Stalowa Wola Stalowa Wola: Huta Stalowa Wola
Wiadomości lokalne z miasta Stalowa Wola i Powiatu Stalowowolskiego. Najnowsze! Najszybciej!
Kamera na żywo na panoramę Stalowej Woli na skrzyżowanie al. Jana Pawła II z ul. KEN
Nagrania audio, rozmowy z ciekawymi ludźmi
Fotografie z najważniejszych wydarzeń w Stalowej Woli
Kanał youtube.stalowka.net - Pierwsza stalowowolska telewizja internetowa
Encyklopedia miasta Stalowa Wola
Zapowiedzi zbliżających się wydarzeń kulturalnych
Baza adresowa najważniejszych firm i instytucji życia publicznego
Bezpłatna baza ogłoszeń dla mieszkańców miasta Stalowa Wola jak i Powiatu Stalowowolskiego
Twoje konto
Strona główna  Stalowa Wola / Wiadomości Poniedziałek, 27 stycznia 2020 r. Imieniny: Anieli, Juliana, Przemysława
 Wiadomości lokalne
» Modernizacja dworca kolejowego w Rozwadowie. Zobacz jak będzie wyglądał!
» Prezydenci polskich miast w apelu Poland to Fight
» Pożar autobusu w bazie PKS
» Finałowe muzykowanie z mistrzami
» Stalowa Wola wśród liderów w kategorii gmina miejska
» Zatrzymania sutenerów za tzw. mieszkaniówki. Działały między innymi w Stalowej Woli
» Strażacy podsumowali 2019 rok. 1200 zdarzeń, w tym 450 pożarów
» W ubiegłym roku lodowisko funkcjonowało lepiej - twierdzą użytkownicy
» Osobisty asystent osoby niepełnosprawnej
» Zimowe Warsztaty Muzyczne dla młodych śpiewaków i grających
» Boisko na Hutniczej będzie zadaszone?
» W tym tygodniu CUW zapełni się pracownikami
Więcej » 
 Zasłyszane...
"Najciekawsze na tej wystawie jest spojrzenie na rozwój Stalowej Woli z perspektywy mieszkańca, człowieka. Jego dzieciństwo, dorastanie, miłość, sukces przemijanie".
Katarzyna Zarzycka, Muzeum Regionalne w Stalowej Woli
 Imprezy w mieście
» Obchody Międzynarodowego Dnia Pamięci o Ofiarach Holocaustu na Podkarpaciu
» Lviv Chamber Orchestra i Kandydaci do Konkursu Chopinowskiego
» Kresy moje, utracone. Ze wspomnień mieszkańców Stalowej Woli
» Viva Moniuszko
» "Szczęśliwa godzina": Młoda Polska
» Konkurs "Tak piszę o muzyce"
Więcej » 
 Fotoreportaże
Stalowa Wola: Stalowa Wola: Polska Wystawa Gospodarcza 2020
»Stalowa Wola: Polska Wystawa Gospodarcza 2020
»Orszak Trzech Króli 2020
»Stacja Rozwadów: nowe perony i infrastruktura na Lublin
»Pożar w historycznym budynku Dyrekcji Naczelnej HSW
»Piknik Rodzinny z Prawem i Sprawiedliwością
Więcej » 
Wiadomości lokalne / News

Piątek, 13 września 2019 r. godz. 13:01     /Artykuł sponsorowany/
-11 kg wakacyjny sukces z Projekt Zdrowie

Pani Karolina to osoba która mimo młodego wieku podjęła bardzo rozsądną decyzję, dzięki tej zmianie nie tylko cieszy się wspaniałym wyglądem ale też poprawiła swój stan zdrowia i samopoczucia, na tak solidnych fundamentach będzie budować swoje nowe życiowe wybory.
Pani Karolina to osoba która mimo młodego wieku podjęła bardzo rozsądną decyzję, dzięki tej zmianie nie tylko cieszy się wspaniałym wyglądem ale też poprawiła swój stan zdrowia i samopoczucia, na tak solidnych fundamentach będzie budować swoje nowe życiowe wybory.
Okres wakacji to czas pełen relaksu słonecznych kąpieli, letnich wyjazdów i beztroskich szaleństw, dla Pani Karoliny to był również czas wielu zmian. Świeżo upieczona maturzystka osiągnęła przez wakacje wiele, zaliczone egzaminy, przyjęcie na wymarzoną uczelnie i utrata jedenastu zbędnych kilogramów sprawiło że z uśmiechem na twarzy i upragnioną sylwetką wkracza w nowy rozdział życia. Zapraszamy do wywiadu z naszą bohaterką.

Co skłoniło Panią do podjęcia kuracji?

Podjęłam kurację ze względów zdrowotnych. Zdawałam sobie sprawę że moja waga jest za duża i jeżeli będę prowadzić dalej taki tryb życia grozi mi otyłość która wiąże się z wieloma groźnymi powikłaniami zdrowotnymi. Chciałam lepiej się odżywiać oraz zredukować poziom tkanki tłuszczowej do bezpiecznego poziomu. Chciałam poprawić swój stan zdrowia i wygląd zewnętrzny jednocześnie. Miałam świadomość ze żeby to osiągnąć muszę skorzystać z pomocy fachowca i w ten sposób trafiłam do gabinetu Projekt Zdrowie w Stalowej Woli.

Czego najbardziej Pani się obawiała?

Miałam obawę czy faktycznie uda mi się zredukować wagę dietą ustalaną przez Panią dietetyk, gdyż mogłam jeść produkty, które wcześniej niesłusznie były uznawane przeze mnie jako niedozwolone na redukcji. Moje wątpliwości zostały rozwiane już po pierwszym tygodniu diety gdy stanęłam ponownie na wagę.

Jakie błędy żywieniowe popełniała Pani przed podjęciem kuracji?

Moim głównym błędem żywieniowym było jedzenie w pośpiechu i w różnych godzinach głównie mocno przetworzonego jedzenia. Z tego powodu nie kontrolowałam ile spożywam kalorii i jakiej jakości jest to jedzenie.

Jak wyglądała Pani walka o upragniony cel?

Początki były trudne to był dla mnie bardzo stresujący czas z powodu egzaminów, oczekiwanie na wyniki wiele spraw organizacyjnych związanych z przeprowadzką do innego miasta, te wszystkie napotkane trudności nie sprzyjały mi w walce z nadmiarem kilogramów ale motywowałam się wizją idealnej sylwetki, bardzo pomogły mi regularne wizyty dzięki którym moja motywacja była stale utrzymywana na wysokim poziomie. Każdy sukces odnotowany na wadze napawał mnie dumą i dodawał sił do dalszej walki z pokusami których było w okresie wakacji naprawdę wiele. Pani dietetyk była ze mnie dumna, wspierała mnie i dawała wiele cennych rad dzięki którym przetrwałam w każdej nawet najtrudniejszej sytuacji.

Co zmieniło się w Pani życiu po kuracji?

Po kuracji jestem bardziej świadoma jakości jedzenia które spożywam. Potrafię dokonywać rozsądnych wyborów, radzić sobie nawet w trudnych sytuacjach. Uświadamiam osoby z mojego otoczenia jak ważne jest zdrowe odżywianie. Dzięki przepisom poznanym podczas kuracji potrafię czerpać satysfakcje z gotowania wielu potraw i jedzenie ich sprawia mi ogromną przyjemność, ponadto sama chętnie komponuje nowe przepisy na zdrowe posiłki. Poza tym że oczywiście czuję się o niebo lepiej, to ogromnie się cieszę że wreszcie zaczęłam panować nad jedzeniem.

Czy jest Pani zadowolona z efektów kuracji?

Jestem bardzo zadowolona z wyników kuracji. Sama nie osiągnęłabym tak spektakularnych wyników w tak krótkim czasie. W internecie krąży sporo mitów na temat odżywiania, stosowanie diet na własną rękę mija się z celem może wręcz zaszkodzić. Uważam, że aby osiągnąć swój cel warto powierzyć się w ręce osoby wykwalifikowanej. Pokaże nam ona, że nie jest to takie straszne zmienić parę nawyków żywieniowych, a możemy odczuć wielką różnicę i co najważniejsze utrzymać efekty na stałe.

Nie ukrywamy, że bardzo często metamorfozy naszych pacjentów nas bardzo mile zaskakują! To piękne ukoronowanie tego jak poświęcamy się swojej pracy.

Pani Karolina to osoba która mimo młodego wieku podjęła bardzo rozsądną decyzję, dzięki tej zmianie nie tylko cieszy się wspaniałym wyglądem ale też poprawiła swój stan zdrowia i samopoczucia, na tak solidnych fundamentach będzie budować swoje nowe życiowe wybory.

Bez względu na to, jaki jest cel naszego klienta my robimy wszystko, aby pomóc mu go osiągnąć. Dla jednych sukcesem jest upragniona utrata tkanki tłuszczowej, dla drugich wydanie na świat potomka, dla innych optymalizacja wyników sportowych, czy po prostu lepsze samopoczucie przy jednostce chorobowej. Masz podobne cele? Umów się na bezpłatną konsultację z naszym dietetykiem pod numerem telefonu 669 696 770.

PROJEKT ZDROWIE 
- POLSKIE CENTRA DIETETYCZNE


ul. Popiełuszki 6

37-450 Stalowa Wola

tel: 669 696 770
e-mail: stalowawola@projektzdrowie.info


www.projektzdrowie.info
Zdjęcia
Pani Karolina to osoba która mimo młodego wieku podjęła bardzo rozsądną decyzję, dzięki tej zmianie nie tylko cieszy się wspaniałym wyglądem ale też poprawiła swój stan zdrowia i samopoczucia, na tak solidnych fundamentach będzie budować swoje nowe życiowe wybory.Pani Karolina to osoba która mimo młodego wieku podjęła bardzo rozsądną decyzję, dzięki tej zmianie nie tylko cieszy się wspaniałym wyglądem ale też poprawiła swój stan zdrowia i samopoczucia, na tak solidnych fundamentach będzie budować swoje nowe życiowe wybory.

Strona do druku Drukuj artykuł    

Jeżeli masz jakieś ciekawe informacje, chcesz przekazać coś ważnego,
coś interesującego, nie wahaj się - napisz do nas: redakcja@stalowka.net

Dodaj komentarz do artykułu »  

Ten artykuł nie ma jeszcze żadnych komentarzy

Stalowka.NET - Wiadomości lokalne z miasta Stalowa Wola i okolic
Copyright 2001 - 2020 Stalowka.NET
  » O nas  » Redakcja  » Reklama  » Kontakt
Wszelkie prawa zastrzeżone.
X Ta strona korzysta z plików cookie w celu świadczenia usług i realizacji potrzeb użytkowników. Pliki te mogą być zapisywane w pamięci Twojego urządzenia. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej. Więcej w polityce prywatności.