Stalowa Wola Stalowa Wola: Huta Stalowa Wola
Wiadomości lokalne z miasta Stalowa Wola i Powiatu Stalowowolskiego. Najnowsze! Najszybciej!
Kamera na żywo na panoramę Stalowej Woli na skrzyżowanie al. Jana Pawła II z ul. KEN
Nagrania audio, rozmowy z ciekawymi ludźmi
Fotografie z najważniejszych wydarzeń w Stalowej Woli
Kanał youtube.stalowka.net - Pierwsza stalowowolska telewizja internetowa
Encyklopedia miasta Stalowa Wola
Zapowiedzi zbliżających się wydarzeń kulturalnych
Baza adresowa najważniejszych firm i instytucji życia publicznego
Bezpłatna baza ogłoszeń dla mieszkańców miasta Stalowa Wola jak i Powiatu Stalowowolskiego
Twoje konto
Strona główna  Stalowa Wola / Wiadomości Sobota, 25 stycznia 2020 r. Imieniny: Miłosza, Pawła, Tatiany
 Wiadomości lokalne
» Modernizacja dworca kolejowego w Rozwadowie. Zobacz jak będzie wyglądał!
» Prezydenci polskich miast w apelu Poland to Fight
» Pożar autobusu w bazie PKS
» Finałowe muzykowanie z mistrzami
» Stalowa Wola wśród liderów w kategorii gmina miejska
» Zatrzymania sutenerów za tzw. mieszkaniówki. Działały między innymi w Stalowej Woli
» Strażacy podsumowali 2019 rok. 1200 zdarzeń, w tym 450 pożarów
» W ubiegłym roku lodowisko funkcjonowało lepiej - twierdzą użytkownicy
» Osobisty asystent osoby niepełnosprawnej
» Zimowe Warsztaty Muzyczne dla młodych śpiewaków i grających
» Boisko na Hutniczej będzie zadaszone?
» W tym tygodniu CUW zapełni się pracownikami
Więcej » 
 Zasłyszane...
"Najciekawsze na tej wystawie jest spojrzenie na rozwój Stalowej Woli z perspektywy mieszkańca, człowieka. Jego dzieciństwo, dorastanie, miłość, sukces przemijanie".
Katarzyna Zarzycka, Muzeum Regionalne w Stalowej Woli
 Imprezy w mieście
» Obchody Międzynarodowego Dnia Pamięci o Ofiarach Holocaustu na Podkarpaciu
» Kresy moje, utracone. Ze wspomnień mieszkańców Stalowej Woli
» Viva Moniuszko
» "Szczęśliwa godzina": Młoda Polska
» Konkurs "Tak piszę o muzyce"
Więcej » 
 Fotoreportaże
Stalowa Wola: Stalowa Wola: Polska Wystawa Gospodarcza 2020
»Stalowa Wola: Polska Wystawa Gospodarcza 2020
»Orszak Trzech Króli 2020
»Stacja Rozwadów: nowe perony i infrastruktura na Lublin
»Pożar w historycznym budynku Dyrekcji Naczelnej HSW
»Piknik Rodzinny z Prawem i Sprawiedliwością
Więcej » 
Wiadomości lokalne / Polityka i Samorządy

Sobota, 7 września 2019 r. godz. 15:02     /Karol Mocny/
Delegacja ze Stalowej Woli na konwencji PiS

W konwencji PiS w Lublinie uczestniczyli: poseł Rafał Weber, przewodniczący Rady Miasta Stanisław Sobieraj, prezydent Stalowej Woli Lucjusz Nadbereżny.
W konwencji PiS w Lublinie uczestniczyli: poseł Rafał Weber, przewodniczący Rady Miasta Stanisław Sobieraj, prezydent Stalowej Woli Lucjusz Nadbereżny.
Na wyborczą konwencję programową Prawa i Sprawiedliwości, ze Stalowej Woli do Lublina pojechała liczna delegacja.

Do hali Globus przy ulicy Kazimierza Wielkiego w Lublinie przybyło wielu działaczy i sympatyków PiS. Wśród delegacji znalazł się poseł ze Stalowej Woli Rafał Weber, prezydent Stalowej Woli Lucjusz Nadbereżny oraz przewodniczący Rady Miasta Stanisław Sobieraj.

Poszczególne założenia programu przedstawiali: prezes PiS Jarosław Kaczyński, europosłanka Beata Szydło oraz premier Mateusz Morawiecki.

Jarosław Kaczyński przekonywał, że warto być Polakiem: - Polskość cenimy bardzo wysoko. To ona buduje podstawy naszego programu. Warto być Polakiem! Kaczyński zapowiedział wyższą płacę minimalną: 3000 zł do końca 2021 roku i 4000 zł do końca 2023 roku. Ponadto wyższe emerytury a w 2021 roku dwie 13 emerytury. W 2021 roku podwyższenie dopłat dla polskich rolników do poziomu państw zachodniej Europy.

- Stworzyliśmy system, dzięki któremu Polacy mogą powiedzieć, że żyje im się lepiej. Służymy obywatelom. Dotrzymujemy słowa i jest to gwarancją, że nasze propozycje, o których dzisiaj mówimy, tzw. Hat-trick Kaczyńskiego, będą realizowane - przekonywała była premier, europosłanka Beata Szydło.

- Chcemy Polski nowoczesnej, ale także opartej o naszą tradycję, kulturę i wiarę. Jesteśmy gwarantem wiarygodności i dalszej realizacji naszego programu - stwierdził premier Mateusz Morawiecki.

Do Lublina pojechała grupa około 50 mieszkańców ze Stalowej Woli ale również z Bojanowa, Zaklikowa i z Gorzyc.

Zapytaliśmy prezydenta Stalowej Woli Lucjusza Nadebreżnego jak wrażenia z konwencji: - Podczas całej konwencji była niesamowita atmosfera, energia a jednocześnie świadomość, że przed nami najważniejsze wybory w historii III RP. O tej historycznej perspektywie, wartościach takich jak godność ludzi, wolność, heroizm, solidarność i sprawiedliwość mówił niesamowicie Jarosław Kaczyński, nakreślając ważne cele na najbliższe lata. Spośród całej gamy konkretnych rozwiązań programowych najważniejsze dotyczą budowy dobrobytu Polaków poprzez realny i olbrzymi wzrost wynagrodzeń przy jednoczesnym obniżeniu podatków dla przedsiębiorców. Bardzo istotne jest podniesienie emerytur poprzez wypłatę 13 i 14 emerytury dla seniorów od 2021 roku. Dla samorządu bardzo ważne są programy rozwojowe oraz inwestycyjne które pozwolą na sfinansowanie modernizacji i budowy nowych ośrodków zdrowia, szpitali i szkół. Na pewno Stalowa Wola skorzysta z tych nowych programów rozwojowych. Pomimo dobrych nastrojów, świetnych ofert programowych wśród wszystkich dyskusji przebiegało jedno ważne stwierdzenie: praca i pokora jako warunki zwycięstwa PiS 13 października - twierdzi Lucjusz Nadbereżny.

- Konwencja była nowym otwarciem programowym Prawa i Sprawiedliwości. Wyznaczamy sobie cele do realizacji w kolejnych latach. Chcemy podnosić standard życia polskiego społeczeństwa we wszystkich obszarach. Dlatego szybciej będzie zwiększana płaca minimalna i dodamy nowe wsparcie dla emerytów i rencistów. Będą kolejne środki na szpitale i szkoły. No i następny program drogowy Fundusz 100 obwodnic. Po Stalowej Woli i Nisku widać jak obwodnice są potrzebne i chcemy je budować tam gdzie są potrzebne - usłyszeliśmy od posła ze Stalowej Woli, wiceministra infrastruktury Rafała Webera.

Strona do druku Drukuj artykuł    

Jeżeli masz jakieś ciekawe informacje, chcesz przekazać coś ważnego,
coś interesującego, nie wahaj się - napisz do nas: redakcja@stalowka.net

Dodaj komentarz do artykułu »  

Środa, 11 września 2019 r. godz. 19:49
~mixxer
Wszystkie służby w rękach mafijnego bosa Kamińskiego, odroczenie posiedzenia Sejmu, itd.Wszystko układa się w pewna całość. # Co nas czeka po wyborach???
+0-0
Wtorek, 10 września 2019 r. godz. 23:36
~Tama
Zdjęcie ukazuje, że nie nauka i wiedza tylko legitymacja partyjna jest wyznacznikiem do obejmowania stanowisk i funkcji. Smutne.
+0-0
Wtorek, 10 września 2019 r. godz. 20:46
~Sada
A za 3 lata nie bedzie samorządów . Miejsce burmistrzów czy prezydentów miast zajmą komisarze ludowi z PiSu . Bo samorządy popadną po prostu w niewypłacalność i bankructwo. I to jest główna przyczyna podnoszenia płacy minimalnej - największym pracodawca w Polsce są samorządy, szczególnie te w miastach, główny wróg ciemnego ludu PiSu. Nie wyrobią sie - brak dofinansowania zadań (oświata!), wyższe podatki i opłaty (śmiecie, woda), mniejsze wpływy z PiT po projektowanej jego obnizce.. Wieś i male miasta opanowane. Niech zyje PRL v.2.0! Wodzu, prowadź !
+0-0
Wtorek, 10 września 2019 r. godz. 20:42
~Asad
W Dzienniku Ustaw opublikowane zostało rozporządzenie, które podwyższa wynagrodzenie zasadnicze nauczycieli. Od 01 września 2019 i przez cały rok 2020 nauczyciel stażysta posiadający tytuł zawodowy licencjata (inżyniera) bez przygotowania pedagogicznego, dyplom ukończenia kolegium nauczycielskiego lub nauczycielskiego kolegium języków obcych mający więc wykształcenie wyższe otrzymywać ma 2 450 zł brutto. Czyli 150 zł mniej niż płaca minimalna. Nauczyciel stażysta posiadający tytuł zawodowy magistra bez przygotowania pedagogicznego, tytuł zawodowy licencjata (inżyniera) z przygotowaniem pedagogicznym otrzymywać będzie 2466, czyli 184 zł mniej niż płaca minimalna. Nauczyciel mianowany (przedostatni stopień awansu zawodowego) posiadający tytuł zawodowy licencjata (inżyniera) bez przygotowania pedagogicznego, dyplom ukończenia kolegium nauczycielskiego lub nauczycielskiego kolegium języków obcych, pozostałe wykształcenie otrzymywać ma 2486 zł czyli 164 zł mniej niż płaca minimalna. Takie rozwiązanie przyjął rzekomo pro rozwojowy rząd PiS. Tak przynajmniej o rządzie Polski piszą tu pisowskie ciule, znaczy trolle. Sutener wyje z radości i satysfakcji, że wykształciuchy będą zarabiały mniej niż Seba po gimnazjum na jakimkolwiek stanowisku.
+0-0
Wtorek, 10 września 2019 r. godz. 20:36
~maruda
"Wystąpienie państwa Piskorzów z Otwocka otwierało sobotnią konwencję wyborczą PiS w Lublinie. Pan Robert, pani Magda i czwórka ich dzieci mieli symbolizować typową polską rodzinę - beneficjentów programów socjalnych, które są wprowadzane przez partię Jarosława Kaczyńskiego. - My i nasza rodzina również odczuwamy te zmiany. Mamy gwarancję bezpieczeństwa finansowego. Dzięki programowi 500 plus mogliśmy podjąć decyzję o zakupie domu - mówił pan Robert przed 5-tysięcznym tłumem zgromadzonym w hali Globus." --- Nikt tylko nie wspomniał, że pan Robert jest wiceprezesem otwockiego banku!
+0-0
Wtorek, 10 września 2019 r. godz. 18:56
~inteligent
Jak tu wcześniej komentował jeden z najinteligentniejszych komentatorów że wystarczy do artykułu dołączyc zdjęcie polityków partii PIS a hejterzy dostają małpiego rozumu.
+0-0
Środa, 11 września 2019 r. godz. 19:36
~maruda
A jak mozna patrzec na zadowolone miny ludzi, ktorzy lekcewaza prawo i polska Konstytucje, ktorzy niszcza panstwo i tworza tutaj prawdziwa republike bananowa?
+0-0
Wtorek, 10 września 2019 r. godz. 14:07
~Jabu
Że tak tylko pozwolę upomnieć się o swoje, pamiętacie jak obecnie nam panujący prezydent w swoich obietnicach przedwyborczych deklarował przywrócenie czterdziestoletniego okresu składkowego? Podziękuję im za to w najbliższych wyborach. TO IM SIĘ PO PROSTU NALEŻY!
+0-0
Wtorek, 10 września 2019 r. godz. 10:24
~mara nocna
Inteligentny wyraz twarzy tego gościa w środku po prostu zwala z nóg.
+0-0
Wtorek, 10 września 2019 r. godz. 08:57
~kibic
opozycjo pisać dalej te pierdoły a zrobi się 55%pis,,,,17%poko,,,albo,, czego serdecznie życzę odejdziecie jak unia wolności
+0-0
Wtorek, 10 września 2019 r. godz. 08:41
~ciekawski
komu może zależeć na skłóceniu Polaków,ile tu czerwonoarmistów swojego rodzaju szczykunowiczów ,,
+0-0
Wtorek, 10 września 2019 r. godz. 08:11
~realista
precz zdyktaturą lgbt,,,czerwonych popaprańców idiotów których trafia szlag że ktoś możźe coś zrobić dla polakóiw a oni nie mogli..nie chcieli,,kradli śmiejąc się w oczy ...precz sukinsyny przebrzydłe
+0-0
Wtorek, 10 września 2019 r. godz. 19:40
~~~
Daleko Misiewiczom i kaczystom do brytyjskich standartow ale coz sie dziwic skoro ich demokracja ma wiekowe tradycje a u nas stado knurow rozpycha sie przy korycie i otacza troska malego frustrata , ktory za nic sobie ma prawo i sprawiedliwosc .
+0-0
Wtorek, 10 września 2019 r. godz. 01:27
~nocna_kawa
W swoim ostatnim wystapieniu mafiozo Kaczynski wysunal teze, ze tylko katolik to 'prawdziwy Polak'. Chyba nikt tak nie podzielil Polakow (na lepsze i gorsze kategorie) jak ten zoliborski mafiozo. Ojciec-oszust Rydzyk moze byc z niego dumny!
+0-0
Wtorek, 10 września 2019 r. godz. 12:04
~ww
Ubecką emeryturę to pobiera twój kochany Prezio Kaczor1
+0-0
Wtorek, 10 września 2019 r. godz. 09:35
~Bolo
A co tam? Tatusiowi ubecką emeryturę zabrali, że tak piszczysz?
+0-0
Poniedziałek, 9 września 2019 r. godz. 21:17
~~~
Czas na odpoczynek. Pan bredzi już od dawna ,tak jak pan posłał Polskę na kolana nie zrobił tego dotąd nikt.Podzielił pan naród, wskrzesił wszystko co złe jest w człowieku. Chodzi mi o pana wyborców. Tak jak pan i pana partia kłamie nie kłamał nikt dotąd. Jest pan nik czemnym , zadufanym w sobie chorym z nie,nawiści człowiekiem. Skłócenie Polaków, zniszczenie dobrego wizerunku Polski, wskrzeszanie nazizmu i antysemityzmu nazywasz zwycięstwem? Jesteś bardziej chory niż można było pomyśleć!!!
+0-0
Poniedziałek, 9 września 2019 r. godz. 20:48
~Salak
Chorzy z nienawiści fałszywi patrioci w swojej obłudzie, hipokryzji i zakłamaniu są tak samo wiarygodni jak ich protoplaści z PZPR. Tam tylko była miłość ojczyzny, braterska przyjaźń ze Związkiem Radzieckim i przewodnia rola partii. Teraz jest tak samo, tylko ta indoktrynacja jeszcze bardziej nasilona.
+0-0
Poniedziałek, 9 września 2019 r. godz. 20:36
~~~
Nie kto inny, a obecny szef telewizji publicznej zaangażowanej w propagowanie tych fałszywych legend, Jacek Kurski ukuł na potrzeby kampanii wyborczej PiS-u powiedzenie "ciemny lud kupi". I PiS zaczął sprzedawać : dziadka z Wermachtu, zamach Smoleński, historyczne dokonania dla niepodległości Polski niedużego prezydenta i wiele innych, przeróżnych opowieści sprzedawanych z drabinki przez wielkiego, choć niewysokiego, manipulatora który osobiście nawiedzał Krakowskie Przedmieście każdego 10 tego miesiąca opowiadając np jakoby białe róże były symbolem nienawiści. Nie dziwmy się, że dokonywana przez minister Zalewską destrukcja powszechnego systemu edukacji jest zamierzona i celowa. Ktoś te historie w przyszłości kupować musi..
+0-0
Poniedziałek, 9 września 2019 r. godz. 20:28
~Salak
Inkwizytorzy też się modlili, torturowali z miłości, topili z nadzieją a palili dla światła. Stasiek Pięta też żarliwie rozmodlony patriotycznym prąciem pomagał troskliwie i z dobrocią Od tej hipokryzji to im aż odbija. Modlitwy, klękanie.Obłuda!
+0-0
Poniedziałek, 9 września 2019 r. godz. 20:27
~Salak
Jeśli w demokratycznym kraju z corocznym wzrostem gospodarczym władza mówi o potrzebie "fundamentalnej zmiany", to o czym mówi? O odejściu od demokracji, dyktaturze i gospodarce socjalistycznej? W nowoczesnym kraju modlitwa publiczna urzędnika państwowego!Co to jest?!
+0-0
Poniedziałek, 9 września 2019 r. godz. 20:25
~!~@!
Świat wartości stanął na głowie. Z państwowej telewizji, z programów "informacyjnych", leje się dezinformacja. Szerokim strumieniem płynie kłamstwo. Emitowane są paszkwile na rynsztokowym poziomie. Niszczone są instytucje kultury, zwalczana jest inteligencja, najgłupsi pouczają najmądrzejszych.
+0-0
Poniedziałek, 9 września 2019 r. godz. 20:24
~~~!~~!
Przywódca podłej zmiany dzieli Polaków na prawdziwych i nieprawdziwych, na pierwszy i drugi sort, zupełnie jak naziści dzielili na nadludzi i podludzi. Przywódca podłej zmiany mówi o imigrantach, że przenoszą zarazki i pasożyty. To samo mówili naziści o Polakach, Rosjanach i Żydach. Na bramach getta nie było napisane "Getto", tylko "Strefa zagrożona tyfusem". Pod pozorem dezynfekcji prowadzono ludzi do komór gazowych.
+0-0
Poniedziałek, 9 września 2019 r. godz. 20:23
~~!
Te złe emocje nie wzięły się z kosmosu. Te złe emocje, te najgorsze ludzkie cechy, są od kilku lat podsycane, wręcz hodowane, przez ugrupowanie obecnie rządzące. Stworzono świat przenicowany, świat, o którym jeszcze w 1968 roku pisał Antoni Słonimski, w którym "słowa, jako te antypody, głowami chodzą na dół, nogi mając w górze". W tym fałszywym świece podłość nazywana jest dobrem, kłamstwo nazywane jest prawdą, faszyzm nazywany jest patriotyzmem. W tym świecie swastyka stała się niemal równoprawna z AK-owską kotwicą Polski Walczącej, w którym hajlujący młodziankowie z kastetami w kieszeni odbywają pielgrzymki na Jasną Górę i są tam chwaleni jako "patrioci" i "bohaterowie". Sprawcy pobić, wieszania portretów europosłów na szubienicach, bijący bezbronne kobiety podczas marszu 11 listopada, są chronieni przed odpowiedzialnością przez prokuraturę, a uczestnicy pokojowych zgromadzeń są ścigani i stawiani przed sądem.
+0-0
Poniedziałek, 9 września 2019 r. godz. 20:20
~~~~~
Kaczyńskiemu wydaje się, że jest macherem europejskim a jest tylko śmiesznym dziadkiem z pretensjami. To już ostatnie żałosne podrygi największego szkodnika Polski i jego ordynarnie nienażartej sitwy. Z bijącego serca europy staliśmy się inną" częścią organizmu’, która wydala pissowską cuchnącą substancję
+0-0
Poniedziałek, 9 września 2019 r. godz. 20:20
~~~
Partia rządząca spycha nasz kraj na unijne peryferie, ślepy widzi,że już zepchnęła,wystarczy wyjechać za granicę i porozmawiać o Polsce z pozostałą ostatnią garstką europejczyków jeszcze życzliwych Polsce i Polakom.Absolutne zero zdolności koalicyjnych w Europie,absolutne zero pod względem etycznym i moralnym tego rządu.Zero samokrytyki, wstydu, bezprawie i zakłamanie,propaganda propagandy tak prymitywna,że nogi w stołkach się wyginaja.Festiwal rozpasania ,okradania obywateli i rozwalania państwa przez partyjnych pomazańców trwa.Jedna partia ,jeden naród ,jeden żałosny skarlały moralnie furerek.Gore!
+0-0
Poniedziałek, 9 września 2019 r. godz. 20:17
~~~
PiS i ich prezes to współcześni bolszewicy. Jedyne co ich różni to to, że na początku bolszewicy w Rosji niespecjalnie dbali o swój prywatny interes bo robili to z przekonania. Metody te same ale cele inne. U prezesa megalomania by pokazać jakim to on jest bohaterem a u jego sługusów jedynie żadza mamony. Nigdzie tam nie ma nawet cienia głębszej idei. Liczy się jedynie władza i mamona a Polaków i Polskę mają głęboko gdzieś. Nie obchodzi ich , że rujnują ekonomicznie kraj i za te ich wydatki na przekupstwa wyborcze będą płacić nasze nie tylko dzieci ale i wnuki bo pożyczają na potęgę niestety nie w swoim ale w naszym imieniu. W sumie to jest tragiczne co się dzieje i dlatego trzeba zrobić wszystko by jak najprędzej pozbawić ich władzy i przerwać ten chocholi taniec.
+0-0
Poniedziałek, 9 września 2019 r. godz. 20:11
~~~
Bo złą cechą lewaków jest to że potrafią dodawać i samodzielnie myśleć. A PIS nie lubi tych co myślą. Naród ma być ciemny i głupi, łatwo sterowalny. Bo myślący naród to zawsze wyzwanie dla rządzących. A w szczególności dla zachłannych prostaków którzy dorwą się do władzy.
+0-0
Poniedziałek, 9 września 2019 r. godz. 23:44
~Ferdek z Poniatowskiego
He, he he, aleś mnie rozbawił ty wężu trzygłowy, he he he. Lewaki umią myśleć PO swojemu, he he he
+0-0
Poniedziałek, 9 września 2019 r. godz. 20:09
~~~
Teraz niestety komuna wróciła i to nieporównywalnie bardziej zakłamana, podła, pełna nienawiści. Swoistym chichotem historii jest fakt robienia tego pod hasłem walki z komuną, a spowodowany tym podział narodu jest nieporównywalnie głębszy niż było to kiedykolwiek w historii i trwać będzie dziesięciolecia zatruwając Polskę i Polaków. Pewne jest też, że jeśli władza ustawodawcza i wykonawcza dąży do podporządkowania sobie również władzy sądowniczej i korzystając z pełni władzy podporządkuje sobie media, mając do tego za przystawkę Kościół hojnie przekupiony budżetowymi pieniędzmi, oraz "patriotycznych" faszystów, pełniących podobną rolę co SA za Hitlera, to zabetonowanie sceny politycznej jest całkowite i na wiele lat. Władza absolutna kłamiąc w sposób perfekcyjnie bezczelny i działając w sposób przestępczy degeneruje się absolutnie i walczy z wszelką opozycją przy pomocy całej potęgi aparatu państwowego, majstruje też przy wyborach, bo wie że w przypadku utraty władzy stanie przed sądem. Zmierzamy krótką drogą do standardów Korei Północnej, a w najlepszym przypadku PRL-u. Również gospodarka rządzona centralnie przez kompletnie niekompetentnych popaprańców mających bolszewickie pomysły, padnie na pewno, jak to było zawsze w wypadku takich rządów.
+0-0
Poniedziałek, 9 września 2019 r. godz. 19:33
~Halinka
precz z dykaturą PIS .Podkarpacie to skansen , prowincja wiocha . PIS cofnie Polskę dośredniowiecza w którym rzadzil Watykan.
+0-0
Poniedziałek, 9 września 2019 r. godz. 23:45
~Ferdek z Poniatowskiego
precz z dyktaturą kobiet i Halinek!
+0-0
Poniedziałek, 9 września 2019 r. godz. 19:20
~maruda
"Chrześcijaństwo jest częścią naszej tożsamości narodowej, Kościół był i jest głosicielem i dzierżycielem jedynego, powszechnie znanego w Polsce systemu wartości. Poza nim mamy tyko nihilizm, który odrzucamy (...) Każdy dobry Polak musi wiedzieć, jaka jest rola Kościoła, musi wiedzieć, że poza nim jest - jeszcze raz to powtarzam - nihilizm. I ten nihilizm my odrzucamy, bo nihilizm niczego nie buduje, nihilizm wszystko niszczy" powiedział Jarosław Kaczyński w sobotę na konwencji programowej partii w Lublinie. ........ Jednym slowem, mafijny boss Kaczynski, gotow jest by wyrzucic z Polski wszystkich nie-katolikow, by tylko zadowolic Rydzyka i Spolke (oraz innych dostojnikow kosciola rzymsko-katolickiego w Polsce). W calej historii Polski niewiele bylo wypowiedzi tak wstretnych i tak dzielacych obywateli!~
+0-0
Poniedziałek, 9 września 2019 r. godz. 14:51
~Ferdek z Poniatowskiego
PiS zahamował Czaskoskiemu wyciek g*wien do Wisły. Teraz wzrośnie poparcie dla dobrej zmiany wśród POstępowych Warszawiaków. Mój prywatny sądaż wskazuje na skok POparcia dla PiS o dalsze 5%, czyli w granicach 50%. I zobaczcie co jeden Prezes może zrobić jak siem zna na polityce. Toż to nasz napoleon narodowy.
+0-0
Poniedziałek, 9 września 2019 r. godz. 19:14
~mixxer
Czy wykrzywiales (Ferdku) swoja klamliwa jape malego propagandzisty, za czasow PRLu kiedy to owe g...na do Wisly splywaly bez przerwy?
+0-0
Poniedziałek, 9 września 2019 r. godz. 15:06
~Bławat
Na to bym nie liczył. PAD wysłał samolot po żonę Adamowicza, a teraz Magdalena oddaje po stokroć w Brukseli. Niby za co mają być wdzięczni? Ich konsumpcja i swobodne wypróżnianie, nie uległo zmianie, a fetor płynął z prądem rzeki. Gotowi złożyć pozew o odszkodowanie za blokadę żeglugi po mieliznach.
+0-0
Poniedziałek, 9 września 2019 r. godz. 14:41
~olek
Pytanie do ''pławiaka'' czy ty swoje wypociny piszesz z przychodni na WYSZYŃSKIEGO ? Bo takiego idioty dawno nie czytałem.
+0-0
Poniedziałek, 9 września 2019 r. godz. 21:06
~Norna66
Przychodnia na Wyszyńskiego to twój cały świat ?Dostrzegasz coś jeszcze ?
+0-0
Poniedziałek, 9 września 2019 r. godz. 20:08
~~~
A co w tej kwestii mówią zapisy Konstytucji RP, która jest dalej zasadniczym prawem ? Kto by się jednak przejmował takim drobiazgiem jak łamanie Konstytucji. Najgorsze co zrobił szaleniec rządzący obecnie naszym krajem, to podział Polaków na dwa zupełnie obce narody i zrobił to bez żadnego rozsądnego powodu- poza własnym szaleństwem. Takiego czegoś nie było nawet za komuny, kiedy to niemalże wszyscy wiedzieli jakim komuna jest kretynizmem, a tylko niewielu sowieckich pachołków dla własnej korzyści zdradzało Polskę.
+0-0
Poniedziałek, 9 września 2019 r. godz. 20:05
~Norma66
Dlaczego obrażasz innych ? Bo myślą inaczej ?
+0-0
Poniedziałek, 9 września 2019 r. godz. 12:44
~Obywatel
@pławiak:. Sprzedawczyków Polski trzeba nazywać po imieniu.
+0-0
Poniedziałek, 9 września 2019 r. godz. 13:28
~pławiak
Tylko kto tu jest sprzedawczykiem? Osądzi historia!
+0-0
Poniedziałek, 9 września 2019 r. godz. 11:55
~a
Trzaskowski mial wczoraj zaproszenie na pewna impreze w Warszawie. Dlaczego nie przyszedl? Nie potrafil spojrzec mieszkancom Warszawy w oczy. Ten smrod jaki zrobil bedzie sie za nim cignol dluuuuuuugo.
+0-1
Wtorek, 10 września 2019 r. godz. 04:45
~Liverpool
Nie macie juz PiSiory lepszych argumentow, jak awaria warszawskiej oczyszczalni sciekow? Pamietam, ze byly juz takie wybory, przed ktorymi ktos (rzekomo) ciagle jakies wybuchowe pakunki w Warszawie podkladal... # PiS = zamordyzm i brudne klamstwa
+0-0
Poniedziałek, 9 września 2019 r. godz. 10:55
~pławiak
No nie! Niesamowity sukces i wyróżnienie naszych "elit", obecność na konwencji Poskiej Zjednoczonej Partii PIS. Brawo dla nich!!!
+1-0
Poniedziałek, 9 września 2019 r. godz. 10:10
~olek
Do tajemnica hejtu, PIS już dziś ma ponad 50 procentowe poparcie a w niektórych sondażach nawet ponad 60 procentowe poparcie wśród POLAKÓW patriotów. Nawet w tych wyborach do PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO mieli prawie 50 procentowe poparcie wśród najmądrzejszych POLAKÓW.
+0-1
Poniedziałek, 9 września 2019 r. godz. 14:45
~Ferdek z Poniatowskiego
pławiak, ale ty jesteś głupim dziwakiem, he he he
+0-0
Poniedziałek, 9 września 2019 r. godz. 13:31
~pławiak
Nie chcę być wśród tych "najmądrzejszych" w tym rozumieniu. To by mi uwłaczało.
+0-0
Poniedziałek, 9 września 2019 r. godz. 13:27
~pławiak
Lepiej być "dziwakiem" niż głupim.
+0-0
Poniedziałek, 9 września 2019 r. godz. 12:58
~Bolo
Nie ma 100% bo zostało jeszcze trochę dziwaków ja Ty!
+0-0
Poniedziałek, 9 września 2019 r. godz. 12:23
~pławiak
"Najmądrzejszych" w twoim rozumieniu. Ale dlaczego nie 100% ? Wynika w-g ciebie że nawet wśród tych "najmądrzejszych" nie ma jednomyślności. Olo poszukaj sobie dobrego psychiatry.
+0-0
Poniedziałek, 9 września 2019 r. godz. 09:45
~Onka
Super mezczyzni ktorzy godnie reprezentuja nasze Miasto, nareszcie! Niech sie Wam dobrze wiedzie.
+0-1
Poniedziałek, 9 września 2019 r. godz. 11:43
~14k
super mezczyzni hihihihi zarobas,alkoholik,i lanser
+0-0
Poniedziałek, 9 września 2019 r. godz. 09:35
~Moher49
Myślący Polacy popierają KONFEDERACJĘ, nie bandę czworga - PO, PSL, SLD, PIS.
+0-0
Poniedziałek, 9 września 2019 r. godz. 09:05
~~NIE WIEM
A radna Miśko czy Kaczmarek?
+0-0
Poniedziałek, 9 września 2019 r. godz. 08:42
~tajemnicahejtu
PiS i Zjednoczona Prawica mogą liczyć na 42,4 proc. poparcia, tymczasem KO na 22,7 proc.
+0-0
Poniedziałek, 9 września 2019 r. godz. 09:51
~32323
skąd takie bajki ?
+0-0
Poniedziałek, 9 września 2019 r. godz. 08:40
~przedruk
W latach rządów PO SLD PSL , gdy mówili że nie ma pieniędzy, zabrano Polakom trzysta miliardów, budowali drogi o zawyżonych kosztach, które trzeba naprawiać, Stadion Narodowy zbudowali PO i PSL, trzeba było naprawiać, PO PSL kupili helikoptery które nie latały, zbudowali oczyszczalnie za cztery miliardy , która nie działa i wyrzucili te miliardy do ścieków. Gdy PO SLD Wiosna i PSL będą rządzić będą budować elektrownie atomową , która oczywiście ulegnie awarii i siłą rażenia będzie równa bombie atomowej .Tym którym życie miłe pozostaje głosować na PiS . Nie ma innego wyjścia.
+0-1
Poniedziałek, 9 września 2019 r. godz. 08:32
~Romek
@GR:Sam inicjał mówi za siebie.Panu Kaczyńskiemu to do pięt nie dorastasz! PiS nie segreguje ludzi na elity i resztę,pomaga wszystkim jednakowo.Dba o Polskę,a nie o złodziei i zdrajców.
+0-1
Poniedziałek, 9 września 2019 r. godz. 10:52
~pławiak
PIS nie segreguje ? A "gorszy sort" a "nie patrioci" a "gdzie stało zomo" itd. Puknij się kolego w czółko. Ty to chyba nazywasz się olo lub jesteś jego klonem.
+0-0
Poniedziałek, 9 września 2019 r. godz. 08:30
~REALNIE
klapki i kąpielówki Borysa Budki,,,oferta programowa PO ,,,,
+0-1
Poniedziałek, 9 września 2019 r. godz. 08:26
~REALNIE
JEST LEPIEJ,,, WMAWIAJA ZE JEST GORZEJ ,,,,,CZY TO ROZUMOWANIE NORMALNYCH STWORZEŃ,,,,POpaprańcy za co się wzieli wszystko zepsuli ,,,teraz jęczą i kwiczą bo taki nakaz chwili
+0-1
Poniedziałek, 9 września 2019 r. godz. 08:10
~riki
Czytajcie tą mowę nienawiści opozycyjnych trolli. A tak z nią niby walczą!
+0-1
Poniedziałek, 9 września 2019 r. godz. 07:06
~Gimpiijnugf
Opis PZPR. Minęły lata, a my gdzie jesteśmy? Są jakieś różnice? Czy wystarczy wpisać nową nazwę? Smutne ale przeczytajcie. - "Przewodząc narodowi polskiemu na drodze wiodącej do socjalizmu, P....... kieruje się nauką marksizmu-leninizmu; zasady tej nauki stosuje się w sposób twórczy zgodnie z wymogami konkretnych warunków swego kraju. W procesie budowy nowego ustroju P.....,wyciąga nauki z doświadczeń własnych i doświadczeń bratnich partii, kształtując swą politykę w sposób sprzyjający umacnianiu kierowniczej roli partii w państwie i zaufania do niej wśród najszerszych rzesz ludu pracującego" - czytamy w statucie partii z grudnia .....:::r. "Są to zasady wynikające z leninowskiej nauki o roli partii - awangardy klasy robotniczej, najwyższej formy jej organizacji, przewodniej siły rewolucji socjalistycznej" - uzasadniali autorzy statutu. Faktyczny monopol P.....na władze został wpisany do konstytucji uchwalonej ..............r. Art. 3 stwierdzał, że P....... jest "przewodnią siłą polityczną społeczeństwa w budowie socjalizmu". Członkostwo w P....... lub przynajmniej poparcie partii było niezbędne, aby móc zajmować najważniejsze stanowiska lub wykonywać niektóre zawody. Elitę polityczną, zajmującą, z nadania partii, najważniejsze stanowiska w administracji państwowej, państwowych przedsiębiorstwach i w samym aparacie partyjnym, nazywano partyjną nomenklaturą. Działalność partii była finansowana ze składek członkowskich, państwowych dotacji i dochodów z należącej do .........Robotniczej Spółdzielni Wydawniczej "........", a także należących do partii nieruchomości np 2 wieże) Pod koniec istnienia P.......dysponowała ponad 3 tys. budynków. Ostatni zjazd P.... odbył się 27-30 stycznia 2.... r. Podjęto na nim decyzję o samorozwiązaniu partii. Członkowie P.....: założyli kilka ugrupowań politycznych.
+1-0
Poniedziałek, 9 września 2019 r. godz. 01:34
~dzanki skp
dobrze nakosowani na zdjeciu!!
+0-0
Poniedziałek, 9 września 2019 r. godz. 00:51
~Noe
Który z nich będzie wyprowadzał sztandar i gasił światło tym razem?
+1-0
Poniedziałek, 9 września 2019 r. godz. 07:53
~lol
Schetyna
+0-0
Poniedziałek, 9 września 2019 r. godz. 00:49
~Domaninkaop
Plan Gierka na gospodarkę wiecznie żywy. Wiemy czym się to skończyło i jaki będzie koniec tej obecnej komuszej ekonomi.
+1-0
Poniedziałek, 9 września 2019 r. godz. 07:55
~lol
Lepiej jak za Rudego grać w gałę i mieć wywalone na wszystko. Mafia zajęła się polską ekonomią. Kamieni kupa, państwo teoretyczne..... pamiętasz swoich idoli?
+0-1
Niedziela, 8 września 2019 r. godz. 23:57
~Ferdek z Poniatowskiego
Tak se siedzę na balkonie POpierdując i se tak myśle, że lewaków ze wszystkim zielonymi i tęczowymi można by wysłać na jakąś dużą bezludną wyspę i zostawić na 30 lat, a potem ich odwiedzić i zobaczyć co dokonali. Tak se myślę, co moglibyśmy tam zastać. Jakie społeczeństwo by stworzyli i czy be byli szczęśliwi. Ale mi siem wydaje, że jakby nie mieli przeciwnika klasowego na tej wyspie to by chyba wymarli jak dinozaury. Bo oni żerują na pracy innych.
+0-0
Niedziela, 8 września 2019 r. godz. 23:49
~mores
Ojej, pan Nadberezny bardzo sie "napracowal" w mijajacym tygodniu. Najpierw targi zbrojeniowe w Kielach, pozniej Forum Ekonomiczne w Krynicy a na koncu pisowska konwencja. Nic z tego dla miasta nie wyniklo. Co roku to samo. Robi sobie wycieczki zamiast zajac sie miastem. Zreszta lepiej jak odejdzie ze urzedu bo tylko co potrafi to zadluzac miasto i lansowac siebie i swoich kumpli.
+1-0
Poniedziałek, 9 września 2019 r. godz. 08:23
~EAR
A CO WYNIKNEŁO Z 10 MIESIECY ZASIADANIA W RADZIE MIASTA PRZEZ 7 OPOZYCJONISTÓW?
+0-0
Niedziela, 8 września 2019 r. godz. 22:47
~Ala
"The Three Stooges"
+0-0
Niedziela, 8 września 2019 r. godz. 21:28
~Polak
Zdjęcie oddaje Wszystko !!!
+0-0
Niedziela, 8 września 2019 r. godz. 21:03
~To proste
Opozycjo stalowowolska walczcie z mową nienawiści! Aktywnie! NIE WSTAWIAJCIE KOMENTARZY!
+0-0
Niedziela, 8 września 2019 r. godz. 19:52
~beton
Albo śmy to jacy tacy, jacy tacy, beton i ciemniacy, beton i ciemniacy.
+1-0
Niedziela, 8 września 2019 r. godz. 19:46
~GR~~
KAczyński jest ekonomicznym idiotą. Dlatego on ten program wprowadzi. Zauważmy ze on 4000pln wprowadzi za 4!!! lata. Czyli w czasie gdy właśnie bezie przegrywał wybory. jakim trzeba być perfidnym draniem by przyszłemu rzadowi wydrenować podatki z OFE na FUS i ZUS, Przywalić 4000pln minimalnej, rozłożyć rynek pracy, zostawić olbrzymi deficyt (bo taki będzie) i miec wszystko w dupie. Gierek - bis po prostu. Ciekawym też ile zakredytowani Polacy zniosa podwyżek stóp procentowych a frankowicze do jakiego poziomu są skłonni tolerować franka bo sprawy ich kredytów prędko w sądach się nie skończą. Słowem - wybraliście kretyna to bedziecie mieć kretyna. Ludzie z doktoratami zarabiają dziś w niektórych iejscach 4tys na ręke a tu byle człowiekowi bez kwalifikacji mamy płacić 4000brutto bo się kurduplowi tak podoba. Ch...ja. Niech sam sobie firme otworzy i płaci, ale przeciez zginąłby mając resztę wydac. Chcieliście to macie - Kaczora w tomacie. powodzenia.
+1-0
Niedziela, 8 września 2019 r. godz. 21:12
~Kicior
@GR przestrzeń pisać głupoty. Płaci się z wiedzę umiejętności a nie za tytuł. Wielu robotników ma więcej oleju w głowie niż nie jeden wykuty inżynierem. To samo jest na uczelniach,
+0-0
Niedziela, 8 września 2019 r. godz. 19:43
~@Lekarz
Dla PiSowców musisz przygotować dawkę potrójną bo im Emilka już nie wypłaci:D
+1-0
Niedziela, 8 września 2019 r. godz. 19:41
~NIE WIEM
Co dokładnie zrobiła Pani Renata dla Stalowej Woli przez 10 miesięcy jako radna?
+0-0
Niedziela, 8 września 2019 r. godz. 18:53
~normalny
ten na zdjęciu w środku, to ten co nie zdał w 7 klasie szkoły podstawowej, dla którego był ważniejszy w życiu argument siły od siły argumentu? Jeśli to ten o którym myślę ( i jest on przewodniczącym miasta), to nasz kraj zmierza w otchłań intelektualnego niebytu. niestety
+0-0
Niedziela, 8 września 2019 r. godz. 18:48
~Ferdek wie
Do Ferdek --------dlaczego żałobnicy na pogrzebie Piotra Staraka szli boso?
+0-0
Niedziela, 8 września 2019 r. godz. 23:10
~Pixxel
Bo sanepid nie miał nic do rzeczy
+0-0
Niedziela, 8 września 2019 r. godz. 18:40
~lekarz
Ten hejter z RZESZOWA już nie długo wyląduje w przychodni na WYSZYŃSKIEGO. Totalny frustrat obraża największego męża stanu na świecie obecnie PANA JAROSŁAWA KACZYŃSKIEGO.
+0-1
Poniedziałek, 9 września 2019 r. godz. 00:44
~Żona
@lekarz na pewno nie męża i na pewno nie największy :-) ile śniegu zeżarłeś ze takie głupoty piszesz?
+1-0
Niedziela, 8 września 2019 r. godz. 18:40
~paweł
będzie jak w grecji, ale co prezesa to obchodzi jego dzieci i wnuki nie będą musiały spłacać wszystkich pożyczek za które teraz kupuje wyborców.
+1-0
Niedziela, 8 września 2019 r. godz. 18:18
~Maski opadły
Jeszcze trzy tygodnie temu był protest opozycji stalowowolskiej przeciwko hejtowi. Darli się pod sądem, że to źle, że trzeba karać. A czytam te komentarze i to jest brutalny hejt stalowowolskiej opozycji! Hejtujecie bez litości!
+0-0
Niedziela, 8 września 2019 r. godz. 17:57
~Ferdek z Poniatowskiego
Jeszcze raz Was pszepraszam. placili mi to pisałem. wiem, że POtrzebujem pomocy z Wyszyńskiego.
+0-0
Niedziela, 8 września 2019 r. godz. 17:34
~Inka
Do coś tu-------------przecież Kaczyński nie jest z domu dziecka.
+0-0
Niedziela, 8 września 2019 r. godz. 17:25
~Darek z Zalesia
Kocham Schetynę.
+0-0
Niedziela, 8 września 2019 r. godz. 17:16
~Ferdek z Poniatowskeigo
Shrek zaPOmniał swoją szóstkę programową, a jego wybranka na premiera programu, który miała przedstawić, he he he. Normalnie koń Giertyh by siem uśmiał, he he he. Ciągle mi brzuchem szarpie ze śmiechu, jak se przypomnę tych zaPOminalskich na balkonie, he he he.
+0-0
Niedziela, 8 września 2019 r. godz. 17:08
~Ferdek z Poniatowskiego
Nie będzie POdwyżek dla troli z totalnych. Okazali siem ciamajdami, jak Shrek. NIC NIE POtrafią, he he he. Ale siem cieszę, że znowu wygra PiS. Muszę se większy portfel kupić. Wreszcie piniondze siem znalazły dla Polaków. Brawo Panie Prezesie, nasz Napoleonie narodowy.
+0-1
Niedziela, 8 września 2019 r. godz. 18:06
~luna
Ferdek.Kartofel ma tyle wspólnego z Napoleonem co ty z homosapiens,czyli nic.
+0-0
Niedziela, 8 września 2019 r. godz. 17:57
~Jy
ciebie należy zamknąć u czubków
+0-0
Niedziela, 8 września 2019 r. godz. 17:34
~Łubu dubu
Pisdrek weź pavulon,nie męcz się.
+0-0
Niedziela, 8 września 2019 r. godz. 17:33
~luna
Jedynie co ma wspólnego z Napoleonem stary kawaler to wzrost.
+0-0
Niedziela, 8 września 2019 r. godz. 17:02
~Lekarz
Hejtujące trolle opozycji: Dzisiaj na sorze rozdaje czopki. Bardzo boli? Nawet po 3.
+0-2
Niedziela, 8 września 2019 r. godz. 19:09
~Ferdek z Poniatowskiego
Nikt nie rozdaje. Wprowadzasz w błąd więc kłamiesz. Zgłoszę to.
+0-0
Niedziela, 8 września 2019 r. godz. 19:07
~normalny
trudno wam bardzo inteligentni ludzie z pisu (darmozjady na, których trzeba harować) odpowiadać na wasz hejt jak usuwane są komentarze krytykujące jedynie słuszna władze, tak jak mój komentarz podważający walory intelektualne reprezentowane przez jednego z Panów na zdjęciu, który nie zdał w 7 klasie szkoły podstawowej, dla którego był ważniejszy w życiu argument siły od siły argumentu.Nasz kraj zmierza w otchłań intelektualnego niebytu. niestety
+0-0
Niedziela, 8 września 2019 r. godz. 17:17
~Ferdek z Poniatowskiego
Ja mogę im aplikować panie doktorze. Oczywiście za darmo, w ramach POmocy bliźniemu
+0-0
Niedziela, 8 września 2019 r. godz. 16:58
~sygnalista
Falenta powiedział, że nagrywał polityków, bo chciał przysłużyć się PiS i liczył na wysokie stanowisko. Teraz siedzi w kiciu, ale liczy na ułaskawienie, natomiast Policja chroni go tak, jakby podlegał Programowi Ochrony Świadków. Emilia pomagała PiS, bo myślała, że to patriotyzm, a sędziowie z KRS wcale nie współpracowali z nią, tylko, jak twierdzą, kurtuazyjnie spotykali się z nią, bo ... tak wypadało. Ona też liczyła na stanowisko, choć już miała kolosalny wpływ na kluczowe decyzje administracyjne (np. awanse sędziów). Wiadomo dlaczego mamy nowego Prezydenta w Gdańsku. Czy teraz pojawiła się awaria oczyszczalni ścieków, bo … Warszawą zarządza polityk z PO. Czy to przypadek, że w chwili, gdy PiS-owi lecą sondaże, bo mają aferę za aferą, to niespodziewanie pojawił się problem ścieków w Warszawie, wskutek czego … aktywność Opozycji w sprawie Emilii, trollowania sędziów itd. spadła niemal do zera. Czy to mogło być zamierzone działanie osób trzecich, w celu przykrycia afer PiS?
+2-0
Niedziela, 8 września 2019 r. godz. 16:50
~coś tu śmierdzi...
Mówi to wszystko facet, którego bratanica ma już chyba trzeciego albo czwartego partnera. Mówi to wszystko facet, który nie ma pojęcia, co to jest praca na etacie albo w firmie, mówi to wszystko facet, który w życiu nie miał normalnego rodziny. Mówi to wszystko wreszcie ktoś, kto nie ma zielonego pojęcia o ekonomii. Wtóruje mu bankster, który o ekonomii wie sporo. Wie zatem, że wywindowanie pensji minimalnych spowoduje momentalnie drożyznę, jakiej nie pamiętamy od 30 lat. Kłamie bez mrugnięcia okiem o stu obwodnicach, podczas, gdy w ostatnich 4 latach nie wybudowano ANI JEDNEGO KILOMETRA AUTOSTRAD. Dlaczego wstrętny konus nie wspomniał, że 500+ NIE BĘDZIE REWALORYZOWANE? Nie wspomniał też, że w budżecie, który Kłamczywiecki tak zachwalał, nie ma mowy o minimalnej pensji 3000? Panowie Kaczyński i Morawiecki - obaj macie brudne dupy.
+3-0
Niedziela, 8 września 2019 r. godz. 21:04
~ozora
A ja ci boli odpowiem że przetarg był ogłoszony jeszcze za po na eskę z rz do lb. Dla ułatwienia toku myślenia dodam że obwodnica Lublina od przetargu do oddania do użytku to tylko 3 lata.
+0-0
Niedziela, 8 września 2019 r. godz. 18:08
~Bolo
Autostrada A1 z Piotrkowa do Strykowa, to jakieś ponad 50 km oddana za rządów PiS. Twoje wypociny w tym momencie tracą wiarygodność! Ponadto dodam, że w tym momencie ostro idą prace przy budowie Piotrków - Częstochowa, Szczecin - Gdańsk S6, Lublin - Rzeszów, Warszawa - Lublin, Warszawa - Białystok, Kraków - Nowy Targ, Prawie skończona jest S3 od Legnicy do Szczecina itp. Czy twoja Kanclerz ci o tym nie wspomniała? Bo to, że ty w d... byłeś i kał widziałeś, to regularnie potwierdzasz swoimi pisanymi tu paszkwilami pod różnymi nickami.
+0-0
Niedziela, 8 września 2019 r. godz. 16:48
~EMILIA
PiShejterzy przykro mi ale sami widzicie wobec zaistniałej sytuacji nie mogę wam płacić za waszą ciężką pracę.
+1-0
Niedziela, 8 września 2019 r. godz. 17:22
~Ferdek z Poniatowskiego
to POcałuj nas w oba POliczki POniżej pasa. To wystarczy za zapłatę, he he he
+0-0
Niedziela, 8 września 2019 r. godz. 16:47
~Maciek123454321
Zaczynam pomału wierzyć, że wygramy te wybory. Ględzenie Kaczego skrytykowali nawet poważni prawicowi publicyści. Kto chce jeszcze słuchać o historii starożytnej? Wina Tuska….. pier……….ą o tym od 4 lat, efektów zero, rozpaczliwym ruchem wyrzygali raport tzw. komisji vatowskiej z wnioskiem o TS dla Tuska i Ewy Kopacz. Wiadomo, że cały ten raport komisji to papier klozetowy. Kaczy znów chce rzucać pieniędzmi, ale zważcie - 3000 zł pensja minimalna DOPIERO pod koniec 2020 roku!!!!! Trzeba było obiecać TERAZ. No ale wiadomo - kasy na to już nie będzie, a przedsiębiorcy się zbuntują i nastąpi załamanie gospodarcze. Toteż 3000 to obiecanki cacanki. Poza lipną kasą PiS nie ma już NIC do zaoferowania. Przekop Mierzei nie wyszedł (poza skasowaniem 10.000 drzew), Centralny Port Komunikacyjny to science fiction, lodołamacz jaki jest, każdy widzi, że z papieru, samochody elektryczne……… hmmm…….. bez komentarza, z trzech milionów mieszkań+ wybudowano 1000 (co oznacza, że w dotychczasowym tempie program zostanie zrealizowany za 12 tysięcy lat !!!). Autostrady = ZERO. Sądy rozwalone, służba zdrowia w agonii, tylko rydzyk jak pączek - i też niezadowolony. Koalicja wiarygodna czy nie, wszystko jest lepsze od tej zakłamanej bandy, która wojuje hejtem, nienawiścią i kłamstwami. Deforma edukacji w pełnym rozkwicie. PiS nieuchronnie lezie w gówno.
+3-0
Niedziela, 8 września 2019 r. godz. 17:54
~Jacenty
Widać idą ludzie po rozum do głowy.
+0-0
Niedziela, 8 września 2019 r. godz. 16:42
~ŁKS
Niech mnie ktoś powie co dokładnie ta stalowowolska opozycja zrobiła dla miasta. 4 lata nic. A jak są w radzie miasta? Prawie rok! Co zrobili bo nie widać?!
+0-2
Niedziela, 8 września 2019 r. godz. 18:03
~Klapa
Zrobiła tyle samo co będąc 8 lat przy korycie czyli wielkie nic!!
+0-0
Niedziela, 8 września 2019 r. godz. 16:33
~Ferdek z Poniatowskiego
Na nic wasze wysiłki trole. Przewaga PiS jest miażdżąca, he he he
+0-1
Niedziela, 8 września 2019 r. godz. 16:39
~Jaja
W szpitalu jest internet??????? Ferdek, masz elektrowstrząsy?
+0-0
Niedziela, 8 września 2019 r. godz. 16:28
~Choooooja
Czy opozycyjny troll zamiast hejtować pokaże wreszcie co zrobiliście dla Stalowej Woli? Przez ostatnie lata?
+0-1
Niedziela, 8 września 2019 r. godz. 16:26
~Tyt
A wczoraj na spędzie opozycji w parku 6 osób.
+0-0
Niedziela, 8 września 2019 r. godz. 16:06
~Kaczor zamilcz!
"W Polsce rok w rok jest 60 tys. rozwodów. Dzieci na ogół zostają z matką. Według Jarosława Kaczyńskiego to nie jest rodzina. Sam w dzieciństwie przez to przeszedłem. W imieniu swoim i mi podobnych mówię: Kaczyński nic nie rozumiesz. Mniej niż nic. I nie masz prawa tak mówić" - napisał na Twitterze Sienkiewicz, a jego wpis spotkał się z dużym odzewem ze strony internautów, którzy również wychowywali się w niepełnych rodzinach.
+3-0
Niedziela, 8 września 2019 r. godz. 16:05
~Jakie piękne katolickie rodziny...
Kaczyński stary kawaler Terlecki rozwodnik Kuchciński druga żona Mazurek rozwódka Gliński rozwodnik Czarnecki druga żona Zalewska rozwiedziona Kurski druga żona Krynicka rozwiedziona Marta Kaczyńska trzeci mąż itd. itp. Rodzina najważniejsza
+3-0
Niedziela, 8 września 2019 r. godz. 17:19
~Wina TUSKA
Poseł Stanisław Pięta komentuje swój romans. Za ujawnienie zdrady małżeńskiej obwinia... Niemcy Poseł Stanisław Pięta (PiS) wreszcie zabrał głos po tym, jak "Fakt" ujawnił jego pozamałżeński romans. Polityk znany z głoszenia w Sejmie fundamentalistycznych, katolickich poglądów obwinia... Niemcy.
+0-0
Niedziela, 8 września 2019 r. godz. 17:17
~Rodzina PIS-em silna
Poseł Stanisław Pięta i Izabela Pek poznali się w podczas jednej z rocznic katastrofy smoleńskiej. O ich romansie rozpisują się tabloidy - jak informuje "Fakt", polityk PiS-u - "mąż, ojciec i konserwatywny poseł, uwiódł samotną kobietę i ją oszukał". Miał również obiecywać Izabeli Pek ślub i dzieci. Całej sprawie dodatkowego rozgłosu dodaje burza w mediach społecznościowych, gdzie można było przeczytać wymianę zdań dotyczącą prywatnych kontaktów pary. W ostrej wymianie zdań posła PiS-u z Izabelą Pek padły słowa: "Wybacz, mam takie obciążenia, że fizycznie nie daję rady", na które pada riposta: "a pier*** mnie pół roku dawałeś?". Ponadto Internet zastanawia się skąd kochanka posła Pięty wzięła się w środowisku prawicowej polityki. Poseł został zawieszony w prawach członka PiS oraz wycofany z prac komisji w których skład wchodził
+0-0
Niedziela, 8 września 2019 r. godz. 15:52
~pisgeniusze
Ten ich "prezes" bredził że "poza Kościołem jest tylko nihilizm". Głupi ludek nie ma pojęcia o tym ale udaje jak on mądrego. Kiedyś zapytany PiSowiec co zrobiłby jak by się dowiedział że jego syn to homo sapiens? Odpowiedział, że natychmiast wywalił by go z domu. Taki jest poziom intelektualny każdego PiSowca!!!
+2-0
Niedziela, 8 września 2019 r. godz. 15:51
~aleśmy kuźwa czasów doczekali...
Ten ich tzw. "prezes" też jest za rodziną. W/g niego rodzina to kobieta plus mężczyzna i ich dzieci, Sam daje inny przykład: on i jego kot. Oto cała filozofia i zakłamanie PiSowskie
+2-0
Niedziela, 8 września 2019 r. godz. 15:49
~@Madal
Jaruś mając dopiero 40 lat ochrzcił się, teraz udaje wielkiego katolika bo chce by kler popierał go w wyborach. Bratanica, niejaka Marta Kaczyńska-Sumieniewska-Dubieniecka-Zielińska powiedziała, że "rodzina pozostaje rzeczywistością nie do zastąpienia". Nie powiedziała tylko z którym?
+2-0
Niedziela, 8 września 2019 r. godz. 15:48
~janek82
Wchodzi facet do baru i krzyczy: Już dziś stawiam każdemu kolejkę, za jego własne pieniądze!!!. Ludzie wstają, zaczynają płakać ze wzruszenia, klaskać i skandować "Jarosław! Jarosław!"
+2-0
Niedziela, 8 września 2019 r. godz. 15:47
~~~
Po wygranych wyborach PiS będzie miał jak nieboszczka PZPR 99 proc. poparcia, a pensja najniższa będzie wynosić 6000000 złotych. Tak przecież było za PZPR. Ja to jeszcze pamiętam Po co było to zmieniać? Znów czeka nas hiperinflacja, walka ze spekulacją, komisja ds. cen, kary za handel walutą, domiary dla prywaciarzy, itd.
+1-0
Niedziela, 8 września 2019 r. godz. 15:32
~Madal
Jarek w swym ciasnym myśleniu sam przyznał, że nie wychował się w rodzinie (bo z tatusiem było coś nie teges). Braciszek Lesio (obecnie prawie kanonizowany) wziął ślub kościelny z Marysią rok po urodzeniu Martusi. A sama Martusia bzyka się na lewo i prawo, zmieniając co chwila fagasów. To gdzie ta wzorcowa rodzina?
+2-0
Niedziela, 8 września 2019 r. godz. 15:31
~Madal
Psychopatyczny starzec bez rodziny, bez dzieci, który nie przepracował uczciwie ani jednego dnia, raczył wydalić z siebie instrukcję życia rodzinnego. A przecież wzorce ma zupełnie inne - własny, z wypędzonym przez zaborczą matkę ojcem i model promowany przez bratanicę wielokrotną dziewicę, czyli jedna kobieta, jej dzieci i ich ojcowie. A pensja minimalna w wysokości 3 tysięcy złotych do końca 2020 roku, a za cztery lata - w wysokości 4 tysięcy złotych jest naturalnym efektem napędzanej bezmyślnym rozdawnictwem i brakiem inwestycji inflacji. Powinien jeszcze dodać, że dolar będzie wtedy kosztował 6 zł, euro 8 zł a litr benzyny 10 zł. Ale to już nie jego probleme, bo on będzie się w piekle szczerbato zaśmiewał z naiwniaków.
+2-0
Niedziela, 8 września 2019 r. godz. 15:12
~olo
Do edzia i norma 66, ciesze się że się odnalzł ''edziu''bo już od roku nic nie wypocił. Swoją drogą tą propagnde pisał ten sam hejter liczący że ta pseudo opozycja znajdzie się w sejmie i senacie. Ale mam dla ciebie bardzo smutną wiadomośc PIS w sondażach już przekroczył 50 procent a walczymy o 70 procentowe poparcie po to aby zmienic komunistyczną konstytucje.
+0-2
Niedziela, 8 września 2019 r. godz. 14:50
~~~
Od trzech lat wszelkich szczebli administracja Kaczego Gumna działa jak bezduszna maszyna. Która pokazała, że wmawiając ludziom brednie o Polsce w ruinie można podstępem zdobyć władzę. I wbrew własnej nazwie sPISku zrujnować praworządność, zdusić marzenia o trwałej demokracji, stabilizacji i pokoju społecznym. Unicestwić rozdział kościoła od państwa, sklerykalizować je i ustanowić prymat ewangelii nad prawem stanowionym. W państwie świeckim polityk nie kompromitowałby się modłami na imprezie publicznej. Ale PiS zgrzeszył obcesowo. W złych intencjach! Każdy głosił miłość bliźniego, będącą podstawą pokoju. A bezprawie i niestrawność jest zaprzeczeniem filozofii miłości, rządzi poprzez strach, zburzyło ład społeczny w demokratycznej III RP, i z premedytacją podjudza obywateli, aby rzucili się sobie wzajemnie do gardła.
+2-0
Niedziela, 8 września 2019 r. godz. 13:15
~Sas
Za króla Sasa jedz, pij i popuszczaj pasa !
+0-0
Niedziela, 8 września 2019 r. godz. 12:57
~Ferdek z Lenina 30
Smutne ze nie rozumiemy swiata. Duszny kraj.
+1-0
Niedziela, 8 września 2019 r. godz. 12:34
~bezmózgowcom radość
Norma66 i Ed macie zdecydowanie rację. Ale ten przekupiony i ogłupiały tzw. suweren nic nie kuma tylko ogłupiać się dalej pozwala...
+2-0
Niedziela, 8 września 2019 r. godz. 12:17
~40 groszy za wpis
Szanowni mieszkańcy Stalowej Woli. Jakie zakłady mamy w mieście? NIEMIECKIE a to oznacza, że już u naszego sąsiada gospodarka mocno spowalnia. Czy prezydent miasta ma plan na zwolnienia i ewentualnie przeniesienie zakładów do tańszych krajów np. Rumunii, Indii? Nie ma i będzie wam budował ładne parki, chodniki ale już za kilka miesięcy poczujemy jak w Stalowej Woli będzie ponownie spore bezrobocie. Czy zbudują S19? Raczej nie bo wszystkie inwestycje od kolei do dróg powoli zaczynają mieć spore problemy. A czemu? Skoro koszty pracownicze wzrosły o 100% koszty materiałów budowlanych o 100% Firmy chcą negocjować nowe kontrakty bo inaczej grozi im bankructwo... A nasz wzrost PKB opiera się głównie na takich rządowych inwestycjach i pieniądzach z UE.
+1-0
Niedziela, 8 września 2019 r. godz. 14:52
~lol
Za Tuska pracowali ludzi za 8zł na godzine a ile firm zbankrutowało przy budowie autostrad to nawet Rudy nie wie bo miał to w du.ie.
+0-0
Niedziela, 8 września 2019 r. godz. 12:29
~zdxrfh
Pisowski suweren tego nie zrozumie.
+0-0
Niedziela, 8 września 2019 r. godz. 11:59
~wuju
Fajne zdjecie GŁUPI , GŁUPSZY i NAJGŁUPSZY
+2-0
Niedziela, 8 września 2019 r. godz. 14:53
~lol
KWi kwi. Czekaj tawarisiu na łomot w paździeniku.
+0-0
Niedziela, 8 września 2019 r. godz. 11:51
~Norma66
Polecam doskonałą książkę: Dionizy Sidorski "Panie Kochanku" (wydawnictwo Śląsk, 1987). Znakomity obraz społeczeństwa polskiego (oczywiście chodzi o szlachtę i częściowo o mieszczaństwo) drugiej połowy XVIII w. Panorama niewiarygodnej głupoty, chciejstwa i pazerności. A wszystko to podlane sosem zidiociałego patriotyzmu. Byliśmy wówczas pośmiewiskiem Europy i czytając to człowiek się zastanawia jak to było możliwe, że niepodległość straciliśmy dopiero pod koniec XVIII w. Dodajmy, że straciliśmy wyłącznie na własne życzenie, bo sytuacja międzynarodowa, zwłaszcza w pierwszej połowie XVIII w. była dla nas korzystna (między innymi wojna Rosji z Prusami). Dziś też powoli stajemy się pośmiewiskiem Europy. Dziś też na własne żądanie izolujemy się w Europie, zmierzamy do wyjścia z UE i sami pchamy się w łapy Rosji. No ale cóż, elektorat specjalnej troski ma prawo wyborcze i ochoczo z niego korzysta. Czy kiedyś zmądrzeje. Duża część zapewne nigdy. Reszta w końcu być może się obudzi, ale będzie już za późno.
+2-0
Niedziela, 8 września 2019 r. godz. 11:18
~Ed
W finale państwo jest zastępowane partią. Jej przegrana, zgodnie z regułami demokracji, staje się równocześnie przegraną państwa, bo poza PiS-em ono już automatycznie nie będzie istnieć. Wymiana kadrowa, prowadzona na wielką skalę, ośrodek decyzyjny poza strukturami władzy państwowej (Polską rządzi Kaczyński przy Nowogrodzkiej, a nie premier w Alejach Ujazdowskich i nie prezydent w swoim Pałacu Namiestnikowskim), marginalizacja Sejmu jako miejsca debaty i sporu, a nie rzucania wyzwisk - to wszystko przykłady wymywania państwa jako struktury niezależnej od jednej partii, służebnej wobec obywateli i mającej cechy trwałości. W dłuższym okresie, na przykład gdyby doszło do drugiej wygranej PiS-u i jeszcze jednej kadencji Zjednoczonej Prawicy, proces ten się pogłębi, a następcy staną przed dramatycznym pytaniem: jak wprowadzać swoją politykę poprzez państwo będące de facto w rękach pokonanego w wyborach przeciwnika politycznego. Niewątpliwe sukcesy rządów prawicy - wzrost ściągalności podatku VAT (a i tu są wątpliwości, czy nie mamy do czynienia z "operacją medialną") i Rodzina 500 plus są zanurzone w sosie propagandy sprawiającej wrażenie, że państwo uległo magicznej odmianie jako całość. Tymczasem zmiana zaszła we fragmentach, a istota niesprawnego państwa pozostała taka sama.
+3-0
Niedziela, 8 września 2019 r. godz. 14:56
~lol
A co w rzeczywistości , bo ten bełkot to jakiś alternatywny świat wewnątrz twojego umysłu.
+0-0
Niedziela, 8 września 2019 r. godz. 12:19
~40 groszy za wpis
Już jest przegrane. Stalowa Wola to idealna trampolina do Warszawy co widać na przykładzie jednego pana z zdjęcia. Czekamy na pana starostę bo też ptaszki śpiewają o posadzie w Warszawie. Na pana prezydenta też coś się znajdzie na cudowne dziecko PiS.
+1-0
Niedziela, 8 września 2019 r. godz. 11:45
~Bolo
A to już nie jesteś Elwira, Krzysiek czy Marek tylko Ed? Twoja pani Kanclerz ci te pseudonimy podrzuca? To dlaczego nie podpisujesz się Helmut, Wolfgang czy Brunhilda?
+0-2
Niedziela, 8 września 2019 r. godz. 11:08
~Mdm
Świetne zdjęcie. O 3 takich co ukradli księżyc.
+1-0
Niedziela, 8 września 2019 r. godz. 11:07
~Salak
PiS !Wszystkiego wam brak. Umiejętności,obycia,wiedzy,empatii,wykształcenia.Idąc po władzę zdemolowaliście wszystko, podwaliny demokracji,stosunki społeczne,podeptaliście wartości uniwersalne,piszecie alternatywną historię.Jesteście źli!! Żaden naród nie powinien płacić tak okrutnej ceny,żaden być tak traktowany przez współplemieńców.Bo to świadome działanie przeciw państwowości. I kościół katolicki,który rękoma PiS i ultrakatolików destabilizuje instytucje państwa żeby nie utracić przywilejów i dostępu do pieniędzy od rządzących. Już raz tak robił bojąc się przeniesienia do Polski ideałów Rewolucji Francuskiej i doprowadził za pieniądze Carycy Katarzyny II do Rozbiorów Polski.Wybór formacji Jarosława Kaczyńskiego to nie jest epizod, wpadka, próba szansy dla innego stylu rządzenia, innego modelu Polski. To koszmarna, wieloletnia klęska polskiej kultury. Prawnej, osobistej, duchowej.
+3-0
Niedziela, 8 września 2019 r. godz. 11:06
~Smyk99
Kolejny zjazd aparatczyków PIS- u, kolejne pranie mózgów, czas skończyć to wyciąganie kasy z kieszeni ludzi pracujących za 2--a tyś zł
+3-0
Niedziela, 8 września 2019 r. godz. 11:04
~~~
Stary kawaler poucza o rodzinie, dyletant o gospodarce, kłamca o prawdzie, hejter o wartościach, degenerat o moralności itd. - struktura "dobrej zmiany" ma taki schemat. Kaczyńskiemu już nie chodzi o władzę. Jemu chodzi o zemstę. Za to, że może być kimś tylko w otoczeniu miernot.
+3-0
Niedziela, 8 września 2019 r. godz. 10:55
~olek
Heterzy obrażajcie dalej mieszkańców naszego miasta a my wam w czasie wyborów pokażemy środkowy palec do góry. A co do konwencji była to najlepsza konwencja od nie pamiętnych lat chyba na całym świecie. Któryś hejter martwi się skąd PIS weźmie pieniądzena nowy program wyborczy na przyszłe 4 lata. Więc mu odpowiadam zabierze złodziejom VATu i ze wzrostu PKB bo dopóki bedzie rządził PIS będziemy mieli największy wzrost PKB na świecie.
+0-3
Niedziela, 8 września 2019 r. godz. 12:25
~40 groszy za wpis
Jeśli oglądasz TVP to może faktycznie dogonimy Szwajcarię. Tylko że w Szwajcarii mieszka 8,5 mln ludzi. Zaś w Polsce 39 mln ludzi. Chyba nie muszę pisać, że na każdego obywatela przypada dużo mniejsza cześć tortu. Kryzys też się zbliża a widać to na naszych oczach.. kup mała kawalerkę? Kup złoto? Może kup obligacje skarbowe USA, Niemiec czy Szwajcarii? Mają minusowy procent! Obligacje 10 letnie są gorsze od tych 3 miesięcznych! Rekordowo niskie stopy procentowe ale jak wzrosną to dopiero będzie płacz tych którzy wzięli kredyty.
+0-0
Niedziela, 8 września 2019 r. godz. 10:33
~Inka
Na konwencji SLD ,też cuda wygadują.Na przykład Nowacka o równouprawnieniu.Musi si e nauczyć judo karate itp.
+0-1
Niedziela, 8 września 2019 r. godz. 10:26
~Jacenty
Zaczyna to być komiczne jeszcze kilka wyborów i tych emerytur będzie ze dwadzieścia.Cyrk na kółkach nie sądziłem że takich czasów dożyjemy
+2-0
Niedziela, 8 września 2019 r. godz. 10:18
~oko
Czyli inflacja! Chleb po 25 zł , pietruszka po 50zł itd. Emeryci będą liczyć nie każda złotówkę, ale każde 10gr. Zaczną bankrutować mikro i małe przedsiębiorstwa. Bezrobocie. Taki jest scenariusz dla gospodarki napędzonej rozpasaną konsumpcją, a nie inwestycjami. Będzie kolejna wielka fala emigracji. Za chlebem.I kryzys na miarę tego w Grecji.
+3-0
Niedziela, 8 września 2019 r. godz. 12:06
~40 groszy za wpis
Do Bolo? Już to mówiliście lekarzom? Już to mówiliście przedsiębiorcom. To też mówił Gomułka kiedy to wywalił niewygodnych i dał im paszport na wyjazd z Polski. Czekamy aż naprawdę ludzie się obudzą i Kaczyński wtedy pójdzie na emeryturę. Czeka nas nowa Solidarność w 2023 roku?
+2-0
Niedziela, 8 września 2019 r. godz. 11:41
~Bolo
Podpowiadam: wyjedź już dziś!
+0-2
Niedziela, 8 września 2019 r. godz. 10:12
~jasio
co to zapijackiegeby na tym kniku
+0-0
Niedziela, 8 września 2019 r. godz. 10:06
~Bolo
Droga targowico, czy wasza pani Kanclerz pozwala wam jeszcze używać języka polskiego?
+0-2
Niedziela, 8 września 2019 r. godz. 14:48
~!!
Komu bliżej do Targowicy? Zaskoczony uchwaleniem dnia 3 maja 1791 roku konstytucji, nuncjusz papieski, Saluzzo, natychmiast donosił do Rzymu, że ustawa majowa była zamachem stanu dokonanym przy udziale aprobującego tłumu, a więc miała pozór rewolucji."Zwracając się do papieża, nuncjusz zalecał wstrzymanie się od sformułowań, które mogłyby pochwalić lub aprobować Konstytucję 3go maja. Nazywał też H.Kołłątaja, St.Staszica i Scypiona Piattolego (osobisty sekretarz króla) "jakobinami i złymi duchami króla." Kuria rzymska i polski kler obawiali się, że Polacy nie poprzestaną na Konstytucji, lecz pójdą dalej - wzorem rewolucji francuskiej -pozbawią wszelkich funkcji państwowych, zlikwidują przywileje kleru, położą rękę na jego majątku, a księży przeniosą na państwowe pensje. Co już częściowo miało miejsce po uchwaleniu w roku 1789 przez Sejm Wielki ustawy przeznaczającej dochody z diecezji krakowskiej na wojsko polskie. Zaborcy zaś gwarantowali Kościołowi nienaruszalność praw i dóbr. Papież Pius VI dał Rosji zielone światło do wojny z Polską i jej rozbioru, kierując 24.02.1792 r. brewe dziękczynne do Katarzyny II, w którym nazwał ją heroiną stulecia i sławił jej podboje. Wśród nich wymienił pierwszy rozbiór Polski.Katarzyna II zareagowała na Konstytucję, wspierając polskich przeciwników reform, magnatów (ultrakatolicki beton) i dostojników kościelnych, którzy 27 kwietnia 1792 roku zebrali się w Petersburgu (!) i ogłosili manifest unieważniający Konstytucję 3go maja oraz wzywający Rosję do zbrojnej interwencji w Polsce. W celu zatajenia faktu, że spisek zawiązano w Petersburgu manifest opatrzono datą 14 maja i ogłoszono w Targowicy na Ukrainie.Głównymi działaczami spisku byli: Franciszek Ksawery Branicki, Szczęsny Potocki i Seweryn Rzewuski oraz biskupi: Józef Kossakowski, Ignacy Massalski, Wojciech Skarszewski i Michał Roman Sierakowski, który pełnił funkcję naczelnego kapelana konfederacji. Papież Pius VI pobłogosławił targowicę i wyraził życzenie:"aby stworzenie konfederacji stało się początkiem niewzruszonej spokojności i szczęścia Rzeczypospolitej
+1-0
Niedziela, 8 września 2019 r. godz. 09:48
~Marek
"The Three Stooges"
+0-0
Niedziela, 8 września 2019 r. godz. 09:45
~Andy
Kto za to płaci? Wszyscy, a najbardziej i najwiecej najbiedniejsi, ponieważ przy inflacji, podwyżkach za żywność 10%, energii 20%, leki i usługi kolejne 15% a emeryturki wzrosną o 4% będzie bidusia wręcz ubóstwo. Oczywiście średnia inflacja potrzebna do wyliczeń podwyżek emerytur będzie 3%. Tylko ci ze średniej jak emeryci w większości nie kupują nowych samochodów, mieszkań, wczasów, a wszyscy nie kupujemy lokomotyw które nie zdrożeją wcale. W taki sposób tych trzech uśmiechniętych panów z pensja powyżej 10000 da sobie radę nawet pietrusze po 20 zeta kupią. A wy moi drodzy biedni rodacy otrzymacie michę ryżu i będziecie pili szampana ustami swoich tych trzech uśmiechniętych panów. Po czy się znów biedota wku... i kosztem ofiar i terroru będzie robić kolejna rewolucje, aby pogonić kolejnych komuchów.
+3-0
Niedziela, 8 września 2019 r. godz. 09:36
~nikt
MASAKRA!!!!!!!TAKIE PIERDOŁY OPOWIADALI ZE TYLKO GŁUPI NARÓD MOZE TO KUPIĆ!!!!WSZYSTKO BEDZIE KOLEJEK DO LEKARZY NIE BĘDZIE!!!!!KASA BĘDZIE!!!TYLKO CIEMNOTA MOZE W TO UWIERZYĆ>TRZY PAJACE ZE STALOWEJ SIĘ CIESZĄ!!!!!ŻENADA ZE TAKIE GŁUPOTY OPOWIADA MORAWIECKI I KACZYŃSKI!!!!!
+3-0
Niedziela, 8 września 2019 r. godz. 08:40
~olka
dlaczego tak potwornie śmierdzi powietrze, musiałam pozamykać okna, w garczkach metaliczny pył z wywietrznika, dlaczego, kużwa, tym się nie zajmiecie pier.....e lansiarze, dzieci mam!!!!!!!!
+2-0
Niedziela, 8 września 2019 r. godz. 09:31
~Kicior
Zrozum Oni nas i nasze dzieci mają w czarnej dziurze, Ty masz głosować na swojego oprawcę a potem o nic nie pytać tylko pracować na ich utrzymanie. To banda nieudolnych aparatczykow.
+3-0
Niedziela, 8 września 2019 r. godz. 07:02
~Azor Kudlak
A kiedy kosc za darmo? Hau?
+0-0
Niedziela, 8 września 2019 r. godz. 06:59
~Ferdek z Poniatowskiego
Pan Prezes na wczorajszej konwencji zakopał Shreka, Shrek już po tym nokaucie siem nie POdniesie. A wraz z nim POlegnie cała jego ferajna. I dobrze, bo już najwyższy czas zatopić Platformę
+0-0
Niedziela, 8 września 2019 r. godz. 06:59
~Zenon Z.
Bedzie elektrownia atomowa? Chcialbym.
+0-0
Niedziela, 8 września 2019 r. godz. 06:37
~Ferdek z Poniatowskiego
Ech, jak czytam te "mundre" komentarze troli totalnego ciamajdanu to rzygać mi siem chce. I wtedy se muszę na balkon wyjść bąka puścić, żeby mi ulżyło. Bo te totalne trole nie mają nic mądrego do powiedzenia, tylko wiatry mi wywołują, he he he. Ale se chociaż POdmuchać mogę, czyli w jakimś stopniu oni są POżyteczni dls mnie, he he he
+0-0
Niedziela, 8 września 2019 r. godz. 17:47
~Łubu dubu
Pisdrek .Co ty potrafisz oprócz puszczania bąków,pasożycie.Twoje zbydlenie powoduje u każdego normalnego człowieka odruch wymiotny.
+0-0
Niedziela, 8 września 2019 r. godz. 11:04
~123
Wy tam w tym kaczystanie to btylko bąki potraficie puszczać. Wali w całym kraju. Fuj
+0-0
Niedziela, 8 września 2019 r. godz. 06:14
~Ferdek z Poniatowskiego
Najlepsza konwencja Pana Prezesa ever, he he he. Już siem z Helenką nie możemy doczekać na drugą 13-tkę. Bo my wiemy, że PiS jest wiarygodny. i dlatego może siem postaramy o jeszcze jednego Polaka, żeby se kiedyś zagłosował na PiS. To jest Helenki pomysł he he uuu
+0-0
Niedziela, 8 września 2019 r. godz. 17:42
~Łubu dubu
Pisdrek żeby postarać się o nowego Polaka to trzeba mieć czym a ty to możesz jedynie tym herbatę zamieszać stary zgredzie.
+0-0
Niedziela, 8 września 2019 r. godz. 00:41
~nocna_kawa
Czy bylo na tej "konwencji" cos o zaciesnianiu pelni wladzy (sady, media, samorzady, administracja, Pegasus, itd.) w reku partyjnego bossa i zblizeniu do modelu takich krajow jak Moldawia i Turkmenistan? --- P.S. Partyjny boss wciaz obiecuje, wiecej i wiecej... tyle, ze ktos bedzie musial zaplacic za jego obietnice!
+1-0
Sobota, 7 września 2019 r. godz. 23:16
~Marek (USA)
Może się ktoś dziwić, ale ja nie słyszałem by była Delegacja na konwencie Koalicja Obywatelska w Warszawie, na konwencie PSL i Kukiz w Sandomierzu. Szacunek dla dziennikarzy za czujność i mieszkańców za aktywność
+0-0
Sobota, 7 września 2019 r. godz. 22:39
~4000+
Nie trzeba być ekspertem, że przy takiej minimalnej płacy to np. emerytów przy inflacji będzie stać na chleb z smalcem a darmowe leki to będą te z pułapu na ból głowy
+1-0
Sobota, 7 września 2019 r. godz. 22:22
~40 groszy za wpis
Szanowni Państwo, szykujemy się na BIEDA+ w 2023 roku ma być ponoć 4 tys. brutto płacy minimalnej. Co oznacza dla większości Polaków? BEZROBOCIE bo będzie się opłacało kupić maszyny i iść w automatyzację produkcji. Bo zatrudnienie pracownika, który ma najniższe kwalifikacje będzie nieopłacalne. Do tego Ci którzy są najbardziej wartościowi dla gospodarki czyli małe i średnie firmy będą maksymalnie obciążone wszystkimi podatkami, ZUS-em i daninami dla nierobów. Głosujcie dalej na PiS i dalszy socjalizm (sanacje w wykonaniu PiS).
+2-0
Niedziela, 8 września 2019 r. godz. 09:43
~Kicior
To powiedz na kogo głosować jak oni wszyscy są robieni obrzezanym wackiem.
+0-0
Niedziela, 8 września 2019 r. godz. 00:15
~Ela
Nie licz na to, że to zrozumieją. Potęga Kaczyńskiego wynika z głupoty jego elektoratu.
+2-0
Sobota, 7 września 2019 r. godz. 22:12
~Krzysiek
To już nie są żarty. Zabawnie było tylko do pewnego czasu, ale sytuacja bardzo się zmieniła. Było wiadomo, że aparat państwa wspólnie z Episkopatem działa na szkodę Polaków, ale dziś są na to konkretne dowody. Oto wiceminister sprawiedliwości, zastępca Zbigniewa Ziobry, sędzia (!!), stoi na czele farmy trolli oczerniających niezłomnych sędziów i ich rodziny łamiąc przy tym prawo. Państwo staje przeciwko swoim obywatelom, to jest dramat. DOdtakowo, okazuje się, że najprawdopodobniej służby specjalne zakupiły system do inwigilacji ludzi - "Pegasus".To nic innego, jak bolszewickie metody rodem z Rosji Stalina. Ludzie muszą sobie zdać sprawę z tego, że ten system, który stworzył Zbigniew Ziobro za przyzwoleniem Kaczyńskiego jest samonapędzającą się machiną represji. Prokuratorzy i sędziowie o wątpliwych kwalifikacjach i morlaności (kapciowi Ziobry) sprzeniewierzyli honor i połakomili się na stanowiska i korzyści z nich wynikające. Już tylko ten fakt powinien u kogoś względnie rozgarniętego intelektualnie włączyć czerwoną lampkę. To w końcu osoby, które będą decydować o ludzkich losach. Zastanawiam się, czy zwykły obywatel chciałby być "obsługiwany" przez skorumpowanego prokuratora, czy sędziego na usługach władzy. Prokuratorzy i sędziowie służalczo sprzyjający władzy są pozbawieni moralności i powtórzę - sprzeniewierzyli honor za stanowiska i dobre pieniądze i nie są godni wykonywania swojego zawodu, który ma chronić obywateli, a nie przeciwko nim występować. Stali się z własnej woli częścią samonapędzającego się systemu represji. Oni już wiedzą, że po ew. zmianie władzy, absolutnie wszyscy stracą stanowiska, prestiż i pieniądze, począwszy od prezydenta, premierów obecnego rządu, nowego ministra spraw wewnętrznych, koordynatora służb specjalnych, prokuratorów i sędziów. Z hańby nie będą sobie zdawać sprawy. Ich decyzje będzie można kiedyś ocenić i wyciągać konsekwencje prawne. Im dalej będą brnąć w bezprawne działania, tym najbardziej będą bezwzględni, żeby oddalić perspektywę rozliczenia ich z tego przed nowym system sprawiedliwości. To sprzyja powstawaniu efektu śnieżnej kuli - zrobią wszystko, żeby taki scenariusz oddalić w czasie. Postępowania prokuratorskie i wyroki sądowe będą zawsze na zamówienie polityczne. Może już to w niektórych wygeneruje jakąś refleksję. Niech zadadzą sobie pytanie, czy chcieliby, aby taki prokurator prowadził sprawę, a potem spolegliwy władzy sędzia wydawał wyrok na nich, czy ich bliskich. Taki był PRL, który trwał 44 lata, potem względna wolność okupiona krwią. To nie są żarty. Wtedy był tylko PRL. Dziś dołącza KOściół i faszyści. Zabójcza mieszanka. Trzeba docenić wolne jeszcze media, które obnażają moralność tej koszmarnej władzy. Wyobraźcie sobie, że istnieje tylko TV Narodowa. Wtedy system będzie działał bez żadnych zakłóceń i bardziej będzie ulegał demoralizacji. Kiedy przejmą media, a zrobią to pierwszą nocną ustawą, jeśli jakimś złośliwym zrządzeniem losu wygrają wybory, i będą mogli robić już absolutnie wszystko. Rozpoczną się dyskretne aresztowania opozycji i wszystkich innych krytykujących władzę, czy Kościół. Nikt już nie stanie w ich obronie. Żaden sędzia nie wyda sprawiedliwego wyroku, ani żaden prokurator rzetelnie nie przygotuje sprawy. Bezsensowną też staje się śmierć wszystkich, którzy stracili życie podczas zrywów społecznych przeciwko niesłusznie powracającemu systemowi. To być może ostatnie demokratyczne wybory, w których naród ma okazję i powinien czuć obowiązek, aby wziąć w nich udział. Nie zostań w domu. Ostrzegałem...
+1-0
Niedziela, 8 września 2019 r. godz. 09:56
~Krzysiek
@Kabo, ty na swój musisz jeszcze poczekać ;)
+0-0
Niedziela, 8 września 2019 r. godz. 09:55
~Krzysiek
@nie PO, przeczytaj tyle razy, abyś w pewnym momencie zrozumiał, co tu jest napisane. Albo po prostu spełaniasz podstawowoy warunek charakteryzujący elektorat PiS - brak Ci wyobraźni z powodu blokad intelktualnych, bo to się wszystko ze sobą łaczy. Jeżeli PiS uda się rządzić samodzielnie, już niedługo pomyślisz o Krzyśku w bardziej ludzki sposób ;) Ale wtedy będziesz mógł mnie pocałować w %^%#
+1-0
Niedziela, 8 września 2019 r. godz. 07:05
~nie PO
Kolego sympatyczny podałeś i czepiłeś się tylko jednego przykładu-sprawiedliwości.Czyżbyś miał coś na sumieniu i boisz się wyroku.PiS po prostu rozpieprzył kastę ludzi która robiła co chciała, sama się wybierała, wydawała wyroki,chroniła kolegów,nie wszczynała procedur procesowych,była nieodwoływalna.Może dużo obiecują ale przez te 4-lata podwyższyli płace minimalne, obniżyli podatki, dali na dzieci, dali emerytom,budują drogi z rozmachem, starają się gonić patologie w urzędach.A stara władza PO-PSL.Najlepszym przykładem jest HSW ESTW.Tak budowali to drugie ,że w efekcie zostanie ciepłownia bo firma Aberner wydoiła państwo polskie z gigantycznego odszkodowania za które odpowiada poprzedni rząd na czele z Panem Burym który podpisywał kontrakt na budowę nowego bloku energetycznego.Za poprzedniej władzy tak dobrze ci się żyło?. Podwyższyli wiek emerytalny,afera goniła aferę, kradli gdzie się tylko dało, oszukiwali polaków na prawo i lewo , robili tylko sobie dobrze. Pouciekali na zachód a zostawili po sobie smród i szreka któremu się wydaje że jeszcze coś zdziała.Zawiązują wszelakie koalicje tylko po to aby utrzymać się przy korytach poselskich i mącić.Tak nawiasem mówiąc ja nie pamiętam władzy która nie miałaby coś za uszami ale ci chociaż starają się coś zrobić dla Polski i naszych małych ojczyzn.
+0-1
Niedziela, 8 września 2019 r. godz. 06:12
~Kabo
tobie trzeba zabrać dowód
+0-0
Sobota, 7 września 2019 r. godz. 21:54
~smialy 43
widzicie ludzie,jezdza paraduja,a spoleczenstwo tego nie widzi,on zarabia11 tysiecy,dlaczego dla obcych ludzi nie ma pomocy,tylko buja sie ze swoja klika,co pan WEBER robi w STALOWEJ WOLI majac etat w warszawie,czy ktos moze sie za to wziasc,czuja sie pewni siebie,a ludzie na nich glosuja,ludzie obudzcie sie i na taczkach z ta elita,czy widzicie co sie dzieje w sklepach,jakie ceny,dla niego to pikus,jakby zarabial2 lub3 tysiace to by sie skrobal po glowie,ludzie wykopac po tylku ta elite pisowska,stalowa wola obudz sie
+1-0
Sobota, 7 września 2019 r. godz. 22:28
~Narodowiec
bo w przeciwieństwie do Poko pan Weber zabiega o sprawy Stalowej Woli w Warszawie aby były środki gdyby nie on i pan Nadberezny to obwodnica stadion i wiele innych rzeczy by nie powstało pokazał już to pan Szlezak bez wsparcia z Warszawy nic nie zrobił szczególnego
+0-1
Sobota, 7 września 2019 r. godz. 22:14
~Marek
Grochem o ścianę... Zapominasz, że mówisz do sprzedajnych Judaszy...
+0-0
Sobota, 7 września 2019 r. godz. 21:52
~stalowianka
Im bliżej wyborów, tym więcej obietnic PIS-owskich. Skąd oni wezmą pieniądze na te wszystkie 500+, 300+, 3000+, 4000+ ?? Ludzie czy wy wierzycie, że Polskę stać na takie rozdawnictwo?
+1-0
Sobota, 7 września 2019 r. godz. 23:10
~rolka
Dla równowagi po tych wszystkich "+" przyjdą "_". Ten gigantyczny dług publiczny który serwuje Polsce Stary kawaler wraz z największym kłamcą premierem będzie do spłacenia przez dzisiejszym beneficjentów i ich zstępnych(dzieci, wnuków czy prawnuków!)Nikt nikomu kto pożycza nie daruje zwrotu a nawet dopisuje odsetki od pożyczonej kwoty! Ludzie nie bądźcie naiwni, że to nic nie kosztuje. To jest śmieszny starszy pan uprawiający demagogię!
+1-0
Sobota, 7 września 2019 r. godz. 21:28
~olo
Hejterzy z pseudo opozycji dalej obrażajcie mieszkańców naszego miasta to my wam w czasie wyborów pokażemy środkowy palec do góry. Ja na waszym miejscu bardzo bym szanował mieszkańców naszego miasta bo to my jestśmy stolicą partii PIS.
+0-1
Sobota, 7 września 2019 r. godz. 21:24
~Haha
Związek homopis
+0-0
Sobota, 7 września 2019 r. godz. 21:23
~żenada...
I czym sie tak cieszą? że dorwali się koryta i korzystają z tego na max, a ludzie im klaszczą i w pół się kłaniają
+1-0
Sobota, 7 września 2019 r. godz. 21:23
~Jarek
Tyłki wypieli i do boju
+0-0
Sobota, 7 września 2019 r. godz. 21:22
~Moher49
PIS to syjonistyczna partia wykonująca polecenia Netaniahuya i Trumpa. Nie boi się PO, PSL, SLD, tylko wszystko robi, aby do sejmu nie weszła KONFEDERACJA, bo mogą się Polakom otworzyć oczy. Wtedy żadne ++ nie pomogą.
+0-0
Sobota, 7 września 2019 r. godz. 20:39
~Figa
Żal Polski :( Zak ze to szambo Pisowskie zalewa normalnych ludzi !
+1-0
Sobota, 7 września 2019 r. godz. 20:36
~optymista
Uwaga , pislamisci bardzo nerwowo reagują na pytanie o film Patryka V. Boja się zobaczyć swoich wodzów w złym świetle.Polecam testować ich reakcje.
+1-0
Sobota, 7 września 2019 r. godz. 20:29
~Prawda musi wyjść na jaw
Uwierzyli w obiecanki Prezesa kosztem naszych podatków łatwo się rozdaje nie swoje.
+1-0
Sobota, 7 września 2019 r. godz. 18:30
~Barbie
to, że jesteśmy w głębokiej d.pie to wszyscy już wiedzą, najgorsze jest to, że skuweren czuje się w niej coraz lepiej
+1-0
Sobota, 7 września 2019 r. godz. 18:21
~aga
Rafałek wyszedł na tym zdjęciu jak wampir:)
+0-0
Sobota, 7 września 2019 r. godz. 18:20
~gogogo
W stalowowolskiej delegacji uczestniczyli rowniez pracownicy urzedu miasta. Dziadostwo i kamieni kupa.
+0-0
Sobota, 7 września 2019 r. godz. 18:06
~Podatnik
Jaka delegacja. Miasto opłaciło wyjazd ?
+0-0
Sobota, 7 września 2019 r. godz. 17:26
~Julian
A starosty Zarzecznego nie było ?
+0-0
Sobota, 7 września 2019 r. godz. 17:02
~luk
praca i pokora??? to to czego u was brakuje. jest natomiast arogancja, kolesiostwo jak u poprzedników. a co z antyustawą 447? tacy z was patrioci.
+1-0
Sobota, 7 września 2019 r. godz. 20:07
~REQWJE
Afery, afery, gigantyczne afery to nie dzieło dobrej zmiany? O tym cicho sza? Ten umiar zmienił się na bezmiar cwaniactwa, złodziejstwa o niszczenia instytucji pastwa demokratycznego. Facet mający w dorobku życie z ... kotami mi będzie wmawiał, że wie co do szczęścia potrzeba. Aferzystom mówię stop. Czas pogonić "dobrą zmianę" na czele z singlem aferzystą! Polsko obudź się bo jeszcze nie jest za późno. Pamiętaj to wszystko co ten fantasta wygaduje wespół z ze zgrają magików odbywa się poprzez zadłużanie Państwa czyli mnie, ciebie, twoich dzieci i wnuków. To oni będą spłacać te "prezenty" fundowane ci dzisiaj.bo dzisiaj zaciągane są kredyty by czynić rozdawnictwo i być samemu przy korycie.
+1-0
Sobota, 7 września 2019 r. godz. 17:00
~piket
trojaczki Lucuś, Rafałek i Stasiu zrobili sobie "słit focie". przecudownie. :) a tak serio to kiedy dorośniecie do pełnionych funkcji? partia zrobiła was tymi kim jesteście bo bez niej to byście kim byli? lansujecie się za nasze, cieszycie się jak dzieci z bzdur jakie opowiada wasz wódz. jakbyście znali prawdziwe życie i trudy to może tych głupkowatych min by nie było jak na zdjęciu. ale ciemny lud to kupi. szkoda. :(
+1-1
Sobota, 7 września 2019 r. godz. 16:40
~janek82
W Grecji też było rozdawnictwo i socjalizm, głupi niewykształcony lud głosował i BUM - bankructwo nie nastąpiło tylko dlatego, że są w strefie euro. W Wenezueli, Argentynie już tak dobrze nie było, socjalizm doprowadza do bankructwa. Już niedługo czeka nas to samo.
+1-1
Sobota, 7 września 2019 r. godz. 16:28
~MottodlaElyty
Trzej przyjaciele z boiska: kudłaty oszołom, mierny ale wierny przewodnik i wazeliniarski wice ministrant. Żenada to za słabe słowo na ocenę poziomu yntelektualnego i moralnego lokalnej stalowowolskiej elyty. Kiedy Kaczyński pozna się w końcu na tych orłach miernoty i kiczu?
+0-0
Sobota, 7 września 2019 r. godz. 16:23
~tutejszy
platfusy są po takiej konwencji jak piesciarz po nokaucie....oj długo leżeć beda na deskach a ile dochodzić do siebie??? he he
+1-1
Niedziela, 8 września 2019 r. godz. 07:42
~jan
..... położ sobie woreczek z lodem na czoło, kogo interesują te pisowskie wygłupy poza wazeliniarzami ?
+0-0
Sobota, 7 września 2019 r. godz. 16:41
~janek82
Farma troli ruszyła, nieważne jakie durne pomysły doprowadzające do bankructwa kraju PiS ogłasza, ciemny lud kupuje i się cieszy...
+1-1
Sobota, 7 września 2019 r. godz. 16:08
~A Marta ma czterech
Siedemdziesięcioletni siwy jeden kawaler i jeden kot. To przykład polskiej rodziny.
+1-1
Sobota, 7 września 2019 r. godz. 16:50
~rabie.....
nie ma to jak dwa pedały połaczone ramą
+0-0
Sobota, 7 września 2019 r. godz. 15:59
~prosto z Lublina
Wreszcie owoce pracy Polaków sa sprawiedliwie dzielone. A PO+PSL należałoby zdelegalizować za te afery na dużą skalę.
+0-1
Wtorek, 10 września 2019 r. godz. 04:50
~Liverpool
Masz jakies dowody na owe "afery"? Bo jezeli nie, to zamknij brudna gebe i nie zmyslaj! # Ober-prokurator i minister sprawiedliwosci w jednej osobie (jak za glebokiej komuny...) Ziobro juz kilka lat spedzil na poszukiwaniu tych dowodow i do tej pory nic nie wykryl.
+0-0
Sobota, 7 września 2019 r. godz. 15:58
~Narodowiec
Prezes rozjechał przeciwników nokaut 14 emerytura podwyższenie plac o 600 zł w tym roku
+0-1
Sobota, 7 września 2019 r. godz. 17:40
wiechu
Te dodatkowe emerytury zapewne prezes wypłaci z własnych oszczędności,natomiast wyższe płace za pomocą spec ustawy.
+1-0
Sobota, 7 września 2019 r. godz. 16:36
~janek82
A pieniądze na te obietnice to się same wydrukują, prawda?
+1-1
Sobota, 7 września 2019 r. godz. 15:58
~Seks w Lublinie
To był sex zbiorowy. Takiego pierd...ia nigdzie nie znajdziecie!
+1-1
Sobota, 7 września 2019 r. godz. 16:52
~Ferdek z Poniatowskiego
PO paradzie tęczowych pier——a nikt nie przebije
+1-0
Sobota, 7 września 2019 r. godz. 15:46
~Ferdek z Poniatowskiego
postanowiłem sie leczyć. Na Wyszyńskiego jusz bylem ale musze leczyć głupote w zamknietym szpitalu. Nie wiecie gdzie pszyjmujo bez skierowania?
+0-1
Sobota, 7 września 2019 r. godz. 22:41
~Alojzy
Ponoć z legitymacją partyjną w psychiatryku leczą z hejtu. 100 % miejsc wolny
+0-0
Sobota, 7 września 2019 r. godz. 17:03
~Łubu dubu
Pisdrek.Ty masz na punkcie całowania w tyłek jakąś obsesję.Tak ci zostało z czasów kiedy całowałeś po du.pach pierwszych sekretarzy w czasach komuny.Teraz możesz wycałować starego kawalera bo kot nie daje rady.
+0-1
Sobota, 7 września 2019 r. godz. 15:52
~Ferdek z Poniatowskiego
ciebie plagiacie przyjmą bez skierowania jako szczególny przypadek, he he he. A teraz POcałuj mnie w oba POlczki POniżej pasa baranie niestrzyżony, he he he
+1-0
Sobota, 7 września 2019 r. godz. 15:30
~Ferdek z Poniatowskiego
Pan Prezes to wielki Polak i wybitny polityk. Kocha swój kraj tak jak każdy z nas. A w POKO miernota i totalna targowica. Ja nie rozumiem jak można być takim kosmoPOlitą, żeby interesy innych przedkładać ponad interesy własnego kraju. To po prostu jest niePOjęte. Hańba! Ale POlak POtrafi...
+1-1
Sobota, 7 września 2019 r. godz. 17:11
~Łubu dubu
Dla takiej miernoty jak ty wszystko jest zrozumałe oprócz tego co oczywiste.
+0-1
Stalowka.NET - Wiadomości lokalne z miasta Stalowa Wola i okolic
Copyright 2001 - 2020 Stalowka.NET
  » O nas  » Redakcja  » Reklama  » Kontakt
Wszelkie prawa zastrzeżone.
X Ta strona korzysta z plików cookie w celu świadczenia usług i realizacji potrzeb użytkowników. Pliki te mogą być zapisywane w pamięci Twojego urządzenia. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej. Więcej w polityce prywatności.