Stalowa Wola Stalowa Wola: Huta Stalowa Wola
Wiadomości lokalne z miasta Stalowa Wola i Powiatu Stalowowolskiego. Najnowsze! Najszybciej!
Kamera na żywo na panoramę Stalowej Woli na skrzyżowanie al. Jana Pawła II z ul. KEN
Nagrania audio, rozmowy z ciekawymi ludźmi
Fotografie z najważniejszych wydarzeń w Stalowej Woli
Kanał youtube.stalowka.net - Pierwsza stalowowolska telewizja internetowa
Encyklopedia miasta Stalowa Wola
Zapowiedzi zbliżających się wydarzeń kulturalnych
Baza adresowa najważniejszych firm i instytucji życia publicznego
Bezpłatna baza ogłoszeń dla mieszkańców miasta Stalowa Wola jak i Powiatu Stalowowolskiego
Twoje konto
Strona główna  Stalowa Wola / Wiadomości Sobota, 17 sierpnia 2019 r. Imieniny: Anity, Jacka
 Wiadomości lokalne
» DW-872: Pijani Ukraińcy dachowali w Bojanowie. 1 osoba ranna
» DW-871: kolizja przy wyjeździe z Miejskiej Stacji Paliw
» Listy PiS do Sejmu i Senatu. Kto ze Stalowej Woli?
» Wjechał w tył samochodu osoby niepełnosprawnej
» Wypadek na Kwiatkowskiego. 1 osoba ranna
» DK77: kobieta w ciąży ranna w wypadku
» Minister MON Mariusz Błaszczak w HSW
» Kłótnia o półmilionowe poręczenie dla PKS-u. Starosta: to tratwa ratunkowa
» Pożar Chryslera pod wiaduktem przy Hali Targowej
» Rośnie popularność Rupieciarni
» Parking przed MOSiR w Stalowej Woli będzie przebudowany
» Miejski Dom Kultury w nowym świetle
Więcej » 
 Zasłyszane...
"Najciekawsze na tej wystawie jest spojrzenie na rozwój Stalowej Woli z perspektywy mieszkańca, człowieka. Jego dzieciństwo, dorastanie, miłość, sukces przemijanie".
Katarzyna Zarzycka, Muzeum Regionalne w Stalowej Woli
 Imprezy w mieście
» Rozwadowski Targ Staroci
» Letnia scena w Galerii Malarstwa Alfonsa Karpińskiego
» XXIX Międzynarodowy Festiwal Muzyczny 2019
» Bo radość jest w nas po raz szósty
» Czytelnik Roku 2019
Więcej » 
 Fotoreportaże
Stalowa Wola: Otwarcie nowego bloku operacyjnego w szpitalu w Stalowej Woli
»Otwarcie nowego bloku operacyjnego w szpitalu w Stalowej Woli
»30 Wyścig Kolarski Solidarności
»Piknik rodzinny na "OZECIE"
»80 lat poświęcenia Zakładów Południowych i Stalowej Woli
»V Podkarpackie Pokazy Lotnicze
Więcej » 
Wiadomości lokalne / News

Piątek, 9 sierpnia 2019 r. godz. 14:16     /Artykuł sponsorowany/
Jak pozyskać klientów prowadząc lokalny biznes?

Realizując swoją filozofię wspierania małych, rodzinnych firm, Nest Bank zaprasza do placówki partnerskiej, w której znajdują się specjalne tablice ogłoszeń, przeznaczone dla lokalnych przedsiębiorców.
Realizując swoją filozofię wspierania małych, rodzinnych firm, Nest Bank zaprasza do placówki partnerskiej, w której znajdują się specjalne tablice ogłoszeń, przeznaczone dla lokalnych przedsiębiorców.
Jeżeli masz małą firmę, sklep lub punkt usługowy i zastanawiasz się jak wypromować taką działalność w swoje okolicy, to ten artykuł jest dla Ciebie!

Rynek lokalny rządzi się swoimi prawami i zdecydowanie różni się od rynku krajowego czy globalnego zasięgiem oddziaływania oraz wielkością potencjalnej grupy nabywców produktów lub usług. Lokalni konsumenci nie mają wprawdzie tak wielkich możliwości nabywczych, jak kupujący w dużych miastach, ale za to konkurencja dla Twojego biznesu jest mniej liczna. Poza tym promocja na rynku lokalnym jest mniej kosztowna oraz na ogół bardziej skuteczna.

Zanim rozpoczniesz jakiekolwiek przedsięwzięcie promocyjne, zadbaj o należytą jakość produktów lub usług, które oferujesz. Niskiej jakości produktów lub usług nawet najlepsza promocja nie obroni. Zastanów się do kogo adresujesz swoją działalność. Pamiętaj, abyś myślał strategicznie i długofalowo, nastawiając się na pozyskanie stałych klientów, którzy będą do Ciebie wracać i polecać Twoje usługi lub produkty innym. To ważne, bo zaufanie to podstawa powodzenia każdego biznesu, w tym i biznesu na rynku lokalnym. Pozytywna informacja przekazywana przez zadowolonych klientów z ust do ust to najlepsza forma promocji, ale wymaga cierpliwości i konsekwencji w działaniu. Ten proces można przyspieszyć, oferując klientom nagrody za rekomendację i pozyskanie nowych klientów. Warto też pomyśleć o pakietach startowych, czyli pierwszej sprzedaży połączonej z gratisową ceną. Takie działanie może przynieść znaczny wzrost liczby nowych klientów w każdym miesiącu Bardzo dobrym rozwiązaniem na zmotywowanie klienta do powrotu i pozyskanie nowego, są programy lojalnościowe. Z najprostszą formą tego programu możemy spotkać się w kawiarniach, gdzie klient zbiera pieczątki za wypite kawy, a dziesiątą ma gratis. Warto pokusić się też o wybranie działań, z całego wachlarza instrumentów reklamowych, dostępnych na Twoim rynku lokalnym. Mamy tu na myśli wynajęcie banneru, zamieszczeniu ogłoszenia w gazecie czy wyemitowanie reklamy w radio. Ceny za takie formy promocji na rynku lokalnym nie powinny być wysokie, ale trzeba się zastanowić na którym etapie ich użyć. Oczywiście budżet jakim dysponujesz zdeterminuje dobór narzędzi jakich użyjesz w kampanii. Na szczęście dostępne są niskobudżetowe, ale skuteczne formy promocyjne, świetnie sprawdzające się zwłaszcza na starcie. Bardzo dobrze jest zaistnieć w mediach społecznościowych z własnym profilem na Facebooku czy Instagramie. Należy je powiązać z własną stroną internetową oraz korzystać z promocji linków sponsorowanych Google AdWords. Bardzo efektywnym narzędziem są też ulotki, pod warunkiem, że dobrze je zredagujesz oraz dostarczysz do właściwej grupy odbiorców. Warto jest też sięgnąć po inną sprawdzoną formę promocji jaką jest tablica ogłoszeń.

Właśnie z taką inicjatywą skierowaną do lokalnych przedsiębiorców wyszedł Nest Bank. Realizując swoją filozofię wspierania małych, rodzinnych firm, Nest Bank zaprasza do poniższej placówki partnerskiej, w której znajdują się specjalne tablice ogłoszeń, przeznaczone dla lokalnych przedsiębiorców. Nie musisz być klientem Nest Banku, aby skorzystać z tej możliwości i bezpłatnie zwiększyć zasięg swojej oferty firmowej.

Placówka Partnerska
ul. Okulickiego 98, Stalowa Wola
Godziny otwarcia pn. - pt. 9:00-17:00
T: +48 15 811 13 12

Tablica służy wyłącznie do umieszczania ogłoszeń o charakterze prywatnym (niekomercyjnym). Zobowiązuje się każdego do niezamieszczania ogłoszeń naruszających uprawnienia osób trzecich lub dobre obyczaje. Nets Bank SA ("Bank") i partner finansowy Banku nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczonych ogłoszeń oraz do odmowy przyjęcia lub usunięcia dalszej publikacji zamieszczonego ogłoszenia. Partner finansowy Nest Bank SA jest uprawnionym do dokonywania czynności faktycznych oraz prawnych w zakresie pośrednictwa w oferowaniu usług Banku i w ramach oferowania produktów kredytowych współpracuje z Nest Bank SA z siedzibą w Warszawie, wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000030330, REGON: 010928125, NIP: 526-10-21-021.

Strona do druku Drukuj artykuł    

Jeżeli masz jakieś ciekawe informacje, chcesz przekazać coś ważnego,
coś interesującego, nie wahaj się - napisz do nas: redakcja@stalowka.net

Dodaj komentarz do artykułu »  

Ten artykuł nie ma jeszcze żadnych komentarzy

Stalowka.NET - Wiadomości lokalne z miasta Stalowa Wola i okolic
Copyright 2001 - 2019 Stalowka.NET
  » O nas  » Redakcja  » Reklama  » Kontakt
Wszelkie prawa zastrzeżone.
X Ta strona korzysta z plików cookie w celu świadczenia usług i realizacji potrzeb użytkowników. Pliki te mogą być zapisywane w pamięci Twojego urządzenia. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej. Więcej w polityce prywatności.