Stalowa Wola Stalowa Wola: Huta Stalowa Wola
Wiadomości lokalne z miasta Stalowa Wola i Powiatu Stalowowolskiego. Najnowsze! Najszybciej!
Kamera na żywo na panoramę Stalowej Woli na skrzyżowanie al. Jana Pawła II z ul. KEN
Nagrania audio, rozmowy z ciekawymi ludźmi
Fotografie z najważniejszych wydarzeń w Stalowej Woli
Kanał youtube.stalowka.net - Pierwsza stalowowolska telewizja internetowa
Encyklopedia miasta Stalowa Wola
Zapowiedzi zbliżających się wydarzeń kulturalnych
Baza adresowa najważniejszych firm i instytucji życia publicznego
Bezpłatna baza ogłoszeń dla mieszkańców miasta Stalowa Wola jak i Powiatu Stalowowolskiego
Twoje konto
Strona główna  Stalowa Wola / Wiadomości Czwartek, 9 lipca 2020 r. Imieniny: Hieronima, Palomy, Weroniki
 Wiadomości lokalne
» Radni miejscy wracają na salę obrad
» NOWOŚĆ - PANEK CarSharing od niedawna w naszym mieście!
» Komunikat MZK
» Remont chodników przy wiadukcie
» Festiwal Muzyczny na cześć św. Jana Pawła II zainaugurowany
» Konsultacje w sprawie budowy drogi ekspresowej S74
» Kolizja na moście na Pysznicę. W jednym z pojazdów dwójka małych dzieci
» Prace nad łącznikiem mają przyspieszyć aby był przejezdny wtedy co obwodnica
» Poseł Paweł Poncyliusz zachęca do głosowania na Rafała Trzaskowskiego
» Będą skargi na działalność szpitala? Przez COVID-19 opóźnienia w przyjmowaniu na oddziały
» Są chętni do zilustrowania bajek lasowiackich
» Kolejki w Wydziale Komunikacji. W Starostwie przypominają o terminach
Więcej » 
 Zasłyszane...
"Koronawirus zabija ludzi a my pracowaliśmy na ich rzecz. Mamy wielki wkład w rozwój małych ojczyzn. Dziś przyrównuje się nas do... pandemii".
Marek Rząsa, poseł Platformy Obywatelskiej.
 Imprezy w mieście
» Pamięć o Ofiarach OUN-UPA ciągle żywa w Stalowej Woli
» Fiesta Amigos - Dobre Granie Przy Fontannie
» XXX Międzynarodowy Festiwal Muzyczny 2020
» TARAS DLA WAS czyli Wakacyjna Strefa Spotkań
» TARAS DLA WAS - Aktywne poranki
» Elementarz polskiego dizajnu
» AMATOPASJA 19
» Rozwadów - podróż sentymentalna w 330. rocznicę lokacji miasta. Wysta
Więcej » 
 Fotoreportaże
Stalowa Wola: San zalewa błonia w Stalowej Woli
»San zalewa błonia w Stalowej Woli
»Minister Sportu w Stalowej Woli
»KARAKAL-20 w Radomyślu nad Sanem
»Stalowa Wola: Andrzej Duda w Parku Miejskim
»Miejski Dzień Dziecka w Stalowej Woli
Więcej » 
Wiadomości lokalne / Polityka i Samorządy

Środa, 15 stycznia 2020 r. godz. 14:46     /Informacja prasowa UM/
Panele dyskusyjne podczas wystawy z udziałem Prezydenta RP Andrzeja Dudy

W trakcie wydarzenia odbędzie się też debata organizowana przez Dziennik Gazetę Prawną pn. COP 4.0 - jak polski przemysł może wykonać kolejny skok w przyszłość.
W trakcie wydarzenia odbędzie się też debata organizowana przez Dziennik Gazetę Prawną pn. "COP 4.0 - jak polski przemysł może wykonać kolejny skok w przyszłość".
Niezwykłe wydarzenie gospodarcze już jutro w Stalowej Woli. Podczas wystawy "Od COP do Gospodarki 4.0" z udziałem Prezydenta RP Andrzeja Dudy nie zabraknie ciekawych debat z udziałem autorytetów z dziedziny gospodarki. 16 stycznia hala ARP przy ul. Kasprzyckiego na chwilę zamieni się w forum dyskusyjne nad zmieniającą się rzeczywistością od czasów Centralnego Okręgu Przemysłowego do dziś.

Przypomnijmy, że wystawa "Od COP do Gospodarki 4.0" będzie mieć charakter wystawy otwartej dla wszystkich. Zainteresowani będą mogli ją zwiedzać od godziny 11.00 do 17.00, a uroczyste otwarcie przez Prezydenta RP Andrzeja Dudę nastąpi o godzinie 12.30. Od godziny 13.15 natomiast scenę przejmą eksperci gospodarczy z całej Polski.

Pierwszy panel o takiej samej nazwie jak całe wydarzenie - "Od COP do Gospodarki 4.0" poprowadzi znany i lubiany redaktor Krzysztof Ziemiec. Na temat przemian gospodarczych na przestrzeni niespełna wieku rozmawiać będą: prof. Piotr Wachowiak Przewodniczący Kapituły PWG, prof. dr hab. Paweł Grata z Uniwersytetu Rzeszowskiego, Władysław Ortyl Marszałek Województwa Podkarpackiego, Bartłomiej Zając Prezes Zarządu HSW S.A. oraz Marta Tokarz Członek Zarządu Astronika Sp. z o.o.

Podczas panelu nie zabraknie pytań o transformację gospodarki od czasu COP do dzisiejszej nowoczesnej gospodarki i rolę narzędzi rozwoju, które są w rękach samorządu, o olbrzymie projekty zbrojeniowe, ale też o współczesne projekty gospodarcze, które wykraczają poza nasze wyobrażenia i przekraczają granice, nawet naszej planety.

W trakcie wydarzenia odbędzie się też debata organizowana przez Dziennik Gazetę Prawną pn. "COP 4.0 - jak polski przemysł może wykonać kolejny skok w przyszłość". I o przyszłość polskiej branży lotniczej, zbrojeniowej i chemicznej w kontekście czwartej rewolucji przemysłowej, polski przemysł wobec rozwoju nowych technologii, czy inteligentne fabryki i robotyzację w przemyśle jako odpowiedź na wyzwania technologiczne i demograficzne pytani będą eksperci na co dzień mierzący się z tymi zagadnieniami.

Gośćmi drugiego panelu podczas Wystawy będą: Cezariusz Lesisz Prezes Zarządu Agencji Rozwoju Przemysłu, przedstawiciel Zarządu PZL Mielec, przedstawiciel Zarządu Polskiej Grupy Zbrojeniowej, Sławomir Szmytkowski Wiceprezes Zarządu Asseco Poland, Tomasz Zieliński Prezes Zarządu Polskiej Izby Przemysłu Chemicznego oraz Jacek Grzesiak analityk Polskiego Instytutu Ekonomicznego.

Ze względu na kontrolę bezpieczeństwa, na miejsce wydarzenia należy przybyć do godziny 12.00. Parkingi i wejście znajdują się od ul. Kasprzyckiego w sąsiedztwie budynku Huty Stalowa Wola - Z5. 16 stycznia pod halę ARP będą kursować autobusy komunikacji miejskiej, które bezpłatnie przywiozą zainteresowanych na wystawę. Szczegóły dotyczące rozkładu jazdy na stronie: http://bit.ly/2slQijR.

Organizatorami wydarzenia "Od COP do Gospodarki 4.0" są: Lucjusz Nadbereżny Prezydent Miasta Stalowej Woli, Kancelaria Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej, Władysław Ortyl Marszałek Województwa Podkarpackiego, Agencja Rozwoju Przemysłu S.A. Polskiej Wystawie Gospodarczej będzie osobiście patronował prezydent RP Andrzej Duda.

Partnerami głównymi wydarzenia są: Huta Stalowa Wola S.A., Polska Grupa Zbrojeniowa S.A., Liugong Dressta Machinery Sp. z o.o. Partnerami organizacyjnymi natomiast: Zamek w Baranowie Sandomierskim, Thoni Alutec Sp. z o.o., Superior Industries Production Poland Sp. z o.o., Halmar Sp. z o.o., LedLive, PPH CERKAMED Wojciech Pawłowski, Miejski Zakład Komunalny Sp. z o.o., Miejski Dom Kultury w Stalowej Woli, Muzeum Regionalne w Stalowej Woli.

Program Wystawy "Od COP do Gospodarki 4.0" Stalowa Wola 2020 z udziałem Prezydenta RP Andrzeja Dudy

16 stycznia 2020

nowa hala ARP, ul. Kasprzyckiego

- 12.30 / uroczyste otwarcie wystawy przez Prezydenta RP Andrzeja Dudę

- 13.15 / Panel "Od COP do gospodarki 4.0"

- 13.45 / Panel Gospodarczy pod patronatem Dziennika Gazety Prawnej oraz Agencji Rozwoju Przemysłu

- 11.00 - 17.00 / zwiedzanie stref wystawowych: PWG, Wystawy Gospodarki i Kultury Województwa Podkarpackiego i Stalowej Woli oraz Strefy Edukacyjnej dla Dzieci

Strona do druku Drukuj artykuł    

Jeżeli masz jakieś ciekawe informacje, chcesz przekazać coś ważnego,
coś interesującego, nie wahaj się - napisz do nas: redakcja@stalowka.net

Dodaj komentarz do artykułu »  

Środa, 22 stycznia 2020 r. godz. 01:01
~Hani
Do skończ, nie myl ludzie śmiesznych z uśmiechniętymi.
+0-0
Niedziela, 19 stycznia 2020 r. godz. 13:09
~Jerry
@skoncz, świat należy do odważnych, nie do lizusów partyjnych okradających nasz kraj!
+0-0
Niedziela, 19 stycznia 2020 r. godz. 12:57
~Herr
@skoncz, jeśli poczułeś się obrażony to sam zapisałeś się do którejeś z wymienionych grup. Więcej pracuj nad sobą, a może opuścisz sektę.
+0-0
Sobota, 18 stycznia 2020 r. godz. 15:18
~skończ
Do jerry , to ty jesteś tutaj największym nieukiem i użytecznym idiotą, skoro masz odwage obrażac sympatyków partii PIS. Sympatycy PIS to ludzie uśmiechnięci bardzo ze wszystkiego zadowoleni a ty już tu na tym portalu, od lat robisz idiotyczne wypociny.
+0-0
Sobota, 18 stycznia 2020 r. godz. 16:52
~Ferdek z Poniatowskiego
i ciągle siem POwtarza, czyli wytnij i wklej, he he he
+0-0
Piątek, 17 stycznia 2020 r. godz. 18:03
~Jerry
Pis ma poparcie niekoniecznie dlatego, że przekupił ludzi 500+, czy dlatego, że podoba im się dojna zmiana. PiS ma poparcie ponieważ bezpardonowo atakuje ludzi mądrych, kochających, uśmiechniętych, wrażliwych i empatycznych i sprawił tymi swoimi atakami, że polski cham jest dumny ze swojego chamstwa, polski nieuk jest dumny ze swojego nieuctwa, a polski nieudacznik uważa, że winni jego porażek są ci co odnieśli sukces bo im się chciało. Do tego jeszcze te łże niby obecne elity w tej szczujni zwanej z dawna telewizją ze swoimi pełnej pogardy słowami wobec innych ludzi i brakiem elementarnej wiedzy, z którą się obnoszą publicznie i wystawiają nasz kraj na posmiewisko. Poniżej jest wiele wpisów nieuków, nieudaczników i typowych chamów i oczywiście tych płatnych troli opłacanych z naszych pieniędzy, do których powyższa teza pasuje jak ulał. Oczywiście wszyscy wymienieni zaraz po przeczytaniu poczują się dotknięci i odpiszą kolejnym kłamstwem, chamstwem i obłudą. Uderz w stół a nożyce się odezwą:)) Pozdrawiam wszystkich, trolujacych płatnych hejterow z wszystkich farm państwowych, chamów, nieuków i nieudaczników też i siema.
+0-0
Niedziela, 19 stycznia 2020 r. godz. 13:00
~@ferdek
@ferdek puść bąka nosem to może ci ciśnienie spadnie i przestanie uciskać:)))
+0-0
Niedziela, 19 stycznia 2020 r. godz. 11:15
~Moher49
@ pan Ferdek. Panie Ferdku, PIS to organizacja antypolska. Proszę wejść na YouTube, posłuchać W Realu 24, m. in byłego księdza Jacka Międlara. Jest wiele organizacji pozarządowych, które szkodzą Polsce, PIS ich nie delegalizuje. Kaczyński oficjalnie się przyznał, że jest syjonistą. Włos się jeży i nóż się w kieszeni otwiera. W USA już się kolejka utworzyła po profity z ograbienia Polski na podst. Just 447.
+0-0
Sobota, 18 stycznia 2020 r. godz. 19:09
~Ferdek z Poniatowskiego
Panie Moher49, ja widzę, że pan jest idealistą a nie realistą. Czasy romantyzmu już siem skończyły. Teraz trzeba postępować rozważnie, ale skutecznie. A pan byś wszytkich do pudła powsadzał i tylko Konfederatów zostawił. No to wtedy ruskie by mieli łatwo z wami, z tymi 5% Polaków. Tylko PiS, a po tej kadencji to zobaczymy.
+0-0
Sobota, 18 stycznia 2020 r. godz. 15:56
~Ferdek z Poniatowskiego
Panie Jerry z blueberry; PiS ma poparcie, bo sobie na nie zasłużył profesjonalizmen i kompetencją swoich posłów. Polacy mają swój rozum i nie łapią siem już na fejki POdsuwane im przez totalną kastę nierobów i cwaniaczków typu Njuman, Shrek i Tfusk co w gałę haratał. Także jesteś Jerry imbecylem i ignorantem, bo nie POjmujeszsz tego co prości Polacy POjmują.
+0-0
Sobota, 18 stycznia 2020 r. godz. 09:56
~Moher49
Ja tam wielbicielem PIS nie jestem, ale ta partia krzyczy, ale nic nie może zrobić. Wszyscy szkalujący Polskę w kraju i za granicą powinni się kisić w mamrze - PIS ich nie rusza. Złodzieje, przekrętasy powinni siedzieć - nie siedzą. Uwielbienie i niewolnicza uległość wobec USA i Izraela woła o pomstę do nieba. Gdzie wasz honor Polacy.
+0-0
Piątek, 17 stycznia 2020 r. godz. 13:18
~czekamy
Do manekina po co takie pierdu , pierdu wypociłeś czy ty naprawde nie wiesz że te sądy są w rękach PO. A teraz PIS chce z tym skończyc dlatego taki wrzask. Wszyscy mądrzy POLACY kibicują PIS aby te sądy jak najszybciej zreformowali bo gorzej byc nie może jak do tej pory było. Już pod koniec tego miesiąca PAN PREZDENT ANDRZEJ DUDA podpisze tą nową ustawe i już w przyszlości wszystko w tych sądach się zmieni a najbardzuiej sprawiedliwośc. Przecież PIS obiecał POLAKOM , że zreformuje sądy w swoim programie wyborczym i wszyscy za tymi reformami głosowali dając władze PIS.
+0-0
Czwartek, 16 stycznia 2020 r. godz. 16:20
~Ferdek z Poniatowskiego
Ja bardzo lubię słuchać paneli dyskusyjnych z udziałem posłów z PiS. Są merytoryczne, kulturalne i rzeczowe, oparte na faktach. A jak już zaproszą do takiego panelu jakiegoś POmazańca to zaczyna siem burdel, a nie dyskusja. Krzyki, ryki, fejki, aż muszę se telewizor wyłączyć, bo nic nie słyszę i na balkon wyjść.
+0-0
Czwartek, 16 stycznia 2020 r. godz. 14:45
~dośctego
Do manekin, po co się po raz kolejny kompromitujesz dopóki nie naprawimy naszego systemu SPRAWIEDLIWOŚCI to szkoda tych umaczanych stawiac pod sąd . Dlatego tak ważna jest reforma sprawiedliwości aby nie było świętych krów w POLSCE. Bo zwyczajny obywatel za batonik idzie na 2 lata do pierdla a ci co kradli mliardy uchodzi im do tej pory na sucho [pamiętasz SAWICKĄ z PO złapaną na gorącym uczynku]. No ale komu ja to tłumacze jak ty jesteś hejterem popierającym PEŁO.
+0-0
Czwartek, 16 stycznia 2020 r. godz. 23:45
~nocna_kawa
"Mieliście dziś przykład tego, jaka ekipa rządzi w Polsce. Wrzask, agresja i tępa propaganda, która się leje od rana do nocy. Ale tak naprawdę to nie o Polsce jest dzisiaj debata. Ta debata jest o przyszłości Europy. O przyszłości i bezpieczeństwie naszych dzieci, ich wolności. Jeśli dopuścimy, aby gdziekolwiek w Europie rozgościło się bezprawie i łamanie konstytucji, to będzie nasza wina. Jeśli pozwolimy na to, by gdzieś w Europie łamano kręgosłupy, niszczono niezależnych sędziów tylko dlatego, że nie chcą słuchać partyjnych kacyków, to będzie nasza wina" - powiedział Bartosz Arłukowicz w Parlamencie Europejskim
+0-0
Czwartek, 16 stycznia 2020 r. godz. 19:18
manukun
Reforma systemu sądownictwa polegająca na uzależnieniu wyroków od decyzji polityków to nic innego jak wprowadzanie partyjnej dyktatury. Idź odrób lekcje historii z podstawówki o monteskiuszowskim trójpodziale władzy.
+0-0
Czwartek, 16 stycznia 2020 r. godz. 10:47
~Moher49
Nie ma co dyskutować tylko w kraju porządek zrobić a nie wyborczy show. Pan Grodzki i jemu podobni, powinni wylecieć na zbity pysk. Wiadomo, ważne doktory brały, biorą i brać będą - honoru zero. Cała PO z Tuskiem, Lewandowskim, różnymi Różami powinna siedzieć. Gdańsk - za sprzedaż szwabom PEC do pudła. Przekręty w wojsku wołają o pomstę do nieba. Takie wojsko będzie nas bronić ?, nie będzie, ucieknie przez Zaleszczyki jak to przedwojenne. PIS, prezydent, premier, wszystko widzą - działają jak najgorsze ciamajdy.
+1-0
Sobota, 18 stycznia 2020 r. godz. 10:22
~Moher49
@ pan Ferdek, nie każdy żyd trzyma z kacapem? . Napadli na nas Szwedzi - polski żyd trzymał ze Szwedami. Weszli Niemcy, żydzi poprosili o getta aby oddzielić się od walczących Polaków. Napadli ruscy, polskie żydy tworzyły żydowską policję, wydawali polskich patriotów NKWD. Weszli krasnoarmiejcy do Krzeszowa, polskie żydy urządziły powitanie a adwokat z Rozwadowa wołał - Polska zawsze była nam cierniem. Całe UB to żyd na żydzie, Michnik w Szwecji żyje do dziś, kary na niego nie ma.
+0-0
Piątek, 17 stycznia 2020 r. godz. 16:35
~Ferdek z Poniatowskiego
Panie Moher49, nie każdy żyd trzyma z kacapem, tylko kacapskie żydy. A żydy polskie stoją murem za Polską. Nie oglądal pan TVP PiS jak siem wypowiadali? Dla mnie kacap to największe zło dla Polski. Nawet do Katynia siem nie przyznają.
+0-0
Piątek, 17 stycznia 2020 r. godz. 10:36
~Moher49
@ Liverpool, PIS, PO - jedno zło. Co za różnica, wziąć pieniądze w gabinecie, czy poza. Doktory mają dobre pieniądze, jeszcze im mało ?. @ pan Ferdek - woli żyda niż kacapa. Otóż pokazało się, że żyd trzyma z kacapem, Polaków ma w życi. a Polaki na kolanach odnawiają żydowskie cmentarze, utrzymują teatry, budują im mykwy i muzea. Głupszych rządów jak w ostatnich 30 latach nie było w całej historii Polski. Wiele razy powtarzałem - żadnych sojuszy, milionowa armia, broń jądrowa. Kim ma 25-milionowy naród i wypina się na Trumpa i wszystkich dookoła, robi co chce, nie stęka przed komisjami, wcale tam z głodu nie umierają, jest dyscyplina i tak ma być.
+0-0
Czwartek, 16 stycznia 2020 r. godz. 23:42
~Liverpool
Panie "Moher" - w sprawie pana Grodzkiego potrzebne sa DOWODY, a nie tylko pomowienia i rzucanie blotem przez takie smieci PiSowskiej propagandy jak wszechobecny tutaj "Ferdek"! # P.S. Czy to nie dziwne, ze niedawno temu PiS proponowal Grodzkiemu udzial w ich rzadzie i wtedy wszystko bylo w porzadku? Czy to nie dziwne, ze pewni ludzie przez dziesiatki lat cierpieli na zaniki pamieci (ze kiedys costam komus dawali), a teraz PiS wynalazl cudowne lekarstwo, po ktorym, nagle "odzyskuja pamiec"? Odkrycie na swiatowa skale? Coz, w Wolsce wszystko jest teraz mozliwe - nawet i takie "cudowne" leki !
+0-0
Czwartek, 16 stycznia 2020 r. godz. 21:44
~Ferdek z Poniatowskiego
Panie Moher49, a ja nie wierzę takim Polakom co siem z ruskimi kumają. Z dwojga złego wolę żyda niż kacapa. Ten kacap naczelny nawet historię na nowo układa.
+0-0
Czwartek, 16 stycznia 2020 r. godz. 18:41
~Moher49
Panie Ferdku, premier Morawiecki uczy swoje dzieci w żydowskiej szkole w Warszawie, ma też dwie ciocie w Izraelu. Pan prezydent ma żonę żydówkę, jak jego poprzednik. Nie wierzę takim osobnikom.
+0-0
Czwartek, 16 stycznia 2020 r. godz. 15:31
~Ferdek z Poniatowskiego
Panie Moher49: co do Grockiego to siem zgadzam, co do Tfuska, Lewandowskiego i Róży też siem zgadzam, ale co do Prezydenta i Premiera to ja bym dał im trochę więcej czasu. Ta czerwona ośmiornica ma większe macki niż nam siem wydaje. One sięgają i Berlina i Moskwy i Waszyngtonu i Tel Awiwu. Tak, że trzeba postępować bardzo rozważnie, ale robić swoje. Cieszy, ze co roku coraz mniej jest padalców, ale smuci, że młodzi mileniasi są obojętni.
+0-0
Czwartek, 16 stycznia 2020 r. godz. 12:34
manukun
Oni uwielbiają trąbić o korupcji,machlojach i przekrętach wszystkich dookoła, chociaż nikomu jeszcze tego nie udowodnili. Brzmi jak obietnica wyborcza.
+0-1
Czwartek, 16 stycznia 2020 r. godz. 10:13
~Maxi Kaz
Jakże wartościowe i cudowne repliki pozbawione jadu i nienawiści wstawiane przez opozycyjnych trolli. :D cud miód malina normalnie!
+0-0
Czwartek, 16 stycznia 2020 r. godz. 08:39
~stalowiak
Ekspert gospodarczy Krzysztof Ziemiec - kpiny!!! Panie ty to słyszysz i nie grzmisz? A no jakie rządy tacy eksperci!
+0-0
Czwartek, 16 stycznia 2020 r. godz. 00:38
~Chicago
"Pierwszy panel o takiej samej nazwie jak całe wydarzenie - "Od COP do Gospodarki 4.0" poprowadzi znany i lubiany redaktor Krzysztof Ziemiec." $Ten dziennikarz znany z TV-PiS?
+0-0
Czwartek, 16 stycznia 2020 r. godz. 16:16
~Ferdek z Poniatowskiego
Nie, POprowadzi Durczok z TVNu24, ale zza krat, he he he
+0-0
Czwartek, 16 stycznia 2020 r. godz. 08:24
~Tylko pytam
Lepsza by była Pohanke z tvn? Córka sekretarki przekretasa i aferzysty Żemka z FOZZ?
+1-0
Środa, 15 stycznia 2020 r. godz. 22:51
~wieczorna_kawa
Uwielbiam te PiSowskie wzory osobowe - godne do naśladowania ! Prawdziwa hagiografia. Duda Adrian - niszczyciel prawa oraz Konstytucji RP, Marta Kaczyńska - przykład Matki Polki świętej rodziny, arcybiskup Głódź - przykład chrześcijańskiej pokory i abstynencji, Banaś - przykład heroicznej uczciwości i promocji prokreacji we własnym hoteliku-burdeliku, Macierewicz - Min. od Wojny ale tylko w czasie pokoju który rozwalił Polską Armię, Misiewicz - przykład militarnych niekompetencji, Jacek Kurski - przykład rzetelności dziennikarskiej ciemny lud wszystko kupi, Morawiecki - przykład suwerenności politycznej i prawdomówności, a nos coraz dłuższy, Kaczyński - przykład niezwyciężonego demokraty.. No wszędzie te ideały! Właściwie całą partię można od razu beatyfikować i posłać do raju.
+0-1
Czwartek, 16 stycznia 2020 r. godz. 16:17
~Ferdek z Poniatowskiego
a Tfusk, Shrek, Neuman i Grocki?? Masz coś do POwiedzenia?
+0-0
Środa, 15 stycznia 2020 r. godz. 21:23
~Pancerny Marian
To jutro będzie tyle zmęczonych pielgrzymów, że pokoje na godziny będą oblężone.
+0-1
Czwartek, 16 stycznia 2020 r. godz. 22:24
~Sina
@henek, to ja wyszykuj i daj kasę fiskalą.
+0-0
Czwartek, 16 stycznia 2020 r. godz. 09:05
~Hehek
To żona już się szykuje??
+0-0
Środa, 15 stycznia 2020 r. godz. 20:31
~Helen
A będzie Adrian krzyczał o komunistach? O tych komunistach mianowanych przez jego formację i jego do TK, ambasad itd.? Dyskusja? Jajcarze! "Ciemny lud to kupi?"
+0-1
Środa, 15 stycznia 2020 r. godz. 20:24
~jan
... wystawę można zwiedzać ponoć do 17:00, pojadę około 16-ej, mam nadzieje że wejdę bez problemu, wcześniej nie ma sensu bo ,,wykłady" pana Dudy i jego kolegów kompletnie mnie nie interesują, interesują mnie przedsiębiorcy, zwłaszcza lokalni i ich produkty, jak sobie radzą na europejskim rynku ( i nie tylko tym ) ....
+1-0
Środa, 15 stycznia 2020 r. godz. 20:19
~Grotzky
Totalniacy zrobią panel dyskusyjny pod sądem. A panel hejtowy w internecie już trwa!
+0-1
Środa, 15 stycznia 2020 r. godz. 20:48
~Mieszkaniec
@edziu, daj spokój. Zachowaj energię.Twój pracodawca przyjeżdża. Parę groszy masz za wpis, ale jesteś profesjonalistą i piszesz 24/7. Może zostaniesz nagrodzony?
+0-0
Środa, 15 stycznia 2020 r. godz. 20:14
~Szok
Panele dyskusyjne??????Z Dudą??????
+0-0
Czwartek, 16 stycznia 2020 r. godz. 07:56
~Proponuję
Z Komorowskim o WSI by mogli zrobić, z Kidawą gdzie miliardów 19 z OFE
+0-0
Środa, 15 stycznia 2020 r. godz. 23:59
~Liverpool
O czym? O tym jak lekcewazyc prawo i lamac Konstytucje??
+0-0
Środa, 15 stycznia 2020 r. godz. 18:14
~To nie będzie festyn wyborczy Pierwszego Narciarza
Świadczy o tym dobitnie program tego doniosłego w swej wymowie 1-dniowego wydarzenia, na które (ze względów bezpieczeństwa) przybyć można od godziny 11.00 do 12.00. Dowiadujemy się bowiem, że zwiedzający będą mogli obejrzeć różne "ciężkie sprzęty" "grubego kalibru", nowoczesne roboty, ale także (sic!) spróbować tradycyjnych potraw. [mamy nadzieję, że niektórzy spróbują również różnych napitków regionalnych] To jednak nie jedyne atrakcje dla nich przygotowane przez organizatorów. Na hali ARP przy ul. Kasprzyckiego pojawi się planetarium, fotobudka (WOOWWW!!!), stanowisko budowania rakiet (pod opieką rakietmistrza Antoniego), rzeźbienie w soli, będą pokazy wytopu szkła i wiele innych. Zainteresowani będą mogli też zobaczyć fascynujący pojedynek mistrza lutowania z robotem lutowniczym. Dodatkowo: MZK pokaże drukarkę 3D z możliwością wydrukowania własnych gadżetów, czy stoiska start-upów. Nie zabraknie też warsztatów ekologicznych, czy pokazów chemicznych z wodą. Na stoisku Lasów Państwowych dzieci poznają rośliny i zwierzęta żyjące w stalowowolskich lasach i otrzymają własną sadzonkę drzewka. Z piłkarzami Piłkarskiej Spółki Akcyjnej "Stal" Stalowa Wola będzie można postrzelać bramki, a z "Lasowiakami" porozmawiać i zrobić zdjęcie. Muzeum Regionalne w Stalowej Woli zorganizuje natomiast warsztaty malarskie. Na stoisku Podkarpacia każdy z gości będzie miał również unikalną okazję odbycia niecodziennej podróży szlakiem Green Velo w kapsule 5D. Nie lada gratką dla dzieci, ale również dla dorosłych, będzie spotkanie z Prezydentem RP Andrzejem Dudą, który otworzy wystawę "Od COP do Gospodarki 4.0" o godzinie 12.30. W wolnych chwilach Przewodniczący Podkomisji ds. Badania Zjawisk Paranienormalych rakietmistrz Antoni zbada chętnych Kapsule Odchodzenia od Zmysłów. Gospodarka 4.0 pełną gębą!
+0-0
Środa, 15 stycznia 2020 r. godz. 16:52
manukun
Czyli w sumie impreza dla polityków, bo przemysłu tyle co kot napłakał.
+0-0
Stalowka.NET - Wiadomości lokalne z miasta Stalowa Wola i okolic
Copyright 2001 - 2020 Stalowka.NET
  » O nas  » Redakcja  » Reklama  » Kontakt
Wszelkie prawa zastrzeżone.
X Ta strona korzysta z plików cookie w celu świadczenia usług i realizacji potrzeb użytkowników. Pliki te mogą być zapisywane w pamięci Twojego urządzenia. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej. Więcej w polityce prywatności.