Stalowa Wola Stalowa Wola: Huta Stalowa Wola
Wiadomości lokalne z miasta Stalowa Wola i Powiatu Stalowowolskiego. Najnowsze! Najszybciej!
Kamera na żywo na panoramę Stalowej Woli na skrzyżowanie al. Jana Pawła II z ul. KEN
Nagrania audio, rozmowy z ciekawymi ludźmi
Fotografie z najważniejszych wydarzeń w Stalowej Woli
Kanał youtube.stalowka.net - Pierwsza stalowowolska telewizja internetowa
Encyklopedia miasta Stalowa Wola
Zapowiedzi zbliżających się wydarzeń kulturalnych
Baza adresowa najważniejszych firm i instytucji życia publicznego
Bezpłatna baza ogłoszeń dla mieszkańców miasta Stalowa Wola jak i Powiatu Stalowowolskiego
Twoje konto
Strona główna  Stalowa Wola / Wiadomości Niedziela, 31 maja 2020 r. Imieniny: Anieli, Feliksa, Kamili
 Wiadomości lokalne
» Galeria Malarstwa Alfonsa Karpińskiego w sieci
» Komunikat MZK
» DK77: osobówką wjechał pod skręcającą ciężarówkę
» 30 lat samorządu. Zobacz kto rządził miastem Stalową Wolą!
» Przedsiębiorcy korzystają z samorządowego pakietu osłonowego
» Rewelacyjne efekty odchudzania w Gabinecie Projekt Zdrowie! Ponad 21 kg mniej w zaledwie 3 miesiące!
» Kino samochodowe w Stalowej Woli. Wyświetlą Boże Ciało i Iluzję 2
» Szpital szuka lekarza kierującego oddziałem psychiatrycznym
» W dawnym rezerwacie Sochy usuwają drzewa zagrażające bezpieczeństwu
» Zarząd Huty Stalowa Wola bez zmian
» Kontynuacja remontu konserwatorskiego budynku dawnego sądu
» W Klasztorze zamilkły organy
Więcej » 
 Zasłyszane...
"Najciekawsze na tej wystawie jest spojrzenie na rozwój Stalowej Woli z perspektywy mieszkańca, człowieka. Jego dzieciństwo, dorastanie, miłość, sukces przemijanie".
Katarzyna Zarzycka, Muzeum Regionalne w Stalowej Woli
 Imprezy w mieście
» Wystawa na 100-lecie urodzin św. Jana Pawła II
Więcej » 
 Fotoreportaże
Stalowa Wola: Nowy przystanek kolejowy PKP Stalowa Wola - Charzewice
»Nowy przystanek kolejowy PKP Stalowa Wola - Charzewice
»Pierwsza potańcówka dla seniorów
»Stalowa Wola: Polska Wystawa Gospodarcza 2020
»Orszak Trzech Króli 2020
»Stacja Rozwadów: nowe perony i infrastruktura na Lublin
Więcej » 
Wiadomości lokalne / Polityka i Samorządy

Piątek, 27 marca 2020 r. godz. 11:59     /Magdalena Rodecka/
Miasto przekaże 300 tysięcy złotych dla szpitala w Stalowej Woli

W godzinach popołudniowych radni wezmą udział w sesji on-line, aby głosować nad przekazaniem 300 tysięcy złotych dla szpitala w Stalowej Woli za pośrednictwem Powiatu Stalowowolskiego.
W godzinach popołudniowych radni wezmą udział w sesji on-line, aby głosować nad przekazaniem 300 tysięcy złotych dla szpitala w Stalowej Woli za pośrednictwem Powiatu Stalowowolskiego.
Fot. Jacek Rodecki
W godzinach popołudniowych radni wezmą udział w sesji on-line, aby głosować nad przekazaniem 300 tysięcy złotych dla szpitala w Stalowej Woli za pośrednictwem Powiatu Stalowowolskiego.

Kwota ta ma być przeznaczona na zakup środków dezynfekcyjnych oraz ochrony osobistej od SP ZOZ Powiatowego Szpitala Specjalistycznego w Stalowej Woli w związku z pandemią COVID-19, w związku z otrzymaniem przez miasto wniosków.

- To wsparcie dla naszych wspaniałych pracowników Służby Zdrowia - nasi Bohaterowie muszą mieć odpowiednie narzędzia w niesieniu pomocy oraz sprzęt zabezpieczający ich zdrowie. Środki będą przesunięte z wcześniej zaplanowanej promocji miasta na pomoc dla naszych Medyków - uzasadnia prezydent Stalowej Woli Lucjusz Nadbereżny.

Jak się dowiedzieliśmy w Starostwie Powiatowym była zaplanowana nadzwyczajna sesja ale przez zarząd powiatu została odwołana. Obecnie żadne posiedzenie nie zostało zapowiedziane.

Strona do druku Drukuj artykuł    

Jeżeli masz jakieś ciekawe informacje, chcesz przekazać coś ważnego,
coś interesującego, nie wahaj się - napisz do nas: redakcja@stalowka.net

Dodaj komentarz do artykułu »  

Poniedziałek, 30 marca 2020 r. godz. 08:10
~Michał
Każdy ten szpital omija albo Tarnobrzega jedzie albo do Sandomierza więc po co pieniądze pchać tam
+0-0
Niedziela, 29 marca 2020 r. godz. 17:33
~Hutnicza
Duchowni zwolnieni ze składek! Pozwala na to autopoprawka do tarczy antykryzysowej. Osoby duchowne, podobnie jak przedsiębiorcy, będą w czasie kryzysu zwolnieni z opłacania składek na ubezpieczenia emerytalne czy rentowe. Taki przepis rząd dodał w autopoprawce do specustawy, tzw. tarczy antykryzysowej! Bez komentarza...
+0-0
Niedziela, 29 marca 2020 r. godz. 11:09
~Bolo
Do wszystkich idiotów wypowiadających tzn. hejtujących pod tym artykułem: Miasto NIE MA obowiązku dawania złotówki na szpital POWIATOWY! Te 300 tysięcy to DOBRY gest miasta! Dotarło, czy debil nigdy nie zrozumie? Jesteście jak ci idioci, co szczekają na Lewandowskiego, że "tylko" milion euro dał.
+0-0
Sobota, 28 marca 2020 r. godz. 21:22
~ratownik
A mógłby czy prezydent nie mógł by kupić nowej karetki bo włąściceil szpitala jakim jest starostwa z jego zastępcą wolą nowe limuzyny do starostwa niż inwestować w to co ważne. Te już coraz więcej mają przejechane ma mamy 2020 rok
+0-0
Sobota, 28 marca 2020 r. godz. 18:00
~PAX
Ha, ha... Po 5 lat PiSowskiego rozdawnictwa pieniędzy, nędzny poziom inwestycji, nieudolność wręcz dyletanctwo ekonomiczne Morawieckiego, ręczne sterowanie socjopaty z Żoliborza, marność polityki finansowej NBP, narastajaca inflacja, drożyzna, łamanie praworządności to wszystko prowadziło wprost do zapaści gospodarczej! Teraz znalazł się winny - korona wirus. Rządzący cały czas kompletnie olewali zagrożenie robiąc tylko propagandę, że kontrolują na granicach a informacje, że nie ma kontroli nazywali kłamstwem i fake newsami. Dobrze, że chociaż teraz się ocknęli!
+0-0
Sobota, 28 marca 2020 r. godz. 21:47
~mamuszka
Przepowiedzialam to pare miesiecy temu.Sluzba Zdrowia puszka Pandory Pisu zostala otwarta.Czym ten rzäd zyl lapowkä sprzed 10laty pewnego posla lekarza?Nawet tego Owsiaka wzieli na wizir,a nikt tyle nie zrobil dla polskiej sluzby zdrowia
+0-0
Sobota, 28 marca 2020 r. godz. 21:17
~hucpa
Przecież dalej brna w klamstwa jak to jest dobrze, jak to Unia nam nic dała, że aż sam Wojciechowski musiał prostowac. Oni genetycznie są zaprogramowani na klamstwo. Doprowadzili nas do tekturowego panstwa, całkowicie bezbronnego, nieprzygotowanego do jakiejkolwiek obrony a przed epidemią szczególnie. Zapaść i nędza w szpitalach ale o tym nie wolno mówić głośno bo przecież na fali wznoszacej jest propaganda sukcesu. Minister zdrowia(o zgrozo profesor!) wydaje "rozporządzenie" którym ogranicza nam prawa obywatelskie zagwarantowane w... Konstytucji! Gdzie my żyjemy w jakim panstwie, może to już jest San Escobar? Polska jest w ruinie i to właśnie było z ich strony proroctwo. Zrobili w ciągu zaledwie 5 lat!
+0-0
Piątek, 27 marca 2020 r. godz. 21:08
~Kośielny
starostwo ile przeznacza? jakaś pomoc dla biznesu? eh.. lepiej limuzyny starostwo kupi nowe
+0-0
Piątek, 27 marca 2020 r. godz. 20:37
~Przyjaciolka Prezesa
Az 300 tysiecy? Tyle to ja na te przyslowiowe juz "waciki" wydaje...
+0-0
Sobota, 28 marca 2020 r. godz. 21:23
~kiki
Po 120 tys rocznie pani Szydło na upiekszanie swojej osoby gdy premierowała wydawała. Miała kobieta gest, ale im się to należało. Kuchciński ile przelatał? Nie można było za te loty kupić respiratorów do szpitali? W każdym szpitalu bida aż piszczy a w naszym nie inaczej. Dlaczego starosta nic nie inwestuje w szpital gdy jest w wielkiej potrzebie? Sąsiedni starosta z Niska zrobił bilans potrzeb szpitala a naszemu nic nie potrzeba? Lekarze, ratownicy, pielegniarki bez uniformów jednorazowych czy to jest normalne?
+0-0
Piątek, 27 marca 2020 r. godz. 22:35
~mamuszka
Az strach do tego szpitala sie udac.Aaaa i podobno duzo chorych ozdrowialo na slowo szpital
+0-0
Piątek, 27 marca 2020 r. godz. 18:44
~pozdrawiam was staropolskim srodkowym palecem
Na wniosek duchownego będącego płatnikiem składek zwalnia się z obowiązku opłacenia należności z tytułu składek na obowiązkowe ubezpieczenie emerytalne, rentowe, wypadkowe, chorobowe, zdrowotne należne z tytułu bycia duchownym, za okres od dnia 01.03-30.05. " Duchowni zwolnieni. Firmy NIE" - wskazuje na Twitterze Arkadiusz Pączka, zastępca dyrektora generalnego Pracodawcy RP
+0-0
Piątek, 27 marca 2020 r. godz. 18:26
~brrr
tak STAROSTWO ŚPI. Stron nie przyjmują, złaską odbierają telefon itd itp. jednym słowem pracują za kare. INSTYTUCJA ZBĘDNA. Po raz kolejny miasto dofinansowuje szpital, za utrzymanie którego odpowiada starostwo. A STAROSTWO CO? NA PREMIE ZBIERA? i jeszcze sesję odwołują - o to sztab cała działalność sztabu kryzysowego Starostwa - WOW.
+0-0
Piątek, 27 marca 2020 r. godz. 17:08
~Bez_Znieczulenia
Az 300 tys.? Głupota goni głupotę u towarzyszy z PiSu! "Condor" ,CPK , KDP, zakup F35… A miliona elektrycznych aut i mieszkań nie ma. Mierzeja jak była tak jest. Po przetargach trudno jeździć, a miały być drogi. Kwota wolna od podatku ma się dobrze. "Mafia vatowska" nie istnieje. "Frankowicze" nadal bulą bankom ile wlezie. Ale TV-PiS MA SIĘ doskonale!
+0-0
Piątek, 27 marca 2020 r. godz. 16:25
~Pielęgniarka
300 000 zł ? sory batory, przypominam, że koncert na święto flagi kosztował około 100 000 zł w tym pewnie koszty inne, tak więc 300 000 zł to .... bez komentarza, w Stalowej Woli jest w gminie 100 000 ludzi, Każdy powinien nosić maskę, tak każdy !!!
+0-0
Piątek, 27 marca 2020 r. godz. 15:04
~3112
płezydent radni pis + rząd to totalna kompromitacja, tu w stalowej przykład chociażby stadionu, dziś wyszedł rozkaz na pomorzu jak zbierać podpisy dla Jakubiaka jako płezydenta słupa. Ja nie mam pojęcia co wyborcy pis mają w tych mózgach.....
+0-0
Piątek, 27 marca 2020 r. godz. 14:15
~ww
Poco piszecie komentarze i nakręcacie takich głupków jak Adam GŁUPOTE TRZEBA ZWALCZAĆ MILCZENIEM
+0-0
Piątek, 27 marca 2020 r. godz. 14:12
~Moher49
No to chwała miejskim decydentom. Krwi jeszcze trzeba. Jesteś młody, zdrowy - oddaj krew. Byłem zdrowy - oddawałem, teraz niestety doktory mojej krwi nie chcą.
+0-0
Piątek, 27 marca 2020 r. godz. 13:32
~KOLO
A w staristwie śpią? Przeciez to szpital powiatowy! Może przetrag na nowe limuzyny
+0-0
Piątek, 27 marca 2020 r. godz. 13:06
~Adam
Lucek jedź do Warszawy i proś na kolanach prezesa może pomoże. Na kolanach to potrafisz. Albo zrób pielgrzymkę ulicami miasta . Odgodnisz wirusa.
+0-0
Sobota, 28 marca 2020 r. godz. 03:29
~Chicago itd
Jedyne czym Wielki Prezes jest teraz zainteresowany to wybory i re-elekcja jego marionetki Dudy. Na takie PiS-plotki jak Nadberezny nie ma teraz checi, ani czasu...
+0-0
Piątek, 27 marca 2020 r. godz. 13:06
~Kermit
Ile miston kosztował remont trzech pięter dla urzędników miasta CUW, w budynku Mostostalu? Czy nie 1 milion? A na szpital 300 tysięcy. Trzeba mieć tupet i brak wypbraźni!
+0-0
Piątek, 27 marca 2020 r. godz. 13:01
~A Może ???
Może by ktoś w końcu napisał gdzie można kupić maseczki rękawiczki jednorazowe tylko nie takie maski po 950 złotych czy 650 złotych jak tu jakiś cwaniaczek się ogłasza .
+0-0
Piątek, 27 marca 2020 r. godz. 12:50
~Pycha ......
Brawo ta kwota na szpital to 0,085% z budżetu miasta. Faktycznie jest masakra. Festyn nad bloniach pewnie więcej kosztował, ale na las było.
+0-0
Piątek, 27 marca 2020 r. godz. 12:48
~Roxxyyyyy
Bohaterowie? przecież dopiero byli nierobami i jedyne co umieli to strajkować...
+0-0
Sobota, 28 marca 2020 r. godz. 21:38
~zezi
Narracja o tym, żeby lekceważyć lekarzy szła od gnoma żoliborskiego do samego dołu. To tu zaczynało się szczucie na pielęgniarki, lekarzy, ratowników itd, itd zagladano im do portfeli i wywlekano na forum. Gdy przyszło nieszczęście to okazuje się, że są cichymi bohaterami. Ci co ich znieważali nie zdążyli wyposażyć ich w sprzęt ochrony osobistej by idąc na pierwszej linii w walce z epidemią sami nie stali się jej ofiarami. Zastanów się jeden z drugim kto ciebie, mnie każdego innego będzie ratował gdy Ci bohaterowie będą sami wymagać pomocy? Wiesz kim teraz jest ten zohydzony wczoraj, ratownik, lekarz czy pielęgniarka? To twój przyjaciel i szanuj go bo gdy go nie będzie to marny twój los. Pajac z Nowogrodzkiej nigdy ci nie pomoże, zapamiętaj sobie .
+0-0
Piątek, 27 marca 2020 r. godz. 12:41
~!!
Wstyd!!!
+0-0
Piątek, 27 marca 2020 r. godz. 12:14
~Jurek
Tylko tyle zostało? Lucjusz wszystko już przewalil na festynu i płace zabaw .
+0-0
Stalowka.NET - Wiadomości lokalne z miasta Stalowa Wola i okolic
Copyright 2001 - 2020 Stalowka.NET
  » O nas  » Redakcja  » Reklama  » Kontakt
Wszelkie prawa zastrzeżone.
X Ta strona korzysta z plików cookie w celu świadczenia usług i realizacji potrzeb użytkowników. Pliki te mogą być zapisywane w pamięci Twojego urządzenia. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej. Więcej w polityce prywatności.