Stalowa Wola Stalowa Wola: Huta Stalowa Wola
Wiadomości lokalne z miasta Stalowa Wola i Powiatu Stalowowolskiego. Najnowsze! Najszybciej!
Kamera na żywo na panoramę Stalowej Woli na skrzyżowanie al. Jana Pawła II z ul. KEN
Nagrania audio, rozmowy z ciekawymi ludźmi
Fotografie z najważniejszych wydarzeń w Stalowej Woli
Kanał youtube.stalowka.net - Pierwsza stalowowolska telewizja internetowa
Encyklopedia miasta Stalowa Wola
Zapowiedzi zbliżających się wydarzeń kulturalnych
Baza adresowa najważniejszych firm i instytucji życia publicznego
Bezpłatna baza ogłoszeń dla mieszkańców miasta Stalowa Wola jak i Powiatu Stalowowolskiego
Twoje konto
Strona główna  Stalowa Wola / Wiadomości Sobota, 30 maja 2020 r. Imieniny: Ferdynanda, Gryzeldy, Zyndrama
 Wiadomości lokalne
» DK77: osobówką wjechał pod skręcającą ciężarówkę
» 30 lat samorządu. Zobacz kto rządził miastem Stalową Wolą!
» Przedsiębiorcy korzystają z samorządowego pakietu osłonowego
» Rewelacyjne efekty odchudzania w Gabinecie Projekt Zdrowie! Ponad 21 kg mniej w zaledwie 3 miesiące!
» Kino samochodowe w Stalowej Woli. Wyświetlą Boże Ciało i Iluzję 2
» Szpital szuka lekarza kierującego oddziałem psychiatrycznym
» W dawnym rezerwacie Sochy usuwają drzewa zagrażające bezpieczeństwu
» Zarząd Huty Stalowa Wola bez zmian
» Kontynuacja remontu konserwatorskiego budynku dawnego sądu
» W Klasztorze zamilkły organy
» Rdzawe ślady na ścieżce rowerowej. Co to jest? - pytają mieszkańcy
» Miasto przedłuża nabór na dofinansowanie do zakupu kotłów grzewczych
Więcej » 
 Zasłyszane...
"Najciekawsze na tej wystawie jest spojrzenie na rozwój Stalowej Woli z perspektywy mieszkańca, człowieka. Jego dzieciństwo, dorastanie, miłość, sukces przemijanie".
Katarzyna Zarzycka, Muzeum Regionalne w Stalowej Woli
 Imprezy w mieście
» Wystawa na 100-lecie urodzin św. Jana Pawła II
Więcej » 
 Fotoreportaże
Stalowa Wola: Nowy przystanek kolejowy PKP Stalowa Wola - Charzewice
»Nowy przystanek kolejowy PKP Stalowa Wola - Charzewice
»Pierwsza potańcówka dla seniorów
»Stalowa Wola: Polska Wystawa Gospodarcza 2020
»Orszak Trzech Króli 2020
»Stacja Rozwadów: nowe perony i infrastruktura na Lublin
Więcej » 
Wiadomości lokalne / News

Poniedziałek, 13 stycznia 2020 r. godz. 11:40     /Magdalena Rodecka/
Wstępne podsumowanie 28 finału WOŚP w Stalowej Woli. Idziemy na rekord!

Stalowowolski Sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy podaje pierwsze wyniki. Obecnie jest ponad 220 tysięcy złotych.
Stalowowolski Sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy podaje pierwsze wyniki. Obecnie jest ponad 220 tysięcy złotych.
Fot. ZS
Stalowowolski Sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy podaje pierwsze wyniki. Poinformowano o zebraniu kwoty ponad 220 tysięcy złotych. A to wszystko dzięki 218 wolontariuszom i niezliczonym ludziom dobrej woli, którzy zdecydowali się wspomóc akcję.

W tym roku Jurek Owsiak i jego fundacja na zakup najnowocześniejszych urządzeń dla ratowania życia i zdrowia dzieci potrzebujących różnego rodzaju operacji. - Będziemy się skupiać przede wszystkim na takich dziedzinach medycyny dziecięcej jak chirurgia ogólna, kardiochirurgia czy neurochirurgia - stwierdza Jerzy Owsiak, organizator corocznego finału. W placówkach medycznych potrzebne są: lampy i stoły operacyjne, diatermie, aparaty do znieczulenia, sprzęt monitorujący, urządzenia teletransmisyjne, aparaty RTG z ramieniem C oraz zestawy endoskopowe.

Mimo iż zakończyły się towarzyszące temu wydarzeniu imprezy i akcje, wciąż trwają aukcje internetowe, których część zakończy się w ciągu najbliższych kilku dni. Zachęcamy do licytacji: kliknij na link.

Stalowa Wola gra z Owsiakiem od początku. 25 lat temu z inicjatywą zorganizowania pierwszego finału w naszym mieście wyszedł obecny dyrektor MDK Marek Gruchota i Zbigniew Rojek. Warunkiem uczestnictwa w tej charytatywnej imprezie był zakup sprzętu dla stalowowolskiego szpitala.

Obecnie na koncie Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy jest ponad 115 milionów złotych. Ostateczny wynik zbiórki będzie znany w marcu.

Strona do druku Drukuj artykuł    

Jeżeli masz jakieś ciekawe informacje, chcesz przekazać coś ważnego,
coś interesującego, nie wahaj się - napisz do nas: redakcja@stalowka.net

Dodaj komentarz do artykułu »  

Środa, 15 stycznia 2020 r. godz. 00:09
~Ferdzio
Pis ma poparcie niekoniecznie dlatego, że przekupił ludzi 500+, czy dlatego, że podoba im się dojna zmiana. PiS ma poparcie ponieważ bezpardonowo atakuje ludzi mądrych, kochających, uśmiechniętych, wrażliwych i empatycznych i sprawił tymi swoimi atakami, że polski cham jest dumny ze swojego chamstwa, polski nieuk jest dumny ze swojego nieuctwa, a polski nieudacznik uważa, że winni jego porażek są ci co odnieśli sukces bo im się chciało. Poniżej jest wiele wpisów nieuków, nieudaczników i typowych chamów, do których powyższa teza pasuje jak ulał. Oczywiście wszyscy wymienieni zaraz po przeczytaniu poczują się dotknięci i odpiszą kolejnym kłamstwem, chamstwem i obłudą. Uderz w stół a nożyce się odezwą:)) Pozdrawiam wszystkich, trolujacych chamów, nieuków i nieudaczników też i siema.
+0-0
Wtorek, 14 stycznia 2020 r. godz. 17:35
~I jeden dzień dluzej
Rety, od kiedy temat WOŚP jest ściśle powiązany z poglądami politycznymi? Komu to przeszkadza? Może tym których boli ze nie mogą sobie przypisać tego sukcesu, że nie mogą się pochwalić zakupionym sprzętem. Jakie to przykre że nawet temat ratowania życia najmniejszych maluchów jest powodem kłótni, a nie powodem do jedności, nawet jeśli nie macie ochoty wrzucac do puszki to po co te negatywne emocje?
+0-0
Wtorek, 14 stycznia 2020 r. godz. 17:35
~Maria
Ferdek zadzwoń do Rydzyka to ci powie ,że ta kasa wciąż mu w głowie.Jesc nie może spać nie może o mój Boże O mój Boże znowu Owsiak zbiera zboże.A Bóg na to mu powiada temu biada temu biada co fałszywie ręce składa .Ludzie serca maja i z usmiechem na Owsiaka dają.Bo On człowiek jest wspaniały sercem wielki doskonały Ludzi kocha i szanuje więc oddziały dostosuje.Dla tych malych dla tych duzych niech kazdemu ten sprzet sluzy.Serca płyną dziś jak rzeka dla mnie Boga to uciecha.Panie Rydzyk placz i szlochaj od Owsiaka Orkiestry precz wynocha.
+0-0
Wtorek, 14 stycznia 2020 r. godz. 15:44
~Noż Qrwa Mać
Córka sąsiadki chodzi z puszką WOŚP i mówiła, że jakiś księżulo przed kościołem koło cmentarza nie życzył sobie by młodzieży z puszkami zrobiono zdjęcie. Hej, panie ksiądz to jest kościół tych młodych ludzi, mój i nasz, w dodatku przez nas budowany, a pan tam jesteś zatrudniony na okres przejściowy!
+0-0
Wtorek, 14 stycznia 2020 r. godz. 14:30
~Krysia
Chodzą słuchy że Owsiak cała zbiórkę przekaże Rydzykowi.Tylko wtedy w szpitalach będą Was leczyć ziołami hihi bo kasa zniknie .Jakos nie słyszałam żeby Rydzyk pomógł biednym bezdomnym chorym.A powinnam mieć dług wdzięczności za te auta od bezdomnego hihi
+0-0
Wtorek, 14 stycznia 2020 r. godz. 20:27
~Gaweł
Bezdomni to pomagają Rydzykowi. Samochody mu dają i umierają.
+0-0
Wtorek, 14 stycznia 2020 r. godz. 15:57
~Ferdek z Poniatowskiego
A gdzie to POdsłuchałaś POstępowa Krysiu?
+0-0
Wtorek, 14 stycznia 2020 r. godz. 12:46
~olo
Do jerry, trollu ja na twoim miejscu bardzo cichutko bym siedział. A teraz do rzeczy przez tego OWSIKA staliśmy się żebrakami całego świata już teraz gdy wyjeżdżam z POLSKI nigdy nie przeznaje się, że jestem POLAKIEM bo śmieją mi się w twarz. Zobaczcie państwo żebrają na całym świecie a tak nawet bananowe republiki z AFRYKI nie robią bo im po prostu wstyd. Biorąc pod uwagę że żebrzą na całym świecie to znaczy że ta zbiórka jest totalnym niewypałem bo kiedyś dawniej tylko w POLSCE prawie tyle użebrali.
+0-1
Wtorek, 14 stycznia 2020 r. godz. 20:37
~Jerry
@olo u nas jest gorzej niż w Afryce, ponieważ obecnie mamy republikę banasiową.
+0-0
Wtorek, 14 stycznia 2020 r. godz. 20:35
~Jerry
@olo i dobrze, że się nie przyznajesz, że jesteś Polakiem, mniejszy wstyd dla nas Polaków. A śmieją się z nas, ponieważ jak oglądają TVPis to nie mogą uwierzyć że tak tanio można kupić masę wyborczą.
+0-0
Wtorek, 14 stycznia 2020 r. godz. 10:38
~KASANDRA
JESTEM CIEKAWY ILE TEN ŻYDEK PRZEKAŻE NA CHRZŚCIJAN W IRANIE,SYRII,IRAKU MORDOWANYCH PRZEZ JEGO ZIOMALI
+0-1
Wtorek, 14 stycznia 2020 r. godz. 08:39
~~~
Gdy czytam te wasze nienawistne komentarze,ich składnię,zamysł,polot,treść nie mogę oprzeć się wrażeniu,że 90% piszących to głupcy bez wiedzy i wykształcenia,osobowości roszczeniowe i leniwe.. Najgorsze co zrobił szaleniec rządzący obecnie naszym krajem, to podział Polaków na dwa zupełnie obce narody i zrobił to bez żadnego rozsądnego powodu- poza własnym szaleństwem. Internetowe trolle, być może specjalnie opłacane, zalały fora prorosyjską, antyimigrancką, rasistowską, homofobiczną i nienawistną propagandą. "By napisać jedno własne zdanie, trzeba przeczytać tysiące cudzych" - twierdził Ryszard Kapuściński: by pisać, trzeba czytać !!!
+1-0
Wtorek, 14 stycznia 2020 r. godz. 18:36
~Sal
Do kogo piszesz ? Suwerena?
+0-0
Wtorek, 14 stycznia 2020 r. godz. 07:54
~Lekarz z Wyszyńskiego
Ferdek Twoje komentarze, a raczej nędzne chamskie wypociny świadczą o tym jakim jesteś prostakiem i wiernym PiSuarem.
+1-0
Wtorek, 14 stycznia 2020 r. godz. 12:45
~Lekarz
Proszę się nie podszywać pode mnie. Zapraszam na lewatywę obydwu panów.
+0-0
Wtorek, 14 stycznia 2020 r. godz. 01:32
~Ferdek z Poniatowskiego
Nie cieszcie siem nowym puszkowym rekordem, bo w Partii Oszustów deufraudacja jest normalką.
+0-1
Poniedziałek, 13 stycznia 2020 r. godz. 23:59
~wyPOrdalaj
jerry okradanie innych ludzi i oszukiwanie nazywasz sukcesem? a bycie uczciwym nazywasz nieudacznictwem? to musisz wiedzieć że skoro tobie wolno mylić pojęcia to mi wolno nazwać cię bydlęciem moralnym, burakiem, chamem najwyższych lotów.ogarnij się czubku i zacznij odnosić się do tematu ,a nie zmieniasz temat ,ale jak już nawiązałeś do 500+ to widzę że cię to bardzo boli dotykasz zasadniczego twojego problemu bo przecież dzięki 500+ parabanki dostały po łapkach, no a to pewnie obcięło ci dochody chciałem napisać lichwę. oczywiście wy lewaki lichwę również nazywacie sukcesem bankowym w tym przypadku. branie łapówek to też jest u was sukces po którym już awansuje się na marszałka.
+0-1
Wtorek, 14 stycznia 2020 r. godz. 20:51
~U2
@wyPOrdalaj, afera skok 5 miliardów, afera gatback 2,5 miliarda, karczewski na bezpłatnym 400 tysi, hahahaha, chcesz więcej. Prąd tez miał nie drożeć. Republika kolesi i pokoi na godziny. Bądź zdrów, nie rusz krów, a nie będziesz wrogiem byka :)))) bujaj dalej
+0-0
Poniedziałek, 13 stycznia 2020 r. godz. 23:40
~łobyciełopsrało
jerry ty owsiakowy chamie obyś srał do wiecznie brudnego kibla nie tylko w tesco ale i w swoim domu, oby ci starczyło czasu tylko na sranie w necie na polskę i polaków, rozumiem że tą sraczkę którą tutaj prezentujesz to jest efekt nauki propagandy od samego mistrza gebelsa i jego synów POpaprańców z jedynie słusznej lewackiej partii płynącej w głównym nurcie ścieków warszawskich takich jak sredyna ,kopsracz itp.
+0-1
Wtorek, 14 stycznia 2020 r. godz. 20:45
~Twój jerry
@łobyciełopsrało, zabolała cię prawda o sobie miernoto partyjna. Wstrzymaj oddech, bo ci się szambo, w którym tkwisz i o którym piszesz wleje do gęby;)))))
+0-0
Wtorek, 14 stycznia 2020 r. godz. 07:56
~aga
Odezwał się wierny wyznawca PiS po podstawówce.
+1-0
Poniedziałek, 13 stycznia 2020 r. godz. 23:38
~dośc
Czy to prawda , że przez tą orkiestre WAZELINY brakło w STALOWEJ?
+0-0
Wtorek, 14 stycznia 2020 r. godz. 12:46
~PRAWDA
Prawda, zabrakło wazelinki.
+0-0
Poniedziałek, 13 stycznia 2020 r. godz. 21:57
~Jerry
Pis ma poparcie niekoniecznie dlatego, że przekupił ludzi 500+, czy dlatego, że podoba im się dojna zmiana. PiS ma poparcie ponieważ bezpardonowo atakuje ludzi mądrych, kochających, uśmiechniętych, wrażliwych i empatycznych i sprawił tymi swoimi atakami, że polski cham jest dumny ze swojego chamstwa, polski nieuk jest dumny ze swojego nieuctwa, a polski nieudacznik uważa, że winni jego porażek są ci co odnieśli sukces bo im się chciało. Poniżej jest wiele wpisów nieuków, nieudaczników i typowych chamów, do których powyższa teza pasuje jak ulał. Oczywiście wszyscy wymienieni zaraz po przeczytaniu poczują się dotknięci i odpiszą kolejnym kłamstwem, chamstwem i obłudą. Uderz w stół a nożyce się odezwą:)) Pozdrawiam wszystkich, trolujacych chamów, nieuków i nieudaczników też i siema.
+1-0
Poniedziałek, 13 stycznia 2020 r. godz. 23:14
~Ferdek z Poniatowskiego
Ha ha ha ha ha ha, aleś mnie Jerry z blueberry ubawił. POkaż mi jednego mądrego u totalniaków, he he he. Same cymbały, jeden nawet do latarki przemawiał, he he he. Aż mi wstyd w Europie za nich.
+0-0
Poniedziałek, 13 stycznia 2020 r. godz. 21:44
~Bajo
A ja dałem dwie stówki jedną na dzieciaki, a druga tez na dzieciaki ale tez pobito aby wku... kaczora i tę jego przygłupawą sektę.
+1-0
Wtorek, 14 stycznia 2020 r. godz. 20:55
~@@@@
@ferdek, lepiej się z mądrym wytażac, niż z głupim dyskutować!
+0-0
Wtorek, 14 stycznia 2020 r. godz. 01:27
~Ferdek z Poniatowskiego
to siem za darmo będziesz mógł w błotku wytarzać jak młody warchlak, he he he. Owsik co POdleje, żeby miękkie było, he he he
+0-1
Poniedziałek, 13 stycznia 2020 r. godz. 20:53
~niedowiadywiankotwoje
patrzcie jeno, platforma zawładnęła tą stroną ,bo to temat o owsiaku ,więc ktoś kto popiera pis nie ma prawa się tutaj wypowiadać.oj jakie to faszystowskie, każdy ss platfus jest dumny z polityki prowadzonej przez lewaków. a wiecie dlaczego co roku jest rekord w zbieraniu tych pieniędzy ? bo kiedy pis doszedło do władzy to poziom okradania polskiego społeczeństwa jest coraz mniejszy ,czyli zarabiamy coraz więcej czyli stać nas na to żeby dać więcej z każdym rokiem ,no ale dla lewaków oczywiście to nie prawda. a wiecie lewaczki że nawet ci którzy rzekomo nic nie dają do tych puszek, to również tam są ich pieniądze w tych puszkach, tylko dają je ci którzy ich okradają nie płacąc im tyle ile powinni na wypłatę za pracę. kiedyś jak nie było ustawowo płacy minimalnej to potrafili niektórzy pracodawcy płacić nawet 3.5 za godzinę w 2015 roku przed objęciem rządów przez pis, bywały takie stawki np. w tesco te panie które pchają te wózki do środka i sprzątają ubikacje tyle miały na godzinę w 2015 roku. chamstwo i obłuda tych złodziei nie ma granic.
+0-1
Poniedziałek, 13 stycznia 2020 r. godz. 21:39
~luna
Co roku WOŚP bije kolejne rekordy bo coraz więcej takich idiotów jak ty atakuje Owsiaka i jego dzieło.
+1-0
Poniedziałek, 13 stycznia 2020 r. godz. 21:29
~Cysorz jarosław
Teraz masz michę i coraz mniej wolności ale dla takiego pętaka jak ty liczy się tylko micha.
+1-0
Poniedziałek, 13 stycznia 2020 r. godz. 20:32
~Aga
Ferdek Zmień dilera bo ten cie oszukuje. Kozak przez Internet a w życiu pizdus jesteś. Ale z tego co piszesz to wnioskuje że masz z 17 lat lub ok.50 stary samotny i na utrzymaniu innych.Pozdro.
+1-0
Poniedziałek, 13 stycznia 2020 r. godz. 20:21
~Ferdek z Poniatowskiego
Mnie te wasze puszki nie obchodzą i to co w nich macie, ale nie udawajcie, że Owsik jest taki prawilny, bo jego uliczny wulgarny język zdradza. To nie przystoi takiej "charytatywnej ikonie", za jaką go uważacie barany niestrzyżone. Dlatego ja mu nie ufam, POdobnie jak wszystkim totalnym, że mają dobre intencje. Do koryta wam siem tęskni, ot co. No, ale jak wybieracie na liderów takich przygłupów to nieprędko, oj nieprędko siem załapiecie.
+0-1
Poniedziałek, 13 stycznia 2020 r. godz. 19:47
~vika
Uwaga Uwaga.Ferdek dowiedzał się o sumie zebranej przez WOŚP i dostał pisiej wścieklizny.Pluje jadem jak waran z Komodo.
+1-0
Poniedziałek, 13 stycznia 2020 r. godz. 20:15
~Ferdek z Poniatowskiego
vika, zatańczyłaś se na rurze? Dużo ci do tej "puszki" wrzucili? He he he.
+0-1
Poniedziałek, 13 stycznia 2020 r. godz. 19:38
~Aga
Nikt ale to nikt nie ma takiego poparcia i szacunku do tego co robi jak Owsiak .Zawsze będzie Jego orkiestra grać ponieważ mądrzy rodzice uświadamiają swoje dzieci.A Ci co są przeciwko niech się zastanowię kiedyś dzieci wnuki mogą potrzebować tego sprzętu i co wtedy.Nikt nie bedzie miał odwagi powiedzieć żeby nie używać sprzętu.Nie komentujcie idiotyczne .Bo to żenada.
+1-0
Poniedziałek, 13 stycznia 2020 r. godz. 23:17
~Ferdek z Poniatowskiego
panie kierowniku, siedź se na nocniku i weź se Agę na kolana i zróbcie se selfie, he he he i wyślijcie do Sputnika.
+0-1
Poniedziałek, 13 stycznia 2020 r. godz. 21:47
~kierownik
zgredzie z Poniatowskiego tych twoich wypocin nie da sie czytac,doradzasz innym a jestes glab,helenka powinna cie w ten zakuty leb lac trzy razy dziennie,milion chcesz dac ciulu na szlugi nie masz,zakompleksiony dziadu ,
+1-0
Poniedziałek, 13 stycznia 2020 r. godz. 20:14
~Ferdek z Poniatowskiego
a ty niedouczona POlko Ago siem naucz, że spacja jest PO kropce, a nie przed kropką, he he he. Bo to śmiesznie wygląda taka twoja wyPOcina.
+0-0
Poniedziałek, 13 stycznia 2020 r. godz. 19:30
~Jadzia
Nie dajecie na WOŚP nie interesujcie się tymi pieniędzmi.Proste!!!Nie musicie się leczyć sprzętem kupionym za te pieniądze.Pomodli się za Was Rydzyk i będzie cud uzdrowienia. Więc nie piszcie bzdur bo wstyd że w Stalowej mieszka tylu kretynow.
+1-0
Poniedziałek, 13 stycznia 2020 r. godz. 16:39
~Ferdek z Poniatowskiego
Ja to Owsikowi nawet milion bym dał, ale POd jednym warunkiem: że ten cały milion zostałby przeznaczony zgodnie z celem zbiórki, a nie Owsik by go na 3 nierówne kupki POdzielił i... No właśnie, o to "i" siem rozchodzi.
+0-0
Poniedziałek, 13 stycznia 2020 r. godz. 20:11
~Ferdek z Poniatowskiego
panie janku82, no ale ja Ojcu Rydzykowi obiecałem na TV TRWAM i Radio Maryja.
+0-0
Poniedziałek, 13 stycznia 2020 r. godz. 18:27
~Cysorz jarosław
Jestem wdzięczny takim osobnikom jak niejaki ferdek z Poniatowskiego i jemu podobnym szumowinom za ten plugawy hejt na Owsiaka bo dzięki nim pobito kolejny rekord,tak w całym kraju jak i w Stalowej Woli.Brawo wy,pożyteczni idioci.
+1-0
Poniedziałek, 13 stycznia 2020 r. godz. 18:25
~janek82
To jak masz wolny milion i obawiasz się podziału kasy, to idź do szpitala i zapytaj co możesz im kupić za 1 mln zł. Na pewno powiedzą co i kupisz im i będziesz miał 100% pewności że w 100% kasa poszła na sprzęt!
+1-0
Poniedziałek, 13 stycznia 2020 r. godz. 16:17
~Ferdek z Poniatowskiego
Dobrze, że akcja Owsik+ dobiega końca, bo zebrałem więcej obelg od jego POddanych, niż on do swoich puszek, he he he
+0-1
Poniedziałek, 13 stycznia 2020 r. godz. 15:48
~kierownik
Stary zgredzie z Poniatowskieg prosze nie zamieszczaj swoich wypocin n tej stronie.
+0-0
Poniedziałek, 13 stycznia 2020 r. godz. 16:29
~Ferdek z Poniatowskiego
panie kierowniku, siedź se na nocniku i POpierduj w rytm orkiestry, to więcej uzbieracie i może cię w TVN24 POkażą, he he he.
+0-0
Poniedziałek, 13 stycznia 2020 r. godz. 15:11
~wilczur
A mi przez te zasrane fajerwerki uciekł pies rasowy warty parenaście tysięcy i czy OWSIK odda mi te pieniądze.
+0-0
Wtorek, 14 stycznia 2020 r. godz. 17:13
~Kinia
Trzebabyło sobie psiny pilnować, a nie w niebo patrzeć i podziwiać. Jakby na smyczy był jak powinien to by daleko nie nawiał. U
+0-0
Poniedziałek, 13 stycznia 2020 r. godz. 21:38
~Romna
@wilczur, uciekł bo nie mógł już patrzeć i spacerować z takim chamem.
+0-0
Poniedziałek, 13 stycznia 2020 r. godz. 17:24
~bura suka
jak kocha to wróci
+0-0
Poniedziałek, 13 stycznia 2020 r. godz. 17:16
~grazyna
Wiadomo było, że będą fajerwerki i o której, więc można było siedzieć z psem w domu.
+1-0
Poniedziałek, 13 stycznia 2020 r. godz. 15:05
~Barbie
Brawo Stalówka, na pohybel pisoruskim trollom1
+1-0
Poniedziałek, 13 stycznia 2020 r. godz. 18:23
~Cysorz jarosław
Pizdrek wstrętny staruchu już niedługo staniesz przed Stwórcą i to ON osądzi twój plugawy język i twoje plugawe życie.Nie rydzyk nie kaczyński ani jędraszewski tylko ON.
+0-0
Poniedziałek, 13 stycznia 2020 r. godz. 16:36
~Ferdek z Poniatowskiego
Na POhybel POmylonym POganom ty łysy rudzielcu w peruce i w starych klapkach.
+0-0
Poniedziałek, 13 stycznia 2020 r. godz. 14:25
~Inka
Brawo Sztab Stalowa Wola ! Jesteście cudowni! Bez wielkich gwiazd, znanych twarzy i komercji udaje się Wam pobijać rekordy zbiórki. Brawo Mieszkańcy. Pokazaliśmy, że można.
+1-0
Poniedziałek, 13 stycznia 2020 r. godz. 14:13
~wp.pl
Tak jestem pod wrazeniem pracy wolontariuszy , brawo mlodzi ludzie!!!Ale w tym czasie jak do nieba bieglo swiatelko od ludzi dobrej woli, rzadowa szczujnia nadawala na Owsiaka!!!
+0-0
Poniedziałek, 13 stycznia 2020 r. godz. 13:40
~aki
Wielkie podziękowania należą się wolontariuszkom i wolontariuszom za włożone serce w dar serca dla malutkich obywateli. Jesteście wielcy przez to co robicie a nie kim jesteście! Wielki szacun dla Was!
+1-0
Poniedziałek, 13 stycznia 2020 r. godz. 13:34
~Elwira
Brawo! Bez Lucjusza nie byloby to mozliwe!
+0-0
Poniedziałek, 13 stycznia 2020 r. godz. 15:46
~kajus
... Nie widziałem lucjusza z puszką zbierające kasę.
+0-0
Stalowka.NET - Wiadomości lokalne z miasta Stalowa Wola i okolic
Copyright 2001 - 2020 Stalowka.NET
  » O nas  » Redakcja  » Reklama  » Kontakt
Wszelkie prawa zastrzeżone.
X Ta strona korzysta z plików cookie w celu świadczenia usług i realizacji potrzeb użytkowników. Pliki te mogą być zapisywane w pamięci Twojego urządzenia. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej. Więcej w polityce prywatności.