Stalowa Wola Stalowa Wola: Huta Stalowa Wola
Wiadomości lokalne z miasta Stalowa Wola i Powiatu Stalowowolskiego. Najnowsze! Najszybciej!
Kamera na żywo na panoramę Stalowej Woli na skrzyżowanie al. Jana Pawła II z ul. KEN
Nagrania audio, rozmowy z ciekawymi ludźmi
Fotografie z najważniejszych wydarzeń w Stalowej Woli
Kanał youtube.stalowka.net - Pierwsza stalowowolska telewizja internetowa
Encyklopedia miasta Stalowa Wola
Zapowiedzi zbliżających się wydarzeń kulturalnych
Baza adresowa najważniejszych firm i instytucji życia publicznego
Bezpłatna baza ogłoszeń dla mieszkańców miasta Stalowa Wola jak i Powiatu Stalowowolskiego
Twoje konto
Strona główna  Stalowa Wola / Wiadomości Niedziela, 23 lutego 2020 r. Imieniny: Damiana, Romana, Romany
 Wiadomości lokalne
» Trzy auta zderzyły się na drodze powiatowej przy bazylice
» Podkarpackie Centrum Piłki Nożnej - prolog z frekwencyjnym konfliktem
» Wypadek na Poniatowskiego. 1 osoba ranna
» Jedyna i niepowtarzalna wystawa na Zamku w Baranowie Sandomierskim
» Przy PCPN-ie przydałby się obiekt hotelowy
» Truciciele psów na błoniach?
» Policyjna debata: porozmawiajmy o bezpieczeństwie!
» Mieszkańcy nie zawiedli. ZPO kupi dla pacjentów 160 kompletów pościeli
» Elektrociepłownia Stalowa Wola - komunikat
» DW-871: przyczepa z drewnem wpadła do rowu
» Wybory prezydenckie 2020. Zbierają podpisy pod kandydaturą Małgorzaty Kidawy-Błońskiej
» Wycięto Dąb Wolności w Pysznicy. Mieszkańcy pytają: dlaczego?
Więcej » 
 Zasłyszane...
"Najciekawsze na tej wystawie jest spojrzenie na rozwój Stalowej Woli z perspektywy mieszkańca, człowieka. Jego dzieciństwo, dorastanie, miłość, sukces przemijanie".
Katarzyna Zarzycka, Muzeum Regionalne w Stalowej Woli
 Imprezy w mieście
» Viva Moniuszko
» Wernisaż wystawy "To nic…" Marzeny Kaspieruk w Galerii TŁO
» Teresy Prokop myśli i przemyślenia…
» Piotr Bałtroczyk Stand-up: Starość nie jest dla mięczaków
» Pamiętamy o Żołnierzach Wyklętych
» Grupa MoCarta wśród gwiazd czyli historia muzyki wg Grupy MoCarta
» 12 tenorów & Diva. Doskonały prezent na Dzień Kobiet!
» O kobietach dla kobiet i nie tylko… czyli Dzień Kobiet w Muzeum
» "Szczęśliwa godzina": Młoda Polska
» Konkurs "Tak piszę o muzyce"
Więcej » 
 Fotoreportaże
Stalowa Wola: Pierwsza potańcówka dla seniorów
»Pierwsza potańcówka dla seniorów
»Stalowa Wola: Polska Wystawa Gospodarcza 2020
»Orszak Trzech Króli 2020
»Stacja Rozwadów: nowe perony i infrastruktura na Lublin
»Pożar w historycznym budynku Dyrekcji Naczelnej HSW
Więcej » 
Wiadomości lokalne / Polityka i Samorządy

Niedziela, 18 sierpnia 2019 r. godz. 15:37     /Magdalena Rodecka/
Piknikiem Rodzinnym PiS zakończył objazd po kraju. Co dla Stalowej Woli?

Gdy tylko prezes PiS Jarosław Kaczyński pojawił się na horyzoncie, tłum zaczął skandować jego imię oraz bić brawa.
Gdy tylko prezes PiS Jarosław Kaczyński pojawił się na horyzoncie, tłum zaczął skandować jego imię oraz bić brawa.
Fot. Jacek Rodecki
"Dobry czas dla Polski" - pod takim hasłem liderzy Prawa i Sprawiedliwości, piknikiem rodzinnym w Stalowej Woli zakończyli przedwyborczy objazd po Polsce. Do hutniczego grodu zawitali: prezes PiS Jarosław Kaczyński, premier Mateusz Morawiecki oraz była premier, europosłanka Beata Szydło oraz partyjni działacze z regionu.

Piknik miał się rozpocząć w południe w Parku Miejskim przy wodnym placu zabaw. Na uczestników imprezy czekały bezpłatne atrakcje: dmuchańce, bańki mydlane, bajkowe maskotki itp. Rozdawano chorągiewki z logo PiS jak i polityczną prasę. Politycy przyciągnęli tłumy. Zdecydowanie większą część stanowili zagorzali wyborcy, nie mogący się doczekać ich przyjazdu. Nie straszny był żar lejący się z nieba. Przybyli wspomagali się kapeluszami i wodą.

Po godzinie opóźnienia spotkanie rozpoczął poseł RP Rafał Weber i marszałek województwa podkarpackiego Władysław Ortyl. Mówiono tym, że piknik to okazja aby porozmawiać o sprawach społecznych, rozwoju gospodarczym regionu, pochwaleniu się walorami miasta, województwa. Poseł Weber przypomniał, że piknik rodzinny odbywa się pod hasłem "Dobry czas dla Polski" i takie były cztery ostatnie lata.

Po przywitaniu gości, do krótkiej debaty na temat zmian i polityki PiS, zaproszono ministrów i senator Janinę Sagatowską. Sagatowska, która ubiega się ponownie o mandat senatora w październikowych wyborach parlamentarnych, mówiła, że "dobra zmiana" kojarzy jej się z życzliwym podejściem do ludzi bo to oni są najważniejsi. Wspominała ludzi o wielkich sercach, kojarzonych z naszym miastem: byłego dyrektora HSW S.A. Zdzisława Malickiego oraz biskupa Edwarda Frankowskiego. Dodała, że należy sprawić aby do Stalowej Woli tak jak do Rzymu, prowadziły wszystkie drogi. Jej zdaniem miasto zmieniło się nie poznania a na ulicach widać coraz więcej uśmiechniętych ludzi.

Minister Inwestycji i Rozwoju Jerzy Kwieciński przypomniał, że rząd Prawa i Sprawiedliwości w swojej polityce stawia na zrównoważony rozwój. Dlatego tak wiele środków jest lokowanych w tzw. Polsce Wschodniej gdyż do tej pory ta część była najbardziej zaniedbywana. W kontekście Stalowej Woli, rodzinnego miasta ministra, zdradził, że w ramach rozwoju terenów zielonych, zostanie dofinansowana modernizacja zabytkowego zespołu pałacowego w Charzewicach. - Stalowa Wola już jest piękna ale będzie jeszcze piękniejsza - zapewnił Kwieciński. Przypomniał, że w naszym regionie, najbardziej kluczowe inwestycje to: europejska trasa VIA Carpatia, S-74, obwodnica Stalowej Woli i Niska, elektryfikacja linii kolejowej Rozwadów - Lublin, przeprawa mostowa przez San i modernizacja warsztatów szkolnych.

Minister Sportu i Turystyki Witold Bańka, wyliczył, że tylko na Podkarpaciu dofinansowano kwotą 300 mln. zł, szereg projektów o charakterze sportowym i rekreacyjnym. Dzięki temu w Stalowej Woli powstał wodny plac zabaw, park linowy, Podkarpackie Centrum Piłki Nożnej. Do tego dojdzie w najbliższym czasie podpisanie umowy z gminą Stalowa Wola na dofinansowanie 2,8 mln, zł budowy krytego lodowiska.

JAROSŁAW KACZYŃSKI: 13 PAŹDZIERNIKA OBRONIMY POLSKI

Gdy tylko prezes PiS Jarosław Kaczyński pojawił się na horyzoncie, tłum zaczął skandować jego imię oraz bić brawa. Wcześniej poinformowano, że przez ogrom ludzi chcących go przywitać, przedłużało się opóźnienie w jego wystąpieniu.

Na początku Jarosław Kaczyński podsumował odbywające się w różnych częściach Polski Pikniki Rodzinne: - Wszędzie było podobnie, wszędzie było radośnie. Wszędzie ludzie, którzy uczestniczyli w tych spotkaniach, mówili o tym, że jest zmiana, że się poprawiło. My nie mówimy oczywiście, że wszystko dzisiaj w Polsce jest dobrze, to jeszcze daleka droga. Musimy przecież dogonić tych, którzy są na zachód od naszych granic, ale jest lepiej. Okazało się, że można. Można zmieniać Polskę. Pokazaliśmy, że władza, która chce, jest w stanie tego dokonać, że nie ma barier, których nie można przekroczyć. Polityk mówił o demokracji, dotrzymywaniu wyborczych obietnic i wiarygodności władzy.

Lider PiS udzielił poparcia dla abp. Marka Jędraszewskiego, który podczas homilii użył sformułowania: "tęczowa zaraza", w kontekście odbywających się w różnych częściach miasta parad równości. - Musimy bronić rodziny, jej właśnie broni ks. abp Marek Jędraszewski, jestem mu za to wdzięczny. Są tacy, którzy chcą odebrać nam naszą wolność i prawa, atakują nasze świętości, podważają to, co jest normalnością. Trzeba odeprzeć ten atak. Obronimy Polskę, ale obronimy ją wtedy, jeżeli podejmiemy 13 października odpowiednie decyzje - stwierdził Kaczyński.

Prezes PiS zapewnił, że w dalszym ciągu będzie rozwijał branżę zbrojeniową i że Huta Stalowa Wola będzie mogła liczyć na kolejne zamówienia, dzięki którym zatrudnienie w spółce wzrośnie. Wytknięto także naganną komunikację z Lasami Państwowymi, w kontekście kupna przez miasto i prezydenta Stalowej Woli Lucjusza Nadbereżnego, 140 hektarów lasu pod nowe inwestycje.

Kaczyński zapewnił, że dla PiS-u była i w dalszym ciągi będzie rodzina, kościół i wszelkie wartości z nimi związane. Zaś każdy atak na te wartości ma zostać odparty. Polska w porównaniu do krajów Europy Zachodniej pozostanie "wyspą wolności". - W centrum naszej uwagi jest normalna rodzina. Określona w Konstytucji i innych ustawach. Musimy jej bronić bo trwa ofensywa, "wędrowny teatr" w kolejnych miastach - mówił prezes. Na koniec zaapelował o poparcie i wsparcie 13 października tych, którzy Polskę rozwijają.

PREMIER MORAWIECKI: ZAANGAŻUJEMY SIĘ W BUDOWĘ POZIOMU ŻYCIA

Premier Mateusz Morawiecki przypomniał, że to nie jest jego pierwsza wizyta w Stalowej Woli. W codziennym rządzeniu krajem potrzeba natomiast dużo "stalowej woli" aby przebić się przez szklane sufity niemożności, które krępowały nas w czasach III RP". - Prosimy o stalową Wolę i ją deklarujemy - zapewnił Morawiecki.

Premier RP przypomniał, że na projekty społeczne rząd PiS przeznacza rocznie 85-90 miliardów złotych. Zapowiedział, że to nie koniec wsparcia: - Chcemy zaangażować się w kolejnych latach w to, co jest dla Polski najważniejsze - budowanie poziomu życia takiego albo jeszcze lepszego, jaki jest w państwach Europy Zachodniej - to jest nasz cel, to jest dzisiaj nasz punkt odniesienia, ale ja wierzę, że za dekadę lub dwie w stosunku do niektórych państw przeskoczymy tamten poziom życia i będziemy lepiej, piękniej żyli i mieli również dużo więcej wolności.

- Pis chce być partią dobrobytu dla polskich rodzin. Będzie nią tak długo jak Polacy nam zaufają. Mamy bowiem umiejętności zarządzania instytucjami podatkowymi - stwierdził Morawiecki. Szef rządu wykazywał, że środki na projekty społeczne dla rodzin, seniorów, osób niepełnosprawnych, ciężką pracą wyrwali mafiom VAT-owskim, przestępcom podatkowym, wielkim korporacjom międzynarodowym.

- Jest dzisiaj szczególny czas. Mamy rzeczywiście kilka najbliższych tygodni decydujących być może o dekadach, a więc zapytajmy siebie, naszych przyjaciół, sąsiadów, rodziny, najbliższych, czy chcemy, żeby państwo było stalowe jak ze stali, żeby miało stalową wolę w realizacji programów społecznych czy żeby było państwem tekturowym? - pytał zebranych premier na zakończenie swojego wystąpienia.

EUROPOSEŁ BEATA SZYDŁO: MAMY STALOWĄ WOLĘ I DETERMINACJĘ, BY DOBRY CZAS DLA POLSKI TRWAŁ

- Stalowa Wola jest symbolem rządów PiS, bo tutaj obudziła się ta wiara w to, że można zwyciężyć, ale również w to, że może być inaczej, że może być lepiej - mówiła Beata Szydło. Zaznaczyła, że zadaniem rządu PiS jest wspierać projekty, które są potem przez nie umiejętnie wykorzystywane.

Była premier przypomniała, że są tacy politycy, którzy w kampanii wyborczej mówią jedno, a potem robią drugie: - Przypomnijcie sobie państwo, jak mówiła Platforma: "nie podniesiemy wieku emerytalnego!". Potem jeden z pierwszych planów, który został zrealizowany to było właśnie podniesienie wieku emerytalnego. PiS obiecało powrót do poprzedniego wieku emerytalnego i dotrzymało słowa.

W trakcie swojego wystąpienia Beata Szydło wspominała swoją wizytę w Stalowej Woli, podczas której spotkała się z mieszkańcami przed Miejskim Domem Kultury: - Spotkaliśmy się w czasie kampanii wyborczej i prosiliśmy Państwa o zaufanie i możliwość realizacji programu, z którym szliśmy do wyborów. Wtedy też rozmawialiśmy bardzo dużo o Polsce.

Na 7 września w województwie lubelskim PiS zapowiedziało konwencję programową, podczas której zostanie zaprezentowany program wyborczy.

Strona do druku Drukuj artykuł    

Jeżeli masz jakieś ciekawe informacje, chcesz przekazać coś ważnego,
coś interesującego, nie wahaj się - napisz do nas: redakcja@stalowka.net

Dodaj komentarz do artykułu »  

Sobota, 24 sierpnia 2019 r. godz. 16:57
~Oli
Beata zakończyła nawet z hukiem.
+0-0
Piątek, 23 sierpnia 2019 r. godz. 08:34
~Roman
Publicysta i były minister w rządzie Tadeusza Mazowieckiego - Waldemar Kuczyński skomentował aferą PiS-u w Ministerstwie Sprawiedliwości. Kuczyński o wyborach i aferze trolli w MS Jeśli PiS nie uzyska większości konstytucyjnej, a opozycja zyska większość w Senacie, demokracja wróci na pewniejszy grunt. Jest szansa naprawić błąd roku 2015 nawet nie odsuwając PiS od władzy. Jeśli nie chcecie odebrać im władzy, to dla swego bezpieczeństwa ograniczcie ją. O Piebiaku: To najzwyklejsze moralne kanalie. Z takich odpadów profesjonalnych i moralnych stworzona jest nomenklatura obecnej władzy. I 40 proc. Polaków nie rzyga tym, jak wydawałoby się powinni normalni ludzie, tylko bije im brawo. Dumni Polacy kochający wolność! Dobrze, że mam już 80 lat. Najbardziej obelżywe słowa w języku polskim tracą moc w konfrontacji z takim kimś, jak Piebiak i wszyscy jemu podobni w obecnej władzy, a są ich tam już tysiące. Odchodzi ten człowiek, jak ostatnia moralna szmata i w tej roli znajdzie się na czarnych kartach historii sądownictwa w Polsce. Współczuję jego rodzinie i potomkom. O PiS: Ta władza, dla utrzymania się jest zdolna do wszystkiego, także do mokrej roboty wobec politycznych przeciwników. Do wszystkiego. To pierwsza taka gangsterska ferajna po 89 r., wyprana z moralności i przerażona możliwością odpłaty za swe czyny. Do dziennikarzy i profesorów popierających PiS - czy afera Piebiaka umocni was w popieraniu PiS, czy może otworzą się wam oczy na to czym na prawdę jest wasz wybranek?! Cała ta ferajna u władzy to są "piebiaki" różnej maści. Owoce gwałtownego od 2015 r. wzrostu popytu na pachołków nowej nomenklatury. A jak głosi uniwersalne prawo podaż pachołków jest zawsze większa niż popyt. Stąd wyrojenie "piebiaków" z zatęchłych zakamarków społeczeństwa. Sprawa Piebiaka i Emilii, to śrubka w mechanizmie, na którym budowane jest od 4 lat państwo w Polsce. Było kiedyś podobno "państwo z dykty". Podobno było. Teraz jest państwo z gówna. Pisowska nomenklatura to "piebiaki", odrzuty, odpady. Demokracja spoczywa na ludziach z charakterem, dyktatura na pachołkach. Od 4 lat mamy ich wyrój ze ścieków społecznych. Obsadzono nimi państwo, bo są najpewniejszym fundamentem jednoosobowej, ponadprawnej władzy Kaczyńskiego. Taka jest dziś zgwałcona przez łotrów Rzeczpospolita. Władzy tak plugawej, jak ta od czterech lat, takiej hołoty rządzącej Rzeczpospolitą dotąd nie było. A co jeszcze przed nami? Rodacy co wam złego zrobiła Ojczyzna, żeście ją tak splugawili? Posłuchajcie języka, jakim te kanalie ze szkalującej bandy u Ziobry i w okolicach mówią o najpodlejszej kampanii niszczenia ludzi, którą prowadzą, głośnej już na cały świat, i porównajcie z niewinnym "szczebiotaniem" ludzi poprzedniej ekipy u Sowy. Zmiana rzeczywiście dobra."
+0-0
Piątek, 23 sierpnia 2019 r. godz. 18:21
~Norma66
Od czegoś podobnego zaczynał się faszyzm... Wykluczenie, naznaczenie, eksterminacja...
+0-0
Piątek, 23 sierpnia 2019 r. godz. 07:52
~Krzysiek
Ludzie, nie pozwólcie sobie, ani swoim bliskim odebrać wolności, okupionej już krwią tych, którzy jej pragnęli. Odzyskanie jej kiedyś znowu będzie okupione czyjąś krwią. Nie dajcie sobie jej odbrać.
+0-0
Czwartek, 22 sierpnia 2019 r. godz. 15:20
~Irena
Ludzie komu Wy oddaliście władzę?? To jest jakaś patologia... Ministerstwo Sprawiedliwości niszczy życie niewinnym ludziom, sędziom. To co mogą zrobić z nami???
+0-0
Piątek, 23 sierpnia 2019 r. godz. 12:53
~Bławat
Dlaczego nie chcesz napisać konkretów? Czyżby to nie było w Twoim interesie? Jestem za karaniem źle czyniących ludzi, obojętnie jakiej opcji.
+0-0
Piątek, 23 sierpnia 2019 r. godz. 07:45
~Sos
@bławatek, z której farmy nadajesz?
+0-0
Czwartek, 22 sierpnia 2019 r. godz. 21:11
~Bławat
Jakieś nazwiska? Kto jest pokrzywdzony? Ktoś nie dostał kasy?
+0-0
Czwartek, 22 sierpnia 2019 r. godz. 14:57
~Krzysiek
Polskę zjada nowotwór złośliwy. Państwo występuję przeciwko swoim obywatelem. Tak było tylko za PRLu. Tego właśnie chcecie? Pieniądze na 500+ wkrótce się skończą. Chyba nie nie wierzycie w to, że tak będzie zawsze.
+0-0
Czwartek, 22 sierpnia 2019 r. godz. 12:21
~Bławat
Licznik trolla bije, że hej!
+0-0
Czwartek, 22 sierpnia 2019 r. godz. 10:42
~Bezdzietny ojciec z Torunia
Obecna władza działa jak zorganizowana grupa przestępcza. Otrząśnij się!
+0-0
Środa, 21 sierpnia 2019 r. godz. 20:18
~mixxer
Kolejne przedwyborcze obietnice cudownie uzdrowionego (juz nie kuleje...) Wielkiego Wodza Partyjnego? A tymczasem: "Marszałek Sejmu zapowiedziała na zamkniętym spotkaniu z dziennikarzami, że w sprawie publikacji poczeka na wyrok Trybunału Konstytucyjnego. Jej zdaniem wyrok Naczelnego Sądu Administracyjnego nie jest w tej sprawie nakazujący (!). Przejęcie Krajowej Rady Sądownictwa było jednym z elementów reformy Zbigniewa Ziobry. Nowe przepisy wygasiły kadencje sędziów, którzy do tej pory w niej zasiadali. Ich następców wybrali już nie sędziowie, ale Sejm. "By wystartować w wyborach do Rady, trzeba było uzyskać poparcie co najmniej 25 sędziów. Pełną wiedzę o tym, kto poparł członków KRS, mieli urzędnicy Sejmu z marszałkiem Markiem Kuchcińskim na czele oraz minister sprawiedliwości Zbigniew Ziobro. Od 1,5 roku nie chcą jednak ujawnić informacji." Czy nie tak wyglada panstwo rzadzone przez mafie? Dzisiaj neguja jeden wyrok sadowy, jutro moze drugi, a pojutrze moga w ten sam sposob zanegowac wynik wyborow!
+0-0
Środa, 21 sierpnia 2019 r. godz. 20:17
~Adela
Oszustwo+, Hejt+
+0-0
Środa, 21 sierpnia 2019 r. godz. 14:27
~Ewa
Władza zapewnia swoim ludziom bezkarność. To nie pierwszy przypadek, kiedy prokuratura natychmiast nie zabezpiecza dowodów w postaci laptopów, telefonów i nośników danych. W przypdaku afery KNF było to samo. Ktokolwiek popiera tego typu działania władzy, staje się ich wspólnikiem. Naprawdę takiej władzy pragniecie?
+0-0
Środa, 21 sierpnia 2019 r. godz. 13:13
~pol
W hejcie pis-u nikt nie przebije
+0-0
Środa, 21 sierpnia 2019 r. godz. 13:11
~Nie płacz Ewka
Lokalna ciemnota przybyła zobaczyć przyjezdnych głupków.
+0-0
Środa, 21 sierpnia 2019 r. godz. 00:51
~Gienia
Jarek przez te afery się nie wyśpi. Musi wstawać o 11 AM i zarządzać kryzysem. Ile tak pociągnie?
+0-0
Środa, 21 sierpnia 2019 r. godz. 17:18
~Umma
@Janek masz rację, śpi spokojnie. Nawet 13.12.1981 spał spokojnie do 12. Teraz będzie obchodził 38 rocznicę nie internowania.
+0-0
Środa, 21 sierpnia 2019 r. godz. 06:16
~jan
.... nie przesadzaj śpi spokojnie, już wie że większość ludzi została skutecznie otumaniona przez jego kolesi, mając w sondażach 44% mogą sobie na każdą podłość pozwolić, tak jak z tym Piebiakiem..... wystarczy ludziom rzucić parę groszy, a Rydzykowi kilkaset milionów ....
+1-0
Środa, 21 sierpnia 2019 r. godz. 00:09
~Ferdek z Poniatowskiego
Dzięki programom plusowym PiSu mogę inwestować oszczędności na przyszłość, jakby nie daj Boże totalni sfałszowali wybory. I jak wtedy zabiorą 500+ i 13-tkę to se będę ze swoich podbierał, żeby przeżyć do następnych wyborów wygranych przez PiS. Tak, że mam zwrot większy niż inflacja, bo se mądrze inwestuję
+0-0
Środa, 21 sierpnia 2019 r. godz. 22:16
~Lucca
Wam (PiSowscy propagandzisci) juz kompletnie brak chocby sladowych ilosci wszelkiego wstydu i moralnosci. Czy to juz samo dno? Czy jutro, lub pojutrze wyjda na jaw jeszcze wieksze przekrety, jeszcze gorsze swinstwa??
+0-0
Środa, 21 sierpnia 2019 r. godz. 20:14
~Urban
Inflacja zeżre te twoje "prezenty". Bedziesz miał miliony i kupi ci zona parę skarpet i kalesony na zimę. Czas zmądrzeć.
+0-0
Środa, 21 sierpnia 2019 r. godz. 09:57
~Lol
W skoku Wołomin od kolesi bredzisława z Wsi ?
+0-0
Środa, 21 sierpnia 2019 r. godz. 05:22
~jan
.... najlepiej zdeponuj sobie oszczędności w SKOKu, bo jak cię okradnie ,,dobra zmiana" będziesz mniej nieszczęśliwy....
+0-0
Wtorek, 20 sierpnia 2019 r. godz. 23:42
~Liverpool
"Na pewno nie było umowy formalnej. Było to robione "pod stołem" - w ten sposób na pytanie o pieniądze, jakie dostawała pani Emilia, która brała udział w akcji hejtowania sędziów, a o swych działaniach raportowała wiceministrowi sprawiedliwości Łukaszowi Piebiakowi, mówił w TOK FM Konrad Pogoda, jej pełnomocnik." ``````````````````````````````````````` Przecie mafia zawsze dogaduje sie ustnie - nie podpisuje zadnych papierkow!
+0-0
Środa, 21 sierpnia 2019 r. godz. 10:25
~~~
Pokazaliście pisowskie warchoły, na czym polega pisowska reforma sądów. Świat, to nie podkarpackie, niedouczone kmioty, które wam przyklaskują nawet, jakbyście im na łby nas.rali. Jak wy się pokażecie w Europie i na świecie, wy bezwstydne KANALIE!?
+0-0
Wtorek, 20 sierpnia 2019 r. godz. 23:22
~Bławat
Elwira, przebierańcu- ilu odpowiedzialnych za zbrodnie komunistyczne, zostało ukaranych przez sądy? Ile spraw procedowano, żeby się przedawniły? Który z tych sędzi został odsunięty?
+0-0
Czwartek, 22 sierpnia 2019 r. godz. 15:24
~Bławat
@sdo- napisz który rząd ustanowił prawo o przedawnieniach? Który rząd sprzeciwił się lustracji? Jaka partia chce wynagradzać wysokimi emeryturami funkcjonariuszy SB?
+0-0
Środa, 21 sierpnia 2019 r. godz. 20:20
~Sdo
@blawatku zapytaj Piotrowicza ilu?
+0-0
Środa, 21 sierpnia 2019 r. godz. 10:01
~123
Sędziów nie szanuję ogóle bo miałem z tym badnem ludzkim do czynienia. Niedouczony dzieci komunistycznych rodziców z pogardą dla szaraka. Przez to towarzystwo niktmprzsz 30 lat nie został rozliczony
+0-0
Środa, 21 sierpnia 2019 r. godz. 06:59
~Marek
Masz pozdrowienia od sędziego Kryże. Szanuj sędziów, bo nie wiesz na kogo kiedyś trafisz.
+0-0
Wtorek, 20 sierpnia 2019 r. godz. 22:12
~Elwira
Z sieci ... "To już nie są żarty. Zabawnie było tylko do pewnego czasu, ale sytuacja bardzo się zmieniła. Było wiadomo, że aparat państwa wspólnie z Episkopatem działa na szkodę Polaków, ale dziś są na to konkretne dowody. Oto wiceminister sprawiedliwości, zastępca Zbigniewa Ziobry, sędzia (!!), stoi na czele farmy trolli oczerniających niezłomnych sędziów i ich rodziny łamiąc przy tym prawo. Państwo staje przeciwko swoim obywatelom, to jest dramat. To nic innego, jak bolszewickie metody rodem z Rosji Stalina. Ludzie muszą sobie zdać sprawę z tego, że ten system, który stworzył Zbigniew Ziobro za przyzwoleniem Kaczyńskiego jest samonapędzającą się machiną represji. Prokuratorzy i sędziowie (kapciowi Ziobry) sprzeniewierzyli honor i połakomili się na stanowiska i korzyści z nich wynikające. Już tylko ten fakt powinien u kogoś względnie rozgarniętego intelektualnie włączyć czerwoną lampkę. To w końcu osoby, które będą decydować o ludzkich losach. Zastawaniem się zwykły obywatel chciałby być "obsługiwany" przez skorumpowanego prokuratora, czy sędziego na usługach władzy. Prokuratorzy i sędziowie służalczo sprzyjający władzy są pozbawieni moralności i powtórzę - sprzeniewierzyli honor za stanowiska i dobre pieniądze i nie są godni wykonywania swojego zawodu, który ma chronić obywateli, a nie przeciwko nim występować. Stali się z własnej woli częścią samonapędzającego się systemu represji. Oni już wiedzą, że po ew. zmianie władzy, absolutnie wszyscy stracą stanowiska, prestiż i pieniądze, począwszy od prezydenta, premierów obecnego rządu, nowego ministra spraw wewnętrznych, koordynatora służb specjalnych, prokuratorów i sędziów. Z hańby nie będą sobie zdawać sprawy. Ich decyzje będzie można kiedyś ocenić i wyciągać konsekwencje prawne. Im dalej będą brnąć w bezprawne działania, tym najbardziej będą bezwzględni, żeby oddalić perspektywę rozliczenia ich z tego przed nowym system sprawiedliwości. To sprzyja powstawaniu efektu śnieżnej kuli - zrobią wszystko, żeby taki scenariusz oddalić w czasie. Postępowania prokuratorskie i wyroki sądowe będą zawsze na zamówienie polityczne. Może już to w niektórych wygeneruje jakąś refleksję. Niech zadadzą sobie pytanie, czy chcieliby, aby taki prokurator prowadził sprawę, a potem spolegliwy władzy sędzia wydawał wyrok na nich, czy ich bliskich. Taki był PRL, który trwał 44 lata, potem względna wolność okupiona krwią. To nie są żarty. Trzeba docenić wolne jeszcze media, które obnażają moralność tej koszmarnej władzy. Wyobraźcie sobie, że istnieje tylko TV Narodowa. Wtedy system będzie działał bez żadnych zakłóceń i bardziej będzie ulegał demoralizacji. Kiedy przejmą media, a zrobią to pierwszą nocną ustawą, jeśli jakimś złośliwym zrządzeniem losu wygrają wybory, i będą mogli robić już absolutnie wszystko. Rozpoczną się aresztowania opozycji i wszystkich innych krytykujących władzę, czy Kościół. Nikt już nie stanie w ich obronie. Żaden sędzia nie wyda sprawiedliwego wyroku, ani żaden prokurator rzetelnie nie przygotuje sprawy. Bezsensowną też staje się śmierć wszystkich, którzy stracili życie podczas zrywów społecznych przeciwko niesłusznie powracającemu systemowi. To być może ostatnie demokratyczne wybory, w których naród ma okazję i powinien czuć obowiązek, aby wziąć w nich udział."
+0-0
Środa, 21 sierpnia 2019 r. godz. 07:33
~Edward
@Ferdek, daj szansę choć dwóm synaspom, które próbują nawiązać kontakt w twoim mózgu. Przeczytaj jeszcze raz i daj im sznsę ;)
+0-0
Środa, 21 sierpnia 2019 r. godz. 07:24
~Elwira
@Ferdek z Poniatowskiego, oczywiście, że mam komunistyczną przeszłość. Żyłam w tych czasach i mam porównanie. Jeżeli Ty też, to jedno z nas jest kretynem. Ja wiem kto to jest.
+0-0
Środa, 21 sierpnia 2019 r. godz. 06:57
~Marek
@Ferdek, jak autor zaznaczył, tekst kierowany jest do elektoratu względnie rozgarniętego intelektualnie. Ty jesteś 100% kretyn, dlatego nic z tego nie zrozumiałeś. Tak, wykopie ich z grobów i osądźcie. Czekaj, Kryże jeszcze żyje.. ;)
+0-0
Środa, 21 sierpnia 2019 r. godz. 00:01
~Ferdek z Poniatowskiego
Elwira ty masz świra. Tylko aparat władzy, aparatczykowie, itp., itd. Przecież to jest nomenklatura rodem z PRLu, tak że masz komunistyczną przeszłość. To widać, to słychać, to czuć. Zamilcz czerwona zarazo
+0-0
Wtorek, 20 sierpnia 2019 r. godz. 18:16
~Ferdek z Poniatowskiego
Wspomnicie słowa Ferdka. Jescze będą nam tęczowe zebry malowac dla pieszych, bo ja śledzę i słucham co ta tęczowa zaraza wyprawia na Zachodzie, dzięki swojej znajomości języków obcych. Ale przeżyjemy i to. Ja na wszelki wypadek se białą farbę gromadzę, bo będę tęczowe zebry zamalowywał na takie jak zawsze były.
+0-0
Środa, 21 sierpnia 2019 r. godz. 20:16
~Urban
Film "Smoleńsk " jest dla tych którzy praw fizyki nie znają. Albo wagarowali , albo takie tumany.
+0-0
Środa, 21 sierpnia 2019 r. godz. 19:06
~Cysorz jarosław
Pisdrek.Nawet stary kawaler już nie mówi,że polegli pod Smoleńskim tylko,zginęli bo zrozumał,że to brednie ale skutecznie miesiączkami zrył berety takim osobnikom jak ty.
+0-0
Środa, 21 sierpnia 2019 r. godz. 02:15
~moherowa babka
sam jesteś zaraza umysłowy inwalido
+0-0
Środa, 21 sierpnia 2019 r. godz. 00:47
~JAJ
Ferdek teraz do białego malują czerwone zebry. Czerwona zaraza?
+0-0
Wtorek, 20 sierpnia 2019 r. godz. 23:58
~Ferdek z Poniatowskiego
Cysorz jarosław, a ty se zobacz film "Smoleńsk" to zobaczysz co ta twoja zaraza zrobiła
+0-0
Wtorek, 20 sierpnia 2019 r. godz. 22:01
~ytikikx
znasz 2 jezyki te w butach
+0-0
Wtorek, 20 sierpnia 2019 r. godz. 21:48
~Cysorz jarosław
Pławiak.Zobacz film Sekielskich to zobaczysz co z dziećmi wyprawia inna zaraza.
+0-0
Wtorek, 20 sierpnia 2019 r. godz. 17:11
~Obatel x
@blawat, za wszelką cenę to bolszewicy próbują utrzymać władze. Nawet w ministerstwach maja jak się okazało ministrów i działy do spraw hejtu zorganizowanego na obywateli.
+2-0
Wtorek, 20 sierpnia 2019 r. godz. 17:02
~Elwira
Elektoracie PiS, jesteście wspólnikami tej bolszewickiej władzy, która używa aparatu państwa do rujnowania ludziom życia i na pewno nie jest z tego powodu wsryd, ale uwierzcie mi, taki czas przyjdzie, gdy będziecie wstydzić się samych siebie.
+2-0
Wtorek, 20 sierpnia 2019 r. godz. 14:23
~Bławat
Wszystko jasne przebierańcu (używanie wielu nicków, świadczy o nieuczciwości i złych intencjach)! Za wszelką cenę wygrać wybory, a jak się nie uda, to wojna domowa. Wałęsa to jasno podkreślił, a on się na tym zna ;)
+1-0
Środa, 21 sierpnia 2019 r. godz. 00:03
~Ferdek zz Poniatowskiego
Irena, a o tobie powstanie film: "Irena da za guldena"
+0-0
Wtorek, 20 sierpnia 2019 r. godz. 17:05
~Irena
Ferdek, kiedyś powstanie o tobie film - "Człowiek z g*wna"
+0-0
Wtorek, 20 sierpnia 2019 r. godz. 16:22
~Ferdek z Poniatowskiego
POgonimy POlszewików ciupagami. Nie będą nam tęczowej Polski urządzać. Polska jest biało czerwona. Polska Białoo Czerwoniii śpiewają kibice, a Polska nasi tęęęęczowi
+0-0
Wtorek, 20 sierpnia 2019 r. godz. 10:31
~~~
Niby się wie że mini satrapa z Nowogrdzkiej jest cyniczny, ale jednak poraża gładkość tego kłamania, lekkość tego szczucia jednych przeciwko drugim.To już jest więcej niż trochę podobne do przemówień Hitlera.
+0-0
Wtorek, 20 sierpnia 2019 r. godz. 10:10
~Kika
"Zrobimy wszystko, by je przed morowym powietrzem uchronić. Po pierwsze: wyeliminujemy zagrożenie. Definitywnie, raz na zawsze. Zabijemy nosicieli zarazy. Rwanda jest tylko jednym przykładem procesu, który kończy się masową przemocą dokonaną przez zwykłych ludzi na innych zwykłych ludziach. W innych ludobójstwach było podobnie. Władza, często z udziałem duchownych, zawsze z pomocą mediów, rozpowszechnia fałszywe informacje o jakiejś grupie, o jakichś środowiskach, mające wśród ludzi wzbudzić grozę. Władza szeruje lęk. Dlatego słowa arcybiskupa Marka Jędraszewskiego o "tęczowej zarazie" muszą budzić nasz sprzeciw. I popierający je list biskupa Henryka Hosera, kiedyś mieszkającego w Rwandzie i tuż przed ludobójstwem mającego tam ogromne polityczne wpływy, muszą budzić strach. Wczorajsze wystąpienie Jarosława Kaczyńskiego w Stalowej Woli, który krakowskiego metropolitę za nienawistne słowa chwali, to eskalacja przemocy. To język ludobójców." W. Tochman "Wygrać wybory za wszelką cenę, choćby za cenę krwi"
+2-0
Wtorek, 20 sierpnia 2019 r. godz. 10:06
~ECS
Ofiary komuny przewracają się w grobach. Lata komuny, walki z nią i ofiary z tą walką niczego was nie nauczyły. Dzisiaj mamy powrót do tych czasów. Ministerstwa hejtu, propagandy i nienawiści. Ministrowie zajmują się hejtem i nie jest to przypadek jednego wiceministra tylko system jest tak budowany, aby was trzymać za twarz, podobnie jak to robiła "czerwona zaraza" jak to powiedział pan Jędraszewski. Dopuścicie do władzy ludzi małych, złych, smutnych i brutalnie depczących innych ludzi. Takiej tv publicznej i ludzi, którzy się zwą dziennikarzami przypominaja czasy hejtu Urbana za komuny, tylko teraz takich ludzi jest dziesiątki zatrudnionych i płacimy im kasę z naszych podatków. Jak zmienią prawo, że prokurator będzie aresztował tymczasowo to zobaczycie jak was będą wsadzać do aresztów, ale będzie za późno i potrzeba będzie ofiar aby zmienić tą bolszewię.
+2-0
Wtorek, 20 sierpnia 2019 r. godz. 17:12
~Ada
Grochem o ścianę... Ale dziękuję za ten głos rozsądku.
+1-0
Wtorek, 20 sierpnia 2019 r. godz. 09:46
~Esbek
Nakwiczały się opozycyjne trolle? No to TVN i bajo!
+0-2
Wtorek, 20 sierpnia 2019 r. godz. 09:22
~Salak
Od trzech lat wszelkich szczebli administracja Kaczego Gumna działa jak bezduszna maszyna. Która pokazała, że wmawiając ludziom brednie o Polsce w ruinie można podstępem zdobyć władzę. I wbrew własnej nazwie sPISku zrujnować praworządność, zdusić marzenia o trwałej demokracji, stabilizacji i pokoju społecznym. Unicestwić rozdział kościoła od państwa, sklerykalizować je i ustanowić prymat ewangelii nad prawem stanowionym. W państwie świeckim polityk nie kompromitowałby się modłami na imprezie publicznej. Ale PiS zgrzeszył obcesowo. W złych intencjach! Każdy głosił miłość bliźniego, będącą podstawą pokoju. A bezprawie i niestrawność jest zaprzeczeniem filozofii miłości, rządzi poprzez strach, zburzyło ład społeczny w demokratycznej III RP, i z premedytacją podjudza obywateli, aby rzucili się sobie wzajemnie do gardła.
+1-0
Wtorek, 20 sierpnia 2019 r. godz. 09:21
~Norma66
Zamiast tworzyć społeczeństwo obywatelskie, biedaki o niewolniczej mentalności roztrwoniły tę wolność klęcząc przed średniowiecznymi mitologiami i ekscytując się tym, co "największy Polak" wymamrotał w niedzielę na anioł pański zagryzając kremówką. W miejsce sprawnego i laickiego społeczeństwa z XXI wieku, mamy niezdolnych do poruszania się po rzeczywistości magów i "drużynę pierścienia" od siedmiu boleści, a wszyscy tak samo zgięci w pasie kłaniając się hierarchom kościelnym, jakby był XVII wiek. Następnym razem po odzyskaniu wolności , należy zacząć od OCHRONY dzieci przed tymi szkodliwymi bzdetami i od EDUKACJI OBYWATELSKIEJ. Ale na razie musimy obejrzeć ten syif do końca. Miłej zabawy życzę.
+2-0
Poniedziałek, 19 sierpnia 2019 r. godz. 23:59
~Arczi
Uff! Całe szczęście wyjechaliśmy na wakacje i ominął nas ten żenujący cyrk. Pozdrowienia znad Bałtyku!
+3-0
Poniedziałek, 19 sierpnia 2019 r. godz. 22:42
~Same
Czy opozycja przestanie się kompromitować tym hejtem? Walczycie z mową nienawiści ponoć. No widać właśnie. Brutalny hejt, kłamstwa i półprawdy. Zwykłe chamstwo!
+0-2
Wtorek, 20 sierpnia 2019 r. godz. 14:59
~EM
Jakoś na zwykłym hejcie i półprawdzie na razie został złapany wiceminister sprawiedliwości i niejaka Emilia ...
+2-0
Wtorek, 20 sierpnia 2019 r. godz. 05:56
~jan
..... niebawem odmowę całowania butów 1-go Sekretarza KC też będziesz nazywać hejtem i zdradą ....
+2-0
Poniedziałek, 19 sierpnia 2019 r. godz. 23:53
~Liverpool
Od hejtu to macie teraz nowego "specjaliste"... to PiSowski wiceminister sprawiedliwosci. Zalosna postac, zalosny kraj !
+3-0
Poniedziałek, 19 sierpnia 2019 r. godz. 22:56
~Waldek
Tego akurat słuchasz od swoich pisowkich idoli. ;) Z jedną różnicą, oni nie mówią półprawd, tylko łżą jak pis ;)
+1-0
Poniedziałek, 19 sierpnia 2019 r. godz. 22:28
~Bolo
No dobra. Teraz na poważnie. Macie jakąś sensowną alternatywę dla PiSu? Tylko nie piszcie, proszę o jakimś PO czy "PseudoNowoczesnej" , tylko poważne propozycje poproszę!!!
+0-0
Wtorek, 20 sierpnia 2019 r. godz. 07:28
~Marta
@Ferdek, chciałbyś, być sądzony przez takiego sędziego, albo ktokolwiek z Twojej rodziny, jeżeli w ogóle ją kiedykolwiek miałeś?
+0-0
Wtorek, 20 sierpnia 2019 r. godz. 01:29
~Ferdek z Poniatowskiego
Pola, a kto ma przywrócić względną normalność i równowagę? Totalni złodzieje? A cha cha cha cha, he he he. A może tęczowa Wiosna? A cha cha cha cha cha. Pola obaliła se jabola i ma wizje twórcze, he he he
+0-2
Poniedziałek, 19 sierpnia 2019 r. godz. 22:55
~Pola
Wszystko jest lepsze dziś od PiS. Najpierw trzeba przywrócić względną normalność i równowagę. Rządzą nami nienapasieni kretyni, którzy skasowali praworządność. "Wiceminister sprawiedliwości i prawa ręka Zbigniewa Ziobry stoi za zorganizowanym hejtem wobec sędziów, którzy sprzeciwiają się wdrażanym przez PiS zmianom w wymiarze sprawiedliwości. Onet ustalił, że wiceminister sprawiedliwości Łukasz Piebiak aranżował i kontrolował akcję, która miała skompromitować szefa największego sędziowskiego Stowarzyszenia "Iustitia". "
+3-0
Poniedziałek, 19 sierpnia 2019 r. godz. 21:08
~Dec
Takich śedziwó chcecie w Polsce Kaczyńskiego?? "Wiceminister sprawiedliwości i prawa ręka Zbigniewa Ziobry stoi za zorganizowanym hejtem wobec sędziów, którzy sprzeciwiają się wdrażanym przez PiS zmianom w wymiarze sprawiedliwości. Onet ustalił, że wiceminister sprawiedliwości Łukasz Piebiak aranżował i kontrolował akcję, która miała skompromitować szefa największego sędziowskiego Stowarzyszenia "Iustitia". "
+3-0
Poniedziałek, 19 sierpnia 2019 r. godz. 22:17
~Liverpool
W cywilizowanym kraju taki wice-minister "sprawiedliwosci" juz podalby sie do dymisji. Tyle, ze obecna Polska coraz bardziej oddala sie od standardow panujacych w cywilizowanych krajach...
+3-0
Poniedziałek, 19 sierpnia 2019 r. godz. 19:53
~ben benek
Ale jaja;;;;za500=+żeby się tak zeszmacic i witac ta pisowska holote….. wstyd i hanba
+3-0
Wtorek, 20 sierpnia 2019 r. godz. 16:44
~muzyk
jak tak lubisz fujarki 666 to zapisz się do Wiosny, tam jest duży wybór będziesz mógł grać ile dusza zapragnie. Nawet na cymbałkach co są przy fujarce
+0-0
Wtorek, 20 sierpnia 2019 r. godz. 15:31
~Ferdek z Poniatowskiego
666 ty Ferdzia pocałuj w oba policzki poniżej pasa, bo pograć na fujarce to ci nie dam ty G z LGBT. Niech ci Ktoś z Wiosny da
+0-0
Wtorek, 20 sierpnia 2019 r. godz. 08:21
~666
Ferdziu mogę zagrać na twojej fujarce zakamuflowany G z LBGT.
+0-0
Poniedziałek, 19 sierpnia 2019 r. godz. 21:18
~Ferdek z Poniatowskiego
ben benek a gdzie dzisiaj grasz? Bo bym se chętnie posłuchał jak bębnisz, he he he. A na fujarce też grasz? He he he
+0-0
Poniedziałek, 19 sierpnia 2019 r. godz. 18:59
~zły
czy wy czytacie co wy piszecie?? może pisać potraficie, ale tego co piszecie ni w ząb nie rozumiecie, tak samo jak tego co czytacie, jesteście jak małpy, którym brzytwy rozdano...
+0-0
Wtorek, 20 sierpnia 2019 r. godz. 05:34
~jan
.... nie mój cyrk, nie moje małpy.
+0-0
Poniedziałek, 19 sierpnia 2019 r. godz. 17:51
~SN
"W centrum naszej uwagi jest normalna rodzina. Określona w Konstytucji i innych ustawach. Musimy jej bronić bo trwa ofensywa, "wędrowny teatr" w kolejnych miastach - mówił prezes" Normalna rodzina czyli Prezes , kot i święta Martusia ...
+1-0
Poniedziałek, 19 sierpnia 2019 r. godz. 17:40
~to ja
Mateuszek kłamczuszek
+0-0
Poniedziałek, 19 sierpnia 2019 r. godz. 18:01
~Ferdek z Poniatowskiego
he he he, aleś siem podsumował
+0-0
Poniedziałek, 19 sierpnia 2019 r. godz. 16:21
~Ferdek z Poniatowskiego
Jak siem Sorosowi skończą piniondze to i tęczowa zaraza zniknie
+0-0
Wtorek, 20 sierpnia 2019 r. godz. 05:44
~jan
.... w tym całe nieszczęście, bo pisowi widać nie braknie kasy na takich ,,pożytecznych idiotów" jak ty ....
+0-0
Poniedziałek, 19 sierpnia 2019 r. godz. 22:14
~Łubu dubu
Pisdrek ty jesteś jak Judasz.Za parę groszy dla bachorów i trochę więcej emerytury własną matkę byś sprzedał .
+0-0
Poniedziałek, 19 sierpnia 2019 r. godz. 21:40
~Ferdek z Poniatowskiego
Matylda, a skąd ty masz tylda? He he he. San Franisko jest teraz zasrane przez bezdomnych, a tęczowi dogorywają na ulicach dręczeni chorobami.
+0-0
Poniedziałek, 19 sierpnia 2019 r. godz. 21:29
~Ferdek z Poniatowskiego
Panie Moher49, ja to mógłbym Pana Prezesa na barana nosić po Stalówce, jakby tylko zechciał. Moje smarki dostały 500+, ja z Helenką 13-tą emeryturę i siem nam tak polepszyło, że chce siem żyć. A żydkom to ja gest Kozakiewicza pokażę jak będzie trzeba. Narazie se czekam co powie Prezydent Trump, bo to jest mądry Amerykanin, nie jak te barany od Demokratów. A Soros to popiera tęczowych, bo to jest najbardziej niebezpieczny człowiek na świecie. Zobacz pan ile tu baranów dla niego robi za troli. Dlatego jak ich kataloguję. PiS jest najlepszą alternatywą dla Polski na obecny czas, reszta to totalna targowica, co chce nas wyprzedać. Tylko, że to są ciamajdy, he he he, to ja jestem spokojny
+0-0
Poniedziałek, 19 sierpnia 2019 r. godz. 18:55
~Matylda
Pierwsze "teczowe ruchy" powstawaly i rosly w sile w Nowym Jorku i w San Francisco w latach 60-tych XX wieku. I zaden Soros nie mial z tym nic wspolnego. To informacja dla tego tepego PiSuarczyka, Fredka.
+1-0
Poniedziałek, 19 sierpnia 2019 r. godz. 18:51
~Moher49
Panie Ferdku, ja sobie myślałem, że pan się na jakiegoś pazia w orszaku prezesa załapie, ale pan zostaje, to i dobrze, bo pańska łaska na pstrym koniu jeździ. Panie Ferdku, ten PIS to też od Sorosa kasę brał poprzez fundację niejakiego Smolara. Orban Sorosa z Węgier wywalił, w Polsce Soros ma się dobrze nic mu nie grozi, podobnie jak Krytyce Politycznej niejakiego Sierakowskiego co gwiazdę Dawida na naszego orła nałożył. POPIS wszystko widzi i nie robi nic. Teraz jeszcze 88 żydowskich senatorów z USA każe Trumpowi z Polski pieniążki od Polaków wydusić, co PIS cichcem czyni.
+0-0
Poniedziałek, 19 sierpnia 2019 r. godz. 18:21
~Obserwator
Jak inflacja zje ci zawartość portfela to nie będziesz miał na prąd i przestaniesz pisać swoje bzdury.
+0-0
Poniedziałek, 19 sierpnia 2019 r. godz. 16:08
~Stanley
Bolo czy 12 lat podstawówki nie nauczyło Cię skleić poprawnie jednego zdania/typ mohera/
+0-0
Poniedziałek, 19 sierpnia 2019 r. godz. 18:34
~Bolo
A Ciebie po 28 latach studiowania nie nauczyli pisać po polsku? W języku polskim są przecinki, pytajniki,kropki, takie znaczki, które mają bardzo duże znaczenie w zdaniu. Mnie w podstawówce nauczyli, a Ciebie "wykształciuchu" po 8 fakultetach chyba nie.
+0-0
Poniedziałek, 19 sierpnia 2019 r. godz. 16:07
~Ferdek z Poniatowskiego
Pogonimy Polszewików i tęczową zarazę na zachód. Tam siem maslimy nimi zajmą, he he he
+0-0
Wtorek, 20 sierpnia 2019 r. godz. 17:37
~Tecza
Ferdek wracaj na Białoruś, nic tu po tobie
+0-0
Poniedziałek, 19 sierpnia 2019 r. godz. 20:16
~Goak
Ferdek widać że zachowania, wzorce i ideały wschodnie wysłałeś z mleczkiem matuszki Rosji.
+0-0
Poniedziałek, 19 sierpnia 2019 r. godz. 16:07
~Iwona
Ludzie jak sie czyta wasze komentarze to az mdli, jak bardzo jestescie nieszczesliwi w swoich zyciach? Az tak wam sie nie uklada?! Jak az tak wam nie pasuje to pora ruszyc dupe i zmienic cos w swoim zyciu a nie wylewac swoje frustracje w internecie. Skoro uwazacie sie za az tak ambitnych to pokazcie swoj poziom bo jak narazie sam rynsztok z was wychodzi.
+0-0
Poniedziałek, 19 sierpnia 2019 r. godz. 22:21
~Ferdek z Poniatowskiego
Mają doskonałego nauczyciela tego od strząsania pisowskiej szarańczy z drzewa. A ten od moherowych beretów jeszcze lepszy
+0-0
Poniedziałek, 19 sierpnia 2019 r. godz. 20:48
~Cysorz jarosław
Mają doskonałego nauczyciela tego od drugiego sortu i kanalii.
+0-0
Poniedziałek, 19 sierpnia 2019 r. godz. 17:47
~Mars
Iwona dokładnie, za takich to aż wstyd że mieszkają w StW
+0-0
Poniedziałek, 19 sierpnia 2019 r. godz. 16:29
~Ferdek z Poniatowskiego
ja jestem bardzo szczęśliwy, bo rządzi PiS i chciałbym aby to moje szczęście trwało jak najdłużej
+0-0
Poniedziałek, 19 sierpnia 2019 r. godz. 16:04
~DaMr
@Ciepły czlowiek - na Bialorus to ze swoim poziomem jezyka i wypowiedzi nadajesz sie ty. Frustraczku, jak nie masz nic wartosciowego do powiedzenia to nie wypowiadaj sie.
+0-0
Poniedziałek, 19 sierpnia 2019 r. godz. 20:12
~Sara
I tyle masz do powiedzenia sługusie partyjny. Pomykaj na wschód tam gdzie twoi idole.
+0-0
Poniedziałek, 19 sierpnia 2019 r. godz. 15:10
~Kazim
Złodziejska banda rzuca ochłapy i tanie gadżety a tępe barany się cieszą. Co się stało z Polakami?
+1-0
Poniedziałek, 19 sierpnia 2019 r. godz. 15:22
~Bolo
Twój tekst to jest ta tzw. "Tolerancja" ?
+0-0
Poniedziałek, 19 sierpnia 2019 r. godz. 14:40
~Bławat
Czy jest jakaś alternatywa, dla obecnej opcji rządzącej? Dawajcie swoje propozycje, będzie weselej ;)
+0-0
Poniedziałek, 19 sierpnia 2019 r. godz. 21:10
~Bolo
Staż - a długo będziesz trzymała?
+0-0
Poniedziałek, 19 sierpnia 2019 r. godz. 20:43
~Cysorz jarosław
Bolo coś ci się pomyliło.Ten program o któym piszesz nie jest programem Wiosny.To program takich jak biskup Petz i jemu podobni w obronie których stawał Jędraszewski.
+1-0
Poniedziałek, 19 sierpnia 2019 r. godz. 20:09
~Staż
@bolo, a ty wolisz do buzi?
+0-0
Poniedziałek, 19 sierpnia 2019 r. godz. 15:28
~Bolo
Może "wiosna" z programem " Ch.. nam w d.." ?
+0-1
Poniedziałek, 19 sierpnia 2019 r. godz. 14:36
wiechu
"JAROSŁAW KACZYŃSKI: 13 PAŹDZIERNIKA OBRONIMY POLSKI".PiS jako jedyne ugrupowanie,nie potrafi istnieć bez wrogów.Szczególnie przed wyborami nasila się histeria związana z "zagrożeniem"kraju.W 2015 byli to uchodźcy,obecnie LGBT.Wtórują temu obłędowi hierarchowie KK(nie bezinteresownie).Do tego obietnice socjalne,wciskanie bajeczek o dobrobycie mieszkańców dzięki rządom dojnej zmiany i sukces wyborczy gwarantowany.Premier obiecywał nowe,dobrze płatne miejsca pracy,a co za tym idzie rozwój Stalowej Woli.Te miejsca pracy zapewne w miejscowej elektrowni.Rządzący karmią elektorat Stalówki populistycznymi hasłami,a ten łyka je niczym pelikan ryby.Pycha kroczy przed upadkiem.Oby nastąpił on jak najszybciej,a mieszkańcy wyszli z letargu,puki nie jest za późno.
+1-0
Poniedziałek, 19 sierpnia 2019 r. godz. 17:55
~soso
Oby tak też się stało. Obudź się Polsko, nie czas na letarg!
+0-0
Poniedziałek, 19 sierpnia 2019 r. godz. 14:29
~Frank 4
Programy i wiarygodność - powtarzam.
+0-0
Poniedziałek, 19 sierpnia 2019 r. godz. 14:28
~Frank 3
Tu nie chodzi , że za Tuska był większy dług tylko po co siać ferment, że PiS zadłuża. Dajcie programy, zagłosuje na tych co mają lepsze założenia dla mnie i Polski. Nie żąglujcie cyferkami. PROGRAMY!!!
+0-0
Poniedziałek, 19 sierpnia 2019 r. godz. 14:54
~jan
.... papier wszystko przyjmie, a ,,pisanie programów" to specjalność partii komunistycznych. Najwyższy czas by tkzw programy były pisane w formie deklaracji, publicznie podpisane przez zarządy partii, zdeponowane np. w państwowej komisji wyborczej, pół roku przed następnymi wyborami kilka publicznych debat tematycznych celem rozliczenia zwycięzców z tego co gadali i co zostało zapisane w deklaracji. Jeśli tak nie będzie ciągle będziemy słuchali o skracaniu kolejek do lekarzy, do zabiegów, a elektrycznych samochodach, autobusach na wodór, lotach w kosmos, budowaniu gazociągu z Azerbejdżanu i podobne pier...y .....
+0-0
Poniedziałek, 19 sierpnia 2019 r. godz. 14:26
~stanczyk
Cichcem przemknęły słowa Prezesa o sprzedaży 140 hektarów lasu dla UM. Widać nasz Ukochany Prezydent L.N. chce konkurować z swoim odpowiednikiem z Brazylii Bolsonaro, który tnie na potęgę dżunglę amazońską dla dobra Indian amazońskich. Nasz ukochany Prezydent to samo chce zrobić z resztkami puszczy sandomierskiej dla dobra ludu lasowiackiego ostatnio zwanego również ludem smoleńskim od smolnych szczap sosnowych, używanych jeszcze w niektórych zakątkach puszczy.
+0-0
Poniedziałek, 19 sierpnia 2019 r. godz. 19:06
~Luna
Pisdrek jak się czarni za baby przebierają to ci nie przeszkadza.
+0-0
Poniedziałek, 19 sierpnia 2019 r. godz. 16:13
~Ferdek z Poniatowskiego
a ty jesteś ludem tęczowym co po kraju jeździ i siem za babę przebiera
+0-0
Poniedziałek, 19 sierpnia 2019 r. godz. 13:46
~Sara
@franek 2, pamiętaj, że doradcą Tuska od ekonomii był Mateusz M. obecny premier.
+0-0
Poniedziałek, 19 sierpnia 2019 r. godz. 16:11
~Franek
a nie Balcerek?
+0-0
Poniedziałek, 19 sierpnia 2019 r. godz. 13:30
~Frank 2
Konsekwencją niefrasobliwości rządzących przez pierwsze 3 lata swoich rządów jeżeli chodzi o deficyt sektora finansów publicznych, był gwałtowny przyrost długu publicznego z 527 mld zł na koniec 2007 roku do 812 mld zł na koniec czerwca tego roku i jak się przewiduje do 828 mld zł na koniec grudnia. 2. Mamy więc do czynienia, że wzrostem długu w ciągu 4 lat rządów Tuska aż o ponad 300 mld zł, co oznacza że ta ekipa zadłużyła każdego z nas od najmłodszego do najstarszego na prawie 8 tysięcy złotych. Dług ten zresztą cały czas rośnie o prawie 56 mln zł każdej doby, 2.3 mln zł na godzinę i prawie 650 zł na sekundę i dopiero te dane dają wyobrażenie w jaką spiralę zadłużenia wprowadził Polskę rząd Tuska.
+0-1
Poniedziałek, 19 sierpnia 2019 r. godz. 12:46
~jozek
Gdy czytam te wpisy przeciwnikow politycznych PiS to az niechce sie wierzyc jak mozna miec tak zaciemniony umysl ze nie widzi sie tego kto lepiej rzadzi. 8 lat poprzedniej wladzy doprowadzilo do tego ze co polskie stalo sie nam obce.Doprowadzono do likwidacji stoczni,hut kopaln,chciano zlikwidowac LOT, sprzedawano banki i wszystko co polskie.Wszystko to PO i PSL robil na polecenie Merkiel i jej sojusznikow a my mielismy byc tylko niewolnikami we wlasnym kraju.Za to wszystko dostali posadki w Brukseli np.Tusk ktory zarabia obecnie 150 tys.zl na reke i na emeryture pojdzie w wieku 62 lat zycia a takze Bienkowska a ludziom kazala robic za marne grosze.Jesli ktos tego niewidzi to niemysli wlasnym rozumem lecz ma naszpikowany umysl ogladajac TVN i inne obcojezyczne stacje.
+0-1
Poniedziałek, 19 sierpnia 2019 r. godz. 20:10
~Łubu dubu
A Morawiecki kazał ludziom pracować za miskę ryżu.Co zapomnałeś.
+0-0
Poniedziałek, 19 sierpnia 2019 r. godz. 13:49
~Sara
Jozek, a Tuskowi w sprawach gospodarczych doradzał Mateusz, w tedy prezes banku zachodniego, a obecnie premier.
+0-0
Poniedziałek, 19 sierpnia 2019 r. godz. 12:31
~święte krowy
Z drogi śledzie jak Beatka jedzie. Święte krowy z PiSu zawsze mają pierwszeństwo więc jakim prawem policjant Becię ukarał? Awans ma chłop z głowy!
+0-0
Poniedziałek, 19 sierpnia 2019 r. godz. 16:14
~rolnik z Pysznicy
jakżeś taka święta krowa to więcej mleka dawaj a nie trawę żresz i placki stawiasz
+0-0
Poniedziałek, 19 sierpnia 2019 r. godz. 12:06
~ewka
a chigiena gdzie
+0-0
Poniedziałek, 19 sierpnia 2019 r. godz. 12:05
~ewka
najpierw kota a potem dziecko
+0-0
Poniedziałek, 19 sierpnia 2019 r. godz. 12:02
~ewka
i dla czego nie puszczasz mojej wypowiedzi idzie o łysego geja
+0-0
Poniedziałek, 19 sierpnia 2019 r. godz. 11:57
~ewka
jaki piknink typowa kiełbasa wyborcza a co robi ten mały łysy bezzębny z małymi dziewczynkami to chyba molestowanie a walczy o dobro rodziny czy on wie co to rodzina gej po.....ny
+0-0
Poniedziałek, 19 sierpnia 2019 r. godz. 11:48
~zły
@Lucyna: jestem pełen podziwu dla tych "wykształconych" jak bardzo sobie z motłochem i patologią nie radzą... ochów mych i achów końca nie widać...
+0-0
Poniedziałek, 19 sierpnia 2019 r. godz. 11:46
~zły
@Pola: bo ci żyłka pęknie z tej nienawiści do motłochu i patologii pisowskiej... yntelygencjom nie zgrzeszyłaś ty elyto...
+0-0
Poniedziałek, 19 sierpnia 2019 r. godz. 11:31
~Totalny Jurek
Auuu! Auuu! Auuu! Nie bujcie się, to nie wilk. To ja Jurek z opozycji. Trenuję przed jesiennymi wyborami. Klęska jest tak blisko, że warto być przygotowanym. Byłem nawet ostatnio w Bieszczadach posłuchać tamtejszych wilków, trochę się doszkolić. Jak się tak trochę tam rozwinąłem, to miejscowi uznali, że te ichniejsze wilki mogłyby się skowytu uczyć ode mnie. Więc chyba już jestem gotowy. Jakby ktoś z pozostałej naszej dzielnej siódemki chciał się doszkolić, to chętnie służę pomocą.
+0-0
Poniedziałek, 19 sierpnia 2019 r. godz. 11:31
~Tak
Kto ich tu zapraszał?I sam Kuchocinski największy zło.ziej !!!!
+0-0
Poniedziałek, 19 sierpnia 2019 r. godz. 11:27
~stalowiak
Z tych hejtów wpisywanych przez opozycyjnych troli bije taka nienawiść i brak tolerancji, że miernik by rozwaliło, gdyby istniał!
+0-1
Poniedziałek, 19 sierpnia 2019 r. godz. 13:20
~Waldek
Ty zapewne tolerancyjny jesteś, ale pedałów nie lubisz ;)
+1-0
Poniedziałek, 19 sierpnia 2019 r. godz. 11:25
~Swój
Pytam się po co oni tu przyjechali??!Precz z Pisem !!!
+0-0
Poniedziałek, 19 sierpnia 2019 r. godz. 11:04
~Anilana2017
Pierwszy sekretarz komitetu miejskiego złożył czołobitność naczelnikowi w towarzystwie rodziny,tylko dlaczego męczył własne dzieci skoro młodszy miał ochotę to olać.
+1-0
Poniedziałek, 19 sierpnia 2019 r. godz. 10:43
~Lucyna
Pis wygrywa u nie wyksztalconych. Nie wiedzialam ze ich tak wiele w St Woli. Smutne.
+2-0
Poniedziałek, 19 sierpnia 2019 r. godz. 18:39
~stanczyk
Święta prawda. Co mądrzejsi wyemigrowali za granicę lub do metropolii. Pozostała stara brać emerycka wysiadająca na ławkach przed blokami wspominająca dobre czasy przed 1989 r. której podoba się socjalizm Kaczyńskiego.
+0-0
Poniedziałek, 19 sierpnia 2019 r. godz. 16:17
~dr. inż. Bolesław Wilk
PiS wygrywa wśród światłych i mądrych ludzi, którzy kochają swój kraj. A tę bandę złodzieji z totalnej opozycji to marachło popiera
+0-0
Poniedziałek, 19 sierpnia 2019 r. godz. 13:43
~Bolo
Paweł logopeda nie mówił ci, żebyś nie pisał bo masz dys..coś-tam i twoja treść jest pozbawiona sensu?
+0-0
Poniedziałek, 19 sierpnia 2019 r. godz. 13:25
~Perspektywa
U niewykształconych lub po KUL-u. a pisowski Bolo zamiast oceniać niech idzie do sklepu i porówna ceny to może nabierze właściwego dystansu do rzeczywistości.
+0-1
Poniedziałek, 19 sierpnia 2019 r. godz. 13:19
~Ed
@Bolo, aleś wymyślił ....
+0-1
Poniedziałek, 19 sierpnia 2019 r. godz. 13:11
~Weronika K.
Pis osmiesza polakow.
+1-0
Poniedziałek, 19 sierpnia 2019 r. godz. 12:42
~Paweł
Bolo jedź do najblizszej masarni i uzupelnij sobie to co dawno Ci wypalilo i niech Ci wyjma tego pimponga bo strasznyhałas robisz jak głowa rusza dz.
+0-1
Poniedziałek, 19 sierpnia 2019 r. godz. 12:11
~PustaLusiShowUrPussy
Pustak nie zna podstaw ortografii, a mówi o "nie wykształconych"
+0-0
Poniedziałek, 19 sierpnia 2019 r. godz. 11:49
~DO LUCYNKI
Po pierwsze "niewykształconych" piszę się razem, czym już udowodniłaś wątpliwej jakości swoje wykształcenie. Po drugie polecam lekturę wpisów pod tym artykułem. Chamstwo, prostactwo i brak wykształcenia bije od wpisów - hejtów strony przeciwnej PiS. A macie się za wykształconych i kulturalnych. No i oczywiście tolerancyjne. Widać po tych wpisach, że tak nie jest. Smutne.
+0-1
Poniedziałek, 19 sierpnia 2019 r. godz. 11:33
~Rst
Niewykształcony jest mądrzejszy od wykształconego bo im więcej szkoły tym bardziej się w głowie pie...li.Tak, że nie pisz głupot bo to źle o tobie świadczy.
+0-0
Poniedziałek, 19 sierpnia 2019 r. godz. 11:01
~Bolo
Co tam Lucyna, jad się skończył? Podpowiem: o tej porze roku żmije lubią wygrzewać się do słońca. Łatwo taką złapać i uzupełnić jad
+0-1
Poniedziałek, 19 sierpnia 2019 r. godz. 10:32
~Barbie
szef mafii srebrzystej pociamkał, pozawijał w sreberka i pojechał do kota, już niedługo kubeł lodowatej wody wyleje się wam na te pisowskie zakute łby
+1-0
Poniedziałek, 19 sierpnia 2019 r. godz. 10:24
~Marat
2015 - wystarczy nie kraść 2016 - my nie kradniemy nam się po prostu należy 2017 - inni też kradli 2018 - inni kradli więcej 2019 - kradniemy ale zgodnie z prawem 2020 - (jak wygrają) kradniemy i co nam zrobicie?
+1-0
Poniedziałek, 19 sierpnia 2019 r. godz. 10:13
~DaMr
Dziekujemy, bylo super. Jak reszcie nie pasuje prosze sobie kupic po bileciku do Anglii i wypadzik!
+0-0
Poniedziałek, 19 sierpnia 2019 r. godz. 20:15
~vika
A może do San Escobar,pisowska mądralo.
+0-0
Poniedziałek, 19 sierpnia 2019 r. godz. 16:01
~DaMr
Co racja to racja takich jak tu sadza komentarze nie stac nawet na ten bilet do Angli! No i skoro tak slabo radza sobie w Polsce to za granica tym bardziej polegliby.
+0-0
Poniedziałek, 19 sierpnia 2019 r. godz. 13:00
~Dobra rada
Ale gdzie takie gamonie by do Anglii trafili .
+0-0
Poniedziałek, 19 sierpnia 2019 r. godz. 10:59
~Ciepły czlowiek
Sam sobie zrób wypadzie tylko na Białoruś, poczujesz się jak w domu.
+1-0
Poniedziałek, 19 sierpnia 2019 r. godz. 09:58
~Obatel
Lubię szczekać na PiS. Zabrali mi ubecka emeryturę.
+0-0
Poniedziałek, 19 sierpnia 2019 r. godz. 09:58
~Frank
Troche edukacji dla bardziej rozgarniętego elektoratu PiS, jeżei w ogóle taki istnieje. Ale trzeba próbować... ;) "Zadłużenie Polski przebiło już granicę 1 biliona złotych. W latach 2016-18 zadłużyliśmy się na 110 mld zł. Średnio 3 mld zł w każdym miesiącu - mówi w rozmowie z Business Insider Polska prof. Dariusz Filar, ekonomista, były członek Rady Polityki Pieniężnej."
+0-0
Poniedziałek, 19 sierpnia 2019 r. godz. 09:32
~Anna
Niedobrze się robi jak czytam te chamskie wpisy opozycyjnego trolla.
+0-0
Poniedziałek, 19 sierpnia 2019 r. godz. 10:57
~Farma
To weź pigułkę aviomarin!
+0-0
Poniedziałek, 19 sierpnia 2019 r. godz. 09:09
~szary obywatel
Rodzinny piknik wielkiej rodziny PiS. Nawet dzieci "zideologizowano" skoro rozdawano im chorągiewki z napisem i logo PiS.A co ze zwykłymi ludźmi, którzy nie chcą głosować na partię, tylko na ludzi? Byli zapewne średnio mile widziani.
+1-0
Poniedziałek, 19 sierpnia 2019 r. godz. 09:07
~Przemek
Oto kreatura, która zrujnowała mój i Twój kraj, ale tylko ja to rozumiem.
+0-0
Poniedziałek, 19 sierpnia 2019 r. godz. 09:06
~Ewa
Hitler też mówił o dbrym czasie dla Niemiec kiedy szczuł na niewygodną sobie grupę. Ludzie, w latach 70-80 ludzi gineli za to, żeby obalić komunę. Wielu z Was to pamięta, tylko dlaczego nie widzicie, że była to śmierć bezsensowna, skoro sami tworzycie PRL-b(PiS) popierając tę nienawistną bandę? Obudźcie się z tego amoku!
+1-0
Poniedziałek, 19 sierpnia 2019 r. godz. 09:01
~trzeźwy
Rany. Sekta Jonesa to przy Kaczystanie pikuś. Skąd u was takie uwielbienie polityków (wszystkich partii). Dymają Was na wszystkie strony a Wy im się jeszcze nadstawiacie. WTF
+0-0
Poniedziałek, 19 sierpnia 2019 r. godz. 08:59
~Memory
Poczułem wiatr odnowy komunizmu po wczorajszym. Starszy kawaler bez rodziny i majątku przemawiał, klakierzy klaskali, dzieci w strojach krakowskich dawały kwiaty i śpiewały piosenki, gospodarz dziękował. A i jeszcze kilka autobusów z wiernymi fanami przyjechało aby zrobić tłum.
+1-0
Poniedziałek, 19 sierpnia 2019 r. godz. 08:59
~Pola
Bardzo konforntacyjny, ninawistny bełkot zachęcający do przemocy. Jak zostały wam jeszcze jakieś resztki niskażonego rozumu, to dajcie mu szansę, zanim będzie za późno. "POSEŁ KACZYŃSKI PUBLICZNIE POCHWALA CZYN PRZESTĘPCZY - SKŁADAMY ZAWIADOMIENIE O POPEŁNIENIU PRZESTĘPSTWA Poseł Jarosław Kaczyński na festynie w Stalowej Woli publicznie pochwalał czyn przestępczy, którego dopuścił się jeden z księży Kościoła Katolickiego: "Chcę powiedzieć: jesteśmy tobie ekscelencjo, najdostojniejszy arcybiskupie, głęboko wdzięczni, z serca wdzięczni. I ja osobiście to mówię, bo jestem wdzięczny" - podkreślił Kaczyński. Dodał, że on sam, ale też wielu innych zebranych w Stalowej Woli, jest wdzięcznych arcybiskupowi Markowi Jędraszewskiemu "za to, że w słowach zdecydowanych, jednoznacznych, ujął ten problem". Prezes PiS nawiązał do słów arcybiskupa Jędraszewskiego, który, odnosząc się 1 sierpnia do kwestii LGBT, używał nazistowskiej retoryki podczas mszy którą prowadził Owładnięty nienawiścią kapłan stwierdził wtedy publicznie że: "czerwona zaraza już nie chodzi po naszej ziemi, ale pojawiła się nowa, neomarksistowska, chcąca opanować nasze dusze, serca i umysły. Nie czerwona, ale tęczowa" Poseł Kaczyński pochwalał publicznie czyn księdza, który łamał prawo propagując ideologię zbrodniczego zakazanego totalitarnego ustroju państwa. W naszej opinii czyn którego dopuścił się poseł Kaczyński wypełnia znamiona przestępstwa z artykułu 255 kodeksu karnego mówiącego: § 3. Kto publicznie pochwala popełnienie przestępstwa, podlega grzywnie do 180 stawek dziennych, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku. Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych złoży jutro zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa przez Jarosława Kaczyńskiego. Będziemy domagać się jego ukarania i postawienia go przed sądem."
+1-0
Poniedziałek, 19 sierpnia 2019 r. godz. 08:52
~maociao
o ustawie 447 teæ mówili, o polityce zagranicznej teæ nic, pisowskie matoły
+0-0
Poniedziałek, 19 sierpnia 2019 r. godz. 08:48
~centurion58
Dochodzę do przekonania graniczącego z pewnością, że jest coś nie tak. Na piknik rodzinny to jadę z flaszką i walówką, a nie z ... OCHRONĄ ! Natomiast jesli chodzi o rodzinę i seksualizację dzieci to proponuję, aby sam "Prezes tysiąclecia" i jego podwładny Ziobro zajęli się 382 przypadkami sprawców niecnych czynów haniebnych wobec dzieci ujawnieonych przez ePiSkopat... Amen.
+1-0
Poniedziałek, 19 sierpnia 2019 r. godz. 08:44
~zły
nie lubię pisu, ale i nie będę krytykował, za to całą tę elytę yntelektualną z opozycji to spalić na stosie by należało, tak dla zasady... toż to ta elyta yntelektualna taka mondra i wykształcona i z motłochem poradzić sobie nie może...
+0-0
Poniedziałek, 19 sierpnia 2019 r. godz. 12:36
~Ela
Jak nie lubisz Pisu to czemu pod innymi artykułami tak piejesz na ich temat z zachwytu i tak się nimi podniecasz ze malo co wielokrotnego orgazmu nie dostaniesz.
+0-0
Poniedziałek, 19 sierpnia 2019 r. godz. 08:43
~Spotkajmy się w drodze
Hasło Beaty "spotkajmy się w drodze". Wczoraj w Krakowie, zaliczyła dzwon z jej winy. Ta baba przyciąga nieszczęścia jak magnes.
+0-0
Poniedziałek, 19 sierpnia 2019 r. godz. 08:25
~Oczywiście nicki zmieniał
Ostatnie kilka komentarzy wpisał naczelny hejter Stalowej Woli :D
+0-0
Poniedziałek, 19 sierpnia 2019 r. godz. 10:51
~Sos
Czyli ferdek i bolo i ty, a dawniej Edek, mieszkaniec są tymi jak to nazywasz hejterem?
+0-0
Poniedziałek, 19 sierpnia 2019 r. godz. 08:24
~Spotkajmy się w drodze
Hasło Beaty "spotkajmy się w drodze" wciąż aktualne. W dniu wczorajszym wracając z tego wiecu była chyba jeszcze w ekstazie po dotknięcia przez wodza i zaliczyła kolejny dzwon w Krakowie.
+1-0
Poniedziałek, 19 sierpnia 2019 r. godz. 08:17
~Hej
To, że jesteśmy w przysłowiowej dup.. to wiemy, ale to, że zaczynamy się w niej urządzać, to jakaś masakra intelektualna!!!!!
+1-0
Poniedziałek, 19 sierpnia 2019 r. godz. 10:49
~Hej bolo
@bolo, jeszcze? Czyżby za jakiś czas został tylko kierunek wschód? W sumie tam zmierzamy i mniejsza cześć tęskni za wzorcami ze wschodu, obrzydzając nam ten imperialistyczny i zgniły zachód.
+0-0
Poniedziałek, 19 sierpnia 2019 r. godz. 08:55
~Bolo
Ale z tej "dupy" można jeszcze wyjechać. Spakowana? Chętnie podrzucę na dworzec.
+0-0
Poniedziałek, 19 sierpnia 2019 r. godz. 08:15
~Obserwator
Ciemnogród gościł Kim_kaczora z orszakiem pochlebców. A Szydło tak się wysila że wieczór w Krakowie spowodowała wypadek. Pytanie czy była trzeźwa.
+1-0
Poniedziałek, 19 sierpnia 2019 r. godz. 08:02
przybysz
Czysta farsa zjazd najwiekszych klamcow w powojennej polsce.komuna mogla sie uczyc od tych bajerantow. A ten kombatant i zalozyciel solidarnosci i to juz nie wie co bajerowac zeby ciemnota to zalapala.
+1-0
Poniedziałek, 19 sierpnia 2019 r. godz. 07:46
~Stalowowianin
I proszę, kampania wyborcza za publiczne pieniądze!. Ile to pieniędzmi przeznaczyli panowie i panie na zorganizowanie pikniku w Stalowej Woli, a ile pan przekazał na organizację dożynek gminnych w Turbi? Jakoś dziwnie się składa ,że akuracik wizyty wypadają tuż przed wyborami. Obiecanki i robienie ludziom z mózgu wody. Wierny elektorat + i mohery pójda zwartym szykiem do wyborów!!!.
+2-0
Poniedziałek, 19 sierpnia 2019 r. godz. 08:23
~Wujek Dobra Rada
Darek, od rana nadajesz? Włącz TVN, przyjmij dawkę światopoglądowej papki, od razu Ci się nastrój poprawi...
+0-0
Poniedziałek, 19 sierpnia 2019 r. godz. 07:28
~Stalowa
Rządy oparte na kłamstwie ,manipulacji,hipokryzji,dążeniu za wszelka cenę do władzy,pogardzie dla innych,lekceważeniu słabszych,taki jest PiS ,a ludzie otrzymując 500 plus,tak naprawdę polowe z tego, bo ceny poszły w gore ,naiwnie wierzą w szlachetne intencje tej partii.
+2-0
Poniedziałek, 19 sierpnia 2019 r. godz. 09:59
~Lol
B uahaaa. Bredzisław to Ty?
+0-0
Poniedziałek, 19 sierpnia 2019 r. godz. 07:17
~Uitu
Przeczytajcie dokładnie komentarze i ten hejt opozycyjny. Przecież to trzeba izolować od społeczeństwa w psychiatryku...
+0-2
Poniedziałek, 19 sierpnia 2019 r. godz. 09:35
~Jy
Do psychiatryka to kwalifikują się ci którzy są klakierami tych oszustów z PiSu. Ciekawe jak będzie im w dziubku gdy doliczą się, że galopującą inflacja pożarła to 500+. Chyba że marzą o czasach gdy byli tz. Milionerami.
+0-0
Poniedziałek, 19 sierpnia 2019 r. godz. 08:54
~jan
.... nie trzeba, wystarczyzaczac leczyc tevo jdnevo cborevo a. nie miliony zdrwych ...
+0-0
Poniedziałek, 19 sierpnia 2019 r. godz. 08:28
~Olo
W psychiatrykach już nie ma miejsc. Wszystkie zajęte przez pisomatołów.
+0-0
Poniedziałek, 19 sierpnia 2019 r. godz. 07:12
~Zenon Z.
Rozwoj to przyjecie Euro. To tolerancja. To roznorodnosc. To jezyki obce. A nie wracanie do 17 wieku.
+2-0
Poniedziałek, 19 sierpnia 2019 r. godz. 09:38
~:-D
Darek, dobre to, dobre...
+0-0
Poniedziałek, 19 sierpnia 2019 r. godz. 09:21
~olek
no to zacznijcie tolerować obecny stan polityczny, zacznijcie tolerować to że większość nie chce oglądać obnoszenia się innych ze swoimi dewiacjami, nie obśmiewajcie symboli religijnych - tolerujcie wiarę i kulturę innych.
+0-0
Poniedziałek, 19 sierpnia 2019 r. godz. 09:02
~Bolo
Zenonie czyżbyś doświadczył "rozwoju" od wysokiego murzyna na ostatnim marszu zboczeńców i kazał ci jeszcze zapłacić w Euro?
+0-0
Poniedziałek, 19 sierpnia 2019 r. godz. 07:10
~Olga
"Rodzina swoim"... Za czasów Beaty Szydło i Mateusza Morawieckiego mocno wzrosło zatrudnienie i wydatki w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów. W Kancelarii Premiera pracowało w 2018 roku 680 osób, gdy w 2011 roku - było ich 559. Jeszcze bardziej w górę poszły wydatki - w 2018 roku wyniosły ponad 340 mln, gdy w 2017 roku było to 203 mln zł.
+2-0
Poniedziałek, 19 sierpnia 2019 r. godz. 06:57
~alek
Porządny człowiek nie lansuje się,każdy wie i widzi i szanuje za zasługi nie trzeba marnować pieniędzy na pokazy i pikniki.Po wyborach to dopiero będzie bieda podwyżki bo dług trzeba będzie spłacać.Czy samymi zabawkami da się żyć? Znieczulica panuje i nienawiść a wszyscy chyba jesteśmy Polakami powinniśmy razem że sobą rozmawiać i wspólnie na dobre argumenty decydować o naszym kraju a nie podejmować błędne decyzję a innych uważać za wrogów bo myślą inaczej.
+1-0
Poniedziałek, 19 sierpnia 2019 r. godz. 02:51
~Dodge
Do lekarz:tobie pavulon wiesz co to jest
+0-0
Poniedziałek, 19 sierpnia 2019 r. godz. 02:21
~nocna_kawa
Kiedys zoliborski gnom straszyl swoich wyborcow imigrantami, ktorzy "roznosza zarazki", a teraz straszy homoseksualistami. Wyjatkowo wredny, wyjatkowo wstretny czlowieczek!!!
+1-0
Poniedziałek, 19 sierpnia 2019 r. godz. 00:34
~F16
Śniegu sporo zjedli a teraz planują żreć drewno.... Będą kołki!
+0-0
Poniedziałek, 19 sierpnia 2019 r. godz. 00:34
~Zobaczycie
Już niedługo PIS połknie własny ogon. Gierek był najlepszym tego dowodem.Też drukował kasę, rozdawał i obiecywał.
+0-0
Poniedziałek, 19 sierpnia 2019 r. godz. 00:31
~PRL PiS
Za komuny też była "jedna partia - jeden naród". Historia kołem się toczy...
+1-0
Poniedziałek, 19 sierpnia 2019 r. godz. 00:29
~kazio
Ludzie czytam i nie wierzę. Odebrało Wam rozum i zdolność do własnej oceny. Jak barany na rzeż, bez żadnej refleksji. Judasze.
+0-0
Poniedziałek, 19 sierpnia 2019 r. godz. 00:29
~student
Ależ my już od 4 lat w tej dupie jesteśmy ! I tej większości pisiorskiej jest w niej cudownie, chwalą sobie i urządzają się w niej na lata. Razem , niestety z całą resztą Polaków.
+0-0
Poniedziałek, 19 sierpnia 2019 r. godz. 00:26
~Ja obywatel
Jawne nawoływanie do wojny domowej???? Cienka linia....
+0-0
Poniedziałek, 19 sierpnia 2019 r. godz. 00:24
~Ferdek z Poniatowskiego
Ja se tak siedzę na balkonie i se myślę, że jakby tak zamknął na 2 tygodnie L z G w jednym pomieszczeniu i dawał im po dwie viagry dziennie, to może by ich wyleczył z tego L i G... Może warto spróbować?
+0-0
Poniedziałek, 19 sierpnia 2019 r. godz. 08:45
~123
Dorzuć Ferdziu jeszcze do nich P i S to razem się wyleczą i staną się B i T.
+0-0
Poniedziałek, 19 sierpnia 2019 r. godz. 00:20
~Wyborca
Totalniacy, tak kwiczycie bo co? Bo nie macie pomysłu na stalową wolę i trzeba ujadać bo schetino kazał? Żenujące to...
+0-1
Poniedziałek, 19 sierpnia 2019 r. godz. 00:02
~F16
Ale jaja. Same tuzy seksu i biznesu. Kawaler dziadek gada o rodzinie i o imperialistycznym zgniłym zachodzie jak Gomułka, premier były doradca Tuska, zarobiwszy miliony, które ukrywa przepisując na żonę mówi o misce ryżu, i że poprzednicy kradli, a chyba był doradca ekonomicznym Tuska, wiec widać jak doradzał, jak przy swoich działkach. A na to wszystko jeszcze Beata, która jak lalka powtarza bezrefleksyjnie to co jej dziadek powie. Pokazała jak przegrywać w UE. Boże zachowaj nas od tych złych, mściwych i nienawidzących innych. Ile oni śniegu zjedli?
+1-0
Niedziela, 18 sierpnia 2019 r. godz. 23:52
~Pączuś z Rzeszowa
Opozycja tymi komentarzami chamskimi i pełnymi nienawiści pokazała jaka jest naprawdę. Nikogo nie szanuje! Maski opadły!
+0-0
Poniedziałek, 19 sierpnia 2019 r. godz. 06:08
~jan
.... piętnowanie głupoty i prostactwa to nie chamstwo i hejt, nie ma innego sposobu by głupiemu wytłumaczyć że świat funkcjonuje inaczej ....
+0-0
Niedziela, 18 sierpnia 2019 r. godz. 23:44
~Stosh
Bolo:twoja mentalność jak Olo żenada oto St wolajest mi poprostu wstyd
+0-0
Poniedziałek, 19 sierpnia 2019 r. godz. 05:56
~Bolo
Wstyd ci za co? Że mózgu nie posiadasz?
+0-0
Niedziela, 18 sierpnia 2019 r. godz. 23:59
~Lekarz
Człowiecze, to 2 czopki i będzie lepiej
+0-0
Niedziela, 18 sierpnia 2019 r. godz. 23:39
~jużtuniemieszkam
Wstyd mi za moje rodzinne miasto, ludzie co się z wami dzieje? Zacznijcie myśleć i pogońcie ten PIS na wyborach
+1-0
Poniedziałek, 19 sierpnia 2019 r. godz. 08:33
~123
Lekarzu! Czopków już w aptekach nie ma bo pisomatoły wszystkie wykupiły. A swoją drogą to Ferdziu coś za chętny jesteś do ich aplikowania. Czyżby zakamuflowany pedzio jak twój prezio??
+0-0
Poniedziałek, 19 sierpnia 2019 r. godz. 02:18
~Ferdek z Poniatowskiego
trafna diagnoza panie doktorze. Aplikować???
+0-0
Poniedziałek, 19 sierpnia 2019 r. godz. 00:01
~Lekarz
Tobie hejterze zalecam zaś lewatywę i 3 czopki na BUL rectum
+0-0
Niedziela, 18 sierpnia 2019 r. godz. 23:35
~Yeti
Totalni, wasze ujadanie słychać aż do Niska. A pod sądem 8 osób ledwo. Tu przyszły tysiące!
+0-1
Niedziela, 18 sierpnia 2019 r. godz. 23:35
~gucimierz
ładnie was boli petuszki haha :) jeb.. poko i lgbt !!
+0-0
Niedziela, 18 sierpnia 2019 r. godz. 23:15
~pisiorek
nawiedzone pismaki ze Stalowej Woli.Lans przed wyborami.Czy Pan Morawiecki cos dolozyl do dozynek z Gminy Zleszany? Druga sprawa zaproszenie na dozynki cytuje Wojt Gminy w Zleszanach Pawel Gardy .Czy Pan Gardy cos dolozyl z wlasnych pieniedzy ze sie wpisuje na afiszach? Panie Wojcie troche pokory. Lans za cudze pieniadze.
+0-0
Niedziela, 18 sierpnia 2019 r. godz. 22:54
~Dama kier
A gdzie pani z tacą ciastek ??? Nie widać, nie słychać
+0-0
Niedziela, 18 sierpnia 2019 r. godz. 22:47
~Łubu dubu
Zjechała swołocz pisowska i pomiędzy sądem a budynkiem lidera parkowała swoje samochodziki na środku trawnika.Normalne bydło bez ogłady.
+0-0
Poniedziałek, 19 sierpnia 2019 r. godz. 08:30
~123
Ferdziu, Putin to już ma wylizaną przez Naczelnika Polski.
+0-0
Poniedziałek, 19 sierpnia 2019 r. godz. 00:15
~Ferdek z Poniatowskiego
WON za Don ty ruski trolu Putinowi d*pę całować
+0-0
Niedziela, 18 sierpnia 2019 r. godz. 22:12
~Ferdek z Poniatowskiego
Ach jakaż radość dla uszów słuchać tego wycia z całej Polski po wystąpieniu Pana Prezesa
+0-0
Poniedziałek, 19 sierpnia 2019 r. godz. 08:35
~123
To nie wycie z całej Polski Ferdku. To dziewczynki z Rzeszowa wyją bo Marek przyleciał.
+0-0
Niedziela, 18 sierpnia 2019 r. godz. 22:10
~Bławat
LGBT myśli, że PO da im żądane ustawy. Oni chcą tylko zdobyć mandaty, a nic nie zrobią. Przez 8 lat nic nie zrobili!
+0-0
Niedziela, 18 sierpnia 2019 r. godz. 22:07
~Ferdek z Poniatowskiego
Brawo PiS! Nie dopuścić aby tęczowa zaraza neomarksistowska bolszewicko komunistyczna rozlała siem po Polsce. Polacy pomogą.
+0-0
Poniedziałek, 19 sierpnia 2019 r. godz. 11:39
~olka
no tak, fakt, takie umysłowe ameby też mają prawo do pierdzenia na balkonie
+0-0
Poniedziałek, 19 sierpnia 2019 r. godz. 08:50
~123
Ferdynandzie ty nadal mylisz pojęcia. Jedyną neomarksistowską bolszewicko komunistyczną partią dzisiaj jest PIS i faktycznie rozlał się po Polsce.
+0-0
Poniedziałek, 19 sierpnia 2019 r. godz. 05:51
~Bolo
olka - jak ty piękne pałasz miłościom!
+0-0
Niedziela, 18 sierpnia 2019 r. godz. 22:57
~olka
ty tępy ćwoku, Jezus umarł na krzyżu po to, żeby jeden człowiek NIE NIENAWIDZIŁ drugiego, ogarniasz tłuku?
+0-0
Niedziela, 18 sierpnia 2019 r. godz. 22:29
~Cysorz jarosław
A czarna się rozlała.
+0-0
Niedziela, 18 sierpnia 2019 r. godz. 22:00
~Stanley
Jak trzeba być ograniczonym człowiekiem żeby nie zrozumieć polityki PIS_u.Nie na darmo się mówi że Podkarpacie to region ludzi bardzo słabo wykształconych którzy wierzą w gebelsowską propagandę TVP I piknikową propagandę niegodziwców.Już niedługo ten ciemny lud się o tym przekona
+1-0
Niedziela, 18 sierpnia 2019 r. godz. 22:43
~Bolo
Ta. A ty pewnie wykształcony menel z zachodnopomorskiego?
+0-0
Niedziela, 18 sierpnia 2019 r. godz. 21:49
~Szary człowiek
Tysiące ludzi przyszło. Na proteściku kartonowyn pod sądem 8 osób. No ale w internecie troll opozycyjny nadaje za 20 osób, tylko nicki zmienia i sztuczny tłum udaje. Żenada!
+0-1
Niedziela, 18 sierpnia 2019 r. godz. 21:24
~Obiecanki cacanki
PIS obiecali obniżenie vat?Tymczasem biorą się za nasze wypłaty jak PO za OFE.WSZYSTKO DRPŻEJE A KOLUMNA MORAWIECKIEGO LICZY 12 AUT
+0-0
Niedziela, 18 sierpnia 2019 r. godz. 22:21
~Bolo
Natomiast PO obiecywało obniżyć podatki, a niezwłocznie podniosło vat i akcyzę na paliwa!
+0-0
Niedziela, 18 sierpnia 2019 r. godz. 21:16
~G
Nie mieszkam juz w stalowej. Spoko - mam dwoje dzieci i 1000 zl socjalne na nie idzie na moj kredyt hipoteczny. Moim zdaniem to po 1000 zl powinno byc na dziecko. Wtedy to panstwo by prawie w calosci splacalo moje mieszkanie. Glupie bo glupie ale ekonomicznie dla mnie dobre.
+0-0
Niedziela, 18 sierpnia 2019 r. godz. 21:15
~.,*
PREMIER MORAWIECKI: ZAANGAŻUJEMY SIĘ W BUDOWĘ POZIOMU ŻYCIA Czyżby dwie miski ryżu?
+1-0
Niedziela, 18 sierpnia 2019 r. godz. 21:13
~paweł
bawcie się bawcie a wierni wyznawcy PiS-u niech pieją z zachwytu (bo to umieją robić po mistrzowsku tak jak i pluć na każdego kto ma inne zdanie) , ale pamiętajcie przyjdzie kryzys kasa się skończy to może wtedy zmądrzejecie choć na to nie liczę.
+1-0
Poniedziałek, 19 sierpnia 2019 r. godz. 12:31
~Paweł
Będę śledził komentarze jak się skończy pisowskie świętowanie i wszyscy będziemy za to słono płacić ciekawe jakie wtedy będziesz miał zdanie. Pozdrawiam.
+0-0
Niedziela, 18 sierpnia 2019 r. godz. 22:04
~Bolo
Czekaj, czekaj jak posiwiejesz i się nie doczekasz, to się zdziwisz, że nie przyszedł, a przecież TVN tak mówił?
+0-0
Niedziela, 18 sierpnia 2019 r. godz. 21:04
~Lekarz
Jeśli jeszcze opozycję boli tyłek to mam dzisiaj dyżur nocny w oddziale na Wyszyńskiego. Czopki za darmo aplikuję.
+0-1
Poniedziałek, 19 sierpnia 2019 r. godz. 00:19
~Ferdek z Poniatowskiego
o panie doktorze, jest chętny ŁubuShrek dubu na czopką. Może ja zaaplikuję? Proszę panie doktorze, zależy mi żeby osobiście przez lejek mu zaaplikować i to kilka, bo na niego jeden to za mało, he he he
+0-0
Niedziela, 18 sierpnia 2019 r. godz. 22:26
~Łubu dubu
Zmień już tą zdartą płytę, pacjencie oddziału na Wyszyńskiego.
+0-0
Niedziela, 18 sierpnia 2019 r. godz. 21:57
~Ferdek z Poniatowskiego
mogę pomóc panie doktorze, za darmo oczywiście
+0-0
Niedziela, 18 sierpnia 2019 r. godz. 20:59
~Adam
Ciemnogród i zacofanie. Tyle w temacie. Pozdrawiam Lemingi.
+0-0
Niedziela, 18 sierpnia 2019 r. godz. 20:43
~Jacenty
No to dopiero była hucpa na całego szkoda że nie byłem ale pewnie i tak bym się nie dopchał aby ucałować rękę naszego ukochanego wodza
+0-0
Niedziela, 18 sierpnia 2019 r. godz. 20:31
~Łubu dubu
Ferdek z Poniatowskiego nażarł się za darmo a teraz szykuje się na balkonie aby wypierdzieć odę pochwalną na cześć starego kawalera.
+0-1
Niedziela, 18 sierpnia 2019 r. godz. 20:29
~stalowianka
Mówił coś o roszczeniach żydowskich i ustawie 447? Rozwadów byłby zainteresowany, bo tam mieszkało wielu żydów i zostały ich majątki
+0-0
Niedziela, 18 sierpnia 2019 r. godz. 20:16
~D.Przytula
Lista 42 sukcesów koalicji PO-PSL: 1) Afera taśmowa 2) Afera hazardowa 3) Afera wyciągowa 4) Afera stadionowa 5) Afera autostradowa 6) Afera stoczniowa 7) Afera AmberGold 8) Afera Elewarru 9) Afera z informatyzacją MSW 10) Afera z budową gazoportu w Świnoujściu oraz dostawami gazu z Kataru 11) Afera z budową elektrowni atomowej (od 5 lat trwa "wybieranie" jej lokalizacji, a kasa dla zarządów specjalnych spółek leci) 12) Afera z opóźnieniem publikacji przez Rządowe Centrum Legislacji ustawy o rajach podatkowych 13) Grabież Polakom połowy oszczędności emerytalnych zgromadzonych w OFE (153 mld zł) 14) Wydłużenie obowiązku pracy (wieku emerytalnego) o 7 lat u kobiet i 2 lata u mężczyzn 15) Rozrost biurokracji (sto tysięcy nowych etatów) 16) Drastyczny wzrost zadłużenia kraju (z 530 mld zł do blisko 1 bln zł) 17) Podniesienie VAT-u na wszystko 18) Podwyższenie o 1/3 składki rentowej (ZUS) dla przedsiębiorców 19) Zamrożenie na 8 lat kwoty wolnej od podatku, kwot uzyskania przychodu oraz progów podatkowych 20) Podniesienie akcyzy na paliwo 21) Likwidacja ulg podatkowych (budowlana, internetowa) 22) Zmniejszenie o 1/3 zasiłku pogrzebowego 23) Wprowadzenie nowego podatku paliwowego - tzw. opłaty zapasowej 24) Nałożenie na Lasy Państwowe haraczu w postaci podatku od przychodu (a nie dochodu!) 25) Prace nad wprowadzeniem podatku smartfonowego i tabletowego 26) Prace nad wprowadzeniem podatku audiowizualnego 27) Przyjęcie zabójczego dla polskiej gospodarki pakietu klimatycznego 28) Zgoda na wprowadzenie do Polski GMO 29) Przyjęcie ustawy o ograniczeniu dostępu obywateli do informacji publicznej 30) Przyjęcie ustawy o ograniczeniu wolności zgromadzeń 31) Przyjęcie ustawy o "bratniej pomocy" (tzw. ustawa 1066) 32) Spuszczenie w sejmowym klozecie kilku milionów podpisów złożonych pod obywatelskimi inicjatywami referendalno-ustawodawczymi 33) Utajnienie raportu o nieprawidłowościach w ZUS do jakich doszło w latach 2008 - 2013 34) Próba nocnej zmiany Konstytucji RP, która umożliwiłaby sprzedaż Lasów Państwowych 35) Doprowadzenie do tragicznego stanu publicznej służby zdrowia (czekanie po kilka lat na wizytę u lekarza specjalisty) 36) Podpisanie z Rosją niekorzystnej umowy gazowej (najdroższy gaz w Europie) 37) Blisko 3-letni paraliż legislacyjny w sprawie wydobywania gazu łupkowego 38) Drenaż Funduszu Rezerwy Demograficznej 39) Wyprzedaż majątku narodowego za ponad 65 mld zł (w tym spółek strategicznych takich jak Azoty Tarnów); 40) Ograniczenie potencjału militarnego 41) Brak przemyślanej i suwerennej polityki zagranicznej 42) Wszechobecny nepotyzm i kolesiostwo (tysiące stanowisk opłacanych z publicznej kasy dla platformianych kolesi)
+1-0
Niedziela, 18 sierpnia 2019 r. godz. 22:50
~Łubu dubu
Psychiatra czeka.
+1-0
Niedziela, 18 sierpnia 2019 r. godz. 22:14
~moherowa babka
dobra, teraz dawaj "sukcesy" matołusza i kłamczyńskiego
+0-1
Niedziela, 18 sierpnia 2019 r. godz. 20:05
~Igor
Ale ujadacie a zastanówcie się czy wolicie PIS który obiecuje i realizuje czy PO które obiecuje i po wyborach robi albo nie robi nic. Mało tego twierdzi ze chu.... ze wschodnią Polską
+1-0
Niedziela, 18 sierpnia 2019 r. godz. 22:00
~Ferdek z Poniatowskiego
nie przejmuj siem, to są trole a właściwie tylko dwóch siem dwoi i troi i za innych robi, he he he
+1-0
Niedziela, 18 sierpnia 2019 r. godz. 20:04
~Mieszkaniec
Głosuję na Webera, nigdy jako poseł nie odmówił mi pomocy
+0-0
Niedziela, 18 sierpnia 2019 r. godz. 20:00
~kabi
Bardzo dobrze że Kaczyński przyjechał, zobaczył że na Stalową może liczyć a totalnym oczy z orbit wypadały. Hejterom też kilka wiosenek ubyło z życia bo nieźle się zestresowali.
+0-0
Niedziela, 18 sierpnia 2019 r. godz. 19:50
~moherowa babka
cyt."Tylko my z kotem i świętą Martusią Wielokrotnie Regenerowaną, stanowimy prawdziwą rodzinę!"stary dziad popierający pedofilów pier...i o rodzinie. Straszne to wszystko.
+0-0
Niedziela, 18 sierpnia 2019 r. godz. 22:02
~dziadek
oj babka jakiś tęczowy cię dmuchnął?
+0-0
Niedziela, 18 sierpnia 2019 r. godz. 19:42
~Klapki
Ja i tak głosuję na polonistkę. Robi wspaniałe konferencje o 7 rano i jest zaniepokojona o stalową wolę. Szczerze!
+0-0
Niedziela, 18 sierpnia 2019 r. godz. 19:37
~marek
447- wara!
+0-0
Niedziela, 18 sierpnia 2019 r. godz. 19:27
~Mieszkaniec
Czytajcie te pełne nienawiści komentarze totalnej opozycji. Hańba! To wasza prawdziwa twarz!
+0-0
Niedziela, 18 sierpnia 2019 r. godz. 20:50
~Cysorz jarosław
Mieszaniec.Przypomnij sobie komentarze zwolenników dojnej zmiany po wizycie w Stalowej Woli,Arłukowicza,Kidawy-Błońskiej.Rozumiem,że był to język pełny miłości do bliźniego.
+0-0
Niedziela, 18 sierpnia 2019 r. godz. 19:20
~Ewa
Czy wiadomo ile razy ochrona zmieniała mu pampersa?
+0-0
Niedziela, 18 sierpnia 2019 r. godz. 19:10
~Ela
Ferdek, jeszcze cię tu nie ma? Pewnie smarujesz dziurę, bo piecze jak cholera. ;)
+0-0
Niedziela, 18 sierpnia 2019 r. godz. 22:04
~Ferdek z Poniatowskiego
A skąd wiesz, że siem smaruje jak piecze? He he he, piekło cię kiedyś i smarowałaś? He he he
+0-0
Niedziela, 18 sierpnia 2019 r. godz. 19:08
~Krzysiek
Tyłki umyte przed piknikiem? ;) Słyszałem go jak szczekał nawet tu, gdzie mieszkam. Dziekował chyba abrcybacy Jędraszewskiemu za ***anie gejów. Przegrywacie te wybory, pisowskie miernoty. Nie głosowałem, ale na to już nie można patrzeć, ani słuchac.
+1-1
Niedziela, 18 sierpnia 2019 r. godz. 19:52
~kabi
w zasadzie to nie masz żadnych argumentów oprócz szczekania
+1-0
Niedziela, 18 sierpnia 2019 r. godz. 19:06
~Stosh
Adolf49:zapomniałeś o twoich nazistach co wieszali na szubienicach europosłow oraz twoich braci co czcili urodziny waszego guru Im tez włos z głowy nie spadł bo prezes nie pozwolil
+1-0
Niedziela, 18 sierpnia 2019 r. godz. 19:00
~Spidy2.0
Niema to jak zdjęcie z Morawieckim. Pozdrawiam :)
+0-0
Niedziela, 18 sierpnia 2019 r. godz. 18:59
~stanczyk
Orkiestra na Titanicu gra fokstrota, część pasażerów tańczy część okupuje bary a góra lodowa się zbliża. Kapitan i załoga zadowolona, raczy się watą cukrową i grochówką. Jak długo?
+3-1
Niedziela, 18 sierpnia 2019 r. godz. 20:20
manukun
Jak starczy pieniędzy. Już wycofują się z poszerzenia strefy przemysłowej, zwalając winę na lasy państwowe, chociaż dodatkowe wpływy podatkowe są warunkiem spłaty gigantycznego zadłużenia miasta.
+0-1
Niedziela, 18 sierpnia 2019 r. godz. 18:50
~Ferentz
Gdyby nasza totalna opozycja tak pracowała wydajnie dla Stalowej Woli jak tu hejtuje, to Rzeszów byśmy już wyprzedzili w rozwoju!
+0-0
Niedziela, 18 sierpnia 2019 r. godz. 18:46
~Current time
Opozycjo przestań hejtować tylko weź się w końcu do roboty!10 miesięcy w Radzie miasta jesteście. 7 osób i co? Jakieś sukcesy?
+0-0
Niedziela, 18 sierpnia 2019 r. godz. 18:37
~Prawda
Na łajnie stalowym już jakiś hejter "życzył" żeby się rozwalili helikopterem czy czym tam przybyli. To jest właśnie ta mowa miłości stalowowolskich opozycjonistów
+0-0
Niedziela, 18 sierpnia 2019 r. godz. 19:53
~kabi
czego oczekujesz od zdrajców
+0-0
Niedziela, 18 sierpnia 2019 r. godz. 18:31
~ReBULiant
Znacząco więcej ludzi niż na nabożeństwach żałobnych pod sądem jakie urządza totalna opozycja stalowowolska
+0-0
Niedziela, 18 sierpnia 2019 r. godz. 18:18
~Ciepły
Darek weź przestań hejt wstawiać bo majątek za internet zapłacisz, Ukraina jeszcze nie w Unii Europejskiej i stawki za neta spore.
+0-0
Niedziela, 18 sierpnia 2019 r. godz. 18:13
~Tadek Z.
Malicki? Pzpr? Dyr stanu wojennego? Gnebil W.Wojtasa.
+0-0
Niedziela, 18 sierpnia 2019 r. godz. 18:12
~Err
Przynajmniej robią coś dla ludzi
+0-1
Niedziela, 18 sierpnia 2019 r. godz. 18:34
~40 groszy
Po 2020 roku kryzys jest pewny. Kaczyński powiedział kiedy idzie na emeryturę. Więc mniej więcej w tym czasie spodziewajcie się, że zapłacicie za te piękne lata rozdawania pieniędzy na lewo i prawo. Chciałbym zauważyć, że Polska nie jest tytanem gospodarczym a tylko montownia niemieckich producentów.
+1-0
Niedziela, 18 sierpnia 2019 r. godz. 18:10
~Zły
Czytajcie komentarze opozycji. Ale nienawiść, ale ujadanie. To ich prawdziwe oblicze!
+0-0
Niedziela, 18 sierpnia 2019 r. godz. 18:08
~Mirabelka
Jestem przerażona poziomem wpisów stalowowolskich opozycjonistów.Przecież oni mienią się za tych lepszych, kulturalnych, wykształconych. No... Widać. Słoma z butów, a nie kultura
+0-0
Poniedziałek, 19 sierpnia 2019 r. godz. 08:04
~40 groszy za wpis
@~Bolo: drukuje FED. Zaś my drukujemy złotówki, które rozrzucamy na lewo i prawo.
+0-0
Niedziela, 18 sierpnia 2019 r. godz. 22:07
~Bolo
40 groszy - my nie drukujemy dolarów!
+0-0
Niedziela, 18 sierpnia 2019 r. godz. 19:54
~40 groszy za wpis
@bolo: te które wysyłamy Trumpowi za bazę amerykańską w Polsce?
+0-0
Niedziela, 18 sierpnia 2019 r. godz. 18:50
~Bolo
40 groszy - masz na myśli USA i ich dolary?
+0-0
Niedziela, 18 sierpnia 2019 r. godz. 18:12
~40 groszy
Słoma z butów? Mówisz, że drukując pieniądze (inflacja) i wydawanie ich na lewo i prawo oznacza coś dobrego dla kraju? Czyli jak będę żył na kredyt to też dobrze?
+1-0
Niedziela, 18 sierpnia 2019 r. godz. 18:06
~Niesiołowski
Myślę, że doczekamy się w tej sprawie listu otwartego polonistki lub co najmniej dwóch konferencji prasowych. Jedna o wszystkim i niczym Druga o niczym i wszystkim
+0-1
Niedziela, 18 sierpnia 2019 r. godz. 18:06
~40 groszy za wpis
Mieszkańcy sprzedaliście się za kiełbasę i watę cukrową. Za tanie hasła i obietnice. Tylko że jeszcze kilka miesięcy i przyjdzie nam wszystkim za to zapłacić tak jak w latach 80 XX wieku kiedy to gospodarka Polski padła.
+2-1
Poniedziałek, 19 sierpnia 2019 r. godz. 08:05
~40 groszy za wpis
~Bolo ośmiorniczki są obecnie tańsze niż dobra szynka czy kiełbasa. Zaś chciałbym zapytać jak tam nieletnia laska marszałkowska do której latał samolotem o statusie HEAD?
+0-0
Niedziela, 18 sierpnia 2019 r. godz. 22:09
~Bolo
Marek - nie martw się o mnie. Stać mnie na najlepszą szynkę grubo krojoną. Natomiast tobie brak ośmiorniczek doskwiera ewidentnie!
+1-0
Niedziela, 18 sierpnia 2019 r. godz. 20:10
~Marek
@Bolo, będziesz srał dalej niż widzisz, szczawiem, bo na więcej cię nie będzie stać ;)
+0-1
Niedziela, 18 sierpnia 2019 r. godz. 19:55
~kabi
nie martw się, mimo złowrogich przepowiedni ekspertów totalnej gospodarka się rozwija
+1-0
Niedziela, 18 sierpnia 2019 r. godz. 18:49
~Bolo
nie strasz, nie strasz bo się zes...sz!
+1-0
Niedziela, 18 sierpnia 2019 r. godz. 18:06
~Moher49
Pewnie niektórzy jeszcze orgazm przeżywają i nie czują, że prezes Kaczyński łże. Niby popiera arcybiskupa, będzie bronił dzieci przed demoralizacją, ale nic w tej materii, poza pustym gadaniem nie robi. PIS ma pełnię władzy w Polsce. Zarządy Warszawy, Gdańska, Poznania powinny być rozpiżone w proch i pył. Państwowa policja, utrzymywana z naszych podatków ochrania zboków gorszących nasze dzieci. W Poznaniu debil ucina głowę kukle arcybiskupa i nic mu za to, chociaż dwa lata wcześniej państwowa prokuratura we Wrocławiu zamknęła Piotra Rybaka za spalenie kukły międzynarodowego oszusta. Prezes NBP zrobił sobie eldorado w państwowym banku, itp, itd. Cieszcie się i radujcie.
+0-0
Poniedziałek, 19 sierpnia 2019 r. godz. 12:15
~Moher49
Coś się Wow Adolfa czepił. Przecież on miał koszerną mamusię. W episkopacie też koszernych nie brakuje. Polski rząd, USA rząd, ukraiński rząd to też Kosher-nostra. Dziś nasz Izrael, jutro cały świat. Będziemy jeść, pić, bawić się, głupie goje będą nam służyć za 500+, już się radują.
+0-0
Niedziela, 18 sierpnia 2019 r. godz. 20:37
~Wow
Adolf.Ten arcybiskup gorliwie bronł niejakiego biskupa Petza,który robił koło pióra klerykom.Czego wtedy nie mówił o czarnej zarazie.
+0-0
Niedziela, 18 sierpnia 2019 r. godz. 18:05
~babcia
Do Max----bo ty wolisz Piknik ale ten Pod Wiszącą Skałą.
+0-0
Niedziela, 18 sierpnia 2019 r. godz. 18:04
~Bankster
Tyle będzie hejtu pod tym artykułem, że Bankomat w Metalowcu może ulec awarii przy wypłacie dla hejterów
+1-0
Poniedziałek, 19 sierpnia 2019 r. godz. 08:39
~123
Już dawno zamknięty bi pisomatoły wzięły wypłatę.
+0-1
Niedziela, 18 sierpnia 2019 r. godz. 17:55
~Ola
PISiory precz ze Stalowej Woli
+0-1
Niedziela, 18 sierpnia 2019 r. godz. 17:28
~ekonom
Brawo Lasy Państwowe nie sprzedajcie 140 ha lasów Panu Prezydentowi bo zostaną one wycięte pod bzdurne inwestycje,pozbawi się mieszkańców tlenu,będzie to miasto o największym zanieczyszczeniu powietrza w całej Polsce.Mieszkańcy nagminnie będą uciekać z powodów zdrowotnych i Stalowa Wolą stanie się bankrutem.
+0-2
Niedziela, 18 sierpnia 2019 r. godz. 20:15
manukun
Jeśli strefa ekonomiczna nie zostanie powiększona, miasto zbankrutuje jeszcze w tej kadencji. A już na pewno będzie musiało ciąć rozbuchane wydatki
+0-1
Niedziela, 18 sierpnia 2019 r. godz. 17:25
~Max
Piknik pisu Jaki ochlaj i wyżerka Kto się tam pokazuje Tego ja Nie szanuje
+0-2
Niedziela, 18 sierpnia 2019 r. godz. 17:20
~KA
Malicki PZPR zwalnial mnie dyscyplinarnie z HSW w stanie wojennym.
+0-0
Niedziela, 18 sierpnia 2019 r. godz. 18:48
~Halinka
PIS PZPR bis , jeszcze tylko zalożą POP PIS w zakładach pracy i będzie jak za komunu. Precz z dyktaturą PIS. Następny etap ich władzy to reżim .Precz.
+0-0
Niedziela, 18 sierpnia 2019 r. godz. 18:14
~Edmunt
Pzpr = zbrodnia. Dzis z pisem.
+0-0
Niedziela, 18 sierpnia 2019 r. godz. 17:17
~polak
prezes premier europosel prezydent
+0-0
Niedziela, 18 sierpnia 2019 r. godz. 17:16
~Lucyna
17:15 karetki na sygnale. Cos sie stalo? Wypadek?
+0-0
Niedziela, 18 sierpnia 2019 r. godz. 17:27
~prawy
SOP wrcało
+0-0
Niedziela, 18 sierpnia 2019 r. godz. 17:13
~Kaczitix
Biała co ci nie pasowało
+1-0
Niedziela, 18 sierpnia 2019 r. godz. 17:09
~Czarna
Wstyd mam zakryty.
+0-0
Poniedziałek, 19 sierpnia 2019 r. godz. 08:38
~mdm
To widocznie masz się czego wstydzić.
+0-0
Niedziela, 18 sierpnia 2019 r. godz. 17:02
~Biała
Wstyd na całą Polskę
+2-1
Poniedziałek, 19 sierpnia 2019 r. godz. 08:36
~mdm
~kabi niestety ja nie biorę. Ja płacę na takie jak ty.
+0-0
Niedziela, 18 sierpnia 2019 r. godz. 19:57
~kabi
a tak poza tym? Byłaś, widziałaś? 500 + bierzesz, czy masz zamiar brać bo ja bym się wstydził brać takiego ochłapa.
+0-0
Niedziela, 18 sierpnia 2019 r. godz. 17:22
~Lucyna
Popieram
+0-0
Niedziela, 18 sierpnia 2019 r. godz. 17:09
~On
Mozesz wyjechac, nikt Cie tu nie trzyma
+2-0
Stalowka.NET - Wiadomości lokalne z miasta Stalowa Wola i okolic
Copyright 2001 - 2020 Stalowka.NET
  » O nas  » Redakcja  » Reklama  » Kontakt
Wszelkie prawa zastrzeżone.
X Ta strona korzysta z plików cookie w celu świadczenia usług i realizacji potrzeb użytkowników. Pliki te mogą być zapisywane w pamięci Twojego urządzenia. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej. Więcej w polityce prywatności.