Stalowa Wola Stalowa Wola: Huta Stalowa Wola
Wiadomości lokalne z miasta Stalowa Wola i Powiatu Stalowowolskiego. Najnowsze! Najszybciej!
Kamera na żywo na panoramę Stalowej Woli na skrzyżowanie al. Jana Pawła II z ul. KEN
Nagrania audio, rozmowy z ciekawymi ludźmi
Fotografie z najważniejszych wydarzeń w Stalowej Woli
Kanał youtube.stalowka.net - Pierwsza stalowowolska telewizja internetowa
Encyklopedia miasta Stalowa Wola
Zapowiedzi zbliżających się wydarzeń kulturalnych
Baza adresowa najważniejszych firm i instytucji życia publicznego
Bezpłatna baza ogłoszeń dla mieszkańców miasta Stalowa Wola jak i Powiatu Stalowowolskiego
Twoje konto
Strona główna  Stalowa Wola / Wiadomości Piątek, 21 lutego 2020 r. Imieniny: Eleonory, Lenki, Kiejstuta
 Wiadomości lokalne
» Mieszkańcy nie zawiedli. ZPO kupi dla pacjentów 160 kompletów pościeli
» Elektrociepłownia Stalowa Wola - komunikat
» DW-871: przyczepa z drewnem wpadła do rowu
» Wybory prezydenckie 2020. Zbierają podpisy pod kandydaturą Małgorzaty Kidawy-Błońskiej
» Wycięto Dąb Wolności w Pysznicy. Mieszkańcy pytają: dlaczego?
» Spółką piłkarską pokieruje prokurent. Do czasu wyłonienia kolejnego prezesa
» Fundacja Biografie Codzienności wydała album poświęcony Tarzanowi
» Były prezydent Stalowej Woli będzie wyjaśniał sprawę upadłości sanockiego PBS
» Pijana matka przyjechała z dzieckiem umyć samochód
» Opozycja chce publicznej debaty o sytuacji w szpitalu
» Mateusz Nowak dyrektorem Podkarpackiego Centrum Piłki Nożnej
» Denat w hotelu
Więcej » 
 Zasłyszane...
"Najciekawsze na tej wystawie jest spojrzenie na rozwój Stalowej Woli z perspektywy mieszkańca, człowieka. Jego dzieciństwo, dorastanie, miłość, sukces przemijanie".
Katarzyna Zarzycka, Muzeum Regionalne w Stalowej Woli
 Imprezy w mieście
» Viva Moniuszko
» Wernisaż wystawy "To nic…" Marzeny Kaspieruk w Galerii TŁO
» Teresy Prokop myśli i przemyślenia…
» Piotr Bałtroczyk Stand-up: Starość nie jest dla mięczaków
» Pamiętamy o Żołnierzach Wyklętych
» Grupa MoCarta wśród gwiazd czyli historia muzyki wg Grupy MoCarta
» 12 tenorów & Diva. Doskonały prezent na Dzień Kobiet!
» O kobietach dla kobiet i nie tylko… czyli Dzień Kobiet w Muzeum
» "Szczęśliwa godzina": Młoda Polska
» Konkurs "Tak piszę o muzyce"
Więcej » 
 Fotoreportaże
Stalowa Wola: Pierwsza potańcówka dla seniorów
»Pierwsza potańcówka dla seniorów
»Stalowa Wola: Polska Wystawa Gospodarcza 2020
»Orszak Trzech Króli 2020
»Stacja Rozwadów: nowe perony i infrastruktura na Lublin
»Pożar w historycznym budynku Dyrekcji Naczelnej HSW
Więcej » 
Wiadomości lokalne / Polityka i Samorządy

Czwartek, 12 września 2019 r. godz. 11:55     /Magdalena Rodecka/
W centrum miasta powstanie nowoczesny biurowiec

Obiekt ma docelowo powstać w miejscu zajezdni autobusowej (plac manewrowy zarządzany przez Automobilklub Stalowa Wola) na ulicy Okulickiego, na przeciwko dworca PKS. Biurowiec będzie czteropiętrowy z podziemnym garażem. Parter ma zostać przeznaczony na działalność usługową, wyższe piętra pod biurową. Koszt jego budowy oszacowano na około 25 mln. zł. Pokryje go ARP S.A.
Obiekt ma docelowo powstać w miejscu zajezdni autobusowej (plac manewrowy zarządzany przez Automobilklub Stalowa Wola) na ulicy Okulickiego, na przeciwko dworca PKS. Biurowiec będzie czteropiętrowy z podziemnym garażem. Parter ma zostać przeznaczony na działalność usługową, wyższe piętra pod biurową. Koszt jego budowy oszacowano na około 25 mln. zł. Pokryje go ARP S.A.
Fot. Jacek Rodecki
Stalowa Wola jako miasto znajdujące się w gronie 122 miast tracące funkcje społeczno - gospodarcze, we współpracy z Agencją Rozwoju Przemysłu S.A. wybuduje w centrum miasta nowoczesny biurowiec, w ramach projektu "Program Fabryka".

Na najbliższej sesji Rady Miasta, radni podejmą uchwałę w sprawie utworzenia spółki z o.o., która będzie odpowiedzialna za tę inwestycję.

Przypomnijmy, że Stalowa Wola, zgodnie z zestawieniem Państwowej Akademii Nauk, znalazła się w gronie miast, którym grozi marginalizacja i zjawiska kryzysowe. Rząd zapowiedział uruchomienie specjalnych działań i środków aby zapobiec dalszej degradacji, zwłaszcza w obszarze inwestycyjnym i gospodarczym.

Wcześniej zostały przeprowadzone badania w miastach zamieszkałych przez co najmniej 40 tys. osób. Analizie poddano m. in. zasoby kadrowe, zbadano również liczbę osób bezrobotnych z wykształceniem odpowiadającym potrzebom firm m.in. z sektora IT i outsourcingowego. Z tych grup najemcy powierzchni biurowych będą bowiem rekrutować swoich przyszłych pracowników.

- W Stalowej Woli występuje bezrobocie ale nie w sektorze produkcyjnym. Problem ze znalezieniem pracy mają osoby związane z administracją, doradztwem około biznesowym - mówi prezydent Stalowej Woli Lucjusz Nadbereżny.

Obiekt o powierzchni użytkowej 5000 metrów kwadratowych ma docelowo powstać w miejscu zajezdni autobusowej (plac manewrowy zarządzany przez Automobilklub Stalowa Wola) na ulicy Okulickiego, na przeciwko dworca PKS. Biurowiec będzie czteropiętrowy z podziemnym garażem. Parter ma zostać przeznaczony na działalność usługową, wyższe piętra pod biurową. Koszt jego budowy oszacowano na około 25 mln. zł. Pokryje go ARP S.A.

W pierwszym etapie realizacji projektu ARP wniesie do nowopowstałej spółki 2,5 mln. zł., gmina Stalowa Wola 150 tysięcy oraz w późniejszym etapie aportem przekaże do Agencji działkę.

- Miasto zyska w ten sposób podatek od nieruchomości w kwocie miliona złotych oraz 500 nowych etatów jeżeli chodzi o zatrudnienie - stwierdza Nadbereżny. Do tego dochodzi ważny dla miasta podatek CIT i PIT.

W przyszłym roku miałyby się rozpocząć prace koncepcyjne, zaś w kolejnym, 2021 - budowa.

Pojawiają się wątpliwości, które wyraża radny Damian Marczak ze Stalowowolskiego Porozumienia Samorządowego, że miejska spółka komunalna, posiadająca w swoich zasobach obiekty pod wynajem powierzchni biurowej, jak Mostostal i Kuźnię Przedsiębiorczości, mogą stracić w zderzeniu z konkurencją. Można by się również zastanowić, czy działki ARP nie sprzedać i nie uczestniczyć w spółce jako udziałowiec.

Prezydent uspokaja, mówiąc, że zarówno Kuźnia Przedsiębiorczości jak i Mostostal dysponują zupełnie innym standardem i powierzchnią. Ponadto Mostostal do końca roku powinien zostać prawie w całości skomercjalizowany, gdyż zainteresowanie przedsiębiorców tym budynkiem jest duże. Podobnie w Kuźni.

Wraz z budową biurowca jest szansa, że zmieni się otoczenie wokół tego terenu. Obecnie zajezdnia jest wynajmowana przez Automobilklub Stalowa Wola, który płaci z tego tytułu do miasta 500 złotych. Niezałatwioną sprawą jest też sprzedany prywatnemu inwestorowi dworzec PKS-u przez Starostwo Powiatowej w Stalowej Woli. Mimo upływu lat nic się tam nie dzieje. Obiekt straszy i nie przynosi chluby miastu.

Strona do druku Drukuj artykuł    

Jeżeli masz jakieś ciekawe informacje, chcesz przekazać coś ważnego,
coś interesującego, nie wahaj się - napisz do nas: redakcja@stalowka.net

Dodaj komentarz do artykułu »  

Sobota, 21 września 2019 r. godz. 01:38
~Pixxel
Typowy kult cargo. Poszukajcie w necie.
+0-0
Sobota, 14 września 2019 r. godz. 18:49
~@manukun
Zgadzam się z Tobą. Po chu... ten biurowiec? Czy tego dzieciaka nie może ktoś podszkolić by nie wywalał naszych i pożyczanych pieniędzy w błoto? Czy ktoś mądry nie może mu mądrze doradzać? No tak ale gdzie w PiSie znajdziesz mądrych???
+0-0
Sobota, 14 września 2019 r. godz. 09:31
manukun
No dobra, powstanie tam biurowiec. A co z biurowcem po Mostostalu? Nadbereżny szumnie zapowiadał, że w ramach programu Fabryka zostanie wyremontowany ten trup przejęty przez MZK na polityczne życzenie prezydenta. Przecież tam wszystko się sypie i budynek wymaga generalnego remontu za grube miliony złotych zanim będzie wart zainteresowania inwestorów. Kto za to zapłaci? Będzie stał i niszczał, czy zapłacą mieszkańcy w wyższych opłatach za usługi MZK?
+0-0
Sobota, 14 września 2019 r. godz. 06:44
~Appreciate
Jak podkreśla prezydent zatrudnienie w nowym obiekcie zyska blisko 500 osób. Ktoś powie mi dlaczego opozycja ujada? Nie chcą nowych miejsc pracy dla mieszkańców Stalowej Woli?
+0-1
Wtorek, 17 września 2019 r. godz. 18:57
~Tyna
jeśli budynek zatrudnia to nie wybudują wymarzone dwie wieże na 50 pięter i budynek zatrudni 10000 ludzi. Jeszcze nic nie wybudowali, na nie maja chętnych na wynajem a już wiedza ile potencjalni i nie osiągalni inwestorzy zatrudnią ludz. Z dyrekcją hsw, mostostalem były podobne kity sprzedawane i co? Po wyborach chyba planują, że będzie nakaz zatrudnienia każdego? Kolejny komunistyczny pomysł powróci!
+0-0
Sobota, 14 września 2019 r. godz. 09:08
manukun
Budynek zatrudnia ludzi? W mieście pustostanów nie brakuje, a inwestorów jak nie było tak nie ma.
+0-0
Piątek, 13 września 2019 r. godz. 15:45
~Siema komuszki
Czekamy na lotnisko i metro. A przyszli pracownicy tej wyimaginowanej myśli socjalistycznej będą zarabiać w dolarach i będą mieszkać w namiotach na błoniach. Super. Gierek i jego modelowa myśl gospodarki socjalistycznej wiecznie żywa.
+1-0
Piątek, 13 września 2019 r. godz. 10:01
~Ferdek z Lenina 30
Dlaczego nie 15 pieter z mieszkaniami 500+ ?
+0-0
Piątek, 13 września 2019 r. godz. 09:39
~Pol
Zwiększone wpływy z PIT i CIT ??? Przecież w takiej branży będą pracować młodzi czyli Ci którzy będą zwolnieni z tych podatków do 26 roku życia. Powodzenia.
+0-0
Sobota, 14 września 2019 r. godz. 09:10
manukun
Oni każdy wpływ budżetowy biorą z kosmosu, wydają je na głupoty, a później są zdziwieni, że brakuje pieniędzy na naprawdę potrzebne projekty.
+0-0
Piątek, 13 września 2019 r. godz. 09:13
~Andrzej
Lepiej niech tam bloki budują
+0-0
Piątek, 13 września 2019 r. godz. 08:57
~psofil
A tu mógłby być takie fajny park (wychodek) dla psów co opozycja proponowała!
+0-0
Piątek, 13 września 2019 r. godz. 07:37
~riki tiki
Opozycja oczywiście nie chce tego obiektu. Czyli te 8 osób.
+0-1
Piątek, 13 września 2019 r. godz. 07:10
~Henek
zatrudni się takie przysłowiowe EMI paru emerytów i kolesi z partii i powstanie zjednoczenie, które będzie ciałem doradczo konsultacyjnym w sprawach zorganizowanego hejtu.
+0-0
Piątek, 13 września 2019 r. godz. 05:47
~jan
... wybudowanie biurowca nie sprawi że miasto zostanie inaczej postrzegane przez inwestorów, zwłaszcza zagranicznych, oni również oceniają perspektywę ekonomiczną i polityczną miejsca gdzie mają zainwestować, a tu raczej nic sie nie zmieni, dalej będzie pisowskie zadupie, w gronie 106 miast prezydenckich w Polsce tylko w czterech rządzi prezydent z PiS, naprawdę jest wybór dla potencjalnych inwestorów. Nikt tu nie przyszedł za pierwszej kadencji Nadbereżnego, nie przyjdzie i teraz ....
+1-0
Sobota, 14 września 2019 r. godz. 09:17
manukun
Polityka nie ma tu większego znaczenia. Po prostu miasto za Nadbereżnego nie ma potencjału inwestycyjnego. Firmy mają przynosić w zębach pieniądze i nie przeszkadzać w politycznej karierze. Poważny inwestor nie przyjedzie do miasta, z którego młodzi ludzie uciekają z braku perspektyw. Nie, place zabaw, dekoracje i darmowe festyny nie tworzą klimatu dla inwestorów
+0-0
Czwartek, 12 września 2019 r. godz. 22:32
~niesmak_pozostanie
Tak, czy inaczej, bedzie kolejna SPOLKA. Zawsze to jakies nowe korytko dla swoich!
+0-0
Czwartek, 12 września 2019 r. godz. 21:31
~Sztajfa
Budować! Niech Stalowa Wola pnie się do góry.
+0-0
Sobota, 14 września 2019 r. godz. 09:24
manukun
Sraty taty. Nadbereżny od 5 lat nie zapełnił istniejących terenów inwestycyjnych ani nie utworzył nowych. Pustostany jak stały tak stoją. Łatwiej robić karierę w partii i lansować się na budowie zwykłych chodników, niż zająć się rozwiązaniem problemów miasta. Młodzi jak uciekali tak uciekają, a miasto wyludnia się coraz szybciej.
+0-0
Piątek, 13 września 2019 r. godz. 07:48
~Narodowiec
ARP je ściągnie pozatym jest zainteresowanie inwestorów i to bardzo duże stąd 140 ha biurowce mieszkania miasto musi budować na zasadzie partnerstwa publiczo prywatnego
+0-0
Czwartek, 12 września 2019 r. godz. 22:08
~Ballada
Czy jestes w stanie zapelnic ten budynek? I gdzie te firmy "IT"? Gdzie??
+1-0
Czwartek, 12 września 2019 r. godz. 21:01
~Ja Cię nie mogę
Brakuje pracy dla "administracji ... ręce opadają To czy lekarstwem jest budowa biurowca????? Nosz... trzeba być miszczem gospodarki
+0-0
Czwartek, 12 września 2019 r. godz. 19:58
~Himalayas
Przypominam sobie że o taki obiekt płakali opozycjoniści - trolle na tym portalu. Teraz kwik i ujadanie. To schizofrenia czy głupota nieuleczalna?
+0-0
Piątek, 13 września 2019 r. godz. 09:47
~123
No chyba jednak nie o taki - "Biurowiec będzie czteropiętrowy z podziemnym garażem. Parter ma zostać przeznaczony na działalność usługową, wyższe piętra pod biurową." - biurowców u nas dostatek.
+0-0
Czwartek, 12 września 2019 r. godz. 16:51
~jasio
a gsybytal zieloni wyprowadzili siem z blokof do lasu to w tych podtych mieszkaniach zrobić biura a teren automobilklubu morznabty załorac i zasiać tam grzyby
+0-0
Czwartek, 12 września 2019 r. godz. 16:46
~Ferdek z Poniatowskiego
Za rzadów Platfusów i Polskiej Stonki Ludowej nasza Stalówka należała do tzw. Polski B, którą należało marginalizować za poparcie dla PiSu. A za rządów dobrej zmiany znów wracamy do I-szej ligi. Lato z radiem, wizyta kierownictwa PiSu, obwodnica, a teraz ten biurowiec. Dobrze więc jest i będzie jeszcze lepiej w czasie drugiej kadencji rządów dobrej zmiany. Bo POKO nie ma NIC do zaoferowania, oprócz afer i awarii g*wnociągów. Za rządów Czaskoskiego w Warszawie to już nawet nad Bałtykiem na plaży se nie poleżymy. Nawet Szwedzi siem wkuźwili. PiS jest spoko a NIE POKO.
+0-0
Poniedziałek, 23 września 2019 r. godz. 21:38
~konfederat
tylko KOnfederacja !!
+0-0
Piątek, 13 września 2019 r. godz. 09:49
~123
I liga okręgowa. Ciemnogród i Kaczystan. To już nie jest nawet Polska B.
+0-0
Piątek, 13 września 2019 r. godz. 07:05
~Tybvir
To gdzie jesteśmy pokazuje wyludnianie się miasta. A co do ligi to jak miasto zaangażowało się w klub to zanosi się spadek do 3 ligi.
+0-0
Czwartek, 12 września 2019 r. godz. 23:34
~Ferdek z Poniatowskiego
Luna, I love you. To ty ziejesz nienawiścią trolu, he he he
+0-0
Czwartek, 12 września 2019 r. godz. 23:25
~Ferdek z Poniatowskiego
Bzyk, masz na myśli siebie?
+0-0
Czwartek, 12 września 2019 r. godz. 23:22
~Ferdek z Poniatowskiego
"panie" kierowniku, te POrzygaj se pan jak ci siem tak chce, he he he
+0-0
Czwartek, 12 września 2019 r. godz. 22:30
~niesmak_pozostanie
Ty lepiej powiedz Ferdek, dlaczego twoje PiSuary chca obecny sejm i senat zwolac jeszcse raz, zaraz PO wyborach... Przyznaj sie, co wy tam dranie knujecie???
+0-0
Czwartek, 12 września 2019 r. godz. 21:15
~kierownik
ferdek ty imbecylu nie pisz wiecej bo rzygac sie chce na te twoje wypociny,helenka cie po tym zakutym lbie za malo lala
+0-0
Czwartek, 12 września 2019 r. godz. 18:59
~bzyk
Idiotów nie sieją, oni są pośród nas! Wstyd i hańba!
+0-0
Czwartek, 12 września 2019 r. godz. 18:14
~Luna
Dlaczego ziejesz nienawiścią,pisowski przygłupie.
+0-0
Czwartek, 12 września 2019 r. godz. 16:41
~hehe
Pani po zawodówce? Z tymi kwiatkami wyskoczyła hahahahha
+0-0
Czwartek, 12 września 2019 r. godz. 16:21
~jako
A cona tookoliczni mieszkancy trzech wierzowcow??Takimprzeszkadzaly plany bydowy galerii bo tam kilka dzrewek jest i pieski nie mialyby gdzie kupki robic.czy teraz tez sie postawia??Ja jestem za jak najgestrzym zabudowaniem tego terenu i nie tylko tego bo miasto to scalone tereny i scisniete .
+0-0
Piątek, 13 września 2019 r. godz. 16:00
~vika
Do podstawówki,analfabeto,wierzowcu!
+0-0
Czwartek, 12 września 2019 r. godz. 15:49
~Nasyp
Miasto daje teren, buduje nam ARP czyli stalowa Wola dostaje 25 milionów złotych. Świetnie!
+0-0
Czwartek, 12 września 2019 r. godz. 20:35
~nn
wczesniej ta ARP 'zrestrukturyzowała" HSW
+0-0
Czwartek, 12 września 2019 r. godz. 15:46
~Mieszkaniec
Bardzo dobry pomysł prezydenta. Opozycja jak zwykle tylko brutalny hejt. Żałosne.
+0-1
Czwartek, 12 września 2019 r. godz. 15:42
~Strefa
Chyba od biznesu jest Strefa Ekonomiczna a nie centrum miasta. W Strefie powinni budować.
+0-0
Czwartek, 12 września 2019 r. godz. 15:38
~stalowianka
Komu potrzebny jest biurowiec w tym miejscu? Niechby tam zrobili alejki, zasadzili drzewka, kwiaty, a nie kolejny budynek! Na tej ulicy jest wystarczająco duże zagęszczenie budynków i samochodów.
+0-0
Czwartek, 12 września 2019 r. godz. 17:56
~Moher49
A ja się z panią Stalowianką zgadzam. Niski, 4-ro piętrowy budynek to marnotrawstwo terenu. W wielkim świecie budują ogromne wieżowce, takie aby Giewont było widać. Prezes PIS będzie budował dwa bliźniaki jak World Trade Center. Stalowej Woli też się coś od świata należy. Wybudować jeden wysoki na 40 pięter, wszystkie biuro-grajdołki się w nim zmieszczą. A wokół sandomierska, puszcza pełna dzikiego zwierza, kurek i prawdziwków. San pełen łososi i szczupaków. Ale oni nic takiego nie potrafią, tylko zabetonować, zakostkować wszystko wokół. Drzewa będą wkrótce tylko na obrazkach.
+1-0
Czwartek, 12 września 2019 r. godz. 15:51
~Do boby
Kobieto, masz jakieś wykształcenie co do planistyki, urbanistyki? Nie. To zamilcz i się nie kompromituj.
+0-1
Czwartek, 12 września 2019 r. godz. 15:18
~Paragraf
Ci co doprowadzili ten PKS do tego stanu to aż dziw że chodzą a nie siedzą. Gdzie jest CBA ?
+1-0
Czwartek, 12 września 2019 r. godz. 14:35
~olo
tyle siłek, placów, ławeczek i takie efekty? marginalizacja???
+0-0
Czwartek, 12 września 2019 r. godz. 14:39
~Lekarz
Kolego, trzeba poranną lewatywę powtórzyć u ciebie. Zapraszam do gabinetu.
+1-0
Czwartek, 12 września 2019 r. godz. 14:26
~Mie-rnik
Witać że prezydent się stara a opozycjoniści jak zwykle opór. Już drugi raz pożałowałem że na nich głosowałem!
+1-2
Czwartek, 12 września 2019 r. godz. 14:07
~i co
Manukun masz swoje IT i nowe miejsca pracy tak jak zapowiadal pan prezydent
+0-0
Sobota, 14 września 2019 r. godz. 09:20
manukun
Nie mam. Czekam na konkrety: jaki inwestor wejdzie do miasta oddaniu do użytku budynku i ilu specjalistów zatrudni. Specjalistów, a nie pociotków i klakierów partyjnych.
+0-0
Piątek, 13 września 2019 r. godz. 07:02
~Ty
Zapowiedzieć można wszystko. 3 miliony mieszkań, leki za darmo dla 75+. A co z biurowcem po mostostalu?
+1-0
Czwartek, 12 września 2019 r. godz. 14:58
~lds
Zapowiedział, ale ich jeszcze nie widać. Poza tym o zainteresowaniu Mostostalem i Kuźnią słyszę od bardzo dawna, a szczegółów brak.
+1-0
Czwartek, 12 września 2019 r. godz. 14:31
~Ollie
Manekin jeszcze w Mordorze, hejty niebawem...
+0-1
Czwartek, 12 września 2019 r. godz. 13:50
~pławiak
Stalowa Wola znalazła się w gronie miast "którym grozi marginalizacja i zjawiska kryzysowe" co to znaczy? Przecież nasze kochane " władze" , Prezydent tysiąclecia i inni codziennie przekonują nas jak to wspaniale miasto się rozwija po kierunkiem PIS-u i jaka przed nim świetlana przyszłość. To znaczy ze p.....lą głupoty które ciemny lud kupuje. Kupuj ludzie dalej to się obudzisz z rączką w kibelku.
+2-1
Czwartek, 12 września 2019 r. godz. 22:26
~nienawisc to smutna choroba
To znaczy panie "do debila" (jezyk godny PiSowskiego chamiuczka), ze obecna wladza jeszcze pogorszyla sytucje miasta. Bo, niestety, nie liczy sie budowa kolejnego wesolego miasteczka, czy parku linowego!
+1-0
Czwartek, 12 września 2019 r. godz. 14:32
~do debila
Jak rozumem za poprzednich władz marginalizacja nam nie groziła, a ludzie do Stalowej Woli zjeżdżali całymi rodzinami?
+1-1
Czwartek, 12 września 2019 r. godz. 13:39
~Misiu Uszaty
Nie lepiej wybudować coś obok Biedronki i sądu jest nie zagospodarowane jak na razie łąka trawy dworzec PKS zlikwidować i zrobić konkretny parking
+0-0
Czwartek, 12 września 2019 r. godz. 14:28
~ajwaj
Koło biedronki to teren prywatny i własciciel by krzyknął pewnie połowę ceny samego obiektu. A więc nie. Nie lepiej.
+0-0
Czwartek, 12 września 2019 r. godz. 13:38
~Totalny Jurek
Ło Jezu! Ło jakie to drogie! Ile to piniendzy?! Ło matko, to z moich piniendzy! Znowu bendom długi! I w ogóle łolaboga.
+0-2
Czwartek, 12 września 2019 r. godz. 13:32
~lucek
widziała świnia niebo
+0-1
Czwartek, 12 września 2019 r. godz. 13:32
~gore
Występuje pewna niejasność w relacji. Zatem czy z chwilą rozpoczęcia budowy owego budynku przestanie funkcjonować Automobilklub? Bo wynika z wypowiedzi, że teren zostanie uporządkowany i płacony czynsz miastu będzie zlikwidowany? Proszę o wyjaśnienie bowiem my chcemy, że Automobilklub istniał w tym mieście.
+0-0
Czwartek, 12 września 2019 r. godz. 13:35
~czeslaw
Taki jestes niby zatroskany a nie wiesz ze siedziba jest na Ofiar Katynia? I batdzo dobrze ze zabiora im ten plac bo jak to wyglada wola tylko o pomste do nieba.
+0-0
Czwartek, 12 września 2019 r. godz. 13:26
~hehe
KIEDY W TEJ SPRAWIE KARTONIADA OPOZYCJI?
+1-0
Czwartek, 12 września 2019 r. godz. 22:09
~Ballada
Czy bedziesz mowil "he, he" gdy przyjdzie doplacac do tego budynku? Zobaczymy!
+0-0
Czwartek, 12 września 2019 r. godz. 14:27
~Kito
Trzeba zebrać 8 osób a to niełatwa sprawa...
+1-1
Stalowka.NET - Wiadomości lokalne z miasta Stalowa Wola i okolic
Copyright 2001 - 2020 Stalowka.NET
  » O nas  » Redakcja  » Reklama  » Kontakt
Wszelkie prawa zastrzeżone.
X Ta strona korzysta z plików cookie w celu świadczenia usług i realizacji potrzeb użytkowników. Pliki te mogą być zapisywane w pamięci Twojego urządzenia. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej. Więcej w polityce prywatności.