Stalowa Wola Stalowa Wola: Huta Stalowa Wola
Wiadomości lokalne z miasta Stalowa Wola i Powiatu Stalowowolskiego. Najnowsze! Najszybciej!
Kamera na żywo na panoramę Stalowej Woli na skrzyżowanie al. Jana Pawła II z ul. KEN
Nagrania audio, rozmowy z ciekawymi ludźmi
Fotografie z najważniejszych wydarzeń w Stalowej Woli
Kanał youtube.stalowka.net - Pierwsza stalowowolska telewizja internetowa
Encyklopedia miasta Stalowa Wola
Zapowiedzi zbliżających się wydarzeń kulturalnych
Baza adresowa najważniejszych firm i instytucji życia publicznego
Bezpłatna baza ogłoszeń dla mieszkańców miasta Stalowa Wola jak i Powiatu Stalowowolskiego
Twoje konto
Strona główna  Stalowa Wola / Wiadomości Czwartek, 28 maja 2020 r. Imieniny: Augustyna, Ingi, Jaromira
 Wiadomości lokalne
» Rewelacyjne efekty odchudzania w Gabinecie Projekt Zdrowie! Ponad 21 kg mniej w zaledwie 3 miesiące!
» Kino samochodowe w Stalowej Woli. Wyświetlą Boże Ciało i Iluzję 2
» Szpital szuka lekarza kierującego oddziałem psychiatrycznym
» W dawnym rezerwacie Sochy usuwają drzewa zagrażające bezpieczeństwu
» Zarząd Huty Stalowa Wola bez zmian
» Kontynuacja remontu konserwatorskiego budynku dawnego sądu
» W Klasztorze zamilkły organy
» Rdzawe ślady na ścieżce rowerowej. Co to jest? - pytają mieszkańcy
» Miasto przedłuża nabór na dofinansowanie do zakupu kotłów grzewczych
» Kierował ciężarówką mając blisko 3 promile alkoholu w organizmie
» Znajdź czas dla siebie w ESTET!
» Gospodarstwo Agroturystyczne "Madejówka" - miejsce do relaksu i dobrej zabawy!
Więcej » 
 Zasłyszane...
"Najciekawsze na tej wystawie jest spojrzenie na rozwój Stalowej Woli z perspektywy mieszkańca, człowieka. Jego dzieciństwo, dorastanie, miłość, sukces przemijanie".
Katarzyna Zarzycka, Muzeum Regionalne w Stalowej Woli
 Imprezy w mieście
» Wystawa na 100-lecie urodzin św. Jana Pawła II
Więcej » 
 Fotoreportaże
Stalowa Wola: Nowy przystanek kolejowy PKP Stalowa Wola - Charzewice
»Nowy przystanek kolejowy PKP Stalowa Wola - Charzewice
»Pierwsza potańcówka dla seniorów
»Stalowa Wola: Polska Wystawa Gospodarcza 2020
»Orszak Trzech Króli 2020
»Stacja Rozwadów: nowe perony i infrastruktura na Lublin
Więcej » 
Wiadomości lokalne / News

Środa, 1 kwietnia 2020 r. godz. 14:58     /Magdalena Rodecka/
7 przypadek koronawirusa w powiecie stalowowolskim

Ministerstwo Zdrowia poinformowało o kolejnych 73 nowych przypadkach zakażenia koronawirusem. Wśród nich jest powiat stalowowolski. To mężczyzna w sile wieku, przebywający na ścisłej kwarantannie.
Ministerstwo Zdrowia poinformowało o kolejnych 73 nowych przypadkach zakażenia koronawirusem. Wśród nich jest powiat stalowowolski. To mężczyzna w sile wieku, przebywający na ścisłej kwarantannie.
Fot. Jacek Rodecki
Ministerstwo Zdrowia poinformowało o kolejnych 73 nowych przypadkach zakażenia koronawirusem. Wśród nich jest powiat stalowowolski. To mężczyzna w sile wieku, przebywający na ścisłej kwarantannie.

- Mamy 73 nowe przypadki zakażenia koronawirusem, potwierdzone pozytywnym wynikiem testów laboratoryjnych. Potwierdzone przypadki dotyczą: 20 osób z woj. dolnośląskiego, 13 osób z woj. łódzkiego, 9 osób z woj. małopolskiego, 8 osób z woj. podlaskiego, 5 osób z woj. świętokrzyskiego, 5 osób z woj. podkarpackiego, 5 osób z woj. lubuskiego, 3 osób z woj. zachodniopomorskiego, 3 osób z woj. opolskiego, 2 osób z woj. pomorskiego. Jednocześnie z przykrością informujemy o śmierci kolejnej osoby zakażonej koronawirusem. Jest to 51-letni mężczyzna hospitalizowany w Tychach. W sumie liczba zakażonych koronawirusem: 2420/36 (wszystkie pozytywne przypadki/w tym osoby zmarłe) - informuje Ministerstwo Zdrowia.

Obecnie w województwie podkarpackim jest 100 osób zakażonych koronawirusem. Wyzdrowiała kolejna - 6 osoba. To kobieta z powiatu rzeszowskiego, która była hospitalizowana w szpitalu w Łańcucie.

Strona do druku Drukuj artykuł    

Jeżeli masz jakieś ciekawe informacje, chcesz przekazać coś ważnego,
coś interesującego, nie wahaj się - napisz do nas: redakcja@stalowka.net

Dodaj komentarz do artykułu »  

Piątek, 3 kwietnia 2020 r. godz. 13:31
~turysta
W Niemczech na koronawirusa umiera codziennie tysiące Niemców a ich rząd zabronilł podawac prawde ilu chorych codziennie umiera na tą straszną chorobe. Właśnie stamtąd wrócilem i już nigdy do unii nie pojade.
+0-0
Czwartek, 2 kwietnia 2020 r. godz. 15:45
~Jolka
@wit: corona szaleje też w Niemczech, tam umiera wiele ludzi, tysiące są zarażonych a mimo to Niemcy otworzyli granice i ściągaja jak gdyby nic Polaków, Czechów i Słowaków, pootwierali im granice, też opiekunkom, a jest ich w Niemczech setki tysięcy aby pracowali dla nich i zbierali im szparagi i inne prace w polach. Do tego bowiem a więc ciężkiej pracy fizycznej nadają się tylko pracownicy z Europy Wschodniej - jak mówią niemieccy rolnicy. Jak tam państwo dba o swoich rolników, nawet dla nich granice dla obcokrajowców pootwierało, by tylko w rolnictwie strat nie było i nie boją się, że Polak coś im przywlecze czy sam się Polak tam zarazi, zbiory są najważniejsze. A tu Polak Polaka wpuścić nie chce!
+0-0
Czwartek, 2 kwietnia 2020 r. godz. 10:56
~Patriota
@Zenek Martyniuk: To płać na telewizję ,to państwo polskie nie będzie musiało dopłacać! Ciesz się ,że mamy polski rząd,bo gdyby było jak dawniej,to już by nas nie było.
+1-1
Czwartek, 2 kwietnia 2020 r. godz. 11:46
~reh
Dokładnie w punkt !
+0-1
Czwartek, 2 kwietnia 2020 r. godz. 06:40
~Zenek Martniuk
Kiedy kolejne miliardy na tv pis?
+2-1
Czwartek, 2 kwietnia 2020 r. godz. 19:25
~stwmłd
ty deb!@#lu, artykuł jest zupełnie o czym innym, więc wypadało by komentować artykuł, bądź sytuację opisywaną w tym artykule
+0-0
Czwartek, 2 kwietnia 2020 r. godz. 02:11
~Bicz na totalnych
3 X TAK dla wyborów!
+1-1
Środa, 1 kwietnia 2020 r. godz. 23:29
~nie dla PIS TVP1 i kłamstw
Do Mazowieckiego Szpitala Specjalistycznego wpłynęły kolejne wyniki testów - niestety wśród nich jest spora grup osób z potwierdzonym zakażeniem koronawirusem" - poinformowała w środę rzecznik prasowy szpitala Karolina Gajewska. W sumie liczba zarażonych osób wzrosła do 115. W szpitalu brakuje personelu medycznego do opieki nad chorymi, gdyż obecnie w kwarantannie i na zwolnieniach lekarskich przebywa około 500 osób. Chorzy, u których testy potwierdziły obecność koronawirusa, przenoszeni są do innych szpitali: w Kozienicach i do Radomskiego Szpitala Specjalistycznego. O sytuacji placówki powiadomiony został mazowiecki urząd wojewódzki i marszałkowski, z prośbą o pilne wsparcie personalne i rzeczowe. Szpital prosi też o pomoc woluntariuszy przy opiece nad chorymi, np. przy ich karmieniu. W Mazowieckim Szpitalu Specjalistycznym brakuje też sprzętu medycznego niezbędnego do walki z epidemią koronawirusa w Polsce. Placówce szczególnie potrzebne są środkami ochrony osobistej: maski z filtrem FFP3 i FFP4, kombinezony czy fartuchy. Brakuje też pieniędzy. Na swoich stronach internetowych szpital od jakiegoś czasu prosi również o przekazywania pieniędzy na jego konto.
+0-0
Czwartek, 2 kwietnia 2020 r. godz. 11:51
~LEO
Po jakiego grzyba kopiujesz wiadomości ? Przecież to ,że jest ciężko wszyscy wiedzą nawet najbogatsze państwa na świecie nie są w stanie poradzić sobie z tym problemem a ty spuszczasz się nad naszym krajem , który jest na dorobku ! Stuknij się w ten głupi łeb i nie siej paniki!
+1-0
Środa, 1 kwietnia 2020 r. godz. 23:28
~Nie dla wyborów
Tak PIS przygotował szpitale, po trzech tygodniach szpitale nie są w stanie funkcjonować: cytuję "Koronawirus w Polsce. Tragiczna sytuacja w Mazowieckim Szpitalu Specjalistycznym w Radomiu 115 osób zarażonych koronawirusem w Mazowieckim Szpitalu Specjalistycznym w Radomiu. Chodzi zarówno o lekarzy i pielęgniarki placówki, jak i leżących tam chorych. W szpitalu tym brakuje personelu medycznego, a także sprzętu i środków niezbędnych do opanowania epidemii koronawirusa w Polsce."
+1-1
Czwartek, 2 kwietnia 2020 r. godz. 10:08
~Dr.nauk med
Twoje totalne nygusy przez 8 lat zniszczyły szpitale Głupota PO była TOTALNA!!!
+1-1
Środa, 1 kwietnia 2020 r. godz. 21:17
~Homo_ale_nie_Sovieticus
Chorych przybywa... Tysiące Polaków choruje, setki pod RESPIRATORAMI, wielu umiera, a barbarzyński PiS kombinuje teraz przy Kodeksie Wyborczym! Czy to nie jest zbrodnicza działalność? Tak, to jest faszyzm i komuna w jednym!!
+3-2
Czwartek, 2 kwietnia 2020 r. godz. 08:46
~Mieszkaniec hutnik
Ty to jesteś już na leczeniu psycho- debilicznym??
+1-1
Czwartek, 2 kwietnia 2020 r. godz. 07:58
~Bolo
Faszyzm i komunizm w jednym? A co na to twój psychiatra? Takie przypadki da się jeszcze leczyć?
+0-1
Czwartek, 2 kwietnia 2020 r. godz. 07:05
~jabar
coś ci klepka poluzowała po sufitem
+0-0
Środa, 1 kwietnia 2020 r. godz. 21:54
~Bławat
Szef EPL Donald Tusk w liście do członków ugrupowania zasugerował przemyślenie stanowiska ws. utrzymania Fideszu w partii "Stan wyjątkowy lub stan zagrożenia muszą służyć rządom w walce z wirusem, a nie wzmacnianiu władzy nad obywatelami. Wykorzystanie pandemii do zbudowania trwałego stanu wyjątkowego jest politycznie niebezpieczne i moralnie niedopuszczalne" - napisał Tusk w liście.
+0-0
Środa, 1 kwietnia 2020 r. godz. 20:55
~Olo
Dzisiaj Lot przywiezie nowych zaskarżonych z całego świata. Hura
+0-0
Środa, 1 kwietnia 2020 r. godz. 20:20
~Nie dla terminu wyborów to przestepstwo
Przeczytaj sobie zanim zaglosujesz i podziękować tym co sprowadzili chorych ludzi do kraju. Cyt. "Jak wygląda kwarantanna zbiorowa w Kielcach? "To jest jedna, wielka fikcja" PIOTR ROGOZIŃSKI dzisiaj 16:41 Ten tekst przeczytasz w 3 minuty Koronawirus. Kielce. Fatalne warunki do kwarantanny zbiorowej. "To jest jedna, wielka fikcja"Zdjęcie w pokoju, w którym odbywa się kwarantanna - fot. Konrad Więch - Materiały prasowe Kilkadziesiąt osób, które wróciły z różnych stron świata zamkniętych w jednym miejscu. Dla wszystkich wspólne łazienki, brudne pokoje, brak internetu, a przede wszystkim zero zainteresowania ze strony służb sanitarnych. Tak w największym skrócie wygląda kwarantanna zbiorowa w internacie przy Zespole Szkół Elektrycznych w Kielcach. - To jest jedna wielka fikcja - mówi Onetowi Konrad Więch, któremu po trzech dniach udało się przenieść w inne miejsce."
+0-1
Czwartek, 2 kwietnia 2020 r. godz. 11:52
~mamuszka
Ludzie zdrowi przyjechali a chorzy stamtäd wyjdä
+0-0
Czwartek, 2 kwietnia 2020 r. godz. 09:57
~wit
no to co sugerujesz ? ,żeby PAŃSTWO POLSKIE wynajmowało hotele dla tych ludzi ? w sytuacji , gdzie każda złotówka jest potrzebna na zwalczenie gówna , które nam przywlekli do kraju ?.
+0-0
Środa, 1 kwietnia 2020 r. godz. 22:55
~mamuszka
no to trafili w srodek gowna i nie jest to prima aprilis
+0-0
Środa, 1 kwietnia 2020 r. godz. 19:56
~Klatt
Do cholery albo piszcie normalnie skąd i ile ma lat albo nie róbcie artykułu, już się rzygać chce na to wszystko
+1-0
Środa, 1 kwietnia 2020 r. godz. 20:04
~Klatt
Stalowiak, umyj się bo aż tu cię czuje
+0-0
Środa, 1 kwietnia 2020 r. godz. 20:00
~Stalowiak
Miej pajacu pretensje do wojewody i innych służb. A jak ci się nie podoba do nie czytaj. Bo w całej PL kretynie info jest jednolite! Ile razy trzeba debilom tłumaczyć?
+0-0
Środa, 1 kwietnia 2020 r. godz. 18:23
~1-2 metry to za mało
Zapobieganie Covid-19: nowe badania dowodzą, że dystans społeczny od 1 do 3 metrów to nic innego, jak fałszywe wiadomości i dezinformacja Źródło: Zapobieganie Covid-19 01 kwietnia 2020 6 godzin temu Zapobieganie Covid-19 : Wielu nadal zastanawia się, kto jest szarlatanem, który wpadł na pomysł, że dystans społeczny od 1 do 3 metrów wystarczy, aby zapobiec rozprzestrzenianiu się koronawirusa SARS CoV-2, pomimo braku oficjalnych badań naukowych, które wykazałyby, że jest to prawda i że w pełni bezpieczny. Co gorsza, od początku wybuchu Covid-19 pozwoliliśmy władzom rządowym, urzędnikom służby zdrowia, nierzetelnym ekspertom medycznym i naukowcom, platformom społecznościowym i wyszukiwarkom, a także organizacjom medycznym na ucieczkę od fałszywych wiadomości i dezinformacji. Wielu z tych nieświadomych szarlatanów opowiada się za dystansem społecznym i wprowadza w błąd opinię publiczną, że jest bezpieczny, o ile utrzymywane są odległości od 1 do 3 metrów, chociaż nie ma żadnych potwierdzających badań naukowych, które mogłyby zadziałać. My w Thailand Medical News zawsze preferowaliśmy rygorystyczne blokady, izolację, częste testy jako główne strategie ograniczania rozprzestrzeniania się. Teraz, gdy pojawiło się więcej badań, że dystans społeczny naprawdę nie działa, zdecydowanie zalecamy, aby osoby fizyczne i społeczeństwo na całym świecie zaczęły podejmować kroki prawne i pozwy zbiorowe przeciwko wszystkim stronom, ekspertom i władzom opowiadającym się za dystansem społecznym od 1 do 3 metrów, ponieważ te ignoranckie bufony są zagrażając życiu wielu ludzi. Nowe badania przeprowadzone przez wykwalifikowanych ekspertów w swojej dziedzinie z MIT (Massachusetts Institute of Technology) pod kierownictwem dr Lydii Bourouiba, profesora nadzwyczajnego w MIT, od lat badają dynamikę wydechów (np. Kaszel i kichanie) w The Fluid Dynamics Laboratorium Transmisji Chorób i stwierdzone wydechy powodują chmury gazowe, które mogą podróżować do 27 stóp (8,2 metra). Nowe badanie zostało opublikowane w czasopiśmie The American Medical Association (JAMA). DOI: 10.1001 / jama.2020.4756
+0-0
Środa, 1 kwietnia 2020 r. godz. 17:21
~Pietraszek
DLACZEGO NIE PODAJECIE INFORMACJI O DOKŁADNYM MIEJSCU TZN MIEJSCOWOŚCI!!! RÓWNIE DOBRZE MOŻECIE PODAĆ ŻE W POLSCE LUB EUROPIE
+0-0
Środa, 1 kwietnia 2020 r. godz. 16:57
~Bożena
Ludzie są trochę skołowani i nie ma się czemu dziwić, bo informacje w mediach o samej naturze i pochodzeniu problemu są tylko zdawkowe. Atakowani jesteśmy natomiast coraz to nowymi doniesieniami o umierających ludziach, no i musimy się godzić na coraz to nowsze obostrzenia dla ludzkiej aktywności. Może któryś z lekarzy udzieliłby tutaj - na ramach portalu - odpowiedzi na poniższe pytania, tak żeby ludzie wiedzieli za co muszą siedzieć w tych chałupach? Może też sam portal wysunie takie czy podobne pytania do przedstawicieli służby zdrowia i udzieli nam wszystkim odpowiedzi w następnym artykule poświęconym koronawirusowi. 1) Są 2 sposoby kodowania umieralności jako wywołanej przez koronawirusa: U07.1 COVID-19 oraz U07.2 COVID-19. Podobno w Polsce stosuje się, U07.1 COVID-19 kiedy to uznaje się spowodowanie zgonu przez koronawirusa tylko gdy został potwierdzony laboratoryjnie. Przy U07.2 COVID-19 wystarczy diagnoza kliniczna lub epidemiologiczna. Teraz pytanie, czy śmiertelność w Polsce z powodu koronawirusa jest zaniżana, czy to może właśnie gdzie indziej jest zawyżana? 2) Czy możliwe jest namierzenie koronawirusa w warunkach szpitalnych - przy użyciu sprzętu w jaki wyposażone są szpitale? Czy którykolwiek lekarz działając na własną rękę i przy posiadanej wiedzy jest w stanie potwierdzić istnienie koronwirusa w ciele pacjenta? 3) Jeżeli takie badania mogą być przeprowadzone tylko w nielicznych specjalistycznych laboratoraich, czy w takim razie oznacza to, że lekarze podejmując działania w stosunku do pacjenta opierają się tylko i wyłącznie na informacji z zewnętrznego źródła, w tym przypadku - specjalistycznego labolatorium? 4) Czy jeżeli testy labolatoryjne dawałyby błędne wyniki, lub też ktoś by celowo przy nich manipulował, to czy możliwe byłoby ukrycie śmiertelności spowodowanej koronawirusem w normalnej statystycznej śmiertelności, która w Polsce wynosi ponad 1100 osób dziennie? 5) Czy jeżeli pod koniec roku okaże się, że statystyczna śmiertelność polaków się nie podniosła, to czy w ogóle będzie można mówić, że jakikolwiek nowy czynnik wpłynął znacząco na ogólną śmiertelność? 6) Jeżeli codziennie informuje się ludzi o śmiertelności spowodowanej koronawirusem, która przekroczyła liczbę 30 (od początku trwania epidemii w Polsce), to dlaczego takich samych informacji nie podawało się w latach wcześniejszych? Przecież statystyczna dzienna śmiertelność na zapalenie płuc, wywoływane między innymi przez bakterie czy wirusy wynosi około 35 osób dziennie, co jest liczbą znacznie przewyższającą śmiertelność z powodu koronawirusa. Dlaczego wcześniej nie podawano jaka bakteria czy też wirus zabija ludzi w liczbie ponad 12 000 rocznie? Dlaczego też wcześniej nie wprowadzano takich procedur i ochrony przed wirusami? 7) Czy koncentracja na walce z wirusem, a zaniedbanie w innych sferach świadczeń ochrony zdrowia poprzez wprowadzone obostrzenia, jak: zamykanie placówek medycznych, ograniczony dostęp do lekarzy, zabiegów, rehabilitacji, problem z dostępem do leków, oraz silny stres wywołany ogólną sytuacją w kraju, przyczyniają się do zwiększenia śmiertelności z innych przyczyn jak koronawirus? Czy da się to przełożyć na liczby, następnie przekazać mediom tak abyśmy mieli szerszy obraz całej sytuacji i znali wszystkie "za" i "przeciw" decydowania się na takie wyrzeczenia i obostrzenia?
+0-0
Środa, 1 kwietnia 2020 r. godz. 19:59
~Klatt
Myślisz że jak skopiujesz jakieś bzdury z internetu to będziesz mądrzejsza?? Tylko kilka osób na świecie zna prawdę o całej tej gównoburzy z wirusem, reszta się albo boi i popada w paranoje a Ci co w to nie wierzą szukają różnych bzdur na necie które poprą ten ich brak wiary, tyle w temacie
+0-0
Środa, 1 kwietnia 2020 r. godz. 18:23
~mamuszka
Pani Bozeno to zamieszanie wywolane wirusem to nic innego jak Gownoburza
+0-0
Środa, 1 kwietnia 2020 r. godz. 17:34
~kabi
Bożena, te wszystkie informacje są w internecie. Czego ty wymagasz, żeby ci pod drzwi przynosili wszelkie informacje których zażądasz? Komu by się chciało fałszować wyniki jak obrabia je komputer. Każdy wynik, pomiar jest obarczony pewnym błędem i bywa że trzeba go powtórzyć. Prostym ludziom potrzebny jest prosty komunikat a szczególnie ten kiedy ustanie pandemia. A tego nikt nie wie. Jak chcesz jakieś szczegółowe informacje do pracy licencjackiej czy innej to nie szukaj na forum tylko u źródła.
+0-0
Środa, 1 kwietnia 2020 r. godz. 15:12
~Krzysztof
Art. 165. Sprowadzenie niebezpieczeństwa powszechnego § 1. Kto sprowadza niebezpieczeństwo dla życia lub zdrowia wielu osób albo dla mienia w wielkich rozmiarach: 1) powodując zagrożenie epidemiologiczne lub szerzenie się choroby zakaźnej albo zarazy zwierzęcej lub roślinnej, 2) wyrabiając lub wprowadzając do obrotu szkodliwe dla zdrowia substancje, środki spożywcze lub inne artykuły powszechnego użytku lub też środki farmaceutyczne nie odpowiadające obowiązującym warunkom jakości, 3) powodując uszkodzenie lub unieruchomienie urządzenia użyteczności publicznej, w szczególności urządzenia dostarczającego wodę, światło, ciepło, gaz, energię albo urządzenia zabezpieczającego przed nastąpieniem niebezpieczeństwa powszechnego lub służącego do jego uchylenia, 4) zakłócając, uniemożliwiając lub w inny sposób wpływając na automatyczne przetwarzanie, gromadzenie lub przekazywanie danych informatycznych, 5) działając w inny sposób w okolicznościach szczególnie niebezpiecznych, podlega karze pozbawienia wolności od 6 miesięcy do lat 8. § 2. Jeżeli sprawca działa nieumyślnie, podlega karze pozbawienia wolności do lat 3. § 3. Jeżeli następstwem czynu określonego w § 1 jest śmierć człowieka lub ciężki uszczerbek na zdrowiu wielu osób, sprawca podlega karze pozbawienia wolności od lat 2 do 12. § 4. Jeżeli następstwem czynu określonego w § 2 jest śmierć człowieka lub ciężki uszczerbek na zdrowiu wielu osób, sprawca podlega karze pozbawienia wolności od 6 miesięcy do lat 8.
+0-0
Środa, 1 kwietnia 2020 r. godz. 18:26
~mamuszka
Walczäcy z wiatrakami,wyimaginowanym wrogiem.Czy to przypadkiem Schizofrenia sie nie nazywa
+0-0
Środa, 1 kwietnia 2020 r. godz. 17:57
~kabi
koniowi do żłobu to przyczep to się pośmieje
+0-0
Stalowka.NET - Wiadomości lokalne z miasta Stalowa Wola i okolic
Copyright 2001 - 2020 Stalowka.NET
  » O nas  » Redakcja  » Reklama  » Kontakt
Wszelkie prawa zastrzeżone.
X Ta strona korzysta z plików cookie w celu świadczenia usług i realizacji potrzeb użytkowników. Pliki te mogą być zapisywane w pamięci Twojego urządzenia. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej. Więcej w polityce prywatności.