnie ich nie szkoda.
+0-1
Piątek, 22 maja 2020 r. godz. 21:00
~Jacenty
Cały Pis; wychodzi buta zawiść a przy tym wszystkim ciemnota buractwo nieudacznictwo od samego dołu do samej góry
+1-0
Piątek, 22 maja 2020 r. godz. 20:59
~gagatek
no to jak teraz bedzie!!! juz nigdy nie bedzie tak jak bylo!!! TO jest koniec
+0-0
Piątek, 22 maja 2020 r. godz. 20:33
~jan
.... jestem pełen podziwu dla wszystkich radnych opozycji, bo jedyne co w tej zdominowanej przez pis radzie mogą zdziałać to tylko przypilnować BY WŁADZA NIE KRADŁA, nic innego NIE DA się tam zrobić, sposób myślenia członków pis nie zależy od geografii, oni w całej Polsce myślą ( ?? ) i postępują tak samo, wczoraj kto nie był w pracy na 1-szej zmianie mógł oglądać w TV na żywo Komisję Senacką z udziałem pisowskich szefów Polskiego Radia i Trójki, z pisowskich członków komisji nie przyszedł nikt bo i po co, pisowscy pomazańcy w polskim radiu SĄ DOSKONALI a podlegli im dziennikarze fałszerzami i oszustami, i do tego ,,promowali" piosenkę która mogła sie nie spodobać 1-szemu Sekretarzowi KC Partii, beton pisowski obstaje przy swoich sługusach metodą ,,po nas choćby potop", zdewastowali rozgłośnię którą słuchały miliony polaków, w której poznawali muzykę której pewnie nigdy by nie usłyszeli gdyby nie byli słuchaczami Trójki... co jeszcze ci okupanci zniszczą by dać chwilową satysfakcję swemu prezesowi ?.....
+1-0
Piątek, 22 maja 2020 r. godz. 23:03
~moli
To nie policja a milicja a to czyni dużą różnicę. Policję to my mieliśmy do 2015 roku.
+1-0
Piątek, 22 maja 2020 r. godz. 21:19
~Wasze Lustro
Wlasnie (przed Redakcja Programu III PR) trwa protest przeciw cenzurze. Policja legitymuje i spisuje protestujących. Czy to rok 1981? Nie, to Polska po PiS-owskiej "dekomunizacji"!
+1-0
Piątek, 22 maja 2020 r. godz. 21:09
~Fakty
To co oni robili przez 1,5 roku? Zaklamywali Rzeczywistość.
+0-0
Piątek, 22 maja 2020 r. godz. 21:05
~Tvn24
Aś mnie ubawił!
+0-0
Piątek, 22 maja 2020 r. godz. 19:51
~CCCP
:D :D :D A pamiętacie jak radna Renata się foszyła, żeby zostać szefową tej komisji? Niepoważne zachowanie, jak zresztą cała ta "opozycja"
+0-1
Piątek, 22 maja 2020 r. godz. 20:33
~logiczny
Wręcz przeciwnie. Nie należy nigdy się zgadzać na poziom poniżej podłogi i zakłamywanie rzeczywistości.Jeżeli ktoś zwalcza kogoś chamstwem i butą to są 2 wyjścia, albo odpowiedzieć tak samo , albo nie zniżać eis do tego poziomu!Opozycjo idźcie swoja drogą!
+1-0
Piątek, 22 maja 2020 r. godz. 20:26
~#CCCP
Foszyła się żeby zostać?????????
+0-0
Piątek, 22 maja 2020 r. godz. 19:44
~Andrzej
Pan Dariusz Przytuła gdzie pracuje? Ktoś wie?
+0-0
Piątek, 22 maja 2020 r. godz. 19:53
~Jak na dłoni
Oprócz pracy zawodowej sporo pracy "z internetu" tylko tyle powiem. Wystarczy prześledzić profil na FB i wpisy pod postami GW zetki czy innych mediów.
+0-0
Piątek, 22 maja 2020 r. godz. 19:18
~Komuna_Wiecznie_Zywa
"Jej zdaniem przedstawiciele obozu rządzącego nie działają zgodnie z dokumentami, nie słuchają uwag, próbują wykreślić wypowiedziane podczas posiedzeń słowa, protokoły nie odzwierciedlają stanu faktycznego." W taki sam sposob PiSowska mafia dziala w calej Polsce - zatkane uszy, buta, pycha i wielka arogancja!
+1-0
Piątek, 22 maja 2020 r. godz. 19:56
~Honor i Ojczyzna
Wiekszosc PiSowskich radnych, poslow i senatorow to sa ludzie mierni, prymitywni i marni pod wzgledem moralnym. Partii zawdzieczaja praktycznie wszystko - bez partyjnego wsparcia byliby nikim, zupelnie nikim!!!
+1-0
Piątek, 22 maja 2020 r. godz. 19:56
~Lekarz
Polecam czopki
+0-1
Piątek, 22 maja 2020 r. godz. 19:02
~Vrek
Nic dodać nic ująć....... cały pisszemrany.
+1-0
Stalowka.NET - Wiadomości lokalne z miasta Stalowa Wola i okolic
Copyright 2001 - 2020 Stalowka.NET
  » O nas  » Redakcja  » Reklama  » Kontakt
Wszelkie prawa zastrzeżone.
X Ta strona korzysta z plików cookie w celu świadczenia usług i realizacji potrzeb użytkowników. Pliki te mogą być zapisywane w pamięci Twojego urządzenia. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej. Więcej w polityce prywatności.