Stalowa Wola Stalowa Wola: Huta Stalowa Wola
Wiadomości lokalne z miasta Stalowa Wola i Powiatu Stalowowolskiego. Najnowsze! Najszybciej!
Kamera na żywo na panoramę Stalowej Woli na skrzyżowanie al. Jana Pawła II z ul. KEN
Nagrania audio, rozmowy z ciekawymi ludźmi
Fotografie z najważniejszych wydarzeń w Stalowej Woli
Kanał youtube.stalowka.net - Pierwsza stalowowolska telewizja internetowa
Encyklopedia miasta Stalowa Wola
Zapowiedzi zbliżających się wydarzeń kulturalnych
Baza adresowa najważniejszych firm i instytucji życia publicznego
Bezpłatna baza ogłoszeń dla mieszkańców miasta Stalowa Wola jak i Powiatu Stalowowolskiego
Twoje konto
Strona główna  Stalowa Wola / Wiadomości Sobota, 4 kwietnia 2020 r. Imieniny: Benedykta, Izodory, Wacławy
 Wiadomości lokalne
» Aktualna oferta nowych i używanych samochodów dostępna przez Internet
» Koronawirus w stalowowolskim szpitalu. Zakażona pielęgniarka
» 8 przypadek koronawirusa w powiecie stalowowolskim
» Śmiertelne potrącenie rowerzysty na "krajówce"
» Niedoróbka na trasie podskarpowej
» Miejski Zakład Budynków dezynfekuje miasto
» Szpital prosi o wspacie. Mają materiał, szukają chętnych do szycia
» Na drodze powiatowej terenowy Mercedes zderzył się z Renault
» Kolejna ofiara koronawirusa! Nie żyje 88-latka z powiatu stalowowolskiego
» Pomysłowy sposób dezynfekcji miasta z Maniowy
» Koniec politycznego przymierza? Radni opozycji zarzucają prezydentowi "przeczekanie" koronawirusa
» Joanna Grobel-Proszowska: rząd powinien udzielić wsparcia samorządom
Więcej » 
 Zasłyszane...
"Najciekawsze na tej wystawie jest spojrzenie na rozwój Stalowej Woli z perspektywy mieszkańca, człowieka. Jego dzieciństwo, dorastanie, miłość, sukces przemijanie".
Katarzyna Zarzycka, Muzeum Regionalne w Stalowej Woli
 Imprezy w mieście
» Konkurs "Tak piszę o muzyce"
Więcej » 
 Fotoreportaże
Stalowa Wola: Nowy przystanek kolejowy PKP Stalowa Wola - Charzewice
»Nowy przystanek kolejowy PKP Stalowa Wola - Charzewice
»Pierwsza potańcówka dla seniorów
»Stalowa Wola: Polska Wystawa Gospodarcza 2020
»Orszak Trzech Króli 2020
»Stacja Rozwadów: nowe perony i infrastruktura na Lublin
Więcej » 
Wiadomości lokalne / Polityka i Samorządy

Sobota, 15 lutego 2020 r. godz. 09:00     /Magdalena Rodecka/
Nie pohandlują przy targowym skwerze. Pojawił się zakaz

Handlujący obawiają się grzywny i respektują zakaz. Mimo tego, że dziś jest dzień handlowy, nie wystawili swoich towarów.
Handlujący obawiają się grzywny i respektują zakaz. Mimo tego, że dziś jest dzień handlowy, nie wystawili swoich towarów.
Fot. Jacek Rodecki
Na skwerze na ulicy Okulickiego w Stalowej Woli pomiędzy Halą Targową a sklepem PSS Społem, przy pawilonach handlowych, pojawił się zakaz handlu.

Stalowa Wola ma bardzo silne tradycje kupieckie. Hala Targowa i jej okolice są jednym z najbardziej popularnych miejsc do robienia zakupów, zarówno przez mieszkańców jak i osoby przyjezdne. Głównie w soboty.

W związku z budową hali owocowo-warzywnej, miasto przy ulicy Okulickiego pomiędzy halą, pawilonami a PSS Społem wprowadziło zakaz handlu. Część osób jest zadowolona bo przy popularnym skwerze można swobodnie przejść, przeprowadzić rower, przejechać wózkiem. Z kolei inni, zwłaszcza drobni kupcy, w tym miejscu sprzedający z tak zwanej "ulicy" jaja, sery, mięso, wędliny i inne swojskie wyroby, uważają, że rzuca się im kłody pod nogi.

Miasto w specjalnym komunikacie tłumaczy, że jako właściciel terenu musiało się dostosować do służb kontrolnych i przepisów sanitarnych bo tego typu handel jest niedozwolony: "Dlatego też dla osób, które sprzedawały w ten sposób powstała komfortowa hala gwarantująca bezpieczeństwo dla nich i dla kupujących. Ponadto zakaz sprzedaży w tym miejscu obowiązywał wielokrotnie, ale nigdy nie był przestrzegany. Po modernizacji tego terenu powstało kilkadziesiąt miejsc do parkowania oraz wprowadzone zostały nowe zasady "wyrzucające" stojące tam od lat busy-magazyny".

Na skwerze przed jego modernizacją rosła trawa, drzewa i krzewy. Był płot oraz nierówny chodnik. Mimo że miejsce nie należało do najładniejszych mieszkańcy nie chcieli jego likwidacji, argumentując, że jest to jedna z niewielu zielonych przestrzeni na tym terenie. Na wiosnę, ma się rozpocząć zagospodarowanie go pod kątem zieleni.
Zdjęcia
Handlujący obawiają się grzywny i respektują zakaz. Mimo tego, że dziś jest dzień handlowy, nie wystawili swoich towarów.Handlujący obawiają się grzywny i respektują zakaz. Mimo tego, że dziś jest dzień handlowy, nie wystawili swoich towarów.Handlujący obawiają się grzywny i respektują zakaz. Mimo tego, że dziś jest dzień handlowy, nie wystawili swoich towarów.
Handlujący obawiają się grzywny i respektują zakaz. Mimo tego, że dziś jest dzień handlowy, nie wystawili swoich towarów.Handlujący obawiają się grzywny i respektują zakaz. Mimo tego, że dziś jest dzień handlowy, nie wystawili swoich towarów.Handlujący obawiają się grzywny i respektują zakaz. Mimo tego, że dziś jest dzień handlowy, nie wystawili swoich towarów.

Strona do druku Drukuj artykuł    

Jeżeli masz jakieś ciekawe informacje, chcesz przekazać coś ważnego,
coś interesującego, nie wahaj się - napisz do nas: redakcja@stalowka.net

Dodaj komentarz do artykułu »  

Wtorek, 18 lutego 2020 r. godz. 10:32
~pepe
Czemu tak wszyscy się podniecają że nie ma handlu między halą a społem?Jeszcze tydzień dwa i będzie cisza.Dobrze wiecie że to co było nie wróci.Przykład :płacz że na przemysłowej są małe znaki drogowe że nie widać,i co ?Wszystko ucichło a znaki zostały.I jakoś nikomu już to nie przeszkadza.
+0-0
Poniedziałek, 17 lutego 2020 r. godz. 15:58
~dziadek
jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o ... w haly panie dojo
+0-0
Poniedziałek, 17 lutego 2020 r. godz. 14:33
~andrzej
przecież jest hala targowa nowa specjalnie do tego przystosowana,czy czegoś nie rozumiecie? poza tym ja nie chciałbym jeść kiełbasy czy mięsa latem z takiego betonu nagrzanego , i to jeszcze te wszystkie wyroby co tam sprzedają są pakowane w folie, latem to wygląda tak nie apetycznie , że zniechęca do zakupu.
+0-0
Poniedziałek, 17 lutego 2020 r. godz. 15:19
~www
Jak nie chcesz jeść to nie jedz, ale inni moga chcieć - tak trudno zrozumieć? A nowa hala nie jest dla ludzi którzy tam handlowali. To częśto starsi ludzie którzy dorabiali i od czasu do czasu sprzedawali to co się im udalo uzbierać lub wyhodować.
+0-0
Poniedziałek, 17 lutego 2020 r. godz. 07:05
~Majek
Cywilizacja w końcu zawitała na rynku, bo wcześniej był bantustan
+0-0
Niedziela, 16 lutego 2020 r. godz. 23:16
~Piotr
Sprawa banalna. Czynsze na hali duże, więc i ceny owoców w środku będą drożdże, im więcej halowi sprzedadzą tym bardziej mogą być konkurencyjni cenowo. Handel poza hala owocowa pokazałby jak niepotrzebnym bublem jest ona, mysle że większość handlarzy z hal uciekła by na zewnątrz maksymalnie po pół roku. A tak mamy szach Mat.
+0-0
Poniedziałek, 17 lutego 2020 r. godz. 22:56
~Bolo
www - tak.
+0-0
Poniedziałek, 17 lutego 2020 r. godz. 15:21
~www
Bolo: Czy jak uzbieram latem wiaderko jagód to moge zapłacić 3 zl i ustawić się z nim na jeden dzien w nowej hali?
+0-0
Niedziela, 16 lutego 2020 r. godz. 23:41
~Bolo
Nie chce mi się brzydko cię nazywać, ale odpowiedz sobie sam kim jesteś, jeżeli uważasz, że 3 zł za dzień handlu w hali, to więcej niż 10 zł za to samo "na ulicy" ??? Pomijam, że w hali nie pada deszcz, a w lecie nie smaży słońce. Ps. Chyba, że jesteś tym inkasentem co kroi babcie na ulicy, to wtedy rozumiem, że boisz się, że babcie przeniosą się do cywilizacji.
+0-0
Niedziela, 16 lutego 2020 r. godz. 23:05
~jojek
Najlepiej wszystkich zagonic pod Hute tak jak palnowali. A zakupy robic w marketach. Idzcie i kupcie sobie tam pomidora. Rolnik ma zdrowego a ty jedz chemie i zachorujesz jedzac takie pomidory na nowotwor. I jeszcze jedno namowcie wszystkich zeby przyjezdzali pod hute kupowac. Ktos zaraz powie przeciez pomidoer w markecie tez od rolnika. It u byscie sie zdziwili.
+0-0
Niedziela, 16 lutego 2020 r. godz. 22:44
~Ferdek z Poniatowskiego
Panie Moher49, Amerykanie miliarda dają na rozwój handlu Trójmorza. Ale siem Helmuty i ruskie zapienią.
+0-0
Poniedziałek, 17 lutego 2020 r. godz. 17:14
~Bez_znieczulenia
To tzw. "Trojmorze" to wciaz bardziej PiSowskie fantazje - i nic wiecej!
+0-0
Niedziela, 16 lutego 2020 r. godz. 19:04
~Dariusz
Była kiedyś straż miejska ganiala kobiety z jajkami i śmietana. Straży miejskiej już nie ma. Będą wybory więc odpowiedzialna grupa osób za ten stan rzeczy może podzielić jej los. Nie mam ochoty kupować, cały czas w marketach, czasami człowiek ma ochotę na coś normalnego, i tradycyjnego, nie naszpikowanego chemią.
+0-0
Poniedziałek, 17 lutego 2020 r. godz. 09:08
~Dariusz
Bolo nikt ci nie każe kupować, nikt nikogo do niczego nie zmusza. I nie o kurę tu chodzi są inne dobre rzeczy.
+0-0
Niedziela, 16 lutego 2020 r. godz. 19:59
~Bolo
To, że nie ma straży miejskiej, to jeden z dużych sukcesów Andrzeja Szlęzaka. I wielka chwała mu za to! A jak chcesz zdrowej, wiejskiej żywności, to się przyjedź na wieś. Znajdź zaufanego gospodarza i kupuj u niego na miejscu! Bo jakoś nie przekonuje mnie, że kurka, która leży na gazecie, na chodniku przez kilka godzin w lipcu jest świeża!
+1-0
Niedziela, 16 lutego 2020 r. godz. 18:39
~michał
Proponuję co pół godziny o patrol rowerowy,w dawnym miejscu gdzie można było handlować.Zapomniałem,że w roku 2019 widziałem patrol rowerowy aż jeden raz przez cały 2019.Ciekawe czym to było spowodowane,czy rowery nie były dostosowane do wymagań stalowowolskich dróg,czy może było trudno zdać egzamin rowerowy.Dziwne,że jak jest wypadek na ulicy Orzeszkowej to patrol policji jest ostatni,ale tak się dzieje jak patrol policji jest wysyłany,żeby starsza osoba nie mogła sprzedać jarzyn,jajek itp.Najważniejsze żeby statystyki podnieść i żeby tylko dostać premie jak nie świąteczną,miesieczną,kwartalną.A na koniec roku dostać dyplom.
+0-0
Poniedziałek, 17 lutego 2020 r. godz. 09:08
~qwert
bo dzisaj policja nie pilnuje porzadku tylko nieprawidlowymi parkowaniami potraceniami zabezpieczaniem miejsca rozjechanego kota .. strazy miejskiej nie ma to i jest jak jest
+0-0
Niedziela, 16 lutego 2020 r. godz. 17:13
~Dionizos
Prosta sprawa. Zbudowali nową halę tylko maluczkich nie stać, żeby tam handlować. Opłaty są zbyt duże. Teraz wpadli na pomysł, żeby siłą próbować ich przegonić do nowej hali. MASAKRA JAKAŚ. Nagle musieli się dostosować do wymogów służb. Śmiech na sali.
+1-0
Niedziela, 16 lutego 2020 r. godz. 20:01
~Bolo
Zadzwoń, zapytaj. Ja wiem bezpośrednio od zarządców.
+0-0
Niedziela, 16 lutego 2020 r. godz. 19:41
~Dionizos
Ja słyszałem, że wręcz odwrotnie. Koszt w hali jest dużo większy. Skąd wiesz, że 3 zł zamiast 10?
+0-0
Niedziela, 16 lutego 2020 r. godz. 18:19
~Bolo
A co lekarz na twój przypadek? Jeżeli 3zł jest dla ciebie więcej niż 10, to lepiej zamilknąć lub się doszkolić.
+0-0
Niedziela, 16 lutego 2020 r. godz. 16:28
~Ferdek z Poniatowskiego
Na hali, na hali, baca se...handluje. Tu siem sprzedaje, tu siem kupuje sobie POdśpiewuje, he he he.
+0-0
Poniedziałek, 17 lutego 2020 r. godz. 20:00
~kierownik
na tym balkonie calkowicie ci pisdzielcu odbilo
+0-0
Niedziela, 16 lutego 2020 r. godz. 14:02
~handlarz
Do maciusia, głupcze nikt nie broni handlarzom handlowac na targu bo nasz targ jest potężny i jest wiele miejsca do handlowania na rynku. Ale tu chodzi o jak najlepszą lokacje do handlu bo w handlu lokacja handlowania ma zasadnicze znaczenie. Co by było gdyby wszyscy handlarze stali na tym chodniku tylko dlatego , że tam bardzo dużo kupujących przechodzi. Po za tym jak to się ma do tego , że inni handlarze płacą placowe a stoją ze swoim towarem w jakiś dziurach na tym targu. Nie masz zielonego pojęcia o handlowaniu z zabierasz głupi głos.
+0-0
Niedziela, 16 lutego 2020 r. godz. 13:13
~Łukasz
Tam powinni ławki postawić i drzewka wsadzić nowe na tym skwerze ,, normalnie można przynajmniej przejść tam teraz
+0-0
Niedziela, 16 lutego 2020 r. godz. 08:10
~Joa
Szkoda, bo u takich pojedynczych ludzi są najlepsze zakupy. Osoby potrzebujące mogą sobie dorobić kilka groszy, można przystanąć i pogadać, ale przede wszystkim mam tą świadomość że sprzedawane produkty pochodzą od okolicznych ludzi, z regionu!!!. Dlaczego coś tak fantastycznego niszczymy??? Zapach rynku szczególnie wiosną jest niesamowity. Kwiaty, które panie sprzedają pięknie wyglądają w wiadrach. SZKODA, że komuś to przeszkadzało. W Warszawie to co rusz jest mały ryneczek, gdzie zachodzi każdy, nawet ci najwięksi - bo to ma swój urok i klimat ale również po jakby się wydawało swojskie i regionalne produkty.
+1-0
Niedziela, 16 lutego 2020 r. godz. 10:59
~Boguśka
Kiedyś pekaes do Warszawy odjeżdżał o 4,20 ale sprawdź dokładnie i najlepiej już nie wracaj.
+0-0
Sobota, 15 lutego 2020 r. godz. 22:14
~Maciu
Piszą Państwo "pogonić handlarzy spod wiaduktu", "dobrze, że ich przegonili", a w ten sposób zabijamy przedsiębiorczość, tą naszą, polską. W Hong Kongu ludzie handlują na ulicach, nie ma sanepidu i gospodarka się rozwija. A u nas najlepiej drobnych handlarzy przegonić i zostawić tylko kapitał niemiecki, portugalski i francuski.
+0-0
Poniedziałek, 17 lutego 2020 r. godz. 20:12
~maruda
Zakazy i nakazy, zakazy i nakazy. Mentalna komuna u wladzy! Juz zlikwidowali handel w niedziele - nawet za czasow komuny niektore sklepy byly otwarte w niedziele...
+0-0
Sobota, 15 lutego 2020 r. godz. 21:25
~michał
Rzeczywiście w komfortowych warunkach handlują,w tak komfortowych warunkach sprzedają w nowej hali warzywnej,że dzisiaj na zewnątrz było cieplej niż w tej komfortowej hali.Rzeczywiście wygoda na miarę dwudziestego pierwszego wieku,marznąc w hali niż na zewnątrz.Jednym słowem płać i płacz.
+0-0
Niedziela, 16 lutego 2020 r. godz. 09:33
~Bolo
A wiesz, że na zewnątrz opłata jest wyższa niż w hali? Najlepiej to tak nie wiedzieć i pitolić.
+0-0
Sobota, 15 lutego 2020 r. godz. 17:09
~Ferdek z Poniatowskiego
Tak se patrzę na te zakaz i se myślę, że powinno być poprawnie "pod karą grzywny", a nie "pod groźbą grzywny"... Bo w wolnym kraju nikomu grozić nie można, bo spotyka za to kara.
+0-0
Sobota, 15 lutego 2020 r. godz. 19:43
~Wow
W wolnym kraju grozić nikomu nie wolno w pislandii wolno.Wniosek jest oczywisty.
+0-1
Sobota, 15 lutego 2020 r. godz. 15:42
~Wojtek
Najprościej tabliczkę postawić a szkoda że ani urząd ani policja nie przestrzega ustawy o zieleni i akceptuje od wielu lat okaleczane na drzewo taśmami, zszywkami i plakatami jak na przedostaniom obrazku
+0-1
Sobota, 15 lutego 2020 r. godz. 15:34
~Moher49
Na hali wszyscy się nie zmieszczą, miejsca zajęte przez stałych sprzedawców. Dla takich co to raz na tydzień, miejsca nie ma. Dobrze, że jeszcze przy torach handlować można, bo były zapędy aby cały ten handel pod hutę przenieść.
+0-0
Niedziela, 16 lutego 2020 r. godz. 22:09
~@Babajaga
I co z tego, że dużo jak to dla tych, co miesięczny czynsz będą płacić? Przecież trąbili o tym od kilku lat. Tylko 4 sprzedawców okazjonalnych się tam zmieści.
+0-0
Niedziela, 16 lutego 2020 r. godz. 10:54
~Babajaga89
Tak się składa że byłam na hali kilka razy i mimo iż nie ma handlarzy na chodnikach hala była tylko wewnątrz wykorzystana w połowie. Więc jak się nie zmieszą. Miejsca w środku jest dużo.
+0-0
Sobota, 15 lutego 2020 r. godz. 15:13
~czyściutko
Do jasia, nie musisz dupy ściskac bo są toalety przy wiadukcie. Bardzo dobrze , że przy nowym pawilonie nie ma żadnych kibli bo był tam dawniej taki smród że każdego odrzucało na kilometr od tego smrodu.
+0-1
Sobota, 15 lutego 2020 r. godz. 15:09
~marek
Jeszcze zrobic porządek z handlującymi na chodniku koło BIEDRONKI. Bo nie można tam rowerem przejechac w końcu mieszkamy w mieście a nie wsi gdzie handlują gdzie się da.
+1-1
Sobota, 15 lutego 2020 r. godz. 15:44
~Moher49
Handlujących dużo, miejsca mało. W Nowym Jorku też na chodnikach handlują czarne, białe i kolorowe.
+1-0
Sobota, 15 lutego 2020 r. godz. 15:35
~Les
Do trumny też sobie wiedzedziesz rowerem
+2-0
Sobota, 15 lutego 2020 r. godz. 15:05
~Don
Taka to i demokracja, za komuny można było wszystko byle by do polityki się nie mieszać. To były czasy, ach.
+1-0
Sobota, 15 lutego 2020 r. godz. 14:51
~Waldemar Cz.
Dlaczego?
+0-0
Sobota, 15 lutego 2020 r. godz. 14:04
~Krystyna
Dziś w sobotę o godz 13:49 Nowa hala zamknięta! A pisze na tabliczce wyraźnie że do czternastej. I z czego teraz ten rosół mam ugotować na niedzielę?
+1-0
Sobota, 15 lutego 2020 r. godz. 14:44
~Ferdek z Poniatowskiego
Moja Helenka to gotuje z kury, dodaje trochę kaczki i woła z kością. I zakupy robi wcześniej, a nie w ostatniej chwili. Musisz siem Krystyna lepiej zorganizować.
+0-0
Sobota, 15 lutego 2020 r. godz. 14:42
~Apollo 13
Teraz z kostki rosołowej! Trzeba wcześnie wsanać!
+1-0
Sobota, 15 lutego 2020 r. godz. 14:00
~bhbhbh
znów nasadza krzoczków do kostek ot i całe nasadzenia,chcemy porządnej zieleni!
+0-0
Sobota, 15 lutego 2020 r. godz. 13:49
~jan
DLACZEGO NIEMA WC ZA HALĄ .DAWNIEJ KAŻDY KORZYSTAŁ A TERAZ TRZEBA TYŁEK ŚCISKAĆ.
+0-0
Sobota, 15 lutego 2020 r. godz. 12:53
~Lo
Gdzie teraz kupię kwiaty? czasem w sobotę zaszalalam i kupowałam kwiaty.A teraz?
+2-0
Sobota, 15 lutego 2020 r. godz. 12:31
~k.j.mać.
Kupcem to był Wokulski, to są zwykli handlarze.
+0-1
Sobota, 15 lutego 2020 r. godz. 12:29
~Zatorze
Zakazy i nakazy - taka to już się robi Stalowa Wola
+1-0
Sobota, 15 lutego 2020 r. godz. 12:18
~ziutek
No i bardzo dobrze, jeszcze tych z pod wiaduktu pogonić.
+0-1
Sobota, 15 lutego 2020 r. godz. 22:49
~Waldemar
Paula: tradycją w Stalowej Woli było to by zamykać główna ulicę gdzie rozmieszczano stragany po to by okoliczni żydzi w swoje święto Szabat nie mogli handlować. Dlatego to targowisko miało swój sens i urok i był jednym z największych w Polsce.
+1-0
Sobota, 15 lutego 2020 r. godz. 22:21
~Paula
Niby dlaczego? Osobiście, nie widzę nic złego w tym, że raz w tygodniu jest targ na którym można kupić różne rzeczy. Taka trochę tradycja stalowowolska jeżeli chodzi o rynek w sobotę.
+1-0
Sobota, 15 lutego 2020 r. godz. 12:16
~Swój
Pytam się komu to przeszkadzało?Będą pustki teraz na hali !!
+2-0
Sobota, 15 lutego 2020 r. godz. 11:38
Solniczka
Jeszcze przydałoby się zrobić porządek z handlarzami spod wiaduktu. Narozstawiają tych swoich namiotów na chodniku, że przejść nie można
+1-1
Niedziela, 16 lutego 2020 r. godz. 19:33
~jojek
pozrzadek to sobie zrob ze swoja pusta lepetyna. Zdrajco. Najlepiej wszystkich zagonic pod Hute tak jak palnowali. A zakupy robic w marketach. Idz i kup sobie tam pomidora. Rolnik ma zdrowego a ty jedz chemie i zachorujesz jedzac takie na nowotwor. Ijeszcze jedno namow wszystkich zeby przyjezdzali pod hute kupowac. Ktos zaraz powie przeciez pomidoer w markecie tez od rolnika. It u byscie sie zdziwili.
+0-0
Sobota, 15 lutego 2020 r. godz. 11:29
~kaczka
I prawidłowo. Przeciez to wygladało jak bazar w indiach.
+0-1
Sobota, 15 lutego 2020 r. godz. 11:07
~Monika
Sobota i targ w Stalowej Woli. Pustki.
+0-0
Sobota, 15 lutego 2020 r. godz. 10:58
~Grzegorz
Gdzie się tera kupuje kwiaty na targowicy a gdzie szynki i kiełbasę od prywaciarzy? Wszyscy albo się niewiadomo gdzie powynosili a na pewno połowa handlarzy już nie przyjeżdża.
+1-0
Sobota, 15 lutego 2020 r. godz. 10:38
~KAT
Tak jednym słowem jedynie słuszny handel w hali. Pewnie niedługo się ktoś na tym uwłaszczy i będzie następny market z pomarańczami i jabłkami z Turcji.
+1-0
Stalowka.NET - Wiadomości lokalne z miasta Stalowa Wola i okolic
Copyright 2001 - 2020 Stalowka.NET
  » O nas  » Redakcja  » Reklama  » Kontakt
Wszelkie prawa zastrzeżone.
X Ta strona korzysta z plików cookie w celu świadczenia usług i realizacji potrzeb użytkowników. Pliki te mogą być zapisywane w pamięci Twojego urządzenia. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej. Więcej w polityce prywatności.